ZUIDDORPE.BOEKWEITRONDE.( 2000.06.19 )

Elite/Neo/Sportkl.-A: 1. Stefan Slager Rhenoy; 2. Andrew Widdup; 3. Michel Rommers Rilland-Bath; 4. John Akkermans Nieuw Vossemeer; 5. Rob Koole Goes; 6. Marc Blok Heinkenszand; 7. Mical Thompson; 8. Francois Franse Kwadendamme; 9. Chris Cazz; 10. Theo Akkermans Ossendrecht; 11. Peter Heeren Sprundel; 12. Bart Marien Wouw; 13. Johan van Schaik Oost-Souburg; 14. Rob Meiland Hoogerheide; 15. Carl Becker Nieuw-Zeeland; 16. Rein-Jan Elenbaas Goes; 17. Adam Faulkner; 18. Rutger van Stappershoef Rhenoy; 19. John Leijs Standaardbuiten; 20. Jack Broeren St. Willebrord;

 

ZUIDDORPE.BOEKWEITRONE.( 2001.06.18 ).

Elite/Neo: 1. Marcel Alma Harskamp; 2. Davy Dubbeldam Sluiskil; 3. Eric Vereecken Hulst;4. Rico Kruijt ís-Gravenpolder; 5. Eric de Crom Hooger- heide;6. Rob Koole Goes; 7. Barry van der Ham Heerle; 8. Dennis Mesu Middelburg; 9. Marc Blok Heinkenszand; 10. Robert McGrowe; 11. Arnold Duinhouwer Kapelle; 12. Wim de Koeijer Soesterberg; 13. Todd Wilksch Australie;14. Yves Deportere Belgie/Deinze; 15. Martijn Oors Langeweg; 16. Nic Brown Ossendrecht;17. Craig Mackie Australie; 18. Rhys Pollock Australie; 19. Garreth Atkins Australie; 20. Nathan Clarcke Australie;

 

ZUIDDORPE.BOEKWEITRONDE.( 2002.06.17 )

Elite/Neo: 1. Diedier Delanoy Belgie; 2. Peter Metske Oud-Vossemeer; 3. Kenny de Block Belgie; 4. Rob Koole Goes; 5. Marc van Assche Belgie; 6. Eric Nussbaumer Amerika; 7. Francois Franse Kwadendamme; 8. Davy Dubbeldam Sluiskil; 9. Matthew Chessum Australie; 10. Niels Hamers Weert; 11. John Leijs Standaardbuiten; 12. Danny Schaut Sas van Gent; 13. Matti de Baat Nieuw-Vossemeer; 14. Wilfried Geijs Kwadendamme; 15. Martin Totte St. Jansteen;16. Bart MariŽn Wouw;17. Cornelis van Loon Hoogerheide; 18. David Harrigan Australie; 19. John Akkermans Rilland; 20. Willard Shawn Amerika;

 

ZUIDDORPE.BOEKWEITRONDE.( 2003.06.16 ).

Elite/Beloften/Amateurs-A: 1. Richard Slabbekoorn Kapelle; 2. Francois Franse Kwadendamme; 3. Jacques Schuit Arnemuiden; 4. Andy de Wilde Belgie;5. Johnny van der Klooster Lewedorp; 6. Patric Hoolandt Belgie; 7. Peter Woestenberg St.Willebrord;8. Bart van Speybrouck Belgie; 9. Didier de Lannoy Belgie;10. Johan van Schaik Oost Souburg; 11. Patrick Tolhoek Yerseke;12. Rob Koole Goes; 13. Vincent Villerius Middelburg; 14. Rico Kruijt ís-Gravenpolder;15. Wilco Jonker Burgh-Haamstede; 16. Jelle van Groezen Waspik;17. Danny Schaut Sas van Gent; 18. Davy Dubbeldam Sluiskil;19. Andrew Ward Australie; 20. Ives de Poortere Belgie;

 

ZUIDDORPE.BOEKWEITRONDE. ( 2004.06.21 )

Elite/Neo/Amateurs-A: 1. Nathan Clark; 2. Jacques Schuit Arnemuiden; 3. Ralph Schaalje Axel; 4. Simon Price AustraliŽ 5. Bart van SpeybroeckBelgie; 6. Peter Metske. Poortvliet; 7. Martijn Kromdijk Wouw; 8. Wilbert Kruijt Ďs-Gravenpolder; 9. Dirk van Dam Goes; 10. Eric Vereecken Hulst; 11. Aaron Salisbury Australie; 12. Didier De Lannoy BelgiŽ 13. Wim de Waal Axel; 14. Danny Schaut Sas van Gent; 15. Patrick Bolssens Kieldrecht; 16. Jack van der Horst Oost Souburg; 17. Darre YoungAustralie; 18. Davy Dubbeldam Sluiskil;19. Martin de Jaeger Westdorpe; 20. Klaas Flikweert Zierikzee;

 

ZUIDDORPE.BOEKWEITDORPE .( 2005.06.20 )

Elite/Beloften/Amateurs-A: 1. Darren Young Australie; 2. Bart van Speybroeck Belgie; 3. Patrick van Hoolandt Belgie; 4. Aron Salisbury Australie; 5. Francois Franse Kwadendamme; 6. Nathan Clarke Australie; 7. Marc Blok Heinkenszand; 8. Ralph Schaalje Axel; 9. Rob Koole Goes; 10. Dennis Mesu Middelburg 11. Eric Vereecken Hulst; 12. Didier De Lannoy Belgie; 13. Andrew Naylor Australie;14. Matthew Chessun Australie; 15. Peter Metske Poortvliet; 16. Davy Dubbeldam Sluiskil; 17. Justin-Leigh Kerr Nieuw-Zeeland 18. Tobyn Horton Engeland; 19. Roelof Tolman Heinkenszand; 20. Alain Lagaisse Belgie;

 

ZUIDDORPE.BOEKWEITRONDE.( 2006.06.19 )

Elite/Beloften/Amateurs-A: 1. Dirk van Dam Goes; 2. Koen van de Velde Belgie; 3. Jehudi Schoonacker Belgie; 4. Gerwin de Regt Nispen; 5. Didier Delannoy Belgie; 6. Martijn Kromdijk Wouw; 7. Davy Jaspers Sint Willebrord; 8. Peter van Agtmaal Huijbergen; 9. Rein-Jan Elenbaas Goes; 10. Nico Ringelberg s-Gravenhage; 11. Ronald Roos Hoogstraten; 12. T. Heirbaut Belgie; 13. Peter Williams Engeland; 14. Miles Watson Australie; 15. Tom Murray Engeland; 16. Ralph Schaalje Axel; 17. John van de Vreede Krabbendijke; 18. Bart van Speybrouck Belgie; 19. Melvin Reijnaars Etten-Leur; 20. Kay Brendan Australie;

 

ZUIDDORPE.( 2007.06.18 )

Elite/Beloften/Amateurs-A: 1. Chris Macic 2. Bart van Speybrouck Belgie; 3. Reinier Honig Zaandam; 4. Ralph Schaalje Axel; 5. Koen van de Velde Belgie; 6. Alex Atkins 7. Jimmy de Bruijn Sint Jansteen; 8. Steve Lampier 9. Jaco Tettelaar Maassluis; 10. Luc de Moor Belgie;

 

ZUIDDORPE.(2008.06.16)

Elite/Beloften/Amateurs-A: 1. Koen van de Velde  Belgie; 2. Johnny van der Klooster Lewedorp; 3. Werner van Zimmeren Hoogerheide; 4. Corne Verhoeks Zulichem; 5. Tim Vercauteren  Belgie; 6. Christian Kik Kruiningen; 7. Nicky Verdaasdonk Chaam; 8. Niek Rentmeester Goes; 9. Roger Oomen Etten-Leur; 10. Dennis Raadtgever Kapelle; 11. Danny Schaut Sas van Gent; 12. Davy Jaspers Sint Willebrord; 13. Tony Heirbaut  Belgie; 14. Jacques Schuit Oost-Souburg; 15. Wally Buurstede Sint Willebrord; 16. Pieter Israel Kruiningen; 17. Guillaume de Punder Wilhelminadorp; 18. Sander Stiegelis Sluiskil; 19. Wesley Schless Dordrecht; 20. Nico Ringelberg s-Gravenhage;

 

ZUIDDORPE .( 2009.06.15 )

Elite/Beloften/Amateurs-A: 1. Koen van de Velde  Belgie; 2. Gerwin de Regt Nispen; 3. Raoul Poortvliet Vlissingen; 4. Ferdinand Boogaard Vlissingen; 5. Martijn Simons Roosendaal; 6. Jimmy de Bruijn  Sint Jansteen; 7. Arno Hartog Giessenburg; 8. Danny Janssen Hoeven; 9. Jeremy Hills  Australie; 10. Jerry Kallenfels Breda; 11. Sjacco Matthijs Terneuzen; 12. Johnny van der Klooster Lewedorp; 13. Stephan Rudkin  Engeland; 14. Andrew Simpson  Australie; 15. Rik Lugtenburg Goedereede; 16. Roger Oomen Etten-Leur; 17. Jordy Suykerbuyk Sint Willebrord; 18. Michel Stroosnijder Hansweert; 19. Danny Vrolijk Schipluiden; 20. Dirk van Dam Arnemuiden;

 

ZUIDDORPE .( 2010.06.21 )

Elite/Beloften/Amateurs-A: 1. Sander Vleugel Wemeldinge; 2. Martijn Simons Roosendaal; 3. Martin Wesemann Zuid-Afrika; 4. Brian van Goethem Sluiskil; 5. Raoul Poortvliet s-Heerenhoek; 6. Arno Hartog Giessenburg; 7. Wally Buurstede Sint Willebrord; 8. Bart van Speybroeck Belgie; 9. Jimmy de Bruijn Sint Jansteen; 10. Tjeerd Dudok Breda; 11. Ruud Zijlmans Roosendaal; 12. Stephen Rudkin Engeland; 13. Koen van de Velde Belgie; 14. Eric Vereecken Hulst; 15. Collin Samaan Amerika; 16. Michel Stroosnijder Hansweert; 17. Randy Sint Nicolaas Dordrecht; 18. Jacco Ringelberg Goes; 19. Douglas Repacholi Australie; 20. Johnny van der Klooster Lewedorp;

 

ZUIDDORPE.(2011.06.20)

Elite-Mannen/Beloften/Amateurs: 1. Pieter Israel Kruiningen; 2. Brian van Goethem Sluiskil; 3. Nicky Verdaasdonk Chaam; 4. Joeri Kasper Wemel- dinge; 5. Gerwin de Regt Nispen; 6. Peter Tol Goes; 7. Michiel de Coninck Belgie; 8. Christian Kik Kruiningen; 9. Koen van de Velde Belgie; 10. Michel Stroosnijder Hansweert; 11. Johnny van der Klooster Lewedorp; 12. Danny Vrolijk Schipluiden; 13. Twan Schalk Rijsbergen; 14. Danny Schaut Sas van Gent; 15. Ruben Tissink Kapelle; 16. Michiel Jumelet Bruinisse; 17. John van de Vreede Krabbendijke; 18. Paul Hoondert Heinkenszand; 19. Vincent van Hooste Belgie; 20. Michel Janssen Kruiningen;

 

ZUIDDORPE.(2012.06.18)

Elite-Mannen/Beloften/Amateurs: 1. Brian van Goethem Sluiskil; 2. Johnny van der Klooster Lewedorp; 3. Tonnie Akkermans Etten-Leur; 4. Jeroen Das Kalmhout (Bel); 5. Rikke Dijkxhoorn Rijswijk Zh; 6. Sjoerd van Ginneken Heerle; 7. Raoul Poortvliet s-Heerenhoek; 8. Koen van de Velde Stekene (Bel); 9. Danny Vrolijk Schipluiden; 10. Eric Vereecken Hulst; 11. Pieter Vette Heinkenszand; 12. Ramon Vleugel Kapelle; 13. Gerwin de Regt Nispen; 14. Pieter Israel Kruiningen; 15. Randy Sint Nicolaas Dordrecht; 16. John van de Vreede Krabbendijke; 17. Sander Vleugel Wemeldinge; 18. Thomas Polak Prinsenbeek; 19. Arjen Mosselman Kruiningen; 20. Paul Hoondert Heinkenszand;

 

ZUIDDORPE.( 2013.06.17 )

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Ricardo van de Klundert Hoogerheide; 2. Johnny van der Klooster Lewedorp; 3. Bart Speybrouck Belgie; 4. Jerry Kallenfels Sint Willebrord; 5. Jamie van Rijswijk Oud-Heusden; 6. Thomas Polak Prinsenbeek; 7. Michel Stroosnijder Hansweert; 8. Tjeerd Dudok Chaam; 9. Guy ten Hartog Belgie; 10. Dennis Raadtgever Kapelle; 11. Ruud Rentmeester Goes; 12. Hans Ardeel Belgie; 13. Glenn de Ridder Belgie; 14. Ruben Tissink Kapelle; 15. Peter de Winter Eindhoven; 16. Kevin Vleurinck Belgie; 17. Arjen Mosselman Kruiningen; 18. Dante de Ruysscher Oostburg; 19. Peter de Braal Terneuzen; 20. Elroy Schut Clinge;