ZIERIKZEE.( 2001.08.18 ).

Elite/Neo: 1. D. Verleijen Belgie; 2. Nathan Clarcke Australie; 3. Ruud Zijlmans Roosendaal;4. Lex Nederlof Oostvoorne; 5. Werner van Zimmeren Kruisland;6. Marc Blok Heinkenszand; 7. Wilco Zuijderwijk Poeldijk; 8. Martijn Simons Wouw;9. Wilfried Bastiaanse Hoogerheide; 10. Roland Rozenveld Numansdorp;11. Joost van Hest Goirle; 12. B Adams 13. Francois Franse Kwadendamme; 14. B Fagan 15. G Richardson 16. Bart Wolthuis Dussen;17. Ronald Krijnen Hank;18. C Upton 19. Jacques Schuit Arnemuiden; 20. Rico Kruijt ís-Gravenpolder;

 

ZIERIKZEE.( 2002.08.17 ).

Elite/Neo: 1. Coby Stevenson Australie; 2. Ruud Zijlmans Roosendaal; 3. Marc Blok Heinkenszand; 4. Francois Franse Kwadendamme; 5. Johan van Ooijen Giessenburg; 6. Clayton Smith Nieuw-Zeeland; 7. Arthur Farenhout Spijkenisse; 8. Lex Nederlof Oostvoorne; 9. Wilco Jonker Burgh-Haamstede; 10. Wilfried Bastiaanse Hoogerheide; 11. Heerko Gorter Werkendam; 12. Erik Nieuwerth Lekkerkerk; 13. Mathew Chessum Australie; 14. Jacques Schuit Arnemuiden; 15. Bert Dekker Lekkerkerk; 16. Roland Rozenveld Numansdorp; 17. John Talen Spijkenisse; 18. Marco Luyten Meerkerk; 19. Damien Coock Australie; 20. Johan van Schaik Oost Souburg;

 

ZIERIKZEE. ( 2003.08.16 )

Elite/Beloften/Amateurs-A: 1. Christophe Waelkens Belgie; 2. Hans Ardeel Belgie; 3. Wilco Jonker Burgh-Haamstede; 4. Francois Franse Kwaden- damme; 5. Lex Nederlof Oostvoorne; 6. Jacques Schuit Arnemuiden; 7. Rob Koole Goes; 8. Kurt De Roose Belgie; 9. Andrew Ward Australie; 10. Matt Chessum Australie; 11. Dieter Verleijen Belgie; 12. Aaron Tuckerman Nieuw Zeeland; 13. Sammy Vercruijsse Belgie; 14. Bas Robroek Heerlen; 15. Paul Odlin Nieuw Zeeland; 16. Werner van Zimmeren Kruisland; 17. Aaron Salisbury Australie;18. Wilfred Verhagen Woerden; 19. Dennis Raadtgever Goes; 20. Rob Meiland Hoogerheide;

 

ZIERIKZEE .( 2004.08.27 )

Elite/Neo/Amateurs-A: 1. Odwin Bink Amsterdam; 2. Richard Slabbekoorn Kapelle; 3. Didier De Lannoy BelgiŽ; 4. Jan Hordijk Westmaas; 5. Hans Ardeel Sint Laureins (Belgie); 6. Aaron Salisbury AustraliŽ; 7. Rob Meiland Hoogerheide; 8. Jacco Ringelberg Zierikzee; 9. Dirk van Dam Goes; 10. Pieter Fase Oud-Vossemeer; 11. Werner van Zimmeren Kruisland; 12. Martin Totte Sint Jansteen; 13. Peter Metske. Poortvliet; 14. Wilco Jonker Burgh-Haam/ stede; 15. Wilfried Bastiaanse Hoogerheide; 16. Ryan Kelly Dordrecht; 17. Simon Price AustraliŽ; 18. Hans Schoonackers BelgiŽ; 19. Rene Smits Lage-Zwaluwe; 20. Nico Ringelberg Den Haag;

 

ZIERIKZEE .( 2005.08.26 )

Elite/Beloften/Amateurs-A: 1. Wilfried Bastiaanse Hoogerheide; 2. Lex Nederlof Oostvoorne; 3. Richard Slabbekoorn Kapelle; 4. Arno Hartog Giessenburg; 5. Gerhard Klijnhout ís-Gravendeel; 6. Dennis Raadtgever Kapelle; 7. Dirk van Dam Goes; 8. Werner van Zimmeren Kruisland; 9. Rob Meiland Hoogerheide; 10. John van de Vreede Krabbendijke; 11. Niek Rentmeester Goes; 12. Francois Franse Kwadendamme; 13. Patrick van Hoolandt Belgie;14. Martijn Simons Roosendaal; 15. Marc Blok Heinkenszand; 16. Matthew Smith Australie; 17. Twan den Braber Hoeven;18. Lauran de Winter Oud-Vossemeer; 19. Tom Murray Engeland; 20. Wilco Jonker Burgh-Haamstede;

 

ZIERIKZEE.( 2006.08.25 )

Elite/Beloften/Amateurs-A: 1. Werner van Zimmeren Kruisland; 2. Martijn Simons Roosendaal; 3. Matt Smith Australie; 4. Jehudi Schoonacker Belgie; 5. Jan Hordijk Westmaas; 6. Mike Alloo Roosendaal; 7. Randy Sint Nicolaas Dordrecht; 8. Ronald Roos Hoogstraten; 9. Robert de Poel Dordrecht; 10. Matt Seagrave Amerika; 11. Twan den Braber Hoeven; 12. Nico Ringelberg s-Gravenhage; 13. Justin Kerr Nieuw-Zeeland; 14. Rene Smits Lage Zwaluwe; 15. Martin Huizinga Hellevoetsluis; 16. Pieter Israel Kruiningen; 17. Daniel Vejmelka Tsjechie; 18. Tjeerd Dudok Wagenberg; 19. Jan van Zoest Lekkerkerk; 20. Jacco Ringelberg Goes;

 

ZIERIKZEE.( 2007.08.24 )

Elite/Beloften/Amateurs-A: 1. Rob Disseldorp Rijpwetering; 2. Bart Aernouts Schijndel; 3. Lex Nederlof Oostvoorne; 4. Werner van Zimmeren Kruisland; 5. Gerwin de Regt Nispen; 6. Wilfried Bastiaanse Hoogerheide; 7. Robert de Poel Dordrecht; 8. Joost van den Blink s-Gravenzande; 9. Tjeerd Dudok Wagenberg; 10. Bram van Oosterhout Terheyden; 11. Boudewijn de Graaff Heukelum; 12. Rein-Jan Elenbaas Goes; 13. Marco van der Stoep Berkel en Rodenrijs; 14. Steve Lampier 15. Ruud Rentmeester Goes; 16. Pieter Israel Kruiningen; 17. Jacob Sutherland 18. Jacco Ringelberg Goes; 19. Geert Kouters Oosterhout Nb; 20. Mart van Zandbeek Heeswijk-Dinther;

 

ZIERIKZEE .( 2008.08.22 )

Elite/Beloften/Amateurs-A; 1. Martijn Simons Roosendaal; 2. Gerwin de Regt Nispen; 3. Jacob Wijnstra Heinkenszand;4. Randy Sint Nicolaas Dordrecht;5. Wilco Jonker Burg Haamstede;6. Sander Stiegelis Sluiskil; 7. Nico Ringelberg s-Gravenhage;8. Tjeerd Dudok Wagenberg; 9. Lex Nederlof Oostvoorne; 10. Rob Disseldorp Rijpwetering;11. Niek Rentmeester Goes; 12. Frank de Reus Strijen; 13. Giancarlo Brand Oud-Beijerland;14. Robert de Poel Dordrecht; 15. Rik Lugtenburg Goedereede;16. Rick Craenen Nederweert; 17. Kenny de Wilde Belgie; 18. Ronald Schur Zaandam; 19. Wouter Lugtenburg Goedereede; 20. Thomas van Bavel Dordrecht;

Amateurs-A: 1. Jeroen Verwolf Arkel; 2. Johan Pemen Rijsbergen; 3. Rik Nederlof  Breda; 4. Tiny van Rijsbergen Sprundel;5. Lars Rietveld Oudewater; 6. Martijn de Groot Vuren; 7. Adrie Frijters Wageningen; 8. Theo Akkermans Ossendrecht;9. Robert de Poel Dordrecht; 10. Stefan Slager Leerdam; 11. Peter van Leeuwen Zoetermeer;12. Jordy Suijkerbuijk Sprundel;13. Tonnie Akkermans Breda; 14. Hans Weeda Zuidland; 15. Roger Oomen Etten-Leur; 16. Sjoerd Timmerman Zoetermeer;17. Rene Smits. Lage Zwaluwe;18. Thomas van Bavel Dordrecht;19. Arno van der Veen Meerkerk;20. Edward van der Pijl Breda;

 

ZIERIKZEE .( 2009.08.21 )

Elite/Beloften/Amateurs-A: 1. Bart Vendrig Maurik; 2. Rob Disseldorp Rijpwetering; 3. Ronald Roos Hoogstraten (Belgie) 4. Martijn Simons Roosendaal; 5. Gerwin de Regt Nispen; 6. Jack Bauer     7. Jacob Wijnstra Heinkenszand; 8. Nick Nieuwdorp Yerseke; 9. Peter van Agtmaal Huijbergen; 10. Wally Buurstede Sint Willebrord; 11. Arian Oosthoek Hendrik-ido-Ambacht; 12. Didier Delannoy  Belgie; 13. Stephan Rudkin  Engeland; 14. Bart Maas Hansweert; 15. Johnny van der Klooster Lewedorp; 16. Nico Ringelberg  Den Haag; 17. Ferdinand Boogaard Vlissingen; 18. Davy Huybrechts  Belgie 19. Bob Rasenberg Terheyden; 20. Pieter Israel Kruiningen;

 

ZIERIKZEE .( 2010.08.27 )

Elite/Beloften/Amateurs-A: 1. Mario Willems Belgie; 2. Martijn Simons Roosendaal; 3. Michael Vink 4. Marco Kuijvenhoven s-Gravenzande; 5. Robert de Poel Dordrecht; 6. Nick Nieuwdorp Yerseke; 7. Bjorn De Decker Belgie; 8. Dennis Raadtgever Kapelle; 9. Ronald Roos Hoogstraten (Bel); 10. Jan Bos Nieuwehorne; 11. Martijn de Groot Vuren; 12. Peter Merx Warfhuizen; 13. ---;14. Ruud Zijlmans Oud-Gastel; 15. Nielsen Owen Amerika; 16. Rick Craenen Nederweert; 17. Aron Kremer Vierpolders; 18. Jerry Kallenfels Breda; 19. Michel Stroosnijder Hansweert; 20. Jos Koop Den Hoorn;

 

ZIERIKZEE.(2011.08.26 )

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Mario Willems Belgie; 2. Francesco Coppernolle Belgie; 3. Bjorn Dedecker Belgie; 4. Mitchell Boet Brecht Bel; 5. Marten Verduijn Zwijndrecht; 6. Frank Niewold Lisse; 7. Dennis Raadtgever Kapelle; 8. Ethan Kummince Australie; 9. Tjeerd Dudok Breda; 10. Lex Nederlof Oostvoorne; 11. Jurgen van Diemen Leimuiden; 12. Wouter Been Delft; 13. Michel Stroosnijder Hansweert; 14. Marco Kuijvenhoven s-Gravenzande;15. Cornelis Bakker Dirksland; 16. Sjoerd van Ginneken Heerle; 17. Nico Ringelberg Goes; 18. Rick Craenen Nederweert; 19. Michiel Jumelet Bruinisse; 20. Ronald Roos Hoogstraten Bel;

 

ZIERIKZEE.(2012.08.24)

Elite-Mannen/Beloften/Amateurs: 1. Mario Willems Belgie; 2. Alister Ratcliff Engeland; 3. Robert de Poel Dordrecht; 4. Cor van Leeuwen Borger; 5. Ronald Roos Merksplas (Bel); 6. Mikhail Tverdovski 7. Aron Kremer Vierpolders; 8. Thomas Rabou Loosbroek; 9. Dennis Raadtgever Kapelle; 10. Arnoldas Valiauga Lithuania; 11. Jerry Kallenfels Sint Willebrord; 12. Jacob Wijnstra Kapelle; 13. Giovanni de Merlier; 14. Kenny de Wilde; 15. Ramon Vleugel Kapelle; 16. Michel Stroosnijder Hansweert; 17. Bram Verweij Haren;

18. Jurgen van Diemen Leimuiden; 19. Simas Kondrotas Litouwen; 20. Menno Altena Buitenpost;

 

ZIERIKZEE.( 2013.08.23 )

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Michel Stroosnijder Hansweert; 2. Ronald Roos Merksplas(Belgie); 3. Marco Brus Schijndel; 4. Mario Willems Belgie; 5. Marco Kuijvenhoven s-Gravenzande; 6. Peter Merx Warfhuizen; 7. Adrie Lindeman Assen; 8. Gerwin de Regt Nispen; 9. Jos Koop Den Hoorn; 10. Robert de Poel Dordrecht; 11. Rik de Voogd Rotterdam; 12. Ruud Rentmeester Goes; 13. Paul Helderman Naaldwijk; 14. Michiel Jumelet Bruinisse; 15. Stefan Laurijssen Roosendaal; 16. Tjeerd Dudok Chaam; 17. Tristan Sint Nicolaas Dordrecht; 18. Gijs Strating Haren Gn; 19. Jerry Kallenfels Sint Willebrord; 20. Dennis van Iersel Berkel-Enschot;

 

ZIERIKZEE.( 2014.08.22 )

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Bjorn De Decker Belgie; 2. Jurgen van Diemen Leimuiden; 3. Umberto Atzori Zorgvlied; 4. Mario Willems Belgie; 5. Peter Merx Warfhuizen; 6. Dennis Raadtgever Kapelle; 7. Aron Kremer Vierpolders; 8. Adrie Lindeman Assen; 9. Yondi Schmidt Arnhem; 10. Jeroen Breewel Wilnis; 11. Ricardo van de Klundert Hoogerheide; 12. Frank Niewold Lisse; 13. Koen van de Klundert Woensdrecht; 14. Barry Bel De Goorn; 15. Coen Rijpma Oldeholtpade; 16. Sjors Handgraaf Voorhout; 17. Erik Kramer Hardinxveld-Giessendam; 18. Tristan Sint Nicolaas Dordrecht; 19. Lex Nederlof Lamphun; 20. Jorrit van de Kant Assen;

 

ZIERIKZEE.( 2015.08.21 )

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Tim Mitchell 2. Marco Brus Schijndel; 3. Thomas Rabou Loosbroek; 4. Mario Willems Belgie; 5. Tom Vermeer Merkplas(Bel); 6. Jurgen van Diemen Leimuiden; 7. Jos Koop Delft; 8. Cor van Leeuwen Borger; 9. Giovanni de Merlier Belgie; 10. Koen van de Klundert Woensdrecht; 11. Frank Niewold Lisse; 12. Lex Nederlof Oostvoorne; 13. Sjors Handgraaf Leiden; 14. Michael Gearren 15. Aron Kremer Vierpolders; 16. Jos Harms Oude Pekela; 17. Kai Wiggins 18. Paul Moerland Fijnaart; 19. Michel Stroosnijder Hansweert; 20. Daan Meijers Dongen;

 

ZIERIKZEE.( 2016.08.26 )

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Ronan van Zandbeek Schijndel; 2. Mario Willems Belgie; 3. Ruben van Raepenbusch Belgie; 4. Michel Stroosnijder Hansweert; 5. Paul Helderman Naaldwijk; 6. Eloy Raas Hendrikskinderen; 7. Bart Dielissen Breda; 8. Marvin van Spronsen Monster; 9. Koen van de Klundert Woensdrecht; 10. Marco Kuijvenhoven s-Gravenzande; 11. Francesco van Coppernolle Belgie; 12. Guus de Graauw Etten-Leur; 13. Aron Kremer Pernis; 14. Randy Sint Nicolaas Dordrecht; 15. Henk Bom Naaldwijk; 16. Pim van de Klundert Woensdrecht; 17. Jeffrey Doornbusch Breda; 18. Luuk van der Wal De Lier; 19. Rick Craenen Nederweert; 20. Pieter Israel Kruiningen;

 

ZIERIKZEE.(2017.08.25)

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Mario Willems Belgie; 2. Antonie van Noppen Ridderkerk; 3. Hans Dekkers IJzendijke; 4. Tim Janssen Goes; 5. Stefan Laurijssen Oud Gastel; 6. Peter Merx Warfhuizen; 7. Eloy Raas Hendrikskinderen; 8. Sjors Handgraaf Leiden; 9. Bobby Balk Arnemuiden; 10. Youp Havermans Rotterdam; 11. Jaap van der Meij Katwijk; 12. Jarri Stravers Groot-Ammers; 13. Bart Dielissen Breda; 14. Julian Stolk Pijnacker; 15. Tom Jansen Steenbergen; 16. Jelle Veraart Belgie; 17. Cor van Leeuwen Borger; 18. Pim van de Klundert Woensdrecht; 19. Jorge Ferrer Bueno 20. Guus de Graauw Etten-Leur;

 

ZIERIKZEE.( 2018.08.24 )

Elite/Beloften.Dernyīs: 1. Antwan Tolhoek Yerseke; 2. Hans Dekkers IJzendijke; 3. Maikel Zijlaard Rotterdam; 4. Ezra Tolhoek Zierikzee; 5. Maarten van Trijp 6. Lars Oreel Goes; 7. Eloy Raas Middelburg; 8. Timo de Jong Goes; 9. Reinier Honig Zaandam; 10. Jimmy de Bruyn Sint Jansteen; 11. Minne Verboom Krimpen aan den IJssel; 12. Wesley Mol Kapelle; 13. Pim van de Klundert Woensdrecht; 14. Koen van de Klundert Woensdrecht; 15. Vincent Hoppezak Nieuwerkerk aan de IJssel; 16. Lex Nederlof Oostvoorne;

 

ZIERIKZEE .( 2019.08.23 )

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Tom Vermeer Wuustwezel; 2. Lars Oreel Goes; 3. Antonie van Noppen Ridderkerk; 4. Abe Celi Oosterhout; 5. Anthony Kets Berendrecht(Bel); 6. Bart Artz Wintelre; 7. Adrie Lindeman Assen; 8. Robbie Gevers Schijndel; 9. Thijs de Lange Utrecht; 10. Coen Vermeltfoort Vlijmen; 11. Jordi Talen Spijkenisse; 12. Rico van Damme Yerseke; 13. Arvid de Kleijn Herveld; 14. Peter Merx Warfhuizen; 15. Kelvin Bakx Bergen op Zoom; 16. Timo de Jong Goes; 17. Jimmy de Bruyn Sint Jansteen; 18. Jochem Kerckhaert Schoondijke; 19. Kevin Reuvers Zevenbergen 20. Harm Celi Oosterhout;