ZIERIKZEE.(
2001.08.18 ).
Elite/Neo: 1. D. Verleijen Belgie; 2.
Nathan Clarcke Australie;
3. Ruud Zijlmans Roosendaal;4. Lex Nederlof Oostvoorne; 5. Werner van Zimmeren Kruisland;6. Marc Blok Heinkenszand;
7. Wilco Zuijderwijk
Poeldijk; 8. Martijn Simons Wouw;9. Wilfried Bastiaanse Hoogerheide; 10.
Roland Rozenveld Numansdorp;11. Joost van Hest Goirle; 12. B Adams 13. Francois Franse Kwadendamme; 14.
B Fagan
ZIERIKZEE.(
2002.08.17 ).
Elite/Neo: 1. Coby Stevenson Australie; 2.
Ruud Zijlmans Roosendaal; 3. Marc Blok Heinkenszand; 4. Francois
Franse Kwadendamme; 5. Johan van Ooijen Giessenburg; 6. Clayton Smith Nieuw-Zeeland; 7. Arthur Farenhout Spijkenisse; 8. Lex Nederlof
Oostvoorne; 9. Wilco Jonker Burgh-Haamstede; 10. Wilfried
Bastiaanse Hoogerheide; 11.
Heerko Gorter Werkendam;
12. Erik Nieuwerth Lekkerkerk;
13. Mathew Chessum Australie; 14. Jacques Schuit Arnemuiden; 15.
Bert Dekker Lekkerkerk; 16. Roland Rozenveld Numansdorp; 17. John Talen Spijkenisse; 18.
Marco Luyten Meerkerk; 19. Damien
Coock Australie; 20.
Johan van Schaik Oost Souburg;
ZIERIKZEE. (
2003.08.16 )
Elite/Beloften/Amateurs-A:
1. Christophe Waelkens
Belgie; 2. Hans Ardeel
Belgie; 3. Wilco
Jonker Burgh-Haamstede; 4. Francois
Franse Kwaden- damme; 5. Lex Nederlof Oostvoorne; 6. Jacques Schuit Arnemuiden;
7. Rob Koole Goes; 8. Kurt De Roose Belgie; 9. Andrew Ward Australie; 10. Matt Chessum
Australie; 11. Dieter
Verleijen Belgie; 12.
Aaron Tuckerman Nieuw Zeeland; 13. Sammy Vercruijsse Belgie; 14.
Bas Robroek Heerlen; 15. Paul Odlin Nieuw
Zeeland; 16. Werner van Zimmeren Kruisland;
17. Aaron Salisbury Australie;18. Wilfred
Verhagen Woerden; 19. Dennis Raadtgever Goes;
20. Rob Meiland Hoogerheide;
ZIERIKZEE
.( 2004.08.27 )
Elite/Neo/Amateurs-A: 1. Odwin Bink Amsterdam;
2. Richard Slabbekoorn Kapelle;
3. Didier De Lannoy België; 4. Jan Hordijk
Westmaas; 5. Hans Ardeel
Sint Laureins (Belgie); 6.
Aaron Salisbury Australië; 7. Rob Meiland Hoogerheide;
8. Jacco Ringelberg Zierikzee; 9. Dirk van
Dam Goes; 10. Pieter Fase Oud-Vossemeer; 11.
Werner van Zimmeren Kruisland; 12. Martin Totte Sint Jansteen; 13. Peter Metske.
Poortvliet; 14. Wilco
Jonker Burgh-Haam/ stede; 15. Wilfried Bastiaanse Hoogerheide; 16. Ryan Kelly Dordrecht; 17.
Simon Price Australië; 18. Hans Schoonackers België; 19. Rene Smits Lage-Zwaluwe; 20. Nico Ringelberg Den Haag;
ZIERIKZEE
.( 2005.08.26 )
Elite/Beloften/Amateurs-A:
1. Wilfried Bastiaanse
Hoogerheide; 2. Lex Nederlof
Oostvoorne; 3. Richard Slabbekoorn Kapelle; 4. Arno Hartog Giessenburg;
5. Gerhard Klijnhout ’s-Gravendeel;
6. Dennis Raadtgever Kapelle;
7. Dirk van Dam Goes; 8. Werner van Zimmeren
Kruisland; 9. Rob Meiland Hoogerheide; 10.
John van de Vreede Krabbendijke; 11. Niek
Rentmeester Goes; 12. Francois Franse Kwadendamme; 13. Patrick van Hoolandt
Belgie;14. Martijn Simons Roosendaal; 15. Marc
Blok Heinkenszand; 16. Matthew
Smith Australie; 17. Twan den Braber Hoeven;18. Lauran de
Winter Oud-Vossemeer; 19. Tom Murray Engeland; 20. Wilco
Jonker Burgh-Haamstede;
ZIERIKZEE.(
2006.08.25 )
Elite/Beloften/Amateurs-A:
1. Werner van Zimmeren Kruisland; 2. Martijn
Simons Roosendaal; 3. Matt Smith Australie; 4. Jehudi Schoonacker Belgie; 5. Jan Hordijk Westmaas;
6. Mike Alloo Roosendaal; 7. Randy
Sint Nicolaas Dordrecht; 8. Ronald Roos Hoogstraten; 9. Robert de Poel Dordrecht;
10. Matt Seagrave Amerika; 11. Twan den Braber Hoeven; 12. Nico Ringelberg s-Gravenhage;
13. Justin Kerr Nieuw-Zeeland; 14. Rene Smits Lage Zwaluwe; 15. Martin Huizinga Hellevoetsluis; 16. Pieter
Israel Kruiningen; 17. Daniel Vejmelka
Tsjechie; 18. Tjeerd Dudok Wagenberg; 19. Jan van Zoest
Lekkerkerk; 20. Jacco
Ringelberg Goes;
ZIERIKZEE.(
2007.08.24 )
Elite/Beloften/Amateurs-A:
1. Rob Disseldorp Rijpwetering; 2. Bart Aernouts
Schijndel; 3. Lex Nederlof Oostvoorne; 4. Werner van Zimmeren Kruisland; 5. Gerwin de Regt Nispen; 6. Wilfried Bastiaanse Hoogerheide; 7. Robert de Poel Dordrecht; 8. Joost van den
Blink s-Gravenzande; 9. Tjeerd
Dudok Wagenberg; 10. Bram van Oosterhout Terheyden; 11. Boudewijn de Graaff Heukelum;
12. Rein-Jan Elenbaas Goes;
13. Marco van der Stoep Berkel en Rodenrijs; 14. Steve
Lampier 15. Ruud Rentmeester Goes; 16. Pieter Israel Kruiningen;
17. Jacob Sutherland 18. Jacco
Ringelberg Goes; 19. Geert Kouters Oosterhout Nb; 20. Mart van Zandbeek Heeswijk-Dinther;
ZIERIKZEE
.( 2008.08.22 )
Elite/Beloften/Amateurs-A;
1. Martijn Simons Roosendaal; 2. Gerwin de Regt Nispen; 3. Jacob Wijnstra Heinkenszand;4. Randy Sint Nicolaas Dordrecht;5. Wilco
Jonker Burg Haamstede;6. Sander Stiegelis Sluiskil;
7. Nico Ringelberg s-Gravenhage;8. Tjeerd Dudok Wagenberg; 9. Lex Nederlof Oostvoorne; 10. Rob Disseldorp Rijpwetering;11.
Niek Rentmeester Goes; 12. Frank de Reus Strijen; 13.
Giancarlo Brand Oud-Beijerland;14.
Robert de Poel Dordrecht; 15. Rik Lugtenburg Goedereede;16. Rick Craenen Nederweert; 17. Kenny de Wilde Belgie;
18. Ronald Schur Zaandam; 19. Wouter Lugtenburg Goedereede; 20.
Thomas van Bavel Dordrecht;
Amateurs-A: 1. Jeroen
Verwolf Arkel; 2. Johan Pemen
Rijsbergen; 3. Rik Nederlof Breda; 4. Tiny van
Rijsbergen Sprundel;5. Lars Rietveld Oudewater; 6.
Martijn de Groot Vuren; 7. Adrie Frijters Wageningen;
8. Theo Akkermans Ossendrecht;9.
Robert de Poel Dordrecht; 10. Stefan Slager Leerdam;
11. Peter van Leeuwen Zoetermeer;12. Jordy Suijkerbuijk
Sprundel;13. Tonnie Akkermans Breda; 14. Hans Weeda Zuidland; 15. Roger Oomen
Etten-Leur; 16. Sjoerd Timmerman Zoetermeer;17. Rene Smits. Lage Zwaluwe;18. Thomas van Bavel
Dordrecht;19. Arno van der Veen Meerkerk;20. Edward van der Pijl Breda;
ZIERIKZEE
.( 2009.08.21 )
Elite/Beloften/Amateurs-A:
1. Bart Vendrig Maurik;
2. Rob Disseldorp Rijpwetering; 3. Ronald Roos Hoogstraten (Belgie)
4. Martijn Simons Roosendaal; 5. Gerwin de Regt Nispen; 6. Jack Bauer 7. Jacob Wijnstra
Heinkenszand; 8. Nick Nieuwdorp
Yerseke; 9. Peter van Agtmaal
Huijbergen; 10. Wally
Buurstede Sint Willebrord; 11. Arian
Oosthoek Hendrik-ido-Ambacht; 12. Didier Delannoy Belgie; 13. Stephan Rudkin Engeland; 14. Bart Maas Hansweert;
15. Johnny van der Klooster Lewedorp; 16. Nico Ringelberg Den Haag; 17. Ferdinand Boogaard
Vlissingen; 18. Davy Huybrechts Belgie 19. Bob Rasenberg Terheyden; 20. Pieter Israel Kruiningen;
ZIERIKZEE
.( 2010.08.27 )
Elite/Beloften/Amateurs-A:
1. Mario Willems Belgie; 2. Martijn Simons
Roosendaal; 3. Michael Vink 4. Marco Kuijvenhoven s-Gravenzande; 5. Robert de Poel Dordrecht; 6. Nick Nieuwdorp Yerseke; 7. Bjorn De Decker Belgie; 8. Dennis Raadtgever Kapelle; 9. Ronald Roos Hoogstraten (Bel); 10. Jan Bos Nieuwehorne; 11. Martijn de Groot Vuren; 12. Peter Merx Warfhuizen; 13. ---;14. Ruud
Zijlmans Oud-Gastel; 15. Nielsen Owen Amerika; 16. Rick Craenen
Nederweert; 17. Aron Kremer
Vierpolders; 18. Jerry Kallenfels Breda; 19. Michel Stroosnijder
Hansweert; 20. Jos Koop Den Hoorn;
ZIERIKZEE.(2011.08.26
)
Elite/Beloften/Amateurs: 1. Mario
Willems Belgie; 2. Francesco
Coppernolle Belgie; 3. Bjorn Dedecker Belgie; 4. Mitchell Boet Brecht Bel; 5. Marten Verduijn Zwijndrecht; 6. Frank Niewold
Lisse; 7. Dennis Raadtgever
Kapelle; 8. Ethan Kummince Australie; 9. Tjeerd Dudok Breda; 10. Lex Nederlof
Oostvoorne; 11. Jurgen van Diemen
Leimuiden; 12. Wouter Been Delft; 13. Michel Stroosnijder Hansweert; 14. Marco
Kuijvenhoven s-Gravenzande;15.
Cornelis Bakker Dirksland; 16. Sjoerd van Ginneken Heerle; 17. Nico Ringelberg Goes; 18. Rick Craenen Nederweert; 19. Michiel Jumelet Bruinisse; 20. Ronald
Roos Hoogstraten Bel;
ZIERIKZEE.(2012.08.24)
Elite-Mannen/Beloften/Amateurs:
1. Mario Willems Belgie; 2. Alister Ratcliff Engeland; 3.
Robert de Poel Dordrecht; 4. Cor van
Leeuwen Borger; 5. Ronald Roos Merksplas (Bel); 6.
Mikhail Tverdovski 7. Aron Kremer
Vierpolders; 8. Thomas Rabou Loosbroek; 9. Dennis Raadtgever
Kapelle; 10.
Arnoldas Valiauga Lithuania; 11.
Jerry Kallenfels Sint Willebrord; 12. Jacob Wijnstra Kapelle; 13.
Giovanni de Merlier; 14. Kenny de Wilde; 15. Ramon Vleugel Kapelle; 16.
Michel Stroosnijder Hansweert; 17. Bram Verweij Haren;
18. Jurgen van Diemen Leimuiden; 19. Simas Kondrotas Litouwen; 20.
Menno Altena Buitenpost;
ZIERIKZEE.(
2013.08.23 )
Elite/Beloften/Amateurs: 1. Michel Stroosnijder Hansweert; 2. Ronald
Roos Merksplas(Belgie); 3.
Marco Brus Schijndel; 4. Mario Willems Belgie; 5. Marco Kuijvenhoven s-Gravenzande; 6. Peter Merx Warfhuizen; 7. Adrie Lindeman
Assen; 8. Gerwin de Regt Nispen; 9. Jos Koop Den Hoorn; 10. Robert de Poel
Dordrecht; 11. Rik de Voogd Rotterdam; 12. Ruud Rentmeester Goes; 13. Paul
Helderman Naaldwijk; 14. Michiel Jumelet
Bruinisse; 15. Stefan Laurijssen
Roosendaal; 16. Tjeerd Dudok
Chaam; 17. Tristan Sint
Nicolaas Dordrecht; 18. Gijs Strating Haren Gn; 19. Jerry Kallenfels Sint Willebrord;
20. Dennis van Iersel Berkel-Enschot;
ZIERIKZEE.(
2014.08.22 )
Elite/Beloften/Amateurs: 1. Bjorn De Decker Belgie; 2. Jurgen van Diemen Leimuiden; 3. Umberto Atzori Zorgvlied; 4. Mario Willems Belgie;
5. Peter Merx Warfhuizen;
6. Dennis Raadtgever Kapelle;
7. Aron Kremer Vierpolders; 8. Adrie Lindeman Assen; 9. Yondi Schmidt
Arnhem; 10. Jeroen Breewel Wilnis;
11. Ricardo van de Klundert
Hoogerheide; 12. Frank Niewold
Lisse; 13. Koen van de Klundert Woensdrecht; 14. Barry Bel De Goorn;
15. Coen Rijpma Oldeholtpade;
16. Sjors Handgraaf Voorhout; 17. Erik Kramer Hardinxveld-Giessendam; 18. Tristan
Sint Nicolaas Dordrecht; 19. Lex Nederlof Lamphun;
20. Jorrit van de Kant Assen;
ZIERIKZEE.(
2015.08.21 )
Elite/Beloften/Amateurs: 1. Tim
Mitchell 2. Marco Brus Schijndel; 3. Thomas Rabou Loosbroek; 4. Mario Willems
Belgie; 5. Tom Vermeer Merkplas(Bel); 6. Jurgen van Diemen Leimuiden; 7. Jos Koop Delft; 8. Cor van Leeuwen Borger; 9.
Giovanni de Merlier Belgie;
10. Koen van de Klundert
Woensdrecht; 11. Frank Niewold Lisse;
12. Lex Nederlof Oostvoorne; 13. Sjors Handgraaf
Leiden; 14. Michael Gearren 15. Aron Kremer Vierpolders; 16. Jos Harms
Oude Pekela; 17. Kai Wiggins
18. Paul Moerland Fijnaart; 19. Michel Stroosnijder Hansweert; 20. Daan
Meijers Dongen;
ZIERIKZEE.(
2016.08.26 )
Elite/Beloften/Amateurs: 1. Ronan van
Zandbeek Schijndel; 2. Mario Willems Belgie; 3. Ruben
van Raepenbusch Belgie; 4.
Michel Stroosnijder Hansweert;
5. Paul Helderman Naaldwijk; 6. Eloy
Raas Hendrikskinderen; 7. Bart Dielissen
Breda; 8. Marvin van Spronsen Monster; 9. Koen van de Klundert Woensdrecht;
10. Marco Kuijvenhoven s-Gravenzande;
11. Francesco van Coppernolle
Belgie; 12. Guus de Graauw
Etten-Leur; 13. Aron Kremer Pernis;
14. Randy Sint Nicolaas Dordrecht; 15. Henk Bom Naaldwijk; 16. Pim van de Klundert
Woensdrecht; 17. Jeffrey Doornbusch Breda; 18. Luuk
van der Wal De Lier; 19. Rick Craenen Nederweert; 20. Pieter Israel Kruiningen;
ZIERIKZEE.(2017.08.25)
Elite/Beloften/Amateurs: 1. Mario
Willems Belgie; 2. Antonie van Noppen Ridderkerk; 3. Hans Dekkers IJzendijke;
4. Tim Janssen Goes; 5. Stefan Laurijssen Oud Gastel; 6. Peter Merx Warfhuizen; 7. Eloy Raas Hendrikskinderen; 8. Sjors Handgraaf Leiden; 9. Bobby Balk
Arnemuiden; 10. Youp Havermans
Rotterdam; 11. Jaap van der Meij Katwijk; 12. Jarri Stravers Groot-Ammers; 13. Bart Dielissen
Breda; 14. Julian Stolk Pijnacker;
15. Tom Jansen Steenbergen; 16. Jelle Veraart Belgie;
17. Cor van Leeuwen Borger; 18. Pim van de Klundert
Woensdrecht; 19. Jorge Ferrer
Bueno 20. Guus de Graauw
Etten-Leur;
ZIERIKZEE.(
2018.08.24 )
Elite/Beloften.Derny´s: 1. Antwan Tolhoek Yerseke; 2. Hans
Dekkers IJzendijke; 3. Maikel
Zijlaard Rotterdam; 4. Ezra Tolhoek Zierikzee; 5. Maarten van Trijp 6. Lars Oreel Goes; 7. Eloy Raas
Middelburg; 8. Timo de Jong Goes; 9. Reinier Honig Zaandam; 10. Jimmy de Bruyn
Sint Jansteen; 11. Minne Verboom Krimpen aan den
IJssel; 12. Wesley Mol Kapelle; 13. Pim van de Klundert Woensdrecht; 14. Koen van
de Klundert Woensdrecht; 15. Vincent Hoppezak Nieuwerkerk aan de IJssel; 16. Lex Nederlof
Oostvoorne;
ZIERIKZEE
.( 2019.08.23 )
Elite/Beloften/Amateurs: 1. Tom
Vermeer Wuustwezel; 2. Lars Oreel
Goes; 3. Antonie van Noppen Ridderkerk; 4. Abe Celi Oosterhout; 5. Anthony Kets Berendrecht(Bel);
6. Bart Artz Wintelre; 7.
Adrie Lindeman Assen; 8. Robbie Gevers Schijndel; 9.
Thijs de Lange Utrecht; 10. Coen Vermeltfoort
Vlijmen; 11. Jordi Talen Spijkenisse; 12. Rico van
Damme Yerseke; 13. Arvid de
Kleijn Herveld; 14. Peter Merx Warfhuizen; 15. Kelvin Bakx Bergen op Zoom; 16.
Timo de Jong Goes; 17. Jimmy de Bruyn Sint Jansteen; 18. Jochem Kerckhaert Schoondijke; 19. Kevin
Reuvers Zevenbergen 20. Harm Celi Oosterhout;