SINT JANSTEEN.( 2000.06.27 )

Elite/Neo/Sportkl.-A: 1. Sandro Bijnen Budel; 2. John Leijs Standaard- buiten; 3. Pim van der Valk Middelharnis; 4. Wilfried Bastiaanse Hoogerheide; 5. Luc de Moor Sint-Gilles-Waas(Belgie); 6. Theo Akkermans Ossendrecht; 7. Johnny van der Klooster Lewedorp; 8. Peter Heeren Sprundel; 9. Richard Slabbekoorn Kapelle; 10. John Akkermans Nieuw Vossemeer; 11. Dennis Mesu Middelburg; 12. Twan den Braber Hoeven; 13. Eric Westerbeek Prinsenbeek; 14. Davy Dubbeldam Sluiskil; 15. Bart van den Veken Zwijndrecht; 16. Rob Koole Goes; 17. Rein-Jan Elenbaas Goes; 18. Francois Franse Kwadendamme; 19. Marc Blok Heinkenszand; 20. Arnold Duinhouwer Kapelle;

Junioren: 1. Reinier Honig Zaandam; 2. Johnny Hoogerland Yerseke; 3. Joram Dees Tholen; 4. Diederik Veerman Aardenburg; 5. Bernard Hering Aardenburg; 6. Youri Dijkxhoorn Rijswijk; 7. Johan Mannaert Belgie; 8. Mark Aarts Kruiningen; 9. Daniel Hertogh Wouw; 10. Patrick de Leeuw Delft; 11. Erwin Goenga Den Burg; 12. Nico Ringelberg Zierikzee; 13. Jan van Koeveringe Kruiningen; 14. Robert de Weger s-Gravenhage; 15. Anton Vos Wijk en Aalburg; 16. Johnny Pollie Tholen; 17. Bart Dronkers Goes;

 

SINT JANSTEEN.( 2001.06.25 ).

Elite/Neo/Sportkl.-a/Vet.a: 1. Eric Vereecken Hulst; 2. Richard Slabbe- koorn Kapelle; 3. Marc Blok Heinkenszand; 4. Wilfried Bastiaanse Hoogerheide; 5. Davy Dubbeldam Sluiskil; 6. Raymond Raadtgever Roosendaal; 7. Peter Heeren Sprundel; 8. Twan den Braber Hoeven; 9. Jacky van Ast Rilland; 10. Dennis Mesu Middelburg; 11. John Akkermans Nieuw Vossemeer; 12. Michel de Koning Terhole; 13. Johan van Schaik Oost Souburg; 14. Werner van Zimmeren Kruisland; 15. Lennard van Anrooij Nieuwendijk; 16. Barry van der Ham Heerle; 17. Martin de Jaeger Westdorpe; 18. Jack Broeren St. Willebrord; 19. Rob Koole Goes; 20. Glenn van Gessel Heinkenszand;

Nieuwelingen: 1. Niek Rentmeester Goes; 2. Jeffrey van Agtmaal Huij- bergen; 3. Kristof Goddaert Belgie; 4. Cornť van Ast Rilland; 5. Dimitri van Puyvelde Belgie; 6. Dirk van Dam Goes; 7. Rikke Dijkxhoorn Rijswijk; 8. Dirk van Dam Goes; 9. Rikke Dijkxhoorn Rijswijk; 10. Jimmy de Bruijn St. Jansteen; 11. Marc Eckhardt Kruiningen; 12. Arend Henzen Hoogerheide; 13. Kenny Oosterhoff Delft;

 

SINT JANSTEEN. ( 2002.07.02 )

Elite/Neo: 1. Wilfried Bastiaanse Hoogerheide; 2. Ruud Zijlmans Roosen- daal; 3. Johnny Hoogerland Yerseke; 4. Michel Rommers Kapelle; 5. Marc Blok Heinkenszand; 6. Peter Metske Oud-Vossemeer; 7. Martijn Kromdijk Oud Gastel; 8. Rob Koole Goes; 9. Rico Kruijt ís-Gravenpolder; 10. John Akkermans Rilland; 11. Eric Vereecken Hulst; 12. Francois Franse Kwadendamme; 13. Martin de Jaeger Westdorpe; 14. Roland Rozenveld Numansdorp; 15. Twan den Braber Hoeven; 16. Glenn van Gessel Heinkenszand; 17. Werner van Zimmeren Kruisland; 18. Cornelis van Loon Hoogerheide; 19. Michel de Koning Terhole; 20. Jacco Ringelberg Zierikzee;

Nieuwelingen: 1. Frank Wierstra Bergum; 2. Rikke Dijkxhoorn Rijswijk; 3. Jan Pruijn Schijf; 4. Jamie van Rijswijk Waalwijk; 5. Jerry Kallenfels Breda; 6. Jimmy de Bruijn St. Jansteen;7. Ricardo van der van der Velde Breda; 8. Jesper Masseurs Roosendaal; 9. Luc Schout Best; 10. Nick van der Linden Rijen; 11. Vincent Hinssen Rijen; 12. Mark Solberg Neerbeek; 13. Wietse Hamstra Buitenpost; 14. Lauran de Winter Oud-Vossemeer; 15. Stefan Ros Schijf; 16. Michael Meijer 17. Gerbert van den Biggelaar Oud Gastel; 18. Stijn Coenen Landgraaf; 19. Patrick Vliegen Veldhoven; 20. Edwin van Wanrooij Oosterhout;

 

SINT JANSTEEN. ( 2003.07.01 )

Elite/Beloften/Amateurs-A: 1. Wilfried Bastiaanse Hoogerheide; 2. Richard Slabbekoorn Kapelle; 3. Francois Franse Kwadendamme; 4. Martin Totte St. Jansteen; 5. Danny Schaut Sas van Gent; 6. Rico Kruijt ís-Gravenpolder; 7. Jacques Schuit Arnemuiden; 8. Johnny van der Klooster Lewedorp; 9. Hans Ardeel Belgie; 10. Marc Blok Heinkenszand; 11. Martijn Kromdijk Oud Gastel; 12. Davy Rauch Eeklo/Belgie; 13. Roelof Tolman Heinkenszand; 14. Jacco Ringelberg Zierikzee; 15. John van de van de Vreede Krabbendijke; 16. Jacky van der Horst Oost-Souburg; 17. Martin de Jaeger Westdorpe; 18. Wilbert Kruijt ís-Gravenpolder; 19. Twan den Braber Hoeven; 20. Kenneth Pauw Adegem/Belgie;

Junioren: 1. Emiel Nijsse Hoedekenskerke; 2. Evert van Bergen Zundert; 3. Kenny Oosterhoff Delft; 4. Kevin Sluimer Rotterdam; 5. Matthijs Bunnik Berkel en Rodenrijs; 6. Niek Rentmeester Goes; 7. Jamie van Rijswijk Waalwijk; 8. Sjoerd Commandeur Raamsdonk; 9. Kaj du Prie Amersfoort; 10. Lauran de Winter Oud-Vossemeer; 11. Mark den Daas Oosterhout; 12. Dennis Martens Koewacht; 13. Gerard van Oerle Den Hout; 14. Guido Limbourg Maastricht; 15. Jerry Kallenfels Breda; 16. Stijn Buermans Wouwse Plantage; 17. Pieter Israel Kruiningen; 18. Wouter Lugtenburg Goedereede;19. Arjan Mosselman Kruiningen; 20. Michael van Eerd Breda;

 

SINT JANSTEEN. ( 2004.06.29 )

Elite/Neo/Amateurs-A: 1. Wilfried Bastiaanse Hoogerheide; 2. Richard Slabbekoorn Kapelle; 3. Peter Metske. Poortvliet; 4. Eric Vereecken Hulst; 5. Franky Weemaes Melsele (Belgie); 6. Davy Dubbeldam Sluiskil; 7. Patrick Bolssens Kieldrecht; 8. Martijn Kromdijk Wouw; 9. Peter Woestenberg St.Willebrord; 10. Luc de Moor Sint-Gillis-Waas(Belgie); 11. Francois Franse Kwadendamme; 12. Rob Meiland Hoogerheide; 13. Werner van Zimmeren Kruisland; 14. Rob Koole Goes; 15. Martin Totte St. Jansteen; 16. Dirk van Dam Goes; 17. Johnny Hoogerland Yerseke; 18. Dennis Raadtgever Goes; 19. Jack van der Horst Oost Souburg; 20. Ronald Roos Hoogstraten/Belgie;

Junioren: 1. Kristof Goddaert Belgie; 2. Erik Jan Kooiman Ammerstol; 3. Dennis Kreder Zevenhuizen; 4. Jan Mikkers Uden; 5. Niels Kerkhof; 6. Martin Kelderman Barneveld; 7. Bob van Winden Leiden; 8. Wesley van Dongen Made; 9. Jan Pruijn Schijf; 10. Kaj du Prie Amersfoort; 11. Thijs van den Berg Uden; 12. Thijs Akkermans Teteringen; 13. Stijn Buermans Wouwse Plantage; 14. Nicky Vroome Rijswijk; 15. Robert Bovenhuis Staphorst; 16. Olaf Kerkhof Achterveld; 17. Lauran de Winter Oud-Vossemeer; 18. Patrick Vliegen Veldhoven; 19. Jerry Kallenfels Breda; 20. Bouke Ridder Rijswijk;

 

SINT JANSTEEN .( 2005.06.28 )

Elite/Beloften/Amateurs-A: 1. Eric Vereecken Hulst; 2. Jimmy de Bruijn St. Jansteen; 3. Rob Koole Goes;4. Wilco Jonker Burgh-Haamstede; 5. Luc de Moor Sint Gilles-Waas -Belgie;6. Richard Slabbekoorn Kapelle; 7. Koen van de Velde Belgie;8. Jacco Ringelberg Zierikzee; 9. Dennis Raadtgever Kapelle;10. Ruud Rentmeester Goes;11. Niek Rentmeester Goes; 12. Twan den Braber Hoeven;13. Andy van Loon Hoogerheide; 14. Dennis Mesu Middelburg15. Jerry Kallenfels Breda; 16. Barry van der Ham Heerle; 17. Martijn Simons Roosendaal;18. Dirk van Dam Goes; 19. Francois Franse Kwadendamme; 20. Jeroen Rovers Breda;

Nieuwelingen: 1. Sander Stiegelis Kloosterzande; 2. Jordy van Erp Berghem; 3. Tommy Groffen Baarle Nassau; 4. Casper Oppenneer Vlissingen; 5. Brian Weeda Zuidland; 6. Ko Blok Kapelle; 7. Thomas Polak Prinsenbeek; 8. Kevin Sonneveldt Bleiswijk; 9. Nick Nieuwdorp Yerseke; 10. Yannick Sijnesael Terneuzen; 11. Mickey Kallenfels Breda; 12. Nick Eversdijk Kapelle; 13. Haye van Boxtel Kaatsheuvel; 14. Rob van der Velde Wernhout; 15. Lorenzo Cardon Sas van Gent; 16. Dimitri Mulder Heinkenszand; 17. Kevin Boelhouwer Ossendrecht;

 

SINT JANSTEEN.( 2006.06.27 )

Elite/Beloften/Amateurs-A: 1. Luc de Moor Belgie; 2. Davy Jaspers Sint Willebrord; 3. Gerwin de Regt Nispen; 4. Jan Hordijk Westmaas; 5. Bart van der Veken Belgie; 6. Henny Rovers Oud Gastel; 7. Koen van de Velde Belgie; 8. Rein-Jan Elenbaas Goes; 9. Ruud Zijlmans Oud Gastel; 10. Jacco Ringelberg Goes; 11. Tjeerd Dudok Wagenberg; 12. Pieter Israel Kruiningen; 13. Jean-Pierre Verstraten Roosendaal; 14. Martin Vrij Hellevoetsluis; 15. Roger Oomen Etten-Leur; 16. Twan den Braber Hoeven; 17. Michel Sijmens Rucphen; 18. Rob Meiland Hoogerheide; 19. Pieter Fase Oud-Vossemeer; 20. Dirk van Dam Goes;

 

SINT JANSTEEN.( 2007.06.26 )

Elite/Beloften/Amateurs-A: 1. Gerwin de Regt Nispen; 2. Arjen de Baat Puttershoek; 3. Martijn Simons Roosendaal; 4. Jan Hordijk Westmaas; 5. Werner van Zimmeren Kruisland; 6. Luc de Moor Belgie; 7. Jimmy de Bruijn Sint Jansteen; 8. Martin Vrij Hellevoetsluis; 9. Koen van de Velde Belgie; 10. Jacco Ringelberg Goes;

 

SINT JANSTEEN .( 2008.07.01 )

Elite/Beloften/Amateurs-A: 1. Jan Bos Nieuwehorne: 2. Boudewijn de Graaff Rotterdam; 3. Ronald Roos Hoogstraten; 4. Wally Buurstede Sint Willebrord; 5. Ruud Rentmeester Goes; 6. Johnny van der Klooster Lewedorp; 7. Peter van Agtmaal Huijbergen; 8. Christian Kik Kruiningen; 9. Piet Hanegraaf Sprundel; 10. Martijn Simons Roosendaal; 11. Richard Slabbekoorn Hoogerheide; 12. Sander Stiegelis Sluiskil; 13. Luc de Moor Belgie; 14. Werner van Zimmeren Hoogerheide; 15. Eric Vereecken  Hulst; 16. Rick Craenen Nederweert; 17. Patrick van Loon s-Gravenmoer; 18. Henk Bom s-Gravenzande; 19. Rene Bunnik Berkel en Rodenrijs; 20. Niek Rentmeester Goes;

 

SINT JANSTEEN .( 2009.06.30 )

Elite/Beloften/Amateurs-A: 1. Robbert Vleugel Wemeldinge 2. Rik Nederlof Breda; 3. Sander Stiegelis Sluiskil; 4. Dennis Raadtgever Kapelle; 5. Nick Nieuwdorp Yerseke; 6. Martijn Simons Roosendaal; 7. Eric Vereecken Hulst; 8. Jerry Kallenfels Breda; 9. Peter Woestenberg St.Willebrord; 10. Richard Slabbekoorn Hoogerheide; 11. Roger Oomen Etten-Leur; 12. Ruud Rentmeester Goes; 13. Michel Stroosnijder Hansweert; 14. Boudewijn de Graaff Rotterdam; 15. Koen van de Velde  Belgie; 16. Tjeerd Dudok Wagenberg; 17. Martin Vrij Hellevoetsluis; 18. Alex Gresnigt Kapelle; 19. Tim Nederlof Harmelen; 20. Christian Kik Kruiningen;

 

SINT JANSTEEN .( 2010.06.29 )

Elite/Beloften/Amateurs-A: 1. Davy Jaspers Sint Willebrord; 2. Ruud Zijlmans Roosendaal; 3. Jarno van Guyse Belgie; 4. Martijn Simons Roosen- daal; 5. Ronald Roos Hoogstraten (Bel); 6. Wally Buurstede Sint Willebrord; 7. Brian van Goethem Sluiskil; 8. Jeffrey Wiersma Belgie; 9. Gerwin de Regt Nispen; 10. Jimmy de Bruijn Sint Geertruid; 11. Pieter Israel Kruiningen; 12. Eric Vereecken Hulst; 13. Tjeerd Dudok Breda; 14. Nicky Verdaasdonk Chaam; 15. Roger Oomen Etten-Leur; 16. Michel Stroosnijder Hansweert; 17. Peter van Agtmaal Huijbergen; 18. Danny Janssen Hoeven; 19. Christian Kik Kruiningen; 20. Joeri Kasper Wemeldinge;

 

SINT JANSTEEN.(2011.06.28)

Elite-Mannen/Beloften/Amateurs: 1. Ronald Roos Merksplas (Bel); 2. Marco Kuijvenhoven s-Gravenzande;3. Johnny van der Klooster Lewedorp; 4. Cornelis Bakker Dirksland; 5. Pieter Israel Kruiningen; 6. Henk Bom s-Gra- venzande; 7. Gerhard Joling Krimpen a/d IJssel; 8. Davy Jaspers Sint Willebrord; 9. Ramon Vleugel Kapelle; 10. Christian Kik Kruiningen; 11. Gert Jan Boeijkens Belgie; 12. Brian van Goethem Sluiskil; 13. Joeri Kasper Wemeldinge;14. Mitchell Boet Mijnsheerenland; 15. Tjeerd Dudok Chaam; 16. Jimmy de Bruyn Sint Jansteen; 17. Michiel Jumelet Bruinisse; 18. Bart Maas Hansweert;19. Matthew Bishop Australie; 20. Koen van de Velde Belgie;

 

SINT JANSTEEN.(2012.06.26)

Elite-Mannen/Beloften/Amateurs:1. Jeff Vermeulen Hoogvliet; 2. Nicky Verdaasdonk Chaam; 3. Ronald Roos Merkplas (Bel); 4. Jehudi Schoonacker Oosteekloo; 5. Jarno van Guyse Belgie; 6. Gerwin de Regt Nispen; 7. Gunter Sterck Stekene (Bel); 8. Gertjan Boeykens Stekene (Bel); 9. Ramon Vleugel Kapelle; 10. Rikke Dijkxhoorn Rijswijk Zh; 11. Pieter Vette Heinkenszand; 12. Koen van de Veld Stekene (Bel); 13. Tonnie Akkermans Etten-Leur; 14. Ricardo van de Klundert Hoogerheide; 15. Pieter Israel Kruiningen; 16. Ruben Tissink Kapelle; 17. Eric Vereecken Hulst; 18. Jan Muis Giessenburg; 19. Michel Stroosnijder Hansweert; 20. Jimmy de Bruin Sint Jansteen;

 

SINT JANSTEEN.( 2013.07.02 )

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Brian van Goethem Sluiskil; 2. Jelle Meesters Etten-Leur; 3. Johnny van der Klooster Lewedorp; 4. Jimmy de Bruyn Sint Jansteen; 5. JurriŽn Bosters Steenbergen; 6. Jehudi Schoonacker Belgie; 7. Hans Dekkers IJzendijke; 8. Tonnie Akkermans Etten-Leur; 9. Wouter de Groot Pijnacker; 10. Bart Speybrouck Belgie; 11. Ronald Roos Merksplas(Belgie); 12. Ricardo van de Klundert Hoogerheide; 13. Danny Vrolijk Schipluiden; 14. Guy ten Hartog Belgie; 15. Michel Stroosnijder Hansweert; 16. Tjeerd Dudok Chaam; 17. Thomas Polak Prinsenbeek; 18. Koen van de Velde Belgie; 19. Arjen Mosselman Kruiningen; 20. Gustav Swagemakers Steenbergen;

 

SINT JANSTEEN.( 2014.07.01 )

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Brian van Goethem Sluiskil; 2. Ronald Roos Merkplas (Bel); 3. JurriŽn Bosters Steenbergen; 4. Bram de Kort Dongen; 5. Ferdinand Boogaard Vlissingen; 6. Raoul Poortvliet s-Heerenhoek; 7. Alexander de Keersmaeker Belgie; 8. Pieter Vette Heinkenszand; 9. Jerry Kallenfels Sint Willebrord; 10. Jimmy de Bruyn Sint Jansteen; 11. Matthias Onghena Belgie; 12. David van Eerd Breda; 13. Danny Vrolijk Schipluiden; 14. Pieter Israel Kruiningen; 15. Eloy Raas Hendrikskinderen; 16. Peter de Braal Terneuzen; 17. Koen van de Klundert Woensdrecht; 18. Eric Vereecken Hulst; 19. Jarno van Guyse Belgie; 20. Dante de Ruysscher Oostburg;

 

SINT JANSTEEN.( 2015.06.30 )

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Alexander de Keersmaeker Belgie; 2. Jarno van Guyse Belgie; 3. Rik Nederlof Breda; 4. Lieven Anthonise Dordrecht; 5. Dennis Raadtgever Kapelle; 6. Lex Nederlof Oostvoorne; 7. Jehudi Schoonacker Belgie; 8. Tristan Sint Nicolaas Dordrecht; 9. Niels van der Pijl Alphen aan den Rijn; 10. Gerwin de Regt Nispen; 11. Jimmy de Bruyn Sint Jansteen; 12. Pieter Vette Heinkenszand; 13. Hans Dekkers IJzendijke; 14. Eric Vereecken Belgie; 15. Youri van Iersel Berkel-Enschot; 16. Youp Havermans Rotterdam; 17. Mike Castel Ossendrecht; 18. Eloy Raas Hendrikskinderen; 19. Michel Stroosnijder Hansweert; 20. Roy Gijzel s-Heer Arendskerke;

 

SINT JANSTEEN.( 2016.06.28 )

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Eloy Raas Hendrikskinderen; 2. Koen van de Klundert Woensdrecht; 3. Lieven Anthonise Dordrecht; 4. Hans Dekkers IJzendijke; 5. David van Eerd Breda; 6. Pim van de Klundert Woensdrecht; 7. Wouter de Groot Delft; 8. Tom de Vreede Delfgauw; 9. Witten Anthonise Dordrecht; 10. Tom Goovaerts Belgie; 11. Jan van Aert Belgie; 12. Roy Gijzel s-Heer Arendskerke; 13. Jimmy de Bruyn Sint Jansteen; 14. Marcel Foudraine Middelburg; 15. Jarno van Guyse Belgie; 16. Alexander de Keersmaeker Belgie; 17. Michel Stroosnijder Hansweert; 18. Dante de Ruysscher Oostburg; 19. Ramon Vleugel Kapelle; 20. Bryan van Rutten Roosendaal;

 

SINT JANSTEEN.(2017.06.27)

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Eloy Raas Hendrikskinderen; 2. Mattias Raeymaekers 3. Stefan Laurijssen Oud Gastel; 4. Michel Stroosnijder Hansweert; 5. Wouter de Groot Delft; 6. Ramon Vleugel Goes; 7. Jos Koop Delft; 8. Pieter Vette Heinkenszand; 9. Koen van de Klundert Woensdrecht; 10. Bas Nieuwkoop Roosendaal; 11. Roy Guequierre Tholen; 12. Alexander de Keersmaeker Kruibeke; 13. Tom Goovaerts Belgie; 14. Jimmy de Bruyn Sint Jansteen; 15. Lars van der Poel Hoogerheide; 16. Dennis Raadtgever Kapelle; 17. Christian Kik Kruiningen; 18. Bobby Balk Arnemuiden; 19. Bryan Maes Belgie; 20. Pim van de Klundert Woensdrecht;

 

SINT JANSTEEN.( 2018.06.26 )

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Hans Dekkers IJzendijke; 2. Rick Nobel Foudgum; 3. Koen van de Klundert Woensdrecht; 4. Mattias Raeymaekers 5. Eloy Raas Middelburg; 6. Bryan Maes Stekene 7. Bas Nieuwkoop Roosendaal; 8. Jimmy de Bruyn Sint Jansteen; 9. Guy den Hartog Bijschrijver 10. Stefan Laurijssen Oud Gastel; 11. Bryan van Rutten Breda; 12. Tom Goovaerts Stabroek 13. Dennis Raadtgever Kapelle 14. Kristof d Hollander Bijschrijver 15. Pieter Vette Heinkenszand; 16. Pim van de Klundert Woensdrecht; 17. Lars Adriaansen Steenbergen; 18. Rico van Damme Yerseke; 19. Rik Nederlof Breda; 20. Roy Guequierre Tholen;

 

SINT JANSTEEN .( 2019.07.02 )

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Ryan Thomas 2. Liam Magennis Australie; 3. Jeffrey Doornbusch Breda; 4. Niels de Rooze Belgie; 5. Mattias Raeymaekers Belgie; 6. Raymond Kreder Oudenbosch; 7. Lars Oreel Goes; 8. Eloy Raas Middelburg; 9. Theodore Yates 10. Jimmy de Bruyn Sint Jansteen; 11. Roy Gijzel s-Heer Arendskerke; 12. Rico van Damme Yerseke; 13. Bas Nieuwkoop Roosendaal; 14. Sjors Handgraaf Leiden; 15. Jochem Kerckhaert Schoondijke; 16. Thijs Barendregt Kruiningen; 17. Lars van der Poel Hoogerheide; 18. Bryan Maes Belgie; 19. Jensen Plowright Australie; 20. Menno van der Zweep Geersdijk;