OUD-VOSSEMEER.( 2000.03.18)

Elite/Neo: 1. John Leijs Standaardbuiten; 2. Pascal Hermes Liempde; 3. Francois Franse Kwadendamme; 4. Perry Bothof Zwijndrecht; 5. Michel Rommers Rilland-Bath; 6. Gerwin de Regt Nispen; 7. Rob Koole Goes; 8. Ronald Krijnen Hank; 9. Ronald Roos Zoetermeer; 10. Robert Karremans Alphen a/d Rijn; 11. Ron Verweij Nieuwegein; 12. Jacques Schuit Arnemuiden; 13. Peter Metske Oud-Vossemeer; 14. Bart Wolthuis Dussen; 15. Warner Boekhout Odijk; 16. Marc Blok Heinkenszand; 17. Martin de Kok Lewedorp; 18. Frank van Rooijen Wilnis; 19. Gerhard Klijnhout s-Gravendeel; 20. Martin Dijkhuizen s-Gravenhage;

Dames: 1. Leontien Van Moorsel-Zijlaard Nieuwerkerk a/d IJssel; 2. Edith Klep Steenbergen; 3. Sissy van Alebeek Rotterdam; 4. Sharon van Essen Veenendaal; 5. Sandra Rombouts Rijsbergen; 6. Sonja van Kuik Eindhoven; 7. Nana Steenssens Belgie; 8. Christine Mos De Wijk/Ruinen; 9. Esther van der Helm Moordrecht; 10. Areke Hassink Zieuwent; 11. Ilse Fiers Belgie; 12. Wendy Kramp Klaaswaal; 13. Saskia van Duuren Hardenberg; 14. Afke Sijm Wognum; 15. Astrid van Tol Nieuwveen; 16. Melanie Mansveld Drouwen; 17. Marieke Haverdings Zuidlaren; 18. Angeliena Huis Halsteren; 19. Marieke Verhoeven Erp; 20. Sabine Gruters Schijndel;

Sportkl.-A: 1. Erik Nieuwerth Lekkerkerk; 2. Dennis van Weel Nieuw Vennep; 3. Ton van Duyvenbode Noordwijk; 4. Rob Ypenburg Nieuwegein; 5. Rene den Boer Vlaardingen; 6. Johan Pemen Rijsbergen; 7. Jacco Tettelaar Vlaardingen; 8. John Brand Vlaardingen; 9. Axel Hermans Bergschenhoek; 10. Matti de Baat Nieuw-Vossemeer; 11. Fred Krebbekx Steenbergen; 12. Ron Verwolf Ameide; 13. Andre Grootveld Zoetermeer; 14. Jan van der Tang Voorhout; 15. Pierre van Est Fijnaart; 16. Piet de Ridder Noordwijk; 17. Peter van Leeuwen Zoetermeer; 18. Jan Wouter Roos Middelharnis; 19. John Akkermans Nieuw Vossemeer; 20. Jeffrey Kraak Zevenbergschenhoek;

 

OUD-VOSSEMEER.( 2001.03.17 )

Elite/Neo: 1. Richard Slabbekoorn Kapelle; 2. Ronald van der Tang Voorhout; 3. Chris Mulders Esch; 4. Marco Luyten Meerkerk; 5. Robert Jongenelen Oudenbosch; 6. Heerko Gorter Werkendam; 7. Ronald Krijnen Hank; 8. Bart Mariën Wouw; 9. Dennis Raadtgever Goes; 10. Andy Knijpinga Utrecht; 11. M de Jager;  12. Ferry van Heeswijk Schijndel; 13. Gerhard Klijnhout ’s-Gravendeel; 14. Duncan Kidd Amerika; 15. Wouter Bunning Geldermalsen; 16. Mathieu Heyboer Rhoon; 17. Arno van der Veen Meerkerk; 18. Wim Oldenburg Uitwijk; 19. Eric Vereecken Hulst; 20. John Leijs Standaardbuiten;

Dames: 1. Leontien van Moorsel Nieuwerkerk a/d IJssel; 2. Mirella van Melis Tilburg; 3. Sonja Pfister-v.Kuik Eindhoven; 4. Anja Nobus Belgie; 5. Sissy van Alebeek Rotterdam; 6. Baukje Doedee Driewegen; 7. Arenda Grimberg Almelo; 8. Mariëlle van Scheppingen Uithoorn; 9. Sandra Rombouts Rijsbergen; 10. Chantal Beltman Slagharen; 11. H. Kupfernagel Duitsland; 12. Jaccolien Wallaard Noordeloos; 13. Inge Velthuis Wageningen; 14. Sabrina Raaijmakers Eindhoven; 15. L. Laroix Belgie; 16. Bertine Spijker- man St. Nicolaasga; 17. Catharina Mulders Rotterdam; 18. Hester-Marieke Kroes Nunspeet; 19. Francis Linthorst Amsterdam; 20. Gemma Hubers Berlicum;

Sportkl.-A: 1. Martin Schouten Vlaardingen; 2. Edgar van Meer Roosendaal; 3. Peter van Leeuwen Zoetermeer; 4. Johan van Dijke;  5. Axel Hermans Bergschenhoek; 6. Matti de Baat Nieuw Vossemeer; 7. Laurens Koster Den Haag; 8. Hans Hoefman Brunssum; 9. Marcel Gunst Yerseke; 10. Jack Broeren St. Willebrord; 11. Niky Deijkers St. Willebrord; 12. John Brand Vlaardingen; 13. Fred Krebbekx Steenbergen; 14. Cees Slingerland Bergambacht; 15. Chris de Baat Hoeven; 16. Roger Oomen Etten-Leur; 17. André Grootveld Zoetermeer; 18. Martijn Harteloh Dordrecht; 19. Johan Pemen Rijsbergen; 20. Jan Verschuren Waspik;

 

OUD-VOSSEMEER.(2002.03.16)

Elite/Neo: 1. Ruud Zijlmans Roosendaal; 2. Juliën Smink Hoogland; 3. Wilfried Bastiaanse Hoogerheide; 4. Arno Hartog Giessenburg; 5. Marlon de Gruijter Den Haag; 6. Marcel van Dijk Spijkenisse; 7. Eric Vereecken Hulst; 8. Eric de Crom Hoogerheide; 9. Perry Bothof Zwijndrecht; 10. Luit Blom Oudewater; 11. Johnny Hoogerland Yerseke; 12. Francois Franse Kwadendamme; 13. Nico Vuurens Meerkerk; 14. Gerwin de Regt Nispen; 15. Rudy Vriend Waarland; 16. Rob Koole Goes; 17. Marco Luyten Meerkerk; 18. Jacky van Ast Rilland; 19. Edward Farenhout Zuidland; 20. Jeroen de Joode Alphen a/d Rijn;

Dames: 1. Mirjam Melchers Gendt; 2. Martine Bras Helmond; 3. Melanie Alders Nieuw Beijerland; 4. Arenda Grimberg Almelo; 5. Andrea Bosman Amstelveen; 6. Elsbeth Vink Heeswijk Dinther; 7. Loes Gunnewijk Rekken; 8. Baukje Doedee Driewegen; 9. Kate Bates Ouderkerk a/d Amstel; 10. Anja Nobus Belgie; 11. Janneke Vos Kockengen; 12. Sonja Pfister-v.Kuik Eindhoven; 13. Afke Sijm Wognum; 14. Elly van Boxmeer Erp; 15. Josephine Groenveld Oppenhuizen; 16. Melanie Mansveld Drouwen; 17. Ilse Fiers Belgie; 18. Evy Van Damme Belgie/Eksaarde; 19. A Wannijn Belgie; 20. Crista de Jong Rucphen;

Sportkl.-A: 1. Axel Hermans Bergschenhoek; 2. Peter Heeren Sprundel; 3. Ruud Wennekes 's-Gravenhage; 4. Ton van Duyvenbode Noordwijk; 5. Iwan Jonkman Maassluis; 6. Christ de Baat Hoeven; 7. Jacco Tettelaar Maars-sluis; 8. Jaco Hamemaaijer Maasdijk; 9. André Grootveld Zoetermeer; 10. Rene Smits Lage-Zwaluwe; 11. Hans Bal Den Haag; 12. Jack Broeren St. Willebrord; 13. Peter Mol Kapelle; 14. Matti Baat Nieuw-Vossemeer; 15. Marco Kuijvenhoven Naaldwijk; 16. Peter Rops Teteringen; 17. Jeroen Buis Den Haag; 18. Rik Elfrink Geldrop; 19. Jorit Lauwerijssen Rucphen; 20. Stefan Koevoets Zegge;

 

OUD-VOSSEMEER.( 2003.03.15 ).

Amateurs-A:1. Iwan Jonkman Maassluis; 2. Ronald Roos Zoetermeer; 3. Matti de Baat Nieuw Vossemeer; 4. Marc Gerritsen Veldhoven; 5. Peter Jordaan Maassluis; 6. Johnny van der Klooster Lewedorp; 7. Rene Smits Lage-Zwaluwe; 8. Michel Sijmens Rucphen; 9. Michel Duinmayer ’s-Gravenhage; 10. Cees van de Sande St. Willebrord; 11. Ronald Barzilay Vlaardingen; 12. John Brand Vlaardingen; 13. Jaco Tettelaar Maassluis; 14. Axel Hermans Bergschenhoek; 15. Rudy van Vlimmeren St. Willebrord; 16. Martijn Harteloh Dordrecht; 17. Ruud Wennekes ’s-Gravenhage; 18. Erik Nieuwerth Lekkerkerk; 19. Peter van Leeuwen Zoetermeer; 20. Jack Broeren St. Willebrord;

Elite/Neo:1. Tom Cordes Baarle Nassau; 2. Fulco van Gulik Baarle Hertog; 3. Wilfried Bastiaanse Hoogerheide; 4. John Sulkers Dinteloord; 5. Nico Vuurens Meerkerk; 6. Gerwin de Regt Nispen; 7. Germ van den Burg Folsgare; 8. Rob Koole Goes; 9. Lex Nederlof Oostvoorne; 10. Gerhard Klijnhout ’s-Gravendeel;11. Ruud Zijlmans Roosendaal; 12. Marco Luyten Meerkerk; 13. Matthijs Delen Rotterdam; 14. Heerko Gorter Gorinchem; 15. Huub Duyn Wervershoof; 16. Peter Woestenberg St.Willebrord; 17. Martijn Lust Heerhugowaard; 18. Boudewijn de Graaff Ridderkerk; 19. Werner van Zimmeren Kruisland; 20. Andy Knijpinga Utrecht

Elite/Vrouwen: 1. Mirjam Melchers Oisterwijk; 2. Leotien Zijlaart-van Moorsel Rotterdam; 3. Anouska van der Zee Deurne; 4. Arenda Grimberg Almelo; 5. Sandra Rombouts Rijsbergen; 6. Vera Koedooder Bovenkarspel; 7. Olga Van Velzen Hazerswoude; 8. Jolanda van Dongen-Cools Middelharnis; 9. Abke Francissen Vught; 10. Catharina Mulders Rotterdam; 11. Esther van der Helm Moordrecht; 12. Suzanne de Goede Zoeterwoude; 13. Miho Oki Japan; 14. Wendie Kramp Nieuw-Beijerland; 15. Angeliena Huis Halsteren; 16. Christa Pirard Sprundel; 17. Saskia Elemans Wageningen; 18. Angela van Dalen Bergen op Zoom; 19. Christa de Jong Rucphen; 20. Caroline Slikker Broek op Langedijk;

 

OUD-VOSSEMEER. ( 2004.03.20 )

Elite/Neo: 1. Mike Alloo Roosendaal; 2. Odwin Bink Amsterdam; 3. Jean-Pierre Verstraten Roosendaal; 4. Gerwin de Regt Nispen; 5. Marco van Haaften Stavenisse; 6. Pieter Fase Oud-Vossemeer; 7. Davy Jaspers St. Willebrord; 8. Juha Matti Alaluusua Finland; 9. Ronald Roos Hoogstraten/ Belgie; 10. Dirk van Dam Goes; 11. Richard Slabbekoorn Kapelle; 12. Joost Sping in 't Veld Mijdrecht; 13. Patrick de Grave Kapelle; 14. Martin Vrij Hellevoetsluis; 15. René van Oord Hank; 16. Ronald Krijnen Hank; 17. Joris van Mechelen Belgie/Brasschaat; 18. Jelle van Groezen Waspik; 19. Wouter Lugtenburg Goedereede; 20. Paul Konijnenburg Ridderkerk;

Elite-Dames: 1. Leontien Zijlaard-van Moorsel Rotterdam; 2. Sissy van Alebeek Schijndel; 3. Vera Koedooder Bovenkarspel; 4. Adrie Visser Wieringerwerf; 5. Sandra Rombouts Rijsbergen; 6. Heidi Van De Vijver Bornem Belgie; 7. Ilse Geldhof Boezinge/Belgie; 8. Jolanda van Dongen-Cools Middelharnis; 9. Liesbet de Vocht Belgie; 10. Angela van Dalen Bergen op Zoom; 11. Janne Brok Delft; 12. Inge Klep Etten-Leur; 13. Brigit Mulder Hattem; 14. Kornelia Groenveld Oppenhuizen; 15. Minke van Dongen Dongen; 16. Ilse Temmerman Nieuwerkerken B; 17. Liliane Leenknegt Passendale B; 18. Marieke van Wanroij Nijmegen; 19. Sanne Hokke Zaandam; 20. Monique Verstraten Roosendaal;

Amateurs-A: 1. Rein-Jan Elenbaas Goes; 2. Eric Vereecken Hulst; 3. Rudy van Vlimmeren St. Willebrord; 4. Henny Rovers Oud Gastel; 5. Sander Oostlander Heerjansdam; 6. Michel Duinmayer ‘s-Gravenhage; 7. Jack Broeren St. Willebrord; 8. Martin Schouten Schiedam; 9. Rene Smits Lage-Zwaluwe; 10. John Akkermans Rilland; 11. Marco Kuijvenhoven Naaldwijk; 12. Tjitte van den Buijs Middelburg; 13. John Zuijkerbuijk Roosendaal; 14. Rene Vrins Made; 15. Peter van Leeuwen Zoetermeer; 16. Dennis de Poorter Breda; 17. Rik de Schrijver Oosterhout; 18. André Grootveld Zoetermeer; 19. Ferdi Frijters Udenhout; 20. Jean-Pierre van Dongen Made;

 

OUD-VOSSEMEER .( 2005.03.19 )

Elite/Belofte: 1. Wilfried Bastiaanse Hoogerheide; 2. Odwin Bink Amsterdam; 3. John Sulkers Dinteloord; 4. Marc Blok Heinkenszand; 5. Rob Meiland Hoogerheide; 6. Gerwin de Regt Nispen; 7. Joost Spring in 't Veld Mijdrecht; 8. Wally Buurstede Sint Willebrord; 9. Andy Knijpinga Utrecht; 10. Tom Cordes Baarle Nassau; 11. Peter van Agtmaal Huijbergen; 12. Dennis Leliveld Mijdrecht; 13. Leon Burger Amsterdam; 14. Peter Metske Poortvliet; 15. Stefan de Kok Burgerveen; 16. John den Engelsman Nijmegen; 17. Gerhard Klijnhout ’s-Gravendeel; 18. Bob Verkooijen Chaam; 19. Ronald Krijnen Hank; 20. Lauran de Winter Oud-Vossemeer;

Elite-Vrouwen: 1. Arenda Grimberg Almelo; 2. Monique Verstraten Roosendaal; 3. Sandra Rombouts Rijsbergen; 4. Christa Pirard Meer (België) 5. Ghita Beltman Haastrecht; 6. Cindy Pieters Belgie; 7. Sandra van Veghel Rosmalen; 8. Jaccolien Wallaard Noordeloos; 9. Vera Koedooder Bovenkarspel; 10. Inge Klep Etten-Leur; 11. Marieke Verhoeven Erp; 12. Debby Mansveld Gasselternijveen 13. Nathalie van Katwijk Oploo; 14. Kim Winkelmans Belgie; 15. Ilse Temmerman Nieuwerkerken ( Big) 16. Karen Steurs Schoten ( Bel)17. Marjolijn Gödde H.I. Ambacht; 18. Linda Ringlever Nijmegen; 19. Susan Hartog Jisp; 20. Bertine Spijkerman St. Nicolaasga;

Amateurs-A: 1. Jurgen Lindhoud Rotterdam; 2. Michel Duinmayer ’s-Gravenhage; 3. Johan Pemen Rijsbergen; 4. Matti de Baat Nieuw-Vossemeer; 5. Jordy Suijkerbuijk Sprundel; 6. Eddy Hermsen Ochten; 7. Ronald Roos Hoogstraten(Belgie); 8. Jaco Tettelaar Maassluis; 9. Rein-Jan Elenbaas Goes; 10. Arno van der Veen Meerkerk; 11. Martijn Harteloh Dordrecht; 12. Roger Oomen Etten-Leur;13. Jack Broeren St Willebrord; 14. Rene Wins Made; 15. Lars Rietveld Oudewater; 16. Dennis de Poorter Breda; 17. Peter Jordaan Maassluis; 18. Stefan Koevoets Zegge; 19. Ad Valentijn St Willebrord; 20. Fonny Kint Driewegen;

 

OUD-VOSSEMEER.( 2006.03.18 )

Elite/Beloften:1. Marco Brus Schijndel; 2. John Leijs Standdaarbuiten; 3. Werner van Zimmeren Kruisland; 4. Joost Spring in t Veld Mijdrecht; 5. Rob Disseldorp Rijpwetering; 6. Wouter de Groot Hillegom; 7. Reinier Honig Bergen op Zoom; 8. Michel Kreder Zevenhuizen Zh; 9. Jean-Pierre Verstraten Roosendaal; 10. Peter van Agtmaal Huijbergen; 11. Gerwin de Regt Nispen; 12. Michael Kortekaas Kudelstaart; 13. Ronald Krijnen Hank; 14. Klaas van Hage Noordwijkerhout; 15. John Bongaards De Lier; 16. Rick van der Valk Pijnacker; 17. Martijn Stougje Hellevoetsluis; 18. Bob Verkooijen Chaam; 19. Andy Knijpinga Utrecht; 20. Marco van Haaften Stavenisse;

Elite-Vrouwen/Vrouwen-B:1. Adrie Visser Wieringerwerf; 2. Sissy van Alebeek Schijndel; 3. Mirjam Melchers Moergestel; 4. Moniek Rotmensen Steenbergen; 5. Josephine Groenveld Folsgare; 6. Sandra Rombouts Rijsbergen; 7. Kirsten Wild Zwolle; 8. Arenda Grimberg Almelo; 9. Charlotte Becker Duitsland; 10. Marlijn Binnendijk Zuid-Scharwoude; 11. Helen Wyman Engeland; 12. Hilde Meulemeester Belgie; 13. Linda Villumsen Denemarken; 14. Karen Steurs Belgie; 15. Jolanda van Dongen Middelharnis; 16. Ellen van Dijk Harmelen; 17. Karen van der Bijl Hazerswoude-Rijndijk; 18. Ilse Geldhof Belgie; 19. Debby van den Berg Cuijk; 20. Grace Verbeke Belgie;

Amateurs-A:1. Ronald Roos Hoogstraten; 2. Henny Rovers Oud Gastel; 3. Andre Boutestijn s-Gravenhage; 4. Johan Peemen Rijsbergen; 5. Tonnie Akkermans Breda; 6. Jan van Noort Roosendaal; 7. Arno van der Veen Meerkerk; 8. Roger Oomen Etten-Leur; 9. Geert Brienen Sint Anthonis; 10. Andy van Loon Hoogerheide; 11. Rein-Jan Elenbaas Goes; 12. Peter van Leeuwen Zoetermeer; 13. Ron Kortekaas Voorhout; 14. Willem Klerkx Erp; 15. Gert Verdijk Heijen; 16. Jan van Zoest Lekkerkerk; 17. Rik de Schrijver Oosterhout Nb; 18. Matti de Baat Nieuw-Vossemeer; 19. Stephan van Haasteren Amsterdam; 20. Lars Rietveld Oudewater;

 

OUD-VOSSEMEER.(2007.03.17)

Elite/Beloften: 1. Gerhard Klijnhout s-Gravendeel; 2. Thijs Braber Maastricht; 3. Marcel Alma Harskamp; 4. Sander Oostlander Heerjansdam; 5. Rob Disseldorp Rijpwetering; 6. Wilfried Bastiaanse Hoogerheide; 7. Ronald Roos Hoogstraten (Bel); 8. Jean-Pierre Verstraten Roosendaal; 9. Tjeerd Dudok Wagenberg; 10. Kevin Sluimer Steenbergen; 11. Harm Bronkhorst Nieuw-Vennep; 12. Arjen Houweling Velp Gld; 13. Tim Nederlof Harmelen; 14. Gerwin de Regt Nispen; 15. Thijs Kros Noordeloos; 16. John den Engelsman Bakel; 17. Tom Relou Rijswijk Zh; 18. André van Reek Nieuw-Vennep; 19. Tim van der Zanden s-Gravenhage; 20. Nico Vuurens Meerkerk;

Elite-Vrouwen/Vrouwen-B: 1. Iris Slappendel Ouderkerk aan den IJssel; 2. Marlijn Binnendijk Zuid-Scharwoude; 3. Mie Bekker Lacote Denemarken; 4. Monique van de Ree Willemstad; 5. Sissy van Alebeek Amsterdam; 6. Josephine van der Burg 7. Suzanne van Veen Naaldwijk; 8. Gabrielle Rovers Leiden; 9. Trine Schmidt Hansen Denemarken; 10. Njisk Nauta Amsterdam; 11. Sandra van Veghel Rosmalen; 12. Nina Kessler Velserbroek; 13. Yvonne Baltus Wieringerwaard; 14. Wietske Bol Avenhorn; 15. Alma Koelemeijer Arnhem;

Amateurs-A: 1. Jochem van der Doelen Nuland; 2. Matti de Baat Nieuw-Vossemeer; 3. Tjitte van den Buijs Nieuwdorp Zld; 4. Toine Robben Helmond; 5. Erik Meerkerk Zuidland; 6. Marc Gerritsen Veldhoven; 7. Johan Peemen Rijsbergen; 8. Rene Vrins Made; 9. Jeroen Verwolf Herwijnen; 10. Arno van der Veen Meerkerk; 11. Dennis Raadtgever Kapelle; 12. Hans Weeda Zuidland; 13. Jurgen van Grinsven Amsterdam; 14. Arend Henzen Hoogerheide; 15. Robin de Pruyssenaere de la Woestijne Leusden; 16. Gert Verdijk Heijen; 17. Rik de Schrijver Oosterhout Nb; 18. André de Geus Heinenoord; 19. Rein-Jan Elenbaas Goes; 20. Ramon van der Knaap Hellevoetsluis;

 

OUD-VOSSEMEER. ( 2008.03.15 )

Elite/Beloften: 1. Sander Lormans Heemskerk; 2. Rudy Vriend Schagen; 3. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 4. Wouter de Groot Hillegom; 5. Ronald Schur Zaandam; 6. Joost Spring in t Veld Mijdrecht; 7. Ronald Roos Hoogstraten Bel; 8. Christoph Dargatz Weringerode; 9. Thijs Kros Noordeloos; 10. Leon Burger Amsterdam; 11. Dennis Leliveld Mijdrecht; 12. John Schouten Harderwijk; 13. Niek Rentmeester Goes; 14. Kevin Sluimer Steenbergen; 15. Bert Dekker Lekkerkerk; 16. Robert Berk Koudekerk a/d Rijn; 17. Christian Kik Kruiningen; 18. Boudewijn de Graaff Rotterdam; 19. Johan Berk Koudekerk a/d Rijn; 20. Jan Bos Nieuwehorne;

Amateurs-A: 1. Jacques Schuit Oost-Souburg; 2. Johan Pemen Rijsbergen; 3. Toine Robben Helmond; 4. Lars Rietveld Oudewater; 5. Ruud Havermans Nieuw-Vossemeer; 6. Arno van der Veen Meerkerk; 7. Tiny van Rijsbergen Sprundel; 8. Theo Akkermans Ossendrecht; 9. Jordi Suijkerbuik Sint Willebrord; 10. Matti de Baat Nieuw-Vossemeer; 11. John van de Vreede Krabbendijke; 12. Crist de Baat Hoeven; 13. Sjoerd Timmerman Zoetermeer; 14. Erik Meerkerk Zuidland; 15. Jean-Pierre van Dongen Made; 16. Fred Pronk Heerhugowaard; 17. Maarten Coolen Veghel; 18. Dik van de Koolwijk Nijmegen; 19. Martijn de Groot Vuren; 20. Edwin Franse Goes;

Elite-Vrouwen: 1. Arenda Grimberg Almelo; 2. Suzanne van Veen Naaldwijk; 3. Marije Profijt Hoogeveen; 4. Sissy van Alebeek Amsterdam; 5. Natalie van Gogh Nieuw-Vennep; 6. Claudia Witteveen Teuge; 7. Yvonne Baltus Wieringerwaard; 8. Nicoline van der Vaart Delft; 9. Monique van de Ree Willemstad; 10. Roxane Knetemann Krommenie; 11. Iris Slappendel Ouderkerk a/d IJssel; 12. Sandra van Veghel Rosmalen; 13. Inge Klep Schijndel; 14. Maxime Groenewegen Amsterdam; 15. Nina Kessler Velserbroek; 16. Lucinda Brand Oud-Beijerland; 17. Mascha Pijnenborg Drunen; 18. Patricia van Loon s-Gravenmoer; 19. Angela van der Velde Wernhout; 20. Christy Verkerk Rijswijk Gld;

 

OUD-VOSSEMEER ( 2009.03.14 )

Elite/Beloften: 1. Coen Otterspeer Ouderkerk aan den IJssel; 2. Arno Hartog Giessenburg; 3. Wouter de Groot Lochem; 4. Patrick van Loon s-Gravenmoer; 5. Ronald Roos Hoogstraten (Belgie); 6. Nick Nieuwdorp Yerseke; 7. Rudy Vriend Schagen; 8. Roy Pieters Zwanenburg; 9. Niek Rentmeester Goes; 10. Giancarlo Brand Oud-Beijerland; 11. Robert Berk Koudekerk a/d Rijn; 12. Gideon de Jong Hendrik-ido-Ambacht; 13. Jack Vermeulen s-Gravendeel; 14. Rob Disseldorp Rijpwetering; 15. Dennis Raadtgever Kapelle; 16. Sander Oostlander Heerjansdam; 17. Luuk van Vliet Mijdrecht; 18. Niels Lommers Gouda; 19. Jan van Veen Naaldwijk;   20. Danny Vrolijk Schipluiden;

Elite-Vrouw/Vrouwen-B: 1. Iris Slappendel Ouderkerk aan den IJssel; 2. Petra Dijkman Eindhoven; 3. Elisabeth Braam Warmenhuizen; 4. Suzanne Kuiper Delft; 5. Moniek Rotmensen Kruisland; 6. Johan Boskamp Aduard; 7. Baukje Doedee Driewegen; 8. Mascha Pijnenborg Drunen; 9. Anne Eversdijk Kapelle; 10. Birgit Lavrijsen Kapelle; 11. Amy Pieters Zwanenburg; 12. Elise van Hage Noordwijkerhout; 13. Claudia Witteveen Teuge; 14. Natalie van Gogh Nieuw-Vennep; 15. Gabrielle Rovers Leiden; 16. Nina Kessler Velserbroek; 17. Noortje de Kort Dongen; 18. Susanne van As Roosendaal; 19. Adriene Snijder Kollum; 20. Esther Lommers Zwijndrecht;

Amateur-A: 1. Marcel Alma Harskamp; 2. 3. Eddy Hermsen Ochten; 4. Jacques Schuit Oost-Souburg; 5. Rik de Schrijver Oosterhout.Nb; 6. Robert de Poel Dordrecht; 7. Arjen Hoogenboom Rijswijk.Zh; 8. Xander Moerman Vianen; 9. Tonnie Akkermans Etten-Leur; 10. Johan Pemen Rijsbergen; 11. Erik Bos Rotterdam; 12. Eric Vereecken Hulst; 13. Roger Oomen Etten-Leur; 14. Dik van de Koolwijk Nijmegen; 15. Christ de Baat Hoeven; 16. Kevin Gideonse Nijmegen; 17. John van de Vreede Krabbendijke; 18. Nick Riddy Veghel; 19. Bob Pennings Boxtel; 20. Hans Weeda Zuidland;

 

OUD-VOSSEMEER.(2010.03.20)

Elite/Beloften: 1. Jan Bos Nieuwehorne; 2. Marc de Maar Amerika; 3. Johnny van der Klooster Lewedorp; 4. Martijn Simons Roosendaal; 5. Marco Minnaard Wemeldinge; 6. Gerwin de Regt Nispen; 7. Rob Disseldorp Rijpwetering; 8. Leon Burger Warmenhuizen; 9. Arno Hartog Giessenburg; 10. Thomas Rabou Schijndel; 11. Nico Vuurens Meerkerk; 12. Boudewijn de Graaff Rotterdam; 13. Jelmer Bode Sassenheim; 14. Geert van der Horst Woerden; 15. Christian Kik Kruiningen; 16. Erik Verboven Made; 17. Wally Buurstede Sint Willebrord; 18. Cees-Jan Kortlever Zevenhuizen Zh; 19. Wouter van Zanten Apeldoorn; 20. Jefte de Bruijn Nijmegen;

Elite-Vrouwen: 1. Chantal Blaak Nieuwerkerk a/d IJssel; 2. Andrea Bosman Ermelo; 3. Lucinda Brand Oud-Beijerland; 4. Roxane Knetemann Krommenie; 5. Marijn de Vries Zwolle; 6. Linda Ringlever Nijmegen; 7. Arenda Grimberg Baarle Nassau; 8. Marit Huisman Lutjebroek; 9. Agnieta Francke Arnhem; 10. Elise van Hage Noordwijkerhout; 11. Inge Klep Schijndel; 12. Hannah Welter Loosdrecht; 13. Anne de Wildt Heiloo; 14. Marte Lenferink Vriezenveen; 15. Melissa Slewe Assendelft; 16. Alma Koelemeijer Arnhem; 17. Anne Eversdijk Kapelle; 18. Elisabeth Braam Alkmaar; 19. Birgit Lavrijssen Kapelle; 20. Kim Banga Eindhoven;

Amateurs-A: 1. Fred Pronk Heerhugowaard; 2. Dylan de Kok Steenbergen; 3. Maikel Roks Sint Willebrord; 4. Dennis van Wezop Castricum; 5. Robert de Poel Dordrecht; 6. Hans Weeda Zuidland; 7. Eric Vereecken  8. Eddy Hermsen Ochten; 9. Martin Vrij Hellevoetsluis; 10. Tiny van Rijsbergen Sprundel; 11. Jeroen Verwolf Arkel; 12. Gert Verdijk Heijen; 13. Johan Padmos Wissenkerke; 14. Robin Daling Veghel; 15. Arno van der Veen Meerkerk; 16. Martijn de Groot Vuren; 17. Matti de Baat Nieuw-Vossemeer; 18. Mario Nijland Lelystad; 19. Rene Vrins Made; 20. Roger Oomen Etten-Leur;

 

OUD-VOSSEMEER.(2011.03.19)

Elite-Mannen/Beloften: 1. Gerwin de Regt Nispen; 2. Davy Jaspers Sint Willebrord; 3. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 4. Miel Bregman Berg en Terblijt; 5. Rik Nederlof Breda; 6. Ronald Roos Merksplas (Bel); 7. Martijn Simons Roosendaal; 8. Tim Nederlof Breukelen; 9. Niels Wubben Naaldwijk; 10. Lars van de Vall Ouderkerk a/d Amstel; 11. Aron Kremer Vierpolders; 12. Wouter de Groot Pijnacker; 13. Tom Relou Rijswijk; 14. Brian van Goethem Sluiskil; 15. Tjeerd Dudok Chaam; 16. Mick du Prie Hooglander- veen; 17. Frank Niewold Lisse; 18. Rik van IJzendoorn Tiel; 19. Jurgen van Trijp Essen Bel; 20. Thijs Kros Noorderloos;

Amateurs/Sportklasse: 1. Eddy Hermsen Ochten; 2. Fred Pronk Heerhugowaard; 3. Johan Padmos Wemeldinge; 4. Maxim Harteloh De Lier; 5. Jos Koop Den Hoorn; 6. Robert de Poel Dordrecht; 7. Roger Oomen Etten-Leur; 8. Nico Ringelberg s-Gravenpolder; 9. Martijn de Groot Vuren; 10. Dennis Raadtgever Kapelle; 11. Roelof Tolman Heinkenszand; 12. Richard Slabbekoorn Hoogerheide; 13. Rene Smits Lage Zwaluwe; 14. Johan Pemen Rijsbergen; 15. Wouter Been Delft; 16. Dennie Hulsen Schijndel; 17. Stephan Borsboom Hellevoetsluis; 18. Tom de Vreede Berkel en Rodenrijs; 19. Marco Wesseling Halsteren; 20. Richard Korteweg Leidschendam;

 

OUD-VOSSEMEER.(2012.03.17)

Elite/Beloften: 1. Jesper Asselman Wateringen; 2. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 3. Rudy Vriend Schagen; 4. Joost Spring in t Veld Mijdrecht; 5. Jelmer Asjes Koog a/d Zaan; 6. Michael Vingerling Rockanje; 7. Corne Verhoeks Zuilichem; 8. Jan van Aert Essen; 9. James Sparling Canada; 10. Ronald Roos Merkplas; 11. Levi Heimans Amsterdam; 12. Robin Daling Uden; 13. Wouter de Groot Pijnacker; 14. Jorrit Slaman Bergambacht; 15. David van Eerd Breda; 16. Didier Caspers Noordwijk; 17. Eltjo de Haan Ameide; 18. Jeroen Janssen Nijmegen; 19. Matthijs Eversdijk Wilhelminadorp; 20. Rick Craenen Nederweert;

Amateurs/Sportklasse: 1. Dennis Raadtgever Kapelle; 2. Johnny van der Klooster Lewedorp; 3. Wouter van Zanten Apeldoorn; 4. Eddy Hermsen Ochten; 5. Marco Kleibeuker Rotterdam; 6. Robert de Poel Dordrecht; 7. Jacques Schuit Oost-Souburg; 8. Marco Wesseling Halsteren; 9. Eric Vereecken Hulst; 10. Dimitri Mulder Heinkenszand; 11. Brian Burggraaf Hoofddorp; 12. Jeroen Wesselius Voorburg; 13. Lenn Harrevelt Den Hoorn; 14. Tonnie Akkermans Etten-Leur; 15. Henk Ceelen Ouderkerk; 16. Johan Pemen Rijsbergen; 17. Menno Gobielje Gouda; 18. Henk de Jong Mijdrecht; 19. Maarten Padmos Zierikzee; 20. Thijs Kros Noorderloos;

 

OUD-VOSSEMEER.( 2013.03.23 )

Elite/Beloften: 1. Ronald Roos Merksplas(Belgie); 2. Tom Vermeer Leusden; 3. Lars van de Vall Ouderkerk aan den Amstel; 4. Jeff Vermeulen Hoogvliet; 5. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 6. Johim Ariesen Rhenen; 7. Stefan Wolffenbuttel Nigtevecht; 8. Twan Castelijns Hapert; 9. Jason van Dalen s-Gravenzande; 10. Martijn Knol Hasselt; 11. Joeri Leijs Standdaarbuiten; 12. Dennis Smit Zwanenburg; 13. Roy Pieters Zwanenburg; 14. Jan van Aert Essen; 15. Robert Berk Bergschenhoek; 16. Tjeerd Dudok Chaam; 17. Mitchell Huenders Almere;18. Michel Stroosnijder Hansweert; 19. Wouter de Groot Pijnacker; 20. Mark Olieman Enschede;

Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes: 1. Floortje Mackaij Woerden; 2. Jeanne Korevaar Groot-Ammers; 3. Demi de Jong Ossendrecht; 4. Marjolein van 't Geloof Dirksland; 5. Lysanne Rohde Prinsenbeek; 6. Chanella Stougje Zuidland; 7. Juul Hubert Den Haag; 8. Julia Evers Ouderkerk aan den Amstel; 9. Francine Kraaijenbrink Abbenbroek; 10. Eva van Schilt Tholen 11. Daniëlla Verstraten Roosendaal; 12. Celesta op den Brouw Sint Maartensdijk; 13. Claudia Jongerius Hoogerheide; 14. Minke Bakker Monster; 15. Merel Vegter Rhoon; 16. Daimy Hellemons Hoeven; 17. Jamie de Jong Goes; 18. Sabine Hey Oosterhout Gl; 19. Ilona van Ginneken Gilze; 20. Sharon Dommanschet Roosendaal;

Amateurs/Sportklasse: 1. Pieter Vette Heinkenszand; 2. Ruud Havermans Nieuw-Vossemeer; 3. Maxim Harteloh De Lier; 4. Erik Meerkerk Zuidland; 5. Eddy Hermsen Ochten; 6. Martijn Harteloh Dordrecht; 7. Stefan Laurijssen Roosendaal; 8. Johan Pemen Rijsbergen; 9. Maikel Roks Sint Willebrord; 10. Mark Teeuw Rijswijk Nb; 11. Harmen Brandwijk Bleskensgraaf; 12. Lenn Harrevelt Delft; 13. Cornelis Bakker Dirksland; 14. Dennis Deelen Bergambacht; 15. Thijs van der Bijl Lent; 16. Gerard van Haaften Dirksland; 17. Willem Kegge Rockanje; 18. Rick van den Helder Woerden; 19. Teun Veken Amsterdam; 20. Jeroen Claessen Hoeven;

 

OUD-VOSSEMEER.( 2014.03.22 )

Elite/Beloften: 1. Merijn Korevaar Groot-Ammers; 2. Twan Castelijns Hapert; 3. Patrick Bos Amstelveen; 4. Jelmer Asjes Wormerveer; 5. Jeroen Breewel Wilnis; 6. Tom Vermeer Leusden; 7. Marco Doets Monnickendam; 8. Yannick Janssen Beringe; 9. Wouter de Groot Hillegom; 10. Tim Gajewiak Stadtlohn; 11. Mike Terpstra Assendelft; 12. Patrick van der Duin Nieuw-Roden; 13. Ian Peter Richards Dordrecht; 14. Ricardo van de Klundert Hoogerheide; 15. Danny Vrolijk Schipluiden; 16. Jurgen van Diemen Leimuiden; 17. Thomas Polak Prinsenbeek; 18. Lars Peeters Oudenbosch; 19. Benjamin Zuidema Dokkum; 20. Eloy Raas Hendrikskinderen;

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Brian Burggraaf Hoofddorp; 2. Wouter van Zanten Apeldoorn; 3. Maarten van Zanten Apeldoorn; 4. Henk de Jong Mijdrecht; 5. Glenn van Nierop Zoeterwoude; 6. Ruud Havermans Nieuw Vossemeer; 7. Ron Paffen Milsbeek; 8. Jordi van Loon Lage Zwaluwe; 9. Robbert Schaap Voorburg; 10. Harm Bronkhorst Voorhout; 11. Robert de Poel Dordrecht; 12. Martin van Plateringen Almere; 13. Boudewijn de Graaff Oosterwijk; 14. Jeroen Wesselius Voorburg; 15. Jan Metselaar Bergschenhoek; 16. Koen Wulterkens Cuijk; 17. Tim Foppen Delft; 18. Eddy Hermsen Ochten; 19. Bobby Balk Arnemuiden; 20. Xander Moerman Vianen;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen:1. Thalita de Jong Ossendrecht; 2. Amy Pieters Zwanenburg; 3. Iris Slappendel Ouderkerk aan den IJssel; 4. Vera Koedooder Apeldoorn; 5. Lucinda Brand Rotterdam; 6. Femke van Kessel Breda; 7. Kirsten Coppens Noordhoek; 8. Olga de Boer Hazerswoude; 9. Henriette Woering Rozenburg; 10. Nina Kessler Velserbroek; 11. Chanella Stougje Zuidland; 12. Britt Teunissen Ysselsteyn LB; 13. Jeanne Korevaar Groot-Ammers; 14. Janine van der Meer Abbenbroek; 15. Ivana Tiessens Zuidhorn; 16. Sandra van Veghel Esch; 17. Lotte van Hoek Vlijmen; 18. Trieneke Fokkens Leutingewolde; 19. Ingeborg Kreuze Assen; 20. Ymke Stegink Naarden;

 

OUD-VOSSEMEER.( 2015.03.21 )

Elite/Beloften: 1. Tom Vermeer Merkplas(Bel); 2. Johan Berk Hazerswoude-Rijndijk; 3. Tom Goovaerts Stabroek; 4. Rick Mensink Zwolle; 5. Erik Kramer Hardinxveld-Giessendam; 6. Stan Wijkel Holsloot; 7. Robin Wennekes Dodewaard; 8. Frank Niewold Lisse; 9. Atushi Oka Japan; 10. Gerwin de Regt Nispen; 11. Koen van de Klundert Woensdrecht; 12. Robert Berk Bergschenhoek; 13. Bram Imming Egmond; 14. Jordy Keldermans Rucphen; 15. Marco Brus Schijndel; 16. Frank de Reus Papendrecht; 17. Pieter Vette Heinkenszand; 18. Jasper de Laat Moergestel; 19. Jerry Kallenfels Sint Willebrord; 20. Rob van Broekhoven Roosendaal;

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Robbert Schaap Voorburg; 2. Arian Stolwijk Delft; 3. Bram Mens Den Haag; 4. Brian Burggraaf Velsen-Noord; 5. Stefan Laurijssen Roosendaal; 6. Jan Metselaar Bergschenhoek; 7. Corne Verhoeks Zuilichem; 8. Marten Koster Gouda; 9. Eddy Hermsen Ochten; 10. Roy Guequierre Sint Maartensdijk; 11. Niels van Deursen Den Haag; 12. Jacob Wijnstra Kapelle; 13. Elmar van Hoorn Rotterdam; 14. Michaël de Jong Goes; 15. Erik de Niet Den Haag; 16. Ruben Hoogland Rotterdam; 17. Ron Paffen Milsbeek; 18. Wieger van der Schaaf s-Gravenhage; 19. Andre Grootveld Zoetermeer; 20. Casper van Wijck Rotterdam;

Elite/Beloften/Amateur/Junior-Vrouwen: 1. Amy Pieters Zwanenburg; 2. Floortje Mackaij Woerden; 3. Monique van de Ree Zundert; 4. Jeanne Korevaar Groot-Ammers; 5. Kelly Markus Hoofddorp; 6. Julia Soek Den Ham; 7. Melanie Woering Rozenburg; 8. Nancy van der Burg Nootdorp; 9. Henriette Woering Rozenburg; 10. Marjolein van 't Geloof Dirksland; 11. Eva Buurman Wervershoof; 12. Corine van der Zijden Tienhoven Zh; 13. Minke Slingerland Oosterhout; 14. Paulien Koster Delfstrahuizen; 15. Sandra van Veghel Esch; 16. Mascha Pijnenborg Waalwijk; 17. Emma Ahlstrand Zweden; 18. Danique Speklé Zaltbommel; 19. Chantal Verstraten Roosendaal; 20. Lindy van Anrooij Kapelle;

 

OUD-VOSSEMEER.( 2016.03.19 )

Elite/Beloften: 1. Lieven Anthonise Dordrecht; 2. Koen van de Klundert Woensdrecht; 3. Robin Wennekes Dodewaard; 4. Roy van Heeswijk Sint-Oedenrode; 5. Michael Vingerling Hellevoetsluis; 6. Pieter Vette Heinkenszand; 7. Michaël de Jong Kortgene; 8. Jeroen Breewel Wilnis; 9. Jasper de Laat Moergestel; 10. Paul Helderman Naaldwijk; 11. Eloy Raas Hendrikskinderen; 12. Erik Kramer Hardinxveld-Giessendam; 13. Jake Griffin Maarn; 14. Marvin van Spronsen Monster; 15. Aron Kremer Pernis;16. Michiel Jumelet Bruinisse; 17. Witten Anthonise Dordrecht; 18. Thijs de Lange Utrecht; 19. Casper van Wijck Rotterdam; 20. Tom Goovaerts Belgie;

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Stefan Laurijssen Oud-Gastel; 2. Johan Berk Hazerswoude-Rijndijk; 3. Cees Snoek Volendam; 4. Glenn van Nierop Zoeterwoude; 5. Wesley Steekers Noordwijkerhout; 6. Teun Veken Rotterdam; 7. Bas Rijs Alkmaar; 8. Robbert Schaap Voorburg; 9. Ronald Greep Maasland; 10. Marco Kuijvenhoven s-Gravenzande; 11. Daniël Langereis Delft; 12. Gino Bonemeijer Nootdorp; 13. Eddy Hermsen Ochten; 14. Henk de Jong Mijdrecht; 15. Tom Koeleman Utrecht; 16. Joeri van Delft Voorburg; 17. John Roos Sommelsdijk; 18. Jurgen Verbocht Roosendaal; 19. Marvin Steenbergen Waddinxveen; 20. Lex Ligtenberg Leimuiden;

Nieuwelingen: 1. Arjan Poleij Kruiningen; 2. Pepijn Hillemans Middelburg; 3. Kane IJdo Brielle; 4. Robbert Rasenberg Terheijden; 5. Hugo Hoekjen Delft; 6. Jeroen Haest Rijsbergen; 7. Tristan van Hassel Wernhout; 8. Ward de Schepper Made; 9. Sten Verzijl Berkel en Rodenrijs; 10. Erben van Meer Nispen; 11. Jochem Kerckhaert Schoondijke; 12. Xander van Dijk Roosendaal; 13. Jarmo Visser Heinkenszand; 14. Maarten de Nijs Huijbergen; 15. Jamie Prince Oud-Vossemeer; 16. Yoeri Slokkers Oud-Vossemeer; 17. Wouter Hopmans Hoogerheide; 18. Daan van Wieringen Beverwijk; 19. Niek Struijs Rucphen; 20. Stan van den Bergh Oud-Gastel;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Marianne Vos Babyloniënbroek; 2. Ellen van Dijk Woerden; 3. Claudia Koster Assendelft; 4. Jeanne Korevaar Groot-Ammers; 5. Vera Koedooder Apeldoorn; 6. Nancy van der Burg Nootdorp; 7. Nike Beckeringh Amstelveen; 8. Alicja Verhagen Woerden; 9. Juul Hubert Den Haag; 10. Femke Geeris Geldrop; 11. Melanie Woering Rozenburg; 12. Ingeborg Bremmers Valkenswaard; 13. Sandra van Veghel Esch; 14. Marieke Kerkvliet Leiden; 15. Marieke van Witzenburg Brielle; 16. Yva Geluk Middelburg; 17. Mathilde Matthijsse Grijpskerke; 18. Suzanne de Lange Enschede; 19. Esther van Leeuwe Krimpen aan den IJssel; 20. Chantal Verstraten Roosendaal;

 

OUD-VOSSEMEER.(2017.03.18)

Elite/Beloften: 1. Thijs de Lange Utrecht; 2. Koen van de Klundert Woensdrecht; 3. Arno Kleinjan Gouda; 4. Mike Terpstra Krommenie; 5. Jos Koop Delft; 6. Eloy Raas Hendrikskinderen; 7. Bart Dielissen Breda; 8. Tom Vermeer Merksplas(Bel); 9. Lieven Anthonise Dordrecht; 10. Lars van der Poel Hoogerheide; 11. Casper van Wijck Rotterdam; 12. Arian Stolwijk Delft; 13. Mitchell Huenders Maarn; 14. Wouter de Groot Delft; 15. Pieter Vette Heinkenszand; 16. Koen van Nieuwpoort Nieuwerkerk aan den IJssel; 17. Antonie van Noppen Ridderkerk; 18. Alexander de Keersmaeker Kruibeke; 19. Youp Havermans Rotterdam; 20. Jeffrey Doornbusch Breda;

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Bram Mens Wateringen; 2. Stefan Laurijssen Oud Gastel; 3. Jacob Wijnstra Kapelle; 4. Brian Burggraaf Velsen-Noord; 5. Tim de Koning Berkel en Rodenrijs; 6. Stephan Borsboom Hellevoetsluis; 7. Daan Switters Utrecht; 8. Tom de Vreede Pijnacker; 9. André van Reek Lisse; 10. Martijn Broekman Utrecht; 11. Koen Wulterkens Boxmeer; 12. Pim Achterkamp Rotterdam; 13. Roelof Tolman Lewedorp; 14. Thomas van 't Klooster Delft; 15. Jermo le Fevre Purmerend; 16. Herman ten Kate Utrecht; 17. Frank Lanting Den Haag; 18. Victor Broex Ouderkerk aan den Amstel; 19. Roy Guequierre Tholen; 20. Wout Roos Stad aan het Haringvliet;

Nieuwelingen: 1. Enzo Leijnse Amstelveen; 2. Hidde van Veenendaal Dongen; 3. Arjan Poleij Kruiningen; 4. Owen Geleijn Rijsenhout; 5. Mark de Groot Hoeven; 6. Arjan Boshoven Spijkenisse; 7. Martijn Rasenberg Terheyden; 8. Roel van Sintmaartensdijk Zuidland; 9. Mathijs de Kok Steenbergen; 10. Boris Romers Rozenburg; 11. Luca van den Boom Boekel; 12. Serginho Wilshaus Haarlem; 13. Daan van Wieringen Beverwijk; 14. Wouter Hopmans Hoogerheide; 15. Yoeri Slokkers Oud-Vossemeer; 16. Stan van den Bergh Oud-Gastel; 17. Jamie Prince Oud-Vossemeer; 18. Marijn Maas Huijbergen; 19. Sven Raats Amsterdam; 20. Tristan Timmermans Yerseke;

Elite/Beloften Club/Amateur/Junior-Vrouwen: 1. Evy Kuijpers Lierop; 2. Charlotte Kool Kortenhoef; 3. Paulien Koster Delfstrahuizen; 4. Alicja Verhagen Woerden; 5. Marissa Baks Alphen aan den Rijn; 6. Isabel Tambach Assendelft; 7. Arianna Pruisscher Nieuw-Dordrecht; 8. Minke Bakker Monster; 9. Sofie van Horik Oosterwijk; 10. Melanie Woering Rozenburg; 11. Céline van Houtum Den Dungen; 12. Henriëtta Colborne Engeland; 13. Guusje Waalboer Dordrecht; 14. Rosa Tormanen Kuusamo; 15. Marjolein van 't Geloof Dirksland; 16. Danique Speklé Zaltbommel; 17. Maaike Boogaard Zwaag; 18. Ingrit Verhoeff Groot-Ammers; 19. Marieke van Witzenburg Brielle; 20. Esther van Leeuwe Krimpen aan de IJssel;

 

OUD-VOSSEMEER.( 2018.06.14 )

Junioren: 1. Hidde van Veenendaal Dongen; 2. Roel van Sintmaartensdijk Zuidland; 3. Arjan Poleij Kruiningen; 4. Lars Hohmann Oosterhout NB; 5. Wouter Hopmans Hoogerheide; 6. Yoeri Slokkers Oud-Vossemeer; 7. Lennart Reijtenbagh Zuidland; 8. Ward de Schepper Made; 9. Pepijn Hillemans Hoogerheide; 10. Casper Polet Katwijk; 11. Tristan Timmermans. Yerseke; 12. Jelle Groot Bovenkarspel; 13. Wouter Zwaan Bodegraven; 14. Frank van den Broek Voorhout; 15. Maarten de Nijs Huijbergen; 16. Jochem Runhaar Kapelle; 17. Jamie Prince Oud-Vossemeer;

Amateurs/Sportklasse: 1. Robbert Schaap Leidschendam; 2. Joren Bronkhorst Gorinchem; 3. Erwin Meijer Berkel en Rodenrijs; 4. Sil van de Ven Rotterdam; 5. Andre van Tilborg Andel; 6. Rico van Damme Yerseke; 7. Erik de Niet Den Haag; 8. Jonathan Espigares Ridderkerk; 9. Wout Roos Stad aan; 10. Stefan Laurijssen Oud Gastel; 11. Frank Lanting Den Haag; 12. Guus de Graauw Etten-Leur; 13. Alexander Masseurs Steenbergen; 14. Ruud Goorden Roosendaal; 15. Mark van Velthoven Wateringen; 16. Peter Fils Pijnacker; 17. Christian Kik Bijschrijver 18. Arjen van Damme 19. Martijn Harteloh Dordrecht; 20. Nick Moerland Rotterdam;

 

OUD-VOSSEMEER .( 2019.03.16 )

Elite/Beloften: 1. Tim van Dijke Colijnsplaat; 2. Arno Kleinjan Amsterdam; 3. Stefan Laurijssen Oud-Gastel; 4. Jos Koop Eindhoven; 5. Oscar van Wijk Wormer; 6. Bram Dissel Arnhem; 7. Jordi Talen Spijkenisse; 8. Eloy Raas Middelburg; 9. Lieven Anthonise Dordrecht; 10. Jasper de Laat Moergestel; 11. Manuel Michielsen Eck en Wiel; 12. Rico van Damme Yerseke; 13. Bart Lemmen Utrecht; 14. Jord Baak Dronten; 15. Frenky van der Vorst Halsteren; 16. Ronan van Zandbeek Schijndel; 17. Witten Anthonise Dordrecht; 18. Bram de Kort Dongen; 19. Mick van Dijke Colijnsplaat; 20. Bastijn Boele Leiden;

Junioren: 1. Hidde van Veenendaal Dongen; 2. Jim Kes Volendam; 3. Roel van Sintmaartensdijk Zuidland; 4. Owen Geleijn Rijsenhout; 5. Sten Verzijl Berkel en Rodenrijs; 6. --; 7. Gianni Pavone Steenbergen; 8. Jamie Prince Oud-Vossemeer; 9. Robin van Oorschot Klein-Zundert; 10. Jaap Roelen Chaam; 11. Stan van den Bergh Oud-Gastel; 12. Kevin Arrammach Maastricht; 13. Arjan Poleij Kruiningen; 14. Dennis Willems Boxmeer; 15. Vincent Kriek Zeewolde; 16. Luc van der Hoeven Wateringen; 17. Huub Artz Wintelre; 18. Erwin Smit Wervershoof; 19. Serginho Wilshaus Haarlem; 20. Jardi Christiaan van der Lee Schiedam;

Elite/Beloften/Junior/Amateur-Vrouwen: 1. Minke Slingerland Oosterhout; 2. Marieke van Witzenburg Brielle; 3. Shirin van Anrooij Kapelle; 4. Rosalie van der Wolf Oude-Tonge; 5. Ellen McDermott Whitby 6. Minke Bakker Monster; 7. Hanneke de Goeje Leiden; 8. Céline van Houtum Den Dungen; 9. Leonie Bos s-Gravendeel; 10. Rikke Bak Dalgaard Pijnacker; 11. Gaby Gieskens Den Haag; 12. Yonna van Dam Voorhout; 13. Tessa Paardekooper Groenlo; 14. Inez Beijer Driel; 15. Kim Baptista Breda 16. Yva Geluk Muiddelburg; 17. Dèvon Kuijstermans Oudenbosch; 18. Susie Cats Rotterdam; 19. Alicja Verhagen Woerden; 20. Maaike Meistrok Elshout;

Amateurs: 1. Jacob Wijnstra Kapelle; 2. Koen Wulterkens Boxmeer; 3. Anthony Kets Berendrecht(Bel); 4. Jelle Veraart Breda; 5. Stan van der Meer Delft; 6. Marino Noordam De Lier; 7. Arjan Ootjers Rotterdam; 8. Berend Gras Den Haag; 9. Marvin Steenbergen Waddinxveen; 10. Alexander Masseurs Steenbergen; 11. Merijn Dam Den Haag; 12. Thijs Bon Alphen aan den Rijn; 13. Gilian de Visser 14. Gert van der Grijn Ameide; 15. Marco Kuijvenhoven s-Gravenzande; 16. Pim van de Klundert Woensdrecht; 17. Roy Guequierre Tholen; 18. Youri Deelen Schoonhoven; 19. Bram Boog Rotterdam; 20. Nick Moerland Rotterdam;