LEWEDORP.( 2000.04.15 )

Elite/Neo/Sportkl.-A: 1. Jurgen de Jong Nispen; 2. Lex Nederlof Oostvoorne; 3. Dimitri Weeland Hooge Zwaluwe; 4. Rein-Jan Elenbaas Goes; 5. Theo Akkermans Ossendrecht; 6. Arnold Duinhouwer Kapelle;7. Johan van Schaik Oost-Souburg; 8. Martin de Jaeger Westdorpe; 9. Marc Blok Heinkenszand; 10. Eddy van Hasselt Roosendaal; 11. Eric Westerbeek Prinsenbeek; 12. Jacques Schuit Arnemuiden; 13. Vincent Villerius Middelburg; 14. John Leijs Standaardbuiten; 15. Martin de Kok Lewedorp; 16. Dennis Mesu Middelburg; 17. Ronald Bastemeijer Poortugaal; 18. Raymond Raadtgever Roosendaal; 19. Jacco Ringelberg Zierikzee; 20. Wilko Maas Sint Willebrord;

Nieuwelingen: 1. Arjen Mosselman Kruiningen; 2. Guus Magielse Est/Woerden; 3. Mike Alloo Roosendaal; 4. Hans Timmermans Dongen; 5. Thomas Berkhout Schipluiden; 6. Patrick van Vliet Poeldijk; 7. Rene van de Laar Giessenburg; 8. Kees van Etten Kruisland; 9. Dennis Martens Koewacht; 10. Kaey van Rij Spijkenisse; 11. Tonnie Braspennincx Ulvenhout; 12. John van de Vreede Krabbendijke; 13. Corne van Ast Rilland; 14. Dirk van Dam Goes; 15. Paul Konijnenberg Ridderkerk; 16. Daan Dielemans Prinsenbeek; 17. Arend Henzen Hoogerheide; 18. Michael Roskam Etten-Leur; 19. Wesley van Hoof Breda;

 

LEWEDORP.( 2001.04.21 )

Elite/Neo: 1. Louis de Koning Zwartewaal; 2. Edward Farenhout Zuidland; 3. John Talen Spijkenisse; 4. Lex Nederlof Oostvoorne; 5. Arthur Farenhout Spijkenisse; 6. Jan de Leeuw Ermelo; 7. Camiel van den Bergh Beesd; 8. Rudy Brakkee Hellevoetsluis; 9. Godert de Leeuw Ermelo; 10. Peter van Agtmaal Huijbergen; 11. Ronald Bastemeijer Poortugaal; 12. Eric Vereecken Hulst; 13. Martijn Simons Wouw; 14. E Bops; 15. Stefan Slager Rhenoy; 16. Marco Luyten Meerkerk; 17. Robert Jongenelen Oudenbosch; 18. Jacky van Ast Rilland; 19. Dennis Raadtgever Goes; 20. Gerhard Klijnhout s-Gravendeel;

Nieuwelingen: 1. Kevin Sluimer Nieuwerkerk a/d IJssel; 2. Tom Leezer s-Gravenzande; 3. Ronald van der Laar Giessenburg; 4. Daan Rijntjes Rijswijk; 5. Rikke Dijkxhoorn Rijswijk; 6. Daan Dielemans Prinsenbeek; 7. Marcel Lamberts Leerdam; 8. Bart Slingerland Koudekerk a/d Rijn; 9. Niek Rentmeester Goes; 10. Ester Efram Lexmond; 11. Arjen Mosselman Kruiningen; 12. Jimmy de Bruijn St. Jansteen; 13. Corn van Ast Rilland; 14. Jamie van Rijswijk Waalwijk; 15. Hendrik den Ronde Terheijden; 16. Ivo Sprangers Rijen; 17. D Jansen; 18. Dexter van Minnen Naaldwijk; 19. Matthijs Bunnik Berkel en Rodenrijs; 20. Thijs Geeven Geldrop;

 

LEWEDORP.( 2002.04.27 )

Sportkl-.a: 1. Michel Sijmens Rucphen; 2. Jacco Tettelaar Maarssluis; 3. Eric Vereecken Hulst; 4. Johnny van der Klooster Lewedorp; 5. Matti de Baat Nieuw Vossemeer; 6. Peter Mol Kapelle; 7. Martin Schouten Vlaardingen; 8. Christ Verbraak Heerle; 9. John Akkermans Rilland; 10. Johan Pemen Rijsbergen; 11. Andy van Loon Hoogerheide; 12. Wilfried Geijs Kwaden- damme; 13. Erik Nieuwerth Lekkerkerk; 14. Dennis Mesu Middelburg; 15. Peter Woestenberg St.Willebrord;

Veteranen: 1. Peter Heeren Sprundel; 2. Christ de Baat Hoeven; 3. Patrick Bolssens Kieldrecht(Bel); 4. Willem Hoondert Heinkenszand; 5. Evert Eckhardt Kruiningen; 6. Jan van Noort Roosendaal; 7. Jan Meyers 's-Heer Arendskerke; 8. Teun van Dijk Tholen; 9. Hans Lap Hendrik Ido Ambacht; 10. Theo Schlijper Linschoten; 11. Wim Wielhouwer Sommelsdijk; 12. Huib Slabbekoorn; 13. Adrie Jongenelen; 14. Cees van Rijsbergen Sprundel; 15. Kees Schipper s-Gravenpolder;

 

LEWEDORP .( 2010.06.05 )

Junioren: 1. Jens Coppens Noordhoek; 2. Diederik Deelen Berkenwoude; 3. Bart Ferket Roosendaal; 4. Fausto Hofland Roosendaal; 5. Corne Hagenaars Oud-Gastel; 6. Jip Westra Warmenhuizen; 7. Frank Jansen Galder; 8. Joan Eversdijk Kapelle; 9. Justin Schless Dordrecht; 10. Wim Hofstede Oosterhout Nb; 11. Merijn Suijkerbuijk Rijsbergen; 12. Rens Pyfferoen Sluis; 13. Kees van Noppen Ridderkerk; 14. Erik Groeneveld Heinenoord; 15. Bart Hoogendoorn Dordrecht; 16. Pierre van Oerle Den Hout; 17. Lex Meerman Nieuw en Sint Joosland; 18. Aron de Groen Steenbergen; 19. Eddy Gdde Hendrik-ido-Ambacht; 20. Sjoerd Boele Utrecht;

Nieuwelingen: 1. Frank Vermue Oudelande; 2. Koen Geerding Woudenberg; 3. Boaz Bal Zierikzee; 4. Lars de Wit Zegge; 5. Bob Antonissen Zundert; 6. Michel Meeter Tiel; 7. Christophe Broos Baarle Nassau; 8. Bo-Dylan Buuron Roosendaal; 9. Koen van Nieuwpoort Nieuwerkerk a/d IJssel; 10. Jeroen Vegter Rhoon; 11. Jurrian Coenradie Vlaardingen; 12. Fabrizio Korsman Hoogvliet; 13. Maarten van der Veeken Baarle Nassau; 14. Lars Peeters Oudenbosch; 15. Ciske van Gestel Chaam; 16. Jordy Geijsels Koewacht; 17. Tim Ferket Roosendaal; 18. Etienne Lenting Nieuwveen; 19. Jordi Sloof Bodegraven; 20. Michael Groeneveld Hoofddorp;

 

LEWEDORP.(2011.06.04)

Nieuwelingen: 1. Jordi Talen Spijkenisse; 2. Ivar Moeleker Breda; 3. Jordi Sloof Bodegraven; 4. Kelvin Dekker Hedel; 5. Julian Spierings Zoetermeer; 6. Etienne Lenting Nieuwveen; 7. Jesse Raas Goes; 8. Maarten Kamp Lisse; 9. Alexander van Ark Capelle a/d IJssel; 10. Mark Stijger Honselersdijk; 11. Guido de Neve Middelburg; 12. Jordi Timmermans Langeweg; 13. Moreno Sager Zuid-Beijerland; 14. Xavier Tobe Oostvoorne; 15. Roel Koens s-Gravenpolder; 16. Jacques Schouten Klaaswaal; 17. Damian van Dalen s-Gravenzande; 18. Tomas van der Pijl Bergen op Zoom;

Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen: 1. Anne Eversdijk Kapelle; 2. Linda Klein Dorst; 3. Joukje Braam Dordrecht; 4. Marjolein Claessen Hoeven; 5. Ines Klok Rockanje; 6. Mathilde Matthijsse Grijpskerke; 7. Baukje Doedee Driewegen; 8. Christel Janssen Biggekerke; 9. Femke van Kessel Nijmegen; 10. Esmee Janssen Hoeven; 11. Marlou Eckhardt Kruiningen; 12. Tara Gins Belgie; 13. Marion Bax Bavel; 14. Els Leemans Meerle; 15. Julie Wynants Belgie; 16. Wendy Versluis s-Heerenhoek; 17. Caroline Kegge Hellevoetsluis; 18. Evelien Post Rotterdam; 19. Mirthe Wagenaar Den Bosch;

 

LEWEDORP.(2012.05.12)

Junioren: 1. Robert Polak Prinsenbeek; 2. Jordy Keldermans Rucphen; 3. Ivar Moeleker Breda; 4. Frank Vermue Oudelande; 5. Koen van Baardewijk Roosendaal; 6. Koen van de Klundert Woensdrecht; 7. Davy Gunst Yerseke; 8. Maarten Seefat Oirsbeek; 9. Jan Willem Welter Loosdrecht; 10. Elroy Schut Clinge; 11. Rowan Remmerswaal Pijnacker; 12. Jordi van Poecke Axel; 13. Niels Clemens Lisserbroek; 14. Jordy Geijsels Koewacht; 15. Etienne Lenting Nieuwveen; 16. Peter Blok Yerseke; 17. Menno Rietveld s-Gravenpolder; 18. Jesse Raas Goes; 19. Peter de Braal Terneuzen; 20. Boaz Bal Zierikzee;

Nieuwelingen: 1. Jan Maas Huijbergen; 2. Pim van de Klundert Woensdrecht; 3. Jordi van Loon Lage Zwaluwe; 4. Noah van der Meer Naaldwijk; 5. Tom Jansen Breda; 6. Miguel Ketelaars Bleiswijk; 7. Bjorn Beukers Monster; 8. Miquel de Zoete Naaldwijk; 9. Erik Boer Wolphaartsdijk; 10. Davy Knobel Sint Willebrord; 11. Max Mol Breda;

Vrouwen: 1. Baukje Doedee Driewegen; 2. Marjolein Claessen Hoeven; 3. Hannah Welter Amsterdam; 4. Joukje Braam Dordrecht; 5. Iris van der Stelt Numansdorp; 6. Judith Bloem Kwintsheul; 7. Melanie Woering Rozenburg Zh; 8. Femke van Kessel Nijmegen; 9. Ymke Stegink Naarden; 10. Manon Klomp Tilburg; 11. Lotte van Hoek Vlijmen; 12. Dirkje Bazuin s'Gravenhage 13. Birgit Lavrijssen Kapelle; 14. Suzan Simons Steenbergen; 15. Winanda Spoor Rijswijk Zh; 16. Henriette Woering Rozenburg Zh; 17. Kim Banga Eindhoven; 18. Christel Janssen Biggekerke; 19. Eltina van Wijk Nieuw-Lekkerkerk; 20. Ines Klok Rockanje;