KRUININGEN.( 2000.07.01 )

Elite/Neo/Sportkl.-A:1. Ronald Krijnen Hank; 2. Johnny van der Klooster Lewedorp; 3. Ruud Havermans Nieuw-Vossemeer; 4. Ruud Zijlmans Roosendaal; 5. Peter Heeren Sprundel; 6. Michel Rommers Rilland-Bath; 7. Rob Koole Goes; 8. Jacco Ringelberg Zierikzee; 9. John Leijs Standaardbuiten; 10. Gerwin de Regt Nispen; 11. Marc Blok Heinkenszand; 12. Richard Slabbekoorn Kapelle; 13. Francois Franse Kwadendamme; 14. Davy Dubbeldam Sluiskil; 15. Eric Westerbeek Prinsenbeek; 16. Rein-Jan Elenbaas Goes; 17. Erwin Gotzenberger Stad a/h Haringvliet; 18. Pim van der Valk Middelharnis; 19. Peter Metske Oud-Vossemeer; 20. Twan den Braber Hoeven;

Junioren: 1. Stef Clement Breda; 2. Joram Dees Tholen; 3. Mark Aarts Kruiningen; 4. Bart Kerkdijk Apeldoorn; 5. Erwin van Leijen Ewijk; 6. Michel van Diessen Veldhoven; 7. Mario Hermans Melderslo; 8. Youri Dijkxhoorn Rijswijk; 9. Nico Ringelberg Zierikzee; 10. Dirk Jan Molenaar Rijswijk(Gld); 11. Tim Mellaard Abbenbroek; 12. Bernard Hering Aardenburg; 13. Bart Brouwers Tegelen; 14. Jan van Koeveringe Kruiningen; 15. Daniel Hertogh Wouw; 16. Joel Dieleman Vlissingen; 17. Bart Dronkers Goes; 18. Arnoud van Leest Oudenbosch; 19. Joey Ermens Breda; 20. ---;

Nieuwelingen: 1. Joost van Leijen Ewijk; 2. Eddy van IJzendoorn Tiel; 3. Gideon de Jong Papendrecht; 4. Kevin Sluimer Nieuwerkerk a/d IJssel; 5. Tom Leezer s-Gravenzande; 6. Tim van der Zanden Poeldijk; 7. Jasper van Heeswijk Vught; 8. Emiel Nijsse Hoedekenskerke; 9. Patrick van Vliet Poeldijk; 10. Rene van de Laar Giessenburg; 11. Patrick van Loon ís-Gravenmoer; 12. Johnny Molenaar Rijswijk; 13. Thomas Dekker Dirkshorn; 14. Niels Stehouwer Spijkenisse; 15. Arjen Mosselman Kruiningen; 16. Dennis de Jong Waddinxveen; 17. Huub Duyn Wervershoof; 18. Corne van Ast Rilland; 19. Thomas Berkhout Schipluiden; 20. Maurice Minnaar Middelburg;

 

KRUININGEN.( 2001.06.30 ).

Elite/Neo/Sportkl.-a/Vet.a: 1. Davy Dubbeldam Sluiskil; 2. Eric Vereecken Hulst; 3. Peter Heeren Sprundel; 4. Jacky van Ast Rilland; 5. Johan van Schaik Oost Souburg; 6. Barry van der Ham Heerle; 7. Ronald Krijnen Hank; 8. Eric Westerbeek Belgie(Minderhout); 9. Erwin van Eekelen Roosendaal; 10. Johnny van der Klooster Lewedorp; 11. Patrick de Grave Kapelle; 12. Dennis Mesu Middelburg; 13. Maikel Groffen Tilburg; 14. Robert Jongenelen Oudenbosch; 15. Stefan van Endschot Etten-Leur; 16. Wim de Koeijer Soesterberg; 17. John Akkermans Nieuw Vossemeer; 18. Henry Loonen Etten-Leur; 19. Arnold Duinhouwer Kapelle; 20. Michel Lodder Geldermalsen;

Junioren: 1. Reinier Honig Zaandam; 2. Martijn Maaskant Zuidland; 3. Hendrik Visser Krimpen a/d IJssel; 4. Michel van Diessen Veldhoven; 5. Wilco Jonker Burgh-Haamstede; 6. Mark Aarts Kruiningen; 7. Erwin den Hollander Rijswijk;8. Niki Terpstra Krommenie; 9. Joost van Leijen Ewijk; 10. Erwin Goenga Den Burg; 11. Joram Dees Tholen; 12. Davey RŲtmensen Leiden;13. Pol Nabben St. Anthonis; 14. Mark Sikking Driebergen; 15. Maarten Freije Zoetermeer; 16. Wannes Maris Best; 17. Erik van Lakerveld Leiden; 18. John van de Vreede Krabbendijke; 19. Rik de Schrijver Oosterhout; 20. Hans van Dam Goes;

Nieuwelingen: 1. Eddy van IJzendoorn Tiel; 2. Mike Alloo Roosendaal; 3. Marcel Lamberts Leerdam; 4. Arjen Mosselman Kruiningen; 5. Arjen de Baat Puttershoek;6. Leon Korteland Spijkenisse; 7. Marcel Lamberts Leerdam; 8. Tom Leezer ís-Gravenzande;9. Niek Rentmeester Goes; 10. Stephan de Wolf Spijkenisse;11. Emiel Nijsse Hoedekenskerke; 12. Jos van Emden Schiedam; 13. Dirk van Dam Goes; 14. Tijs Senders Hapert; 15. Nillus Voermans Hooge Mierde; 16. Jasper de Lange Bussum; 17. Rob Zwekars Tilburg; 18. Paul Konijnenburg Ridderkerk; 19. Jamie van Rijswijk Waalwijk; 20. Stein van de Borne;

 

KRUININGEN.( 2002.06.29 )

Elite/Neo: 1. Gerwin de Regt Nispen; 2. Ruud Zijlmans Roosendaal; 3. Erwin van Leijen Ewijk; 4. Eric Vereecken Hulst; 5. Erwin van Eekelen Roosendaal; 6. Sean Sullivan Ossendrecht/Australie; 7. Francois Franse Kwadendamme;8. John Leijs Standaardbuiten; 9. Nathan Clark Wernhout/Australie;10. Johnny van der Klooster Lewedorp; 11. Johan van Schaik Oost Souburg;12. Rob Meiland Hoogerheide; 13. Nic Brown Ossendrecht/Australie; 14. Michel Sijmens Rucphen; 15. Ronald Krijnen Hank; 16. Marc Blok Heinkenszand; 17. Wilco Jonker Burgh-Haamstede; 18. Cornelis van Loon Hoogerheide; 19. Martien de Bruijn St. Willebrord; 20. Wilfried Geijs Kwadendamme;

Junioren: 1. Thomas Berkhout Schipluiden; 2. Joost van Leijen Ewijk; 3. Niki Terpstra Krommenie; 4. Rik Nederlof Woerden; 5. Kaey van Rij Spijkenisse;6. Eddy van IJzendoorn Tiel; 7. Jasper van Heeswijk Vught; 8. Maarten van Veldhoven Valkenswaard; 9. Kevin Sluimer Nieuwerkerk a/d IJssel; 10. Patrick van Loon ís-Gravenmoer;

Nieuwelingen: 1. Arjen de Baat Puttershoek; 2. Ronald van der Laar Giessenburg; 3. Ben van der Kooi Breda; 4. Cornelius van Ooijen Giessenburg;5. Jan Pruijn Schijf; 6. Wesley van Dongen Made; 7. Jamie van Rijswijk Waalwijk; 8. Yondi Schmidt H.I. Ambacht; 9. Alessandro Pangrazzi Alblasserdam; 10. Rikke Dijkxhoorn Rijswijk;

 

KRUININGEN.( 2003.06.28 ).

Elite/Beloften/Amateurs/A: 1. John Leijs Standaardbuiten; 2. Hans Ardeel Belgie;3. Gerwin de Regt Nispen; 4. John den Engelsman Nijwegen; 5. Roland Rozenveld Numansdorp;6. Reinier Honig Alkmaar; 7. Denis Sosnovtschenko Rusland;8. Rene Smits Lage-Zwaluwe; 9. Marc Blok Heinkenszand;10. Bob Verkooijen Chaam; 11. Roy Elias Tilburg; 12. Rein-Jan Elenbaas Amsterdam;13. Pieter Fase Oud-Vossemeer; 14. Jacco Ringelberg Zierikzee;15. Martin Totte St. Jansteen; 16. John Bongaards De Lier;17. Raphael Gabriels Roosendaal; 18. Jacky van der Horst Oost-Souburg;19. Johan van Schaik Oost Souburg; 20. Eric Vereecken Hulst;

Junioren: 1. Sebastiaan Langeveld Lisse; 2. Stein Posthuma Vlijmen; 3. Pieter Israel Kruiningen;4. Patrick Kos Zuid-Scharwoude; 5. EfraÔm Ester Achterberg;6. Wesley van Dongen Made; 7. Mike Alloo Roosendaal; 8. Wouter Lugtenburg Goedereede;9. Jos van Emden Schiedam; 10. Cornelius van Ooijen Giessenburg;11. Matthijs Bunnik Berkel en Rodenrijs; 12. Robert Berk Koudekerk a/d Rijn;13. Jordi Muller Lisse; 14. Arnoud Koot Limmen; 15. Nicky Kessens Oosterhout;16. Leon Korteland Spijkenisse; 17. Lauran de Winter Oud-Vossemeer;18. Lťon Monster Oud-Beijerland; 19. Stijn Buermans Wouwse Plantage; 20. Bram van Oosterhout Terheijden;

Nieuwelingen: 1. Michel Kreder Zevenhuizen; 2. Ricardo van der Velde Breda;3. Stijn de Bruijn Rijsbergen; 4. Dennis Kreder Zevenhuizen; 5. Boy van Poppel Oisterwijk;6. Robin Chaigneau Meerkerk; 7. Jeroen Bijnagte Papendrecht;8. Sjoerd van der Noord Breda; 9. Ruben Mureau Wagenberg; 10. Nick van der Linden Breda; 11. Tim Dees Tholen; 12. Yondi Schmidt H.I. Ambacht;13. Remco Bijman Axel; 14. Mike Terpstra Krommenie; 15. Daan Boeijen Haarsteeg;16. Rik van IJzendoorn Tiel; 17. Michael Sonneveldt Bleiswijk; 18. Vincent de Wolf Spijkenisse; 19. Leo GŲdde H.I. Ambacht; 20. Tijmen Pesselse Giessenburg;

Junior-Vrouwen: 1. Iris Slappendel Ouderkerk a/d IJssel; 2. Moniek Rotmensen Steenbergen;3. Renske Doedeť Kloosterzande; 4. Marjolijn GŲdde H.I. Ambacht; 5. MariŽlle van Kalmthout Rucphen; 6. Suzanne Panjer Rhoon; 7. Suzan Lavooy Hansweert; 8. Angela van der Velde Wernhout; 9. Margot Baaijens ís-Heerenhoek; 10. Marlin van Hees Alphen; 11. Sandra van Dorp Hoogmade;

Nieuweling-Meisjes: 1. Monique van de Ree Willemstad; 2. Roxane Knetemann Krommenie;3. Jennifer van Staten Rotterdam; 4. Suzanne van Veen Naaldwijk;5. Amanda Bongaards De Lier; 6. Birgitta Wind Muiderberg; 7. Linda van Rijen Veghel;8. Denise Bloemers Uden; 9. Suzan Simons Steenbergen;10. Manon Klomp Tilburg; 11. Kirsten Peetoom Badhoevedorp; 12. Chantal van Pinxten St. Michielsgestel;13. Kelly Monster Oud-Beijerland; 14. Stephanie Vos Roosendaal;15. Annelies Israel Kruiningen; 16. Kim van Lieshout Helmond;17. Sanne Bogers Breda; 18. Josse van Doornspeek Papendrecht; 19. Nathalie de Roo Biezelinge; 20. Christine Rullens Oosteind;

 

KRUININGEN .( 2004.07.03 )

Elite/Neo/Amateurs-A: 1. Richard Slabbekoorn Kapelle; 2. Eric Vereecken Hulst; 3. Gerwin de Regt Nispen; 4. Johnny van der Klooster. Lewedorp; 5. Peter Metske. Poortvliet; 6. Pieter Israel Kruiningen; 7. Marc Blok Heinkenszand; 8. Wilco Jonker Burgh-Haamstede; 9. Martin Totte Sint Jansteen; 10. Dirk van Dam Goes; 11. Vincent Villerius Middelburg; 12. Patrick Tolhoek Yerseke; 13. Erwin van Eekelen Roosendaal; 14. Jacques Schuit Arnemuiden; 15. Twan den Braber Hoeven; 16. Wouter Lugtenburg Goedereede; 17. Marco van Haaften Stavenisse; 18. Johan van Schaik Oost Souburg;19. Jacco Ringelberg Zierikzee; 20. Barry van der Ham Heerle;

Junioren; 1. Lauran de Winter Oud-Vossemeer; 2. Erik Jan Kooiman Ammerstol; 3. Jan Pruijn Schijf; 4. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 5. Wesley van Dongen Made; 6. Stijn Buermans Wouwse Plantage; 7. Luc Hagenaars Bergen op Zoom;8. Vincent de Wolf Spijkenisse; 9. Bob van Winden Leiden; 10. Ben Oomen; 11. Jeroen Bijnagte Papendrecht; 12. Thijs Akkermans Teteringen; 13. Jan Hilgerson Wateringen; 14. Stefan Ros Schijf; 15. Robbert Bodegom Bergambacht; 16. Rik Lugtenburg Goedereede; 17. Randy Sint Nicolaas Dordrecht; 18. Giancarlo Brand Oud-Beijerland; 19. Jimmy Witjes Oud-Beijerland; 20. Jacob Wijnstra Heinkenszand;

Nieuwelingen: 1. Peter Kort Yerseke; 2. Robin Chaigneau Meerkerk; 3. Maurice de Bekker Rosmalen; 4. Tim Dees Tholen; 5. Ronan van Zandbeek Schijndel; 6. David Bostelaar Leidschendam; 7. Jonathan Veldhuizen Veenendaal; 8. Tommy Groffen Baarle-Nassau; 9. Erik Berkhout Schipluiden; 10. Jaco Wagenaar Yerseke; 11. Kevin de Vette Schiedam; 12. Christian Kik Kruiningen;13. Richard van Loon Baarle-Nassau; 14. Peter Vissers Hooge Zwaluwe;15. Niels Rullens Wouw; 16. Matthijs Mulckhuijse Meerkerk; 17. Pim van Baardewijk Roosendaal; 18. Patrick RŁckert Volendam; 19. Nicky Verdaasdonk Chaam; 20. David Raaijmakers Oosteind;

Dames-Junioren: 1. Moniek Rotmensen Steenbergen; 2. Renske Doedeť Kloosterzande; 3. DaniŽlle van Pinxten Sint Michielsgestel; 4. Jennifer van Staten Rotterdam;5. Sofie van Horik Heukelum; 6. Angela van der Velde Wernhout;7. Suzanne Panjer Rhoon; 8. Annelies IsraŽl Kruiningen; 9. Gwen Lossie Terhole; 10. Suzan Lavooy Hansweert;

Dames-Nieuwelingen: 1. Esther Lommers Dordrecht; 2. Anne Eversdijk Kapelle; 3. Noortje Tabak Bergeijk;4. Amanda Bongaards De Lier; 5. Manon Klomp Tilburg; 6. Silke Kogelman Lemelerveld; 7. Nina Roelofs Berghem; 8. Anne van der Horst Oost-Souburg; 9. Lucinda Brand Oud-Beijerland;

 

 

KRUININGEN .( 2005.07.01 )

Junioren: 1. Geert Kouters Oosterhout; 2. Tim Dees Tholen; 3. Tom Relou Rijswijk; 4. Jan Pruijn Schijf;5. Vincent de Wolf Spijkenisse; 6. Tim Aalders Dordrecht; 7. Michael Oswald Robinson Zuid-Afrika; 8. Rik van IJzendoorn Tiel; 9. Niek Tielemans Maren-kessel; 10. Peter Tol Kapelle;11. Jan van Veen Naaldwijk; 12. Daan Boeijen Haarsteeg; 13. Christian Kik Kruiningen;14. Jimmy Witjes Oud-Beijerland;15. Stefan Ros Schijf; 16. Leo GŲdde H.I. Ambacht; 17. Arie van ít Geloof Dirksland; 18. Jaco Wagenaar Yerseke; 19. Dennis Kivits Vlijmen; 20. Henning Pieters Zuid-Afrika;

Nieuwelingen: 1. Alex Gresnigt Kapelle; 2. Sander Stiegelis Kloosterzande; 3. Casper Oppenneer Vlissingen;4. Niels Rullens Wouw; 5. Pim van Baardewijk Roosendaal;6. Nick Nieuwdorp Yerseke; 7. Ko Blok Kapelle; 8. Lorenzo Cardon Sas van Gent;9. Jan Kees Sonke Waarde; 10. Haye van Boxtel Kaatsheuvel; 11. Nick Eversdijk Kapelle; 12. Mickey Kallenfels Breda; 13. Rob van der Velde Wernhout; 14. Thomas Polak Prinsenbeek; 15. Yannick Sijnesael Terneuzen; 16. Kenneth de Kraker Goes; 17. Dimitri Mulder Heinkenszand; 18. Stephan Tolleman Kwadendamme;

Junior-Vrouwen: 1. Suzanne van Veen Naaldwijk; 2. Noortje Tabak Bergeijk; 3. Roxane Knetemann Krommenie;4. Maxime Groenewegen Amsterdam; 5. Monique van de Ree Willemstad;6. Eefje Tabak Bergeijk; 7. Suzan Simons Steenbergen;8. Denise De Kraker Goes; 9. Annelies Israel Kruiningen; 10. Willemien Vette Heinkenszand;

Nieuweling-Meisjes: 1. Agnieta Francke Koudekerke; 2. Anne Eversdijk Kapelle; 3. Fleur Kessels Bergen op Zoom; 4. Tamara Blom Tiel; 5. Lisa Phernambucq Ovezande; 6. Alice Burridge Alphen a/d Rijn;

 

KRUININGEN .( 2005.07.02 )

Elite/Belofte: 1. Patrick van Hoolandt Belgie; 2. Roy de Waal Westerhoven; 3. Gerwin de Regt Nispen; 4. Bart van Speybroeck Belgie; 5. Wilfried Bastiaanse Hoogerheide; 6. Matthew Smith Australie; 7. Jeroen Das Kapelle B; 8. Rob Koole Goes; 9. Richard Slabbekoorn Kapelle; 10. David Treacy Australie;11. Daniel Burtt Australie; 12. Pieter Israel Kruiningen; 13. Davy Dubbeldam Sluiskil; 14. Jerry Kallenfels Breda; 15. Tom Murray Engeland; 16. Wouter Lugtenburg Goedereede;17. Bart Pauwels Belgie;18. Pieter Fase Oud-Vossemeer;19. Marc Blok Heinkenszand; 20. Erwin den Hollander Oosterhout;

Amateurs-A: 1. Tjitte van den Buijs Middelburg; 2. Michel Rommers Kruiningen; 3. Jacques Schuit Arnemuiden4. Andy van Loon Hoogerheide; 5. Rein-Jan Elenbaas Goes; 6. Dennis Mesu Middelburg 7. Peter Mol Kapelle; 8. Roger Oomen Etten-Leur;9. Jack Broeren St Willebrord; 10. Fonny Kint Driewegen;11. Roelof Tolman Heinkenszand; 12. Kevin Gideonse Heinkenszand; 13. Kees de Wijze Kapelle; 14. Christian Kik Kruiningen; 15. Marcel van der Poel Ossendrecht;16. Kees Meijer Vlissingen; 17. John Zuijkerbuijk Roosendaal;18. Hans Stoutjesdijk Zierikzee; 19. Edwin Franse Lewedorp; 20. Martin de Kok Tilburg;

Amateurs-B: 1. Andrť de Geus Heinenoord; 2. Jerry de Blok Middelharnis; 3. Charles Dietvorst Bergen op Zoom; 4. Jack Goense Oudelande; 5. Remi Potappel Sint Maartensdijk 6. Kees Elenbaas Kloetinge; 7. Stefan Koole Heinkenszand; 8. Johan Dingemans Lage Zwaluwe; 9. Rudy de Klerk Hoedekenskerke; 10. Eddy van Hage s-Heer Abtskerke; 11. Art Oosting Abbenbroek; 12. Kees Hoogerland Yerseke; 13. Frank Westdorp Kapelle; 14. Jaap Maaskant Bruinisse; 15. Olav Prins Goedereede; 16. Michel Tolhoek Giessen; 17. Jeroen van Zwienen Lekkerkerk; 18. Rinus Wisse Krabbendijke;19. Renť van der Velden Veldhoven; 20. Kees Reijnhout Wolphaartsdijk;

Veteranen: 1. Patrick Bolssens Belgie; 2. Jan van Noort Roosendaal; 3. Jack van der Horst Oost-Souburg;4. Wim Oosse Middelburg; 5. Ton Griep Rotterdam;6. Hans Lap Hendrik Ido Ambacht; 7. Christ de Baat De Heen; 8. Matti de Baat Nieuw-Vossemeer;9. Evert Eckhardt Kruiningen; 10. Andre Langenberg Ossendrecht; 11. Cor Speijer Schiedam; 12. Ko Schrier Kapelle;13. Berry Thielen Berkel-Enschot; 14. Kees Raats Roosendaal; 15. Kees Schipper s-Gravenpolder;16. Ed van der Steen Oud-Beijerland; 17. Huib Slabbekoorn Kapelle;18. Nico Tolleman Kwadendamme; 19. Gerard van Melick Strijen;

 

KRUININGEN.( 2006.07.01 )

Elite/Beloften: 1. Werner van Zimmeren Kruisland; 2. Peter van Agtmaal Huijbergen; 3. John Leijs Standdaarbuiten; 4. Niels Pieters Hoofddorp; 5. Johnny Hoogerland Yerseke; 6. Gerwin de Regt Nispen; 7. Jeroen Das Belgie; 8. Michel Rommers Kruiningen; 9. Marco van Haaften Stavenisse; 10. Wilco Jonker Burgh-Haamstede; 11. Tjeerd Dudok Wagenberg; 12. Dennis Raadtgever Kapelle; 13. Ruud Zijlmans Oud Gastel; 14. Kevin Sluimer Steenbergen; 15. Eric Vereecken Hulst; 16. Ronald Meijer Leiden; 17. Jacco Ringelberg Goes; 18. Paul van Loon Putte-Stabroek B; 19. Paul Jeremiasse Wemeldinge; 20. Michael Meijer Putte;

Junioren: 1. Leo GŲdde Hendrik-ido-Ambacht; 2. Tim Aalders Dordrecht; 3. Christian Kik Kruiningen; 4. Dick Junior Post Naaldwijk; 5. Peter Kort Yerseke; 6. Wesley Schless Dordrecht; 7. Brian Weeda Zuidland; 8. Sander Stiegelis Kloosterzande; 9. Ehaggelos Karaggianakis Griekenland; 10. Marco Minnaard Wemeldinge; 11. Rick van der Zanden Poeldijk; 12. Sammie de Vriendt Belgie; 13. Nikolaos Karonis Griekenland; 14. Jeroen Claessen Hoeven;

Nieuwelingen: 1. Barry Markus Hoofddorp; 2. Alex Gresnigt Kapelle; 3. Peter Koning Venhuizen; 4. Nick Nieuwdorp Yerseke; 5. Nick van de Lijke Middelburg; 6. Erwin de Jong Ouderkerk aan den IJssel;7. Mickey Kallenfels Breda; 8. Bas Krauwel Noordwijk Zh; 9. Ralph Gelens Hendrik-ido-Ambacht; 10. Kevin Sonneveldt Bleiswijk; 11. Christian Koot Sassenheim; 12. Rutger Schellevis Stolwijk; 13. Davey Jansen Kapelle; 14. Nick Eversdijk Kapelle; 15. Peter de Winter Wolphaartsdijk; 16. Thomas Polak Prinsenbeek; 17. Dimitri Mulder Heinkenszand; 18. Marijn Olsthoorn Berkel en Rodenrijs; 19. Thom Sinnige Obdam; 20. Bram Berkhout Schipluiden;

Junior-Vrouwen: 1. Britt Jochems Vianen; 2. Anne Eversdijk Kapelle; 3. Nina Kessler Velserbroek; 4. Noortje de Kort Dongen; 5. Amanda Bongaards De Lier; 6. Patricia van Loon s-Gravenmoer; 7. Esther Lommers Dordrecht; 8. Chantal van Pinxten Sint Michielsgestel; 9. Annelieke Overweg Almelo; 10. Lucinda Brand Oud Beijerland; 11. Alice Burridge Alphen aan den Rijn; 12. Eline Veen Zutphen; 13. Marjolein Meerkerk s-Gravendeel;

Nieuweling-Meisjes: 1. Agnieta Francke Koudekerke; 2. Esmee Janssen Hoeven; 3. Sanne Verhart Wassenaar; 4. Ashley Spierings Zoetermeer; 5. Marjolein Claessen Hoeven; 6. Anouk Kerstens Roosendaal; 7. Jorinda de Heer Hoogerheide; 8. MilŤne Verhart Wassenaar; 9. Anneke Kempe Vlissingen; 10. Sanne van Gorsel Puttershoek; 11. Joyce Verdaasdonk Chaam;

 

KRUININGEN.( 2007.06.30 )

Elite/Beloften/Amateurs-A: 1. Gerwin de Regt Nispen; 2. Christian Kik Kruiningen; 3. Robert de Poel Dordrecht; 4. Wouter van Zanten Apeldoorn; 6. Jack van der Horst Oost-Suburg; 7. Robert van Dalen Andel; 8. Davy Jaspers Sint Willebrord; 9. Tjeerd Dudok Wagenberg; 10. Nico Ringelberg s-Gravenhage; 11. Michel Rommers Kruiningen; 12. Martijn Simons Roosendaal; 13. Gerhard Joling Krimpen aan den IJssel; 14. Eric Vereecken Hulst; 15. Josja Graafland Bergambacht; 16. Daniel Hertogh Belgie; 17. Niels van der Velden Ouderkerk aan den IJssel; 18. John van de Vreede Krabbendijke; 19. Fonny Kint Driewegen; 20. Pieter Israel Kruiningen;

Junioren: 1. Nick Nieuwdorp Yerseke; 2. Christian Kos Zuid-Scharwoude; 3. Ferdinand Boogaard Vlissingen; 4. Alex Gresnigt Kapelle; 5. Mitchell Boet Mijnsheerenland; 6. Stefan van Dijk. Barendrecht; 7. Marco Minnaard Wemeldinge; 8. Nick Eversdijk Kapelle; 9. Bart Maas Hansweert; 10. Wesley Schless Dordrecht; 11. Twan van den Brand Volkel; 12. Pim van Baardewijk Roosendaal; 13. Jurgen van Stein Callenfels Rijen; 14. Wouter Timmerman Zoetermeer; 15. Dimitri Mulder Heinkenszand; 16. Maikel Hogervorst Pijnacker; 17. Mickey Kallenfels Breda; 18. Casper Oppenneer Vlissingen; 19. Eric de Bie Bergen op Zoom; 20. Rob van der Velde Wernhout;

Junior-Vrouwen: 1. Noortje de Kort Dongen; 2. Agnieta Francke Koudekerke; 3. Dyonne Dekkers Lierop; 4. Barbara de Ridder Noordwijk Zh; 5. Daisy Vos Tilburg; 6. Lucinda Brand Oud Beijerland; 7. Marieke den Otter Hoornaar; 8. Esmee Janssen Hoeven; 9. Anne Eversdijk Kapelle; 10. Charlotte Bakker Oud-Alblas; 11. Sanne Verhart Wassenaar; 12. Jorinda de Heer Hoogerheide; 13. Thamara Pijpers Ridderkerk; 14. Marjolein Meerkerk s-Gravendeel;

Nieuwelingen: 1. Brian van Goethem Sluiskil; 2. Robbert BoumaSpijkenisse; 3. Youri van Noorden Kruiningen; 4. Jorick de Heer Hoogerheide; 5. Corne van Kessel Veldhoven; 6. Bram Berkhout Schipluiden;7. Justin Schless Dordrecht; 8. Ricardo van de Klundert Hoogerheide; 9. JurriŽn Bosters Steenbergen; 10. Thijs Roelen Chaam; 11. Davey Jansen Kapelle; 12. Cees van 't Geloof Dirksland; 13. Guy van Rijsbergen Etten-Leur; 14. Mitchel Verregghen Made; 15. Maarten van Zanten Apeldoorn; 16. Maikel Elsten Rucphen; 17. Peter de Winter. Wolphaartsdijk; 18. Rob Ooms Lepelstraat; 19. Bram de Kort Dongen; 20. Stijn Wijnacker Nieuw-Namen;

Nieuweling-Meisjes: 1. Iris Ockeloen Dordrecht; 2. Laura Meurs Dordrecht; 3. J. Post Oestgeest 4. Ashley Spierings Zoetermeer; 5. Henriette Woering Rozenburg; 6. Anouk Kerstens Roosendaal; 7. Marjolein Claessen Hoeven; 8. M. van Heck Amstelveen; 9. Denise Bouma Spijkenisse; 10. Ymke Stegink Naarden; 11. Marion Meerkerk s-Gravendeel; 12. Sanne van Gorsel Puttershoek; 13. Jalisa van Vugt Rucphen; 14. DaniŽlle Lommers Zwijndrecht;

 

KRUININGEN.(2008.06.28)

Elite/Beloften: 1. Davy Jaspers Sint Willebrord; 2. Gerwin de Regt Nispen; 3. Martijn Simons Roosendaal; 4. Danny Vrolijk Schipluiden; 5. Wouter Lugtenburg Goedereede; 6. Marco Minnaard Wemeldinge; 7. Florian Smits Amsterdam; 8. Gerhard Joling Krimpen aan den IJssel; 9. Piet Hanegraaf Sprundel; 10. Robert de Poel Dordrecht;11. Pieter Israel Kruiningen; 12. Christian Kik Kruiningen; 13. Werner van Zimmeren Hoogerheide; 14. Dirk van Dam Arnemuiden; 15. Nicky Vroome Rijswijk Zh; 16. Wilco Jonker Burg Haamstede;17. Jack van der Horst Oost-Souburg; 18. Rob Meiland Hoogerheide;19. Jerry Kallenfels Breda; 20. Henk Ceelen Ouderkerk aan den IJssel;

Junioren: 1. Nick Nieuwdorp Yerseke; 2. Coen Otterspeer Ouderkerk aan den IJssel; 3. Cees-Jan Kortlever Zevenhuizen Zh; 4. Nick van der Lijke Middelburg; 5. Marc Blom Oost-Souburg; 6. Moreno Hofland Roosendaal; 7. Nick Eversdijk Kapelle; 8. Jurgen van Stein Callenfels Rijen; 9. J.C. Nel  Zuid-Afrika; 10. Alex Gresnigt Kapelle; 11. Mickey Kallenfels Breda; 12. Evan van der Palm Spijkenisse; 13. Daan Meijers Tilburg; 14. Bob van der Tholen Rotterdam; 15. Kelian Lankester Schiedam; 16. Michiel Jumelet Bruinisse; 17. Leroy Jansen Hoogerheide; 18. Nick Vermunicht  19. Brian van Goethem Sluiskil; 20. Gido Windmeijer Berkel en Rodenrijs;

Junior-Vrouwen: 1. Laura Meurs Dordrecht; 2. Mandy van de Linden Nuenen; 3. Ashley Spierings Zoetermeer; 4. Esmee Janssen Hoeven; 5. Anne van de Beurcht Volkel; 6. Christel Janssen Meliskerke; 7. Melissa van Neck Amstelveen; 8. Bente van Bohemen Nootdorp; 9. Irene van Lith Bladel; 10. Marjolein Claessen Hoeven; 11. Dagmar van der Sluis Borne; 12. Iris van Boven Kapelle; 13. Anneke Kempe Vlissingen;

Nieuweling-Meisjes: 1. Melanie Woering Rozenburg Zh; 2. Rebecca Talen Spijkenisse; 3. Jessie Joosse Rijswijk Zh; 4. Laura van der Kamp Hasselt; 5. Nathaly van Westdonk Bergschenhoek; 6. Domenique van Santen Rozenburg Zh; 7. Henriette Woering Rozenburg Zh; 8. Jermaine Post  Oegstgeest; 9. Kelly Markus Hoofddorp; 10. Veerle Goossens Bakel; 11. Joyce van der Peet s-Gravenhage; 12. Sosja Bakker Oosterhout Nb.; 13. Iris Ockeloen Dordrecht; 14. Lorette Dijstelbloem Leende; 15. Dirkje Bazuin s-Gravenhage; 16. Mara van Doremalen s-Hertogenbosch; 17. Alien Paarhuis Rouveen; 18. Lana Verberne Lierop; 19. Annemarie Pasveer Arnemuiden; 20. Roxanne Geers Steenbergen;

 

KRUININGEN.( 2009.07.04 )

Elite/Beloften/Amateurs-A: 1. Peter van Agtmaal Huijbergen; 2. Koen van de Velde  Belgie; 3. Rick Craenen Nederweert; 4. Robbert Vleugel Wemeldinge 5. Marco Kuijvenhoven s-Gravenzande; 6. Sander Stiegelis Sluiskil; 7. Nick Nieuwdorp Yerseke; 8. Martijn Simons Roosendaal; 9. Danny Vrolijk Schipluiden; 10. Robert van Dalen Andel; 11. Eric Vereecken Hulst; 12. Thomas Polak Prinsenbeek; 13. Gerhard Joling Krimpen aan den IJssel; 14. Christian Kik Kruiningen; 15. Michel Stroosnijder Hansweert; 16. Wally Buurstede Sint Willebrord; 17. Davy Jaspers Sint Willebrord; 18. Jerry Kallenfels Breda; 19. Leroy Jansen Hoogerheide; 20. Tjeerd Dudok Wagenberg;

Junioren: 1. Tom Bal Rockanje; 2. Sjoerd van Ginneken Heerle; 3. Michiel Jumelet Bruinisse; 4. Bram de Kort Dongen; 5. Bram Berkhout Schipluiden; 6. Cees-Jan Kortlever Zevenhuizen; 7. Rodney Stuyt Rotterdam; 8. Eddy GŲdde Hendrik-ido-Ambacht; 9. Daan Olivier Oegstgeest; 10. Jeffreij Verweij Capelle aan den IJssel; 11. Wim Hofstede Oosterhout Nb; 12. Mike Kruijthof Dordrecht; 13. Ricardo van de Klundert Hoogerheide; 14. Joeri Kasper Wemeldinge; 15. Davey Kleinjan Spijkenisse; 16. JurriŽn Bosters Steenbergen; 17. Dennis van Aalst Hilversum; 18. Ivan Haasbroek Zuid-Afrika; 19. Quido Berrens Utrecht; 20. Thom van der Spek Pijnacker;

Nieuwelingen: 1. Tommy Oude Elferink Mijdrecht; 2. Taco van der Hoorn De Zilk; 3. Sven Aardoom Capelle aan den IJssel; 4. Paul Moerland Fijnaart; 5. Peter Blok Yerseke; 6. Stan Godrie Zundert; 7. Leon Hofman Bleiswijk; 8. Bram Sprangers Terheyden; 9. Kevin Jansen Hoogerheide; 10. Jaap de Man Spijkenisse; 11. Marnix van Ark Capelle aan den IJssel; 12. Nicky Gieskens s-Gravenhage; 13. Justin Plijter Hillegom; 14. Corne Hagenaars Oud Gastel; 15. Frank Jansen; Galder; 16. Nelis Koeken Zundert; 17. David de Leeuw Poortugaal; 18. Bart Vermue Oudelande; 19. George van Koeveringe Kapelle; 20. Erik Groeneveld Heinenoord;

Junior-Vrouwen: 1. Linda Klein Dorst; 2. Marjolein Claessen Hoeven; 3. Laura Meurs Dordrecht; 4. Nathaly van Wesdonk Bergschenhoek; 5. Natasja de Vroome Rijswijk; 6. Jermaine Post Oegstgeest; 7. Mandy van der Linden Nuenen; 8. Irene van Lith Bladel; 9. Kristine Wijdenes Opperdoes; 10. Mara van Doremalen s-Hertogenbosch; 11. Anouk Rockx Oud-Gastel; 12. Lieselotte Hesselink Lekkerkerk; 13. Chiara Roberti Berkel en Rodenrijs; 14. Melissa van Neck Amstelveen; 15. Claire Matthews  Zuid Afrika; 16. ---;17. Carleen Baas Den Dungen; 18. Dewi Asselman Wateringen; 19. Denise Bouma Spijkenisse; 20. Nicole Terblanche Zuid Afrika;

Nieuweling-Meisjes: 1. Rebecca Talen Spijkenisse; 2. Veerle Goossens Bakel; 3. Dirkje Bazuin s-Gravenhage; 4. Joyce van der Peet s-Gravenhage; 5. Annemarie Pasveer Arnemuiden; 6. Helena van Leijen Wageningen; 7. Roxanne Geers Steenbergen; 8. Rowena van de Klundert Hoogerheide; 9. Lauren Arnouts Rijsbergen; 10. Maud Kaptheijns Westerhoven; 11. Lorette Dijstelbloem Leende; 12. Kirsten Coppens Noordhoek; 13. Mascha Mulder Ridderkerk; 14. Romy Bakker Monster; 15. Lianne Bal Poortugaal; 16. Chantal Verstraten Roosendaal; 17. Ashley Hellemons Hoeven; 18. Domenique van Santen Rozenburg; 19. Veronique Tolleman Kwadendamme; 20. Simone Rockx Oud Gastel;

 

KRUININGEN .( 2010.07.03 )

Elite/Beloften/Amateurs-A: 1. Arno Hartog Giessenburg; 2. Nicky Verdaasdonk Chaam; 3. Ronald Roos Hoogstraten (Bel); 4. Nick Nieuwdorp Yerseke; 5. Flavio Pasquino Amsterdam; 6. Bart Maas Hansweert; 7. Brian van Goethem Sluiskil; 8. Martijn Simons Roosendaal; 9. Christian Kik Kruiningen; 10. Dennis Raadtgever Kapelle; 11. Nick StŲpler Woerden; 12. Michel Stroosnijder Hansweert;13. Randy Sint Nicolaas Dordrecht; 14. Eric Vereecken Hulst; 15. Jerry Kallenfels Sint Willebrord; 16. Raoul Poortvliet s-Heerenhoek;17. Rick Craenen Nederweert; 18. Davy Jaspers Sint Willebrord; 19. JurriŽn Bosters Steenbergen; 20. Robin Huizinga Rozenburg;

Junioren: 1. Friso Roscam Abbing Rotterdam; 2. Joan Eversdijk Kapelle; 3. Dennis van Iersel Berkel-Enschot; 4. Paul Moerland Fijnaart; 5. Lennard Vegter Abbenbroek; 6. Mike Kruijthof Dordrecht; 7. Rens Pyfferoen Sluis; 8. Bart Vermue Oudelande; 9. David de Leeuw Rhoon; 10. Jelle Meesters Etten-Leur; 11. Sjoerd van Ginneken Heerle; 12. Lex Meerman Nieuw en Sint Joosland; 13. Fausto Hofland Roosendaal; 14. Arie Teun Roobol Rhoon; 15. Stijn van der Kamp Waalwijk; 16. Mathijs Buzeijn Schoondijke; 17. Corne Hagenaars Oud-Gastel; 18. Kevin Jansen Hoogerheide; 19. Bart Buijk Hardinxveld-Giessendam; 20. Rodney Stuyt Rotterdam;

Nieuwelingen: 1. Thijs de Lange Kattendijke; 2. Janno de Bruijn Rijsbergen; 3. Joeri Leijs Standdaarbuiten; 4. Tommy Oude Elferink Mijdrecht; 5. Davy Gunst Yerseke; 6. Ivo de Ruijter Zoetermeer; 7. Peter Blok Yerseke;8. Bo-Dylan Buuron Roosendaal; 9. Wouter Peters Heenvliet; 10. Robert Polak Prinsenbeek; 11. Paul Cremers Gukpen; 12. Gerd de Keijzer Hoogeloon; 13. Michael Groeneveld Hoofddorp; 14. Nicky Gieskens s-Gravenhage; 15. Sem Bleiksloot Rotterdam; 16. Frank Vermue Oudelande; 17. Thomas Arnold Roosendaal; 18. Menno Rietveld s-Gravenpolder; 19. Koen van de Klundert Woensdrecht; 20. Thomas Scheele s-Gravenpolder;

Junior-Vrouwen: 1. Anouk Rockx Oud-Gastel; 2. Jermaine Post Oegst- geest;3. Iris van der Stelt Numansdorp; 4. Sophie de Ruijter Zoetermeer; 5. Lana Verberne Lierop; 6. Chantal Verstraten Roosendaal; 7. Annemarie Pasveer Arnemuiden; 8. Rotem Gafinovitz Israel: 9. Thalita de Jong Ossendrecht; 10. Ymke Stegink Naarden; 11. Veerle Goossens Bakel; 12. Mara van Doremalen s-Hertogenbosch; 13. Nardie van Ginneken Woensdrecht; 14. Marieke Kempe Vlissingen; 15. Romy van der Hei Poortugaal;

Nieuweling-Meisjes: 1. Janine van der Meer Vierpolders; 2. Lysanne Rohde Prinsenbeek; 3. Maud Kaptheijns Westerhoven; 4. Britt Teunissen Ysselsteyn LB 5. Corine van der Zijden Tienhoven;6. Kirsten Coppens Noordhoek; 7. Melissa Steenhof Ureterp; 8. Evy Kuijpers Lierop; 9. Nathasja Heijting Beilen; 10. Lauren Arnouts Rijsbergen; 11. Mascha Mulder Ridderkerk; 12. Julia Schobben Gorichem; 13. DaniŽlla Verstraten Roosendaal; 14. Solveig Riesebeek Tiel; 15. Wendy Oosterwoud Ureterp; 16. Ashley Hellemons Hoeven; 17. Helena van Leijen Wageningen; 18. Rowena van de Klundert Hoogerheide; 19. Simone Rockx Oud-Gastel; 20. Manon Driessen Terheijden;

 

KRUININGEN.(2011.07.02 )

Elite-Mannen/Beloften/Amateurs: 1. Gerhard Joling Krimpen a/d IJssel;2. Jens Coppens Noordhoek; 3. Bart Maas Hansweert; 4. Ronald Roos Merksplas (Bel); 5. Coen Otterspeer Ouderkerk a/d IJssel;6. Paul Helderman Naaldwijk; 7. Michel Stroosnijder Hansweert; 8. Ralph Gelens Hendrik-ido-Ambacht;9. Jerry Kallenfels Sint Willebrord; 10. Randy Sint Nicolaas Dordrecht; 11. Ricardo van de Klundert Hoogerheide;12. Joeri Kasper Wemeldinge; 13. Sjoerd van Ginneken Heerle; 14. Aron Kremer Vierpolders; 15. Tjeerd Dudok Chaam; 16. Danny Vrolijk Schipluiden; 17. Alain van der Velde Breda; 18. Eltjo de Haan Ameide; 19. Henk Bom s-Gravenzande; 20. Nico Ringelberg s-Gravenpolder;

Junioren: 1. Danny van Poppel Poppel; 2. Frank Jansen Galder; 3. Bram Sprangers Terheijden; 4. Thijs de Lange Kattendijke; 5. Bob van den Enden s-Gravenzande;6. Jelle Meesters Etten-Leur; 7. Eloy Raas Hendrikskinderen;8. Pim Zwinkels Kwintsheul; 9. Kees van Noppen Ridderkerk; 10. Peter Blok Yerseke; 11. Robert Polak Prinsenbeek; 12. Erik Groeneveld Heineoord; 13. Stefan Biesheuvel Assen; 14. Tim Boers Maasdijk; 15. Jaco van Beusichem Hoek van Holland;16. Elroy Schut Clinge; 17. Janno de Bruijn Rijsbergen; 18. Nelis Koeken Zundert; 19. Jan Joost de Jonge Rotterdam; 20. Mike Castel Ossendrecht;

Nieuwelingen: 1. Frank Vermue Oudelande; 2. Davy Gunst Yerseke; 3. Jesse van den Enden s-Gravenzande;4. Timon van Reek Voorhout; 5. Wouter Peters Heenvliet; 6. Jordi Talen Spijkenisse; 7. Jim Lindenburg Wateringen; 8. Kevin Kooyman Zevenhuizen Zh; 9. Rowan Remmerswaal Pijnacker; 10. Dennis van Leeuwen Poeldijk; 11. Sjoerd van der Stelt Numansdorp;12. Koen van Baardewijk Roosendaal;13. Koen van de Klundert Woensdrecht;14. Roy Dofferhoff Lisse; 15. Martijn Admiraal Nieuw-Vennep; 16. Jordy Aarts Vlijmen; 17. Ciske van Gestel Chaam; 18. Jordi Sloof Bodegraven; 19. Adriaan van Schilt Tholen; 20. Etienne Lenting Nieuwveen;

Junior-Vrouwen: 1. Thalita de Jong Ossendrecht; 2. Rebecca Talen Spijkenisse; 3. Kelly Markus Hoofddorp; 4. Ashlynn van Baarle Zoetermeer; 5. Kirsten Coppens Noordhoek; 6. Pauliena Rooijakkers Asten-Heusden;7. Sophie de Ruijter Zoetermeer; 8. Britt Teunissen Ysselsteyn Lb; 9. Veerle Goossens Bakel; 10. Rowena van de Klundert Hoogerheide;11. Simone Rockx Oud-Gastel; 12. Domenique van Santen Rozenburg;13. Mascha Mulder Ridderkerk; 14. Maud Kaptheijns Westerhoven; 15. Lauren Arnouts Rijsbergen; 16. Chantal Verstraten Roosendaal; 17. Helena van Leijen Wageningen; 18. Nardie van Ginneken Woensdrecht;

Nieuweling-Meisjes: 1. Lysanne Rohde Prinsenbeek; 2. Chanella Stougje Zuidland; 3. Haliegh Dolman Zwijndrecht; 4. Jeanne Korevaar Groot-Ammers; 5. Nicky Zijlaard Rotterdam; 6. Femke Geeris Geldrop; 7. Anouk Rijff Valkenswaard; 8. Demi de Jong Ossendrecht; 9. Pernilla van Rozelaar Medemblik; 10. Lotte Eikelenboom Hardinxveld-Giessendam;11. Jip van den Bos Oostknollendam;12. Anouk van Vliet Huijbergen; 13. Jamie de Jong Goes; 14. Elaine Jansen Almere; 15. Laura Breeman Dordrecht; 16. Tessa Biesheuvel Assen; 17. Eline Hoppezak Nieuwerkerk a/d IJssel;18. Simone Cornelisse Middelburg; 19. Lotte van den Berg Wijngaarden; 20. Denise Grimberg Gendt;

 

KRUININGEN.(2012.06.30)

Elite-Mannen/Beloften/Amateurs: 1. Thomas Rabou Loosbroek; 2. Gerhard Joling Krimpen a/d IJssel; 3. Nicky Verdaasdonk Chaam; 4. Ronald Roos Merkplas (Bel); 5. Koen van de Velde Belgie; 6. Rick Craenen Nederweert; 7. Nils van Kooij Krimpen a/d Lek; 8. Tristan Sint Nicolaas Dordrecht; 9. Joop de Gans Hellevoetsluis; 10. Tjeerd Dudok Chaam; 11. Dennis van Iersel Berkel-Enschot; 12. Jurriťn Bosters Steenbergen; 13. Arjen Mosselman Kruiningen; 14. Robert van Dalen Andel; 15. Rens Trommels Poortugaal; 16. David de Leeuw Rhoon; 17. Randy Sint Nicolaas Dordrecht; 18. Ramon Vleugel Kapelle; 19. Raoul Poortvliet s-Heerenhoek; 20. Perry Bowater Male;

Junior-Vrouwen: 1. Kirsten Coppens Noordhoek; 2. Janine van der Meer Abbenbroek; 3. Demi de Jong Ossendrecht; 4. Corine van der Zijden Tienhoven; 5. Gina Hofland Krimpen a/d IJssel; 6. Floortje Mackaij Woerden; 7. Rowena van de Klundert Hoogerheide; 8. Mascha Mulder Ridderkerk; 9. Lauren Arnouts Rijsbergen; 10. Nelleke Blaak Zuidland; 11. DaniŽlla Verstraten Roosendaal; 12. Melissa van der Peet Den Haag; 13. Jamie de Jong Goes; 14. Joy van der Meeren Bergen op Zoom;

Nieuweling-Meisjes: 1. Chanella Stougje Zuidland; 2. Lotte Eikelenboom Hardinxveld-Giessendam; 3. Yara Kastelijn Neerkant; 4. Anouk van Vliet Huijbergen; 5. Marjolein van Geloof Dirksland; 6. Juul Hubert Den Haag; 7. Eline Hoppezak Nieuwerkerk a/d IJssel; 8. Pernilla van Rozelaar Medemblik; 9. Laura van Leeuwen Wervershoof; 10. Tessa de Jong Wernhout; 11. Emmy Keulemans Oosterhout; 12. Eva van Schilt Tholen; 13. Claudie Peels Waalre; 14. Marijne Bos Zevenhuizen; 15. Minke Bakker Monster; 16. Sanne van der Zijden Tiel; 17. Rachelle van Kappel Woerden; 18. Jessica Dolman Zwijndrecht; 19. Celesta op den Brouw Sint Maartensdijk; 20. Susanne Benders Helmond;

Nieuwelingen: 1. Dennis van Leeuwen Poeldijk; 2. Jan Maas Huijbergen; 3. Pim van de Klundert Woensdrecht; 4. Jordi Talen Spijkenisse; 5. Stefan Kreder Zevenhuizen Zh; 6. Jesse van den Enden s-Gravenzande; 7. Jim Lindenburg Wateringen; 8. Xavier Tobe Oostvoorne; 9. Sjoerd v.d. Stelt Numansdorp; 10. Kevin Kooyman Zevenhuizen Zh; 11. Lars Akkermans Ossendrecht; 12. Davy Knobel Sint Willebrord; 13. Miquel de Zoete Naaldwijk; 14. Noah van der Meer Naaldwijk; 15. Bjorn Beukers Monster; 16. Bjarne Bol Bosschenhoofd; 17. Cees Bol s-Gravenzande; 18. Maurits de Waal Kloetinge; 19. Tristan Rijsdijk Vlaardingen; 20. Mike Onings Poeldijk;

Junioren: 1. Jaco van Beusichem Hoek van Holland; 2. Remco Schouten Ammerstol; 3. Thijs de Lange Kattendijke; 4. Tim Rodenburg Berkel en Rodenrijs; 5. Jan Willem Welter Loosdrecht; 6. Kelvin van den Dool Hoogblokland; 7. Frank Vermue Oudelande; 8. Jason van Dalen s-Gravenzande; 9. Koen van de Klundert Woensdrecht; 10. Elroy Schut Clinge; 11. Patrick Kramer Hardinxveld-Giessendam; 12. Erik Kramer Hardinxveld-Giessendam; 13. Mike Castel Ossendrecht; 14. Tim Ferket Roosendaal; 15. Lars Peeters Oudenbosch; 16. Davy Gunst Yerseke; 17. Etienne Lenting Nieuwveen; 18. Jelle Jumelet Bruinisse; 19. Jesse Raas Goes; 20. Sem v/d Bogaert Poeldijk;

 

KRUININGEN.( 2013.06.29 )

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Ricardo van de Klundert Hoogerheide; 2. Paul Moerland Fijnaart; 3. Raoul Poortvliet s-Heerenhoek; 4. Tjeerd Dudok Chaam; 5. Gerwin de Regt Nispen; 6. Dante de Ruysscher Oostburg; 7. Frank Jansen Galder; 8. Michel Stroosnijder Hansweert; 9. Eddy van IJzendoorn Tiel; 10. Johnny van der Klooster Lewedorp; 11. Dennis van Iersel Berkel-Enschot; 12. Jacob Wijnstra Kapelle; 13. Justin Plijter Hillegom; 14. Ferdi Frijters Berkel-Enschot; 15. Hans Ardeel Belgie; 16. Peter de Winter Eindhoven; 17. Michiel Jumelet Bruinisse; 18. Nelis Koeken Zundert; 19. Thijs de Lange Kattendijke; 20. Ramon Vleugel Kapelle;

Junioren: 1. Max Mol Breda; 2. Koen van de Klundert Woensdrecht; 3. Pim van de Klundert Woensdrecht; 4. Dennis van Leeuwen Poeldijk; 5. Sjoerd van der Stelt Numansdorp; 6. Koen van Nieuwpoort Nieuwerkerk aan den IJssel; 7. Pim Heemskerk De Zilk; 8. Roel Koens s-Gravenpolder; 9. Jeroen Vegter Rhoon; 10. Jesse van den Enden s-Gravenzande; 11. Julian Spierings Zoetermeer; 12. Daaf Koemans Terheijden; 13. Floris Wassenaar Wernhout; 14. Tom Jansen Breda; 15. Dennis Heyns Belgie; 16. Jordi Timmermans Langeweg; 17. Jordi van Loon Lage Zwaluwe; 18. Erwin van Eijk Leiden; 19. Tim Janssen. Goes; 20. Danny Kroeze Achterveld;

Nieuwelingen: 1. Maurits de Waal Kloetinge; 2. Noah van der Meer Naaldwijk; 3. Bjarne Leijs Standdaarbuiten; 4. Lars Akkermans Ossen- drecht; 5. Daan Timmers Breda; 6. Tom Wijfje Ter Aar;7. Rick Verhoeven Gouda; 8. Jesper Keller Nieuw-Vossemeer; 9. Adne van Diest Oude Wetering; 10. Jesse Lagendijk Alphen aan den Rijn; 11. Martijn de Brouwer Koewacht; 12. Djoerd van Dessel Breda; 13. Martijn Knoppert s-Gravenzande; 14. Jim Duijvesteijn Honselersdijk; 15. Jesse Muis Giessenburg; 16. Jerom Verbraak Roosendaal; 17. Cliff de Peijper Oud Gastel; 18. Jorn Volkers Barendrecht; 19. Tristan Rijsdijk Vlaardingen; 20. Daan Markus Hoofddorp;

Junior-Vrouwen: 1. Demi de Jong Ossendrecht; 2. Jeanne Korevaar Groot-Ammers; 3. Marjolein van 't Geloof Dirksland; 4. Chanella Stougje Zuidland; 5. Lysanne Rohde Prinsenbeek; 6. Melissa van der Peet Den Haag; 7. Lotte Eikelenboom Hardinxveld-Giessendam; 8. Elaine Jansen Almere; 9. Mady van der Zeijden Poeldijk; 10. Simone Cornelisse Middelburg; 11. Nikki van Loon Rijen;

Nieuweling-Meisjes: 1. Anne Huinen Noordwijk Zh; 2. Claudia Jongerius Hoogerheide; 3. Delore Stougje Zuidland; 4. Hetty van de Wouw Kaatsheuvel; 5. Julie Burgmans Bergeijk; 6. Merel Hofman Bleiswijk; 7. Minke Bakker Monster; 8. Denise Gunst Yerseke; 9. Francine Kraaijenbrink Abbenbroek; 10. Esther van der Burg Nootdorp; 11. Ceylin del Carmen Alvarado Rotterdam; 12. Maaike Brandwagt Zwolle; 13. Joyce Evers Ulft; 14. Marijne Bos Zevenhuizen; 15. Daimy Hellemons Hoeven; 16. Kim Lahaije Tilburg; 17. Inge van Ginneken Heerle; 18. Merel Vegter Rhoon; 19. Ilona van Ginneken Gilze; 20. Tessa de Jong Wernhout;

 

KRUININGEN.( 2014.06.28 )

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Danny Vrolijk Schipluiden; 2. Eloy Raas Hendrikskinderen; 3. Dante de Ruysscher Oostburg; 4. Michiel Jumelet Bruinisse; 5. Raoul Poortvliet s-Heerenhoek; 6. Ramon Vleugel Kapelle; 7. Gerwin de Regt Nispen; 8. Eric Vereecken Hulst; 9. Jens Coppens Noordhoek; 10. David van Eerd Breda; 11. Michel Stroosnijder Hansweert; 12. Jerry Kallenfels Sint Willebrord; 13. Koen van de Klundert Woensdrecht; 14. Hans Dekkers IJzendijke; 15. Fausto Hofland Roosendaal; 16. Shinya Sasaki Japan; 17. Guus de Graauw Wouwse Plantage; 18. Peter de Winter Eindhoven; 19. Rick Craenen Nederweert; 20. Bobby Balk Arnemuiden;

Junioren: 1. Fabio Jakobsen Heukelum; 2. Erik Boer Wolphaartsdijk; 3. Maurits de Waal Kloetinge; 4. Miguel Ketelaars Sint Willebrord; 5. Alexander van Ark Capelle aan den IJssel; 6. Robin van 't Westeinde Arnemuiden; 7. Niels de Vos Bergen op Zoom; 8. Gino Luca Vierhouten Hulshorst; 9. Lars Akkermans Ossendrecht; 10. Pim van de Klundert Woensdrecht; 11. Rutger Overstegen Den Haag; 12. Danos Gerritsen Hoogerheide; 13. Stan Luiten Sliedrecht; 14. Max van Overbeek Beusichem; 15. Rick Verhoeven Gouda; 16. Davy Knobel Sint Willebrord; 17. Cees Bol. s-Gravenzande; 18. Bas Sitters Zegge; 19. Sven Bergmans Maren-Kessel; 20. Maarten van Stee Sliedrecht;

Nieuwelingen: 1. Daan van Sintmaartensdijk Zuidland; 2. Quinten van Kappel Woerden; 3. Jesper Keller Nieuw Vossemeer; 4. Tim Bierkens Stampersgat; 5. Ryco Krebbekx Steenbergen; 6. Lars Oreel Goes; 7. Bob Kerkhofs Wouw; 8. Freek Middelburg De Lier; 9. Bart Sitters Zegge; 10. Vince Geijs Goes; 11. Tom Zwaan Amsterdam; 12. Sven van Nieuwkerk Kapelle; 13. Michael Hazen s-Heerenhoek; 14. Xavier Ketelaars Sint Willebrord; 15. Jasper Haest Roosendaal; 16. Wout van Elzakker Hoogerheide; 17. Wellington Rocha-Rijkaart Gouda; 18. Polle van Rijsbergen Etten-Leur; 19. Jesse Huijbregts Roosendaal; 20. Damian van Alphen Hoeven;

Junior-Vrouwen: 1. Nina Buysman Bovenkarspel; 2. Jeanne Korevaar Groot-Ammers; 3. Anne Huinen Noordwijk Zh; 4. Anouk Rijff Valkenswaard; 5. Femke Geeris Geldrop; 6. Minke Bakker Monster; 7. Yara Kastelijn Neerkant; 8. Julie Burgmans Bergeijk; 9. Lotte Eikelenboom Hardinxveld-Giessendam; 10. Claudia van Dijk Zuidland; 11. Cťline van Houtum Den Dungen; 12. Rachelle van Kappel Woerden; 13. Anouk van Vliet Huijbergen; 14. Emmy Keulemans Oosterhout Nb; 15. Inge van Ginneken Heerle; 16. Marijne Bos Zevenhuizen; 17. Tessa de Jong Wernhout;

Nieuweling-Meisjes: 1. Anne de Ruiter Polsbroek; 2. Hetty van de Wouw Kaatsheuvel; 3. Steffie van der Peet Den Haag; 4. Delore Stougje Zuidland; 5. Sharon Dommanschet Roosendaal; 6. Sabine Hey Oosterhout Nb; 7. Francine Kraaijenbrink Abbenbroek; 8. Joyce Heyns Belgie; 9. Claudia Jongerius Hoogerheide; 10. Marissa Baks Alphen aan den Rijn; 11. Sanne Vermeer Dodewaard; 12. Ilona van Ginneken Gilze; 13. Marien Lynn Wechelerzande; 14. Quinty van de Guchte Driewegen; 15. Kirsten Westerhuis Leersum; 16. Mariska Kruidenier Abbenbroek; 17. Chloe Goossenaerts Belgie; 18. Ilse Nasveld Abbenbroek; 19. Marisa Dirks Belgie; 20. Demi Floren Ossendrecht;

 

KRUININGEN.( 2015.07.04 )

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Pieter Vette Heinkenszand; 2. Jordi Talen Spijkenisse; 3. Nicky Verdaasdonk Chaam; 4. Arno Kleinjan Gouda; 5. Jasper de Laat Moergestel; 6. Koen van de Klundert Woensdrecht; 7. Dennis van Leeuwen Poeldijk; 8. Pim van de Klundert Woensdrecht; 9. Kelvin van den Dool Hoogblokland; 10. Erik Kramer Hardinxveld-Giessendam; 11. Eloy Raas Hendrikskinderen; 12. Maarten Seefat Oirsbeek; 13. Pim van der Marel De Lier; 14. Michel Stroosnijder Hansweert; 15. Tim Janssen. Goes; 16. Lex Nederlof Oostvoorne; 17. Eddy GŲdde Hendrik-ido-Ambacht; 18. Lieven Anthonise Dordrecht; 19. Michiel Jumelet Bruinisse; 20. Gerwin de Regt Nispen;

Junioren: 1. Dylan Bouwmans Gemert; 2. Bas Ottevanger Groot-Ammers; 3. Nick van Helvoirt Erp; 4. Xavier Ketelaars Sint Willebrord; 5. Bob Kerkhofs Wouw; 6. Miguel Ketelaars Sint Willebrord; 7. Wout van Elzakker Hoogerheide; 8. Jens van den Dool Hoogblokland; 9. Thomas Verleys Donk Woensdrecht; 10. Joost van Leeuwen Ede; 11. Bryan Bouwmans Gemert; 12. Erik Boer Wolphaartsdijk; 13. Michael Kootstra Krimpen aan de Lek; 14. Jarno Zuidweg Wemeldinge; 15. Michael Hazen s-Heerenhoek; 16. Bas Sitters Zegge; 17. Thomas Hoole Zuidland; 18. Jens Voet Heinkenszand; 19. Dennis van Loenhout Roosendaal; 20. Maurits de Waal Kloetinge;

Nieuwelingen: 1. Koen van Helvoirt Erp; 2. Bob Markus Hoofddorp; 3. Pepijn Hillemans Middelburg; 4. Alain Broos Baarle-Nassau; 5. Ezra Tolhoek Zierikzee; 6. Danny Maas Oudenbosch; 7. Tim Bierkens Stampersgat; 8. Mauro Spapen Rijen; 9. Jarmo Visser Heinkenszand; 10. Ryco Krebbekx Steenbergen; 11. Noah de Groot Ottoland; 12. Glenn Mertens Wateringen; 13. Bas van Dinther Rossum; 14. Nathan Rijsdijk Vlaardingen; 15. Dion Schoolenaar Zwanenburg; 16. Bart Sitters Zegge; 17. Maarten de Nijs Huijbergen; 18. Martijn Rškers Bavel; 19. Mickey Schuller Dordrecht; 20. Thijs Barendregt Kruiningen;

Junior-Vrouwen: 1. Delore Stougje Zuidland; 2. Julie Burgmans Bergeijk; 3. Minke Bakker Monster; 4. Anouk Hof Assen; 5. Merel Vegter Rhoon; 6. Ilona van Ginneken Gilze; 7. Sophie Mittelstadt Amerika; 8. Denise Gunst Yerseke; 9. Jennifer Bax s-Gravenzande; 10. Sharon Dommanschet Roosendaal; 11. Claudia van Dijk Zuidland; 12. Rianne Seefat Oirsbeek;

Nieuweling-Meisjes: 1. Cathalijne Hoolwerf Eemdijk; 2. Naomi Seldenthuis Berkel en Rodenrijs; 3. Daphne Mesu Middelburg; 4. Jill Jansen Zoeterwoude; 5. Sťverine van Alphen Breda; 6. Mariska Kruidenier Abbenbroek;

 

KRUININGEN.( 2016.07.02 )

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Michel Stroosnijder Hansweert; 2. Bryan van Rutten Roosendaal; 3. Ramon Vleugel Kapelle; 4. David van Eerd Breda; 5. Koen van de Klundert Woensdrecht; 6. Eloy Raas Hendrikskinderen; 7. Lieven Anthonise Dordrecht; 8. Sam van de Mierop Belgie; 9. Randy Sint Nicolaas Dordrecht; 10. Witten Anthonise Dordrecht; 11. Jimmy de Bruyn Sint Jansteen; 12. Pim van de Klundert Woensdrecht; 13. Peter de Winter Wolphaartsdijk; 14. Pim van der Marel De Lier; 15. Lars Akkermans Ossendrecht; 16. Tim Janssen. Goes; 17. Rick Craenen Nederweert; 18. Robert van Dalen Giessen; 19. Roy Gijzel s-Heer Arendskerke; 20. Dante de Ruysscher Oostburg;

Junioren: 1. Tim Bierkens Stampersgat; 2. Jasper Haest Roosendaal; 3. Danny Maas Oudenbosch; 4. Martijn Hennekam Zundert; 5. Robin Beije Sommelsdijk; 6. Geert Verheijen Rijsbergen; 7. Thijs Barendregt Kruiningen; 8. Yentl Ruijmgaard Zwanenburg; 9. Aron Bosman Hazerswoude-Dorp; 10. Jelle Scherpenzeel Langerak; 11. Floris Roodenburg Maassluis; 12. Enzo Hilhorst Hilversum; 13. Noah de Groot Ottoland; 14. Jarno Zuidweg Wemeldinge; 15. Nick de Munnik Kapelle; 16. Jasper van Ekeris Bussum; 17. Rick van Hooijdonk Klein-Zundert;

Nieuwelingen: 1. Arjan Poleij Kruiningen; 2. Martijn Rškers Bavel; 3. Frank Stijger Honselersdijk; 4. Nathan Rijsdijk Vlaardingen; 5. Tristan van Hassel Wernhout; 6. Manuel Michielsen Eck en Wiel; 7. Gianni Pavone Steenbergen; 8. Wessel Verschueren Ulicoten; 9. Ernesto Attanasio s-Gravendeel; 10. Jarmo Visser Heinkenszand; 11. Markus Meerbeek Naaldwijk; 12. Erben van Meer Nispen; 13. Kevin Vaarties Rotterdam; 14. Maarten de Nijs Huijbergen; 15. Jamie Prince Oud-Vossemeer; 16. Jochem Runhaar Kapelle; 17. Ward de Schepper Made; 18. Yoeri Slokkers Oud-Vossemeer; 19. Xander van Dijk Roosendaal; 20. Thijs van den Broek Gilze;

Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes: 1. Kirstie van Haaften De Meern; 2. Nienke Wasmus Den Hoorn; 3. Sabine Hey Oosterhout; 4. Jitske Hubert Den Haag; 5. Sharon Dommanschet Roosendaal; 6. Merel Vegter Rhoon; 7. Lotte Beukers Monster; 8. Anja Gerber Zuid-Afrika; 9. Mariska Kruidenier Abbenbroek;

 

KRUININGEN.(2017.07.01)

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Robin Wennekes Dodewaard; 2. Jimmy de Bruyn Sint Jansteen; 3. Sieben Devalckeneer Belgie; 4. Gijs Meijer Oostwoud; 5. Sam van de Mieroop Belgie; 6. Koen van de Klundert Woensdrecht; 7. Pieter Vette Heinkenszand; 8. Ramon Vleugel Goes; 9. Mel van der Veekens Zaandam; 10. Peter de Winter Wolphaartsdijk; 11. Wim Adelaar Nieuwegein; 12. Fabrizio Korsman Hoogvliet; 13. Gerhard Joling Krimpen aan de IJssel; 14. Thomas Bryan-Lund Laarne; 15. Lex Nederlof Oostvoorne; 16. Robert van Dalen Giessen; 17. Rick Craenen Nederweert; 18. Pim van de Klundert Woensdrecht; 19. Lars Akkermans Ossendrecht; 20. Jan de Voogd s-Gravenpolder;

Junioren: 1. Robin Blummel Sint-Michielsgestel; 2. Carter Turnbull Australie; 3. Thomas Jones Australie; 4. Wessel Coppelmans Hapert; 5. Tim Bierkens Stampersgat; 6. Lennart Reijtenbagh Zuidland; 7. Danny Maas Oudenbosch; 8. Thijs Barendregt Kruiningen; 9. Thom Stuij Hei en Boeicop; 10. Polle van Rijsbergen Etten-Leur; 11. Mickey Schuller Dordrecht; 12. Kevin Vaarties Barendrecht; 13. Tommie-Jens Meeter Tiel; 14. Jeroen Haest Rijsbergen;

Nieuwelingen: 1. Marijn Maas Huijbergen; 2. Arjan Poleij Kruiningen; 3. Kjell de Jager Barendrecht; 4. Roel van Sintmaartensdijk Zuidland; 5. Yoeri Slokkers Oud-Vossemeer; 6. Luuk Spijker Sleeuwijk; 7. Tristan van Hassel Wernhout; 8. Beau van Izerloo Dordrecht; 9. Jos Blok Gouda; 10. Bart Bronder Abbenbroek; 11. Lucas Goene Veenendaal; 12. Tristan Timmermans Yerseke; 13. Wessel Mouris Baambrugge; 14. Gianni Pavone Steenbergen; 15. Luuk Bierkens Stampersgat; 16. Timo de Zeeuw Molenaarsgraaf; 17. Jesse Bakker Hellevoetsluis; 18. Nelson Peetoom Belgie;

Junior-Vrouwen: 1. Marit Raaijmakers Hippolytushoef; 2. Susanne Meistrok Elshout; 3. Charlotte Kool Kortenhoef; 4. Mylene de Zoete Naaldwijk; 5. Amber van der Hulst Hazerswoude; 6. Kirstie van Haaften De Meern; 7. Bente van Teeseling Abcoude; 8. Dieke Hendriks Vught; 9. Lotte Beukers Monster; 10. Maaike Meistrok Elshout; 11. Elodie Kuijper Tilburg; 12. Britt Knaven Strijbeek; 13. Elne Owen Zuid-Afrika; 14. Elianne Blok Gouda;

Nieuweling-Meisjes: 1. Noa de Haan Terschuur; 2. Anna van Wersch Tilburg; 3. Femke Gerritse Rosmalen; 4. Ilse Grit Zwolle; 5. Mickey Nijkamp Zwolle; 6. Fleur van der Peet Den Haag; 7. Lieke Nooijen Coevorden; 8. Maike van der Duin Assen; 9. Nina Spapen Rijen; 10. Sanne de Jonge Tweede ExloŽrmond; 11. Lisa Bouwers Assen; 12. Judith Stolze De Lier; 13. Iris Verschuren Streefkerk; 14. FabiŽnne Kool Kortenhoef; 15. Sanne Jongenelen Steenbergen; 16. Demi van Dijke Borssele; 17. Silke Smulders Loon op Zand; 18. Borg Senneker Breda; 19. Lieke de Bie Waalre;

 

KRUININGEN.( 2018.06.30 )

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Nick van der Meer Honselersdijk; 2. Eloy Raas Middelburg; 3. Lieven Anthonise Dordrecht; 4. Jeffrey Doornbusch Breda; 5. Ramon Vleugel Goes; 6. Jimmy de Bruyn Sint Jansteen; 7. Hans Dekkers IJzendijke; 8. Eddy GŲdde Zwijndrecht; 9. David van Eerd Breda; 10. Christiaan Meerbeek Naaldwijk; 11. Gijsbert Nieuwkoop Veen; 12. Rico van Damme Yerseke; 13. Anders Fynbo 14. Roy Gijzel s-Heer-Arendskerke; 15. Bryan van Rutten Breda; 16. Pieter Vette Heinkenszand; 17. Frenky van der Vorst Halsteren; 18. Luuk van der Wal Rotterdam; 19. Ward Van Doren Bijschrijver 20. Thomas Brayan-Lund

Junioren: 1. Arjan Poleij Kruiningen; 2. Jamie Prince Oud-Vossemeer; 3. Wouter Hopmans Hoogerheide; 4. Pepijn Hillemans Hoogerheide; 5. Tristan Timmermans. Yerseke; 6. Berko Dorussen Beuningen;

Nieuwelingen: 1. Lennard Meinema Amersfoort; 2. Thomas Verdonck Wouwse Plantage; 3. Tim Hennekam Zundert; 4. Kjell de Jager Barendecht; 5. Marnix van den Oever Wijk en Aalburg; 6. Jurgen Mesu Middelburg; 7. Max Jansen Dordrecht; 8. Marick Buteijn Nieuwerbrug; 9. Joran Wiskerke s-Heer-Hendrikskinderen; 10. Sjors van der Glas Dordrecht; 11. Rick van der Poel Papendrecht; 12. Robin van Oorschot Klein/Zundert; 13. Moreno Tak Fijnaart; 14. Casper Vos Heinkenszand; 15. Joeri van Mook Oosterhout NB; 16. Marijn Maas Huijbergen; 17. Brent Broosus Hijbergen; 18. Flavio Moretti Kapelle; 19. Johan Dorussen Beuningen; 20. Max Goris Hoogerheide;

Junior-Vrouwen: 1. Elisa Sernť Breda; 2. Daphne Mesu Middelburg; 3. Anna van Wersch Tilburg; 4. Lisa Dorussen Beuningen; 5. Sanne Jongenelen Steenbergen; 6. Demi van Dijke Borssele 7. Lotte Akkermans Ossendrecht;

Nieuweling-Meisjes: 1. Gloria van Mechelen Litouwen; 2. Maureen Arens Kruiningen; 3. Petra Welmers Dronten; 4. Sophia Zwaan Bodegraven; 5. Sophie Tierolf Schellebelle 6. Lotte Jansen Dordrecht; 7. Lisanne de Munnik Kapelle; 8. Polina Poluhina 9. Darina Gromova

Amateurs/Sportklasse: 1. Stefan Laurijssen Oud Gastel; 2. Martin van Rij Zuidland; 3. Maarten Schavemaker Nieuw-Vennep; 4. Ruud Goorden Roosendaal; 5. Jeroen Rebel Geldrop; 6. Barend Verhagen Woerden; 7. Edwin de Graaff De Kwakel; 8. Peter de Winter Wolphaartsdijk; 9. Stephan Borsboom Hellevoetsluis; 10. Dimitri Mulder Bergen op Zoom; 11. Jerry Kallenfels Sint Willebrord 12. Martijn de Groot Gorinchem; 13. Nol van Loon Breda; 14. Alexander Masseurs Steenbergen; 15. Bram Mens Wateringen; 16. Bas Dircken Rucphen 17. Mike Kruijthof Dordrecht; 18. Guus de Graauw Etten-Leur; 19. Erik Groeneveld Heinenoord; 20. Bram Dissel Tilburg;

 

KRUININGEN .( 2019.06.29 )

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Nick van der Meer Honselersdijk; 2. Theodore Yates 3. Ryan Thomas 4. Stefan Laurijssen Oud-Gastel; 5. Patrick Burt Australie; 6. Ethan Batt Nieuw-Zeeland; 7. Liam Magennis Australie; 8. Eloy Raas Middelburg; 9. Koen van de Klundert Woensdrecht; 10. Jelle Veraart Breda; 11. Pieter Vette Heinkenszand; 12. Lars van der Poel Hoogerheide; 13. Dennis Raadtgever Kapelle; 14. Ramon Vleugel Goes; 15. Oliver Martin AustraliŽ; 16. Jeffrey Doornbusch Breda; 17. Tomas Kopecky Zoeterwoude; 18. Roy Gijzel s-Heer Arendskerke; 19. Tony Reijtenbagh Zuidland; 20. Robert van Dalen Giessen;

Junioren: 1. Mathijs de Kok Steenbergen; 2. Boris Romers Rozenburg; 3. Joris Buters Nootdorp; 4. Sten Verzijl Berkel en Rodenrijs; 5. Arjan Poleij Kruiningen; 6. Joran Wiskerke s Heer-Hendrikskinderen; 7. Nelson Peetoom Essen; 8. Sjors van der Glas Dordrecht; 9. Max Jansen Dordrecht; 10. Jens van Korven Diessen; 11. David Michielsen Nieuwdorp 12. Leon van der Nat Capelle aan den IJssel; 13. Joeri van Mook Oosterhout; 14. Thijs van den Broek Gilze; 15. Jarno Zondag Dongen; 16. Niels van Houwelingen s-Gravenpolder; 17. Flavio Moretti Kapelle; 18. Kjell de Jager Barendrecht;

Nieuwelingen: 1. Matyas Kopecky Zoeterwoude; 2. NoŽl Rokven Sint Jansteen; 3. Casper Vos Heinkenszand; 4. Maurits Neele Oude Tonge; 5. Brent Broosus Huybergen; 6. Jens Bassa Goudriaan; 7. Tamar Spiero Oostvoorne; 8. Johan Dorussen Beuningen; 9. Jonas Roodenburg Maassluis; 10. Sam de Jonge Hendrik-ido-Ambacht; 11. Marijn Dingemans Lage Zwaluwe; 12. Tycho van Gijsel Axel; 13. Beau Drijdijk Hoogerheide; 14. Max Goris Hoogerheide; 15. Pierre van den Kieboom Hoogerheide; 16. Joost van Oevelen Huijbergen; 17. Luc van Cadsand Wemeldinge;

Junior-Vrouwen: 1. Daniek Hengeveld Nootdorp; 2. Petra Welmers Dronten; 3. Sanne Jongenelen Steenbergen; 4. Lotte Akkermans Ossendrecht; 5. Lisa Dorussen Beuningen; 6. Lotte Jansen Dordrecht; 7. Lisanne de Munnik Kapelle; 8. Sacha de Nijs Huijbergen;

Nieuweling-Meisjes: 1. Dewy van Gijsel Axel; 2. Bibi Arts Uden; 3. Julia Kopecky Zoeterwoude; 4. ---; 5. Jony van den Eijnden Gemert; 6. Tess de Visser Reeuwijk; 7. Britt de Grave Tholen; 8. Britt Kerste Aarle-Rixtel; 9. Nienke Dullemond Ooltgensplaat; 10. Denise Mertens Breda; 11. Anouk Naalden Lepelstraat;