KORTGENE.( 2000.07.22 )

Elite/Neo: 1. John Leijs Standaardbuiten; 2. Ruud Zijlmans Roosendaal; 3. Michel Rommers Rilland-Bath; 4. Ronald Krijnen Hank; 5. Edward Farenhout Zuidland; 6. Jan Hordijk Mijnsheerenland; 7. Martijn Simons Wouw; 8. Corne Castein Meerkerk; 9. Wilfried Bastiaanse Hoogerheide; 10. Ronald Roos Zoetermeer; 11. Richard Slabbekoorn Kapelle; 12. Francois Franse Kwadendamme; 13. Pim van der Valk Middelharnis; 14. Marc Blok Heinkenszand; 15. Martin de Kok Lewedorp; 16. Peep Mikli Estland; 17. Emiel van Dijk Spijkenisse; 18. Kees van Wageningen Arkel; 19. Martijn Stougje Hellevoetsluis; 20. Peter Heeren Sprundel;

Sportkl.-A: 1. Rene Smits Lage-Zwaluwe; 2. Johnny van der Klooster Lewedorp; 3. Martin Schouten Vlaardingen; 4. Wilfred Geijs Kwadendamme; 5. Jacco Tettelaar Vlaardingen; 6. John Brand Vlaardingen;7. Erik Nieuwerth Lekkerkerk; 8. Johan Pemen Rijsbergen;9. Matthieu Hendriks Krimpen a/d Lek; 10. John Akkermans Nieuw Vossemeer; 11. Pierre van Est Fijnaart; 12. Fred Krebbekx Steenbergen; 13. Jan Donders Tilburg; 14. Jeffrey Kraak Zevenbergschenhoek; 15. Eric van de Wiel Breda; 16. Jan van Herwijnen Amsterdam; 17. Ronny Bossers Waspik; 18. Christ Donders Tilburg;19. Ron Mol. Roosendaal; 20. Ron Verwolf Ameide;

Veteranen: 1. Peter Pijl Ridderkerk; 2. Theo Schlijper Linschoten; 3. Hans Lap Hendrik-ido-Ambacht; 4. Jan de Baat Steenbergen; 5. Jaap de Groot Gorinchem; 6. Wim Hoondert Heinkenszand; 7. Sjaak Rommers Rilland; 8. Johan Mulder Spijkenisse; 9. Evert Eckhardt Kruiningen; 10. Jaap Weststrate Yerseke; 11. Jan van der Velden Rockanje; 12. Frank de Bruijn Wernhout; 13. H Slabbekoorn Kapelle; 14. Kees Huijbregts Roosendaa; 15. Bart van de Wagt Brielle; 16. Hugo Gravestein Kortgene; 17. Kees Schipper s-Gravenpolder; 18. Raymond Koch Nijeveen; 19. Jan Minnaard Wemeldinge; 20. Hans van Dijke Tholen;

 

KORTGENE.( 2001.07.28 ).

Elite/Neo: 1. Edward Farenhout Zuidland; 2. Ruud Zijlmans Roosendaal; 3. Arthur Farenhout Spijkenisse; 4. Martijn Simons Wouw; 5. Ronald Krijnen Hank; 6. Marco Luyten Meerkerk; 7. John Sulkers Dinteloord; 8. Maarten Tjallingii Arnhem; 9. Johan van Schaik Oost Souburg; 10. Wilfried Bastiaanse Hoogerheide; 11. Eric Vereecken Hulst; 12. Dennis Mesu Middelburg; 13. Maikel Groffen Tilburg; 14. Patrick Koeman Nieuwegein; 15. Richard Slabbekoorn Kapelle; 16. Marc Blok Heinkenszand; 17. DaniŽl van Elven Etten-Leur; 18. Francois Franse Kwadendamme; 19. Vincent Villerius Middelburg; 20. Rob Koole Goes;

Sportkl.-a/Vet.-a: 1. Rene Smits Lage-Zwaluwe; 2. Martin Schouten Vlaar- dingen; 3. Tjarco Cuppens Landgraaf; 4. Edgar van Meer Roosendaal; 5. Rene Vrins Made; 6. Rik Reinerink Notter; 7. Johnny van der Klooster Lewedorp; 8. Matthieu Hendriks Krimpen a/d Lek; 9. Jeffrey Kraak Zeven- bergschenhoek; 10. Renger Ypenburg Hengelo; 11. Ronny Bossers Waspik; 12. Marcel Gunst Yerseke; 13. Ad Oorbeek Nieuw-Beijerland; 14. Patrick van de Vijver Veldhoven; 15. Jan van Herwijnen Amsterdam; 16. Adrie Voogt Breda; 17. Rene Minneboo Roosendaal; 18. Pierre van Est Fijnaart; 19. Eric van de Wiel Rijckvorsel; 20. Jeroen van Kleeff Oudenbosch;

Sportkl.-b/Vet.-b: 1. Peter Pijl Ridderkerk; 2. John den Braber Rotterdam; 3. Rudie Kemna Deurningen; 4. Pieter Vries Anna Paulowna; 5. Bart van der Wagt Brielle; 6. Bram de Groot Zevenhoven; 7. Max van Heeswijk Baexem; 8. Maarten Nijland Hengelo; 9. Marcel Duijn Hoogerheide; 10. Johan Mulder Spijkenisse; 11. Sjaak Schipper 12. Cees van Sintmaartendijk 13. Roedi Westrate 14. Raoul Poortvliet Kortgene; 15. Gertjan van Dijke 16. Mark Lankhaar Wijk en Aalburg; 17. Jaap Westrate 18. Ko Schrier 19. Andre Traas 20. Jan Mijwaart Kortenhoef;

 

KORTGENE. ( 2002.07.27 )

Elite/Neo: 1. Jean-Pierre Verstraten Roosendaal; 2. Wilfried Bastiaanse Hoogerheide; 3. John Leijs Standaardbuiten; 4. DaniŽl van Elven Etten-leur; 5. Marco Luyten Meerkerk; 6. John Sulkers Dinteloord; 7. Eric de Crom Hoogerheide; 8. Wally Buurstede Sint Willebrord; 9. Eric Vereecken Hulst; 10. Michel Rommers Kapelle; 11. Rob Koole Goes; 12. Wilfried Geijs Kwadendamme; 13. Dennis Raadtgever Goes; 14. Dennis Mesu Middelburg; 15. Werner van Zimmeren Kruisland; 16. Barry van der Ham Baarle-Hertog; 17. Martijn Kromdijk Oud Gastel; 18. Wim Oldenburg Uitwijk; 19. Rene Smits Lage-Zwaluwe; 20. Peter Mol Kapelle;

Sportkl.-B: 1. Peter Heeren Sprundel; 2. Willem Buitendijk Lekkerkerk; 3. Jan de Baat Steenbergen; 4. Hans Lap Hendrik Ido Ambacht; 5. Evert Eckhardt Kruiningen; 6. Andre Langenberg Ossendrecht; 7. Kees Okker Ooltgensplaat; 8. Marcel van der Poel Ossendrecht; 9. Willem Koks Kwadendamme; 10. Willem Hoondert Heinkenszand; 11. Roedi Westrate Heer-Arendskerke; 12. John Boer Halsteren; 13. Kees Meijer Vlissingen; 14. Jeroen van Zwienen Elzen; 15. Johan Mulder Ridderkerk; 16. Ad Slingerland Haastrecht; 17. Andre Traas Ovezande; 18. Adri-Jo van den Dries s-Heerenhoek; 19. Jan Minnaard Wemeldinge; 20. Rene Hoek Goes;

 

KORTGENE. ( 2003.07.26 )

Elite/Beloften/Amateurs-A: 1. Francois Franse Kwadendamme; 2. Peter van den Berg. Zuidland; 3. Arthur Farenhout Zuidland; 4. Gerwin de Regt Nispen; 5. Marco Luyten Meerkerk; 6. Jean-Pierre Verstraten Roosendaal; 7. Hans Ardeel Belgie; 8. Jacques Schuit Arnemuiden; 9. Richard Slabbekoorn Kapelle; 10. Rob Koole Goes; 11. Rob Meiland Hoogerheide; 12. Wilco Jonker Burgh-Haamstede; 13. Danny Schaut Sas van Gent; 14. Marco van Haaften Stavenisse; 15. Marc Blok Heinkenszand; 16. John Sulkers Dinteloord; 17. Jacky van der Horst Oost-Souburg; 18. Bob Verkooijen Chaam; 19. Matti de Baat Nieuw Vossemeer; 20. Edward Farenhout Zuidland;

Amateurs-B: 1. Wim Hoondert Heinkenszand; 2. Fonny Kint Driewegen; 3. Gerwin Steenbakker Lewedorp; 4. Glenn van Gessel Heinkenszand; 5. Ron Wilting Nieuwegein; 6. Nico Zweedijk Waarde; 7. Evert Eckhardt Kruiningen; 8. Michel Hertogh Wouw; 9. Gertjan van Dijke Wemeldinge; 10. Johan Dingemans Lage Zwaluwe; 11. Kees Okker Rotterdam; 12. Cees van Sintmaartensdijk Zuidland; 13. Ko Blok Wemeldinge; 14. Jan Meyers s H. Arendskerke; 15. Leo Bruijstens Schijndel; 16. Ko Schrier Kapelle; 17. Ko de Meulmeester Lewedorp; 18. AndrŤ Langenberg Ossendrecht; 19. Matty van Geel Zevenbergen; 20. Patrick Van Den Voorde Destelbergen/Belgie;

 

KORTGENE .( 2004.07.24 )

Elite/Neo/Amateurs-A: 1. Edward Farenhout Zuidland; 2. Jean-Pierre Verstraten Roosendaal; 3. Johnny Hoogerland Yerseke; 4. Marco Luyten Meerkerk; 5. Wilco Jonker Burgh-Haamstede; 6. John Brand Vlaardingen; 7. Ronald Roos Hoogstraten/Belgie; 8. Jack van der Horst Oost Souburg; 9. Wilfried Bastiaanse Hoogerheide; 10. Ruud Zijlmans Oud-Gastel; 11. Rob Koole Goes; 12. John van de Vreede Krabbendijke; 13. Jorrit Walgien Brielle; 14. Bob Verkooijen Chaam; 15. Vaclav Jezek16. Rob Meiland Hoogerheide; 17. Peter van den Berg Zuidland; 18. Martijn Kromdijk Wouw; 19. Wilfred Verhagen Woerden; 20. Dennis Mesu Middelburg;

Amateurs-B: 1. Patrick Bolssens Kieldrecht; 2. Andrť Traas Ovezande; 3. AndrŤ Langenberg Ossendrecht; 4. Ko de Meulmeester Lewedorp; 5. Hans Lap Hendrik Ido Ambacht; 6. Ruud Verhagen Veldhoven; 7. Jack Goense Oudelande;8. Evert Eckhardt Kruiningen; 9. Charl Dietvorst Bergen op Zoom; 10. Leo van Dorp Zwartewaal; 11. Renť Rotscheid Kockengen; 12. Theo Schlijper Linschoten;13. Michel Janse Kruiningen; 14. Johan Dingemans Lage-Zwaluwe; 15. Jan Meijers s-Heer-Arendskerke;

 

KORTGENE .( 2005.07.23 )

Elite/Beloften/Amateurs-A: 1. Johnny Hoogerland Yerseke; 2. Eric Vereecken Hulst; 3. Jean-Pierre Verstraten Roosendaal; 4. Bert Dekker Lekkerkerk; 5. Kurt van Landeghem Hoogerheide; 6. Wilco Jonker Burgh-Haamstede; 7. John Leijs Standdaarbuiten; 8. Marco van Haaften Stavenisse; 9. Bart Vendrig Driebergen; 10. Francois Franse Kwadendamme; 11. Martijn Simons Roosendaal; 12. Werner van Zimmeren Kruisland; 13. Richard Slabbekoorn Kapelle; 14. John Sulkers Dinteloord; 15. Rob Koole Goes; 16. Dirk van Dam Goes; 17. John van de Vreede Krabbendijke; 18. Gavin Bates Australie;19. Rob Meiland Hoogerheide; 20. Bob Verkooijen Chaam;

Nieuwelingen: 1. Coen Otterspeer Ouderkerk a/d IJssel; 2. Bart Maas Hansweert; 3. Willy Heeneman ís-Gravenhage; 4. Dennis Souverein Haarlem; 5. Steven van Leijen Wageningen; 6. Niels Rullens Wouw; 7. Rutger Schellevis Stolwijk; 8. Marco Minnaard Wemeldinge; 9. Jeffrey Kuijpers Tilburg; 10. Ferdi Gerritse Tiel; 11. Alex Gresnigt Kapelle; 12. Jack Simons Steenbergen; 13. Nils van Kooij Krimpen a/d Lek; 14. Stefan den Hartog H.I. Ambacht; 15. Ko Blok Kapelle; 16. Nick Eversdijk Kapelle; 17. Thomas Polak Prinsenbeek;18. Erwin de Jong Ouderkerk a/d IJssel; 19. Pim van Baardewijk Roosendaal; 20. Romario Riethof Schalkwijk;

Amateurs-B: 1. Patrick Bolssens Belgie;2. Kevin Gideonse Heinkenszand; 3. Jan van Noort Roosendaal; 4. Bart Witzier Gouda; 5. Andre Langenberg Ossendrecht; 6. Evert Eckhardt Kruiningen;7. Olav Prins Goedereede; 8. Willem van Gameren Zaltbommel; 9. Rudy de Klerk Hoedekenskerke; 10. Arno Zahradnik Zoetermeer; 11. Cees van Sintmaartensdijk Zuidland; 12. Charles Dietvorst Bergen op Zoom; 13. Leo Bruijstens Schijndel; 14. Jaap van Meurs Zuidland; 15. Johnny Meijer Hansweert; 16. Co de Meulmeester Lewedorp; 17. Kees Christianen Sint Willebrord; 18. Rudy Rabout Goes; 19. Kees Raats Roosendaal; 20. Koen van Hooijdonk Arnhem;

 

KORTGENE.( 2006.07.22 )

Elite/Beloften/Amateurs-A: 1. Johnny Hoogerland Yerseke; 2. Jean-Pierre Verstraten Roosendaal; 3. Wally Buurstede Sint Willebrord; 4. Jacques Schuit Arnemuiden; 5. Bert Dekker Lekkerkerk; 6. Davy Jaspers Sint Willebrord; 7. Michel Rommers Kruiningen; 8. Kurt van Landeghem Hoogerheide; 9. Marco Brus Schijndel; 10. Bob Verkooijen Chaam; 11. Gary Adamson Engeland; 12. Barry van der Ham Heerle; 13. Marco Luyten Meerkerk; 14. Wouter Lugtenburg Goedereede; 15. Cornelius van Ooijen Giessenburg; 16. Johnny van der Klooster Lewedorp; 17. Pieter Israel Kruiningen; 18. Jack van der Horst Oost-Souburg; 19. Dirk van Dam Goes; 20. Nico Ringelberg s-Gravenhage;

Nieuwelingen: 1. Steven van Leijen Wageningen; 2. Ralph Gelens Hendrik-ido-Ambacht; 3. JurriŽn Bosters Steenbergen; 4. Mickey Kallenfels Breda; 5. Jasper Mandjes Zaandijk; 6. Alex Gresnigt Kapelle; 7. Mitchell Boet Mijnsheerenland; 8. Coen Otterspeer Ouderkerk aan den IJssel;9. Dave de Best Noordwijk Zh; 10. Stefan den Hartog Hendrik-ido-Ambacht; 11. Moreno Hofland Roosendaal; 12. Axel Post Oegstgeest; 13. Patrick van Nunen Barendrecht; 14. Sander van Iersel Berkel-Enschot; 15. Davey Jansen Kapelle; 16. Nick van de Lijke Middelburg; 17. Bram Imming Egmond-Binnen; 18. Thomas Polak Prinsenbeek; 19. Nick Eversdijk Kapelle; 20. Peter de Winter Wolphaartsdijk;

Amateurs-B: 1. Henny Rovers Oud Gastel; 2. Christian Kik Kruiningen; 3. Andre Langenberg Ossendrecht; 4. Kees Christianen Sint Willebrord; 5. Remko Roelofs Arnhem; 6. Evert Eckhardt Kruiningen; 7. Leo Bruijstens Schijndel; 8. Jan Ars Borssele; 9. Art Oosting Abbenbroek; 10. Gert-Jan Speksnijder Rotterdam; 11. Cees Hoogerland Yerseke; 12. Dirk Jan Engelen Nijmegen; 13. Ton van den Berg Zouterlande; 14. Barry Heijnen Bosschenhoofd; 15. Marcel Clement Goes; 16. Kees Reijnhout Wolphaartsdijk; 17. Christ Christianen Bosschenhoofd; 18. Johan Lacroix Rockanje; 19. Leon Westrate Oud-Beijerland; 20. Jordy Luisman Bergentheim;

 

KORTGENE.( 2007.07.28 )

Elite/Beloften: 1. Peter van Agtmaal Huijbergen; 2. Nico Vuurens Meerkerk; 3. Johnny Hoogerland Yerseke; 4. Ricardo van der Velde Breda; 5. Davy Jaspers Sint Willebrord; 6. Rob Disseldorp Rijpwetering; 8. Jorrit Walgien Brielle; 9. Eddy van IJzendoorn Tiel; 10. Tim Aalders Dordrecht; 11. Ronald Roos Hoogstraten (Bel); 12. Wouter de Groot Hillegom; 13. Gerhard Klijnhout s-Gravendeel; 14. Wilfried Bastiaanse Hoogerheide; 15. Wally Buurstede Sint Willebrord; 16. Robert de Poel Dordrecht; 17. Patrick Koeman Nieuwegein; 18. Ronan van Zandbeek Schijndel; 19. Boudewijn de Graaff Heukelum; 20. Bert Dekker Lekkerkerk;

Nieuwelingen: 1. Nick Vanderlijke Middelburg; 2. Moreno Hofland Roosendaal; 3. Cees-Jan Kortlever Zevenhuizen Zh; 4. Thijs Roelen Chaam; 5. Ferry Fransen Noorden; 6. Django Buijs Zevenhuizen Zh; 7. Maikel Elsten Rucphen; 8. Gido Windmeijer Berkel en Rodenrijs; 9. Rik van Aaken Vessem; 10. Robin Wennekes Dodewaard; 11. Dion Vanhommerig Bocholtz; 12. Stijn Wijnacker Nieuw-Namen; 13. Cees van 't Geloof Dirksland; 14. SamuŽl Smit Nieuwegein; 15. Peter de Winter. Wolphaartsdijk; 16. Paul Hoondert Heinkenszand; 17. Jens Coppens Noordhoek; 18. Jeffrey Verschuren Hank; 19. Peter van der Star Nieuwkoop; 20. Bart van Dongen Terheyden;

Amateurs-B: 1. Fred Pronk Heerhugowaard; 2. Hans Lap Hendrik-ido-Ambacht; 3. Ton Vrolijk Schipluiden; 4. Johnny de Bruijne Woensdrecht; 5. Guillaume de Punder Wilheminadorp; 6. Art Oosting Abbenbroek; 7. Marcel Clement Goes; 8. Evert Eckhardt Kruiningen; 9. Theo Schlijper Linschoten; 10. Andrť Traas Ovezande; 11. Rob Groenenberg Abbenbroek; 12. Patrick van Straten Terneuzen; 13. Martin Kortlever Zevenhuizen Zh; 14. Johan Dingemans Lage Zwaluwe; 15. Jan Wouter Roos Stad aan 't Haringvliet; 16. Kees Okker Numansdorp; 17. Ad Stouthamer Kapelle; 18. Jan de Jager Terband; 19. Huub van Noorden Yerseke; 20. Arno Zahradnik Zoetermeer;

 

KORTGENE .( 2008.07.26 )

Elite/Beloften/Amateurs-A: 1. Johnny Hoogerland Yerseke; 2. Fred Pronk Heerhugowaard; 3. Martijn Simons Roosendaal; 4. Jan Bos. Nieuwehorne; 5. Gerwin de Regt Nispen; 6. Wouter Lugtenburg Goedereede;7. Davy Jaspers Sint Willebrord;8. Pieter Israel Kruiningen; 9. Peter van Agtmaal Huijbergen;10. Rodrigo Mendieta ArgentiniŽ;11. Tjeerd Dudok Wagenberg; 12. Bart Vendrig Maurik; 13. Dennis Raadtgever Kapelle;14. Dirk van Dam Arnemuiden;15. Barry van der Ham Heerle; 16. Sander Stiegelis Sluiskil; 17. Nico Ringelberg s-Gravenhage;18. Jeroen Verwolf Arkel; 19. Erwin Krom Limmen; 20. Martin Vrij Hellevoetsluis;

Nieuwelingen: 1. Kevin Jansen Hoogerheide; 2. Bart van Dongen Terheijden;3. Robin van der Werf Voorhout;4. Jens Coppens Noordhoek; 5. Ricardo van de Klundert Hoogerheide;6. Robbert Schaap Voorburg; 7. Frank Jansen. Galder; 8. Stan Godrie Zundert; 9. Jasper Schipper Veendam; 10. Sjoerd van Ginneken Heerle;11. Fausto Hofland Roosendaal;12. Nelis Koeken Zundert; 13. Matthew Cook Engeland; 14. Erik Groeneveld Heinenoord;15. Bart te Boome Borculo; 16. Kees van Damme Yerseke; 17. Lars Maris Hasselt; 18. Bart Vermue Oudelande; 19. Bart Ferket Roosendaal; 20. Glenn Hool Merkelbeek;

Amateurs-B: 1. Jan de Jager Terband; 2. Arno Zahradnik Zoetermeer;3. Robert Vleugel 4. Kees Okker Ooltgensplaat; 5. Michel Tolhoek Sleeuwijk; 6. Art Oosting Abbenbroek; 7. Kees Reijnhout Wolphaartsdijk;8. Charl Dietvorst Bergen op Zoom;9. Gertjan van Dijke Wemeldinge;10. Evert Eckhardt Kruiningen;11. John Meyler 12. Rob Swenne 13. Reinier van de Does Colijnsplaat;14. Willem Kegge Rockanje; 15. Daaf van der Maas Geersdijk;16. Andre Traas Ovezande; 17. Walter Langerak 18. Ron Dingemans Halsteren;19. Arnold Jansen Bunnik; 20. Christ Christianen Bosschenhoofd;