KAPELLE.(
2000.06.10 )
Elite/Neo: 1. Peter Heeren Sprundel; 2. Francois Franse Kwadendamme; 3.
Rein-Jan Elenbaas Goes; 4.
Robert Jongenelen Oudenbosch;
5. Edward Farenhout Zuidland;
6. Rob Meiland Hoogerheide; 7. Gerwin de Regt Nispen; 8. Raymond Raadtgever
Roosendaal; 9. Ramon van der Knaap
Hellevoetsluis; 10. Arnold Duinhouwer Kapelle;
11. Martin de Jaeger Westdorpe; 12. Dennis
van den Hurk Barendrecht; 13. Emiel van Dijk Spijkenisse; 14.
Theo Akkermans Ossendrecht;
15. Michel Rommers Rilland-Bath;
16. Ronald Bastemeijer Poortugaal;
17. Tijs van Gemert Rotterdam; 18. Dennis Mesu Middelburg; 19. Johan van Schaik Oost-Souburg; 20. Pim van der Valk Middelharnis;
Nieuwelingen: 1. Berry Nagelhout Doornspijk;
2. Wim Stroetinga Ooster-
wolde; 3. Jos Harms
Oude Pekela; 4. Joost van Leijen
Ewijk; 5. Emiel Nijsse
Hoedekenskerke; 6. Hans Timmermans Dongen; 7.
Hans van Dam Goes; 8. Rene van de Laar Giessenburg;
9. Tibor Springer Goes; 10. Johnny
Molenaar Rijswijk; 11. Alco Nice; 12.
Maurice Minnaar Middelburg; 13. Rik de Schrijver Oosterhout; 14.
Stefan Huizinga Woudrichem; 15. Dennis Martens Koewacht; 16. Dirk van Dam Goes; 17. Corne van Ast Rilland; 18. Gijs de Jager Terschuur; 19. Kees van Etten
Kruisland; 20. Edwin Schrauwen Hoogerheide;
KAPELLE. (
2004.04.30 )
Dames-Nieuwelingen: 1. Monique
van de Ree Willemstad; 2. Maxime Groenewegen
Amsterdam; 3. Esther Lommers Dordrecht; 4.
Amanda Bongaards De Lier; 5. Manon Klomp
Tilburg; 6. Anne Eversdijk Kapelle;
7. Ivanka Dijkxhoorn
Rijswijk; 8. Ashley Korsman Hoogvliet; 9.
Anne van der Horst Oost-souburg; 10. Patricia van Loon `s Gravenmoer; 11. Noortje de Kort
Dongen; 12. Christine Rullens Oosteind; 13.
Lisanne Huijs Vlijmen; 14. Stephanie Vos
Roosendaal;
KAPELLE .(
2005.04.30 )
Junior-Vrouwen: 1. Moniek Rotmensen Steenbergen; 2.
Maxime Groene- wegen Amsterdam;3. Manon Klomp Tilburg; 4. Noortje Tabak
Bergeijk; 5. Suzan Simons Steenbergen; 6. Patricia
van Loon `s Gravenmoer; 7. Eefje Tabak
Bergeijk; 8. Yvonne Baltus Wieringerwaard;
9. Amanda Bongaards De Lier; 10. Stephanie
Vos Roosendaal; 11. Annelies Israel Kruiningen;
12. Nathalie de Roo Belgie;
13. Denise De Kraker Goes;
Nieuweling-Meisjes: 1. Esther Lommers Dordrecht; 2. Laury
Timmermans `s-Hertogenbosch;3. Noortje de Kort
Dongen; 4. Lucinda Brand Oud-Beijerland;5.
Anne Eversdijk Kapelle; 6.
Agnieta Francke Koudekerke; 7. Sanne Verhart
Wassenaar; 8. Iris Spooren Duizel; 9. Ivanka Dijkxhoorn Rijswijk; 10.
Fleur Kessels Bergen op Zoom;
KAPELLE.(
2006.04.29 )
Nieuwelingen: 1. Wouter Mesker
Noordeloos; 2. Mitchell Boet Mijnsheerenland;
3. Rutger Schellevis Stolwijk; 4. Erwin de Jong Ouderkerk aan den IJssel;5. Mitch
Pluijmaekers Valkenburg Lb;
6. Tomas van der Borst Breda; 7. Mickey Kallenfels Breda; 8. Jurriën Bosters Steenbergen; 9.
Jeroen Rombouts Kaatsheuvel; 10. Jerwin
Wieser Zoetermeer; 11. Nick Nieuwdorp
Yerseke; 12. Jurgen van
Trijp Zegge; 13. Davey Jansen Kapelle;
14. Brian van Goethem
Sluiskil; 15. Lex van der Burgt Berghem;
16. Thomas Polak Prinsenbeek; 17. Kevin Olie Berkel en Rodenrijs; 18. Nick Eversdijk Kapelle; 19. Max van
der Linden Prinsenbeek; 20. Alex Gresnigt Kapelle;
Junior-Vrouwen: 1. Chantal
Blaak Zuidland; 2. Anne Arnouts
Belgie; 3. Anne Eversdijk Kapelle; 4. Esther Lommers
Dordrecht; 5. Ivanka Dijkxhoorn
Rijswijk Zh; 6. Lucinda
Brand Oud Beijerland; 7. Noortje de Kort Dongen; 8.
Amanda Bongaards De Lier; 9. Patricia
van Loon s-Gravenmoer; 10. Janieke
Kalsbeek Hurdegaryp; 11. Manon Klomp Tilburg; 12. Annelieke Overweg Almelo; 13. Adriene
Snijder Zuidhorn; 14. Silke
Kogelman Lemelerveld; 15. Chantal van Pinxten Sint Michielsgestel; 16.
Alice Burridge Alphen aan den Rijn; 17. Willemien
Vette Heinkenszand; 18. Denise Bloemers
Uden; 19. Ashley Korsman Hoogvliet; 20. Christine
Rullens Oosteind;
Nieuweling-Meisjes: 1. Amy Pieters Zwanenburg; 2. Agnieta
Francke Koudekerke; 3.
Ashley Spierings Zoetermeer; 4. Nicole Pieters
Hoofddorp; 5. Francis Keizer Doetinchem; 7. Daisy Vos
Tilburg; 8. Sanne Verhart Wassenaar; 9. Fleur Kessels Bergen op Zoom; 10. Iris Spooren
Duizel; 11. Marieke den Otter Hoornaar; 12. Barbara de Ridder Noordwijk Zh; 13. Esmee Janssen
Hoeven; 14. Lotte van Hoek Vlijmen; 15. Cindy Clevers
Landgraaf; 16. Charlotte van Loon Baarle-Nassau; 17.
Maaike Hoek Almelo; 18. Lisa Phernambucq Ovezande; 19. Birgit Lavrijssen Kapelle; 20. Laura Meurs Dordrecht;
KAPELLE.(
2007.04.30 )
Junior-Vrouwen: 1. Chantal
Blaak Zuidland; 2. Noortje de Kort Dongen; 3. Anne Eversdijk Kapelle; 4. Lucinda Brand Oud Beijerland; 5. Agnieta Francke Koudekerke; 6. Esther Lommers
Zwijndrecht; 7. Esmee Janssen Hoeven; 8. Jorinda de
Heer Hoogerheide; 9. Bianca Dodemont
Epen; 10. Daisy Vos Tilburg; 11. Nicky van der Wielen
Bergen op Zoom; 12. Wendy Schenkenberg Ossendrecht; 13.
Anneke Kempe Vlissingen;
Nieuwelingen: 1. Moreno
Hofland Roosendaal; 2. Robbert Bouma Spijkenisse; 3.
Youri van Noorden Kruiningen; 4. Ricardo
van de Klundert Hoogerheide;
5. Bram Berkhout Schipluiden;
6. Jurriën Bosters
Steenbergen; 7. Mitchel Kooyman
Zevenhuizen Zh; 8. Tomas
van der Borst Breda; 9. Cees van 't Geloof Dirksland;
10. Friso Roscam Abbing
Rotterdam; 11. Jorick de Heer Hoogerheide;
12. Davey Jansen Kapelle;
13. Max van der Linden Prinsenbeek; 14. Tom Bal Rockanje; 15. Tom Groenendijk Ossendrecht; 16.
Erwin Poldervaart Zuidland; 17. Davey
Kleinjan Spijkenisse; 18. Bram de Kort Dongen; 19.
Peter de Winter. Wolphaartsdijk; 20. Maikel Elsten Rucphen;
Nieuweling-Meisjes: 1. Kim de
Baat Puttershoek; 2. Jermaine
Post Oegstgeest; 3. Ashley Spierings Zoetermeer; 4.
Birgit Lavrijssen Kapelle;
5. Anouk Kerstens Roosendaal; 6. Maaike Hoek Almelo;
7. Iris Ockeloen Dordrecht; 8. Denise Bouma
Spijkenisse; 9. Marjolein Claessen Hoeven; 10. Irene
van Lith Bladel; 11. Priscilla
Bode Hardinxveld-Giessendam; 12. Anouk Rockx Oud Gastel; 13. Chiara Roberti Berkel en
Rodenrijs; 14. Daphne Kastelijn Den Dungen; 15. Daniëlle Lommers
Zwijndrecht; 16. Annelies Lubbe Rotterdam; 17. Iris van Boven Kapelle; 18. Chloë Spier
Hilversum; 19. Marieke Kempe Vlissingen;
KAPELLE. (
2008.04.30 )
Junioren: 1. Rutger Schellevis
Stolwijk; 2. Sjors Roosen Goirle; 3.
Nick Nieuwdorp Yerseke;
4. Mickey Kallenfels Breda; 5. Thomas Polak Prinsenbeek;
6. Nick Eversdijk Kapelle;
7. Maurits Lammertink Enter; 8. Cees
de Ridder Noordwijk; 9. Bob van der
Tholen Rotterdam; 10. Sander Vleugel Wemeldinge;
11. Cees van 't Geloof Dirksland; 12.
Robbert Bouma Spijkenisse; 13. Marc van Bannisseht
Waalwijk; 14. Joeri
Kasper Wemeldinge; 15. Kelian Lankester Schiedam;
16. Ramon Vleugel Wemeldinge;
17. Bram de Kort Dongen; 18. Youri van Noorden Kruiningen; 19. Rik van de Velde Axel; 20.
Leroy Jansen Hoogerheide;
Junior-Vrouwen: 1. Marieke
den Otter Hoornaar; 2. Maaike Hoek Almelo; 3. Ashley Spierings Zoetermeer; 4. Birgit Lavrijssen Kapelle; 5.
Jorinda de Heer Hoogerheide;
6. Esmee Janssen Hoeven; 7. Sanne Verhart
Wassenaar; 8. Daisy Vos Tilburg; 9.
Christel Janssen Meliskerke; 10. Anne
van de Beurcht Volkel;
11. Judith Bloem Kwintsheul; 12.
Marjolein Claessen Hoeven; 13. Anneke Kempe Vlissingen; 14. Carleen
Baas Den Dungen; 15. Iris van
Boven Kapelle;
Nieuweling-Meisjes: 1. Nathaly van Westdonk Bergschenhoek; 2. Claudia Koster Oudorp Nh; 3. Rebecca
Talen Spijkenisse; 4. Kelly Markus Hoofddorp; 5. Jermaine Post Oegstgeest; 6. Domenique van Santen Rozenburg; 7. Anouk Rockx Oud-Gastel; 8.
Annemarie Pasveer Arnemuiden; 9. Denise Bouma Spijkenisse;
10. Bodine Wubben
Monster; 11. Lies Wildeman Raalte; 12. Priscilla
Bode Hardinxveld-Giessendam; 13. Chantal Verstraten Roosendaal; 14. Amber Droog
Zoetermeer; 15. Veronique Tolleman Kwadendamme; 16. Daniëlle Lommers
Zwijndrecht; 17. Jalisa van Vugt
Rucphen; 18. Jet Wildeman Raalte; 19. Anouk van
Kessel Veldhoven; 20. Lucie
Leenaars Made;
KAPELLE (
2009.04.30 )
Nieuwelingen: 1. Fausto
Hofland Roosendaal; 2. Tommy Oude Elferink
Mijdrecht: 3. Sven Aardoom Capelle aan den IJssel; 4. George van Koeveringe Kapelle; 5. Stan Godrie Zundert; 6. Timo Roosen Goirle; 7. Merijn Korevaar Groot-Ammers; 8. Kevin Jansen Hoogerheide;
9. Kenny Kastelijn Neerkant; 10. Jesper van Doorne Vlaardingen; 11. Siebe van
Rijsbergen Etten-Leur; 12. David de Leeuw Poortugaal;
13. Peter Blok Yerseke; 14. Corne
Hagenaars Oud-Gastel; 15. Bart Dielissen Breda; 16. Fabrizio
Korsman Hoogvliet; 17. Robbie van Bakel Deurne; 18. Arie Teun Roobol Rhoon; 19. Jelle Meesters Etten-Leur; 20. Koen
Hofstede Poeldijk;
Junior-Vrouwen: 1. Amy Pieters Zwanenburg; 2. Melanie Woering
Rozenburg.Zh; 3. Henriette Woering
Rozenburg.Zh; 4. Anouk Rockx
Oud-Gastel; 5. Lotte van Hoek Vlijmen; 6. Birgit Lavrijssen Kapelle; 7. Jermaine Post Oestgeest; 8. Carleen Baas Den Dungen; 9. Linda
Klein Dorst; 10. Marjolein Claessen Hoeven; 11.
Ingeborg Bremmers Valkenswaard; 12. Irene van
Lith Bladel;
Nieuweling-Meisjes: 1. Rebecca
Talen Spijkenisse; 2. Joyce van der Peet s-Gravenhage; 3. Ashlynn van
Baarle Zoetermeer; 4. Karen Elzing Schoonebeek; 5. Alicia van Buel Elst.Gld; 6. Sosja Bakker Oosterhout.Nb; 7. Sophie de Ruijter Zoetermeer; 8. Ashley Hellemons Hoeven; 9. Mascha
Mulder Ridderkerk; 10. Rowena
van de Klundert Hoogerheide;
11. Femke Kastelijn Neerkant; 12. Annemarie
Pasveer Arnemuiden; 13. Maud Kaptheijns Westerhoven; 14. Michelle Eikelboom
Hardenberg; 15. Jet Wildeman Raalte; 16. Chantal Verstraten
Roosendaal; 17. Lorette Dijstelbloem
Leende; 18. Roxanne Geers
Steenbergen; 19. Nicole van Lith Bladel; 20.
Simone Rockx Oud-Gastel;