KAPELLE.( 2000.06.10 )

Elite/Neo: 1. Peter Heeren Sprundel; 2. Francois Franse Kwadendamme; 3. Rein-Jan Elenbaas Goes; 4. Robert Jongenelen Oudenbosch; 5. Edward Farenhout Zuidland; 6. Rob Meiland Hoogerheide; 7. Gerwin de Regt Nispen; 8. Raymond Raadtgever Roosendaal; 9. Ramon van der Knaap Hellevoetsluis; 10. Arnold Duinhouwer Kapelle; 11. Martin de Jaeger Westdorpe; 12. Dennis van den Hurk Barendrecht; 13. Emiel van Dijk Spijkenisse; 14. Theo Akkermans Ossendrecht; 15. Michel Rommers Rilland-Bath; 16. Ronald Bastemeijer Poortugaal; 17. Tijs van Gemert Rotterdam; 18. Dennis Mesu Middelburg; 19. Johan van Schaik Oost-Souburg; 20. Pim van der Valk Middelharnis;

Nieuwelingen: 1. Berry Nagelhout Doornspijk; 2. Wim Stroetinga Ooster- wolde; 3. Jos Harms Oude Pekela; 4. Joost van Leijen Ewijk; 5. Emiel Nijsse Hoedekenskerke; 6. Hans Timmermans Dongen; 7. Hans van Dam Goes; 8. Rene van de Laar Giessenburg; 9. Tibor Springer Goes; 10. Johnny Molenaar Rijswijk; 11. Alco Nice; 12. Maurice Minnaar Middelburg; 13. Rik de Schrijver Oosterhout; 14. Stefan Huizinga Woudrichem; 15. Dennis Martens Koewacht; 16. Dirk van Dam Goes; 17. Corne van Ast Rilland; 18. Gijs de Jager Terschuur; 19. Kees van Etten Kruisland; 20. Edwin Schrauwen Hoogerheide;

 

KAPELLE. ( 2004.04.30 )

Dames-Nieuwelingen: 1. Monique van de Ree Willemstad; 2. Maxime Groenewegen Amsterdam; 3. Esther Lommers Dordrecht; 4. Amanda Bongaards De Lier; 5. Manon Klomp Tilburg; 6. Anne Eversdijk Kapelle; 7. Ivanka Dijkxhoorn Rijswijk; 8. Ashley Korsman Hoogvliet; 9. Anne van der Horst Oost-souburg; 10. Patricia van Loon `s Gravenmoer; 11. Noortje de Kort Dongen; 12. Christine Rullens Oosteind; 13. Lisanne Huijs Vlijmen; 14. Stephanie Vos Roosendaal;

 

KAPELLE .( 2005.04.30 )

Junior-Vrouwen: 1. Moniek Rotmensen Steenbergen; 2. Maxime Groene- wegen Amsterdam;3. Manon Klomp Tilburg; 4. Noortje Tabak Bergeijk; 5. Suzan Simons Steenbergen; 6. Patricia van Loon `s Gravenmoer; 7. Eefje Tabak Bergeijk; 8. Yvonne Baltus Wieringerwaard; 9. Amanda Bongaards De Lier; 10. Stephanie Vos Roosendaal; 11. Annelies Israel Kruiningen; 12. Nathalie de Roo Belgie; 13. Denise De Kraker Goes;

Nieuweling-Meisjes: 1. Esther Lommers Dordrecht; 2. Laury Timmermans `s-Hertogenbosch;3. Noortje de Kort Dongen; 4. Lucinda Brand Oud-Beijerland;5. Anne Eversdijk Kapelle; 6. Agnieta Francke Koudekerke; 7. Sanne Verhart Wassenaar; 8. Iris Spooren Duizel; 9. Ivanka Dijkxhoorn Rijswijk; 10. Fleur Kessels Bergen op Zoom;

 

KAPELLE.( 2006.04.29 )

Nieuwelingen: 1. Wouter Mesker Noordeloos; 2. Mitchell Boet Mijnsheerenland; 3. Rutger Schellevis Stolwijk; 4. Erwin de Jong Ouderkerk aan den IJssel;5. Mitch Pluijmaekers Valkenburg Lb; 6. Tomas van der Borst Breda; 7. Mickey Kallenfels Breda; 8. JurriŽn Bosters Steenbergen; 9. Jeroen Rombouts Kaatsheuvel; 10. Jerwin Wieser Zoetermeer; 11. Nick Nieuwdorp Yerseke; 12. Jurgen van Trijp Zegge; 13. Davey Jansen Kapelle; 14. Brian van Goethem Sluiskil; 15. Lex van der Burgt Berghem; 16. Thomas Polak Prinsenbeek; 17. Kevin Olie Berkel en Rodenrijs; 18. Nick Eversdijk Kapelle; 19. Max van der Linden Prinsenbeek; 20. Alex Gresnigt Kapelle;

Junior-Vrouwen: 1. Chantal Blaak Zuidland; 2. Anne Arnouts Belgie; 3. Anne Eversdijk Kapelle; 4. Esther Lommers Dordrecht; 5. Ivanka Dijkxhoorn Rijswijk Zh; 6. Lucinda Brand Oud Beijerland; 7. Noortje de Kort Dongen; 8. Amanda Bongaards De Lier; 9. Patricia van Loon s-Gravenmoer; 10. Janieke Kalsbeek Hurdegaryp; 11. Manon Klomp Tilburg; 12. Annelieke Overweg Almelo; 13. Adriene Snijder Zuidhorn; 14. Silke Kogelman Lemelerveld; 15. Chantal van Pinxten Sint Michielsgestel; 16. Alice Burridge Alphen aan den Rijn; 17. Willemien Vette Heinkenszand; 18. Denise Bloemers Uden; 19. Ashley Korsman Hoogvliet; 20. Christine Rullens Oosteind;

Nieuweling-Meisjes: 1. Amy Pieters Zwanenburg; 2. Agnieta Francke Koudekerke; 3. Ashley Spierings Zoetermeer; 4. Nicole Pieters Hoofddorp; 5. Francis Keizer Doetinchem; 7. Daisy Vos Tilburg; 8. Sanne Verhart Wassenaar; 9. Fleur Kessels Bergen op Zoom; 10. Iris Spooren Duizel; 11. Marieke den Otter Hoornaar; 12. Barbara de Ridder Noordwijk Zh; 13. Esmee Janssen Hoeven; 14. Lotte van Hoek Vlijmen; 15. Cindy Clevers Landgraaf; 16. Charlotte van Loon Baarle-Nassau; 17. Maaike Hoek Almelo; 18. Lisa Phernambucq Ovezande; 19. Birgit Lavrijssen Kapelle; 20. Laura Meurs Dordrecht;

 

KAPELLE.( 2007.04.30 )

Junior-Vrouwen: 1. Chantal Blaak Zuidland; 2. Noortje de Kort Dongen; 3. Anne Eversdijk Kapelle; 4. Lucinda Brand Oud Beijerland; 5. Agnieta Francke Koudekerke; 6. Esther Lommers Zwijndrecht; 7. Esmee Janssen Hoeven; 8. Jorinda de Heer Hoogerheide; 9. Bianca Dodemont Epen; 10. Daisy Vos Tilburg; 11. Nicky van der Wielen Bergen op Zoom; 12. Wendy Schenkenberg Ossendrecht; 13. Anneke Kempe Vlissingen;

Nieuwelingen: 1. Moreno Hofland Roosendaal; 2. Robbert Bouma Spijkenisse; 3. Youri van Noorden Kruiningen; 4. Ricardo van de Klundert Hoogerheide; 5. Bram Berkhout Schipluiden; 6. JurriŽn Bosters Steenbergen; 7. Mitchel Kooyman Zevenhuizen Zh; 8. Tomas van der Borst Breda; 9. Cees van 't Geloof Dirksland; 10. Friso Roscam Abbing Rotterdam; 11. Jorick de Heer Hoogerheide; 12. Davey Jansen Kapelle; 13. Max van der Linden Prinsenbeek; 14. Tom Bal Rockanje; 15. Tom Groenendijk Ossendrecht; 16. Erwin Poldervaart Zuidland; 17. Davey Kleinjan Spijkenisse; 18. Bram de Kort Dongen; 19. Peter de Winter. Wolphaartsdijk; 20. Maikel Elsten Rucphen;

Nieuweling-Meisjes: 1. Kim de Baat Puttershoek; 2. Jermaine Post Oegstgeest; 3. Ashley Spierings Zoetermeer; 4. Birgit Lavrijssen Kapelle; 5. Anouk Kerstens Roosendaal; 6. Maaike Hoek Almelo; 7. Iris Ockeloen Dordrecht; 8. Denise Bouma Spijkenisse; 9. Marjolein Claessen Hoeven; 10. Irene van Lith Bladel; 11. Priscilla Bode Hardinxveld-Giessendam; 12. Anouk Rockx Oud Gastel; 13. Chiara Roberti Berkel en Rodenrijs; 14. Daphne Kastelijn Den Dungen; 15. DaniŽlle Lommers Zwijndrecht; 16. Annelies Lubbe Rotterdam; 17. Iris van Boven Kapelle; 18. ChloŽ Spier Hilversum; 19. Marieke Kempe Vlissingen;

 

KAPELLE. ( 2008.04.30 )

Junioren: 1. Rutger Schellevis  Stolwijk; 2. Sjors Roosen  Goirle; 3. Nick Nieuwdorp  Yerseke; 4. Mickey Kallenfels  Breda; 5. Thomas Polak  Prinsenbeek; 6. Nick Eversdijk  Kapelle; 7. Maurits Lammertink  Enter; 8. Cees de Ridder  Noordwijk; 9. Bob van der Tholen  Rotterdam; 10. Sander Vleugel  Wemeldinge; 11. Cees van 't Geloof  Dirksland; 12. Robbert Bouma  Spijkenisse; 13. Marc van Bannisseht  Waalwijk; 14. Joeri Kasper  Wemeldinge; 15. Kelian Lankester  Schiedam; 16. Ramon Vleugel  Wemeldinge; 17. Bram de Kort  Dongen; 18. Youri van Noorden  Kruiningen; 19. Rik van de Velde  Axel; 20. Leroy Jansen  Hoogerheide;

Junior-Vrouwen: 1. Marieke den Otter  Hoornaar; 2. Maaike Hoek  Almelo; 3. Ashley Spierings  Zoetermeer; 4. Birgit Lavrijssen  Kapelle; 5. Jorinda de Heer  Hoogerheide; 6. Esmee Janssen  Hoeven; 7. Sanne Verhart  Wassenaar; 8. Daisy Vos  Tilburg; 9. Christel Janssen  Meliskerke; 10. Anne van de Beurcht  Volkel; 11. Judith Bloem  Kwintsheul; 12. Marjolein Claessen  Hoeven; 13. Anneke Kempe  Vlissingen; 14. Carleen Baas  Den Dungen; 15. Iris van Boven  Kapelle;

Nieuweling-Meisjes: 1. Nathaly van Westdonk  Bergschenhoek; 2. Claudia Koster  Oudorp Nh; 3. Rebecca Talen  Spijkenisse; 4. Kelly Markus  Hoofddorp; 5. Jermaine Post  Oegstgeest; 6. Domenique van Santen  Rozenburg; 7. Anouk Rockx  Oud-Gastel; 8. Annemarie Pasveer  Arnemuiden; 9. Denise Bouma  Spijkenisse; 10. Bodine Wubben  Monster; 11. Lies Wildeman  Raalte; 12. Priscilla Bode  Hardinxveld-Giessendam; 13. Chantal Verstraten  Roosendaal; 14. Amber Droog  Zoetermeer; 15. Veronique Tolleman  Kwadendamme; 16. DaniŽlle Lommers  Zwijndrecht; 17. Jalisa van Vugt  Rucphen; 18. Jet Wildeman  Raalte; 19. Anouk van Kessel  Veldhoven; 20. Lucie Leenaars  Made;

 

KAPELLE ( 2009.04.30 )

Nieuwelingen: 1. Fausto Hofland Roosendaal; 2. Tommy Oude Elferink Mijdrecht: 3. Sven Aardoom Capelle aan den IJssel; 4. George van Koeveringe Kapelle; 5. Stan Godrie Zundert; 6. Timo Roosen Goirle; 7. Merijn Korevaar Groot-Ammers; 8. Kevin Jansen Hoogerheide; 9. Kenny Kastelijn Neerkant; 10. Jesper van Doorne Vlaardingen; 11. Siebe van Rijsbergen  Etten-Leur; 12. David de Leeuw  Poortugaal; 13. Peter Blok  Yerseke; 14. Corne Hagenaars  Oud-Gastel; 15. Bart Dielissen  Breda; 16. Fabrizio Korsman  Hoogvliet; 17. Robbie van Bakel  Deurne; 18. Arie Teun Roobol  Rhoon; 19. Jelle Meesters  Etten-Leur; 20. Koen Hofstede  Poeldijk;

Junior-Vrouwen: 1. Amy Pieters Zwanenburg; 2. Melanie Woering Rozenburg.Zh; 3. Henriette Woering Rozenburg.Zh; 4. Anouk Rockx Oud-Gastel; 5. Lotte van Hoek Vlijmen; 6. Birgit Lavrijssen Kapelle; 7. Jermaine Post Oestgeest; 8. Carleen Baas Den Dungen; 9. Linda Klein Dorst; 10. Marjolein Claessen Hoeven; 11. Ingeborg Bremmers  Valkenswaard; 12. Irene van Lith  Bladel;

Nieuweling-Meisjes: 1. Rebecca Talen Spijkenisse; 2. Joyce van der Peet s-Gravenhage; 3. Ashlynn van Baarle Zoetermeer; 4. Karen Elzing Schoonebeek; 5. Alicia van Buel Elst.Gld; 6. Sosja Bakker Oosterhout.Nb; 7. Sophie de Ruijter Zoetermeer; 8. Ashley Hellemons Hoeven; 9. Mascha Mulder Ridderkerk; 10. Rowena van de Klundert Hoogerheide; 11. Femke Kastelijn  Neerkant; 12. Annemarie Pasveer  Arnemuiden; 13. Maud Kaptheijns  Westerhoven; 14. Michelle Eikelboom  Hardenberg; 15. Jet Wildeman  Raalte; 16. Chantal Verstraten  Roosendaal; 17. Lorette Dijstelbloem  Leende; 18. Roxanne Geers  Steenbergen; 19. Nicole van Lith  Bladel; 20. Simone Rockx  Oud-Gastel;