BURGH-HAAMSTEDE.( 2000.08.05 )

Elite/Neo: 1. Marc Blok Heinkenszand; 2. Jean Pierre Verstraten Roosendaal; 3. Michel Rommers Rilland-Bath; 4. Marco Luyten Meerkerk; 5. Bert Dekker Ouderkerk a/d IJssel; 6. Raymond Raadtgever Roosendaal; 7. Emiel van Dijk Spijkenisse; 8. John Leijs Standaardbuiten; 9. Theo Akkermans Ossendrecht; 10. John Akkermans Nieuw Vossemeer; 11. Dimitri Weeland Hooge Zwaluwe; 12. Dennis Mesu Middelburg; 13. Stefan Slager Rhenoy; 14. Rene Smits Lage-Zwaluwe; 15. Pim van der Valk Middelharnis; 16. Francois Franse Kwadendamme; 17. Rob Koole Goes; 18. Werner van Zimmeren Kruisland; 19. Wim Oldenburg Uitwijk; 20. Twan den Braber Hoeven;

 

BURGH-HAAMSTEDE.( 2001.08.04 ).

Elite/Neo/Sportkl.-a/Vet.a: 1. Werner van Zimmeren Kruisland; 2. Dennis Raadtgever Goes; 3. Ronald Krijnen Hank; 4. Marco Luyten Meerkerk; 5. Martijn Simons Wouw; 6. Stefan Slager Rhenoy; 7. DaniŽl van Elven Etten-leur; 8. Bert Dekker Lekkerkerk; 9. Wally Buurstede Sint Willebrord; 10. Francois Franse Kwadendamme; 11. Marc Blok Heinkenszand; 12. van de Klooster 13. van de Blerik 14. Hagedoorn Belgie; 15. Wilant van Gils Schijndel; 16. Patrick de Grave Kapelle; 17. Koen van Agtmaal Huijbergen; 18. Rob Meiland Hoogerheide; 19. Arno Hartog Giessenburg; 20. Dennis Mesu Middelburg;

 

BURGH-HAAMSTEDE.( 2002.08.03 ).

Elite/Neo: 1. Marco Luyten Meerkerk; 2. Camiel van den Bergh Beesd; 3. Jean-Pierre Verstraten Roosendaal; 4. Martin Bekking Apeldoorn; 5. Lennart van Drimmelen Haastrecht; 6. Eric-Jan Hagedoorn Gouderak; 7. Boudewijn de Graaff Ridderkerk;8. Stefan Slager Rhenoy; 9. Wally Buurstede Sint Willebrord; 10. Bert Dekker Lekkerkerk; 11. Johan van Ooijen Giessenburg; 12. Johan van Schaik Oost Souburg; 13. Werner van Zimmeren Kruisland; 14. Arjan Molenaar Ameide; 15. Kor Steenbergen Pesse; 16. John Leijs Standaardbuiten; 17. Barry van der Ham Baarle-Hertog; 18. Rene Smits Lage-Zwaluwe; 19. Arnold Stam Sprang-Capelle; 20. Peter van Agtmaal Huijbergen;

 

BURGH-HAAMSTEDE. ( 2003.08.02 )

Elite/Beloften: 1. Jan Hordijk Westmaas; 2. John Leijs Standaardbuiten; 3. Louis de Koning Zwartewaal; 4. Wilfried Bastiaanse Hoogerheide; 5. Tim van der Zanden Poeldijk; 6. Peter Woestenberg St.Willebrord; 7. Francois Franse Kwadendamme; 8. Wally Buurstede Sint Willebrord; 9. Werner van Zimmeren Kruisland; 10. Ronald Krijnen Hank; 11. Martijn Kromdijk Oud Gastel; 12. Marc Blok Heinkenszand; 13. Lennart van Drimmelen Haastrecht; 14. Christopher Esch Zuid Afrika; 15. Jean-Pierre Verstraten Roosendaal; 16. Emanuel Rodrigo BraziliŽ; 17. Arthur Farenhout Zuidland; 18. Gerhard Klijnhout ís-Gravendeel; 19. Norman Meerkerk Zuidland; 20. Rob Koole Goes;

 

BURGH-HAAMSTEDE .( 2004.08.07 )

Elite/Neo/Amateurs-A: 1. Wilfried Bastiaanse Hoogerheide; 2. Edward Farenhout Zuidland; 3. Nico Vuurens Meerkerk; 4. Richard Slabbekoorn Kapelle; 5. Bert Dekker Lekkerkerk; 6. Francois Franse Kwadendamme; 7. Peter van den Berg Zuidland; 8. Arnold Stam Sprang-Capelle; 9. Marco Luyten Meerkerk; 10. Maikel Govaarts Drunen; 11. Corne Castein Meerkerk; 12. Wilco Jonker Burgh-Haamstede; 13. Martin Totte Sint Jansteen; 14. Dirk van Dam Goes;15. John van de Vreede Krabbendijke; 16. Werner van Zimmeren Kruisland; 17. Peter Metske. Poortvliet; 18. Vincent Villerius Middelburg; 19. Jacco Ringelberg Zierikzee; 20. Twan den Braber Hoeven;

 

BURGH-HAAMSTEDE .( 2005.08.06 )

Elite/Belofte: 1. Gideon de Jong Papendrecht; 2. Reinier Honig Alkmaar; 3. Martijn Maaskant Zuidland; 4. Wally Buurstede Sint Willebrord; 5. Jean-Pierre Verstraten Roosendaal; 6. Wilfried Bastiaanse Hoogerheide; 7. Eric Vereecken Hulst; 8. Johnny Hoogerland Yerseke; 9. Richard Slabbekoorn Kapelle; 10. John Sulkers Dinteloord; 11. John van de Vreede Krabbendijke; 12. Lex Nederlof Oostvoorne; 13. Niki Terpstra Krommenie; 14. Francois Franse Kwadendamme; 15. Robbert van der Stelt Aalst; 16. Gerhard Klijnhout ís-Gravendeel; 17. Rob Koole Goes; 18. Rik de Voogd ís-Graven- zande; 19. Peter van Agtmaal Huijbergen; 20. Emiel van Dijk Hellevoetsluis;

 

BURGH-HAAMSTEDE.( 2006.08.05 )

Elite/Beloften/Amateurs-A: 1. Bart Vendrig Driebergen-Rijsenburg; 2. Martijn Simons Roosendaal; 3. Werner van Zimmeren Kruisland; 4. Arnoud Witsenburg Driebergen-Rijsenburg; 5. Wouter Lugtenburg Goedereede; 6. Michel Rommers Kruiningen; 7. Bert Dekker Lekkerkerk; 8. Paul Jeremiasse Wemeldinge; 9. Martin Huizinga Hellevoetsluis; 10. Jacco Ringelberg Goes; 11. Arno Hartog Giessenburg; 12. Jorrit Walgien Brielle; 13. Niek Rentmeester Goes; 14. Barry van der Ham Heerle; 15. Ronald Krijnen Hank; 16. Wilco Jonker Burgh-Haamstede; 17. Marco van Haaften Stavenisse; 18. Giancarlo Brand Oud Beijerland; 19. Jeroen Bijnagte Papendrecht; 20. Martijn Kromdijk Wouw;

 

BURGH-HAAMSTEDE.( 2007.08.04 )

Elite/Beloften: 1. Johnny Hoogerland Yerseke; 2. Gerhard Klijnhout s-Gravendeel; 3. Peter van Agtmaal Huijbergen; 4. Jorrit Walgien Brielle; 5. Wally Buurstede Sint Willebrord; 6. Kasper Schotte Rozenburg; 7. Boudewijn de Graaff Heukelum; 8. Tjeerd Dudok Wagenberg; 9. Arno Hartog Giessenburg; 10. Tim Aalders Dordrecht; 11. Thijs Kros Noordeloos; 12. Martijn Simons Roosendaal; 13. Lex Nederlof Oostvoorne; 14. Bram van Oosterhout Terheyden; 15. Wilfried Bastiaanse Hoogerheide; 16. Jean-Pierre Verstraten Roosendaal; 17. Dennis Raadtgever Kapelle; 18. Michel Reuser Tiel; 19. Leon Korteland Spijkenisse; 20. Werner van Zimmeren Kruisland;

 

BURGH-HAAMSTEDE .( 2008.08.02 )

Elite/Beloften/Amateurs-A: 1. Johnny Hoogerland Yerseke; 2. Martijn Simons Roosendaal; 3. Wally Buurstede Sint Willebrord;4. Ricardo van der Velde Breda;5. Tjeerd Dudok Wagenberg; 6. Jorrit Walgien Brielle; 7. Cornť Castein Lopik; 8. Randy Sint Nicolaas Dordrecht;9. Arian Oosthoek Hendrik-ido-Ambacht;10. Davy Jaspers Sint Willebrord;11. Stefan van Winden Berkel en Rodenrijs;12. Danny Vrolijk Schipluiden;13. Wouter Lugtenburg Goedereede;14. Tim Aalders Dordrecht; 15. Kees Kipping Monster; 16. Jan van Zoest Lekkerkerk; 17. Jerry Kallenfels Breda; 18. Rene Bunnik Berkel en Rodenrijs;19. Sander Stiegelis Sluiskil; 20. Dennis Raadtgever Kapelle;

Amateurs-A: 1. Fred Pronk Heerhugowaard; 2. Ruud Wolkotte Denekamp; 3. Marco Soer De Wijk; 4. Tonny Teuben De Knipe; 5. Ronald Kruijer Heiligerlee; 6. Mark Poppe Nijverdal; 7. Erik Meerkerk Zuidland; 8. Henry van der Weerd Kampen;9. Paul Paulusma Zevenhuizen Gn10. Gert de Veen Zuidbroek; 11. Bert Doedens Groningen; 12. Thijs Visscher Zwolle; 13. Jan Zwiers Gieten; 14. Eelke Jan Bouma Groningen;15. Bert Kremer Geertruidenberg;16. Steve McEwen Donderen; 17. Bop Douma Zwolle; 18. Gerben van Vilsteren Zwolle;19. Theo Trul Assen; 20. Tony de Nekker Noordwolde Fr;

 

BURGH-HAAMSTEDE .( 2009.08.01 )

Elite/Beloften/Amateurs-A: 1. Bart Vendrig Maurik; 2. Ferdinand Boogaard Vlissingen; 3. Ronald Roos Hoogstraten (Belgie) 4. Martijn Simons Roosendaal; 5. Arno Hartog Giessenburg; 6. Randy Sint Nicolaas Dordrecht; 7. Bart Maas Hansweert; 8. Wally Buurstede Sint Willebrord; 9. Leon Korteland Spijkenisse; 10. Niels Lommers Gouda; 11. Gideon de Jong Hendrik-ido-Ambacht; 12. Pieter Israel Kruiningen; 13. Jerry Kallenfels Breda; 14. Frank de Reus Strijen; 15. Arian Oosthoek Hendrik-ido-Ambacht; 16. Danny Janssen Hoeven; 17. Tonny Siemons Papendrecht; 18. Nico Ringelberg  Den Haag; 19. Lex Nederlof Oostvoorne; 20. Coen Otterspeer Ouderkerk aan den IJssel;

 

BURGH-HAAMSTEDE .( 2010.08.07 )

Elite/Beloften/Amateurs-A: 1. Tim Nederlof Harmelen; 2. Dennis Raadtgever Kapelle; 3. Jeroen Boelen Drunen; 4. Brian van Goethem Sluiskil; 5. Jurgen van Diemen Leimuiden; 6. Arian Oosthoek Hendrik-ido-Ambacht; 7. Tjeerd Dudok Breda; 8. Miel Bregman Benthuizen; 9. Randy Sint Nicolaas Dordrecht; 10. Martijn Simons Roosendaal; 11. Nico Ringelberg Den Haag; 12. Jacob Wijnstra Kapelle; 13. Sebastiaan ten Zeldam Castricum; 14. Cornť Castein Lopik; 15. Bert Dekker Lekkerkerk; 16. Rikke Dijkxhoorn Rijswijk Zh; 17. Pieter Israel Kruiningen; 18. Maikel Roks Sint Willebrord; 19. Aron Kremer Vierpolders; 20. Erik Jan Kooiman Ammerstol;

 

BURGH-HAAMSTEDE.(2011.08.06 )

Elite/Beloften/Amateurs-A: 1. Tim Nederlof Breukelen; 2. Gerhard Joling Krimpen a/d IJssel;3. Tjeerd Dudok Breda; 4. Travis Mocabe Amerika; 5. Jos Koop Den Hoorn; 6. Danny Vrolijk Schipluiden; 7. Dilan van der Aar Spaarndam; 8. Stephan Borsboom Hellevoetsluis;9. Ricardo van de Klundert Hoogerheide;10. Marco Kuijvenhoven s-Gravenzande;11. Raoul Poortvliet s-Heerenhoek; 12. Martijn Lust Schoorl; 13. Ramon Vleugel Kapelle; 14. DaniŽl Verzijl Oostvoorne; 15. Bart Maas Hansweert; 16. Willem Kegge Rockanje; 17. Johan Padmos Wissenkerke; 18. Eltjo de Haan Ameide; 19. Maarten Padmos Zierikzee; 20. John Spruit Nootdorp;

 

BURGH-HAAMSTEDE.(2012.08.04)

Elite-Mannen/Beloften/Amateurs: 1. Bart Vendrig Maurik; 2. Gerwin de Regt Nispen; 3. Ramon Vleugel Kapelle; 4. Jurriťn Bosters Steenbergen; 5. Dennis Raadtgever Kapelle; 6. Marco Kuijvenhoven s-Gravenzande; 7. Jack Vermeulen s-Gravendeel; 8. Brian van Goethem Sluiskil; 9. Aron Kremer Vierpolders; 10. Matthijs Eversdijk Wilhelminadorp; 11. Danny Vrolijk Schipluiden; 12. Tom Bal Rockanje; 13. Tjeerd Dudok Chaam; 14. Paul Helderman Naaldwijk; 15. Gerhard Joling Krimpen a/d IJssel; 16. Martijn Lust Schoorl; 17. Mickey Kallenfels Breda; 18. Jeroen van Zanten Meerkerk; 19. Pieter Israel Kruiningen; 20. Cornelis Bakker Dirksland;

 

BURGH-HAAMSTEDE.( 2013.08.03 )

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Bart Vendrig Maurik; 2. Brian van Goethem Sluiskil; 3. Aron Kremer Vierpolders; 4. Kazushige Kuboki Japan; 5. Bram de Kort Dongen; 6. Jerry Kallenfels Sint Willebrord; 7. JurriŽn Bosters Steenbergen; 8. Ruud Rentmeester Goes; 9. Ian Peter Richards Dordrecht; 10. Jack Vermeulen s-Gravendeel; 11. Mike Willemse Den Haag; 12. Gerwin de Regt Nispen; 13. David de Leeuw Rhoon; 14. Fred Pronk Heerhugowaard; 15. Paul Moerland Fijnaart; 16. Fausto Hofland Roosendaal; 17. Dico Storm Nieuw-Beijerland; 18. Bart van den Berg. Wijngaarden; 19. Gerhard Joling Krimpen aan den IJssel; 20. Erik Volotzky Amerika;

 

BURGH-HAAMSTEDE.( 2014.08.02 )

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Eddy van IJzendoorn Tiel; 2. Bart Vendrig Maurik; 3. Michel Stroosnijder Hansweert; 4. Rik de Voogd Rotterdam; 5. Gerwin de Regt Nispen; 6. Arno Kleinjan Gouda; 7. David de Leeuw Rhoon; 8. Michiel Jumelet Bruinisse; 9. Dennis Raadtgever Kapelle; 10. Ricardo van de Klundert Hoogerheide; 11. Paul Helderman Naaldwijk; 12. Matthijs Eversdijk Delft; 13. Paul Moerland Fijnaart; 14. Marvin van Spronsen Monster; 15. Diederik Deelen Berkenwoude; 16. Danny Vrolijk Schipluiden; 17. Koen van de Klundert Woensdrecht; 18. Wouter Mesker Noordeloos; 19. Aron Kremer Vierpolders; 20. Jeroen van Zanten Nieuwegein;

 

HAAMSTEDE.( 2015.08.01 )

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Paul Moerland Fijnaart; 2. Arno Kleinjan Gouda; 3. Dante de Ruysscher Oostburg; 4. Koen van de Klundert Woensdrecht; 5. Sjors Handgraaf Leiden; 6. Bart Buijk Hardinxveld-Giessendam; 7. Bart Vendrig Maurik; 8. Ramon Vleugel Kapelle; 9. Emiel de Greef Bleiswijk; 10. Michel Stroosnijder Hansweert; 11. Randy Sint Nicolaas Dordrecht; 12. Lieven Anthonise Dordrecht; 13. David de Leeuw Rhoon; 14. Pim van de Klundert Woensdrecht; 15. Witten Anthonise Dordrecht; 16. Erik Kramer Hardinxveld-Giessendam; 17. Arnoud Witsenburg Driebergen; 18. Dimitri Mulder Heinkenszand; 19. Bobby Balk Arnemuiden; 20. Gert van der Grijn Ameide;

 

HAAMSTEDE.( 2016.08.06 )

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Jos Koop Delft; 2. Koen van de Klundert Woensdrecht; 3. Michel Stroosnijder Hansweert; 4. Ramon Vleugel Kapelle; 5. Erik Kramer Hardinxveld-Giessendam; 6. Dante de Ruysscher Oostburg; 7. Pim van de Klundert Woensdrecht; 8. Bart van den Berg. Wijngaarden; 9. Witten Anthonise Dordrecht; 10. Aron Kremer Pernis; 11. Arnoud Witsenburg Driebergen; 12. Peter de Winter Wolphaartsdijk; 13. Henk Bom Naaldwijk; 14. Roy Gijzel s-Heer Arendskerke; 15. Paul Hoondert Heinkenszand; 16. David de Leeuw Delft; 17. JurriŽn Bosters Steenbergen; 18. Wesley Floren Ossendrecht; 19. Thijs Nijveldt Delft; 20. Bobby Balk Arnemuiden;

 

HAAMSTEDE.(2017.08.05)

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Maarten van Trijp Essen.(Bel); 2. Thijs de Lange Utrecht; 3. Witten Anthonise Dordrecht; 4. DaniŽl Langereis Delft; 5. Jordi Talen Spijkenisse; 6. Ramon van Bokhoven Tilburg; 7. Jorn Buning Alkmaar; 8. Tom Wijfje Ter Aar; 9. Jeroen Bijnagte Rotterdam; 10. BjŲrn Bakker Wijnjewoude; 11. Coen van Kleef Schipluiden; 12. Eloy Raas Hendrikskinderen; 13. Bart van den Berg Wijngaarden; 14. Jos Koop Delft; 15. Bobby Balk Arnemuiden; 16. Tim Janssen Goes; 17. Diederik Deelen Berkenwoude; 18. Dante de Ruysscher Oostburg; 19. Wesley Floren Ossendrecht; 20. Tim van Dijke Colijnsplaat;

 

HAAMSTEDE.( 2018.08.04 )

Elite/Beloften: 1. Eddy GŲdde Zwijndrecht; 2. Sjors Handgraaf Leiden; 3. Robert Berk Pijnacker; 4. Jordi Talen Spijkenisse; 5. Sjoerd Bax Almkerk; 6. Tom Wijfje Ter Aar; 7. Koen van de Klundert Woensdrecht; 8. Eloy Raas Middelburg; 9. Rico van Damme Yerseke; 10. Pim van de Klundert Woensdrecht; 11. Tim Bierkens Stampersgat; 12. Tijs Dekker Oosthuizen; 13. Rik Nederlof Breda; 14. Dante de Ruysscher Bijschrijver 15. Roy Gijzel s-Heer-Arendskerke; 16. Jesse Huijbregts Roosendaal; 17. Roy Guequierre Tholen; 18. Lars van der Poel Hoogerheide; 19. Danny Stam Sprang-Capelle; 20. Crispijn AriŽns Wolvega;

 

HAAMSTEDE .( 2019.08.03 )

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Jordi Talen Spijkenisse; 2. Eloy Raas Middelburg; 3. Sjors Handgraaf Leiden; 4. Kelvin Bakx Bergen op Zoom; 5. Sven van Luijk Naaldwijk; 6. Tim Bierkens Stampersgat; 7. Lars van der Poel Hoogerheide; 8. Crispijn AriŽns Heerde; 9. Robert Berk Pijnacker; 10. DaniŽl Langereis Delft; 11. Witten Anthonise Dordrecht; 12. Ramon Vleugel Goes; 13. Pieter Vette Heinkenszand; 14. Wout Roos Stad aan het Haringvliet; 15. Lieven Anthonise Dordrecht; 16. Danny Stam Sprang-Capelle; 17. Dante de Ruijsscher Oostburg; 18. Tony Reijtenbagh Zuidland; 19. Roy Gijzel s-Heer Arendskerke; 20. Marco Kuijvenhoven s-Gravenzande;