BRUINISSE.( 2003.05.30 ).

Elite/Beloften/Amateurs-A:1. Arno Hartog Giessenburg; 2. Jacques Schuit Arnemuiden;3. Johnny van der Klooster Lewedorp; 4. Wilco Jonker Burgh-Haamstede;5. Bob Verkooijen Chaam; 6. Jan Hordijk Westmaas; 7. Danny Schaut Sas van Gent;8. Martin Vrij Hellevoetsluis; 9. Marc Blok Heinkenszand;10. Werner van Zimmeren Kruisland; 11. Peter Metske Poortvliet;12. Wim Oosse Middelburg; 13. Johan van Schaik Oost Souburg; 14. Dick van den Berg Gapinge;15. Edzard van Ewijk Goes; 16. Maurice Minnaar Middelburg;17. Mark Aarts Kruiningen; 18. Floris Jan Koole Middelburg;19. Jacco Ringelberg Zierikzee; 20. John Akkermans Rilland;

 

BRUINISSE. ( 2004.05.21 )

Elite/Neo: 1. Gerwin de Regt Nispen; 2. Pieter Israel Kruiningen; 3. Francois Franse Kwadendamme; 4. Jacques Schuit Arnemuiden; 5. Peter Woesten- berg St.Willebrord; 6. Jeroen Akkerman Almere; 7. Martin Vrij Hellevoet- sluis; 8. Wilco Zuijderwijk Poeldijk; 9. Wally Buurstede Sint Willebrord; 10. Vincent Weening Lelystad; 11. Michel Rommers Kruiningen; 12. Roland Rozenveld Numansdorp; 13. Tom Cordes Baarle Nassau; 14. Wilco Jonker Burgh-Haamstede; 15. Michel Sijmens Rucphen; 16. Wilfred Verhagen Woerden; 17. John Akkermans Rilland; 18. Wilbert Kruijt Ďs-Gravenpolder; 19. Jan Hordijk Westmaas;

 

BRUINISSE.( 2007.06.23 )

Nieuwelingen: 1. Jelle Lugten Gouda; 2. Barry Markus Hoofddorp; 3. Robbert Bouma Spijkenisse; 4. Ricardo van de Klundert Hoogerheide; 5. Moreno Hofland Roosendaal; 6. JurriŽn Bosters Steenbergen; 7. Ricky Smit s-Gravenhage; 8. Bram Berkhout Schipluiden; 9. Dylan van Baarle Zoetermeer; 10. Django Buijs Zevenhuizen Zh; 11. Nick Nijenhuis Zevenbergen; 12. Youri van Noorden Kruiningen; 13. Erwin Poldervaart Zuidland; 14. Gido Windmeijer Berkel en Rodenrijs; 15. Jorick de Heer Hoogerheide; 16. Davey Kleinjan Spijkenisse; 17. Maikel Elsten Rucphen; 18. Milan van den Ende Berkel en Rodenrijs; 19. Peter de Winter. Wolphaartsdijk; 20. Jeffreij Verweij Capelle aan den IJssel;

 

BRUINISSE .( 2010.06.05 )

Amateurs-A: 1. Martin Vrij Hellevoetsluis; 2. Dylan de Kok Steenbergen; 3. Guus de Graauw Wouwse Plantage; 4. Johan Padmos Wissenkerke; 5. Rene Smits Lage Zwaluwe;6. Bart Wolthuis Hank (Nbr); 7. Francois Franse Kwadendamme; 8. Ramon van der Knaap Hellevoetsluis; 9. Dirk van Dam Nieuwe Tonge; 10. Roger Oomen Etten-Leur; 11. Johan Pemen Rijsbergen; 12. Jurgen van Zon Oosterhout; 13. Remco van der Wegen s-Gravendeel; 14. Ismaen Segers Hulst; 15. Arie van het Geloof Dirksland; 16. Kevin Gideonse Nijmegen; 17. Henk Verheijen Rijsbergen; 18. Twan den Braber Hoeven; 19. Edzart van Ewijk Wolphaartsdijk; 20. Jeroen Claessen Hoeven;

Amateurs-B: 1. Wouter Harteveld Oude-Tonge; 2. Jarno Vader Middelburg; 3. Robin Collenteur Bergen op Zoom; 4. Matty de Baat Nieuw Vossemeer; 5. Jan-Wouter Roos Middelharnis; 6. Andrť Feldmann Duitsland; 7. Leon Hordijk Stellendam; 8. Arjan Klaasse Schore; 9. Jan Hiemstra Nootdorp; 10. Reinier van der Does Colijnsplaat; 11. Ron Dingemans Halsteren; 12. Art Oosting Abbenbroek; 13. Raoul Bislip Middelburg; 14. Eric Rombouts Belgie; 15. Angelo Verhagen Oss; 16. Marco Hoekstra Haren; 17. Tom de Backer Wuustwezel; 18. Bram Neele Oude Tonge; 19. Rens Kole Wemeldinge; 20. Johan van den Boogaart Tholen;

 

BRUINISSE.(2011.06.18)

Junioren: 1. Nick van der Meer Honselersdijk; 2. Pim Zwinkels Kwintsheul; 3. Niels Immerzeel Wilnis; 4. George van Koeveringe Kapelle; 5. Bob van den Enden s-Gravenzande; 6. Jelle Meesters Etten-Leur; 7. Dennis van Iersel Berkel-Enschot; 8. Eloy Raas Hendrikskinderen; 9. Jaco van Beusichem Hoek van Holland; 10. Jasper de Laat Moergestel; 11. Janno de Bruijn Rijsbergen; 12. Lex Ligtenberg Leimuiden; 13. Mike Mailuhu Woerden; 14. Erik Lathouwers Sint Oedenrode; 15. Robin van Diessen Valkenswaard; 16. Mike Castel Ossendrecht; 17. Jelle Jumelet Bruinisse; 18. Lars de Wit Zegge; 19. Erik Groeneveld Heineoord; 20. Fabrizio Korsman Hoogvliet;

 

BRUINISSE.(2012.04.14)

Junioren: 1. Robin van Diessen Valkenswaard; 2. Arvid de Kleijn Herveld; 3. Koen van de Klundert Woensdrecht; 4. Antwan Tolhoek Yerseke; 5. Nicky Gieskens s-Gravenhage; 6. Twan Middelburg De Lier; 7. Jordi van Poecke Axel; 8. Etienne Lenting Nieuwveen; 9. Robert Polak Prinsenbeek; 10. Peter Blok Yerseke; 11. Tim Ferket Roosendaal; 12. Remco Schouten Ammerstol; 13. Koen van de Ven Veldhoven; 14. Ivan Dellaert IJzendijke; 15. Peter Hoogerheide Dirksland; 16. Lars Bremmers Valkenswaard; 17. Christophe Broos Baarle Nassau; 18. Fabrizio Korsman Hoogvliet; 19. Sander de Nijs Hoogerheide; 20. Adriaan van Schilt Tholen;

 

BRUINISSE.( 2013.04.13 )

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Raoul Poortvliet s-Heerenhoek; 2. Wouter de Groot Pijnacker; 3. Stefan Vreugdenhil Naaldwijk; 4. Nick van der Meer Honselersdijk; 5. Ronald Roos Merksplas(Belgie); 6. Jeroen Das Belgie; 7. Tjeerd Dudok Chaam; 8. John van de Vreede Waarde; 9. Ruud Rentmeester Goes; 10. Paul Moerland Fijnaart; 11. Florian Smits Amsterdam; 12. Michael Vingerling Rockanje; 13. David van Eerd Breda; 14. Thom Van Beek Stompwijk; 15. Mitchell Boet s-Gravendeel; 16. Jerry Kallenfels Sint Wille- brord; 17. Fausto Hofland Roosendaal; 18. JurriŽn Bosters Steenbergen; 19. Ruben Dorren Amsterdam; 20. Marc den Hoed Pijnacker;

 

BRUINISSE.( 2014.04.05 )

Elite/Beloften/Amateurs: 1. David van Eerd Breda; 2. Robert Berk Bergschenhoek; 3. Wouter de Groot Hillegom; 4. Jan Bos Nieuwehorne; 5. Gerwin de Regt Nispen; 6. Rikkie Dijkhuizen Scheveningen; 7. Michel Stroosnijder Hansweert; 8. Luuk van der Wal De Lier; 9. Robin Wennekes Dodewaard; 10. Milan van den Ende Berkel en Rodenrijs; 11. Pieter Vette Heinkenszand; 12. Dennis Bakker De Rijp; 13. Bart Dielissen Breda; 14. Roy Gijzel s-Heer Arendskerke; 15. Jerry Kallenfels Sint Willebrord; 16. Robbert Schaap Voorburg; 17. Jasper de Laat Moergestel; 18. Ruud Rentmeester Goes; 19. Nicky Gieskens s-Gravenhage; 20. Jeroen Wesselius Voorburg;

 

BRUINISSE.( 2015.03.28 )

Elite/Beloften: 1. Twan Castelijns Hapert; 2. Tom Vermeer Merkplas(Bel); 3. Michael Vingerling Hellevoetsluis; 4. Jaap de Man Spijkenisse; 5. Jeroen Breewel Wilnis; 6. Nicky Gieskens s-Gravenhage; 7. Nick van der Meer Honselersdijk; 8. Jasper de Laat Moergestel; 9. Paul Moerland Fijnaart; 10. Sem v/d Bogaert Poeldijk; 11. Roy Pieters Zwanenburg; 12. Aron Kremer Vierpolders; 13. John Meewisse Leek; 14. Koen van de Klundert Woensdrecht; 15. Bob Wubben De Lier; 16. Rob van Broekhoven Roosendaal; 17. Erwin van Eijk Leiden; 18. Jordy Buskermolen Kudelstaart; 19. Sander Iwema Hooghalen; 20. Ramon Vleugel Kapelle;

 

BRUINISSE.( 2016.03.26 )

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Michael Vingerling Hellevoetsluis; 2. Remco te Brake Rhenen; 3. Jasper de Laat Moergestel; 4. Luuc Bugter Arnhem; 5. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 6. Tim Rodenburg Berkel en Rodenrijs; 7. Jim Lindenburg Wateringen; 8. Christiaan Meerbeek Naaldwijk; 9. Mads Correll Denemarken; 10. JurriŽn Bosters Steenbergen; 11. Nick van der Meer Honselersdijk; 12. Roy Dofferhoff Lisse; 13. Erik Kramer Hardinxveld-Giessendam; 14. Mark Sonneveld Waddinxveen; 15. Jeroen Breewel Wilnis; 16. Pascal Aandewiel Amsterdam; 17. Jake Griffin Maarn; 18. Paul Helderman Naaldwijk; 19. Jaap de Man Spijkenisse; 20. Eddy GŲdde Hendrik-ido-Ambacht;

 

BRUINISSE.(2017.03.25)

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Maarten van Trijp Essen.(Bel); 2. Lars van den Berg De Meern; 3. Arvid de Kleijn Herveld; 4. Kelvin van den Dool Hoogblokland; 5. Peter Merx Warfhuizen; 6. Eloy Raas Hendrikskinderen; 7. Roy Pieters Zwanenburg; 8. Abe Celi Oosterhout; 9. Koen van de Klundert Woensdrecht; 10. Robin Wennekes Dodewaard; 11. Barry Markus Hoofddorp; 12. Eddy GŲdde Hendrik-ido-Ambacht; 13. Koen van Nieuwpoort Nieuwerkerk aan den IJssel; 14. Twan Middelburg De Lier; 15. Christiaan Meerbeek Naaldwijk; 16. Stefan Laurijssen Oud Gastel; 17. Noah van der Meer Hoek van Holland; 18. Roope Nurmi Finland; 19. Rik Nederlof Breda; 20. Dennis van Leeuwen Poeldijk;

 

BRUINISSE .( 2019.03.23 )

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Robin Blummel Sint-Michielsgestel; 2. Jasper de Laat Moergestel; 3. Tom Vermeer Wuustwezel; 4. Richard Larsen 5. Dennis Bakker Amsterdam; 6. Timo de Jong Goes; 7. Jordi Talen Spijkenisse; 8. Sindre Bjerkestrand Haugsvaer 9. Emil Lindgren 10. Alain Broos Baarle-Nassau; 11. Ide Schelling Den Haag; 12. Lars Akkermans Ossendrecht; 13. Eloy Raas Middelburg; 14. Dorus de Rijk De Rijp; 15. Kelvin Kanen Bergeijk; 16. Oliver Knudsen 17. Kevin Lava 18. Frederik Lund 19. Johim Ariesen Rhenen; 20. Alexander Konijn Spanbroek;