AXEL.( 2000.06.13 )

Elite/Neo: 1. Francois Franse Kwadendamme; 2. John Leijs Standaardbuiten; 3. Petr Dlask Tsjechie; 4. Wilfried Bastiaanse Hoogerheide; 5. Danny Schaut Sas van Gent; 6. Martijn Simons Wouw; 7. Pim van der Valk Middelharnis; 8. Theo Akkermans Ossendrecht; 9. Rob Meiland Hoogerheide; 10. Davy Dubbeldam Sluiskil; 11. Johan van Schaik Oost-Souburg; 12. Vaclaz Jezek Tsjechie; 13. Twan den Braber Hoeven; 14. Michel Rommers Rilland-Bath; 15. Martijn Oors Langeweg; 16. Marc Blok Heinkenszand; 17. Rico Kruijt s-Gravenpolder; 18. Jiri Pospisil TsjechiŽ; 19. Martin de Jaeger Westdorpe; 20. Arnold Duinhouwer Kapelle;

 

AXEL.( 2001.06.05 )

Elite/Neo/Sportkl.-a/Vet.a 1. Davy Dubbeldam Sluiskil; 2. Eric Vereecken Hulst; 3. Richard Slabbekoorn Kapelle; 4. Frank Neyrinck; 5. Johan van Schaik Oost Souburg; 6. Rob Meiland Hoogerheide; 7. Mark van den Boomen Bladel; 8. Arnold Duinhouwer Kapelle; 9. Marc Blok Heinkenszand; 10. Dennis Raadtgever Goes; 11. Twan den Braber Hoeven; 12. Johnny van der Klooster Lewedorp; 13. Rob Koole Goes; 14. Jack Broeren St. Willebrord; 15. Danny Schaut Sas van Gent; 16. John Akkermans Nieuw Vossemeer; 17. Fillip Guillemaere Belgie; 18. Werner van Zimmeren Kruisland; 19. Rico Kruijt ís-Gravenpolder; 20. Martijn Oors Langeweg;

 

AXEL.( 2002.05.21 )

Elite/Neo: 1. Tom Cordes Baarle-Nassau; 2. Bart MariŽn Wouw; 3. Dennis Raadtgever Goes; 4. Eric de Crom Hoogerheide; 5. Francois Franse Kwadendamme; 6. Danny Schaut Sas van Gent; 7. Davy Dubbeldam Sluiskil; 8. Eric Vereecken Hulst; 9. Rob Koole Goes; 10. Twan den Braber Hoeven; 11. Wilfried Geijs Kwadendamme; 12. Johnny van der Klooster Lewedorp; 13. Michel Rommers Kapelle; 14. Jacques Schuit Arnemuiden; 15. Mark van de Bossche Belgie; 16. John Akkermans Rilland; 17. Rico Kruijt ís-Gravenpolder; 18. Jacky van Ast Rilland; 19. Rob Meiland Hoogerheide; 20. Johan van Schaik Oost Souburg;

 

AXEL.( 2003.06.10 ).

Elite/Beloften/Amateurs-A: 1. Rob Koole Goes; 2. Vincent Villerius Middelburg;3. Hans Ardeel Belgie; 4. Marc Blok Heinkenszand; 5. Martin de Jaeger Westdorpe; 6. Davy Dubbeldam Sluiskil; 7. Rene Smits Lage-Zwaluwe;8. Richard Slabbekoorn Kapelle; 9. Johnny van der Klooster Lewedorp;10. Ralph Schaalje Axel; 11. Francois Franse Kwadendamme; 12. Danny Schaut Sas van Gent;13. John Akkermans Rilland; 14. Francois Nooten Dorst; 15. Johan van Schaik Oost Souburg; 16. Rico Kruijt ís-Gravenpolder;17. Peter Metske Poortvliet; 18. Mark Aarts Kruiningen; 19. Carlo Steel Axel; 20. Wilco Jonker Burgh-Haamstede;

 

AXEL. ( 2004.06.01 )

Elite/Neo/Amateurs-A: 1. Patrick Tolhoek Yerseke; 2. Richard Slabbekoorn Kapelle; 3. Eric Vereecken Hulst; 4. Francois Franse Kwadendamme; 5. Danny Schaut Sas van Gent; 6. Johnny van der Klooster. Lewedorp; 7. Tom Sterrenburg Echteld; 8. Pieter Israel Kruiningen; 9. Wilco Jonker Burgh-Haamstede; 10. Rob Koole Goes; 11. Dirk van Dam Goes; 12. Dennis Mesu Middelburg; 13. Hans Ardeel Sint Laureins (Belgie); 14. John Akkermans Rilland; 15. Rob Meiland Hoogerheide; 16. Martijn Kromdijk Wouw; 17. John van de Vreede Krabbendijke; 18. Hans Stoutjesdijk Zierikzee; 19. Jacco Ringelberg Zierikzee; 20. Twan den Braber Hoeven;

 

AXEL .( 2005.05.17 )

Elite/Beloften/Amateurs-A: 1. Johnny van der Klooster Lewedorp 2. John van de Vreede Krabbendijke; 3. Ralph Schaalje Axel; 4. Danny Schaut Sas van Gent; 5. Dirk van Dam Goes; 6. Pieter Israel Kruiningen; 7. Edzard van Ewijk Goes; 8. David Harrigan Australie; 9. Marc Blok Heinkenszand; 10. Jack van der Horst Oost-Souburg; 11. Jacco Ringelberg Goes; 12. Jamie van Rijswijk Waalwijk; 13. Bram van Oosterhout Terheijden; 14. Ronald Roos Hoogstraate; 15. Rein-Jan Elenbaas Goes; 16. Davy Dubbeldam Sluiskil; 17. Rico Kruijt Kapelle; 18. Hans Stoutjesdijk Zierikzee; 19. Twan den Braber Hoeven; 20. Jimmy de Bruijn St. Jansteen;

 

AXEL.( 2006.06.06 )

Elite/Beloften/Amateurs-A: 1. Richard Slabbekoorn Kapelle; 2. Ronald Roos Hoogstraten; 3. Martijn Kromdijk Wouw; 4. Koen van de Velde Belgie; 5. Dennis Kreder Zevenhuizen Zh; 6. Gerwin de Regt Nispen; 7. John van de Vreede Krabbendijke; 8. Jacco Ringelberg Goes; 9. Johnny van der Klooster Lewedorp; 10. Tom Stremersch Belgie; 11. Dirk van Dam Goes; 12. Paul Dekkers Nuenen; 13. Rob Meiland Hoogerheide; 14. Jack van der Horst Oost-Souburg; 15. Edzard van Ewijk Goes; 16. Ralph Schaalje Axel; 17. Peter Metske Poortvliet; 18. Michel Sijmens Rucphen; 19. Twan den Braber Hoeven; 20. Remco Bijman Axel;

 

AXEL.( 2007.05.29 )

Elite/Belofte/Amateurs-A: 1. Ronald Roos Hoogstraten (Bel); 2. Boudewijn de Graaff Heukelum; 3. Jimmy de Bruijn Sint Jansteen; 4. Koen van de Velde Belgie; 5. Werner van Zimmeren Kruisland; 6. Douglas Repacholi 7. Johnny van der Klooster Lewedorp; 8. Rein-Jan Elenbaas Goes; 9. Michel Rommers Kruiningen; 10. Tom Stremersch 11. Jan van Veen Naaldwijk; 12. Nico Ringelberg s-Gravenhage; 13. Danny Schaut Sas van Gent; 14. Roelof Tolman 15. Jack van der Horst Oost-Suburg; 16. John van de Vreede Krabbendijke; 17. David Mc Lean 18. Pieter Fase Goes; 19. Didier de Lannoy Belgie; 20. Nigel Dunstone

 

AXEL. ( 2008.05.13 )

Elite/Beloften/Amateurs-A: 1. Peter van Agtmaal  Huijbergen; 2. Pieter Israel  Kruiningen; 3. Tobyn Horton  Engeland; 4. Coen Vandevelde  Belgie; 5. Johnny van der Klooster  Lewedorp; 6. Davy Jaspers  Sint Willebrord; 7. Martijn Simons  Roosendaal; 8. Boudewijn de Graaff  Rotterdam; 9. Niek Rentmeester  Goes; 10. Sander Stiegelis  Sluiskil; 11. Steve Lampier  Engeland; 12. Martin Vrij  Hellevoetsluis; 13. Christian Kik  Kruiningen; 14. Werner van Zimmeren  Hoogerheide; 15. Roland Rozenveld  Numansdorp; 16. Joop de Gans  Dordrecht; 17. Ferdinand Boogaard  Vlissingen; 18. Rob Meiland  Hoogerheide; 19. Bart van Schilt  Minderhout; 20. Nico Ringelberg  s-Gravenhage;

 

AXEL .( 2009.06.02 )

Elite/Beloften/Amateurs-A: 1. Johnny van der Klooster Lewedorp; 2. Gunther Sterck  Belgie; 3. Davy Jaspers Sint Willebrord; 4. Pieter Israel Kruiningen; 5. Martijn Simons Roosendaal; 6. Jehundi Schoonacker  Belgie;7. T. Stremeisch  8. Gerwin de Regt Nispen; 9. Eric Vereecken Hulst; 10. Boudewijn de Graaff Rotterdam; 11. Rick Craenen Nederweert; 12. Peter van Agtmaal Huijbergen; 13. Wally Buurstede Sint Willebrord; 14. Koen van de Velde  Belgie; 15. Bob Rasenberg Terheyden; 16. Henk Bom s-Graven- zande; 17. Ferdinand Boogaard Vlissingen; 18. Danny Schaut  Sas van Gent; 19. Jimmy de Bruijn  Sint Jansteen; 20. Thomas Polak Prinsenbeek;

 

AXEL.(2010.05.25)

Elite/Beloften: 1. Bart van Speijbroeck Belgie; 2. Gunther Sterck Belgie; 3. Jehudi Schoonakker Belgie; 4. Ronald Roos Hoogstraten (Bel); 5. Niels Wytinck Belgie; 6. Brian van Goethem Sluiskil; 7. Hans Ardeel Belgie; 8. Gerwin de Regt Nispen; 9. Jeffrey Wiersma Belgie; 10. Boudewijn de Graaff Rotterdam; 11. Bart Maas Hansweert; 12. Jimmy de Bruijn Sint Jansteen; 13. Rick Craenen Nederweert; 14. Eric Vereecken Hulst; 15. Jurgen Vanhaverbeke Belgie; 16. Raoul Poortvliet s-Heerenhoek; 17. Sander Vleugel Wemeldinge; 18. Martijn Simons Roosendaal; 19. Rik Nederlof Breda; 20. Raf vanden Keybus Belgie;

 

AXEL.(2011.06.14)

Elite-Mannen/Beloften/Amateurs: 1. Marco Kuijvenhoven s-Gravenzande; 2. Ricardo van de Klundert Hoogerheide; 3. Sjoerd van Ginneken Heerle; 4. Gerwin de Regt Nispen; 5. Martijn Simons Roosendaal; 6. Marco Minnaard Wemeldinge; 7. Michel Stroosnijder Hansweert; 8. Pieter Israel Kruiningen; 9. Henk Bom s-Gravenzande; 10. Nico Ringelberg s-Gravenpolder; 11. Joeri Kasper Wemeldinge; 12. John van de Vreede Krabbendijke; 13. Johnny van der Klooster Lewedorp; 14. Danny Schaut Sas van Gent; 15. Edzard van Ewijk Wolphaartsdijk; 16. Maikel Roks Sint Willebrord; 17. Michel Jansen Kruiningen;18. Ramon Vleugel Kapelle; 19. Gert Jan Boeijkens Belgie;

 

AXEL.(2012.05.29)

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Bart Vanspeybroeck Belgie; 2. Rick Craenen Nederweert; 3. Gerwin de Regt Nispen; 4. Bob van den Enden s-Gravenzande; 5. Hans Dekkers IJzendijke; 6. Thomas Rabou Loosbroek; 7. Jimmy de Bruin Sint Jansteen; 8. Pieter Israel Kruiningen; 9. Sjoerd van Ginneken Heerle; 10. Raoul Poortvliet s-Heerenberg 11. Mathias van Holderbeke Belgie; 12. Etienne Kooreman Aalsmeer; 13. John van de Vreede Waarde; 14. Perry Bowater Male; 15. Ruud Rentmeester Goes; 16. Danny Schaut Sas van Gent; 17. Thomas Polak Prinsenbeek; 18. Henk Bom s Gravenzande; 19. Koen van de Velde Stekene Bel; 20. Axel Post Rijnsburg;

 

AXEL.( 2013.05.21 )

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Raoul Poortvliet s-Heerenhoek; 2. Hans Dekkers IJzendijke; 3. Dennis Raadtgever Kapelle; 4. Ronald Roos Merksplas(Belgie);5. Guy ten Hartog Belgie; 6. Hans Ardeel Belgie; 7. Johnny van der Klooster Lewedorp; 8. Michiel Jumelet Bruinisse; 9. Arjen Mosselman Kruiningen; 10. Jens Coppens Noordshoek; 11. Jimmy de Bruyn Sint Jansteen;12. Kevin Vleurinck Belgie; 13. Ricardo van de Klundert Hoogerheide; 14. Koen van de Velde Belgie; 15. Eloy Raas Hendrikskinderen; 16. Jehudi Schoonacker Belgie; 17. Gustav Swagemakers Steenbergen; 18. Robert Polak Prinsenbeek; 19. Thomas Polak Prinsenbeek; 20. Daan de Jonge Oldenzaal;

 

AXEL.( 2014.06.10 )

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Hans Dekkers IJzendijke; 2. Dennis Raadtgever Kapelle; 3. Huub Duijn Geleen; 4. Dante de Ruysscher Oostburg; 5. Bart Vanspeybroeck Belgie; 6. Ricardo van de Klundert Hoogerheide; 7. Jimmy de Bruyn Sint Jansteen; 8. Koen van de Klundert Woensdrecht; 9. Eloy Raas Hendrikskinderen; 10. Guy ten Hartog 11. Mike Castel Ossendrecht; 12. Ferdinand Boogaard Vlissingen; 13. Jehudi Schoonacker Belgie; 14. Michiel Jumelet Bruinisse; 15. Jelle Meesters Etten-Leur; 16. Ismaen Segers Hulst; 17. Maarten Burm Hulst; 18. Bobby Balk Arnemuiden; 19. Kevin Vleurinck Belgie; 20. Raoul Poortvliet s-Heerenhoek;