ZWIJNDRECHT.(
2000.07.01 )
Elite/Neo: 1. Martijn Lust Heerhugowaard; 2. Odwin Bink Amsterdam; 3.
Marco Luyten Meerkerk; 4. Corne Castein Meerkerk; 5. Heerko Gorter Werkendam;
6. Jorne Videler Amstelveen; 7. Robert Karremans Alphen a/d Rijn; 8. Ronald
Roos Zoetermeer; 9. Joost van Hest Goirle; 10. Andy Knijpinga Utrecht; 11.
Louis de Koning Zwartewaal; 12. Perry Bothof Zwijndrecht; 13. Frank van Rooijen
Wilnis; 14. Martijn Stougje Hellevoetsluis; 15. Ronald van der Tang Voorhout;
16. Ton Griep Bergschenhoek; 17. Maurice Engbersen Nederweert; 18. Angel
Flanegin Aruba; 19. Robert Jongenelen Oudenbosch; 20. John Verhouden Eindhoven;
Junioren: 1. Pim Achterkamp Nieuw-Lekkerland; 2. Roy Spijker.
Kampen; 3. Jorrit Walgien Brielle; 4. Mathieu Heyboer Rhoon; 5. Kees Hagen
Ermelo; 6. Ronald Dussel Annen; 7. Edwin Kompier Nieuwerbrug; 8. Arjan Molenaar
Ameide; 9. Niels Vos Uddel; 10. Erik Verboom Hasselt; 11. Bas Middendorp
Naaldwijk; 12. Gerwin van de Vegte Mastenbroek; 13. Ronnie van Sintmaartensdijk
Zuidland; 14. Erik van Bekkum Alphen; 15. Gerwin Soepenberg Den Ham; 16. Daan
Bouwmeester Cothen; 17. Anton Bos Hierden; 18. Wilbert van Binsbergen
Dodewaard; 19. Pim Robberegt Zwijndrecht; 20. Arne Dix Dronten;
Sportkl.-A/B/Vet: 1. Leon
Mutsaars Sint Michielsgestel; 2. Johnny Broers Maartensdijk; 3. Martin Schouten
Vlaardingen; 4. Rene Smits Lage-Zwaluwe; 5. Chris Maas Papendrecht; 6. Rene
Lems Papendrecht; 7. Barend Verhagen Woerden; 8. Rick Krijt Koog a/d Zaan; 9.
Sierk-Jan de Haan Dokkum; 10. Andre Kraan Gouda; 11. Johan Dingemans Lage
Zwaluwe; 12. Peter van Leeuwen Zoetermeer; 13. Patrick Gelens Breda; 14. Erwin
Ockers Gouda; 15. Thom van der Does Delft; 16. Peter van der Knoop Rotterdam;
17. Pieter Kros Noordeloos; 18. Paul Bakker Nieuw Vennep; 19. Jan Goedhart
Hardinxveld-Giessendam; 20. Paul van Heijningen Rotterdam;
ZWIJNDRECHT.(
2001.07.07 ).
Elite/Neo: 1. Peep Mikli Barneveld; 2.
John Talen Spijkenisse; 3. Jan Hordijk Mijnsheerenland; 4. Louis
de Koning Zwartewaal; 5. Nico Vuurens Meerkerk; 6. Edward
Farenhout Zuidland; 7. Peter van der Velden. Rotterdam; 8. Heerko
Gorter Werkendam; 9. Tom Cordes Baarle-Nassau; 10. Corné Castein
Meerkerk;11. Marcel van Dijk Spijkenisse; 12. Ronald Krijnen Hank;13.
Juliën Smink Hoogland; 14. Perry Bothof Zwijndrecht; 15. Michael
van der Wolf Ridderkerk;16. Wilfred van Hof Ottoland; 17. Emiel van Dijk
Spijkenisse; 18. Arno Hartog Giessenburg; 19. Barry van der Ham
Heerle; 20. Frans van der Does Wilnis;
Junioren: 1. Reinier Honig Zaandam; 2. Kor Steenbergen
Pesse; 3. Arjan Molenaar Ameide; 4. Guus Magielse Est;; 5. Martijn Zessen Anna Paulowna; 6. Maarten
Bremer Dodewaard; 7. Joris de Bruijn Maassluis; 8. John Schouten
Harderwijk; 9. Corné Verhoeks Zuilichem; 10. Davey Rötmensen
Leiden; 11. Martijn Berkhout Assendelft; 12. Anthon-Henk
Sonneberg Ermelo; 13. David Jongbloed Oegstgeest; 14. Dennis de Jong.
Waddinxveen; 15. Gijs de Jager Terschuur; 16. Stefan Stel
Groningen; 17. Patrick de Gier Zwijndrecht; 18. Lorenzo Roberti
Den Haag; 19. Jan-Willem Kamphof Hasselt; 20. Flip van Lieshout
Elburg;
Sportkl.-a: 1. Axel
Hermans Bergschenhoek; 2. Barend Verhagen Woerden; 3. Rene Smits
Lage-Zwaluwe; 4. Peter van Leeuwen Zoetermeer; 5. Marcel Gunst
Yerseke; 6. Martin Schouten Vlaardingen; 7. Maarten Mathot
Rosmalen; 8. Chris Maas Papendrecht; 9. John Oudshoorn Amstelhoek; 10.
Ruud Wennekes ’s-Gravenhage; 11. Jean-Pierre van Dongen Made; 12.
Ton Griep Bergschenhoek; 13. Jack Broeren St. Willebrord; 14.
André Grootveld Zoetermeer; 15. John van de Korput Made; 16. Rene
Vrins Made; 17. William de Wolf Rotterdam; 18. Michel Sijmens Rucphen;
19. Ruben Mijnsbergen Nispen; 20. Jan-Wouter Roos Middelharnis;
ZWIJNDRECHT. (
2002.07.06 )
Elite/Neo: 1. Lennart van Drimmelen
Haastrecht; 2. Gerhard Klijnhout ’s-Gravendeel; 3. Marcel Alma
Harskamp; 4. Edward Farenhout Zuidland; 5. John Talen
Spijkenisse; 6. Nico Vuurens Meerkerk; 7. Godert de Leeuw Ermelo;
8. Wim Oldenburg Uitwijk; 9. Odwin Bink Amsterdam; 10. Ronald
Krijnen Hank; 11. Ralf Hamers Schijndel; 12. Ronald Bastemeijer
Poortugaal; 13. Jan de Leeuw Ermelo; 14. Ronald Schür Alkmaar;
15. Arno Hartog Giessenburg; 16. Marcel van Dijk Spijkenisse; 17.
Patrick Koeman Nieuwegein; 18. Werner van Zimmeren Kruisland; 19.
Joris van Dongen Gilze; 20. Ton Griep Bergschenhoek;
Dames: 1. Arenda Grimberg Almelo; 2. Sandra Misbach
Greiz/Duitsland; 3. Christine Mos De Wijk; 4. Anouska van der Zee
Deurne; 5. Jaccolien Wallaard Noordeloos; 6. Corrien van Haastert
Waddinxveen; 7. Debby Mansveld Gasselternijveen; 8. Leontien van
Moorsel Rotterdam; 9. Vera Koedooder Bovenkarspel; 10. Anja Nobus
Belgie; 11. Lenie Dijkstra Joure; 12. Jolanda van Dongen-Cools
Middelharnis; 13. Janneke Vos Kockengen; 14. Sonja Pfister-v.Kuik Eindhoven;
15. Nicole de Bie-Leyten Hulshout (Belgie); 16. Sissy van Alebeek Rotterdam;
17. Abke Francissen Rosmalen; 18. Melanie Mansveld Drouwen; 19. Areke Hassink
Zieuwent; 20. Caroline Slikker Broek op Langedijk;
Sportkl.-A: 1. Ronald
Roos Zoetermeer; 2. Johnny Broers Maartensdijk; 3. Ronald van der
Tang Voorhout; 4. Jacco Tettelaar Maarssluis; 5. Ruud Wennekes
’s-Gravenhage; 6. Axel Hermans Bergschenhoek; 7. Richard Korteweg
’s-Gravenhage; 8. Iwan Jonkman Maassluis; 9. Pieter Hendriks
Gorinchem; 10. Rene Smits Lage-Zwaluwe; 11. Henk Ceelen Ouderkerk
a/d IJssel; 12. Jan Wouter Roos Middelharnis; 13. Marco
Kuijvenhoven Naaldwijk; 14. Peter Jordaan Maassluis; 15. Peter van
Leeuwen Zoetermeer; 16. Jaco Hamemaaijer Maasdijk; 17. Tony
Verschuuren Fijnaart; 18. Martijn Harteloh Dordrecht; 19.
Gijsbert Baars Leerdam; 20. Hans Bal Den Haag;
ZWIJNDRECHT. (
2003.07.05 )
Elite/Beloften: 1. Boudewijn de Graaff
Ridderkerk; 2. Marcel Alma Harskamp; 3. Lex Nederlof Oostvoorne;
4. Jan Hordijk Westmaas; 5. Wally Buurstede Sint Willebrord; 6.
Arno Hartog Giessenburg; 7. Pascal Hermes Liempde; 8. Hendrik
Visser. Krimpen a/d IJssel; 9. Roland Rozenveld Numansdorp; 10.
Lennard van Anrooij Nieuwendijk; 11. Edwin Wielink Deventer; 12.
Peter Woestenberg St.Willebrord; 13. Frans van der Does Wilnis; 14.
Wilfred Verhagen Woerden; 15. Werner van Zimmeren Kruisland; 16.
Niels van Luijk Naaldwijk; 17. Jos Burger Delft; 18. Casper
Helling Ooij; 19. Arnoud Witsenburg Driebergen; 20. Jeroen
Akkerman Almere;
Elite-Vrouwen: 1. Pauline van Bennekom Ermelo;
2. Josephine Groenveld Folsgare; 3. Arenda Grimberg Almelo; 4.
Lenie Dijkstra Joure; 5. Catharina Mulders Rotterdam; 6. Irene
van den Broek Groningen; 7. Sissy Van Alebeek Amsterdam; 8.
Christine Mos De Wijk; 9. Abke Francissen Vught; 10. Olga Van
Velzen Hazerswoude; 11. Esther van der Helm Moordrecht; 12.
Francis Linthorst Ooij; 13. Marie Hiemstra Nootdorp; 14. Caroline
Slikker Broek op Langedijk; 15. Christa de Jong Rucphen; 16.
Stephanie Kortekaas Kudel- staart; 17. Sandra van Veghel Rosmalen; 18.
Inge Klep Etten-Leur; 19. Louise Bremer Steenwijk; 20. Angela van
Dalen Bergen op Zoom;
Amateurs-A: 1. Michel Duinmayer
’s-Gravenhage; 2. Dennis van Weel Nieuw-Vennep; 3. Rene Smits
Lage-Zwaluwe; 4. Peter van Leeuwen Zoetermeer; 5. Ton Vrolijk
Schipluiden; 6. Axel Hermans Bergschenhoek; 7. John Akkermans
Rilland; 8. Ad de Kuiper Hardinxveld G.dam; 9.
Martin Schouten Schiedam; 10. Jack Broeren St. Willebrord; 11.
Hans van Eijk Nieuw-Vennep; 12. Ivano Zwirs Kwintsheul; 13.
Ronald Roos Zoetermeer; 14. Matthieu Hendriks Krimpen a/d Lek; 15. Andy
van Loon Hoogerheide; 16. Rene Vrins Made; 17. Jaco Hanemaaijer
Maasdijk; 18. Erwin van Dam Poeldijk; 19. Martijn Harteloh Dordrecht; 20. Rudy
van Vlimmeren St. Willebrord;
ZWIJNDRECHT
.( 2004.07.03 )
Elite/Neo: 1. Odwin Bink Amsterdam; 2.
Marcel Alma Harskamp; 3. Edward Farenhout Zuidland; 4. Mike Alloo
Roosendaal; 5. Arno Hartog Giessenburg; 6. Gerhard Klijnhout
s-Gravendeel; 7. Roland Rozenveld Numansdorp; 8. Frans van der
Does Wilnis; 9. Patrick Koeman Nieuwegein; 10. Klaas van Hage
Noordwijkerhout; 11. Hendrik Visser. Krimpen a/d IJssel; 12.
Marco Luyten Meerkerk; 13. Marco van der Velde Hardinxveld-Giessendam;
14. Marcel van Dijk Spijkenisse; 15. Jeroen Straathof Leiden; 16.
Erwin Ritzervelt Noordwijkerhout; 17. Daniel Kleijn Wognum; 18.
Johnny Brouwer Moordrecht; 19. Albert van Riessen Rotterdam; 20.
Joris van Dongen Gimolenschot;
Elite-Dames: 1. Leontien Zijlaard-van
Moorsel Rotterdam; 2. Francis Linthorst Wageningen; 3. Pauline
van Bennekom Ermelo; 4. Sissy van Alebeek Schijndel; 5. Christine
Mos De Wijk; 6. Suzanne de Goede Zoeterwoude;7. Saskia Elemans
Wageningen; 8. Marije Profijt Hoogeveen; 9. Janneke Vos
Amsterdam; 10. Iris Slappendel Ouderkerk a/d IJssel; 11. Helma de
Jong Groningen; 12. Andrea Bosman Amstelveen; 13. Catharina
Mulders Rotterdam;14. Sharon van Essen Veenendaal; 15. Marion Bax Bavel;
16. Nathalie van Katwijk Oploo;17. Marieke Verhoeven Erp; 18. Mirjam
van Dijk Pijnacker; 19. Brigit Mulder Hattem; 20. Marit Palland
Zwolle;
Amateurs-A: 1. Iwan Jonkman Maassluis; 2.
Martin Schouten Schiedam; 3. Marc den Hoed Pijnacker; 4. Ron van
Eck Woerden; 5. Edwin Commandeur Amsterdam; 6. Ronald Roos
Hoogstraten/Belgie; 7. Michel Duinmayer s-Gravenhage; 8. Rob
Disseldorp Rijpwetering; 9. Eddy Hermsen Ochten; 10. Peter van
Leeuwen Zoetermeer; 11. Arjan Rebel Velserbroek; 12. Josja
Graafland Bergambacht; 13. John Akkermans Rilland; 14. Marcel
Lamberts Leerdam; 15. Ton Vrolijk Schipluiden; 16. Edwin Vrauwdeunt Den
Haag; 17. Axel Hermans Bergschenhoek; 18. Arno van der Veen
Meerkerk; 19. Erwin van Dam Poeldijk; 20. Rene Smits
Lage-Zwaluwe;
ZWIJNDRECHT
.( 2005.07.02 )
Elite/Belofte: 1. Sebastian Langeveld Lisse;2.
Rik de Voogd ’s-Gravenzande; 3. Jan Hordijk Westmaas; 4. Jeroen
van Rij Oud-Beijerland; 5. Michael Kortekaas Kudelstaart;6. Odwin Bink
Amsterdam; 7. Marcel Alma Hars- kamp; 8. Patrick Kos
Zuid-Scharwoude; 9. Rob Disseldorp Rijpwetering; 10. Harm
Bronkhorst Nieuw-Vennep; 11. Florian Smits Amsterdam; 12. Ronald
Krijnen Hank; 13. Roland Rozenveld Numansdorp;14. Stefan de Kok
Burgerveen; 15. Corne Castein Meerkerk;16. Niels Pieters Hoofddorp;17.
Frans van der Does Wilnis;18. Gerhard Klijnhout ’s-Gravendeel; 19. Niels
Vos Uddel; 20. Dennis Lems Papendrecht;
Elite-Vrouwen: 1. Sissy van Alebeek Schijndel;
2. Arenda Grimberg Almelo; 3. Kirsten Wild Almelo; 4. Santia
Trikusamn Indonesie; 5. Christine Mos De Wijk; 6. Marielle Kerste
Harmelen; 7. Jolanda van Dongen-Cools Middelharnis; 8. Marieke
Verhoeven Erp; 9. Catharina Mulders Rotterdam; 10. Sandra
Missbach Hazerswoude-Rijndijk; 11. Regina Bruins Leiderdorp; 12.
Linda Ringlever Nijmegen; 13. Esther Pennings Nieuw Vennep; 14.
Moniek Rotmensen Steenbergen;15. Alma Koelemeijer Arnhem; 16. Sandra van
Veghel Rosmalen;17. Liesbeth Bakker Wieringerwerf; 18. Marjolijn Gödde
H.I. Ambacht;19. Brigit Mulder Hattem; 20. Daphne Hoeve Oisterwijk;
Amateurs-A: 1. Peter van Leeuwen
Zoetermeer; 2. Lars Rietveld Oudewater; 3. Marc den Hoed
Pijnacker;4. Tonnie Akkermans Breda; 5. Lars Weijers Bemmel; 6. Hans
Weeda Zuidland; 7. Jean-Pierre van Dongen Made; 8. Jurgen
Lindhoud Rotterdam; 9. Kasper Schotte Rozenburg; 10. Otto Schotte
Hellevoetsluis; 11. Tjeerd Dudok Wagenberg; 12. Martin Schouten
Schiedam; 13. Tjerk Boom Lexmond; 14. John van de Korput Made;
15. Andre Grootveld Zoetermeer; 16. Eddy Hermsen Ochten; 17.
Marco Kuijvenhoven Naaldwijk; 18. Dave Heesbeen Oisterwijk; 19.
Chris Heiberg Rotterdam; 20. Rik de Schrijver Oosterhout;
ZWIJNDRECHT.(
2006.07.01 )
Elite/Beloften: 1. Bart Vendrig
Driebergen-Rijsenburg; 2. Gerhard Klijnhout s-Gravendeel; 3. Rob Disseldorp
Rijpwetering; 4. Nico van Dijk Harmelen; 5. Bjorn Hoeben Ell; 6. Johan Berk
Koudekerk aan den Rijn; 7. Dennis van Dijken Bemmel; 8. Malaya van Ruitenbeek
Delft; 9. Marco van der Stoep Berkel en Rodenrijs; 10. Wilco Zuijderwijk
Poeldijk; 11. Leon Burger Amsterdam; 12. Roland Rozenveld Numansdorp; 13. Arno
Hartog Giessenburg; 14. Leon Korteland Spijkenisse; 15. Wim Spijkerboer
Elspeet; 16. Martin Vrij Hellevoetsluis; 17. Michael Kortekaas Kudelstaart; 18.
Eric van de Meent Veenendaal; 19. Rik Nederlof Woerden; 20. Florian Smits
Amsterdam;
Elite-Vrouwen/Vrouwen-B: 1. Sissy van
Alebeek Schijndel; 2. Jolanda van Dongen Middelharnis; 3. Esther Pennings
Amsterdam; 4. Irene van den Broek Utrecht; 5. Marlijn Binnendijk
Zuid-Scharwoude; 6. Esther Kortekaas Voorhout; 7. Inge Velthuis Hendrik-ido-Ambacht;
8. Catharina Mulders Tilburg; 9. Eyelien Bekkering Den Ham Gn; 10. Debby van
den Berg Cuijk; 11. Liesbeth Bakker Wieringerwerf; 12. Sanne Fictoor Wijk bij
Duurstede; 13. Susan Hartog Jisp; 14. Petra Sloots Brielle; 15. Judith Helmink
Maurik; 16. Marit Kamp Pesse; 17. Brigit Mulder Harderwijk; 18. Danica Klok
Emmen; 19. Suzan Simons Steenbergen; 20. Denise van van Beers Spijkenisse;
Amateurs-A: 1. Marcel Beumer Ede Gld.; 2.
Jan de Leeuw Ermelo; 3. Godert de Leeuw Ermelo; 4. Hans Weeda Zuidland; 5. Erik
Meerkerk Zuidland; 6. Martin Schouten Schiedam; 7. Eddy Hermsen Ochten; 8.
Andre Boutestijn s-Gravenhage; 9. Leo van Dorp Zwartewaal; 10. Marcel Lambregts
Meteren; 11. Robert de Poel Dordrecht; 12. Niels van der Velden Ouderkerk aan
den IJssel;13. Alex de Kraker Delft; 14. Lars Rietveld Oudewater; 15. Gert
Verdijk Heijen; 16. Marco Kuijvenhoven Naaldwijk; 17. Guido Dirkx Rotterdam;
18. Ron van Eck Woerden; 19. Martijn Harteloh Dordrecht;
ZWIJNDRECHT.(
2007.07.07 )
Elite/Beloften: 1. Rob Disseldorp Rijpwetering;
2. Nico Vuurens Meerkerk; 3. Leo Gödde Hendrik-ido-Ambacht; 4. Ronald Schur
Zaandam; 5. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 6. Boudewijn de Graaff Heukelum; 7.
Jan van Velzen Rheden; 8. Gerhard Klijnhout s-Gravendeel; 9. Nico van Dijk
Harmelen; 10. Martijn Stougje Naaldwijk; 11. Jorrit Slaman Bergambacht; 12.
Tjeerd Dudok Wagenberg; 13. Leon Burger Amsterdam; 14. Arno Hartog Giessenburg;
15. Roland Rozenveld Numansdorp; 16. Jurgen Lindhoud Zoetermeer; 17. Remco
Broers Maartensdijk; 18. Robin Koot Limmen; 19. Nick Borst Leiden; 20. Martijn
Lust Heerhugowaard;
Elite-Vrouwen/Vrouwen-B: 1. Sissy van
Alebeek Amsterdam; 2. Suzanne van Veen Naaldwijk; 3. Ellen van Dijk Harmelen;
4. Patricia van Loon s-Gravenmoer; 5. Moniek Rotmensen Steenbergen; 6. Debby
Mansveld Lovendegem (Bel); 7. Reza Hormes Wijchen; 8. Kirsten Peetoom
Badhoevedorp; 9. Iris Slappendel Ouderkerk aan den IJssel; 10. Mascha
Pijnenborg Drunen; 11. Kate Cullen Schotland;
12. Femke van Schelven Engeland; 13. Judith Helmink Maurik; 14. Njisk Nauta
Amsterdam; 15. Patricia Ammerlaan Delft; 16. Danielle van Pinxten Sint
Michielsgestel; 17. Josien van den Heerik Bleskensgraaf; 18. Amanda Bongaards
De Lier; 19. Daphne van Kleef Bergschenhoek; 20. Natalie van Gogh Nieuw-Vennep;
Amateurs-A: 1. Godert de Leeuw Ermelo; 2.
Corné Castein Lopik; 3. Peter van Leeuwen Zoetermeer; 4. John Brand
Vlaardingen; 5. Jan de Leeuw. Ermelo; 6. Marc den Hoed Pijnacker; 7. Hans Weeda
Zuidland; 8. Martin Schouten Schiedam; 9. William de Wolf Rotterdam; 10. Arno
van der Veen Meerkerk; 11. Edwin van de Laar Breda; 12. Erik Meerkerk Zuidland;
13. Peter Jordaan Maassluis; 14. Rene Vrins Made; 15. Robert van Dalen Andel;
16. Frank Niewold Lisse; 17. Raphael Gabriels Roosendaal; 18. Jeroen Verwolf
Herwijnen; 19. Michel Duinmayer s-Gravenhage; 20. Gert Verdijk Heijen;
ZWIJNDRECHT
.( 2008.07.05 )
Elite/Beloften: 1. Sander Lormans Heemskerk;2.
Bob Jonkheer Lisse; 3. Nico Vuurens Meerkerk; 4. Dennis Leliveld Mijdrecht; 5.
Randy Sint Nicolaas Dordrecht;6. André van Reek Nieuw-Vennep;7. Bram van
Oosterhout Terheijden;8. Gideon de Jong Mijnsheerenland;9. Eddy van IJzendoorn
Tiel; 10. Rob Disseldorp Rijpwetering;11. Koos Jeroen Kers Amstelveen;12.
Tjeerd Dudok Wagenberg; 13. Dennis Voskuilen Amersfoort;14. Davy Jaspers Sint
Willebrord;15. Jaco Wagenaar Yerseke; 16. Frank de Reus Strijen; 17. Dirk van
Dam Arnemuiden;18. Peter van Dijk. Ter Aar; 19. Robin van der Lijn Vianen; 20.
Hendrik Visser Krimpen aan den IJssel;
Elite-Vrouwen/Vrouwen-B: 1. Suzanne
de Goede Zoeterwoude;2. Moniek Rotmensen Steenbergen;3. Linda Ringlever
Nijmegen; 4. Catharina Mulders Utrecht; 5. Krista Meesterburrie Alphen aan den
Rijn;6. Wilma Korevaar Groot-Ammers;7. Patricia van Loon s-Gravenmoer;8. Mascha
Pijnenborg Drunen; 9. Inge Klep Schijndel; 10. Cate Cullen Schotland; 11. Anne
Eversdijk Kapelle; 12. Liesbeth Bakker Wieringerwerf; 13. Maxime Groenewegen
Amsterdam; 14. Chantal Blaak Zuidland; 15. Mika Ogishima Oss; 16. Sissy van
Alebeek Amsterdam; 17. Sandra Hoekzema s-Gravenhage; 18. Monique van de Ree
Willemstad; 19. Esther Lommers Zwijndrecht; 20. Nina Kessler
Velserbroek;
Amateurs-A: 1. Lars Rietveld Oudewater; 2.
Erik Meerkerk Zuidland; 3. Corné Castein Lopik; 4. Michel Duinmayer
s-Gravenhage;5. Ronnie Takens Utrecht; 6. Erik Jan Overgaauw Zuidland;7. Rens
Trommels Poortugaal; 8. Jan Hordijk Westmaas; 9. Robert de Poel Dordrecht; 10.
Jeroen Rovers Breda; 11. Rene Smits. Lage Zwaluwe;12. Raphael Gabriels
Roosendaal;13. Ad de Kuiper Hardinxveld-Giessendam;14. Ruben Mijnsbergen
Rotterdam;15. Arno van der Veen Meerkerk;16. Ad Oorbeek Nieuw-Beijerland;17.
Gertjan Zevenbergen Nieuw-Beijerland;18. Bert de Vroet Numansdorp;19. Bas de
Schrijver Eindhoven; 20. Arnold Iburg Rotterdam;
ZWIJNDRECHT.(
2009.07.04 )
Elite/Beloften: 1. Nico Vuurens Meerkerk; 2.
Michael Vingerling Rockanje; 3. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 4. Johan Berk
Koudekerk aan den Rijn; 5. Simas Kondrotas Litouwen; 6. Arno Hartog
Giessenburg; 7. Niels Lommers Gouda; 8. Patrick van Loon s-Gravenmoer; 9. Jack
Vermeulen s-Gravendeel; 10. Willy Heeneman s-Gravenhage; 11. Nick Borst Leiden;
12. Ronald Roos Hoogstraten (Belgie) 13. Arjen de Baat Puttershoek; 14. Marcel
Alma Harskamp; 15. Peter Woestenberg St.Willebrord; 16. Dennis Kreder
Zevenhuizen; 17. Dennis Smit Zwanenburg; 18. John Bongaards De Lier; 19. Thijs
Kros Noordeloos; 20. Andy Knijpinga Utrecht;
Elite-Vrouwen/Vrouwen-B: 1. Jose
Tomic Australie; 2. Irene van den Broek Utrecht; 3. Nina Kessler Velserbroek;
4. Arenda Grimberg Almelo; 5. Njisk Nauta Amsterdam; 6. Marieke den Otter
Hoornaar; 7. Linda Ringlever Nijmegen; 8. Petra Dijkman Eindhoven; 9. Inge Klep
Schijndel; 10. Roxane Knetemann Krommenie; 11. Kirsten Peetoom Badhoevedorp;
12. Joukje Braam Schagen; 13. Claudia Witteveen Teuge; 14. Marissa Otten Enter;
15. Sandra Hoekzema Sneek; 16. Adriene Snijder Kollum; 17. Sky Lee Armstrong
Australie; 18. Judith Helmink Veldhoven; 19. Kate Cullen
Schotland; 20. Daniëlle Bekkering Den Han Gn;
Amateurs-B: 1. Rens Trommels Poortugaal; 2.
Jefte de Bruin Nijmegen; 3. Hans Weeda Zuidland; 4. Jens Zwitser Katwijk; 5.
Eddy Hermsen Ochten; 6. Robin de Pruyssenaere de la Woestijne Leusden;7. Robin
Huizinga Rozenburg; 8. Ad de Kuiper Hardinxveld-Giessendam; 9. Gert Verdijk
Heijen; 10. Arno van der Veen Meerkerk; 11. Lars Rietveld Oudewater; 12. Andre
van Tilborg Rijswijk Nb; 13. Michel Duinmayer s-Gravenhage; 14. Imo de
Pruijssenaere Leusden; 15. Stijn Schoen Rotterdam; 16. Erik Meerkerk Zuidland;
17. Aron Kremer Vierpolders; 18. Robert de Poel Dordrecht; 19. Edwin Vrauwdeunt
s-Gravenhage; 20. Stephan Borsboom Hellevoetsluis;
ZWIJNDRECHT.(2010.05.01)
Junior-Vrouwen: 1. Sabrina Stultiens Meijel;
2. Kelly Markus Hoofddorp; 3. Iris Ockeloen Dordrecht; 4.
Nathaly van Wesdonk Bergschenhoek; 5. Veerle Goossens Bakel; 6.
Jermaine Post Oegstgeest; 7. Claudia Koster Oudorp Nh; 8. Maxine
Oden Uitgeest; 9. Joyce van der Peet Den Haag;
Nieuweling-Meisjes: 1. Helena
van Leijen Wageningen; 2. Ashlynn van Baarle Zoetermeer; 3.
Lysanne Rohde Prinsenbeek; 4. Britt Teunissen Ysselsteyn LB 5.
Nathasja Heijting Beilen; 6. Corine van der Zijden Tienhoven; 7.
Simone Kikkert Hoogeveen; 8. Silvie Haakman Alphen aan den Rijn: 9.
Melissa van der Peet Den Haag; 10. Mascha Mulder Ridderkerk; 11.
Riejanne Markus Amstelveen; 12. Natasja Nieuwenhuizen s-Gravenzande; 13.
Julia Schobben Gorichem; 14. Maud Kaptheijns Westerhoven; 15.
Solveig Riesebeek Tiel; 16. Charlotte Eikelboom Hardenberg; 17.
Anne Peer Beuningen; 18. Puck Alkemade Noordwijk; 19. Melissa
Wijfje Ter Aar; 20. Morag Wouters Oosterhout Nb;
ZWIJNDRECHT
.( 2010.07.17 )
Elite/Beloften: 1. Malaya van Ruitenbeek Delft;
2. Nico Vuurens Meerkerk; 3. Ruben Dorren Amsterdam; 4. Peter
van Agtmaal Huijbergen; 5. Gerwin de Regt Nispen;6. Dennis Smit
Zwanenburg; 7. Patrick Ruckert Volendam; 8. Ivar Hartogs
Amersfoort; 9. Tjeerd Dudok Breda; 10. Masaki Wakumoto Japan; 11.
Boudewijn de Graaff Rotterdam; 12. Patrick Bos Amstelveen; 13.
Ferry den Elzen Sassenheim; 14. Joost Spring in t Veld Mijdrecht; 15.
Lex Nederlof Thailand; 16. Arno Hartog Giessenburg; 17. Wally
Buurstede Sint Willebrord; 18. Jerry Kallenfels Sint Willebrord; 19.
Mickey Kallenfels Breda; 20. Barry Bel de Goorn;
Elite-Vrouwen/Vrouwen-B: 1. Megan
Dunn Australie; 2. Belinda Goss Australie;3. Iris Slappendel Ouderkerk
a/d IJssel;4. Kate Cullen Schotland; 5. Baukje Doedee Driewegen; 6.
Irene van den Broek Utrecht; 7. Arenda Grimberg Baarle Nassau;8. Njisk
Nauta Amsterdam; 9. Joukje Braam Dordrecht; 10. Josien van
Wingerden Sliedrecht; 11. Kimberly van den Berg Nieuwleusen; 12.
Anne de Wildt Heiloo; 13. Kirsten Peetoom Badhoevendorp; 14.
Sandra van Veghel Rosmalen; 15. Katherina Bates Australie; 16.
Manon Klomp Tilburg;17. Juliette Wigbold Hengelo; 18. Amanda Bongaards
De Lier; 19. Marissa Otten Enter; 20. Alma Koelemeijer Arnhem;
Amateurs-A: 1. Martijn de Groot Vuren; 2.
Hans Weeda Zuidland; 3. Rene Smits Lage Zwaluwe;4. Corné Castein Lopik;
5. Martin Vrij Hellevoetsluis; 6. Anco Verstegen Dongen;7. Raphael
Gabriels Roosendaal; 8. Bart Wolthuis Hank; 9. Edwin Vrauwdeunt
s-Gravenhage; 10. Jeroen Rovers Breda; 11. Dennis Kivits Vlijmen;
12. Stephan Borsboom Hellevoetsluis; 13. Jan Gudde Nootdorp; 14.
Frans van der Does Wilnis; 15. Nick Toonen Lisse;16. Martijn Harteloh
Dordrecht; 17. Peter Bollaart Dordrecht; 18. Ad de Kuiper
Hardinxveld-Giessendam;19. Bert Kremer Geertruidenberg; 20. Udo Janssen
Papendrecht;