ZWIJNDRECHT.JEUGDRONDE.(
2000.05.06 )
Nieuwelingen: 1. Jasper van Heeswijk Vught;
2. Eddy van IJzendoorn Tiel; 3. Gideon de Jong Papendrecht; 4.
Bas ten Wolde Houten; 5. Patrick van Vliet Poeldijk; 6. Leon
Korteland Spijkenisse; 7. Chris Rovers Gemonde; 8. Stephan
Speijer Enspijk; 9. Randy Holleman Dordrecht; 10. Bram Wind Wijk
bij Duurstede; 11. David Jongbloed Oegstgeest; 12. Jeroen van Rij
Oud-Beijerland; 13. John Bongaards De Lier; 14. Joost van Leijen
Ewijk; 15. Matthijs Bunnik Berkel en Rodenrijs; 16. Rene van de
Laar Giessenburg; 17. Patrick van Loon ’s-Gravenmoer; 18. Bart
Vendrig Driebergen; 19. Dennis de Jong Waddinxveen; 20. Kevin
Boet Mijnsheerenland;
ZWIJNDRECHT.JEUGDRONDE.(
2001.05.05 )
Nieuwelingen: 1. Sebastiaan Langeveld Lisse;
2. Eddy van IJzendoorn Tiel; 3. Wim Stroetinga Oosterwolde; 4.
Machiel Wollersheim Havelte; 5. Kevin Schutte Zwolle; 6. Wim
Botman Markenbinnen; 7. Niels Pieters Hoofddorp; 8. Daan de Jonge
Oldenzaal; 9. Leon Korteland Spijkenisse; 10. Joost Spring in 't Veld Mijdrecht; 11. Freek Wallaard Noordeloos; 12.
Leon Burger Mijdrecht; 13. Evert van Bergen Zundert; 14. Daan
Dielemans Prinsenbeek; 15. Paul Konijnenburg Ridderkerk; 16. Fons
den Ridder Leidschendam; 17. Kevin Sluimer Nieuwerkerk a/d IJssel; 18.
Klaas van Hage Noordwijkerhout; 19. Ester Efraïm Lexmond; 20.
Marcel Lamberts Leerdam;
ZWIJNDRECHT.JEUGDRONDE.(
2002.05.04 )
Dames-Junioren/Dames-Nieuwelingen: 1. Suzanne
de Goede Zoeterwoude; 2. Christa Pirard Sprundel; 3. Miranda Vierling Den Haag;
4. Roxane Knetemann Krommenie; 5. Moniek Rotmensen Steenbergen; 6. Marjon
Spijkerman St. Nicolaasga; 7. Nathalie van Katwijk Oploo; 8. Esther Kortekaas
Voorhout; 9. Iris Slappendel Ouderkerk a/d IJssel; 10. Melissa Bax Mierlo; 11.
Janneke Kanis Zwolle; 12. Suzan Simons Steenbergen; 13. Mireille van 't Veld Heerde; 14. Arjanne van Bekkum Alphen; 15. Carola
Groeneveld Werkendam; 16. Gwen Kuiper Delft; 17. Yvette van Leest Moerdijk; 18.
Marloes Raymaekers Steenbergen; 19. Sofie van Horik Heukelum; 20. Josine van
Agtmaal Huijbergen;
Nieuwelingen: 1. Dennis Kreder Zevenhuizen;
2. Mike van der Putten Haarlem; 3. Arjen de Baat Puttershoek; 4.
Freek Wallaard Noordeloos; 5. Sjoerd Commandeur Raamsdonkveer; 6.
Jeffrey Buist Assen; 7. Michel Kreder Zevenhuizen; 8. Ronald van
der Laar Giessenburg; 9. Ben van der Kooi Breda; 10. Kevin
Schutte Zwolle; 11. Bryan Oudhuis Alkmaar; 12. Cornelius van
Ooijen Giessenburg; 13. Robert Berk Koudekerk a/d Rijn; 14. Len
Konings Voorburg; 15. Rikke Dijkxhoorn Rijswijk; 16. Alessandro
Pangrazzi Alblasserdam; 17. Douwe Schouten Vlaardingen; 18.
Arnoud Koot Limmen; 19. Sjon van der Valk Pijnacker; 20. Johan
Zuidmeer Spijkenisse;
ZWIJNDRECHT.JEUGDRONDE.(
2003.05.03 ).
Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes: 1. Maxime
Groenewegen Amsterdam; 2. Roxane Knetemann Krommenie;3. Moniek Rotmensen
Steenbergen; 4. Iris Slappendel Ouderkerk a/d IJssel; 5. Suzanne
van Veen Naaldwijk; 6. Monique van de Ree Willemstad; 7. Ellen
van Dijk Harmelen; 8. Janneke Kanis Zwolle; 9. Marjolijn Gödde
H.I. Ambacht; 10. Kornelia Groenveld Oppenhuizen;11. Nathalie van
Katwijk Oploo; 12. Liesbeth Bakker Wieringerwerf;13. Karin Knol Hasselt;
14. Silke Kogelman Lemelerveld; 15. Lois Hendriks Hilversum;16.
Sigrid Jochems Vianen; 17. Marielle Kerste Harmelen;18. Suzan Simons
Steenbergen; 19. Stephanie Vos Roosendaal; 20. Madieke
Remmerswaal Sneek;
ZWIJNDRECHT.JEUGDRONDE.
( 2004.05.08 )
Dames-Junioren/Nieuwelingen: 1. Moniek
Rotmensen Steenbergen; 2. Monique van de Ree Willemstad;3. Roxane
Knetemann Krommenie; 4. Renske Doedeé Kloosterzande; 5. Tessa
Kortekaas Voorhout; 6. Suzanne van Veen Naaldwijk; 7. Lotte
Egberts Borger; 8. Marjolijn Gödde Hendrik-ido-Ambacht; 9.
Jennifer van Staten Rotterdam; 10. Esther Lommers Dordrecht; 11.
Sylvia Strik Honselersdijk; 12. Marieke de Kort Liempde; 13.
Mariska van Beem Tiel; 14. Kelly van de Berg Honselersdijk; 15.
Silke Kogelman Lemelerveld; 16. Suzan Simons Steenbergen; 17.
Noortje Tabak Bergeijk; 18. Josine van Agtmaal Huijbergen; 19. Eefje
Tabak Bergeijk; 20. Patricia van Loon `s Gravenmoer;
ZWIJNDRECHT.JEUGDRONDE .( 2005.05.07 )
Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes: 1. Sigrid
Jochems Vianen; 2. Linda Ter Beek Hengelo ov; 3. Monique van de Ree
Willemstad; 4. Eefje Tabak Bergeijk; 5. Patricia van Loon `s
Gravenmoer; 6. Noortje Tabak Bergeijk; 7. Amanda Bongaards De
Lier; 8. Kelly van de Berg Honselersdijk; 9. Annelies Israel
Kruiningen; 10. Ingrid van den Wijngaard Teteringen; 11. Lucinda
Brand Oud-Beijerland; 12. Denise De Kraker Goes; 13. Trudie
Speksnijder Lekkerkerk; 14. Bianca Dodemont Epen; 15. Yvonne van
Everdingen Lekkerkerk; 16. Alice Burridge Alphen a/d Rijn; 17. Lieke
Geurts Krimpen aan den IJssel; 18. Thamara Pijpers Ridderkerk; 19.
Marjolein Meerkerk ’s-Gravendeel; 20. ---;
ZWIJNDRECHT.JEUGD.(
2006.05.06 )
Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes1. Nicole
Pieters Hoofddorp; 2. Esther Lommers Dordrecht; 3. Yvonne Baltus
Wieringerwaard; 4. Anna van der Breggen Hasselt; 5. Jacobien Kanis Zwolle; 6.
Marieke den Otter Hoornaar; 7. Lucinda Brand Oud Beijerland; 8. Amanda
Bongaards De Lier; 9. Alike Haanstra Waskemeer; 10. Patricia van Loon
s-Gravenmoer; 11. Dyonne Dekkers Lierop; 12. Nadja Tukker Dronten; 13. Laura
Panneman Rijswijk Zh; 14. Lisanne Bouwman Paterswolde; 15. Silke Kogelman
Lemelerveld; 16. Jorinda de Heer Hoogerheide; 17. Sanne Bosman Groningen; 18.
Ashley Korsman Hoogvliet; 19. Kim de Baat Puttershoek;
20. Irene van Lith Bladel;
ZWIJNDRECHT.JEUGD.(
2007.05.05 )
Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes: 1. Esther
Lommers Zwijndrecht; 2. Marieke den Otter Hoornaar; 3. Martine van der Herberg
Woerden; 4. Judith Bloem Kwintsheul; 5. Natasja de Vroome Rijswijk Zh; 6.
Winanda Spoor Rijswijk Zh; 7. Laura van der Kamp Hasselt; 8. Alien Paarhuis
Rouveen; 9. Barbara de Ridder Noordwijk Zh; 10. Anne van de Beurcht Volkel; 11.
Iris Ockeloen Dordrecht; 12. Roos van den Bos Oostknollendam; 13. Kim Jorink Wierden; 14. Irene van Lith Bladel; 15. Willeke
Knol Hasselt; 16. Joran Tromp Coevorden; 17. Nathaly van Westdonk
Bergschenhoek; 18. Nancy van der Togt s-Gravenhage; 19. Dagmar van der Sluis
Borne; 20. Esra Tromp Coevorden;
ZWIJNDRECHT. (
2008.05.03 )
Junioren-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes; 1. Sophie de
Ruijter Zoetermeer; 2. Marieke den Otter Hoornaar; 3. Ymke
Stegink Naarden; 4. Erica Schotman Smilde; 5. Natasja de Vroome
Rijswijk Zh; 6. Nathaly van Westdonk Bergschenhoek; 7. Jermaine
Post Oegstgeest; 8. Domenique van Santen Rozenburg; 9. Annemarie
Pasveer Arnemuiden; 10. Bianca Dodemont Epen; 11. Anouk Rockx
Oud-Gastel; 12. Denise Bouma Spijkenisse; 13. Dagmar van der
Sluis Borne; 14. Bodine Wubben Monster; 15. Marte Lenferink
Vriezenveen; 16. Yvonne Kuiper Den Ham Ov; 17. Chantal Verstraten
Roosendaal; 18. Priscilla Bode Hardinxveld-Giessendam; 19. Sosja
Bakker Oosterhout Nb; 20. Mara van Doremalen Den Bosch;
ZWIJNDRECHT.JEUGDRONE .( 2009.05.02 )
Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes: 1. Iris
Ockeloen Dordrecht; 2. Veerle Goossens Bakel; 3. Sophie de Ruijter Zoetermeer;
4. Marte Lenferink Vriezenveen; 5. Britt Teunissen Ysselsteyn LB; 6. Iris van
der Stelt Numansdorp; 7. Alien Paarhuis Rouveen; 8. Sosja Bakker Oosterhout Nb;
9. Maxine Oden Uitgeest; 10. Annelies Visser Leeuwarden; 11. Domenique van
Santen Rozenburg; 12. Joyce van der Peet s-Gravenhage; 13. Dagmar van der Sluis
Borne; 14. Jermaine Post Oegstgeest; 15. Helena van Leijen Wageningen; 16.
Kirsten van der Aa Losser; 17. Natasja Nieuwenhuizen s-Gravenzande; 18. Janine
van der Meer Vierpolders; 19. Maartje de Boer t Veld; 20. Bente van Bohemen
Nootdorp;