ZOETERWOUDE.(
2000.06.18 )
Elite/Neo/Sportkl.-A: 1. Perry
Bothof Zwijndrecht; 2. Jeroen Straathof Leiden; 3. Jeroen Lute
Limmen; 4. Timothy Kersten Purmerend; 5. Robert Karremans Alphen
a/d Rijn; 6. Ronald Roos Zoetermeer; 7. Richard Degeling Hoogkarspel;
8. Luit Blom Oudewater; 9. Edwin Vrauwdeunt Rijswijk; 10.
Cisco Pels Amsterdam; 11. Daniel Kleijn Wognum; 12. Wim Oldenburg
Uitwijk; 13. Vincent Spierings Alkmaar; 14. Arnoud Witsenburg
Driebergen; 15. Andries Bosma Amsterdam; 16. Bert Dekker
Ouderkerk a/d IJssel; 17. Eric-Jan Hagedoorn Gouderak; 18. Odwin
Bink Amsterdam; 19. Rene den Boer Vlaardingen; 20. Ton Griep
Bergschenhoek;
Dames-Nieuwelingen: 1. Suzanne
de Goede Zoeterwoude; 2. Miranda Vierling Rijswijk; 3. Sandra Duin
Alkmaar; 4. Marjon Spijkerman Sint Nicolaasga; 5. Christa Pirard
Sprundel; 6. Mariëlle van Kalmthout Rucphen; 7. Marije Profijt
Hoogeveen; 8. Lysbert Hartholt Kollumerzwaag; 9. Yvonne Godde
Hendrik-ido-Ambacht; 10. Joan Boskamp Roden; 11. Daisy Emens Breda;
12. Mariette Gouweloos Mijnsheerenland; 13. Ellen van den Ackerveken
Reusel; 14. Natasja van den Dikkenberg Veenendaal;15. Lindy Verheijden
Boxtel; 16. Sylvia Mooijer Volendam; 17. Patricia van Herp
Nieuwendijk; 18. Anna van Nijnatten s-Hertogenbosch; 19. Chantal
Cassee Haarlem; 20. H Raaijmaekers Steenbergen;
ZOETERWOUDE.(
2001.06.17 ).
Elite/Neo/Sportkl.-a/Vet.a: 1. Nico
Vuurens Meerkerk; 2. Gerhard Klijnhout ’s-Gravendeel; 3. Perry
Bothof Zwijndrecht; 4. Michael van der Wolf Ridderkerk; 5. Ton
Griep Bergschenhoek; 6. Ronald van der Tang Voorhout;7. John Brand
Vlaardingen; 8. Vincent Spierings Alkmaar; 9. Odwin Bink
Amsterdam; 10. Dennis van den Hurk Barendrecht; 11. Jeroen Lute
Limmen; 12. Adam Mijerson Amerika; 13. Erwin Meijer Delft; 14.
Heerko Gorter Werkendam; 15. Raymond Raadtgever Roosendaal; 16. Wim Oldenburg
Uitwijk; 17. Jelle Mul Schoorl; 18. Lennart van Drimmelen Haastrecht; 19. Ruud
Wennekes ’s-Gravenhage; 20. Leon van Strien Ridderkerk;
Dames-Jun/Nie: 1. Minke van Dongen Dongen; 2.
Miranda Vierling Den Haag;3. Suzanne de Goede Zoeterwoude; 4. Vera
Koedooder Bovenkarspel; 5. Sandra Duinhouwer; 6. Adrie Visser
Wieringerwerf; 7. Marije Profijt Hoogeveen; 8. Mariëlle van
Kalmthout Rucphen; 9. Loes Markerink Raalte; 10. Monique Verstraten
Roosendaal; 11. Nathalie van Katwijk Oploo; 12. Christa Pirard
Sprundel; 13. Pleuni Möhlmann Apeldoorn; 14. Frederika van de
Wiel Harkema;15. Lysbert Hartholt Kollumerzwaag; 16. Marjon Spijkerman
St. Nicolaasga; 17. Marjel Daggenvoorde Heeten; 18. Anneke Bloks
Helmond; 19. Marjolijn Gödde H.I. Ambacht; 20. Daniëlle van
Pinxten St. Michiels Gestel;
ZOETERWOUDE.(
2002.06.16 )
Elite/Neo: 1. Jan Hordijk Westmaas; 2.
Matthijs Delen Rotterdam; 3. Jeroen Straathof Leiden; 4. Alfred
de Bruin Stolwijk; 5. Niels Bergman Groningen; 6. Vincent
Spierings Alkmaar; 7. Gerhard Klijnhout ’s-Gravendeel;8. Ruud Wennekes
’s-Gravenhage; 9. John Brand Vlaardingen; 10. Nico van Dijk
Harmelen; 11. Leon van Strien Ridderkerk; 12. Richard Visscher
Zoetermeer; 13. Ton Griep Bergschenhoek; 14. Bart Williams
Berkel-Rodenrijs; 15. Ronald van der Tang Voorhout; 16. Daniel
Kleijn Wognum; 17. Edwin Vrauwdeunt Den Haag; 18. Piet Smits
Hazerswoude; 19. Jussi Matinheikki Den Haag; 20. Bas
Schoondergang Leiderdorp;
Dames-Junioren/Nieuweling-Meisjes; 1. Marjon
Spijkerman St. Nicolaasga; 2. Miranda Vierling Den Haag; 3.
Suzanne de Goede Zoeterwoude; 4. Christa Pirard Sprundel; 5.
Pleuni Möhlmann Apeldoorn;6. Marije Profijt Hoogeveen; 7. Loes Markerink
Raalte; 8. Moniek Rotmensen Steenbergen; 9. Sandra Duin Alkmaar;
10. Nathalie van Katwijk Oploo; 11. Joan Boskamp Roden; 12.
Suzanne van Veen Naaldwijk; 13. Ellen van den Ackerveken Reusel; 14.
Esther Kortekaas Voorhout; 15. Renske Doedeé Kloosterzande; 16.
Iris Slappendel Ouderkerk a/d IJssel; 17. Maaike Hofstede Raalte; 18.
Eva Heijmans Diemen; 19. Birgitta Wind Muiderberg; 20. Liesbeth
Bakker Wieringerwerf;
ZOETERWOUDE.(
2003.06.15 ).
Elite/Beloften: 1. Marcel Alma Harskamp; 2.
Trevor Jaaron Poad Nieuw Zeeland;3. Marco Luyten Meerkerk; 4. Warner de
Boer Dronten; 5. Leon van Strien Ridderkerk;6. Wim Oldenburg Uitwijk; 7. Piet Smits Hazerswoude; 8.
Heerko Gorter Gorinchem;9. Jan Hordijk Westmaas; 10. Jeroen Straathof
Leiden;11. Arnoud Witsenburg Driebergen; 12. Kenny van Hummel Elden; 13.
Louis de Koning Zwartewaal;14. Andy Knijpinga Utrecht; 15. Sander van
der Sloot Benschop;16. Leon Brouwer Rotterdam; 17. Ronald Schür
Alkmaar;18. Niels van Luijk Naaldwijk;19. Andras van Hoeijen Amersfoort; 20.
Alexander Hendriks Uithoorn;
Amateurs-A:1. John Brand Vlaardingen; 2.
Henk Ceelen Ouderkerk a/d IJssel;3. Gerben van de Reep Hillegom; 4. Jaco
Tettelaar Maassluis; 5. Peter van de Reep Hillegom; 6. Ronald
Roos Zoetermeer; 7. Martijn Harteloh Dordrecht;8. Wilfred Veldkamp
Woerden; 9. Axel Hermans Bergschenhoek; 10. Edwin Vrauwdeunt Den
Haag; 11. André Grootveld Zoetermeer; 12. Sander Aardenbrug
Zaandam;13. Ronald van der Tang Voorhout; 14. Marco Kuijvenhoven
Naaldwijk; 15. Jan Koper Heemskerk; 16. Jelle de Kroon
Rotterdam;17. Dennis van Weel Nieuw-Vennep; 18. Edwin van der Scheer
Hoek van Holland;19. Jacob van der Veen ’s-Gravenhage; 20. Martin van
Dijk Maasdijk;
ZOETERWOUDE. (
2004.06.20 )
Elite/Neo: 1. Martijn Stougje
Hellevoetsluis; 2. Edward Farenhout Zuidland; 3. Arno Hartog
Giessenburg; 4. Patrick Koeman Nieuwegein; 5. Louis de Koning
Zwartewaal; 6. Harm Bronkhorst Nieuw-Vennep; 7. Roland Rozenveld
Numansdorp; 8. Pascal Schoots Tiel; 9. Leon van Strien
Ridderkerk; 10. Erwin Ritzervelt Noordwijkerhout; 11. Jeroen de
Joode Rotterdam; 12. Rodrigo Mendieta s-Gravendeel; 13. Frans van
der Does Wilnis; 14. Marcel van Dijk Spijkenisse; 15. Vincent
Spierings Alkmaar; 16. Johnny Brouwer Moordrecht; 17. Johan Berk
Koudekerk a/d Rijn; 18. Frank Visser Gouda; 19. Wilfred Verhagen
Woerden; 20. Jeroen Straathof Leiden;
Elite-Dames: 1. Iris Slappendel Ouderkerk
a/d IJssel; 2. Katherine Bates Australie; 3. Lenie Dijkstra
Oosterzee-buren; 4. Aukje de Koning Alkmaar; 5. Jaccolien
Wallaard Noordeloos; 6. Nathalie van Katwijk Oploo; 7. Sandra van
Veghel Rosmalen; 8. Marion Bax Bavel; 9. Josephine Groenveld
Folsgare; 10. Susan Hartog Jisp; 11. Eyelien Bekkering Den Ham; 12. Pascal
Hermes Liempde; 13. Monique Verstraten Roosendaal; 14. Sabrina Kaatee Koedijk;
15. Kornelia Groenveld Oppenhuizen; 16. Suzanne de Goede Zoeterwoude; 17.
Edith den Boer Ouderkerk ad IJssel; 18. Daniëlle Jansen Tiel; 19. Daniëlle
Bekkering Den Ham; 20. Mirjam van Dijk Pijnacker;
ZOETERWOUDE .(
2005.06.19 )
Elite/Belofte: 1. Dennis Smit Zwanenburg; 2.
Roland Rozenveld Numans- dorp; 3. Rob Disseldorp Rijpwetering; 4.
Jeroen Akkerman Almere; 5. Edward Farenhout Zuidland; 6. Andy
Knijpinga Utrecht; 7. Jan Hordijk Westmaas; 8. Marco Luyten
Meerkerk; 9. Marcel van Dijk Spijkenisse; 10. Matthijs Delen
Rotterdam; 11. Martijn Stougje Hellevoetsluis 12. Niels van Luijk
Naaldwijk; 13. Walter de Kok Burgerveen; 14. Maarten Bremer Dodewaard;
15. Werner Altewischer Amsterdam; 16. Gerhard Klijnhout
’s-Gravendeel; 17. Erik Averesch Elspeet; 18. Erwin Ritzervelt
Noordwijker- hout;19. Wim Spijkerboer Elspeet; 20. Jorrit Slaman
Bergambacht;
Nieuwelingen: 1. Erik Berkhout Schipluiden;
2. Jaron Van Diermen Bunschoten; 3. Stefan Limburg Witte Paarden;
4. Damiën Spierings Zoetermeer; 5. Bas ter Woord Winterswijk; 6.
Robin van Heijningen Naaldwijk; 7. Johnny van Diermen Bunschoten; 8.
Joeri van Delft Voorburg; 9. Arian Oosthoek H.I. Ambacht; 10.
Willy Heeneman ’s-Gravenhage; 11. Dave de Best Noordwijk; 12.
Frank Post Naaldwijk; 13. Sjoerd Kouwenhoven Honselersdijk; 14.
Peter Mosterd Maasland; 15. Arjen ten Dam Heiloo; 16. Rob van der
Niet Noordwijk; 17. Geert van der Horst Woerden; 18. Sjors van
der Wal Noordwijkerhout; 19. Stefan den Hartog H.I. Ambacht; 20.
Martijn Stoop Heerhugowaard;
ZOETERWOUDE.(
2006.06.18 )
Nieuwelingen: 1. Ralph Gelens
Hendrik-ido-Ambacht; 2. Rune van der Meijden Delfgauw; 3. Barry Markus
Hoofddorp; 4. Robin van Heijningen Naaldwijk; 5. Jerwin Wieser Zoetermeer; 6.
Sjoerd Kouwenhoven Honselersdijk; 7. Jasper Ockeloen Dordrecht; 8. Patrick van
Nunen Barendrecht; 9. Bas Krauwel Noordwijk Zh; 10. Douwe Bostelaar Leidschendam;
11. Axel Post Oegstgeest; 12. Erick Tol Boskoop; 13. Dave de Best Noordwijk Zh;
14. Stefan den Hartog Hendrik-ido-Ambacht; 15. Rutger Schellevis Stolwijk; 16.
Bjorn van Buijtene Berkel en Rodenrijs; 17. Christian Koot Sassenheim; 18.
Maikel Hogervorst Pijnacker; 19. Romario Riethof Schalkwijk; 20. Milan van den
Ende Berkel en Rodenrijs;
Amateurs-A: 1. Leo van Dorp Zwartewaal; 2.
Marcel Beumer Ede Gld.; 3. Martin Schouten Schiedam; 4. Marco Kuijvenhoven
Naaldwijk; 5. Hans Weeda Zuidland; 6. Erik Meerkerk Zuidland; 7. Andre
Boutestijn s-Gravenhage; 8. Paul Heerschop Rotterdam; 9. Ad de Kuiper
Hardinxveld-Giessendam;10. Rien Schuurhuis Delft; 11. Bjorn Jansen Nijmegen;
12. Edwin Vrauwdeunt s-Gravenhage; 13. Piet Smits Hazerswoude-Dorp; 14. Mark Groot
Utrecht; 15. Willy Becx Rotterdam; 16. Robert de Poel Dordrecht; 17. Henri
Spijkers s-Gravenhage; 18. Gerald Scheffer Renkum; 19. Johan Tromp Hoornaar;
20. Martijn Harteloh Dordrecht;
ZOETERWOUDE.(
2007.06.17 )
Elite/Beloften: 1. Jorrit Slaman Bergambacht;
2. André van Reek Nieuw-Vennep; 3. Martijn Lust Heerhugowaard; 4. Wouter de
Groot Hillegom; 5. Martijn Stougje Naaldwijk; 6. Ton Slippens Schagen; 7. Jan
van Velzen Rheden; 8. Ronald Schur Zaandam; 9. Bart Vendrig Maurik; 10. Jan
Hordijk Westmaas; 11. Patrick Koeman Nieuwegein; 12. Dennis Luyt Haarlem; 13.
Boudewijn de Graaff Heukelum; 14. Nico Vuurens Meerkerk; 15. Harm Bronkhorst
Nieuw-Vennep; 16. Sander Aardenburg Zaandam; 17. Mazid Kramers Ridderkerk; 18.
Ferry den Elzen Noordwijkerhout; 19. Arnoud Witsenburg Driebergen-Rijsenburg;
20. Rik de Voogd s-Gravenzande;
Amateurs-B: 1. Ton Vrolijk Schipluiden; 2.
Floris van der Bas Rijswijk Zh; 3. Ron Mol s-Gravenhage; 4. Erik Jan Overgaauw
Zuidland; 5. Art Oosting Abbenbroek; 6. Richard Korteweg s-Gravenhage; 7. Ad
Slingerland Haastrecht; 8. Carlo van Trigt Zuidland; 9. Rob Groenenberg
Abbenbroek; 10. Wim van der Plas Noordwijk Zh; 11. Marten Verduijn Oudenhoorn;
12. Hans Bal s-Gravenhage; 13. Martin Schouten Schiedam; 14. Louis Oudshoorn Voorhout;
15. Emiel Hordijk Brielle; 16. Marcel van Dam. Ouderkerk aan den IJssel; 17.
Jan van Straaten Sassenheim; 18. Arje de Waard Dordrecht; 19. Fons Verhoeven
Amersfoort; 20. Marcel de Groot Hillegom;
ZOETERWOUDE.(2008.06.15)
Elite/Beloften: 1. Johan Berk Koudekerk aan den
Rijn; 2. André van Reek Nieuw-Vennep; 3. Ton Slippens Schagen;4.
Rob Disseldorp Rijpwetering; 5. Joost Spring in t Veld Mijdrecht; 6.
Erik van Lakerveld Leiden; 7. Ronald Schur Zaandam; 8. Joost van den
Blink s-Gravenzande; 9. Marco Kuijvenhoven s-Gravenzande; 10.
Jeroen Straathof Leiden; 11. Frans van der Does Wilnis; 12.
Gerben Vreugdenhil Naaldwijk; 13. Nick Borst Leiden; 14. Ronald
Meijer Leiden; 15. Raymond Kreder Zevenhuizen Zh; 16. Gerhard
Klijnhout s-Gravendeel;17. Damiën Spierings Zoetermeer; 18. Martijn
Simons Roosendaal;19. Dennis Souverein Haarlem; 20. Nicky Vroome
Rijswijk Zh;
Nieuwelingen: 1. Fabian Ammerlaan Berkel en
Rodenrijs; 2. Dylan van Baarle Zoetermeer; 3. Mike Boer Rozenburg
Zh; 4. Willem Klein Tijssink Hattem; 5. Friso Roscam Abbing
Rotterdam; 6. Bob van den Enden s-Gra- venzande; 7. Erwin Broers
Maartensdijk; 8. Mitchel Kooyman Zevenhuizen Zh;9. Robbert Schaap
Voorburg; 10. Mike Willemse s-Gravenhage; 11. Olaf Oussoren
Amerongen; 12. Joost van der Burg Delfgauw; 13. Martin Romijn
Zuidland;14. Robin van Dijk Kampen; 15. Rogier Lindeman Den Hoorn Zh;
16. Diederik Deelen Berkenwoude; 17. Danny van der Sman Nootdorp;
18. Edwin van Endhoven Maasdam;19. Marijn Abbenhuijs Delfgauw; 20. Erik
Groeneveld Heinenoord;
ZOETERWOUDE .(
2009.06.21 )
Nieuwelingen: 1. Jaap de Man Spijkenisse; 2.
Bob van den Enden s-Gravenzande; 3. Niels van der Pijl Alphen aan den Rijn; 4.
Joost van der Burg Delfgauw; 5. Luke Middelburg De Lier; 6. Koen Hofstede
Poeldijk; 7. Nicky Gieskens s-Gravenhage; 8. Jeroen Ras Lisse; 9. Tim Rodenburg
Berkel en Rodenrijs; 10. Leon Hofman Bleiswijk; 11. Christopher Tveter
Rijnsburg; 12. Nils Beukers Monster; 13. Justin Plijter Hillegom; 14. Thijs van
der Helm Pijnacker; 15. Daan van der Helm Pijnacker; 16. Pim Zwinkels
Kwintsheul; 17. Erik Groeneveld Heinenoord; 18. Lennard Hofstede Poeldijk; 19.
Robin van den Oever Rotterdam; 20. Jordy Bouma Spijkenisse;
Amateurs-B: 1. Martijn Suk Velserbroek; 2.
Niels Oden Uitgeest; 3. Andre Boutestijn s-Gravenhage; 4. Bas van Werven
Rotterdam; 5. Robert Reijers Dordrecht; 6. Marco Riemen Gouda; 7. John Eggers
Ridderkerk; 8. Ruud Duivenvoorden Noordwijkerhout; 9. Wobbe van den Kieboom
Zeist; 10. Niels van Baar Woerden; 11. Ton van Eijk Hillegom; 12. Peter Fils
Pijnacker; 13. Art Oosting Abbenbroek; 14. Michael McKay Hillegom; 15. Leen
Merison Berkel en Rodenrijs; 16. Wim van der Plas Noordwijk Zh; 17. Jan de
Vreede Lisse; 18. Maurice van der Lee Velserbroek; 19. Shane ter Hennepe Gouda;
20. Arje de Waard Dordrecht;
ZOETERWOUDE .(
2010.06.20 )
Nieuwelingen: 1. Lennard Hofstede Poeldijk;
2. Glenn van Nierop Zoeterwoude; 3. Marnix van Ark Capelle aan den
IJssel; 4. Justin Plijter Hillegom; 5. Bryan van Rooyen Lisse;
6. Timon van Reek Voorhout; 7. Richard Dijkshoorn Rotterdam; 8.
Ivar Moeleker Yerseke; 9. Koen van Nieuwpoort Nieuwerkerk a/d IJssel;
10. Ivo de Ruijter Zoetermeer; 11. Sem Bleiksloot Rotterdam; 12.
Fabrizio Korsman Hoogvliet; 13. Daan van der Helm Pijnacker; 14.
Bram van Berkesteijn Hazerswoude-Rijndijk; 15. Bob Ammerlaan Bleiswijk;
16. Rowan Remmerswaal Pijnacker; 17. Jeroen van Pierre Wilnis; 18.
Jeroen Vegter Rhoon; 19. Etienne Lenting Nieuwveen; 20. Twan
Middelburg De Lier;
Elite-Vrouwen/Vrouwen-B: 1. Suzanne
de Goede Leiden; 2. Roxane Knetemann Krommenie; 3. Kirsten
Peetoom Badhoevendorp; 4. Irene van den Broek Utrecht; 5. Hannah
Welter Loosdrecht; 6. Arenda Grimberg Baarle Nassau; 7. Marte
Lenferink Vriezenveen; 8. Mascha Pijnenborg Drunen; 9. Nina
Kessler Velserbroek; 10. Petra Dijkman Eindhoven; 11. Irene
Tesink Amsterdam; 12. Catharina Mulders Utrecht; 13. Sophie de
Boer Enschede; 14. Tessa van Nieuwpoort Nieuwerkerk a/d IJssel; 15.
Ilona Hoeksma Luxwoude; 16. Sanne Fictoor Wijk bij Duurstede; 17.
Anneke Lubeek Puttershoek; 18. Daphne van Kleef Bergschenhoek; 19.
Linda Ringlever Nijmegen; 20. Lisanne Al Assendelft;
ZOETERWOUDE.(2011.06.19)
Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen:
1. Suzanne de Goede Leiden; 2.
Melissa Hoskins Australie; 3. Kirsten
Peetoom Badhoevendorp; 4. Isabella
King Australie; 5. Petra Dijkman
Eindhoven; 6. Annette Edmondson
Australie; 7. Jermaine Post
Oegstgeest; 8. Christina Becker
Duitsland; 9. Henriette Woering
Rozenburg; 10. Olga de Boer
Hazerswoude; 11. Regina Bruins
Leiderdorp; 12. Mary Rose Postma
Maastricht; 13. Sabine Rijkers
Hapert; 14. Chiara Roberti Berkel en
Rodenrijs; 15. Liesbeth Zeeman
Oudkarspel; 16. Amy Cure Australie; 17. Eefje Tabak Bergeijk; 18. Sarah Kent Australie;19. Anneke Lubeek
Puttershoek; 20. Silke Tabak
Bergeijk;
ZOETERWOUDE.(2012.06.17)
Nieuwelingen: 1. Flip Alkemade Noordwijk; 2.
Thom Martens Zoetermeer; 3. Miguel Ketelaars Bleiswijk; 4. Nils
Wolffenbuttel Nigtevecht; 5. Marc Bolhoven Purmerend; 6. Koen de
Best Mijdrecht; 7. Thierry Bouckaert Lisse; 8. Max van de Water
Amsterdam; 9. Jesse van den Enden s-Gravenzande; 10. Jim
Duijvesteijn Honselersdijk; 11. Jason van Haaften De Meern; 12.
Casper van Kester Poeldijk; 13. Martijn Admiraal Nieuw-Vennep; 14.
Bjorn Beukers Monster; 15. Sjoerd v.d. Stelt Numansdorp; 16.
Danny Voogt Wormer; 17. Jeroen van der Meer Pijnacker; 18. Dion
van Nierop Zoeterwoude; 19. Joey Hallie Purmerend; 20. Arjan
Arentsen Harderwijk;
Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen: 1. Suzanne
de Goede Leiden; 2. Joukje Braam Dordrecht; 3. Melanie Woering
Rozenburg; 4. Nancy van der Burg Nootdorp; 5. Martina Zwick
Duitsland; 6. Jermaine Post Oegstgeest; 7. Kim Banga Eindhoven;
8. Mary Rose Postma Maastricht; 9. Erika Broekema Wildervank; 10.
Sanne Fictoor Wijk bij Duurstede; 11. Silja Visser Hoorn; 12.
Charlotte Lenting Didam; 13. Irene Tesink Amsterdam; 14. Janien
Lubben Emmen; 15. Annet Pit Beekbergen; 16. Renee Welling Op-
meer; 17. Lisanne Al Assendelft; 18. Hilde Oudman Nijmegen; 19.
Charlotte Peeters Roosendaal; 20. Eltina van Wijk Nieuw-Lekkerland;
ZOETERWOUDE.(
2013.06.16 )
Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Thom Van
Beek Stompwijk; 2. Bob Jonkheer Lisse; 3. Gerard Windhouwer
Oostzaan; 4. Andy Knijpinga Utrecht; 5. Robert Heemskerk
Hazerswoude-Rijndijk; 6. Arnoud Witsenburg Driebergen; 7. Laurens Koster
Oegstgeest; 8. Ruben Mijnsbergen Rotterdam; 9. Andre Grootveld Zoetermeer; 10.
Vincent Spierings Alkmaar; 11. Sandor Stuut Den Haag; 12. Nick Hansen Volendam;
13. Peter Fils Pijnacker; 14. Jan Gudde Nootdorp; 15. Teo Muis Gorinchem; 16.
André Kraan Gouda; 17. Kevin Kooyman Zevenhuizen; 18. Marc den Hoed Pijnacker;
19. Menno Gobielje Gouda; 20. Erik Groeneveld Heinenoord;
Nieuwelingen: 1. Adne van Diest Oude
Wetering; 2. Noah van der Meer Naaldwijk; 3. David Hockx
Oudewater; 4. Miguel Ketelaars Bleiswijk; 5. Casper van Kester
Poeldijk; 6. Jorn Volkers Barendrecht; 7. Tristan Rijsdijk
Vlaardingen; 8. Dion van Nierop Zoeterwoude; 9. Martijn Knoppert
s-Gravenzande; 10. Jesse Lagendijk Alphen aan den Rijn; 11. Bas
Jansen Warmond; 12. Jim Duijvesteijn Honselersdijk; 13. Cliff de
Peijper Oud Gastel; 14. Rick Verhoeven Gouda; 15. Wouter Ketting
Spijkenisse; 16. Thomas Verleys Donk Woensdrecht; 17. Willem Bok
Maren-Kessel; 18. Rienk Engele Pijnacker; 19. Frenky van der
Vorst Halsteren; 20. Jesse Muis Giessenburg;
ZOETERWOUDE.(
2014.06.15 )
Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Bob
Jonkheer Lisse; 2. Albert van Riessen Rotterdam; 3. Vincent Spierings Alkmaar;
4. Martijn Borst Zoeterwoude; 5. Kevin Kooyman Zevenhuizen Zh; 6. Harm
Bronkhorst Voorhout; 7. Tijmen Snel Leiden; 8. Erik de Niet Den Haag; 9. Jan
Metselaar Bergschenhoek; 10. Bastijn Boele Leiden; 11. Vincent Fackeldey Leiden;
12. Glenn van Nierop Zoeterwoude; 13. Elmar van Hoorn Rotterdam; 14. Niels
Overvoorde Delfgauw; 15. David Hockx Oudewater; 16. Eddy Gödde
Hendrik-ido-Ambacht; 17. Dion van Nierop Zoeterwoude; 18. Mike Kruijthof
Dordrecht; 19. Martijn Harteloh Dordrecht; 20. Peter Fils Pijnacker;
Nieuwelingen: 1. Ide Schelling Den Haag; 2.
Marco Mook Alphen aan den Rijn; 3. Rens Tulner Lexmond; 4. Adne van Diest Oude
Wetering; 5. Tom Wijfje Ter Aar; 6. Herman Brinkman Rotterdam; 7. Martin Pluto
Den Haag; 8. Jesse Lagendijk Alphen aan den Rijn; 9. Bas Jansen Warmond; 10.
Niels Fontijne Krimpen aan den IJssel; 11. Vincent Hoppezak Nieuwerkerk aan den
IJssel 12. Niels Boele Leiden; 13. Wouter Ketting Spijkenisse; 14. Michael
Kootstra Krimpen aan de Lek; 15. Maikel Zijlaard Rotterdam; 16. Minne Verboom
Krimpen aan den IJssel; 17. Riis Kaak Nieuw Vennep; 18. Max Mesman Nootdorp;
19. Freek Middelburg De Lier; 20. Wessel van Koppen Schipluiden;
ZOETERWOUDE.(
2015.06.21 )
Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Stefan Laurijssen
Roosendaal; 2. Guus de Graauw Etten-Leur; 3. Niels van der Pijl Alphen aan den
Rijn; 4. Bram Mens Den Haag; 5. Vincent Fackeldey Leiden; 6. Glenn van Nierop
Zoeterwoude; 7. Niels Overvoorde Delfgauw; 8. Henk de Jong Mijdrecht; 9. Erik
de Niet Den Haag; 10. Gino Bonemeijer Nootdorp; 11. Robbert Schaap Voorburg;
12. Rienk Engele Pijnacker; 13. Michel Reuser Dieren; 14. Albert van Riessen
Rotterdam; 15. Bob Goedbloed Leiden; 16. Martijn Harteloh Dordrecht; 17. Lars
Adriaansen Steenbergen; 18. Kick Mijlhoff Den Haag; 19. Jan Metselaar
Bergschenhoek; 20. Tim de Koning Delfgauw;
Nieuwelingen: 1. Max Kroonen Diepenveen; 2.
Mathijs de Leng Boskoop; 3. Freek Middelburg De Lier; 4. Martijn Krook
Purmerend; 5. Milan van der Touw Voorschoten; 6. Kane IJdo Brielle; 7. Iska
Buwalda Biddinghuizen; 8. Frank Stijger Honselersdijk; 9. Ruben Zijleman Gouda;
10. Cornee Jansen Lelystad; 11. Twan Karstel Rotterdam; 12. Luuk Vollebregt De
Lier; 13. Stijn de Kort Schipluiden; 14. Niels Groenendijk Hellevoetsluis; 15.
Peder Robijn Koudekerk aan de Rijn; 16. Marley Fabian Jungen Den Haag;
ZOETERWOUDE.(
2016.06.19 )
Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Maxim
Harteloh De Lier; 2. Niels Overvoorde Delfgauw; 3. Tom de Vreede Delfgauw; 4.
Ruben Mijnsbergen Rotterdam; 5. Jaco van Beusichem Hoek van Holland; 6. Tom
Zwaan Amsterdam; 7. Albert van Riessen Rotterdam; 8. Dion van Nierop
Zoeterwoude; 9. Marco Kuijvenhoven s-Gravenzande; 10. Ronald Greep Maasland; 11.
Remco Schellevis Stolwijk; 12. Mark van Velthoven Wateringen; 13. Johan Berk
Hazerswoude-Rijndijk; 14. Martijn Harteloh Dordrecht; 15. Joeri van Delft
Voorburg; 16. Jan Gudde Nootdorp; 17. Arje de Waard Dordrecht; 18. Danny
Vrolijk Schipluiden; 19. Jan Sachtleven Den Haag; 20. Rienk Engele Pijnacker;
Nieuwelingen: 1. Tomas Kopecky Zoeterwoude;
2. Lennart Reijtenbagh Zuidland; 3. Jan Wicher Sieders Leidschendam; 4. Niels
van Ekeren Rijswijk; 5. Manuel Michielsen Eck en Wiel; 6. Luuk Vollebregt De
Lier; 7. Hugo Hoekjen Delft; 8. Mitchell den Duijn Alphen aan den Rijn; 9.
Heijme Breederveld Purmer; 10. Samuel Runderkamp Volendam; 11. Serginho
Wilshaus Haarlem; 12. Jasper Kraaijenbrink Abbenbroek; 13. Mitchell Vink
Veenendaal; 14. Jayson de Bruin Alphen aan den Rijn; 15. Luc van der Hoeven
Wateringen; 16. Kevin Vaarties Rotterdam; 17. Jim Kes Volendam; 18. Bob
Gerritsen Hillegom; 19. Peder Robijn Koudekerk aan den Rijn; 20. Jonas de
Poorter Den Haag;
ZOETERWOUDE.(
2018.06.17 )
Junioren/Amateurs/Sportklasse:1. Nick
Zuidewind Lisse; 2. Bob Jonkheer Noordwijkerhout; 3. Leo Gödde Barendecht; 4.
Geert Zaal Utrecht; 5. Elias de Bruijne Utrecht; 6. Jaco van Beusichem Hoek van
Holland; 7. Robbert Schaap Leidschendam; 8. Frank Lanting Den Haag; 9. Roy
Hoogendoorn Boskoop; 10. Marvin Steenbergen Waddinxveen; 11. Laurens Heijn
Leiden; 12. Mike Kruijthof Dordrecht; 13. Arje de Waard Dordrecht; 14. Michiel
Vos Delft; 15. Martijn Wiggers Den Haag 16. Tim Christen Leiden; 17. Marcel
Prakken Utrecht; 18. Pepijn Hillemans Hoogerheide; 19. Jorre van der Bij
Utrecht; 20. Marco Kuijvenhoven ´s-Gravenzande
Nieuwelingen: 1. Yannick van den Berg
Monster; 2. Sietse Kool Zevenhoven; 3. Daan Brouwer Jaarsveld; 4. Bart Hordijk
Mijnsheerenland; 5. Youp de Vos Hillegom; 6. Igor Baars Nieuw-Vennep; 7. Elian
Lagendijk Alphen aan den Rijn; 8. Mark Groeneveld Enkhuizen; 9. Jarid van Horik
Dordrecht; 10. Steijn Willemsen Rotterdam; 11. Lars Seldenthuis Berkel en
Rodenrijs; 12. Daan Hilbers Den Haag; 13. Sam Oosterholt Made; 14. Wessel
Kuiper Oosterblokker; 15. Twan van der Drift Wateringen; 16. Matthé Pronk.
Tuitjenhorn; 17. Ids Visscher Pijnacker; 18. Daan Droog Leiderdorp; 19.
Sebastiaan Vermulm Zoetermeer; 20. Quinten Hoogervorst Schoorl;
ZOETERWOUDE .(
2019.06.16 )
Nieuwelingen: 1. Matyas Kopecky Zoeterwoude;
2. Roan Konings Oudenbosch; 3. Bart Hordijk Westmaas; 4. Jeremy Melis Dongen;
5. Moreno Tak Fijnaart; 6. Sietse Kool Zevenhoven; 7. Rowan van Oord Hank; 8.
Brett Chow Hendrik-ido-Ambacht; 9. Stan Lute Rotterdam; 10. Yannick van den
Berg Monster; 11. Roan Danckaarts Utrecht; 12. Yorick Brethouwer Oosterhout;
13. Tamar Spiero Oostvoorne; 14. Martijn Weeder Leiden; 15. Rens Ammerlaan
Pijnacker; 16. Dani van der Lee Schiedam; 17. Rik Heurter Lisse; 18. Thijs
Havenaar Berkel en Rodenrijs; 19. Dave Siemons Dongen; 20. Wouter van den Berg
Lisse;
Amateurs: 1. Martin van Plateringen Almere; 2. Jermo le Fevre
Purmerend; 3. Arian Oosthoek Delft; 4. Wilbert Heijn Leiden; 5. Jeroen Martens
Rotterdam; 6. Joost van der Helm Pijnacker; 7. Jeroen Wesselius Zoetermeer; 8.
Thijs Bon Alphen aan den Rijn; 9. Henk de Jong Nieuwveen; 10. Jerrie Suyker
Pijnacker; 11. Marco Kuijvenhoven s-Gravenzande; 12. Roel de Vries Utrecht; 13.
Martijn Veenhoven Oostzaan; 14. Mark van Velthoven Wateringen; 15. Marvin
Steenbergen Waddinxveen; 16. Tim den Braber Woerden; 17. Patrick van Nunen
Rotterdam; 18. Erwin Meijer Berkel en Rodenrijs; 19. Youri Deelen Schoonhoven;
20. Jurjun van der Velde Leiden;