WOERDEN. (
2008.03.23 )
Junioren: 1. Wesley Kreder Zevenhuizen Zh; 2. Wouter Haan Bedum; 3. Nicolas Amstrup Denemarken;
4. Nick Stöpler Woerden; 5. Ivo Stronks Aalten; 6.
Steven van Leijen Wageningen; 7. Mads
Meyer; 8. Pelle Clapp; 9. Rasmus Quaade Denemarken; 10.
Christian Koot Sassenheim;
11. Niels Olsen Denemarken; 12. Melvin
Boskamp Leek; 13. Lenni
Busk
Denemarken; 14. Michiel Spannemaker Beverwijk; 15. Patrick van Nunen Barendrecht; 16.
Mitch Verzaal Kudelstaart; 17.
Arno Ikink
Lichtenvoorde; 18. Thijs Roelen Chaam; 19. Jeffreij Verweij Capelle a/d IJssel; 20. Rowdy Bryant Zaandam;
Nieuwelingen: 1. Erwin Broers
Maartensdijk; 2. Dylan van Baarle Zoetermeer;
3. Mike Willemse s-Gravenhage;
4. Robin Wennekes Dodewaard; 5. Joey
van Rhee
Nijverdal; 6. Matthijs Buchli Santpoort-Zuid; 7. Sven Aardoom
Capelle a/d IJssel; 8. Jelle van der Marel De Lier; 9.
Rik Eertink Hellendoorn; 10. Dylan Groenewegen Amsterdam;
11. Daan van Delden Hoofddorp; 12. Samuël
Smit Nieuwegein; 13. Joost van der Burg Delfgauw; 14. Kay Kistemaker Hoorn; 15. Martijn Tusveld Utrecht; 16.
Bob van den Enden s-Gravenzande; 17. Koen Hofstede Poeldijk; 18. Jack de Koning Nootdorp; 19.
Olaf Oussoren Amerongen; 20. Luke Middelburg
De Lier;
Masters 40+: 1. Frank Nijssen Haarlem;
2. Hans Weeda Zuidland; 3. Barend Verhagen Woerden; 4. Jan Alma
Otterlo; 5. Lars Rietveld
Oudewater; 6. Gert Bosman Wijhe; 7. Ron Mol s-Gravenhage; 8.
Aart Lobregt Montfoort; 9. Ad Slingerland Haastrecht; 10. John Oudshoorn Uithoorn; 11. Fred de Kinkelder Groenlo; 12. Benno Pauw Nieuwegein; 13. John Eggers Ridderkerk; 14. Gert Dijkstra Emmeloord;
15. Martin de Jong Vianen; 16. Erik
Jan Overgaauw Zuidland; 17. Hans Bal s-Gravenhage; 18.
Rob Tamerus Bodegraven; 19. Johnny van den Berg Beuningen; 20. Hans Voorn
Hilversum;
WOERDEN (
2009.03.22 )
Nieuwelingen: 1. Sebastiaan Pot Badhoevendorp; 2. Dylan Groenewegen
Amsterdam; 3. Richard Dijkshoorn Rotterdam; 4. Sven
Aardoom Capelle aan den IJssel; 5. Ivar Slik Bergen.Nh; 6. Jochum Buchener Ilpendam; 7. Dennis Looij Wilnis; 8. Kevin
Ossendrijver Wezep; 9. Fabian Ammerlaan
Berkel en Rodenrijs; 10. Martijn Tusveld Utrecht; 11.
Joey Wensink Aalten; 12.
Bob van den Enden s-Gravenzande;
13. Sjoerd Boele Utrecht; 14. Rick Mensink Zwolle; 15. Kay Kistemaker Hoorn; 16. Bob van den Hengel Achterveld;
17. Erik Groeneveld Heineoord; 18. Richard Hol
Amersfoort; 19. Hette Cornelisse Assen; 20. Thijs van
der Helm Pijnacker;
Amateur-A: 1. Corné Castein Lopik; 2. Roy Arts Wychen; 3. Arnoud Witsenburg Driebergen-Rijsenburg; 4. Auke Broex
Ouderkerk aan de Amstel; 5.
Richard Louman Amsterdam; 6. Emiel Borsboom Woerden; 7. Fred Pronk Heerhugowaard; 8. Marcel
Jacobs Amstelveen; 9. Adrie Frijters Wageningen; 10.
Maarten Boonen Harderwijk;
11. Xander Moerman Vianen; 12. Martin Bekking Apeldoorn; 13. Pioti Fiedorohitz Polen; 14. Stefan Slager Leerdam;
15. Marco Halma De Meern; 16. Arjan van Polen
Amersfoort; 17. Marcel Witte Amsterdam; 18. Christian Bosch Voorburg; 19. Peter
van de Reep Hillegom;
Amateur-B: 1. Bas van
Werven Rotterdam; 2. Tonnie Akkermans
Etten-Leur; 3. Dick Hoeve Elburg; 4. Edwin Vrauwdeunt
s-Gravenhage; 5. Hans van Eijk Nieuw-Vennep;
6. Eddy Hermsen Ochten; 7.
Ronald Sommer Druten; 8.
Erik Meerkerk Zuidland; 9. Shane
ter Hennepe Gouda; 10. Barend Verhagen Woerden; 11.
Arjen Hoogenboom Rijswijk Zh;
12. John Oudshoorn Uithoorn;
13. André Kraan Gouda;
14. Henk Ceelen Ouderkerk
a/d IJssel; 15. Harry van Putten Hagestein; 16.
Floris van der Bas Rijswijk
Zh; 17. Erik Bos Rotterdam; 18. Johan Hendriks Hilversum;
19. Chris Kolfschoten Montfoort; 20. John Hol Beneden-Leeuwen;
WOERDEN.(2017.05.14)
Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Frank
Visser Utrecht; 2. Jasper Verkuijl Baarn; 3. Ferry de
Ruiter Putten; 4. Luuk Schuurmans Utrecht; 5. Rik Nederlof
Breda; 6. André van Reek Lisse; 7. Ronald de Waal
Amstelveen; 8. Matijn Straatsma
Utrecht; 9. Martijn Broekman Utrecht; 10. Roderik Egberink Bussum; 11.
Jordy Beuker Huizen; 12. Marco van Bon Amsterdam; 13. Marc Scholman Montfoort; 14. Daan Hoeks Amstelveen; 15. Jesse Lagendijk
Alphen aan den Rijn; 16. Remco Straver Oudewater; 17.
Edwin de Graaff De Kwakel; 18. Gerhard Joling Krimpen
aan de IJssel; 19. Bartjan Maat Schoonhoven;
20. Bram Dissel Tilburg;
Nieuwelingen: 1. Enzo
Leijnse Amstelveen; 2. Jesse Sytema
Leusden; 3. Sten Verzijl Berkel en Rodenrijs; 4.
Pepijn Reinderink Ruurlo;
5. Serginho Wilshaus
Haarlem; 6. Salvador Alvarado Rotterdam; 7. Martijn Rasenberg Terheyden; 8. Emiel Fontijne Krimpen aan de IJssel; 9. Elian
Lagendijk Alphen aan den Rijn; 10. Simon den Braber
Woerden; 11. Melvin Drost Veenendaal; 12. Pim Ronhaar Hellendoorn; 13. Arjan Boshoven Spijkenisse; 14.
Pieter Prosman Zaltbommel;
15. Louk van den Bos Vlijmen; 16. Xander van Straten
Sneek; 17. Thomas Bosman Driel;
18. Joris Kroon Schalkwijk; 19. Xander van Dijk Roosendaal; 20. Luuk Spijker Sleeuwijk;
WOERDEN.(
2018.05.13 )
Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Imo de Pruijssenaere de la Woestijne Utrecht; 2. Roeland Mennink Utrecht; 3. Geert Zaal Utrecht; 4. Frank Visser
Utrecht; 5. Jorne Videler Badhoevedorp; 6. Bart Nap Montfoort;
7. Edwin de Graaff De Kwakel; 8. Dennis Souverein Haarlem; 9. Barry Porsius
Lelystad; 10. Pim Hackmann Heemstede;
11. Martijn Broekman Tricht;
12. Jeroen Wesselius Zoetermeer; 13. Lodewijk Rinsma Utrecht; 14. Tim den Braber
Woerden; 15. André Kraan Gouda; 16. Julian Vlasblom Schoonhoven;
17. Bartjan Maat Groot-Ammers;
18. Menno Boogaard Utrecht; 19. Jesse Haaksman Zeist;
20. Ruben Ubels Nijkerk;
Nieuwelingen: 1. Daan Brouwer Jaarsveld; 2. Vincent Kriek Zeewolde;
3. Mathijs de Blom Zeewolde; 4. Tjipke
Bosma Kullomerzwaag; 5. Lucas Janssen Papendrecht; 6.
Loe van Belle Zoetermeer; 7. Finn
Roumen Stein; 8. Cas Jansen Hilversum; 9. Beau van Izerloo Dordrecht; 10. Jip Kramer
Oosterbeek; 11. Pieter Prosman
Zaltbommel; 12. Jelle Baks Haalderen;
13. Thomas Bosman Driel;
14. Marick Buteijn Nieuwerbrug; 15. Thomas Verdonck Wouwse Plantage; 16. Niels Reemeijer
Spaarndam; 17. Etienne van Poecke
Nieuw-Vennep; 18. Pieter Sijbrandij
Dronten; 19. Bailey Groenendaal
Schijndel; 20. Ian Vasbinder Koog aan de Zaan;
WOERDEN
.( 2019.05.12 )
Junioren/Amateurs: 1. Martijn Broekman Tricht; 2. Thomas Mijnsbergen Rotterdam; 3. Gijsbert Nieuwkoop Veen; 4. Niels
van Otterloo Nijbroek 5.
Joren Bronkhorst Gorinchem; 6. Jesse Haaksman
Enschede; 7. Koen Polder Amsterdam; 8. Martijn de
Groot Gorinchem; 9. Michel Reinhard IJsselstein Ut; 10. Nol van Loon Tilburg;
11. Rick Veenhoven Oostzaan;
12. Egon Nanninga Lelystad; 13. Thom van Elk Hurwenen; 14. Marvin Steenbergen Waddinxveen;
15. Thijs Bon Alphen aan den Rijn; 16. Alastair Carr Rotterdam; 17. Fabian van Eis Hilversum; 18. Ruben Mijnsbergen Rotterdam; 19. Robin de Pruyssenaere
de la Woestijne Leusden; 20. Tim den Braber Woerden;
Nieuwelingen: 1. Roan
Konings Oudenbosch; 2. Mike Bronswijk Honselersdijk; 3. Lucas Janssen Papendrecht; 4. Bart
Hordijk Westmaas; 5. Sven van der Lans De Lier; 6.
Maxime Duba Alkmaar; 7. Noah van Putten Tiel; 8. Brett Chow Hendrik-ido-Ambacht;
9. Daan van den Berg De Lier; 10. Bailey Groenendaal Schijndel; 11. Marick
Buteijn Nieuwerbrug; 12.
Daan van den Eijnden Prinsenbeek; 13. Daan van Lüling Bodegraven; 14. Mathijs van Putten Hagestein; 15. Tristan Hartmann Enschede; 16. Sam Oosterholt
Made; 17. Nick Schelvis Heemskerk; 18. Brent Broosus Huybergen; 19. Michiel
van Vliet Sliedrecht; 20. Tim van den Noort Keijenborg;