VLAARDINGEN.(
2000.05.05 )
Elite/Neo: 1. Corne Castein Meerkerk; 2.
Louis de Koning Zwartewaal; 3. John den Braber Rotterdam; 4. Robert Sienders
Puttershoek; 5. Erik Bos Rotterdam; 6.
Stefan Slager Rhenoy; 7. Bjorn
Jansen Nijmegen; 8. Xander Moerman Lexmond;
9. Edwin Hofstee Boskoop; 10. Peter Voshol
Nieuwerkerk a/d IJssel; 11. Barry van der Ham Heerle; 12. Ton Griep Bergschenhoek;
13. Nico Vuurens Meerkerk; 14. Yuri Martens Oud-Beijerland;
15. Wesley Seigler Usa;
16. Edwin Vrauwdeunt Rijswijk; 17. Piet Eikelenboom
Nieuwerkerk a/d IJssel; 18. Ronald Bastemeijer Poortugaal; 19.
Wilko Maas Sint Willebrord;
20. Arno Hartog Giessenburg;
Dames: 1. Leontien Van Moorsel-Zijlaard
Nieuwerkerk a/d IJssel; 2. Monica
de Waal Gouda; 3. Mieke van der Burg Pijnacker;
4. Sissy van Alebeek
Rotterdam; 5. Wendy Kramp Klaaswaal; 6. Baukje
Doedee Driewegen; 7. Anouska
van der Zee Roterdam; 8. Marieke Verhoeven
Erp; 9. Rosalinde Meijer s-Gravenhage;
10. Ingrid Kelderhuis Soest; 11. Marion Bax Bavel;
12. Lenie Dijkstra Joure;
13. Caroline Slikker Broek op Langedijk; 14.
Elly van Boxmeer Erp; 15. Mary van Galen
Uitgeest; 16. Angeliena Huis Halsteren; 17.
Marieke Haverdings Zuidlaren;
18. Ellemieke Zaal Bergschenhoek; 19. Caria Ammerlaan Schipluiden; 20. Miriam de Moel
Waalwijk;
Sportkl.-A: 1. John Oudshoorn Amstelhoek;
2. John Brand Vlaardingen; 3. Jacco Tettelaar Vlaardingen; 4. Axel Hermans Bergschenhoek; 5. Andre Slager Dordrecht; 6.
Ton Keller Nieuw Vossemeer;
7. Peter Jordaan Maassluis; 8. Ton Vrolijk
Schipluiden; 9. Marcel Hoffman Hoofddorp; 10.
Johnny Roos Sommelsdijk; 11. Johnny Broers
Maartensdijk; 12. Erik Nieuwerth Lekkerkerk; 13. John Akkermans
Nieuw Vossemeer; 14. Gijsbert Baars Leerdam; 15. Marco Vermeij
Ridderkerk; 16. Chris Maas Papendrecht; 17.
Jack Broeren St. Willebrord;
18. Rene Beuker Bussum; 19. Rene Smits Lage-Zwaluwe;
20. Patrick Hassing Noordwijk;
Sportkl.-B/Vet: 1. Gijs Nederlof Kamerik; 2. Piet de Haas Tiel; 3. Ron Smit
Haarlem; 4. Theo Vierling S-Gravenhage; 5.
Hans Lap Hendrik-ido-Ambacht; 6. Piet Kralt Rijnsburg; 7. Leon Brouwer Rotterdam; 8. Jaap de Groot Gorinchem;
9. Cor Trommels Rhoon; 10. Jan Goedhart Hardinxveld-Giessend;
11. Herman Mittertreiner Rotterdam; 12.
Wim van der Plas Noordwijk; 13. Bob Lobbezoo Hendrik-ido-Ambacht; 14.
Gert Verhoef Delfgauw; 15. Robert Kroep Hoek
van Holland; 16. Theo Schlijper Linschoten; 17. Jan Peter de Wit Delft; 18.
Jaco Hanemaaijer Maasdijk; 19. Peter Pijl Ridderkerk; 20. Ruben Mijnsbergen
Rotterdam;
VLAARDINGEN.( 2001.05.05
)
Elite/Neo: 1. Tom Cordes Baarle-Nassau; 2.
John den Braber Rotterdam; 3. Marcel Alma Harskamp; 4. Louis de Koning Zwartewaal;
5. John Talen Spijkenisse; 6. Peep Mikli Barneveld; 7. Nico Vuurens
Meerkerk; 8. Michel Stobbelaar Uden; 9.
Ronald van der Tang Voorhout; 10. Nathan Dahlberg Zweden; 11. Erik Bos Rotterdam; 12.
Roy Spijker Kampen; 13. Harry van Putten Hagestein;
14. Mathieu Heyboer Rhoon;
15. Arthur Farenhout Spijkenisse; 16. Uilzy; 17. Bart Williams Berkel-Rodenrijs; 18. Arno Hartog Giessenburg; 19. Perry Bothof
Zwijndrecht; 20. Wilfred Verhagen Woerden;
Dames: 1. Leontien van Moorsel Nieuwerkerk
a/d IJssel; 2. Wendie Kramp Klaaswaal; 3.
Petra de Boer-Grimbergen Amsterdam; 4. Baukje Doedee Driewegen; 5.
Sonja Pfister-v.Kuik Eindhoven; 6. Melanie Mansveld Drouwen; 7. Edith
Moerenhout-Klep Steenbergen; 8. Sissy van Alebeek Rotterdam; 9.
Esther van der Helm Moordrecht; 10. Sandra Rombouts Rijsbergen; 11. Catharina Mulders
Rotterdam; 12. Jaccolien Wallaard
Noordeloos; 13. Marieke Verhoeven Erp; 14.
Anouska van der Zee Rotterdam; 15. Astrid van
Tol Nieuwveen; 16. Lenie Dijkstra
Joure; 17. Debby Mansveld Gasselternijveen; 18.
Josephine Groenveld Oppenhuizen;
19. Miriam de Moel Heusden; 20. ---;
Sportkl.-a: 1. Edwin Vrauwdeunt Rijswijk; 2. Martin
Schouten Vlaardingen; 3. Theo Vierling Den Haag; 4. Menno Gobielje Wormerveer; 5.
Martin Vrij Hellevoetsluis; 6. John Oudshoorn Amstelhoek;
7. John Brand Vlaardingen; 8. Erik Nieuwerth
Lekkerkerk; 9. Hans Lap Hendrik Ido Ambacht; 10. Ton Griep Bergschenhoek;
11. Jacco Tettelaar
Vlaardingen; 12. Leon Brouwer Rotterdam; 13.
Ruud Wennekes ’s-Gravenhage; 14. Peter Jordaan
Maassluis; 15. Gerwin
Slingerland Zoetermeer; 16. Gijsbert Baars Leerdam;
17. Martijn Harteloh Dordrecht; 18. André
Kraan Gouda; 19. André Grootveld Zoetermeer; 20. Jan-Wouter Roos Middelharnis;
Sportkl.-b/Vet.-b: 1. Brian Burggraaf
Haarlem; 2. Kees Vernooy Leimuiden;
3. Piet Kralt Rijnsburg;
4. Jaco Hanemaaijer Maasdijk; 5. Gert
Verhoef Delfgauw; 6. Robert Kroep Hoek van
Holland; 7. Jerry van Herk Lekkerkerk;
8. Guus Zantingh Mijdrecht; 9. Leo van Anrooij ’s-Hertogenbosch; 10. Raymond Garnier Nieuwerk.a/d IJssel; 11.
Adri Kraan Gouda; 12. Jan Goedhart Hardinxveld-Giessend; 13. René Rotscheid
Kockengen; 14. Jan van der Velden Rockanje;
15. Leo Bruijstens Schijndel; 16. Jeroen Meulmeester Rozenburg; 17. Rowdy
van Alphen Den Haag; 18. Ronald van de Wel Rotterdam; 19. Ernst Lalleman Pijnacker; 20.
Arie Jongejan Rotterdam;
VLAARDINGEN.(
2002.05.05 )
Elite/Neo: 1. Wilco Zuijderwijk Poeldijk; 2.
Edward Farenhout Zuidland;
3. Arthur Farenhout Spijkenisse; 4. Niels
van Luijk Naaldwijk; 5.
Lennart van Drimmelen Haastrecht; 6. Louis de
Koning Zwartewaal; 7. Arno Hartog Giessenburg; 8. Erwin Meijer Delft; 9. Peter
van den Berg Zuidland; 10. Ad van der Maden Numansdorp; 11. Bart Williams Berkel-Rodenrijs;
12. Edgar Vermaas Den Haag; 13. Eric-Jan Hagedoorn Gouderak; 14.
Edwin Hofstee Boskoop; 15. Erik Bos Rotterdam;
16. Erwin van Dam Poeldijk; 17. Leon van Strien Ridderkerk; 18.
Perry Bothof Zwijndrecht; 19. Kees van
Wageningen Maassluis; 20. Rene Lems Papendrecht;
Sportkl.-a: 1. John Brand Vlaardingen; 2. Iwan Jonkman Maassluis; 3.
Erik Nieuwerth Lekkerkerk;
4. Axel Hermans Bergschenhoek; 5. Edwin
Vrauwdeunt Den Haag; 6. Henk Hulspas Naaldwijk;
7. Gijsbert Baars Leerdam; 8. André
Grootveld Zoetermeer; 9. Maarten Mathot Den Bosch; 10. Hans Bal
Den Haag; 11. Peter Jordaan Maassluis; 12.
Martijn Harteloh Dordrecht; 13. John Akkermans Rilland; 14. Marco Kuijvenhoven
Naaldwijk; 15. Jack Broeren
St. Willebrord; 16. Alex Duijnisveld
Zoetermeer; 17. Johan Dingemans Lage Zwaluwe; 18. Johan Tromp Giessenburg;
19. Ad Oorbeek Nieuw-Beijerland; 20. Hans
van Eijk Nieuw-Vennep;
Sportkl.-b: 1. Theo Vierling ’s-Gravenhage; 2. Lars
Rietveld Oudewater; 3. Addy Helleman Maassluis;
4. Teunis Molenaar Linschoten;
5. Ton Vrolijk Schipluiden; 6. Ronald van Wieringen Leimuiden; 7.
---; 8. William de Wolf Rotterdam; 9. Hans Lap Hendrik Ido Ambacht; 10. Mark Brouwer Vlaardingen; 11.
Cor Trommels Poortugaal; 12. Robert Kroep Hoek
van Holland; 13. Jaap Lodder Spijkenisse; 14. Bart van der Wagt Brielle; 15. Marco Riemen Gouda; 16. Rowdy van Alphen Den Haag; 17. Erik Skledar Dordrecht; 18. Chiel van Loon Vlaardingen;
19. Ton Saveur Lekkerkerk;
20. Erwin Ockers Gouda;
VLAARDINGEN.(
2003.05.05 ).
Elite/Beloften: 1. Niki Terpstra Krommenie; 2.
Jean-Pierre Verstraten Roosendaal;3. Tom Cordes Baarle Nassau; 4. Harm Bronkhorst
Nieuw-Vennep;5. Trevor Jaaron Poad Nieuw Zeeland; 6.
Rik Nederlof Woerden; 7. Tim van der Zanden
Poeldijk;8. Arno Hartog Giessenburg; 9. Heerko Gorter Gorinchem;10. Jeroen de Joode
Alphen a/d Rijn; 11. David Harrigan Australie; 12. Niels van Luijk
Naaldwijk;13. Huub Duyn Wervershoof; 14. Arjan Molenaar. Ameide;15.
John Talen Spijkenisse; 16. Jan Hordijk Westmaas;17.
Dennis van den Hurk Barendrecht; 18. Reinier Honig Alkmaar;19. Albert
van Riessen Rotterdam; 20. Johnny Brouwer Moordrecht;
Amateurs-A: 1. Axel
Hermans Bergschenhoek; 2. Erik Nieuwerth Lekker- kerk; 3. Marc Gerritsen Veldhoven; 4. Marco Kuijvenhoven
Naaldwijk; 5. Rene Vrins
Made;6. Ronald van der Wal Vlaardingen; 7. Ferry Bergwerff
Maassluis; 8. Ton Vrolijk Schipluiden;9.
John Brand Vlaardingen; 10. Henk Ceelen Ouderkerk a/d IJssel; 11. Maurice Barendse Maassluis; 12.
Xander Moerman Utrecht;13. Rodrick
Munnik Utrecht; 14. André Grootveld Zoetermeer;15. Edwin Vrauwdeunt Den
Haag; 16. Peter Jordaan Maassluis; 17.
Hein Zwinkels Monster; 18. Jan Wouter Roos Middelharnis; 19. Gijsbert Baars Leerdam;
20. Martijn Harteloh Dordrecht;
Amateurs-B: 1. Franck
Zandvliet Wassenaar; 2. Herman van der Meyden
Delft;3. Kees Vernooy Leimuiden;
4. Cor Trommels Poortugaal; 5. William van
Rijswijk Rijswijk;6. Remco de Groot Poortugaal; 7.
Sjaak Olsthoorn Den Hoorn;8. André Slager Dordrecht;
9. Robert Kroep Hoek van Holland; 10. William de Wolf Rotterdam;11.
Martin de Jong. Vianen; 12. Rik van der Tol Utrecht;13. Rene Vrijmoed
Rijswijk; 14. Johan Dingemans Lage Zwaluwe; 15. Herman Mittertreiner
Rotterdam; 16. Maarten Sijmons Landsmeer; 17. Dick Nieuwstraten
Vlaardingen; 18. Ed van der Steen Oud-Beijerland;
19. Ron van Rijswijk Zoetermeer; 20. André van Tilborg
Andel;
VLAARDINGEN. (
2004.05.05 )
Elite/Neo: 1. Niki
Terpstra Krommenie; 2. Sebastian Langeveld Lisse; 3. Jean-Pierre Verstraten
Roosendaal; 4. Fulco van Gulik Baarle-Nassau; 5. Matthijs Delen Rotterdam; 6.
Martijn Stougje Hellevoetsluis; 7. Arno Hartog
Giessenburg; 8. Jeroen van Rij Vollezele/Belgie; 9. Lex Nederlof Oostvoorne; 10. Rodrigo
Mendieta s-Gravendeel; 11.
Jos Burger Delft; 12. Harm Bronkhorst Nieuw-Vennep; 13. Mattijs
Wassenburg Nieuw-Vennep; 14. Dennis Leliveld Mijdrecht; 15. Erik Verstegen
Oosterhout; 16. Leon Brouwer Rotterdam; 17.
Richard van Hardeveld Heelsum;
18. Jorrit Walgien Brielle; 19. Johnny
Brouwer Moordrecht; 20. Wouter de Groot Hillegom;
Amateurs-A: 1. Peter van
de Reep Hillegom; 2. Henk Ceelen
Ouderkerk a/d IJssel; 3. Ton Vrolijk Schipluiden; 4. John Brand Vlaardingen; 5.
André Grootveld Zoetermeer; 6. Axel Hermans Bergschenhoek;
7. Jaco Tettelaar Maassluis;
8. Rene Smits Lage-Zwaluwe; 9. Hein Zwinkels Poeldijk; 10. Jurgen
Lindhoud Rotterdam; 11. Marc den Hoed Pijnacker; 12. Harry van Putten Hagestein;
13. Peter Jordaan Maassluis; 14. Rodrick de Munnik Utrecht; 15. Edwin Vrauwdeunt Den
Haag; 16. Marco Kuijvenhoven Naald- wijk; 17.
Hans van Eijk Nieuw-Vennep; 18. Martjan Bodegom Bergambacht; 19.
Ronald Roos Hoogstraten/Belgie; 20. Leo Sluijs Noordwijk;
Amateurs-B: 1. Ronald
van der Wal Vlaardingen; 2. Vincent Schippers Zoetermeer; 3. Hans
Bal Delft; 4. Peter Grootegoed Rotterdam; 5.
Maurice de Bruijn Haarlem; 6. Willem Buitendijk Lekkerkerk;
7. Brian Burggraaf Hoofddorp; 8. Hans Lap
Hendrik Ido Ambacht; 9. Ruud Nijssen Haarlem; 10. Remco de Groot Poortugaal; 11. Olaf Brouwers Rozenburg; 12.
Ron van Rijswijk Zoetermeer; 13. Gertjan
Zevenbergen Nieuw-Beijerland; 14. André Slager
Dordrecht; 15. William van Rijswijk Rijswijk;
16. Hans Weeda Zuid- land; 17. René Alblas De Meern; 18.
Walter Koster Hardinxveld-Giessendam; 19.
Marco Riemen Gouda; 20. Erwin Rijnders Nieuwegein;
VLAARDINGEN
.( 2005.05.05 )
Elite/Belofte: 1. Odwin
Bink Amsterdam; 2. Jelle van Groezen Waspik;
3. Niki Terpstra Krommenie; 4. Ronald Barzilaij
Vlaardingen; 5. Douwe Schouten Vlaardingen; 6. Jan Hordijk Westmaas; 7. Tom Cordes
Baarle Nassau;8. Rene Lems Papendrecht; 9. Rudy Brakkee Hellevoetsluis; 10.
Corne Castein Meerkerk; 11.
Josh van der Veen Australië; 12. Leon Brouwer Rotterdam; 13. Reinir
Honig Alkmaar; 14. Stijn Boschker Schiedam;
15. Geert Dijkshoorn Vlaardingen; 16.
Gerhard Klijnhout ’s-Gravendeel;
17. René Rodenburg Geervliet; 18. Erik Verstegen
Oosterhout; 19. Mattijs Wassenburg Nieuw-Vennep; 20. Erwin Goenga
Krommenie;
Amateurs-A: 1. John
Brand Vlaardingen; 2. Jurgen Lindhoud Rotterdam; 3. Jaco Tettelaar
Maassluis; 4. Ronald Roos Hoogstraten(Belgie); 5. Michel Duinmayer
’s-Gravenhage; 6. Lars Rietveld Oudewater; 7. Eddy Hermsen Ochten; 8. Joost
van den Blink Den Haag; 9. William de Wolf Rotterdam; 10. Marc
den Hoed Pijnacker; 11. Matthieu Hendriks
Krimpen a/d Lek; 12. Patrick-Dirk Hack Nootdorp; 13. Hans Weeda Zuidland; 14. Martijn Harteloh
Dordrecht; 15. Axel Hermans Bergschenhoek; 16.
Lars Weijers Bemmel; 17. Jos Burger Delft; 18.
Henk Ceelen Ouderkerk a/d
IJssel; 19. Piet de Jong Terheijden; 20.
Ronald Hofman Gouda;
Amateurs-B: 1. Leo van
Dorp Zwartewaal; 2. Otto Schotte
Hellevoetsluis; 3. Joeri van Dijk Spijkenisse;
4. Paul van Steijn Leiden; 5. Bart Witzier Gouda; 6. Hans Lap
Hendrik Ido Ambacht; 7. Robert de Poel
Dordrecht; 8. Sjaak Olsthoorn Schipluiden; 9. Patrick Hassing
Noordwijk; 10. René Alblas
De Meern; 11. Piet Kralt
Rijnsburg; 12. Arno Zahradnik
Zoetermeer; 13. Robert Kroep Hoek van Holland; 14. Remco den Boer
Zuidland; 15. Leo van den Berg Noordwijk; 16. Jurgen van Grinsven Amsterdam; 17. Quentin
Martin Hoek van Holland; 18. Sjaak Veth Bleiswijk; 19. Johan Dingemans
Lage Zwaluwe; 20. Ruud Verhagen Veldhoven;
VLAARDINGEN.(
2006.05.05 )
Elite/Beloften:1. Ronald Schur
De Kwakel; 2. Ton Slippens Schagen;
3. Arno Hartog Giessenburg; 4. Wilco
Zuijderwijk Poeldijk; 5. Warren Scott
Australie; 6. Edward Farenhout
Zuidland; 7. Ruud Zijlmans
Oud Gastel; 8. Erwin Goenga
Den Burg; 9. Mike Terpstra Krommenie; 10. Gerhard Klijnhout
s-Gravendeel; 11. Martijn Stougje
Hellevoetsluis; 12. Sander van Amerongen Rheden; 13. Joost Spring in t Veld
Mijdrecht; 14. René Rodenburg Rotterdam; 15. Wally
Buurstede Sint Willebrord; 16. Hendrik Visser Krimpen
aan den IJssel; 17. Dennis Kreder Zevenhuizen
Zh; 18. Rene Smits Lage Zwaluwe;
19. Erwin Meijer Delft; 20. Dave Helmink Dordrecht;
Amateurs-A: 1. Robert
Koppers s-Gravenhage; 2. Ronald Roos Hoogstraten; 3.
Jaco Tettelaar Maassluis;
4. Rien Schuurhuis Delft; 5. Martin Schouten
Schiedam; 6. Emiel Borsboom Woerden; 7. Lars Rietveld
Oudewater; 8. Eddy Hermsen Ochten;
9. Jan Hiemstra Nootdorp;
10. Tjerk Boom Lexmond; 11. Erik Meerkerk Zuidland;
12. Hans Weeda Zuidland;
13. Rene Wins Made; 14. Tonnie
Akkermans Breda; 15. Marc den Hoed Pijnacker; 16. Yoerik Graafland Bergambacht; 17. Ronald Hofman
Gouda; 18. Peter Jordaan Maassluis; 19. Peter van
Leeuwen Zoetermeer; 20. Bram van der Leij Lexmond;
Amateurs-B: 1. Ronald
van der Wal Vlaardingen; 2. Rodrick de Munnik
Utrecht; 3. Sjaak Olsthoorn Schipluiden;
4. Ralf Kummeren Duitsland;
5. Peter Fils Voorburg; 6. Gerrie Smit Hoofddorp; 7.
Thomas Eisenmayer Delft; 8. Art Oosting
Abbenbroek; 9. Richard Konijn Abbekerk;
10. Ton Griep Rotterdam; 11. Olaf Brouwers Rotterdam; 12. Remco den Boer Zuidland; 13. Richard Kruithof.
Spijkenisse; 14. Gert-Jan Speksnijder Rotterdam; 15. Arno Zahradnik
Zoetermeer; 16. Paul van Heijningen Rotterdam; 17.
Hans Bal s-Gravenhage; 18. Erik Jan Overgaauw Zuidland; 19. Leo Poot Strijen; 20. Edgar Vermaas s-Gravenhage;
VLAARDINGEN.(
2007.05.05 )
Elite/Beloften: 1. Jorrit Slaman Bergambacht; 2. Joost van den Blink s-Gravenzande;
3. Kasper Schotte Rozenburg; 4. Harm Bronkhorst Nieuw-Vennep; 5. Nico Vuurens Meerkerk; 6. Rob Disseldorp Rijpwetering; 7. Dennis
Kreder Zevenhuizen Zh; 8. Patrick Koeman Nieuwegein;
9. Arno Hartog Giessenburg; 10. Ronald Schur Zaandam; 11. Ferry den Elzen Noordwijkerhout;
12. Johan Berk Koudekerk aan den Rijn; 13. Kevin Sluimer Steenbergen; 14.
Martijn Stougje Naaldwijk;
15. Stijn Boschker Schiedam; 16. Rudy
Brakkee Hellevoetsluis; 17. Geert Dijkshoorn
Vlaardingen; 18. Jorg van Oostende Soest; 19. Sander
van Amerongen Wijchen; 20. René Rodenburg Rotterdam;
Amateurs-A: 1. Corné Castein Lopik; 2. Lars Rietveld
Oudewater; 3. Patrick-Dirk Hack Nootdorp;
4. John Brand Vlaardingen; 5. Ron Kortekaas Voorhout; 6. Jaco Tettelaar Maassluis; 7. Marc den Hoed Pijnacker;
8. Emiel Borsboom Woerden; 9. Hans Weeda Zuidland; 10. Iwan Jonkman Maassluis; 11.
Gerrie Smit Hoofddorp; 12. William de Wolf Rotterdam; 13. Axel Hermans Bergschenhoek; 14. Sander Klaassen Watergang; 15. Dennis Kivits Vlijmen; 16. Peter van Leeuwen Zoetermeer; 17. Eddy Hermsen Ochten; 18. René den Boer
Vlaardingen; 19. Jurgen van Grinsven
Amsterdam; 20. Alex de Kraker Delft;
Amateurs-B: 1. Sjaak Olsthoorn Schipluiden; 2. Arjen Hoogenboom Rijswijk Zh; 3. Ron
Mol s-Gravenhage; 4. Hans van Eijk Nieuw-Vennep; 5. Olaf Brouwers Rotterdam; 6. Hans Lap Hendrik-ido-Ambacht; 7. Ronald van der Wal Vlaardingen; 8.
Bob Jonkheer Lisse; 9. Bas van Werven Rotterdam; 10. Gertjan Zevenbergen Nieuw-Beijerland;
11. Erik Jan Overgaauw Zuidland;
12. André Kraan Gouda; 13. Remco Janzen Hoofddorp; 14. Floris van der Bas
Rijswijk Zh; 15. Jarno van
Wingerden Zwijndrecht; 16. Ton Vrolijk Schipluiden;
17. Hans Bal s-Gravenhage; 18. Marco Riemen Gouda;
19. Piet de Jong Breda; 20. Carlo van Trigt Zuidland;
VLAARDINGEN. (
2008.05.05 )
Elite/Beloften: 1. Tim van der Zanden s-Gravenhage; 2. Raymond Kreder
Zevenhuizen Zh; 3.
Rob Disseldorp Rijpwetering; 4. Sander Lormans
Heemskerk; 5. Jorrit Slaman Bergambacht; 6.
Ton Slippens Schagen; 7. Nico Vuurens Meerkerk; 8. Kasper Schotte
Hellevoetsluis; 9. Gideon de Jong Hendrik-ido-Ambacht;
10. Martin van der Wal Gouda; 11. Ronald Schur
Zaandam; 12. Michel Reuser Tiel; 13. Peter van Agtmaal Huijbergen; 14. Johan Berk Koudekerk a/d Rijn; 15.
Martijn Stougje Naaldwijk;
16. Wouter van Zanten Apeldoorn; 17. Marco Kuijvenhoven
s-Gravenzande; 18. Kees Kipping
Monster; 19. Paul Helderman Naaldwijk; 20.
Sven van Luijk Naaldwijk;
Amateurs-A: 1. Robert de
Poel Dordrecht; 2. John Brand Vlaardingen; 3. Arno van der Veen
Meerkerk; 4. Hans Weeda Zuidland;
5. Erik Meerkerk Zuidland; 6. Rene Vrins Made; 7. Peter van Leeuwen Zoetermeer; 8.
Peter Jordaan Maassluis; 9. Michel Duinmayer s-Gravenhage; 10.
Hein Otterspeer Ouderkerk a/d IJssel; 11. Marc
den Hoed Pijnacker; 12. Leander
Rutten Gouda; 13. Maarten Boonen Harderwijk; 14. Edwin Vrauwdeunt s-Gravenhage;
15. Andre van Tilborg Rijswijk Nb; 16.
Adrie Frijters Wageningen; 17. Martijn de
Groot Vuren; 18. Anne Smulders Zeist; 19. Jules Roskamp
Zoetermeer; 20. Leen Merison Berkel en
Rodenrijs;
Amateurs-B: 1. Rene den
Boer Vlaardingen; 2. Edgar Vermaas s-Graven- hage; 3. Bas van Werven Rotterdam; 4. Jos van
Ginneken Etten-Leur; 5. André Kraan Gouda; 6. Jarno
van Wingerden Zwijndrecht; 7. Brian Burggraaf
Hoofddorp; 8. Hans Lap Hendrik-ido-Ambacht;
9. Ton Vrolijk Schipluiden; 10. Xander Moerman Vianen; 11. Herman Janssen Tiel; 12.
John Eggers Ridderkerk; 13.
Jeroen Wesselius Voorburg; 14. Ronald van der
Wal Vlaardingen; 15. Peter Fils Voorburg; 16.
Arjen Hoogenboom Rijswijk Zh;
17. Willem Hus Voorburg; 18. Floris van
der Bas Rijswijk Zh; 19. Harry van Putten Hagestein; 20. Vincent den Breejen
Delft;
VLAARDINGEN
.( 2009.05.05 )
Elite/Beloften: 1. Sander Lormans
Heemskerk; 2. Rob Disseldorp Rijpwetering; 3. Nico Vuurens
Meerkerk; 4. Marcel Alma Harskamp; 5. Johan Berk
Koudekerk aan den Rijn; 6. Joost van den Blink s-Gravenzande;7.
Malaya van Ruitenbeek Delft; 8. Dennis Kreder Zevenhuizen; 9. Patrick Ruckert Volendam; 10. Jan Bos Nieuwehorne;
11. Jelle Schouten Vlaardingen; 12. Jan van Veen Naaldwijk;
13. Ronald Barzilaij Vlaardingen;14. Maurits van der
Ven Delft; 15. Jelmer Asjes Koog aan de Zaan; 16. Jorg
van Oostende Utrecht; 17. Sander Kreder Zevenhuizen; 18. Gerhard Klijnhout
s-Gravendeel; 19. Sander Oostlander
Heerjansdam; 20. Pieter Scheerens
Amsterdam;
Amateurs-A: 1. Jefte de Bruin Nijmegen; 2. Corné Castein
Lopik; 3. Eddy Hermsen Ochten; 4. Andre van Tilborg
Rijswijk Nb; 5. Lars Rietveld Oudewater; 6. Jaco Tettelaar
Maassluis; 7. Chris Heiberg Rotterdam; 8. Martin Vrij
Hellevoetsluis; 9. Hans Weeda Zuidland;
10. Stephan Borsboom Hellevoetsluis; 11. Leon Hordijk Stellendam; 12. Marc den Hoed Pijnacker;13. Rens Trommels Poortugaal;
14. Erik Meerkerk Zuidland; 15. Robert de Poel
Dordrecht; 16. Roger Oomen Etten-Leur; 17. Ton Verbon Delft; 18. Edwin Vrauwdeunt s-Gravenhage;
19. Luuc Rutgers Delft; 20. Wouter Been Gouda;
Amateurs-B: 1. John Eggers Ridderkerk; 2. Hans van
Eijk Nieuw-Vennep; 3. Leon
van der Ster Klaaswaal; 4. Hans Lap Hendrik-ido-Ambacht;
5. Serge Zeelenberg s-Gravendeel;
6. Jeroen Wesselius Voorburg; 7. Robert Reijers
Dordrecht; 8. John Kleijnendorst Dordrecht; 9. Coert
van Litsenburg Vlaardingen; 10. Leen Merison Berkel en Rodenrijs; 11. Martin Janssen Delft; 12.
Michael McKay Hillegom; 13.
Vincent Goessens Leiden; 14. Carlo van Trigt Zuidland; 15. Ron Mol s-Gravenhage;
16. Paul van Heijningen Rotterdam; 17. Hans Romers
Rozenburg; 18. Sebastiaan van Duijn Rotterdam; 19.
Sven Roggeveen Den Hoorn; 20. Marten Verduijn
Zwijndrecht;
VLAARDINGEN.(2010.05.05)
Elite/Beloften: 1. Rodrigo
Mendieta Argentinie; 2.
Coen Otterspeer Oude- kerk a/d IJssel; 3. Sander Lormans
Heemskerk; 4. Ronald Roos Hoogstraten (Bel); 5. Stefan Vreugdenhil Naaldwijk; 6.
Danny Vrolijk Schipluiden; 7. Jack Vermeulen s-Gravendeel; 8. Jim van den Berg Amsterdam; 9.
Jarno Gmelich Meijling Almere; 10. Milan van den Ende Berkel en
Rodenrijs; 11. Roy Pieters Zwanenburg; 12. Robert Berk Bergschenhoek; 13. Sjoerd Kouwenhoven
Honselersdijk; 14. Lenn
Harrevelt Delft; 15. Frank Niewold
Lisse; 16. Willy Heeneman
s-Gravenhage; 17. Jordy Beuker Hilversum; 18.
Rikke Dijkxhoorn Rijswijk Zh; 19. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 20.
Camiel Dénis Waspik;
Amateurs-A: 1. Robert de
Poel Dordrecht; 2. Martijn de Groot Vuren; 3. Marcel Alma Harskamp; 4. Rik Houwers Delft; 5. Tonnie Akkermans Etten-Leur; 6.
Eddy Hermsen Ochten; 7.
Ruud Zijlmans Roosendaal; 8. Martijn Harteloh Dordrecht; 9. Jos Koop Den Hoorn; 10.
Andre van Tilborg Rijswijk Nb; 11. Christian
Bosch Voorburg; 12. Werner Altewischer
Amsterdam; 13. Marco Halma De Meern; 14.
Lennart Weerts Delft; 15. Richard Korteweg s-Gravenhage; 16.
Martin Nieuwstraten Schiedam; 17. Michael McKay Hillegom; 18. Sven
Roggeveen Den Hoorn; 19. Vincent den Breejen
Delft; 20. Stefan Koevoets Etten-Leur;
Amateurs-B: 1. Brian Burggraaf Hoofddorp; 2. Peter Fils Pijnacker; 3. Robert Sienders Puttershoek; 4.
Arjan Seunninga Ede; 5. Sjaak Olsthoorn Schipluiden; 6. Matti de Baat Nieuw-Vossemeer;
7. Ad Slingerland Haast- recht; 8. Piet Kralt
Rijnsburg; 9. Ruud Duivenvoorden Noordwijkerhout; 10. Rodrick
de Munnik Utrecht; 11. Ton Vrolijk Schipluiden;
12. Rene Duivenvoorden Noordwijkerhout; 13.
Dirk Jonker Delft; 14. Chris Maas Papendrecht; 15. Leon Hordijk Stellendam; 16. Michéle
Somers Spijkenisse; 17. Emiel Hordijk Brielle; 18. Robert Reijers
Dordrecht; 19. Hans Lap Hendrik-ido-Ambacht;
20. Floris van der Bas Rijswijk Zh;