ROZENBURG .(
2005.06.11 )
Nieuwelingen: 1. Sjoerd Kouwenhoven
Honselersdijk; 2. Jetse Bol Avenhorn; 3. Joris de Boer ’t Veld;
4. Erik Berkhout Schipluiden; 5. Ralph Gelens H.I. Ambacht; 6.
Wesley Schless Dordrecht; 7. Willy Heeneman ’s-Gravenhage; 8.
Dave de Best Noordwijk; 9. Dion Beukeboom Ouderkerk a/d Amstel; 10.
Roy Pieters Zwanenburg; 11. Steven Oomen Oosterhout; 12. Martijn
Stoop Heerhugowaard; 13. Robin van Heijningen Naaldwijk; 14.
Arian Oosthoek H.I. Ambacht; 15. Mitchell Boet Mijnsheerenland; 16.
Ronald Molenaar Nieuwerkerk a/d IJssel; 17. Wouter Timmerman Zoetermeer;
18. Rens Boekhoff Nes a/d Amstel; 19. Joeri van Delft Voorburg; 20.
Thomas Polak Prinsenbeek;
Amateurs-A: 1. Marc den Hoed Pijnacker; 2.
John Brand Vlaardingen; 3. Peter van Leeuwen Zoetermeer; 4.
Michel Duinmayer ’s-Gravenhage; 5. Jurgen Lindhoud Rotterdam; 6.
Martin Schouten Schiedam; 7. Erik Meerkerk Zuidland; 8. Lars
Rietveld Oudewater; 9. Ronald van der Tang Voorhout; 10. Pieter
Hendriks Gorinchem; 11. Peter Voshol; Nieuwerkerk a/d IJssel; 12.
Twan den Braber Hoeven; 13. Axel Hermans Bergschenhoek; 14. Hans
Weeda Zuidland; 15. Menno Gobielje Wormerveer; 16. Martijn Harteloh Dordrecht;
17. Patrick-Dirk Hack Nootdorp; 18. Ronald Hofman Gouda; 19. Jeroen Rovers
Breda; 20. Rob Langeveld Nieuw-Vennep;
Amateurs-B: 1. Robert de Poel Dordrecht;
2. Hans Lap Hendrik Ido Ambacht; 3. Andre Boutestijn ’s-Gravenhage;
4. Kasper Schotte Rozenburg; 5. Leo van Dorp Zwartewaal; 6.
Joeri van Dijk Spijkenisse; 7. Ton Griep Rotterdam; 8. Otto
Schotte Hellevoetsluis; 9. André de Geus Heinenoord; 10. Marco
Riemen Gouda; 11. William van Rijswijk Rijswijk; 12. Johan
Dingemans Lage Zwaluwe; 13. Peter de Winter Puttershoek 14.
Jeroen Wesselius Amsterdam; 15. Robert Kroep Hoek van Holland; 16.
Rene Wiebes Mijdrecht; 17. Willem van Driel Dordrecht; 18.
Leo Poot Strijen;19. Gert-Jan Speksnijder Rotterdam; 20. Patrick Hassing
Noordwijk;
ROZENBURG
.(2008.06.14)
Nieuweling-Meisjes: 1. Melanie
Woering Rozenburg Zh; 2. Claudia Koster Oudorp Nh; 3. Laura van
der Kamp Hasselt;4. Henriette Woering Rozenburg Zh; 5. Ymke Stegink
Naarden; 6. Kelly Markus Hoofddorp; 7. Jermaine Post
Oegstgeest; 8. Erica Schotman Smilde; 9. Nathaly van Westdonk
Bergschen- hoek; 10. Annemarie Pasveer Arnemuiden; 11. Mara van
Doremalen s-Her- togenbosch; 12. Veerle Goossens Bakel; 13.
Natasja de Vroome Rijswijk Zh; 14. Bodine Wubben Monster; 15.
Anouk Rockx Oud-Gastel; 16. Denise Bouma Spijkenisse; 17. Lorette
Dijstelbloem Leende; 18. Roxanne Geers Steenbergen;19. Mandy Adrichem
Pijnacker; 20. Sosja Bakker Oosterhout NB;
Junior-Vrouwen: 1. Anna van der Breggen
Hasselt; 2. Sanne Verhart Wassenaar;3. Ashley Spierings Zoetermeer; 4.
Marjolein Claessen Hoeven; 5. Melissa van Neck Amstelveen; 6.
Bente van Bohemen Nootdorp; 7. Lieselotte Hesselink Lekkerkerk; 8.
Judith Bloem Kwintsheul; 9. Esmee Janssen Hoeven; 10. Thamara
Pijpers Ridderkerk; 11. Anneke Kempe Vlissingen; 12. Nathalie van
den Born Geleen;
Amateurs-A: 1. Matthieu Hendriks Krimpen
aan de Lek; 2. Marc den Hoed Pijnacker; 3. Erik Bos Rotterdam;4.
Jeroen Verwolf Arkel; 5. Corné Castein Lopik; 6. Imo de
Pruijssenaere Leusden; 7. Edwin Vrauwdeunt s-Graven- hage; 8.
Hans Weeda Zuidland; 9. Edwin van de Laar Oosterhout NB: 10.
Ramon van der Knaap Hellevoetsluis; 11. John Brand Vlaardingen; 12.
Robert Koppers s-Gravenhage; 13. Robert de Poel Dordrecht; 14.
Arno van der Veen Meerkerk; 15. Remco Janzen Hoofddorp; 16. Menno
Gobielje Gouda; 17. Peter Jordaan Maassluis;18. Henk Ceelen Ouderkerk
aan den IJssel;19. Martjan Bodegom Lekkerkerk; 20. Peter van Leeuwen
Zoetermeer;
Amateurs-B: 1. Chris Maas Papendrecht; 2.
Olaf Brouwers Rotterdam; 3. Bas van Werven Rotterdam;4. Hans Lap
Hendrik-ido-Ambacht; 5. Nico van Witzenburg Brielle; 6. André
Kraan Gouda; 7. Jos van Ginneken Etten-Leur; 8. Ton Vrolijk
Schipluiden; 9. Arjan Kriger Nieuwerkerk aan den IJssel; 10.
Marco Riemen Gouda;11. Xander Moerman Vianen; 12. Jannie van den Berg
Zoetermeer;13. John Kleijnendorst Dordrecht; 14. Floris van der Bas
Rijswijk Zh;15. Jan Gudde s-Gravenhage; 16. Rogier Nelck Delfgauw; 17.
Sven Roggeveen Den Hoorn 18. Robert Sienders Puttershoek; 19.
John Martin Hoek van Holland; 20. Michéle Somers Spijkenisse;
ROZENBURG .(
2017.06.10 )
Amateurs/Sportklasse: 1. Nick
Zuidewind Lisse; 2. Joost van den Blink s-Gravenzande; 3. Marco Kuijvenhoven
s-Gravenzande; 4. Nick Lubbers s-Heerenberg; 5. Danny Vrolijk Schipluiden; 6.
Martijn de Groot Gorinchem; 7. Joeri van Delft Voorburg; 8. Jaco van Beusichem
Hoek van Holland; 9. Leon Hofman Bleiswijk; 10. Spike Huisman Amsterdam; 11.
Erik Groeneveld Heinenoord; 12. Niels Overvoorde Delfgauw; 13. Han van de Poppe
Utrecht; 14. Bob Jonkheer Noordwijkerhout; 15. Frank Lanting Den Haag; 16.
Martin van Rij Zuidland; 17. Lars Rietveld Oudewater; 18. Teun Veken Rotterdam;
19. Luuk Rutten Wageningen; 20. Teun Groeneveld Nieuw-Vennep;
ROZENBURG .(
2009.06.13 )
Junior-Vrouwen: 1. Amy Pieters Zwanenburg; 2.
Winanda Spoor Rijswijk Zh; 3. Melanie Woering Rozenburg; 4. Emilie Moberg
Noorwegen; 5. Cecilie Larsen Noorwegen; 6. Charlotte Dieteren Roden; 7.
Henriette Woering Rozenburg; 8. Ymke Stegink Naarden; 9. Anouk Rockx
Oud-Gastel; 10. Jermaine Post Oegstgeest; 11. Lotte van Hoek Vlijmen; 12.
Mardiani Ahoud Woudenberg; 13. Nicole Oude Wansink Tiel; 14. Marjolein Claessen
Hoeven; 15. Martine Amundsen Noorwegen; 16. Katherine Bochove Schiedam; 17.
Miriam Bjarnsrud Noorwegen; 18. Irene van Lith Bladel; 19. Ingrid Sofie
Jacobsen Noorwegen; 20. Linda Klein Dorst;
Nieuweling-Meisjes: 1. Ashlynn
van Baarle Zoetermeer; 2. Sophie de Ruijter Zoetermeer; 3. Dirkje Bazuin
s-Gravenhage; 4. Nike Beckeringh Amstelveen; 5. Janine van der Meer
Vierpolders; 6. Mascha Mulder Ridderkerk; 7. Helena van Leijen Wageningen; 8.
Kirsten van der Aa Losser; 9. Roxanne Geers Steenbergen; 10. Silvie Haakman
Alphen aan den Rijn; 11. Lianne Bal Poortugaal; 12. Bodine Wubben Monster; 13.
Domenique van Santen Rozenburg; 14. Maud Kaptheijns Westerhoven; 15. Solveig
Riesebeek Tiel; 16. Lorette Dijstelbloem Leende; 17. Lauren Arnouts Rijsbergen;
18. Shana Dalving België
Amateurs-A: 1. Ruben Mijnsbergen Rotterdam;
2. Hans Weeda Zuidland; 3. Jefte de Bruin Nijmegen; 4. Erik Bos Rotterdam; 5.
Rik Nederlof Breda; 6. Robert de Poel Dordrecht; 7. Emiel Borsboom Woerden; 8.
Tonnie Akkermans Etten-Leur; 9. Nico van Witzenburg Brielle; 10. Aron Kremer
Vierpolders; 11. Eddy Hermsen Ochten; 12. Arno van der Veen Meerkerk; 13. Ramon
van der Knaap Hellevoetsluis; 14. Bert Koelewijn Soest; 15. Chris Maas
Papendrecht; 16. Edwin Vrauwdeunt s-Gravenhage; 17. Albert van Riessen
Rotterdam; 18. Stephan Borsboom Hellevoetsluis; 19. Robin Huizinga Rozenburg;
20. Xander Moerman Vianen;
Amateurs-B: 1. John Kleijnendorst
Dordrecht; 2. Quentin Martin Hoek van Holland; 3. John Eggers Ridderkerk; 4.
Bert van der Klooster Ridderkerk; 5. Joost Vermuë Utrecht; 6. Marten Verduijn
Zwijndrecht; 7. Art Oosting Abbenbroek; 8. Albert Drenth Delft; 9. Martin Nieuwstraten
Schiedam; 10. Robert Reijers Dordrecht; 11. Niels van Baar Woerden; 12. Werner
Urbanus Maassluis; 13. Hans Lap Hendrik-ido-Ambacht; 14. Arjan Kriger
Nieuwerkerk aan den IJssel; 15. Eric Blommers Puttershoek; 16. Jorrit Noppen
Dordrecht; 17. Wim van der Plas Noordwijk Zh; 18. Mark van Manen Zeist; 19.
Sjaak Olsthoorn Schipluiden; 20. Johan Dingemans Lage Zwaluwe;
ROZENBURG .(
2010.06.12 )
Junior-Vrouwen: 1. Rebecca Talen Spijkenisse;
2. Sabrina Stultiens Meijel; 3. Dirkje Bazuin s-Gravenhage; 4.
Melanie Woering Rozenburg; 5. Sophie de Ruijter Zoetermeer; 6.
Anouk Rockx Oud-Gastel; 7. Domenique van Santen Rozenburg; 8.
Roxanne Geers Steenbergen; 9. Henriette Woering Rozenburg; 10.
Jet Wildeman Raalte; 11. Sanne de Graaf Delfgauw; 12. Kelly Markus
Hoofddorp; 13. Amber Droog Zoetermeer; 14. Marieke Kempe
Vlissingen;
Nieuweling-Meisjes: 1. Ashlynn
van Baarle Zoetermeer; 2. Janine van der Meer Vierpolders; 3.
Silvie Haakman Alphen aan den Rijn: 4. Corine van der Zijden Tienhoven;
5. Nathasja Heijting Beilen; 6. Evy Kuijpers Lierop; 7.
Natasja Nieuwenhuizen s-Gravenzande; 8. Laura Breeman Dordrecht; 9.
Lianne Bal Poortugaal; 10. Nicky Zijlaard Rotterdam; 11. Mascha
Mulder Ridderkerk; 12. Maud Kaptheijns Westerhoven; 13. Solveig
Riesebeek Tiel; 14. Helena van Leijen Wageningen; 15. Romy Bakker
Monster; 16. Annefleur Kalvenhaar Wierden; 17. Simone Rockx
Oud-Gastel; 18. Julia Schobben Gorichem; 19. Marieke de Reus
Simonsgaven; 20. Lotte van den Berg Wijngaarden;
Amateurs-A: 1. Matthieu Hendriks Krimpen
aan de Lek; 2. Eddy Hermsen Ochten; 3. Douwe Schouten
Vlaardingen; 4. Jos van Ginneken Etten-Leur; 5. Corné Castein
Lopik; 6. Emiel Borsboom Woerden; 7. Tonnie Akkermans Etten-Leur;
8. Martijn de Groot Vuren; 9. Erik Bos Rotterdam; 10. Albert van
Riessen Rotterdam; 11. Menno Gobielje Gouda; 12. Ramon van der
Knaap Hellevoetsluis; 13. Roger Oomen Etten-Leur; 14. Frans van
der Does Wilnis; 15. Niels Schenk Gouda; 16. Lars Rietveld
Oudewater; 17. Martijn Harteloh Dordrecht; 18. Jeroen Wesselius
Voorburg; 19. Jeroen Verwolf Arkel; 20. Marcel Witte Amsterdam;
Amateurs-B: 1. Leo van Dorp Zwartewaal; 2.
Brian Burggraaf Hoofddorp; 3. Hans Lap Hendrik-ido-Ambacht;4. Jorrit
Noppen Dordrecht; 5. Martijn Dennebos Piershil; 6. Art Oosting Abbenbroek;
7. Andre Boutestijn s-Gra- venhage; 8. Herman-Pieter Duiven
Oud-Beijerland; 9. Wilco Schenkhof Echtveld; 10. Sebastiaan van
Duijn Rotterdam; 11. Garoun Bannink Den Haag; 12. Jacco Wols
Puttershoek; 13. Ad Oorbeek Nieuw-Beijerland; 14. John Martin
Hoek van Holland; 15. Carlo van Trigt Zuidland; 16. Leon Hordijk
Stellendam; 17. Kees Pothof Hellevoetsluis; 18. Peter Fils
Pijnacker; 19. Jan Wouter Roos Stad aan 't Haringvliet; 20.
Michéle Somers Spijkenisse;
ROZENBURG.(
2001.06.16 )
Elite/Neo/Sportkl.-a/Vet.a: 1. Tom
Cordes Baarle-Nassau; 2. John den Braber Rotterdam; 3. Edward
Farenhout Zuidland; 4. Erik Nieuwerth Lekkerkerk; 5. Louis de
Koning Zwartewaal; 6. Hein Zwinkels Monster; 7. Adam Mijerson
Amerika; 8. Ronald Bastemeijer Poortugaal; 9. Erik Bos
Rotterdam;10. Rudy Brakkee Hellevoetsluis; 11. Marc Blok Heinkenszand;
12. Han Spies ’s-Gravenzande; 13. Bart Williams Berkel-Rodenrijs;
14. Martin Vrij Hellevoetsluis; 15. Dennis van den Hurk Barendrecht;
16. Peter Voshol. Nieuwerkerk a/d IJssel; 17. Edzard van Ewijk Goes;
18. Ronald Roos Zoetermeer; 19. Marcel van Dijk Spijkenisse; 20.
Guido van Duuren Polsbroek;
Sportkl.-b/Vet.-b: 1. René
Rotscheid Kockengen; 2. Ton Vrolijk Schipluiden; 3. Sjaak
Olsthoorn Den Hoorn; 4. Jaco Hanemaaijer Maasdijk; 5. Gert
Verhoef Delfgauw; 6. Peter Pijl Ridderkerk; 7. René Alblas
Schiedam; 8. Ernst Lalleman Pijnacker; 9. Jaco van der Mark De
Lier; 10. Cor Speijer Schiedam; 11. Gert van Nieuwpoort
Nieuwerkerk a/d IJssel; 12. Johan Lacroix Rockanje; 13. Coert van
Litsenburg Vlaardingen; 14. Peters van de Velden; 15. Steffen van der Steen Dordrecht; 16.
Peter Visser Haastrecht; 17. Rogier den Braber Rotterdam; 18.
Willem van Driel Dordrecht; 19. Ruud Weller H.I. Ambacht; 20. Wim
van der Plas Noordwijk;
ROZENBURG.(
2002.06.15 )
Elite/Neo: 1. Marcel van Dijk Spijkenisse;
2. Lex Nederlof Oostvoorne; 3. Nico Vuurens Meerkerk; 4. Leon
Notenboom Spijkenisse; 5. Stefan Slager Rhenoy; 6. Erik Nieuwerth
Lekkerkerk; 7. Bart Williams Berkel-Rodenrijs; 8. Leon van Strien
Ridderkerk; 9. Iwan Jonkman Maassluis; 10. Jan Hordijk Westmaas;
11. Erwin Meijer Delft; 12. Ronald Roos Zoetermeer; 13. Ton
Griep Bergschenhoek;14. Jos Pronk Warmenhuizen; 15. Marcel Alma
Harskamp;16. Raymond Raadtgever Roosendaal; 17. Niels van Luijk
Naaldwijk; 18. Henk Ceelen Ouderkerk a/d IJssel; 19. John Brand
Vlaardingen; 20. Ronald Bastemeijer Poortugaal;
Sportkl.-b/Vet.-b: 1. Ronald
van der Wal Vlaardingen; 2. Edwin van de Bos Vlaardingen; 3. Gerard
Nugteren Amsterdam; 4. Hans Lap Hendrik Ido Ambacht;5. Mark Brouwer
Vlaardingen; 6. Remco de Groot Poortugaal; 7. Teunis Molenaar
Linschoten; 8. Ron Goos Rotterdam; 9. Ronald van Wieringen
Leimuiden; 10. Robert Kroep Hoek van Holland; 11. Gerard Buying
Rotterdam; 12. Ron van Rijswijk Zoetermeer; 13. Ron Mol.
Scheveningen; 14. Getjan Zevenbergen Nieuw-Beijerland; 15. Herman
Mittertreiner Rotterdam; 16. Rowdy van Alphen Den Haag; 17.
Maurice van Lith Rhoon;18. Aad van der Kruk Maasdijk; 19. William de Wolf
Rotterdam; 20. Erik van Huuksloot Capelle a.d. IJssel;
ROZENBURG.(
2003.06.21 ).
Amateurs-A: 1. Dennis van Weel
Nieuw-Vennep; 2. Marc Gerritsen Veldhoven;3. Ton Vrolijk Schipluiden;
4. Marco Kuijvenhoven Naaldwijk; 5. Christian Lentz Rijswijk; 6.
Jeroen Rovers Breda; 7. Bruce Irving Maassluis; 8. John Brand
Vlaardingen; 9. Erik Nieuwerth Lekkerkerk; 10. Axel Hermans
Bergschenhoek; 11. Martijn Harteloh Dordrecht; 12. Jack Broeren
St. Willebrord;13. Peter van Leeuwen Zoetermeer; 14. Jan Wouter Roos
Middelharnis;15. Martin Schouten Schiedam; 16. Edwin van der Scheer Hoek
van Holland;17. René Hulsman Vlaardingen; 18. Willem Buitendijk
Lekkerkerk;19. Jelle de Kroon Rotterdam; 20. Aldo de Vries Breda;
Amateurs-B: 1. Olaf
Brouwers Rozenburg; 2. Peter Pijl Ridderkerk; 3. Bas van Werven
Rotterdam;4. Gert Verhoef Delfgauw; 5. Leo van Dorp Zwartewaal;6. Rik
van der Tol Utrecht; 7. Ron van Rijswijk Zoetermeer; 8. Paul van
Heijningen Rotterdam; 9. Erik Huuksloot Capelle a.d. IJssel; 10.
Marco Riemen Gouda;11. Cor Trommels Poortugaal; 12. William van Rijswijk
Rijswijk;13. Hans Weeda Zuidland; 14. Gerard Buying Rotterdam; 15.
Johan Dingemans Lage Zwaluwe;16. Ton Saveur Lekkerkerk; 17. Cees van
Sintmaartensdijk Zuidland;18. Maurice van Lith Rhoon; 19. Johan Mulder
Ridderkerk; 20. Sjaak Quak Maassluis;
ROZENBURG.(
2006.06.10 )
Nieuwelingen: 1. Nils van Kooij Krimpen aan
de Lek; 2. Cees van 't Geloof Dirksland; 3. Coen Otterspeer Ouderkerk aan den
IJssel;4. Bjorn van Buijtene Berkel en Rodenrijs; 5. Bas Bal Lekkerkerk; 6.
Cees-Jan Kortlever Zevenhuizen Zh; 7. Patrick van Nunen Barendrecht; 8. Justin
van Santen Zoetermeer; 9. Sven Jongeneel Lekkerkerk; 10. Sjors van der Wal
Noordwijkerhout; 11. Marc van Bannisseht Waalwijk; 12. Sander Kanninga Oud
Beijerland; 13. Jan van Vliet Baarle Hertog; 14. Maikel Hogervorst Pijnacker;
15. Jordi Schepers Hendrik-ido-Ambacht; 16. Jeroen Neve Wateringen; 17. Jack
Vermeulen Tinte; 18. Axel Post Oegstgeest; 19. Robin Huizinga Rozenburg; 20. Lars
in 't Veld Leidschendam;
Amateurs-A: 1. John Brand Vlaardingen; 2.
Iwan Jonkman Maassluis; 3. Hans Weeda Zuidland; 4. Paul Heerschop Rotterdam; 5.
Lars Rietveld Oudewater; 6. Martin Schouten Schiedam; 7. Erik Meerkerk
Zuidland; 8. Werner Urbanus Maassluis; 9. Jaco Tettelaar Maassluis; 10. Robert
de Poel Dordrecht; 11. Jeroen Rovers Breda; 12. Richard Visscher Zoetermeer;
13. Peter van Leeuwen Zoetermeer; 14. Erik de Niet s-Gravenhage; 15. Erik van
Huuksloot Krimpen aan den IJssel; 16. Ramon van der Knaap Hellevoetsluis; 17.
Leo van Dorp Zwartewaal; 18. Andre Boutestijn s-Gravenhage; 19. Marco
Kuijvenhoven Naaldwijk; 20. Dennis van den Hurk Barendrecht;
Amateurs-B: 1. Brian Burggraaf Hoofddorp;
2. André de Geus Heinenoord; 3. William de Wolf Rotterdam; 4. Olaf Brouwers
Rotterdam; 5. Ton Griep Rotterdam; 6. Erik Jan Overgaauw Zuidland; 7. Joop
Floor Amsterdam; 8. Jerry van Herk Lekkerkerk; 9. Ronnie van Sintmaartensdijk
Zuidland; 10. Johan Dingemans Lage Zwaluwe; 11. Quentin Martin Hoek van
Holland; 12. Peter de Winter. Puttershoek; 13. Herman-Pieter Duiven Oud
Beijerland; 14. Remco van der Wegen s-Gravendeel; 15. Walter Lodder Zuidland;
16. Danny van Dam Leiden; 17. Rob Langeveld Nieuw Vennep; 18. Leen Merison
Berkel en Rodenrijs; 19. Bart van der Wagt Brielle; 20. Marcel Verhagen Oud
Beijerland;
ROZENBURG.(
2007.06.09 )
Junior-Vrouwen: 1. Esther Lommers Zwijndrecht;
2. Daisy van der Aa Losser; 3. Agnieta Francke Koudekerke; 4. Anna van der
Breggen Hasselt; 5. Lucinda Brand Oud Beijerland; 6. Martine van der Herberg
Woerden; 7. Kirsten Niessen Veenendaal; 8. Daisy Vos Tilburg; 9. Barbara de
Ridder Noordwijk Zh; 10. Marieke den Otter Hoornaar; 11. Dyonne Dekkers Lierop;
12. Esmee Janssen Hoeven; 13. Ruth Springer Heerhugowaard; 14. Sanne Verhart
Wassenaar; 15. Lisa Phernambucq Ovezande; 16. Ilona Meiring Ilpendam; 17. Nicky
van der Wielen Bergen op Zoom; 18. Melanie van Lieshout Megen; 19. Anouk Ligthart
Twisk; 20. Charlotte van Loon Baarle-Nassau;
Nieuweling-Meisjes: 1. Amy
Pieters Zwanenburg; 2. Laura van der Kamp Hasselt; 3. Alien Paarhuis Rouveen;
4. Winanda Spoor Rijswijk Zh; 5. Francis Keizer Doetinchem; 6. Maaike Hoek
Almelo; 7. Melanie Woering Rozenburg; 8. Claudia Koster Oudorp Nh; 9. Natasja
de Vroome Rijswijk Zh; 10. Jermaine Post Oegstgeest; 11. Ymke Stegink Naarden;
12. Anne van de Beurcht Volkel; 13. Iris Ockeloen Dordrecht; 14. Henriette
Woering Rozenburg; 15. Anouk Kerstens Roosendaal; 16. Sophie Borra Bennekom;
17. Lotte van Hoek Vlijmen; 18. Kelly Goslinga Wieringerwerf; 19. Esther
Schalkers Lisse; 20. Daniëlle Lommers Zwijndrecht;
Amateurs-A: 1. Erik Meerkerk Zuidland; 2.
Gerrit van der Plaats Rotterdam; 3. John Brand Vlaardingen; 4. Robert de Poel
Dordrecht; 5. Peter Jordaan Maassluis; 6. Patrick Speijer Helmond; 7. Corné
Castein Lopik; 8. Maxim Harteloh De Lier; 9. Werner Urbanus Maassluis; 10. Hans
Weeda Zuidland; 11. Twan den Braber Hoeven; 12. Ramon van der Knaap Hellevoetsluis;
13. Matthieu Hendriks Krimpen aan de Lek; 14. Peter van Leeuwen Zoetermeer; 15.
Erik de Niet s-Gravenhage; 16. Quentin Martin Hoek van Holland; 17. Ad Oorbeek
Nieuw-Beijerland; 18. William de Wolf Rotterdam; 19. Lars Rietveld Oudewater;
20. Leo van Dorp Zwartewaal;
Amateurs-B: 1. Bob Jonkheer Lisse; 2. Hans
Lap Hendrik-ido-Ambacht; 3. Marco Riemen Gouda; 4. John Eggers Ridderkerk; 5.
Erik Jan Overgaauw Zuidland; 6. Ton Griep Rotterdam; 7. Willem Buitendijk
Lekkerkerk; 8. Coert van Litsenburg Vlaardingen; 9. Sjaak Olsthoorn
Schipluiden; 10. Ton Vrolijk Schipluiden; 11. Nico van Witzenburg Brielle; 12.
Albert Harren Haarlem; 13. Ron van Rijswijk Zoetermeer; 14. Ron Mol
s-Gravenhage; 15. Rob Groenenberg Abbenbroek; 16. Hans Bal s-Gravenhage; 17.
Floris van der Bas Rijswijk Zh; 18. Carlo van Trigt Zuidland; 19. Tom Kortekaas
Voorhout; 20. Frank Niewold Lisse;
ROZENBURG.(2011.06.18)
Amateurs: 1. Jan de
Leeuw Harderwijk; 2. Eddy Hermsen
Ochten; 3. Menno Gobielje Gouda; 4. Lars Rietveld Oudewater; 5. Hans Weeda Zuidland; 6. Marijn Pijper Hoogvliet;7. Godert de Leeuw
Ermelo; 8. Martin Vrij
Hellevoetsluis; 9. Stephan Borsboom
Hellevoetsluis; 10. Robert de Poel
Dordrecht; 11. Marcel Lambregts
Meteren; 12. Jan Hekman Norg; 13. Jeroen Wesselius Voorburg; 14. Peter Fils Pijnacker; 15. Ramon van der Knaap Hellevoetsluis; 16. Robbert Schaap Voorburg; 17. Pieter Stenger Berkel en Rodenrijs; 18. Martijn Harteloh Dordrecht; 19. Ruben Mijnsbergen Rotterdam; 20. Steffen van der Steen Dordrecht;
Sportklasse: 1. Teo Muis
Gorinchem;2. Chris Maas Papendrecht; 3.
Andre Boutestijn s-Gravenhage; 4.
Jaap Visscher Sliedrecht; 5. Johan
Lacroix Rockanje; 6. Jorrit Noppen
Dordrecht; 7. John Kleijnendorst
Dordrecht; 8. Tonnie Akkermans
Etten-Leur; 9. Hans Bal s-Gravenhage; 10. William van Rijswijk Rijswijk; 11. Ton Kleinjan Spijkenisse; 12. Robert Reijers Dordrecht; 13. William de Wolf Ridderkerk;14. Andries
van Driel Dordrecht; 15. Frank
Bloemendaal Abbenbroek; 16. Art
Oosting Abbenbroek; 17. Hans Romers
Rozenburg;18. Anton Breugem Woudrichem; 19.
Kees Pothof Hellevoetsluis; 20. Marco
van Leeuwen Hellevoetsluis;
ROZENBURG.(2012.06.09)
Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen: 1. Suzanne
de Goede Leiden; 2. Annette Edmondson Australie; 3. Melissa
Hoskins Australie; 4. Melanie Woering Rozenburg; 5. Joukje Braam
Dordrecht; 6. Rebecca Talen Spijkenisse; 7. Sabrina Stultiens
Meijel; 8. Ines Klok Rockanje; 9. Domenique van Santen Rozenburg;
10. Anouk Rockx Oud-Gastel; 11. Alicja Verhagen Woerden; 12.
Ashlynn van Baarle Zoetermeer; 13. Amy Cure Australie; 14. Wendy
Versluis s-Heerenhoek; 15. Marjolein Claessen Hoeven; 16.
Jermaine Post Oegstgeest; 17. Hori Yukiyo Japan; 18. Sanne
Fictoor Wijk bij Duurstede; 19. Sofie van Horik Oosterwijk; 20. Melissa
Slewe Assendelft;
Sportklasse: 1. Teo Muis Gorinchem; 2.
Tonnie Akkermans Etten-Leur; 3. Chris Maas Papendecht; 4. Frans
van der Does Wilnis; 5. Xander Moerman Vianen; 6. Barend Verhagen
Woerden; 7. Martijn Dennebos Piershil; 8. Jorrit Noppen
Dordrecht; 9. Hans Lap Hendrik-ido-Ambacht; 10. Jaap Visscher
Sliedrecht; 11. Bert Havenaar Berkel en Rodenrijs; 12. Robert
Reijers Dordrecht; 13. Dennis Lems Papendecht; 14. Leon Hordijk
Stellendam; 15. William de Wolf Ridderkerk; 16. Niclas Vermaas
Dordrecht; 17. Hans Romers Rozenburg; 18. Art Oosting Abbenbroek;
19. Enrico Terlouw Hoogblokland; 20. Jeroen Rovers Breda;
ROZENBURG.(
2013.06.08 )
Elite/Beloften: 1. Leander Schreurs Elburg; 2.
David van Eerd Breda; 3. Paul Helderman Naaldwijk; 4. Randy Sint
Nicolaas Dordrecht; 5. Jeroen van Zanten Meerkerk; 6. Ronald Roos
Merksplas(Belgie); 7. Raoul Poortvliet s-Heerenhoek; 8. Wouter
Been Delft; 9. Lennard van den Berg Rotterdam; 10. Robert Berk
Bergschenhoek; 11. Jorrit Slaman Bergambacht; 12. Arian Oosthoek
Rotterdam; 13. Mitchell Boet s-Gravendeel; 14. Danny Vrolijk
Schipluiden; 15. Gerhard Joling Krimpen aan den IJssel; 16. Rick
Craenen Nederweert; 17. Bryan Larsen Terheijden; 18. Henk Bom
s-Gravenzande; 19. Peter van den Berg Zuidland; 20. Pjotr van
Beek Veenendaal;
Nieuwelingen: 1. Bram Welten Moergestel; 2.
Jorn Volkers Barendrecht; 3. Tim van der Poel Bergschenhoek; 4.
Daan van Sintmaartensdijk Zuidland; 5. Thierry Bouckaert Lisse; 6.
Ide Schelling Den Haag; 7. Tom Wijfje Ter Aar; 8. Nils Eekhoff
Rijsenhout; 9. Marco Mook Alphen aan den Rijn; 10. Jarri Stravers
Groot-Ammers; 11. Daan Zebel Dordrecht; 12. Noah van der Meer
Naaldwijk; 13. Antonie van Noppen Ridderkerk; 14. Casper van
Kester Poeldijk; 15. Thomas Hoole Zuidland; 16. Jesper Rasch
Zandvoort; 17. Michael Kootstra Krimpen aan de Lek; 18. Martijn
Knoppert s-Gravenzande; 19. Jim Duijvesteijn Honselersdijk; 20.
Cliff de Peijper Oud Gastel;
Sportklasse: 1. Pim Achterkamp Rotterdam;
2. Kemal Acar Papendrecht; 3. Tonnie Akkermans Etten-Leur; 4.
Arno Hartog Giessenburg; 5. Erik van Zanten Meerkerk;6. Dennis
Moolhuijsen Rijsenhout; 7. Hans Romers Rozenburg; 8. Wieger van
der Schaaf s-Gravenhage; 9. Xander Moerman Vianen; 10. Dennis
Lems Papendrecht; 11. Jan Muis Giessenburg; 12. Henk Ceelen
Ouderkerk; 13. Matti de Baat Nieuw-Vossemeer; 14. Jeroen Rovers
Breda; 15. Leon Hordijk Dirksland; 16. Erik Jan Overgaauw Zuidland; 17.
Martijn de Putter Nederhemert; 18. Jorrit Noppen Dordrecht; 19.
Martijn Dennebos Piershil; 20. Arie-Peter Brouwer Gorinchem;
ROZENBURG.(
2014.06.13 )
Elite/Beloften: 1. Koos Jeroen Kers Amstelveen;
2. Tom Vermeer Leusden; 3. Rik de Voogd Rotterdam; 4. Jasper de Laat
Moergestel; 5. Danny Vrolijk Schipluiden; 6. Jorrit Slaman Bergambacht; 7.
Malaya van Ruitenbeek Den Haag; 8. Wouter Been Utrecht; 9. Mitchell Boet
s-Gravendeel; 10. Sjors Handgraaf Voorhout; 11. Ronald Roos Merkplas (Bel); 12.
Leander Schreurs Dronten; 13. Henk Bom s-Gravenzande; 14. David van Eerd Breda;
15. Levi Tindal Landsmeer; 16. Marc Janssen Ede; 17. Marvin van Spronsen
Monster; 18. Randy Sint Nicolaas Dordrecht; 19. Robbert Keus Naaldwijk; 20.
Paul Helderman Naaldwijk;
Nieuwelingen: 1. Martin Pluto Den Haag; 2.
Tom Wijfje Ter Aar; 3. Marco Geleijnse Hellevoetsluis; 4. Melle Meeuwisse
Boskoop; 5. Niels Boele Leiden; 6. Herman Brinkman Rotterdam; 7. Bram Nelck
Pijnacker; 8. Marino Noordam De Lier; 9. Daan van Sintmaartensdijk Zuidland;
10. Antonie van Noppen Ridderkerk; 11. Vincent Hoppezak Nieuwerkerk aan den
IJssel 12. Rens Tulner Lexmond; 13. Martijn Knoppert s-Gravenzande; 14. Wessel
van Koppen Schipluiden; 15. Stefan Verhoeff Groot-Ammers; 16. Jens van den Dool
Hoogblokland; 17. Floris Roodenburg Maassluis; 18. Michael Kootstra Krimpen aan
de Lek; 19. Coen Groot Papendrecht; 20. Sander Luijken Emst;
Sportklasse: 1. Lieven Anthonise Dordrecht;
2. Pieter Mies Prinsenbeek; 3. Jeroen Rovers Breda; 4. John Roos Sommelsdijk;
5. Witten Anthonise Dordrecht; 6. Peter van Leeuwen Zoetermeer; 7. William
Westerlaken Nieuw-Lekkerland; 8. Glenn Thomas Woerden; 9. John van de Hoef
Utrecht; 10. Vincent de Wolf Spijkenisse; 11. Sjaak Olsthoorn Schipluiden; 12.
Jan Wouter Roos Stad aan het Haringvliet; 13. Fabrizio Korsman Hoogvliet; 14.
Remco Janzen Hoofddorp; 15. Sjoerd Bult Rhoon; 16. Martijn Dennebos Piershil;
17. Art Oosting Abbenbroek; 18. Johan van der Eijk Strijen; 19. Jan Sanders
Beuningen; 20. Martijn de Putter Nederhemert;
ROZENBURG.(
2015.06.13 )
Sportklasse/Masters 40+: 1. Erik
Meerkerk Zuidland; 2. Eddy Hermsen Ochten; 3. Otto Schotte Hellevoetsluis; 4.
Patrick de Smit Nieuw-Vennep; 5. Chris Maas Papendrecht; 6. Kasper Schotte
Schiedam; 7. Martin van Rij Zuidland; 8. Dennis van den Ouden Oude Tonge; 9.
Wim Oldenburg Uitwijk; 10. Jan Gudde Nootdorp; 11. Lars Rietveld Oudewater; 12.
Marius van Breda Wassenaar; 13. Teun Veken Rotterdam; 14. Marc den Hoed
Pijnacker; 15. Jan Wouter Roos Stad aan het Haringvliet; 16. Jorrit Noppen
Dordrecht; 17. Justin Plijter Hillegom; 18. Hans Bal s-Gravenhage; 19. René
Hulsman Vlaardingen; 20. Edwin Kas Sint Willebrord;
Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Pascal
Schoots Tiel; 2. Bob Olieslagers Rijen; 3. Peter van Wijgerden Woudrichem; 4.
Pim Achterkamp Rotterdam; 5. Eddy Hermsen Ochten; 6. Henk de Jong Mijdrecht; 7.
Dirk van Leuken Best; 8. Wim Oldenburg Uitwijk; 9. Martijn Bink Dongen; 10.
Ruud Goorden Roosendaal; 11. Guido Benthem Arnhem; 12. Imo de Pruijssenaere de
la Woestijne Mijdrecht; 13. Rik Nederlof Breda; 14. Leon Strötker Venlo; 15.
Thijs Kros Noorderloos; 16. Robin de Pruyssenaere de la Woestijne Leusden; 17.
Jeroen Claessen Hoeven; 18. Frans van Winden Bergschenhoek; 19. Jarri Stravers
Groot-Ammers; 20. David Raaijmakers Nuenen;
ROZENBURG.( 2018.06.09
)
Amateurs/Sportklasse: 1. Nick
Zuidewind Lisse; 2. Frans van Winden Bergschenhoek; 3. Jaco van Beusichem Hoek
van Holland; 4. Martijn de Groot Gorinchem; 5. André van Reek Lisse; 6. Wout
Roos Stad aan; 7. Tim Breugem Rotterdam; 8. Robert de Poel Dordrecht; 9. Marco
Kuijvenhoven ´s-Gravenzande 10. Bob Jonkheer Noordwijkerhout; 11. Peter Fils
Pijnacker; 12. Joost van der Helm Pijnacker; 13. Erwin Meijer Berkel en
Rodenrijs; 14. Martijn Harteloh Dordrecht; 15. Emiel van Dijk Hellevoetsluis;
16. Jeroen Wesselius Zoetermeer; 17. John Roos Middelharnis; 18. Otto Schotte
Hellevoetsluis; 19. Niels van der Velden Lekkerkerk; 20. Rick van Vliet
Rotterdam;
ROZENBURG. (
2004.06.12 )
Nieuwelingen: 1. Roel Commandeur Raamsdonk;
2. Robin Chaigneau Meerkerk; 3. Danny Vrolijk Schipluiden; 4. Glenn
van Gool Ridderkerk; 5. Jeff Vermeulen Rotterdam; 6. Jonathan Veldhuizen
Veenendaal; 7. Jan van Veen Naaldwijk; 8. Tim Schreurs
Amstelveen; 9. Peter Kort Yerseke; 10. Dennis Souverein Haarlem;
11. Wesley Schless Dordrecht; 12. Leo Gödde Hendrik-ido-Ambacht; 13.
Michel Francois Hekelingen; 14. Damiën Spierings Zoetermeer; 15.
Benny Banen Zoetermeer; 16. Willy Heeneman ’s-Gravenhage; 17.
Pascal van Gool Oud Beijerland; 18. Sean van Weers ‘s-Gravenhage;19.
Steven Oomen Oosterhout; 20. Geert Kouters Oosterhout;
Amateurs-A: 1. Martin Schouten Schiedam;
2. Jurgen Lindhoud Rotterdam; 3. Ronald Barzilaij Vlaardingen; 4.
Michel Duinmayer ‘s-Gravenhage; 5. Menno Gobielje Wormerveer; 6.
Henk Ceelen Ouderkerk a/d IJssel; 7. Ton Vrolijk Schipluiden; 8.
Peter van Leeuwen Zoetermeer; 9. Jaco Tettelaar Maassluis; 10.
Dennis van Weel Nieuw-Vennep; 11. Sander Oostlander Heerjansdam; 12.
Iwan Jonkman Maassluis; 13. Marc den Hoed Pijnacker; 14. Louis de
Haas Vlaardingen;15. Jeroen Rovers Breda; 16. Alex Duijnisveld
Zoetermeer; 17. Martijn Harteloh Dordrecht; 18. Erwin van Dam
Poeldijk; 19. Chris Maas Papendrecht; 20. Rob Disseldorp
Rijpwetering;
Amateurs-B: 1. Patrick van Gortel
Apeldoorn; 2. Paul van Steijn Leiden; 3. Willem Buitendijk
Lekkerkerk; 4. Erik Meerkerk Zuidland; 5. Andre Boutestijn
s-Gravenhage; 6. Leo van Dorp Zwartewaal; 7. Peter Fils Voorburg;
8. Hans Weeda Zuidland; 9. Edwin Boone Rotterdam; 10. George
Lissenberg Heenvliet; 11. Maarten Sijmons Landsmeer; 12. Ronald
van der Wal Vlaardingen; 13. William van Rijswijk Rijswijk; 14.
Hans Bal Delft; 15. Coert van Litsenburg Vlaardingen; 16. Olaf Brouwers
Rozenburg; 17. Erik van Huuksloot Capelle a.d. IJssel; 18. Werner Urbanus
Maassluis; 19. Erwin Ockers Gouda; 20. Vincent Schippers Zoetermeer;