PERNIS.(
2000.08.10 )
Elite/Neo: 1. Wilco Zuijderwijk Poeldijk;
2. Arno Wallaard Noordeloos; 3. Perry Bothof Zwijndrecht; 4.
Odwin Bink Amsterdam; 5. Tom Cordes Baarle-Nassau; 6. Marc
Gerritsen Oirschot; 7. Edward Farenhout Zuidland; 8. Martijn Lust
Heerhugowaard; 9. Robin Veen Houten; 10. Nico Vuurens Meerkerk;
11. Dennis van den Hurk Barendrecht; 12. Robert Sienders
Puttershoek; 13. Martijn Stougje Hellevoetsluis; 14. Lex Nederlof
Oostvoorne; 15. Emiel van Dijk Spijkenisse; 16. Pim van der Valk
Middelharnis; 17. Theo Akkermans Ossendrecht; 18. Ronald Roos
Zoetermeer; 19. Peter Voshol Nieuwerkerk a/d Ijssel; 20. Ruud
Aerts Riel;
Junioren: 1. Theo Bos Hierden; 2. Marco Wesseling
s-Hertogenbosch; 3. Kor Steenbergen Pesse; 4. Peter van de Berg
Zuidland; 5. Bas Giling Warmen- huizen; 6. Jorrit Slaman
Bergambacht; 7. Boudewijn de Graaff Rotterdam; 8. Kris Kamper
Warmenhuizen; 9. Edwin Kompier Nieuwerbrug; 10. Nico Ringelberg
Zierikzee; 11. Joram Dees Tholen; 12. Bert van Buren Schoonhoven;
13. Pim Achterkamp Nieuw-Lekkerland; 14. Leon Notenboom Spijkenisse;
15. Reinier Honig Zaandam; 16. Stefan de Kok Burgerveen; 17.
Ronald Dussel Annen; 18. Roy Spijker. Kampen; 19. Dirk Jan
Molenaar Rijswijk(Gld); 20. Frank Kwanten Nuenen;
Sportkl.-B: 1. Piet de
Haas Tiel; 2. Peter Pijl Ridderkerk; 3. Arie Overbeeke Dordrecht;
4. William de Wolf Rotterdam; 5. Rene Rotscheid Kockengen; 6.
Jaco van der Mark De Lier; 7. Sjaak Olsthoorn Den Hoorn; 8. Piet
Kralt Rijnsburg; 9. Theo Schlijper Linschoten; 10. Jaap de Groot
Gorinchem; 11. Gerard Buying Rotterdam; 12. Henk Vijfhoek
Willemstad; 13. Johan Mulder Spijkenisse; 14. Ruben Mijnsbergen
Rotterdam; 15. Frank Kleijn Naaldwijk; 16. Cor Trommels Rhoon;
17. Gerard van Melick Strijen; 18. Ad Oorbeek Nieuw-Beijerland; 19.
Piet de Groot Numansdorp;20. Ruud Weller Hendrik-ido-Ambacht;
ROTTERDAM.PERNIS.( 2001.08.16 ).
Elite/Neo/Sportkl.-a/Vet.a:
1. Nico Vuurens Meerkerk; 2. John Talen Spijkenisse; 3.
Nathan Dahlberg Zweden; 4. Martijn Lust Heerhugowaard; 5. Marcel
Alma Harskamp; 6. Juliën Smink Hoogland; 7. Michel Stobbelaar
Uden; 8. Hein Zwinkels Monster; 9. Erik Bos Rotterdam; 10.
Heerko Gorter Werkendam; 11. Peep Mikli Barneveld; 12. Arthur
Farenhout Spijkenisse; 13. John den Braber Rotterdam; 14. Lex
Nederlof Oostvoorne; 15. Odwin Bink Amsterdam; 16. Koen
de Jong Hilversum; 17. Arno Hartog Giessen- burg;18. Bart Williams
Berkel-Rodenrijs; 19. Robin Veen Houten; 20. John Brand
Vlaardingen;
Junioren: 1. Marco Wesseling ’s-Hertogenbosch; 2.
Wilco Jonker Burgh-Haamstede; 3. Randy Holleman Dordrecht; 4.
Hendrik Visser Krimpen a/d IJssel; 5. Thomas Berkhout Schipluiden; 6.
Dennie Hulsen Schijndel; 7. Rob Hammenga Oldebroek; 8. Dirk-Jan
Molenaar Rijswijk; 9. Jan Kanis Zwolle; 10. Arend Polak Barchem;
11. Adam Maris Dordrecht; 12. Hans Timmermans Dongen; 13.
Alex de Vries Ouderkerk a/d Amstel; 14. Niels Stehouwer Spijkenisse; 15.
Robert Wilborts Made; 16. Tim Veldt Amstelveen; 17. Ties Wubben
Naaldwijk; 18. Matthieu van Herp Nieuwendijk; 19. Robbert de Weger Den Haag;
20. Pol Nabben St. Anthonis;
Sportkl.-b/Vet.-b: 1. Peter
Pijl Ridderkerk; 2. Ron Smit Haarlem; 3. Henri Kuijpers
Schijndel; 4. René Alblas Schiedam; 5. Johan Mulder Spijkenisse;
6. Ton Vrolijk Schipluiden; 7. Arie Overbeeke Dordrecht; 8.
Rob Roskam Voorhout; 9. René Rotscheid Kockengen; 10. Jan-Willem
van Soest Houten; 11. Gert van Nieuwpoort Nieuwerkerk a/d IJssel; 12.
Frank Kleijn Naaldwijk; 13. Ruud Weller H.I. Ambacht; 14. Addy
Helleman Maassluis; 15. Gerard Buying Rotterdam; 16. Lorenz
Kagenaar Rotterdam; 17. Dick Sanders 18. Henk van Lijsdonk Helmond; 19.
Cor Speijer Schiedam; 20. Cor Trommels Rhoon;
PERNIS. (
2002.07.20 )
Elite/Neo: 1. Edward Farenhout Zuidland;
2. Jeroen de Joode Alphen a/d Rijn; 3. Rene Smits Lage-Zwaluwe; 4.
John Troisfontaine Wijlre; 5. Erwin Meijer Delft; 6. Frans van
der Does Wilnis; 7. John Talen Spijkenisse; 8. Raymond Meijs
Hulsberg; 9. Peter van Vliet Woubrugge; 10. Johnny Brouwer
Moordrecht; 11. Lex Nederlof Oostvoorne; 12. Arjan Bogerd
Koudekerk a/d Rijn; 13. Boudewijn de Graaff Ridderkerk; 14. Peep
Mikli Barneveld/Estland; 15. Ad van der Maden Numansdorp; 16. Wim
Oldenburg Uitwijk; 17. Niels van Luijk Naaldwijk; 18. Jeroen
Akkerman Almere;19. Fedor Slegtenhorst Rotterdam; 20. Gerrit van der
Plaats Rotterdam;
Junioren: 1. Guus Magielse Est; 2. Klaas van Hage
Noordwijkerhout; 3. Stefan Huizinga Woudrichem; 4. Arno Hendrikse
Vinkeveen; 5. Leon Burger Mijdrecht; 6. Jeroen van den Berg
Puttershoek; 7. Nicky Kessens Oosterhout; 8. Jan Winkelmolen Ell; 9.
Dennie de Wit ’s-Gravendeel; 10. Pieter Israel Kruiningen;11. Wesley van
Hoof Breda; 12. Roy de Visser Nootdorp;13. Alain van der Velde Breda;
14. Paul van Strien Ridderkerk; 15. Alex de Vries Ouderkerk a/d
Amstel; 16. Roy van den Akker Heesch; 17. Joop de Gans Rotterdam;
18. Mark den Daas Oosterhout; 19. Dave Helmink Dordrecht; 20.
Eric Splint Capelle a/d IJssel;
Sportkl.-B: 1. Ron Smit
Haarlem; 2. Ton Vrolijk Schipluiden; 3. Hans Lap Hendrik Ido Ambacht;
4. Robert Kroep Hoek van Holland; 5. Gerard Buying Rotterdam; 6.
Remco de Groot Poortugaal; 7. William de Wolf Rotterdam; 8. Jan
Goedhart Hardinxveld-Giessend; 9. Getjan Zevenbergen Nieuw-Beijerland;
10. Wim van der Plas Noordwijk; 11. Theo Schlijper Linschoten; 12.
Ron Goos Rotterdam; 13. Leo Bruijstens Schijndel; 14. Ad de
Kuiper Hardinxveld G.dam; 15. Herman
Mittertreiner Rotterdam; 16. Ton Saveur Lekkerkerk; 17. Ronald
van der Wal Vlaardingen; 18. Kees Barendregt Rhoon; 19. Carlo van
Trigt Zuidland; 20. Ronald Maassen Abbenbroek;
PERNIS
.( 2004.08.12 )
Elite/Neo: 1. Nico Vuurens Meerkerk; 2.
Ruud Zijlmans Oud-Gastel; 3. Tim van der Zanden. Poeldijk; 4.
Edward Farenhout Zuidland; 5. Arno Hartog Giessenburg; 6.
Francois Franse Kwadendamme; 7. Roland Rozenveld Numansdorp; 8.
Arthur Farenhout Zuidland; 9. Paul Konijnenburg Ridderkerk; 10.
Martijn Lust Heerhugowaard; 11. Hein Zwinkels Poeldijk; 12.
Marcel van Dijk Spijkenisse; 13. Patrick van Loon s-Gravenmoer; 14.
Jean-Pierre Verstraten Roosendaal; 15. Bart Kerkdijk Apeldoorn; 16.
Matthijs Delen Rotterdam;17. Raynold Smith Zuid-Afrika; 18. Lex Nederlof
Oostvoorne; 19. Davy Jaspers Sint Willebrord; 20. Arjan Molenaar
Moerkapelle;
Amateurs-B: 1. Theo Schlijper Linschoten;
2. Johan Mulder Ridderkerk; 3. Hans Weeda Zuidland; 4.
Maurice de Bruijn Haarlem; 5. Mark Brouwer Vlaardingen; 6. Peter
Fils Voorburg; 7. Andre Boutestijn s-Gravenhage; 8. Piet Grüteke
Rotterdam; 9. Cees van Sintmaartensdijk Zuidland; 10. Leo Bruijstens
Schijndel;11. Paul van Heijningen Rotterdam; 12. Fonny Kint
Driewegen;13. Johan Dingemans Lage-Zwaluwe; 14. Francois Geuskens
Nootdorp; 15. Roland Draaijer Druten; 16. Erwin Ockers Gouda; 17.
Jaap van Meurs Zuidland;18. Leo van Dorp Zwartewaal; 19. Ron Mol. Den
Haag; 20. Jan Goedhart Hardinxveld-Giessendam;
PERNIS
.( 2005.08.18 )
Elite/Belofte: 1. Werner van Zimmeren
Kruisland; 2. Nico Vuurens Meerkerk; 3. Boudewijn de Graaff
Ridderkerk; 4. Jan Hordijk Westmaas; 5. Marcel van Dijk Spijkenisse;
6. Arno Wallaard Noordeloos; 7. Arno Hartog Giessenburg; 8.
Ferry den Elzen Noordwijkerhout; 9. Pieter Scheerens Amsterdam; 10.
Martijn Stougje Hellevoetsluis 11. Lex Nederlof Oostvoorne; 12.
Patrick van Loon ‘s-Gravenmoer; 13. Arnoud Koot Limmen; 14. Rik
de Voogd ’s-Gravenzande; 15. Gerhard Klijnhout ’s-Gravendeel; 16.
Martijn Lust Heerhugowaard; 17. Jeffrey Dirksen Tiel; 18. Hendrik
Visser Krimpen a/d IJssel;19. Kaey van Rij Spijkenisse; 20. Dennis
Leliveld Mijdrecht;
Amateurs-B: 1. Leo van Dorp Zwartewaal; 2.
Andre Boutestijn ’s-Graven- hage; 3. André de Geus Heinenoord; 4.
Ton Griep Rotterdam; 5. Bart Witzier Gouda; 6. Robert de Poel
Dordrecht; 7. Geert Jan Speksnijder Rotterdam; 8. Johan Dingemans
Lage Zwaluwe; 9. Quentin Martin Hoek van Holland; 10. Hans Lap
Hendrik Ido Ambacht; 11. Ronald Bastemeijer Poortugaal; 12.
Walter Koster Hardinxveld; 13. Louis Oudshoorn Voorhout; 14. Jaco
van der Mark De Lier;15. Leo Bruijstens Schijndel; 16. Danny van den
Deijssel Tilburg; 17. Art Oosting Abbenbroek; 18. Erik Jan
Overgaauw Zuidland; 19. Hans Hissink Arnhem; 20. Jerry de Blok
Middelharnis;
PERNIS.(
2006.08.17 )
Elite/Beloften: 1. Johan Berk Koudekerk aan den
Rijn; 2. Leon Korteland Spijkenisse; 3. Werner van Zimmeren Kruisland; 4. Nico
Vuurens Meerkerk; 5. Rob Disseldorp Rijpwetering; 6. Fulco van Gulik Apeldoorn;
7. Patrick van Loon s-Gravenmoer; 8. Niels Pieters Hoofddorp; 9. Ronald Roos
Hoogstraten; 10. Martijn Lust Heerhugowaard; 11. Lex Nederlof Oostvoorne; 12.
Jan Hordijk Westmaas; 13. Arno Hartog Giessenburg; 14. Tom Vermeer Leusden; 15.
Martin Huizinga Hellevoetsluis; 16. Marco van der Stoep Berkel en Rodenrijs;
17. Marco Kuijvenhoven Naaldwijk; 18. Mark Pozniak Cabada; 19. Bart Wolthuis
Hank; 20. Arnoud Koot Limmen;
Amateurs-B: 1. William de Wolf Rotterdam;
2. Brian Burggraaf Hoofddorp; 3. Jurgen van Grinsven Amsterdam; 4. Christian
Wagemakers Sprang-Capelle; 5. Leen Merison Berkel en Rodenrijs; 6. Art Oosting
Abbenbroek; 7. Ton Griep Rotterdam; 8. Ronald Bastemeijer Poortugaal; 9. Hans
Hissink Arnhem; 10. Leo Poot Strijen; 11. Jurjen Ribberink Delft; 12. Jaco van
der Mark De Lier; 13. Walter Lodder Zuidland; 14. Ron Verwolf Langerak; 15.
Quentin Martin Hoek van Holland; 16. Bas van Werven Rotterdam; 17. Leo Bruijstens
Schijndel; 18. Erik Jan Overgaauw Zuidland; 19. Harco Schaafsma Rijnsburg; 20.
Trudo Vreenegoor Delft;
PERNIS.(
2007.08.16 )
Elite/Beloften: 1. Johnny Hoogerland Yerseke;
2. André van Reek Nieuw-Vennep; 3. Rob Disseldorp Rijpwetering; 4. Rik de Voogd
s-Gravenzande; 5. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 6. Patrick van Loon
s-Gravenmoer; 7. Boudewijn de Graaff Heukelum; 8. Lex Nederlof Oostvoorne; 9.
Ivor Bruin Andijk; 10. Ronald Roos Hoogstraten (Bel); 11. Niels Pieters
Hoofddorp; 12. Gerhard Klijnhout s-Gravendeel; 13. Leon Korteland Spijkenisse;
14. Thijs Kros Noordeloos; 15. Jeffrey Dirksen Lienden; 16. Jan Hordijk
Westmaas; 17. Werner van Zimmeren Kruisland; 18. Martijn Stougje Naaldwijk; 19.
Martin van der Wal Gouda; 20. Dennis Leliveld Mijdrecht;
Amateurs-B: 1. Jeroen Kriek Wormer; 2.
Andre Boutestijn s-Gravenhage; 3. Albert Harren Haarlem; 4. Nico van Witzenburg
Brielle; 5. Richard Korteweg s-Gravenhage; 6. Ton Griep Rotterdam; 7. Rob
Groenenberg Abbenbroek; 8. Ton Vrolijk Schipluiden; 9. Roland Draaijer Druten;
10. Tom Kortekaas Voorhout; 11. Paul van Heijningen Rotterdam; 12. Hans Bal
s-Gravenhage; 13. Ron Mol s-Gravenhage; 14. Art Oosting Abbenbroek; 15. Paolo
Tassini Hoofddorp; 16. Allert de Vries Eindhoven; 17. Lennard van den Berg
Rotterdam; 18. Nick Toonen Lisse; 19. Jaco van der Mark De Lier; 20. Erik Jan
Overgaauw Zuidland;
PERNIS
.( 2008.08.21 )
Elite/Beloften: 1. Johnny Hoogerland Yerseke;2.
Ronald Roos Hoogstraten; 3. Rob Disseldorp Rijpwetering;4. Nico Vuurens
Meerkerk; 5. Lex Nederlof Oostvoorne; 6. Martin van der Wal Gouda; 7. Douwe
Schouten Vlaardingen;8. Martijn Simons Roosendaal; 9. Joost van Leijen Ewijk;
10. Rikke Dijkxhoorn Rijswijk Zh;11. Martijn Stougje Naaldwijk; 12. Erik Jan
Kooiman Ammerstol;13. Rodrigo Mendieta Argentinië;14. Wally Buurstede Sint
Willebrord;15. Ronald Schur Zaandam; 16. Marco Kuijvenhoven s-Gravenzande;17.
Boudewijn de Graaff Rotterdam;18. Rick Craenen Nederweert; 19. Steffen van der
Steen Dordrecht; 20. Davy Jaspers Sint Willebrord;
PERNIS
.( 2009.08.20 )
Amateurs-A: 1. Robert de Poel Dordrecht; 2.
Douwe Schouten Vlaardingen; 3. Lars Rietveld Oudewater; 4. Hans Weeda Zuidland;
5. Martin Vrij Hellevoetsluis; 6. Corné Castein Lopik; 7. Ruben Mijnsbergen
Rotterdam; 8. Jaco Tettelaar Maassluis; 9. Chris Heiberg Rotterdam; 10. Arjen
Hoogenboom Rijswijk Zh; 11. Ramon van der Knaap Hellevoetsluis; 12. Lennard van
den Berg Rotterdam; 13. Willem Kegge Rockanje; 14. Tom de Vreede Berkel en
Rodenrijs; 15. Peter Jordaan Maassluis; 16. Jeroen Rovers Breda; 17. Stephan
Borsboom Hellevoetsluis; 18. Ferry van Buijtene Pijnacker; 19. Rick de Jong
Gorinchem; 20. Marius van Breda Leiden;
Amateurs-B: 1. John Eggers Ridderkerk; 2.
Frank Nijssen Haarlem; 3. Sjaak Olsthoorn Schipluiden; 4. Andre Boutestijn
s-Gravenhage; 5. John Kleijnendorst Dordrecht; 6. Art Oosting Abbenbroek; 7.
Leon van der Ster Klaaswaal; 8. Rene Bax Uppel; 9. Marten Verduijn Zwijndrecht;
10. Hans van Eijk Nieuw-Vennep; 11. Kees Pothof Hellevoetsluis; 12. Bas van
Werven Rotterdam; 13. Quentin Martin Hoek van Holland; 14. Henk Ceelen
Ouderkerk; 15. Ton Vrolijk Schipluiden; 16. William de Wolf Ridderkerk; 17. Ron
Mol s-Gravenhage; 18. Michéle Somers Spijkenisse; 19. Wim van der Plas
Noordwijk Zh; 20. Hans Romers Rozenburg;