ROTTERDAM.CHARLOIS.(
2000.05.31 )
Elite/Neo/Sportkl.-A: 1. Martijn
Simons Wouw; 2. Louis de Koning Zwartewaal; 3. Perry Bothof
Zwijndrecht; 4. Nico Vuurens Meerkerk; 5. Tom Cordes
Baarle-Nassau; 6. Harry van Putten Hagestein; 7. Roland Rozenveld
Numansdorp; 8. Rene den Boer Vlaardingen; 9. Robert Karremans
Alphen a/d Rijn; 10. Dennis van den Hurk Barendrecht; 11. Peter
Voshol Nieuwerkerk a/d IJssel; 12. Ronald Roos Zoetermeer; 13.
Edwin Vrauwdeunt Rijswijk; 14. Adam Cox Australie; 15. Arno
Pedersen Arnhem; 16. Ducan Kidd Australie; 17. Edwin Hofstee
Boskoop; 18. Guido de Koning Oostzaan; 19. Ronald Bastemeijer
Poortugaal; 20. Martin Schouten Vlaardingen;
Sportkl.-A/B/Vet: 1. Axel
Hermans Bergschenhoek; 2. Jacco Tettelaar Vlaardingen; 3. Leon
Brouwer Rotterdam; 4. Johnny Roos Sommelsdijk; 5. William de Wolf
Rotterdam; 6. Jeroen van Hoeijen Amsterdam; 7. Rody Schoppert
Vleuten; 8. Stefan Bakker Alphen a/d Rijn; 9. Peter Pijl
Ridderkerk; 10. Pieter Hendriks Gorinchem; 11. Louis de Haas
Vlaardingen; 12. Andre Grootveld Zoetermeer; 13. Pierre van Est
Fijnaart; 14. Peter Jordaan Maassluis; 15. Ron Mol. Roosendaal;
16. Jan Wouter Roos Middelharnis; 17. Hans Lap Hendrik-ido-Ambacht;
18. Jeroen van Kleeff Oudenbosch; 19. Arno Zahradrik Zoetermeer; 20.
Ron Mol s-Gravenhage;
ROTTERDAM.CHARLOIS.(
2001.05.30 )
Elite/Neo/Sportkl.-a/Vet.a:
1. Nico Vuurens Meerkerk; 2. Jan Hordijk Mijnsheerenland; 3.
Peep Mikli Barneveld; 4. Erik Bos Rotterdam; 5. Dennis van den
Hurk Barendrecht; 6. Michael van der Wolf Ridderkerk; 7. Heerko
Gorter Werkendam; 8. Marcel van Dijk Spijkenisse; 9. Corné
Castein Meerkerk; 10. Bart Williams Berkel-Rodenrijs; 11. Jeffrey
Hollemans Woerden; 12. Adam Cox Ossendrecht; 13. Peter Voshol.
Nieuwerkerk a/d IJssel; 14. Nic Brown Ossendrecht; 15. Roland
Rozenveld Numansdorp; 16. Anne van de Veen Buitenpost; 17. Eric
van Leijen Ewijk; 18. Joost Legtenberg Nijmegen;19. Ruud Pronk
Warmenhuizen; 20. Jacky van Ast Rilland;
Sportkl.-a: 1. Axel
Hermans Bergschenhoek; 2. André Grootveld Zoetermeer; 3. Erik
Nieuwerth Lekkerkerk; 4. Marcel Gunst Yerseke; 5. André Kraan
Gouda; 6. Martin Schouten Vlaardingen; 7. John Akkermans Nieuw
Vossemeer; 8. Piet de Jong Terheijden; 9. Ronald Roos Zoetermeer;
10. Peter van Leeuwen Zoetermeer; 11. Hans Lap Hendrik Ido Ambacht;
12. Jan-Wouter Roos Middelharnis; 13. Geert Scholma Zeist; 14.
William de Wolf Rotterdam; 15. Jeroen van Hoeijen Amsterdam; 16.
Stefan Koevoets Zegge; 17. Ronald van Wieringen Leimuiden; 18.
Gesinus Heusinkveld Utrecht; 19. Pierre van Est Fijnaart; 20. Ad
Oorbeek Nieuw-Beijerland;
ROTTERDAM.CHARLOIS.(
2002.05.29 )
Elite/Neo: 1. Louis de Koning Zwartewaal;
2. Marcel Alma Harskamp; 3. Martin van Steen Dongen; 4.
Wilfried Bastiaanse Hoogerheide; 5. Matthijs Delen Rotterdam; 6.
Jan Hordijk Westmaas; 7. Arthur Farenhout Spijkenisse; 8. Marcel
van Dijk Spijkenisse; 9. Nico Vuurens Meerkerk; 10. Tom Cordes
Baarle-Nassau; 11. Heerko Gorter Werkendam; 12. Corne Castein
Meerkerk; 13. Jean-Pierre Verstraten Roosendaal; 14. John Talen
Spijkenisse; 15. Daniël van Elven Etten-leur; 16. Bart Williams
Berkel-Rodenrijs; 17. Eric-Jan Hagedoorn Gouderak; 18. Edwin
Hofstee Boskoop; 19. Marvin van der Pluijm Hank; 20. Peter van
der Velden. Rotterdam;
Sportkl.-a/Vet.-A: 1. Jacco
Tettelaar Maarssluis; 2. Ronald Roos Zoetermeer; 3. Albert van
Riessen Rotterdam; 4. Henk Ceelen Ouderkerk a/d IJssel; 5. Pieter
Hendriks Gorinchem; 6. Martin Schouten Vlaardingen; 7. Erik
Nieuwerth Lekkerkerk; 8. Peter van Leeuwen Zoetermeer; 9. Marco
Kuijvenhoven Naaldwijk;
10. Hans Bal Den Haag; 11. Rene Smits Lage-Zwaluwe;
12. Jan Wouter Roos Middelharnis; 13. René Rotscheid Kockengen; 14.
Jeroen van Hoeijen Amsterdam; 15. Pierre van Est Fijnaart; 16.
Peter Fils Voorburg; 17. Johan Dingemans Lage Zwaluwe; 18. Ronald
van Blerck Rotterdam;
ROTTERDAM.CHARLOIS .( 2005.08.07 )
Elite/Beloften Criterium: 1. Wilco
Zuijderwijk Poeldijk; 2. Bert Dekker Lekkerkerk; 3. Rudy Vriend
Waarland; 4. Hendrik Visser Krimpen a/d IJssel; 5. Thijs Braber
Nijmegen; 6. Jens Hentschel Ossa(Dui); 7. Alfred de Bruin
Stolwijk; 8. Arno Hartog Giessenburg; 9. Jos van Emden Schiedam;
10. Werner van Zimmeren Kruisland; 11. Malaya van Ruitenbeek Delft;
12. Rudy Brakkee Hellevoetsluis; 13. Mart van Zandbeek
Heeswijk-Dinther; 14. Jurgen Lindhoud Rotterdam; 15. Thomas
Brochard Belgie; 16. Rob Disseldorp Rijpwetering; 17. Patrick
Vogt Duitsland; 18. Jan Hordijk Westmaas; 19. Martin Vrij
Hellevoetsluis; 20. Dennis Raadtgever Kapelle;
Elite/Belofte Puntenkoers even nummers: 1. Rudy
Vriend Waarland; 2. Nico Vuurens Meerkerk; 3. Jens Hentschel
Ossa(Dui); 4. Christian Kux Duitsland; 5. Malaya van Ruitenbeek
Delft;6. Alfred de Bruin Stolwijk; 7. Harald Frank Duitsland; 8.
Marcel van Dijk Spijkenisse; 9. Rob Disseldorp Rijpwetering;10. Paul
Konijnenburg Ridderkerk; 11. Thomas Berkhout Schipluiden;
Elite/Belofte Puntenkoers oneven nummers: 1. Arno
Hartog Giessenburg; 2. Rudy Brakkee Hellevoetsluis; 3. Wilco
Zuijderwijk Poeldijk; 4. Silvio Knop Duitsland; 5. Numansdorp;
6. Mart van Zandbeek Heeswijk-Dinther; 7. Jan Hordijk Westmaas; 8.
Stefan Slager Rhenoy; 9. Wim Botman Groet; 10. Patrick Vogt
Duitsland; 11. Jeroen Stolk Zevenhuizen;
Elite/Belofte Eindklassement: 1. Wilco
Zuijderwijk Poeldijk; 2. Rudy Vriend Waarland; 3. Arno Hartog
Giessenburg; 4. Jens Hentschel Ossa(Dui); 5. Bert Dekker
Lekkerkerk; 6. Mart van Zandbeek Heeswijk-Dinther; 7. Malaya van
Ruitenbeek Delft; 8. Alfred de Bruin Stolwijk; 9. Nico Vuurens
Meerkerk; 10. Hendrik Visser Krimpen a/d IJssel; 11. Rudy Brakkee
Hellevoetsluis; 12. Jurgen Lindhoud Rotterdam; 13. Corne Castein
Meerkerk;14. Jan Hordijk Westmaas; 15. Christian Kux Duitsland; 16.
Thijs Braber Nijmegen; 17. Silvio Knop Duitsland; 18. Bart
Vendrig Driebergen; 19. Marcel van Dijk Spijkenisse; 20.
Numansdorp;