ROCKANJE.(
2000.05.22 )
Sportkl.-A/B/Vet: 1. Peter van
Leeuwen Zoetermeer; 2. Jacco Tettelaar Vlaardingen; 3. John Brand
Vlaardingen; 4. John Akkermans Nieuw Vossemeer; 5. Axel Hermans
Bergschenhoek; 6. Remko Noordermeer Rockanje; 7. Andre Grootveld
Zoetermeer; 8. Erik Nieuwerth Lekkerkerk; 9. Jack Broeren St.
Willebrord; 10. William de Wolf Rotterdam; 11. Iwan Jonkman
Maassluis; 12. Wim Lugtenburg Goedereede; 13. Johan Pemen
Rijsbergen; 14. Ton Vrolijk Schipluiden; 15. Hans Lap Hendrik-ido-Ambacht;
16. Johnny Roos Sommelsdijk; 17. Cor Trommels Rhoon; 18. Mark
Brouwer Vlaardingen; 19. Peter de Groot Rhoon; 20. Dik van de
Koolwijk Nijmegen;
ROCKANJE
.( 2005.04.16 )
Nieuwelingen: 1. Jetse Bol Avenhorn; 2.
Glenn van Gool Ridderkerk; 3. Raymond Kreder Zevenhuizen; 4. Roy
Pieters Zwanenburg; 5. Jarno Gmelich Meijling Almere; 6. Willy
Heeneman ’s-Gravenhage; 7. Erik Berkhout Schipluiden; 8. Michael
Vingerling Rockanje; 9. Bob Stopler Woerden; 10. Stefan Vreugdenhil
Naaldwijk; 11. Jesper Asselman Wateringen; 12. Frank de Reus
Strijen; 13. Arian Oosthoek H.I. Ambacht; 14. Niels Rullens Wouw;
15. Jeftha Van Ooijen Giessenbrug; 16. Jasper Ockeloen Dordrecht;
17. Sven van Luijk Naaldwijk; 18. Sjoerd Kouwenhoven Honselersdijk;
19. Geert van der Horst Woerden; 20. Nick Stopler Woerden;
ROCKANJE.(
2006.04.15 )
Nieuwelingen:1. Michael Vingerling Rockanje;
2. Sean de Bie Belgie; 3. Jurgen van Stein Callenfels Rijen; 4. Erwin de Jong
Ouderkerk aan den IJssel;5. Sjoerd Kouwenhoven Honselersdijk; 6. Ronald
Dijkhuizen Nieuwegein; 7. Erick Tol Boskoop; 8. Peter Koning Venhuizen; 9.
Jordy van Wijk Spaarndam; 10. Bas Oude Elferink Mijdrecht; 11. Dex Groen
Tuitjenhorn; 12. Lex van der Burgt Berghem; 13. Nick Nieuwdorp Yerseke; 14.
Bram Imming Egmond-Binnen; 15. Alex Gresnigt Kapelle; 16. Cees van 't Geloof Dirksland; 17. Nick Eversdijk Kapelle; 18. Guy
Gastel Purmerend; 19. Jeroen Breewel Wilnis; 20. Lars de Bakker Meijel;
ROCKANJE.(
2007.04.14 )
Junioren: 1. Nils van Kooij Krimpen aan de Lek; 2. Jordy
Beuker Huizen; 3. Jetse Bol Avenhorn; 4. Willy Heeneman s-Gravenhage; 5. Frank
de Reus Strijen; 6. Sven van Luijk Naaldwijk; 7. Jonathan Eijssens Ermelo; 8.
Ronald Dijkhuizen Nieuwegein; 9. Peter Mosterd Maasland; 10. Bas Zuidewind
Lisse; 11. Jake Griffin Almere; 12. Thijs Rooimans Hekendorp; 13. Jasper
Ockeloen Dordrecht; 14. Aron Kremer Vierpolders; 15. Cees de Ridder Noordwijk
Zh; 16. Peter Koning Venhuizen; 17. Jordi Schepers Hendrik-ido-Ambacht; 18.
Michael Vingerling Rockanje; 19. Stefan Vreugdenhil Naaldwijk; 20. Erik
Berkhout Schipluiden;
Junior-Vrouwen: 1. Chantal Blaak Zuidland; 2.
Anne Eversdijk Kapelle; 3. Anna van der Breggen Hasselt; 4. Daisy van der Aa
Losser; 5. Esther Lommers Zwijndrecht; 6. Sanne Verhart Wassenaar; 7. Lucinda
Brand Oud Beijerland; 8. Marieke den Otter Hoornaar; 9. Agnieta Francke
Koudekerke; 10. Jacobien Kanis Zwolle; 11. Adriene Snijder Kollum; 12. Judith
Bloem Kwintsheul; 13. Martine van der Herberg Woerden; 14. Barbara de Ridder
Noordwijk Zh; 15. Kirsten Niessen Veenendaal; 16. Anneloes Stoelwinder
Heerenveen; 17. Anouk Ligthart Twisk; 18. Thamara Pijpers Ridderkerk; 19.
Mirjam Stroosnijder Hoorn;
Nieuweling-Meisjes: 1. Amy
Pieters Zwanenburg; 2. Laura van der Kamp Hasselt; 3. Nancy van der Burg
Delfgauw; 4. Alien Paarhuis Rouveen; 5. Natasja de Vroome Rijswijk Zh; 6. Lotte
van Hoek Vlijmen; 7. Winanda Spoor Rijswijk Zh; 8. Jermaine Post Oegstgeest; 9.
Tessa van Nieuwpoort Nieuwerkerk aan den IJssel; 10. Henriette Woering
Rozenburg; 11. Birgit Lavrijssen Kapelle; 12. Iris Ockeloen Dordrecht; 13.
Melanie Woering Rozenburg; 14. Laura Meurs Dordrecht; 15. Ashley Spierings
Zoetermeer; 16. Natalie Wilson Abbekerk; 17. Annafleur de Leeuw Nunspeet; 18.
Melissa van Neck Amstelveen; 19. Rosanne Hout Oegstgeest; 20. Marjolein
Claessen Hoeven;
ROCKANJE. (
2008.04.12 )
Junioren: 1. Wesley Kreder Zevenhuizen Zh; 2. Wilco
Kelderman Barneveld; 3. Jasper Ockeloen Dordrecht; 4. Coen
Otterspeer Ouderkerk a/d IJssel; 5. Wouter Wippert Oosterhesselen; 6.
Job Sinnige Heerhugowaard; 7. Nils van Kooij
Krimpen a/d Lek; 8. Bob van der Tholen Rotterdam; 9. Erik Bierens
Duizel; 10. Bram Imming Egmond Binnen; 11. Niels Lommers Gouda;
12. Jurriën Bosters Steenbergen; 13. Sander Kreder Zevenhuizen Zh;
14. Leon Commandeur Sint Pancras; 15. Ralph Gelens
Hendrik-ido-Ambacht; 16. Kelian Lankester Schiedam; 17. Steven
van Leijen Wageningen; 18. Mitch Verzaal Kudelstaart; 19. Brian
Brusselman Helmond; 20. Daan Meijers Tilburg;
Junior-Vrouwen: 1. Marieke den Otter Hoornaar;
2. Barbara de Ridder Noordwijk; 3. Judith Bloem Kwintsheul; 4.
Maaike Hoek Almelo; 5. Marjolein Claessen Hoeven; 6. Dagmar van
der Sluis Borne; 7. Nancy van der Togt s-Gravenhage; 8. Irene van
Lith Bladel; 9. Sanne Verhart Wassenaar; 10. Jorinda de Heer
Hoogerheide; 11. Annefleur de Leeuw Groningen; 12. Thamara
Pijpers Ridderkerk; 13. Anne van Varik Dronten; 14. Patrice
Schouten Klaaswaal;
Nieuweling-Meisjes: 1. Henriette
Woering Rozenburg; 2. Sophie de Ruijter Zoetermeer; 3. Natasja de
Vroome Rijswijk Zh; 4. Claudia Koster Oudorp Nh; 5. Domenique van
Santen Rozenburg; 6. Dirkje Bazuin s-Gravenhage; 7. Nancy van der
Burg Delfgauw; 8. Melanie Woering Rozenburg; 9. Joyce van der
Peet s-Gravenhage; 10. Ymke Stegink Naarden; 11. Denise Bouma
Spijkenisse; 12. Iris Ockeloen Eindhoven; 13. Priscilla Bode
Giesendam; 14. Bodine Wubben Monster; 15. Charlotte Bestebreur
Lisse; 16. Annemarie Pasveer Arnemuiden; 17. Amber Droog
Zoetermeer; 18. Chantal Verstraten Roosendaal; 19. Danielle
Rodenburg Berkel en Rodenrijs; 20. Tanja Grootkarzijn Elburg;
ROCKANJE (
2009.04.11 )
Junior-Vrouwen: 1. Marjolein Claessen Hoeven;
2. Nathaly van Wesdonk Bergschenhoek; 3. Claudia Koster Oudorp.Nh; 4. Melanie
Woering Rozenburg.Zh; 5. Ymke Stegink Naarden; 6. Natasja de Vroome
Rijswijk.Zh; 7. Henriette Woering Rozenburg.Zh; 8. Tessa van Nieuwpoort
Nieuwerkerk aan den IJssel; 9. Anouk Rockx Oud-Gastel; 10. Iris Ockeloen
Dordrecht; 11. Carleen Baas Den Dungen;
Nieuweling-Meisjes: 1. Rebecca
Talen Spijkenisse; 2. Ashlynn van Baarle Zoetermeer; 3. Joyce van der Peet
s-Gravenhage; 4. Janine van der Meer Vierpolders; 5. Sophie de Ruijter
Zoetermeer; 6. Dirkje Bazuin s-Gravenhage; 7. Nike Beckeringh Amstelveen; 8.
Domenique van Santen Rozenburg.Zh; 9. Helena van Leijen Wageningen; 10. Lorette
Dijstelbloem Leende; 10. Lorette Dijstelbloem Leende;
11. Kirsten Coppens Noordhoek; 12. Mikki Zuidewind Lisse; 13. Solveig Riesebeek
Tiel; 14. Natasja Nieuwenhuizen s-Gravenzande;
15. Silvie Haakman Alphen a/d Rijn; 16. Chantal Verstraten Roosendaal; 17. Ashley Hellemons
Hoeven; 18. Riejanne Markus Amstelveen;
19. Mascha Mulder Ridderkerk;
Junioren: 1. Wilco Kelderman Barneveld; 2. Robin Wennekes
Dodewaard; 3. Oscar Riesebeek Tiel; 4. Tom Bal Rockanje; 5. Jesper de Hoog
Assen; 6. Cees-Jan Kortlever Zevenhuizen.Zh; 7. Martin van de Pol Amerongen; 8.
Daan Olivier Oestgeest; 9. Erick Tol Boskoop; 10. Erwin Poldervaart Zuidland;
11. Ferry Fransen Noorden; 12. Derk Abel Beckeringh Amstelveen; 13. Robbert van Andel Abbenes; 14. Danny van der Sman
Nootdorp; 15. Robbert Bouma Spijkenisse;
16. Eddy Gödde Hendrik-ido-Ambacht; 17. Jelle
van der Marel De Lier; 18. Matthew Cook Engeland; 19. Dennis van Aalst
Hilversum; 20. Davey Kleinjan Spijkenisse;
ROCKANJE.(2010.04.10)
Junioren: 1. Nick Zuidewind Lisse; 2. Jesper Schipper
Noordwijk; 3. Dennis Heering Enter; 4. Ricardo van de Klundert
Hoogerheide; 5. Derk Abel Beckeringh Amstelveen; 6. Adrik Elzing
Schoonebeek; 7. Oscar Riesebeek Tiel; 8. Dennis Bakker De Rijp;
9. Dylan van Baarle Zoetermeer; 10. Taco van der Hoorn De Zilk; 11.
Koen Hofstede Poeldijk; 12. Stan Godrie
Zundert; 13. Eddo Meeken Bergen; 14. Mike Willemse s-Gravenhage; 15.
Bart Buijk Hardinxveld-Giessendam; 16. Bob van den Enden s-Gravenzande; 17.
Fausto Hofland Roosendaal; 18. Erwin Poldervaart Zuidland; 19. Davey Kleinjan
Spijkenisse; 20. Jelle van der Marel De Lier;
Junior-Vrouwen: 1. Rebecca Talen Spijkenisse;
2. Iris van der Stelt Numansdorp; 3. Iris Ockeloen Dordrecht; 4. Kelly Markus
Hoofddorp; 5. Jermaine Post Oegstgeest; 6. Sophie de Ruijter Zoetermeer; 7.
Natasja de Vroome Rijswijk; 8. Dirkje Bazuin s-Gravenhage; 9. Karen Elzing
Schoonebeek; 10. Kirsten van der Aa Losser; 11. Joyce van der Peet Den Haag;
12. Anouk Rockx Oud-Gastel; 13. Mara van Doremalen s-Hertogenbosch; 14. Nathaly
van Wesdonk Bergschenhoek; 15. Rotem Gafinovitz Israel; 16. Nadeche Buijze Den
Haag; 17. Jet Wildeman Raalte; 18. Lisa Schrooder Obdam; 19. Julie Leth
Denemarken; 20. Maxine Oden Uitgeest;
Nieuweling-Meisjes: 1. Corine
van der Zijden Tienhoven; 2. Ashlynn van Baarle Zoetermeer; 3.
Silvie Haakman Alphen aan den Rijn: 4. Janine van der Meer Vierpolders;
5. Lysanne Rohde Prinsenbeek; 6. Natasja Nieuwenhuizen
s-Gravenzande; 7. Riejanne Markus Amstelveen; 8. Kirsten Coppens
Noordhoek; 9. Melissa van der Peet Den Haag; 10. Rowena van de
Klundert Hoogerheide; 11. Maud Kaptheijns Westerhoven; 12.
Melissa Steenhof Ureterp; 13. Lianne Bal Poortugaal; 14. Julia
Schobben Gorichem; 15. Mascha Mulder Ridderkerk; 16. Lizzy Witlox
Eindhoven; 17. Solveig Riesebeek Tiel; 18. Simone Rockx
Oud-Gastel; 19. Daisy Rodenburg Rotterdam; 20. Anne Peer Beuningen;