RIJSWIJK.(
2000.04.08 )
Dames-Junioren/Nieuwelingen: 1. Suzanne
de Goede Zoeterwoude; 2. Miranda Vierling Rijswijk; 3. Monique Verstraten
Roosendaal; 4. Anneke Bloks Helmond; 5. Marije Profijt Hoogeveen; 6. Esther van
der Geest Lepelstraat; 7. Joan Boskamp Roden; 8. Susan Hartog Jisp; 9. Ellen
van den Ackerveken Reusel; 10. Karin Knol Hasselt; 11. Christa de Jong Rucphen;
12. Christa Pirard Sprundel; 13. Mariëlle van Kalmthout Rucphen; 14. Harriet
van Hasselt Hasselt; 15. Sandra Duin Alkmaar; 16. Karin van Veldhoven
Valkenswaard/Dommelen; 17. Tamara Peek Haule; 18. Linda van den Beukel Monster;
19. Yvonne Godde Hendrik-ido-Ambacht; 20. Imke Hartogs Amersfoort;
RIJSWIJK.(
2000.05.13 )
Dames-Regio: 1. Rosalinde Meijer
s-Gravenhage; 2. Angeliena Huis Halsteren; 3. Kristel de Vries
Haarlem; 4. Diane Vierling Rijswijk; 5. Sandra Koning Berkhout;
6. Danielle Bekkering Den Ham; 7. Bea den Bakker Alkmaar; 8.
Marion Bax Bavel; 9. Sabrina Kaatee Koedijk; 10. Bea Bleumink
Zutphen; 11. Marit Palland Zwolle; 12. Els Jongeling Rijswijk;
13. Kim Jansen Nijmegen; 14. Liesbeth
Zeeman Oudkarspel; 15. Emma van den Baard Berkel en Rodenrijs; 16.
Trix Mulder Coevorden; 17. Angela van Dalen Bergen op Zoom; 18.
Carolien Alberts-van de Geest Delft 19. Esther Keuning Leiden; 20.
Els Dillerop Groningen;
Sportkl.-A/B/Vet: 1. Peter van
Leeuwen Zoetermeer; 2. Theo Vierling S-Gravenhage; 3. John Brand
Vlaardingen; 4. Andre Grootveld Zoetermeer; 5. John Oudshoorn Amstelhoek;
6. Axel Hermans Bergschenhoek; 7. Laurens Koster s-Gravenhage; 8.
Rene Melk Assendelft; 9. Johnny Broers Maartensdijk; 10. Patrick
Hassing Noordwijk; 11. Peter de Groot Rhoon; 12. Peter Fils
Voorburg; 13. Ruud Wennekes s-Gravenhage; 14. Richard van den
Burg Velserbroek; 15. ---;
RIJSWIJK.(
2007.04.21 )
Amateurs-B: 1. Arjen Hoogenboom Rijswijk
Zh; 2. Bas van Werven Rotterdam; 3. Andre Boutestijn s-Gravenhage; 4. Ward
Koster Alkmaar; 5. Sjaak Olsthoorn Schipluiden; 6. Ron van Rijswijk Zoetermeer;
7. Peter van Venrooij Nootdorp; 8. Marco Riemen Gouda; 9. Ton Griep Rotterdam;
10. Robert Kroep Hoek van Holland; 11. Wim van der Plas Noordwijk Zh; 12. Bas
Speetjens Zeist; 13. Jan Gudde s-Gravenhage; 14. Hans Bal s-Gravenhage; 15.
Louis Oudshoorn Voorhout; 16. Vincent den Breejen Delft; 17. Floris van der Bas
Rijswijk Zh; 18. Marcel Boschker Woerden; 19. Joeri van Dijk Spijkenisse; 20.
Marcel Verhagen Oud Beijerland;
RIJSWIJK.DE
SPARTAAN.( 2007.04.22 )
Nieuwelingen: 1. Friso Roscam Abbing
Rotterdam; 2. Bram Berkhout Schipluiden; 3. Mark Heemskerk Hazerswoude-Rijndijk;
4. Ferdinand Janssen Delft; 5. Robbert Bouma Spijkenisse; 6. Sjors van den
Enden s-Gravenzande; 7. Jelle van der Marel De Lier; 8. Mitchel Kooyman
Zevenhuizen Zh; 9. Jack de Koning Nootdorp; 10. Mark Mosterd Maasland; 11.
Robbert Schaap Voorburg; 12. Danny van der Sman Nootdorp; 13. Siebe Dorrepaal
Koudekerk aan den Rijn; 14. Jesper Rietbroek Roelofarendsveen; 15. Rogier
Lindeman Den Hoorn; 16. Rick Brons Lisse; 17. Niels van der Meijden Heukelum;
18. Jeroen Neve Wateringen; 19. Wim Hofstede Oosterhout Nb; 20. Dex van Zwet
Wateringen;
Vrouwen-B/C: 1. Esther Kortekaas Voorhout;
2. Rylana Soepenberg s-Gravenhage; 3. Krista Meesterburrie Alphen aan den Rijn;
4. Lieke Geurts Krimpen aan den IJssel; 5. Liesbeth Zeeman Oudkarspel; 6. Gwen
Kuiper Delft; 7. Laura Seinstra s-Gravenhage; 8. José de Jong Amstelveen;
RIJSWIJK.SPARTAAN.
( 2008.04.19 )
Nieuwelingen: 1. Ricardo van de Klundert
Hoogerheide; 2. Matthijs Buchli Santpoort-Zuid; 3. Richard Lamens
Berkel en Rodenrijs; 4. Robin van der Werf Voorhout; 5. Siebe
Dorrepaal Koudekerk a/d Rijn; 6. Bob van den Enden s-Gravenzande; 7.
Jelle van der Marel De Lier; 8. Sven Aardoom Capelle a/d IJssel; 9.
Jorick de Heer Hoogerheide; 10. Marijn Abbenhuijs Delfgauw; 11.
Sjoerd van Ginneken Heerle; 12. Roland van der Klis Nootdorp; 13.
George van Koeveringe Kapelle; 14. Wim Hofstede Oosterhout Nb; 15.
Jack de Koning Nootdorp; 16. Patrick de Frel Heineoord; 17. Leon
Hofman Bleiswijk; 18. Pim Zwinkels Kwintsheul; 19. Dennis
Tolenaar Rotterdam; 20. Cem Koyuncu Hellevoetsluis;
RIJSWIJK (
2009.04.04 )
Amateur-A/B/C: 1. Erik Meerkerk Zuidland; 2.
Hans van Eijk Nieuw-Vennep; 3. Gerrit Kleinveld Lisse; 4. Vincent den Breejen
Delft; 5. Ron Mol s-Gravenhage; 6. John Oudshoorn Uithoorn; 7. Henk Ceelen Ouderkerk;
8. André Kraan Gouda; 9. Edwin Vrauwdeunt s-Gravenhage; 10. Hans Lap
Hendrik-ido-Ambacht; 11. Peter Fils Pijnacker; 12. Jurrian van der Pijl
Almkerk; 13. Michael McKay Hillegom; 14. Ton van Eijk Hillegom; 15.
Ramon van der Knaap Hellevoetsluis; 16. John Eggers Ridderkerk; 17. Lennart
Weerts Delft; 18. Marco Riemen Gouda; 19. Floris van der Bas Rijswijk Zh; 20.
Wim van der Plas Noordwijk;
Junioren: 1. Oscar Riesebeek Tiel; 2. Cees-Jan Kortlever
Zevenhuizen.Zh; 3. Erick Tol Boskoop; 4. Hugo Haak Vianen; 5. Daan Olivier
Oestgeest; 6. Erwin Broers Maartensdijk; 7. Jesper de Hoog Assen; 8. Quintero
Bloemers Almere; 9. Bram Berkhout Schipluiden; 10. Nick Zuidewind Lisse; 11.
Dennis van Aalst Hilversum; 12. Richard Lamers 13. Mark Welle Ankeveen; 14. Eddy
Gödde Hendrik-ido-Ambacht; 15. Erwin Poldervaart Zuidland; 16. Mark Heemskerk
Hazerswoude-Rijndijk; 17. Jeffreij Verweij Capelle a/d IJssel; 18. Youri Deelen
Bergambacht; 19. Mitchel Verregghen Made; 20. Jesper Rietbroek Roelofarendsveen;
RIJSWIJK.(2010.03.27)
Nieuwelingen: 1. Piotr Havik Bergambacht; 2.
Bram van Berkesteijn Hazerswoude-Rijndijk; 3. Ivar Moeleker Yerseke; 4.
Ivo de Ruijter Zoetermeer; 5. Wouter Peters Heenvliet; 6. Richard
Hol Amersfoort; 7. Sem Bleiksloot Rotterdam; 8. Koen van Nieuwpoort Nieuwerkerk a/d IJssel; 9.
Martijn Budding Veenendaal; 10. Marco van Santen Rozenburg; 11.
Kevin Gelens s-Gravendeel; 12. Timon van Reek Voorhout; 13 Joshua Pater
den Hoorn; 14. Niels Goeree Borger; 15. Job
Lutjens Amstelveen; 16. Tim van der Made Naaldwijk; 17. Sten ten Klooster
Delft; 18. Twan Middelburg De Lier; 19. Victor Pak Capelle aan den IJssel; 20.
Jurrian Coenradie Vlaardingen;
Amateurs-A/B/C: 1. Bas Schoondergang Leiderdorp; 2. Fred Pronk Heerhugowaard;
3. Arjen Hoogenboom Rijswijk Zh; 4. Martin Vrij Hellevoetsluis; 5. Hans van
Eijk Nieuw-Vennep; 6. Edwin Vrauwdeunt s-Gravenhage; 7. Erik Meerkerk Zuidland;
8. Jorrit Noppen Dordrecht; 9. Peter Fils Pijnacker; 10. John Oudshoorn
Uithoorn; 11. Martijn Harteloh Dordrecht; 12. Xander Moerman Vianen; 13. Marco
van der Sman 14.
Mike van Winden Naaldwijk; 15. John Eggers Ridderkerk; 16. Wilco Meijers
Zwijndrecht; 17. Adrie Frijters Wageningen; 18. Jeroen Wesselius Voorburg; 19.
Garoun Bannink Den Haag; 20. Vincent den Breejen Delft;
RIJSWIJK.(2012.03.24)
Amateurs: 1. Jan Hordijk Westmaas; 2. Adrie Frijters
Wageningen; 3. Leon Brouwer Rotterdam; 4. Ferry de Ruiter Putten; 5. Jasper
Nijkamp Zwole; 6. Peter Fils Pijnacker; 7. Jeroen Wesselius Voorburg; 8.
Martijn Harteloh Dordrecht; 9. Edwin Vrauwdeunt s-Gravenhage; 10. Robbert
Schaap Voorburg; 11. Jelle Middendorp Schipluiden; 12. Erik Altena Delft; 13.
Bjorn Beldman Rijssen: 14. Richard van Hardeveld Ede; 15. Patrice Slagman
Rijssen: 16. Peter Jordaan Maassluis; 17. Dirk Jonker Delft; 18. Vincent den
Breejen Rijswijk 19. Richard Louman Amsterdam; 20. Jaco Lekkerkerker Houten;
Sportklasse: 1. Teo Muis Gorinchem; 2.
Michael Ruska Volendam; 3. Axel Hermans Bergschenhoek; 4. Brian Burggraaf Hoofddorp;
5. Tonnie Akkermans Etten-Leur; 6. Hans Bal s-Gravenhage; 7. Harmen Brandwijk
Papendrecht; 8. Andre Boutestijn s-Gravenhage; 9. Niclas Vermaas Dordrecht; 10.
Laurens Snoek Volendam; 11. Cees Snoek Volendam; 12. Xander Moerman Vianen; 13.
Robert Reijers Dordrecht; 14. Marco Halma De Meern; 15. John Eggers Ridderkerk;
16. Auke Broex Ouderkerk a//d Amstel; 17. Tom Buurman Wierden; 18. Floris van
der Bas Rijswijk Zh; 19. Gerard van Haaften Dirksland; 20. William van Rijswijk
Rijswijk
Junior-Vrouwen en Nieuweling-Meisjes: 1. Kirsten
Coppens Noordhoek; 2. Janine van der Meer Abbenbroek; 3. Demi de Jong
Ossendrecht; 4. Jeanne Korevaar Groot Ammers; 5. Ashlynn van Baarle Zoetermeer;
6. Jip van den Bos Oostknollendam; 7. Corine van der Zijden Tienhoven; 8.
Marjolein van Geloof Dirksland; 9. Laura Verdonschot 10. Silvie Haakman Alphen
a/d Rijn; 11. Minke Bakker Monster; 12. Chanella Stougje Zuidland; 13. Rowena
van de Klundert Hoogerheide; 14. Paulien Koster Delfstrahuizen; 15. Nike
Beckeringh Amstelveen; 16. Daisy Rodenburg Rotterdam; 17. Melissa van der Peet
Den Haag; 18. Evy Kuijpers Lierop; 19. Simone Kikkert Hoogeveen; 20. Yara
Kastelijn Neerkant;
RIJSWIJK.(
2013.05.05 )
Amateurs: 1. Peter Fils Pijnacker; 2. Gijs Nederlof
Kamerik; 3. Sandor Mol Chaam; 4. Sven Roggeveen Delft; 5.
Erik de Niet Den Haag; 6. Tim van Wijk Wijk en Aalburg; 7. Edwin
Vrauwdeunt s-Gravenhage; 8. André Kraan Gouda; 9. Egon Nanninga
Lelystad; 10. Jan Hordijk Westmaas; 11. Barry Porsius Lelystad;
12. Jan Gudde Nootdorp; 13. Peter Jordaan Maassluis; 14.
Martjan Bodegom Lekkerkerk; 15. Quentin Martin Hoek van Holland; 16.
Jeroen Wesselius Voorburg; 17. Dennis Deelen Bergambacht; 18.
Youri Deelen Bergambacht; 19. Arjen Hoogenboom Rijswijk Zh; 20.
Nick Borst Leiden;
Sportklasse: 1. Chris Maas Papendrecht; 2.
John Eggers Ridderkerk; 3. Nick Toonen Lisse; 4. Harmen Brandwijk
Bleskensgraaf; 5. Ton van Eijk Hillegom; 6. Martijn Dennebos
Piershil; 7. Richard Korteweg Leidschendam; 8. Wieger van der
Schaaf s-Gravenhage; 9. John Hagenaar Den Haag; 10. Hans Bal
s-Gravenhage; 11. Henri Spijkers Monster; 12. Youp Havermans
Rotterdam; 13. Richard Visscher Pijnacker; 14. Marco Hoek
Sommelsdijk; 15. Jeroen Buis Zoetermeer;16. Thom van Schijndel
Wassenaar; 17. Piet Kralt Rijnsburg;18. Eric Weber Son; 19. Jan
Wouter Roos Stad aan het Haringvliet; 20. William van Rijswijk Rijswijk
Zh;
RIJSWIJK.(
2014.05.05 )
Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Rik
Nederlof Breda; 2. Alfred Rooks Den Haag; 3. Rikkie Dijkhuizen Scheveningen; 4.
Maxim Harteloh De Lier; 5. Robbert Schaap Voorburg; 6. Jan Kanis Zwolle; 7.
Peter Fils Pijnacker; 8. Jeroen Wesselius Voorburg; 9. Egon Nanninga Lelystad;
10. Glenn van Nierop Zoeterwoude; 11. Eddy Gödde Hendrik-ido-Ambacht; 12.
Wieger van der Schaaf s-Gravenhage; 13. Rens Trommels Hoogvliet; 14. Ruben
Mijnsbergen Rotterdam; 15. Arjan Arentsen Harderwijk; 16. Niels van Deursen Den
Haag; 17. Arjen Hoogenboom Rijswijk Zh; 18. Gerard van Haaften Dirksland; 19.
Jacco Konijn Hoorn; 20. Tijmen Snel Leiden;
RIJSWIJK.(
2015.05.05 )
Amateurs/Sportklasse: 1. Martin
van Plateringen Almere; 2. Glenn van Nierop Zoeterwoude; 3. Rik Nederlof Breda;
4. Arian Stolwijk Delft; 5. Tom de Vreede Berkel en Rodenrijs; 6. Imo de
Pruijssenaere de la Woestijne Mijdrecht; 7. Albert van Riessen Rotterdam; 8.
Robbert Schaap Voorburg; 9. Laurens Koster Oegstgeest; 10. Joeri van Delft
Voorburg; 11. Marvin Steenbergen Waddinxveen; 12. Lieven Anthonise Dordrecht;
13. Niels van Deursen Den Haag; 14. Erik de Niet Den Haag; 15. Matthieu
Hendriks Krimpen aan de Lek; 16. Kick Mijlhoff Den Haag; 17. Coen van den Berge
Poeldijk; 18. Niels van der Pijl Alphen aan den Rijn; 19. Brian Burggraaf
Velsen-Noord; 20. Maxim Harteloh De Lier;
RIJSWIJK
.( 2017.05.05 )
Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Tom de
Vreede Pijnacker; 2. Gijsbert Nieuwkoop Veen; 3. Danny Vrolijk Schipluiden; 4.
Albert van Riessen Rotterdam; 5. Michiel Vos Den Haag; 6. Robert de Poel
Dordrecht; 7. Timo Sips Den Haag; 8. Kelvin Dekker Maastricht; 9. Leon Hofman
Bleiswijk; 10. Peter Fils Pijnacker; 11. Niels Overvoorde Delfgauw; 12. Bram
Mens Wateringen; 13. Stefan Laurijssen Oud Gastel; 14. Kees Pameijer Den Haag;
15. Jan Sachtleven Den Haag; 16. Bob van den Berg s-Gravenzande; 17. Maxim
Harteloh De Lier; 18. Tim de Koning Berkel en Rodenrijs; 19. Tjalle de Jong
Bergschenhoek; 20. Marco Kuijvenhoven s-Gravenzande;
Amateurs 40+/Sportklasse 19+: 1. Ferry de
Ruiter Putten; 2. Marco van Bon Amsterdam; 3. Brian Burggraaf Velsen-Noord; 4.
Jeroen Wesselius Zoetermeer; 5. Frans van Winden Bergschenhoek; 6. Andre
Grootveld Zoetermeer; 7. Berend Gras Den Haag; 8.
Peter Jordaan Maassluis; 9. Martijn Harteloh Dordrecht; 10. Martijn Admiraal
Nieuw-Vennep; 11. Arnoud Witsenburg Driebergen; 12. Jacco Vermeer Rotterdam;
13. Sander Nijhof Apeldoorn; 14. Martijn de Putter Nederhemert; 15. Gijs
Nederlof Kamerik; 16. Hans Bal s-Gravenhage; 17. Edward Sol Spijkenisse; 18.
Jeroen Wieringa s-Gravenhage; 19. Bart Nap Lopik; 20. Edwin Vrauwdeunt
s-Gravenhage;
RIJSWIJK.(
2018.05.05 )
Amateurs: 1. Erwin Meijer Berkel en Rodenrijs; 2. Erik de
Niet Den Haag; 3. Berend Gras Den Haag; 4. Tom de
Vreede Pijnacker; 5. Joeri van Delft Voorburg; 6. Jonathan Espigares
Ridderkerk; 7. Danny Vrolijk Schipluiden; 8. Robbert Schaap Leidschendam; 9.
Andre Grootveld Zoetermeer; 10. Bartjan Maat Groot-Ammers; 11. Jeroen Wesselius
Zoetermeer; 12. Jermo le Fevre Purmerend; 13. Bram Mens Wateringen; 14. Joren
Bronkhorst Gorinchem; 15. Herman ten Kate Rotterdam; 16. Marco Kuijvenhoven
´s-Gravenzande 17. Laurens Heijn Leiden; 18. Gert van der Grijn Ameide; 19.
Mark van Velthoven Wateringen; 20. Jannes van Weele Utrecht;
Sportklasse: 1. Frits van Lieshout
Spaarndam; 2. Jeroen Martens Rotterdam; 3. Frans van Winden Bergschenhoek; 4.
Patrick de Smit Nieuw-Vennep; 5. Maxim Harteloh De Lier; 6. Peter Fils
Pijnacker; 7. Dingeman Vink Haarlem; 8. Arje de Waard Dordrecht; 9. Bob
Jonkheer Noordwijkerhout; 10. Wout Roos Stad aan; 11. Hans van Eijk
Nieuw-Vennep; 12. Corne Verhoeks Brakel 13. Edward Sol Spijkenisse; 14. Bart
Nap Montfoort; 15. Guido Smit Voorburg; 16. Martijn Harteloh Dordrecht; 17.
Freek van Aernsbergen Utrecht; 18. Jelmer Looijesteijn Amsterdam; 19. Hans Bal
s-Gravenhage; 20. Jaco Minke Hellevoetsluis;
RIJSWIJK
.( 2019.05.05 )
Elite/Beloften/Amateurs: 1. Jesse de
Rooij Hoorn; 2. Daan Switters Leusden; 3. Jochem Kerckhaert Schoondijke; 4.
Niels Overvoorde Delfgauw; 5. Job van der Wal Amsterdam;
6. Lex Ligtenberg Utrecht; 7. Richard Dijkshoorn Rotterdam; 8. Ruben Hoogland
Rotterdam; 9. Jeroen Koorn Hoogkarspel; 10. Steven Stenekes Bennekom; 11. Joeri
van Delft Leidschendam; 12. Arian Oosthoek Delft; 13. Niels Hoogenboom
Montfoort; 14. Ronald Ligtenberg Leimuiden; 15. Marvin van Spronsen Naaldwijk;
16. Mark van Velthoven Wateringen; 17. Fabian van Eis Hilversum; 18. Bradley
Soden Amerongen; 19. Wessel Verschueren Ulicoten; 20. Niels Ruijter Uithoorn;
Sportklasse: 1. Edward Sol Spijkenisse; 2.
Chris Maas Papendrecht; 3. Ward Koster Amsterdam; 4. Teun Veken Rotterdam; 5.
Peter Fils Pijnacker; 6. Jasper de Kort Rotterdam; 7. Max Goote Rotterdam; 8.
Wander van der Wal Delft; 9. Stan van Reisen Delft; 10. Jan Sachtleven Den
Haag; 11. Theo Roelofs Heemstede; 12. Nick Overkamp Den Haag; 13. Hans Bal
s-Gravenhage; 14. André Mook Den Haag; 15. Arnout Rijpkema Nieuwegein; 16.
Casper Veltenaar Rotterdam; 17. Danny den Hollander Noordwijkerhout; 18. Ton
Ippel Barendrecht; 19. Daan De Boer Rotterdam; 20. Jurgen Vermeulen Berkel en
Rodenrijs;