PIJNACKER.(
2000.08.05 )
Beroepsrenners: 1. Michael Boogerd
Essen(Belgie); 2. Max van Heeswijk Baexem; 3. Santiago Botero
Columbia; 4. John den Braber Rotterdam; 5. Michael van der Wolf
Ridderkerk; 6. Michel Cornelisse Amsterdam; 7. Maarten den Bakker
Heenvliet; 8. Koos Moerenhout Steenbergen; 9. Stefan van Dijk.
Honselersdijk; 10. Sandro Bijnen Budel; 11. Wilfried Cretskens
Belgie; 12. Davy Daniels Belgie; 13. John Talen Spijkenisse; 14.
Bjorn Leukemans Belgie; 15. Bjorn Cornelissen Wijchen; 16. P
Loenhout; 17. Marcel Duijn
Hoogerheide; 18. Coen Boerman Tubbergen; 19. Bram de Groot
Zevenhoven; 20. Peter Rogers Austarlie;
Dames: 1. Leontien Van Moorsel-Zijlaard Nieuwerkerk a/d
IJssel; 2. Debby Mansveld Gasselternijveen; 3. Rosa Bravo-Soba
Spanje; 4. Sissy van Alebeek Rotterdam; 5. Sabrina Raaijmakers
Eindhoven; 6. Esther van der Helm Moordrecht; 7. Sandra Rombouts
Rijsbergen; 8. Caroline Slikker Broek op Langedijk; 9. Joyce van
den Nulft Spijkenisse; 10. Janneke Vos Kockengen; 11. Christine
Mos DE Wijk/Ruinen; 12. Marion van Zuilen Zijderveld; 13. Elly
van Boxmeer Erp; 14. Marieke Verhoeven Erp; 15. Patrica Hermes
Liempde; 16. Daphne Hoeve Tilburg; 17. Astrid van Tol Nieuwveen;
18. Frieda de Groot Assen; 19. Angeliena Huis Halsteren; 20.
Marlon Beekman Nijverdal;
Elite/Beloften: 1. Robert Sienders Puttershoek;
2. Matthijs Delen Rotterdam; 3. Fulco van Gulik
Steenbergen/Rotterdam; 4. Julien Smink Hoogland; 5. Thorwald
Veneberg Wormer; 6. Odwin Bink Amsterdam; 7. Erik Bos Rotterdam;
8. Lex Nederlof Oostvoorne; 9. Michel Cerneus Landsmeer; 10.
Harry van Putten Hagestein; 11. Kees van Wageningen Arkel; 12.
Ronald van der Tang Voorhout; 13. Pascal Schoots Tiel; 14. Edwin
Hofstee Boskoop; 15. Jelle Mul Schoorl; 16. Han Spies
s-Gravenzande; 17. Freddy den Hoedt Ridderkerk; 18. Robert
Karremans Alphen a/d Rijn; 19. Timothy Kersten Purmerend; 20. Ron
Verweij Nieuwegein;
PIJNACKER.(
2001.08.11 ).
Beroepsrenners: 1. Jan Svorada Tsjechie; 2.
Servais Knaven Meerle; 3. Stuart O`Grady Australie; 4. Jans Koerts
Weelde; 5. Stefan van Dijk. Honselersdijk; 6. Aart Vierhouten Oud
Turnhout (België); 7. Ludo Dierckxsens Belgie; 8. Sergei Ivanov
Rusland; 9. Peter Schep Lopik; 10. Max van Heeswijk Baexem; 11.
Bram Tankink Haaksbergen; 12. Masahiko Mifune Japan; 13. Jan van
Velzen Zoetermeer; 14. Laurenzo Lapage Belgie; 15. Bobbie Traksel
Tiel; 16. Adam Wadecki Polen; 17. Renger Ypenburg Hengelo; 18.
Marcel Duijn Hoogerheide; 19. Coen Boerman Tubbergen; 20. Bjorn
Cornelissen Wijchen;
Beroepsrenners dernys: 1. Coen
Boerman Tubbergen; 2. Stefan van Dijk. Honselersdijk; 3. Fulco
van Gulik Steenbergen; 4. Aart Vierhouten Oud Turnhout (België); 5.
Jan van Velzen Zoetermeer; 6. Jan Hordijk Mijnsheerenland; 7.
Paul van Schalen Bakel; 8. Berry Hoedemakers Schijndel; 9. David
Orvalho Enschede; 10. Bram Tankink Haaksbergen; 11. Peter Schep
Lopik;
Elite/Neo: 1. Odwin Bink Amsterdam; 2.
Nico Vuurens Meerkerk; 3. Erik Bos Rotterdam; 4. Louis de Koning
Zwartewaal; 5. Marcel Boudewijns Gerwen; 6. Andy Knijpinga
Utrecht; 7. Richard Visscher Zoetermeer; 8. Michel Stobbelaar
Uden; 9. Pascal Hermes Liempde; 10. Oscar Verheul IJsselstein;
11. Edgar Vermaas Den Haag; 12. Eric-Jan Hagedoorn Gouderak; 13.
Ronald van der Tang Voorhout; 14. Rudy Brakkee Hellevoetsluis; 15. Frank
van Rooijen Wilnis; 16. Peter Voshol. Nieuwerkerk a/d IJssel; 17.
Bert Dekker Lekkerkerk; 18. Michael van der Wolf Ridderkerk; 19.
Tim Takken Alphen a/d Rijn; 20. Arie van Oijen Hillegom;
Sportkl.-a: 1. John Oudshoorn Amstelhoek;
2. Leon Brouwer Rotterdam; 3. André Grootveld Zoetermeer; 4.
Jacco Tettelaar Vlaardingen; 5. Barend Verhagen Woerden; 6. Hans
Voorn.sr Hilversum; 7. Dennis van Weel Nieuw Vennep; 8. Erwin
Ockers Gouda; 9. Peter Zuidhoek Noordwijk; 10. Gerrit van der
Plaats Rotterdam; 11. Ton Griep Bergschenhoek; 12. John Brand
Vlaardingen; 13. Maxim Harteloh De Lier; 14. Ronald Roos Zoetermeer; 15.
Marcel Gunst Yerseke; 16. Erwin Bartels Nieuwegein; 17. Edwin Vrauwdeunt
Rijswijk; 18. Michael van Son Velserbroek; 19. Axel Hermans
Bergschenhoek; 20. Henk Kortland Berkel en Rodenrijs;
PIJNACKER.(
2002.08.10 ).
Profs: 1. Santiago Botero Columbia; 2. Tom Boonen
Belgie; 3. Stefan van Dijk Honselersdijk;4. Tristan Hoffman 5. Karsten Kroon 6. John den Braber Rotterdam;7. Frank
Vandenbroucke Belgie; 8. Richard Groenendaal St. Michielsgestel; 9.
Ludo Dierckxens België; 10. Jan van Velzen Zoetermeer; 11. Tony
Bracke Belgie; 12. Kristof Trouvé Belgie; 13. Danny Baeyens
België; 14. Roy Sentjens Hamont-Achel (B); 15. Aart Vierhouten
Oud Turnhout (België); 16. Sven Nijs Belgie; 17. Thierry De
Groote Belgie; 18. Vincent van der Kooij Bergen op Zoom;19. Bobbie
Traksel Tiel; 20. Thijs Al Wormer;
Elite/Neo: 1. Niels van Luijk Naaldwijk;
2. Darius Strade Litouwen; 3. Arthur Farenhout Spijkenisse; 4.
Louis de Koning Zwartewaal; 5. Nico Vuurens Meerkerk; 6. Erik Bos
Rotterdam; 7. Andrej Tsherviakov Rusland; 8. Marco Wesseling
’s-Hertogenbosch; 9. Gerhard Klijnhout ’s-Gravendeel; 10. Dennis
Smit Zwanenburg;11. Mattijs Wassenburg Nieuw-Vennep; 12. Pieter Weening
Harkema;13. Rick van der Valk Pijnacker; 14. Niels Groenendijk
Noordwijk; 15. Maarten Lenferink Tubbergen; 16. Harm Bronkhorst
Nieuw-Vennep; 17. Matthijs Delen Rotterdam; 18. Dennis van den
Hurk Barendrecht;19. Stanislav Belov Rusland; 20. Warner Boekhout Odijk;
Junioren: 1. Wouter de Groot Hillegom; 2. Hans
Timmermans Dongen; 3. Niels Pieters Hoofddorp; 4. Tom Leezer
’s-Gravenzande; 5. Roland Stenekes Almere; 6. André Bijl
Oosterwijk;7. Juriën van Duuren Polsbroek; 8. Ester Efraïm Lexmond;9.
Bozidar Stajkovac IJmuiden; 10. Bart van der Valk Pijnacker; 11.
Jos van Emden Schiedam; 12. Stefan van Dorrestein Zeist; 13. Ties
Wubben Naaldwijk; 14. Dennie de Wit ’s-Gravendeel; 15. Arjan
Molenaar. Moerkapelle; 16. Klaas van Hage Noordwijkerhout; 17.
Stephan de Wolf Spijkenisse;18. Nicky Kessens Oosterhout; 19. Dirk
Brouwers Tegelen; 20. Erik Mul Houten;
Sportkl.-a: 1. André Grootveld Zoetermeer;
2. Rene van der Salm Woubrugge;3. Jacco Tettelaar Maarssluis;4. Ronald van
der Tang Voorhout; 5. Axel Hermans Bergschenhoek;6. Ronald Roos
Zoetermeer; 7. Peter Fils Voorburg; 8. John Akkermans Rilland;
9. Maxim Harteloh De Lier; 10. Leon Brouwer Rotterdam; 11.
Edwin Vrauwdeunt Den Haag; 12. Marco Kuijven- hoven Naaldwijk; 13.
Herman Reessink Stokkum; 14. Peter Jordaan Maas- sluis; 15. Menno
Gobielje Wormerveer; 16. Johnny Broers Maartensdijk; 17. Dennis
van Weel Nieuw Vennep; 18. Albert van Riessen Rotterdam; 19.
Gerrit van der Plaats Rotterdam; 20. Vincent den Breejen Rijswijk;
PIJNACKER. (
2003.08.16 )
Beroepsrenners: 1. Alessandro Petacchi Italie;
2. Max van Heeswijk Houten; 3. Servais Knaven Meerle (België); 4.
Rudie Kemna Deurningen; 5. Tristan Hoffman Kalmthout/Belgie; 6. Wilco
Zuijderwijk Poeldijk; 7. Paul van Schalen Arnhem; 8. Martin Ritsel 9. Pieter
Vries Tuitjenhoorn; 10. Marco Velo Italie; 11. Geoffrey Coupe Belgie; 12. Remmert
Wielinga Eindhoven; 13. Dennis Smit Zwanenburg; 14. Kevin Hulsmans Belgie; 15.
Cees Jeurissen Deurne; 16. Richard Slabbekoorn Kapelle; 17. Karl Pauwels
Belgie; 18. Martijn Maaskant Zuidland;19. Daniël van Elven Etten-leur; 20.
Matthijs Delen Rotterdam;
Elite/Beloften: 1. Martijn Lust Heerhugowaard;
2. Martijn Stougje Hellevoetsluis; 3. Niels van Luijk Naaldwijk; 4.
Louis de Koning Zwartewaal; 5. Jeroen de Joode Alphen a/d Rijn; 6.
Ferry den Elzen Noordwijkerhout; 7. Peter van den Berg. Zuidland; 8.
Rob Ypenburg Nieuwegein; 9. Marcel van Dijk Spijkenisse; 10.
Walter de Kok Burgerveen; 11. Johnny Brouwer Moordrecht; 12.
Marcel Jacobs Nes a/d Amstel; 13. Erwin Meijer Delft; 14. Gerhard
Klijnhout ’s-Gravendeel;15. Maarten Freije Zoetermeer; 16. Johan Berk
Koudekerk a/d Rijn;17. Eric-Jan Hagedoorn Gouderak; 18. Bert Dekker
Lekkerkerk;19. Rudy Brakkee Hellevoetsluis; 20. Michael Kortekaas
Kudelstaart;
Elite/Vrouwen: 1. Debby Mansveld
Gasselternijveen; 2. Katherine Bates Australië; 3. Jolanda van
Dongen-Cools Middelharnis; 4. Daniëlle Bekkering Den Ham; 5.
Lenie Dijkstra Joure; 6. Anouska van der Zee Deurne; 7. Arenda
Grimberg Almelo; 8. Chantal Beltman Slagharen; 9. Mieke van der
Burg Pijnacker; 10. Rochelle Gilmore Australie; 11. Mirella van
Melis Venhorst; 12. Sabrina Raaijmakers Eindhoven; 13. Jaccolien
Wallaard Noordeloos; 14. Oenone Wood Aranda/Australie; 15.
Josephine Groenveld Folsgare; 16. Louise Bremer Steenwijk;17. Amy Sale
18. Eefje Ottevanger Eindhoven;19. Kristy Miggels Belfeld; 20.
Angeliena Huis Halsteren;
Amateurs-A: 1. André Grootveld Zoetermeer;
2. Henk Ceelen Ouderkerk a/d IJssel; 3. Michel Duinmayer
’s-Gravenhage;4. Matthieu Hendriks Krimpen a/d Lek; 5. Rob Langeveld
Nieuw-Vennep; 6. Jaco Tettelaar Maassluis; 7. Dennis van Weel
Nieuw-Vennep;8. Koos Zut Heerhugowaard; 9. Peter Jordaan Maassluis; 10.
Maxim Harteloh De Lier; 11. Werner Altenwischer Leiden; 12. Edwin
Vrauwdeunt Den Haag; 13. Jaco Hanemaaijer Maasdijk; 14. Martin
van Dijk Maasdijk; 15. Edwin Snabel Boskoop; 16. Martijn Harteloh
Dordrecht;17. Ronald van der Tang Voorhout; 18. Axel Hermans
Bergschenhoek;19. John Akkermans Rilland; 20. Marco Kuijvenhoven
Naaldwijk;
PIJNACKER .(
2004.08.21 )
Beroepsrenners: 1. Max van Heeswijk 2. Danilo Hondo Duitsland; 3. Tom
Boonen België; 4. Jan van Velzen Zoetermeer; 5. Roger Hammond
Engeland; 6. Wilco Zuijderwijk Poeldijk; 7. Karsten Kroon 8. Nico Mattan België; 9. Scott
Sunderland Australië; 10. Vincent van der Kooij Bergen op Zoom; 11.
Stijn Devolder België; 12. Dennis Smit Zwanenburg; 13. Peter van
Agtmaal Huijbergen; 14. Matthijs Delen Rotterdam; 15. Bram
Schmitz Aalst-Waalre; 16. Bart Voskamp Zetten; 17. Fulco van
Gulik Baarle-Nassau; 18. Bobbie Traksel Meer/Belgie; 19. Kristof
Trouve België; 20. Aart Vierhouten
Elite/Neo: 1. Nico Vuurens Meerkerk; 2.
Sebastian Langeveld Lisse; 3. Odwin Bink Amsterdam; 4. Marco
Wesseling s-Hertogenbosch; 5. Hein Zwinkels Poeldijk; 6. Michael
Kortekaas Kudelstaart; 7. Bert Dekker Lekkerkerk; 8. Tom Leezer
s-Gravenzande; 9. Joost Sping in 't Veld Mijdrecht; 10. Dave
Helmink Dordrecht; 11. Klaas van Hage Noordwijker- hout; 12.
Frans van der Does Wilnis; 13. Erwin Meijer Delft; 14. Mike Alloo
Roosendaal; 15. Ruud van den Sman Nootdorp; 16. Siebe Breed
Leiden; 17. Jan Hordijk Westmaas; 18. Hans Timmermans Dongen; 19.
Martijn Lust Heerhugowaard; 20. Francis de Jager Egmond-Binnen;
Amateurs-A: 1. André van Reek Nieuw-Vennep;
2. Sander Oostlander Heerjansdam; 3. Michel Duinmayer s-Gravenhage;
4. Wouter Betting Den Hoorn; 5. André Grootveld Zoetermeer; 6.
Ron Kortekaas Voorhout; 7. Henk Ceelen Ouderkerk a/d IJssel; 8.
Peter van Leeuwen Zoetermeer; 9. Matthieu Hendriks Krimpen a/d Lek; 10.
Pascal van Haare Cuyk; 11. Wim van Tuyl Gameren; 12. Fred Heijn
Jisp; 13. Ronald van der Tang Voorhout; 14. Axel Hermans
Bergschenhoek; 15. Josja Graafland Bergambacht; 16. Rien
Schuurhuis Delft; 17. Menno Gobielje Wormerveer; 18. Alex
Duijnisveld Zoetermeer; 19. Harry van Putten Hagestein; 20. John
Spek Waddinxveen;
PIJNACKER .(
2005.08.13 )
Beroepsrenners: 1. Bobby Julich Amerika; 2.
Stefan van Dijck 3. Max van
Heeswijk Ravels (Belgie);4. Rudie Kemna Deurningen; 5. Theo Bos Hierden;
6. Aart Vierhouten Oud-Turnhout; 7. Roy Sentjens Belgie; 8. Arthur Farenhout
Zuidland; 9. Kevin van Impe Belgie; 10. Wouter Mol Cadier en Keer; 11. Theo
Eltink Westelbeers; 12. Tom Veelers Ootmarsum; 13. Ivan Basso Italie;14. Jan
van Velzen Rheden; 15. Bobbie Traksel Meer (Belgie); 16. Remco van der Ven
IJsselstein; 17. Wilco Zuijderwijk Poeldijk; 18. Marco Wesseling Den Bosch;19.
Bram Tankink Haaksbergen; 20. Kurt van Landeghem Hoogerheide;
Elite/Belofte: 1. Marcel Alma Harskamp; 2.
Dirk Bellemakers Luyksgestel; 3. Martijn Stougje Hellevoetsluis 4.
Rob Disseldorp Rijpwetering; 5. Dennis Smit Zwanenburg;6. Frans van der
Does Wilnis; 7. Martijn Lust Heerhugo- waard; 8. Lex Nederlof
Oostvoorne; 9. Gerhard Klijnhout ’s-Gravendeel; 10. Erik van
Lakerveld Leiden; 11. Kai Reus Winkel; 12. Werner Altewischer
Amsterdam; 13. John van de Vreede Krabbendijke; 14. Henk Tissingh
De Wijk;15. Remko Kramer Nijmegen; 16. Martin Vrij Hellevoetsluis; 17.
Johan van der Veen Leiden;18. Andy Knijpinga Utrecht; 19. Paul Kneppers
Delft; 20. Niels van Luijk Naaldwijk;
Junioren: 1. Ronan van Zandbeek Schijndel; 2. Dennis
Luyt Haarlem; 3. Rob de Graaf Pijnacker;4. Tom Relou Rijswijk; 5.
Ramon van Ede Nieuwegein; 6. Michiel Bekker Apeldoorn;7. Kevin
Veenhuizen Arnhem; 8. Timo Fransen Westervoort 9. Niels Kerkhof
Achterveld; 10. Dick Junior Post Naaldwijk; 11. Jean Scholten
Leidschendam; 12. Pim Oome Lexmond; 13. Dennis van Winden
Pijnacker;14. Steven Marissink Heeten; 15. Sjors Spaargaren Kudelstaart;
16. Rene Bunnik Berkel en Rodenrijs; 17. Jori Pol Haarlem;18.
Michael Oswald Robinson Zuid-Afrika; 19. Thijs Kros Noordeloos; 20.
Chiel Booyink Luttenberg;
Elite-Vrouwen: 1. Renate Groenewold Dalen; 2.
Suzanne de Goede Zoeter- woude; 3. Debby Mansveld Gasselternijveen; 4.
Oenone Wood Australie; 5. Christine Mos De Wijk; 6. Jolanda van
Dongen-Cools Middelharnis; 7. Modesta Vzesniakuskaite Litouwen; 8.
Anita Valen Noorwegen; 9. Moniek Rotmensen Steenbergen; 10. Linda
Serup Denemarken; 11. Elisabeth Braam Warmenhuizen; 12. Trixi
Worrack Duitsland; 13. Helen Wyman Engeland; 14. Esther Pennings
Nieuw Vennep; 15. Liane Bahler Duitsland; 16. Sara Carrigan
Australie;17. Emma Davies Engeland; 18. Sandra Missbach
Hazerswoude-Rijndijk;19. Angela Brodtka Duitsland; 20. Inga Cilvinaite
Litouwen;
PIJNACKER.(
2006.08.05 )
Beroepsrenners: 1. Frank Schleck Luxemburg; 2.
Bram de Groot Zevenhoven; 3. Jimmy Caspar Frankrijk; 4. Steven de Jongh 5. Theo
Bos Hierden; 6. Hans Dekkers IJzendijke; 7. Wim Stroetinga Oldeberkoop; 8.
Sebastian Langeveld Lisse; 9. Peter Schep Lopik; 10. Matthe Pronk Margraten;
11. Mathieu Heijboer 12. Michiel Elijzen 13. Bram Tankink Haaksbergen; 14. Koos
Moerenhout Steenbergen; 15. Pieter Weening Harkema; 16. Thomas Berkhout
Schipluiden; 17. Gideon de Jong Papendrecht; 18. Adam Wadecki Polen; 19. Pawel
Szaniawski Polen; 20. Servais Knaven
Elite/Beloften: 1. Eddy Hollands Australie; 2.
Marcel Alma Harskamp; 3. Rob Disseldorp Rijpwetering; 4. Bertil Klootwijk
Spaarndam; 5. Joost Spring in t Veld Mijdrecht; 6. Sander Lormans Heemskerk; 7.
Rhys Pollock Australie; 8. Dennis Smit Zwanenburg; 9. Ferry den Elzen
Noordwijkerhout; 10. Jan van Velzen Rheden; 11. Ronald Schur De Kwakel; 12.
Ivor Bruin Andijk; 13. Andy Knijpinga Utrecht; 14. Rudy Vriend Waarland; 15.
Nathan Wise Dordrecht; 16. Edward Farenhout Zuidland; 17. Harm Bronkhorst Nieuw
Vennep; 18. Steven Kruijswijk Nuenen; 19. Martijn Stougje Hellevoetsluis; 20.
Marco Wesseling s-Hertogenbosch;
Elite-Vrouwen/Vrouwen-B: 1. Marianne
Vos Babyloniënbroek; 2. Christine Mos De Wijk; 3. Tanja Hennes Duitsland; 4.
Sissy van Alebeek Schijndel; 5. Claudia Häusler 6. Petra Dijkman Eindhoven; 7.
Marlijn Binnendijk Zuid-Scharwoude; 8. ---;9. Sandra Rombouts Rijsbergen; 10.
Helen Wyman Engeland; 11. Aukje de Koning Midelie; 12. Pauline van Bennekom
Ermelo; 13. Kirsten Wild Zwolle; 14. ---; 15. Suzanne de Goede Zoeterwoude; 16.
Inge Klep Etten-Leur; 17. Sandra Hoekzema Sneek; 18. Josephine Groenveld
Folsgare; 19. Eyelien Bekkering Den Ham Gn; 20. Janneke Vos Amsterdam;
Amateurs-A: 1. Jaco Tettelaar Maassluis; 2.
Otto Schotte Hellevoetsluis; 3. Erik Meerkerk Zuidland; 4. Michel Toonen Lisse;
5. Jan Hiemstra Nootdorp; 6. Richard van Schie Pijnacker; 7. Jeroen Verwolf
Gorinchem; 8. Jethro Smit Vlaardingen; 9. Martin Schouten Schiedam; 10. Arno
van der Veen Meerkerk; 11. Peter Jordaan Maassluis; 12. Jan van Zoest
Lekkerkerk; 13. John Brand Vlaardingen; 14. Marc den Hoed Pijnacker; 15. Dinant
Nieuwkoop Wijk en Aalburg; 16. Gert Verdijk Heijen; 17. Peter van Leeuwen
Zoetermeer; 18. Maxim Harteloh De Lier; 19. Ron van Eck Woerden; 20. Sancho
Hofman Groningen;
PIJNACKER.(
2007.08.18 )
Elite/Beloften: 1. Arno Hartog Giessenburg; 2.
Ivor Bruin Andijk; 3. André van Reek Nieuw-Vennep; 4. Bert van Buren
Schoonhoven; 5. Jan Hordijk Westmaas; 6. Ronald Schur Zaandam; 7. Niels de
Blaauw Gieten; 8. Guus Schoth s-Hertogenbosch; 9. Dennis Smit Zwanenburg; 10.
Sander Lormans Heemskerk; 11. Mitchell Huenders Hoofddorp; 12. Ton Slippens
Schagen; 13. Patrick van Loon s-Gravenmoer; 14. Lex Nederlof Oostvoorne; 15.
Marvin van der Pluijm Hank; 16. Tim Aalders Dordrecht; 17. Johan Berk Koudekerk
aan den Rijn; 18. Martijn Lust Heerhugowaard; 19. Frans van der Does Wilnis;
20. Martin Vrij Hellevoetsluis;
Nieuwelingen: 1. Rune van der Meijden
Delfgauw; 2. Jelle Lugten Gouda; 3. Moreno Hofland Roosendaal; 4. Milan van den
Ende Berkel en Rodenrijs; 5. Erik Tol Boskoop; 6. Yoeri Havik Assendelft; 7.
Jordy van Wijk Spaarndam; 8. Derk Abel Beckeringh Amstelveen; 9. Quintero
Bloemers Almere; 10. Binne-Pier de Haan Oudega Gem. Smallingerland; 11. Marijn
Olsthoorn Berkel en Rodenrijs; 12. Rick Lof Monnickendam; 13. Jack de Koning
Nootdorp; 14. Lex van der Burgt Berghem; 15. Sjors van den Enden s-Gravenzande;
16. Matthijs Buchli Santpoort-Zuid; 17. Jasper van Velzen Noordwijkerhout; 18.
Glenn Roberts Hoorn; 19. Daan de Groot Lelystad; 20. Gido Windmeijer Berkel en
Rodenrijs;
Elite-Vrouwen: 1. Mirjam Melchers Moergestel;
2. Andrea Bosman Norg; 3. Iris Slappendel Ouderkerk aan den IJssel; 4. Emma
Johannson Zweden; 5. Moniek Rotmensen Steenbergen; 6. Loes Markerink Raalte; 7.
Arenda Grimberg Almelo; 8. Daniëlle Bekkering Den Han Gn; 9. Marlijn Binnendijk
Zuid-Scharwoude; 10. Marije Profijt Hoogeveen; 11. Sissy van Alebeek Amsterdam;
12. Suzanne de Goede Zoeterwoude; 13. Christine Mos De Wijk; 14. Sharon van
Essen Utrecht; 15. Linn Torp Noorwegen; 16. Lianne Wagtho Delft; 17. Eva
Heijmans Diemen; 18. Marieke Verhoeven Erp; 19. Amanda Bongaards De Lier; 20.
Monique van de Ree Willemstad;
Amateurs-A/B/C: 1. Frank Niewold Lisse; 2.
Patrick-Dirk Hack Nootdorp; 3. Jerry Soka Polen; 4. Chris Heiberg Rotterdam; 5.
Christian Bosch Leiden; 6. Yoerik Graafland Bergambacht; 7. Leon Brouwer
Rotterdam; 8. Marc den Hoed Pijnacker; 9. Edwin van de Laar Breda; 10. Pim Oome
Lexmond; 11. Ivano Zwirs Kwintsheul; 12. Piotr Fiedorokiez Polen; 13. Andre
Grootveld Zoetermeer; 14. Menno Helvensteijn Amsterdam; 15. Axel Hermans
Bergschenhoek; 16. Bertus van Atten Pijnacker; 17. Dannie van Leeuwen Hoogmade;
18. Bas van Meeteren Haarlem; 19. Frans Hoveijn Utrecht; 20. John Martin Hoek
van Holland;
PIJNACKER .(
2008.08.30 )
Elite/Beloften: 1. Joost van Leijen Ewijk; 2.
Ronald Roos Hoogstraten; 3.Douwe Schouten Vlaardingen;4. Nico Vuurens Meerkerk;
5. Jorne Videler Amstelveen; 6. Harm Bronkhorst Nieuw-Vennep;7. Gerard
Windhouwer Oostzaan;8. Raymond Kreder Zevenhuizen Zh;9. Siebe Breed Leiden; 10.
Gerhard Joling Krimpen aan den IJssel;11. Johnny Hoogerland Yerseke;12. Rene
Bunnik Berkel en Rodenrijs;13. Maurice Vrijmoed Rijswijk Zh;14. Rik van
IJzendoorn Tiel; 15. Erik van Bekkum Wamel; 16. Pieter Scheerens Amsterdam;17.
Stefan van Winden Berkel en Rodenrijs;18. John Bongaards De Lier; 19. Rob
Ypenburg Utrecht; 20. Steven Stenekes Almere;
Elite-Vrouwen/Vrouwen-B: 1. Andrea
Bosman Ermelo; 2. Joukje Braam Warmenhuizen;3. Eva Heijmans Diemen; 4. Adrie
Visser Wieringerwerf; 5. Josien van den Heerik Bleskensgraaf;6. Lianne Wagtho
Delft; 7. Gabrielle Rovers Leiden; 8. Carola Groeneveld Werkendam;9. Linda
Ringlever Nijmegen; 10. Maxime Groenewegen Amsterdam;11. Sandra Hoekzema
s-Gravenhage;12. Elke Riedl Weteringbrug; 13. Claudia Witteveen Teuge; 14.
Esther Kortekaas Voorhout;15. Suzanne Kuiper Delft; 16. Bertine Spijkerman Sint
Nicolaasga;17. Sandra van Veghel Rosmalen;18. Anne Eversdijk Kapelle; 19. Sofie
van Horik Oosterwijk; 20. Lucinda Brand Oud-Beijerland;
Junioren: 1. Coen Otterspeer Ouderkerk aan den IJssel;2. Lars
van der Haar Woudenberg;3. Jerwin Wieser Zoetermeer; 4. Pieter-Pascal Heyligers
Haarlem;5. Bas Krauwel Noordwijk Zh; 6. Milan van den Ende Berkel en
Rodenrijs;7. Ralph Gelens Hendrik-ido-Ambacht;8. Dennis Deelen Bergambacht;9.
Ferry Fransen Noorden; 10. Robbert van Andel Abbenes;11. Carel Voges
s-Gravenhage; 12. Django Buijs Zevenhuizen Zh;13. Dennis van Aalst Hilversum;14.
Maikel Hogervorst Pijnacker;15. Arjan van Wachtendonk Huissen;16. Pim
Groenewegen Naaldwijk;17. Bram Berkhout Schipluiden;18. Dave de Best Noordwijk
Zh;19. Erwin van Dijk Renswoude; 20. Maurice Harteveld Oosterhout Nb;
Amateurs-A/B/C: 1. Peter van Leeuwen
Zoetermeer;2. Ivano Zwirs Kwintsheul; 3. Michel Duinmayer s-Gravenhage;4.
Robert Koppers s-Gravenhage;5. Jos van Ginneken Etten-Leur;6. John Oudshoorn
Uithoorn; 7. Peter Fils Voorburg; 8. Chris Maas Papendrecht; 9. Arjen
Hoogenboom Rijswijk Zh;10. Erik Bos Rotterdam; 11. Eric van Leijen Nijmegen;
12. Jerzy Sova Polen; 13. Romano Lelieveld Maasdijk;14. Hans van Eijk
Nieuw-Vennep;15. Rik Suijker Schipluiden; 16. Johan Hendriks Hilversum;17. Bas
Middendorp Naaldwijk;18. Jeroen Verhoeven Amstelveen;19. Danny van den Deijssel
Utrecht;20. Hans Weeda Zuidland;
PIJNACKER .(
2009.06.14 )
Elite-Vrouwen/Vrouwen-B: 1. Njisk
Nauta Amsterdam; 2. Marissa Otten Enter; 3. Claudia Witteveen Teuge; 4. Agnes
Ronner Deventer; 5. Wilma Korevaar Groot-Ammers; 6. Sandra van Veghel Rosmalen;
7. Bianca van den Hoek Bussum; 8. Esther Kortekaas Lisserbroek; 9. Kirsten
Peetoom Badhoevedorp; 10. Sofie van Horik Oosterwijk; 11. Amanda Bongaards De
Lier; 12. Eileen Roe Australie; 13. Eva Heijmans Diemen; 14. Sophie Moerman
Berkenwoude; 15. Eline Lagendijk Bergambacht; 16. Daphne van Kleef
Bergschenhoek; 17. Christel Janssen Meliskerke; 18. Linda Ringlever Nijmegen;
19. Sanne Fictoor Wijk bij Duurstede; 20. Sonja Boogaard Middelburg;
Junior-Vrouwen: 1. Winanda Spoor Rijswijk Zh;
2. Nathaly van Wesdonk Bergschenhoek; 3. Amy Pieters Zwanenburg; 4. Marte
Lenferink Vriezenveen; 5. Iris Ockeloen Dordrecht; 6. Ymke Stegink Naarden; 7.
Natasja de Vroome Rijswijk; 8. Anouk Rockx Oud-Gastel; 9. Annelies Visser
Leeuwarden; 10. Jermaine Post Oegstgeest; 11. Chloë Spier Hilversum; 12. Marion
Meerkerk s-Gravendeel; 13. Maaike Hoek Almelo; 14. Irene van Lith Bladel; 15.
Roos van den Bos Oostknollendam; 16. Chiara Roberti Berkel en Rodenrijs; 17.
Mara van Doremalen s-Hertogenbosch; 18. Dewi Asselman Wateringen; 19. Sabine
Rijkers Hapert; 20. Bente van Bohemen Nootdorp;
Nieuweling-Meisjes: 1. Ashlynn
van Baarle Zoetermeer; 2. Kirsten Coppens Noordhoek; 3. Alicia van Buel
Elst.Gld; 4. Helena van Leijen Wageningen; 5. Rowena van de Klundert
Hoogerheide; 6. Roxanne Geers Steenbergen; 7. Mascha Mulder Ridderkerk; 8.
Kicky Kessler Velserbroek; 9. Annefleur Kalvenhaar Wierden; 10. Maartje de Boer
t Veld; 11. Ashley Hellemons Hoeven; 12. Marieke de Graaf De Lier; 13. Danielle
de Jong Haarlem; 14. Anna Julia Janssen Diepenveen; 15. Marloes Bakker Veendam;
16. Claudia Oranje Bergschenhoek; 17. Annemarie Pasveer Arnemuiden; 18.
Riejanne Markus Amstelveen; 19. Romy Bakker Monster; 20. Jet Wildeman Raalte;
PIJNACKER .(
2009.08.29 )
Elite/Beloften: 1. Joost Spring in t Veld
Mijdrecht; 2. Maurits van der Ven Delft; 3. Marco Brus Schijndel; 4. Arjen de
Baat Puttershoek; 5. Ronald Roos Hoogstraten (Belgie) 6. Marcel Alma Harskamp;
7. Harm Bronkhorst Lisserbroek; 8. Rudy Vriend Schagen; 9. Marco Kuijvenhoven
s-Gravenzande; 10. Rik van IJzendoorn Tiel; 11. Gerard Windhouwer Oostzaan; 12.
Walter de Kok Nieuw-Vennep; 13. Julian van Dijk Zwartsluis; 14. Ton Slippens
Schagen; 15. Jan van Veen Naaldwijk; 16. Stefan Vreugdenhil Naaldwijk; 17. Bert
van Buren Stolwijk; 18. Lex Nederlof Oostvoorne; 19. Rikke Dijkxhoorn Rijswijk
Zh; 20. Henk Bom s-Gravenzande;
Junioren: 1. Milan van den Ende Berkel en Rodenrijs; 2. Rune
van der Meijden Delfgauw; 3. Dylan van Baarle Zoetermeer; 4. Jesper Schipper
Noordwijk Zh; 5. Jelle Lugten Gouda; 6. Bas Krauwel Noordwijk Zh; 7. Ricky Smit
s-Gravenhage; 8. Lars van der Haar Woudenberg; 9. Friso Roscam Abbing
Rotterdam; 10. Melvin van Zijl Harderwijk; 11. Rodney Stuyt Rotterdam; 12.
Jeffreij Verweij Capelle aan den IJssel; 13. Jeffrey van Aalst Maasland; 14.
Jasper van Velzen Noordwijkerhout; 15. Jack de Koning Nootdorp; 16. Richard
Lamens Berkel en Rodenrijs; 17. Robbert Schaap Voorburg; 18. Nicolai Nijholt
Voorthuizen; 19. Roy van den Nouweland Delfgauw; 20. Marijn Olsthoorn Berkel en
Rodenrijs;
Nieuwelingen: 1. Rochéz Harbers Rijssen; 2.
Leon Hofman Bleiswijk; 3. Arno Kleinjan Gouda; 4. Richard Dijkshoorn Rotterdam;
5. Sven Aardoom Capelle aan den IJssel; 6. Marnix van Ark Capelle aan den
IJssel; 7. Johnno Middelburg Naaldwijk; 8. Tim Rodenburg Berkel en Rodenrijs;
9. Merijn Korevaar Groot-Ammers; 10. Bob van den Enden s-Gravenzande; 11. Emiel
de Greef Bleiswijk; 12. Wesley Löwik Vriezenveen; 13. Bob Wubben De Lier; 14.
Thijs van der Helm Pijnacker; 15. Bart Schipper Wierden; 16. Jim de Koning
Nootdorp; 17. Mike Willemse s-Gravenhage; 18. Falko Iken Waddinxveen; 19.
Fabrizio Korsman Hoogvliet; 20. David de Leeuw Poortugaal;
Amateurs-A/B/C: 1. Fred Pronk Heerhugowaard; 2.
Axel Hermans Bergschenhoek; 3. Marc den Hoed Pijnacker; 4. Douwe Schouten
Vlaardingen; 5. Matthieu Hendriks Krimpen aan de Lek; 6. Niels Oden Uitgeest;
7. Ferry van Buijtene Pijnacker; 8. Robert Koppers s-Gravenhage; 9. Erik
Meerkerk Zuidland; 10. John Kleijnendorst Dordrecht; 11. John Oudshoorn
Uithoorn; 12. Marco van der Sman Den Haag; 13. Lennard van den Berg Rotterdam;
14. Erik Bos Rotterdam; 15. Michiel Berrevoets Didam; 16. Eric van Leijen
Nijmegen; 17. Tom de Vreede Berkel en Rodenrijs; 18. Rene Bax Uppel; 19. Henk
Hulspas Maasdijk; 20. Chris Heiberg Rotterdam;
PIJNACKER .(
2010.06.13 )
Junioren: 1. Danny van Poppel Moergestel; 2. Paul
Moerland Fijnaart; 3. Mike Willemse s-Gravenhage; 4. Ricky Smit
s-Gravenhage; 5. Thijs van Beusichem Zeewolde; 6. Koen Hofstede
Poeldijk; 7. Dylan Groenewegen Amsterdam; 8. Dylan van Baarle
Zoetermeer; 9. Bob van den Enden s-Gravenzande; 10. Stan Godrie
Zundert; 11. Sjoerd Boele Utrecht; 12. Davey Kleinjan
Spijkenisse; 13. Jack de Koning Nootdorp; 14. Danny van der Sman
Nootdorp; 15. Tom Bal Rockanje; 16. Tim de Winter Capelle aan den
IJssel; 17. Jelle van der Marel De Lier; 18. Sebastiaan Pot
Badhoevendorp; 19. Björn van Steenoven Capelle aan den IJssel; 20.
Arie Teun Roobol Rhoon;
Nieuwelingen: 1. Luca Schrijen Assendelft;
2. Ivo de Ruijter Zoetermeer; 3. Richard Dijkshoorn Rotterdam; 4.
Lennard Hofstede Poeldijk; 5. Justin Plijter Hillegom; 6.
Fabrizio Korsman Hoogvliet; 7. Wouter Peters Heenvliet; 8. Koen
van Nieuwpoort Nieuwerkerk a/d IJssel; 9. Rowan Remmerswaal Pijnacker;
10. Nicky Gieskens s-Gravenhage; 11. Twan Middelburg De Lier; 12.
Rafaël Spier Hilversum; 13. Timon van Reek Voorhout; 14. Michel Meeter Tiel;
15. Bob Ammerlaan Bleiswijk; 16. Jason van Dalen s-Gravenzande; 17. Sem
Bleiksloot Rotterdam; 18. Boaz Bal Zierikzee; 19. Sten ten Klooster Delft; 20.
Bram van Berkesteijn Hazerswoude-Rijndijk;
Elite-Vrouwen ZC/Vrouwen-B: 1. Kate
Cullen Engeland; 2. Kirsten Peetoom Badhoevendorp; 3. Marielle
Kerste Harmelen; 4. Anneke Lubeek Putters- hoek; 5. Suzanne van
Veen Naaldwijk; 6. Eileen Roe Engeland; 7. Birgitta Roos Utrecht;
8. Alma Koelemeijer Arnhem; 9. Amanda Bongaards De Lier; 10.
Mirthe Wagenaar Nijmegen; 11. Chiara Roberti Berkel en Rodenrijs; 12.
Tamara van Kleef Bergschenhoek; 13. Eva Heijmans Diemen; 14.
Bente van Bohemen Nootdorp; 15. Wendy de Groot Dordrecht; 16.
Jessica Smits Purmerend; 17. Michelle Geoghegan Ierland; 18.
Cecile van der Bent Rijswijk; 19. Sanne Fictoor Wijk bij Duurstede; 20.
Daphne van Kleef Bergschenhoek;
Junior-Vrouwen: 1. Kelly Markus Hoofddorp; 2.
Sophie de Ruijter Zoetermeer; 3. Melanie Woering Rozenburg; 4.
Henriette Woering Rozenburg; 5. Iris van der Stelt Numansdorp; 6.
Dirkje Bazuin s-Gravenhage; 7. Eveline de Groot Zoetermeer; 8.
Thalita de Jong Ossendrecht; 9. Ymke Stegink Naarden; 10.
Jermaine Post Oegstgeest; 11. Danielle de Jong Haarlem; 12. Iris
Ockeloen Dordrecht; 13. ---; 14. Jet Wildeman Raalte; 15.
Domenique van Santen Rozenburg; 16. Roxanne Geers Steenbergen; 17.
Claudia Oranje Bergschenhoek; 18. Denise Bouma Spijkenisse; 19.
Sanne de Graaf Delfgauw; 20. Florine van Bohemen Nootdorp;
Nieuweling-Meisjes:
1. Lysanne Rohde Prinsenbeek; 2. Kirsten Coppens Noordhoek; 3.
Ashlynn van Baarle Zoetermeer; 4. Manon Driessen Terheijden; 5.
Lizzy Witlox Eindhoven; 6. Britt Teunissen Ysselsteyn LB 7.
Marloes Bakker Veendam; 8. Wendy Oosterwoud Ureterp; 9. Lianne
Bal Poortugaal; 10. Romy Bakker Monster; 11. Helena van Leijen
Wageningen; 12. Laura Breeman Dordrecht; 13. Mascha Mulder
Ridderkerk; 14. Marieke de Graaf De Lier; 16. Gina Hofland
Krimpen a/d IJssel; 17. Annet Lieftink Doetinchem;18. Daniëlle
Heinsbroek Berkel en Rodenrijs; 19. Jenny Godrie Zundert;
PIJNACKER .(
2010.08.21 )
Elite/Beloften: 1. Malaya van Ruitenbeek Delft;
2. Sjoerd Kouwenhoven Honselersdijk; 3. Jarno Gmelich Meijling Almere; 4. Barry
Markus Hoofddorp; 5. Johan Berk Koudekerk aan den Rijn; 6. Jack Vermeulen
s-Gravendeel; 7. Harm Bronkhorst Lisserbroek; 8. Dennis Smit Zwanenburg; 9.
Marco Kuijvenhoven s-Gravenzande; 10. Rikke Dijkxhoorn Rijswijk Zh; 11. Rob
Disseldorp Rijpwetering; 12. Tom Relou Rijswijk Zh; 13. Maikel Hogervorst
Pijnacker; 14. Stefan Vreugdenhil Naaldwijk; 15. Rune van der Meijden Delfgauw;
16. Ferry den Elzen Sassenheim; 17. Danny Vrolijk Schipluiden; 18. Marco Brus
Schijndel; 19. Robert Berk Bergschenhoek; 20. Joost Spring in t Veld Mijdrecht;
Nieuwelingen: 1. Ivo de Ruijter Zoetermeer;
2. Richard Dijkshoorn Rotterdam; 3. Etienne van Empel Tricht; 4. Marnix van Ark
Capelle aan den IJssel; 5. Nicky Gieskens s-Gravenhage; 6. Tim Rodenburg Berkel
en Rodenrijs; 7. Daan van der Helm Pijnacker; 8. Arvid de Kleijn Herveld; 9.
Marco van Santen Rozenburg; 10. Robin van Diessen Valkenswaard; 11. Nick van de
Sande Nootdorp; 12. Ricardo Persoon Poeldijk; 13. Wouter Peters Heenvliet; 14.
Paul Rooij Hoofddorp; 15. Rowan Remmerswaal Pijnacker; 16. Justin van Empel
Tricht; 17. Marco Brienisse Opheusden; 18. Sem Bleiksloot Rotterdam; 19. Jan
David de Haan Oudega; 20. Koen van Nieuwpoort Nieuwerkerk a/d IJssel;
Amateurs-A/B/C: 1. Marcel Alma Harskamp; 2.
Kurt Wubben Pijnacker; 3. Robert de Poel Dordrecht; 4. Martin Vrij Hellevoetsluis;
5. John Spruit Nootdorp; 6. Axel Hermans Bergschenhoek; 7. Werner Altewischer
Amsterdam; 8. Jos Koop Den Hoorn; 9. Chris Maas Papendrecht; 10. Michel Reuser
Tiel; 11. Ferry van Buijtene Pijnacker; 12. Eddy Hermsen Ochten; 13. Hans Weeda
Zuidland; 14. Lars Rietveld Oudewater; 15. Emiel Borsboom Woerden; 16. Luuc
Rutgers Delft; 17. Adrie Frijters Wageningen; 18. Arjen Hoogenboom Rijswijk Zh;
19. Ron Dooyeweerd Harderwijk; 20. Erik Bos Rotterdam;
PIJNACKER.(2011.08.20
)
Elite/Beloften: 1. Malaya van Ruitenbeek Den
Haag;2. Raymond Kreder Zevenhuizen Zh; 3. Rune van der Meijden Delfgauw; 4.
Thomas Rabou Loosbroek; 5. Didier Caspers Noordwijk; 6. Jorne Videler
Amstelveen; 7. Stefan van Winden Berkel en Rodenrijs;8. Tim Foppen Delft; 9. Jurgen
van Diemen Leimuiden; 10. Erik Andrea Beneden-Leeuwen; 11. Jos Koop Den Hoorn;
12. Robert Berk Bergschenhoek; 13. Geert Dijkshoorn Vlaardingen; 14. Roeland
Dijkshoorn Vlaardingen; 15. Martijn Stougje Naaldwijk; 16. Tom Bal Rockanje;
17. Danny Vrolijk Schipluiden; 18. Harm Bronkhorst Lisserbroek; 19. Kelian
Lankester Schiedam; 20. Joop de Gans Hellevoetsluis;
Junioren: 1. Jeroen Kaldenbach Hoorn; 2. Tim Rodenburg Berkel
en Rodenrijs;3. Fabian Ammerlaan Berkel en Rodenrijs;4. Stefan Wolffenbuttel
Nigtevecht; 5. Marnix van Ark Capelle a/d IJssel;6. Dennis Bakker De Rijp; 7.
Nick van der Meer Honselersdijk; 8. Arno Kleinjan Gouda; 9. Luuc Bugter Arnhem;
10. Arie Teun Roobol Rhoon; 11. Jochum Buchener Ilpendam; 12. Joost van der
Burg Nootdorp; 13. Kay Kistemaker Hoorn; 14. Kevin Ossendrijver Wezep; 15. Bob
van den Enden s-Gravenzande;16. Tim Leusink Elburg; 17. Mike Willemse
s-Gravenhage; 18. Bo-Dylan Buuron Roosendaal; 19. Jasper de Laat Moergestel;
20. Mike Mailuhu Woerden;
Nieuwelingen: 1. Koen van Nieuwpoort
Nieuwerkerk a/d IJssel;2. Ivo de Ruijter Zoetermeer; 3. Jasper Bugter Arnhem;
4. Teun van den Burg Baarn; 5. Wouter Peters Heenvliet; 6. Jim Lindenburg
Wateringen; 7. Stefan Kreder Zevenhuizen Zh; 8. Jerry Roling Heemskerk; 9.
Timon van Reek Voorhout; 10. Thom Martens Zoetermeer; 11. Max van de Water
Amsterdam; 12.Remco Schouten Ammerstol; 13. Marco Kaldenbach Hoorn; 14. Jaan
van Berkel Velserbroek; 15. Jordi Talen Spijkenisse; 16. Marco Doets
Monnickendam; 17. Rowan Remmerswaal Pijnacker; 18. Roy Dofferhoff Lisse; 19.
Martijn van Dam Heenvliet; 20. Pim Heemskerk De Zilk;
Amateurs: 1. Richard Louman Amsterdam; 2. Bob Jonkheer Lisse;
3. Stephan Borsboom Hellevoetsluis;4. Menno Gobielje Gouda; 5. John Spruit
Nootdorp; 6. Marcel Witte Amsterdam; 7. Jan Gudde Nootdorp; 8. Robert de Poel
Dordrecht; 9. Martin Vrij Hellevoetsluis; 10. André Kraan Gouda; 11. Jeroen
Wesselius Voorburg; 12. Theo Roelofs Heemstede; 13. Edward van der Pijl Breda;
14. Matthieu Hendriks Krimpen a/d Lek;15. René Hulsman Vlaardingen; 16. Peter
Fils Pijnacker; 17. Selmar Pigge Voorschoten; 18. Martijn Dennebos Piershil;
19. Rene Bunnik Bleiswijk; 20. Michel Toonen Lisse;
PIJNACKER.(2012.08.18)
Elite-Mannen/Beloften: 1. Martijn
Tusveld Utrecht; 2. Floris Goesinnen
Opperdoes; 3. Takayuki Abe
Eygelshoven; 4. Jos Koop Den Hoorn; 5. Danny Vrolijk Schipluiden; 6. Bart Harmsen Amstelveen; 7. Malaya van Ruitenbeek Den Haag; 8. Wouter de Groot Pijnacker; 9. Lars van de Vall Ouderkerk a/d Amstel; 10. Arian Oosthoek Hendrik-ido-Ambacht; 11. Ronald Roos Merksplas (Bel); 12. Rob van der Niet Leiden;13. Johan Berk
Koudekerk a/d Rijn; 14. Maikel
Hogervorst Pijnacker; 15. Jelle van
der Marel De Lier; 16. Henk Bom
s-Gravenzande; 17. Jeroen Kaldenbach
Hoorn; 18. Koos Jeroen Kers
Amstelveen; 19. Michael Vingerling
Rockanje; 20. Gerben Vreugdenhil
Naaldwijk;
Amateurs: 1. Thom Van
Beek Stompwijk; 2. Andy Knijpinga
Utrecht; 3. Arno Hartog Giessenburg; 4. Edwin Vrauwdeunt s-Gravenhage; 5. Erik de Niet Den Haag; 6. Jeroen Wesselius Voorburg; 7. André Kraan Gouda; 8. Peter Fils Pijnacker; 9. Dirk Jonker Delft; 10. Adrie Frijters Wageningen; 11. Norbert van der Straaten Oegstgeest; 12. Albert van Riessen Rotterdam; 13. Leon Brouwer Rotterdam; 14. Marc den Hoed Pijnacker; 15. Martijn Harteloh Dordrecht; 16. Robert de Poel Dordrecht; 17. Jonne Boers Nootdorp; 18. Ruben Mijnsbergen Rotterdam; 19. Jan Gudde Nootdorp; 20. Richard Louman Amsterdam;
Nieuwelingen: 1. Jordi
Talen Spijkenisse; 2. Jan Maas
Huijbergen; 3. Pim van de Klundert
Woensdrecht; 4. Thom Martens
Zoetermeer; 5. Camiel Lok Berkel en
Rodenrijs; 6. Mats Buning Alkmaar; 7. Sjoerd v.d. Stelt Numans- dorp; 8. Jason van Haaften De Meern; 9. Arjan Arentsen Harderwijk; 10. Martijn van Dam Heenvliet; 11. Casper van Kester Poeldijk; 12. Simon Huisman Westwoud; 13. Tom Jansen Breda; 14. Rick van Wieringen Leimuiden; 15. Jeroen Smits Bergschenhoek; 16. Bjorn Beukers Monster; 17. Tristan Rijsdijk Vlaardingen; 18. Jochem Haitsma Berkel en Rodenrijs; 19. Luc van der Lecq Houten; 20. Thomas Ruijgrok Den Hoorn;
PIJNACKER.(
2013.08.17 )
Elite/Beloften: 1. Koos Jeroen Kers Amstelveen;
2. Arno van der Zwet Zoetermeer; 3. Milan van den Ende Berkel en Rodenrijs; 4. Roy
Pieters Zwanenburg; 5. Lars van de Vall Ouderkerk aan den Amstel; 6. Edwin
Wielink Twello; 7. Lennard Hofstede Poeldijk; 8. Michael Vingerling Rockanje;
9. Dylan van Baarle Zoetermeer; 10. Mitchell Huenders Almere; 11. Ronald Roos
Merksplas(Belgie); 12. Jaap de Man Spijkenisse; 13. Frank Niewold Lisse; 14.
Robbert de Greef Geldrop; 15. Wouter Been Delft; 16. Joost Jansen Rotterdam;
17. Rik de Voogd Rotterdam; 18. Marco Kuijvenhoven s-Gravenzande; 19. Wouter de
Groot Pijnacker; 20. Peter van de Put Dronten;
Junioren: 1. Martijn Budding Veenendaal; 2. Marco Kaldenbach
Hoorn; 3. Fabio Jakobsen Heukelum; 4. Sjoerd van der Stelt Numansdorp; 5. Robin
Lowik Vriezenveen; 6. Dennis Buijs Benthuizen; 7. Bjorn van der Heijden
Schaijk; 8. Jouke Schelling De Kwakel; 9. Sem van den Bogaert Poeldijk; 10.
Jordi Talen Spijkenisse; 11. Danny Kroeze Achterveld; 12. Niels Overvoorde
Delfgauw; 13. Rik Wielink Apeldoorn; 14. Cees Bol s-Gravenzande; 15. Kevin
Kooyman Zevenhuizen; 16. Jesse van den Enden s-Gravenzande; 17. Allard
Klijnstra Oldeholtpade; 18. Mark Stijger Honselersdijk; 19. Jermo le Fevre
Purmerend; 20. Twan van Varik Dronten;
Nieuwelingen: 1. Tristan Rijsdijk
Vlaardingen; 2. Jeroen van der Meer Pijnacker; 3. Marco Mook Alphen aan den
Rijn; 4. Rick Verhoeven Gouda; 5. Thimo Kroeze Koog aan de Zaan; 6. Rick de
Vries Wolvega; 7. Julian Stolk Pijnacker; 8. Bas Jansen Warmond; 9. Max
Berkhout Uitgeest; 10. Noah van der Meer Naaldwijk; 11. Thierry Bouckaert
Lisse; 12. Dennis van der Horst Hasselt; 13. Martin Pluto Den Haag; 14. Djoerd
van Dessel Breda; 15. Antonie van Noppen Ridderkerk; 16. Patrick Coster
Hasselt; 17. Jesse Lagendijk Alphen aan den Rijn; 18. Danny Voogt Wormer; 19.
Martijn Knoppert s-Gravenzande; 20. Ide Schelling Den Haag;
Amateurs: 1. Gijsbert Nieuwkoop Veen; 2. Robert de Poel
Dordrecht; 3. Marcel Alma Harskamp; 4. Andy Knijpinga Utrecht; 5. Matthieu
Hendriks Krimpen aan de Lek; 6. Eddy Hermsen Ochten; 7. Marijn Pijper
Hoogvliet; 8. Marc den Hoed Pijnacker; 9. Erik Meerkerk Zuidland; 10. Lars
Rietveld Oudewater; 11. Ronnie Takens Utrecht; 12. Erik de Niet Den Haag; 13.
Imo de Pruijssenaere de la Woestijne Mijdrecht; 14. Jorre van der Bij Utrecht;
15. Robbert Schaap Voorburg; 16. Jeroen Wesselius Voorburg; 17. Richard Louman
Amsterdam; 18. Martijn de Groot Gorinchem; 19. Chris Heiberg Rotterdam; 20.
Joeri van Delft Voorburg;
PIJNACKER.(
2015.08.15 )
Elite/Beloften: 1. Ronan van Zandbeek
Schijndel; 2. Robin Wennekes Dodewaard; 3. Dennis van Leeuwen Poeldijk; 4.
Timon van Reek Voorhout; 5. Gerhard Joling Krimpen a/d IJssel; 6. Arno Kleinjan
Gouda; 7. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 8. Wouter Mol Alkmaar; 9. Jim Lindenburg
Wateringen; 10. Jordy Buskermolen Kudelstaart; 11. Sven van Luijk Naaldwijk;
12. Jurgen van Diemen Leimuiden; 13. David van Eerd Breda; 14. Paul Helderman
Naaldwijk; 15. Lars van de Vall Ouderkerk aan de Amstel; 16. Jaap de Man
Spijkenisse; 17. Christiaan Meerbeek Naaldwijk; 18. Matthijs Eversdijk Delft;
19. Jerry Roling Heemskerk; 20. Sjors Handgraaf Leiden;
Junioren: 1. Jesper Rasch Zandvoort; 2. Rens Tulner Lexmond;
3. Yentl Ruijmgaard Zwanenburg; 4. Jarri Stravers Groot-Ammers; 5. Niels Boele
Leiden; 6. Michael Kootstra Krimpen aan de Lek; 7. Jens van den Dool
Hoogblokland; 8. Thierry Bouckaert Lisse; 9. Martijn Knoppert s-Gravenzande;
10. Rick de Vries. Wolvega; 11. Jelle Vlasman Alphen aan den Rijn; 12. Lorenzo
Harbers Nijverdal; 13. Julian Stolk Pijnacker; 14. Tim Groot Bovenkarspel; 15.
Marco Geleijnse Hellevoetsluis; 16. Jim Duijvesteijn Honselersdijk; 17. Corné
ten Hove Elburg; 18. Mike van Nunspeet Den Haag; 19. Bram Vertelman Midwoud;
20. Dorus de Rijk de Rijp
Amateurs: 1. Bram Mens Den Haag; 2. Robin de Pruyssenaere de
la Woestijne Leusden; 3. Elias de Bruijne Utrecht 4. Marijn Pijper Hoogvliet;
5. Stefan Laurijssen Roosendaal; 6. Erik de Niet Den Haag; 7. Lex Ligtenberg
Leimuiden; 8. Robbert Schaap Voorburg; 9. Robert Koppers s-Gravenhage; 10. Pim
Achterkamp Rotterdam; 11. Robert van Dalen Giessen; 12. Ronald Ligtenberg
Leimuiden; 13. Johan van der Eijk Strijen; 14. Koen de Best Mijdrecht; 15.
Alfred Rooks Den Haag; 16. Niels Overvoorde Delfgauw; 17. Jeroen Bijnagte
Rotterdam; 18. Christian Bosch Nootdorp; 19. Ferry den Elzen Noordwijkerhout;
20. Peter Jordaan Maassluis;
Masters 40+: 1. Cees Snoek Volendam; 2. Jan
Muis Giessenburg; 3. Laurens Koster Oegstgeest; 4. Jan Hordijk Westmaas; 5.
Frans van Winden Bergschenhoek; 6. Brian Burggraaf Velsen-Noord; 7. Eddy
Hermsen Ochten; 8. Alex Duijnisveld Zoetermeer; 9. Michael van Son Velserbroek;
10. Andre Grootveld Zoetermeer; 11. Marc den Hoed Pijnacker; 12. Jacco Konijn
Hoorn; 13. Peter van Wijgerden Woudrichem; 14. Hans van Eijk Nieuw Vennep; 15.
Marcel Lambregts Meteren; 16. Martijn Harteloh Dordrecht; 17. Arno Niewold
Berkel en Rodenrijs; 18. Dick van der Breggen Ellemeet; 19. Jeroen Rovers
Breda; 20. Anne-Willem van der Meulen Den Haag;
PIJNACKER.(
2016.08.20 )
Elite/Beloften: 1. Folkert Oostra Amsterdam; 2.
Nick Stöpler Woerden; 3. Wouter Been Den Haag; 4. Remco Schouten Ammerstol; 5.
Sjors Handgraaf Leiden; 6. Paul Helderman Naaldwijk; 7. Ronan van Zandbeek
Schijndel; 8. Sieben Wouters Zundert; 9. Stephan Bakker Zaandam; 10. Bart
Dielissen Breda; 11. Adne van Engelen t Zand Nh; 12. Dennis Buijs Benthuizen;
13. Robin Wennekes Dodewaard; 14. Pascal Aandewiel Amsterdam; 15. Christiaan
Meerbeek Naaldwijk; 16. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 17. Ivan Cook Zoetermeer;
18. Dennis van Leeuwen Poeldijk; 19. Jordy Buskermolen Kudelstaart; 20. Stijn Rovers
Breda;
Junioren: 1. Stef Zeestraten Pijnacker; 2. Quinten Veling
Monnickendam; 3. Mick Kemper Volendam; 4. Marijn Velt Oude Pekela; 5. Friso van
Diemen Amstelveen; 6. Dean Ruska Volendam; 7. Bram Nelck Pijnacker; 8. Martijn
Krook Purmerend; 9. Tom van Merkerk Woerden; 10. Coen Groot Papendrecht; 11.
Antonie van Noppen Ridderkerk; 12. Thomas van Bommel Rotterdam; 13. Kevin
Hulsker Nootdorp; 14. Joshua Smit Voorburg; 15. Mickey Schuller Dordrecht;
Amateurs: 1. Niels Overvoorde Delfgauw; 2. Joeri van Delft
Voorburg; 3. Marco Kuijvenhoven s-Gravenzande; 4. Daan Switters Utrecht; 5.
Ronald Ligtenberg Leimuiden; 6. Elmar van Hoorn Rotterdam; 7. Albert van
Riessen Rotterdam; 8. Niels Immerzeel Wilnis; 9. Imo de Pruijssenaere de la
Woestijne Utrecht; 10. Robbert Schaap Voorburg; 11. Kees Pameijer Den Haag; 12.
Tom de Vreede Delfgauw; 13. Mark van Velthoven Wateringen; 14. Harm van Berkel
Maasland; 15. Tom Koeleman Utrecht; 16. Ronald Greep Maasland; 17. Lex
Ligtenberg Leimuiden; 18. Marvin Steenbergen Waddinxveen; 19. Robin de
Pruyssenaere de la Woestijne Leusden; 20. Daniël Langereis Delft;
Masters 40+: 1. André van Reek Lisse; 2.
Marcel Alma Harskamp; 3. Frans van Winden Bergschenhoek; 4. Cees Snoek
Volendam; 5. Marcel Lambregts Meteren; 6. Chris Maas Papendrecht; 7. Andre
Grootveld Zoetermeer; 8. Matthieu Hendriks Krimpen aan de Lek; 9. Lars Rietveld
Oudewater; 10. John Roos Sommelsdijk; 11. Brian Burggraaf Velsen-Noord; 12.
Laurens Koster Oegstgeest; 13. Pierre Deen Amsterdam; 14. Richard Louman Heelsum;
15. Henk Ceelen. Ouderkerk; 16. André Kraan Gouda; 17. Dick Kinket Hattem; 18.
Jan de Vreede Lisse; 19. Marco Middelburg De Lier; 20. Peter Fils Pijnacker;
PIJNACKER.(2017.08.19)
Elite/Beloften: 1. Arno Kleinjan Gouda; 2.
Remco Schouten Ammerstol; 3. Jos Koop Delft; 4. Jordy Buskermolen Kudelstaart;
5. Jordi Talen Spijkenisse; 6. Lars van de Vall Heemstede; 7. Antonie van
Noppen Ridderkerk; 8. Melle Meeuwisse Boskoop; 9. Joost van der Burg Rotterdam;
10. Pascal Aandewiel Amsterdam; 11. Diederik Deelen Berkenwoude; 12. Johan van
der Eijk Strijen; 13. Robert Berk Pijnacker; 14. Sjors Handgraaf Leiden; 15.
Dennis Buijs Benthuizen; 16. Bob Goedbloed Leiden; 17. Julian Stolk Pijnacker;
18. Martijn Veling Utrecht; 19. Michael Kootstra Krimpen aan de Lek; 20. Aron
Kremer Pernis;
Amateurs: 1. Niels Overvoorde Delfgauw; 2. Tom Koeleman
Utrecht; 3. Martijn de Groot Gorinchem; 4. Bram Mens Wateringen; 5. Danny
Vrolijk Schipluiden; 6. Tom de Vreede Pijnacker; 7. Joost van der Helm
Pijnacker; 8. Jeroen Bijnagte Rotterdam; 9. Marvin Steenbergen Waddinxveen; 10.
Gerhard Joling Krimpen aan de IJssel; 11. Marco Kuijvenhoven s-Gravenzande; 12.
Stephan Borsboom Hellevoetsluis; 13. Henk de Jong Nieuwveen; 14. Rienk Engele
Pijnacker; 15. Mark Wencker-Borck Amsterdam; 16. Max Mesman Den Haag; 17. Frank
Lanting Den Haag; 18. Robin Snoek Abcoude; 19. Cris Zwanenburg Alphen aan den
Rijn; 20. Peter Fils Pijnacker;
Masters 40+: 1. André van Reek Lisse; 2.
Frans van Winden Bergschenhoek; 3. Laurens Koster Oegstgeest; 4. Martin van Rij
Zuidland; 5. Brian Burggraaf Velsen-Noord; 6. Andre Grootveld Zoetermeer; 7.
Lars Rietveld Oudewater; 8. Jan Gudde Nootdorp; 9. Mitja van Toorenburg Berkel
en Rodenrijs; 10. Jeroen Jansen Zoetermeer; 11. René Rotscheid Apeldoorn; 12.
Alex Duijnisveld Zoetermeer; 13. Erwin Danckaarts Utrecht; 14. Edward Sol
Spijkenisse; 15. Marius van Breda Wassenaar; 16. Dennis van den Ouden Oude
Tonge; 17. Jeroen Martens Rotterdam; 18. Franco Albanese Den Haag; 19. Jeroen
Wesselius Zoetermeer; 20. Martijn Harteloh Dordrecht;
PIJNACKER.(
2018.08.18 )
Elite/Beloften: 1. Lars van den Berg De Meern;
2. Jordy Buskermolen Kudelstaart; 3. Arno Kleinjan Gouda; 4. Jos Koop
Eindhoven; 5. Sjors Handgraaf Leiden; 6. Niels Overvoorde Delfgauw; 7. Jordi
Talen Spijkenisse; 8. Alex Molenaar Oud-Beijerland; 9. Antonie van Noppen
Ridderkerk; 10. Stephan Bakker Zaandam; 11. Tijmen Snel Leiden; 12. Eddy Gödde
Zwijndrecht; 13. Daniël Langereis Delft; 14. Diederik Deelen Berkenwoude; 15.
Remco Schouten Ammerstol; 16. Ingmar Uytdewilligen Zandvliet 17. Rienk Engele
Pijnacker; 18. Ramon Vleugel Goes; 19. Cris Zwanenburg Alphen aan den Rijn; 20.
Jeroen Kaldenbach Hoorn;
Amateurs: 1. Tom de Vreede Pijnacker; 2. Imo de Pruijssenaere
de la Woestijne Utrecht; 3. Gijsbert Nieuwkoop Veen; 4. Joeri van Delft
Voorburg; 5. Robbert Schaap Leidschendam; 6. Joost van der Helm Pijnacker; 7.
Arjan Ootjers Rotterdam; 8. Gert van der Grijn Ameide; 9. Pim Hackmann
Heemstede; 10. Marco Kuijvenhoven ´s-Gravenzande 11. Jermo Agema Den Helder;
12. Michiel Vos Delft; 13. Robin de Pruyssenaere de la Woestijne Leusden; 14.
Mike Kruijthof Dordrecht; 15. Kees Pameijer Den Haag; 16. Remco Schellevis
Stolwijk; 17. Martin van Plateringen Almere; 18. Thomas Nieland Heinenoord; 19.
Johan van der Eijk Strijen; 20. Jesper Koen De Knipe;
Masters 40+: 1. Frans van Winden
Bergschenhoek; 2. André van Reek Lisse; 3. Marcel Alma Harskamp; 4. Jeroen
Martens Rotterdam; 5. Laurens Koster Oegstgeest; 6. Tonny Berends Gorinchem; 7.
Jeroen Wesselius Zoetermeer; 8. Martin van Rij Zuidland; 9. Eddy Hermsen
Ochten; 10. John Roos Middelharnis; 11. Lars Rietveld Oudewater; 12. Edward Sol
Spijkenisse; 13. Matthieu Hendriks Lekkerkerk; 14. Franco Albanese Den Haag 15.
Robert de Poel Dordrecht; 16. Marcel Kranenburg Apeldoorn; 17. Martijn Harteloh
Dordrecht; 18. Jaap van der Breggen Nijkerk; 19. Marius van Breda Wassenaar;
20. Dick Post Wezep;
PIJNACKER .(
2019.08.17 )
Elite/Beloften: 1. Remco Schouten Ammerstol; 2.
Raymond Kreder Oudenbosch; 3. Niels Overvoorde Delfgauw; 4. Robert Berk
Pijnacker; 5. Jasper de Laat Moergestel; 6. Tom Wijfje Ter Aar; 7. Floris Gerts
Leiden; 8. Michel Kreder Zevenhuizen Zh; 9. Sjors Handgraaf Leiden; 10. Jord
Baak Dronten; 11. Sam Muskens Tilburg; 12. Maikel Stam Sprang-Capelle; 13. Sven
van Luijk Naaldwijk; 14. Niels van Ekeren Rijswijk; 15. Karol Michalski Polen;
16. Kevin Reuvers Zevenbergen 17. Elias de Bruijne Utrecht; 18. Daniël
Langereis Delft; 19. Robin Blummel Sint-Michielsgestel; 20. Bart Lemmen
Utrecht;
Amateurs: 1. Martin van Plateringen Almere; 2. Han van de
Poppe Utrecht; 3. Douwe Boonstra Nieuwkoop; 4. Kees Heemskerk Warmond; 5.
Thomas Nieland Heinenoord; 6. Jorre van der Bij Utrecht; 7. Erik Dekker Hedel;
8. Jeroen Nieuwenhuyze Utrecht; 9. Mike Kruijthof Dordrecht; 10. Ando Overbeek
Schoonhoven; 11. Jerrie Suyker Pijnacker; 12. Martijn Veenhoven Oostzaan; 13.
Erik de Niet Den Haag;
Mastes 40+: 1. Jeroen Martens Rotterdam; 2.
Eddy Hermsen Ochten; 3. Dennis Venema Lexmond; 4. Guido de Koning Oostzaan; 5.
Peter Fils Pijnacker; 6. Ruud Goorden Roosendaal; 7. Matthieu Hendriks
Lekkerkerk; 8. Henry Schut Zeeland; 9. Dirk Loekemeijer Dordrecht; 10. Guido
Smit Voorburg; 11. Willem Abbema Utrecht; 12. Robbert Buts Utrecht; 13. Charles
Wallert Amerongen; 14. Marcel van Bruggen Schiedam; 15. Frits Boel
Geldermalsen; 16. Jacco Konijn Hoorn; 17. Edwin Driessen Utrecht; 18. Tonny
Berends Gorinchem; 19. Daniel Kleijn Wognum; 20. Edwin Vrauwdeunt s-Gravenhage;