PIERSHIL.(
2000.04.01 )
Dames-Junioren: 1. Yvonne van Gog Haelen/Asten;
2. Josephine Groenveld Oppenhuizen; 3. Minke van Dongen Dongen; 4.
Vera Koedooder Boven- karspel; 5. Heidi de Voogd Nieuwe Pekela; 6.
Catharina Mulders Rotterdam; 7. Anneke Bloks Helmond; 8. Susan
Hartog Jisp; 9. Corrien van Haastert Waddinxveen; 10. Jaccolien
Wallaard Noordeloos; 11. Judith Helmink Maurik; 12. Esther van
der Geest Lepelstraat; 13. Monique Verstraten Roosendaal; 14.
Marijke Siebers Amsterdam; 15. Karin van Veldhoven
Valkenswaard/Dommelen; 16. Marieke Storteler Zieuwent; 17.
Hanneke Snijders ’s-Gravenmoer; 18. Marianne Wezeman Woldendorp; 19.
Christa de Jong Rucphen; 20. Harriet van Hasselt Hasselt;
Dames-Nieuwelingen: 1. Miranda
Vierling Rijswijk; 2. Mariëlle van Kalmthout Rucphen; 3. Miriam
van Gog Asten; 4. Sandra Duin Alkmaar; 5. Stephanie Verbist
Liessel; 6. Joan Boskamp Roden; 7. Christa Pirard Sprundel; 8.
Natasja van den Dikkenberg Veenendaal; 9. Imke Hartogs Amersfoort; 10.
Mariette Gouweloos Mijnsheerenland; 11. Yvonne Godde
Hendrik-ido-Ambacht; 12. Monique Laurijssen Gilze; 13. Janneke
Kanis Zwolle; 14. Linda van den Beukel Monster; 15. Lysbert
Hartholt Kollumerzwaag; 16. Irene Welter Loosdrecht; 17. Lindy
Verheijden Boxtel; 18. Sylvia Mooijer Volendam; 19. Ilse van den
Rijken Heythuysen; 20. Anke van Boxmeer Erp;
Nieuwelingen: 1. Erwin den Hollander
Rijswijk; 2. Niels Stehouwer Spijkenisse; 3. Eddy van IJzendoorn
Tiel; 4. Guus Magielse Est/Woerden; 5. Rene van de Laar
Giessenburg; 6. Thomas Berkhout Schipluiden; 7. Wilco Hovestad
Veenendaal; 8. Leon Korteland Spijkenisse; 9. Rik Nederlof
Woerden; 10. John Bongaards De Lier; 11. Bart Rietveld Ter Aar;
12. Stephan de Wolf Spijkenisse; 13. Paul van Strien Ridderkerk; 14.
Sjors Clevers Grubbenvorst; 15. Kees van Etten Kruisland; 16.
Tomas van Hamont Tilburg; 17. Matthijs Bunnik Berkel en Rodenrijs; 18.
Paul Konijnenberg Ridderkerk; 19. Kaey van Rij Spijkenisse; 20.
Ties Wubben Naaldwijk;
PIERSHIL.( 2001.04.07 )
Nieuwelingen: 1. Levi Heimans Diemen; 2.
Kevin Schutte Zwolle; 3. Kevin Sluimer Nieuwerkerk a/d IJssel; 4. Jasper de
Lange Bussum; 5. Ton Rob Medemblik; 6. Fons den Ridder Leidschendam; 7. Frank
Wierstra Bergum; 8. Cenny Glasbergen Leiden; 9. Paul Konijnenburg Ridderkerk;
10. Daan Rijntjes Rijswijk; 11. Andries Weening Harkema; 12. Bart van der Valk
Pijnacker; 13. Elco Bos; 14. Daniel van
Bruggen; 15. Daniel van de Wey; 16. Thim
Sprenger Nieuwegein; 17. Freek van Dongen Dongen; 18. Robbin Boom Kortenhoef;
19. Dennie de Wit ’s-Gravendeel; 20. Jeroen van den Berg Puttershoek;;
Dames-Junioren: 1. Miranda Vierling Den Haag;
2. Suzanne de Goede Zoeterwoude; 3. Vera Koedooder Bovenkarspel; 4.
Sandra Duin Alkmaar; 5. Minke van Dongen Dongen; 6. Frederika van
de Wiel Harkema; 7. Lysbert Hartholt Kollumerzwaag; 8. Monique
Verstraten Roosendaal; 9. Judith Helmink Maurik; 10. Kim
Boterenbrood Nunspeet;
Dames-Nieuwelingen: 1. Marije
Profijt Hoogeveen; 2. Mariëlle van Kalmt- hout Rucphen; 3. Esther
Kortekaas Voorhout; 4. Janneke Kanis Zwolle; 5. Karin Knol
Hasselt; 6. Stephanie Verbist Liessel; 7. Ellen van den
Ackerveken Reusel; 8. Mariëtte Gouweloos Mijnsheerenland; 9.
Joyce Vijverberg De Lier; 10. Daniëlle van Pinxten St. Michiels Gestel;
11. Daisy Ermens Breda; 12. Lonneke te Wierike Hengelo; 13.
Elise Meuleman Veghel; 14. Moniek Rötmensen Steenbergen; 15. Natasja van
den Dikkenberg Veenendaal; 16. Floorje Dekker Dirkshoorn;
PIERSHIL.(
2002.04.06 )
Dames/Junioren: 1. Suzanne de Goede Zoeterwoude;
2. Miranda Vierling Den Haag; 3. Sandra Duin Alkmaar; 4.
Christa Pirard Sprundel; 5. Ellen van den Ackerveken Reusel; 6.
Esther Kortekaas Voorhout; 7. Joan Boskamp Roden; 8. Iris
Slappendel Ouderkerk a/d IJssel; 9. Janneke Kanis Zwolle; 10. Lindy
Verheijden Boxtel; 11. Anna van Nijnatten ’s-Hertogenbosch;
Dames/Nieuwelingen: 1. Roxane
Knetemann Krommenie; 2. Moniek Rotmensen Steenbergen; 3. Marianne
Vos Wijk en Aalburg; 4. Suzanne van Veen Naaldwijk; 5. Floortje
Dekker Dirkshoorn; 6. Jennifer van Staten Rotterdam; 7. Josine
van Agtmaal Huijbergen; 8. Suzan Simons Steen-bergen; 9. Marieke
de Kort Liempde; 10. Kelly van der Berg Honselersdijk; 11.
Birgitta Wind Muiderberg; 12. Joukje Braam Warmenhuizen; 13.
Christel van Bakel Gronsveld; 14. Marlijn Binnendijk Zuid Scharwoude;
15. Rianne Kaal Alkmaar; 16. Elise Meuleman Veghel; 17. Sofie
van Horik Heukelum; 18. Sanne Bogers Breda; 19. Carola Groeneveld
Werkendam; 20. Annette van der Poel Dordrecht;
Nieuwelingen: 1. Sjoerd Commandeur Raamsdonkveer;
2. Robin van der Lijn Vianen; 3. Tim Nederlof Maarssen; 4.
Rik van IJzendoorn Tiel; 5. Léon Monster Oud-Beijerland; 6.
Gerald van Oerle Den Hout; 7. Emiel van Staveren Rotterdam; 8.
Sjon van der Valk Pijnacker; 9. Michael Sonneveldt Bleiswijk; 10.
Mick du Prie Amersfoort; 11. Nicky Vroome Rijswijk; 12. Stijn
Buermans Wouwse Plantage; 13. Sven van der Klaauw Oud-Beijerland; 14.
Michel Reinhard IJsselstein; 15. Danny Janssen Hoeven; 16. Dennis
Snel Nieuwegein; 17. Robert Panneman Rijswijk; 18. Edwin van
Wanrooij Oosterhout; 19. Leonard de Leeuw Hoornaar; 20. Nick
Hoogduijn Den Haag;
PIERSHIL.(
2003.04.05 ).
Junior-Vrouwen: 1. Moniek Rotmensen
Steenbergen; 2. Marije Profijt Hoogeveen; 3. Joan Boskamp Roden; 4. Renske
Doedeé Kloosterzande; 5. Iris Slappendel Ouderkerk a/d IJssel; 6. Eva Sijm
Wieringerwaard; 7. Janneke Kanis Zwolle; 8. Esther Kortekaas Voorhout; 9.
Marjolijn Gödde H.I. Ambacht; 10. Liesbeth Bakker Wieringerwerf; 11. Marlijn
Binnendijk Zuid Scharwoude; 12. Paula Mol Wervershoof; 13. Carola Groeneveld
Werkendam; 14. Mariëlle van Kalmthout Rucphen; 15. Mariëtte Gouweloos
Mijnsheerenland; 16. Josine van Agtmaal Huijbergen; 17. Anouk Haantjes Zutphen;
18. Karin Knol Hasselt; 19. Margot Baaijens ’s-Heerenhoek; 20. Suzanne Panjer
Rhoon;
Nieuwelingen: 1. Jan Hilgerson Wateringen; 2.
Michael Sonneveldt Bleiswijk; 3. Marco Brus Schijndel; 4. Wouter van Roosmalen
Schijndel; 5. Johim Ariesen Rhenen; 6. Pim Ligthart Twisk; 7. Remco te Brake
Elst; 8. Patrick Rückert Volendam; 9. Ahron van Drunen Maasdam; 10. Rens
Trommels Poortugaal; 11. Ruud Lotz Schoonhoven; 12. Roel Commandeur Raamsdonk;
13. Vincent de Wolf Spijkenisse; 14. Niels de Boo Nieuwegein; 15. Pim Oome
Lexmond; 16. Leendert van Brakel Numansdorp; 17. Jonathan Veldhuizen
Veenendaal; 18. Andy Wusten Alphen ad Rijn; 19. Thijs Kros Noordeloos; 20. Kees
Hogervorst Poeldijk;
Nieuweling-Meisjes: 1. Roxane
Knetemann Krommenie; 2. Maxime Groenewegen Amsterdam; 3. Suzanne van Veen
Naaldwijk; 4. Monique van de Ree Willemstad;5. Amanda Bongaards De Lier; 6.
Suzan Simons Steenbergen; 7. Kirsten Peetoom Badhoevedorp; 8. Sofie van Horik
Heukelum; 9. Selina Verhulst Oud-Beijerland; 10. Annelies Israel Kruiningen;
11. Lueselot Decroix Ieper (Belgie); 12. Kelly van de Berg Honselersdijk; 13.
Bianca Borsboom Groot Ammers; 14. Wietske Bol Avenhorn; 15. Letizia de Grave
Nieuwkerk (Belgie);16. Birgitta Wind Muiderberg; 17. Stephanie Vos
Roosendaal;18. Alice Pirard Brussel (Belgie);
PIERSHIL. (
2004.04.03 )
Dames-Junioren: 1. Roxane
Knetemann Krommenie; 2. Joukje Braam Warmenhuizen; 3.
Renske Doedeé Kloosterzande; 4. Kelly van de Berg Honselersdijk;
5. Sylvia Strik Honselersdijk; 6. Suzan Simons
Steenbergen; 7. Marjolijn Gödde Hendrik-ido-Ambacht; 8.
Marieke de Kort Liempde; 9. Marlijn Binnendijk Zuid Scharwoude;
10. Linda Kroes Raalte; 11. Anouk Haantjes Zutphen;
12. Josine van Agtmaal Huijbergen; 13. Jennifer van
Staten Rotterdam; 14. Elise Meuleman Veghel; 15. Eefje Tabak
Bergeijk; 16. Sarah Schalkwijk Wijke; 17. Joyce van Dijk Veghel;
18. Ine Bramer Hoogeveen; 19. Suzanne Panjer Rhoon; 20. Selina Verhulst
Oud-Beijerland;
Dames-Nieuwelingen: 1. Maxime
Groenewegen Amsterdam; 2. Britt Jochems Vianen; 3. Monique van de
Ree Willemstad; 4. Elise van Hage Noordwijkerhout; 5. Kirsten
Peetoom Badhoevedorp; 6. Amanda Bongaards De Lier; 7. Nina
Kessler Velserbroek; 8. Leonie Timmer Gasselte; 9. Ivanka
Dijkxhoorn Rijswijk;10. Jacobien Kanis Zwolle; 11. Anne Eversdijk
Kapelle; 12. Esther Lommers Dordrecht; 13. Alike Haanstra Waskemeer; 14.
Marije Moek Gasselte; 15. Mariska van Beem Tiel; 16. Riëtte
Bokkers Achterveld; 17. Patricia van Loon `s Gravenmoer; 18. Anne
Heijkoop Ammerstol; 19. Denise Bloemers Uden; 20. Nienke Kloeze
Assen;
Nieuwelingen: 1. Gerrit Peetoom Dirkshorn;
2. Mikkel Lund Denemarken; 3. Pim Ligthart Twisk; 4. Hein
Otterspeer Ouderkerk a/d IJssel; 5. Jan van Veen Naaldwijk; 6.
Ruben van Wiefferen Muiden; 7. Christopher Janssens Rhenen; 8. Bart
Tijssen Heerlen; 9. Roy Pieters Zwanenburg; 10. Raymond Gaasbeek
Veenendaal; 11. Brian Weeda Zuidland; 12. Luca Arts Amersfoort;
13. Job Hofste Oldenzaal; 14. Martijn Stoop Heerhugowaard; 15.
Michiel Groeneveld Heinenoord; 16. Kasper Therkildsen Denemarken; 17.
Dennis Souverein Haarlem; 18. Rens Trommels Poortugaal; 19. Frank
de Reus Strijen; 20. Brain Bulgac Almere;
PIERSHIL .(
2005.04.02 )
Nieuwelingen: 1. Marc Moes Emmen; 2.
Coen Otterspeer Ouderkerk a/d IJssel; 3. Willy Heeneman ’s-Gravenhage;
4. Dennis Souverein Haarlem; 5. Robin van Heijningen Naaldwijk; 6.
Kevin Sonneveldt Bleiswijk; 7. Jasper Ockeloen Dordrecht; 8.
Scott Bakker Rotterdam; 9. Sjoerd Kouwenhoven Honselersdijk; 10.
Maurice Harteveld Oosterhout; 11. Kars Dorrepaal Koudekerk a/d Rijn; 12.
Aart Spooren Duizel; 13. Kevin Smit Ede; 14. Jimmy Pluimakers
Waalwijk; 15. Lennart Blok ’s-Gravenhage; 16. Mitchell Boet
Mijnsheerenland; 17. Frank Post Naaldwijk; 18. Ronald Molenaar
Nieuwerkerk a/d IJssel; 19. Peter Mosterd Maasland; 20. Leon
Commandeur St.Pancras;
Junior-Vrouwen: 1. Roxane Knetemann Krommenie;
2. Ellen van Dijk Harmelen; 3. Maxime Groenewegen Amsterdam; 4.
Suzanne van Veen Naaldwijk; 5. Monique van de Ree Willemstad; 6.
Noortje Tabak Bergeijk; 7. Amanda Bongaards De Lier; 8. Linda Ter Beek
Hengelo ov; 9. Suzan Simons Steenbergen; 10. Eefje Tabak Bergeijk; 11. Kirsten
Peetoom Badhoevedorp; 12. Kelly van de Berg Honselersdijk; 13. Sanne van
Paassen Vlierden; 14. Evi van Ekris Woerden; 15. Stephanie Vos Roosendaal; 16.
Daphne van Kleef Bergschenhoek; 17. Nathalie Heeren St. Willebrord; 18.
Annelies Israel Kruiningen; 19. Denise De Kraker Goes; 20. ---;
Nieuweling-Meisjes: 1. Elise van
Hage Noordwijkerhout; 2. Denise van Pierre Wilnis; 3. Esther
Lommers Dordrecht; 4. Chantal Blaak Zuidland; 5. Anna van der
Breggen Hasselt; 6. Ivanka Dijkxhoorn Rijswijk; 7. Nicole Pieters
Hoofddorp; 8. Jacobien Kanis Zwolle; 9. Lucinda Brand
Oud-Beijerland; 10. Anouk Ligthart Twisk; 11. Fleur Kessels
Bergen op Zoom; 12. Iris Spooren Duizel; 13. Judith Bloem
Kwintsheul; 14. Sanne Verhart Wassenaar; 15. Laura Panneman
Rijswijk; 16. Kirsten Niessen Veenendaal; 17. Marjolein Meerkerk
’s-Gravendeel; 18. Ashley Korsman Hoogvliet; 19. Alice Burridge Alphen a/d
Rijn; 20. Thamara Pijpers Ridderkerk;
PIERSHIL.(
2006.04.01 )
Nieuwelingen:1. Nils van Kooij Krimpen aan
de Lek; 2. Leon Commandeur Sint Pancras; 3. Coen Otterspeer Ouderkerk aan den
IJssel;4. Bas Krauwel Noordwijk Zh; 5. Jeffrey Kuijpers Tilburg; 6. Geert van
der Horst Woerden; 7. Lex van der Burgt Berghem; 8. Rutger Schellevis Stolwijk;
9. Haye van Boxtel Kaatsheuvel; 10. Henke Heldens Ottersum; 11. Sander van
Iersel Berkel-Enschot; 12. Thom Wetzels Mechelen; 13. Sjors Roosen Goirle; 14.
Thomas Polak Prinsenbeek; 15. Patrick van Nunen Barendrecht; 16. Tommy van Beem
Tiel; 17. Max van der Linden Prinsenbeek; 18. Bas Oude Elferink Mijdrecht; 19.
Mitchell Boet Mijnsheerenland; 20. Pieter-Pascal Heyligers Haarlem;
Junior-Vrouwen:1. Elise van Hage
Noordwijkerhout; 2. Monique van de Ree Willemstad; 3. Noortje Tabak Bergeijk;
4. Jacobien Kanis Zwolle; 5. Maxime Groenewegen Amsterdam; 6. Marit Huisman
Lutjebroek; 7. Esther Lommers Dordrecht; 8. Yvonne Baltus Wieringerwaard; 9.
Lucinda Brand Oud Beijerland; 10. Patricia van Loon s-Gravenmoer; 11. Amanda
Bongaards De Lier; 12. Anne de Wildt Heiloo; 13. Anouk Ligthart Twisk; 14.
Daphne van Kleef Bergschenhoek; 15. Tamara van Kleef Bergschenhoek; 16. Ivanka
Dijkxhoorn Rijswijk Zh; 17. Lieke Geurts Krimpen aan den IJssel; 18. Denise
Bloemers Uden; 19. Willemien Vette Heinkenszand; 20. Marjolein Meerkerk
s-Gravendeel;
Nieuweling-Meisjes: 1. Anna van
der Breggen Hasselt; 2. Nicole Pieters Hoofddorp; 3. Judith Bloem Kwintsheul;
4. Agnieta Francke Koudekerke; 5. Sanne Verhart Wassenaar; 6. Kim van Poppel
Moergestel; 7. Anne van de Beurcht Volkel; 8. Laura Meurs Dordrecht; 9. Esmee
Janssen Hoeven; 10. Lisa Phernambucq Ovezande; 11. Kim de Baat Puttershoek; 12.
Sanne van Gorsel Puttershoek; 13. Irene van Lith Bladel; 14. Milène Verhart
Wassenaar; 16. Tamara Blom Tiel; 17. Anneke Kempe Vlissingen; 18. Marjolein
Claessen Hoeven; 19. Anouk Kerstens Roosendaal; 20. Rosanne Hout Oegstgeest;
PIERSHIL.( 2007.04.07
)
Junior-Vrouwen: 1. Chantal Blaak Zuidland; 2.
Marit Huisman Lutjebroek; 3. Anna van der Breggen Hasselt; 4. Agnieta Francke
Koudekerke; 5. Martine van der Herberg Woerden; 6. Lucinda Brand Oud
Beijerland; 7. Jacobien Kanis Zwolle; 8. Sanne Verhart Wassenaar; 9. Lisa
Phernambucq Ovezande; 10. Ivanka Dijkxhoorn Rijswijk Zh; 11. Esmee Janssen
Hoeven; 12. Elise van Hage Noordwijkerhout; 13. Judith Bloem Kwintsheul; 14.
Marieke den Otter Hoornaar; 15. Esther Lommers Zwijndrecht; 16. Dyonne Dekkers
Lierop; 17. Melanie van Lieshout Megen; 18. Jorinda de Heer Hoogerheide; 19.
Iris Spooren Duizel; 20. Barbara de Ridder Noordwijk Zh;
Nieuwelingen: 1. Sean de Bie Belgie; 2.
Moreno Hofland Roosendaal; 3. Jelle Lugten Gouda; 4. Ricardo van de Klundert Hoogerheide;
5. Ike Groen Tuitjenhorn; 6. Robin Wennekes Dodewaard; 7. Jordy van Wijk
Spaarndam; 8. Corne van Kessel Veldhoven; 9. Jan van Vliet Baarle Hertog; 10.
Cees-Jan Kortlever Zevenhuizen Zh; 11. Jack de Koning Nootdorp; 12. Erwin
Broers Maartensdijk; 13. Tijs van Groesen Made; 14. Bas Oude Elferink
Mijdrecht; 15. Jorick de Heer Hoogerheide; 16. Nick Nijenhuis Zevenbergen; 17.
Erwin Poldervaart Zuidland; 18. Mitchel Kooyman Zevenhuizen Zh; 19. Glenn
Roberts Hoorn; 20. Mitchel Verregghen Made;
Nieuweling-Meisjes: 1. Amy
Pieters Zwanenburg; 2. Laura van der Kamp Hasselt; 3. Nancy van der Burg
Delfgauw; 4. Natasja de Vroome Rijswijk Zh; 5. Jermaine Post Oegstgeest; 6.
Melanie Woering Rozenburg; 7. Alien Paarhuis Rouveen; 8. Lotte van Hoek
Vlijmen; 9. Tessa van Nieuwpoort Nieuwerkerk aan den IJssel; 10. Winanda Spoor
Rijswijk Zh; 11. Nancy van der Togt s-Gravenhage; 12. Iris Ockeloen Dordrecht;
13. Laura Meurs Dordrecht; 14. Henriette Woering Rozenburg; 15. Anne van de
Beurcht Volkel; 16. Anouk Kerstens Roosendaal; 17. Kim de Baat Puttershoek; 18.
Majolein Claessen Hoeven; 19. Lana Verberne Lierop; 20. Priscilla Bode
Hardinxveld-Giessendam;
PIERSHIL. (
2008.04.05 )
Nieuwelingen: 1. Ricardo van de Klundert
Hoogerheide; 2. Erwin Broers Maartensdijk; 3. Jorik de Heer
Hoogerheide; 4. Jaap de Man Spijkenisse; 5. Lennard Vegte
Abbenbroek; 6. Bob v.d. Ende s-Gravenzande; 7. Kevin Jansen
Hoogerheide; 8. Robin van de Werf Voorhout; 9. Douwe Verberne
Lierop; 10. Leon Hofman Bleiswijk; 11. Eddy Godde Dordrecht; 12.
Mike Willemse Den Haag; 13. Rodney Stuyt Rotterdam; 14. Koen
Hofstede Poeldijk; 15. Tjalling Vaartjes Pijnacker; 16. Fausto
Hofland Roosendaal; 17. Jordy Derijk Essen Bel; 18. Stefan
Biesheuvel Assen; 19. Tristan Sintnicolaas Dordrecht; 20. Luuk
Goos Dorst;
Junior-Vrouwen: 1. Amy Pieters Zwanenburg; 2.
Anna v.d. Bergen Hasselt; 3. Mariette d Otter Hoornaar; 4.
Winanda Spoor Rijswijk Zh; 5. Laura Meurs Dordrecht; 6. Nancy
v.d. Togt Den Haag; 7. Roos v.d. Bos Oostknollendam; 8. Judith
Bloem Kwintsheul; 9. Marjolijn Claessen Hoeven; 10. Sanne Verhart
Wassenaar; 11. Jorine de Heer Hoogerheide; 12. Esmee janssen
Hoeven; 13. Irene v. Lith Bladel; 14. Bente v. Bohemen Nootdorp;
15. Anneke Kempe Vlissingen; 16. Dewi Asselman Wateringen; 17.
Thamara Pijpers Ridderkerk; 18. Patricia Schouten Klaaswaal;
Nieuweling-Meisjes: 1. Laura
v.d. Kamp Hasselt; 2. Alien Paarhuis Rouveen; 3. Melanie Woering
Rozenburg; 4. Henriette Woering Rozenburg; 5. Natasja Vroome
Rijswijk Zh; 6. Rebecca Talen Spijkenisse; 7. Nancy van der Burg
Delfgauw; 8. Joyce v.d. Peet Den Haag; 9. Domeniqeu v. Santen
Rozenburg; 10. Jesse Joosten Rijswijk Zh; 11. Iris v. .d. Stelt
Numansdorp; 12. Ymke Stegink Naarden; 13. Dikje Bazuin Den Haag;
14. Nathaly v. Westdonk Bergschenhoek; 15. Ester Schalkens Lisse;
16. Priscilla Bode Hardinxveld-Giessendam; 17. Danielle Lommers
Zwijndrecht; 18. Annemarie Pasveer Arnemuiden; 19. Jalisa v. Vugt
Rucphen; 20. Amber Droog Zoetermeer;
PIERSHIL (
2009.04.04 )
Nieuwelingen: 1. Stefan Wolffenbuttel
Nigtevecht; 2. Bob van den Enden s-Gravenzande; 3. Jaap de Man Spijkenisse; 4.
Leon Hofman Bleiswijk; 5. Joost van der Burg Delfgauw; 6. Tommy Oude Elferink
Mijdrecht: 7. Frank Jansen Galder; 8. Etienne van Empel Tricht; 9. Nicky Gieskens
s-Gravenhage; 10. Thijs Leygraaff De Hoef; 11. Fausto Hofland Roosendaal; 12.
Kevin Bode Hardinxveld-Giessendam; 13. Stan Godrie Zundert; 14. Luuk Goos
Dorst; 15. Jasper de Laat Moergestel; 16. Marnix van Ark Capelle a/d IJssel;
17. Nils Beukers Monster; 18. Erik Groeneveld Heineoord; 19. Tim Rodenburg
Berkel en Rodenrijs; 20. Jelle Meesters Etten-Leur;
Junior-Vrouwen: 1. Anouk Rockx Oud-Gastel; 2.
Nathaly van Wesdonk Bergschenhoek; 3. Natasja de Vroome Rijswijk.Zh; 4. Iris
Ockeloen Dordrecht; 5. Lana Verberne Lierop; 6. Mara van Doremalen Den Bosch;
7. Marion Meerkerk s-Gravendeel; 8. Bente van Bohemen Nootdorp; 9. Irene van
Lith Bladel; 10. Marjolein Claessen Hoeven; 11. Esther Schalkers Lisse; 12.
Carin Berends Zevenhuizen Zh; 13. Milène Verhart Wassenaar; 14. Dewi Asselman
Wateringen;
Nieuweling-Meisjes: 1. Rebecca
Talen Spijkenisse; 2. Ashlynn van Baarle Zoetermeer; 3. Sophie de Ruijter
Zoetermeer; 4. Joyce van der Peet s-Gravenhage; 5. Domenique van Santen
Rozenburg.Zh; 6. Janine van der Meer Vierpolders; 7. Dirkje Bazuin
s-Gravenhage; 8. Helena van Leijen Wageningen; 9. Silvie Haakman Alphen aan den
Rijn; 10. Kirsten Coppens Noordhoek; 11. Bodine Wubben Monster; 12. Ashley
Hellemons Hoeven; 13. Roxanne Geers Steenbergen; 14. Lianne Bal Poortugaal; 15.
Natasja Nieuwenhuizen s-Gravenzande; 16. Sosja Bakker Oosterhout Nb; 17.
Chantal Verstraten Roosendaal; 18. Romy Bakker Monster; 19. Rowena van de
Klundert Hoogerheide; 20. Mikki Zuidewind Lisse;
PIERSHIL.(2010.04.03)
Nieuwelingen: 1. Erik Kramer
Hardinxveld-Giessendam; 2. Marnix van Ark Capelle aan den IJssel; 3.
Nicky Gieskens s-Gravenhage; 4. Merijn Korevaar Groot Ammers; 5.
Martijn Budding Veenendaal; 6. Justin Plijter Hillegom; 7.
Lennard Hofstede Poeldijk; 8. Jasper de Laat Moergestel; 9.
Bo-Dylan Buuron Roosendaal; 10. Jaap de Jong Lunteren; 11. Jan
Willem Welter Loosdrecht; 12. Kevin Coster Hasselt; 13. Kevin
Bode Hardinxveld-Giessendam; 14. Gerd de Keijzer Hoogeloon; 15.
Rowan Remmerswaal Pijnacker; 16. Wouter Peters Heenvliet; 17.
Niels Boogerd Meerkerk; 18. Koen Geerding Woudenberg; 19. Twan
Middelburg De Lier; 20. Ivo de Ruijter Zoetermeer;
Junior-Vrouwen: 1. Rebecca Talen Spijkenisse;
2. Laura van der Kamp Hasselt; 3. Melanie Woering Rozenburg; 4.
Veerle Goossens Bakel; 5. Kelly Markus Hoofddorp; 6. Natasja de
Vroome Rijswijk; 7. Karen Elzing Schoonebeek; 8. Kirsten van der
Aa Losser; 9. Dirkje Bazuin s-Gravenhage; 10. Annelies Visser
Leeuwarden; 11. Sabrina Stultiens Meijel; 12. Anouk Rockx Oud-Gastel; 13. Iris
van der Stelt Numansdorp; 14. Henriette Woering Rozenburg; 15. Thalita de Jong
Ossendrecht; 16. Mara van Doremalen s-Hertogenbosch; 17. Jet Wildeman Raalte;
18. Marion Meerkerk s-Graven- deel; 19. Nathaly van Wesdonk Bergschenhoek; 20.
Roxanne Geers Steenbergen;
Nieuweling-Meisjes: 1. Ashlynn
van Baarle Zoetermeer; 2. Corine van der Zijden Tienhoven; 3.
Melissa Steenhof Ureterp; 4. Helena van Leijen Wageningen; 5.
Lysanne Rohde Prinsenbeek; 6. Nike Beckeringh Amstelveen; 7.
Silvie Haakman Alphen aan den Rijn: 8. Natasja Nieuwenhuizen s-Gra-
venzande; 9. Melissa van der Peet Den Haag; 10. Julia Schobben
Gorichem; 11. Maud Kaptheijns Westerhoven; 12. Ashley Hellemons Hoeven;
13. Kirsten Coppens Noordhoek; 14. Nicky Zijlaard Rotterdam; 15. Britt
Teunissen Ysselsteyn LB 16. Mascha Mulder Ridderkerk; 17. Ilse Miltenburg Eck
en Wiel; 18. Evy Kuijpers Lierop; 19. Rowena van de Klundert Hooger- heide; 20.
Femke Kastelijn Neerkant;
PIERSHIl.(2011.04.02)
Junior-Vrouwen: 1. Thalita
de Jong Ossendrecht; 2. Ashlynn van
Baarle Zoetermeer; 3. Nike Beckeringh
Amstelveen; 4. Janine van der Meer
Abbenbroek; 5. Dirkje Bazuin
s-Gravenhage; 6. Kirsten Coppens
Noordhoek; 7. Natasja Nieuwenhuizen
s-Gravenzande; 8. Rebecca Talen
Spijkenisse; 9. Kelly Markus
Hoofddorp; 10. Joyce van der Peet Den
Haag; 11. Mascha Mulder Ridderkerk; 12. Domenique van Santen Rozenburg; 13. Rowena van de Klundert Hoogerheide; 14. Roxanne Geers Steenbergen; 15. Romy Bakker Monster; 16. Maud Kaptheijns Westerhoven; 17. Pauliena Rooijakkers Asten-Heusden; 18. Lauren Arnouts Rijsbergen; 19. Danielle de Jong Haarlem; 20. Britt Teunissen Ysselsteyn Lb;
Nieuweling-Meisjes: 1. Corine
van der Zijden Tienhoven; 2. Jeanne
Korevaar Groot-Ammers; 3. Anouk Rijff
Valkenswaard; 4. Marjolein van 't
Geloof Dirksland; 5. Chanella Stougje
Zuidland; 6. Lotte Eikelenboom
Hardinxveld-Giessendam; 7. Pernilla
van Rozelaar Medemblik; 8. Demi de
Jong Ossendrecht; 9. Manon Driessen
Terheijden; 10. Nicky Zijlaard
Rotterdam; 11. Ilse Miltenburg Eck en
Wiel; 12. Jamie de Jong Goes; 13. Melissa van der Peet Den Haag; 14. Daphne Guerra Teteringen; 15. Femke Geeris Geldrop; 16. Tessa Biesheuvel Assen; 17. Mady van der Zeijden Poeldijk; 18. Julia Evers Ouderkerk a/d Amstel; 19. Eline Hoppezak Nieuwerkerk a/d IJssel; 20. Femke Wagner Dongen;
Nieuwelingen: 1. Milan Broer Barendrecht; 2.
Jordi Talen Spijkenisse; 3. Koen van Baardewijk Roosendaal; 4.
Stefan Kreder Zevenhuizen Zh; 5. Lars Peeters Oudenbosch; 6.
Jesse van den Enden s-Gravenzande; 7. Kelvin Dekker Hedel; 8.
Dennis van Leeuwen Poeldijk; 9. Max van de Water Amsterdam; 10.
Julian Spierings Zoetermeer; 11. Joshua Pater Den Hoorn; 12.
Jordi Sloof Bodegraven; 13. Sjoerd Bax Uppel; 14. Maarten Seefat
Oirsbeek; 15. Ewoud Hartemink Amsterdam; 16. Abe Celi Oosterhout;
17. Joey Hallie Purmerend; 18. Sander de Nijs Hoogerheide; 19.
Thomas de Geus Strijen; 20. Matthew Roks Sint Willebrord;
PIERSHIL.(2012.04.07)
Nieuwelingen: 1. Jordi Talen Spijkenisse; 2.
Stefan Kreder Zevenhuizen; 3. Pim van de Klundert Woensdrecht; 4. Lars
Akkermans Ossendrecht; 5. Jesse van den Enden s-Gravenzande; 6. Sjoerd v.d.
Stelt Numansdorp; 7. Patrick Leth Maarslet; 8. David Hockx Oudewater; 9. Tim
Janssen Goes; 10. Kelvin Bakx Bergen op Zoom; 11. Thomas de Geus Strijen; 12.
Tom Jansen Breda; 13. Niels Ruijter Uithoorn; 14. Wouter Deems Wolvega; 15.
Jeroen van der Meer Pijnacker; 16. Rick van Wieringen Leimuiden; 17. Jeroen van
Goor Wilnis; 18. Sven Bergmans Maren-Kessel; 19. Daan Timmers Breda; 20.
Maurits de Waal Kloetinge;