OTTOLAND.(
2006.09.23 )
Amateurs-B: 1. Brian Burggraaf Hoofddorp; 2. John Kleijnendorst
Dordrecht; 3. Christian Wagemakers Sprang-Capelle; 4. Ad Slingerland Haastrecht; 5. Art Oosting Abbenbroek; 6. Quentin Martin Hoek van Holland; 7. Jeroen Kriek Wormer; 8.
Edwin Driessen Utrecht; 9. Sander Klaassen Watergang; 10. Jaap Uijl Hendrik-ido-Ambacht; 11.
Jochem van der Doelen Nuland; 12. Cees Slingerland Bergambacht; 13. Martin de Jong Vianen; 14. Peter de
Winter. Puttershoek; 15. André de Geus Heinenoord; 16. Johnny van den Berg Beuningen Gld; 17. Gert-Jan Speksnijder Rotterdam; 18. Gerard Schoumans Veenendaal; 19. Sander Nijhof Apeldoorn; 20. Wim
van der Plas Noordwijk Zh;
OTTOLAND.(
2007.09.22 )
Amateurs-A: 1. Barrie van Reenen Harderwijk; 2.
Erik Meerkerk Zuidland; 3. Edwin van de Laar Breda;
4. Eddy Hermsen Ochten; 5. Matti de Baat Nieuw-Vossemeer; 6.
Cees Quint Deil; 7. Hans Weeda Zuidland; 8. William de
Wolf Rotterdam; 9. Bram van der Leij Lexmond; 10.
Corné Castein Lopik; 11.
Robert de Poel Dordrecht; 12. Leon Brouwer Rotterdam;
13. Imo de Pruijssenaere
Leusden; 14. Martijn Harteloh Dordrecht; 15. Robert
Knol Utrecht; 16. Arno van der Veen Meerkerk; 17. Erwin Rijnders Nieuwegein;
18. Roland Ottevanger Groot-Ammers;
19. Marcel Witte Amsterdam; 20. Wilco van Schenkhof
Spijkenisse;
OTTOLAND
.( 2008.09.27 )
Amateurs-B: 1. Remco van
Meggelen Zuidland;2. Gerrie
Schilder Volendam;3. Chris Maas Papendrecht; 4. Robert Sienders
Puttershoek;5. Eric van Leijen
Nijmegen; 6. Xander Moerman Vianen; 7. Arjen Hoogenboom Rijswijk Zh;8. Floris
van der Bas Rijswijk Zh;9. Marco Halma Uithoorn; 10.
Hans Bal s-Gravenhage; 11. Brian
Burggraaf Hoofddorp;12. Martin van der Meijden
Brakel;13. Shane ter Hennepe
Gouda;14. Michael McKay Hillegom;
15. Johnny van den Berg Beuningen;16. Pierre Deen Amsterdam; 17. Jaap Visscher
Sliedrecht; 18. Martin de Jong Vianen; 19. Chester
Janzen s-Gravenhage;20. Frans Biesheuvel
Heenvliet;
OTTOLAND
.( 2009.09.26 )
Amateurs-B: 1. Sjaak Olsthoorn Schipluiden; 2. John Kleijnendorst Dordrecht; 3. Robert Sienders
Puttershoek; 4. Harry van Putten Hagestein;
5. Jarno van Wingerden Zwijndrecht; 6. Frans Biesheuvel Heenvliet; 7. Johnny
van den Berg Beuningen; 8. Martijn de Putter Nederhemert;
9. Michael McKay Hillegom;
10. Art Oosting Abbenbroek;
11. Bert van der Klooster Ridderkerk; 12. Gerrie
Schilder Volendam; 13. Jorrit Noppen Dordrecht; 14. Tom Corton Heteren; 15. Anton Groeneveld Raamsdonksveer;
16. Jan Sanders Beuningen; 17. Serge Zeelenberg s-Gravendeel; 18. Martin de Jong Vianen; 19. Christian van
Doorn Rossum; 20. Zeger van
der Ham Hardinxveld-Giessendam;
OTTOLAND
.( 2010.09.25 )
Amateurs-B: 1. Cornelis
Bakker Dirksland; 2. Joost van Bezooijen
Nijmegen; 3. Chris Maas Papendrecht; 4. Brian
Burggraaf Hoofddorp; 5. William de Wolf Ridderkerk;
6. Arnout Hurenkamp Enschede; 7. Gerald Seuren Vierlingsbeek; 8. Art Oosting Abbenbroek; 9. Hermi Beute
Nijmegen; 10. Willem Buitendijk Lekkerkerk; 11. Jacco Wols Puttershoek;
12. Matti de Baat Nieuw-Vossemeer;
13. Ronald Scheffel Apeldoorn; 14. Floris van der Bas
Rijswijk Zh; 15. Rene Immerzeel
Wilnis; 16. Fred de Kinkelder
Groenlo; 17. Geert Minkema Schoonhoven; 18. Marcel Meeuwsen Elst; 19. Leon Hordijk
Stellendam; 20. Peter van den Heuvel Bakel;
OTTOLAND.(2011.09.17
)
Sportklasse: 1. Teo
Muis Gorinchem; 2. Brian Burggraaf Hoofddorp; 3. Kemal Acar Papendrecht; 4. Erik
Meerkerk Zuidland; 5. Chris Maas Papendrecht; 6. John
van Rullen Schijndel; 7. Tonnie Akkermans
Etten-Leur; 8. Hans Weeda Zuidland;
9. René Rotscheid Apeldoorn; 10. Marcel Klapwijk Diemen; 11. Jorrit Jongbloed Utrecht; 12. William de Wolf Ridderkerk;
13. Robert Reijers Dordrecht; 14. Matti de Baat Nieuw-Vossemeer;15. Xander Moerman
Vianen; 16. Fedde Kloppenburg Utrecht; 17. Art Oosting Abbenbroek; 18. Jorrit
Noppen Dordrecht; 19. Leon Hordijk Stellendam; 20.
Johan van den Dool Hoogblokland;
OTTOLAND.(2012.09.29)
Amateur/Sportklasse: 1. Robert de
Poel Dordrecht; 2. Brian Burggraaf Hoofddorp; 3.
Frank Molenaar Rheden; 4. Arjan Seunninga Bennekom; 5.
Matthieu Hendriks Krimpen a/d Lek; 6.
Adrie Frijters Wageningen;
7. Marcel Lambregts Meteren; 8. Andy Knijpinga
Utrecht; 9. Remco Bertelink
Bennekom; 10. Roy Andes Heteren; 11. Rob Ypenburg Utrecht; 12.
Lars Rietveld Oudewater; 13. Marc den
Hoed Pijnacker; 14.
Teo Muis Gorinchem; 15.
Clemens Ulrich Alkmaar; 16. John Kleijnendorst Dordrecht; 17.
Harmen Brandwijk Bleskensgraaf; 18. Bert Kremer Geertruidenberg; 19.
Martin van der Meijden Brakel; 20. Ruben Mijnsbergen
Rotterdam;
OTTOLAND.(
2013.09.28 )
Amateurs/Sportklasse: 1. Brian Burggraaf Velserbroek; 2.
Jan Muis Giessenburg; 3. Matthieu Hendriks Krimpen
aan de Lek; 4. Marc den Hoed Pijnacker; 5. Adrie Frijters Wageningen; 6. Xander Moerman
Vianen; 7. Marc van Grinsven Deurne; 8. Gerard
Windhouwer Oostzaan; 9. Erik van Zanten Meerkerk; 10.
Antoine Moonen Cuijk; 11.
Stefan Laurijssen Roosendaal; 12. Arno Hartog Giessenburg; 13. Charles Poelwijk De Kwakel;
14. Youri Deelen Bergambacht;
15. Koos Zut Slootdorp; 16. Marcel Witte Amsterdam;
17. Harm van Berkel Maasland; 18. René Pruijsen Sprang-Capelle; 19. Mark
Rijntjes Haarlem; 20. Stefan Slager Beesd;
OTTOLAND.(
2014.09.27 )
Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Thijs Nijveldt Delft; 2. Niels Immerzeel
Wilnis; 3. Menno Gobielje
Gouda; 4. Albert van Riessen Rotterdam; 5. Emiel Borsboom Woerden; 6. Gerard Windhouwer Oostzaan;
7. Adrie Frijters Wageningen; 8. Rikkie
Dijkhuizen Scheveningen; 9. Harm van Berkel Maasland;
10. Elias de Bruijne Utrecht; 11. Marcel Witte
Amsterdam; 12. Niels de Jong. Etten-Leur; 13. Arjan Seunninga
Ede; 14. Lars Rietveld Oudewater; 15. Matthieu Hendriks Krimpen aan de Lek; 16.
Niels van Deursen Den Haag; 17. Michiel Vos Den Haag;
18. Robert Jan van den Braken Breda; 19. Peter Fils Pijnacker; 20. Marc den Hoed Pijnacker;
Nieuwelingen: 1. Stefan van Drunen Dordrecht; 2. Rens Tulner
Lexmond; 3. Vincent Hoppezak Nieuwerkerk aan den
IJssel 4. Stef Zeestraten Pijnacker; 5. Yentl Ruijmgaard Zwanenburg; 6. Danilo Wattez Elim;
7. Daan van Sintmaartensdijk Zuidland;
8. Robin Kuijvenhoven De Lier; 9. Marco Mook Alphen
aan den Rijn; 10. Willem Bok Maren-Kessel; 11. Tom
Zwaan Amsterdam; 12. Herman Brinkman Rotterdam; 13.
Wessel van Koppen Schipluiden; 14. Robin Beije Sommelsdijk; 15. Daan Hoole Zuidland; 16. Alden Chazan Arnhem; 17. Julian Dubbeld Dordrecht; 18. Floris Roodenburg
Maassluis; 19. Alex Molenaar Waddinxveen;
20. Freek van Rossem Megen;
OTTOLAND.(
2015.09.26 )
Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Elias de Bruijne Utrecht 2. Joost van Leeuwen Ede; 3. Leon Strötker Venlo; 4. Lieven Anthonise Dordrecht; 5. Bart Streefkerk Ameide;
6. Kick Mijlhoff Den Haag; 7. Jelmer Nuijten Soest; 8. Robbert Schaap Voorburg; 9. Guido Benthem Arnhem; 10. Peter Fils Pijnacker; 11. Youri Deelen Bergambacht; 12. Ronald Greep Maasland;
13. Barry Porsius Lelystad; 14. Xander Moerman Vianen; 15. Martijn de Groot Gorinchem; 16. Gerjan de Mooij Amersfoort; 17.
Ronald de Waal Amstelveen; 18. Vincent Tuls Schoonhoven; 19. Niels van Deursen
Den Haag; 20. Kees Pameijer Den Haag;
Nieuwelingen: 1. Vincent Hoppezak Nieuwerkerk aan den IJssel; 2. Minne
Verboom Krimpen aan den IJssel; 3. Maikel Zijlaard
Rotterdam; 4. Daan Hoole Zuidland;
5. Herman Brinkman Rotterdam; 6. Martijn Krook Purmerend; 7. Leon Buijs Aalsmeer; 8. Tom van Merkerk
Woerden; 9. Nathan Rijsdijk Vlaardingen; 10. Johannes
van Hooff Rotterdam; 11. Daan Hoeks Amstelveen; 12.
Frank Stijger Honselersdijk; 13. Koen
Warnier Amsterdam; 14. Roy Dirven Bergeijk; 15. Noah
de Groot Ottoland; 16. Lars Boele
Ridderkerk; 17. Tommie-Jens
Meeter Tiel; 18. Stijn de Kort Schipluiden;
19. Armando van Bruggen Purmerend; 20. Loek Geelen
Lonneker;
OTTOLAND.(
2016.09.24 )
Nieuwelingen: 1. Bas van Belle Zoetermeer; 2.
Ruben van der Pijl Amstelveen; 3. Olav Kooij Numansdorp; 4. Lennart Reijtenbagh
Zuidland; 5. Victor Broex Ouderkerk aan de Amstel; 6. Jasper
Kraaijenbrink Abbenbroek;
7. Bastiaan de Blom Zeewolde; 8. Daan Hoeks
Amstelveen; 9. Hugo Hoekjen Delft; 10. Wieger Göbel
Amstelveen; 11. Melvin Drost Veenendaal; 12. Sten Verzijl Berkel en Rodenrijs; 13. Mitchell den Duijn Alphen aan den Rijn; 14. Mitchell Vink Veenendaal;
15. Jesse Sytema Leusden; 16. Menno Broex Ouderkerk aan de Amstel; 17. Niek Voogt Ouderkerk aan de Amstel; 18. Ivar Immerzeel Wilnis; 19. Martijn Räkers Bavel; 20. Thijs Oprel Zeist;
Sportklasse: 1. Brian
Burggraaf Velsen-Noord; 2. Frits van Lieshout Spaarndam; 3. Arjan Seunninga Ede; 4. Harmen Brandwijk Bleskensgraaf;
5. Marcel Witte Amsterdam; 6. Simon Polstra
Amsterdam; 7. Matthieu Hendriks Krimpen aan de Lek; 8. Edwin Driessen Utrecht;
9. Marcel Klapwijk Ter Aar; 10. Cor van der Ploeg
Bemmel; 11. Freek de Jong Vught; 12. Guido Smit Voorburg; 13. Alex Duijnisveld Zoetermeer; 14. Pierre Deen Amsterdam; 15. Bart
Streefkerk Ameide; 16. Adrie Frijters
Wageningen; 17. Martijn de Groot Gorinchem; 18. Marco Postma Almere; 19.
Wilfred Harbers Putten; 20. Alexander Masseurs
Steenbergen;
OTTOLAND.(2017.09.23)
Nieuwelingen: 1. Enzo
Leijnse Amstelveen; 2. Sten Verzijl
Berkel en Rodenrijs; 3. Olav Kooij Numansdorp; 4. Arjan Boshoven Spijkenisse; 5. Biko van Mil Voorburg; 6. Ruben
Blom Tienhoven; 7. Jesse Sytema Leusden; 8. Serginho Wilshaus Haarlem; 9. Melvin Drost Veenendaal; 10. Aldert
van der Veen Wijnjewoude; 11. Jonas de Poorter Den
Haag; 12. Emiel Fontijne Krimpen aan de IJssel; 13.
Martijn Rasenberg Terheyden;
14. Anthony Vilches-Kolkman Haarlem; 15. Noel Luijten Meerkerk; 16. Leon Ellermann Emmen; 17. Timo de
Zeeuw Molenaarsgraaf; 18. Niek Voogt Ouderkerk aan den Amstel; 19. Luc
Besseling Amersfoort; 20. Robbert Rasenberg
Terheyden;
Sportklasse: 1. Bart Streefkerk Ameide; 2. Corne Castein Renkum; 3. Jeroen Martens
Rotterdam; 4. Frans van Winden Bergschenhoek; 5.
Arjan Seunninga Ede; 6. Wilfred Harbers
Putten; 7. Marco Postma Almere; 8. Adrie Frijters
Wageningen; 9. Arje de Waard Dordrecht; 10. Martijn
de Putter Nederhemert; 11. Joel Verlee
Sleeuwijk; 12. Marcel Klapwijk
Ter Aar; 13. Auke Broex Ouderkerk
aan den Amstel; 14. Geert Minkema
Schoonhoven; 15. Willem van den Akker Almere-Buiten; 16. Alexander Masseurs 17. Elbert van den Berg Nijkerkerveen;
18. Daniel Kleijn Wognum;
19. Gerben Kroon Wijk en Aalburg; 20. Johnny van den Berg Beuningen;
OTTOLAND.(
2018.09.22 )
Nieuwelingen: 1. Rowan
Wijfje Harmelen; 2. Delano Swenne Heukelum; 3. Leon Ellermann Emmen; 4. Loe van Belle Zoetermeer; 5. Tijmen van der Pijl
Amstelveen; 6. Joren de Gruijter Breda; 7. Wessel Mouris Baambrugge; 8. Arno van
Krimpen Groot-Ammers; 9. Jens Bassa
Noordeloos; 10. Martijn Hennekam
Bijschrijver 11. Timo de Zeeuw Molenaarsgraaf; 12. Elian
Lagendijk Alphen aan den Rijn; 13. Yannick van den Berg Monster; 14. Luuk
Spijker Sleeuwijk; 15. Jeremy
Melis Dongen; 16. Noel Luijten
Meerkerk; 17. Pepijn van Elzakker Gilze;
18. Sietse Kool Zevenhoven; 19. Alexander Kok Amstelveen; 20. Kjell de Jager Barendecht;
Sportklasse: 1. Frans van Winden Bergschenhoek; 2. Jeroen Martens
Rotterdam; 3. Alexander Masseurs Steenbergen; 4. Laurens Koster Oegstgeest; 5.
Patrick Stengs Beverwijk; 6. Edward Sol Spijkenisse;
7. Matthieu Hendriks Lekkerkerk; 8. Bastian de Jong Hoorn; 9. Rick Maas Rotterdam; 10. Corne Castein Renkum; 11. Noud Roelen Arnhem; 12. Jasper Hupkes
Utrecht; 13. Adrie Frijters Wageningen; 14. Marc
Borst Utrecht; 15. Eddy Hermsen Ochten;
16. Eric van Leijen Nijmegen; 17. Arnout Rijpkema Nieuwegein; 18. Jeffrey van den Hoven Raamsdonksveer; 19. Guido Smit Voorburg; 20. William Westerlaken Nieuw-Lekkerland;
OTTOLAND
.( 2019.09.28 )
Nieuwelingen: 1. Jens Bassa
Goudriaan; 2. Stef Koning Hensbroek;
3. Bart Hordijk Westmaas; 4. Lennard
Meinema Amersfoort; 5. Sem Kroonen
Oosterhout; 6. Joeri de Coo
Maarssenbroek; 7. Daniël Vastenhout Spijkenisse; 8.
Casper Noorloos Kaatsheuvel; 9. Joris Kranenburg Apeldoorn; 10. Daan van den Eijnden Prinsenbeek; 11. Bart Rutten Den Hout; 12. Quirijn
van Oijen Amsterdam; 13. Niels Boom Valburg; 14. Rowan van Oord Hank; 15. Roan Danckaarts Utrecht; 16.
Thomas Hornman Prinsenbeek; 17. Yoël
Leeflang Lisse; 18. Dani van der Lee Schiedam; 19. Jonas Roodenburg
Maassluis; 20. Jules Sla Vlaardingen;
Sportklasse: 1. Paul Bakker Rhoon; 2. Alexander Masseurs Steenbergen; 3. Coen Beckers Woudenberg; 4. Bastiaan Verrips Scherpenzeel; 5. Theo Honkoop Sliedrecht; 6. Dennis Venema Lexmond; 7. Robbert
Buts Utrecht; 8. Matthieu Hendriks Lekkerkerk; 9. Ton
Ippel Barendrecht; 10. Remco van Dijk Veenendaal; 11.
Ron Paffen Milsbeek; 12. Arnout Rijpkema
Nieuwegein; 13. Maurice de Bruijn Haarlem; 14. Arje
de Waard Dordrecht; 15. Jarco van Binsbergen Herveld; 16. Levi Kerkhof Ede; 17. Pieter van Egmond
Rotterdam; 18. Henrik Boele Sliedrecht; 19. Arjan
Scheer Houten; 20. Eddy Hermsen Ochten;
Funklasse: 1. Dirk-Jan Verspuij Hoogblokland; 2. Kenny Bongers 3.
Henk de Jong Nieuwveen; 4. Bart Streefkerk 5. Koen Molenaar Giessenburg; 6.
Maarten Molenaar Tienhoven; 7. Tom den Dekker 8. Simon Haberlah
Leerdam; 9. Jan Bassa Goudriaan; 10. Robert Koeman 11. Manoah De Groot 12. Martijn van der Laan Voorhout; 13. Lennard Muilwijk
14. Pieter Wonink 15. Peter Mesker
16. Michiel van Atten 17. Tim van Lopik
18. Jaimy Hakkesteegt 19. Fausto van Tuyl 20. Gert-Jan Eskes Streefkerk;