OOSTVOORNE.(
2000.08.03 )
Beroepsrenners: 1. Servais Knaven
Meerle(Belgie); 2. Serguei Ivanov Rusland; 3. Maarten den Bakker
Heenvliet; 4. Max van Heeswijk Baexem; 5. Michael van der Wolf
Ridderkerk; 6. Bart Voskamp Meerle(Belgie); 7. John Talen Spijkenisse;
8. Erik Dekker Meerle-Hoogstraten(Belgie); 9. Koos Moerenhout
Steenbergen; 10. Robbie McEwen Australie; 11. Michel Cornelisse
Amsterdam; 12. Stefan van Dijk. Honselersdijk; 13. Addy Engels
Hoogerheide; 14. Jan Boven Hoogstraten/Belgie; 15. Anthony Theus
Bergeyk; 16. Arthur Farenhout Spijkenisse; 17. Kris Matthijs
Belgie; 18. Marc Lotz Lanaken; 19. Kees Hopmans Hoogerheide; 20.
John den Braber Rotterdam;
Elite/Neo: 1. Nico Vuurens Meerkerk; 2.
Robin Veen Houten; 3. Martijn de Groot Giessenburg; 4. Jan
Hordijk Mijnsheerenland; 5. Ronald Roos Zoetermeer; 6. Kurt
Buhler Zwitserland; 7. Luit Blom Oudewater; 8. Peter Voshol
Nieuwerkerk a/d Ijssel; 9. Marco Luyten Meerkerk; 10. Sandor Mol
Bemmel 11. Bart Williams Berkel/Rodenrijs; 12. Edward Farenhout Zuidland;
13. Ard Jansen Soest; 14. Harry van Putten Hagestein; 15.
Louis de Koning Zwartewaal; 16. Emiel van Dijk Spijkenisse; 17.
Erwin van Dam Monster; 18. Martijn Oors Langeweg; 19. Marco
Kuijvenhoven Naaldwijk; 20. Marco Landolt;
Dames: 1. Leontien Van Moorsel-Zijlaard Nieuwerkerk a/d
IJssel; 2. Sissy van Alebeek Rotterdam; 3. Anouska van der Zee
Rotterdam; 4. Martine Bras Helmond; 5. Elsbeth Vink Wijk en
Aaalburg; 6. Esther van der Helm Moordrecht; 7. Wendy Kramp
Klaaswaal; 8. Sandra Rombouts Rijsbergen; 9. Marieke Verhoeven
Erp; 10. Janneke Vos Kockengen; 11. Yvonne Brunen Swifterbant;
12. Joyce van den Nulft Spijkenisse; 13. Elly van Boxmeer Erp; 14.
Lenie Dijkstra Joure; 15. Marlon Beekman Nijverdal; 16. Rosa
Bravo-Soba Spanje; 17. Sabrina Raaijmakers Eindhoven; 18. Gemma
Hubers Berlicum; 19. Marion Bax Bavel; 20. Rosalinde Meijer
s-Gravenhage;
OOSTVOORNE.(
2001.08.09 ).
Beroepsrenners: 1. Stuart O`Grady Australie;
2. Servais Knaven Meerle; 3. Maarten den Bakker Heenvliet; 4. Jan
Svorada Tsjechie; 5. Jans Koerts Weelde; 6. Cezary Zamana 7. Rik Verbrugghe Belgie; 9. Arthur
Farenhout Spijkenisse; 10. Jan Hordijk Mijnsheerenland; 11. Max
van Heeswijk Baexem; 12. Berry Hoedemakers Schijndel; 13. Gretienus
Gommers Veghel; 14. Rik Reinerink Notter; 15. Matthé Pronk
Gr.Spouwen – Belgie; 16. Tristan Hoffman Kalmthout (B);17. David Orvalho
Enschede; 18. Bjorn Cornelissen Wijchen;19. Krzysztof Szafranski 20. Rudie Kemna Deurningen;
Elite/Neo: 1. Louis de Koning Zwartewaal;
2. Jan Schilder Zwaagdijk; 3. Martijn Stougje Hellevoetsluis; 4.
Rudy Brakkee Hellevoetsluis; 5. Heerko Gorter Werkendam; 6.
Juliën Smink Hoogland; 7. Gerard Windhouwer Oostzaan;8. Dennis van den
Hurk Barendrecht; 9. Eric-Jan Hagedoorn Gouderak; 10. Michael van der
Wolf Ridderkerk; 11. Peter Voshol. Nieuwerkerk a/d IJssel; 12.
Erwin van Dam Monster; 13. David Fictoor Wijk bij Duurstede; 14.
Odwin Bink Amsterdam; 15. Arno van der Veen Meerkerk; 16. Johan
van Ooijen Giessenburg; 17. Tim Takken Alphen a/d Rijn; 18. Arjan Bogerd
Koudekerk a/d Rijn; 19. Peter van de Berg Zuidland; 20. Edzard
van Ewijk Goes;
Dames: 1. Leontien van Moorsel Nieuwerkerk a/d IJssel; 2.
Sissy van Alebeek Rotterdam; 3. Mariëlle van Scheppingen Uithoorn; 4.
Lenie Dijkstra Joure; 5. Hanka Kupfernagel Bliesendorf; 6.
Jaccolien Wallaard Noordeloos; 7. Caroline Slikker Broek op Langedijk;
8. Martine Bras Helmond; 9. Veronique Belleter Belgie(kieldrecht);
10. Astrid van Tol Nieuwveen; 11. Sandra Rombouts Rijsbergen;12.
Marieke Verhoeven Erp; 13. Corrien van Haastert Waddinxveen;14. Angela
Hillenga Finsterwolde; 15. Elizabeth Folkerts Wijckel;16. Catharina
Mulders Rotterdam; 17. Joyce van den Nulft Spijkenisse;18. Natasja van
Loon Dongen; 19. Ellen de Weert Lepelstraat; 20. Susan Hartog
Jisp;
OOSTVOORNE.(
2002.08.08 ).
Profs: 1. Bart Voskamp Zetten; 2. Max van Heeswijk 3. Stefan van Dijk Honselersdijk; 4.
Robbie McEwen Australië; 5. Addy Engels Hoogerheide; 6. Ludo
Dierckxens België; 7. Koos Moerenhout Steenbergen; 8. Daniël van
Elven Etten-leur; 9. Leon Van Bon Nederland; 10. Aart Vierhouten
Oud Turnhout (België); 11. Roy Sentjens Hamont-Achel (B); 12.
Bert Hiemstra Tilburg; 13. Servais Knaven 14. Steven De Jongh 15. Karsten Kroon 16. John den Braber Rotterdam; 17.
Paul van Schalen Arnhem; 18. Krzystof Krzywy Polen;19. Remco van der Ven
IJsselstein; 20. Tristan Hoffman
Elite/Neo: 1. Dennis van den Hurk
Barendrecht; 2. Martin van Steen Dongen; 3. Nico Vuurens
Meerkerk; 4. Martijn Lust Heerhugowaard; 5. Tom Cordes
Baarle-Nassau; 6. John Talen Spijkenisse; 7. Louis de Koning
Zwartewaal; 8. Gerhard Klijnhout ’s-Gravendeel; 9. Arnold Stam
Sprang-Capelle; 10. Odwin Bink Amsterdam; 11. Ad van der Maden
Numansdorp; 12. Niels Groenendijk Noordwijk; 13. Stefan van Ekris
Breukelen; 14. Marco Luyten Meerkerk; 15. Pim Keetman Winkel; 16.
Eric-Jan Hagedoorn Gouderak; 17. Arthur Farenhout Spijkenisse; 18.
Erik Bos Rotterdam; 19. Bart Overgaag Uitgeest; 20. Martijn van
Zessen Anna Paulowna;
Dames: 1. Vera Koedooder Bovenkarspel; 2. Sandra
Misbach Greiz/ Duitsland; 3. Vanja Vonckx Heist-op-den-Berg(Belgie); 4.
Sharon van Drommen Belgie; 5. Mirella van Melis Tilburg; 6. Elly
van Boxmeer Erp; 7. Katie Brown Australie; 8. Marieke Verhoeven
Erp; 9. Minke van Dongen Dongen; 10. Andrea Bosman Amstelveen;
11. Cindy Bauwens Bel; 12. Catharina Mulders Rotterdam; 13.
Jolanda van Dongen-Cools Middelharnis; 14. Corine Dorland Eerbeek; 15.
Inge Klep Etten-Leur; 16. Louise Moriarty Ierland; 17. Wendie
Kramp Nieuw-Beijerland; 18. Regina van Zuijlen Oudewater;19. Marit Kamp
Pesse; 20. Janny Kleinjan Almelo;
OOSTVOORNE. (
2003.08.07 )
Beroepsrenners: 1. Alessandro Petacchi Italie;
2. Jans Koerts Weelde (België); 3. Maarten den Bakker Heenvliet; 4.
Stefan van Dijk Honselersdijk; 5. Servais Knaven Meerle (België); 6.
Geert Omloop Belgie; 7. Arthur Farenhout Zuidland; 8. Tristan Hoffman
Kalmthout/Belgie; 9. Marco Velo Italie; 10. Christian Lademann Duitsland; 11.
Aart Vierhouten Oud Turnhout (België); 12. Leon van Bon Hasselt/Belgie; 13. Max
van Heeswijk Houten; 14. Wilfried Cretskens Belgie; 15. Mathew Hayman
Australie; 16. Koos Moerenhout Steenbergen; 17. Bart Voskamp Zetten; 18. Bram
de Groot Lanaken/Belgie;19. Vincent van der Kooij Bergen op Zoom; 20. Sven
Biermann Duitsland;
Elite/Beloften: 1. Lex Nederlof Oostvoorne; 2.
Tom Cordes Baarle Nassau; 3. Louis de Koning Zwartewaal; 4.
Martijn Lust Heerhugowaard; 5. Gideon de Jong Papendrecht; 6.
Martijn Stougje Hellevoetsluis; 7. Gerhard Klijnhout ’s-Gravendeel; 8.
Edward Farenhout Zuidland; 9. Patrick Koeman Nieuwegein; 10. Rudy
Brakkee Hellevoetsluis; 11. John Talen Spijkenisse; 12. Norman
Meerkerk Zuidland; 13. Emiel van Dijk Hellevoetsluis; 14.
Alexander Hendriks Uithoorn; 15. Jacco Ringelberg Zierikzee; 16.
Twan den Braber Hoeven; 17. Michel te Boekhorst Broek in Waterland; 18.
Hendrik Visser. Krimpen a/d IJssel;19. Wilco Jonker Burgh-Haamstede; 20.
Wim Oldenburg Uitwijk;
Elite/Vrouwen: 1. Arenda Grimberg Almelo; 2.
Chantal Beltman Slagharen; 3. Anouska van der Zee Deurne; 4.
Rochelle Gilmore Australie; 5. Sissy Van Alebeek Amsterdam; 6.
Debby Mansveld Gasselternijveen; 7. Jaccolien Wallaard Noordeloos; 8.
Oenone Wood Aranda/Australie; 9. Catharina Mulders Rotterdam; 10.
Sandra Missbach Schiedam; 11. Veronique Coene Belgie; 12. Eyelien
Bekkering Den Ham; 13. Jolanda van Dongen-Cools Middelharnis; 14.
Alexis Rhodes Australie; 15. Katherine Bates Australië; 16.
Renate Groenewold Dalen; 17. Marion Bax Bavel; 18. Eefje
Ottevanger Eindhoven; 19. Sandra van Veghel Rosmalen; 20. Paulien
van Etten Almere;
OOSTVOORNE .(
2004.08.05 )
Beroepsrenners: 1. Robbie McEwen Australië; 2.
Rudie Kemna Deurningen; 3. Servais Knaven 4. Arthur Farenhout Zuidland; 5.
Marc Lotz Smeermaas/ Belgie; 6. Koos Moerenhout Steenbergen; 7. Maarten
den Bakker Heenvliet; 8. Bobbie Traksel Meer/Belgie; 9. Alain van
Katwijk Valkenswaard; 10. James Vanlandschoot België; 11. David
Kupka Tsjechië; 12. Arno Wallaard Noordeloos; 13. Pavel Zerzan
Tsjechië; 14. Aart Vierhouten 15.
Frank van Dulmen Didam; 16. Laurens ten Dam Maastricht; 17.
Pascal Hermes Liempde;18. Paul van Schalen Arnhem; 19. Thorwald Veneberg
20. Jan van Velzen Zoetermeer;
Elite/Neo: 1. Lex Nederlof Oostvoorne; 2.
Nico Vuurens Meerkerk; 3. Edward Farenhout Zuidland;4. Louis de Koning
Zwartewaal; 5. Martijn Stougje Hellevoetsluis; 6. Tim van der
Zanden. Poeldijk; 7. Ronald Schur Alkmaar; 8. Niels Pieters
Hoofddorp; 9. Martijn Lust Heerhugowaard; 10. Peter van den Berg
Zuidland; 11. Hendrik Visser. Krimpen a/d IJssel; 12. Tom Cordes
Baarle-Nassau; 13. Hein Zwinkels Poeldijk; 14. Odwin Bink
Amsterdam;15. Martin Vrij Hellevoetsluis; 16. Rudy Brakkee
Hellevoetsluis; 17. Warner Boekhout Odijk;18. Twan den Braber Hoeven;
19. Richard van Hardeveld Heelsum; 20. Richard Visscher Zoetermeer;
Elite-Dames: 1. Mirjam Melchers Moergestel;
2. Angela Hillenga Finster- wolde; 3. Sandra Rombouts Rijsbergen;
4. Tanja Schmidt-Hennes Attendorn (D); 5. Suzanne de Goede
Zoeterwoude;6. Arenda Grimberg Almelo; 7. Eyelien Bekkering Den Ham;8.
Adrie Visser Wieringerwerf; 9. Francis Newstead Engeland; 10.
Sissy van Alebeek Schijndel; 11. Moniek Rotmensen Steenbergen; 12.
Inge Klep Etten-Leur;13. Sharon van Essen Veenendaal; 14. Janne Brok
Delft;15. Ghita Beltman Haastrecht; 16. Iris Slappendel Ouderkerk a/d
IJssel; 17. Aukje de Koning Alkmaar; 18. Sandra Missbach
Schiedam;19. Helen Saunders Engeland; 20. Judith Helmink Maurik;
OOSTVOORNE .(
2005.08.04 )
Beroepsrenners: 1. Leon van Bon Hasselt Belgie;
2. Pieter Weening Harkema; 3. Bram Tankink Haaksbergen; 4.
Joost Posthuma Hengelo; 5. Philippe Gilbert Belgie; 6. Johan
Vansummeren Belgie; 7. Ludo Dierckxsens Belgie; 8. Maarten den
Bakker Heenvliet;9. Arthur Farenhout Zuidland; 10. Peter Wuyts Belgie;
11. Kristof Trouve Belgie; 12. Russel van Hout Australie; 13.
Wilfried Crestskens Belgie; 14. Waouter Mol 15. Marcel Klaus Zwitser- land; 16.
Jan van Velzen Rheden; 17. Paolo Longho Borghini Italie; 18.
Vaciav Zvonar Tjechie;19. Ben Day Australie; 20. David Harrigan
Australie;
Elite/Belofte: 1. Eddy van IJzendoorn Tiel;
2. Nico Vuurens Meerkerk; 3. Tim van der Zanden Poeldijk; 4.
Jan Hordijk Westmaas; 5. Gideon de Jong Papendrecht; 6. Martijn
Lust Lust Martijn 7. Dave Helmink Dordrecht; 8. Lex Nederlof Oostvoorne;
9. Hendrik Visser Krimpen a/d IJssel; 10. Martijn Stougje
Hellevoetsluis 11. Gerhard Klijnhout ’s-Gravendeel; 12. Rudy
Brakkee Hellevoetsluis; 13. Ronald Schur Alkmaar; 14. Dennis
Raadtgever Kapelle; 15. Jorrit Walgien Brielle; 16. Martin Vrij Hellevoetsluis;
17. Rikke Dijkxhoorn Rijswijk; 18. Tom Vermeer Leusden; 19. Jorg van
Oostende Soest; 20. Edward Farenhout Zuidland;
Elite-Vrouwen: 1. Mirjam Melchers-van Poppel
Moergestel; 2. Arenda Grimberg Almelo; 3. Sissy van Alebeek
Schijndel; 4. Tanja Hennes Duitsland; 5. Andrea Bosman
Amstelveen; 6. Ludivine Henrion Belgie; 7. Linda Serup
Denemarken; 8. Aukje de Koning Alkmaar; 9. Janne Brok Delft; 10.
Suzanne de Goede Zoeterwoude; 11. Marianne Vos Babyloniënbroek; 12. Moniek
Rotmensen Steenbergen; 13. Jaccolien Wallaard Noordeloos; 14. Eyelien Bekkering
Den Ham; 15. Nathalie Bates Australie; 16. Sharon van Essen Veenendaal; 17.
Elisabeth Braam Warmenhuizen; 18. Yvonne Leezer ’s-Gravenzande; 19. Suzanne van
Veen Naaldwijk; 20. Mirjam van Dijk Pijnacker;
OOSTVOORNE.(
2006.08.03 )
Beroepsrenners: 1. Michael Boogerd 2. Philippe
Gilbert Belgie; 3. Maarten den Bakker Heenvliet; 4. Steven de Jongh 5. Floris
Goesinnen Opperdoes; 6. Koos Moerenhout Steenbergen; 7. Bram Tankink
Haaksbergen; 8. Jens Mouris Amstelveen; 9. Mathieu Heijboer 10. Max van
Heeswijk 11. Johnny Hoogerland Yerseke; 12. Laurens ten Dam Maastricht; 13.
Niels Scheuneman 14. Bram de Groot Zevenhoven; 15. Michel Elijzen 16. Servais
Knaven 17. Paul van Schalen Bakel; 18. Marek Wesoly Polen; 19. Bjorn
Cornelissen Wijchen; 20. Joost Posthuma Hengelo;
Elite/Beloften: 1. Peter Mohlmann Apeldoorn; 2.
Malaya van Ruitenbeek Delft; 3. Nico Vuurens Meerkerk; 4. Rob Disseldorp Rijpwetering;
5. Jelle van Groezen Waspik; 6. Hendrik Visser Krimpen aan den IJssel; 7.
Sander Lormans Heemskerk; 8. Wouter Lugtenburg Goedereede; 9. Kasper Schotte
Rozenburg; 10. Jan Hordijk Westmaas; 11. Martijn Stougje Hellevoetsluis; 12.
Leon Korteland Spijkenisse; 13. Joost Spring in t Veld Mijdrecht; 14. Erik
Hopman Egmond aan den Hoef; 15. Gerhard Klijnhout s-Gravendeel; 16. Edward
Farenhout Zuidland; 17. Mark Pozniak Cabada; 18. Tom Vermeer Leusden; 19.
Jasper Carton Montfoort; 20. Marco van der Stoep Berkel en Rodenrijs;
Elite-Vrouwen/Vrouwen-B: 1. Marianne
Vos Babyloniënbroek; 2. Suzanne de Goede Zoeterwoude; 3. Ellen van Dijk
Harmelen; 4. Sissy van Alebeek Schijndel; 5. Jaccolien Wallaard Noordeloos; 6.
---; 7. Debby Mansveld Gasselternijveen; 8. Yvonne Leezer Leiden; 9.
Suzanne van Veen Naaldwijk; 10. Arenda Grimberg Almelo; 11. Janne Brok Delft;
12. ---; 13. Eefje Ottevanger Eindhoven; 14. Eyelien Bekkering Den Ham
Gn; 15. Andrea Bosman Eindhoven; 16. Petra Dijkman Eindhoven; 17. Inge Klep
Etten-Leur; 18. Petra Sloots Brielle; 19. ---; 20. Amanda Bongaards De
Lier;
OOSTVOORNE.(
2007.08.09 )
Beroepsrenners: 1. Juan Mauricio Soler
Hernandez Colombia; 2. Gert Steegmans Belgie; 3. Bram de Groot Lanaken (Bel);
4. Johan van Summeren Belgie; 5. Steven de Jongh Essen (Bel); 6. Martijn
Maaskant Zuidland; 7. Marcel Sieberg Duitsland; 8. Mathieu Heijboer Rhoon; 9.
Aart Vierhouten Ravels (Bel); 10. Max van Heeswijk Ravels (Bel); 11. Stefan van
Dijk Oud-Turnhout (Bel); 12. Sven de Weerdt Belgie; 13. Jan Boven 14. Matthe
Pronk Warmenhuizen; 15. Servais Knaven Meerle (Bel); 16. Pieter Weening Lanaken
(Bel); 17. Mario Aerts Belgie; 18. Sebastiaan Rosseler Belgie; 19. Bram Tankink
Lanaken (Bel); 20. Bas Giling Warmenhuizen;
Elite/Beloften: 1. Rob Disseldorp Rijpwetering;
2. Nico Vuurens Meerkerk; 3. Niels Pieters Hoofddorp; 4. Boudewijn de Graaff
Heukelum; 5. Wouter de Groot Hillegom; 6. Patrick Kos Zuid-Scharwoude; 7.
Sander Oostlander Heerjansdam; 8. Martijn Stougje Naaldwijk; 9. Dennis Kreder
Zevenhuizen Zh; 10. Kasper Schotte Rozenburg; 11. Jan Hordijk Westmaas; 12.
Siebe Breed Leiden; 13. Joost Spring in t Veld Mijdrecht; 14. Lex Nederlof
Oostvoorne; 15. Jelmer Asjes Koog aan de Zaan; 16. Tom Vermeer Leusden; 17.
Joram Hartogs Amersfoort; 18. Wouter Lugtenburg Goedereede; 19. Ronald Schur
Zaandam; 20. Florian Smits Amsterdam;
Elite-Vrouwen/Vrouwen-B: 1. Marianne
Vos Babyloniënbroek; 2. Mirjam Melchers Moergestel; 3. Regina Bruins
Leiderdorp; 4. Jaccolien Wallaard Noordeloos; 5. Sissy van Alebeek Amsterdam;
6. Christine Mos De Wijk; 7. Nikki Harris Engeland; 8. Suzanne de Goede
Zoeterwoude; 9. Arenda Grimberg Almelo; 10. Moniek Rotmensen Steenbergen; 11.
Marlijn Binnendijk Zuid-Scharwoude; 12. Vera Koedooder Bovenkarspel; 13. Judith
Helmink Maurik; 14. Tatiana Guderzo Italie; 15. Liesbeth Bakker
Wieringerwerf; 16. Eyelien Bekkering Den Han Gn; 17. Sandra van Veghel
Rosmalen; 18. Cate Cullen Schotland; 19. Mascha Pijnenborg Drunen; 20.
Hannah Welter Loosdrecht;
OOSTVOORNE .(
2008.08.07 )
Beroepsrenners: 1. Steven de Jongh Essen; 2.
Martijn Maaskant Lanaken; 3. Erik Zabel Duitsland; 4. Bram Tankink
Lanaken; 5. Maarten den Bakker Heenvliet;6. Servais Knaven Meerle; 7. Mathieu
Heijboer Rhoon; 8. Koos Moerenhout Steenbergen;9. Bobbie Traksel Wortel; 10.
Raynold Smith Zuid-Afrika;11. Matthé Pronk Margraten; 12. Bram De Groot
Lanaken; 13. Doi Yuihiro Japan; 14. Bas Gilling 15. Tom Stamsnijder Enter; 16.
Gideon de Jong Mijnsheerenland;17. Maarten Tjallingii s-Gravenhage;18. Paul
Sneeboer 19. Hatanaka Yusuke Japan 20. Artur Gajek
Elite/Beloften: 1. Eddy van IJzendoorn Tiel; 2.
Niels Pieters Hoofddorp; 3. Ronald Roos Hoogstraten; 4. Tom Vermeer Leusden; 5.
Martijn Simons Roosendaal; 6. Douwe Schouten Vlaardingen;7. Ton Slippens
Schagen; 8. Randy Sint Nicolaas Dordrecht;9. Nico Vuurens Meerkerk; 10. Marco
Kuijvenhoven s-Gravenzande;11. Rob Disseldorp Rijpwetering;12. Martijn Stougje
Naaldwijk; 13. Danny Vrolijk Schipluiden;14. Boudewijn de Graaff Rotterdam;15.
Tim van der Zanden s-Gravenhage;16. Hendrik Visser Krimpen aan den IJssel;17.
Steffen van der Steen Dordrecht;18. Jasper van der Pijl Alphen aan den Rijn;19.
Wouter Lugtenburg Goedereede;20. Milan Kocken Leusden;
Elite-Vrouwen/Vrouwen-B: 1. Chantal
Blaak Zuidland; 2. Elise van Hage Noordwijkerhout;3. Suzanne Kuiper Delft; 4.
Arenda Grimberg Almelo; 5. Jaccolien Wallaard Noordeloos;6. Iris Slappendel
Ouderkerk aan den IJssel;7. Natalie van Gogh Nieuw-Vennep;8. Suzanne van Veen
Naaldwijk;9. Monique van de Ree Willemstad;10. Yvonne Baltus Wieringerwaard;11.
Bertine Spijkerman Sint Nicolaasga;12. Inge Klep Schijndel; 13. Sissy van
Alebeek Amsterdam;14. Anne Eversdijk Kapelle; 15. Joukje Braam Warmenhuizen;16.
Lucinda Brand Oud-Beijerland;17. Eyelien Bekkering Den Ham;18. Rochelle Gilmore
Australie;19. Judith Jelsma Amstelveen;20. Daniëlle Bekkering Den Ham;
OOSTVOORNE .(
2009.08.06 )
Beroepsrenners: 1. Martijn Maaskant Lanaken; 2.
Albert Timmer Gramsbergen; 3. Koos Moerenhout Steenbergen; 4. Niki Terpstra
Haarlem; 5. Laurens ten Dam Maastricht; 6. Addy Engels Kapellen; 7. Servais
Knaven Meerle; 8. Michiel Elijzen 9. Floris Goesinnen Cadier en Keer; 10. Kevin
Hulsmans Belgie; 11. Joost van Leijen Ewijk; 12. Grischa Niermann Duitsland;
13. Arjen de Baat Puttershoek; 14. Tom Veelers Oldenzaal; 15. Kai Reus Lanaken;
16. Bas Giling Warmenhuizen; 17. Thijs van Amerongen Vorden; 18. Wesley Kreder
Zevenhuizen; 19. Mathew Hayman Australie; 20. Jos Pronk Heerhugowaard;
Elite/Beloften: 1. Rob Disseldorp Rijpwetering;
2. Ronald Roos Hoogstraten (Belgie) 3. Malaya van Ruitenbeek Delft; 4. Sander
Lormans Heemskerk; 5. Stefan van Winden Berkel en Rodenrijs; 6. Lex Nederlof
Oostvoorne; 7. Jorrit Walgien Brielle; 8. Rodrigo Mendieta Argentinië; 9. Jack
Vermeulen s-Gravendeel; 10. Bob van der Tholen Rotterdam; 11. Martijn Stougje
Naaldwijk; 12. Boudewijn de Graaff Rotterdam; 13. Rene Bunnik Berkel en
Rodenrijs; 14. Jerwin Wieser Zoetermeer; 15. Niels Pieters Hoofddorp; 16. Gerhard
Joling Krimpen aan den IJssel; 17. Randy Sint Nicolaas Dordrecht; 18. Nils van
Kooij Krimpen aan de Lek; 19. Marco Kleibeuker Ouderkerk aan den IJssel; 20.
Marco Kuijvenhoven s-Gravenzande;
Elite-Vrouwen/Vrouwen-B: 1. Marianne
Vos Meeuwen; 2. Chantal Blaak Hoogvliet; 3. Katie Colclough Engeland; 4. Iris
Slappendel Ouderkerk aan den IJssel; 5. Monique van de Ree Willemstad; 6. Sissy
van Alebeek Schijndel; 7. Sandra van Veghel Rosmalen; 8. Kate Cullen
Schotland; 9. Lucy Martin Engeland; 10. Arenda Grimberg Almelo; 11. Mascha
Pijnenborg Drunen; 12. Roxane Knetemann Krommenie; 13. Baukje Doedee Driewegen;
14. Anne Eversdijk Kapelle; 15. Marlijn Binnendijk Zuid-Scharwoude; 16. Agnieta
Francke Arnhem; 17. Kirsten Peetoom Badhoevedorp; 18. Judith Helmink Veldhoven;
19. Sonja Boogaard Middelburg; 20. Elke Riedl Weteringbrug;
OOSTVOORNE .(
2010.08.05 )
Beroepsrenners: 1. Robert Gesink Aalten; 2.
Martijn Maaskant Lanaken; 3. Koos Moerenhout Steenbergen; 4. Stefan van Dijk
Belgie 5. Johan Vansummeren Belgie; 6. Mario Aarts Belgie; 7. Bram Schmitz
Waalre; 8. Geert Omloop Belgie; 9. Servais Knaven Meerle; 10. Dirk Bellemakers
11. Grischa Niermann Duitsland; 12. Marc de Maar Amerika; 13. Maurice Vrijmoed
Rijswijk; 14. Wim Stroetinga Oldeberkoop; 15. Adam Blythe 16. Jelle Posthuma
Weerselo; 17. Jasper Ockeloen Arnhem; 18. Wilco Kelderman Barneveld; 19. Joop
de Gans Hellevoetsluis; 20. Jack Vermeulen s-Graven- deel;
Elite/Beloften: 1. Ronald Roos Hoogstraten
(Bel); 2. Paul Helderman Naaldwijk; 3. Jeroen Boelen Drunen; 4. Jan Bos
Nieuwehorne; 5. Michael Vingerling Rockanje; 6. Johan Berk Koudekerk aan den
Rijn; 7. Malaya van Ruitenbeek Delft; 8. Sander Lormans Heemskerk; 9. James
McCallum Engeland; 10. Nico Vuurens Meerkerk; 11. Aron Kremer Vierpolders; 12.
Miel Bregman Benthuizen; 13. Lex Nederlof Thailand; 14. Mitchell Boet Brecht;
15. Rob Disseldorp Rijpwetering; 16. Rodrigo Mendieta Argentinie;17. Martijn
Stougje Naaldwijk; 18. Nick Borst Leiden; 19. Jurgen van Diemen Leimuiden; 20.
Martijn Simons Roosendaal;
Elite-Vrouwen/Vrouwen-B: 1. Marianne
Vos Meeuwen; 2. Chantal Blaak Nieuwerkerk a/d IJssel; 3. Ellen van Dijk
Amsterdam; 4. Suzanne de Goede Leiden; 5. Vera Koedooder Bovenkarspel; 6.
Arenda Grimberg Baarle Nassau; 7. Linda Ringlever Nijmegen; 8. Iris Slappendel
Ouderkerk a/d IJssel; 9. Monique van de Ree Willemstad; 10. Regina Bruins
Leiderdorp; 11. Sandra van Veghel Rosmalen; 12. Baukje Doedee Driewegen; 13.
Roxane Knetemann Krommenie; 14. Mascha Pijnenborg Drunen; 15. Inge Klep
Schijndel; 16. Juliette Wigbold Hengelo; 17. ---;18. ---;19. Petra Dijkman
Eindhoven; 20. Joukje Braam Dordrecht;
OOSTVOORNE.(2011.08.04
)
Beroeprsrenners:1. Frank Schleck Luxemburg; 2.
Johnny Hoogerland Yerseke; 3. Laurens ten Dam Maastricht; 4. Stefan van Dijk
Oud Turnhout Bel; 5. Maarten Tjallingii Arnhem; 6. Rob Ruygh Valkenburg Lb; 7.
Kevin Hulsmans Belgie; 8. Huub Duyn 9. Kenny van Hummel Huissen; 10. Bram
Schmitz Waalre; 11. Bobbie Traksel Rucphen; 12. Joop de Gans Hellevoetsluis;
13. Jeff Vermeulen Hoogvliet; 14. Ronan van Zandbeek Schijndel; 15. Koen de
Kort 16. Johim Ariesen Rhenen; 17. Jack Vermeulen s-Gravendeel;
Elite/Beloften: 1. Michael Vingerling Rockanje;
2. Gerhard Joling Krimpen a/d IJssel;3. Frank de Reus Strijen; 4. Marco
Kleibeuker Ouderkerk a/d IJssel;5. Nico Vuurens Meerkerk; 6. Ronald Roos
Merksplas (Bel); 7. Aron Kremer Vierpolders; 8. Marco Kuijvenhoven
s-Gravenzande;9. Pim van der Marel De Lier; 10. Davey Kleinjan Spijkenisse; 11.
Paul Helderman Naaldwijk; 12. Jos Koop Den Hoorn; 13. Mitchell Boet Brecht Bel;
14. Lex Nederlof Oostvoorne; 15. Geert Dijkshoorn Vlaardingen; 16. Martijn
Stougje Naaldwijk; 17. Willy Heeneman Den Haag; 18. Kelian Lankester Schiedam;
19. Michel Stroosnijder Hansweert; 20. Bas Oude Elferink Mijdrecht;
Elite-Vrouwen: 1. Marianne Vos Meeuwen; 2.
Chantal Blaak Nieuwerkerk a/d IJssel;3. Amy Pieters Zwanenburg; 4. Andrea
Bosman Norg; 5. Vera Koedooder Bovenkarspel; 6. Linda Ringlever Nijmegen; 7.
Regina Bruins Leiderdorp; 8. Sandra van Veghel Esch; 9. Juliette Wigbold
Hengelo Ov; 10. Baukje Doedee Driewegen; 11. Ines Klok Rockanje; 12. Claire
Thomas Oudenaarde Bel; 13. Inge Klep Schijndel; 14. Jessica Daams Achel Bel;
15. Joukje Braam Dordrecht; 16. Henriette Woering Rozenburg; 17. Jarmia
Machacová Tsjechie; 18. Nina Kessler Velserbroek; 19. Melanie Woering
Rozenburg; 20. Lotte van Hoek Vlijmen;
OOSTVOORNE.(2012.08.02)
Professionals: 1. Niki
Terpstra Assendelft; 2. Laurens ten
Dam Maastricht; 3. Tom Veelers
Oldenzaal; 4. Kenny van Hummel
Huissen; 5. Michel Kreder Zevenhuizen
Zh; 6. Remco te Brake Rhenen; 7. Wilco Kelderman Barneveld; 8. Martijn Maaskant Lanaken (Bel); 9. Stefan van Dijk Oud-Turnhout; 10. Dirk Bellemakers Lommel; 11. Raymond Kreder Zevenhuizen Zh; 12. Lex Nederlof Oostvoorne; 13. Ronan van Zandbeek Schijndel; 14. Jetse Bol Avenhorn; 15. Thomas Dekker Monaca; 16. Joop de Gans Hellevoetsluis; 17. Yoeri Havik Assendelft; 18. Kai Reus Winkel; 19. Albert Timmer Hardenberg; 20. Sven van Luijk Naaldwijk;
Elite-Mannen/Beloften: 1. Sander
Lormans Heemskerk; 2. Aron Kremer
Vierpolders; 3. Rob Disseldorp
Rijpwetering; 4. Mitchell Huenders
Almere; 5. Jaap de Man Spijkenisse; 6. Tom Vermeer Leusden; 7. Willy Heeneman Den Haag; 8. Ronald Roos Merksplas (Bel); 9. Rikke Dijkxhoorn Rijswijk Zh; 10. Paul Helderman Naaldwijk; 11. Gerhard Joling Krimpen a/d IJssel; 12. Martijn Stougje Naaldwijk; 13. Boudewijn de Graaff Oosterwijk; 14. Jeroen Breewel Wilnis; 15. Henk Bom s-Gravenzande; 16. Gerwin de Regt Nispen; 17. Stefan Vreugdenhil Naaldwijk; 18. Jelle van der Marel De Lier; 19. Cornelis Bakker Dirksland; 20. Jeroen Kaldenbach Hoorn;
Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen:
1. Linda Ringlever Nijmegen; 2.
Chantal Blaak Nieuwerkerk a/d IJssel; 3.
Natalie van Gogh Nieuw Vennep; 4.
Jarmila Machacova Tjechie; 5.
Pauliena Rooijakkers Asten-Heusden; 6.
Marjolein Claessen Hoeven; 7. Melanie
Woering Rozenburg; 8. Monique van de
Ree Willemstad; 9. Inge Klep
Schijndel; 10. Janine van der Meer
Abbenbroek; 11. Joukje Braam
Dordrecht; 12. Mascha Pijnenborg
Drunen; 13. Hannah Welter Amsterdam; 14. Natasja Nieuwen- huizen s-Gravenzande; 15. Henriette Woering Rozenburg; 16. Hilde Oudman Nijmegen; 17. Ines Klok Rockanje; 18. Aafke Eshuis Haarlem; 19. Daisy Rodenburg Rotterdam; 20. Nelleke Blaak Zuidland;
OOSTVOORNE.(
2013.08.01 )
Professionals: 1. Tom Veelers Oldenzaal; 2.
Danny van Poppel Poppel; 3. Lars Boom Vlijmen; 4. Ramon Sinkeldam Wormer; 5.
Karsten Kroon Vroenhoven; 6. Michael Vingerling Rockanje; 7. Stefan van Dijk 8.
Boy van Poppel Ravels; 9. Niki Terpstra Assendelft; 10. Sjoerd Kouwenhoven
Honselersdijk; 11. Raymond Kreder Zevenhuizen; 12. Lex Nederlof Lamphun; 13.
Bram Tankink Rekem Bel; 14. Aron Kremer Vierpolders; 15. Bobbie Traksel
Rucphen; 16. Wout Poels Blitterswijck; 17. Huub Duijn Wervershoof; 18. Daniel
Abraham Gebru Amstelveen; 19. Mike Terpstra Assendelft; 20. Ronan van Zandbeek
Schijndel;
Elite/Beloften: 1. Jaap de Man Spijkenisse; 2.
Milan van den Ende Berkel en Rodenrijs; 3. Ronald Roos Merksplas(Belgie); 4.
Gerhard Joling Krimpen aan den IJssel; 5. Peter van den Berg Zuidland; 6. Paul
Helderman Naaldwijk; 7. Jasper Bovenhuis Staphorst; 8. Sjors Handgraaf Leiden;
9. Tom Bal Rockanje; 10. Martin Nieuwstraten Spijkenisse; 11. David de Leeuw
Rhoon; 12. Jos Koop Den Hoorn; 13. Roy Pieters Zwanenburg; 14. Marco
Kuijvenhoven s-Gravenzande; 15. Joost Jansen Rotterdam; 16. Henk Bom s-Gravenzande;
17. Jeroen Breewel Wilnis; 18. Gijs Verdick Laren; 19. Danny van der Sman
Nootdorp; 20. Maarten Schoemaker Nijmegen;
Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Marianne
Vos Meeuwen; 2. Valentina Scandolara Italie; 3. Nina Kessler Velserbroek; 4.
Melanie Woering Rozenburg; 5. Joukje Braam Dordrecht; 6. Vera Koedooder
Apeldoorn; 7. Chantal Blaak Nieuwerkerk aan den IJssel; 8. Natasja
Nieuwenhuizen s-Gravenzande; 9. Sarah Roy Australie; 10. Anne Ewing Engeland:
11. Bianca van den Hoek Bussum; 12. Henriette Woering Rozenburg; 13. Daniëlle
Lissenberg Den Ham; 14. Janine van der Meer Abbenbroek; 15. Marjolein Claessen
Hoeven; 16. Lucy Martin Engeland; 17. Inge Klep Schijndel; 18. Pauliena
Rooijakkers Asten-Heusden; 19. Jarmila Machacova Tjechie; 20. Jentine van den
Hoek Gorinchem;
OOSTVOORNE.(
2014.08.07 )
Beroepsrenners: 1. Lars Boom Vlijmen; 2. Lieuwe
Westra Tijnje; 3. Danny van Poppel Poppel (Bel); 4. Tom Leezer Smeermaas; 5.
Yoeri Havik Assendelft; 6. Dylan van Baarle Zoetermeer; 7. Albert Timmer
Hardenberg; 8. Michael Vingerling Hellevoetsluis; 9. Roy Curvers Roggel; 10.
Boy van Poppel Ravels; 11. Nick van der Lijke Middelburg; 12. Kobus Hereijgers
Hedel; 13. Sjoerd Kouwenhoven Honselersdijk; 14. Maurits Lammertink
Kaatsheuvel; 15. Bobbie Traksel Rucphen; 16. Lex Nederlof Lamphun; 17. Sea
Keong Loh Kuala Loempoer; 18. Coen Vermeltfoort Schuinesloot; 19. Robbert de
Greef Geldrop; 20. Jaap de Man Spijkenisse;
Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Marianne
Vos Meeuwen; 2. Valentina Scandolara Italie; 3. Chantal Blaak Nieuwerkerk aan
den IJssel; 4. Amy Pieters Zwanenburg; 5. Vera Koedooder Apeldoorn; 6. Iris
Slappendel Ouderkerk aan den IJssel; 7. Natalie van Gogh Nieuw Vennep; 8.
Janine van der Meer Abbenbroek; 9. Sandra van Veghel Esch; 10. Henriette
Woering Rozenburg; 11. Jermaine Post Oegstgeest; 12. Ines Klok Rockanje; 13.
Nike Beckeringh Amstelveen; 14. Melanie Woering Rozenburg; 15. Jarmila
Machacova Tjechie; 16. Kelly Markus Hoofddorp; 17. Verena Eberhardt Duitsland;
18. Linda Poelstra-Ringlever Nijmegen; 19. Joanne Groeneveldt Amstelveen; 20.
Daniëlle Lissenberg-Bekkering Den Ham Gn;
Sportklasse/Masters 40+: 1. Stephan
Borsboom Hellevoetsluis; 2. Emiel van Dijk Hellevoetsluis; 3. Jan Hordijk
Westmaas; 4. Alfred Rooks Den Haag; 5. Laurens Koster Oegstgeest; 6. Witten
Anthonise Dordrecht; 7. Robert de Poel Dordrecht; 8. Johan van der Eijk
Strijen; 9. Willem Kegge Rockanje; 10. Erik Meerkerk Zuidland; 11. Martijn
Harteloh Dordrecht; 12. Xander Moerman Vianen; 13. Marcel Prakken Utrecht; 14.
Norman Meerkerk Zuidland; 15. Maxim Harteloh De Lier; 16. Jan Wouter Roos Stad
aan het Haringvliet; 17. Lieven Anthonise Dordrecht; 18. Daniel Verzijl
Oostvoorne; 19. Art Oosting Abbenbroek; 20. Marco van Leeuwen Hellevoetsluis;
OOSTVOORNE.(
2015.08.06 )
Professionals: 1. Bauke Mollema Leeuwarden; 2.
Jos van Emden Veldwezelt(Bel); 3. Roy Curvers Roggel; 4. Ramon Sinkeldam
Assendelft; 5. Tom Leezer Smeermaas(Bel); 6. Boy van Poppel Ravels; 7. Michael
Vingerling Hellevoetsluis; 8. Lex Nederlof Oostvoorne; 9. Jordi Talen
Spijkenisse; 10. Barry Markus Hoofddorp; 11. Jaap de Man Spijkenisse; 12. Dylan
van Zijl Harderwijk; 13. Aron Kremer Vierpolders; 14. Gino Luca Vierhouten
Hulshorst; 15. Nick van der Meer Honselersdijk; 16. Dylan Groenewegen
Amsterdam; 17. Dex Groen Tuitjenhorn; 18. Melvin van Zijl Harderwijk; 19.
Jesper Asselman Wateringen; 20. Julius van den Berg Purmerend;
Elite/Beloften/Amateur/Junior-Vrouwen: 1. Chantal
Blaak Nieuwerkerk aan den IJssel; 2. Lucinda Brand Rotterdam; 3. Allison
Jackson Canada; 4. Moniek Tenniglo Albergen; 5. Stephanie Roorda Canada; 6.
Iris Slappendel Ouderkerk aan den IJssel; 7. Jarmila Machachova Tsjechie; 8.
Anna van der Breggen Zwolle; 9. Sandra van Veghel Esch; 10. Ines Klok Rockanje;
11. Chanella Stougje Zuidland; 12. Henriette Woering Rozenburg; 13. Sarah
Poidevin Canada; 14. Marieke Kerkvliet Leiden; 15. Annie Foreman-Mackey Canada;
16. Janicke Gunvaldsen Noorwegen; 17. Melanie Woering Rozenburg; 18. Daniëlle
Lissenberg-Bekkering Den Ham Gn; 19. Marieke van Witzenburg Brielle; 20. Verena
Eberhardt Duitsland;
Sportklasse/Masters 40+: 1. Jan Muis
Giessenburg; 2. Patrick de Smit Nieuw-Vennep; 3. Martin van Rij Zuidland; 4.
Emiel van Dijk Hellevoetsluis; 5. Gerard van Haaften Dirksland; 6. Willem Kegge
Rockanje; 7. Matthieu Hendriks Krimpen aan de Lek; 8. Norman Meerkerk Zuidland;
9. Marco van Leeuwen Hellevoetsluis; 10. Jan Wouter Roos Stad aan het
Haringvliet; 11. Fabrizio Korsman Hoogvliet; 12. Erik Meerkerk Zuidland; 13.
Dick van der Breggen Ellemeet; 14. Arjan Paans Waalwijk; 15. Martijn Harteloh
Dordrecht; 16. Alex Duijnisveld Zoetermeer; 17. Andre te Boome Borculo; 18.
Coen Beckers Woudenberg; 19. Sebastiaan van Duijn Rotterdam; 20. Jaco Minke
Hellevoetsluis;
OOSTVOORNE.(
2016.08.04 )
Beroepsrenners: 1. Stef Clement Made; 2. Dylan
van Baarle Rhenen; 3. Ramon Sinkeldam Assendelft; 4. Barry Markus Hoofddorp; 5.
Wilco Kelderman Veenendaal; 6. Michael Vingerling Hellevoetsluis; 7. Dylan
Groenewegen Amsterdam; 8. Roy Curvers Roggel; 9. Bram Tankink Rekem.(Bel); 10.
Tim Rodenburg Berkel en Rodenrijs; 11. Jaap de Man Spijkenisse; 12. Sjoerd
Kouwenhoven Honselersdijk; 13. Peter Koning Venhuizen; 14. Lex Nederlof
Lamphun; 15. Davy Gunst Yerseke; 16. Lennard Hofstede Poeldijk; 17. Oscar
Riesebeek Tiel; 18. Sjoerd van Ginneken Heerle; 19. Jordi Talen Spijkenisse;
20. Stephan Bakker Zaandam;
Elite/Beloften/Amateur/Junior-Vouwen: 1. Lucinda
Brand Oud-Beijerland; 2. Chantal Blaak Berkel en Rodenrijs; 3. Anouska Koster
De Westereen; 4. Melanie Klement Diphoorn; 5. Jarmila Machachova 6. Sandra van
Veghel Esch; 7. Melanie Woering Rozenburg; 8. Evy Kuijpers Lierop; 9. Barbora
Prudkova Tsjechie; 10. Maaike Boogaard Sittard; 11. Juul Hubert Den Haag; 12.
Nancy van der Burg Nootdorp; 13. Emma Ahlstrand Zweden; 14. Maaike Brandwagt
Sittard; 15. Chanella Stougje Zuidland; 16. Rosa Tormanen 17. Marieke Kerkvliet
Leiden; 18. Henriette Woering Spijkenisse; 19. Ida Erngren Zweden; 20. Eveline
de Groot Zoetermeer;
Amateurs/Sportklasse: 1. Pim
Achterkamp Rotterdam; 2. Bram Mens Wateringen; 3. Andre Grootveld Zoetermeer;
4. Jan Metselaar Bergschenhoek; 5. Edward Sol Spijkenisse; 6. Robbert Schaap
Voorburg; 7. Martin van Rij Zuidland; 8. Rik Nederlof Breda; 9. Erik de Niet
Den Haag; 10. Mark van Velthoven Wateringen; 11. Jaco van Beusichem Hoek van
Holland; 12. Michael-Angelo Romana Tilburg; 13. Cornelis Bakker Dirksland; 14.
Jorrit Walgien Amersfoort; 15. Erik Meerkerk Zuidland; 16. Fabrizio Korsman
Hoogvliet; 17. Arie van 't Geloof Dirksland; 18. Mike Kruijthof Dordrecht; 19.
Jaco Minke Hellevoetsluis; 20. Aad de Geus Maassluis;
OOSTVOORNE.(2017.08.03)
Beroepsrenners: 1. Bauke Mollema 2. Dylan van
Baarle Veenendaal; 3. Lars Boom Vlijmen; 4. Ramon Sinkeldam Assendelft; 5.
Wesley Kreder Reusel; 6. Luuc Bugter Nijmegen; 7. Thomas Leezer Smeermaas(Bel);
8. Marco Minnaard Wemeldinge; 9. Andre Looij Wilnis; 10. Michael Vingerling
Hellevoetsluis; 11. Roy Curvers Roggel; 12. Jesper Asselman Huissen; 13. Jasper
Ockeloen Dordrecht; 14. Berden de Vries Gieterveen; 15. Jason van Dalen
s-Gravenzande; 16. Bas Ottevanger Groot-Ammers; 17. Sven van Luijk Naaldwijk;
18. Kevin Inkelaar Abbenbroek; 19. Piotr Havik Bergambacht; 20. Brian van
Goethem Philippine;
Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Claudia
Koster Assendelft; 2. Nina Kessler Velserbroek; 3. Nancy van der Burg Gouda; 4.
Maaike Boogaard Zwaag; 5. Belle de Gast Utrecht; 6. Annemiek van Vleuten
Wageningen; 7. Irena Ossola 8. Anouska Koster De Westereen; 9. Marjolein van 't
Geloof Dirksland; 10. Esther van Veen Uitgeest; 11. Gina Hofland Krimpen aan de
IJssel; 12. Sophie de Boer Amsterdam; 13. Melissa van der Peet Den Haag; 14.
Janine van der Meer Hellevoetsluis; 15. Eveline de Groot Zoetermeer; 16. Demi
Vollering Berkel en Rodenrijs; 17. Ayesha McGowan 18. Rozanne Slik Bergen Nh;
19. Maddy Ward 20. Claudia Jongerius Hoogerheide;
Amateurs/Sportklasse: 1. Pim
Achterkamp Rotterdam; 2. Bram Mens Wateringen; 3. Jaco van Beusichem Hoek van
Holland; 4. Jeroen Bijnagte Rotterdam; 5. Barend Verhagen Woerden; 6. Gerhard
Joling Krimpen aan de IJssel; 7. Erwin Meijer Berkel en Rodenrijs; 8. Michel
Francois Hekelingen; 9. Stephan Borsboom Hellevoetsluis; 10. Gerard van Haaften
Dirksland; 11. Max Mesman Den Haag; 12. Henk de Jong Nieuwveen; 13. Ronald de
Waal Amstelveen; 14. Dennis ter Wal Watergang; 15. Jermo Agema Den Helder; 16.
Christian Kuikstra Heenvliet; 17. Jan Kees den Hartog Zuidland; 18. Otto
Schotte Hellevoetsluis; 19. Leon Hofman Bleiswijk; 20. Job Janssen Amsterdam;
OOSTVOORNE.(
2018.08.09 )
Beroepsrenners: 1. Dylan Groenewegen Amsterdam;
2. Fabio Jakobsen Heukelum; 3. Koen de Kort Arans; 4. Tom-Jelte Slagter Nij
Beets; 5. Timo Roosen Goirle; 6. Barry Markus Hoofddorp; 7. Coen Vermeltfoort
Vlijmen; 8. Bram Tankink Rekem; 9. Nils Eekhoff Rijsenhout; 10. Marco Minnaard
Wemeldinge; 11. Tom Vermeer Merksplas; 12. Jason van Dalen s-Gravenzande; 13.
Nick van der Lijke Rotterdam; 14. Roderigo Araque Lorente Spanje 15. Daan Hoole
Zuidland; 16. Daan van Sintmaartensdijk Zuidland; 17. Jordy Buskermolen
Kudelstaart; 18. Robbert de Greef Geldrop; 19. Raymond Kreder Oudenbosch; 20.
Cees Bol Zaandam;
Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Janine
van der Meer Hellevoetsluis; 2. Lauretta Hanson Fern Hill 3. Viivi Puskala
Helsinki 4. Marieke van Witzenburg Brielle; 5. Esther van Veen Uitgeest; 6.
Bente van Teeseling Abcoude; 7. Natalie van Gogh Nieuw-Vennep; 8. Evy Kuijpers
Lierop; 9. Ellen McDermott Glasgow 10. Lucy Garner London 11. Marjolein van 't
Geloof Dirksland; 12. Teuntje Beekhuis Eindhoven; 13. Claudia Jongerius
Hoogerheide; 14. Lise Visser Prinsenbeek; 15. Sharon Dommanschet Roosendaal;
16. Berdine Bakker Rotterdam; 17. Claudia van Dijk Zuidland; 18. Joanne
Groeneveldt Amstelveen; 19. Daniela Gass Duitsland 20. Liesbeth Zeeman
Oudkarspel;
Amateurs/Sportklasse: 1. Bram Mens
Wateringen; 2. Jeroen Martens Rotterdam; 3. Remco Bertelink Ede; 4. Tijs Dekker
Oosthuizen; 5. Jaco van Beusichem Hoek van Holland; 6. Norman Meerkerk
Zuidland; 7. Martin van Rij Zuidland; 8. Wout Roos Stad aan; 9. Gert van der
Grijn Ameide; 10. Rick van Vliet Rotterdam; 11. Erwin Meijer Berkel en
Rodenrijs; 12. Jan Kees den Hartog Zuidland; 13. Edward Sol Spijkenisse; 14.
Emiel van Dijk Hellevoetsluis; 15. Robert Reincke Hellevoetsluis; 16. Leon
Oosters Hellevoetsluis; 17. Lennart van van Houten Brielle; 18. Martijn
Harteloh Dordrecht; 19. Dave Kortekaas Rotterdam; 20. Erik Stolk Oostvoorne
OOSTVOORNE .(
2019.08.08 )
Beroepsrenners: 1. Mike Teunissen Rosmalen; 2.
Dylan van Baarle Monaco; 3. Cees Bol Zaandam; 4. Ramon Sinkeldam Assendelft; 5.
Koen de Kort Arans; 6. Jesper Asselman Huissen; 7. Piotr Havik Ammerstol; 8.
Daan van Sintmaartensdijk Zuidland; 9. Maikel Zijlaard Rotterdam; 10. Tom
Leezer 11. Maarten van Trijp 12. Bas van der Kooij Maassluis; 13. Luuc Bugter
Arnhem; 14. Marco Doets Monnickendam; 15. David van der Poel 16. Roy Curvers
Roggel; 17. Alex Molenaar Oud-Beijerland; 18. Melvin van Zijl Harderwijk; 19.
Bas Ottevanger Groot-Ammers; 20. Coen Vermeltfoort Vlijmen;
Elite/Beloften-Vrouwen:1. Chantal
Blaak Berkel en Rodenrijs; 2. Julia Soek Den Ham; 3. Floortje Mackaij Woerden;
4. Eva Buurman Wervershoof; 5. Kylie Waterreus Ulestrasten; 6. Jeanne Korevaar
Groot-Ammers; 7. Natalie van Gogh Nieuw-Vennep; 8. Esmée Peperkamp Didam; 9.
Inge van der Heijden Schayk; 10. Ellen McDermott Whitby 11. Susanne Meistrok
Elshout; 12. Minke Bakker Monster; 13. Marieke van Witzenburg Brielle; 14.
Berdine Bakker Rotterdam; 15. Verena Batenburg Piershil; 16. Verena Eberhardt
Duitsland; 17. Jet Wildeman Nijmegen; 18. Lizzie Stannard Australie; 19. Esther
van der Burg Nootdorp; 20. Claudia van Dijk Zuidland;
Sportklasse/Basisleden: 1. Edward
Sol Spijkenisse; 2. Arne Jacobs 3. Leon Brouwer Rotterdam; 4. Emiel van Dijk
Hellevoetsluis; 5. Max Goote Rotterdam; 6. Cornelis Bakker Dirksland; 7. Dennis
ter Wal Amsterdam; 8. Jan Kees den Hartog Zuidland; 9. Guido Smit Voorburg; 10.
Matthieu Hendriks Lekkerkerk; 11. Paul Bakker Rhoon; 12. Danny den Hollander
Noordwijkerhout; 13. Eddy Hermsen Ochten; 14. Thomas Verduyn Spijkenisse; 15.
Bennie van den Heuvel Strijen; 16. Marco van Leeuwen Hellevoetsluis; 17. Robert
Reincke Hellevoetsluis; 18. René Rotscheid Apeldoorn; 19. Alexander Wagner
Oostvoorne; 20. Marco Duson Brielle;