NOORDELOOS.(
2000.08.07 )
Elite/Neo: 1. Nico Vuurens Meerkerk; 2.
Robin Veen Houten; 3. Heerko Gorter Werkendam; 4. Wilco
Zuijderwijk Poeldijk; 5. Perry Bothof Zwijndrecht; 6. Marco
Luyten Meerkerk; 7. Camiel van den Bergh Beesd; 8. Arno Wallaard
Noordeloos; 9. Hein Zwinkels Monster; 10. Martijn de Groot
Giessenburg; 11. Pascal Schoots Tiel; 12. Emiel van Dijk
Spijkenisse; 13. Robert Sienders Puttershoek; 14. Harry van
Putten Hagestein; 15. Brian Aherr Ierland; 16. Ramon van der Knaap
Hellevoetsluis; 17. Andy Knijpinga Utrecht; 18. Corne Castein
Meerkerk; 19. Oscar Verheul IJsselstein; 20. Wilfred van Hof
Ottoland;
Dames-Junioren/Nieuweling-Meisjes; 1. Suzanne
de Goede Zoeterwoude; 2. Sandra Duin Alkmaar; 3. Josephine
Groenveld Oppenhuizen; 4. Mirella Harju Finland; 5. Jaccolien
Wallaard Noordeloos; 6. Catharina Mulders Rotterdam; 7. Judith
Helmink Maurik; 8. Minke van Dongen Dongen; 9. Esther van der
Geest Lepelstraat; 10. Frederika van de Wiel Harkema; 11.
Mariëlle van Kalmthout Rucphen; 12. Daisy Emens Breda; 13.
Christa Pirard Sprundel; 14. Susan Hartog Jisp; 15. Corrien van
Haastert Waddinxveen; 16. Christa de Jong Rucphen; 17. Marieke
Storteler Zieuwent; 18. Karin van Veldhoven Valkenswaard/Dommelen; 19.
Chantal Cassee Haarlem; 20. Kristel Verkooijen Chaam;
NOORDELOOS.(
2001.08.06 ).
Elite/Neo/Sportkl.-a: 1. Nico
Vuurens Meerkerk; 2. Camiel van den Bergh Beesd; 3. Marcel Alma
Harskamp; 4. Arno Wallaard Noordeloos; 5. Hein Zwinkels Monster;
6. Erik Bos Rotterdam; 7. Tom Cordes Baarle-Nassau; 8. Oscar
Verheul IJsselstein; 9. Perry Bothof Zwijndrecht; 10. Arno Hartog
Giessenburg; 11. Corné Castein Meerkerk; 12. Peter van de Berg
Zuidland; 13. Luit Blom Oudewater; 14. Odwin Bink Amsterdam; 15.
Heerko Gorter Werkendam;16. Mathieu Heyboer Rhoon; 17. Duncan Kidd
Amerika; 18. Marco Luyten Meerkerk; 19. Pim Achterkamp
Nieuw-Lekkerland; 20. Walter de Kok Burgerveen;
Nieuwelingen: 1. Wim Stroetinga Oosterwolde;
2. Wim Botman Marken- binnen; 3. Rikke Dijkxhoorn Rijswijk; 4.
Ton Rob Medemblik; 5. Frederik Bekkers Bredevoort; 6. Wouter de
Groot Hillegom; 7. Ester Efraïm Lexmond; 8. Jeroen Poppe
Nijverdal; 9. Danny Sijtzel Almere; 10. Bart van der Valk
Pijnacker; 11. Dennie de Wit ’s-Gravendeel; 12. Jordy Luisman
Bargentheim; 13. Joeri Kouwenhoven Bleiswijk; 14. Erik Hopman
Egmond a/d Hoef; 15. Freek Wallaard Noordeloos; 16. Alessandro
Pangrazzi Alblasserdam; 17. Michiel-Jan van der Linde Ruinen;18. Patrick
Kos Zuid-Scharwoude; 19. Rob Zwekars Tilburg; 20. Rick Fransen
Saasveld;
NOORDELOOS. (
2002.07.29 )
Elite/Neo: 1. Heerko Gorter Werkendam; 2.
Nico Vuurens Meerkerk; 3. Arno Wallaard Noordeloos; 4. Arno
Hartog Giessenburg; 5. Marcel Alma Harskamp; 6. Johan van Ooijen
Giessenburg; 7. Camiel van den Bergh Beesd; 8. Peter de Bruin
Stolwijk; 9. Allard Epping Hoogblokland; 10. Warner Boekhout
Odijk;
Nieuwelingen: 1. Freek Wallaard Noordeloos;
2. Yondi Schmidt H.I. Ambacht;
NOORDELOOS. (
2003.08.04 )
Elite/Beloften: 1. Arno Wallaard Noordeloos;
2. Corne Castein Meerkerk; 3. Karl Menzies Bunnek/Australie; 4.
Dennis van Dijken Dodewaard; 5. Thijs Zonneveld Amsterdam; 6.
Bart Wolthuis Dussen; 7. Patrick Koeman Nieuwegein; 8. Steffen
van der Steen Dordrecht; 9. Nico Vuurens Meerkerk; 10. Ronald
Krijnen Hank; 11. Arno Hartog Giessenburg; 12. Boudewijn de
Graaff Ridderkerk; 13. Bram van der Leij Maarssenbroek; 14. Hendrik
Visser. Krimpen a/d IJssel;15. Robert van Plateringen Harderwijk; 16.
Marco Wesseling ’s-Hertogenbosch; 17. Luit Blom Oudewater; 18.
Vincent Geluwie Huizen;19. Pascal Schoots Tiel; 20. Erik Averesch
Elspeet;
Junioren: 1. Levi Heimans Diemen; 2. Efraïm Ester
Achterberg; 3. Bram Wind Wijk bij Duurstede; 4. Sjoerd Commandeur
Raamsdonk; 5. Joost Spring in 't Veld Mijdrecht; 6. Bart van der
Valk Pijnacker; 7. Arnoud Koot Limmen; 8. Steven Mengels
Enschede; 9. Dennie de Wit ’s-Gravendeel; 10. Freek Wallaard
Noordeloos; 11. Fokke Postma Drachtster-Compagnie; 12. Geert
Dijkshoorn Vlaardingen; 13. Arjan Molenaar Moerkapelle; 14. Paul
van Strien Ridderkerk; 15. Arno van der Zwet Houten; 16. Jochem
Verschoor Terwispel;17. Mark den Daas Oosterhout; 18. Randy Sint
Nicolaas Dordrecht;19. Vince van Coolwijk Amsterdam; 20. Rob Looymans
Geldrop;
NOORDELOOS .(
2004.08.09 )
Elite/Neo: 1. Patrick Koeman Nieuwegein;
2. Nico Vuurens Meerkerk; 3. Odwin Bink Amsterdam; 4. Bart
Vendrig Driebergen; 5. Marcel Alma Harskamp; 6. Pascal Schoots
Tiel; 7. Corne Castein Meerkerk; 8. Marco Luyten Meerkerk; 9.
Wim Spijkerboer Elspeet; 10. Arno Hartog Giessenburg; 11. Marcel
van Dijk Spijkenisse; 12. Vincent Geluwie Huizen; 13. Erik
Averesch Elspeet; 14. Sipke Zijlstra Bergum; 15. Frans van der
Does Wilnis; 16. Sander van Amerongen Rheden; 17. Hendrik Visser.
Krimpen a/d IJssel; 18. Rob Meiland Hoogerheide;19. Willem-Sytse Sipkema
Akkrum; 20. John Schouten Harderwijk;
Junioren; 1. Cornelius van Ooijen Giessenburg; 2.
Freek Wallaard Noorde- loos; 3. Tijmen Pesselse Giessenburg; 4.
Robin van der Lijn Vianen; 5. Arnoud Koot Limmen; 6. Thijs Kros
Noordeloos; 7. Kenny Oosterhoff Delft; 8. Pim Oome Lexmond; 9.
Randy Sint Nicolaas Dordrecht; 10. Leander Pronk Warmenhuizen; 11. Rene
Bunnik Berkel en Rodenrijs; 12. Winfred 't Hoen Monster; 13. Paul
Helderman Naaldwijk; 14. Thomas Bekkering Muntendam; 15. Rob de
Graaf Pijnacker; 16. Henk Bom s-Gravenzande; 17. Arnold Van De
Streek Oldebroek; 18. Martijn Schreuders Giessen; 19. Stefan van Meijeren
Nieuwpoort; 20. Rick de Jong Gorinchem;
NOORDELOOS .(
2005.08.08 )
Elite/Belofte: 1. Arno Wallaard Noordeloos;
2. Oscar Verheul Schoonhoven; 3. Marcel Alma Harskamp; 4.
Hans Timmermans Dongen; 5. Arnoud Koot Limmen;6. Patrick van Loon
‘s-Gravenmoer;7. Freek Wallaard Noordeloos; 8. Giancarlo Brand
Oud-Beijerland; 9. Niek Rentmeester Goes; 10. Erik Verstegen
Oosterhout;11. Reinier Honig Alkmaar; 12. Gideon de Jong Papendrecht;
13. Bart Vendrig Driebergen;14. Sander Aardenburg Zaandam; 15.
Jorrit Slaman Bergambacht; 16. John Schouten Harderwijk; 17.
Corne Castein Meerkerk;18. Cornelius van Ooijen Giessenburg; 19. Erik
Averesch Elspeet; 20. Stefan Huizinga Woudrichem;
Junioren: 1. Richard Kruithof Zwanenburg; 2. Ruud van
Wel Schagerbrug; 3. Thijs Kros Noordeloos; 4. Jeff Vermeulen
Rotterdam; 5. Pim Dome Lexmond; 6. Vincent de Wolf Spijkenisse;
7. Christian Kik Kruiningen; 8. Jan Coolen Geldrop; 9. Rick
de Jonge Arkel; 10. Jelle Schouten Vlaardingen; 11. Tijmen
Pesselse Giessenburg;12. Robin Chaigneau Meerkerk; 13. Arnout Van
Wanrooij Dordrecht;14. Michiel Groeneveld Heinenoord; 15. Rick de Jong
Gorinchem; 16. Martijn Schreuders Giessen;
NOORDELOOS.(
2006.08.07 )
Elite/Beloften: 1. Johnny Hoogerland Yerseke;
2. Niels Pieters Hoofddorp; 3. Jelle van Groezen Waspik; 4. Sander Oostlander
Heerjansdam; 5. Berry Nagelhout Doornspijk; 6. Marcel Alma Harskamp; 7. Ronald
Roos Hoogstraten; 8. Bart Aernouts Schijndel; 9. Ricardo van der Velde Breda;
10. Arnoud Koot Limmen; 11. Rene Smits Lage Zwaluwe; 12. Tom Vermeer Leusden;
13. Corné Castein Meerkerk; 14. Marvin van der Pluijm Hank; 15. Thijs Kros
Noordeloos; 16. Boudewijn de Graaff Heukelum; 17. Joram Hartogs Amersfoort; 18.
Erik Hopman Egmond aan den Hoef; 19. Hans Bloks Helmond; 20. Erik Jan Kooiman
Ammerstol;
Nieuwelingen: 1. Rune van der Meijden
Delfgauw; 2. Nils van Kooij Krimpen aan de Lek; 3. Ronald Dijkhuizen
Nieuwegein; 4. Steven van Leijen Wageningen; 5. Jelle Lugten Gouda; 6. Maik
Wensink Aalten; 7. Michiel Spannemaker Beverwijk; 8. Jonathan Eijssens Ermelo;
9. Patrick van Nunen Barendrecht; 10. Milan van den Ende Berkel en Rodenrijs;
11. Wouter Mesker Noordeloos; 12. Melvin Boskamp Leek; 13. Axel Post
Oegstgeest; 14. Jurriën Bosters Steenbergen; 15. Tamor Hartogs Amersfoort; 16.
Bas Oude Elferink Mijdrecht; 17. Stefan Kramer Hardinxveld-Giessendam;18. Robin
Huizinga Rozenburg; 19. Maikel Hogervorst Pijnacker; 20. Bernhard Kamphof Hasselt;
Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes/Vrouwen-B/C 1. Nicole
Pieters Hoofddorp; 2. Marieke den Otter Hoornaar; 3. Martine van den Herberg
Woerden; 4. Janieke Kalsbeek Hurdegaryp; 5. Krista Meesterburrie Alphen aan den
Rijn; 6. Anneke Lubeek Puttershoek; 7. Charlotte Bakker Puttershoek; 8. Josien
van den Heerik Bleskensgraaf; 9. Wilma Korevaar Puttershoek; 10. Daisy van der
Aa Losser; 11. Sione Jongstra Roosendaal; 12. Henja Verstraten Roosendaal; 13.
Annet Eendhuizen Hengelo ov; 14. Patricia Maasland Noordeloos; 15. Anja
Versluis 16. Danielle Dekker Lekkerkerk; 17. Anne Marie van Dijk 18. Marieke
Dunnink Giessenburg; 19. Sanne van Gorsel Puttershoek; 20. Hannah Pronker
Sleeuwijk;
NOORDERLOOS.(
2007.07.30 )
Elite/Beloften: 1. Nico Vuurens Meerkerk; 2.
Martijn Lust Heerhugowaard; 3. Niels Pieters Hoofddorp; 4. Patrick Koeman
Nieuwegein; 5. Frank Visser Gouda; 6. Arno Hartog Giessenburg; 7. Boudewijn de
Graaff Heukelum; 8. Bart van Haaren Duivendrecht; 9. Wouter de Groot Hillegom;
10. Martijn Stougje Naaldwijk; 11. Sander Aardenburg Zaandam; 12. Thijs Kros
Noordeloos; 13. Paul Helderman Naaldwijk; 14. Frans van der Does Wilnis; 15.
Michel Reuser Tiel; 16. Nico van Dijk Harmelen; 17. Bart Vendrig Maurik; 18.
Jeroen Bijnagte Papendrecht; 19. Joram Hartogs Amersfoort; 20. Jochem Verschoor
Terwispel;
Junioren: 1. Frank de Reus Strijen; 2. Wouter Mesker
Noordeloos; 3. Jeftha van Ooijen Giessenburg; 4. Niels Lommers Gouda; 5. Tom
Lotz Schoonhoven; 6. Ronald Dijkhuizen Nieuwegein; 7. Pieter-Pascal Heyligers
Haarlem; 8. Leander Rutten Gouda; 9. Maikel Hogervorst Pijnacker; 10. Arian
Oosthoek Hendrik-ido-Ambacht; 11. Jack Vermeulen Tinte; 12. Patrick van Nunen
Barendrecht; 13. Sven Tuit Leiden; 14. Stef Veenhof Nieuwveen; 15. Robin Huizinga
Rozenburg; 16. Mitchell Boet Mijnsheerenland;
Elite-Vrouwen z.c/Vrouwen-B: 1. Natalie
van Gogh Nieuw-Vennep; 2. Tessa Kortekaas Voorhout; 3. Kirsten Peetoom
Badhoevedorp; 4. Patricia van Loon s-Gravenmoer; 5. Maryam Rogers Engeland; 6.
Sanne Fictoor Wijk bij Duurstede; 7. Josien van den Heerik Bleskensgraaf; 8.
Marielle Kerste Harmelen; 9. Anne Heijkoop Ammerstol; 10. Eva Heijmans Diemen;
11. Caroline Haninge Zweden; 12. Ingeborg Kreuze Assen; 13. Tone Hatteland
Noorwegen; 14. Hanneke Tenniglo Albergen; 15. Janieke Kalsbeek Hurdegaryp; 16.
Sofie van Horik Heukelum; 17. Susan Hartog Jisp; 18. Christy Verkerk Lienden;
19. Mirjam van Dijk Pijnacker; 20. Janet Lassche Amsterdam; 21. Anneke Lubeek
Puttershoek;
NOORDELOOS .(
2008.08.04 )
Elite/Beloften: 1. Ronald Roos Hoogstraten; 2.
Bart Vendrig Maurik; 3. Nico Vuurens Meerkerk; 4. Marcel Alma Harskamp; 5.
Niels Pieters Hoofddorp; 6. Randy Sint Nicolaas Dordrecht;7. Arian Oosthoek
Hendrik-ido-Ambacht;8. Rob Disseldorp Rijpwetering;9. Ronald Schur Zaandam; 10.
Joost Legtenberg Arnhem; 11. Martin van Plateringen Nieuwegein;12. Koos Jeroen
Kers Amstelveen;13. Jochem Verschoor Terwispel;14. Robin van der Lijn Vianen;
15. Cornelius van Ooijen Giessenburg;16. John Schouten Harderwijk;17. Frans van
der Does Wilnis; 18. Jeroen Akkerman Almere; 19. Andy Knijpinga Utrecht; 20.
Tim Nederlof Harmelen;
Elite-Vrouwen Zc/Vrouwen-B:1. Josien
van den Heerik Bleskensgraaf;2. Wilma Korevaar Groot-Ammers;3. Kirsten Peetoom
Badhoevendorp;4. Linda van Vliet Nijmegen; 5. Marieke den Otter Hoornaar;6.
Marion Bax Bavel; 7. Anne de Wildt Heiloo; 8. Imke Hartogs Amersfoort; 9.
Anneke Lubeek Puttershoek;10. Susan Hartog Jisp;
Junioren: 1. Wouter Wippert Oosterhesselen;2. Mitchell Boet
Mijnsheerenland;3. Niels Lommers Gouda; 4. Bob van der Tholen Rotterdam;5.
Jerwin Wieser Zoetermeer; 6. Maikel Hogervorst Pijnacker;7. Cees-Jan Kortlever
Zevenhuizen Zh;8. Pieter-Pascal Heyligers Haarlem;9. Jerry van Koppen
Pijnacker;10. Wouter Mesker Noordeloos;11. Joni Holtkamp Tubbergen; 12. Jonas
Konijnenberg Schoorl;13. Robbert van Andel Abbenes;14. Robin Huizinga Rozenburg
Zh;15. Jasper van Mierle Nijmegen;16. Michiel Spannemaker Beverwijk;17. Rick
Overwijk Lisserbroek; 18. Rowdy Bryant Zaandam; 19. Eelco Biersteker Heerhugowaard;
20. Ferry Fransen Noorden;
NOORDELOOS .(
2009.08.03 )
Elite/Beloften: 1. Wouter de Groot Lochem; 2.
Wouter Mesker Noordeloos; 3. Nico Vuurens Meerkerk; 4. Niels Pieters Hoofddorp;
5. Ronald Roos Hoogstraten (Belgie) 6. Bart Vendrig Maurik; 7. Gideon de Jong
Hendrik-ido-Ambacht; 8. Thijs Kros Noordeloos; 9. Mike Terpstra Krommenie; 10.
Icar Hartogs Amersfoort; 11. Boudewijn de Graaff Rotterdam; 12. Patrick Ruckert
Volendam; 13. Lars van de Vall Ouderkerk aan den Amstel; 14. Randy Sint Nicolaas
Dordrecht; 15. Thijs Poelstra Tubbergen; 16. Martijn Stougje Naaldwijk; 17.
Niels Lommers Gouda; 18. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 19. Arian Oosthoek
Hendrik-ido-Ambacht; 20. Rene Kolbach Brakel;
Elite-Vrouwen/Vrouwen-B: 1. Bianca
van den Hoek Bussum; 2. Moniek Tenniglo Albergen; 3. Sanne Fictoor Wijk bij
Duurstede; 4. Kimberly van den Berg Nieuwleusen; 5. Jessica Glasbergen Den
Helder; 6. Marieke den Otter Hoornaar; 7. Samantha van Steenis Hoogland; 8.
Janne Brok Helvoirt; 9. Manon Klomp Tilburg; 10. Barbara de Ridder Noordwijk
Zh; 11. Annika Heijnen Ermelo; 12. Sofie van Horik Oosterwijk; 13. Eline
Lagendijk Bergambacht; 14. Marion Bax Bavel; 15. Debbie Ammerlaan Delft; 16.
Cindy van den Berg Borne; 17. Liesbeth Zeeman Oudkarspel; 18. Susan Hartog Assendelft;
19. Janieke Kalsbeek Hurdegaryp; 20. Ellen Hazelaar Klarenbeek;
Amateurs-A: 1. Marc van Grinsven Deurne; 2.
Robert de Poel Dordrecht; 3. Frank Nijssen Haarlem; 4. Arno van der Veen
Meerkerk; 5. Michel Reuser Tiel; 6. Eddy Hermsen Ochten; 7. Fred Pronk
Heerhugowaard; 8. Michael Kortekaas Kudelstaart; 9. Martin Bekking Apeldoorn;
10. Gerben van de Reep Hillegom; 11. Ramon van der Knaap Hellevoetsluis; 12.
Marcel Jacobs Uithoorn; 13. Luuc Rutgers Delft; 14. Martijn de Groot Vuren; 15.
Bert Koelewijn Soest; 16. Marc Janssen Enschede; 17. Peter van de Reep
Hillegom; 18. Gerwin Groenewege Elburg; 19. Robin Huizinga Rozenburg; 20. Menno
Gobielje Gouda;
NOORDELOOS .(
2010.08.09 )
Elite/Beloften: 1. Niels Pieters Hoofddorp; 2.
Rodrigo Mendieta Argentinie; 3. Mitchell Huenders Hoofddorp; 4. Jordy Beuker
Hilversum; 5. Ronald Roos Hoogstraten (Bel); 6. Peter van Agtmaal Huijbergen;
7. Arian Oosthoek Hendrik-ido-Ambacht; 8. Thijs Kros Noordeloos; 9. Leander
Schreurs Elburg; 10. Stefan Breemes Amsterdam; 11. Milan van den Ende Berkel en
Rodenrijs; 12. Ton Slippens Schagen; 13. Mike Terpstra Assendelft; 14. Sander
Oostlander Heerjansdam; 15. Randy Sint Nicolaas Dordrecht; 16. Ivar Hartogs
Amersfoort; 17. Sjoerd Botter Veenendaal; 18. Thijs Poelstra Nijmegen; 19.
Malaya van Ruitenbeek Delft; 20. Koos Jeroen Kers Amstelveen;
Junioren: 1. Dylan Groenewegen Amsterdam; 2. Jesper Schipper
Noordwijk; 3. Roeland Dijkshoorn Vlaardingen; 4. Tristan Sint Nicolaas
Dordrecht; 5. Etienne Kooreman Aalsmeer; 6. Diederik Deelen Berkenwoude; 7.
Jeffrey Verschuren Hank; 8. Dennis Eikelenboom Hardinxveld-Giessendam; 9. Tim
de Winter Capelle aan den IJssel; 10. Gijs Schefferlie Rhenen; 11. Joost van de
Poll Culemborg; 12. Jesper van Doorne Vlaardingen; 13. Ian Oukes Zaltbommel;
14. Erik Groeneveld Heinenoord; 15. Björn van Steenoven Capelle aan den IJssel;
16. Tom Maatkamp Warnsveld; 17. Niels van Oosterhout Geertruidenberg; 18. Bart
Buijk Hardinxveld-Giessendam; 19. Ruben Ubels Nijkerk; 20. Tim Pijpers
Raamsdonksveer;
Elite-Vrouwen ZC/Vrouwen-B: 1. Anna van
der Breggen Hasselt; 2. Bianca van den Hoek Bussum; 3. Jessica Glasbergen Den
Helder; 4. Emily Collins Nieuw-Zeeland; 5. Linda Ringlever Nijmegen; 6. Kirsten
Peetoom Badhoevendorp; 7. Irene Tesink Amsterdam; 8. Samantha van Steenis
Hoogland; 9. Judith Bloem Kwintsheul; 10. Michelle Geoghegan Ierland; 11.
Catharina Mulders Utrecht; 12. Sofie van Horik Oosterwijk; 13. Geerike Schreurs
Zwolle; 14. Juliette Wigbold Hengelo; 15. Manon Klomp Tilburg; 16. Hielke
Elferink De Bilt: 17. Yukiyo Hori Japan; 18. Ines Klok Rockanje;19. Marieke den
Otter Hoornaar; 20. Melissa Slewe Assendelft;
NOORDELOOS.(2011.08.08
)
Elite/Beloften: 1. Dennis Smit Zwanenburg; 2.
Mitchell Huenders Hoofddorp; 3. Sander Lormans Heemskerk; 4. Bart Aernouts
Kalmthout Bel; 5. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 6. Martijn Lust Schoorl; 7.
Marco Kuijvenhoven s-Gravenzande;8. Ronald Roos Merksplas (Bel); 9. Leander Schreurs
Elburg; 10. Mickey Kallenfels Breda; 11. Bart Vendrig Maurik; 12. Corné Castein
Arnhem; 13. Tim Nederlof Breukelen; 14. Thijs Poelstra Nijmegen; 15. Frank de
Reus Strijen; 16. Eltjo de Haan Ameide; 17. Wouter de Groot Pijnacker; 18.
Jesse de Haan Oldebroek; 19. Marc Janssen Ede; 20. Steven Stenekes Almere;
Elite-Vrouwen ZC/Amateur-Vrouwen: 1. Marieke
den Otter Hoornaar; 2. Anna van der Breggen Zwolle; 3. Marjolein Claessen
Hoeven; 4. Linda Ringlever Nijmegen; 5. Henriette Woering Rozenburg; 6. Baukje
Doedee Driewegen; 7. Melanie Woering Rozenburg; 8. Joukje Braam Dordrecht; 9.
Bianca van den Hoek Bussum; 10. Kirsten Peetoom Badhoevendorp;11. Lotte Lepisto
Finland; 12. Ines Klok Rockanje; 13. Sione Jongstra Utrecht; 14. Sofie van
Horik Oosterwijk; 15. Kimberly van den Berg Nieuwleusen;16. Wilma Korevaar
Groot-Ammers; 17. Anne Eversdijk Kapelle; 18. Amanda Bongaards De Lier; 19.
Anouk Rockx Oud-Gastel; 20. Jarmila Matchacova Tsjechie;
Junior-Vrouwen: 1. Rebecca Talen Spijkenisse;
2. Riejanne Markus Amstelveen; 3. Jet Wildeman Raalte; 4. Natasja Nieuwenhuizen
s-Gravenzande;5. Janine van der Meer Abbenbroek; 6. Pauliena Rooijakkers
Asten-Heusden;7. Nike Beckeringh Amstelveen; 8. Roxanne Geers Steenbergen; 9.
Britt Teunissen Ysselsteyn Lb; 10. Daisy Rodenburg Rotterdam; 11. Rowie van
Capel Nieuwkoop;
Nieuweling-Meisjes: 1. Jeanne
Korevaar Groot-Ammers; 2. Femke Geeris Geldrop; 3. Chanella Stougje Zuidland;
4. Mady van der Zeijden Poeldijk; 5. Mey- Elle Naveh Israel;
NOORDELOOS.(2012.07.30)
Elite-Mannen/Beloften: 1. Bart
Vendrig Maurik; 2. Robin Chaigneau Meerkerk; 3. Robbert-Jan Mol
Nibbixwoud; 4. Derk Abel Beckeringh Amstelveen; 5. Roy Pieters
Zwanenburg; 6. Ronald Roos Merkplas (Bel); 7. Tim Nederlof
Breukelen; 8. Martijn Lust Schoorl; 9. Mitchell Huenders
Hoofddorp; 10. Stefan Breemes Amsterdam; 11. Nils van Kooij
Krimpen a/d Lek; 12. Wouter Been Delft; 13. Boudewijn de Graaff
Oosterwijk; 14. Joost van de Poll Zoelmond; 15. Lennard van den
Berg Rotterdam; 16. Wilbert van Binsbergen Dodewaard; 17.
Alexandros Papaderos Griekenland; 18. Marco Kuijvenhoven s-Gravenzande;
19. Christian Kos Arnhem; 20. Jeroen van Zanten Meerkerk;
Elite Club-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen:
1. Anna van der Breggen Hasselt; 2. Loren Rowney Australie; 3.
Winanda Spoor Rijswijk Zh; 4. Joukje Braam Dordrecht; 5. Lisanne
Soemanta Haarlem; 6. Willeke Knol Hasselt; 7. Yukiyo Hori
Kanagawa (Jap); 8. Natasja Nieuwenhuizen s-Gravenzande; 9. Silke
Kogelman Lemelerveld; 10. Rozanne Slik Bergen Nh; 11. Djoeke
Donkers Amersfoort; 12. Moniek Tenniglo Albergen; 13. Ines Klok
Rockanje; 14. Ashlynn van Baarle Zoetermeer; 15. Daniéle
Lissenberg Den Ham; 16. Hilde Oudman Nijmegen; 17. Liesbeth
Zeeman Oudkarspel; 18. Kimberly van den Berg Nieuwleusen; 19.
Anneke Lubeek Puttershoek; 20. Jolanda Spruit Maarssen;
Sportklasse: 1. Tonnie Akkermans Etten-Leur;
2. Chris Maas Papendecht; 3. Jan Muis Giessenburg; 4. Jeroen
Bijnagte Papendecht; 5. Harmen Brandwijk Bleskensgraaf; 6. Teo
Muis Gorinchem; 7. Roderik Egberink Hilversum; 8. Hans Lap
Hendrik-ido-Ambacht; 9. Gerard van Haaften Dirksland; 10. Dick
van der Breggen Ellemeet; 11. Paul van Heijningen Rotterdam; 12.
Zeger van der Ham Werkendam; 13. Anton in Veld Nieuw-Lekkerland; 14.
Kevin den Hartog Goudriaan 15. Jorrit Noppen Dordrecht; 16.
Wieger van der Schaaf Den Haag;
NOORDELOOS.(
2013.08.05 )
Elite/Beloften: 1. Mike Teunissen Ysselsteyn
LB; 2. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 3. Matti Manninen Finland; 4. Aron Kremer
Vierpolders; 5. Jeroen Breewel Wilnis; 6. Ike Groen Tuitjenhorn; 7. Peter van
de Put Dronten; 8. Bart Vendrig Maurik; 9. Ronald Roos Merksplas(Belgie); 10.
Gerhard Joling Krimpen aan den IJssel; 11. Dennis Smit Zwanenburg; 12. Bart van
den Berg. Wijngaarden; 13. Jeroen Janssen Nijmegen; 14. Erik Volotzky Amerika;
15. Eddy van IJzendoorn Tiel; 16. Lars van de Vall Ouderkerk aan den Amstel;
17. Marco Kuijvenhoven s-Gravenzande; 18. Stefan Breemes Amsterdam; 19. Robin
Chaigneau Zaltbommel; 20. Merijn Korevaar Groot-Ammers;
Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Winanda
Spoor Apeldoorn; 2. Joukje Braam Dordrecht; 3. Rozanne Slik Bergen Nh; 4. Nike
Beckeringh Amstelveen; 5. Melanie Woering Rozenburg; 6. Jarmila Machacova
Tjechie; 7. Kirsten Niessen Veenendaal; 8. Samantha van Steenis Hoogland; 9.
Chantal Blaak Nieuwerkerk aan den IJssel; 10. Kirsten Peetoom Maastricht; 11.
Annet Pit Beekbergen; 12. Bianca van den Hoek Bussum; 13. Henriette Woering
Rozenburg; 14. Sandra van Veghel Esch; 15. Anne Ewing Engeland: 16. Sofie van
Horik Oosterwijk; 17. Daisy Rodenburg Rotterdam; 18. Silke Kogelman
Lemelerveld; 19. Susan Hartog Assendelft; 20. Hester Wagenaar Epe;
Amateurs/Sportklasse: 1. Douwe
Schouten Vlaardingen; 2. Robert de Poel Dordrecht; 3. Albert van Riessen
Rotterdam; 4. Gijsbert Nieuwkoop Veen; 5. Andy Knijpinga Utrecht; 6. Eddy
Hermsen Ochten; 7. Marc den Hoed Pijnacker; 8. Rik de Voogd Rotterdam; 9. Emiel
van Dijk Hellevoetsluis; 10. Pim Achterkamp Rotterdam; 11. Brian Burggraaf
Velserbroek; 12. Jeroen Wesselius Voorburg; 13. Maxim Harteloh De Lier; 14.
Thijs Kros Noorderloos; 15. Martijn de Groot Gorinchem; 16. Marcel Lambregts
Meteren; 17. Xander Moerman Vianen; 18. Maarten van Zanten Apeldoorn; 19. Johan
Hendriks Hilversum; 20. Erik Groeneveld Heinenoord;
NOORDERLOOS.(
2014.08.04 )
Elite/Beloften: 1. Lars van de Vall Ouderkerk
aan den Amstel; 2. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 3. Daan de Groot Lelystad; 4.
Roy Pieters Zwanenburg; 5. Dennis Smit Zwanenburg; 6. Wouter Mesker Noordeloos;
7. Jeroen Breewel Wilnis; 8. Arjan Hofman Nunspeet; 9. Bart Vendrig Maurik; 10.
Tim Rodenburg Berkel en Rodenrijs; 11. Milan van den Ende Berkel en Rodenrijs;
12. Mitchell Huenders Zeist; 13. Wouter Been Utrecht; 14. Diederik Deelen
Berkenwoude; 15. Stefan Breemes Amsterdam; 16. Barry Bel De Goorn; 17. Jeroen
Kaldenbach Hoorn; 18. Leander Schreurs Dronten; 19. Wim Kleiman Almelo; 20.
Marcel Lommers Sprang-Capelle;
Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Glenn van
Nierop Zoeterwoude; 2. Jan Arie Scherff Waardhuizen; 3. Emiel van Dijk
Hellevoetsluis; 4. Albert van Riessen Rotterdam; 5. Robbert Schaap Voorburg; 6.
Fabio Jakobsen Heukelum; 7. Nick Uithoven Babyloniënbroek; 8. Jeroen Wesselius
Voorburg; 9. Robert de Poel Dordrecht; 10. Xander Moerman Vianen; 11. Eddy
Hermsen Ochten; 12. Marc den Hoed Pijnacker; 13. Harmen Brandwijk
Bleskensgraaf; 14. Gijsbert Nieuwkoop Veen; 15. Martijn Harteloh Dordrecht; 16.
Mark Hermsen Ochten; 17. Jeffrey Doornbusch Breda; 18. Geert Minkema
Schoonhoven; 19. Witten Anthonise Dordrecht; 20. Arno Hartog Giessenburg;
NOORDELOOS.(
2015.08.03 )
Elite/Beloften: 1. Mitchell Huenders Maarn; 2.
Sebastiaan Pot Badhoevedorp; 3. Jan Willem van Schip Schalkwijk; 4. Derk Abel
Beckeringh Amstelveen; 5. Patrick Kos Zuid Scharwoude; 6. Jeroen Breewel
Wilnis; 7. Frank de Reus Papendrecht; 8. Jan Arie Scherff Waardhuizen; 9. Jordi
Talen Spijkenisse; 10. Dennis Smit Zwanenburg; 11. Randy Sint Nicolaas
Dordrecht; 12. Martijn Lust Tuitjenhorn; 13. Wouter Mesker Noordeloos; 14. Erik
Kramer Hardinxveld-Giessendam; 15. Wim Kleiman Almelo; 16. Bart van den Berg
Wijngaarden Zh; 17. Frank Niewold Lisse; 18. Jeroen van Zanten Meerkerk; 19.
Philip Kootstra Almelo; 20. Barry Bel De Goorn;
Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Glenn van
Nierop Zoeterwoude; 2. Erik Dekker Hedel; 3. Elmar van Hoorn Rotterdam; 4.
Robbert Schaap Voorburg; 5. Gerard van Haaften Dirksland; 6. Eddy Hermsen
Ochten; 7. Bram Mens Den Haag; 8. Erik de Niet Den Haag; 9. Pim Achterkamp
Rotterdam; 10. Lieven Anthonise Dordrecht; 11. Imo de Pruijssenaere de la
Woestijne Mijdrecht; 12. Arjan Seunninga Ede; 13. Bart Streefkerk Ameide; 14.
David van den Berg Leidschendam; 15. Koen Wulterkens Cuijk; 16. Stefan Teunis
Malden; 17. Henk de Jong Mijdrecht; 18. Emiel van Dijk Hellevoetsluis; 19. Coen
van den Berge Poeldijk; 20. Remco Schellevis Stolwijk;
Elite/Beloften/Amateur/Junior-Vrouwen: 1. Judith
Bloem Apeldoorn; 2. Ines Klok Rockanje; 3. Marjolein van 't Geloof Dirksland;
4. Kelly Markus Hoofddorp; 5. Eva Buurman Wervershoof; 6. Britt Teunissen
Ysselsteyn LB; 7. Jeanne Korevaar Groot-Ammers; 8. Melanie Woering Rozenburg;
9. Jarmila Machachova Tsjechie; 10. Sofie van Horik Oosterwijk; 11. Henriette
Woering Rozenburg; 12. Saskia Oomen Huis ter Heiden Ut; 13. Alicja Verhagen
Woerden; 14. Corine van der Zijden Tienhoven Zh; 15. Samantha van Steenis
Hoogland; 16. Chantal van der Gulik Poeldijk; 17. Anne Huinen Noordwijk Zh; 18.
Annet Pit Beekbergen; 19. Nicole Moerig Spanje; 20. Melissa van der Peet Den
Haag;
NOORDELOOS.(
2016.08.08 )
Elite/Beloften: 1. Fabio Jakobsen Heukelum; 2.
Koos Jeroen Kers Amstelveen; 3. Lars van de Vall Ouderkerk aan de Amstel; 4.
Arno Kleinjan Gouda; 5. Mitchell Huenders Maarn; 6. Roy Pieters Zwanenburg; 7.
Steven Stenekes Bennekom; 8. Jeroen Breewel Wilnis; 9. Arvid de Kleijn Herveld;
10. Melvin van Zijl Harderwijk; 11. Jordi Talen Spijkenisse; 12. Jasper de Laat
Moergestel; 13. Dennis Smit Zwanenburg; 14. Jos Koop Delft; 15. Bart van den
Berg. Wijngaarden; 16. Jarri Stravers Groot-Ammers; 17. Erik Kramer
Hardinxveld-Giessendam; 18. Dylan van Zijl Harderwijk; 19. Thomas Rabou
Loosbroek; 20. Leander Schreurs Elburg;
Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Martin
van Plateringen Almere; 2. Cees Snoek Volendam; 3. Marc van Grinsven Deurne; 4.
Robbert Schaap Voorburg; 5. Bram Mens Wateringen; 6. Ronald Greep Maasland; 7.
Ewout van der Kleij Utrecht; 8. Eddy Hermsen Ochten; 9. Tonny Berends
Giessenburg; 10. Bouwe Boonstra Rotterdam; 11. Gerjo Berentschot Zelhem; 12.
Jan Metselaar Bergschenhoek; 13. Jair Kelly Aruba; 14. Remco Schellevis
Stolwijk; 15. Martijn Harteloh Dordrecht; 16. Harmen Brandwijk Bleskensgraaf;
17. Erik de Niet Den Haag; 18. Job Janssen Amsterdam; 19. Pim Achterkamp
Rotterdam; 20. Menno Boogaard Utrecht;
Elite/Beloften/Amateur/Junior-Vouwen: 1. Winanda
Spoor Apeldoorn; 2. Jeanne Korevaar Groot-Ammers; 3. Sandra van Veghel Esch; 4.
Nina Kessler Velserbroek; 5. Sofie van Horik Oosterwijk; 6. Kelly Markus
Hoofddorp; 7. Esther van Veen Uitgeest; 8. Marjolein van 't Geloof Dirksland;
9. Judith Bloem Apeldoorn; 10. Marieke Kerkvliet Leiden; 11. Claudia Koster
Assendelft; 12. Danique Braam Veenwouden; 13. Merel Hofman Bleiswijk; 14. Evy
Kuijpers Lierop; 15. Melanie Woering Rozenburg; 16. Willemiek Meinders Dronten;
17. Britt Teunissen Ysselsteyn; 18. Bente Borsen Blaricum; 19. Roos Hoogeboom
Utrecht; 20. Karen Elzing Schoonebeek;
NOORDELOOS.(2017.07.31)
Elite/Beloften: 1. Jarri Stravers Groot-Ammers;
2. Joost van der Burg Rotterdam; 3. Jens van den Dool Hoogblokland; 4. Antonie
van Noppen Ridderkerk; 5. Arno Kleinjan Gouda; 6. Sjors Handgraaf Leiden; 7.
Kelvin van den Dool Hoogblokland; 8. Hans Dilling Nijmegen; 9. Mitchell
Huenders Maarn; 10. Kevin Wilmsen Haarlem; 11. Jordi Talen Spijkenisse; 12.
Nick Stöpler Woerden; 13. Rik Wielink Apeldoorn; 14. Eddy Gödde
Hendrik-ido-Ambacht; 15. Witten Anthonise Dordrecht; 16. Wim Kleiman Almelo;
17. Wouter de Groot Delft; 18. Hermen Bode Giessenburg; 19. Frank de Reus
Papendrecht; 20. Martijn Veling Utrecht;
Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Pim
Achterkamp Rotterdam; 2. Bram Mens Wateringen; 3. Henk de Jong Nieuwveen; 4.
Martijn de Groot Gorinchem; 5. Albert van Riessen Rotterdam; 6. Ronald de Waal
Amstelveen; 7. Bas Rijs Alkmaar; 8. Danny Vrolijk Schipluiden; 9. Ewout van der
Kleij Utrecht; 10. Martijn Korstanje Utrecht; 11. Jorick Heijn Leiden; 12. Noah
de Groot Ottoland; 13. Bart Streefkerk Ameide; 14. Remco Schellevis Stolwijk;
15. Sander Lodder Ridderkerk; 16. Martein Akse Heerde; 17. Martijn Harteloh
Dordrecht; 18. Julian Vlasblom Schoonhoven; 19. Job Janssen Amsterdam; 20.
Menno Boogaard Utrecht;
NOORDELOOS.(
2018.08.06 )
Elite/Beloften: 1. Folkert Oostra Duivendrecht;
2. Jordi Talen Spijkenisse; 3. Eddy Gödde Zwijndrecht; 4. Jos Koop Eindhoven;
5. Tom Wijfje Ter Aar; 6. Steven Stenekes Bennekom; 7. Diederik Deelen
Berkenwoude; 8. Martijn Veling Utrecht; 9. Arno Kleinjan Gouda; 10. Sjors Handgraaf
Leiden; 11. Jelmer Nuijten Utrecht; 12. Melle Meeuwisse Boskoop; 13. Koos
Jeroen Kers Amstelveen; 14. Peter Merx Warfhuizen; 15. Jorrit Walgien
Amersfoort; 16. Robin Wennekes Arnhem; 17. Muhammad Nup Aiman Bijschrijver 18.
Sander Lodder Ridderkerk; 19. Noah de Groot Ottoland; 20. Julian Stolk
Pijnacker;
Nieuwelingen: 1. Lucas Janssen Papendrecht;
2. Jens Bassa Noordeloos; 3. Noel Luijten Meerkerk; 4. Joël Nederveen
Hardinxveld; 5. Alexander Kok Amstelveen; 6. Timo de Zeeuw Molenaarsgraaf; 7.
Daan Brouwer Jaarsveld; 8. Bart Hordijk Mijnsheerenland; 9. Tjipke Bosma
Kullomerzwaag; 10. Vik Smulders Loon op Zand; 11. Sietse Kool Zevenhoven; 12.
Delano Swenne Heukelum; 13. Mike Bronswijk Honselersdijk; 14. Mathijs van
Putten Hagestein; 15. Benjamin Wessels Aalsmeer; 16. Niels Boom Alblasserdam;
17. Maurits Kool Kortenhoef; 18. Johan Dorussen Beuningen; 19. Maarten
Holsbrink Amstelveen; 20. Thijs Havenaar Berkel en Rodenrijs;
Elite/Beloften/Junior/Amateur-Vrouwen: 1. Charlotte
Kool Kortenhoef; 2. Danique Braam Veenwouden; 3. Bente van Teeseling Abcoude;
4. Kylie Waterreus Ulestraten; 5. Willemiek Meinders Dronten; 6. Evy Kuijpers
Lierop; 7. Nienke Wasmus Den Hoorn; 8. Mylene de Zoete Naaldwijk; 9. Minke
Bakker Monster; 10. Berdine Bakker Rotterdam; 11. Ingrit Verhoeff Groot-Ammers;
12. Iris van der Stelt Sassenheim; 13. Delore Stougje Zuidland; 14. Elisa Serné
Breda; 15. Esther van der Burg Nootdorp; 16. Linda Poelstra-Ringlever Berg en
Dal 17. Myrthe Willemsen Elst; 18. Emma Boogaard Zwaag; 19. Thirza Korevaar
Groot-Ammers; 20. Alicja Verhagen Woerden;
NOORDELOOS .(
2019.08.05 )
Elite/Beloften: 1. Remco Schouten Ammerstol; 2.
Jasper de Laat Moergestel; 3. Antonie van Noppen Ridderkerk; 4. Tom Wijfje Ter
Aar; 5. Arjan Hofman Nunspeet; 6. Bart Lemmen Utrecht; 7. Sven van Luijk
Naaldwijk; 8. Jordi Talen Spijkenisse; 9. Martijn Veling Utrecht; 10. Jasper
Verkuijl Almere; 11. Sander Lodder Ridderkerk; 12. Daan Hoeyberghs Belgie; 13.
Sjors Handgraaf Leiden; 14. Robin Wennekes Arnhem; 15. Steven Stenekes
Bennekom; 16. Jordy Buskermolen Kudelstaart; 17. Daniël Langereis Delft; 18.
David van den Berg Leidschendam; 19. Pascal Aandewiel Amsterdam; 20. Jarri
Stravers Groot-Ammers;
Junioren: 1. Jardi Christiaan van der Lee Schiedam; 2.
Serginho Wilshaus Haarlem; 3. Sten Verzijl Berkel en Rodenrijs; 4. Melvin Drost
Veenendaal; 5. Noel Luijten Meerkerk; 6. Jur Groot Koerkamp Raalte; 7. Stijn
van Lohuizen Heerde; 8. Delano Swenne Heukelum; 9. Muhammad Faizizzuddin
Maleisie; 10. James Potter Amersfoort; 11. Ole Veenhuis Assen; 12. Daan Brouwer
Jaarsveld; 13. Niels Reemeijer Spaarndam; 14. Tjipke Bosma Kollumerzwaag; 15.
Levi van Hoften Tiel; 16. Bram Leerkes Twello; 17. Joël Nederveen Hardinxveld;
18. Beau van Izerloo Dordrecht; 19. Thijs Brugging Bleiswijk; 20. Jian La Chan
Maleisie;
Elite/Beloften Club/Junior/Amateur-Vrouwen:1. Bente van
Teeseling Abcoude; 2. Bianca van den Hoek Bussum; 3. Amber van der Hulst
Hazerswoude; 4. Ellen McDermott Whitby 5. Hanneke Mulder Utrecht; 6. Silke
Smulders Loon op Zand; 7. Lily Schuitemaker Volendam; 8. Elisa Serné Breda; 9.
Mylene de Zoete Naaldwijk; 10. Tessa Dijksman Velserbroek; 11. Minke Bakker
Monster; 12. Mascha Mulder Ridderkerk; 13. Janneke van Rooijen Amstelveen; 14.
Berdine Bakker Rotterdam; 15. Charlotte Kool Kortenhoef; 16. Isabel Tambach
Assendelft; 17. Tamar van Heesewijk Rotterdam; 18. Mirthe van der Beek
Bergschenhoek; 19. Esther van der Burg Nootdorp; 20. Gina Hofland Krimpen aan
den IJssel;
Funklasse:1. Wouter de Bruin 2. Marcel Vonk 3. Teus van Dijk
4. Levi Terlouw 5. Sigvard van Wageningen 6. Lars Verhulsdonk 7. Jelle den
Hartog 8. Andre Sterk 9. Lennard Muilwijk 10. Bas Bendijk
Funklasse 1:1. Niels Bongers 2. Maarten
Molenaar Tienhoven; 3. Jan Bassa Goudriaan; 4. Aart van Beuzekom Nieuwpoort; 5.
Arjan van de Minkelis 6. Peter Visscher 7. Tom den Dekker 8. Gert-Jan Eskes
Streefkerk; 9. Niels Vink Sliedrecht; 10. Joost Bikker 11. Vincent Bouwens 12.
Jan-Piet Bikker 13. Arie-Peter Brouwer 14. Robert Koeman 15. Manoah De Groot
16. Bart Streefkerk 17. Koen van Wijngaarden 18. Aart Burggraaf 19. Mielus Van
Vliet 20. Xander Moerman