NIEUW-LEKKERLAND.(
2000.08.12 )
Elite/Neo: 1. Perry Bothof Zwijndrecht;
2. Robert Sienders Puttershoek; 3. Gerhard Klijnhout s-Gravendeel;
4. Emiel van Dijk Spijkenisse; 5. Pim van der Valk Middelharnis; 6.
Ronald Roos Zoetermeer; 7. Bert Dekker Ouderkerk a/d IJssel; 8.
Michel Duinmayer s-Gravenhage; 9. Roland Rozenveld Numansdorp; 10.
Stijn Boschker Schiedam; 11. Arno Hartog Giessenburg; 12. Dennis
van den Hurk Barendrecht; 13. Wesley Seigler Usa; 14. Wilfred
Verhagen Woerden; 15. Hein Zwinkels Monster; 16. Martijn Simons Wouw; 17.
Daniel Kleijn Wognum; 18. Marcel van Dijk Spijkenisse; 19. Erwin van Dam
Monster; 20. Wilfred van Hof Ottoland;
Sportkl.-A: 1. Sjaak
Olsthoorn Den Hoorn; 2. John Brand Vlaardingen; 3. Martin
Schouten Vlaardingen; 4. Jacco Tettelaar Vlaardingen; 5. Martijn
Harteloh Dordrecht; 6. John Oudshoorn Amstelhoek; 7. William de
Wolf Rotterdam; 8. Ruud Verbeek Amstelveen; 9. Jean Pierre van
Dongen Made; 10. Ronny Bossers Waspik; 11. Niky Deijkers Sint
Willebrord; 12. Peter van Leeuwen Zoetermeer; 13. Martin de Jong.
Vianen; 14. Jack Broeren St. Willebrord; 15. Camiel Zwart
Nieuw-Vennep; 16. Cor Baas Ouderkerk a/d Amstel; 17. Ruben
Mijnsbergen Rotterdam; 18. Iwan Jonkman Maassluis; 19. Mark
Brouwer Vlaardingen; 20. Hans Bal s-Gravenhage;
NIEUW-LEKKERLAND.(
2001.08.18 ).
Elite/Neo/Sportkl.-a/Vet.a:
1. Louis de Koning Zwartewaal; 2. Jan Hordijk Mijnsheerenland;3.
Hein Zwinkels Monster; 4. Erik Bos Rotterdam; 5. Rick Pieterse
Hoorn;6. Oscar Verheul IJsselstein; 7. Richard Visscher Zoetermeer; 8.
Corné Castein Meerkerk;9. Michael van der Wolf Ridderkerk; 10. Arno Hartog
Giessenburg;11. Bart Williams Berkel-Rodenrijs; 12. Robin Veen Houten;13. Kees van
Wageningen Arkel; 14. Erwin van Dam Monster; 15. Marco Luyten Meerkerk;16.
Gerhard Klijnhout ’s-Gravendeel; 17. Youri Dijkxhoorn Rijswijk; 18. Rene Lems
Papendrecht; 19. Erwin Gelens ’s-Gravendeel; 20. Thijs Dirkse Leimuiden;
Dames: 1. Arenda Grimberg Almelo; 2. Mirella van
Melis Tilburg; 3. Mariëlle van Scheppingen Uithoorn; 4. Catharina
Mulders Rotterdam; 5. Sandra Missbach Duitsland;6. Sandra Rombouts
Rijsbergen; 7. Debby Mansveld Gasselternijveen; 8. Sabrina
Raaijmakers Eindhoven; 9. Abke Francissen Rosmalen; 10. Fonny
Wekema Peize; 11. Sissy van Alebeek Rotterdam; 12. Astrid van Tol
Nieuwveen;13. Jaccolien Wallaard Noordeloos; 14. Afke Sijm Wognum;15.
Janneke Vos Kockengen; 16. Lenie Dijkstra Joure; 17. Angela
Hillenga Finsterwolde; 18. Joyce van den Nulft Spijkenisse; 19.
Melanie Mansveld Drouwen; 20. Maaike Hunink Boskoop;