LEXMOND.(
2000.04.15 )
Elite/Neo: 1. Corne Castein Meerkerk; 2.
Louis de Koning Zwartewaal; 3. Oscar Verheul IJsselstein; 4.
Antoine de Haan Groesbeek; 5. Roland Rozenveld Numansdorp; 6.
Pascal Schoots Tiel; 7. John den Braber Rotterdam; 8. Nico
Vuurens Meerkerk; 9. Robert Sienders Puttershoek; 10. Peter van
der Werff Utrecht; 11. Peep Mikli Estland; 12. Rinse van Etten
s-Gravenhage; 13. Harry van Putten Hagestein; 14. David Fictoor
Wijk bij Duurstede; 15. Dennis Hammink Dieren; 16. Jan Grit
Nieuwegein; 17. Remko Kramer Nijmegen; 18. Wilfred van Hof
Ottoland; 19. Michel Lodder Geldermalsen; 20. Marco Luyten
Meerkerk;
Junioren: 1. Jorrit Walgien Brielle; 2. Pim Achterkamp
Nieuw-Lekkerland; 3. Tjerk Boom Lexmond; 4. Hidde Bos
IJsselstein; 5. Arjan Molenaar Ameide; 6. Clemens Schilder
Zwaagdijk; 7. Bert van Buren Schoonhoven; 8. Bram Bruuschke
Limmen; 9. Boudewijn de Graaff Rotterdam; 10. Jos van Klink Mijdrecht; 11.
Edwin van der Scheer Hoek van Holland; 12. William Koehoorn Wageningen;
13. Dirk Jan Molenaar Rijswijk(Gld); 14. Thijs Wennink Hengelo; 15.
Bram Janssen Hoogeveen; 16. Koos Bramer Hoogeveen; 17. Rinze
Schuurmans Wergea/Warstiens; 18. Niels Vos Uddel; 19. Eric
Lamphen Veenendaal; 20. Wilco Boon Nieuw-Lekkerland;
Elite/Neo Derny’s: 1. Tom
Cordes Baarle-Nassau; 2. Nico Vuurens Meerkerk; 3. Corne Castein
Meerkerk; 4. Xander Moerman Lexmond; 5. Marco Luyten Meerkerk;
6. Ronald Roos Zoetermeer; 7. Arno van der Veen Meerkerk; 8.
Harry van Putten Hagestein; 9. Robert Sienders Puttershoek; 10.
Jaco Bouwer Gouda; 11. Arno Hartog Giessenburg;
LEXMOND.(
2002.04.20 )
Elite/Neo: 1. Nico Vuurens Meerkerk; 2.
Marcel Alma Harskamp; 3. Jeroen Lute Limmen; 4. Marco Luyten
Meerkerk; 5. Ronnie van Sintmaartensdijk Zuidland; 6. Boudewijn
de Graaff Ridderkerk; 7. Adam Cox Ossendrecht; 8. Duncan Kidd
Australie; 9. Cristian Neven Schoonhoven; 10. Pascal Schoots
Tiel; 11. Nash Kent Australie; 12. Niels Hamers Weert; 13.
Peter van den Berg Zuidland; 14. Alfred de Bruin Stolwijk; 15.
Ronald Krijnen Hank; 16. Arno van der Veen Meerkerk; 17. Camiel
van den Bergh Beesd; 18. Tom Cordes Baarle-Nassau; 19. Erwin
Meijer Delft; 20. Robert-Jan Zweers Eefde;
Sportkl.-b: 1. Teunis
Molenaar Linschoten; 2. Ronald van der Wal Vlaardingen; 3. Hermi
Beute Nijmegen; 4. Cor Baas Ouderkerk a/d Amstel; 5. Ad de Kuiper
Hardinxveld G.dam; 6. Rodrick de Munnik Utrecht; 7. Hans Lap
Hendrik Ido Ambacht; 8. Piet de Haas Tiel; 9. Willem Buitendijk
Lekkerkerk; 10. Kees Kosterman Leersum; 11. Ron van Rijswijk
Zoetermeer; 12. René Alblas De Meern; 13. Ronald van Wieringen
Leimuiden; 14. Ton van 't Schip Ouderkerk a/d Amstel;
15. Michel de Bondt Utrecht; 16. Chris Kolfschoten Montfoort; 17. Henk Winkel
Houten; 18. Leo Bruijstens Schijndel; 19. Benno Pauw Nieuwegein; 20. Gerard
Nugteren Amsterdam;
LEXMOND.(
2003.04.12 ).
Elite/Neo: 1. Louis de Koning Zwartewaal;
2. Jorrit Walgien Brielle; 3. Roy Spijker. Kampen; 4. Marc van Grinsven Deurne;
5. Pascal Schoots Tiel; 6. Sancho Hofman Utrecht; 7. Roy Curvers Haelen; 8.
Erik Bos Rotterdam; 9. Arno Hartog Giessenburg; 10. Oscar Verheul Schoonhoven;
11. Tim Hiemstra Drachten; 12. Niels Hamers Weert; 13. Leon Brouwer Rotterdam;
14. Sieger Haakma Beetsterzwaag; 15. Emiel van Dijk Hellevoetsluis; 16. Mikko
Siltanen Finland; 17. Chris Kerkdijk Tilburg; 18. Bart Beima Hardegarijp; 19.
Karl Menzies Bunnek/Australie; 20. Alfred de Bruin Stolwijk;
Junioren: 1. Wim Stroetinga Oosterwolde; 2. Dirk van Dam
Goes; 3. Efraďm Ester Achterberg; 4. Mike van der Putten Haarlem; 5. Wesley van
Dongen Made; 6. Evert van Bergen Zundert; 7. Dennie de Wit ’s-Gravendeel; 8.
Leon Burger Mijdrecht; 9. Roberto Secci Tilburg; 10. Bart van der Valk
Pijnacker;11. Sjon van der Valk Pijnacker; 12. Bastiaan Brok Nijverdal; 13.
Lauran de Winter Oud-Vossemeer; 14. Arjan Molenaar Moerkapelle; 15. Dirk Schoen
Schagerbrug; 16. Pieter Israel Kruiningen; 17. Frederik Bekkers Aalten; 18.
Cornelius van Ooijen Giessenburg; 19. Matthijs Bunnik Berkel en Rodenrijs; 20.
Daan Rijntjes Rijswijk;
LEXMOND. (
2004.04.17 )
Elite/Neo: 1. Marcel van Dijk Spijkenisse;
2. Nico Vuurens Meerkerk; 3. René van Oord Hank; 4. Mathijs
Loohuis Oldenzaal; 5. Louis de Koning Zwartewaal; 6. Arno Hartog
Giessenburg; 7. Rodrigo Mendieta s-Gravendeel; 8. Herman
Snoeijink Denekamp; 9. Wim Stroetinga Oldeberkoop; 10. Luit Blom
Oudewater; 11. Sander van Amerongen Rheden; 12. Ramon van der
Knaap Hellevoetsluis; 13. Vincent Weening Lelystad; 14. Lambertus
Koopmans Bolsward; 15. Wouter de Groot Hillegom; 16. Paul
Konijnenburg Ridderkerk; 17. Jeroen Akkerman Almere; 18. Hendrik
Visser. Krimpen a/d IJssel; 19. Anthony Di Battista Dordrecht; 20.
Maarten Freije Zoetermeer
Amateurs-A: 1. Iwan Jonkman Maassluis; 2.
Edwin Commandeur Amster- dam; 3. Martin Schouten Schiedam;4. Sander
Oostlander Heerjansdam; 5. Tjerk Boom Lexmond; 6. Frank Nijssen
Haarlem; 7. Ronald Barzilaij Vlaar- dingen; 8. Henk Ceelen
Ouderkerk a/d IJssel; 9. Ton Vrolijk Schipluiden; 10. Maas van
Schoonhoven Ede; 11. Rogier Pos Loosdrecht; 12. Erwin Gelens
‘s-Gravendeel; 13. Rodrick de Munnik Utrecht; 14. Xander Moerman
Utrecht; 15. Jack Broeren St. Willebrord; 16. Wilfred Veldkamp
Woerden; 17. Harry van Putten Hagestein; 18. Peter Jordaan
Maassluis; 19. Emiel Borsboom Woerden; 20. Vincent van Rijsewijk
Renkum;
LEXMOND
.( 2005.04.16 )
Elite/Belofte: 1. Arno Hartog Giessenburg; 2.
Andy Knijpinga Utrecht; 3. Bert Dekker Lekkerkerk; 4. Kenny van
Hummel Elden; 5. Peter van den Berg. Zuidland; 6. Menno de Boer
St. Maartensbrug; 7. Niels Pieters Hoofddorp; 8. Rik Nederlof
Woerden; 9. Edward Farenhout Zuidland; 10. Koos Jeroen Kers
Amstelveen; 11. Stefan Slager Rhenoy; 12. Roland Rozenveld
Numansdorp; 13. Jan Grit Nieuwegein; 14. Nico Vuurens Meerkerk;
15. Jeffrey Dirksen Tiel; 16. Maarten Bremer Dodewaard; 17.
Ferry den Elzen Noordwijkerhout; 18. Mark van Wegen Hoogland; 19.
Corne Castein Meerkerk; 20. David Bakker Utrecht;
Amateurs-A: 1. Jurgen Lindhoud Rotterdam;
2. Lars Weijers Bemmel; 3. Lars Rietveld Oudewater; 4.
Eric-Jan Hagedoorn Gouderak; 5. Wilfred Veldkamp Woerden; 6. Luit
Blom Oudewater; 7. Arno van der Veen Meerkerk; 8. Henk Ceelen
Ouderkerk a/d IJssel 9. Jaco Tettelaar Maassluis; 10. Eddy
Hermsen Ochten; 11. Tjerk Boom Lexmond; 12. Maarten Janssen
Rijssen; 13. Wilfried Goes Tegelen; 14. Rik de Schrijver
Oosterhout; 15. Bart van Haaren Duivendrecht;16. Michel Janssen Tilburg;
17. Ronald Roos Hoogstraten(Belgie); 18. Martijn Harteloh Dordrecht;
19. Andre Grootveld Zoetermeer; 20. Rien Schuurhuis Delft;
LEXMOND.(
2006.04.22 )
Elite/Beloften: 1. Arno Hartog Giessenburg; 2.
Edward Farenhout Zuidland; 3. Nico Vuurens Meerkerk; 4. Leon van Strien
Harderwijk; 5. Wally Buurstede Sint Willebrord; 6. Martin Kelderman Barneveld;
7. Bart Vendrig Driebergen-Rijsenburg; 8. Arnoud Witsenburg
Driebergen-Rijsenburg; 9. Erik van Bekkum Gendt; 10. Dennis van Dijken Bemmel;
11. Mazid Kramers Ridderkerk; 12. Maarten Bremer Dodewaard; 13. Rik Nederlof
Woerden; 14. Emiel van Dijk Hellevoetsluis; 15. Jeffrey van Henten Velserbroek;
16. Vincent Spierings Alkmaar; 17. Marcel Lamberts Groningen; 18. Rik van
IJzendoorn Tiel; 19. Gerhard Klijnhout s-Gravendeel; 20. René Rodenburg
Rotterdam;
Amateurs-A: 1. Tonnie Akkermans Breda; 2.
André van Reek Nieuw Vennep; 3. Jeroen Verwolf Gorinchem; 4. Tjerk Boom
Lexmond; 5. Lars Rietveld Oudewater; 6. Ronald Roos Hoogstraten; 7. Adrie
Frijters Wageningen; 8. David Bakker. Utrecht; 9. Ron van Eck Woerden; 10. Jan
van Zoest Lekkerkerk; 11. Lars Weijers Gendt; 12. Peter Nederlof De Meern; 13.
Jeroen van der Heiden Almelo; 14. Dennis van der Meiden s-Gravenhage; 15.
Jasper Bovendeert Zwolle; 16. Ad de Kuiper Hardinxveld-Giessendam;17. Gijsbert
Baars Leerdam; 18. Rik de Schrijver Oosterhout Nb; 19. Erik van Huuksloot
Krimpen aan den IJssel; 20. Cor van Leeuwen Ermelo;
LEXMOND.(
2007.04.21 )
Elite/Beloften: 1. Arno Hartog Giessenburg; 2.
Peter Mohlmann Apeldoorn; 3. Rodrigo Mendieta Argentinie; 4. Ronald Roos Hoogstraten
(Bel); 5. Marcel Alma Harskamp; 6. Thijs Kros Noordeloos; 7. Marc van Grinsven
Deurne; 8. Martijn Stougje Naaldwijk; 9. Jan Rongen Nijmegen; 10. Vincent de
Wolf Spijkenisse; 11. Jorrit Slaman Bergambacht; 12. Chris Opie Engeland; 13.
Herman Steensma Opende; 14. René Rodenburg Rotterdam; 15. Vincent Spierings
Alkmaar; 16. Tjeerd Dudok Wagenberg; 17. Randy Holleman Dordrecht; 18. Mazid
Kramers Ridderkerk; 19. Erwin van Leijen Ewijk; 20. Paul Konijnenburg
Ridderkerk;
Elite-Vrouwen/Vrouwen-B: 1. Annemiek
van Vleuten Wageningen; 2. Caroline Slikker Broek op Langedijk; 3. Henrieke
Blonk Montfoort; 4. Natalie van Gogh Nieuw-Vennep; 5. Nancy van der Burg
Delfgauw; 6. Trudie Speksnijder Lekkerkerk; 7. Dominique van der Stelt 8.
Charlotte Bakker Oud-Alblas; 9. Petra van Wijgerden Molenaarsgraaf; 10. Rylana
Soepenberg s-Gravenhage; 11. Anneke Lubeek Puttershoek; 12. Miranda Danse
s-Hertogenbosch; 13. Patricia Maasland Noordeloos; 14. Wilma de Moel
Groot-Ammers; 15. Ilona Valkenburg Enschede; 16. Danielle Schoenaker Uden; 17.
Marsja Hoogvorst Rotterdam; 18. Kristel de Vries Haarlem; 19. Liesbeth Zeeman
Oudkarspel; 20. Wilma Korevaar Groot-Ammers;
Amateurs-A: 1. Jasper Nijkamp Zwolle; 2.
Erik Meerkerk Zuidland; 3. Imo de Pruijssenaere Leusden; 4. Arno van der Veen
Meerkerk; 5. Maxim Harteloh De Lier; 6. Marcel Beumer Ede Gld.; 7. Harry van
Putten Hagestein; 8. Emiel Borsboom Woerden; 9. Mark Olieman Enschede; 10.
Gerrie Smit Hoofddorp; 11. Peter Jordaan Maassluis; 12. Cor van Leeuwen.
Ermelo; 13. Robert van Dalen Andel; 14. Pim Oome Lexmond; 15. Eddy Hermsen
Ochten; 16. Hans Weeda Zuidland; 17. Gijsbert Baars Leerdam; 18. Robin de
Pruyssenaere de la Woestijne Leusden; 19. Jeroen Verwolf Herwijnen; 20. Lars
Rietveld Oudewater;
LEXMOND. (
2008.04.19 )
Elite/Beloften: 1. Marc van Grinsven Deurne;
2. Marcel Alma Harskamp; 3. Steven Stenekes Almere; 4. Wouter
de Groot Hillegom; 5. Andre van Reek Nieuw-Vennep; 6. Ronald Roos
Hoogstraten Bel; 7. Jorg van Oostende Soest; 8. Tom Slippens
Schagen; 9. Frank de Reus Strijen; 10. Gerhard Klijnhout
s-Gravendeel; 11. Paul Helderman Naaldwijk; 12. Tjeerd Dudok
Wagenberg; 13. Martijn Stougje Naaldwijk; 14. Thijs Kros
Noordeloos; 15. Frank Niewold Lisse; 16. Jan Bos Nieuwehorne; 17.
Boudewijn de Graaff Rotterdam; 18. Nico Vuurens Meerkerk; 19.
Martin van der Wal Gouda; 20. Christian Kik Kruiningen;
LEXMOND (
2009.04.18 )
Elite/Beloften: 1. Jack Vermeulen
s-Gravendeel; 2. Daniel Borst Schoorl; 3. Bob Verkooijen Chaam; 4. Marco
Kleibeuker Ouderkerk aan den IJssel; 5. André van Reek Nieuw-Vennep; 6. Danny
Vrolijk Schipluiden; 7. Chris Opie Engeland; 8.
Rob Disseldorp Rijpwetering; 9. John den Engelsman Bakel; 10. Marco
Kuijvenhoven s-Gravenzande; 11. Randy Sint Nicolaas Dordrecht; 12. Steven
Stenekes Almere; 13. Luuk van Vliet Mijdrecht; 14. Rodrigo Mendieta
Argentinie; 15. Malaya van Ruitenbeek Delft; 16. Marcel Alma Harskamp;
17. Ronald Schur Zaandam; 18. Thijs Kros Noordeloos; 19. Melvin Boskamp Leek;
20. Tom Lotz Schoonhoven;
Amateur-A: 1. Ruud Zijlmans Roosendaal; 2. Jan Hordijk
Westmaas; 3. Michiel Bekker Apeldoorn; 4. Adrie Frijters Wageningen; 5. Xander
Moerman Vianen; 6. Jaco Tettelaar Maassluis; 7. Berry Roelofs Groesbeek; 8.
Edwin van de Laar Oosterhout.Nb; 9. Arnoud Witsenburg Driebergen-Rijsenburg;
10. Imo de Pruijssenaere Leusden; 11. Edwin Vrauwdeunt s-Gravenhage; 12. Jasper
Nijkamp Zwolle; 13. Arjan van Polen Amersfoort; 14. Chris Maas Papendrecht; 15.
Hans Weeda Zuidland; 16. Martin Bekking Apeldoorn; 17. Marc Boerboom Oss; 18.
Bert Koelewijn Soest; 19. Marcel Witte Amsterdam; 20. Cristian Neven
Schoonhoven;
LEXMOND.(2010.04.17)
Elite/Beloften: 1. Rodrigo Mendieta Argentinie;
2. Nieck Busser Nuenen; 3. Jack Vermeulen s-Gravendeel; 4.
Arno Hartog Giessenburg; 5. Christoph Dargatz 6. Michel Stroosnijder Hansweert;
7. Patrick Bos Amstelveen; 8. Martijn Simons Roosendaal; 9.
Jeroen Janssen Nijmegen; 10. Thijs Kros Noordeloos; 11. Gideon de
Jong Hendrik-ido-Ambacht; 12. Daan Bongers Baarlo; 13. Remko
Kramer Braamt; 14. Marcel Kamsma Gerwen; 15. Paul de Rooij
Deventer; 16. Randy Sint Nicolaas Dordrecht; 17. Daniël Borst
Schoorl; 18. Robin de Pruyssenaere de la Woestijne Leusden; 19. Tonny
Siemons Papendrecht; 20. Jefte de Bruijn Nijmegen;
Amateurs-A: 1. Patrick van Gortel
Apeldoorn; 2. Edwin Vrauwdeunt s-Gravenhage; 3. Hans Weeda
Zuidland; 4. Corné Castein Lopik; 5. Corne Verhoeks Zuilichem;
6. Martin Vrij Hellevoetsluis; 7. Robert de Poel Dordrecht; 8.
Adrie Frijters Wageningen; 9. Michel Reuser Tiel; 10. Xander
Moerman Vianen; 11. Arno van der Veen Meerkerk; 12. Martijn de
Groot Vuren; 13. Jarno van Wingerden Zwijndrecht; 14. Daan
Sindelka Hoogland; 15. Robert van Dalen Andel; 16. Henry Schut
Zeeland; 17. Tim Foppen Zoetermeer; 18. Martijn Harteloh
Dordrecht; 19. Martin van der Meijden Brakel; 20. Cees van 't Geloof Dirksland;
LEXMOND.(2011.04.16)
Elite-Mannen/Beloften: 1. Jorne
Videler Amstelveen; 2. Steven
Stenekes Ede; 3. Dennis Souverein
Haarlem; 4. Koos Jeroen Kers
Amstelveen; 5. Ronald Roos Merksplas
(Bel); 6. Michel Stroosnijder
Hansweert; 7. Tom Relou Rijswijk Zh; 8. Lenn Harrevelt Delft; 9. Rik van IJzendoorn Tiel; 10. Joop de Gans Hellevoetsluis; 11. Gerard Windhouwer Oostzaan; 12. Guus Schoth Amsterdam; 13. Ralph Gelens Hendrik-ido-Ambacht; 14. Marco Kuijvenhoven s-Gravenzande; 15. Martijn Pastoors Ede; 16. Randy Sint Nicolaas Dordrecht; 17. Eltjo de Haan Ameide; 18. Kobus Hereijgers Hedel; 19. Jesper Rietbroek Roelofarendsveen; 20. Didier Caspers Noordwijk;
Amateurs: 1. Jeroen
Verwolf Arkel; 2. Robert de Poel
Dordrecht; 3. Maxim Harteloh De Lier; 4. Marcel Alma Harskamp; 5. Pascal Schoots Tiel; 6. Frans van der Does Wilnis;7. André Kraan
Gouda; 8. Xander Moerman Vianen;9.
Arnoud Witsenburg Driebergen-Rijsenburg; 10.
Martijn de Groot Vuren; 11. Gerben
Nijmeijer Veenendaal; 12. Emiel
Borsboom Woerden; 13. ---- 14. Daan Sindelka Hoogland; 15. Ramon van der Knaap Hellevoetsluis; 16. Jaco Lekkerkerker Houten; 17. Arnold Jansen Amsterdam; 18. Marcel Jacobs Uithoorn; 19. Geert Minkema Schoonhoven; 20. Thomas van Holsteijn Dordrecht;
LEXMOND.(2012.04.14)
Elite/Beloften: 1. Robin Chaigneau Meerkerk;
2. Robert Berk Bergschen- hoek; 3. Jorrit Slaman Bergambacht; 4. Tom Vermeer
Leusden; 5. Tim Nederlof Breukelen; 6. Ruben Dorren Amsterdam; 7. Christopher
Macic Nieuw Zeeland; 8. Lars van de Vall Ouderkerk a/d Amstel; 9. Rick Craenen
Nederweert; 10. Edwin de Graaff De Kwakel; 11. Johan Berk Koudekerk a/d Rijn;
12. Frank de Reus Strijen; 13. Joost Spring in t Veld Mijdrecht; 14. Dennis
Leliveld Amstelveen; 15. Martijn Stougje Naaldwijk; 16. Niels van Otterloo.
Heerde; 17. Danny Vrolijk Schipluiden; 18. Jordy Beuker Huizen; 19. Arian
Oosthoek Hendrik-ido-Ambacht; 20. Steven Stenekes Doorwerth;
Sportklasse: 1. Tonnie Akkermans
Etten-Leur; 2. Teo Muis Gorinchem; 3. Brian Burggraaf Hoofddorp; 4. John
Oudshoorn Uithoorn; 5. Xander Moerman Vianen; 6. Chris Maas Papendrecht; 7.
Hans Lap Hendrik-ido-Ambacht; 8. Remco Bertelink Bennekom; 9. Erik van Zanten
Meerkerk; 10. Hermi Beute Nijmegen; 11. Walter Koster Hardinxveld-Giessendam;
12. Hans Bal s-Gravenhage; 13. Jorrit Noppen Dordrecht; 14. Peter Godde Almelo;
15. Hans van Eijk Nieuw-Vennep; 16. Roy Andes Heteren; 17. Jan Muis
Giessenburg; 18. Thom Van Beek Stompwijk; 19. Gerald Seuren Vierlingsbeek; 20.
Johnny van den Berg Beuningen;
LEXMOND.(
2013.04.13 )
Elite/Beloften: 1. Silvan Buis Nibbixwoud; 2.
Jorrit Slaman Bergambacht; 3. Sjors Handgraaf Leiden; 4. Jan Lof
Amsterdam; 5. Alex Bhogal Duitsland; 6. Frank de Reus Strijen;
7. Mitchell Huenders Almere; 8. Arian Oosthoek Rotterdam; 9.
Roy Eefting Apeldoorn; 10. Oscar Riesebeek Tiel; 11. Jeroen
Breewel Wilnis; 12. Mike Terpstra Assendelft; 13. Arie Teun
Roobol Rhoon; 14. Merijn Korevaar Groot-Ammers; 15. Rik Houwers
Delft; 16. Tjeerd van Aurich Wijk bij Duurstede; 17. Koen Bouwman Ulft; 18. Jordy Buskermolen Kudelstaart;
19. Jack Vermeulen s-Gravendeel; 20. Robbert-Jan Mol Nibbixwoud;
LEXMOND.(
2014.04.12 )
Elite/Beloften: 1. Robin Wennekes Dodewaard; 2.
Koos Jeroen Kers Amstelveen; 3. Tom Vermeer Leusden; 4. Jeroen Breewel Wilnis;
5. Lars van de Vall Ouderkerk aan den Amstel; 6. Mike Terpstra Assendelft; 7.
Johan Berk Koudekerk aan de Rijn; 8. Tristan Sint Nicolaas Dordrecht; 9. Milan
Brons Almere; 10. Patrick Bos Amstelveen; 11. Peter van de Put Apeldoorn; 12.
Nick Stöpler Woerden; 13. Rudy Vriend Schagen; 14. Eltjo de Haan Ameide; 15.
Martijn Knol Zwolle; 16. Rik van IJzendoorn Tiel; 17. Jonas Orset 18. David van
Eerd Breda; 19. Robert Berk Bergschenhoek; 20. Dennis Smit Zwanenburg;
Sportklasse: 1. Arno Hartog Giessenburg; 2.
Xander Moerman Vianen; 3. Gerard Windhouwer Oostzaan; 4. Arjan Seunninga Ede;
5. Harmen Brandwijk Bleskensgraaf; 6. Maarten Kot Oud-Beijerland; 7. Gerard
Kooistra Hendrik-ido-Ambacht; 8. Niels van Deursen Den Haag; 9. Roy Andes
Heteren; 10. Guy Frissen Neerbeek; 11. Auke Broex Ouderkerk aan den Amstel; 12.
Pim Achterkamp Rotterdam; 13. Guido de Koning Oostzaan; 14. John Oudshoorn
Uithoorn; 15. Adrie Frijters Wageningen; 16. Alfred Rooks Den Haag; 17. Witten Anthonise Dordrecht; 18. Frank Rijkhoff Veenendaal;
19. Freek de Jong Vught; 20. Gianni Schim Vierlingsbeek;
LEXMOND.(
2015.04.11 )
Elite/Beloften: 1. Lars van de Vall Ouderkerk
aan de Amstel; 2. Jerry Roling Heemskerk; 3. Rick van Breda Den Helder; 4. Tom
Vermeer Merkplas(Bel); 5. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 6. Koen
van de Klundert Woensdrecht; 7. Roy Pieters Zwanenburg; 8. Sjors Handgraaf
Leiden; 9. Oscar Riesebeek Tiel; 10. Mitchell Huenders Maarn; 11. Wouter de
Groot Delft; 12. Jaap Kooijman Sittard; 13. Darijus Dzervus Litouwen; 14.
Robert Berk Bergschenhoek; 15. Erik Kramer Hardinxveld-Giessendam; 16. Carlo
van Doorn Hintham; 17. Danny Vrolijk Schipluiden; 18. Diederik Deelen
Berkenwoude; 19. Johan Berk Hazerswoude-Rijndijk; 20. Melvin van Zijl
Harderwijk;
Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Rens
Tulner Lexmond; 2. Elias de Bruijne Utrecht 3. Corne Verhoeks Zuilichem; 4.
Robbert Schaap Voorburg; 5. Peter Fils Pijnacker; 6. Tonny Berends Giessenburg;
7. Joren Bronkhorst Gorinchem; 8. Niels van Deursen Den Haag; 9. Emiel Borsboom
Woerden; 10. Xander Moerman Vianen; 11. Mark van Leengoed Etten-Leur; 12. Sjors
Beijer Wageningen; 13. Jarco van Binsbergen Herveld; 14. Arjan Seunninga Ede;
15. Marcel Lambregts Meteren; 16. Martijn Veling Bilthoven; 17. Mike Kruijthof
Dordrecht; 18. Stefan Slager Beesd; 19. Lieven Anthonise Dordrecht; 20. Martijn
Harteloh Dordrecht;
LEXMOND.(
2016.04.09 )
Elite/Beloften: 1. Robin Wennekes Dodewaard; 2.
Jasper de Laat Moergestel; 3. Wouter de Groot Delft; 4. Jarno Gmelich Meijling
Almere; 5. Cor van Leeuwen Borger; 6. Matthew Overste Amsterdam; 7. Lieven
Anthonise Dordrecht; 8. Martijn Veling Bilthoven; 9. Emiel de Greef Bleiswijk;
10. Taeke Oppewal Heerenveen; 11. Oscar van Wijk Wormer; 12. John Schouten
Harderwijk; 13. Arno Kleinjan Gouda; 14. Jan Arie Scherff Waardhuizen; 15.
Martijn Knol Zwolle; 16. Andries Weening Kootstertille; 17. Frank de Reus
Papendrecht; 18. Nils van Kooij Krimpen aan de Lek; 19. Mitchell Huenders
Maarn; 20. Diederik Deelen Berkenwoude;
Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Johan
Berk Hazerswoude-Rijndijk; 2. Rens Tulner Lexmond; 3. Kees Pameijer Den Haag;
4. Niels van Deursen Den Haag; 5. Robbert Schaap Voorburg; 6. Imo de
Pruijssenaere de la Woestijne Utrecht; 7. Martijn de Groot Gorinchem; 8. Jan
Metselaar Bergschenhoek; 9. Robin de Pruyssenaere de la Woestijne Leusden; 10.
Marco Kuijvenhoven s-Gravenzande; 11. Albert van Riessen Rotterdam; 12. Frans
van Winden Bergschenhoek; 13. Marvin Steenbergen Waddinxveen; 14. Isidoor de
Vos IJsselstein Ut; 15. Bas Rijs Alkmaar; 16. Jens van den Dool Hoogblokland;
17. Ronald Greep Maasland; 18. Pim Achterkamp Rotterdam; 19. Martijn Korstanje
Utrecht; 20. Sven Roggeveen Utrecht;
LEXMOND.(2017.04.08)
Elite/Beloften: 1. Arno Kleinjan Gouda; 2.
Robin Wennekes Dodewaard; 3. Mitchell Huenders Maarn; 4. Koen
van Nieuwpoort Nieuwerkerk aan den IJssel; 5. Lieven Anthonise Dordrecht; 6.
Sjoerd Bax Almkerk; 7. Robert Berk Pijnacker; 8. Jarri Stravers Groot-Ammers;
9. Alex Bhogal Canada; 10. David van Eerd Breda; 11. Lars van de Vall
Heemstede; 12. Thimo Kroeze Koog aan de Zaan; 13. Florian Smits Amsterdam; 14.
Antonie van Noppen Ridderkerk; 15. Jan Arie Scherff Waardhuizen; 16. Steven
Stenekes Bennekom; 17. Ruben Hoekstra Heerenveen; 18. Max van de Water
Amsterdam; 19. Ocko Geserick Hilversum; 20. Alexander de Keersmaeker Kruibeke;
Amateurs/Sportklasse: 1. André van
Reek Lisse; 2. Frans van Winden Bergschenhoek; 3. Christiaan de Rijk De Meern;
4. Lex Ligtenberg Utrecht; 5. Tom de Vreede Pijnacker; 6. Niels Boogerd
Meerkerk; 7. Danny Vrolijk Schipluiden; 8. Jorick Heijn Leiden; 9. Martijn
Broekman Utrecht; 10. Han van de Poppe Utrecht; 11. Tim de Koning Berkel en
Rodenrijs; 12. Jasper Verkuijl Baarn; 13. Gijsbert Nieuwkoop Veen; 14. Joren
Bronkhorst Gorinchem; 15. Henk de Jong Nieuwveen; 16. Imo de Pruijssenaere de
la Woestijne Utrecht; 17. David van den Berg Leidschendam; 18. Robin de
Pruyssenaere de la Woestijne Leusden; 19. Luuk Schuurmans Utrecht; 20. Jan
Sachtleven Den Haag;
LEXMOND.(
2018.04.14 )
Elite/Beloften: 1. Peter Schulting Lemele; 2.
Martin Pluto Den Haag; 3. Marc de Maar Utrecht; 4. Beau Duvigneau Zutphen; 5.
Jarno Gmelich Meijling Almere; 6. Daan van Sintmaartensdijk Zuidland; 7. Teun
Mouris Ouderkerk aan de Amstel; 8. Wouter de Groot Les Sables,D´Olonne;
9. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 10. Kelvin van den Dool Hoogblokland; 11. Barry
Markus Hoofddorp; 12. Joost van der Burg Rotterdam; 13. Robert Berk Pijnacker;
14. Steven Stenekes Bennekom; 15. Mike Appelman Beverwijk; 16. Niels Immerzeel
Wilnis; 17. Sven van Luijk Naaldwijk; 18. Niels Overvoorde Delfgauw; 19. Jasper
Bugter Elden; 20. Joep Steinbusch Haarlem;
Sportklasse: 1. Frits van Lieshout
Spaarndam; 2. Frans van Winden Bergschenhoek; 3. Jeroen Martens Rotterdam; 4.
Marcel Lambregts Meteren; 5. Tonny Berends Gorinchem; 6. Eric van Leijen
Nijmegen; 7. Adrie Frijters Wageningen; 8. Erik Nekkers Vught; 9. Martijn
Harteloh Dordrecht; 10. Ard Veneman Utrecht; 11. Jarco van Binsbergen Herveld;
12. André Kraan Gouda; 13. Peter de Weert Staphorst; 14. Dingeman Vink Haarlem;
15. Rene v.d. Meulen Hattem; 16. Clemens van den Thillart Nijmegen; 17. Pieter
Broeren Utrecht; 18. Bram Bet Utrecht; 19. Rob van Gameren Amsterdam; 20. Sjors
Beijer Heelsum;
LEXMOND
.( 2019.04.13 )
Elite/Beloften: 1. Jasper Bugter Arnhem; 2.
Martijn Budding Rhenen; 3. Marien Bogerd Kootwijk; 4. Rens Tulner Lexmond; 5.
Robert Berk Pijnacker; 6. Wessel Krul Enkhuizen; 7. Quinten Veling
Monnickendam; 8. Dennis van der Zaal Lisse; 9. Marco Doets Monnickendam; 10.
Piotr Havik Ammerstol; 11. Floris Gerts Leiden; 12. Youp Havermans Rotterdam;
13. Jelmer Nuijten Utrecht; 14. Jesse Morsink Enter; 15. Melle Meeuwisse
Boskoop; 16. Lehvi Braam Dodewaard; 17. Niels Immerzeel Wilnis; 18. Nahom
Desale Amstelveen; 19. Lex Ligtenberg Utrecht; 20. Thomas van Bommel Rotterdam;
Junioren/Amateurs: 1. Coen
Bosch Twello; 2. Erwin Meijer Berkel en Rodenrijs; 3. Fabian van Eis Hilversum;
4. Danny Vrolijk Schipluiden; 5. Lars Seldenthuis Berkel en Rodenrijs; 6.
Michael den Toom Abcoude; 7. Henk Jan Borghuis Nijverdal; 8. Joeri van Delft
Leidschendam; 9. Koen van Lochem Enschede; 10. Edwin
Wielink Twello; 11. Gert van der Grijn Ameide; 12. Rick van der Poel
Papendrecht; 13. Gerben de Zwaan Nunspeet; 14. Jorrit Walgien Amersfoort; 15.
Jesse Haaksman Enschede; 16. Martijn de Groot Gorinchem; 17. Patrick van Nunen
Rotterdam; 18. Sent Tissingh Groningen; 19. Tom de Vreede Pijnacker; 20. Ruben
Blom Tienhoven Zh;