HONSELERSDIJK.(
2000.06.08 )
Elite/Neo: 1. Camiel van den Bergh Beesd;
2. Fulco van Gulik Steenbergen/ Rotterdam; 3. Hein
Zwinkels Monster; 4. Tom Cordes Baarle-Nassau; 5.
Lennart van Drimmelen Haastrecht; 6. Odwin Bink Amsterdam; 7.
Ronald van der Tang Voorhout; 8. Timothy Kersten Purmerend;
9. Gerben van den Reep Hillegom; 10. Erik Bos Rotterdam;
11. Martijn Stougje Hellevoetsluis; 12. Erwin Meijer
Delft; 13. Peep Mikli Estland; 14. Ton Griep
Bergschen- hoek; 15. Matthijs Delen Rotterdam; 16.
Rinse van Etten s-Gravenhage; 17. Eric Kuiper s-Gravenzande;
18. Marco Luyten Meerkerk; 19. Michel Duinmayer
s-Gravenhage; 20. Arjan de Heer Den Helder;
Junioren: 1. John Sulkers Dinteloord; 2. Erwin van
Leijen Ewijk; 3. Niels van Luijk Naaldwijk; 4. Christian Mol
Nibbixwoud; 5. Bram van der Leij Leerdam; 6. Rik de Voogd
s-Gravenzande; 7. Pim Achterkamp Nieuw-Lekkerland; 8. Jacky van
Ast Rilland; 9. Bart Kerkdijk Apeldoorn; 10. Robbie Wolff
Voorhout; 11. Sander Mors Heiloo; 12. Ronald Dussel Annen; 13.
Dirk Jan Molenaar Rijswijk(Gld); 14. Youri Dijkxhoorn Rijswijk; 15.
Johan Weening Harkema; 16. Arne Dix Dronten; 17. Hans Engelen
Maurik; 18. Johan Dalstra Buitenpost; 19. Jorrit Walgien Brielle;
20. Peter de Bruin Stolwijk;
Sportkl.-A/B/Vet: 1. John
Brand Vlaardingen; 2. Johnny Broers Maartens- dijk; 3. Peter van
Leeuwen Zoetermeer; 4. Axel Hermans Bergschenhoek; 5. Jabik-Jan
Bastiaans s-Gravenhage; 6. Jacco Tettelaar Vlaardingen; 7. Ton
van Duyvenbode Noordwijk; 8. Piet de Ridder Noordwijk; 9. William
de Wolf Rotterdam; 10. Hans van Eijk Hillegom; 11. Martin
Schouten Vlaardingen; 12. Peter Zuidhoek Noordwijk; 13. Sjaak
Olsthoorn Den Hoorn; 14. Jan van der Tang Voorhout; 15. Jasper
Haaring Naaldwijk; 16. Henk Leurs Ouderkerk a/d Amstel; 17. Peter
Fils Voorburg; 18. Rene Markus Diemen; 19. Marcel Hoffman
Hoofddorp; 20. Johnny Roos Sommelsdijk;
HONSELERSDIJK.(
2001.05.31 )
Elite/Neo: 1. Gerben van de Reep Hillegom;
2. Arthur Rutte Haarlemmer- liede; 3. John den Braber Rotterdam; 4.
Peter van de Reep Hillegom; 5. Wally Buurstede Sint Willebrord; 6.
Tom Cordes Baarle-Nassau; 7. Peep Mikli Barneveld; 8. Matthijs
Delen Rotterdam; 9. Ronald van der Tang Voorhout; 10. Gerhard
Klijnhout ’s-Gravendeel; 11. Anne van de Veen Buitenpost; 12.
Jurgen de Jong Geldrop; 13. Nic Brown Ossendrecht; 14. Marco
Luyten Meerkerk; 15. Heerko Gorter Werkendam; 16. Adam Cox
Ossendrecht; 17. Roy Spijker. Kampen; 18. Robert van Roon Ter
Aar; 19. Erwin Meijer Delft; 20. Andre van de Reep Hillegom;
Junioren: 1. Erwin den Hollander Rijswijk; 2. Ary Nijssen
Haarlem; 3. Tim van der Zanden Poeldijk; 4. Rik de Voogd ’s-Gravenzande; 5.
Jos Burger Mijdrecht; 6. Jorrit Slaman Bergambacht; 7. Patrick
van Vliet Poeldijk; 8. Hans Timmermans Dongen; 9. Bart Kerkdijk
Apeldoorn; 10. Bram Geerts Breda; 11. Niels de Lange Ommen; 12.
Robert Wilborts Made; 13. Marijn Went Noordwijkerhout; 14. Ties
Wubben Naaldwijk; 15. Stefan de Kok Burgerveen; 16. Patrick van
Leeuwen Hilvarenbeek; 17. Roy Kerkdijk Hellendoorn; 18. Jeroen
Docter De Wijk; 19. Perry de Vreede Monster; 20. Kaey van Rij
Spijkenisse;
Sportkl.-a/Vet.-a: 1. Dennis
van Weel Nieuw Vennep; 2. Ton Griep Bergschenhoek; 3. Erik
Nieuwerth Lekkerkerk; 4. Johnny Broers Maartensdijk; 5. Martijn
Harteloh Dordrecht; 6. Edwin Commandeur Amsterdam; 7. Robert van
der Salm Stompwijk; 8. René Hulsman Vlaardingen; 9. William de
Wolf Rotterdam; 10. Marcel Slijpen Groenekan; 11. Rene Vrins
Made; 12. Mark Dennis; 13.
Ton van Duyvenbode Noordwijk; 14. Jasper Haaring Naaldwijk; 15.
Barry Bakker Nijkerk; 16. Ronald Roos Zoetermeer; 17. Peter van
Leeuwen Zoetermeer; 18. André Grootveld Zoetermeer; 19. Ruud
Wennekes ’s-Gravenhage;20. Martin Schouten Vlaardingen;
HONSELERSDIJK.(
2002.05.30 )
Elite/Neo: 1. Paul van Schalen Arnhem; 2.
Angelo van Melis Oss; 3. Jeroen Lute Limmen; 4. Matthijs Delen
Rotterdam; 5. Eric de Crom Hoogerheide; 6. Gerben van de Reep
Hillegom; 7. Martijn Stougje Hellevoetsluis; 8. Erwin Meijer
Delft; 9. Gerard Windhouwer Oostzaan; 10. John Talen Spijkenisse;
11. Odwin Bink Amsterdam; 12. Johan van Ooijen Giessenburg; 13.
Niels van Luijk Naaldwijk; 14. Marco Luyten Meerkerk; 15. Joost
Legtenberg Arnhem; 16. Ton Griep Bergschenhoek; 17. Boudewijn de
Graaff Ridderkerk; 18. Erwin van Dam Poeldijk; 19. Peter van de
Reep Hillegom; 20. Martijn van Zessen Anna Paulowna;
Junioren: 1. Gideon de Jong Papendrecht; 2. Joost van
Leijen Ewijk; 3. Wouter de Groot Hillegom; 4. Rik Nederlof
Woerden; 5. Tim van der Zanden Poeldijk; 6. Sebastiaan Langeveld
Lisse; 7. Joost Spring in ‘t Veld Mijdrecht; 8. Marijn Went
Noordwijkerhout; 9. Erwin den den Hollander Oosterhout; 10. Kevin
Sluimer Nieuwerkerk a/d IJssel; 11. Niels Pieters Hoofddorp; 12.
Vincent Weening Lelystad; 13. John Schouten Harderwijk; 14.
Thomas Berkhout Schipluiden; 15. Matthijs Bunnik Berkel en Rodenrijs;
16. Jan-Willem Waterweg Hierden; 17. Ties Wubben Naaldwijk; 18.
Ard Hoogvorst Rotterdam; 19. Pieter Israel Kruiningen; 20. John
Bongaards De Lier;
Sportkl.-a/Vet.-a: 1. Dennis
van Weel Nieuw Vennep; 2. Henk Ceelen Ouderkerk a/d IJssel; 3.
Jacco Tettelaar Maarssluis; 4. Ronald Roos Zoetermeer; 5. Jan
Verschuren Waspik; 6. Rik Dijkhuizen Scheveningen; 7. Martin
Schouten Vlaardingen; 8. Iwan Jonkman Maassluis; 9. Peter van
Leeuwen Zoetermeer; 10. Ruud Wennekes ’s-Gravenhage; 11. Jos
Burger Delft; 12. Erik Nieuwerth Lekkerkerk; 13. Maxim Harteloh
De Lier; 14. Michel Cerneus Amsterdam; 15. Rody Schoppert
Vleuten; 16. Ton van Duyvenbode Noordwijk; 17. Marco Kuijvenhoven
Naaldwijk; 18. Jan van der Tang Voorhout; 19. Vincent den Breejen
Rijswijk; 20. John van der Veen Leiden;
HONSELERSDIJK.(
2003.06.05 ).
Elite/Beloften: 1. Wilco Zuiderwijk Poeldijk;
2. Martijn Stougje Hellevoet- sluis;3. David Harrigan Australie; 4.
Matthijs Delen Rotterdam; 5. Trevor Jaaron Poad Nieuw Zeeland; 6.
Lex Nederlof Oostvoorne; 7. Frans van der Does Wilnis;8. Jan Hordijk
Westmaas; 9. Hans Timmermans Dongen; 10. Erwin Meijer Delft;11.
Rik de Voogd ’s-Gravenzande; 12. Gerard Windhouwer Oostzaan;13. Perry de
Vreede Monster; 14. Erwin van Leijen Ewijk; 15. Dennis Smit
Zwanenburg;16. Joost van Leijen Ewijk;
17. Richard Slabbekoorn Kapelle;18. Arjan Molenaar. Ameide; 19.
Gerhard Klijnhout ’s-Gravendeel; 20. Thomas Barras Engeland;
Junioren: 1. Eddy van IJzendoorn Tiel; 2. Sebastiaan
Langeveld Lisse; 3. Niels Pieters Hoofddorp;4. Cornelius van Ooijen
Giessenburg; 5. Joost Spring in 't Veld Mijdrecht;6. Leon Burger
Mijdrecht; 7. Wesley van Dongen Made; 8. Niek Rentmeester Goes;9.
Wim Stroetinga Oosterwolde; 10. Wouter de Groot Hillegom;11. Arjan
Molenaar Moerkapelle; 12. Dave Helmink Dor- drecht; 13. Pieter
Israel Kruiningen; 14. Jordi Muller Lisse; 15. Marc Reef
Oldenzaal; 16. Klaas van Hage Noordwijkerhout; 17. Rikke
Dijkxhoorn Rijswijk;18. Matthijs Bunnik Berkel en Rodenrijs; 19. Arnoud
Koot Limmen; 20. Sjon van der Valk Pijnacker;
Amateurs-A: 1. John Brand Vlaardingen; 2.
Ronald Roos Zoetermeer; 3. Dennis van Weel Nieuw-Vennep; 4. Marc
Gerritsen Veldhoven; 5. Henk Ceelen Ouderkerk a/d IJssel; 6.
Maarten Mathot Den Bosch; 7. Peter van Leeuwen Zoetermeer;8. Edwin
Snabel Boskoop; 9. Alex de Vries Ouderkerk a/d Amstel;10. Edwin
Vrauwdeunt Den Haag; 11. Xander Moerman Utrecht; 12. Martijn
Harteloh Dordrecht; 13. Marco Kuijvenhoven Naaldwijk; 14. René
Hulsman Vlaardingen;15. Martin van Dijk Maasdijk; 16. Jeroen van Kleeff
Oudenbosch;17. Martin Schouten Schiedam; 18. Guido Dirkx Delft; 19.
Jasper Haaring Naaldwijk; 20. Jethro Smit Vlaardingen;
HONSELERSDIJK. (
2004.05.27 )
Elite/Neo: 1. Odwin
Bink Amsterdam; 2. Marcel Alma Harskamp; 3. Wilco
Zuijderwijk Poeldijk; 4. Matthijs Delen Rotterdam; 5.
Martijn Stougje Hellevoetsluis; 6. Peter Woestenberg St.Willebrord; 7.
Jean-Pierre Verstraten Roosendaal; 8. Tom Cordes Baarle Nassau;
9. Jeroen Lute Limmen; 10. Dennis Leliveld Mijdrecht; 11.
Jan Hordijk Westmaas; 12. Erwin Meijer Delft; 13.
Gerard Windhouwer Oostzaan; 14. Hendrik Visser. Krimpen a/d
IJssel; 15. Marcel van Dijk Spijkenisse; 16. Mike
Alloo Roosendaal; 17. Lex Nederlof Oostvoorne; 18.
Joost Sping in 't Veld Mijdrecht; 19. Rik de Voogd
’s-Gravenzande; 20. Ferry den Elzen Noordwijkerhout;
Junioren: 1. Frank Wierstra Bergum; 2. Rikke
Dijkxhoorn Rijswijk; 3. Jan Hopman Bergen (NH); 4. Michel Kreder
Zevenhuizen; 5. Wesley van Dongen Made; 6. Arnoud Koot Limmen;
7. Douwe Schouten Vlaardingen; 8. Tom Relou Rijswijk; 9. Daan
Boeijen Haarsteeg; 10. Patrick Kos Zuid-Scharwoude; 11. Randy
Sint Nicolaas Dordrecht; 12. Jan Pruijn Schijf; 13. Marco Brus
Schijndel; 14. Manman van Ruitenbeek Delft; 15. Winfred 't Hoen
Monster; 16. Sjon van der Valk Pijnacker; 17. Richard de Groot
Hillegom; 18. Yondi Schmidt Hendrik-ido-Ambacht; 19. Mazid
Kramers Ridderkerk; 20. Gijs van der Helm Pijnacker;
HONSELERSDIJK .(
2005.05.26 )
Elite/Belofte: 1. Raynold Smith Zuid-Afrika;
2. Ferry den Elzen Noord- wijkerhout; 3. Lex Nederlof Oostvoorne;
4. Wilco Zuijderwijk Poeldijk; 5. Wouter de Groot Hillegom; 6.
Jorrit Slaman Bergambacht; 7. Marcel Beumer Ede; 8. Marcel Alma
Harskamp; 9. Martijn Stougje Hellevoetsluis 10. Matthijs Delen
Rotterdam; 11. Niels van Luijk Naaldwijk; 12. Hein Zwinkels
Poeldijk; 13. Paul Konijnenburg Ridderkerk; 14. Rene van Oord
Hank; 15. Kevin Sluimer Rotterdam; 16. Maurice Barendse
Maasslsuis; 17. Erik Jan Kooiman Amersfoort; 18. Tom Cordes
Baarle Nassau; 19. Robin Koot Amsterdam; 20. Paul Kneppers Delft;
Junioren: 1. Tom Relou Rijswijk; 2. Jan Hopman Bergen;
3. Joey Beste- breurtje Maasland 4. Pim Ligthart Twisk; 5.
Maurice Vrijmoed Rijswijk; 6. Dennis Kreder Zevenhuizen; 7. Paul
Helderman Naaldwijk; 8. Sjors Spaargaren Kudelstaart; 9. David
Bostelaar Leidschendam; 10. Dennis Kivits Vlijmen; 11. Daan
Boeijen Haarsteeg; 12. Matthijs Mulckhuijse Meerkerk; 13. Roel
Commandeur Raamsdonk; 14. Mazid Kramers Ridderkerk; 15. Jeroen
Hanenberg Spijkenisse;16. Bas van Breda Boskoop; 17. Bob van Winden
Leiden;18. Jean Scholten Leidschendam; 19. Patrick Ruckert Volendam;
HONSELERSDIJK.(
2006.06.01 )
Elite/Beloften: 1. Martijn Stougje
Hellevoetsluis; 2. Dennis Smit Zwanenburg; 3. Joost van Leijen Ewijk; 4.
Gerhard Klijnhout s-Gravendeel; 5. Ivor Bruin Andijk; 6. Wouter de Groot
Hillegom; 7. Niels Pieters Hoofddorp; 8. Jeroen Lute Limmen; 9. Chris Kerkdijk
Tilburg; 10. Cornelius van Ooijen Giessenburg; 11. Patrick van Loon
s-Gravenmoer; 12. Marco Wesseling s-Hertogenbosch; 13. Gravin Bates Australie;
14. Marco Brus Schijndel; 15. Sent Tissingh Groningen; 16. Nico van Dijk
Harmelen; 17. Kris Kamper Warmenhuizen; 18. Dennis Kreder Zevenhuizen Zh; 19.
Bob Verkooijen Chaam; 20. Tom Relou Rijswijk Zh;
Junioren: 1. Pim Ligthart Twisk; 2. Martin van Plateringen
Nieuwegein; 3. Willy Heeneman s-Gravenhage; 4. Raymond Kreder Zevenhuizen Zh;
5. Jan van Veen Naaldwijk; 6. Jeff Vermeulen Hoogvliet; 7. Mitchell Huenders
Almere; 8. Remco te Brake Rhenen; 9. Erik Berkhout Schipluiden; 10. Kevin de
Vette Schiedam; 11. Thijs Bezemer Alphen aan den Rijn; 12. Dick Junior Post
Naaldwijk; 13. Danny Vrolijk Schipluiden; 14. Roy Pieters Zwanenburg; 15. Sven
van Luijk Naaldwijk; 16. Jake Griffin Almere; 17. Rob van der Niet Noordwijk
Zh; 18. Carlo Dekker Andijk; 19. Chris Kuiper Wateringen;
HONSELERSDIJK.(
2007.06.14 )
Elite/Beloften: 1. Emmanuel van Ruiterbeek 2.
Wouter de Groot Hillegom; 3. Klaas van Hage Noordwijkerhout; 4. Paul Helderman
Naaldwijk; 5. Niek Basten Hapert; 6. Joost van den Blink s-Gravenzande; 7.
Jeroen Lute Zuid-Scharwoude; 8. Lars Vierbergen Oosthuizen; 9. Martijn Stougje
Naaldwijk; 10. Mitchell Huenders Hoofddorp; 11. Dennis Kreder Zevenhuizen Zh;
12. Gerard Windhouwer Oostzaan; 13. Jan van Veen Naaldwijk; 14. Niels Pieters
Hoofddorp; 15. Marco van der Stoep Berkel en Rodenrijs; 16. Ronald Barzilaij
Vlaardingen; 17. Robin Koot Limmen; 18. Jorrit Slaman Bergambacht; 19. Rik de
Voogd s-Gravenzande; 20. Ferry den Elzen Noordwijkerhout;
Junioren: 1. Willy Heeneman s-Gravenhage; 2. Bram Imming
Egmond-Binnen; 3. Alex Gresnigt Kapelle; 4. Sjoerd Kouwenhoven Honselersdijk;
5. Pieter-Pascal Heyligers Haarlem; 6. Raymond Kreder Zevenhuizen Zh; 7. Steven
Stenekes Almere; 8. Jake Griffin Almere; 9. Coen Otterspeer Ouderkerk aan den
IJssel; 10. Stefan Vreugdenhil Naaldwijk; 11. Harm de Vries Buitenpost; 12.
Michiel Spannemaker Beverwijk; 13. Wouter Timmerman Zoetermeer; 14. Jesper
Asselman Wateringen; 15. Frank Post Naaldwijk; 16. Wesley Kreder Zevenhuizen
Zh; 17. Steven van Leijen Wageningen; 18. Maikel Hogervorst Pijnacker; 19. Erik
Berkhout Schipluiden; 20. Sander Kreder Zevenhuizen Zh;
HONSELERSDIJK.(2008.06.12)
Elite/Beloften: 1. Kasper Schotte
Hellevoetsluis; 2. Ronald Roos Hoog- straten; 3. Gerhard
Klijnhout s-Gravendeel; 4. André van Reek Nieuw-Vennep; 5. Johan
Berk Koudekerk aan den Rijn; 6. Malaya van Ruitenbeek Cadier en Keer;
7. Tom Relou Rijswijk Zh; 8. Ton Slippens Schagen; 9. Rob
Disseldorp Rijpwetering; 10. Joost van den Blink s-Gravenzande; 11.
Raymond Kreder Zevenhuizen Zh; 12. Sjors Spaargaren Kudelstaart; 13.
Stefan Vreugdenhil Naaldwijk; 14. Paul Helderman Naaldwijk; 15.
Sven van Luijk Naaldwijk; 16. Frank Schotman Delft; 17. Emmanuel
van Ruitenbeek Delft; 18. Steven Stenekes Almere;19. Patrick van Loon
s-Gravenmoer; 20. Willy Heeneman s-Gravenhage;
Junioren: 1. Bas Krauwel Noordwijk Zh;2. Michael Vingerling
Rockanje; 3. Sjoerd Kouwenhoven Honselersdijk;4. Wesley Kreder
Zevenhuizen Zh; 5. Jelle Lugten Gouda; 6. Pieter-Pascal Heyligers
Haarlem; 7. Jerwin Wieser Zoetermeer; 8. Milan van den Ende
Berkel en Rodenrijs; 9. Rune van der Meijden Delfgauw; 10. Jelle
Posthuma Weerselo; 11. Bas Oude Elferink Mijdrecht; 12. Moreno
Hofland Roosendaal; 13. Sander Kreder Zevenhuizen Zh; 14. Wouter
Wippert Oosterhesselen;15. Pim van der Marel De Lier; 16. Maikel
Hogervorst Pijnacker; 17. Cees-Jan Kortlever Zevenhuizen Zh; 18.
Jan van Vliet Baarle Nassau;19. Evan van der Palm Spijkenisse; 20. Jerry
van Koppen Pijnacker;
HONSELERSDIJK .(
2009.06.11 )
Elite/Beloften: 1. Rob Disseldorp Rijpwetering;
2. Rikke Dijkxhoorn Rijswijk Zh; 3. Malaya van Ruitenbeek Delft; 4. Wesley
Kreder Zevenhuizen; 5. Marco Minnaard Wemeldinge; 6. Joost van den Blink
s-Gravenzande; 7. Jan van Veen Naaldwijk; 8. Stefan Vreugdenhil Naaldwijk; 9.
Ronald Roos Hoogstraten (Belgie) 10. Martijn Stougje Naaldwijk; 11. Jerwin
Wieser Zoetermeer; 12. Maikel Hogervorst Pijnacker; 13. Tim van der Zanden
Poeldijk; 14. Pim van der Marel De Lier; 15. Willy Heeneman s-Gravenhage; 16.
Wouter Wubben Naaldwijk; 17. Thomas van Bavel Dordrecht; 18. Dennis Kreder
Zevenhuizen; 19. Sander Kreder Zevenhuizen; 20. Maurits van der Ven Delft;
Junioren: 1. Bas Krauwel Noordwijk Zh; 2. Milan van den Ende
Berkel en Rodenrijs; 3. Jelle Lugten Gouda; 4. Tom Bal Rockanje; 5. Rune van
der Meijden Delfgauw; 6. Cees-Jan Kortlever Zevenhuizen; 7. Jelle van der Marel
De Lier; 8. Didier Caspers Noordwijk Zh; 9. Quintero Bloemers Almere; 10.
Robbert Schaap Voorburg; 11. Davey Kleinjan Spijkenisse; 12. Sjors van den
Enden s-Gravenzande; 13. Roeland Dijkshoorn Vlaardingen; 14. Jeffreij Verweij Capelle
aan den IJssel; 15. Robin de Vries Pijnacker; 16. Diederik Deelen Berkenwoude;
17. Gido Windmeijer Berkel en Rodenrijs; 18. Jeffrey van den Hoven
Raamsdonksveer; 19. Robbert Bouma Spijkenisse; 20. Friso Roscam Abbing
Rotterdam;
HONSELERSDIJK .(
2010.06.24 )
Elite/Beloften: 1. Malaya van Ruitenbeek Delft;
2. Dennis Smit Zwanen- burg; 3. Paul Helderman Naaldwijk; 4.
Michel Stroosnijder Hansweert; 5. Sander Lormans Heemskerk; 6.
Marco Kuijvenhoven s-Gravenzande; 7. Rob Disseldorp Rijpwetering; 8.
Ton Slippens Schagen; 9. Lars Jun Broek in Waterland; 10. Henk
Bom s-Gravenzande; 11. Ron Bol Zeist; 12. Johan Olsthoorn
Monster; 13. Andy Knijpinga Utrecht; 14. Maikel Hogervorst
Pijnacker; 15. Barry Bel de Goorn; 16. Frank Wierstra Burgum; 17.
Cees-Jan Kortlever Zevenhuizen Zh; 18. Jurgen van Diemen Leimuiden; 19.
Ronald Roos Hoogstraten (Bel); 20. Milan van den Ende Berkel en
Rodenrijs;
Nieuwelingen: 1. Richard Dijkshoorn
Rotterdam; 2. Sem Bleiksloot Rotter- dam; 3. Merijn Korevaar Groot
Ammers; 4. Nicky Gieskens s-Gravenhage; 5. Lennard Hofstede
Poeldijk; 6. Fabrizio Korsman Hoogvliet; 7. Thijs Leygraaff De
Hoef; 8. Ivo de Ruijter Zoetermeer; 9. Jac-Johann Steyn
Zuid-Afrika; 10. Bo-Dylan Buuron Roosendaal; 11. Daan van der
Helm Pijnacker; 12. Koen van Nieuwpoort Nieuwerkerk a/d IJssel; 13.
Jaco van Beusichem Hoek van Holland; 14. Timon van Reek Voorhout; 15.
Daan van Ruijven Honselersdijk; 16. Niels Immerzeel Wilnis; 17.
Bob van der Marel De Lier; 18. Nico van Eeden Noordwijkerhout; 19.
Hermen Bode Giessenburg; 20. Richard Hol Amersfoort;
HONSELERSDIJK.(2011.06.09)
Elite/Beloften: 1. Sander Lorman Heemskerk; 2.
Nico Vuurens Meerkerk; 3. Rikke Dijkxhoorn Rijswijk; 4. Koos Jeroen Kes
Amstelveen; 5. Jurgen van Diemen Leimuiden; 6. Lars van de Vall Ouderkerk aan
de Amstel; 7. Paul Helderman Naaldwijk; 8. Leon Burger Amsterdam; 9. Bas Oude
Elferink Mijdrecht; 10. Derk Abel Beckeringh Amstelveen; 11. Marco Kuijvenhoven
’s-Gravenzande; 12. Dennis Smit Zwanenburg; 13. Rudy Vriend Schagen; 14.
Mitchell Boet Brecht; 15. Jim van den Berg Amsterdam; 16. Sven van Luijk
Naaldwijk; 17. Milan van den Ende Berkel en Rodenrijs; 18. Niels Wubben
Naaldwijk; 19. Martijn Stougje Naaldwijk; 20. Gerard Windhouwer Oostzaan;
Junioren: 1. Stefan Wolffenbuttel Nigtevecht; 2. Koen
Hofstede Poeldijk; 3. Marnix van Ark Capelle a/d IJssel; 4. Dylan
Groenewegen Amsterdam; 5. Fausto Hofland Roosendaal; 6. Daniel
Joling Krimpen a/d IJssel; 7. Jaco van Beusichem Hoek van Holland; 8.
Kees van Noppen Ridderkerk; 9. Kay Kistemaker Hoorn; 10. Arie
Teun Roobol Rhoon; 11. Maikel Bos Oldebroek; 12. Bryan van Rooyen
Lisse; 13. Pim Zwinkels Kwintsheul; 14. Jesper van Doorne
Schiedam; 15. Mike Willemse s-Gravenhage; 16. Bob van der Marel
De Lier; 17. Bob van den Enden s-Gravenzande; 18. Lennard
Hofstede Poeldijk; 19. Bob Wubben De Lier; 20. Nick van de Sande
Nootdorp;
Nieuwelingen: 1. Ivo de Ruijter Zoetermeer;
2. Jesse van den Enden s-Gravenzande; 3. Sem v/d Bogaert Poeldijk;
4. Jim Lindenburg Wateringen; 5. Rowan Remmerswaal Pijnacker; 6.
Jorn Buning Alkmaar; 7. Max van de Water Amsterdam; 8. Michel van
Diemen Leimuiden; 9. Dennis van Leeuwen Poeldijk; 10. Twan van
Varik; 11. Olaf Remmerswaal Woerden; 12. Twan Middelburg De Lier;
13. Mark Stijger Honselersdijk; 14. Tim van der Made Naaldwijk; 15.
Bjorn Beukers Monster; 16. Rick van Wieringen Leimuiden; 17.
Ewoud Hartemink Amsterdam; 18. Alexander van Ark Capelle a/d IJssel; 19.
Beau Droog Zoetermeer; 20. Koen den Das Landsmeer;
HONSELERSDIJK.(2012.06.28)
Elite-Mannen/Beloften: 1. Jan Bos Nieuwehorne; 2. Koos Jeroen Kers
Amstelveen; 3. Robbert-Jan Mol Nibbixwoud; 4. Milan van den Ende Berkel en
Rodenrijs; 5. Joost Spring in t Veld Wilnis; 6. Jeroen van Zanten Meer- kerk;
7. Geertjan Jonkman Andijk; 8. Rudy Vriend Schagen; 9. Jurgen van Diemen
Leimuiden; 10. Wouter Been Delft; 11. Koen Hofstede Poeldijk; 12. Jan Lof Broek
in Waterland; 13. Ronald Roos Merkplas (Bel); 14. Dennis Smit Zwanenburg; 15.
Gerben Vreugdenhil Naaldwijk; 16. Roy Pieters Zwanenburg; 17. Willy Heeneman
Den Haag; 18. Silvan Buis Nibbixwoud; 19. Steven Stenekes Doorwerth; 20. Wouter
de Groot Pijnacker;
Nieuwelingen: 1. Jouke Schelling De Kwakel;
2. Lars Akkermans Ossen- drecht; 3. Jordi Talen Spijkenisse; 4. Mitchell
Cornelisse Amsterdam; 5. Stefan Kreder Zevenhuizen Zh; 6. Tim van der Poel
Bergschenhoek; 7. Julian Stolk Pijnacker; 8. Casper van Kester Poeldijk; 9.
Dennis van Leeuwen Poeldijk; 10. Max van de Water Amsterdam; 11. Sjoerd v.d.
Stelt Numansdorp; 12. Jim Lindenburg Wateringen; 13. Roy Dofferhoff Lisse; 14.
Olaf Remmerswaal Woerden; 15. Jason van Haaften De Meern; 16. Bjorn Beukers
Monster; 17. Maurits de Waal Kloetinge; 18. Perry van den Bos Maasdijk; 19.
Jelle Nieuwpoort Warmenhuizen; 20. Camiel Lok Berkel en Rodenrijs;
Junioren: 1. Lennard Hofstede Poeldijk; 2. Marnix van Ark
Capelle aan den IJssel; 3. Jerry Roling Heemskerk; 4. Twan Middelburg De Lier;
5. Koen van Nieuwpoort Nieuwerkerk a/d IJssel; 6. Jeroen Vegter Rhoon; 7. Timon
van Reek Voorhout; 8. Jaco van Beusichem Hoek van Holland; 9. Pim Heems -kerk
De Zilk; 10. Jorrit Lind Twisk; 11. Niek Koorneef Lekkerkerk; 12. Jordi Sloof
Bodegraven; 13. Ivar Moeleker Breda; 14. Bob van der Marel De Lier; 15. Remco
Schouten Ammerstol; 16. Thijs Leygraaff De Hoef; 17. Sem Hagemans Nieuwegein;
18. Niels Immerzeel Wilnis; 19. Etienne Lenting Nieuwveen; 20. Jason van Dalen
s-Gravenzande;
HONSELERSDIJK.(
2013.06.27 )
Elite/Beloften: 1. Koos Jeroen Kers Amstelveen;
2. Sjoerd Kouwenhoven Honselersdijk; 3. Jelmer Asjes Wormerveer; 4.
Marco Kuijvenhoven s-Gravenzande; 5. Paul Helderman Naaldwijk; 6.
Frank Niewold Lisse; 7. Bart Harmsen Amstelveen; 8. Danny Vrolijk
Schipluiden; 9. Jelle van der Marel De Lier; 10. Jurgen van
Diemen Leimuiden; 11. Luuc Bugter Arnhem; 12. Milan van den Ende
Berkel en Rodenrijs; 13. Arie Teun Roobol Rhoon; 14. Ronald Roos
Merksplas(Belgie); 15. Jos Koop Den Hoorn; 16. Jason van Dalen
s-Gravenzande; 17. Nick van der Meer Honselersdijk; 18. Bobby de
Bock Belgie; 19. Sjors Handgraaf Leiden; 20. Jody Tesselaar
Heerhugowaard;
Junioren: 1. Sem van den Bogaert Poeldijk; 2. Jordy
Keldermans Rucphen; 3. Koen van Nieuwpoort Nieuwerkerk aan den IJssel;
4. Twan Middelburg De Lier; 5. Mitchell Cornelisse Amsterdam; 6.
Niels Goeree Borger; 7. Jasper Bugter Arnhem; 8. Rick Goeree
Borger; 9. Fabio Jakobsen Heukelum; 10. Jordi Talen Spijkenisse;
11. Stefan Kreder Zevenhuizen; 12. Stef Krul Tjalleberd; 13.
Tom Jansen Breda; 14. Dennis van Leeuwen Poeldijk; 15. Flip
Alkemade Noordwijk Zh; 16. Jim Lindenburg Wateringen; 17. Jordi
van Loon Lage Zwaluwe; 18. Jesse van den Enden s-Gravenzande; 19.
Thijs Bon Alphen aan den Rijn; 20. Dennis Buijs Benthuizen;
Nieuwelingen: 1. Tim van der Poel
Bergschenhoek; 2. Thierry Bouckaert Lisse; 3. Maurits de Waal
Kloetinge; 4. Jelle Nieuwpoort Warmenhuizen; 5. Marco Mook Alphen
aan den Rijn; 6. Erik Boer Wolphaartsdijk; 7. Lars Akkermans
Ossendrecht; 8. Julian Stolk Pijnacker; 9. Tom Wijfje Ter Aar;
10. Ide Schelling Den Haag; 11. Noah van der Meer Naaldwijk; 12.
Jorn Volkers Barendrecht; 13. Joris Kleinjan Gouda; 14. Rick
Verhoeven Gouda; 15. Jarri Stravers Groot-Ammers; 16. Nils Eekhoff
Rijsenhout; 17. Jerom Verbraak Roosendaal; 18. Jim Duijvesteijn Honselersdijk;
19. Daan Timmers Breda; 20. Yentl Ruijmgaard Zwanenburg;
HONSELERSDIJK.(
2014.06.26 )
Elite/Beloften: 1. Roy Pieters Zwanenburg; 2.
Roman van Uden Nieuw-Zeeland; 3. Jeroen Breewel Wilnis; 4. Lars van de Vall Ouderkerk
aan den Amstel; 5. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 6. Niels Wubben Dorst; 7.
Sjoerd Kouwenhoven Honselersdijk; 8. Milan van den Ende Berkel en Rodenrijs; 9.
Jurgen van Diemen Leimuiden; 10. Jelle van der Marel De Lier; 11. Sven van
Luijk Naaldwijk; 12. Dennis Smit Zwanenburg; 13. Twan Middelburg De Lier; 14.
Leon Hofman Bleiswijk; 15. Danny Vrolijk Schipluiden; 16. Sjors Handgraaf
Voorhout; 17. Stefan Vreugdenhil Naaldwijk; 18. Wouter Been Utrecht; 19. Rik de
Voogd Rotterdam; 20. Rudy Vriend Schagen;
Junioren: 1. Julius van den Berg Purmerend; 2. Noah van der
Meer Naaldwijk; 3. Jelle Nieuwpoort Warmenhuizen; 4. Alexander van Ark Capelle
aan den IJssel; 5. Gino Luca Vierhouten Hulshorst; 6. Jesse van den Enden
s-Gravenzande; 7. Cees Bol. s-Gravenzande; 8. Dennis van Leeuwen Poeldijk; 9.
Stefan Kreder Zevenhuizen Zh; 10. Christiaan Meerbeek Naaldwijk; 11. Franklin
Wessels Aalsmeer; 12. Bjorn Beukers Monster; 13. Brian van Noort Warmond; 14.
Rienk Engele Pijnacker; 15. Toon Imming Egmond-Binnen; 16. Mitchell van Roijen
Beverwijk; 17. Jelle van Steekelenburg Wateringen; 18. Koen de Best Mijdrecht;
19. Rick Verhoeven Gouda; 20. Rutger Overstegen Den Haag;
Nieuwelingen: 1. Daan van Sintmaartensdijk
Zuidland; 2. Mario Poldervaart Zuidland; 3. Tom Wijfje Ter Aar; 4. Carlo van
den Berg De Lier; 5. Marco Mook Alphen aan den Rijn; 6. Antonie van Noppen
Ridderkerk; 7. Herman Brinkman Rotterdam; 8. Freek Middelburg De Lier; 9.
Wessel van Koppen Schipluiden; 10. Ide Schelling Den Haag; 11. Coen Groot
Papendrecht; 12. Roel Brabander Honselersdijk; 13. Alexander Konijn Abbekerk;
14. Jesper Rasch Zandvoort; 15. Stef Zeestraten Pijnacker; 16. Bram Nelck
Pijnacker; 17. Sietse Boersma Driebergen-Rijsenburg; 18. Martijn Knoppert
s-Gravenzande; 19. Jesse de Rooij Hoorn; 20. Enzo Hilhorst Hilversum;
HONSELERSDIJK.(
2015.06.25 )
Elite/Beloften/Amateurs:1. Koos
Jeroen Kers Amstelveen; 2. Sjoerd Kouwenhoven Honselersdijk; 3. Lieven
Anthonise Dordrecht; 4. Mitchell Huenders Maarn; 5. Tyler Spurrel Australie; 6.
Niels Wubben Dorst; 7. Roy Dofferhoff Lisse; 8. Sam Welsford 9. Jeroen Breewel
Wilnis; 10. Ryan Thomas Australie; 11. Paul Helderman Naaldwijk; 12. Sven van
Luijk Naaldwijk; 13. Gerhard Joling Krimpen a/d IJssel; 14. Jos Koop Delft; 15.
Steven Stenekes Bennekom; 16. Harm Bronkhorst Voorhout; 17. Barry Bel De Goorn;
18. Pim van der Marel De Lier; 19. Bastijn Boele Leiden; 20. Sjors Handgraaf
Leiden;
Junioren: 1. Noah van der Meer Naaldwijk; 2. Ide Schelling
Den Haag; 3. Yentl Ruijmgaard Zwanenburg; 4. Marco Mook Alphen aan den Rijn; 5.
Thomas Hoole Zuidland; 6. Lars Akkermans Ossendrecht; 7. Bas Nieuwkoop
Roosendaal; 8. Jim Duijvesteijn Honselersdijk; 9. Robin Beije Sommelsdijk; 10.
Mike van Nunspeet Den Haag; 11. Brian van Noort Warmond; 12. Floris Roodenburg
Maassluis; 13. Tim Groot Bovenkarspel; 14. Jasper Stolk Maasland; 15. Bram
Nelck Pijnacker; 16. Jim Doornbosch Hellevoetsluis; 17. Thomas van Bommel
Nieuwerkerk aan den IJssel; 18. Olivier van Pelt Spijkenisse; 19. Aloys Mollema
Den Haag; 20. Wessel van Koppen Schipluiden;
Nieuwelingen: 1. Freek Middelburg De Lier; 2.
Herman Brinkman Rotterdam; 3. Alexander Konijn Abbekerk; 4. Alain Broos
Baarle-Nassau; 5. Jesse de Rooij Hoorn; 6. Stef Zeestraten Pijnacker; 7. Frank
Stijger Honselersdijk; 8. Carlo van den Berg De Lier; 9. Glenn Mertens
Wateringen; 10. Minne Verboom Krimpen aan den IJssel; 11. Stanley Beerepoot
Enkhuizen; 12. Luuk Vollebregt De Lier; 13. Nick Brabander Honselersdijk; 14.
Sven Vijverberg Naaldwijk; 15. Martijn Krook Purmerend; 16. Mickey Schuller
Dordrecht; 17. Daan Hoole Zuidland; 18. Stijn de Kort Schipluiden; 19. Kay
Zuijderwijk Poeldijk; 20. Roy Roodenburg Honselersdijk;
HONSELERSDIJK.(
2016.06.30 )
Elite/Beloften/Amateurs: 1. Coen
Vermeltfoort Vlijmen; 2. Robin Wennekes Dodewaard; 3. Jason van Dalen
s-Gravenzande; 4. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 5. Bas van der Kooij Maassluis;
6. Jeroen Breewel Wilnis; 7. Niels Wubben Dorst; 8. Dennis Smit Zwanenburg; 9.
Kelvin van den Dool Hoogblokland; 10. Christiaan Meerbeek Naaldwijk; 11. Roy
Dofferhoff Lisse; 12. Jerry Roling Heemskerk; 13. Lars van de Vall Ouderkerk
aan de Amstel; 14. Lieven Anthonise Dordrecht; 15. Noah van der Meer Hoek van
Holland; 16. Paul Helderman Naaldwijk; 17. Nick van der Meer Honselersdijk; 18.
Steven Stenekes Bennekom; 19. Pim van der Marel De Lier; 20. Lex Nederlof
Lamphun;
Junioren: 1. Freek Middelburg De Lier; 2. Martin Pluto Den
Haag; 3. Antonie van Noppen Ridderkerk; 4. Joris Paauwe Hilversum; 5. David
Dekker Hedel; 6. Teun Mouris Ouderkerk aan de Amstel; 7. Daan Hoole Zuidland;
8. Yentl Ruijmgaard Zwanenburg; 9. Menno van Capel Noorden; 10. Bram Nelck
Pijnacker; 11. Casper Hordijk Rotterdam; 12. Jeroen van Krimpen Utrecht; 13.
Stefan Appelman Beverwijk; 14. Wessel van Koppen Schipluiden; 15. Carlo van den
Berg De Lier; 16. Michael Kootstra Krimpen aan de Lek; 17. Danny Maas
Oudenbosch; 18. Daan van Sintmaartensdijk Zuidland; 19. Robin Beije
Sommelsdijk; 20. Leon Buijs Aalsmeer;
Nieuwelingen: 1. Nick Brabander
Honselersdijk; 2. Edo Maas Rotterdam; 3. Sven Vijverberg Naaldwijk; 4. Ruben
Buitendijk Lekkerkerk; 5. Nathan Rijsdijk Vlaardingen; 6. Luke Verburg
Schiedam; 7. Leco Hendriks Maassluis; 8. Owen Geleijn Rijsenhout; 9. Roy
Duijvesteijn Honselersdijk; 10. Victor Broex Ouderkerk aan de Amstel; 11. Ivar
Immerzeel Wilnis; 12. Bas van Belle Zoetermeer; 13. Luuk Vollebregt De Lier;
14. Luc van der Hoeven Wateringen; 15. Frank Stijger Honselersdijk; 16. Stef
Suijker Schipluiden;
HONSELERSDIJK.(2017.06.29)
Elite/Beloften/Amateurs: 1. Marco
Doets Monnickendam; 2. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 3. Paul Helderman
Naaldwijk; 4. Nick van der Meer Honselersdijk; 5. Jaap van der Meij Katwijk; 6.
Dennis van Leeuwen Poeldijk; 7. Ivar Slik Bergen Nh; 8. Lars van de Vall
Heemstede; 9. Bas van der Kooij Maassluis; 10. Lehvi Braam Dodewaard; 11.
Merijn Korevaar Groot-Ammers; 12. Christiaan Meerbeek Naaldwijk; 13. Robbert
Keus Naaldwijk; 14. Mitchell Huenders Maarn; 15. Roy Pieters Zwanenburg; 16.
Barry Markus Hoofddorp; 17. Ide Schelling Den Haag; 18. Nils Wolffenbuttel
Nigtevecht; 19. Tom Wijfje Ter Aar; 20. Kelvin van den Dool Hoogblokland;
Junioren: 1. Stefan Verhoeff Groot-Ammers; 2. Stefan Appelman
Beverwijk; 3. Casper Hordijk Rotterdam; 4. Freek Middelburg De Lier; 5. Noah de
Groot Ottoland; 6. Conner Sens Australie; 7. Alexander Konijn Spanbroek; 8.
Frank van den Broek Voorhout; 9. Carlo van den Berg De Lier; 10. Menno van
Capel Noorden; 11. Mathijs de Leng Boskoop; 12. Herman Brinkman Rotterdam; 13.
Markus Meerbeek Naaldwijk; 14. Stef Zeestraten Pijnacker; 15. Daan Boekestijn
Naaldwijk; 16. Nathan Rijsdijk Vlaardingen; 17. Aron Bosman Hazerswoude-Dorp;
18. Milan van der Touw Voorschoten; 19. Mitchell den Duijn Alphen aan den Rijn;
20. Robin Kuijvenhoven De Lier;
Nieuwelingen: 1. Enzo Leijnse Amstelveen; 2.
Luke Verburg Schiedam; 3. Roy Duijvesteijn Honselersdijk; 4. Koert van Oosten
Gouda; 5. Bastiaan van Dijk Kwintsheul; 6. Yoeri Slokkers Oud-Vossemeer; 7.
Quinten Buijs De Lier; 8. Lance Huenders Almere; 9. Levi van Hoften Tiel; 10.
Bjorn Claassen Den Haag; 11. Casper Polet Katwijk; 12. Stef Suijker
Schipluiden; 13. Luc van der Hoeven Wateringen; 14. Tim van der Voort De Lier;
15. Wessel Mouris Baambrugge; 16. Bob Gerritsen Hillegom; 17. Tristan van den
Berg Alphen aan den Rijn;
HONSELERSDIJK.(
2018.06.29 )
Elite/Beloften/Amateurs: 1. Ivar Slik
Bergen.Nh; 2. Sven van Luijk Naaldwijk; 3. Peter Livingstone Mosman 4. Marvin
van Spronsen Naaldwijk; 5. Arne Peters Beekbergen; 6. Robbert-Jan Mol
Nibbixwoud; 7. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 8. Lieven Anthonise Dordrecht; 9.
Thomas Ruijgrok Den Hoorn; 10. Nick Zuidewind Lisse; 11. Roy Pieters
Zwanenburg; 12. Joost van der Burg Rotterdam; 13. Frenky van der Vorst Halsteren;
14. Arno Kleinjan Gouda; 15. Niels Immerzeel Wilnis; 16. Tom Wijfje Ter Aar;
17. Nick van der Meer Honselersdijk; 18. Ronald Ligtenberg Haarlem; 19. Dennis
van der Zaal Lisse; 20. Luuk van der Wal Rotterdam;
Junioren: 1. Nathan Rijsdijk Vlaardingen; 2. Lars Hohmann
Oosterhout NB; 3. Luke Verburg Schiedam; 4. Frank Stijger Honselersdijk; 5. Roy
Roodenburg Honselersdijk; 6. Luuk Vollebregt De Lier; 7. Twan van Summeren
Naaldwijk
Nieuwelingen: 1. Lucas Janssen Papendrecht;
2. Stijn Hanegraaf Heeswijk-Dinther; 3. Mike Bronswijk Honselersdijk; 4.
Quinten Buijs De Lier; 5. Arno van Krimpen Groot-Ammers; 6. Mark de Groot
Hoeven; 7. Yannick van den Berg Monster; 8. Joren de Gruijter Breda; 9. Joeri
van Mook Oosterhout NB; 10. Erwin Smit Wervershoof; 11. Kjell de Jager
Barendecht; 12. Leonardo van Driel Monster; 13. Twan van der Drift Wateringen;
14. Thijs Brugging Bleiswijk; 15. Joris Keller Den Haag; 16. Tim van der Voort
De Lier; 17. Gabriel Melching Rotterdam;
HONSELERSDIJK .(
2019.07.04 )
Junioren: 1. Wessel Mouris Baambrugge; 2. Luke Verburg
Schiedam; 3. Roy Duijvesteijn Honselersdijk; 4. Roy Hoogendoorn Boskoop; 5. Luc
van der Hoeven Wateringen; 6. Alexander Kok Amstelveen; 7. Casper Polet
Katwijk; 8. Yoeri Slokkers Oud-Vossemeer; 9. Joppe van der Weerdt Amsterdam;
10. Kjell de Jager Barendrecht; 11. Bastiaan van Dijk Kwintsheul; 12. Luke
Kooij Rijsenhout; 13. Joeri van Mook Oosterhout; 14. Noah Cinjee Delft;
Nieuwelingen: 1. Mike Bronswijk
Honselersdijk; 2. Moreno Tak Fijnaart; 3. Bart Hordijk Westmaas; 4. Leonardo
van Driel Monster; 5. Sven van der Lans De Lier; 6. Sietse Kool Zevenhoven; 7.
Ruud van Leeuwen De Lier; 8. Casper Noorloos Kaatsheuvel; 9. Halvar de Jager
Barendrecht; 10. Thijs Havenaar Berkel en Rodenrijs; 11. Daan Droog Leiderdorp;
Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Amy Cure
Burnie; 2. Natalie van Gogh Nieuw-Vennep; 3. Evy Kuijpers Lierop; 4. Minke
Bakker Monster; 5. Femke Markus Amstelveen; 6. Meike Uiterwijk Winkel
Echten; 7. Alexandra Manly Australie; 8.
Lorena Wiebes Mijdrecht; 9. Lonneke Uneken Veendam; 10. Maria Apolonia van 't
Geloof Dirksland; 11. Melissa van der Peet Pijnacker; 12. Anette Edmonsdon
Engeland; 13. Kristina Clonan Australie; 14. Jip van den Bos Oost-Knollendam;
15. Thalita de Jong Hoogerheide; 16. Nancy van der Burg Gouda; 17. Hanneke de
Goeje Leiden; 18. Rozanne Slik Bergen; 19. Chanella Stougje Zuidland; 20.
Maaike Coljé Snelrewaard;