HONSELERSDIJK.WOLLEBRAND.( 2001.04.15 )
Dames: 1. Chantal Beltman Slagharen; 2. Mariëlle
van Scheppingen Uithoorn; 3. Mirella van Melis Tilburg; 4. Debby
Mansveld Gasselternijveen; 5. Francis Linthorst Amsterdam; 6.
Yvonne Brunen Nunspeet; 7. Jaccolien Wallaard Noordeloos; 8.
Astrid van Tol Nieuwveen; 9. Josephine Groenveld Oppenhuizen; 10.
Sonja Pfister-v.Kuik Eindhoven; 11.--- 12. Sandra Rombouts Rijsbergen;
13. Areke Hassink Zieuwent; 14. Patricia Hermes Liempde; 15.
Daphne Hoeve Tilburg; 16. Petra de Boer-Grimbergen Amsterdam; 17.
Afke Sijm Wognum; 18. Melanie Mansveld Drouwen; 19. Joyce van den
Nulft Spijkenisse; 20. Elly van Boxmeer Erp;
Dames-Junioren: 1. Suzanne de Goede
Zoeterwoude; 2. Miranda Vierling Den Haag; 3. Vera Koedooder Bovenkarspel;
4. Monique Verstraten Roosendaal; 5. Christa Pirard Sprundel; 6.
Sandra Duin Alkmaar; 7. Lysbert Hartholt Kollumerzwaag; 8. Marjel
Daggenvoorde Heeten; 9. Crista de Jong Rucphen; 10. Wietske
Hollegien Vlaardingen; 11. Hanneke Snijders ’s-Gravenmoer; 12.
Greet van Lith Noorden; 13. Stefaninie de Rudeler Belgie; 14.
Daniëlle Blaas Zaandam; 15. Josephine Groenveld Oppenhuizen; 16.
Lindy Verheijden Boxtel; 17. Geke Bramer Hoogeveen; 18. Marloes
Raymaekers Steenbergen;
Dames-Nieuwelingen: 1. Marjon
Spijkerman St. Nicolaasga; 2. Nathalie van Katwijk Oploo; 3.
Moniek Rötmensen Steenbergen; 4. Marjolijn Gödde H.I. Ambacht; 5.
Loes Markerink Raalte; 6. Mariëlle van Kalmthout Rucphen; 7.
Karen Verbeek Belgie; 8. Daisy Ermens Breda; 9. Kornelia Groenveld
Oppenhuizen; 10. Maaike Hofstede Raalte; 11. Daniëlle van Pinxten
St. Michiels Gestel; 12. Chantal Cassee Haarlem; 13. Linda Dirkx
Reusel; 14. Esther Kassing Almere; 15. Esther Kortekaas Voorhout;
16. Ellen van den Ackerveken Reusel; 17. Monique Laurijssen Gilze;
18. Nicole Keizer Muntendam; 19. Madieke Remmerswaal Sneek; 20.
Yvette van Leest Moerdijk;
HONSELERSDIJK.WOLLEBRAND.( 2001.06.24 ).
Junioren: 1. John Schouten Harderwijk; 2. Ronnie van
Sintmaartensdijk Zuidland;3. Tim van der Zanden Poeldijk; 4. Boudewijn
de Graaff Rotterdam; 5. Patrick van Vliet Poeldijk; 6. Hendrik
Visser Krimpen a/d IJssel; 7. Niels Straathof Nieuwkoop;8. John
Bongaards De Lier; 9. Davey Rötmensen Leiden; 10. Patrick de
Leeuw Delft;
Nieuwelingen: 1. Leon Korteland Spijkenisse;
2. Kevin Sluimer Nieuwerkerk a/d IJssel; 3. Arjen de Baat
Puttershoek; 4. Stephan de Wolf Spijkenisse; 5. Paul van Strien
Ridderkerk; 6. Robert Berk Koudekerk a/d Rijn; 7. Jos van Emden
Schiedam; 8. Daan Rijntjes Rijswijk; 9. Roald Bode Sassenheim;
10. Fons den Ridder Leidschendam; 11. Kenny Oosterhoff Delft; 12.
Frank Sikking Driebergen; 13. Sebastiaan Boerlage Hoogvliet; 14.
Mark den Daas Oosterhout; 15. Jordi Muller; 16. D Hinnen; 17.
Sjors Freije Zoetermeer; 18. Douwe Schouten Vlaardingen; 19. Coen van Wijk; 20. J
Zuidermeer;
HONSELERSDIJK.WOLLEBRAND.( 2001.09.30 ).
Elite/Neo: 1. Hein Zwinkels Monster; 2.
John Talen Spijkenisse; 3. Martijn Lust Heerhugowaard; 4. Tom
Cordes Baarle-Nassau; 5. Jan Schilder Zwaagdijk;6. Gerard Windhouwer
Oostzaan; 7. Niels Eriks Anna Paulowna; 8. Odwin Bink Amsterdam;
9. Walter de Kok Burgerveen; 10. Nico Vuurens Meerkerk;11. Arjan de
Heer Den Helder; 12. Heerko Gorter Werkendam; 13. Peter van de
Reep Hillegom;14. Richard Slabbekoorn Kapelle; 15. Jan Hordijk
Mijnsheerenland; 16. Martijn Stougje Hellevoetsluis; 17. Marcel
van Dijk Spijkenisse; 18. Gerben van de Reep Hillegom; 19.
Matthijs Delen Rotterdam; 20. Lex Nederlof Oostvoorne;
Junioren: 1. Jasper van Heeswijk Vught; 2. Guus
Magielse Estland; 3. Erwin den Hollander Rijswijk;4. Joost van Leijen
Ewijk; 5. Bas Schoonder- gang Leiderdorp; 6. John Schouten
Harderwijk; 7. Arjan Molenaar Ameide; 8. Thomas Berkhout
Schipluiden; 9. Hans Timmermans Dongen; 10. Tim van der Zanden
Poeldijk; 11. Geert-Jan Jonkman Andijk; 12. Aloys van Duuren
Hoogeveen; 13. Boudewijn de Graaff Rotterdam; 14. Martijn Zessen
Anna Paulowna;15. Martijn Zessen Anna Paulowna; 16. Stefan Huizinga
Woudrichem;17. John Bongaards De Lier; 18. Rik de Voogd ’s-Gravenzande;
19. Stefan de Kok Burgerveen; 20. Bert van Dijk Zwolle;
Nieuwelingen: 1. Wim Stroetinga Oosterwolde;
2. Sebastiaan Langeveld Lisse; 3. Job van
der Wal Alkmaar; 4. Wilco Hovestad Veenendaal; 5. Wouter de Groot
Hillegom; 6. Tom Leezer ’s-Gravenzande; 7. Rikke Dijkxhoorn
Rijswijk;8. Bart van der Valk Pijnacker; 9. Joost Spring in 't Veld Mijdrecht; 10. Sjon van der Valk Pijnacker;
11. Matthijs Bunnik Berkel en Rodenrijs; 12. Kevin Sluimer
Nieuwerkerk a/d IJssel; 13. Stephan de Wolf Spijkenisse; 14.
Hidde van Nuil Appelscha;15. Jasper de Lange Bussum; 16. Jeffrey
Rijntjes 17. Mike van de Putten 18. Cenny Glasbergen Leiden; 19.
Sebastiaan Boerlage Hoogvliet; 20. Eric Splint Capelle a/d IJssel;
HONSELERSDIJK.WOLLEBRANDRONDE.( 2002.08.04 ).
Junioren: 1. Sebastiaan Langeveld Lisse; 2. Tim van
der Zanden Poeldijk; 3. Niels Pieters Hoofddorp; 4. Tom Leezer
’s-Gravenzande; 5. Wim Botman Groet; 6. Roland Stenekes Almere;7.
Jeroen Kregel Sappemeer; 8. Niki Terpstra Krommenie; 9. Matthijs
Bunnik Berkel en Rodenrijs; 10. Maarten de Jonge Oldenzaal; 11.
John Schouten Harderwijk; 12. Bart van der Valk Pijnacker; 13.
Thomas Berkhout Schipluiden; 14. Jos van Emden Schiedam; 15. Erik
Mul Houten; 16. André Bijl Oosterwijk; 17. John Bongaards De
Lier; 18. Eric Splint Capelle a/d IJssel; 19. Jan-Willem Waterweg
Hierden; 20. Erik Hopman Egmond a/d Hoef;
Nieuwelingen: 1. Arjen de Baat Puttershoek;
2. Freek Wallaard Noordeloos; 3. Mike van der Putten Haarlem; 4.
Frank Wierstra Bergum; 5. Cenny Glasbergen Leiden; 6. Len Konings
Voorburg; 7. Patrick Kos Zuid-Scharwoude; 8. Jordi Muller Lisse;
9. Leander Pronk Warmenhuizen; 10. Bryan Oudhuis Alkmaar; 11.
Wesley van Dongen Made; 12. Maarten van Hamont Tilburg; 13.
Manman van Ruitenbeek Vught; 14. Sjon van der Valk Pijnacker; 15.
Alessandro Pangrazzi Alblasserdam; 16. Raoul Stuijt Bleiswijk; 17.
Stijn de Bruijn Rijsbergen; 18. Nick van der Linden Rijen; 19.
Cornelius van Ooijen Giessenburg; 20. Richard Kruithof. Zwanenburg;
HONSELERSDIJK.WOLLEBRAND.( 2003.03.23 ).
Junioren: 1. Jos van Emden Schiedam; 2. Jochem Nannes
Warmenhuizen; 3. Cenny Glasbergen Leiden; 4. Paul Konijnenburg Ridderkerk; 5.
Wouter de Groot Hillegom; 6. Niels Pieters Hoofddorp; 7. Roald Bode Sassenheim;
8. Wim Botman Groet; 9. Arnoud Koot Limmen; 10. Douwe Schouten Vlaardingen; 11.
Robert Berk Koudekerk a/d Rijn; 12. Bart van der Valk Pijnacker; 13. Eric van
de Meent Veenendaal; 14. Kenny Oosterhoff Delft; 15. Thomas Bekkering
Muntendam; 16. Wilco Hovestad Veenendaal; 17. Sjon van der Valk Pijnacker; 18.
Sylvester Oomen Oosterhout; 19. Jerry Kallenfels Breda; 20. Koos Jeroen Kers
Amstelveen;
Junior-Vrouwen: 1. Loes Markerink Raalte; 2.
Marjon Spijkerman St. Nicolaasga; 3. Suzanne Kuiper Emmen; 4. Nathalie van
Katwijk Oploo; 5. Renske Doedeé Kloosterzande; 6. Daniëlle van Pinxten St.
Michiels Gestel; 7. Mariëlle van Kalmthout Rucphen; 8. Lonneke te Wierike
Hengelo; 9. Bianca Bogers Prinsenbeek; 10. Maaike Hofstede Raalte; 11. Eva Sijm
Wieringerwaard; 12. Linda Kroes Raalte; 13. Nicole Keizer Muntendam; 14. Sylvia
Strik Honselersdijk; 15. Josine van Agtmaal Huijbergen; 16. Joan Boskamp Roden;
17. Joyce van Dijk Veghel; 18. Marlous Spaargaren Kudelstaart; 19. Madieke
Remmerswaal Sneek; 20. Anouk Haantjes Zutphen;
Nieuwelingen: 1. Manman van Ruitenbeek Delft;
2. Jan Hilgerson Wateringen; 3. Tim Aalders Dordrecht; 4. Gerrit Peetoom
Dirkshorn; 5. Bob van Winden Leiden; 6. Martijn Keizer Muntendam; 7. Richard
Kruithof Zwanenburg; 8. Rens Trommels Poortugaal; 9. Remco Oosterlaken Den
Haag; 10. Luuk van Vliet. Mijdrecht; 11. Ricardo van der Velde Breda; 12.
Vincent de Wolf Spijkenisse; 13. Toufik Bijenhof
´s-Heerenberg; 14. Arjan Dekker Hilversum; 15. Jimmy Witjes Oud-Beijerland; 16.
Paul Helderman Naaldwijk; 17. Raoul Stuijt Bleiswijk; 18. René Bunnik Berkel en
Rodenrijs;19. Sjors Spaargaren Kudelstaart; 20. Bas de Haan Meedhuizen;
Nieuweling-Meisjes: 1. Roxane
Knetemann Krommenie; 2. Maxime Groenewegen Amsterdam; 3. Monique van de Ree
Willemstad; 4. Suzanne van Veen Naaldwijk; 5. Kirsten Peetoom Badhoevedorp; 6.
Jennifer van Staten Rotterdam; 7. Linda van Rijen Veghel; 8. Sofie van Horik
Heukelum; 9. Lotte Egberts Borger; 10. Amanda Bongaards De Lier; 11. Birgitta
Wind Muiderberg; 12. Hannah Welter Loosdrecht; 13. Leonie Timmer Gasselte; 14.
Marieke de Kort Liempde; 15. Selina Verhulst Oud-Beijerland; 16. Linda ter Beek
Hengelo ov; 17. Sandra van Dijk Veghel; 18. Marije Moek Gasselte; 19. Stephanie
Vos Roosendaal; 20. Mirjam Deuten Dalen;
HONSELERSDIJK.WOLLEBRAND.( 2003.06.28 ).
Nieuwelingen: 1. Patrick Bos Amstelveen; 2.
Joey Bestebreurtje Maasland; 3. Marco Brus Schijndel;4. Toufik Bijenhof ´s-Heerenberg; 5. Jan Hilgerson
Wateringen;6. Kees Hogervorst Poeldijk; 7. Andy Wusten Alphen ad Rijn;
8. Lars Jun Broek in Waterland;9. Manman van Ruitenbeek Delft; 10.
Pim Ligthart Twisk;11. Martin Kelderman Barneveld; 12. Richard Kruithof
Zwanenburg;13. Olaf Kerkhof Achterveld; 14. Christopher Janssens Rhenen;
15. Sjors Spaargaren Kudelstaart;16. Tim Aalders Dordrecht; 17.
Mazid Kramers Ridderkerk;18. Richard de Groot Hillegom; 19. Niels de Boo
Nieuwegein; 20. Dennis Luyt Haarlem;
Amateurs-A/B/C: 1. John Brand Vlaardingen; 2.
Frank Nijssen Haarlem; 3. Peter van Leeuwen Zoetermeer; 4. Dennis
van Weel Nieuw-Vennep; 5. Hans van Eijk Nieuw-Vennep;6. Richard Visscher
Zoetermeer; 7. Edwin van der Scheer Hoek van Holland;8. Edwin Vrauwdeunt
Den Haag; 9. Erwin van Dam Poeldijk;10. Axel Hermans Bergschenhoek; 11.
Maxim Harteloh De Lier;12. Paul Molenberg Delft; 13. Robert Kroep Hoek
van Holland; 14. Leo van Dorp Zwartewaal;15. Arjen Hoogenboom Rijswijk;
16. Hans Bal ’s-Gravenhage;17. Hans Visser Hoofdorp; 18. Jim Brouwer
Pijnacker; 19. Martin van Dijk Maasdijk; 20. Hans Hesselink
Lekkerkerk;
HONSELERSDIJK.WOLLEBRAND. ( 2004.03.21 )
Dames-Junioren: 1. Roxane Knetemann Krommenie;
2. Suzanne van Veen Naaldwijk; 3. Renske Doedeé Kloosterzande; 4.
Joukje Braam Warmenhuizen; 5. Kelly van de Berg Honselersdijk; 6.
Yvonne Leezer ’s-Gravenzande; 7. Marjolijn Gödde Hendrik-ido-Ambacht; 8.
Linda Ter Beek Hengelo ov; 9. Suzan Simons Steenbergen; 10.
Marlijn Binnendijk Zuid Scharwoude; 11. Marieke de Kort Liempde; 12.
Sylvia Strik Honselersdijk; 13. Sofie Verdonk Belgie; 14. Lonneke
te Wierike Hengelo; 15. Sofie van Horik Heukelum; 16. Kelly
Michielsen Stabroek (België); 17. ---; 18. Elise Meuleman Veghel; 19.
Anouk Haantjes Zutphen; 20. Anita Waslander Oosterhout;
Dames-Nieuwelingen: 1. Maxime
Groenewegen Amsterdam; 2. Elise van Hage Noordwijkerhout; 3. Monique van
de Ree Willemstad; 4. Amanda Bongaards De Lier; 5. Chantal van
Pinxten St. Michielsgestel; 6. Hannah Welter Loosdrecht; 7.
Esther Lommers Dordrecht; 8. Britt Jochems Vianen; 9. Kirsten
Peetoom Badhoevedorp; 10. Leonie Timmer Gasselte; 11. Linda van Rijen Veghel;
12. Mariska van Beem Tiel; 13. Anne Arnouts Kalmthout (B); 14. Nienke Kloeze
Assen; 15. Alike Haanstra Waskemeer; 16. Patricia van Loon `s Gravenmoer; 17.
Ivanka Dijkxhoorn Rijswijk; 18. Marije Moek Gasselte;19. Noortje de Kort
Dongen; 20. Nina Kessler Velserbroek;
Elite-Dames: 1. Sissy van Alebeek Schijndel;
2. Jolanda van Dongen-Cools Middelharnis; 3. Christine Mos De Wijk; 4.
Irene van den Broek Groningen; 5. Adrie Visser Wieringerwerf; 6.
Vera Koedooder Bovenkarspel; 7. Aukje de Koning Alkmaar; 8. Janne
Brok Delft; 9. Fonny Wekema Peize; 10. Eva Sijm Wieringerwaard;
11. Henriët Kuijt Hoogland; 12. Elisabeth Braam Warmenhuizen; 13.
Esther Kortekaas Voorhout; 14. Marije Profijt Hoogeveen; 15.
Francis Linthorst Wageningen; 16. Tamara Peek Groningen; 17.
Marie-Sophie Hiemstra Nootdorp; 18. Esmerijn Remmerswaal Zwolle; 19.
Eefje Ottevanger Eindhoven; 20. Sanne Hokke Zaandam;
HONSELERSDIJK.KLOMPENRONDE.( 2014.09.13 )
Junior-Vrouwen: 1. Marjolein van 't Geloof Dirksland; 2. Chanella Stougje Zuidland; 3. Anne
Huinen Noordwijk Zh; 4. Minke Bakker Monster; 5. Eline Hoppezak Nieuwerkerk aan
den IJssel 6. Claudia van Dijk Zuidland; 7. Juul Hubert Den Haag; 8. Bryony van
Velzen Sittard; 9. Marijne Bos Zevenhuizen; 10. Paulien Koster Delfstrahuizen;
11. Iris Jonker Papendrecht; 12. Mariska Jetten Assendelft; 13. Demi Vollering
Berkel en Rodenrijs; 14. Bianca Lust Oostzaan; 15. Hanneke de Goeje Leiden; 16.
Danielle de Hoog Pijnacker; 17. Britt Janse Zaandam;
Nieuweling-Meisjes: 1. Delore
Stougje Zuidland; 2. Merel Hofman Bleiswijk; 3. Amber van der Hulst
Hazerswoude; 4. Anne de Ruiter Polsbroek; 5. Famke van Dommelen Elshout; 6.
Mylene de Zoete Naaldwijk; 7. Marit Cent Goor; 8. Jennifer van der Voort
Maarssen; 9. Tessa Bos Oud-Beijerland; 10. Sabine Hey Oosterhout Nb; 11.
Mariska Kruidenier Abbenbroek; 12. Susanne Meistrok Elshout; 13. Ilse Kreeft
Rogat; 14. Lotte Beukers Monster; 15. Mirjam Stolze De Lier; 16. Larissa Mesker
Hoornaar; 17. Chinouk Lindenburg Wateringen; 18. Melanie van Putten Hagestein;
19. Esther van der Burg Nootdorp; 20. Hanna Vondracek Den Haag;
HONSELERSDIJK.WOLLEBRAND.(2014.09.14)
Junior-Vrouwen: 1. Marjolein van 't Geloof Dirksland; 2. Chanella Stougje Zuidland; 3. Romy
Adegeest Woerden; 4. Melissa van der Peet Den Haag; 5. Marjolein Bakker
Berkhout; 6. Mady van der Zeijden Poeldijk; 7. Mariska Jetten Assendelft; 8.
Demi Vollering Berkel en Rodenrijs;
Nieuweling-Meisjes: 1. Anne
Huinen Noordwijk Zh; 2. Merel Hofman Bleiswijk; 3. Nina Buysman Bovenkarspel;
4. Minke Bakker Monster; 5. Maaike Boogaard Zwaag; 6. Ceylin del Carmen
Alvarado Rotterdam; 7. Paulien Koster Delfstrahuizen; 8. Esther van der Burg
Nootdorp; 9. Sabine Hey Oosterhout Gl; 10. Claudia van Dijk Zuidland; 11.
Marijne Bos Zevenhuizen; 12. Iris Jonker Papendrecht; 13. Céline van Houtum Den
Dungen; 14. Tessa Bos Oud-Beijerland; 15. Moniek Bakker Berkhout; 16. Merel
Vegter Rhoon; 17. Marissa Baks Alphen aan den Rijn; 18. Britt Janse Zaandam;
19. Ilse Kreeft Rogast; 20. Danielle de Hoog Pijnacker;
HONSELERSDIJK.KLOMPENRONDE.( 2015.09.12 )
Junior-Vrouwen: 1. Delore Stougje Zuidland; 2.
Sabine Hey Oosterhout; 3. Denise Gunst Yerseke; 4. Iris Jonker Papendrecht; 5.
Minke Bakker Monster; 6. Merel Hofman Bleiswijk; 7. Merel Vegter Rhoon; 8.
Marissa Baks Alphen aan den Rijn; 9. Sharon Dommanschet Roosendaal; 10. Hanneke
de Goeje Leiden; 11. Marijne Bos Zevenhuizen; 12. Rachelle van Kappel Woerden;
13. Susanne Benders Helmond; 14. Leonie Beukers Schiedam;
Nieuweling-Meisjes: 1. Meike
Uiterwijk Winkel Echten; 2. Amber van der Hulst Hazerswoude; 3. Anne de Ruiter
Polsbroek; 4. Iris Ton Waskemeer; 5. Susanne Meistrok Elshout; 6. Sarah van
Wijnen Tilburg; 7. Marit Cent Goor; 8. Eva Bijwaard Hillegom; 9. Mylene de
Zoete Naaldwijk; 10. Mirjam Stolze De Lier; 11. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 12.
Naomi Seldenthuis Berkel en Rodenrijs; 13. Bente van Teeseling Abcoude; 14.
Melanie van Putten Hagestein; 15. Ingrit Verhoeff Groot-Ammers; 16. Mariska
Kruidenier Abbenbroek; 17. Nienke Wasmus Den Hoorn; 18. Julia Zwaan Bodegraven;
19. Maaike Meistrok Elshout; 20. Ilse Nasveld Abbenbroek;
HONSELERSDIJK.KLOMPENRONDE.( 2016.09.10 )
Junior-Vrouwen: 1. Lorena Wiebes Mijdrecht; 2.
Fleur Nagengast Beilen; 3. Amber van der Hulst Hazerswoude; 4. Nienke Wasmus
Den Hoorn; 5. Marit Cent Goor; 6. Lieke Lap Dronten; 7. Maaike Meistrok
Elshout; 8. Iris Ton Waskemeer; 9. Bente van Teeseling Abcoude; 10. Susanne Meistrok
Elshout; 11. Lieke van der Draaij Dordrecht; 12. Lily Schuitemaker Volendam;
13. Maaike Boogaard Sittard; 14. Merel Hofman Bleiswijk; 15. Marissa Baks
Alphen aan den Rijn; 16. Ilse Nasveld Abbenbroek; 17. Chinouk Lindenburg
Wateringen; 18. Julia Zwaan Bodegraven; 19. Liqianne van Warmerdam Abbekerk;
20. Lotte Beukers Monster;
Nieuwelingen-Meisjes: 1. Ingrit
Verhoeff Groot-Ammers; 2. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 3. Yvet Schoonewille
Klazienaveen; 4. Joan de Bruyn Bergeijk; 5. Zoë Mulder Heinkenszand; 6. Emma
Boogaard Zwaag; 7. Rozemarijn Ammerlaan De Lier; 8. Nena Vollering Berkel en
Rodenrijs; 9. Rosan Koper Heemskerk; 10. Judith Stolze De Lier; 11. Rosalie van
der Wolf Oude-Tonge; 12. Thirza Korevaar Groot-Ammers; 13. Lorraine Röge Alphen
aan den Rijn; 14. Sophie van der Wal Hoogkarspel; 15. Desiree Ketting
Spijkenisse; 16. Sanne Roozemond Bergschenhoek; 17. Verena Batenburg Piershil;
18. Isabel Tambach Assendelft; 19. Demi van Dijke Borssele; 20. Kristie van der
Vossen Culemborg;
HONSELERSDIJK.KLOMPENRONDE.(2017.09.09)
Junior-Vrouwen: 1. Mischa Bredewold Hoogland;
2. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 3. Ingrit Verhoeff Groot-Ammers; 4. Tamara van
der Horst Hasselt; 5. Thirza Korevaar Groot-Ammers; 6. Maaike Meistrok Elshout;
7. Lotte Beukers Monster; 8. Verena Batenburg Piershil; 9. Amber Aernouts
Belgie; 10. Marieke van Stee Sliedrecht;
Nieuweling-Meisjes: 1. Daniek
Hengeveld Nootdorp; 2. Marit Wasmus Den Hoorn; 3. Fleur van der Peet Den Haag;
4. Ilse Grit Zwolle; 5. Nena Vollering Berkel en Rodenrijs; 6. Joan de Bruyn
Bergeijk; 7. Judith Stolze De Lier; 8. Lisa van der Meer s-Gravenzande; 9. Anne
Tom Den Haag; 10. Leonie Bos s-Gravendeel; 11. Petra Welmers Dronten; 12.
Desiree Ketting Spijkenisse; 13. Rosan Koper Heemskerk; 14. Ilse Lingen
Ouderkerk aan den IJssel; 15. Maud Rijnbeek Limmen; 16. Iris Verschuren
Streefkerk; 17. Lorraine Röge Alphen aan den Rijn; 18. Sasha Hassoldt Alphen
aan den Rijn; 19. Borg Senneker Breda; 20. Piene Romers Rozenburg;
HONSELERSDIJK.KLOMPENRONDE.( 2018.09.08 )
Nieuweling-Meisjes: 1. Daniek
Hengeveld Nootdorp; 2. Marit Wasmus Den Hoorn; 3. Jerney van der Heijden
Zevenhuizen 4. Malena van Dam Haastrecht; 5. Lotte Jansen Dordrecht; 6. Joyce
de Rijk Nieuwkoop; 7. Lisa van der Meer s-Gravenzande; 8. Nina Maathuis
Rotterdam; 9. Laura Molenaar Oud-Beijerland; 10. Sofie Duyn Hoogwoud; 11.
Bodine Vollering Berkel en Rodenrijs; 12. Ilse Lingen Ouderkerk aan den IJssel;
13. Britt van der Hulst Hazerswoude ; 14. Borg
Senneker Breda; 15. Celine de Vreede De Lier;