HENDRIK-ido-AMBACHT.(
2000.07.06 )
Elite/Neo: 1. Marco Luyten Meerkerk; 2.
Perry Bothof Zwijndrecht; 3. Corne Castein Meerkerk; 4. Ruud Zijlmans
Roosendaal; 5. Peep Mikli Estland; 6. Robert Sienders Puttershoek; 7. Martijn
Lust Heerhugowaard; 8. Mark ter Schure Rheeze; 9. Lex Nederlof Oostvoorne; 10.
Erik Bos Rotterdam; 11. Adam Cox Australie; 12. Ronald Roos Zoetermeer; 13.
Peter van den Reep Hillegom; 14. Edward Farenhout Zuidland; 15. Pim van der
Valk Middelharnis; 16. Harry van Putten Hagestein; 17. Emiel van Dijk
Spijkenisse; 18. Ronald van der Tang Voorhout; 19. Rein-Jan Elenbaas Goes; 20.
Gerben van den Reep Hillegom;
Nieuwelingen:1. Eddy van IJzendoorn Tiel; 2.
Gideon de Jong Papendrecht; 3. Sipke Zijlstra Burgum; 4. Jasper van Heeswijk
Vught; 5. Kevin Sluimer Nieuwerkerk a/d IJssel; 6. Thomas Berkhout Schipluiden;
7. Rene van de Laar Giessenburg; 8. Tim van der Zanden Poeldijk; 9. Onno
Gerritsen Huissen; 10. Bram Wind Wijk bij Duurstede; 11. Leon Korteland
Spijkenisse; 12. Erwin den Hollander Rijswijk; 13. Niels Stehouwer Spijkenisse;
14. Rik Nederlof Woerden; 15. Matthijs Bunnik Berkel en Rodenrijs; 16. Hans van
Dam Goes; 17. John Bongaards De Lier; 18. Sebastiaan Langeveld Lisse; 19. Guus
Magielse Est/Woerden; 20. Paul van Strien Ridderkerk;
HENDRIK-IDO-AMBACHT.(
2001.07.05 ).
Elite/Neo: 1. Erik Bos Rotterdam; 2.
Hein Zwinkels Monster; 3. Marcel van Dijk Spijkenisse; 4. Luit
Blom Oudewater; 5. Corné Castein Meerkerk; 6. Heerko Gorter
Werkendam; 7. Tom Cordes Baarle-Nassau; 8. Marco Luyten Meerkerk;
9. Dennis van den Hurk Barendrecht; 10. Louis de Koning Zwartewaal;
11. Martijn Simons Wouw; 12. Bart Williams Berkel-Rodenrijs; 13.
Kevin Speacht Amerika/Toronto; 14. Damit Iraton Ofzbekistan; 15.
Remko Kramer Nijmegen; 16. Gerhard Klijnhout ’s-Gravendeel; 17.
David Fictoor Wijk bij Duurstede; 18. Harry van Putten Hagestein; 19.
Wilfred van Hof Ottoland; 20. Jasper Peterse Zeist;
Nieuwelingen: 1. Mike Alloo Roosendaal; 2.
Paul van Strien Ridderkerk; 3. Sebastiaan Langeveld Lisse; 4.
Eddy van IJzendoorn Tiel; 5. Bram Wind Wijk bij Duurstede; 6.
Leon Korteland Spijkenisse; 7. Kevin Sluimer Nieuwerkerk a/d IJssel; 8.
Marcel Lamberts Leerdam; 9. Paul Konijnenburg Ridderkerk; 10.
Freek Wallaard Noordeloos; 11. Luis Veen Duivendrecht; 12. Klaas van
Hage Noordwijkerhout; 13. Bart van der Valk Pijnacker; 14.
Stephan de Wolf Spijkenisse; 15. Giancarlo Brand Dordrecht; 16. Maarten
Mandemakers Goirle; 17. Ronald van der Laar Giessenburg; 18. Daan
Rijntjes Rijswijk; 19. Joeri Kouwenhoven Bleiswijk; 20. Dave
Helmink Zwijndrecht;
HENDRIK-IDO-AMBACHT.
( 2002.07.04 )
Elite/Neo: 1. Lennart van Drimmelen
Haastrecht; 2. Marco Luyten Meer- kerk; 3. Nico Vuurens Meerkerk;
4. Harm Bronkhorst Nieuw-Vennep; 5. Boudewijn de Graaff Ridderkerk;
6. Peter van den Berg Zuidland; 7. Arjan Molenaar Ameide; 8.
Dennis van den Hurk Barendrecht; 9. Bart Williams Berkel-Rodenrijs; 10.
John Talen Spijkenisse; 11. Arno Hartog Giessenburg; 12. Ronald
Bastemeijer Poortugaal; 13. Harry van Putten Hagestein; 14. Peep Mikli
Barneveld/Estland; 15. Gerhard Klijnhout ’s-Gravendeel; 16. Wim Oldenburg
Uitwijk; 17. Odwin Bink Amsterdam; 18. Leon van Strien Ridderkerk; 19. Malaga
van Ruitenbeek Delfgauw; 20. Ton Griep Bergschenhoek;
Nieuwelingen: 1. Ben van der Kooi Breda; 2.
Manman van Ruitenbeek Vught; 3. Michel Kreder Zevenhuizen; 4.
Cornelius van Ooijen Giessenburg; 5. Robin van der Lijn Vianen; 6.
Freek Wallaard Noordeloos; 7. Arnoud Koot Limmen; 8. Ronald van
der Laar Giessenburg; 9. Wesley van Dongen Made; 10. Alessandro
Pangrazzi Alblasserdam;11. Rik van IJzendoorn Tiel; 12. Hessel Wassenaar
Nieuwegein;13. Léon Monster Oud-Beijerland; 14. Ricardo van der van der Velde
Breda; 15. Leonard de Leeuw Hoornaar; 16. Giancarlo Brand Dordrecht; 17. Jordi
Muller Lisse; 18. Jeroen Bijnagte Papendrecht;19. Evert van Bergen Zundert; 20.
Kaj du Prie Amersfoort;
HENDRIK-IDO-AMBACHT.
( 2003.07.03 )
Elite/Beloften: 1. Wilco Zuijderwijk Poeldijk;
2. Marcel Alma Harskamp; 3. Trevor Jaaron Poad Nieuw Zeeland; 4.
Jan Hordijk Westmaas; 5. Matthijs Delen Rotterdam; 6. Karl
Menzies Bunnek/Australie; 7. Lex Nederlof Oostvoorne; 8. Gerhard
Klijnhout ’s-Gravendeel; 9. Marco Luyten Meerkerk; 10. Steffen
van der Steen Dordrecht; 11. Arno Hartog Giessenburg; 12. Rik
Nederlof Woerden; 13. Boudewijn de Graaff Ridderkerk; 14. Lennart
van Drimmelen Haastrecht; 15. Roland Rozenveld Numansdorp; 16.
Machiel van Ooijen Giessenburg;17. Christopher Tymms Australie; 18.
Arjan Molenaar. Ameide;19. Anthonie di Bastista Dordrecht/Australie; 20.
Malaya van Ruitenbeek Delfgauw;
Nieuwelingen: 1. Michel Kreder Zevenhuizen;
2. Tim Nederlof Maarssen; 3. Maurice Vrijmoed Rijswijk; 4.
Manman van Ruitenbeek Delft; 5. Yondi Schmidt H.I. Ambacht; 6.
Martin Kelderman Barneveld; 7. Robin Chaigneau Meerkerk; 8. Rik
van IJzendoorn Tiel;9. Nick van der Linden Breda; 10. Dennis Kreder
Zevenhuizen; 11. Boy van Poppel Oisterwijk; 12. Jan Pruijn
Schijf;13. Lars Jun Broek in Waterland; 14. Leo Gödde H.I. Ambacht; 15.
Vincent de Wolf Spijkenisse; 16. Nicky Vroome Rijswijk; 17. Johim
Ariesen Rhenen; 18. Geert Kouters Oosterhout; 19. Tijmen Pesselse
Giessenburg; 20. Remco te Brake Elst;
HENDRIK-IDO-AMBACHT .( 2004.07.01 )
Elite/Neo: 1. Tom Cordes Baarle-Nassau;
2. Marcel Alma Harskamp; . Odwin Bink
Amsterdam; 4. Ronald Schur Alkmaar; 5. Gideon de Jong
Papendrecht; 6. Arno Hartog Giessenburg; 7. Jeroen de Joode
Rotterdam; 8. Rudy Vriend Waarland; 9. John Sulkers Dinteloord;
10. Marco Luyten Meerkerk; 11. Mike Alloo Roosendaal; 12.
Matthijs Delen Rotterdam; 13. Harm Jansen Los Angeles; 14. Lex
Nederlof Oostvoorne; 15. Rik Nederlof Woerden; 16. Jos Burger
Delft;17. Roland Rozenveld Numansdorp; 18. Boudewijn de Graaff
Ridderkerk; 19. Bart Kerkdijk Apeldoorn; 20. Marcel van Dijk
Spijkenisse;
Nieuwelingen: 1. Ronan van Zandbeek
Schijndel; 2. Roel Commandeur Raamsdonk; 3. Maurice Vrijmoed
Rijswijk; 4. Tim Dees Tholen; 5. Niek Tielemans Maren-Kessel; 6.
Glenn van Gool Ridderkerk; 7. Raymond Kreder Zevenhuizen; 8.
Johim Ariesen Rhenen; 9. Danny Vrolijk Schipluiden; 10. Wout van
Wijk Schipluiden; 11. Erik Berkhout Schipluiden; 12. Hein
Otterspeer Ouderkerk a/d IJssel; 13. Leo Gödde Hendrik-ido-Ambacht; 14.
Remco te Brake Elst; 15. Geert Kouters Oosterhout NB; 16. Patrick
Rückert Volendam;17. Bob Stopler Woerden;18. Kevin de Vette Schiedam; 19.
Ralf Verhoeven Bergeijk; 20. Jordy Beuker Huizen;
HENDRIK-IDO-AMBACHT .( 2005.07.07 )
Elite/Belofte: 1. Sebastian Langeveld Lisse;
2. Boudewijn de Graaff Ridderkerk; 3. Tom Cordes Baarle Nassau; 4.
Jan Hordijk Westmaas; 5. Arno Hartog Giessenburg; 6. Niels
Pieters Hoofddorp; 7. Bertil Klootwijk Spaarndam; 8. Leander
Pronk Warmenhuizen; 9. Tim van der Zanden Poeldijk; 10. Gerhard
Klijnhout ’s-Gravendeel; 11. Dennis Smit Zwanenburg; 12. Arno
Wallaard Noordeloos; 13. Peter Woestenberg St.Willebrord; 14.
Ronald Schur Alkmaar; 15. Lex Nederlof Oostvoorne; 16. Hendrik
Visser Krimpen a/d IJssel; 17. Eric van de Meent Veenendaal; 18.
Sander Oostlander Heerjansdam; 19. Roy de Visser Nootdorp; 20.
Sander van Amerongen Rheden;
Nieuwelingen: 1. Coen Otterspeer Ouderkerk
a/d IJssel; 2. Stefan Limburg Witte Paarden; 3. Sjoerd
Kouwenhoven Honselersdijk; 4. Erik Berkhout Schipluiden; 5.
Christian Kos Zuid-Scharwoude; 6. Wesley Schless Dordrecht; 7.
Frank de Reus Strijen; 8. Jesper Asselman Wateringen; 9. Jeftha
Van Ooijen Giessenbrug; 10. Tom Lotz Schoonhoven; 11. Arian
Oosthoek H.I. Ambacht; 12. Jasper Ockeloen Dordrecht; 13. Ralph
Gelens H.I. Ambacht; 14. Kevin Sonneveldt Bleiswijk; 15. Sven van
Luijk Naaldwijk; 16. Wesley Kreder Zevenhuizen; 17. Wouter Timmerman
Zoetermeer; 18. Mitchell Boet Mijnsheerenland; 19. Stefan den Hartog H.I.
Ambacht; 20. Nils van Kooij Krimpen a/d Lek;
HENDRIK-IDO-MBACHT .( 2006.07.06 )
Elite/Beloften: 1. Nico Vuurens Meerkerk; 2.
Rob Disseldorp Rijpwetering; 3. Niels Pieters Hoofddorp; 4. Michel Kreder
Zevenhuizen Zh; 5. Bjorn Hoeben Ell; 6. Jean-Pierre Verstraten Roosendaal; 7.
Wilco Zuijderwijk Poeldijk; 8. Gideon de Jong Papendrecht; 9. Gerhard Klijnhout
s-Gravendeel; 10. Rene Smits Lage Zwaluwe; 11. Ronald Roos Hoogstraten; 12.
Dennis Luyt Haarlem; 13. Rikke Dijkxhoorn Rijswijk Zh; 14. Hendrik Visser
Krimpen aan den IJssel; 15. Gavin Bates Australie; 16. Jelle van Groezen
Waspik; 17. Marco van der Stoep Berkel en Rodenrijs; 18. Tjeerd Dudok
Wagenberg; 19. Giancarlo Brand Oud Beijerland; 20. Jerry Kallenfels Breda;
Nieuwelingen: 1. Barry Markus Hoofddorp; 2.
Sjoerd Kouwenhoven Honselersdijk; 3. Tomas van der Borst Breda; 4. Ronald
Dijkhuizen Nieuwegein; 5. Ralph Gelens Hendrik-ido-Ambacht; 6. Rune van der
Meijden Delfgauw; 7. Coen Otterspeer Ouderkerk aan den IJssel;8. Mitchell Boet
Mijnsheerenland; 9. Nils van Kooij Krimpen aan de Lek; 10. Wesley Kreder
Zevenhuizen Zh; 11. Jordi Schepers Hendrik-ido-Ambacht; 12. Haye van Boxtel
Kaatsheuvel; 13. Stefan den Hartog Hendrik-ido-Ambacht; 14. Rutger Schellevis
Stolwijk; 15. Jurriën Bosters Steenbergen; 16. Alex Gresnigt Kapelle; 17. Leon
Commandeur Sint Pancras; 18. Steven van Leijen Wageningen; 19. Hugo Haak
Vianen; 20. Kevin Sonneveldt Bleiswijk;
HENDRIK-IDO-AMBACHT.(
2007.07.05 )
Elite/Beloften: 1.
Sander Lormans Heemskerk; 2. Tim van der Zanden s-Gravenhage; 3. Niels Pieters
Hoofddorp; 4. André van Reek Nieuw-Vennep; 5. Marcel Alma Harskamp; 6. Nico
Vuurens Meerkerk; 7. Tjeerd Dudok Wagenberg; 8. Patrick van Loon s-Gravenmoer;
9. Gerhard Klijnhout s-Gravendeel; 10. Leo Gödde Hendrik-ido-Ambacht; 11.
Boudewijn de Graaff Heukelum; 12. Rob Disseldorp Rijpwetering; 13. Martijn
Stougje Naaldwijk; 14. Ronald Meijer Leiden; 15. Peter van Dijk. Ter Aar; 16.
Ronald Schur Zaandam; 17. Arno Hartog Giessenburg; 18. Nico van Dijk Harmelen;
19. Erik van Bekkum Wamel; 20. Ben van der Kooi Breda;
Junioren: 1.
Frank de Reus Strijen; 2. Wouter Mesker Noordeloos; 3. Steven van Leijen
Wageningen; 4. Stefan Limburg Witte Paarden; 5. Erik Berkhout Schipluiden; 6.
Joseph Lewis Australie; 7. Harm de Vries Buitenpost; 8. Willy Heeneman
s-Gravenhage; 9. Coen Otterspeer Ouderkerk aan den IJssel; 10. Arian Oosthoek
Hendrik-ido-Ambacht; 11. Wesley Schless Dordrecht; 12. Tom Lotz Schoonhoven;
13. Sjoerd Kouwenhoven Honselersdijk; 14. Stefan den Hartog
Hendrik-ido-Ambacht; 15. Silvan Buis Nibbixwoud; 16. Stefan Kramer Hardinxveld-Giessendam;
17. Raymond Splinter Hoorn; 18. Alex Gresnigt Kapelle; 19. Ferdinand Boogaard
Vlissingen; 20. Frank Post Naaldwijk;
HENDRIK-IDO-AMBACHT .( 2008.07.03 )
Elite/Beloften: 1. Nico Vuurens Meerkerk; 2.
André van Reek Nieuw-Vennep; 3. Peter van Dijk. Ter Aar; 4. Robin van
der Lijn Vianen; 5.
Gideon de Jong Mijnsheerenland; 6. Maurice Vrijmoed Rijswijk Zh; 7.
Randy Sint Nicolaas Dordrecht; 8. Leo Gödde Hendrik-ido-Ambacht; 9.
Rob Disseldorp Rijpwetering; 10. Sven van Luijk Naaldwijk; 11. Jeroen
Lute Zuid-Scharwoude; 12. Bob Jonkheer Lisse; 13. Rob van der Niet
Noordwijk Zh; 14. Erik Jan Kooiman Ammerstol; 15. Marco Luyten
Meerkerk; 16. Dennis Kreder Zevenhuizen Zh; 17. Martijn Harteloh
Dordrecht; 18. Wouter de Groot Hillegom; 19. Marco Kuijvenhoven
s-Gravenzande; 20. Tim Aalders Dordrecht;
Junioren: 1. Mitchell Boet Mijnsheerenland; 2. Ralph
Gelens Hendrik-ido-Ambacht; 3. Jerwin Wieser Zoetermeer;
4. Coen Otterspeer
Ouderkerk aan den IJssel; 5. Alex Gresnigt Kapelle; 6. Jasper Ockeloen
Dordrecht; 7. Melvin Boskamp Leek; 8. Cees-Jan Kortlever Zevenhuizen Zh; 9.
Wesley Kreder Zevenhuizen Zh; 10. Bas Oude Elferink Mijdrecht; 11.
Pim Groenewegen Naaldwijk; 12. Sander Kreder Zevenhuizen Zh; 13.
Maikel Hogervorst Pijnacker; 14. Job Sinnige Heerhugowaard;
15. Pieter-Pascal Heyligers Haarlem; 16. Kelian Lankester Schiedam;
17. Erwin van Dijk Renswoude; 18. Sjoerd Kouwenhoven Honselersdijk;
19. Jeffreij Verweij Capelle aan den IJssel; 20. Bob van der Tholen
Rotterdam;
HENDRIK-IDO-AMBACHT .( 2009.07.02 )
Elite/Beloften: 1. Stuart Shaw Australie; 2.
Nico Vuurens Meerkerk; 3. Niels Lommers Gouda; 4. Erik Jan Kooiman Ammerstol;
5. Joe Lewis Australie; 6. Gideon de Jong Hendrik-ido-Ambacht; 7. André van
Reek Nieuw-Vennep; 8. Robin van der Lijn Vianen; 9. Frank Niewold Lisse; 10.
Rhys Pollack Australie; 11. Marco Kleibeuker Ouderkerk aan den IJssel; 12.
Rutger Schellevis Stolwijk; 13. Giancarlo Brand Oud-Beijerland; 14. Gene Bates Australie; 15. Sven van Luijk Naaldwijk; 16.
Marco Luyten Meerkerk; 17. Arian Oosthoek Hendrik-ido-Ambacht; 18. Wouter
Mesker Noordeloos; 19. Dennis Lems Papendrecht; 20. Randy Sint Nicolaas
Dordrecht;
Amateurs-B: 1. André Kraan Gouda; 2. John
Eggers Ridderkerk; 3. Hans Lap Hendrik-ido-Ambacht; 4. Jorrit Noppen Dordrecht;
5. Edwin de Graaff De Kwakel; 6. Jeroen Wesselius Voorburg; 7. Dennis van den
Hurk Barendrecht; 8. Jerry van Herk Lekkerkerk; 9. Henk Ceelen Ouderkerk; 10.
Bert van der Klooster Ridderkerk; 11. Tonjo Nakken Haaksbergen; 12. Ron Wilting
Nieuwegein; 13. Rene Bax Uppel; 14. Marten Verduijn Zwijndrecht; 15. Wilco
Meijers Zwijndrecht; 16. Sjaak Olsthoorn Schipluiden; 17. Gerben van der Knaap
Uithoorn; 18. Jarno van Wingerden Zwijndrecht; 19. Shane ter Hennepe Gouda; 20.
Robert Reijers Dordrecht;
HENDRIK-ido-AMBACHT .( 2010.07.01 )
Elite/Beloften: 1. Joost van den Blink
s-Gravenzande; 2. Jan Bos Nieuwe- horne; 3. Sander Lormans
Heemskerk; 4. Sjoerd Kouwenhoven Honselers- dijk; 5. Aron Kremer
Vierpolders; 6. Nico Vuurens Meerkerk; 7. Emmanuel van Ruitenbeek
Cadier en Keer; 8. Malaya van Ruitenbeek Delft; 9. Frank de Reus
Strijen; 10. Henk Bom s-Gravenzande; 11. Rob Ypenburg Utrecht;
12. Arian Oosthoek Hendrik-ido-Ambacht; 13. Lex Nederlof Thailand; 14.
Cees-Jan Kortlever Zevenhuizen Zh; 15. Gideon de Jong Hendrik-ido-Ambacht; 16.
Michael Vingerling Rockanje;17. Patrick Bos Amstelveen; 18. Milan van den Ende
Berkel en Rodenrijs;19. Martijn Stougje Naaldwijk; 20. Randy Sint Nicolaas
Dordrecht;
Amateurs-B: 1. Brian Burggraaf Hoofddorp;
2. Chris Maas Papendrecht;3. André Kraan Gouda;4. Hans Lap
Hendrik-ido-Ambacht; 5. Bert van der Klooster Ridderkerk; 6.
Martijn Dennebos Piershil; 7. William de Wolf Ridderkerk; 8. Art
Oosting Abbenbroek; 9. Kees Pothof Hellevoetsluis; 10. Eltjo de
Haan Ameide;11. Jacco Wols Puttershoek; 12. Wilco van Schenkhof Ochten;
13. Olav Eerland Zwijndrecht; 14. Rene Bax Uppel; 15. Sjaak
Olsthoorn Schipluiden; 16. Dennis van den Hurk Barendrecht; 17.
Cor Derks Druten;18. Leen Merison Berkel en Rodenrijs; 19. Joost van
Bezooijen Nijmegen; 20. John Martin Hoek van Holland;
HENDRIK-IDO-AMBACHT.(2011.07.07
)
Elite-Mannen/Beloften: 1. Erik Jan
Kooiman Lekkerkerk; 2. Paul Helderman Naaldwijk; 3. Dennis Smit Zwanenburg; 4.
Ralph Gelens Hendrik-ido-Ambacht;5. Ronald Roos Merksplas (Bel); 6. Sander
Lormans Heemskerk; 7. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 8. Joeri Kasper Wemeldinge;
9. Gerhard Joling Krimpen a/d IJssel;10. Aron Kremer Vierpolders; 11. Milan van
den Ende Berkel en Rodenrijs;12. Randy Sint Nicolaas Dordrecht; 13. Arian
Oosthoek Hendrik-ido-Ambacht;14. Marco Kuijvenhoven s-Gravenzande;15. Rick
Craenen Nederweert; 16. Johim Ariesen Rhenen; 17. Jurgen van Diemen Leimuiden;
18. Lex Nederlof Oostvoorne; 19. Stefan Vreugdenhil Naaldwijk; 20. Miel Bregman
Berg en Terblijt;
Sportklasse: 1. Teo Muis Gorinchem; 2. Brian
Burggraaf Hoofddorp; 3. Chris Maas Papendrecht; 4. Xander Moerman Vianen; 5.
Hans van Eijk Nieuw-Vennep; 6. Jorrit Noppen Dordrecht; 7. Rene Bax Uppel; 8.
William de Wolf Ridderkerk; 9. Frank Bloemendaal Abbenbroek; 10. Andries van
Driel Dordrecht; 11. Tonnie Akkermans Etten-Leur; 12. Hans Lap
Hendrik-ido-Ambacht; 13. Leen Merison Berkel en Rodenrijs;14. Michel Tolhoek
Sleeuwijk; 15. Walter Koster Hardinxveld-Giessendam;16. Jordan van Scheers
Dordrecht; 17. Paul van Heijningen Rotterdam; 18. Anton in Veld
Nieuw-Lekkerland; 19. Erik Jan Overgaauw Zuidland; 20. Rene Lems Papendrecht;
HENDRIK-IDO-AMBACHT.(2012.07.05)
Elite-Mannen/Beloften: 1. Emmanuel
van Ruitenbeek Amstelveen; 2. Lars van de Vall Ouderkerk a/d Amstel; 3. Koos
Jeroen Kers Amstelveen; 4. Sander Lormans Heemskerk; 5. Sander Oostlander
Zwijndrecht; 6. Ronald Roos Merkplas (Bel); 7. Malaya van Ruitenbeek Den Haag;
8. David van der Poel Kapellen (Bel); 9. Stefan Vreugdenhil Naaldwijk; 10.
Sjoerd van Ginneken Heerle; 11. Jack Vermeulen s-Gravendeel; 12. Jeroen van
Zanten Meerkerk; 13. Silvan Buis Nibbixwoud; 14. Edwin de Graaff De Kwalel; 15.
Jan Lof Broek in Waterland; 16. Kees van Noppen Ridderkerk; 17. Tim Nederlof
Breukelen; 18. Arian Oosthoek Hendrik-ido-Ambacht; 19. Marco Kuijvenhoven
s-Gravenzande; 20. Sander Kreder Zevenhuizen Zh;
Sportklasse: 1. Tonnie Akkermans
Etten-Leur; 2. Chris Maas Papendecht; 3. Jan Muis Giessenburg; 4. Jeroen
Bijnagte Papendecht; 5. Hans Lap Hendrik -ido-Ambacht; 6. Jermo Agema Den
Helder; 7. Dennis Lems Papendecht; 8. Casper Pruijn Amsterdam; 9. Roger
Korevaar Lekkerkerk; 10. Erik van Zanten Meerkerk; 11. Teo Muis Gorinchem; 12.
Xander Moerman Vianen; 13. Jeroen Rovers Breda; 14. Cees Snoek Volendam; 15.
Harmen Brandwijk Bleskensgraaf; 16. Sonny Agema Den Helder; 17. Jaap Visscher
Sliedrecht; 18. Jan Wouter Roos Stad aan het Haringvliet; 19. Bert Havenaar
Berkel en Rodenrijs; 20. Jarno van Krimpen Groot-Ammers;
HENDRIK-ido-AMBACHT.(
2013.07.04 )
Elite/Beloften: 1. Ivar Slik Bergen Nh; 2.
Aron Kremer Vierpolders; 3. Jack Vermeulen s-Gravendeel; 4. Lars
van de Vall Ouderkerk aan den Amstel; 5. Jaap de Man Spijkenisse; 6.
Jeroen Janssen Nijmegen; 7. Jordy Buskermolen Kudelstaart; 8.
Milan van den Ende Berkel en Rodenrijs; 9. Koos Jeroen Kers Amstelveen;
10. Marco Brus Schijndel; 11. Marco Kuijvenhoven s-Gravenzande; 12.
Daniel Abraham Gebru Amstelveen; 13. Arian Oosthoek Rotterdam; 14.
Eddy van IJzendoorn Tiel; 15. Roy Pieters Zwanenburg; 16. Nils
van Kooij Krimpen aan de Lek; 17. Mike Vlietstra Vianen; 18. Lex
Nederlof Lamphun; 19. Sjors Handgraaf Leiden; 20. Kees van Noppen
Ridderkerk;
Sportklasse: 1. Laurens Koster Oegstgeest;
2. Arno Hartog Giessenburg; 3. Jeroen Bijnagte Papendrecht; 4.
Brian Burggraaf Velserbroek; 5. Andre Grootveld Zoetermeer; 6.
Jan Muis Giessenburg; 7. Dennis Lems Papendrecht; 8. Sidney Bley
Nieuwegein; 9. Jermo Agema Den Helder; 10. Hans Lap
Hendrik-ido-Ambacht; 11. Jorrit Noppen Dordrecht; 12. Hans van Eijk
Nieuw-Vennep; 13. Kemal Acar Papendrecht; 14. Erik van Zanten Meerkerk; 15.
Bert Havenaar Berkel en Rodenrijs; 16. Teo Muis Gorinchem; 17. Erik Jan
Overgaauw Zuidland; 18. Jeroen Rovers Breda; 19. Sonny Agema Den Helder;
20. Harmen Brandwijk Bleskensgraaf;
HENDRIK-IDO-AMBACHT.(
2014.07.03 )
Elite/Beloften: 1. Yondi Schmidt Arnhem; 2. Rik
de Voogd Rotterdam; 3. Tim Ariesen Rhenen; 4. Lars van de Vall Ouderkerk aan
den Amstel; 5. Ian Peter Richards Dordrecht; 6. Luuk van der Wal De Lier; 7.
Alex Bhogal Duitsland; 8. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 9. Dennis Smit
Zwanenburg; 10. Bart Buijk Hardinxveld-Giessendam; 11. Adne van Engelen t Zand
Nh; 12. Florian Smits Amsterdam; 13. Ronald Roos Merkplas (Bel); 14. Jasper de
Laat Moergestel; 15. Tristan Sint Nicolaas Dordrecht; 16. Coen Vermeltfoort
Schuinesloot; 17. Martin Kelderman Veenendaal; 18. Herman ten Kate Amsterdam; 19.
Jordy Buskermolen Kudelstaart; 20. Nick Stöpler Woerden;
Sportklasse: 1. Witten
Anthonise Dordrecht; 2. Laurens Koster Oegstgeest; 3. Peter van Wijgerden
Woudrichem; 4. Alfred Rooks Den Haag; 5. Xander Moerman Vianen; 6. Cees Snoek
Volendam; 7. Dennis Lems Papendrecht; 8. Teo Muis Gorinchem; 9. Gerard Kooistra
Hendrik-ido-Ambacht; 10. Marc Scholman Montfoort; 11. Arno Hartog Giessenburg;
12. Henk Ceelen Ouderkerk; 13. Emiel van Dijk Hellevoetsluis; 14. Chris Maas
Papendrecht; 15. Pieter Verhoeven Groningen; 16. Jack Smit Volendam; 17. Corne
Verhoeks Zuilichem; 18. William Westerlaken Nieuw-Lekkerland; 19. Kemal Acar
Papendrecht; 20. Jan Wouter Roos Stad aan het Haringvliet;
HENDRIK-IDO-AMBACHT.(
2015.07.02 )
Elite/Beloften: 1. Jasper de Laat Moergestel;
2. Lars van de Vall Ouderkerk aan de Amstel; 3. Jaap de Man Spijkenisse; 4.
Koos Jeroen Kers Amstelveen; 5. Sem v/d Bogaert Poeldijk; 6. Barry Bel De
Goorn; 7. Roy Pieters Zwanenburg; 8. Jordi Talen Spijkenisse; 9. Jos Koop
Delft; 10. Frank de Reus Papendrecht; 11. Yondi Schmidt Arnhem; 12. Randy Sint
Nicolaas Dordrecht; 13. Wouter Been Rijswijk; 14. Roy Dofferhoff Lisse; 15.
Frank Niewold Lisse; 16. Sjors Handgraaf Leiden; 17. Tristan Sint Nicolaas
Dordrecht; 18. Patrick van Nunen Barendrecht; 19. Sidney Bley Houten; 20. Thijs
Bon Alphen aan den Rijn;
Sportklasse: 1. Gerard Kooistra
Hendrik-ido-Ambacht; 2. Brian Burggraaf Velsen-Noord; 3. Emiel van Dijk
Hellevoetsluis; 4. Sonny Agema Den Helder; 5. Hans Lap Hendrik-ido-Ambacht; 6.
Tonny Berends Giessenburg; 7. Martijn Harteloh Dordrecht; 8. Wilco van
Schenkhof Echteld; 9. Ralph Gelens Rotterdam; 10. Henk Ceelen. Ouderkerk; 11.
Martin van Rij Zuidland; 12. Jarno van Krimpen Groot-Ammers; 13. Jan Muis
Giessenburg; 14. Alex Duijnisveld Zoetermeer; 15. William Westerlaken
Nieuw-Lekkerland; 16. Dick van der Breggen Ellemeet; 17. Jorrit Noppen
Dordrecht; 18. Jacco Vermeer Bleiswijk; 19. Bas Rijs Alkmaar; 20. Henrik Boele
Bleskensgraaf;
HENDRIK-IDO-AMBACHT.(
2016.07.07 )
Elite/Beloften/Amateurs: 1. Cyrus
Monk Engeland; 2. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 3. Nick van der Meer
Honselersdijk; 4. Witten Anthonise Dordrecht; 5. Emiel
de Greef Bleiswijk; 6. Robin Wennekes Dodewaard; 7. Johim Ariesen Rhenen; 8.
Jasper de Laat Moergestel; 9. Lars van de Vall Ouderkerk aan de Amstel; 10.
Arian Oosthoek Hendrik-ido-Ambacht; 11. David van Eerd Breda; 12. Kelvin van
den Dool Hoogblokland; 13. Mathew Ross Australie; 14. Niels Wubben Dorst; 15.
Tim Rodenburg Berkel en Rodenrijs; 16. Paul Helderman Naaldwijk; 17. Jorne
Videler Badhoevedorp; 18. Frank de Reus Papendrecht; 19. Aron Kremer Pernis;
20. Melvin Wildeboer Schut Papendrecht;
Sportklasse: 1. Brian Burggraaf
Velsen-Noord; 2. Nick Toonen Lisse; 3. Jorrit Noppen Dordrecht; 4. Arje de Waard
Dordrecht; 5. William Westerlaken Nieuw-Lekkerland; 6. Gerard Kooistra
Hendrik-ido-Ambacht; 7. Hans van Eijk Nieuw-Vennep; 8. Harmen Brandwijk
Bleskensgraaf; 9. Henk Ceelen. Ouderkerk; 10. Jarno van Krimpen Groot-Ammers;
11. Wout Roos Stad aan het Haringvliet; 12. Pierre Deen Amsterdam; 13. Jan de
Vreede Lisse; 14. Erik Meerkerk Zuidland; 15. Matthieu Hendriks Krimpen aan de
Lek; 16. Marco Halma De Meern; 17. Hans Lap Hendrik-ido-Ambacht; 18. Edwin
Vrauwdeunt s-Gravenhage; 19. Martijn Harteloh Dordrecht; 20. Dick van der
Breggen Ellemeet;
HENDRIK-ido-AMBACHT.(2017.07.06)
Elite/Beloften/Amateurs: 1. Koos
Jeroen Kers Amstelveen; 2. Peter Schulting Emmeloord; 3. Roy Pieters
Zwanenburg; 4. Jordy Buskermolen Kudelstaart; 5. Lars van de Vall Heemstede; 6.
Robin Wennekes Dodewaard; 7. Frank de Reus Papendrecht; 8. Luuk van der Wal De
Lier; 9. Christiaan Meerbeek Naaldwijk; 10. Antonie van Noppen Ridderkerk; 11.
Lieven Anthonise Dordrecht; 12. Jonathan Espigares Ridderkerk; 13. Pim de Beer
Bakel; 14. Julian Stolk Pijnacker; 15. Emiel de Greef Bleiswijk; 16. Daniël
Langereis Delft; 17. Hans Dilling Nijmegen; 18. Diederik Deelen Berkenwoude;
19. Eddy Gödde Hendrik-ido-Ambacht; 20. Johan van der Eijk Strijen;
Sportklasse: 1. Brian Burggraaf
Velsen-Noord; 2. Jarno van Krimpen Groot-Ammers; 3. Wout Roos Stad aan het
Haringvliet; 4. Sander Lodder Ridderkerk; 5. Arje de Waard Dordrecht; 6. Gerard
Kooistra Hendrik-ido-Ambacht; 7. Edward Sol Spijkenisse; 8. Ferry de Vendt
Rhoon; 9. Andries van Driel 10. William Westerlaken Nieuw-Lekkerland; 11. John
Roos Middelharnis; 12. Jorrit Noppen Dordrecht; 13. Peter Kooistra
Papendrecht;14. Joel Verlee Sleeuwijk; 15. Dennis Lems Papendrecht; 16. Emiel
van Dijk Hellevoetsluis; 17. Jeroen Martens Rotterdam; 18. Jordie Foort
Spijkenisse; 19. Henrik Boele Sliedrecht; 20. Edwin Vrauwdeunt s-Gravenhage;
HENDRIK-IDO-AMBACHT.(
2018.07.05 )
Elite/Beloften/Amateurs: 1. Jordy
Buskermolen Kudelstaart; 2. Antonie van Noppen Ridderkerk; 3. Eddy Gödde
Zwijndrecht; 4. Hans Dilling Nijmegen; 5. Jordi Talen Spijkenisse; 6. Craig
Wiggins Australie 7. Tom Wijfje Ter Aar; 8. Witten
Anthonise Dordrecht; 9. Sjors Handgraaf Leiden; 10. Robin Wennekes Arnhem; 11.
Leo Gödde Barendecht; 12. Daniël Langereis Delft; 13. Angus Lyons Invermay 14.
Olivier van Pelt Spijkenisse; 15. Steven Stenekes Bennekom; 16. Roy Pieters
Zwanenburg; 17. Luuk van der Wal Rotterdam; 18. Koos Jeroen Kers Amstelveen;
19. Marc de Bruin Groningen; 20. Erwin Meijer Berkel en Rodenrijs;
Sportklasse: 1. Wout Roos Stad aan het
Haringvliet; 2. Nick Toonen Lisse; 3. Brian Burggraaf Velsen-Noord; 4. Maxim
Harteloh De Lier; 5. Arje de Waard Dordrecht; 6. Eddy Hermsen Ochten; 7. Gerard
Kooistra Hendrik-ido-Ambacht; 8. Marc Borst Utrecht; 9. William Westerlaken
Nieuw-Lekkerland; 10. Fedor Hes Utrecht; 11. Ron Paffen Milsbeek; 12. Tonny
Berends Gorinchem; 13. John Roos Middelharnis; 14. Martijn Harteloh Dordrecht;
15. Henrik Boele Sliedrecht; 16. Christian den Heijer Gouda; 17. Matthieu
Hendriks Lekkerkerk; 18. Leon Oosters Hellevoetsluis; 19. Sebastiaan Egbers
Alblasserdam; 20. Peter Kooistra Papendrecht;
HENDRIK-IDO-AMBACHT .( 2019.07.04 )
Elite/Beloften/Amateurs: 1. Nick van
der Meer Honselersdijk; 2. Yentl Ruijmgaard Zwanenburg; 3. Gijs Meijer
Oostwoud; 4. Patrick Burt Australie; 5. Jos Koop Eindhoven; 6. Ryan Thomas 7.
Antonie van Noppen Ridderkerk; 8. Raymond Kreder Oudenbosch; 9. Robin Wennekes
Arnhem; 10. Piotr Havik Ammerstol; 11. Jordi Talen Spijkenisse; 12. Ramon van
Bokhoven Tilburg; 13. Johim Ariesen Rhenen; 14. Theodore Yates 15. Rico van
Damme Yerseke; 16. Daan van Sintmaartensdijk Zuidland; 17. Jasper Ockeloen De
Zwarte Kat; 18. Jensen Plowright Australie; 19. Jasper Verkuijl Almere; 20.
Dennis van der Zaal Lisse;
Sportklasse 1. Maxim Harteloh De Lier; 2.
André van Reek Gouda; 3. Boy Rueck Vlaardingen; 4. Tonny Berends Gorinchem; 5.
Andre Grootveld Zoetermeer; 6. Gerard Kooistra Hendrik-ido-Ambacht; 7. Peter
Kooistra Papendrecht; 8. Laurens Koster Oegstgeest; 9. William Westerlaken
Nieuw-Lekkerland; 10. Marcel Klapwijk Ter Aar; 11. Eddy Hermsen Ochten; 12.
Bastian de Jong Utrecht; 13. Arje de Waard Dordrecht; 14. Casper Veltenaar
Rotterdam; 15. Jan Kees den Hartog Zuidland; 16. Martijn Harteloh Dordrecht;
17. Fedor Hes Utrecht; 18. Jeffrey van den Hoven Raamsdonksveer; 19. Andries
van Driel Dordrecht; 20. Ton Ippel Barendrecht;