HELLEVOETSLUIS.(
2000.03.11 )
Elite/Neo 1. Wilco Zuijderwijk Poeldijk; 2. Edward
Farenhout Zuidland;3. Arthur Farenhout Spijkenisse; 4. Rik Elfrink
Nuenen; 5. Bart Marien Wouw; 6. Louis de Koning Zwartewaal; 7.
John den Braber Rotterdam;
8. Rick van der Kroon Nigtevecht; 9. Perry Bothof
Zwijndrecht; 10. Robert Sienders Puttershoek; 11. Ronald Roos
Zoetermeer; 12. Ron Verweij Nieuwegein; 13. Edwin Hofstee
Boskoop; 14. Marco Luyten Meerkerk; 15. Lex Nederlof Oostvoorne;
16. Peter van der Werff Utrecht; 17. Michel Duinmayer s-Gravenhage;
18. Emiel van Dijk Spijkenisse; 19. Erwin van Dam Monster; 20.
Warner Boekhout Odijk;
Sportkl.-A: 1. Axel
Hermans Bergschenhoek; 2. Johan Pemen Rijsbergen; 3. Ton van
Duyvenbode Noordwijk; 4. Rene den Boer Vlaardingen; 5. Rob
Ypenburg Nieuwegein; 6. Jacco Tettelaar Vlaardingen; 7. John
Akkermans Nieuw Vossemeer; 8. Erik Nieuwerth Lekkerkerk; 9. John
Brand Vlaardingen; 10. Wim Lugtenburg Goedereede; 11. Peter Pijl
Ridderkerk; 12. Andre Grootveld Zoetermeer; 13. Pierre van Est
Fijnaart; 14. Peter van Leeuwen Zoetermeer; 15. John Oudshoorn
Amstelhoek; 16. Fred Krebbekx Steenbergen; 17. Jasper Haaring
Naaldwijk; 18. Jeffrey Kraak Zevenbergschenhoek; 19. Edwin van de
Bos Vlaardingen; 20. Hans Bal s-Gravenhage;
HELLEVOETSLUIS.(
2001.03.10 )
Elite/Neo: 1. Nico Vuurens Meerkerk; 2.
Louis de Koning Zwartewaal; 3. Wilco Zuijderwijk Poeldijk; 4.
Rudy Brakkee Hellevoetsluis; 5. Eric de Crom Hoogerheide; 6. Hein
Zwinkels Monster; 7. Rob Ypenburg Nieuwegein; 8. Ronald Krijnen
Hank; 9. Gerhard Klijnhout ’s-Gravendeel; 10. Emiel van Dijk
Spijkenisse; 11. Erik Bos Rotterdam; 12. Robert Karremans Alphen
a/d Rijn; 13. Wim Oldenburg Uitwijk; 14. Edgar Vermaas Den Haag;
15. Guido van Duuren Polsbroek; 16. Marco van Haaften Stavenisse;
17. Dennis van den Hurk Barendrecht; 18. Arno van der Veen Meerkerk;
19. Marcel van Dijk Spijkenisse; 20. Ronald Roos Zoetermeer;
Sportkl.-A: 1. Johan
Pemen Rijsbergen; 2. Martin Schouten Vlaardingen; 3. Erik Nieuwerth Lekkerkerk;
4. André Grootveld Zoetermeer; 5. Peter van Leeuwen Zoetermeer; 6. Martin Vrij
Hellevoetsluis; 7. John Brand Vlaardingen; 8. Fred Krebbekx Steenbergen; 9.
Eric van de Wiel Rijckvorsel; 10. John Akkermans Nieuw Vossemeer; 11. Cor
Vermaat Rotterdam; 12. Gert-Jan Thomassen Steenbergen; 13. Axel Hermans
Bergschenhoek; 14. Jan Koper Heemskerk; 15. Ad Oorbeek Nieuw-Beijerland; 16.
Martijn Harteloh Dordrecht; 17. Jan-Wouter Roos Middelharnis; 18. Jos van der
Wijst Sint Oedenrode; 19. Jelle Baas; 20. Maxim Harteloh De Lier;
HELLEVOETSLUIS.(2002.03.09)
Elite/Neo: 1. Wilco Zuijderwijk Poeldijk;
2. Arthur Farenhout Spijkenisse; 3. Lennart van Drimmelen
Haastrecht; 4. Louis de Koning Zwartewaal; 5. John Talen
Spijkenisse; 6. Edward Farenhout Zuidland; 7. Nico Vuurens
Meerkerk; 8. Eric de Crom Hoogerheide; 9. Arno Hartog
Giessenburg; 10. Rudy Brakkee Hellevoetsluis; 11. Marc Blok
Heinkenszand; 12. Perry Bothof Zwijndrecht; 13. Arno van der Veen
Meerkerk; 14. Wim Oldenburg Uitwijk; 15. Peep Mikli
Barneveld/Estland; 16. Marco van Haaften Stavenisse; 17. Arjan
van Haaften Stavenisse; 18. Erwin van Dam Poeldijk; 19. Tijs van
Gemert Rotterdam; 20. Emiel van Dijk Spijkenisse;
Nieuwelingen: 1. Frank Wierstra Bergum; 2.
Ronald van der Laar Gies- senburg; 3. Kaj du Prie Amersfoort; 4.
Ben van der Kooi Breda; 5. Freek Wallaard Noordeloos; 6. Dennis
Kreder Zevenhuizen; 7. Douwe Schouten Vlaardingen; 8. Mike van
der Putten Haarlem; 9. Arjen de Baat Puttershoek; 10. Daan
Rijntjes Rijswijk; 11. Rikke Dijkxhoorn Rijswijk;12. Kevin Schutte
Zwolle; 13. Peter van Dijk Ter Aar; 14. Mick du Prie Amersfoort;
15. Roald Bode Sassenheim; 16. Jordi Muller Lisse; 17. Len
Konings Voorburg; 18. Rik van IJzendoorn Tiel; 19. Cornelius van
Ooijen Giessenburg; 20. Jan Mikkers Uden;
HELLEVOETSLUIS.(
2003.03.29 ).
Elite/Beloften: 1. Martijn Stougje
Hellevoetsluis; 2. Ruud Zijlmans Roosendaal; 3. Tim van der Zanden Poeldijk; 4.
Rudy Vriend Waarland; 5. Lex Nederlof Oostvoorne; 6. Rudy Brakkee Hellevoetsluis;
7. Louis de Koning Zwartewaal; 8. Jorrit Walgien Brielle; 9. Odwin Bink
Amsterdam; 10. Robin Daling Veghel; 11. Heerko Gorter Gorinchem; 12. André Bijl
Oosterwijk; 13. Leon Brouwer Rotterdam; 14. Mattijs Wassenburg Nieuw-Vennep;
15. Edward Farenhout Zuidland; 16. Marcel van Dijk Spijkenisse; 17. Ronald
Bastemeijer Poortugaal; 18. John Talen Spijkenisse; 19. Wilco Jonker
Burgh-Haamstede;
Nieuwelingen: 1. Michel Kreder Zevenhuizen;
2. Stijn de Bruijn Rijsbergen; 3. Tim Nederlof Maarssen; 4. Maurice Vrijmoed
Rijswijk; 5. Ricardo van der Velde Breda; 6. Robin van der Lijn Vianen; 7.
Robin Chaigneau Meerkerk; 8. Ismaël Kip Oldebroek; 9. Lars Vierbergen
Oosthuizen; 10. Jeroen Bijnagte Papendrecht; 11. Wouter van Roosmalen
Schijndel; 12. Dennis Luyt Haarlem; 13. Mike Terpstra Krommenie; 14. Rik van
IJzendoorn Tiel; 15. Jan Hilgerson Wateringen; 16. Paul Helderman Naaldwijk;
17. Patrick Bos Amstelveen; 18. Jan Pruijn Schijf; 19. Stefan Ros Schijf; 20. Gerrit Peetoom Dirkshorn;