HARDINXVELD-GIESSENDAM.(
2000.05.20 )
Elite/Neo: 1. Louis de Koning Zwartewaal;
2. Nico Vuurens Meerkerk; 3. Warner Boekhout Odijk; 4. Perry
Bothof Zwijndrecht; 5. Ronald van der Tang Voorhout; 6. Guido
Benthem Ede; 7. Kees van Wageningen Arkel; 8. Xander Moerman
Lexmond; 9. Robert Sienders Puttershoek; 10. Michael van der Wolf
Ridderkerk; 11. Michel Stobbelaar Uden; 12. Ton Griep Bergschen-
hoek; 13. Arno Pedersen Arnhem; 14. Remko Kramer Nijmegen; 15.
Erik Averesch Elspeet; 16. Pim van der Valk Middelharnis; 17.
Bjorn Jansen Nijmegen; 18. Barry Porsius Lelystad; 19. Gerco van
Norel Oldebroek; 20. Patrick Koeman Nieuwegein;
Junioren: 1. Tijl van der Steeg Oudesluis; 2. Mathieu
Heyboer Rhoon; 3. Jorrit Walgien Brielle; 4. Michel van Diessen
Veldhoven; 5. Roy Spijker. Kampen; 6. Martin Leusink Elburg; 7.
Erik Verboven Made; 8. Hans Engelen Maurik; 9. Hidde Bos
IJsselstein; 10. Jorrit Slaman Bergambacht; 11. Rik de Voogd
s-Gravenzande; 12. Bram van der Leij Leerdam; 13. Michael Klop
Hardinxveld-Giessendam; 14. Boudewijn de Graaff Rotterdam; 15.
Enrico van Laar Aalst; 16. Wilbert van Binsbergen Dodewaard; 17.
Dave van Gellekom Wognum; 18. Robert Wilborst Made; 19. Malaya
van Ruitenbeek Vught; 20. Tjerk Boom Lexmond;
Sportkl.-A/B/Vet: 1. Axel
Hermans Bergschenhoek; 2. Marc den Hoed Pijnacker; 3. John
Akkermans Nieuw Vossemeer; 4. Gijs Nederlof Kamerik; 5. Dennis
van Weel Nieuw Vennep; 6. Henry van Vugt Giessen; 7. Rob Ypenburg
Nieuwegein; 8. Leon Mutsaars Sint Michielsgestel; 9. Martijn
Harteloh Dordrecht; 10. Henk Leurs Ouderkerk a/d Amstel; 11.
Andre Kraan Gouda; 12. Geert Verkuylen Uden; 13. Rene den Boer
Vlaardingen; 14. Chris Maas Papendrecht; 15. Rene van Vugt
Sleeuwijk; 16. Ronald van der Wal Vlaardingen; 17. Eddy Hermsen
Ochten; 18. Henk Jan Imhoff Gorinchem; 19. Berco van Gool Enschede; 20.
Fred Krebbekx Steenbergen;
HARDINXVELD-GIESSENDAM.(
2001.05.19 )
Elite/Neo: 1. Marcel Alma Harskamp; 2.
Tom Cordes Baarle-Nassau; 3. Wilco Zuijderwijk Poeldijk; 4. Peep
Mikli Barneveld; 5. Edward Smit Een; 6. Michel Stobbelaar Uden;
7. Matthijs Delen Rotterdam; 8. Heerko Gorter Werkendam; 9.
Wally Buurstede Sint Willebrord; 10. John den Braber Rotterdam; 11.
Godert de Leeuw Ermelo; 12. Jan de Leeuw Ermelo; 13. Marcel
Boudewijns Gerwen; 14. Wally Buurstede Sint Willebrord; 15.
Ronald van der Tang Voorhout; 16. Niels Hamers Schijndel; 17.
Marcel van Dijk Spijkenisse; 18. Gerard Windhouwer Oostzaan; 19.
Arthur Rutte Haarlemmerliede; 20. Stefan Slager Rhenoy;
Junioren: 1. Huub Duyn Wervershoof; 2. Erwin Goenga
Den Burg; 3. Theo Bos Hierden; 4. Jos Harms Oude Pekela; 5.
Jasper van Heeswijk Vught; 6. Hans Timmermans Dongen; 7. Reinier
Honig Zaandam; 8. Peter de Bruin Stolwijk; 9. Bram van Kooij
Drunen; 10. Gideon de Jong Papendrecht; 11. Guus Magielse Est;
12. Dirk Peetoom Dirkshorn; 13. Onno Gerritsen Huissen; 14.
Dennie Hulsen Schijndel; 15. Joost van Leijen Ewijk; 16. Martijn
Berkhout Assendelft; 17. Stefan Huizinga Woudrichem; 18. Juriën
van Duuren Polsbroek; 19. Dennis Katinas Heerenveen; 20. Niki
Terpstra Krommenie;
Veteranen: 1. Barend Verhagen Woerden; 2.
Kees Vernooy Leimuiden; 3. Johnny Broers Maartensdijk; 4. Theo
Vierling Den Haag; 5. Cor Baas Ouderkerk a/d Amstel; 6. René
Hulsman Vlaardingen; 7. Ton Griep Bergschenhoek; 8. Gijs Nederlof
Kamerik; 9. Hans Lap Hendrik Ido Ambacht; 10. Piet Kralt
Rijnsburg; 11. Hans van Bavel St. Anthonis; 12. Arie Overbeeke
Dordrecht; 13. Chris Kolfschoten Montfoort; 14. Ron Paffen
Milsbeek; 15. Leon van Laarhoven ’s-Hertogenbosch; 16. William de
Wolf Rotterdam; 17. Jaap de Groot Gorinchem; 18. Theo Vens
Oosterhout; 19. Gijsbers Tonnie; 20. Cor Vermaat Rotterdam;
HARDINXVELD-GIESSENDAM.(
2002.05.18 )
Elite/Neo: 1. Wilco Zuijderwijk Poeldijk;
2. Edward Farenhout Zuidland; 3. Xander Moerman Lexmond; 4.
Marcel van Dijk Spijkenisse; 5. Erwin Gelens ’s-Gravendeel; 6.
Peter Voshol. Nieuwerkerk a/d IJssel; 7. Marcel Boudewijns Gerwen; 8.
Heerko Gorter Werkendam; 9. Tom Cordes Baarle-Nassau; 10. Martin
van Steen Dongen; 11. Peter van der Velden. Rotterdam; 12. Dennis
van den Hurk Barendrecht; 13. David Fictoor Wijk bij Duurstede; 14.
Harry van Putten Hagestein; 15. Ronnie van Sintmaartensdijk Zuidland;
16. Wilant van Gils Schijndel; 17. Gerhard Klijnhout ’s-Gravendeel;
18. Fred Heijn Jisp; 19. Alfred de Bruin Stolwijk; 20. Arthur
Farenhout Spijkenisse;
Junioren: 1. Huub Duyn Wervershoof; 2. Sebastiaan
Langeveld Lisse; 3. Joost van Leijen Ewijk; 4. Gideon de Jong
Papendrecht; 5. Paide O'Brien Ierland; 6. Rik Nederlof Woerden;
7. Wouter de Groot Hillegom; 8. Ester Efraïm Lexmond; 9. Arno
Hendrikse Vinkeveen; 10. Mike Alloo Roosendaal; 11. Tom Leezer
’s-Gravenzande; 12. Eddy van IJzendoorn Tiel; 13. Lars Boom
Vlijmen; 14. Arne Hassink Zieuwent; 15. William Mol Nibbixwoud;
16. Arjan Molenaar. Moerkapelle; 17. Guus Magielse Est; 18.
Dirk van Dam Goes; 19. Patrick van Loon ’s-Gravenmoer; 20. Leon
Burger Mijdrecht;
Veteranen: 1. Ton van Duyvenbode
Noordwijk; 2. Johnny Broers Maartensdijk; 3. Gijs Nederlof
Kamerik; 4. Cor Baas Ouderkerk a/d Amstel; 5. Theo Vierling
’s-Gravenhage; 6. Barend Verhagen Woerden; 7. Gerrit van der
Plaats Rotterdam; 8. Kees Vernooy Leimuiden; 9. Chris Kolfschoten
Montfoort; 10. Marcel Slijpen Groenekan; 11. Jan van der Tang
Voorhout; 12. Jan Goedhart Hardinxveld-Giessendam; 13. Hans Voorn
sr. Hilversum; 14. Hans Lap Hendrik Ido
Ambacht; 15. Piet Kralt Rijnsburg; 16. Henri Kuijpers Schijndel;
17. Adriaan van Londen Tiel; 18. René den Boer Vlaardingen 19.
Jos Dijkman Enkhuizen; 20. Ad de Kuiper Hardinxveld G.dam;
HARDINXVELD-GIESSENDAM.(
2003.05.17 ).
Elite/Beloften: 1. Huub Duyn Wervershoof; 2.
Nico Vuurens Meerkerk; 3. Tom Cordes Baarle Nassau;4. Arno Hartog
Giessenburg; 5. Erik Bos Rotterdam; 6. Johnny Brouwer Moordrecht;
7. Martijn Lust Heerhugowaard; 8. Niels Hamers Weert; 9.
Marcel Alma Harskamp; 10. Marcel Boudewijns Gerwen; 11. Thomas
Dekker Dirkshorn; 12. Jan Grit Nieuwegein; 13. Jeroen de Joode
Alphen a/d Rijn; 14. André Bijl Oosterwijk; 15. Norman Meerkerk
Zuidland;16. Ralf Hamers Schijndel; 17. Cas Graafmans Tilburg; 18.
Stefan Slager Rhenoy;19. Ferdi van Katwijk Oploo; 20. Jos Burger Delft;
Junioren: 1. Raynold Smith Steenbergen; 2. Wouter de
Groot Hillegom; 3. Arjen de Baat Puttershoek; 4. Wim Stroetinga
Oosterwolde; 5. Eddy van IJzendoorn Tiel;6. Koos Jeroen Kers Amstelveen;
7. Mike Alloo Roosendaal; 8. Ben van der Kooi Breda; 9.
Sebastiaan Langeveld Lisse; 10. Mike van der Putten Haarlem;11. Niek
Rentmeester Goes; 12. Gertjan Rosema Fochteloo; 13. Bram Wind
Wijk bij Duurstede;14. Jos van Emden Schiedam; 15. Dennie de Wit
’s-Gravendeel;16. Wesley van Dongen Made; 17. Paul van Strien
Ridderkerk; 18. Jordi Muller Lisse; 19. Douwe Schouten
Vlaardingen; 20. Evert van Bergen Zundert;
Masters 40+: 1. Ton Vrolijk Schipluiden; 2.
Jan de Nijs Diemen; 3. Peter Heeren Sprundel;4. Johnny Broers
Maartensdijk; 5. Chris Maas Papendrecht;6. Hans Voorn sr Hilversum; 7.
Cor Baas Ouderkerk a/d Amstel;8. Ad de Kuiper Hardinxveld G.dam;
9. Chris Kolfschoten Montfoort; 10. Gijs Nederlof Kamerik;11. Wim
van Tuyl Gameren; 12. Ton Griep Rotterdam;13. Johan Hendriks Hilversum;
14. Wim van Kapel Eethen; 15. René Hulsman Vlaardingen; 16.
Rene de Boer Vlaardingen; 17. Marcel Slijpen Groenekan;18. Ab Nederlof Maarssen;
19. Kees Vernooy Leimuiden; 20. Hans Lap Hendrik Ido Ambacht;
HARDINXVELD-GIESSENDAM.(
2004.05.15 )
Elite/Neo: 1. Louis de Koning Zwartewaal;
2. Arthur Farenhout Zuidland; 3. Odwin Bink Amsterdam; 4.
Nico Vuurens Meerkerk; 5. Arno Hartog Giessen- burg; 6. Bart
Vendrig Driebergen; 7. Marcel Alma Harskamp; 8. Rik Nederlof
Woerden; 9. Wilant van Gils Schijndel; 10. Marcel van Dijk
Spijkenisse; 11. Jan Hordijk Westmaas; 12. Juriën van Duuren
Polsbroek; 13. Pascal Schoots Tiel; 14. Tom Barras Engeland; 15.
Wilco Zuijderwijk Poeldijk; 16. Eddy van IJzendoorn Tiel; 17.
Leon van Strien Ridderkerk; 18. Ryan Roelof Hoogenberg Bunnik; 19.
Chris Kerkdijk Tilburg; 20. Erik Averesch Elspeet;
Masters 40+: 1. Henk Ceelen Ouderkerk a/d
IJssel; 2. Johnny Broers Maar- tensdijk; 3. William de Wolf
Rotterdam; 4. Ad de Kuiper Hardinxveld-Giessendam; 5. Erik
Meerkerk Zuidland; 6. Ab Nederlof Maarssen; 7. Barend Verhagen
Woerden; 8. Ton Vrolijk Schipluiden; 9. Ton van Eijk Hillegom;
10. Hans Voorn sr. Hilversum; 11. Leo van
Dorp Zwartewaal; 12. Johan Hendriks Hilversum; 13. Piet Kralt
Rijnsburg; 14. Theo Schlijper Linschoten; 15. Theo Broers
Tienhoven; 16. Chris Kolfschoten Montfoort; 17. Rene Vrins Made;
18. Cor van Bijnen Wervershoof; 19. Peter Haaksman Zeist; 20.
Martin Kortlever Zevenhuizen;
HARDINXVELD-GIESSENDAM.(
2006.05.13 )
Elite/Beloften: 1. Marcel Alma Harskamp; 2.
Edward Farenhout Zuidland; 3. Malaya van Ruitenbeek Delft; 4. Thomas Rabou
Schijndel; 5. Rob Disseldorp Rijpwetering; 6. Nico Vuurens Meerkerk; 7. Johnny
Hoogerland Yerseke; 8. Paul Konijnenburg Ridderkerk; 9. Jeroen Akkerman Almere;
10. Ferdi van Katwijk Wanroy; 11. Arno Hartog Giessenburg; 12. Jorrit Walgien
Brielle; 13. Marco Brus Schijndel; 14. Wim Spijkerboer Elspeet; 15. Tim
Nederlof Harmelen; 16. Steffen van der Steen Dordrecht; 17. Gavin Bates
Australie; 18. Wouter van Zanten Apeldoorn; 19. Wouter de Groot Hillegom; 20.
Warren Scott Australie;
Masters 40+: 1. Erik Meerkerk Zuidland; 2.
Lars Rietveld Oudewater; 3. Bert Bakker Zaandam; 4. Tonnie Akkermans Breda; 5.
Jaco Tettelaar Maassluis; 6. Ronald Roos Hoogstraten; 7. Marc den Hoed
Pijnacker; 8. Ton Griep Rotterdam; 9. Ton van Eijk Hillegom; 10. William de
Wolf Rotterdam; 11. Hans Weeda Zuidland; 12. Werner Urbanus Maassluis; 13.
Matthieu Hendriks Krimpen aan de Lek; 14. Rene Lems Papendrecht; 15. Andre
Boutestijn s-Gravenhage; 16. Leo van Dorp Zwartewaal; 17. Sjaak Olsthoorn
Schipluiden; 18. Hans van Eijk Nieuw Vennep; 19. Hans Bal s-Gravenhage; 20.
Rene Vrins Made;
HARDINXVELD-GIESSENDAM.(
2007.05.12 )
Elite/Beloften: 1. Arno Hartog Giessenburg; 2.
Wouter de Groot Hillegom; 3. Rob Disseldorp Rijpwetering; 4. André van Reek
Nieuw-Vennep; 5. Bart Wolthuis Hank; 6. Ronald Roos Hoogstraten (Bel); 7.
Marcel Alma Harskamp; 8. Rodrigo Mendieta Argentinie; 9. Gerhard Klijnhout
s-Gravendeel; 10. Martijn Stougje Naaldwijk; 11. Ralf Hamers Schijndel; 12.
Tjeerd Dudok Wagenberg; 13. Nico Vuurens Meerkerk; 14. Harm Bronkhorst
Nieuw-Vennep; 15. Ronald Schur Zaandam; 16. Niels Pieters Hoofddorp; 17.
Umberto Atzori Zorgvlied; 18. Randy Sint Nicolaas Dordrecht; 19. Jeff Vermeulen
Hoogvliet; 20. Stefan Breemes Amsterdam;
Masters 40+: 1. Jaco Tettelaar Maassluis; 2.
Erik Meerkerk Zuidland; 3. Hans Weeda Zuidland; 4. William de Wolf Rotterdam;
5. Lars Rietveld Oudewater; 6. Rene Vrins Made; 7. Andre Boutestijn
s-Gravenhage; 8. Leo van Dorp Zwartewaal; 9. Harry van Putten Hagestein; 10.
Axel Hermans Bergschenhoek; 11. Gerrit van der Plaats Rotterdam; 12. Werner
Urbanus Maassluis; 13. Elbert van den Berg Nijkerkerveen; 14. Ad de Kuiper
Hardinxveld-Giessendam; 15. Twan den Braber Hoeven; 16. Matti de Baat
Nieuw-Vossemeer; 17. Paolo Tassini Hoofddorp; 18. Kees Stuij Meeuwen; 19. Huub
Posthuma Vlijmen; 20. Marcel Verhagen Oud Beijerland;