GROOT-AMMERS.(
2000.06.06 )
Elite/Neo: 1. Nico Vuurens Meerkerk; 2.
Martijn Simons Wouw; 3. Peep Mikli Estland; 4. Corne Castein
Meerkerk; 5. Perry Bothof Zwijndrecht; 6. Ronald Roos Zoetermeer;
7. Odwin Bink Amsterdam; 8. Harry van Putten Hagestein; 9.
Stefan Slager Rhenoy; 10. Andy Knijpinga Utrecht; 11. Marco
Luyten Meerkerk; 12. Ronald Krijnen Hank; 13. Kees van Wageningen
Arkel; 14. Cristian Neven Schoonhoven; 15. Louis de Koning
Zwartewaal; 16. Rick van der Kroon Nigtevecht; 17. Ruud Zijlmans
Roosendaal; 18. Cisco Pels Amsterdam; 19. Nico Blom Geldermalsen;
20. Arno van der Veen Meerkerk;
Sportkl.-A/B/Vet: 1. Jacco
Tettelaar Vlaardingen; 2. Martin Schouten Vlaardingen; 3. Axel
Hermans Bergschenhoek; 4. Leon Brouwer Rotterdam; 5. Rene Lems
Papendrecht; 6. Barend Verhagen Woerden; 7. Hans van Eijk
Hillegom; 8. Peter van Leeuwen Zoetermeer; 9. Andre Kraan Gouda;
10. Maas van Schoonhoven Ede; 11. Rody Schoppert Vleuten; 12.
William de Wolf Rotterdam; 13. Hans Lap Hendrik-ido-Ambacht; 14.
Stefan Bakker Alphen a/d Rijn; 15. Edwin Commandeur Amsterdam; 16.
Leen Merison Bleiswijk; 17. Jaco Mos Poortugaal; 18. Martjan
Bodegom Bergambacht; 19. Martin de Jong. Vianen; 20. Stan Janssen
Siebengewald;
GROOT-AMMERS.(
2001.06.09 )
Junioren: 1. Ronnie van Sintmaartensdijk Zuidland; 2.
Joost van Leijen Ewijk; 3. Boudewijn de Graaff Rotterdam; 4. Bert
van Buren Schoonhoven; 5. Wesley van der Linden Wilnis; 6. Bart
Kerkdijk Apeldoorn; 7. Kees Hagen Ermelo; 8. Hendrik Visser
Krimpen a/d IJssel; 9. Jorrit Slaman Bergam- bacht; 10. Arnoud
van Groen Amsterdam; 11. Juriën van Duuren Polsbroek; 12. Dirk
Brouwers Tegelen; 13. Hans Timmermans Dongen; 14. Stefan Huizinga
Woudrichem; 15. Ary Nijssen Haarlem; 16. Robert Wilborts Made;
17. Mario Hermans Melderslo; 18. Arjan Molenaar Ameide; 19.
Peter de Bruin Stolwijk; 20. Michael Lohn Tilburg;
Sportkl.-b: 1. Peter
Pijl Ridderkerk; 2. Arie Overbeeke Dordrecht; 3. Jerry van Herk
Lekkerkerk; 4. Jaco van der Mark De Lier; 5. Jacob Muilwijk
Groot-Ammers; 6. René Rotscheid Kockengen; 7. Leen Merison
Bleiswijk; 8. Sjaak Olsthoorn Den Hoorn; 9. Gert Verhoef
Delfgauw; 10. Ron van Rijswijk Zoetermeer; 11. Cor Trommels
Rhoon; 12. Erik van Huijksloot; 13. Johan Mulder Spijkenisse; 14.
Michel de Bondt Hilversum; 15. Martin de Jong. Vianen; 16. Jaap
de Groot Gorinchem; 17. Ron van Eck Woerden; 18. Ton Saveur
Lekkerkerk; 19. Peter van der Velden Lekkerkerk; 20. Niels den
Outer;
GROOT-AMMERS.(
2001.06.12 )
Elite/Neo: 1. Corné Castein Meerkerk; 2.
Juliën Smink Hoogland; 3. Marcel Alma Harskamp; 4. Nico Vuurens
Meerkerk; 5. Peep Mikli Barneveld; 6. Emiel van Dijk Spijkenisse;
7. Pim Achterkamp Nieuw-Lekkerland; 8. Peter van de Reep Hillegom;
9. John Talen Spijkenisse; 10. Heerko Gorter Werkendam;11. Bert
Dekker Lekkerkerk; 12. Luit Blom Oudewater; 13. Hein Zwinkels
Monster; 14. Robbert van der Stelt Aalst; 15. John den Braber
Rotterdam;16. Michel Stobbelaar Uden; 17. Peter van der Velden.
Rotterdam; 18. Stefan Slager Rhenoy; 19. Gerben van de Reep Hillegom;
20. David Fictoor Wijk bij Duurstede;
Sportkl.-a: 1. Martin
Schouten Vlaardingen; 2. Peter van Leeuwen Zoetermeer; 3. Ronald
Roos Zoetermeer; 4. Rick Krijt Koog a/d Zaan; 5. Erik Nieuwerth
Lekkerkerk; 6. John Brand Vlaardingen; 7. Maas van Schoonhoven
Ede; 8. Ton Griep Bergschenhoek; 9. John Oudshoorn Amstelhoek;
10. Maarten Mathot Rosmalen; 11. Martin Vrij Hellevoetsluis; 12.
Barry Bakker Nijkerk; 13. Rob van der Tol Wageningen; 14. Axel Hermans
Bergschenhoek; 15. Geert Scholma Zeist; 16. Barend Verhagen Woerden; 17.
Martijn Harteloh Dordrecht; 18. Rene Vrins Made; 19. Chris Maas Papendrecht;
20. Ruben Mijnsbergen Nispen;
GROOT-AMMERS.(
2002.06.08 )
Junioren: 1. André Bijl Oosterwijk; 2. Ester Efraïm
Lexmond; 3. Geert-Jan Jonkman Andijk; 4. Arjan Molenaar.
Moerkapelle; 5. Tim van der Zanden Poeldijk; 6. Ward Koster
Alkmaar; 7. John Bongaards De Lier; 8. Niels Pieters Hoofddorp;
9. Wouter de Groot Hillegom; 10. Juriën van Duuren Polsbroek; 11.
Randy Holleman Dordrecht; 12. Dennis de Jong. Waddinxveen; 13.
Thomas Berkhout Schipluiden; 14. Dirk van Dam Goes; 15. John van
de Vreede Krabbendijke; 16. Bart van der Valk Pijnacker; 17.
Josja Graafland Bergambacht; 18. Roy de Visser Nootdorp; 19.
Dennie de Wit ’s-Gravendeel; 20. Joery van Aggelen Heukelum;
GROOT-AMMERS.(
2002.06.11 )
Elite/Neo: 1. Nico Vuurens Meerkerk; 2.
Juliën Smink Hoogland; 3. Marcel Alma Harskamp; 4. Ronnie van
Sintmaartensdijk Zuidland; 5. Nathan Clark Wernhout/Australie; 6.
Corne Castein Meerkerk; 7. Johan van Ooijen Giessenburg; 8.
Matthijs Delen Rotterdam; 9. Nic Brown Ossendrecht/ Australie; 10.
Marco Luyten Meerkerk; 11. Angelo van Melis Oss; 12. Marcel van
Dijk Spijkenisse; 13. Martijn Alberts Breda; 14. Dennis van Dijken
Dodewaard; 15. Luit Blom Oudewater; 16. Gerhard Klijnhout
’s-Gravendeel; 17. Boudewijn de Graaff Ridderkerk; 18. Bart
Williams Berkel-Rodenrijs; 19. Berry Hoedemakers Schijndel; 20.
Martien de Bruijn St. Willebrord;
Sportkl.-a/Vet.-a: 1. Iwan
Jonkman Maassluis; 2. Henk Ceelen Ouderkerk a/d IJssel; 3. Ronald
Roos Zoetermeer; 4. Jacco Tettelaar Maarssluis; 5. Martin
Schouten Vlaardingen; 6. Peter Fils Voorburg; 7. Piet Eikelenboom
Nieuwerkerk a/d IJssel; 8. Eddy Hermsen Ochten; 9. Maikel Govaarts
Drunen; 10. Edwin Commandeur Amsterdam; 11. Alex Bosch Huizen;
12. Peter van Leeuwen Zoetermeer; 13. Rene Vrins Made; 14.
René Rotscheid Kockengen; 15. Maarten Mathot Den Bosch; 16. Rico
Stigter Ridderkerk; 17. Peter van der Knoop Rotterdam; 18. Martijn
Harteloh Dordrecht; 19. Jan Verschuren Waspik; 20. Rody Schoppert
Vleuten;
GROOT-AMMERS.(
2003.06.17 ).
Elite/Beloften: 1. Thijs Al Wormer; 2.
Nico Vuurens Meerkerk; 3. Marcel Alma Harskamp;4. Peter Schep Lopik; 5.
Alfred de Bruin Stolwijk; 6. Boudewijn de Graaff Ridderkerk;7. Rik
Nederlof Woerden; 8. Wilco Zuijderwijk Poeldijk;9. Heerko Gorter
Gorinchem; 10. Jeroen Straathof Leiden;11. Ronald Krijnen Hank; 12.
Marco Luyten Meerkerk; 13. Jorrit Slaman Bergambacht;14. Leon van Strien
Ridderkerk; 15. Erwin den Hollander Oosterhout;16. Danny Stam
Assendelft; 17. Karl Menzies Bunnek/Australie;18. Michel te Boekhorst
Broek in Waterland; 19. Bert Dekker Lekkerkerk; 20. Corne Castein
Meerkerk;
Amateurs-A: 1. Henk Ceelen Ouderkerk a/d
IJssel; 2. Ronald Roos Zoeter- meer;3. Marco Kuijvenhoven Naaldwijk; 4.
Maikel Govaarts Drunen; 5. Edwin Commandeur Amsterdam; 6. Erik
Nieuwerth Lekkerkerk; 7. Ronald Hofman Gouda;8. Ronald Barzilay
Vlaardingen; 9. Rene Smits Lage-Zwaluwe;10. Arno van der Veen Meerkerk;
11. Martin Schouten Schiedam; 12. Arnaud Stoffels Amersfoort;13.
Gijsbert Baars Leerdam; 14. Rodrick Munnik Utrecht;15. Ad de Kuiper
Hardinxveld G.dam; 16. Jaco Tettelaar
Maassluis;17. René van Vugt Sleeuwijk; 18. Peter van Leeuwen Zoetermeer;
19. Richard Visscher Zoetermeer; 20. Maurice Nooten Dorst;
GROOT-AMMERS .( 2005.05.07 )
Amateurs-A: 1. Jurgen Lindhoud Rotterdam;
2. Henk Ceelen Ouderkerk a/d IJssel 3. Tjerk Boom Lexmond; 4.
Lars Rietveld Oudewater;5. Martijn Harteloh Dordrecht; 6. Ronald Roos
Hoogstraten(Belgie); 7. Marcel Lambregts Meteren; 8. Eddy Hermsen
Ochten; 9. Arno van der Veen Meerkerk; 10. Lars Weijers Bemmel;
11. Jos Burger
Delft; 12. Gijsbert
Baars Leerdam; 13. Luit Blom Oudewater; 14. Andre van
Tilborg Andel; 15. Adrie Frijters Wageningen; 16. Bart van Haaren
Duivendrecht; 17. Renzo Verheul IJsselstein;18. Peter van
Leeuwen Zoetermeer; 19. Leonard van der Laan Bruchem; 20. Martjan Bodegom
Bergambacht;
GROOT-AMMERS.(
2006.06.10 )
Elite/Beloften: 1. Nico Vuurens Meerkerk; 2.
Arno Hartog Giessenburg; 3. Jorrit Slaman Bergambacht; 4. Wally Buurstede Sint
Willebrord; 5. Ronald Schur De Kwakel; 6. Marcel Alma Harskamp; 7. Stefan
Huizinga Woudrichem; 8. Rob Disseldorp Rijpwetering; 9. Jurgen van Pelt Nuenen;
10. Johan Berk Koudekerk aan den Rijn; 11. Manman van Ruitenbeek Delft; 12. Tom
Relou Rijswijk Zh; 13. Rodrigo Mendieta Argentinië; 14. Erik Averesch Elspeet;
15. Cornelius van Ooijen Giessenburg; 16. Thijs Kros Noordeloos; 17. Joost
Spring in t Veld Mijdrecht; 18. Jerry Kallenfels Breda; 19. Tjeerd Dudok
Wagenberg; 20. Ruud Lotz Schoonhoven;
GROOT-AMMERS.(
2007.06.09 )
Elite/Beloften: 1. Gerhard Klijnhout
s-Gravendeel; 2. Thijs Kros Noordeloos; 3. Ronald Schur Zaandam; 4. Rodrigo
Mendieta Argentinie; 5. Boudewijn de Graaff Heukelum; 6. Patrick Koeman
Nieuwegein; 7. Marco Luyten Meerkerk; 8. Arno Hartog Giessenburg; 9. Marcel
Alma Harskamp; 10. Nico Vuurens Meerkerk; 11. Jorrit Slaman Bergambacht; 12.
Rudy Brakkee Hellevoetsluis; 13. Gerben Vervoorn Gouda; 14. Hugo Kok
Amersfoort; 15. Nico van Dijk Harmelen; 16. Josja Graafland Bergambacht; 17.
Vincent de Wolf Spijkenisse; 18. Frans van der Does Wilnis; 19. Danny Vrolijk
Schipluiden; 20. Marco van der Stoep Berkel en Rodenrijs;
Elite-Vrouwen/Vrouwen-B: 1. Tessa
Zwitser 2. Esther Kortekaas Voorhout; 3. Natalie van Gogh Nieuw-Vennep; 4.
Wilma Korevaar Groot-Ammers; 5. Lucy Hutten Ommen; 6. Henrieke Blonk Montfoort;
7. Krista Meesterburrie Alphen aan den Rijn; 8. Charlotte Bakker Oud-Alblas; 9.
Caroline Slikker Broek op Langedijk; 10. Anneke Lubeek Puttershoek; 11. Wilma
de Moel Groot-Ammers; 12. Aukje Koopmans Utrecht; 13. Patricia Maasland
Noordeloos; 14. Annet Eendhuizen Hengelo ov; 15. Liesbeth Zeeman Oudkarspel;
16. Hanneke Lenaerts Wormer; 17. Rebekka Verheij 18. Sione Jongstra 19.
Annemarieke Bruinsma Valkenswaard; 20. Daniëlle Moons
GROOT-AMMERS.(2008.06.14)
Elite/Beloften: 1. Joost van den Blink
s-Gravenzande; 2. Gerhard Klijnhout s-Gravendeel; 3. Ronald Roos
Hoogstraten;4. Rob Disseldorp Rijpwetering; 5. Nico Vuurens Meerkerk;
6. Jan Bos. Nieuwehorne; 7. Randy Sint Nicolaas Dordrecht; 8.
Boudewijn de Graaff Rotterdam; 9. Patrick Ruckert Volendam; 10.
Gideon de Jong Mijnsheerenland; 11. Wouter de Groot Hillegom; 12.
Jeff Vermeulen Hoogvliet; 13. Paul de Rooij Deventer; 14. Ronald
Schur Zaan- dam;15. Michel Reuser Tiel;16. Dennis Voskuilen Amersfoort; 17.
Gerhard Joling Krimpen aan den IJssel; 18. Gerben Vervoorn Gouda; 19.
Sven van Luijk Naaldwijk; 20. Levi Heimans Amsterdam;
Nieuwelingen: 1. Friso Roscam Abbing
Rotterdam; 2. Erwin Broers Maar- tensdijk; 3. Mitchel Kooyman
Zevenhuizen Zh; 4. Sven Aardoom Capelle aan den IJssel; 5. Samuël
Smit Nieuwegein; 6. Michel de Haas 7. George van Koeveringe Kapelle;
8. Luke Middelburg De Lier; 9. Quido Berrens Utrecht; 10.
Bart Buijk Hardinxveld-Giessendam; 11. Rodney Stuyt Rotterdam; 12. Dennis
Tolenaar Rotterdam; 13. Jesper van Doorne Vlaardingen; 14. Mike Willemse
s-Gravenhage; 15. Eddy Gödde Hendrik-ido-Ambacht; 16. Diederik Deelen
Berkenwoude; 17. Olaf Oussoren Amerongen; 18. Tristan Sint Nicolaas
Dordrecht;19. Youri Deelen Bergambacht; 20. Tim de Winter Capelle aan den
IJssel;
GROOT-AMMERS .( 2009.06.19 )
Elite/Beloften: 1. Malaya van Ruitenbeek Delft;
2. Nico Vuurens Meerkerk; 3. Rob Disseldorp Rijpwetering; 4. Erik Jan Kooiman
Ammerstol; 5. Gerhard Klijnhout s-Gravendeel; 6. Ronald Roos Hoogstraten
(Belgie) 7. Randy Sint Nicolaas Dordrecht; 8. Steffen van der Steen Dordrecht;
9. Maurits van der Ven Delft; 10. Rodrigo Mendieta Argentinië; 11. Wouter
Wippert Oosterhesselen; 12. André van Reek Nieuw-Vennep; 13. Niels Lommers
Gouda; 14. Joeri van Delft Voorburg; 15. Steven Stenekes Almere; 16. Sander Aardenburg
Zaandam; 17. Rene Bunnik Berkel en Rodenrijs; 18. Thomas van Bavel Dordrecht;
19. Bart van den Berg Wijngaarden; 20. Thijs Kros Noordeloos;
GROOT-AMMERS .( 2010.06.18 )
Elite/Beloften: 1. Sander Lormans Heemskerk;
2. Malaya van Ruitenbeek Delft; 3. Paul Helderman Naaldwijk; 4.
Arno Hartog Giessenburg; 5. Rodrigo Mendieta Argentinie; 6. Lars
Jun Broek in Waterland; 7. Lars van de Vall Ouderkerk a/d Amstel; 8.
Ronald Roos Hoogstraten (Bel); 9. Sven van Luijk Naaldwijk; 10.
Jan Bos Nieuwehorne; 11. Rik van IJzendoorn Tiel; 12. Martijn
Simons Roosendaal; 13. Frank de Reus Strijen; 14. Job Sinnige Heerhugowaard; 15. Thijs Kros Noordeloos;
16. Randy Sint Nicolaas Dordrecht;17. Henk Bom s-Gravenzande; 18.
Dennis Kreder Zevenhuizen Zh;19. Rick Craenen Nederweert; 20. Jim van
den Berg Amsterdam;
GROOT-AMMERS.(2011.06.18)
Elite-Mannen/Beloften: 1. Ronald
Roos Merksplas (Bel); 2. Nico Vuurens
Meerkerk; 3. Nick Stöpler Woerden;4.
Henk Bom s-Gravenzande; 5. Miel
Bregman Berg en Terblijt; 6. Matthé
Pronk Tuitjenhorn; 7. Jordy Beuker
Huizen; 8. Aron Kremer Vierpolders; 9. Diederik Deelen Berkenwoude; 10. Corne Castein Arnhem; 11. Wouter van Zanten Apeldoorn; 12. Rick Craenen Nederweert; 13. Randy Sint Nicolaas Dordrecht; 14. Edwin de Graaff De Kwakel; 15. Bart van den Berg Wijngaarden; 16. Eltjo de Haan Ameide; 17. Gerben van der Knaap Uithoorn; 18. Maarten van Zanten Apeldoorn; 19. Cornelis Bakker Dirksland; 20. Tim de Winter Capelle a/d IJssel;
GROOT-AMMERS.(2012.06.16)
Elite-Mannen/Beloften: 1. Emmanuel
van Ruitenbeek Amstelveen; 2. Marco Kuijvenhoven s-Gravenzande; 3.
Bob van den Enden s-Gravenzande; 4. Jorrit Slaman Bergambacht; 5.
Bart Buijk Hardinxveld-Giessendam; 6. Ronald Roos Merkplas (Bel); 7.
Cornelius van Ooijen Harmelen; 8. Boudewijn de Graaff Oosterwijk; 9.
Malaya van Ruitenbeek Den Haag; 10. Nils van Kooij Krimpen a/d Lek; 11.
Eltjo de Haan Ameide; 12. Randy Sint Nicolaas Dordrecht; 13.
David de Leeuw Rhoon; 14. Mitchell Huenders Hoofddorp; 15.
Martijn Stougje Naaldwijk; 16. Maikel Hogervorst Pijnacker; 17.
Lennard van den Berg Rotterdam; 18. Jacco Wols Puttershoek; 19.
Diederik Deelen Berkenwoude; 20. Reinout Oudijk Moordrecht;
Sportklasse: 1. Cees Snoek Volendam; 2.
Hans van Eijk Nieuw-Vennep; 3. Jan Muis Giessenburg; 4. Teo Muis
Gorinchem; 5. Cees Quint Deil; 6. Roderik Egberink Hilversum; 7.
Kemal Acar Papendecht; 8. Xander Moerman Vianen; 9. Enrico
Terlouw Hoogblokland; 10. Casper Pruijn Amsterdam; 11. Kevin den
Hartog Goudriaan 12. Dennis Lems Papendecht; 13. Erik van Zanten
Meerkerk; 14. Roger Korevaar Lekkerkerk; 15. Jorrit Noppen
Dordrecht; 16. Robert Reijers Dordrecht; 17. Harmen Brandwijk
Bleskens- graaf; 18. Leon Hordijk Stellendam; 19. Jeroen Rovers
Breda; 20. Jaap Visscher Sliedrecht;
GROOT-AMMERS.(
2013.06.15 )
Elite/Beloften: 1. Paul Helderman Naaldwijk;
2. Bart Harmsen Amstelveen; 3. David van Eerd Breda; 4. Jason van
Dalen s-Gravenzande; 5. Frank Niewold Lisse; 6. Ronald Roos
Merksplas(Belgie); 7. Diederik Deelen Berkenwoude; 8. Randy Sint
Nicolaas Dordrecht; 9. Emmanuel van Ruitenbeek Amstelveen; 10.
Henk Bom s-Gravenzande; 11. Rik Houwers Delft; 12. Jorrit Slaman
Bergambacht; 13. Roy Pieters Zwanenburg; 14. Raoul Poortvliet
s-Heerenhoek; 15. Marco Kuijvenhoven s-Gravenzande; 16. Joost
Spring in t Veld Wilnis; 17. Bart Aernouts Belgie; 18. Martijn
Lust Schoorl;19. Jody Tesselaar Heerhugowaard; 20. Joop de Gans
Hoogerheide;
Nieuwelingen: 1. Marten Kooistra Jonkerslan;
2. Rens Tulner Lexmond; 3. Maurits de Waal Kloetinge; 4.
Jarri Stravers Groot-Ammers; 5. Martijn Knoppert s-Gravenzande; 6.
Noah van der Meer Naaldwijk; 7. Daan van Meeuwen Utrecht; 8.
Djoerd van Dessel Breda; 9. Huub Visser Houten; 10. Bob Kerkhofs
Wouw; 11. Ramon van Bokhoven Tilburg; 12. Jorn Volkers
Barendrecht; 13. Robbert Wagenmakers Assen; 14. Jesse Lagendijk
Alphen aan den Rijn; 15. Martin Pluto Den Haag; 16. Jim
Duijvesteijn Honselers- dijk; 17. Ide Schelling Den Haag; 18.
Melvin Wildeboer Schut Papendrecht; 19. Jerom Verbraak Roosendaal; 20.
Lex Mettler Schijndel;
GROOT-AMMERS.(
2014.05.24 )
Elite/Beloften/Amateurs: 1. Jeroen
Breewel Wilnis; 2. Jorrit Slaman Bergambacht; 3. Rik de Voogd Rotterdam; 4.
Piotr Havik Bergambacht; 5. Lars van de Vall Ouderkerk aan den Amstel; 6. Jordy
Buskermolen Kudelstaart; 7. Edwin Wielink Twello; 8. Marten Koster Gouda; 9.
Jeroen Jansman Oosterbeek; 10. Kelvin van den Dool Hoogblokland; 11. Robert Berk
Bergschenhoek; 12. Robert Koppers s-Gravenhage; 13. Rik van IJzendoorn Tiel;
14. Randy Sint Nicolaas Dordrecht; 15. Wouter de Groot Hillegom; 16. Danny
Vrolijk Schipluiden; 17. Rens Trommels Hoogvliet; 18. Ronald Roos Merkplas
(Bel); 19. Henk Bom s-Gravenzande; 20. Marc Janssen Ede;
Nieuwelingen: 1. Martin Pluto Den Haag; 2.
Bas Ottevanger Groot-Ammers; 3. Stefan van Drunen Dordrecht; 4. Tim Bierkens
Stampersgat; 5. Sietse Boersma Driebergen-Rijsenburg; 6. Coen Groot
Papendrecht; 7. Max Mahieu Den Haag; 8. Jens van den Dool Hoogblokland; 9. Bob
Kerkhofs Wouw; 10. Jesper Keller Nieuw Vossemeer; 11. Stefan Verhoeff
Groot-Ammers; 12. Cliff de Peijper Oud Gastel; 13. Danny Maas Oudenbosch; 14.
Robin Beije Sommelsdijk; 15. Thijs Overmeer s-Hertogenbosch; 16. Simon Demaret
Etten-Leur; 17. Polle van Rijsbergen Etten-Leur; 18. Rav Schoormans Oosterhout
Nb; 19. Martijn Mostert Bergschenhoek; 20. Jelle Scherpenzeel Langerak;
GROOT-AMMERS.(
2015.06.12 )
Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Elmar van
Hoorn Rotterdam; 2. Henk de Jong Mijdrecht; 3. Marten Koster Gouda; 4. Niels
Overvoorde Delfgauw; 5. Nico Vuurens Meerkerk; 6. Niels van der Pijl Alphen aan
den Rijn; 7. Maxim Harteloh De Lier; 8. Albert van Riessen Rotterdam; 9.
Martijn de Groot Gorinchem; 10. Pim Achterkamp Rotterdam; 11. Joeri van Delft
Voorburg; 12. Corne Castein Renkum; 13. Jesse Muis Giessenburg; 14. Koen Frens Nunspeet; 15. Marcel Beumer Ede; 16. Jarri
Stravers Groot-Ammers; 17. Bram Nelck Pijnacker; 18. Joost van Leeuwen Ede; 19.
Jamie Romijn Rotterdam; 20. Mike van Nunspeet Den Haag;
GROOT-AMMERS.(
2017.06.10)
Amateur/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes: 1. Susanne
Meistrok Elshout; 2. Eva Jonkers Staphorst; 3. Ingrit Verhoeff Groot-Ammers; 4.
Maike van der Duin Assen; 5. Dorien Hoog Antink Ochten; 6. Anouk Spies
Wageningen; 7. Anne van Rooijen Driel; 8. Thirza Korevaar Groot-Ammers; 9.
Lieke Lap Dronten; 10. Liontin Evanglina Yogyakarta; 11. Iris Verschuren Streefkerk;
12. Roos Markus Zwarte Kat; 13. Emma Boogaard Zwaag; 14. Marise Lagendijk
Alphen aan den Rijn; 15. Nena Vollering Berkel en Rodenrijs; 16. Larissa Mesker
Noordeloos; 17. Tessa Paardekooper Groenlo; 18. Rosan Baas Den Dungen; 19.
Karin van Leeuwen Meerkerk; 20. Maaike Meistrok Elshout;
Amateurs 40+/Sportklasse 19+: 1. Joel
Verlee Sleeuwijk; 2. Jarno van Krimpen Groot-Ammers; 3. Harmen Brandwijk
Bleskensgraaf; 4. Gerard Kooistra Hendrik-ido-Ambacht; 5. Bart Nap Lopik; 6.
Corne Castein Renkum; 7. Peter Kooistra Papendrecht; 8. Erwin Rijnders
Nieuwegein; 9. Martijn Harteloh Dordrecht; 10. Sander Nijhof Apeldoorn; 11.
Bart Streefkerk Ameide; 12. Geert Minkema Schoonhoven; 13. Jacco Vermeer
Rotterdam; 14. Stefan Kramer Sliedrecht; 15. Arnout Rijpkema Nieuwegein; 16.
Eibert van 't Hof Den Haag; 17. Maarten Bremer Bemmel;
18. Casper van der Marel Maasland; 19. Theo Honkoop Sliedrecht; 20. Mike van
Korven Opijnen;
GROOT-AMMERS.(
2018.06.16 )
Junior/Amateur-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes: 1. Femke Gerritse
Rosmalen; 2. Elise Uijen Herpen; 3. Ilse Grit Zwolle; 4. Dorien Hoog Antink
Ochten; 5. Laura van der Zwaan Sliedrecht; 6. Fleur van der Peet Den Haag; 7.
Laura Molenaar Oud-Beijerland; 8. Roos Markus Zwarte Kat; 9. Thirza Korevaar
Groot-Ammers; 10. Elske Lenis Nijmegen 11. Iris Verschuren Streefkerk; 12.
Leonie Bos s-Gravendeel; 13. Sophia Zwaan Bodegraven; 14. Marit Wasmus Den
Hoorn; 15. Joyce de Rijk Nieuwkoop; 16. Lieke Van Weereld Papendrecht; 17.
Larissa Mesker Bijschrijver 18. Lotte Akkermans Ossendrecht; 19. Tess de Visser
Reeuwijk; 20. Donja Lombaerts Alphen aan den Rijn;
Sportklasse: 1. Wout Roos Stad aan; 2. Eddy
Hermsen Ochten; 3. René Rotscheid Apeldoorn; 4. Chris Maas Papendrecht; 5.
Martijn Harteloh Dordrecht; 6. Rodrick de Munnik Utrecht; 7. Wilfred Harbers
Putten; 8. John Roos Middelharnis; 9. Gerard Kooistra Hendrik-ido-Ambacht; 10.
Fedor Hes Utrecht; 11. Henrik Boele Sliedrecht; 12. Remco Straver Oudewater;
13. Peter Kooistra Papendrecht; 14. Jasper Hupkes Utrecht; 15. Bart Nap Montfoort;
16. Edwin Driessen Utrecht; 17. Bart Streefkerk Ameide; 18. Mark Hermsen
Ochten; 19. Raymond Greep Maasland; 20. Jaco van der Eijk Zevenhuizen;
GROOT-AMMERS .( 2019.05.25 )
Junior/Amateur-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes: 1. Anna van
der Meiden Heukelum; 2. Nienke Veenhoven Oostzaan; 3. Julia Kopecky
Zoeterwoude; 4. Maaike Coljé Snelrewaard; 5. Lisa van Belle Zoetermeer; 6.
Danielle Quint Deil; 7. Ilse Lingen Ouderkerk aan den IJssel;8. Jerney van der
Heijden Zevenhuizen; 9. Sanne de Jonge Emmen; 10. Sophia Zwaan Bodegraven; 11.
Bibi Arts Uden; 12. Nikki Brusche Zaandam; 13. Nathalie Elzinga De Westereen;
14. Desiree Ketting Spijkenisse; 15. Noëlle Booy Berkel en Rodenrijs; 16.
Bodine Vollering Berkel en Rodenrijs; 17. Elany Farenhout Zuidland; 18. Tess de
Visser Reeuwijk; 19. Lisanne Immerzeel Amerongen; 20. Geerie de Bruin
Hardinxveld-Giessendam;
Sportklasse: 1. Cees Snoek Volendam; 2. Arje
de Waard Dordrecht; 3. Peter Kooistra Papendrecht; 4. Eddy Hermsen Ochten; 5.
Gerard Kooistra Hendrik-ido-Ambacht; 6. Corne Castein Renkum; 7. Wander van der
Wal Delft; 8. Tonny Berends Gorinchem; 9. Wilfred Harbers Putten; 10. Michel
van der Voort Maarssen; 11. Nick Overkamp Den Haag; 12. Martijn Harteloh
Dordrecht; 13. Maurice de Keijzer Zuidland; 14. Dibran Mulder Barneveld; 15.
Axel Koper Delft; 16. Maxim Harteloh De Lier; 17. Arnout Rijpkema Nieuwegein;
18. Mike Kes Volendam; 19. René Rotscheid Apeldoorn; 20. Theo Honkoop
Sliedrecht;
Funklasse: 1. Dirk-Jan Verspuij
Hoogblokland; 2. Niels Bongers 3. Tim van Lopik 4. Govert Tukker 5. Maarten
Molenaar Tienhoven; 6. Simon Haberlah Leerdam; 7. Koen
Molenaar Giessenburg; 8. Peter Mesker 9. Thijs Kortes Hooglanderveen; 10. Peter
de Jong Hilversum; 11. Daan Burggraaf 12. Robert Koeman 13. Gert-Jan Eskes
Streefkerk; 14. Sandro Cara 15. Aart Burggraaf 16. Aart van Beuzekom
Nieuwpoort; 17. Rob Verheij 18. Tom den Dekker 19. Jaimy Hakkesteegt 20.
Michiel van Atten
Startklasse Regiorenners: 1. Matthias
Hoogendoorn 2. Lennard Eijkelenboom 3. Remco Bloemheuvel 4. Dirk de Jong 5.
Joep Wuijster 6. Frank Bloemheuvel 7. Martinus van den Berg 8. Dirk van Herk 9.
Bas Bendijk 10. Marcel Kwakernaak