DE LIER.(
2000.08.08 )
Elite/Neo: 1. Peter van den Reep Hillegom;
2. Peter Schep Lopik; 3. Camiel van den Bergh Beesd; 4.
Matthijs Delen Rotterdam; 5. Heerko Gorter Werkendam; 6. Daniel
Kleijn Wognum; 7. Eric Kuiper s-Gravenzande; 8. Odwin Bink
Amsterdam; 9. Ronald van der Tang Voorhout; 10. Nico Vuurens
Meerkerk; 11. Andre van den Reep Hillegom; 12. Jan Hordijk
Mijnsheerenland; 13. Marco Luyten Meerkerk; 14. Gerard Windhouwer
Oostzaan; 15. Rick van der Kroon Nigtevecht; 16. Fulco van Gulik
Steenbergen/Rotterdam;17. Danny Degeling Hoogkarspel; 18. Lennart van
Drimmelen Haastrecht; 19. Arie van Oijen Hillegom; 20. Timothy
Kersten Purmerend;
Junioren: 1. Mathieu Heyboer Rhoon; 2. Wouter Mol
Nibbixwoud; 3. Hidde Bos IJsselstein; 4. Niels van Luijk
Naaldwijk; 5. Bram van der Leij Leerdam; 6. Martijn Maaskant
Zuidland; 7. Jacky van Ast Rilland; 8. Aloys van Duuren
Hoogeveen; 9. Erik Verboven Made; 10. Youri Dijkxhoorn Rijswijk;
11. Ary Nijssen Haarlem; 12. Nico Ringelberg Zierikzee; 13.
Christian Mol Nibbixwoud; 14. Ronnie van Sintmaartensdijk Zuidland; 15.
Ronald van Dussel; 16. John Sulkers Dinteloord; 17. Stefan de Kok
Burgerveen; 18. Roy Spijker. Kampen; 19. Aloys van Duuren
Hoogeveen; 20. Arjan Molenaar Ameide;
Nieuwelingen: 1. Guus Magielse Est/Woerden;
2. Tim van der Zanden Poeldijk; 3. Rik Nederlof Woerden; 4.
Joost van Leijen Ewijk; 5. Onno Gerritsen Huissen; 6. Niels
Stehouwer Spijkenisse; 7. Eddy van IJzendoorn Tiel; 8. Stephan
Speijer Enspijk; 9. Erik Verstegen Zutphen; 10. Norman Meerkerk
Zuidland; 11. Levi Heimans Diemen; 12. Niels Pieters Hoofddorp;
13. Jasper van Heeswijk Vught; 14. Wilco Hovestad Veenendaal; 15.
Tom Leezer s-Gravenzande; 16. Tom Veelers Ootmarsum; 17. Maurice
Minnaar Middelburg; 18. Huub Duyn Wervershoof; 19. John Bongaards
De Lier; 20. William Mol Nibbixwoud;
DE LIER.(
2001.08.21 ).
Elite/Neo: 1. Matthijs Delen Rotterdam;
2. John Talen Spijkenisse; 3. Gerard Windhouwer Oostzaan; 4.
Erik Bos Rotterdam; 5. Lex Nederlof Oostvoorne;6. Richard Slabbekoorn
Kapelle; 7. Arjan de Heer Den Helder; 8. Odwin Bink Amsterdam;9.
Edgar Vermaas Den Haag; 10. Louis de Koning Zwartewaal;11. Gerhard
Klijnhout ’s-Gravendeel; 12. Ronald van der Tang Voorhout;13. Tom Cordes
Baarle-Nassau; 14. Peter van de Reep Hillegom; 15. Martijn
Stougje Hellevoetsluis;16. Martijn Simons Wouw; 17. Bart Williams
Berkel-Rodenrijs;18. Hein Zwinkels Monster; 19. Luit Blom Oudewater; 20.
Robert van Roon Ter Aar;
Junioren: 1. Hans Timmermans Dongen; 2. Kees Hagen
Ermelo; 3. Aloys van Duuren Hoogeveen; 4. Joost van Leijen Ewijk;
5. Thomas Berkhout Schipluiden;6. Boudewijn de Graaff Rotterdam; 7.
Arjan Molenaar Ameide; 8. Stefan van Dorrestein Zeist; 9. Tim van
der Zanden Poeldijk; 10. Martijn Zessen Anna Paulowna; 11.
Martijn Zessen Anna Paulowna; 12. Hendrik Visser Krimpen a/d IJssel;13.
Rik de Voogd ’s-Gravenzande; 14. Gideon de Jong Papendrecht; 15.
André Bijl Oosterwijk; 16. Patrick van Vliet Poeldijk; 17. Erwin
den Hollander Rijswijk;18. Sander van Amerongen Rheden; 19. Ties Wubben
Naaldwijk; 20. John Bongaards De Lier;
Nieuwelingen: 1. Marcel Lamberts Leerdam; 2.
Wim Stroetinga Oosterwolde; 3. Leon Korteland Spijkenisse; 4.
Sebastiaan Langeveld Lisse; 5. Ronald van der Laar Giessenburg;6. Klaas
van Hage Noordwijkerhout; 7. Marc Eckhardt Kruiningen;8. Rikke
Dijkxhoorn Rijswijk; 9. Bart van der Valk Pijnacker; 10. Niels
Pieters Hoofddorp; 11. Sipke Zijlstra Bergum; 12. Kevin Sluimer
Nieuwerkerk a/d IJssel;13. Arjen de Baat Puttershoek; 14. Freek Wallaard
Noordeloos;15. Bas Westerbos 16.
Ester Efraïm Lexmond; 17. Jordi Muller 18. Sjon van der Valk Pijnacker;
19. Cornelius van Ooijen Giessenburg; 20. Stephan de Wolf
Spijkenisse;
DE LIER.( 2002.08.20
).
Elite/Neo: 1. Dennis van den Hurk
Barendrecht; 2. Heerko Gorter Werkendam; 3. Jeroen de Joode
Alphen a/d Rijn; 4. Nico Vuurens Meerkerk; 5. Lennart van
Drimmelen Haastrecht; 6. Peep Mikli Barneveld/Estland; 7.
Matthijs Delen Rotterdam; 8. Gerard Windhouwer Oostzaan; 9.
Stefan van Ekris Breukelen; 10. Martijn Stougje Hellevoetsluis; 11.
Niels van Luijk Naaldwijk;12. Erwin van Leijen Ewijk; 13. Frans van der
Does Wilnis; 14. Erwin Meijer Delft; 15. Tom Cordes
Baarle-Nassau; 16. Bart Williams Berkel-Rodenrijs;17. Ferry den Elzen
Noordwijkerhout; 18. Rik de Voogd ’s-Gravenzande;19. Johan van Ooijen
Giessenburg; 20. Marcel van Dijk Spijkenisse;
Junioren: 1. Joost van Leijen Ewijk; 2. Guus Magielse
Est; 3. Eddy van IJzendoorn Tiel; 4. Rik Nederlof Woerden; 5.
Niels Pieters Hoofddorp; 6. Dion Murk Haarlem; 7. André Bijl
Oosterwijk; 8. Hans Timmermans Dongen; 9. Thomas Berkhout
Schipluiden; 10. Sebastiaan Langeveld Lisse; 11. Randy Holleman
Dordrecht; 12. Ester Efraïm Lexmond; 13. Bart van der Valk Pijnacker;
14. Maarten Mandemakers Goirle; 15. Stein Posthuma Vlijmen; 16.
Stefan van Dorrestein Zeist; 17. Wilco Hovestad Veenendaal; 18.
Pieter Israel Kruiningen; 19. Bas Westerbos Oldebroek; 20. Tim
van der Zanden Poeldijk;
Nieuwelingen: 1. Rikke Dijkxhoorn Rijswijk;
2. Freek Wallaard Noordeloos; 3. Michel Kreder Zevenhuizen; 4.
Douwe Schouten Vlaardingen; 5. Vincent de Wolf Spijkenisse; 6.
Wesley van Dongen Made; 7. Cenny Glasbergen Leiden; 8. Rik van
IJzendoorn Tiel;9. Ronald van der Laar Giessenburg; 10. Cornelius van
Ooijen Giessenburg;11. Dennis Kreder Zevenhuizen; 12. Bob van Winden
Leiden; 13. Marco Brus Schijndel; 14. Sjon van der Valk
Pijnacker; 15. Randy Sint Nicolaas Dordrecht; 16. Joey
Bestebreurtje Maasland;17. Ahron van Drunen Maasdam; 18. Nicky Vroome
Rijswijk; 19. Tim Nederlof Maarssen; 20. René Bunnik Berkel en
Rodenrijs;
DE LIER (
2003.08.05 )
Elite/Beloften: 1. Jan Hordijk Westmaas; 2.
Ronald Schür Alkmaar; 3. Matthijs Delen Rotterdam; 4. Marcel Alma
Harskamp; 5. Gerhard Klijnhout ’s-Gravendeel; 6. Thijs Zonneveld
Amsterdam; 7. Martijn Stougje Hellevoetsluis; 8. Gerard
Windhouwer Oostzaan; 9. Lex Nederlof Oostvoorne; 10. Ferry den
Elzen Noordwijkerhout; 11. Wilfred Verhagen Woerden; 12. Niels
van Luijk Naaldwijk; 13. Johnny Brouwer Moordrecht; 14. Rik de
Voogd ’s-Gravenzande; 15. Erwin van Leijen Ewijk; 16. Marvin van
der Pluijm Hank; 17. Rudy Vriend Waarland; 18. Jeroen de Joode
Alphen a/d Rijn;19. Bram Bruschke Limmen; 20. Erwin Meijer Delft;
Junioren: 1. Jos van Emden Schiedam; 2. Wesley van
Dongen Made; 3. Rikke Dijkxhoorn Rijswijk; 4. Sebastiaan
Langeveld Lisse; 5. Wouter de Groot Hillegom; 6. Wim Botman
Groet; 7. Bart van der Valk Pijnacker; 8. Peter van Dijk. Ter
Aar;9. Marco van der Stoep Berkel en Rodenrijs; 10. Kenny Oosterhoff
Delft;11. Niels Pieters Hoofddorp; 12. Klaas van Hage Noordwijkerhout;
13. Dirk Schoen Schagerbrug; 14. Marcel Lamberts Leerdam;15. Eddy
van IJzendoorn Tiel;16. Leon Korteland Spijkenisse; 17. Wim Stroetinga
Oosterwolde;18. Hugo Gootjes Zuid-Scharwoude; 19. Arnoud Koot Limmen;
20. Dwight Spijker Kampen;
Nieuwelingen: 1. Marco Brus Schijndel; 2.
Rik van IJzendoorn Tiel; 3. Roel Commandeur Raamsdonk; 4. Tom
Relou Rijswijk; 5. Boy van Poppel Oisterwijk; 6. Nick van der
Linden Breda; 7. Maurice Vrijmoed Rijswijk; 8. Patrick Rückert
Volendam; 9. Michael Sonneveldt Bleiswijk; 10. Daan Boeijen
Haarsteeg; 11. Tijmen Pesselse Giessenburg; 12. Dennis Kivits
Vlijmen; 13. Jan Hopman Bergen (NH); 14. Joey Bestebreurtje
Maasland; 15. Vincent de Wolf Spijkenisse; 16. Nicky Vroome
Rijswijk; 17. Johim Ariesen Rhenen;18. Bob van Winden Leiden;19. Ismaël
Kip Oldebroek; 20. Pim Oome Lexmond;
DE LIER .(
2004.08.03 )
Elite/Neo: 1. Joost van Leijen Ewijk; 2.
Ronald Schur Alkmaar; 3. Odwin Bink Amsterdam; 4. Martijn Stougje
Hellevoetsluis; 5. Matthijs Delen Rotterdam; 6. Sebastian
Langeveld Lisse; 7. Lex Nederlof Oostvoorne; 8. Bram Bruschke
Limmen; 9. Wilco Zuijderwijk Poeldijk; 10. Tom Cordes
Baarle-Nassau; 11. Gerard Windhouwer Oostzaan; 12. Rik de Voogd
s-Gravenzande; 13. Jeroen Akkerman Almere; 14. Thomas Berkhout
Schipluiden; 15. Eddy van IJzendoorn Tiel; 16. Nico Vuurens
Meerkerk; 17. Dave Helmink Dordrecht; 18. Jan Hordijk Westmaas;
19. Frans van der Does Wilnis; 20. Jeroen de Joode Rotterdam;
Junioren; 1. Jan Hopman Bergen (NH); 2. Marco Brus
Schijndel; 3. Tijmen Pesselse Giessenburg; 4. Rikke Dijkxhoorn
Rijswijk; 5. Wesley van Dongen Made; 6. Sjors Spaargaren
Kudelstaart; 7. Mazid Kramers Ridderkerk; 8. Tom Relou Rijswijk;
9. Joei Bakker Zaandam; 10. Rob de Graaf Pijnacker; 11.
Martin Kelderman Barneveld; 12. Gijs van der Helm Pijnacker; 13.
Arnoud Koot Limmen; 14. Thijs Kros Noordeloos; 15. Kenny
Oosterhoff Delft; 16. Cornelius van Ooijen Giessenburg; 17. Rik van
IJzendoorn Tiel; 18. Pim Oome Lexmond;19. Daan Boeijen Haarsteeg; 20. Sjon van
der Valk Pijnacker;
Nieuwelingen: 1. Danny Vrolijk Schipluiden;
2. Julian van Dijk Zwartsluis; 3. Pim Ligthart Twisk; 4.
Raymond Gaasbeek Veenendaal; 5. Robbert-Jan Mol Nibbixwoud; 6.
Jetse Bol Avenhorn; 7. Glenn van Gool Ridderkerk; 8. Dennis
Souverein Haarlem; 9. Roy Pieters Zwanenburg; 10. Stefan Limburg
Witte Paarden; 11. Jan van Veen Naaldwijk; 12. Ruud van Wel
Schagerbrug; 13. Remco Broers Maartensdijk; 14. Matthijs
Mulckhuijse Meerkerk; 15. Damiën Spierings Zoetermeer; 16. Rolf
Sleddens Bergeijk; 17. Robbert van Ede Nieuwegein; 18. Jonathan
Veldhuizen Veenendaal;19. Mitchell Huenders Almere; 20. Hugo Sijm
Wieringerwaard;
DE LIER .(
2005.08.02 )
Elite/Belofte: 1. Wilco Zuijderwijk
Poeldijk;2. Ferry den Elzen Noordwijker- hout; 3. Eddy van IJzendoorn
Tiel;4. Martijn Stougje Hellevoetsluis 5. Marcel Jacobs Nes a/d Amstel;
6. Sander Lormans Heemskerk; 7. Gerard Windhouwer Oostzaan; 8.
Dennis Smit Zwanenburg; 9. Ronald Schur Alkmaar; 10. Martijn
Maaskant Zuidland; 11. Gerhard Klijnhout ’s-Graven- deel; 12.
Matthijs Delen Rotterdam; 13. Wouter de Groot Hillegom; 14. Roy
de Visser Nootdorp; 15. Thomas Berkhout Schipluiden; 16. Dennis
Leliveld Mijdrecht; 17. Rik de Voogd ’s-Gravenzande; 18.
Sebastian Langeveld Lisse; 19. Paul Kneppers Delft; 20. Berry
Nagelhout Doornspijk;
Junioren: 1. Maurice Vrijmoed Rijswijk;2. Rik van IJzendoorn
Tiel; 3. Paul Helderman Naaldwijk;4. Arjan Dekker Hilversum; 5. Thomas
Bakker Alkmaar;6. Jan van Veen Naaldwijk; 7. Marco Brus Schijndel; 8.
Tom Relou Rijswijk; 9. Pim de Beer Bakel;10. Daan Boeijen Haarsteeg; 11.
Vincent de Wolf Spijkenisse; 12. Thijs Kros Noordeloos; 13.
Manman van Ruitenbeek Delft;14. Mitchell Huenders Almere;15. Harm Steijn
Ermelo; 16. Danny Vrolijk Schipluiden;17. Pieter Homan Uithoorn; 18.
Tim Nederlof Harmelen; 19. Martin Kelderman Barneveld; 20. Mazid
Kramers Ridderkerk;
Nieuwelingen: 1. Jaron Van Diermen
Bunschoten; 2. Steven van Leijen Wageningen;3. Erik Berkhout
Schipluiden;4. Sjoerd Kouwenhoven Honselersdijk; 5. Julian van Dijk
Zwartsluis; 6. Bouke Kuiper Edam; 7. Robbert van Ede Nieuwegein;
8. Wesley Schless Dordrecht; 9. Michael Vingerling Rockanje; 10.
Jeftha Van Ooijen Giessenbrug; 11. Roy Pieters Zwanenburg; 12.
Raymon Kwakernaak Krimpen a.d. Lek; 13. Arian Oosthoek H.I. Ambacht; 14.
Carlo Dekker Andijk; 15. Ferdi Gerritse Tiel; 16. Rutger
Schellevis Stolwijk;17. Rick van der Zanden Poeldijk; 18. Sven van Luijk
Naaldwijk;19. Johnny van Diermen Bunschoten; 20. Yorick Bos Amstelveen;
DE LIER.(
2006.08.08 )
Elite/Beloften: 1. Nico Vuurens Meerkerk; 2.
Rob Disseldorp Rijpwetering; 3. Manman van Ruitenbeek Delft; 4. Joost Spring in
t Veld Mijdrecht; 5. Joost van Leijen Ewijk; 6. Jan Hordijk Westmaas; 7. Thomas
Berkhout Schipluiden; 8. Hendrik Visser Krimpen aan den IJssel; 9. Malaya van
Ruitenbeek Delft; 10. Johan Berk Koudekerk aan den Rijn; 11. Ferry den Elzen
Noordwijkerhout; 12. Frans van der Does Wilnis; 13. Wally Buurstede Sint
Willebrord; 14. Werner van Zimmeren Kruisland; 15. Pim de Beer Bakel; 16.
Roland Rozenveld Numansdorp; 17. Jeroen Lute Limmen; 18. Ronald Schur De
Kwakel; 19. Marc van Grinsven Deurne; 20. Gerard Windhouwer Oostzaan;
Junioren: 1. Tim Dees Tholen; 2. Jetse Bol Avenhorn; 3.
Mitchell Huenders Almere; 4. Johnny van Diermen Bunschoten-Spakenburg; 5. Danny
Vrolijk Schipluiden; 6. Patrick Ruckert Volendam; 7. Stefan Vreugdenhil
Naaldwijk; 8. Julian van Dijk Zwartsluis; 9. Jan van Veen Naaldwijk; 10. Harm
Steijn Ermelo; 11. Erik Berkhout Schipluiden; 12. Stefan van Dijk Barendrecht;
13. Harm de Vries Buitenpost; 14. Tom Lotz Schoonhoven; 15. Jaron van Diermen
Bunschoten-Spakenburg; 16. Sven van Luijk Naaldwijk; 17. Arian Oosthoek
Hendrik-ido-Ambacht; 18. Wouter Timmerman Zoetermeer; 19. Jasper van der Pijl
Alphen aan den Rijn; 20. Rick van der Zanden Poeldijk;
DE LIER.(
2007.08.21 )
Elite/Beloften: 1. Niels Pieters Hoofddorp; 2.
Manman van Ruitenbeek Delft; 3. Mitchell Huenders Hoofddorp; 4. Nico Vuurens
Meerkerk; 5. Martijn Stougje Naaldwijk; 6. Rob Disseldorp Rijpwetering; 7. Tom
Vermeer Leusden; 8. Lex Nederlof Oostvoorne; 9. Jelmer Asjes Koog aan de Zaan;
10. Maurice Vrijmoed Rijswijk Zh; 11. Boudewijn de Graaff Heukelum; 12. Joost
van den Blink s-Gravenzande; 13. Ronald Schur Zaandam; 14. Ferry den Elzen
Noordwijkerhout; 15. Jean Scholten Leidschendam; 16. Joost Spring in t Veld
Mijdrecht; 17. Paul Helderman Naaldwijk; 18. Ronald Roos Hoogstraten (Bel); 19.
Gerard Windhouwer Oostzaan; 20. Frans van der Does Wilnis;
Junioren: 1. Julian van Dijk Zwartsluis; 2. Michael
Vingerling Rockanje; 3. Jesper Asselman Wateringen; 4. Steven van Leijen
Wageningen; 5. Sjoerd Kouwenhoven Honselersdijk; 6. Jaron van Diermen
Bunschoten-Spakenburg; 7. Niels Lommers Gouda; 8. Johnny van Diermen
Bunschoten-Spakenburg; 9. Christian Kos Zuid-Scharwoude; 10. Wesley Kreder
Zevenhuizen Zh; 11. Harm de Vries Buitenpost; 12. Wouter Timmerman Zoetermeer;
13. Stefan Vreugdenhil Naaldwijk; 14. Rick van der Zanden Poeldijk; 15. Joseph
Lewis Australie; 16. Raymond Kreder Zevenhuizen Zh; 17. Roy Pieters Zwanenburg;
18. Willy Heeneman s-Gravenhage; 19. Dave de Best Noordwijk Zh; 20. Silvan Buis
Nibbixwoud;
Nieuwelingen: 1. Emiel Dolfsma Kampen; 2.
Barry Markus Hoofddorp; 3. Jasper Bovenhuis Staphorst; 4. Jelle Lugten Gouda;
5. Rune van der Meijden Delfgauw; 6. Moreno Hofland Roosendaal; 7. Wilco
Kelderman Barneveld; 8. Didier Caspers Noordwijk Zh; 9. Ferry Fransen Noorden;
10. Bas Oude Elferink Mijdrecht; 11. Oscar Riesebeek Tiel; 12. Jan van Vliet
Baarle Hertog; 13. Erwin Poldervaart Zuidland; 14. Marijn Olsthoorn Berkel en
Rodenrijs; 15. Mark Heemskerk Hazerswoude-Rijndijk; 16. Richard Lamens Berkel
en Rodenrijs; 17. Thom Sinnige Obdam; 18. Niels Dekker. Andijk; 19. Martin
Romijn Zuidland; 20. Jelle van der Marel De Lier;
DE LIER .(
2008.08.19 )
Elite/Beloften: 1. Rob Disseldorp
Rijpwetering;2. Ronald Roos Hoogstraten; 3. Nico Vuurens Meerkerk; 4. Johan
Berk Koudekerk aan den Rijn;5. Emmanuel van Ruitenbeek Delft;6. Raymond Kreder
Zevenhuizen Zh;7. Ivor Bruin Andijk; 8. Peter van Dijk. Ter Aar; 9. Ton
Slippens Schagen; 10. Klaas van Hage Noordwijkerhout;11. Martijn Stougje
Naaldwijk; 12. Frank Schotman Delft; 13. John Bongaards De Lier; 14. Tim van
der Zanden s-Gravenhage;15. Rik van IJzendoorn Tiel; 16. Frank Wierstra Burgum;
17. Jan van Veen Naaldwijk; 18. Henk Bom s-Gravenzande; 19. Marco Kuijvenhoven
s-Gravenzande; 20. Johan Vreugdenhil Eldersloo;
Junioren: 1. Sjoerd Kouwenhoven Honselersdijk;2. Barry Markus
Hoofddorp; 3. Wesley Kreder Zevenhuizen Zh;4. Milan van den Ende Berkel en
Rodenrijs;5. Jerwin Wieser Zoetermeer; 6. Jelle Lugten Gouda; 7. Mitchell Boet
Mijnsheerenland;8. Bob van der Tholen Rotterdam;9. Marijn Olsthoorn Berkel en
Rodenrijs;10. Ferry Fransen Noorden; 11. Steven van Leijen Wageningen;12.
Martijn Pastoors Ede Gld; 13. Coen Otterspeer Ouderkerk aan den IJssel;14.
Carel Voges s-Gravenhage; 15. Erick Tol Boskoop; 16. Mark Heemskerk Hazerswoude
Rijndijk;17. Robin Huizinga Rozenburg Zh;18. Sven Tuit Leiden; 19. Jeffrey van
Aalst Maasland;20. Jan van Vliet Baarle Nassau;
Nieuwelingen: 1. Ricky Smit s-Gravenhage; 2.
Dylan Groenewegen Amsterdam;3. Paul Moerland Fijnaart; 4. Bart Harmsen
Amstelveen; 5. Fabian Ammerlaan Berkel en Rodenrijs;6. Emiel Dolfsma Kampen; 7.
Nick Zuidewind Lisse; 8. Jaap de Man Spijkenisse; 9. Derk Abel Beckeringh
Amstelveen;10. Robin Wennekes Dodewaard;11. Didier Caspers Noordwijk Zh;12.
Koen Hofstede Poeldijk; 13. Kay Welten Moergestel; 14. Tom Bal Rockanje; 15.
Jelle van der Marel De Lier;16. Mitchel Kooyman Zevenhuizen Zh;17. Dilan van
der Aar Spaarndam;18. Jasper van Velzen Noordwijkerhout;19. Leon Hofman
Bleiswijk; 20. Nelis Koeken Zundert;
DE LIER .( 2009.08.11
)
Elite/Beloften: 1. Rudy Vriend Schagen; 2.
Malaya van Ruitenbeek Delft; 3. Mitchell Huenders Hoofddorp; 4. Nico Vuurens
Meerkerk; 5. Rodrigo Mendieta Argentinië; 6. Ronald Roos Hoogstraten (Belgie)
7. Willy Heeneman s-Gravenhage; 8. Dennis Smit Zwanenburg; 9. Jack Vermeulen
s-Gravendeel; 10. Niels Pieters Hoofddorp; 11. Niels Lommers Gouda; 12. Paul
Helderman Naaldwijk; 13. Martijn Stougje Naaldwijk; 14. Gerard Windhouwer
Oostzaan; 15. Sven van Luijk Naaldwijk; 16. Gideon de Jong Hendrik-ido-Ambacht;
17. Sander Aardenburg Zaandam; 18. Patrick van Loon s-Gravenmoer; 19. Randy
Sint Nicolaas Dordrecht; 20. Arian Oosthoek Hendrik-ido-Ambacht;
Junioren: 1. Milan van den Ende Berkel en Rodenrijs; 2. Robin
Wennekes Dodewaard; 3. Bas Krauwel Noordwijk Zh; 4. Jurgen van Diemen
Leimuiden; 5. Oscar Riesebeek Tiel; 6. Rune van der Meijden Delfgauw; 7. Jesper
Schipper Noordwijk Zh; 8. Diederik Deelen Berkenwoude; 9. Cees-Jan Kortlever
Zevenhuizen; 10. Bram Berkhout Schipluiden; 11. Quintero Bloemers Almere; 12.
Wim Hofstede Oosterhout Nb; 13. Jelle van der Marel De Lier; 14. Jack de Koning
Nootdorp; 15. Davey Kleinjan Spijkenisse; 16. Joost Mouris Waverveen; 17. Jordy
Buskermolen Kudelstaart; 18. Bart Harmsen Amstelveen; 19. Rodney Stuyt
Rotterdam; 20. Rick Lof Monnickendam;
Nieuwelingen: 1. Richard Dijkshoorn
Rotterdam; 2. Ricardo van Dongen Oosterhout Nb; 3. Bob van den Enden
s-Gravenzande; 4. Merijn Korevaar Groot-Ammers; 5. Taco van der Hoorn De Zilk;
6. Sven Aardoom Capelle aan den IJssel; 7. Bob Ammerlaan Bleiswijk; 8. Tim
Rodenburg Berkel en Rodenrijs; 9. Joost van der Burg Delfgauw; 10. Koen
Geerding Woudenberg; 11. Jaco van Beusichem Hoek van Holland; 12. Leon Hofman
Bleiswijk; 13. Björn van Steenoven Capelle aan den IJssel; 14. Jaap de Man
Spijkenisse; 15. Timo Roosen Goirle; 16. Kay Kistemaker Hoorn; 17. Nico van
Eeden Noordwijkerhout; 18. Lennard Hofstede Poeldijk; 19. Luke Middelburg De
Lier; 20. Arie Teun Roobol Rhoon;
DE LIER .(
2010.08.03 )
Elite/Beloften: 1. Johan Berk Koudekerk aan den
Rijn; 2. Nico Vuurens Meerkerk; 3. Malaya van Ruitenbeek Delft; 4. Paul
Helderman Naaldwijk; 5. Ronald Roos Hoogstraten (Bel); 6. Frank Vreugdenhil
Eldersloo; 7. Mitchell Huenders Hoofddorp; 8. Julian van Dijk Zwartsluis; 9.
Rodrigo Mendieta Argentinie; 10. Rune van der Meijden Delfgauw; 11. Ferry den
Elzen Sassenheim; 12. Milan van den Ende Berkel en Rodenrijs; 13. Peter van
Agtmaal Huijbergen; 14. Jeff Vermeulen Hoogvliet; 15. Dennis Smit Zwanenburg;
16. Rik van IJzendoorn Tiel; 17. Steven Stenekes Almere; 18. Jurgen van Diemen
Leimuiden; 19. Rudy Vriend Schagen; 20. Roy Pieters Zwanenburg;
Junioren: 1. Stefan Wolffenbuttel Nigtevecht; 2. Jesper
Schipper Noordwijk; 3. Dylan Groenewegen Amsterdam; 4. Robin Wennekes
Dodewaard; 5. Jelle van der Marel De Lier; 6. Bob van den Enden s-Gravenzande;
7. Roeland Dijkshoorn Vlaardingen; 8. Sebastiaan Pot Badhoevendorp; 9. Bart
Troost Zaandam; 10. Emiel Dolfsma Kampen; 11. Koen Hofstede Poeldijk; 12.
Mitchell van der Haas Pijnacker; 13. Kevin Ossendrijver Wezep; 14. Robbert
Schaap Voorburg; 15. Bernie Dolfsma IJsselmuiden; 16. Olaf Oussoren Amerongen;
17. Luke Middelburg De Lier; 18. Michael Kos Zuid-Scharwoude; 19. Josry van der
Meijs De Lier; 20. Mike Willemse s-Gravenhage;
Nieuwelingen: 1. Lennard Hofstede Poeldijk;
2. Martijn de Jong Woerden; 3. Jaco van Beusichem Hoek van Holland; 4. Timon
van Reek Voorhout; 5. Bryan van Rooyen Lisse; 6. Tim Ariesen Rhenen; 7. Maarten
Seefat Oirsbeek; 8. Hermen Bode Giessenburg; 9. Lorenzo Borhem Purmerend; 10.
Michel Meeter Tiel; 11. Sjors Dekker Andijk; 12. Daan van Ruijven
Honselersdijk; 13. Bob van der Marel De Lier; 14. Maikel Bos Oldebroek; 15.
Twan Middelburg De Lier; 16. Jordi Sloof Bodegraven; 17. Niels Immerzeel
Wilnis; 18. Sten ten Klooster Delft; 19. Nico van Eeden Noordwijkerhout; 20.
Daan Schouten Almelo;
DE
LIER.(2011.08.02 )
Elite/Beloften: 1. Nico Vuurens Meerkerk; 2.
Koos Jeroen Kers Amstelveen; 3. Paul Helderman Naaldwijk; 4. Ronald Roos
Merksplas (Bel); 5. Johnny van Diermen Bunschoten/Spakenburg;6. Marco
Kuijvenhoven s-Gravenzande;7. Tom Vermeer Leusden; 8. Rudy Vriend Schagen; 9.
Aron Kremer Vierpolders; 10. Gerhard Joling Krimpen a/d IJssel;11. Stefan
Vreugdenhil Naaldwijk; 12. Pim van der Marel De Lier; 13. Bas Oude Elferink
Mijdrecht; 14. Dennis Smit Zwaneburg; 15. Joost Spring in t Veld Mijdrecht; 16.
Jorne Videler Amstelveen; 17. Jesper Schipper Noordwijk; 18. Bram Imming Egmond
Binnen; 19. Joris de Boer t Veld; 20. Martijn Stougje Naaldwijk;
Junioren: 1. Bob van den Enden s-Gravenzande;2. Koen Hofstede
Poeldijk; 3. Sebastiaan Pot Badhoevendorp; 4. Marnix van Ark Capelle a/d
IJssel;5. Kevin Ossendrijver Wezep; 6. Maikel Bos Oldebroek; 7. Jeroen Smits
Ourmerend; 8. Thijs van Beusichem Zeewolde; 9. Steve van der Eerden Alkmaar;
10. Twan Brusselman Helmond; 11. Ivar Slik Bergen Nh; 12. Leon Hofman
Bleiswijk; 13. Stefan Wolffenbuttel Nigtevecht; 14. Lennard Hofstede Poeldijk;
15. Luke Middelburg De Lier; 16. Jaco van Beusichem Hoek van Holland;17. Jason
van Dalen s-Gravenzande; 18. Bob Wubben De Lier; 19. Nick van de Sande
Nootdorp; 20. Arno Kleinjan Gouda;
Nieuwelingen: 1. Twan Middelburg De Lier; 2.
Ivo de Ruijter Zoetermeer; 3. Timon van Reek Voorhout; 4. Remco Schouten
Ammerstol; 5. Martijn de Jong Woerden; 6. Jordi Talen Spijkenisse; 7. Jim
Lindenburg Wateringen; 8. Jan David de Haan Oudega; 9. Joshua Pater Den Hoorn;
10. Matthew Overste Amsterdam; 11. Dennis van Leeuwen Poeldijk; 12. Raymon
Luijken Haarlem; 13. Julian Spierings Zoetermeer; 14. Jeroen Vegter Rhoon; 15.
Joost van Beusichem Zeewolde; 16. Jaap de Jong Lunteren; 17. Rik Walraven
Almere; 18. Dylan Ossendrijver Wezep; 19. Leroy van Drunen Dordrecht; 20. Kevin
Gelens Zoetermeer;
DE
LIER.(2012.08.07)
Elite-Mannen/Beloften: 1. Malaya
van Ruitenbeek Den Haag; 2. Jelle van
der Marel De Lier; 3. Mitchell
Huenders Almere; 4. Jesper Asselman
Wateringen; 5. Robbert-Jan Mol
Nibbixwoud; 6. Roy Pieters
Zwanenburg; 7. Milan van den Ende
Berkel en Rodenrijs; 8. Willy
Heeneman Den Haag; 9. Dennis Smit
Zwanenburg; 10. Paul Helderman
Naaldwijk; 11. Lars van de Vall
Ouderkerk a/d Amstel; 12. Koos Jeroen
Kers Amstelveen; 13. Ronald Roos
Merksplas (Bel); 14. Jurgen van Diemen
Leimuiden; 15. Steven Stenekes Ede; 16. Ivar Slik Bergen Nh; 17. Aron Kremer Vierpolders; 18. Rudy Vriend Schagen; 19. Jaap de Man Spijkenisse; 20. Jesper Schipper Noordwijk;
Junioren: 1. Marnix
van Ark Capelle a/d IJssel; 2.
Lennard Hofstede Poeldijk; 3. Jorrit
Lind Twisk; 4. Twan Middelburg De
Lier; 5. Nicky Gieskens s-Gravenhage; 6. Sjors Dekker Andijk; 7. Jason van Dalen s-Gravenzande; 8. Niels Immerzeel Wilnis; 9. Jaco van Beusichem Hoek van Holland; 10. Stijn Rovers Breda; 11. Jorn Teer Assendelft; 12. Robbert Keus Naaldwijk; 13. James King 14. Jim Smits Purmerend; 15. Janno de Bruijn Rijsbergen; 16. Bart Dielissen Breda; 17. Bo-Dylan Buuron Roosendaal; 18. Marco Brienissen Opheusden; 19. Daan van der Helm Pijnacker; 20. Jaan van Berkel Velserbroek;
Nieuwelingen: 1. Marten
Kooistra Jonkerslan; 2. Marc Bolhoven
Purmerend; 3. Nils Wolffenbuttel
Nigtevecht; 4. Jesse van den Enden
s-Gravenzande; 5. Dennis van Leeuwen
Poeldijk; 6. Noah van der Meer
Naaldwijk; 7. Jordi Talen
Spijkenisse; 8. Jim Duijvesteijn
Honselersdijk; 9. Lars Akkermans
Ossendrecht; 10. Miquel de Zoete
Naaldwijk; 11. Sjoerd v.d. Stelt
Numansdorp; 12. Rick van Wieringen
Leimuiden; 13. Mats Buning Alkmaar; 14. Wesley Floren Ossendrecht; 15. Huib Smit Willemstad- Curacao; 16. Puck de Gier De Lier; 17. Mike Onings Poeldijk; 18. Bjorn Beukers Monster; 19. Jordi van Loon Lage Zwaluwe; 20. Maurits de Waal Kloetinge;
DE LIER.(
2013.08.20 )
Elite/Beloften: 1. Niels Wubben Naaldwijk; 2.
Nick van der Meer Honselersdijk; 3. Lars van de Vall Ouderkerk aan den Amstel;
4. Emmanuel van Ruitenbeek Amstelveen; 5. Rik de Voogd Rotterdam; 6. Wouter de
Groot Pijnacker; 7. Marco Kuijvenhoven s-Gravenzande; 8. Marvin van Spronsen
Monster; 9. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 10. Paul Helderman Naaldwijk; 11.
Thomas Hartog Haarlem; 12. Danny van der Sman Nootdorp; 13. Ronald Roos
Merksplas(Belgie); 14. Jordy Buskermolen Kudelstaart; 15. Henk Bom
s-Gravenzande; 16. Jelle van der Marel De Lier; 17. Jan Lof Amsterdam; 18. Luuk
van der Wal De Lier; 19. Joost van der Burg Nootdorp; 20. Bob Wubben De Lier;
Junioren: 1. Bas Tietema Zwolle; 2. Marco Kaldenbach Hoorn;
3. Mitchell Cornelisse Amsterdam; 4. Stefan Kreder Zevenhuizen; 5. Dennis van
Leeuwen Poeldijk; 6. Twan Middelburg De Lier; 7. Jelle Wolsink Hengelo ov; 8.
Fabio Jakobsen Heukelum; 9. Thom Martens Zoetermeer; 10. Kelvin van den Dool
Hoogblokland; 11. Andre Looij Wilnis; 12. Milan Veltman Broek op Langedijk; 13.
Bas van der Kooij Maassluis; 14. Jordi Boerman Zwolle; 15. Niels Overvoorde
Delfgauw; 16. Sjoerd van der Stelt Numansdorp; 17. Jesse van den Enden
s-Gravenzande; 18. Dennis Buijs Benthuizen; 19. Isaac de Kleijn Herveld; 20.
Gino Luca Vierhouten Hilversum;
Nieuwelingen: 1. Marco Mook Alphen aan den
Rijn; 2. Thomas Ruijgrok Den Hoorn; 3. Casper van Kester Poeldijk; 4. Jesse
Lagendijk Alphen aan den Rijn; 5. Tristan Rijsdijk Vlaardingen; 6. Julian Stolk
Pijnacker; 7. Rens Tulner Lexmond; 8. Martin Pluto Den Haag; 9. Antonie van
Noppen Ridderkerk; 10. Mitchell van Roijen Beverwijk; 11. Bram van der Zwet
Roelofarendsveen; 12. Daan van Sintmaartensdijk Zuidland; 13. Yentl Ruijmgaard
Zwanenburg; 14. Ide Schelling Den Haag; 15. Jelle Vlasman Ter Aar; 16. Rick
Verhoeven Gouda; 17. Rienk Engele Pijnacker; 18. Mel van der Veekens Zaandam;
19. Dion van Nierop Zoeterwoude; 20. Jim Duijvesteijn Honselersdijk;
DE LIER.(
2014.08.19 )
Elite/Beloften: 1. Ivar Slik Bergen Nh; 2. Koos
Jeroen Kers Amstelveen; 3. Stefan Vreugdenhil Naaldwijk; 4. Lars van de Vall
Ouderkerk aan den Amstel; 5. Sem v/d Bogaert Poeldijk; 6. Bas Tietema Zwolle;
7. Michael Vingerling Hellevoetsluis; 8. Roy Pieters Zwanenburg; 9. Paul
Moerland Fijnaart; 10. Jurgen van Diemen Leimuiden; 11. Johan Berk Koudekerk
aan den Rijn; 12. Bob Wubben De Lier; 13. Frank Niewold Lisse; 14. Peter van de
Put Apeldoorn; 15. Rik de Voogd Rotterdam; 16. Paul Helderman Naaldwijk; 17.
Luuk van der Wal De Lier; 18. Arno Kleinjan Gouda; 19. Malaya van Ruitenbeek Den
Haag; 20. Nick van der Meer Honselersdijk;
Junioren: 1. Jesse van den Enden s-Gravenzande; 2. Dennis van
Leeuwen Poeldijk; 3. Thomas Hoole Zuidland; 4. Jouke Schelling De Kwakel; 5.
Perry van den Bos Sittard; 6. Thom Martens Zoetermeer; 7. Maurits de Waal
Kloetinge; 8. Max van de Water Amsterdam; 9. Fabio Jakobsen Heukelum; 10. Jim
Lindenburg Wateringen; 11. Jordi Talen Spijkenisse; 12. Tim van der Poel
Bergschenhoek; 13. Arjan Arentsen Harderwijk; 14. Nils Wolffenbuttel
Nigtevecht; 15. Tijmen Snel Leidschendam; 16. Julian Stolk Pijnacker; 17.
Tristan Rijsdijk Vlaardingen; 18. Mike van Nunspeet Den Haag; 19. Jim
Duijvesteijn Honselersdijk; 20. Damian van Dalen s-Gravenzande;
Nieuwelingen: 1. Daan van Sintmaartensdijk
Zuidland; 2. Mario Poldervaart Zuidland; 3. Stan Gosink Coevorden; 4. Marino
Noordam De Lier; 5. Carlo van den Berg De Lier; 6. Bas Ottevanger Groot-Ammers;
7. Rens Tulner Lexmond; 8. Herman Brinkman Rotterdam; 9. Daan Hoole Zuidland;
10. Martijn Knoppert s-Gravenzande; 11. Robin Beije Sommelsdijk; 12. Yorick van
Velthoven Naaldwijk; 13. Robin Kuijvenhoven De Lier; 14. Merijn Schröder
Veendam; 15. Koen Frens Nunspeet; 16. Stef Zeestraten Pijnacker; 17. Mathijs de
Leng Boskoop; 18. Wessel van Koppen Schipluiden; 19. Roel Brabander Honselersdijk;
20. Marc Veenman Wateringen;
DE LIER.(
2015.08.11 )
Elite/Beloften/Amateurs: 1. Jelle van
der Marel De Lier; 2. David van Eerd Breda; 3. Sven van Luijk Naaldwijk; 4.
Koos Jeroen Kers Amstelveen; 5. Jordy Buskermolen Kudelstaart; 6. Johan Berk
Hazerswoude-Rijndijk; 7. Christiaan Meerbeek Naaldwijk; 8. Marvin van Spronsen
Monster; 9. Paul Helderman Naaldwijk; 10. Fabio Jakobsen Heukelum; 11. Niels
Wubben Dorst; 12. Timon van Reek Voorhout; 13. Erik Groen Apeldoorn; 14. Steven
Stenekes Bennekom; 15. Jurgen van Diemen Leimuiden; 16. Jos Koop Delft; 17.
Jason van Dalen s-Gravenzande; 18. Tom Vermeer Merkplas(Bel); 19. Twan
Middelburg De Lier; 20. Jaap de Man Spijkenisse;
Junioren: 1. Noah van der Meer Naaldwijk; 2. Martin Pluto Den
Haag; 3. Marino Noordam De Lier; 4. Niels Boele Leiden; 5. Yentl Ruijmgaard
Zwanenburg; 6. Gijs Jorna Diemen; 7. Joris Paauwe Hilversum; 8. Martijn
Knoppert s-Gravenzande; 9. Mitchell van Roijen Beverwijk; 10. Bas Nieuwkoop
Roosendaal; 11. Jarri Stravers Groot-Ammers; 12. Wessel van Koppen Schipluiden;
13. Tjalle de Jong Bergschenhoek; 14. Bram Vertelman Midwoud; 15. Tim Groot
Bovenkarspel; 16. Julian Stolk Pijnacker; 17. Bob Goedbloed Leiden; 18. Thomas
Ruijgrok Den Hoorn; 19. Rens Tulner Lexmond; 20. Thomas van Bommel Nieuwerkerk
aan den IJssel;
Nieuwelingen: 1. Nick Brabander
Honselersdijk; 2. Mathijs de Leng Boskoop; 3. Freek Middelburg De Lier; 4.
Jesse de Rooij Hoorn; 5. Kai Chapman Australie; 6. Damian van Alphen Hoeven; 7.
Frank Stijger Honselersdijk; 8. Glenn Mertens Wateringen; 9. Leco Hendriks
Maassluis; 10. Geert Verheijen Rijsbergen; 11. Yorick van Velthoven Naaldwijk;
12. Luuk Vollebregt De Lier; 13. Aron Bosman Hazerswoude-Dorp; 14. Thijs
Barendregt Kruiningen; 15. Nick Groot Zaandijk; 16. Stijn de Kort Schipluiden;
17. Thom Buyck Assendelft; 18. Marc Veenman Wateringen; 19. Tom van Merkerk
Woerden; 20. Kay Zuijderwijk Poeldijk;
DE LIER.(
2016.08.09 )
Elite/Beloften/Amateurs: 1. Bas van
der Kooij Maassluis; 2. Roy Pieters Zwanenburg; 3. Robin Wennekes Dodewaard; 4.
Niels Wubben Dorst; 5. Lars van de Vall Ouderkerk aan de Amstel; 6. Christiaan
Meerbeek Naaldwijk; 7. Jason van Dalen s-Gravenzande; 8. Nick van der Meer
Honselersdijk; 9. Twan Middelburg De Lier; 10. Wouter Mol Alkmaar; 11. Luuk van
der Wal De Lier; 12. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 13. Jos Koop Delft; 14. Bob
Wubben De Lier; 15. Dennis van Leeuwen Poeldijk; 16. Paul Helderman Naaldwijk;
17. Jake Griffin Maarn; 18. Jaap de Man Spijkenisse; 19. Jerry Roling
Heemskerk; 20. Witten Anthonise Dordrecht;
Junioren: 1. Vincent Hoppezak Nieuwerkerk aan den IJssel; 2.
Maikel Zijlaard Rotterdam; 3. Marijn van den Berg De Meern; 4. Robin Blummel
Sint-Michielsgestel; 5. Daan van Sintmaartensdijk Zuidland; 6. Marino Noordam
De Lier; 7. Ide Schelling Den Haag; 8. Jesper Rasch Zandvoort; 9. Willem Bok
Maren-Kessel; 10. Gerco Pastoor Eemdijk; 11. Daan Hoole Zuidland; 12. Lars van
den Berg De Meern; 13. Jesse de Rooij Hoorn; 14. Menno van Capel Noorden; 15.
Friso van Diemen Amstelveen; 16. Yentl Ruijmgaard Zwanenburg; 17. Robin Beije
Sommelsdijk; 18. Alexander Konijn Abbekerk; 19. Bram Nelck Pijnacker; 20. Bob
Kerkhofs Wouw;
Nieuwelingen: 1. Patrick Doogan Ierland; 2.
Sven Vijverberg Naaldwijk; 3. Liam Curley Ierland; 4. Manuel Michielsen Eck en
Wiel; 5. Luuk Vollebregt De Lier; 6. Mark Smith Ierland; 7. Nick Brabander
Honselersdijk; 8. Aaron Doherty Ierland; 9. Luc van der Hoeven Wateringen; 10.
Nathan Rijsdijk Vlaardingen; 11. Arjan Poleij Kruiningen; 12. Conor Gallagher
Ierland; 13. Lennart Reijtenbagh Zuidland; 14. Tommy Rasch Zandvoort; 15. Niall
Tilli Amsterdam; 16. Conor Halvey Ierland; 17. Hugo Hoekjen Delft; 18. Dorian
Vogels Hoogeveen; 19. Roy Duijvesteijn Honselersdijk; 20. Stijn de Kort
Schipluiden;
DE
LIER.(2017.08.08)
Elite/Beloften/Amateurs: 1.
Christiaan Meerbeek Naaldwijk; 2. Roy Pieters Zwanenburg; 3. Lars van de Vall
Heemstede; 4. Marvin van Spronsen Monster; 5. Luuk van der Wal De Lier; 6. Rik
Wielink Apeldoorn; 7. Paul Helderman Naaldwijk; 8. Mitchell Huenders Maarn; 9.
Ide Schelling Den Haag; 10. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 11. Bob Wubben De
Lier; 12. Nick van der Meer Honselersdijk; 13. Erik Groen Apeldoorn; 14. Sven
van Luijk Naaldwijk; 15. Jos Koop Delft; 16. Nick Zuidewind Lisse; 17. Daniël
Langereis Delft; 18. Wieger van der Schaaf Den Haag; 19. Wouter de Groot Delft;
20. Jaco van Beusichem Hoek van Holland;
Junioren: 1. Carlo van den Berg De Lier; 2. Marijn van den
Berg De Meern; 3. Stef Zeestraten Pijnacker; 4. Nick Brabander Honselersdijk;
5. Casper Hordijk Rotterdam; 6. Freek Middelburg De Lier; 7. Sven Vijverberg
Naaldwijk; 8. Robin Blummel Sint-Michielsgestel; 9. Ivar Immerzeel Wilnis; 10.
Frank Stijger Honselersdijk; 11. Mick Kemper Volendam; 12. Herman Brinkman
Rotterdam; 13. Markus Meerbeek Naaldwijk; 14. Rick Veenhoven Oostzaan; 15. Lars
Mastebroek Barneveld; 16. Frank van den Broek Voorhout; 17. Mohamed Rayes
Utrecht; 18. Niall Tilli Amsterdam; 19. Kevin Reuvers Zevenbergen; 20. Robin
Kuijvenhoven De Lier;
Nieuwelingen: 1. Casper van Uden Schiedam; 2.
Hidde van Veenendaal Dongen; 3. Yoeri Slokkers Oud-Vossemeer; 4. Quinten Buijs
De Lier; 5. Pieter Prosman Zaltbommel; 6. Roel van Sintmaartensdijk Zuidland;
7. Joris Kroon Schalkwijk; 8. Michiel de Veld Rotterdam; 9. Martijn Rasenberg
Terheyden; 10. Jens Pronk De Rijp; 11. Luc van der Hoeven Wateringen; 12. Loe
van Belle Zoetermeer; 13. Gianni Pavone Steenbergen; 14. Louk van den Bos
Vlijmen; 15. Lars Seldenthuis Berkel en Rodenrijs; 16. Steijn Willemsen
Rotterdam; 17. Koert van Oosten Gouda; 18. Casper Polet Katwijk; 19. Lance
Huenders Almere; 20. Serginho Wilshaus Haarlem;
DE LIER.(
2018.08.14 )
Elite/Beloften/Amateurs: 1. Nick van
der Meer Honselersdijk; 2. Ivar Slik Bergen.Nh; 3. Jason van Dalen
s-Gravenzande; 4. Raymond Kreder Oudenbosch; 5. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 6.
Mathijs de Leng Boskoop; 7. Daniël Langereis Delft; 8. Jelmer Asjes Assendelft;
9. Jasper Ockeloen De Zwarte Kat; 10. Sjors Handgraaf Leiden; 11. Johim Ariesen
Rhenen; 12. Robin Blummel Sint-Michielsgestel; 13. Peter Schulting Lemele; 14.
Jordi Talen Spijkenisse; 15. Eamon Lucas Franck Bijschrijver 16. Sjors Dekker
Andijk; 17. Matthew Overste Amsterdam; 18. Jelle Nieuwpoort Warmenhuizen; 19.
Alexander Konijn Spanbroek; 20. David van Eerd Breda;
Junioren: 1. Yoeri Slokkers Oud-Vossemeer; 2. Nick Brabander
Honselersdijk; 3. Hidde van Veenendaal Dongen; 4. Serginho Wilshaus Haarlem; 5.
Michiel de Veld Rotterdam; 6. Menno Broex Ouderkerk aan de Amstel; 7. Gianni
Pavone Steenbergen; 8. Hideyuki Takagi Kyoto 9. Leo Doyle Bijschrijver 10. Luc
van der Hoeven Wateringen; 11. Frank Stijger Honselersdijk; 12. Lennart
Reijtenbagh Zuidland; 13. Markus Meerbeek Naaldwijk; 14. Hugo Hoekjen Delft;
15. Casper Polet Katwijk; 16. Marco Ehlert Kortenhoef; 17. Ruben Blom
Tienhoven; 18. Jardi Christiaan van der Lee Schiedam; 19. Niek Voogt Ouderkerk
aan de Amstel; 20. Robert Kiely Bijschrijver
Nieuwelingen: 1. Mike Bronswijk
Honselersdijk; 2. Ole Veenhuis Westwoud; 3. Boris Romers Rozenburg; 4. Loe van
Belle Zoetermeer; 5. Lucas Janssen Papendrecht; 6. Quinten Buijs De Lier; 7.
James Potter Soest; 8. Lars Seldenthuis Berkel en Rodenrijs; 9. Stijn Hanegraaf
Heeswijk-Dinther; 10. Redmar Dijkman Lutjegast; 11. Lance Huenders Almere; 12.
Rindert Buiter Leiden; 13. Alexander Kok Amstelveen; 14. Delano Swenne
Heukelum; 15. Tom Waldram Nieuwerkerk aan de IJssel; 16. Arno van Krimpen
Groot-Ammers; 17. Noel Luijten Meerkerk; 18. Rick van der Poel Papendrecht; 19.
Tim van der Voort De Lier; 20. Leonardo van Driel Monster;
DE LIER .(
2019.08.20 )
Elite/Beloften/Amateurs: 1. Timo de
Jong Goes; 2. Jason van Dalen s-Gravenzande; 3. Michel Kreder Zevenhuizen Zh;
4. Remco Schouten Ammerstol; 5. Tijmen Eising Emmen; 6. Carlo van den Berg
Maasland; 7. Jordy Buskermolen Kudelstaart; 8. Nick Brabander Honselersdijk; 9.
Nick van der Meer Honselersdijk; 10. Steven Stenekes Bennekom; 11. Tom Wijfje
Ter Aar; 12. Jordi Talen Spijkenisse; 13. Antonie van Noppen Ridderkerk; 14.
Raymond Kreder Oudenbosch; 15. Nils Wolffenbuttel Nigtevecht; 16. Eddy Gödde
Naaldwijk; 17. Jos Koop Eindhoven; 18. Sjors Handgraaf Leiden; 19. Robin
Blummel Sint-Michielsgestel; 20. Koos Jeroen Kers Amstelveen;
Junioren: 1. Roel van Sintmaartensdijk Zuidland; 2. Boris
Romers Rozenburg; 3. Gianni Pavone Steenbergen; 4. Yoeri Slokkers
Oud-Vossemeer; 5. Serginho Wilshaus Haarlem; 6. Jardi Christiaan van der Lee
Schiedam; 7. Wessel Mouris Baambrugge; 8. Stan van den Bergh Oud-Gastel; 9.
Quinten Buijs De Lier; 10. Twan van der Drift Wateringen; 11. Luc van der
Hoeven Wateringen; 12. Alexander Kok Amstelveen; 13. Simon den Braber Woerden;
14. Luke Verburg Schiedam; 15. Roy Duijvesteijn Honselersdijk; 16. Loe van
Belle Zoetermeer; 17. Casper Polet Katwijk; 18. Tijn Voerman Den Haag; 19.
Gabriel Melching Rotterdam; 20. Tim van der Voort De Lier;
Nieuwelingen: 1. Rindert Buiter Leiden; 2.
Mike Bronswijk Honselersdijk; 3. Arno van Krimpen Groot-Ammers; 4. Finn Roumen
Stein; 5. Bart Hordijk Westmaas; 6. Nick Brand Pijnacker; 7. Sven van der Lans
De Lier; 8. Jannes Veerman Heerde; 9. Nick Schelvis Heemskerk; 10. Maxime Duba
Alkmaar; 11. Leonardo van Driel Monster; 12. Daan van den Berg De Lier; 13.
Michael Boers Naaldwijk; 14. Daan van Lüling Bodegraven; 15. Luka Fredrikze
Lisse; 16. Matthé Pronk. Tuitjenhorn; 17. Daan Hilbers Den Haag; 18. Ruud van
Leeuwen De Lier; 19. Olav Wind Nigtevecht; 20. Jaïr van Utrecht Maartensdijk;