BERKEL EN
RODENRIJS.( 2000.09.09 )
Elite/Neo: 1. Wilfried
Bastiaanse Hoogerheide; 2. Fulco van Gulik Steenbergen/Rotterdam; 3.
Tim Hiemstra Rottevalle; 4. Matthijs Delen Rotterdam; 5. Martijn
Lust Heerhugowaard; 6. Martijn Vos Paterswolde; 7. Jan Hordijk
Mijnsheerenland; 8. Martijn Stougje Hellevoetsluis; 9. Lex
Nederlof Oostvoorne; 10. Marcel Alma Harskamp; 11. Pascal Hermes
Liempde; 12. Lennart van Drimmelen Haastrecht; 13. Ronald Roos
Zoetermeer; 14. Odwin Bink Amsterdam; 15. Tom Cordes Baarle-Nassau;
16. Jeroen Lute Limmen; 17. Bastiaan Krol Oldenzaal; 18.
Jorne Videler Amstelveen; 19. Cisco Pels Amsterdam; 20. Andries
Bosma Amsterdam;
Junioren: 1. Roy
Spijker. Kampen; 2. Johan Dalstra Buitenpost; 3. Boudewijn de
Graaff Rotterdam; 4. Rick van de Valk Pijnacker; 5. Aloys van
Duuren Hoogeveen; 6. Bart Oegema Amsterdam; 7. Martijn Maaskant
Zuidland; 8. Martin Leusink Elburg; 9. Leon Notenboom
Spijkenisse; 10. Edwin Kompier Nieuwerbrug; 11. Dirk Jan Molenaar
Rijswijk(Gld); 12. Stefan de Kok Burgerveen; 13. Ary Nijssen
Haarlem; 14. Mathieu Heyboer Rhoon; 15. Martijn Groot Deventer;
16. Marcel Beima Hardegarijp; 17. Sieger Haakma Beetsterzwaag; 18.
Johan Weening Harkema; 19. Wilbert van Binsbergen Dodewaard; 20.
Peter de Bruin Stolwijk;
Nieuwelingen:
1. Eddy van IJzendoorn Tiel; 2. Marc de Maar Assen; 3.
Thomas Dekker Dirkshorn; 4. Erwin den Hollander Rijswijk; 5. Wim
Stroetinga Oosterwolde; 6. Joost van Leijen Ewijk; 7. Niki
Terpstra Krommenie; 8. Norman Meerkerk Zuidland; 9. Berry
Nagelhout Doornspijk; 10. Gideon de Jong Papendrecht; 11. Ronald
Stenekes Almere; 12. Kevin Sluimer Nieuwerkerk a/d Ijssel; 13.
Martijn Aelberts Nijmegen; 14. Niels de Lange Ommen; 15. Bas ten
Wolde Houten; 16. Tim van der Zanden Poeldijk; 17. Christiaan van
der Weerd Kampen; 18. Jurien van Duuren Polsbroek; 19. Bozidar
Stajkovac IJmuiden; 20. Dennis de Jong Waddinxveen;
Dames-Regio: 1. Caroline Slikker Broek op
Langedijk; 2. Vera Koedooder Bovenkarspel; 3. Janny
Kleinjan-Ligtenberg Almelo; 4. Judith Helmink Maurik; 5. Patrica
Hermes Liempde; 6. Rosalinde Meijer s-Gravenhage; 7. Melanie
Mansveld Drouwen; 8. Angela van Dalen Bergen op Zoom; 9. Eyelien
Bekkering Den Ham; 10. Danielle Bekkering Den Ham; 11. Ellemieke
Zaal Bergschenhoek; 12. Anuska van Vlaanderen Hellevoetsluis; 13.
Marlon Beekman Nijverdal; 14. Marjolein Hinfelaar Leeuwarden; 15.
Susan Hartog Jisp; 16. Liesbeth Zeeman Oudkarspel; 17. Emma van
den Baard Berkel en Rodenrijs; 18. Brigit Mulder Hattem; 19.
Natasja van Loon Dongen; 20. Maroesja Berkhout Schipluiden;
Sportkl.-A: 1. Axel
Hermans Bergschenhoek; 2. Martin Schouten Vlaardingen; 3. Peter
Jordaan Maassluis; 4. Marcel Gunst Yerseke; 5. William de Wolf
Rotterdam; 6. Ton van Duyvenbode Noordwijk; 7. Johnny Roos Sommelsdijk;
8. Arie Overbeeke Dordrecht; 9. Jaco Hanemaaijer Maasdijk; 10.
Peter van Leeuwen Zoetermeer; 11. Fred Krebbekx Steenbergen; 12.
John Akkermans Nieuw Vossemeer; 13. Peter van der Knoop Rotterdam; 14.
John Oudshoorn Amstelhoek 15. Johan Dingemans Lage Zwaluwe; 16.
Jeroen van Kleeff Oudenbosch; 17. Johnny Roos Sommelsdijk; 18.
John Brand Vlaardingen; 19. Gerard van Melick Strijen; 20. Ron
Mol s-Gravenhage;
BERKEL EN
RODENRIJS.( 2001.09.08 ).
Elite/Neo: 1. Wilfried Bastiaanse
Hoogerheide; 2. Arthur Farenhout Spijkenisse; 3. John Talen
Spijkenisse; 4. Odwin Bink Amsterdam; 5. Juliën Smink Hoogland;
6. Martijn Lust Heerhugowaard; 7. Gerard Windhouwer Oostzaan;8.
Carlo van Lienden Steenbergen; 9. Louis de Koning Zwartewaal; 10.
Heerko Gorter Werkendam; 11. Tom Cordes Baarle-Nassau; 12. Erik Bos Rotterdam;
13. Matthijs Delen Rotterdam; 14. Marcel van Dijk Spijkenisse; 15. Martijn
Stougje Hellevoetsluis;16. Dennis van den Hurk Barendrecht; 17. Vincent
Spierings Alkmaar; 18. Bart Williams Berkel-Rodenrijs; 19. Andries Bosma
Amsterdam; 20. Frans van der Does Wilnis;
Junioren: 1. Jorrit Slaman Bergambacht; 2. Erwin den
Hollander Rijswijk; 3. Aloys van Duuren Hoogeveen; 4. Guus
Magielse Estland; 5. Stefan van Ekris Breukelen;6. Tim van der Zanden
Poeldijk; 7. Ronnie van Sintmaar- tensdijk Zuidland; 8. Kees
Hagen Ermelo; 9. Joost van Leijen Ewijk; 10. Juriën van Duuren
Polsbroek;11. Boudewijn de Graaff Rotterdam; 12. Arjan Molenaar
Ameide;13. Dennie Hulsen Schijndel; 14. Bert Krans De Wilp; 15.
Patrick van Vliet Poeldijk;16. Rob Hammenga Oldebroek; 17. John Schouten
Harderwijk;18. Stefan Huizinga Woudrichem; 19. Dion Murk Haarlem; 20.
Ward Koster Alkmaar;
Nieuwelingen: 1. Mike Alloo Roosendaal; 2.
Sebastiaan Langeveld Lisse; 3. Rikke Dijkxhoorn Rijswijk;4. Wouter de
Groot Hillegom; 5. Jeroen Grit Nieuwegein;6. Wim Stroetinga Oosterwolde;
7. Sipke Zijlstra Bergum; 8. Eddy van IJzendoorn Tiel;9. Paul
Konijnenburg Ridderkerk; 10. Marcel Lamberts Leerdam;11. Niels Pieters
Hoofddorp; 12. Mike van der Putten Haarlem;13. Kevin Sluimer Nieuwerkerk
a/d IJssel; 14. Paul van Strien Ridderkerk;15. Cenny Glasbergen Leiden;
16. Arjan Molenaar Ameide; 17. Freek Wallaard Noordeloos; 18.
Jordi Muller 19. Job van der Wal
Alkmaar; 20. Leon Korteland Spijkenisse;
Sportkl.-a/Sportkl.-b/Vet: 1. Marc den
Hoed Oosterhout; 2. Ton van Duyvenbode Noordwijk; 3. Barend
Verhagen Woerden; 4. Johnny Broers Maartensdijk; 5. Rini Boogerd
Nootdorp; 6. John Brand Vlaardingen; 7. Ton Griep Bergschenhoek;
8. Axel Hermans Bergschenhoek; 9. Marcel Gunst Yerseke;10. André
Grootveld Zoetermeer; 11. John Oudshoorn Amstelhoek; 12. Barry
Bakker Nijkerk; 13. Ronald Roos Zoetermeer; 14. Leon Brouwer
Rotterdam;15. Kees Vernooy Leimuiden; 16. Edwin Vrauwdeunt Rijswijk; 17.
André Kraan Gouda; 18. Peter van Leeuwen Zoetermeer; 19. Jaco Hanemaaijer
Maasdijk; 20. Dennis van Weel Nieuw Vennep;
Dames: 1. Sissy van Alebeek Rotterdam; 2. Sharon
van Essen Veenendaal; 3. Lenie Dijkstra Joure;4. Catharina Mulders
Rotterdam; 5. Astrid van Tol Nieuwveen;6. Sandra Rombouts Rijsbergen;
7. Janny Kleinjan Almelo; 8. Wendie Kramp Klaaswaal;9. Daphne Hoeve
Tilburg; 10. Martine Bras Helmond; 11. Maaike Hunink Boskoop; 12.
Elly van Boxmeer Erp; 13. Inge Klep Etten-Leur;14. Brigit Mulder Hattem;
15. Annuska van Vlaenderen Hellevoetsluis; 16. Regina van Zuijlen
Oudewater; 17. Eefje Ottevanger Eindhoven;18. Susan Hartog Jisp; 19.
Marissa Oosterlee Valkenburg; 20. Natasja van Loon Dongen;
BERKEL EN
RODENRIJS .( 2002.09.21 ).
Elite/Neo: 1. Angelo van Melis Oss; 2.
Rudy Vriend Waarland; 3. Lennart van Drimmelen Haastrecht; 4.
Mathieu Heijboer Rhoon; 5. Marcel Alma Harskamp;6. Sean Sullivan
Ossendrecht/Australie; 7. Jurgen van Pelt Gerben; 8. Martin van
Steen Dongen; 9. John Talen Spijkenisse; 10. Arno Wallaard
Noordeloos; 11. Wilfried Bastiaanse Hoogerheide; 12. Juliën Smink
Hoogland;13. Matthijs Delen Rotterdam; 14. Marcel Boudewijns Gerwen; 15.
Ton Slippens ’t Veld;16. Dennis Smit Zwanenburg; 17. Ralf Hamers
Schijndel; 18. Heerko Gorter Werkendam; 19. Marcel van Dijk
Spijkenisse; 20. Harm Bronkhorst Nieuw-Vennep;
Junioren: 1. Sebastiaan Langeveld Lisse; 2. Dion Murk
Haarlem; 3. Guus Magielse Est; 4. Hans Timmermans Dongen; 5.
Kevin Sluimer Nieuwerkerk a/d IJssel;6. Ester Efraïm Lexmond; 7. Tim van
der Zanden Poeldijk; 8. Matthijs Bunnik Berkel en Rodenrijs; 9.
Bram Wind Wijk bij Duurstede; 10. Juriën van Duuren Polsbroek; 11.
Levi Heimans Diemen;
Nieuwelingen: 1. Frank Wierstra Bergum;2.
Sjoerd Commandeur Raams- donkveer; 3. Robin van der Lijn Vianen; 4.
Michel Kreder Zevenhuizen; 5. Arjen de Baat Puttershoek; 6.
Leander Pronk Warmenhuizen; 7. Cornelius van Ooijen Giessenburg;8. Rikke
Dijkxhoorn Rijswijk; 9. Freek Wallaard Noordeloos;10. Sjon van der Valk
Pijnacker; 11. Bob van Winden Leiden; 12. Dennis Kreder
Zevenhuizen; 13. Dennis Luyt Haarlem; 14. Erik-Jan Kooiman
Bergambacht; 15. Roald Bode Sassenheim; 16. Manman van Ruitenbeek
Vught;17. Emiel van Staveren Rotterdam; 18. Ronald van der Laar
Giessenburg;19. Léon Monster Oud-Beijerland; 20. Giancarlo Brand
Dordrecht;
Dames: 1. Debby Mansveld Gasselternijveen; 2.
Christine Mos De Wijk;3. Adrie Visser
Wieringerwerf; 4. Martine Bras Helmond; 5. Chantal Beltman
Slagharen; 6. Kristy Miggels Belfeld; 7. Monique Verstraten Roosendaal;
8. Marieke Verhoeven Erp; 9. Lenie Dijkstra Joure; 10. Eefje
Ottevanger Eind- hoven; 11. Ellemieke Zaal Bergschenhoek; 12.
Catharina Mulders Rotter- dam; 13. Brigit Mulder Hattem; 14.
Corrien van Haastert Waddinxveen; 15. Sandra van Veghel Rosmalen; 16.
Melanie Mansveld Drouwen; 17. Aukje de Koning Middelie; 18.
Louise Bremer Steenwijk; 19. Patricia Moons Waddinxveen; 20.
Liesbeth Zeeman Oudkarspel;
Sportkl.-a: 1. Ronald Roos Zoetermeer; 2.
Johnny Broers Maartensdijk; 3. Axel Hermans Bergschenhoek; 4.
Piet Eikelenboom Nieuwerkerk a/d IJssel; 5. André Grootveld
Zoetermeer;6. Peter Jordaan Maassluis; 7. Alex Duijnisveld Zoetermeer;
8. Martin Schouten Vlaardingen; 9. Leon Brouwer Rotterdam; 10.
Edwin Vrauwdeunt Den Haag; 11. Jan Wouter Roos Middelharnis; 12.
Rico Stigter Ridderkerk; 13. Rene Vrijmoed Rijswijk; 14. Ron Mol.
Scheveningen; 15. Jeroen van Kleeff Oudenbosch; 16. Robert van
der Salm Stompwijk; 17. Rene Oukes Maarn ; 18. Ferry Bergwerff
Maassluis; 19. Koos van der Does Wilnis; 20. ---;
BERKEL EN
RODENRIJS. ( 2003.09.13 )
Elite/Beloften: 1. Wilco Zuijderwijk Poeldijk;
2. Jan Hordijk Westmaas; 3. Matthijs Delen Rotterdam; 4.
Kenny van Hummel Elden; 5. Odwin Bink Amsterdam; 6. Wilfried
Bastiaanse Hoogerheide; 7. Richard Slabbekoorn Kapelle; 8. Ferry
den Elzen Noordwijkerhout; 9. Martijn Stougje Hellevoetsluis; 10.
Frank Kwanten Nuenen; 11. Joost van Leijen Ewijk; 12. Roland
Rozenveld Numansdorp; 13. Sander van der Sloot Benschop; 14.
Marco Wesseling ’s-Hertogenbosch; 15. Jorrit Walgien Brielle; 16.
Stefan Slager Rhenoy;17. Niels Vos Uddel; 18. Henk Tissingh De Wijk; 19.
Sent Tissingh Groningen; 20. Richard van Hardeveld Heelsum;
Junioren: 1. Mike van der Putten Haarlem; 2. Wouter de
Groot Hillegom; 3. Arjan Molenaar Moerkapelle; 4. Leon Burger
Mijdrecht; 5. Arjen de Baat Puttershoek; 6. Erik-Jan Kooiman
Bergambacht; 7. Jos van Emden Schiedam; 8. Bart van der Valk
Pijnacker; 9. Eddy van IJzendoorn Tiel; 10. Sipke Zijlstra Bergum;
11. Frank Wierstra Bergum; 12. Sjon van der Valk Pijnacker;13. Josja
Graafland Bergambacht; 14. Raynold Smith Steen- bergen;15. Niels Pieters
Hoofddorp; 16. Paul Konijnenburg Ridderkerk; 17. Kevin Sluimer
Rotterdam;18. Geert Dijkshoorn Vlaardingen; 19. Wesley van Dongen Made; 20.
Arnoud Koot Limmen;
Nieuwelingen: 1. Michel Kreder Zevenhuizen;
2. Lars Jun Broek in Waterland;3. Dennis Luyt Haarlem;4. Dennis Kreder
Zevenhuizen; 5. Michael Sonneveldt Bleiswijk; 6. Dennis van der
Winden Pynacker; 7. Nicky Vroome Rijswijk;8. Vincent de Wolf
Spijkenisse; 9. Jeroen Bijnagte Papendrecht; 10. Rik van IJzendoorn
Tiel; 11. Mazid Kramers Ridderkerk; 12. Jeff Vermeulen Rotterdam;
13. Remco Broers Maartensdijk; 14. Danny Vrolijk Schipluiden;15.
Andy Wusten Alphen ad Rijn; 16. Michel Francois Hekelingen;17. Niek
Tielemans Maren-Kessel; 18. Richard de Groot Hillegom; 19. René
Bunnik Berkel en Rodenrijs; 20. David Bostelaar Leidschendam;
Elite/Vrouwen: 1. Sissy Van Alebeek Amsterdam;
2. Jolanda van Dongen-Cools Middelharnis;3. Olga Van Velzen Hazerswoude;
4. Debby Mansveld Gasselternijveen; 5. Christine Mos De Wijk; 6.
Arenda Grimberg Almelo; 7. Suzanne de Goede Zoeterwoude;8. Henriët Kuijt
Hoogland; 9. Jaccolien Wallaard Noordeloos; 10. Vera Koedooder
Bovenkarspel; 11. Lenie Dijkstra Joure;12. Wendie Kramp
Nieuw-Beijerland;13. Josephine Groenveld Folsgare; 14. Janne Brok Delft;
15. Inge Klep Etten-Leur; 16. Catharina Mulders Rotterdam;17.
Pauline van Bennekom Ermelo; 18. Sandra Rombouts Rijsbergen;19. Chantal
Beltman Slagharen; 20. Afke Sijm Wognum;
BERKEL EN
RODENRIJS .( 2004.09.11 )
Elite/Neo: 1. Wilco Zuijderwijk Poeldijk;
2. Hilton Clarke Australië; 3. Edward Farenhout Zuidland; 4.
Lex Nederlof Oostvoorne; 5. Nico Vuurens Meerkerk; 6. Patrick
Koeman Nieuwegein; 7. Jean-Pierre Verstraten Roosendaal; 8. Paul
Sneeboer Bovenkarspel; 9. Mike Alloo Roosendaal; 10. Bert Dekker
Lekkerkerk; 11. Matthijs Delen Rotterdam; 12. Dennis Smit
Zwanenburg; 13. Peter van den Berg Zuidland; 14. Bertil Klootwijk
Spaarndam; 15. Arthur Farenhout Zuidland; 16. Hendrik Visser.
Krimpen a/d IJssel; 17. Wouter de Groot Hillegom; 18. Jan Hordijk
Westmaas; 19. Leon Korteland Spijkenisse; 20. Hein Zwinkels
Poeldijk;
Junioren; 1. Frank Wierstra Bergum; 2. Dennis van
Winden Pijnacker; 3. Tim Nederlof Maarssen; 4. Patrick Bos
Amstelveen; 5. Dennis Kreder Zevenhuizen; 6. Gijs van der Helm
Pijnacker;7. Mazid Kramers Ridderkerk; 8. Bob van Winden Leiden; 9.
Joey Bestebreurtje Maasland; 10. Tom Relou Rijswijk; 11. Koos Jeroen
Kers Amstelveen; 12. Jori Pol Haarlem; 13. Jan Hilgerson
Wateringen; 14. Sjon van der Valk Pijnacker; 15. Paul Helderman
Naaldwijk; 16. Erik Jan Kooiman Ammerstol; 17. Rob de Graaf
Pijnacker; 18. Rene Bunnik Berkel en Rodenrijs; 19. Ruud Lotz
Schoonhoven; 20. Jarco van Binsbergen Dodewaard;
Nieuwelingen: 1. Jelle Schouten Vlaardingen;
2. Robbert-Jan Mol Nibbix- woud; 3. Remco Broers Maartensdijk; 4.
Pim Ligthart Twisk; 5. Wout van Wijk Schipluiden; 6. Roel
Commandeur Raamsdonk; 7. Hein Otterspeer Ouderkerk a/d IJssel; 8.
Erik Berkhout Schipluiden; 9. Dennis Souverein Haarlem; 10. Danny
Vrolijk Schipluiden; 11. Roy Pieters Zwanenburg; 12. Michael
Leyte Oudewater; 13. Michel Francois Hekelingen; 14. David
Bostelaar Leidschendam; 15. Bas van de Graaf Ablasserdam; 16. Tom
Lotz Schoonhoven; 17. Raymond Kreder Zevenhuizen; 18. Frank de Reus
Strijen; 19. Ruud van Wel Schagerbrug; 20. Arian Oosthoek
Hendrik-ido-Ambacht;
Elite-Dames: 1. Chantal Beltman Amsterdam;
2. Aukje de Koning Alkmaar; 3. Vera Koedooder Bovenkarspel; 4.
Ghita Beltman Haastrecht; 5. Andrea Bosman Amstelveen; 6. Lenie
Dijkstra Oosterzee-Buren; 7. Henriët Kuijt Hoogland; 8. Marieke
de Jonge Veendam; 9. Karin Knol Hasselt; 10. Marit Palland
Zwolle; 11. Kornelia Groenveld Oppenhuizen; 12. Debby van den
Berg Cuyk; 13. Jolanda van Dongen-Cools Middelharnis; 14. Eefje
Ottevanger Eindhoven; 15. Esther Kortekaas Voorhout; 16. Rian
Nijmeijer Utrecht; 17. Catharina Mulders Rotterdam; 18. Marieke
Haverdings Zuidlaren;19. Imke Hartogs Amersfoort; 20. Marieke van
Wanroij Nijmegen;
BERKEL EN
RODENRIJS .( 2005.09.10 )
Elite/Belofte: 1. Klaas van Hage
Noordwijkerhout; 2. Jean-Pierre Verstraten Roosendaal; 3. Joost
van Leijen Ewijk; 4. Rudy Vriend Waarland; 5. Jan Hordijk
Westmaas; 6. Ivor Bruin Andijk; 7. Johan Berk Koudekerk a/d Rijn;
8. Jan Weevers Hengelo; 9. Harm Bronkhorst Nieuw-Vennep; 10.
Jeffrey Wiersma ’s-Gravezande; 11. Sander Lormans Heemskerk; 12.
Frans van der Does Wilnis;13. Ronald Schur Alkmaar; 14. Arnoud Koot
Limmen; 15. Pieter Scheerens Amsterdam; 16. Ferry den Elzen
Noordwijkerhout; 17. Walter de Kok Burgerveen; 18. Rikke
Dijkxhoorn Rijswijk; 19. Robert Berk Koudekerk a/d Rijn; 20.
Joeri Kouwenhoven Bleiswijk;
Nieuwelingen: 1. Julian van Dijk Zwartsluis;
2. Tom Lotz Schoonhoven; 3. Michael Vingerling Rockanje;4. Jerwin
Wieser Zoetermeer; 5. Dennis Souverein Haarlem; 6. Damiën
Spierings Zoetermeer; 7. Dave de Best Noordwijk;8. Willy Heeneman
’s-Gravenhage; 9. Rob van der Niet Noordwijk; 10. Frank de Reus
Strijen; 11. Roy Pieters Zwanenburg; 12. Martijn Stoop
Heerhugowaard; 13. Glenn van Gool Ridderkerk; 14. Robbert van Ede
Nieuwegein;15. Coen Otterspeer Ouderkerk a/d IJssel; 16. Arian Oosthoek
H.I. Ambacht; 17. Wesley Kreder Zevenhuizen; 18. Bas Zuidewind
Lisse; 19. Lennart Blok ’s-Gravenhage; 20. Arjen ten Dam Heiloo;
Elite-Vrouwen: 1. Bertine Spijkerman St.
Nicolaasga; 2. Adrie Visser Wieringerwerf;3. Ellen van Dijk Harmelen;
4. Janneke Vos Amsterdam; 5. Sissy van Alebeek Schijndel;6.
Jaccolien Wallaard Noordeloos; 7. Christine Mos De Wijk;8. Aukje de
Koning Alkmaar; 9. Janne Brok Delft; 10. Josephine Groenveld
Folsgare; 11. Catharina Mulders Rotterdam; 12. Marieke Verhoeven
Erp; 13. Esther Pennings Nieuw Vennep; 14. Marije Profijt
Hoogeveen; 15. Judith Helmink Maurik; 16. Eefje Ottevanger
Eindhoven;17. Sandra Hoekzema Sneek; 18. Eva Heijmans Diemen; 19.
Monique Verstraten Roosendaal; 20. Suzanne van Veen Naaldwijk;
BERKEL EN
RODENRIJS.( 2006.09.09 )
Elite/Beloften: 1. Marcel Alma Harskamp; 2. Rob
Disseldorp Rijpwetering; 3. Klaas van Hage Noordwijkerhout; 4. Lex Nederlof
Oostvoorne; 5. Martijn Stougje Hellevoetsluis; 6. Walter de Kok Burgerveen; 7.
Joost Spring in t Veld Mijdrecht; 8. Ronald Roos Hoogstraten; 9. Jan Hordijk
Westmaas; 10. Marco Brus Schijndel; 11. Jeroen Lute Limmen; 12. Nico Vuurens
Meerkerk; 13. Mike Alloo Roosendaal; 14. Pim Valentijn Hardewijk; 15. Ronald
Schur De Kwakel; 16. Niels Pieters Hoofddorp; 17. Wally Buurstede Sint Willebrord;
18. Jurgen Lindhoud Rotterdam; 19. Johan Berk Koudekerk aan den Rijn; 20.
Johnny Hoogerland Yerseke;
Junioren: 1. Julian van Dijk Zwartsluis; 2. Ruben van
Wiefferen Muiden; 3. Geert Kouters Oosterhout Nb; 4. David Bostelaar
Leidschendam; 5. Jetse Bol Avenhorn; 6. Danny Vrolijk Schipluiden; 7. Kevin de
Vette Schiedam; 8. Jeftha van Ooijen Giessenburg; 9. Martin Plateringe
Nieuwegein; 10. Jaron van Diermen Bunschoten-Spakenburg; 11. Harm Steijn
Ermelo; 12. Roy Pieters Zwanenburg; 13. Jean Scholten Leidschendam; 14. Leo
Gödde Hendrik-ido-Ambacht; 15. Tim Aalders Dordrecht; 16. Dimitri Veerman
Huizen; 17. Johnny van Diermen Bunschoten-Spakenburg; 18. Tom Lotz Schoonhoven;
19. Robbert-Jan Mol Nibbixwoud; 20. Gerd Steijn Ermelo;
Nieuwelingen: 1. Jelle Lugten Gouda; 2. Bjorn
van Buijtene Berkel en Rodenrijs; 3. Bas Krauwel Noordwijk Zh; 4. Steven van
Leijen Wageningen; 5. Coen Otterspeer Ouderkerk aan den IJssel;6. Mitchell Boet
Mijnsheerenland; 7. Bram Berkhout Schipluiden; 8. Marc Goos Dorst; 9. Ralph
Gelens Hendrik-ido-Ambacht; 10. Milan van den Ende Berkel en Rodenrijs; 11. Job
Sinnige Heerhugowaard; 12. Maurice Harteveld Oosterhout Nb; 13. Christian Koot
Sassenheim; 14. Niels Lommers Gouda; 15. Stefan Kramer
Hardinxveld-Giessendam;16. Cees de Ridder Noordwijk Zh; 17. Cees-Jan Kortlever
Zevenhuizen Zh; 18. Pieter-Pascal Heyligers Haarlem; 19. Maikel Hogervorst
Pijnacker; 20. Bram Imming Egmond-Binnen;
Elite-Vrouwen/Vrouwen-B: 1. Suzanne
de Goede Zoeterwoude; 2. Chantal Beltman s-Gravenhage; 3. Monique Verstraten
Roosendaal; 4. Yvonne Leezer Leiden; 5. Iris Slappendel Ouderkerk aan den
IJssel;6. Monique van de Ree Willemstad; 7. Arenda Grimberg Almelo; 8. Ellen
van Dijk Harmelen; 9. Elisabeth Braam Warmenhuizen; 10. Mascha Pijnenborg
Drunen; 11. Janne Brok Delft; 12. Noortje Tabak Bergeijk; 13. Eyelien Bekkering
Den Ham Gn; 14. Sanne van Paassen Vlierden; 15. Sissy van Alebeek Schijndel;
16. Eefje Tabak Bergeijk; 17. Marjolijn Gödde Hendrik-ido-Ambacht; 18. Pauline
van Bennekom Ermelo; 19. Imke Hartogs Amersfoort; 20. Mieke van der Burg
Pijnacker;
BERKEL EN
RODENRIJS.( 2007.09.08 )
Elite/Beloften: 1. Johnny Hoogerland Yerseke;
2. Dennis Smit Zwanenburg; 3. Nico Vuurens Meerkerk; 4. Rob Disseldorp
Rijpwetering; 5. Jeroen Lute Zuid-Scharwoude; 6. Paul Helderman Naaldwijk; 7.
Jan Hordijk Westmaas; 8. Ton Slippens Schagen; 9. Dennis Kreder Zevenhuizen Zh;
10. Jean Scholten Leidschendam; 11. Rob Zwekars Tilburg; 12. Sent Tissingh
Groningen; 13. Marco van der Stoep Berkel en Rodenrijs; 14. Eddy van IJzendoorn
Tiel; 15. Pieter Scheerens Amsterdam; 16. Klaas van Hage Noordwijkerhout; 17.
Jeroen Bijnagte Papendrecht; 18. Marvin van der Pluijm Hank; 19. Niek Basten
Hapert; 20. Paul Konijnenburg Ridderkerk;
Junioren: 1. Wouter Wippert Oosterhesselen; 2. Frank de Reus
Strijen; 3. Dennis Souverein Haarlem; 4. Jack Vermeulen Tinte; 5. Job Sinnige
Heerhugowaard; 6. Niels Lommers Gouda; 7. Jelle Posthuma Weerselo; 8. Jannis
Nikolakakis Koog aan de Zaan; 9. Jelmer Bode Sassenheim; 10. Tom Lotz
Schoonhoven; 11. Wesley Schless Dordrecht; 12. Martijn Stoop Heerhugowaard; 13.
Jetse Bol Avenhorn; 14. Steven Stenekes Almere; 15. Willy Heeneman
s-Gravenhage; 16. Dave de Best Noordwijk Zh; 17. Arian Oosthoek Hendrik-ido-Ambacht;
18. Julian van Dijk Zwartsluis; 19. Damiën Spierings Zoetermeer; 20. Leander
Rutten Gouda;
Nieuwelingen: 1. Moreno Hofland Roosendaal;
2. Jelle Lugten Gouda; 3. Milan van den Ende Berkel en Rodenrijs; 4. Ricky Smit
s-Gravenhage; 5. Barry Markus Hoofddorp; 6. Jordy van Wijk Spaarndam; 7. Rune
van der Meijden Delfgauw; 8. Erwin Broers Maartensdijk; 9. Justin Schless
Dordrecht; 10. Bas Oude Elferink Mijdrecht; 11. Binne-Pier de Haan Oudega Gem.
Smallingerland; 12. Bas Krauwel Noordwijk Zh; 13. Bjorn van Buijtene Berkel en
Rodenrijs; 14. Django Buijs Zevenhuizen Zh; 15. Ricardo van de Klundert
Hoogerheide; 16. Marijn Olsthoorn Berkel en Rodenrijs; 17. Friso Roscam Abbing
Rotterdam; 18. Dylan van Baarle Zoetermeer; 19. Thijs Roelen Chaam; 20. Willem
Klein Tijssink Hattem;
Elite-Vrouwen/Vrouwen-B: 1. Elise van
Hage Noordwijkerhout; 2. Christine Mos De Wijk; 3. Natalie van Gogh
Nieuw-Vennep; 4. Kirsten Peetoom Badhoevedorp; 5. Sandra van Veghel Rosmalen;
6. Lianne Wagtho Delft; 7. Daphne van Kleef Bergschenhoek; 8. Noortje Tabak
Bergeijk; 9. Eefje Ottevanger Eindhoven; 10. Erika Broekema Wildervank; 11.
Danielle van Pinxten Sint Michielsgestel; 12. Daphne Hoeve Oisterwijk; 13.
Marieke van Wanroij Nijmegen; 14. Nina Kessler Velserbroek; 15. Sandra
Oosterbosch Eindhoven; 16. Lucinda Brand Oud Beijerland; 17. Karin van der
Meulen Oudeschoot; 18. Patricia van Loon s-Gravenmoer; 19. Linda Schepers
Sittard; 20. Sofie van Horik Heukelum;
BERKEL EN
RODENRIJS .( 2008.09.13 )
Elite/Beloften/Amateurs-A: 1. Ronald
Roos Hoogstraten; 2. Ivor Bruin Andijk; 3. Nico Vuurens Meerkerk; 4. Sander
Lormans Heemskerk;5. Rikke Dijkxhoorn Rijswijk Zh;6. Jeroen Lute
Zuid-Scharwoude;7. Gideon de Jong Mijnsheerenland;8. Arian Oosthoek
Hendrik-ido-Ambacht;9. Wouter de Groot Hillegom; 10. Malaya van Ruitenbeek
Cadier en Keer;11. Rick Craenen Nederweert; 12. Bart Vendrig Maurik; 13. Davy
Jaspers Sint Willebrord;14. Stefan Vreugdenhil Naaldwijk;15. Jan Hordijk
Westmaas; 16. Leo Gödde Hendrik-ido-Ambacht;17. Rodrigo Mendieta Argentinië;18.
Stefan Limburg Witte Paarden;19. Dennis Kreder Zevenhuizen Zh; 20. Arno
Hartog Giessenburg;
Junioren: 1. Barry Markus Hoofddorp; 2. Jelle Lugten Gouda;
3. Sjoerd Kouwenhoven Honselersdijk;4. Moreno Hofland Roosendaal;5. Niels
Lommers Gouda; 6. Bob van der Tholen Rotterdam;7. Sander Kreder Zevenhuizen
Zh;8. Cees-Jan Kortlever Zevenhuizen Zh;9. Rune van der Meijden Delfgauw;10.
David van Eerd Breda; 11. Cees de Ridder Noordwijk Zh;12. Milan van den Ende
Berkel en Rodenrijs;13. Mitchell Boet Mijnsheerenland;14. Bram Imming
Egmond-Binnen;15. Maikel Hogervorst Pijnacker;16. Kelian Lankester Schiedam;17.
Robbert Bouma Spijkenisse;18. Kenny Nijssen Haarlem; 19. Mark Heemskerk
Hazerswoude Rijndijk; 20. Robbert van Andel Abbenes;
Nieuwelingen: 1. Dylan van Baarle
Zoetermeer;2. Nick Zuidewind Lisse; 3. Dylan Groenewegen Amsterdam;4. Derk Abel
Beckeringh Amstelveen;5. Fabian Ammerlaan Berkel en Rodenrijs;6. Friso Roscam
Abbing Rotterdam;7. Rodney Stuyt Rotterdam; 8. Bob van den Enden
s-Gravenzande;9. Leon Hofman Bleiswijk; 10. Tristan Sint Nicolaas Dordrecht;11.
Richard Lamens Berkel en Rodenrijs;12. Mike Willemse s-Gravenhage;13. Jesper
Schipper Noordwijk Zh;14. Diederik Deelen Berkenwoude;15. Joost van der Burg
Delfgauw;16. Edwin van Endhoven Maasdam;17. Sven Aardoom Capelle aan den
IJssel;18. Mike Boer Rozenburg Zh; 19. Eddy Gödde Hendrik-ido-Ambacht;20.
Stefan Wolffenbuttel Nichtevecht;
Elite-Vrouwen/Vrouwen-B: 1. Joukje
Braam Warmenhuizen;2. Anne Eversdijk Kapelle; 3. Mika Ogishima Oss; 4. Judith
Helmink Veldhoven; 5. Lucinda Brand Oud-Beijerland;6. Bertine Spijkerman Sint
Nicolaasga;7. Moniek Rotmensen Steenbergen;8. Catharina Mulders Utrecht; 9.
Natalie van Gogh Nieuw-Vennep;10. Arenda Grimberg Almelo; 11. Erika Broekema
Wildervank;12. Janneke Kanis Zwolle; 13. Sharon van Essen Utrecht; 14. Kirsten
Peetoom Badhoevendorp;15. Eva Heijmans Diemen; 16. Baukje Doedee Driewegen;17.
Sissy van Alebeek Amsterdam;18. Sandra van Veghel Rosmalen;19. Suzanne van Veen
Naaldwijk;20. Daphne van Kleef Bergschenhoek;
BERKEL EN
RODENRIJS .( 2009.09.12 )
Elite/Beloften: 1. Rob Disseldorp Rijpwetering;
2. Rudy Vriend Schagen; 3. Wesley Kreder Zevenhuizen; 4. Miguel Angel Rubiano
Chavez Colombia; 5. Paul Helderman Naaldwijk; 6. Raymond Kreder Zevenhuizen; 7.
Ronald Roos Hoogstraten (Belgie) 8. Geert van der Horst Woerden; 9. Frank
Wierstra Burgum; 10. Malaya van Ruitenbeek Delft; 11. Henk Bom
s-Gravenzande;12. Jerwin Wieser Zoetermeer; 13. Boudewijn de Graaff Rotterdam;
14. Nico Vuurens Meerkerk; 15. Lex Nederlof Oostvoorne; 16. Sven van Luijk
Naaldwijk; 17. Alain van der Velde Breda; 18. Martijn Simons Roosendaal; 19.
Willy Heeneman s-Gravenhage; 20. Martin van Plateringen Nieuwegein;
Junioren: 1. Dylan van Baarle Zoetermeer; 2. Cees-Jan
Kortlever Zevenhuizen; 3. Milan van den Ende Berkel en Rodenrijs; 4. Nick
Zuidewind Lisse; 5. Bas Krauwel Noordwijk Zh; 6. Jelle Lugten Gouda; 7. Daan
Olivier Oegstgeest; 8. Rune van der Meijden Delfgauw; 9. Ricky Smit
s-Gravenhage; 10. Jesper Schipper Noordwijk Zh; 11. Bram Berkhout Schipluiden;
12. Quintero Bloemers Almere; 13. Derk Abel Beckeringh Amstelveen; 14. Jesper
de Hoog Assen; 15. Martijn Pastoors Ede Gld.; 16. Jeffreij Verweij Capelle aan
den IJssel; 17. Marijn Olsthoorn Berkel en Rodenrijs; 18. Danny van der Sman
Nootdorp; 19. Jack de Koning Nootdorp; 20. Gido Windmeijer Berkel en Rodenrijs;
Nieuwelingen: 1. Fabian Ammerlaan Berkel en
Rodenrijs; 2. Bob van den Enden s-Gravenzande; 3. Koen Hofstede Poeldijk; 4.
Mike Willemse s-Gravenhage; 5. Dylan Groenewegen Amsterdam; 6. Taco van der
Hoorn De Zilk; 7. Richard Dijkshoorn Rotterdam; 8. Fausto Hofland Roosendaal;
9. Sven Aardoom Capelle aan den IJssel; 10. Bart Cox Leiden; 11. Merijn
Korevaar Groot-Ammers; 12. Arno Kleinjan Gouda; 13. Lennard Hofstede Poeldijk;
14. Nicky Gieskens s-Gravenhage; 15. Justin Plijter Hillegom; 16. Tristan Sint
Nicolaas Dordrecht; 17. Dennis Heering Enter; 18. David de Leeuw Poortugaal;
19. Sebastiaan Pot Badhoevedorp; 20. Kevin Bode Hardinxveld-Giessendam;
Elite-Vrouwen/Vrouwen-B: 1. Lucinda
Brand Oud-Beijerland; 2. Elise van Hage Noordwijkerhout; 3. Roxane Knetemann
Krommenie; 4. Anne Eversdijk Kapelle; 5. Sissy van Alebeek Schijndel; 6. Nina
Kessler Velserbroek; 7. Noortje Tabak Bergeijk; 8. Judith Helmink Veldhoven; 9.
Kirsten Peetoom Badhoevedorp; 10. Sofie Verdonck Belgie; 11. Anna van der
Breggen Hasselt; 12. Josien van Wingerden Sliedrecht; 13. Baukje Doedee
Driewegen; 14. Liesbeth Bakker Wieringerwerf; 15. Wilma Korevaar Groot-Ammers;
16. Silke Kogelman Lemelerveld; 17. Sofie van Horik Oosterwijk; 18. Amanda
Bongaards De Lier; 19. Daphne van Kleef Bergschenhoek; 20. Susanne van As
Roosendaal;
BERKEL EN
RODENRIJS .( 2010.08.14 )
Elite/Beloften: 1. Michael Vingerling Rockanje;
2. Johan Berk Koudekerk aan den Rijn; 3. Paul Helderman Naaldwijk; 4. Dennis
Smit Zwanenburg; 5. Jan Bos Nieuwehorne; 6. Sander Lormans Heemskerk; 7. Harm
Bronkhorst Lisserbroek; 8. Rob Disseldorp Rijpwetering; 9. Malaya van
Ruitenbeek Delft; 10. Stefan Breemes Amsterdam; 11. Flavio Pasquino Amsterdam;
12. Joost Spring in t Veld Mijdrecht; 13. Aron Kremer Vierpolders; 14. Patrick
van Loon s-Gravenmoer; 15. Maikel Hogervorst Pijnacker; 16. Henk Bom
s-Gravenzande; 17. Nick Borst Leiden; 18. Rodrigo Mendieta Argentinie; 19.
Willy Heeneman s-Gravenhage; 20. Martijn Stougje Naaldwijk;
Junioren: 1. Jesper Schipper Noordwijk; 2. Koen Hofstede
Poeldijk; 3. Bob van den Enden s-Gravenzande; 4. Mike Willemse s-Gravenhage; 5.
Tristan Sint Nicolaas Dordrecht; 6. Fausto Hofland Roosendaal; 7. Willem Klein
Tijssink Hattem; 8. Pim Zwinkels Kwintsheul; 9. Cem Koyuncu Hellevoetsluis; 10.
Arno Kleinjan Gouda; 11. Diederik Deelen Berkenwoude; 12. Tim Leusink Elburg;
13. Joost van der Burg Delfgauw; 14. Josry van der Meijs De Lier; 15. Björn van
Steenoven Capelle aan den IJssel; 16. Danny van der Sman Nootdorp; 17. Mitchell
van der Haas Pijnacker; 18. David de Leeuw Rhoon; 19. Luke Middelburg De Lier;
20. Marijn Abbenhuijs Delfgauw;
Nieuwelingen: 1. Richard Dijkshoorn
Rotterdam; 2. Lennard Hofstede Poeldijk; 3. Marnix van Ark Capelle aan den
IJssel; 4. Timon van Reek Voorhout; 5. Sjors Dekker Andijk; 6. Henk Klein
Tijssink Hattem; 7. Wouter Peters Heenvliet; 8. Ricardo van Dongen Oosterhout
Nb; 9. Ivo de Ruijter Zoetermeer; 10. Kevin Bode Hardinxveld-Giessendam; 11.
Nicky Gieskens s-Gravenhage; 12. Twan Middelburg De Lier; 13. Koen van
Nieuwpoort Nieuwerkerk a/d IJssel; 14. Jochum Buchener Ilpendam; 15. Rowan
Remmerswaal Pijnacker; 16. Bob Ammerlaan Bleiswijk; 17. Marco van Santen
Rozenburg; 18. Jaco van Beusichem Hoek van Holland; 19. Ricardo Persoon
Poeldijk; 20. Nico van Eeden Noordwijkerhout;
Elite-Vrouwen/Vrouwen-B: 1. Chantal
Blaak Nieuwerkerk a/d IJssel; 2. Regina Bruins Leiderdorp; 3. Monique van de
Ree Willemstad; 4. Vera Koedooder Bovenkarspel; 5. Baukje Doedee Driewegen; 6.
Josien van Wingerden Sliedrecht; 7. Natalie van Gogh Nieuw-Vennep; 8. Arenda
Grimberg Baarle Nassau; 9. Irene van den Broek Utrecht; 10. Linda Ringlever
Nijmegen; 11. Katie Colclough Engeland; 12. Lucinda Brand Oud-Beijerland; 13.
Elise van Hage Noordwijkerhout; 14. Petra Dijkman Eindhoven; 15. Nikki Harris
Engeland; 16. Juliette Wigbold Hengelo; 17. Roxane Knetemann Krommenie; 18.
Nina Kessler Velserbroek; 19. Irene Tesink Amsterdam; 20. Lucy Martin Engeland;
BERKEL EN
RODENRIJS.(2011.08.13 )
Elite/Beloften: 1. Dylan van Baarle Zoetermeer;
2. Derk Abel Beckeringh Amstelveen;3. Remco Broers Maartensdijk; 4. Barry
Markus Hoofddorp; 5. Ronald Roos Hoogstraten Bel; 6. Sven van Luijk Naaldwijk;
7. Jurgen van Diemen Leimuiden; 8. Frank Niewold Lisse; 9. Didier Caspers
Noordwijk; 10. Jos Koop Den Hoorn; 11. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 12. Erik
Jan Kooiman Lekkerkerk; 13. Malaya van Ruitenbeek Den Haag;14. Joeri van Delft
Voorburg; 15. Stefan Breemes Amsterdam; 16. Jorne Videler Amstelveen; 17.
Dennis Smit Zwanenburg; 18. Elmar Reinders Emmen; 19. Erwin Broers
Maartensdijk; 20. Wouter Been Delft;
Junioren: 1. Christopher Tveter Oegstgeest; 2. Merijn
Korevaar Groot-Ammers; 3. Tim Rodenburg Berkel en Rodenrijs;4. Jaap de Man
Spijkenisse; 5. Marnix van Ark Capelle a/d IJssel;6. Dennis Bakker De Rijp; 7.
Jasper de Laat Moergestel; 8. Ian Peter Richards Dordrecht; 9. Fabian Ammerlaan
Berkel en Rodenrijs;10. David de Leeuw Rhoon; 11. Sjors Dekker Andijk; 12.
Nicky Gieskens s-Gravenhage; 13. Glenn van Nierop Zoeterwoude; 14. Jason van
Dalen s-Gravenzande; 15. Dylan Groenewegen Amsterdam;16. Stefan Wolffenbuttel
Nigtevecht; 17. Jeroen Kaldenbach Hoorn; 18. Lennard Hofstede Poeldijk; 19.
Koen Hofstede Poeldijk; 20. Bart Buijk Hardinxveld-Giessendam;
Nieuwelingen: 1. Timon van Reek Voorhout; 2.
Remco Schouten Ammerstol; 3. Jesse van den Enden s-Gravenzande;4. Stef Krul
Tjalleberd; 5. Igor Hollemans Nijeberkoop; 6. Koen van Nieuwpoort Nieuwerkerk
a/d IJssel;7. Jordi Sloof Bodegraven; 8. Julian Spierings Zoetermeer; 9. Marc
Bolhoven Purmerend; 10. Dennis van Leeuwen Poeldijk; 11. Mark Stijger
Honselersdijk; 12. Kevin Kooyman Zevenhuizen Zh; 13. Bram vanBerkesteijn
Hazerswoude-Rijndijk;14. Bjorn Beukers Monster; 15. Thijs Bon Alphen a/d Rijn;
16. Martijn van Dam Heenvliet; 17. Marco Kaldenbach Hoorn; 18. Joey Hallie
Purmerend; 19. Allard Klijnstra Oldeholtpade; 20. Feiko Ammerlaan Berkel en
Rodenrijs;
Elite-Vrouwen: 1. Amy Pieters Zwanenburg; 2.
Lauren Kitchen Australie; 3. Linda Ringlever Nijmegen; 4. Linda van Rijen
Vlijmen; 5. Anna van der Breggen Zwolle; 6. Anne de Wildt Den Haag; 7. Suzanne
de Goede Leiden; 8. Nathalie Jolink Winterswijk; 9. Natalie van Gogh
Nieuw-Vennep; 10. Bianca van den Hoek Bussum; 11. Sandra van Veghel Esch; 12.
Monique van de Ree Willemstad;13. Marieke den Otter Hoornaar; 14. Joukje Braam
Dordrecht; 15. Anne Eversdijk Kapelle; 16. Geerike Schreurs Zwolle; 17. Irene
Tesink Amsterdam; 18. Anouk Rockx Oud-Gastel; 19. Ymke Stegink Naarden; 20.
Dirkje Bazuin s-Gravenhage;
BERKEL EN
RODENRIJS.(2012.08.11)
Elite-Mannen/Beloften: 1. Jan Bos
Nieuwehorne; 2. Lars van de Vall
Ouderkerk a/d Amstel; 3. Dennis Smit
Zwanenburg; 4. Rob van der Niet
Leiden; 5. Jack Vermeulen
s-Gravendeel; 6. Remco Broers
Maartensdijk; 7. Derk Abel Beckeringh
Amstelveen; 8. Jesper Asselman
Wateringen; 9. Sander Lormans
Heemskerk; 10. Stefan van Winden
Berkel en Rodenrijs; 11. Stefan
Vreugdenhil Naaldwijk; 12. Jaap de
Man Spijkenisse; 13. Ronald Roos
Merksplas (Bel); 14. Rikke Dijkxhoorn
Rijswijk Zh; 15. Aron Kremer
Vierpolders; 16. Fausto Hofland
Roosendaal; 17. Roy Pieters
Zwanenburg; 18. Wouter de Groot
Pijnacker; 19. Willy Heeneman Den
Haag; 20. Erik Jan Kooiman
Lekkerkerk;
Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen:
1. Iris Slappendel Ouderkerk a/d IJssel; 2.
Linda Ringlever Nijmegen; 3. Natalie
van Gogh Nieuw Vennep; 4. Marjolein
Claessen Hoeven; 5. Nina Kessler
Velserbroek; 6. Suzanne de Goede
Leiden; 7. Joukje Braam Dordrecht; 8. Inge Klep Schijndel; 9. Daniële Lissenberg den Ham; 10. Nike Beckeringh Amstelveen; 11. Birgit Lavrijssen Kapelle; 12. Ines Klok Rockanje; 13. Hannah Welter Amsterdam; 14. Bianca van den Hoek Bussum; 15. Natasja Nieuwenhuizen s-Gravenzande; 16. Marissa Otten Enter; 17. Rebecca Talen Spijkenisse; 18. Anouk Rockx Oud-Gastel; 19. Jermaine Post Oegstgeest; 20. Nelleke Blaak Zuidland;
Junioren: 1. Merijn
Korevaar Groot-Ammers; 2. Nicky
Gieskens s-Gravenhage; 3. Justin
Plijter Hillegom; 4. Marnix van Ark
Capelle a/d IJssel; 5. Sjors Dekker
Andijk; 6. Jordi Sloof Bodegraven; 7. Jasper de Laat Moergestel; 8. Martijn de Jong Woerden; 9. Thijs Leygraaff De Hoef; 10. Thijs Bon Alphen a/d Rijn; 11. Erik Kramer Hardinxveld-Giessendam; 12. Robbert Keus Naaldwijk; 13. Daan van der Helm Pijnacker; 14. Pim Heemskerk De Zilk; 15. Glenn van Nierop Zoeterwoude; 16. Sem Hagemans Nieuwegein; 17. Dylan van Zijl Harderwijk; 18. Bas Heilig Spaarndam; 19. Kelvin van den Dool Hoogblokland; 20. Siebe Bosman Rhenen;
Nieuwelingen: 1. Dennis
van Leeuwen Poeldijk; 2. Thomas
Visser Drunen; 3. Jesse van den Enden
s-Gravenzande; 4. Roy Dofferhoff
Lisse; 5. Hartthijs de Vries Kollum; 6. Thom Martens Zoetermeer; 7. Dennis Buijs Benthuizen; 8. Jorn Buning Alkmaar; 9. Max van de Water
Amsterdam; 10. Jordi van Loon Lage Zwaluwe; 11. Jason van Haaften De Meern; 12.
Martijn van Dam Heenvliet; 13. Lars Akkermans Ossendrecht; 14. Jordi Talen
Spijkenisse; 15. Jermo le Fevre Purmerend; 16. Noah van der Meer Naaldwijk; 17.
Wesley Floren Ossendrecht; 18. Jeroen Smits Bergschenhoek; 19. Justin
Timmermans Hardenberg; 20. Danny Kroeze Achterveld;
BERKEL EN
RODENRIJS.( 2013.08.10 )
Elite/Beloften: 1. Lars van de Vall Ouderkerk
aan den Amstel; 2. Derk Abel Beckeringh Amstelveen; 3. Koos Jeroen Kers
Amstelveen; 4. Ronald Roos Merksplas(Belgie); 5. Robbert de Greef Geldrop; 6.
Lennard Hofstede Poeldijk; 7. Jesper Asselman Wateringen; 8. Sjoerd van
Ginneken Heerle; 9. Sjors Roosen Goirle; 10. Sjors Handgraaf Leiden; 11. Roy
Pieters Zwanenburg; 12. Dennis Smit Zwanenburg; 13. Lex Nederlof Lamphun; 14.
Dylan Groenewegen Amsterdam; 15. Joost Spring in t Veld Wilnis; 16. Arno van
der Zwet Zoetermeer; 17. Paul Helderman Naaldwijk; 18. Merijn Korevaar
Groot-Ammers; 19. Arvid de Kleijn Herveld; 20. Daan Meijers Alphen Nb;
Junioren: 1. Cees Bol. Zaandam; 2. Marco Kaldenbach Hoorn; 3.
Dennis van Leeuwen Poeldijk; 4. Timon van Reek Voorhout; 5. Sjoerd van der
Stelt Numansdorp; 6. Dennis Buijs Benthuizen; 7. Jordi Talen Spijkenisse; 8.
Thijs Bon Alphen aan den Rijn; 9. Daaf Koemans Terheijden; 10. Sem Hagemans
Nieuwegein; 11. Sem van den Bogaert Poeldijk; 12. Isaac de Kleijn Herveld; 13.
Jesse van den Enden s-Gravenzande; 14. Patrick Kramer Hardinxveld-Giessendam;
15. Wessel Berrens Utrecht; 16. Abe Celi Oosterthout Nb; 17. Alexander van Ark
Capelle aan den IJssel; 18. Martijn Veenhoven Oostzaan; 19. Christiaan Meerbeek
Naaldwijk; 20. Milan Veltman Broek op Langedijk;
Nieuwelingen: 1. Willem Bok Maren-Kessel; 2.
Jarri Stravers Groot-Ammers; 3. Lars Akkermans Ossendrecht; 4. Julian Stolk
Pijnacker; 5. Noah van der Meer Naaldwijk; 6. Dion van Nierop Zoeterwoude; 7.
Martin Pluto Den Haag; 8. Erik Boer Wolphaartsdijk; 9. Antonie van Noppen
Ridderkerk; 10. Yentl Ruijmgaard Zwanenburg; 11. Thomas Ruijgrok Den Hoorn; 12.
Marco Mook Alphen aan den Rijn; 13. Mel van der Veekens Zaandam; 14. Timo
Verbeek Zoetermeer; 15. Martijn Knoppert s-Gravenzande; 16. Rick Verhoeven
Gouda; 17. Jelle Vlasman Ter Aar; 18. David Dekker Hedel; 19. Jeroen van der
Meer Pijnacker; 20. Mike van Nunspeet Den Haag;
Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Vera
Koedooder Apeldoorn; 2. Joukje Braam Dordrecht; 3. Janine van der Meer
Abbenbroek; 4. Anna van der Breggen Hasselt; 5. Sandra van Veghel Esch; 6. Natalie
van Gogh Nieuw-Vennep; 7. Rozanne Slik Bergen Nh; 8. Chantal Blaak Nieuwerkerk
aan den IJssel; 9. Inge Klep Schijndel; 10. Judith Bloem Kwintsheul; 11.
Anouska Koster De Westereen; 12. Geerike v.d. Breggen-Schreurs Zwolle; 13.
Marissa Otten Enter; 14. Sarah Roy Australie; 15. Jermaine Post Oegstgeest; 16.
Sigrid Jochems Vianen; 17. Henriette Woering Rozenburg; 18. Claudia Koster
Amsterdam; 19. Silke Kogelman Lemelerveld; 20. Floortje Mackaij Woerden;
BERKEL EN
RODENRIJS.( 2014.08.09 )
Elite/Beloften: 1. Johan Berk Koudekerk aan den
Rijn; 2. Roy Pieters Zwanenburg; 3. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 4. Paul
Helderman Naaldwijk; 5. Lars van de Vall Ouderkerk aan den Amstel; 6. Tim
Rodenburg Berkel en Rodenrijs; 7. Milan van den Ende Berkel en Rodenrijs; 8.
Marvin van Spronsen Monster; 9. Barry Bel De Goorn; 10. Sem v/d Bogaert
Poeldijk; 11. Dennis Smit Zwanenburg; 12. Stephan Bakker Zaandam; 13. Lehvi
Braam Dodewaard; 14. Stefan Breemes Amsterdam; 15. Bart van den Berg
Wijngaarden; 16. Jorrit Slaman Bergambacht; 17. Raymond Splinter Hoorn; 18.
Joost van der Burg Nootdorp; 19. Christijn Groeneveld Heerhugowaard; 20. Frank
Niewold Lisse;
Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Marcel
Alma Harskamp; 2. Jan Hordijk Westmaas; 3. Frans van Winden Bergschenhoek; 4.
Eddy Hermsen Ochten; 5. Harm Bronkhorst Voorhout; 6. Rikkie Dijkhuizen
Scheveningen; 7. Stephan Borsboom Hellevoetsluis; 8. Erik de Niet Den Haag; 9.
Albert van Riessen Rotterdam; 10. Gino Bonemeijer Nootdorp; 11. Michel Francois
Hekelingen; 12. Robbert Schaap Voorburg; 13. Axel Hermans Bergschenhoek; 14.
Alfred Rooks Den Haag; 15. Andre Grootveld Zoetermeer; 16. Christian Bosch
Voorburg; 17. Niels van Deursen Den Haag; 18. Jan Wouter Roos Stad aan het
Haringvliet; 19. Niels Overvoorde Delfgauw; 20. Mark Hermsen Ochten;
Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Vera
Koedooder Apeldoorn; 2. Sandra van Veghel Esch; 3. Floortje Mackaij Woerden; 4.
Nike Beckeringh Amstelveen; 5. Nina Kessler Velserbroek; 6. Nancy van der Burg
Nootdorp; 7. Henriette Woering Rozenburg; 8. Kimberly Nieuwerth Bergambacht; 9.
Ines Klok Rockanje; 10. Karen Elzing Schoonebeek; 11. Melanie Woering
Rozenburg; 12. Verena Eberhardt Duitsland; 13. Geerike v.d. Breggen-Schreurs
Zwolle; 14. Roos Hoogeboom Utrecht; 15. Janine van der Meer Abbenbroek; 16.
Charlotte Peeters Roosendaal; 17. Yukiyo Hori Japan; 18. Sofie van Horik
Oosterwijk; 19. Marissa Meijer Rotterdam; 20. Eva van den Born Hoek van
Holland;
BERKEL EN
RODENRIJS.( 2015.08.08 )
Elite/Beloften: 1. Tim Rodenburg Berkel en
Rodenrijs; 2. Paul Helderman Naaldwijk; 3. Sem v/d Bogaert Poeldijk; 4. Pim van
der Marel De Lier; 5. Derk Abel Beckeringh Amstelveen; 6. David van Eerd Breda;
7. Roy Pieters Zwanenburg; 8. Johan Berk Hazerswoude-Rijndijk; 9. Mitchell
Huenders Maarn; 10. Dennis Smit Zwanenburg; 11. Twan Middelburg De Lier; 12.
Remco Schouten Ammerstol; 13. Wouter Been Rijswijk; 14. Frank Niewold Lisse;
15. Barry Bel De Goorn; 16. Erik Jan Kooiman Lekkerkerk 17. Arno Kleinjan
Gouda; 18. Wouter de Groot Delft; 19. Marvin van Spronsen Monster; 20. Paul
Moerland Fijnaart;
Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Chantal
Blaak Nieuwerkerk aan den IJssel; 2. Anna van der Breggen Zwolle; 3. Vera
Koedooder Apeldoorn; 4. Eva Buurman Wervershoof; 5. Jermaine Post Oegstgeest;
6. Nina Kessler Velserbroek; 7. Chanella Stougje Zuidland; 8. Natalie van Gogh
Nieuw Vennep; 9. Sandra van Veghel Esch; 10. Ashlynn van Baarle Zoetermeer; 11.
Marieke Kerkvliet Leiden; 12. Melanie Woering Rozenburg; 13. Ines Klok Rockanje;
14. Alicja Verhagen Woerden; 15. Jarmila Machachova Tsjechie; 16. Marieke van
Witzenburg Brielle; 17. Mary Maroon Amerika; 18. Henriette Woering Rozenburg;
19. Ingrid Tempert Lemele; 20. Chantal van der Gulik Poeldijk;
Amateurs/Sportklasse: 1. Jelle van
der Marel De Lier; 2. Erik de Niet Den Haag; 3. Marcel Alma Harskamp; 4.
Robbert Schaap Voorburg; 5. Jeroen Bijnagte Rotterdam; 6. Andre Grootveld
Zoetermeer; 7. Jorne Videler Badhoevedorp; 8. Gerard van Haaften Dirksland; 9.
Eddy Hermsen Ochten; 10. Emiel van Dijk Hellevoetsluis; 11. Jan Metselaar
Bergschenhoek; 12. Pim Achterkamp Rotterdam; 13. Erik Dekker Hedel; 14. Lieven
Anthonise Dordrecht; 15. Stefan Laurijssen Roosendaal; 16. Maxim Harteloh De
Lier; 17. Bram Mens Den Haag; 18. Frans van Winden Bergschenhoek; 19. Imo de
Pruijssenaere de la Woestijne Mijdrecht; 20. Niels Overvoorde Delfgauw;
BERKEL EN
RODENRIJS.( 2016.09.10 )
Junioren: 1. Daan van Sintmaartensdijk Zuidland; 2. Stef
Zeestraten Pijnacker; 3. Jens van den Dool Hoogblokland; 4. Daan Hoole
Zuidland; 5. Ide Schelling Den Haag; 6. Stefan Verhoeff Groot-Ammers; 7. Tjalle
de Jong Bergschenhoek; 8. Minne Verboom Krimpen aan den IJssel; 9. Vincent
Hoppezak Nieuwerkerk aan den IJssel; 10. Mathijs de Leng Boskoop; 11. Rens
Tulner Lexmond; 12. Melle Meeuwisse Boskoop; 13. Maikel Zijlaard Rotterdam; 14.
Noah de Groot Ottoland; 15. Aron Bosman Hazerswoude-Dorp; 16. Freek Middelburg
De Lier; 17. Michael Kootstra Krimpen aan de Lek; 18. Kristofers Bindemanis
Maasdijk; 19. Sven Nijhuis Wilnis; 20. Thomas van Bommel Rotterdam;
Nieuwelingen: 1. Bas van Belle Zoetermeer; 2.
Victor Broex Ouderkerk aan de Amstel; 3. Ivar Immerzeel Wilnis; 4. Edo Maas
Rotterdam; 5. Sten Verzijl Berkel en Rodenrijs; 6. Wessel Krul Enkhuizen; 7.
Lennart Reijtenbagh Zuidland; 8. Ruben Buitendijk Lekkerkerk; 9. Niall Tilli
Amsterdam; 10. Mitchell Vink Veenendaal; 11. Timo Sips Den Haag; 12. Olav Kooij
Numansdorp; 13. Roy Duijvesteijn Honselersdijk; 14. Rick Veenhoven Oostzaan;
15. Kevin Vaarties Rotterdam; 16. Jasper Kraaijenbrink Abbenbroek; 17. Luc van
der Hoeven Wateringen; 18. Max Kroonen Diepenveen; 19. Nathan Rijsdijk
Vlaardingen; 20. Menno Broex Ouderkerk aan de Amstel;
Amateurs/Sportklasse: 1. Nick
Toonen Lisse; 2. André van Reek Lisse; 3. Bob Jonkheer Noordwijkerhout; 4.
Johan Berk Hazerswoude-Rijndijk; 5. Wilfred Slieker Monster; 6. Bob van den
Berg s-Gravenzande; 7. Marco Kuijvenhoven s-Gravenzande; 8. Nick Zuidewind
Lisse; 9. Eddy Hermsen Ochten; 10. Bouwe Boonstra Rotterdam; 11. Robbert Schaap
Voorburg; 12. Koen de Best Mijdrecht; 13. Danny Vrolijk Schipluiden; 14. Albert
van Riessen Rotterdam; 15. Erik de Niet Den Haag; 16. Peter Fils Pijnacker; 17.
Ronald Greep Maasland; 18. Jeroen Bijnagte Rotterdam; 19. Youri Deelen
Bergambacht; 20. Tom de Vreede Delfgauw;
Masters 50+: 1. Anne-Jan Stuy Hei en
Boeicop; 2. John Oudshoorn Uithoorn; 3. Henk Ceelen. Ouderkerk; 4. Andre
Grootveld Zoetermeer; 5. Jeroen Bosman Amsterdam; 6. Erik Bos Rotterdam; 7.
Marco Middelburg De Lier; 8. Lars Rietveld Oudewater; 9. Matthieu Hendriks
Krimpen aan de Lek; 10. Jaap van der Breggen Nijkerk; 11. Dick van der Breggen
Ellemeet; 12. Hans van Eijk Nieuw-Vennep; 13. Marius van Breda Wassenaar; 14.
Bert Havenaar Berkel en Rodenrijs; 15. Andre Boutestijn Den Haag; 16. Edwin Vrauwdeunt
s-Gravenhage; 17. Henk Peters Hillegom; 18. Erik Meerkerk Zuidland; 19. Henk
Kortland Berkel en Rodenrijs; 20. Martin Pruijsers Pijnacker;
BERKEL EN
RODENRIJS.(2017.09.09)
Junioren: 1. Marijn van den Berg De Meern; 2. Edo Maas
Rotterdam; 3. Lennart Reijtenbagh Zuidland; 4. Freek Middelburg De Lier; 5.
Justin Brusche Zaandam; 6. Sven Vijverberg Naaldwijk; 7. Matthew van der Linden
Barendrecht; 8. Ivar Immerzeel Wilnis; 9. Jasper van den Broek Berkel en
Rodenrijs; 10. Frank van den Broek Voorhout; 11. Twan Karstel Rotterdam; 12.
Roy Roodenburg Honselersdijk; 13. Maurice Sprockel Berkel en Rodenrijs; 14.
Raoul van Drunen Dordrecht;
Nieuwelingen: 1. Martijn Rasenberg Terheyden;
2. Tom Tiegelaar Rotterdam; 3. Simon den Braber Woerden; 4. Jarid van Horik
Dordrecht; 5. Robbert Rasenberg Terheyden; 6. Sten Verzijl Berkel en Rodenrijs;
7. Michiel de Veld Rotterdam; 8. Elian Lagendijk Alphen aan den Rijn; 9.
Serginho Wilshaus Haarlem; 10. Daan Boersema Den Haag; 11. Thijs Brugging
Bleiswijk; 12. Tristan van den Berg Alphen aan den Rijn; 13. Thomas Steegenga
Utrecht; 14. Maarten Oosterbaan Driel; 15. Arjan Boshoven Spijkenisse;
Amateurs/Sportklasse: 1. Henk de
Jong Nieuwveen; 2. Tjalle de Jong Bergschenhoek; 3. Nils van Kooij Krimpen aan
de Lek; 4. Niels Overvoorde Delfgauw; 5. Robbert Schaap Voorburg; 6. Jaco van
Beusichem Hoek van Holland; 7. Martijn de Groot Gorinchem; 8. Sander Lodder
Ridderkerk; 9. Erik de Niet Den Haag; 10. Gert van der Grijn Ameide; 11.
Jonathan Espigares Ridderkerk; 12. Frank Lanting Den Haag; 13. Gerhard Joling
Krimpen aan de IJssel; 14. Joost van der Helm Pijnacker; 15. Maurus Bakker
Bergschenhoek; 16. Wilfred Slieker Monster; 17. Jelle van Steekelenburg
Wateringen; 18. Erwin Meijer Berkel en Rodenrijs; 19. Martijn Veenhoven
Oostzaan; 20. Jan Metselaar Bergschenhoek;
Masters 50+: 1. Marcel Lambregts Meteren; 2.
Andre Grootveld Zoetermeer; 3. Theo Leenderts Rotterdam; 4. Bert Havenaar
Berkel en Rodenrijs; 5. Hans van Eijk Nieuw-Vennep; 6. Lars Rietveld Oudewater;
7. Frank Nijssen Haarlem; 8. Jeroen Bosman Amsterdam; 9. Matthieu Hendriks
Lekkerkerk; 10. Maarten Schaap Hilversum; 11. Dick van der Breggen Ellemeet;
12. Marius van Breda Wassenaar; 13. Jaco van der Eijk Zevenhuizen Zh; 14.
Elbert van den Berg Nijkerkerveen; 15. Jaap van der Breggen Nijkerk Gld; 16.
Edwin Vrauwdeunt s-Gravenhage; 17. Ger Koenen Culemborg;
BERKEL EN
RODENRIJS.( 2018.09.08 )
Junioren: 1. Sten Verzijl Berkel en Rodenrijs; 2. Martijn
Rasenberg Terheijden; 3. Rick Pluimers Enter; 4. Olav Kooij Numansdorp; 5. Sam
Gademan Beek; 6. Niels van Ekeren Rijswijk; 7. Hugo Hoekjen Delft; 8. Edo Maas
Rotterdam; 9. Lars Hohmann Oosterhout NB; 10. Ivar Immerzeel Wilnis; 11. Dennis
Willems Boxmeer; 12. Mike Vliek Vriezenveen; 13. Arjan Boshoven Spijkenisse;
14. Daan Hoeks Amstelveen; 15. Jelle Groot Bovenkarspel; 16. Casper Polet
Katwijk; 17. Niek Voogt Ouderkerk aan de Amstel; 18. Roy Hoogendoorn Boskoop; 19.
Joppe van der Weerdt Amsterdam; 20. Siebe Nicolai Ermelo;
Nieuwelingen: 1. Loe van Belle Zoetermeer; 2.
Thomas Mijnsbergen Rotterdam; 3. Lars Seldenthuis Berkel en Rodenrijs; 4. Jos
Blok Gouda; 5. Salvador Alvarado Rotterdam; 6. Elian Lagendijk Alphen aan den
Rijn; 7. Max Jansen Dordrecht; 8. Thomas Lakeman Venhuizen; 9. Luuk Spijker
Sleeuwijk; 10. Daan Hilbers Den Haag; 11. Marick Buteijn Nieuwerbrug; 12. Thijs
Brugging Bleiswijk; 13. Lennard Meinema Amersfoort; 14. Rick van der Poel
Papendrecht; 15. Joël Nederveen Hardinxveld; 16. Joeri van Mook Oosterhout NB;
17. Niels Reemeijer Spaarndam; 18. Quinten Hoogervorst Schoorl; 19. Kjell de
Jager Barendecht; 20. Sjors van der Glas Dordrecht;
Amateurs/Sportklasse: 1. Teun
Groeneveld Nieuw-Vennep; 2. Tjalle de Jong Wageningen; 3. Erwin Meijer Berkel
en Rodenrijs; 4. Robbert Schaap Leidschendam; 5. Martijn de Groot Gorinchem; 6.
Joeri van Delft Voorburg; 7. Jermo le Fevre Purmerend; 8. Erik de Niet Den
Haag; 9. Albert van Riessen Berkel en Rodenrijs; 10. Tom de Vreede Pijnacker;
11. Bob Jonkheer Noordwijkerhout; 12. Marco Kuijvenhoven ´s-Gravenzande 13.
Jaco van Beusichem Hoek van Holland; 14. Rikkie Dijkhuizen Scheveningen; 15.
Marvin Steenbergen Waddinxveen; 16. Joost van der Helm Pijnacker; 17. Henk de Jong
Nieuwveen; 18. Mike Kruijthof Dordrecht; 19. Jerrie Suyker Pijnacker; 20. Sven
Roggeveen Utrecht;
Masters 40+: 1. Jeroen Martens Rotterdam; 2.
Frans van Winden Bergschenhoek; 3. Arjan Seunninga Ede; 4. Arje de Waard
Dordrecht; 5. Peter Fils Pijnacker; 6. Adrie Frijters Wageningen; 7. Eddy
Hermsen Ochten; 8. Tonny Berends Gorinchem; 9. Jeroen Wesselius Zoetermeer; 10.
Edwin de Graaff De Kwakel; 11. Barend Verhagen Woerden; 12. Wilfred Harbers
Putten; 13. Martijn Harteloh Dordrecht; 14. Sander Nijhof Apeldoorn; 15. Marc
Borst Utrecht; 16. Ton Ippel Barendecht; 17. Jaap van der Breggen Nijkerk; 18.
Erik Meerkerk Zuidland; 19. Frits Boel Geldermalsen; 20. Theo Leenderts
Rotterdam;
BERKEL EN
RODENRIJS .( 2019.09.14 )
Junioren: 1. Owen Geleijn Rijsenhout; 2. Lars Hohmann
Oosterhout; 3. Roy Hoogendoorn Boskoop; 4. Sten Verzijl Berkel en Rodenrijs; 5.
Melvin Drost Veenendaal; 6. Jim Kes Volendam; 7. Roy Duijvesteijn Honselersdijk;
8. Delano Swenne Heukelum; 9. Stijn Hanegraaf Heeswijk-Dinther; 10. Jardi
Christiaan van der Lee Schiedam; 11. James Potter Amersfoort; 12. Noel Luijten
Meerkerk; 13. Ioannis Davarias Rethymno; 14. Tom Waldram Nieuwerkerk aan den
IJssel;15. Wouter Zwaan Bodegraven; 16. Joeri Fledderus Drouwen; 17. Tristan
Geleijn Rijsenhout; 18. Joris Keller Den Haag; 19. Lars Seldenthuis Berkel en
Rodenrijs; 20. Wessel Mouris Baambrugge;
Nieuwelingen: 1. Rindert Buiter Leiden; 2.
Bart Hordijk Westmaas; 3. Tijn Louwerensen Schijndel; 4. Max van der Meulen Den
Haag; 5. Sam de Jonge Hendrik-ido-Ambacht; 6. Casper Vos Heinkenszand; 7. Jaïr
van Utrecht Maartensdijk; 8. Stan Lute Rotterdam; 9. Marick Buteijn
Nieuwerbrug; 10. Rens Ammerlaan Pijnacker; 11. Thijs van Schie Leiden; 12. Max
Mosmuller s-Hertogenbosch; 13. Mathijs van Putten Hagestein; 14. Sieb van der
Pas Heeswijk-Dinther; 15. Björn Vos Sint-Michielsgestel; 16. Ids Visscher
Pijnacker; 17. Bas van der Burg Bergschenhoek; 18. Micky Alberts Delft; 19.
Jonas Roodenburg Maassluis; 20. Dani van der Lee Schiedam;
Amateurs: 1. Bram Mens Wateringen; 2. Wout Roos Stad aan het
Haringvliet; 3. Joeri van Delft Leidschendam; 4. Marco Kuijvenhoven
s-Gravenzande; 5. Albert van Riessen Berkel en Rodenrijs; 6. Justin Brusche Delft;
7. Danny Vrolijk Schipluiden; 8. Erwin Meijer Berkel en Rodenrijs; 9. Jerrie
Suyker Pijnacker; 10. Johnny de Harder Lelystad; 11. Jan Bos Nieuwehorne; 12.
Egon Nanninga Lelystad; 13. Tim den Braber Woerden; 14. Youri Deelen
Schoonhoven; 15. Martijn Veenhoven Oostzaan; 16. Mike Kruijthof Dordrecht; 17.
Julian Vlasblom Schoonhoven; 18. Henk de Jong Nieuwveen; 19. Jonathan Espigares
Ridderkerk; 20. Arie van't Geloof Dirksland;
Masters 40+: 1. Jeroen Martens Rotterdam; 2.
John Roos Middelharnis; 3. Frans van Winden Bergschenhoek; 4. Chris Maas
Papendrecht; 5. Jacco Konijn Hoorn; 6. Menno Gobielje Gouda; 7. Lars Rietveld
Oudewater; 8. Eddy Hermsen Ochten; 9. Robbert Buts Utrecht; 10. Edward Sol
Spijkenisse; 11. Cas Graafmans 12. Edwin Commandeur Aalsmeer; 13. Arno Niewold
Bergschenhoek; 14. Michael van Son Driehuis; 15. Martijn Alberts Breda; 16.
Guido Smit Voorburg; 17. Ruben Mijnsbergen Rotterdam; 18. Daniel Kleijn Wognum;
19. Matthieu Hendriks Lekkerkerk; 20. Martijn Harteloh Dordrecht;