BARENDRECHT.SMITSHOEK.( 2000.05.29 )
Elite/Neo/Sportkl.-A: 1. Dennis
van den Hurk Barendrecht; 2. Louis de Koning Zwartewaal; 3. Bjorn
Jansen Nijmegen; 4. Perry Bothof Zwijndrecht; 5. Rein-Jan
Elenbaas Goes; 6. Ronald Roos Zoetermeer; 7. Bart Marien Wouw;
8. Jacco Tettelaar Vlaardingen; 9. Ton Griep Bergschenhoek; 10.
Iwan Jonkman Maassluis; 11. Martin Schouten Vlaardingen; 12. Pim
van der Valk Middelharnis; 13. Peter Heeren Sprundel; 14. Ronald
Bastemeijer Poortugaal; 15. Guido Benthem Ede; 16. Peter van
Leeuwen Zoetermeer; 17. Johnny Roos Sommelsdijk; 18. Edgar
Vermaas s-Gravenhage; 19. Erik Nieuwerth Lekkerkerk; 20. Leen
Merison Bleiswijk;
Sportkl.-A/B/Vet: 1. Peter
Pijl Ridderkerk; 2. Leon Brouwer Rotterdam; 3. Piet Kralt
Rijnsburg; 4. Theo Schlijper Linschoten; 5. William de Wolf
Rotterdam; 6. Arie Overbeeke Dordrecht; 7. Hans Lap
Hendrik-ido-Ambacht; 8. Piet de Groot Numansdorp; 9. Jan Goedhart
Hardinxveld-Giessendam; 10. Jan Olsthoorn Schipluiden; 11. Jaap
de Groot Gorinchem; 12. Addy Helleman Maassluis; 13. Cor Trommels
Rhoon; 14. Marco Swarttouw Heerjansdam; 15. Ad Slingerland
Haastrecht; 16. Gert van Nieuwpoort Nieuwerkerk a/d IJssel; 17.
Wout Delwel Rotterdam; 18. Ruud Weller Hendrik-ido-Ambacht; 19.
Ad Oorbeek Nieuw-Beijerland; 20. Cor Vermaat Rotterdam;
BARENDRECHT.SMITSHOEK.( 2001.05.28 )
Elite/Neo/Sportkl.-a/Vet.a:
1. John den Braber Rotterdam; 2. Arno Hartog Giessenburg; 3.
Jan Hordijk Mijnsheerenland; 4. Odwin Bink Amsterdam; 5. Marcel
van Dijk Spijkenisse; 6. Iwan Jonkman Maassluis; 7. Dennis van
den Hurk Barendrecht; 8. Roland Rozenveld Numansdorp; 9. Michael
van der Wolf Ridderkerk; 10. Perry Bothof Zwijndrecht; 11.
Gerhard Klijnhout ’s-Gravendeel; 12. Ronald Roos Zoetermeer; 13.
Ronald Bastemeijer Poortugaal; 14. Martijn Harteloh Dordrecht; 15.
Peter van Leeuwen Zoetermeer; 16. Robert Huygens Rotterdam; 17.
Ronald van Blerck Rotterdam; 18. Jan-Wouter Roos Middelharnis;
Sportkl.-b/Vet.-b: 1. Peter
Pijl Ridderkerk; 2. Arie Overbeeke Dordrecht; 3. Jaco Hanemaaijer
Maasdijk; 4. Jaco van der Mark De Lier; 5. René Rotscheid
Kockengen;6. Gerard Buying Rotterdam; 7. Addy Helleman Maassluis;8.
Johan Mulder Spijkenisse; 9. Piet de Groot Numansdorp; 10. Jan
van der Velden Rockanje;11. Cor Trommels Rhoon; 12. Gert Verhoef
Delfgauw; 13. Ruud Weller H.I. Ambacht; 14. Marco Riemen Gouda;
15. Ruud Verhagen Veldhoven; 16. Ron Goos Rotterdam; 17. Kees
Barendregt Rhoon; 18. Jan Goedhart Hardinxveld-Giessend; 19. Wout
Delwel Rotterdam; 20. Johan Lacroix Rockanje;
BARENDRECHT.SMITSHOEK.( 2002.05.27 )
Elite/Neo: 1. Dennis van den Hurk
Barendrecht; 2. Piet Eikelenboom Nieuwerkerk a/d IJssel; 3.
Alfred de Bruin Stolwijk; 4. Louis de Koning Zwartewaal; 5. Nico
Vuurens Meerkerk; 6. Marcel van Dijk Spijkenisse; 7. Perry Bothof
Zwijndrecht; 8. Bart Williams Berkel-Rodenrijs; 9. Peter Jordaan
Maassluis; 10. Heerko Gorter Werkendam; 11. Ton Griep
Bergschenhoek; 12. Roland Rozenveld Numansdorp; 13. Richard
Visscher Zoetermeer; 14. Cristian Neven Schoonhoven; 15. Hendrik
Visser. Krimpen a/d IJssel; 16. Rico Stigter Ridderkerk; 17.
Martijn Harteloh Dordrecht; 18. Erwin Gelens ’s-Gravendeel; 19.
Boudewijn de Graaff Ridderkerk; 20. Youri Dijkxhoorn Rijswijk;
Sportkl.-b/Vet.-b: 1. Matti de
Baat Nieuw Vossemeer; 2. Cor Trommels Poortugaal; 3. Leo
Bruijstens Schijndel; 4. Ton Vrolijk Schipluiden; 5. Hans Lap
Hendrik Ido Ambacht; 6. Gert Verhoef Delfgauw; 7. Louis de Haas
Vlaardingen; 8. Marco Riemen Gouda; 9. Ron Goos Rotterdam; 10.
Ron van Rijswijk Zoetermeer; 11. William de Wolf Rotterdam; 12.
Paul van Heijningen Rotterdam; 13. Ruud Weller H.I. Ambacht; 14.
Willem van Driel Dordrecht; 15. Theo Wennekes Dodewaard; 16.
Martin Kortlever Zevenhuizen; 17. Gert van Nieuwpoort Nieuwerkerk a/d
Ijss; 18. Johan Mulder Ridderkerk; 19. Theo Schlijper Linschoten;
20. Peter de Winter Puttershoek;
BARENDRECHT.SMITSHOEK.( 2003.05.26 ).
Elite/Beloften: 1. André Bijl Oosterwijk; 2.
Marcel van Dijk Spijkenisse; 3. Erik Bos Rotterdam;4. Camiel van den
Bergh Beesd; 5. Rico Stigter Ridderkerk;6. Roland Rozenveld Numansdorp;
7. Jan Hordijk Westmaas; 8. Reinier Honig Alkmaar; 9. Leon
Brouwer Rotterdam; 10. Karl Menzies Bunnek/Australie; 11. Lex
Nederlof Oostvoorne; 12. Stefan Slager Rhenoy; 13. Edward
Farenhout Zuidland; 14. Arno Hartog Giessenburg; 15. Adam Cox
H.I. Ambacht; 16. John Talen Spijkenisse; 17. Leon van Strien
Ridderkerk;18. Ronald Bastemeijer Poortugaal; 19. Anthonie di Bastista
Dordrecht/Australie; 20. Albert van Riessen Rotterdam;
Amateurs-B: 1. Franck Zandvliet Wassenaar;
2. Leo van Dorp Zwartewaal; 3. Sjaak Olsthoorn Den Hoorn; 4.
Peter Pijl Ridderkerk; 5. Mark Brouwer Vlaardingen;6. Gerard Buying
Rotterdam; 7. Johan Mulder Ridderkerk; 8. Rik van der Tol
Utrecht; 9. Cor Trommels Poortugaal; 10. Olaf Brouwers
Rozenburg;11. Johan Dingemans Lage Zwaluwe; 12. William de Wolf
Rotterdam;13. William van Rijswijk Rijswijk; 14. Kees Barendregt Rhoon;
15. Jaco van der Mark De Lier;16. Herman Mittertreiner Rotterdam; 17.
Edwin van de Bos Vlaardingen;18. Leen Morison Bleiswijk; 19. Ed van der
Steen Oud-Beijerland; 20. Bas van Werven Rotterdam;