ZEIST.( 2000.08.24 )

Elite/Neo: 1. Robin Veen Houten; 2. Odwin Bink Amsterdam; 3. Marcel Alma Harskamp; 4. Andy Knijpinga Utrecht; 5. Heerko Gorter Werkendam; 6. Martijn Groot Deventer; 7. Eric van Leijen Ewijk; 8. Frank van Rooijen Wilnis; 9. Rob van der Tol Wageningen; 10. David Fictoor Wijk bij Duurstede; 11. Marco Luyten Meerkerk; 12. Maurice Schouten Vianen; 13. Henne van Zanten Nijkerkerveen; 14. Ron Jacobs Nes a/d Amstel; 15. Ron Verweij Nieuwegein; 16. Bart Kuijpers Alphen a/d Rijn; 17. Rob Ypenburg Nieuwegein; 18. Marcel Jacobs Nes a/d Amstel; 19. Jacco Spithoven IJsselstein; 20. Don de Leeuw Utrecht;

 

ZEIST.( 2001.09.06 ).

Elite/Neo/Sportkl.-a/Vet.a: 1. Odwin Bink Amsterdam; 2. Vincent van Rijn Leusden; 3. Marcel Alma Harskamp; 4. Oscar Verheul IJsselstein; 5. Robin Veen Houten;6. Cas Graafmans Tilburg; 7. Henne van Zanten Nijkerkerveen; 8. Jelle Mul Schoorl;9. Andy Knijpinga Utrecht; 10. Niels Vos Uddel; 11. Bryan Hoogenburg Nieuw-Zeeland; 12. Ronald Franken Tilburg; 13. Koen de Jong Hilversum; 14. Adam Cox Ossendrecht; 15. Frans van der Does Wilnis; 16. Arnoud Witsenburg Driebergen; 17. Mario Willemsen Huissen; 18. Jasper Peterse Zeist;19. Bart Kuijpers Alphen a/d Rijn; 20. Gerben van Dorrestein Zeist;

 

ZEIST .( 2002.09.05 ).

Elite/Neo: 1. Dennis van den Hurk Barendrecht; 2. Joost Legtenberg Arnhem; 3. Hugo Kok Amersfoort; 4. Harm Bronkhorst Nieuw-Vennep; 5. Patrick Koeman Nieuwegein; 6. Johan Craig-Thompson 7. Martijn Gal Wehl; 8. Jacob van der Veen ís Gravenhage; 9. Dennis de Jong Montfoort; 10. Andy Knijpinga Utrecht; 11. Frans van der Does Wilnis; 12. Mart Louwers Amsterdam; 13. Arnoud Witsenburg Driebergen; 14. Ivor Bruin Andijk; 15. Ruud Pronk Warmenhuizen; 16. Dennis Kok Amersfoort; 17. van den Munnik 18. Jacco Spithoven IJsselstein; 19. Michel te Boekhorst Broek in Waterland; 20. Niels Vos Uddel;

 

ZEIST. ( 2003.08.21 )

Elite/Beloften: 1. Marcel Alma Harskamp; 2. Karl Menzies Bunnek/ Australie; 3. Vincent Geluwie Huizen; 4. Cas Graafmans Tilburg; 5. Chris Jongewaard Australie; 6. David Fictoor Wijk bij Duurstede; 7. Rodrigo Mendieta Amsterdam/Brazilie; 8. Hugo Kok Amersfoort; 9. Martin Bekking Apeldoorn; 10. Erwin van Leijen Ewijk; 11. Arno Hartog Giessenburg; 12. Harko Kievit Groningen; 13. Jos Burger Delft; 14. Klaas-Roel Koelewijn Hoogland;15. Guido Benthem Ede; 16. Thijs Zonneveld Amsterdam; 17. Niels Vos Uddel; 18. Arjan Molenaar. Ameide; 19. Markku Ainsalu Bunnik; 20. Richard van Hardeveld Heelsum;

 

ZEIST .( 2004.08.19 )

Elite/Neo: 1. Arno Hartog Giessenburg; 2. Gideon de Jong Papendrecht; 3. Jim van den Berg Spakenburg; 4. Nico Vuurens Meerkerk; 5. Frans van der Does Wilnis; 6. Rik Nederlof Woerden; 7. Odwin Bink Amsterdam; 8. Jeroen Boelen Drunen; 9. Jeroen Akkerman Almere; 10. Hugo Kok Amersfoort; 11. Niels Pieters Hoofddorp; 12. David Fictoor Wijk bij Duurstede; 13. Herman Snoeijink Denekamp; 14. Sander van Amerongen Rheden; 15. Patrick van Loon s-Gravenmoer; 16. Erik Verstegen Oosterhout NB; 17. Andras van Hoeijen Amersfoort; 18. Henne van Zanten Nijkerkerveen; 19. Koen de Jong Hilversum; 20. Niels Vos Uddel;

 

ZEIST .( 2005.08.18 )

Elite/Belofte: 1. Marcel Alma Harskamp; 2. Reinier Honig Alkmaar; 3. Godert de Leeuw Ermelo;4. Oscar Verheul Schoonhoven; 5. Niels Pieters Hoofddorp; 6. Jan de Leeuw Ermelo;7. Matthijs Delen Rotterdam; 8. Henry van der Weerd Kampen; 9. Eric van de Meent Veenendaal; 10. Sander van Amerongen Rheden; 11. Joost Spring in 't Veld Mijdrecht; 12. Jim van den Berg Spakenburg; 13. Edward Foppen Ermelo; 14. Patrick Besteman Heerhugowaard; 15. Stefan van Dorrestein Zeist; 16. Guus Magielse Est; 17. Kaj du Prie Amersfoort;18. Marco Luyten Meerkerk; 19. David Bakker Utrecht;

 

ZEIST.( 2006.08.24 )

Elite/Beloften: 1. Ronald Roos Hoogstraten; 2. Thomas Rabou Schijndel; 3. Marcel Alma Harskamp; 4. Wouter de Groot Hillegom; 5. Joost Spring in t Veld Mijdrecht; 6. Rob Disseldorp Rijpwetering; 7. Bart Vendrig Driebergen-Rijsenburg; 8. Ton Slippens Schagen; 9. Niels Pieters Hoofddorp; 10. Eddy van IJzendoorn Tiel;

 

ZEIST.( 2007.08.23 )

Elite/Beloften: 1. Niels Pieters Hoofddorp; 2. Arnoud van Groen Amsterdam; 3. Ton Slippens Schagen; 4. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 5. Mitchell Huenders Hoofddorp; 6. Thijs Poelstra Tubbergen; 7. Marcel Alma Harskamp; 8. Wouter de Groot Hillegom; 9. Ronald Roos Hoogstraten (Bel); 10. Hugo Kok Amersfoort; 11. Joost Spring in t Veld Mijdrecht; 12. John Schouten Harderwijk; 13. Dennis Leliveld Mijdrecht; 14. Tim Nederlof Harmelen; 15. Dennis Voskuilen Amersfoort; 16. Michel Reuser Tiel; 17. Tom Vermeer Leusden; 18. Ismael Kip Oldebroek; 19. Frank Visser Gouda; 20. Reijer den Hertog Arnhem;

 

ZEIST .( 2008.08.21 )

Elite/Beloften: 1. Niels Pieters Hoofddorp; 2. Jorg van Oostende Soest; 3. Reijer den Hertog Arnhem; 4. Jake Griffin Almere; 5. Frank Niewold Lisse; 6. Frans van der Does Wilnis; 7. Wouter van Zanten Apeldoorn;8. Edwin Wielink Twello; 9. Andy Knijpinga Utrecht; 10. Wouter de Groot Hillegom; 11. Eddy van IJzendoorn Tiel; 12. Mitchell Huenders Hoofddorp;13. Hendrik Visser Krimpen aan den IJssel;14. Ronald Meijer Leiden; 15. Michel Reuser Tiel; 16. Johan Berk Koudekerk aan den Rijn;17. Jorne Videler Amstelveen; 18. Bert Wolkotte Denekamp; 19. Eric van de Meent Veenendaal;20. Nick Borst Leiden;

 

ZEIST .( 2009.08.27 )

Elite/Beloften: 1. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 2. Stefan Breemes Amsterdam; 3. Gerhard Joling Krimpen aan den IJssel; 4. Harmen Mijnen Wageningen; 5. Dennis Leliveld Mijdrecht; 6. Rodrigo Mendieta ArgentiniŽ; 7. Niels Pieters Hoofddorp; 8. Mitchell Huenders Hoofddorp; 9. Ton Slippens Schagen; 10. Ronald Roos Hoogstraten (Belgie) 11. Arno Hartog Giessenburg; 12. James Spragg Engeland; 13. Sander Lormans Heemskerk; 14. Lars van de Vall Ouderkerk aan den Amstel; 15. Jorne Videler Amstelveen; 16. Johnny van Diermen Bunschoten-Spakenburg;17. Chris Opie Engeland; 18. Patrick Ruckert Volendam; 19. Jaron van Diermen Bunschoten-Spakenburg; 20. Jake Griffin Almere;

 

ZEIST.(2011.08.18 )

Elite-Beloften: 1. Mitchell Huenders Hoofddorp; 2. Paul Heij Utrecht; 3. Levi Heimans Amsterdam; 4. Alex Bhogal Oakville; 5. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 6. Christiaan de Rijk De Meern; 7. Steven Stenekes Almere; 8. Marc Janssen Ede; 9. Tom Lotz Schoonhoven; 10. David Fictoor Wijk bij Duurstede;11. Tjalling Reijmer Utrecht; 12. Bart Harmsen Amstelveen; 13. Wim Kleiman Almelo; 14. Ron Bol Zeist; 15. Olaf Oussoren Amerongen; 16. Zeger Rijs Nieuwegein; 17. Brad Tilby Nieuw-Zeeland; 18. Bert van Buren Stolwijk; 19. Han van de Poppe Rijssen; 20. Erik van Lakerveld Utrecht;

 

ZEIST.( 2016.06.15 )

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Remco Bertelink Ede; 2. Tom de Vreede Delfgauw; 3. Eddy van IJzendoorn Tiel; 4. Christiaan de Rijk De Meern; 5. Henk-Jan van den Hoorn Utrecht; 6. Martin van Plateringen Almere; 7. Ferry de Ruiter Putten; 8. Jan Metselaar Bergschenhoek; 9. Erik Dekker Hedel; 10. Kyle Agterberg Maartensdijk; 11. Albert van Riessen Rotterdam; 12. Martijn Broekman Utrecht; 13. Matijn Straatsma Utrecht; 14. Fernand Cools Utrecht; 15. Gerjan de Mooij Amersfoort; 16. Luuk Rutten Wageningen; 17. Thijs van Zon Bunnik; 18. Daan Switters Utrecht; 19. Teun Flint Winterswijk; 20. Max Haaksman Zeist;

 

ZEIST.(2017.08.27)

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Jasper Verkuijl Baarn; 2. Dennis Souverein Haarlem; 3. Thymen Arensman Deil; 4. Fernand Cools Utrecht; 5. Arthur Rutte Haarlem; 6. Roderik Egberink Bussum; 7. Tijs Dekker Oosthuizen; 8. Matijn Straatsma Utrecht; 9. Frank Visser Utrecht; 10. Kyle Agterberg Maartensdijk; 11. Robin de Pruyssenaere de la Woestijne Leusden; 12. Henk de Jong Nieuwveen; 13. Remco Bertelink Ede; 14. Martijn Lust Tuitjenhorn; 15. Martijn de Groot Gorinchem; 16. Imo de Pruijssenaere de la Woestijne Utrecht; 17. Arjan Seunninga Ede; 18. Bastiaan de Blom Zeewolde; 19. Jermo le Fevre Purmerend; 20. Henne van Zanten Nijkerk Gld;

 

ZEIST.( 2018.06.03 )

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Luuk Schuurmans Utrecht; 2. Elias de Bruijne Utrecht; 3. Michel Reinhard IJsselstein; 4. Robbert Schaap Leidschendam; 5. Martijn Lust Westerland; 6. Imo de Pruijssenaere de la Woestijne Utrecht; 7. Dennis Souverein Haarlem; 8. Bram Mens Wateringen; 9. Remco Bertelink Ede; 10. Jermo le Fevre Purmerend; 11. Martijn Klop Leeuwarden; 12. Pim Hackmann Heemstede; 13. Robin de Pruyssenaere de la Woestijne Leusden; 14. Joren Bronkhorst Gorinchem; 15. Roeland Mennink Utrecht; 16. Edwin de Graaff De Kwakel; 17. Matijn Straatsma Utrecht; 18. Bas Boenders Utrecht; 19. Jesse Haaksman Zeist; 20. Sven Roggeveen Utrecht;

Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes: 1. Maike van der Duin Assen; 2. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 3. Lisa van Helvoirt Erp; 4. Berit Huiting Rolde; 5. Anna van Wersch Tilburg; 6. Nina Maathuis Rotterdam; 7. Thirza Korevaar Groot-Ammers; 8. Ilse Pluimers Enter; 9. ChloŽ Postma Hulsen; 10. Emma Boogaard Zwaag; 11. Ruth van Hulst Zwolle; 12. Elise Uijen Herpen; 13. Sanne Prins Wierden; 14. Tamara van der Horst Hasselt; 15. Eva Vogelezang Rhenen; 16. Dorien Hoog Antink Ochten; 17. Denice Keesman Velserbroek; 18. Silke Blei Herwenen; 19. Rixt Tol Hasselt; 20. Regina Martens Helmond;

 

ZEIST .( 2019.06.02 )

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Mitchell Huenders Veenendaal; 2. Patrick Bos Deventer; 3. Lars Timmers Kaatsheuvel; 4. Friso van Diemen Amstelveen; 5. Daan Hoeks Amstelveen; 6. Sjors Handgraaf Leiden; 7. Elias de Bruijne Utrecht; 8. Dennis van der Zaal Lisse; 9. Daan Switters Leusden; 10. Milan van der Touw Voorschoten; 11. Frank Visser Utrecht; 12. Edwin de Graaff Woerden; 13. Witten Anthonise Dordrecht; 14. Job van der Wal Amsterdam; 15. Kyle Agterberg Maartensdijk; 16. Frank Stijger Honselersdijk; 17. Quinten Veling Monnickendam; 18. Tim Christen Leiden; 19. Arnout Kempenaar Enschede; 20. Jesse Haaksman Enschede;

Elite/Beloften Club/Junior/Amateurs-Vrouwen: 1. Tessa Neefjes Wervershoof; 2. Maike van der Duin Assen; 3. Willemiek Meinders Meppel; 4. Britt Teunissen Ysselsteyn; 5. Judith Bloem Vaassen; 6. Berit Huiting Rolde; 7. Melanie Klement Apeldoorn; 8. Puck Pieterse Amersfoort; 9. Lieke v.d. Draaij Dordrecht; 10. Elizabeth Stannard Australie; 11. Thirza Korevaar Groot-Ammers; 12. Cornelie Smorenburg Nunspeet; 13. Hanneke de Goeje Leiden; 14. Melissa van Neck 15. Eva Bijwaard Hillegom; 16. Winanda Spoor Apeldoorn; 17. Sharon Dommanschet Roosendaal; 18. Dorien Hoog Antink Ochten; 19. Samira van Zuthem Zwolle; 20. Myrthe Willemsen Elst;

Nieuweling-Meisjes: 1. Nienke Vinke Amersfoort; 2. Femke Gort Echt; 3. Cecilia van Zuthem Zwolle; 4. Jerney van der Heijden Zevenhuizen; 5. Karlijn Koops Elim; 6. Birte Tellegen Hattem; 7. Anna van der Meiden Heukelum; 8. Carmen van der Veen Zwolle; 9. Imme Arink Groenlo; 10. Carola van de Wetering Nieuw-Vennep; 11. Julia Kopecky Zoeterwoude; 12. Elany Farenhout Zuidland; 13. Isa Naberman Genemuiden; 14. Anne Schumacher Horst; 15. Nina Maathuis Rotterdam; 16. Emmelie de Kok Steenbergen; 17. Tess de Visser Reeuwijk; 18. Norah Knoef Eefde; 19. NoŽlle Booy Berkel en Rodenrijs; 20. Rosanne van Rees Groot-Ammers;