WIJK BIJ DUURSTEDE.( 2000.05.20 )

Dames: 1. Arenda Grimberg Almelo; 2. Chantal Beltman Slagharen; 3. Wendy Kramp Klaaswaal; 4. Ghita Beltman Utrecht; 5. Martine Bras Helmond; 6. Marieke Verhoeven Erp; 7. Areke Hassink Zieuwent; 8. Gemma Hubers Berlicum; 9. Mirella van Melis Venhorst; 10. Monica de Waal Gouda; 11. Inge Velthuis Wageningen; 12. Christine Mos DE Wijk/Ruinen; 13. Sissy van Alebeek Rotterdam; 14. Fonny Wekema Peize; 15. Angela Hillenga Finsterwolde; 16. Astrid van Tol Nieuwveen; 17. Marieke Haverdings Zuidlaren; 18. Afke Sijm Wognum; 19. Angeliena Huis Halsteren; 20. Melanie Mansveld Drouwen;

Nieuwelingen: 1. Bas ten Wolde Houten; 2. Stefan van Dorestein Zeist; 3. Roland van Rossum Lith; 4. Levi Heimans Diemen; 5. Remco Bertelink Ede; 6. Dennis de Jong Waddinxveen; 7. Luis Veen Duivendrecht; 8. Leon Burger Mijdrecht; 9. Arno Hendrikse Vinkeveen; 10. Thomas Werkhoven Kortenhoef; 11. Wesley Beuker Huizen; 12. Fokko Dekker Bovenkarspel; 13. Jermaine Koekenberg Zoetermeer; 14. Erik Mul Houten; 15. Hans Timmermans Dongen; 16. Joost van Ophem Hilversum; 17. Joery Douven Mijdrecht; 18. Patrick van Eden Doorn; 19. Pasilios Mulder Heemskerk; 20. Wouter Le Fevre Utrecht;

Sportkl.-B/Vet: 1. Peter Fils Voorburg; 2. Wim Junte Elburg; 3. Sander Boersen Amersfoort; 4. Hans Egberts Leiderdorp; 5. Tonnie Gijsbers Helmond; 6. Addy Helleman Maassluis; 7. Johan Hendriks Hilversum; 8. Adriaan van Londen Tiel; 9. Kees Bruin Velserbroek; 10. Paul van Heijningen Rotterdam; 11. Frank Kleijn Naaldwijk; 12. Ron de Bruin Soest; 13. Martjan Bodegom Bergambacht; 14. Tonny van Dam Elburg; 15. Adri Kraan Gouda; 16. Rene Alblas Schiedam; 17. Jacob de Heus Beusichem; 18. Henk Brouwer Lunteren; 19. Arnold van Dijk Utrecht; 20. Ad van Oorbeek;

 

WIJK BIJ DUURSTEDE.( 2000.05.21 )

Elite/Neo: 1. Frank.jr Wagemaker Hoogkarspel; 2. Guido Benthem Ede; 3. Stefan Slager Rhenoy; 4. Richard Degeling Hoogkarspel; 5. Ronald Roos Zoetermeer; 6. Marcel Vrogten Halle; 7. Freddy Wolsink Enschede; 8. Miro Dekker Bilthoven; 9. Arjan Bogerd Koudekerk a/d Rijn; 10. Heike van der Woerd Amsterdam; 11. Frans van der Does Wilnis; 12. Camiel van den Bergh Beesd; 13. Arno van der Veen Meerkerk; 14. Edward Foppen Ermelo; 15. Ronald Bastemeijer Poortugaal; 16. Harry van Putten Hagestein; 17. Ron Verweij Nieuwegein; 18. Elbert van den Berg Nijkerkerveen; 19. Peter van der Werff Utrecht; 20. Niels Eriks Anna Paulowna;

Junioren: 1. Theo Bos Hierden; 2. Stefan van Ekris Breukelen; 3. Johan Dalstra Buitenpost; 4. Wilbert van Binsbergen Dodewaard; 5. Kevin West- beek Utrecht; 6. Bram Bruuschke Limmen; 7. Rik Blok Houten; 8. Ronald Wierstra Bergum; 9. William Koehoorn Wageningen; 10. Robbert de Weger s-Gravenhage; 11. Maarten Bremer Dodewaard; 12. Arno Bon Abcoude; 13. Dirk van Eekelen Waverveen; 14. Koen van der Eerden Nieuwegein; 15. Mick Enkelaar Leusden; 16. Paul Alberts Huizen; 17. Dennis Pijnenburg Schijndel; 18. Robert Jan Zwama Leek; 19. Roy te Wechel Apeldoorn; 20. Leon van Leusen Wezep;

Sportkl.-A: 1. Johnny Broers Maartensdijk; 2. Hans Voorn.sr Hilversum; 3. Barend Verhagen Woerden; 4. Hans Voorn.jr Hilversum; 5. Martin Schouten Vlaardingen; 6. Leon Mutsaars Sint Michielsgestel; 7. Hans van de Munckhof Horst; 8. Hans van Eijk Hillegom; 9. Erwin Pater Woudenberg; 10. Henry Motshagen Nijkerkerveen; 11. Rogier Pos Kortenhoef; 12. Rob van der Tol Wageningen; 13. Patrick Cornelissen Andelst; 14. Edwin Commandeur Amsterdam; 15. Martin de Jong. Vianen; 16. Patrick Hassing Noordwijk; 17. Gerben van der Knaap De Kwakel; 18. Marc Boerboom Oss; 19. Eddy Hermsen Ochten; 20. Maarten Schaap Hilversum;

 

WIJK BIJ DUURSTEDE.( 2001.06.09 )

Dames-Jun/Nie: 1. Janneke Kanis Zwolle; 2. Marije Profijt Hoogeveen; 3. Imke Hartogs Amersfoort; 4. MariŽlle van Kalmthout Rucphen; 5. Anneke Bloks Helmond; 6. Nathalie van Katwijk Oploo; 7. Anouk de Veen Woldendorp; 8. Marjel Daggenvoorde Heeten; 9. Lizzy van Goozen Hoogmade;

10. Judith Helmink Maurik; 11. DaniŽlle van Pinxten St. Michiels Gestel; 12. Esther Kassing Almere; 13. Esther Kortekaas Voorhout; 14. Kornelia Groenveld Oppenhuizen; 15. Imke Hartogs Amersfoort; 16. Wietske Hollegien Vlaardingen; 17. Joyce Vijverberg De Lier; 18. Linda van den Beukel Monster; 19. Margot Baaijens ís-Heerenhoek; 20. Sandra van Dorp Hoogmade;

Nieuwelingen: 1. Eddy van IJzendoorn Tiel; 2. Wilco Hovestad Veenendaal; 3. Josja Graafland Bergambacht; 4. Bram Wind Wijk bij Duurstede; 5. Jeroen Grit Nieuwegein; 6. Kevin Sluimer Nieuwerkerk a/d IJssel; 7. Bas Boenders Hengelo; 8. Robbin Boom Kortenhoef; 9. Arjen Houweling Arnhem;

10. Tom Vermeer Leusden; 11. Bart van der Valk Pijnacker; 12. Giancarlo Brand Dordrecht; 13. Frank Sikking Driebergen; 14. Eric van de Meent Veenendaal; 15. Marc de Jong Leusden; 16. Len Konings Voorburg; 17. Marco van der Stoep Berkel en Rodenrijs; 18. Jarco van Binsbergen Dodewaard; 19. Ruud Verhoef Gouda; 20. Bryan Oudhuis Alkmaar;

Veteranen: 1. Barend Verhagen Woerden; 2. Johnny Broers Maartensdijk; 3. Niek Wolthuis Almelo; 4. Johan Hendriks Hilversum; 5. Piet de Haas Tiel; 6. Martie Fransen Andelst; 7. Rene van Seumeren Utrecht; 8. Chris Kolfschoten Montfoort; 9. Theo Broers. Tienhoven; 10. Benno Pauw Nieuwegein; 11. Jan Dijkhof Achterveld; 12. Martin van Zijl Utrecht; 13. Frans Klijn Utrecht; 14. Kim Maijenburg ; 15. Cees Streng Woerden; 16. Peter van Kalmthout Rucphen; 17. Marcel Beuker Huizen; 18. Jan-Willem van Soest Houten; 19. Ron de Bruin Soest; 20. Gerard Vermeer Houten;

 

WIJK BIJ DUURSTEDE.( 2001.06.10 )

Elite/Neo/Sportkl.-a: 1. Patrick Kops Heiloo; 2. Ronald Roos Zoetermeer; 3. Oscar Verheul IJsselstein; 4. Marco Luyten Meerkerk; 5. Jeffrey Leest Zutphen;6. Patrick Kops Heiloo; 7. Dennis van Dijken Dodewaard; 8. Enrico van Laar Aalst; 9. Harry van Putten Hagestein; 10. Harry van Putten Hagestein; 11. Rob Ypenburg Nieuwegein; 12. Erwin van Leijen Ewijk; 13. Mark van Wegen Hoogland;14. David Fictoor Wijk bij Duurstede; 15. Niels Groenendijk Noordwijk; 16. Arnoud Witsenburg Driebergen; 17. Dennis van Dijken Dodewaard; 18. Frans van der Does Wilnis; 19. Luit Blom Oudewater; 20. Oscar Verheul IJsselstein;

Junioren: 1. Joost van Leijen Ewijk; 2. Erwin den Hollander Rijswijk; 3. Hendrik Visser Krimpen a/d IJssel; 4. Bram Geerts Breda; 5. Wesley van der Linden Wilnis;6. Martijn Zessen Anna Paulowna; 7. Rik Nederlof Woerden; 8. Stefan van Dorrestein Zeist; 9. Robert Wilborts Made; 10. Paul Alberts Huizen; 11. Davey RŲtmensen Leiden; 12. Patrick van Loon ís-Gravenmoer; 13. Evert Bos Lunteren; 14. Maarten Bremer Dodewaard; 15. Evert Janssen Elst; 16. Joris de Bruijn Maassluis; 17. Gijs de Jager Terschuur; 18. Michael Lohn Tilburg; 19. Roland Burgers Nieuwegein; 20. Nick Verlaan;

Sportkl.-b: 1. Peter Fils Voorburg; 2. Renť Rotscheid Kockengen; 3. Teunis Molenaar Linschoten; 4. Kees Kosterman Leersum; 5. Mark de Vaal Blaricum; 6. Martin de Jong. Vianen; 7. Rowdy van Alphen Den Haag; 8. Ron van Eck Woerden; 9. Marco Verhoef Dordrecht; 10. Renť Alblas Schie- dam; 11. Peter van Dijk IJsselstein; 12. Peter van der Velden Lekkerkerk; 13. Edwin Naron Wijk bij Duurstede; 14. Rob Tamerus Bodegraven; 15. Rico Stigter Ridderkerk; 16. Paul Gouweleeuw Wijk bij Duurstede; 17. Nico Oord Loenen a/d Vecht; 18. Jan-Willem van Soest Houten; 19. Mario Hagen Kortenhoef; 20. Gert Verdijk Heijen;

 

WIJK BIJ DUURSTEDE.( 2002.06.08 )

Junioren: 1. Eddy van IJzendoorn Tiel; 2. Joost van Leijen Ewijk; 3. Guus Magielse Est; 4. Tom Veelers Ootmarsum; 5. Jos van Emden Schiedam; 6. Wim Botman Groet; 7. Jasper Koopmans Tjalleberd; 8. Frank Strohm Oldenzaal; 9. Stefan van Dorrestein Zeist; 10. Kai Reus Winkel; 11. Erwin Binnenpoorte Raalte; 12. Vincent Weening Lelystad; 13. Jeroen Janssen Nijmegen; 14. Niek Oude Nijeweme Geesteren; 15. Wilco Hovestad Veenendaal; 16. Jeroen Horck Enschede; 17. Rembrandt StŲteler Almelo; 18. Bart Broekhuis Almelo; 19. Jim van den Berg Spakenburg; 20. Sjoerd Botter Warnsveld;

Nieuwelingen: 1. Robin van der Lijn Vianen; 2. Dennis Kreder Zevenhuizen; 3. Teun Kuster Huissen; 4. Giancarlo Brand Dordrecht; 5. Len Konings Voorburg; 6. Erik-Jan Kooiman Bergambacht; 7. Thomas Heijerman Houten; 8. Alessandro Pangrazzi Alblasserdam; 9. Michel Kreder Zevenhuizen; 10. Rik van IJzendoorn Tiel; 11. Kevin Schutte Zwolle; 12. Michel Reinhard IJsselstein; 13. Mick du Prie Amersfoort; 14. Kenny Oosterhoff Delft; 15. Tim Nederlof Maarssen; 16. Nicky Vroome Rijswijk; 17. Thim Sprenger Nieuwegein; 18. Lťon Monster Oud-Beijerland; 19. Peter van Dijk Ter Aar; 20. Jarco van Binsbergen Dodewaard;

Sportkl.-b: 1. Cor Baas Ouderkerk a/d Amstel; 2. Martin Kosterman Amersfoort; 3. Lars Rietveld Oudewater; 4. Jan-Willem van Soest Houten; 5. Martie Fransen Andelst; 6. Renť Alblas De Meern; 7. Teunis Molenaar Linschoten; 8. Tonjo Nakken Haaksbergen; 9. Adriaan van Londen Tiel; 10. Eddie Bleijenberg Vreeland; 11. Ton van 't Schip Ouderkerk a/d Amstel; 12. Richard Verbeek Den Haag; 13. Roland van Erp Best; 14. Jeroen Wesselius Amsterdam; 15. Ronald van Wieringen Leimuiden; 16. John Rutten Schijndel; 17. Rene Wiebes Mijdrecht; 18. Jeroen van Zwienen Elzen; 19. Willem Buitendijk Lekkerkerk; 20. Joost-Jan Kool Vianen;

 

WIJK BIJ DUURSTEDE.( 2002.06.09 )

Elite/Neo: 1. Arno Hartog Giessenburg; 2. Matthijs Delen Rotterdam; 3. Jan de Leeuw Ermelo; 4. Ronald Roos Zoetermeer; 5. Ralf Hamers Schijndel; 6. David Fictoor Wijk bij Duurstede; 7. Warner Boekhout Odijk; 8. Jan Weevers Hengelo; 9. Ton Griep Bergschenhoek; 10. Wim Oldenburg Uitwijk; 11. Peter Schep Lopik; 12. Niels Hamers Weert; 13. Nico van Dijk Harmelen; 14. Patrick Kops Heiloo; 15. Dennis van Dijken Dodewaard; 16. Guido Mutsaars Schijndel; 17. Frank van Rooijen Wilnis; 18. Bart Nap Montfoort; 19. Eelco Berkhout Assendelft; 20. Harko Kievit Groningen;

Dames: 1. Esther van der Helm Moordrecht; 2. Alexandra Vetter Zwitser- land; 3. Monique Knol Wezep; 4. Janny Kleinjan Almelo; 5. Andrea Bosman Amstelveen; 6. Adrie Visser Wieringerwerf; 7. Kate Bates Ouderkerk a/d Amstel; 8. Daphne Hoeve Tilburg; 9. Debby Mansveld Gasselternijveen; 10. Melanie Mansveld Drouwen; 11. Mirjam Dieleman Vlissingen; 12. Marion Brouwer Zurich; 13. Rebecca McConnell Australie; 14. Judith Helmink Maurik; 15. Marit Palland Zwolle; 16. Sandra van Veghel Rosmalen; 17. Franciska de Vries Renkum; 18. Lisa Morsink Boxtel;

Veteranen: 1. Johnny Broers Maartensdijk; 2. Dick Hoeve Elburg; 3. Ad de Kuiper Hardinxveld G.dam; 4. Hans Voorn sr. Hilversum; 5. Barend Verhagen Woerden; 6. Gerrit van der Plaats Rotterdam; 7. Jan de Nijs Diemen; 8. Piet Kralt Rijnsburg; 9. Gijs Nederlof Kamerik; 10. Johan Hendriks Hilversum; 11. Marcel Slijpen Groenekan; 12. Theo Joosten Spaarndam; 13. Chris Kolfschoten Montfoort; 14. Klaas Hoeve Elburg; 15. Wim van Tuyl Gameren; 16. Rene Wiebes Mijdrecht; 17. Herman de Jong Zoeterwoude; 18. Ruud Visser Huizen; 19. Ruud Waanders Lichtenvoorde; 20. Rene van Seumeren Utrecht;

 

WIJK BIJ DUURSTEDE.( 2003.06.21 ).

Elite/Beloften: 1. Trevor Jaaron Poad Nieuw Zeeland; 2. Ralf Hamers Schijndel;3. Arno Hartog Giessenburg; 4. Bertil Klootwijk Spaarndam; 5. Sander van der Sloot Benschop;6. Peter van der Werff Utrecht; 7. Allard Epping Hoogblokland;8. Odwin Bink Amsterdam; 9. Marcel Jacobs Nes a/d Amstel;10. Peep Mikli Estland; 11. Edward Foppen Ermelo; 12. Karl Menzies Bunnek/Australie;13. Ronald SchŁr Alkmaar; 14. Frans van der Does Wilnis;15. Tim Takken Alphen a/d Rijn; 16. Erik Averesch Elspeet; 17. Andy Knijpinga Utrecht; 18. Robin Veen Houten; 19. Patrick Kops Heiloo; 20. Vincent Weening Lelystad;

Elite/Beloften.Derny's:1. Patrick Kops Heiloo; 2. Marco Luyten Meerkerk; 3. Peep Mikli Estland; 4. David Fictoor Wijk bij Duurstede; 5. Edward Foppen Ermelo;6. Robin Veen Houten; 7. Allard Epping Hoogblokland; 8. Ronald SchŁr Alkmaar;9. Peter van der Werff Utrecht; 10. Odwin Bink Amsterdam;

Nieuwelingen: 1. Rik van IJzendoorn Tiel; 2. Michel Kreder Zevenhuizen; 3. Tim Nederlof Maarssen; 4. Arjan Dekker Hilversum; 5. Dennis Kreder Zevenhuizen;6. Remco Broers Maartensdijk; 7. Bas Eckmann Blokker; 8. Jan Hopman Bergen (NH);9. Gijs Brouwer Deventer; 10. Marco Brus Schijndel;11. IsmaŽl Kip Oldebroek; 12. Mick du Prie Amersfoort; 13. Martin van Plateringen Nieuwegein; 14. Ruud Lotz Schoonhoven; 15. Daan Boeijen Haarsteeg; 16. Tjeerd van Aurich Wijk bij Duurstede; 17. Jan van Veen Naaldwijk; 18. Patrick van Berkel Groesbeek; 19. Tom Sterrenburg Echteld; 20. Richard Frederiks Wijk bij Duurstede;

Amateurs-A: 1. Dick Hoeve Elburg; 2. Johnny Broers Maartensdijk; 3. Gijsbert Baars Leerdam;4. Maarten Westland Huizen; 5. Patrick Speijer Mierlo;6. Ronald Franken Tilburg; 7. Rene Vrins Made; 8. Marc Hulshof Gendt;9. Dennis Hakvoort Wageningen; 10. Dave van Eeden Nunspeet; 11. Emiel Joustra Utrecht;12. Hennie van der Laan Houten; 13. Michel Lodder Tiel;14. Harry van Putten Hagestein; 15. MIchel Bruinsma Elburg; 16. Rodrick Munnik Utrecht; 17. Jaco van de Kamp Harskamp; 18. Vincent van Rijsewijk Renkum; 19. Martie Fransen Andelst; 20. Peter Wiebes Mijdrecht;

 

WIJK BIJ DUURSTEDE.( 2003.06.22 ).

Elite-Vrouwen: 1. Sissy Van Alebeek Amsterdam; 2. Arenda Grimberg Almelo;3. Suzanne de Goede Zoeterwoude; 4. Lenie Dijkstra Joure; 5. Catharina Mulders Rotterdam;6. Abke Francissen Vught; 7. Angela Hillenga Finsterwolde;8. Janne Brok Delft; 9. Nynke Huitema Wolvega; 10. Frouke Oonk Eindhoven;11. Eyelien Bekkering Den Ham;12. Sandra 't Hart Heerenveen;13. HenriŽt Kuijt Hoogland; 14. Daphne Hoeve Tilburg; 15. Elisabeth Braam Warmenhuizen;16. Helma de Jong Groningen; 17. Nicolle de Bie-Leijten Belgie;18. Paulien van Etten Almere; 19. Jacqueline van Vliet Amsterdam; 20. Lisa Morsink Boxtel;

Junior-Vrouwen: 1. Marije Profijt Hoogeveen; 2. Joan Boskamp Roden; 3. Renske Doedeť Kloosterzande;4. Joukje Braam Warmenhuizen; 5. Iris Slappendel Ouderkerk a/d IJssel;6. Nathalie van Katwijk Oploo; 7. Ramona van Wijk Houten;8. Linda Dirkx Reusel; 9. Marlijn Binnendijk Zuid Scharwoude;10. Linda Kroes Raalte; 11. Christel van Bakel Gronsveld; 12. Madieke Remmerswaal Sneek;13. Sandra van Dorp Hoogmade; 14. Marjolein Nijenkamp Raalte; 15. Eveline Kaleveld Utrecht;

Nieuweling-Meisjes: 1. Monique van de Ree Willemstad; 2. Roxane Knetemann Krommenie; 3. Suzanne van Veen Naaldwijk; 4. Suzan Simons Steenbergen;5. Amanda Bongaards De Lier; 6. Maxime Groenewegen Amsterdam;7. Birgitta Wind Muiderberg; 8. Lois Hendriks Hilversum; 9. Mariska Boom Kortenhoef;10. Silke Kogelman Lemelerveld; 11. Sigrid Jochems Vianen;12. Mariska van Beem Tiel; 13. Lisanne Bouwman Paterswolde;14. Chantal van Pinxten St. Michielsgestel; 15. Annely Maaskant Zuidland; 16. Sanne Bogers Breda;

Amateurs-B: 1. Adriaan van Londen Tiel; 2. Frans Wittenberg Herveld; 3. Rik van der Tol Utrecht;4. Werner Smeenk Driel; 5. Perry Dissel Kockengen; 6. Ron van de Laan Utrecht; 7. Jeroen Wolbrink Schalkhaar; 8. Jeroen Wesselius Amsterdam;9. Johan Janssen Bemmel; 10. Joost Sterk Nieuwegein;11. Kees Kosterman Leersum; 12. Martin de Jong. Vianen; 13. Maurice Zwarter Arnhem;14. Henk Winkel Houten; 15. Jan Willemsen Driel; 16. Jeroen Spithoven Everdingen; 17. Johan Poortinga Ermelo; 18. Paul van Heijningen Rotterdam;19. Roland Draaijer Druten; 20. Addy Helleman Maassluis;

 

WIJK BIJ DUURSTEDE. ( 2004.06.12 )

Elite/Neo: 1. Marcel Alma Harskamp; 2. Arno Hartog Giessenburg; 3. Ralf Hamers Schijndel; 4. Patrick Koeman Nieuwegein; 5. Arnoud Witsenburg Driebergen; 6. Ronald Schur Alkmaar; 7. Arjan Ribbers Groenlo; 8. Marco Luyten Meerkerk; 9. Martin Vrij Hellevoetsluis; 10. Stefan Slager Rhenoy; 11. Jeroen de Joode Rotterdam; 12. Florian Smits Amsterdam; 13. Niels Hamers Weert; 14. Chris Kerkdijk Tilburg; 15. Wilfred Verhagen Woerden; 16. Camiel van den Bergh Beesd; 17. Erwin van Leijen Ewijk; 18. Johnny Brouwer Moordrecht;19. Bob Verkooijen Chaam; 20. Patrick Kops Heiloo;

Elite/Neo.Dernies: 1. Lennart van Drimmelen Haastrecht; 2. Camiel van den Bergh Beesd; 3. Florian Smits Amsterdam; 4. Roland Rozenveld Numansdorp; 5. Ronald Schur Alkmaar; 6. Marco Luyten Meerkerk; 7. David Fictoor Wijk bij Duurstede; 8. Stefan Slager Rhenoy; 9. Erwin van Leijen Ewijk; 10. Patrick Kops Heiloo;

Elite-Dames: 1. Sissy van Alebeek Schijndel; 2. Esther van der Helm Moor- drecht; 3. Claudia Witteveen Teuge; 4. Eyelien Bekkering Den Ham; 5. Iris Slappendel Ouderkerk a/d IJssel; 6. Josephine Groenveld Folsgare; 7. HenriŽt Kuijt Hoogland; 8. Eefje Ottevanger Eindhoven; 9. Daphne Hoeve Oisterwijk; 10. Marieke van Wanroij Nijmegen; 11. DaniŽlle Jansen Tiel; 12. Patricia Hermes Liempde; 13. Dorothee Grun Koln/Duitsland; 14. Pauline van Bennekom Ermelo; 15. Abke Francissen Vught; 16. Rian Nijmeijer Utrecht; 17. Monique Verstraten Roosendaal; 18. Kristel Verkooijen Chaam; 19. Mirjam van Dijk Pijnacker; 20. Kate Cullen Groot-Brittannie;

Amateurs-A: 1. Herman Reessink Stokkum; 2. Pol Nabben St. Anthonis; 3. Wilfred Veldkamp Woerden; 4. Ronald Roos Hoogstraten/Belgie; 5. Maas van Schoonhoven Ede; 6. Eddy Hermsen Ochten; 7. Vincent van Rijsewijk Renkum; 8. Emiel Borsboom Woerden; 9. Edwin Commandeur Amsterdam; 10. Dennis Hakvoort Wageningen; 11. Harry van Putten Hagestein; 12. Ron van Eck Woerden; 13. Arno van der Veen Meerkerk; 14. John van Nistelrooij Berlicum; 15. Emiel Vos Berghem; 16. Maarten Westland Huizen; 17. Lars Weijers Bemmel; 18. Arjan Rebel Velserbroek; 19. Rogier Pos Loosdrecht; 20. Patrick Derks Nijmegen;

Amateurs-B: 1. Marino Marlisa Wijchen; 2. Kees Kosterman Leersum; 3. Richard Beumer Ede; 4. Martin de Jong. Vianen; 5. Ab Nederlof Maarssen; 6. Benno Pauw Nieuwegein; 7. Bas de Vaan Druten; 8. Marcel Roseboom Ede; 9. Erwin Roubal Mijdrecht; 10. Dirk-Jan Lankhof Aalten; 11. Eibert Reyerse Harderwijk; 12. Cor Baas Ouderkerk a/d Amstel; 13. Luuk Van Vliet Linschoten; 14. Sicco de Vos Arnhem; 15. Peter van Dijk. IJsselstein; 16. Rene Wiebes Mijdrecht; 17. Dirk Jan Engelen Nijmegen; 18. Michel Alberts Ankeveen; 19. Paul Bijkerk Houten; 20. Maurice Zwarter Arnhem;

 

WIJK BIJ DUURSTEDE .( 2005.06.11 )

Junioren: 1. Arjan Dekker Hilversum; 2. Jeff Vermeulen Rotterdam; 3. Rob van Bekkum Alphen; 4. Rens Trommels Poortugaal; 5. Marco Brus Schijndel; 6. Michel Francois Hekelingen; 7. Rik van IJzendoorn Tiel; 8. Yondi Schmidt H.I. Ambacht; 9. Johim Ariesen Rhenen; 10. Tim Schreurs Amstelveen; 11. Sjors Spaargaren Kudelstaart; 12. Tim Nederlof Harmelen; 13. Mick du Prie Amersfoort; 14. Mitchell Huenders Almere; 15. Luuk van Vliet; Mijdrecht; 16. Kevin Veenhuizen Arnhem; 17. Tim Aalders Dordrecht; 18. Patrick Vliegen Veldhoven; 19. Bob Broekmeulen Wijk bij Duurstede; 20. Patrick Ruckert Volendam;

Elite-Vrouwen: 1. Arenda Grimberg Almelo; 2. Andrea Bosman Amstelveen; 3. Sandra Rombouts Rijsbergen; 4. Christine Mos De Wijk; 5. Jolanda van Dongen-Cools Middelharnis; 6. Angela Hillenga Finsterwolde; 7. Sissy van Alebeek Schijndel; 8. Janneke Vos Amsterdam; 9. Eyelien Bekkering Den Ham; 10. Marlijn Binnendijk Zuid Scharwoude; 11. Heidi de Voogd Groningen; 12. Eefje Ottevanger Eindhoven; 13. Minke van Dongen Oosterhout; 14. Marielle Kerste Harmelen; 15. Marit Palland Zwolle; 16. Elisabeth Braam Warmenhuizen; 17. Debby van den Berg Cuijk; 18. Esther Kortekaas Voorhout; 19. Patricia Hermes Liempde; 20. Joukje Braam Warmenhuizen;

Amateurs-A: 1. Arjan Ribbers Groenlo; 2. Arno van der Veen Meerkerk; 3. Emiel Borsboom Woerden; 4. Ronald Roos Hoogstraten(Belgie); 5. Eddy Hermsen Ochten; 6. Herman Reessink Stokkum; 7. Wilfred Veldkamp Woerden; 8. Pascal van Haare Cuijk; 9. Dino Tolhoek Giessen; 10. Tjerk Boom Lexmond; 11. Geert Brienen St. Anthonis; 12. Leonard van der Laan Bruchem; 13. Erwin Derksen Utrecht; 14. Kees Kosterman Leersum; 15. Gerrie Smit Hoofddorp; 16. Yoerik Graafland Bergambacht; 17. Cees Quint Deil; 18. Jean-Paul Christy Herveld; 19. Arjan Rebel Velserbroek; 20. Paul Heerschop Rotterdam;

Amateurs-B: 1. Hans Voorn sr. Hilversum; 2. Ab Nederlof Harmelen; 3. Michael van Son Velserbroek; 4. Leon Schouten Breukelen; 5. Johan Hendriks Hilversum; 6. Jeroen Kriek Wormer; 7. John Oudshoorn Amstelhoek; 8. Richard Beumer Ede; 9. Marco Halma Zaltbommel; 10. Anne-Jan Stuy Hei en Boeicop; 11. Ron Wilting Nieuwegein; 12. Michel Schoon Zaltbommel; 13. Paul Dekkers Gerwen; 14. Jaco van de Kamp Harskamp; 15. Patrick Vergeer Alphen a/d Rijn; 16. Ron van de Laan Utrecht; 17. Benno Pauw Nieuwegein; 18. Toon de Wit Vianen; 19. Maarten Wildeman Leusden; 20. Peter Haaksman Zeist;

 

WIJK BIJ DUURSTEDE.( 2006.06.10 )

Nieuwelingen: 1. Steven van Leijen Wageningen; 2. Bas ter Woord Winterswijk; 3. Ronald Dijkhuizen Nieuwegein; 4. Daan de Groot Lelystad; 5. Ivo Stronks Aalten; 6. Quintero Bloemers Almere; 7. Job Sinnige Heerhugowaard; 8. Hugo Haak Vianen; 9. Anton Tijdink Borculo; 10. Chiel Braam s-Heerenberg; 11. Arno Ikink Lichtenvoorde; 12. Bor Houwers Aalten; 13. Bas Oude Elferink Mijdrecht; 14. Niek Dunnink Zwolle; 15. Bart Aalbers Aalten; 16. Xaf Houwers Aalten; 17. Maarten van Zanten Apeldoorn; 18. Kevin Klement Diphoorn; 19. Dennis Deelen Bergambacht; 20. Pim Hoenselaar Elst.Gld;

Elite-Vrouwen/Vrouwen-B: 1. Sandra Missbach Hazerswoude-Rijndijk; 2. Loes Gunnewijk Rekken; 3. Ellen van Dijk Harmelen; 4. Angela Hillenga Rolde; 5. Eva Heijmans Diemen; 6. Christine Mos De Wijk; 7. Sharon van Essen Utrecht; 8. Vera Koedooder Bovenkarspel; 9. Sissy van Alebeek Schijndel; 10. Sandra Rombouts Rijsbergen; 11. ---;12. Irene van den Broek Utrecht; 13. Eefje Ottevanger Eindhoven; 14. Esther Pennings Amsterdam; 15. Dorien Janse Amersfoort; 16. Jolanda van Dongen Middelharnis; 17. ---;18. Henriet Kuijt Hoogland; 19. Sandra van Veghel Rosmalen;

Amateurs-A: 1. Arno van der Veen Meerkerk; 2. Emiel Borsboom Woerden; 3. Ronald Roos Hoogstraten; 4. Godert de Leeuw Ermelo; 5. Jan de Leeuw Ermelo; 6. Eddy Hermsen Ochten; 7. Willem Klerkx Erp; 8. Arnaud Stoffels Amersfoort; 9. Dave Heesbeen Oisterwijk; 10. Adrie Frijters Wageningen; 11. Xander Moerman Lexmond; 12. Nico Leroy Barneveld; 13. Erik van Klaveren Boskoop; 14. Imo de Pruijssenaere Leusden; 15. Bastian Pit Amersfoort; 16. Geert Brienen Sint Anthonis; 17. Ron van Eck Woerden; 18. Elbert van den Berg Nijkerkerveen; 19. Maarten Schaap Hilversum; 20. Yoerik Graafland Bergambacht;

Amateurs-B: 1. Frank Rijkhoff Veenendaal; 2. John Oudshoorn Amstelhoek; 3. Jaco van de Kamp Harskamp; 4. Maarten Westland Huizen; 5. Rene Alblas De Meern; 6. Bert van den Berg Dodewaard; 7. Huub de Vries Zandvoort; 8. Anne-Jan Stuy Hei en Boeicop; 9. Adriaan van Londen Tiel; 10. Patrick Vergeer Alphen aan den Rijn; 11. Benno Pauw Nieuwegein; 12. Ruud Maass Wormerveer; 13. Martijn Korstanje Utrecht; 14. Leon Schouten Breukelen; 15. Erwin Ockers Gouda; 16. Jasper de Heus Wijk bij Duurstede; 17. Johnny van den Berg Beuningen Gld; 18. Michel Lodder Tiel; 19. Arnold Jansen Bunnik; 20. Joris van Berkel Houten;

 

WIJK BIJ DUURSTEDE.( 2006.06.11 )

Elite/Beloften.Derny's: 1. Marco Luyten Meerkerk; 2. Martijn Lust Heerhugowaard; 3. David Fictoor Wijk bij Duurstede; 4. Guus Magielse Est; 5. Oscar Verheul Schoonhoven; 6. Richard Frederiks Wijk bij Duurstede; 7. Andy Knijpinga Utrecht; 8. Wim Spijkerboer Elspeet; 9. Erik Averesch Elspeet;

Elite/Beloften: 1. Marcel Alma Harskamp; 2. Joost Spring in t Veld Mijdrecht; 3. Guus Magielse Est; 4. Gerhard Klijnhout s-Gravendeel; 5. Bart Vendrig Driebergen-Rijsenburg; 6. Wim Spijkerboer Elspeet; 7. Arno Hartog Giessenburg; 8. Marco Luyten Meerkerk; 9. Oscar Verheul Schoonhoven; 10. Jan van Beckhoven Chaam; 11. Eddy van IJzendoorn Tiel; 12. Ralf Hamers Schijndel; 13. Martijn Lust Heerhugowaard; 14. Jan van Velzen Rheden; 15. Frans van der Does Wilnis; 16. Erik Averesch Elspeet; 17. Erik van Bekkum Gendt; 18. David Fictoor Wijk bij Duurstede; 19. Maurits van der Ven Utrecht; 20. Jarco van Binsbergen Dodewaard;

Junioren: 1. John van den Hengel Achterveld; 2. Pascal van Gool Oud Beijerland; 3. Jean Scholten Leidschendam; 4. Pim van Baardewijk Roosendaal; 5. Thijs Rooimans Hekendorp; 6. Dirk Janssen Hoogeveen; 7. Dimitri Veerman Huizen; 8. Barry Bel De Goorn; 9. Wesley Schless Dordrecht; 10. Steven Stenekes Almere; 11. Enno van Os Uden; 12. Dirk Visser Huizen; 13. Adri Nugter Emmeloord; 14. Robin Oost Emmen; 15. Michiel Groeneveld Heinenoord; 16. Frans van Bekkum Alphen Gld; 17. Daddi Alazzawi Maurik; 18. Ferdi Gerritse Tiel; 19. Rick de Jonge Arkel; 20. Roy Smit Geesbrug;

Masters: 1. Ronald Roos Hoogstraten; 2. Hans Voorn Hilversum; 3. Jos Nederlof Lochem; 4. Johan Hendriks Hilversum; 5. Ad de Kuiper Hardinxveld-Giessendam;6. Ton van Eijk Hillegom; 7. Lars Rietveld Oudewater; 8. Henk Ceelen Ouderkerk aan den IJssel;9. Elbert van den Berg Nijkerkerveen; 10. Ab Nederlof Harmelen; 11. Peter Haaksman Zeist; 12. Harry van Putten Hagestein; 13. Martin de Jong Vianen; 14. Jan van den Brink Veenendaal; 15. Ap Groeneveld Rhenen; 16. Benno Pauw Nieuwegein; 17. Jan-Willem van Soest Houten; 18. Rene van Seumeren Utrecht; 19. John Gademans Nieuwegein; 20. Martien van Zijl Houten;