VEENENDAAL.(
2000.04.13 )
Elite/Sportkl.-a:
1. Marcel Alma Harskamp; 2.
Heerko Gorter Werkendam; 3. Frank van Rooijen Wilnis; 4. Dennis
Hammink Dieren; 5. Ronald Roos Zoetermeer; 6. Jeroen van de
Weijer Oploo; 7. Xander Moerman Lexmond; 8. Vincent van Rijsewijk
Heelsum; 9. Godert de Leeuw Ermelo; 10. Jan de Leeuw Ermelo; 11.
Nico Vuurens Meerkerk; 12. Hein Zwinkels Monster; 13. Peter van
der Werff Utrecht; 14. Tjarco Cuppens Landgraaf; 15. Jacco
Helmink Amsterdam; 16. Andre Kraan Gouda; 17. Wesley Seigler Usa;
18. Mark van Wegen Hoogland; 19. Eric van Leijen Ewijk; 20.
Wiebe Smid Zwagerbosch;
Dames:
1. Debby Mansveld
Gasselternijveen; 2. Inge Velthuis Wageningen; 3. Abke Francissen
Rosmalen; 4. Kristy Miggels Belfeld; 5. Sissy van Alebeek
Rotterdam; 6. Astrid van Tol Nieuwveen; 7. Lenie Dijkstra Joure;
8. Anouska van der Zee Roterdam; 9. Melanie Mansveld Drouwen; 10.
Irma van der Salm Stompwijk; 11. Patrica Hermes Liempde; 12.
Angela van Smoorenburg Langeraar; 13. Sabine Gruters Schijndel; 14.
Daniella Moonen Voerendaal; 15. Danielle Jansen Geldermalsen; 16.
Maroesja Berkhout Schipluiden; 17. Annika Hansson Zweden; 18.
Miriam de Moel Waalwijk; 19. Louise Bremer Steenwijk; 20. Natasja
van Loon Dongen;
VEENENDAAL.(
2001.04.19 )
Elite/Neo/Sportkl.-a/Vet.a:
1. Marcel Alma Harskamp; 2.
Heerko Gorter Werkendam; 3. Tom Cordes Baarle-Nassau; 4. Hein
Zwinkels Monster; 5. Frank van Rooijen Wilnis; 6. Jan de Leeuw
Ermelo; 7. Edward Foppen Ermelo; 8. Andy Knijpinga Utrecht; 9.
Odwin Bink Amsterdam; 10. Mark van Wegen Hoogland; 11. David
Fictoor Wijk bij Duurstede; 12. Ad van de Boogaard Eindhoven; 13.
Ard Jansen Soest; 14. Bart van Munster Almelo; 15. Jan van Noort
Roosendaal; 16. D van Dijker; 17.
Maarten Janssen Rijssen; 18. Godert de Leeuw Ermelo; 19. Robert
van Plateringen Harderwijk;
VEENENDAAL.(
2003.04.24 ).
Amateurs-A:
1. Henk Ceelen Ouderkerk a/d
IJssel; 2. Herman Reessink Stokkum; 3. Ronald Roos Zoetermeer;
4. Erik Nieuwerth Lekkerkerk; 5. Theo Ebben Doornenburg; 6.
Stan Janssen Siebengewald; 7. Marc Gerritsen Veldhoven;8. Maikel
Govaarts Drunen; 9. Maarten Mathot Den Bosch; 10. André Grootveld
Zoetermeer; 11. Hans van Eijk Nieuw-Vennep; 12. Martijn Harteloh
Dordrecht; 13. Peter van Leeuwen Zoetermeer; 14. Eddy Hermsen
Ochten; 15. Iwan Jonkman Maassluis; 16. Harold Fischer Driel; 17.
Levinus Huenders Almere; 18. Folkwin Hulshof Utrecht; 19. Arjan
van Egdom Barneveld; 20. Michel Lodder Tiel;
VEENENDAAL.
( 2004.04.16 )
Nieuwelingen:
1. Patrick Rückert Volendam; 2.
Ruben van Wiefferen Muiden; 3. Umberto Atzori Zorgvlied; 4. Jeff
Vermeulen Rotterdam; 5. Glenn van Gool Ridderkerk; 6. Coen
Vermeltfoort Schuinesloot; 7. Maurice Vrijmoed Rijswijk; 8. Danny
Vrolijk Schipluiden; 9. Christopher Janssens Rhenen; 10. Raymond
Kreder Zevenhuizen; 11. Johim Ariesen Rhenen; 12. Stefan Limburg
Witte Paarden; 13. Gerd Steijn Ermelo; 14. Tim Aalders Dordrecht; 15.
Jens Hoeben Oldenzaal; 16. Richard van Loon Baarle Nassau; 17.
Martin van Plateringen Nieuwegein; 18. Jonathan Veldhuizen Veenendaal;
19. Jelmer Stegink Naarden; 20. Martijn Keizer Muntendam;
VEENENDAAL
.( 2005.04.15 )
Junioren:
1. Umberto Atzori Zorgvlied; 2.
Thijs Bezemer Alphen a/d Rijn; 3. Rik van IJzendoorn Tiel; 4. Marco
Brus Schijndel; 5. Mark van der Kruk Den Helder; 6. Pim Ligthart
Twisk; 7. Sjors Spaargaren Kudelstaart; 8. Joep Gengler Losser;
9. Mick du Prie Amersfoort; 10. Daan Boeijen Haarsteeg; 11.
Gijs Brouwer Deventer; 12. Jan Hilgerson Wateringen; 13. Rob van
Bekkum Alphen; 14. Mark Olieman Ede; 15. Ramon van Ede
Nieuwegein; 16. Paul Helderman Naaldwijk;17. Ruud Lotz Schoonhoven; 18.
Jop Hofsté Oldenzaal; 19. Jonathan Veldhuizen Veenendaal; 20.
Patrick van Berkel Groesbeek;
VEENENDAAL.(
2006.06.07 )
Amateurs-B:
1. Frank Rijkhoff Veenendaal; 2.
Marco Halma Zaltbommel; 3. Jaco van de Kamp Harskamp; 4. Martie Fransen
Andelst; 5. Adriaan van Londen Tiel; 6. Harold Fischer Driel; 7. Martin de Jong
Vianen; 8. Rene Alblas De Meern; 9. Anne-Jan Stuy Hei en Boeicop; 10. Henk
Winkel Houten; 11. Martijn Korstanje Utrecht; 12. Edwin Mastebroek Barneveld;
13. Hans van Leeuwen Nijmegen; 14. Walter Koster Hardinxveld-Giessendam;15.
Gerben Pouw Utrecht; 16. Jan van den Brink Veenendaal; 17. Leo Bruijstens
Schijndel; 18. Arnout Hurenkamp Enschede; 19. Joost Horstink Arnhem; 20.
Maurice Zwarter Arnhem;
VEENENDAAL
.( 2007.06.13 )
Junior-Vrouwen:
1. Anna van der Breggen Hasselt;
2. Sanne Verhart Wassenaar; 3. Daisy van der Aa Losser; 4. Britt Jochems
Vianen; 5. Jacobien Kanis Zwolle; 6. Esther Lommers Zwijndrecht; 7. Lucinda
Brand Oud Beijerland; 8. Chantal Blaak Zuidland; 9. Marieke den Otter Hoornaar;
10. Daisy Vos Tilburg;
Nieuweling-Meisjes:
1. Alien Paarhuis Rouveen; 2.
Maaike Hoek Almelo; 3. Ashley Spierings Zoetermeer; 4. Ymke Stegink Naarden; 5.
Kim de Baat Puttershoek; 6. Nancy van der Burg Delfgauw; 7. Chloë Spier
Hilversum; 8. Francis Keizer Doetinchem; 9. Sophie Borra Bennekom; 10. Anne van
de Beurcht Volkel;
Amateurs-A:
1. Bert Wolkotte Denekamp; 2.
Patrick Somsen Aalten; 3. Bop Douma Zwolle; 4. Ruud Wolkotte Denekamp; 5.
Martijn de Groot Vuren; 6. Hans Vonk Arnhem; 7. Roy Andes Heteren; 8. Godert de
Leeuw Ermelo; 9. Eddy Hermsen Ochten; 10. Dick Hoeve Elburg;
VEENENDAAL.(2008.06.11)
Junioren:
1. Wilco Kelderman Barneveld; 2.
Niels Lommers Gouda; 3. Maik Wensink Aalten; 4. Jack Vermeulen Tinte;
5. Erwin van Dijk Renswoude; 6. Wesley Kreder Zevenhuizen Zh; 7.
Martin van de Pol Amerongen; 8. Harm van der Sanden Nuland; 9.
Jaap de Vries Buitenpost; 10. Jelle Posthuma Weerselo; 11. Melvin
van Zijl Harderwijk;12. Niek Dunnink Zwolle; 13. Xaf Houwers Aalten; 14.
Steven van Leijen Wageningen; 15. Bor Houwers Aalten; 16. Kenny
Nijssen Haarlem; 17. Nils van Kooij Krimpen aan de Lek; 18.
Khalid Bounida Utrecht;19. Rutger Schellevis Stolwijk; 20. Michael
Wouterse Hoorn Hn;
Amateurs:
1. Frank Rijkhoff Veenendaal; 2.
Edwin Krijgh Keijenborg; 3. Nick Toonen Lisse; 4. Harold Fischer
Driel; 5. Berry Roelofs Groesbeek;6. Xander Moerman Vianen; 7.
Anne-Jan Stuy Hei en Boeicop; 8. Willem Hus Voorburg; 9. Peter
Haaksman Zeist;10. Daniel Borst De Meern; 11. Henny Vink Veenendaal; 12.
Marco Halma Uithoorn; 13. Ap Groeneveld Rhenen; 14. Theo Hensen
Boven-Leeuwen;15. Martin de Jong Vianen; 16. Dolf Kloosterziel
Amstelveen; 17. Remy Meeuwse Utrecht; 18. Jos Kerkhof Achterveld;
19. Fred Doeleman Alphen aan den Rijn; 20. Leo Bruijstens Schijndel;
VEENENDAAL
.( 2009.05.16 )
Elite/Beloften:
1. Wouter Wippert Oosterhesselen;
2. Coen Otterspeer Ouderkerk aan den IJssel; 3. Wouter de Groot Lochem; 4. Luuk
van Vliet Mijdrecht; 5. Martin van Plateringen Nieuwegein; 6. Niels Lommers
Gouda; 7. Wouter Neijenhuis Huissen; 8. Teun Kuster Huissen; 9. Jean Scholten
Leidschendam; 10. Gerhard Joling Krimpen aan den IJssel; 11. Erik Andrea
Deventer; 12. Sander Kreder Zevenhuizen; 13. Edwin Wielink Twello; 14. Andy
Knijpinga Utrecht; 15. Elias de Bruijne Utrecht; 16. Coen Bosch Twello; 17.
Joost Spring in t Veld Mijdrecht; 18. Maarten Janssen Rijssen; 19. Boudewijn de
Graaff Rotterdam; 20. Martin Kelderman Barneveld;
Junioren:
1. Moreno Hofland Roosendaal; 2.
Thijs Roelen Chaam; 3. Daan Olivier Oegstgeest; 4. Martin van de Pol Amerongen;
5. Andre van Plateringen Nieuwegein; 6. Daan de Groot Lelystad; 7. Jens Coppens
Noordhoek; 8. Cees-Jan Kortlever Zevenhuizen; 9. Jurriën Bosters Steenbergen;
10. Ferry Fransen Noorden; 11. Dennis van Aalst Hilversum; 12. Jordy
Buskermolen Kudelstaart; 13. Jeffreij Verweij Capelle aan den IJssel; 14.
Jeffrey Vink Veenendaal; 15. Wilco van Beusekom Geldermalsen; 16. Mike
Kruijthof Dordrecht; 17. Robbie Gevers Schijndel; 18. Khalid Bounida Utrecht;
19. Robbert Bouma Spijkenisse; 20. Martijn Pastoors Ede Gld.;
VEENENDAAL
.( 2010.08.13 )
Junioren:
1. Tom Bal Rockanje; 2. Gijs
Schefferlie Rhenen; 3. Steven Lammertink Enter; 4. Jesper Schipper Noordwijk;
5. Joey van Rhee Nijverdal; 6. Jasper Plender Almelo; 7. Bob van den Hengel
Achterveld; 8. Steven Wester Almelo; 9. Jeffrey Vink Veenendaal; 10. Martijn
van den Belt IJsselmuiden; 11. Jeroen Lankheet Haaksbergen; 12. Timo Roosen
Goirle; 13. Ruben Ubels Nijkerk; 14. Timo de Vrijer Holten; 15. Gertjan Hamstra
Ermelo; 16. Falko Iken Waddinxveen; 17. Tom Maatkamp Warnsveld; 18. Philip
Kootstra Almelo; 19. Bertrand Hartemink Amsterdam; 20. Olaf Oussoren Amerongen;
Amateurs-B:
1. Richard Beumer Ede; 2. Daan
Holdrinet Zaltbommel; 3. Gerald Seuren Vierlingsbeek; 4. Mitja van Toorenburg
Hoogland; 5. Ad Guldemeester Amersfoort; 6. John Oudshoorn Uithoorn; 7. Jos van
der Horst Nijmegen; 8. Ronald Scheffel Apeldoorn; 9. Mark Janssens Rhenen; 10.
Johnny van den Berg Beuningen; 11. Martijn Korstanje Utrecht; 12. Rene
Immerzeel Wilnis; 13. Henri van Winkoop Barneveld; 14. Immanuel van Tintelen
Baars; 15. Simon Schram Wolvega; 16. Dominic Bersee Vogelzang; 17. Ad Jonker
Veenendaal; 18. Kees van Asten Zeewolde; 19. Marco Hoek Sommelsdijk; 20. Cor
Derks Druten;
VEENENDAAL.(2011.08.19
)
Junioren/Amateurs:
1. Jochem van der Doelen Nuland;
2. Bob van den Hengel Achterveld; 3. Edwin Ophof Raalte; 4. Jeroen Lankheet
Haaksbergen; 5. Adrie Frijters Wageningen; 6. Jeroen Kaldenbach Hoorn; 7.
Rochéz Harbers Rijssen; 8. Stefan Wolffenbuttel Nigtevecht; 9. Henk de Jong
Mijdrecht; 10. Mitja van Toorenburg Almere; 11. Niels Kerkhof Amersfoort; 12.
Roger Pauwels Nijmegen; 13. Pjotr van Beek Veenendaal; 14. Cees Quint Deil; 15.
Marc Bossenbroek Barneveld; 16. Robert van Dalen Andel; 17. Gerben Nijmeijer
Veenendaal; 18. Hans Vonk Arnhem; 19. Niels Immerzeel Wilnis; 20. Jeroen Rovers
Breda;
Nieuwelingen/Sportklasse:
1. Frank Rijkhoff Veenendaal; 2.
Erwin Koedam Veenendaal; 3. Sander Pijpers Groningen; 4. Roy Andes Heteren; 5.
Martijn Budding Veenendaal; 6. Xander Moerman Vianen; 7. Marco Halma De Meern;
8. Erwin Bak Amsterdam; 9. Vincent van Rijsewijk Heelsum; 10. René van Vugt
Giessen; 11. Robin Lowik Vriezenveen; 12. Marcel Klapwijk Diemen; 13. Adriaan
van Londen Tiel; 14. Patrick Gelsema Amersfoort; 15. Johnny van den Berg
Beuningen;16. Harold Fischer Driel; 17. Johan Hendriks Hilversum; 18. Jaap de
Jong Lunteren; 19. Sander Jansen Amsterdam; 20. Patrick de Smit Nieuw-Vennep;
VEENENDAAL.(2012.08.17)
Belofte/Amateur/Junior:
1. Harm van der Sanden Nuland; 2. Jochem van
der Doelen Nuland; 3.
Andy Knijpinga Utrecht; 4. Daan van den Esschert Epse; 5. Niels
Immerzeel Wilnis; 6.
Maarten Bremer Bemmel; 7.
Jaap de Jong Lunteren; 8.
Dirk van Leuken Best; 9.
Adrie Frijters Wageningen; 10. Imo de Pruijssenaere de la Woestijne Mijdrecht; 11. Johan
Boerefijn Alphen a/d Rijn; 12. Robert van Dalen Andel; 13. Matthijs
Kuipers Utrecht; 14.
Herman ten Kate Amsterdam; 15. Martin van de Pol Amerongen; 16. Siebe
Bosman Rhenen; 17.
John van Lochem Aalten; 18. Menno van Hees Bilthoven; 19. Bop Douma
Arnhem; 20.
Jeffrey Vink Veenendaal;
Sportklasse/Nieuweling:
1. Remco Bertelink Bennekom; 2. Daan
Holdrinet Zaltbommel; 3.
Roy Andes Heteren; 4.
Arjan Seunninga Bennekom; 5. Cees Quint Deil;
6. Miguel Verhagen Oss; 7. Cor van der
Ploeg Bemmel; 8.
Ad Guldemeester Amersfoort; 9. Jorryt Matthee Utrecht; 10. Frank
Rijkhoff Veenendaal; 11.
Casper Pruijn Amsterdam; 12. Walter Koster Hardinxveld-Giessendam; 13. Gerald
Seuren Vierlingsbeek; 14.
Joost van Bezooijen Nijmegen; 15. Sven Hoekstra Landsmeer; 16. Sander
Nijhof Apeldoorn; 17.
Johnny van den Berg Beuningen; 18. Ernst Kuilder Wageningen; 19. Patrick de
Smit Nieuw-Vennep; 20.
Luuk Rutten Wageningen;
VEENENDAAL.(
2013.08.23 )
Elite/Beloften/Junioren/Amateurs:
1. Robin Wennekes Dodewaard; 2.
Adriaan Janssen Diepenveen; 3. Arvid de Kleijn Herveld; 4. Jasper Ockeloen
Arnhem; 5. Martin Kelderman Veenendaal; 6. Koen Weijers Ede; 7. Tim Ariesen
Rhenen; 8. Bor Houwers Aalten; 9. Pjotr van Beek Veenendaal; 10. Jelle Wolsink
Hengelo ov; 11. Arjan Hofman Nunspeet; 12. Martin den Hengst Veenendaal; 13.
Tom Sluiter Klijndijk; 14. Remco Bertelink Bennekom; 15. Dirk van Leuken Best;
16. Henk Klein Tijssink Hattem; 17. Beau Duvigneau Zutphen; 18. Robert van
Dalen Andel; 19. Stefan Slager Beesd; 20. Ian Richards Australie;
Nieuwelingen/Sportklasse:
1. Brian Burggraaf Velserbroek; 2.
Arjan Seunninga Ede; 3. Scott Jackson Arnhem; 4. Nick Iedema Ede; 5. Cor van
der Ploeg Bemmel; 6. Frank Egberts Amstelveen; 7. Ronny Essink Ruurlo; 8. Corne
Verwoert Opheusden; 9. Albert Jan Zielman Ede; 10. Luc van der Lecq Houten; 11.
Ruben Versloot Wageningen; 12. Hans van Eijk Nieuw-Vennep; 13. Niels van Baar
Woerden; 14. Marco Postma. Rheden; 15. Dick Kinket Hattem; 16. Gijs Jorna
Diemen; 17. Charles Poelwijk De Kwakel; 18. Berry Heuveling Tolkamer; 19. Alden
Chazan Arnhem; 20. Ad Guldemeester Amersfoort;
VEENENDAAL.(
2014.08.22 )
Junioren/Amateurs/Sportklasse:
1. Ron Paffen Milsbeek; 2. Marcel
Alma Harskamp; 3. Niels Immerzeel Wilnis; 4. Lars Rietveld Oudewater; 5. Hans
Vonk Arnhem; 6. Matijn Straatsma Utrecht; 7. Stijn Verwey Utrecht; 8. Henk de
Jong Mijdrecht; 9. Ruben Versloot Wageningen; 10. Jeroen Jansman Oosterbeek;
11. Jordy van Sambeeck Nijmegen; 12. Joris Kleinjan Gouda; 13. Niels van Baar
Woerden; 14. Jorre van der Bij Utrecht; 15. Wouter Hendriksen Varsseveld; 16.
Mathieu Krabbenborg Groenlo; 17. Robbert Schaap Voorburg; 18. Tom Reijnart
Heeswijk-Dinther; 19. Gijs Jorna Diemen; 20. Jelmer Nuijten Soest;
Amateur/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes:
1. Claudia Jongerius Hoogerheide;
2. Floor Weerink Exloo; 3. Lorena Wiebes Mijdrecht; 4. Phaedra Krol Heerde; 5.
Maaike de Heij Heteren; 6. Juul Hubert Den Haag; 7. Andrea van Loo t Harde; 8.
Karlijn Swinkels Handel; 9. Myrthe Willemsen Elst; 10. Anne de Ruiter
Polsbroek; 11. Annemiek van Doorn Utrecht; 12. Inge van der Heijden Schaijk;
13. Janneke van Doorn Utrecht; 14. Esther van der Burg Nootdorp; 15. Sanne
Vermeer Dodewaard; 16. Chantal van der Gulik Poeldijk; 17. Anouk Spies
Wageningen; 18. Delore Stougje Zuidland; 19. Liesbeth Zeeman Oudkarspel; 20. Iris
Ton Waskemeer;