UTRECHT.MALIEBAAN. ( 2003.10.05 )

Amateurs-A: 1. Johnny Broers Maartensdijk; 2. Dennis van Weel Nieuw-Vennep; 3. Edwin Commandeur Amsterdam; 4. Wilfred Veldkamp Woerden; 5. Lars Rietveld Oudewater; 6. Mark van Oostrum IJsselstein; 7. Wilfried Goes Tegelen; 8. Stefan Piet Amsterdam; 9. Robert Knol Utrecht; 10. Folkwin Hulshof Utrecht; 11. Jacco Spithoven IJsselstein; 12. Rodrick Munnik Utrecht;13. Binne de Haan Oosterwolde; 14. Henk Weerman Wolvega; 15. Hans van Eijk Nieuw-Vennep; 16. Dennis Leliveld Mijdrecht; 17. Xander Moerman Utrecht;18. Rene Alblas De Meern;19. Fedor Hes De Bilt; 20. Erwin Bartels Nieuwegein;

Amateurs-B: 1. Gjalt Jellesma Utrecht;2. Gijs Nederlof Kamerik; 3. Frans Wittenberg Herveld;4. Rinus Cerfontain Amsterdam; 5. Rik van der Tol Utrecht;6. Guus Zantingh Mijdrecht;7. Marco Lahr Eindhoven; 8. Cor van Bijnen Wervershoof;9. Henk Leurs Ouderkerk a/d Amstel; 10. Peter Vocking Utrecht;11. Ron Wilting Nieuwegein;12. Wout Cevat Hensbroek; 13. Kees Kosterman Leersum;14. Ton Saveur Lekkerkerk; 15. Rudy Coers Grootebroek; 16. Martin de Jong. Vianen;17. Ron van de Laan Utrecht; 18. Rob Driessen Arnhem;19. Erwin Roubal Mijdrecht; 20. Edwin Naron Wijk bij Duurstede;

 

UTRECHT.MALIEBAAN. ( 2004.05.02 )

Nieuwelingen: 1. Tim Dees Tholen; 2. Dennis Andriessen Ouderkerk a/d Amstel; 3. Pim Ligthart Twisk; 4. Raymond Gaasbeek Veenendaal; 5. Lars Vierbergen Oosthuizen; 6. Johim Ariesen Rhenen; 7. Ronan van Zandbeek Schijndel; 8. Maurice de Bekker Rosmalen; 9. Jeroen van der Heiden Almelo; 10. Dennis van Gaveren Nijverdal; 11. Dimitri Veerman Huizen; 12. Stefan Breemes Amsterdam; 13. Roy Pieters Zwanenburg; 14. Maik Korzelius Amsterdam; 15. Jelmer Stegink Naarden; 16. Martin van Plateringen Nieuwegein; 17. Tim Schreurs Amstelveen; 18. Mitchell Huenders Almere; 19. Lennart Blok Ďs-Gravenhage; 20. Bob Stopler Woerden;

 

UTRECHT.MALIEBAAN .( 2005.06.05 )

Amateurs-A: 1. Jurgen Lindhoud Rotterdam; 2. Arno van der Veen Meerkerk; 3. Tjerk Boom Lexmond;4. Lars Rietveld Oudewater; 5. Ronald van der Tang Voorhout; 6. Martin Schouten Schiedam; 7. Josja Graafland Bergambacht; 8. Erwin Derksen Utrecht; 9. Martijn Harteloh Dordrecht; 10. Rik de Schrijver Oosterhout; 11. Ronald Hofman Gouda; 12. Eljakim van de Sande Oldemarkt; 13. Jerry de Bruijn Harderwijk; 14. Sjoerd Timmerman Zoetermeer; 15. Robert Knol Utrecht; 16. Joost-Jan Kool Hei en Boeicop; 17. Daniel Oord Oldemarkt;18. Harrie Hofstede Zeewolde;19. Gjalt Jellesma Utrecht; 20. Stefan Blom Soest;

 

UTRECHT.MALIEBAAN.( 2006.08.27 )

Amateurs-B: 1. Gerrie Smit Hoofddorp; 2. Maarten Westland Huizen; 3. Sander Klaassen Watergang; 4. Huub de Vries Zandvoort; 5. ---; 6. Sjoerd Rammelt Utrecht; 7. Hans Hissink Arnhem; 8. Menno Helvensteijn Amsterdam; 9. Ronald Scheffel Apeldoorn; 10. John Kleijnendorst Dordrecht;

 

UTRECHT.MALIEBAAN .( 2008.08.31 )

Nieuwelingen: 1. Stefan Wolffenbuttel Nichtevecht;2. Erwin Broers Maartensdijk; 3. Derk Abel Beckeringh Amstelveen;4. Sebastiaan Pot Badhoevendorp;5. Bob van den Hengel Achterveld;6. Martijn Tusveld Utrecht; 7. Tim Meertens Heemskerk; 8. Bart Troost Zaandam; 9. Kay Kistemaker Hoorn Hn; 10. Sjoerd Boele Utrecht; 11. Tom Terlouw Amersfoort; 12. Mike Willemse s-Gravenhage;13. Robert de Jong Zeewolde; 14. Martijn Bernhard Zwanenburg;15. Quido Berrens Utrecht; 16. Danny Giethoorn Hoogeveen;17. Jochem Waterval Woudenberg;18. Florent Meijer Heino; 19. Stefan Biesheuvel Assen; 20. SamuŽl Smit Nieuwegein;

Vrouwen-B: 1. Marlies Groenewold Amstelveen;2. Liesbeth Mollema Wageningen;3. Liesbeth Zeeman Oudkarspel;4. Marsja Hoogvorst Rotterdam;5. Melissa Slewe Assendelft; 6. Mary Rose Postma Utrecht; 7. Aukje Koopmans Utrecht; 8. Claartje Schouwenaar Utrecht;9. Samantha van Steenis Hoogland; 10. Paulien van Etten Almere;

 

UTRECHT.MALIEBAAN .( 2009.08.30 )

Vrouwen-B: 1. Birgitta Roos Utrecht; 2. Eveline de Groot Zoetermeer; 3. Bernadette Jeremiasse Zaandam; 4. Mary Rose Postma Utrecht; 5. Marjolein Bosson Kortenhoef; 6. Anneke Lubeek Puttershoek; 7. Jolien Janssen Utrecht; 8. Hanneke Mulder Groningen; 9. Danielle de Jong Haarlem; 10. Kim Boterenbrood Groningen; 11. Arwen Altenburg Culemborg; 12. Linda Groenveld Utrecht; 13. Liesbeth Zeeman Oudkarspel; 14. Marsja Hoogvorst Rotterdam; 15. Tamara Schijff Utrecht; 16. Alies van der Wal Wijnjewoude; 17. Eveline Staal Utrecht; 18. Nathalie Bosson Kortenhoef; 19. Susanne Frederiks Wijk bij Duurstede;

Amateurs-A: 1. Robert de Poel Dordrecht; 2. Jefte de Bruin Nijmegen; 3. Adrie Frijters Wageningen; 4. Niels Kerkhof Achterveld; 5. Cor van Leeuwen. Ermelo; 6. Robin de Pruyssenaere de la Woestijne Leusden;7. Jaap Visscher Sliedrecht; 8. Henk Jan Borghuis Rijssen; 9. Arno van der Veen Meerkerk; 10. Chris Heiberg Rotterdam; 11. Bjorn Beldman Rijssen; 12. Emiel Borsboom Woerden; 13. Jan Buisman Ouderkerk aan den Amstel; 14. Marcel Witte Amsterdam; 15. Cees Quint Deil; 16. Arnoud Witsenburg Driebergen-Rijsenburg; 17. Remy Meeuwse Utrecht; 18. Niels Schenk Amsterdam; 19. Marthijn van den Heuvel Zwolle; 20. Matthijs Kuipers Utrecht;

 

UTRECHT.MALIEBAAN .( 2010.08.29 )

Amateurs-A: 1. Paul Heij Haarlem; 2. Robert de Poel Dordrecht; 3. Marcel Jacobs Uithoorn; 4. Martijn de Groot Vuren; 5. Michael McKay Hillegom; 6. Pieter Homan Uithoorn; 7. Arnoud Witsenburg Driebergen-Rijsenburg; 8. Emiel Borsboom Woerden; 9. Joost VermuŽ Utrecht; 10. Mark van Manen Hattem; 11. Maarten Hol Assendelft; 12. Daan Sindelka Hoogland; 13. Hans van Eijk Nieuw-Vennep; 14. Pierre Deen Amsterdam; 15. Matthijs Kuipers Utrecht; 16. John Spruit Nootdorp; 17. Gijs Brouwer Maastricht; 18. Remy Meeuwse Utrecht; 19. Barrie van Reeden Druten; 20. Jeroen Wesselius Voorburg;

 

UTRECHT.MALIEBAAN.( 2015.06.14 )

Amateur/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes: 1. Merel Hofman Bleiswijk; 2. Sanne Vermeer Dodewaard; 3. Tamara de Graaf Apeldoorn; 4. Eva Jonkers Staphorst; 5. Iris Ton Waskemeer; 6. Michelle de Graaf Apeldoorn; 7. Charlotte Kool Kortenhoef; 8. Tessa Paardekooper Groenlo; 9. Phaedra Krol Heerde; 10. Anne van Rooijen Driel 11. Astrid Slob Langerak; 12. Lieke v.d. Draaij Dordrecht; 13. Rachelle van Kappel Woerden; 14. Emma Engbers Utrecht; 15. Kristine Wijdenes Opperdoes; 16. Kirstie van Haaften De Meern; 17. Mariska Kruidenier Abbenbroek; 18. Amber van der Hulst Hazerswoude; 19. Annemiek van Doorn Utrecht; 20. Larissa Mesker Hoornaar

Masters 60+: 1. Gijs Nederlof Kamerik; 2. Joop Jansen Wijchen; 3. Aat Kool Loosdrecht; 4. Benno Pauw Nieuwegein; 5. Lex Goudswaard Houten; 6. Piet Hoevers Houten; 7. Gerard Albrink Uitgeest; 8. John Martin Hoek van Holland; 9. Twan den Braber Hoeven; 10. Arie Blomberg Kedichem; 11. Ab ter Maten Scherpenzeel; 12. Jaap Spoor Rijswijk Zh; 13. Leo de Vet Koedijk; 14. Paul de Vre Hooglanderveen; 15. Henny Hoevers Utrecht; 16. Hans van Dijk Nieuwegein; 17. Aad Vingerling s-Gravendeel;

 

UTRECHT.MALIEBAAN.( 2016.06.19 )

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Martin van Plateringen Almere; 2. Elias de Bruijne Utrecht; 3. Daan van Meeuwen Utrecht; 4. Remco Bertelink Ede; 5. Ferry de Ruiter Putten; 6. JuliŽn Smink Nijkerk; 7. Erwin Broers Maartensdijk; 8. Marc Scholman Montfoort; 9. Jasper de Heus Wijk bij Duurstede; 10. Marcel Prakken Utrecht; 11. Martijn Broekman Utrecht; 12. Ronald Ligtenberg Leimuiden; 13. Jordy Beuker Huizen; 14. Martijn Venterink Losser; 15. Sven Roggeveen Utrecht; 16. Frank Visser Utrecht; 17. Ron Bol Utrecht; 18. Bas Boenders Utrecht; 19. Henne van Zanten Nijkerk; 20. Thijs van Zon Bunnik;

Amateurs/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes: 1. Lorena Wiebes Mijdrecht; 2. Phaedra Krol Heerde; 3. Tessa Paardekooper Groenlo; 4. Carmen Pol Tubbergen; 5. Astrid Slob Langerak; 6. Quinty Ton Geldermalsen; 7. Lisanne Nauta Amersfoort; 8. Julia Looman Montfoort; 9. Hanneke Mulder Utrecht; 10. Pien Limpens Obbicht; 11. Sally Visser Veenendaal; 12. Anneloes Leppers Veenendaal; 13. Anne Kras Hoorn; 14. Veronique Rap Utrecht; 15. Claartje Schouwenaar Utrecht; 16. Liesbeth Zeeman Oudkarspel; 17. Sabrina Opstal Rijnsburg; 18. Birte Schuman Duitsland; 19. Anouk Verschuren Streefkerk; 20. Lisa Winters Hasselt;

Masters 60+: 1. Barend Verhagen Woerden; 2. Bert Bakker Zaandam; 3. Willem Hus Voorburg; 4. Maas van Beek Barneveld; 5. Hans van Bavel Sint Anthonis; 6. Arie Blomberg Kedichem; 7. Benno Pauw Nieuwegein; 8. Ron Smit Zandvoort; 9. Fred de Kinkelder Groenlo; 10. Piet Gruteke Rotterdam; 11. Jan van der Wel Austerlitz; 12. Menno Hillebregt Hillegom; 13. Robin Schuman Duitsland; 14. Piet Hoevers Houten; 15. Dick Commandeur Sint Pancras; 16. Jos van Wegen Hoogland; 17. Jaap Spoor Rijswijk Zh; 18. John Martin Hoek van Holland; 19. Guus Zantingh Mijdrecht; 20. Ben de Bruin Uithoorn;

 

UTRECHT.MALIEBAAN.(2017.06.25)

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Elias de Bruijne Utrecht; 2. Matijn Straatsma Utrecht; 3. Roderik Egberink Bussum; 4. Jasper Verkuijl Baarn; 5. Bart Lemmen Utrecht; 6. Lex Ligtenberg Utrecht; 7. Arnout Kempenaar Dronten; 8. Herman ten Kate Utrecht; 9. Henk-Jan van den Hoorn Utrecht; 10. Daan Switters Utrecht; 11. Kamiel Vleeming Zwolle; 12. Roeland Mennink Utrecht; 13. Arnoud Witsenburg Driebergen; 14. Tom Koeleman Utrecht; 15. Joel Verlee Sleeuwijk; 16. Daniel Marsmans Utrecht; 17. Menno van Hees Utrecht; 18. Roel de Vries Utrecht; 19. Frank Visser Utrecht; 20. Bart Vreugdenhil Haarlem;

Masters 60+: 1. Ron Paffen Milsbeek; 2. Bert Bakker Zaandam; 3. Barend Verhagen Woerden; 4. Ron Smit Zandvoort; 5. Hans van Bavel Sint Anthonis; 6. MichaŽl Bolle Wezep; 7. Gijs Nederlof Kamerik; 8. Arie Blomberg Kedichem; 9. Benno Pauw Nieuwegein; 10. Jan van der Wel Austerlitz; 11. Piet Kralt Rijnsburg; 12. Hans Lap Hendrik-ido-Ambacht; 13. Jaap Spoor Rijswijk Zh; 14. Cor van Bijnen Andijk; 15. Marc de Bokx Amsterdam;