HOOGLAND.(
2001.05.06 )
Elite/Neo:
1. Marco Bos Roden; 2.
Marcel Alma Harskamp; 3. Peep Mikli Barneveld; 4. Godert de Leeuw
Ermelo; 5. Mark ter Schure Rheeze; 6. Vincent ter Schure Rheeze;
7. Luit Blom Oudewater; 8. Maarten Lenferink Tubbergen; 9.
Lambertus Moes Wageningen; 10. Warner Boekhout Odijk; 11. Harry
van Putten Hagestein; 12. Alfred de Bruin Stolwijk; 13. Geert
Fekken Scharsterbrug; 14. Wim Oldenburg Uitwijk; 15. Edward
Foppen Ermelo; 16. Cor van Leeuwen Musselkanaal; 17. Jan de Leeuw
Ermelo; 18. Hugo Kok Amersfoort; 19. Martin Bekking Apeldoorn;
20. Henne van Zanten Nijkerkerveen;
Sportkl.-a:
1. Edwin Maalderink Elst; 2.
Rogier Pos Kortenhoef; 3. Hans Voorn.sr Hilversum; 4. Cees Quint
Echteld; 5. Eddy Hermsen Ochten; 6. Marcel Slijpen Groenekan; 7.
Ralph Meijer Utrecht; 8. Johan Hendriks Hilversum; 9. Hans
Schuurman Utrecht; 10. Henry Motshagen Nijkerkerveen; 11. Robert
Knol Utrecht; 12. Guido van Meeteren Nieuwegein; 13. Rik van
Putten IJsselmuiden; 14. Wilco van Dijk Zwolle; 15. Gerrit Lenten
Nieuwegein; 16. Martijn Arensman Deil; 17. Jan Mijwaart
Kortenhoef; 18. Richard Roordink Wezep; 19. Joey Slootman
Amersfoort; 20. Marco Bergman Groningen;
HOOGLAND.(
2001.06.05 )
Elite/Neo:
1. Marco Bos Roden; 2. Marcel
Alma Harskamp; 3. Peep Mikli Barneveld; 4. Godert de Leeuw
Ermelo; 5. Mark ter Schure Rheeze; 6. Vincent ter Schure Rheeze;
7. Luit Blom Oudewater; 8. Maarten Lenferink Tubbergen; 9.
Lambertus Moes Wageningen; 10. Warner Boekhout Odijk;
Sportkl.-a:
1. Edwin Maalderink Elst; 2.
Rogier Pos Kortenhoef; 3. Hans Voorn.sr Hilversum; 4. Cees Quint
Echteld; 5. Eddy Hermsen Ochten; 6. Marcel Slijpen Groenekan; 7.
Ralph Meijer Utrecht; 8. Johan Hendriks Hilversum; 9. Hans
Schuurman Utrecht; 10. Henry Motshagen Nijkerkerveen;
HOOGLAND.(
2002.05.05 )
Elite/Neo:
1. Jan de Leeuw Ermelo; 2.
Marcel Alma Harskamp; 3. Elbert van den Berg Nijkerkerveen; 4.
Hugo Kok Amersfoort; 5. Andy Knijpinga Utrecht; 6. Harry van
Putten Hagestein; 7. Ton Schoonman Hardenberg; 8. Nash Kent
Australie; 9. Andras van Hoeijen Amersfoort; 10. Jeroen Schmitz
Utrecht; 11. David Fictoor Wijk bij Duurstede; 12. Dennis Kok
Amersfoort; 13. Robert Reijers Amersfoort; 14. Edward Foppen
Ermelo; 15. Arno van der Veen Meerkerk; 16. Ben van Egmond
Lemelerveld; 17. Warner de Boer Dronten; 18. Ronald Schuiling
Hoogland; 19. Koen van der Eerden Nieuwegein; 20. Bart Nap
Montfoort;
Sportkl.-a:
1. Ronald Roos Zoetermeer; 2.
Wilfred Veldkamp Woerden; 3. Dick Hoeve Elburg; 4. Rik van Putten
Ijsselmuiden; 5. Roelof Compagner Staphorst; 6. John van der Veen
Leiden; 7. Folkwin Hulshof Utrecht; 8. Peter Fils Voorburg; 9.
Henk-Jan Dozeman Wageningen; 10. Hans Voorn sr. Hilversum; 11.
Rene Melk Assendelft; 12. Klaas-Roel Koelewijn Hoogland; 13. Egon
Nanninga Lelystad; 14. Nathan Lootsma Leeuwarden; 15. Edwin
Commandeur Amsterdam; 16. Jacco Spithoven IJsselstein; 17. Barry
Bakker Nijkerk; 18. Ron Wilting Nieuwegein; 19. Bart Besemer
Leuvenheim; 20. Niels Bergman Groningen;
HOOGLAND.(
2003.05.04 ).
Elite/Beloften:
1. Gerard Windhouwer Oostzaan; 2.
Martijn Lust Heerhugowaard;3. Marcel Alma Harskamp;4. Godert de Leeuw Ermelo;
5. Tom Cordes Baarle Nassau;6. Nico Vuurens Meerkerk; 7. Marco
Luyten Meerkerk;8. Trevor Jaaron Poad Nieuw Zeeland; 9. Jan Weevers
Hengelo; 10. Peter de Bruin Stolwijk;11. Dennis de Jong. Montfoort; 12.
Martijn van Zessen Anna Paulowna;13. Sieger Haakma Beetsterzwaag; 14.
Oscar Verheul Schoonhoven;15. Johan Procee Groningen; 16. Wim Oldenburg
Uitwijk; 17. Arjan Hendriks Hoevelaken; 18. Vincent Spierings
Alkmaar; 19. Ben van Egmond Nijverdal; 20. Marc Kamphuis
Harbrinkhoek;
Amateurs-A:
1. Peter van de Reep Hillegom; 2.
Rick Krijt Koog a/d Zaan; 3. Iwan Jonkman Maassluis;4. Dick Hoeve
Elburg; 5. Dennis van Weel Nieuw-Vennep;6. Maas van Schoonhoven Ede; 7.
Jan-Martien van de Wetering Elburg; 8. Gerben van de Reep Hillegom; 9.
André Grootveld Zoetermeer; 10. Emiel Borsboom Woerden;11. Peter Jordaan
Maassluis; 12. Ronald Roos Zoetermeer;13. Henk Ceelen Ouderkerk a/d
IJssel; 14. Wilfred Veldkamp Woerden;15. Cor Baas Ouderkerk a/d Amstel;
16. Eddy Hermsen Ochten; 17. Cees Quint Tiel;18. Ronald Franken
Tilburg; 19. Arjan Huiskamp Heerde; 20. Folkwin Hulshof Utrecht;
HOOGLAND.
( 2004.05.02 )
Amateurs-B:
1. Gilbert Nuijten Zwaag; 2.
Patrick van Gortel Apeldoorn; 3. Jan de Nijs Diemen; 4. Richard
Konijn Abbekerk; 5. Hans Bal Delft; 6. Sjaak Olsthoorn
Schipluiden; 7. Maurice de Bruijn Haarlem; 8. Willem Buitendijk
Lekkerkerk; 9. Ap Groeneveld Veenendaal; 10. Ron Wilting
Nieuwegein; 11. Maarten Sijmons Landsmeer; 12. Herbert Schut
Lelystad; 13. Rob Westerink Almere; 14. Jan Goedhart
Hardinxveld-Giessendam; 15. Peter Haaksman Zeist; 16. Richard van
den Burg Velserbroek; 17. Jos Dijkman Enkhuizen; 18. Klaas Veerman
Huizen; 19. Peter van Dijk. IJsselstein; 20. Erwin Roubal
Mijdrecht;
Elite/Neo:
1. Nico Vuurens Meerkerk; 2.
Patrick Koeman Nieuwegein; 3. Stefan Slager Rhenoy; 4. Kees Hagen
Ermelo; 5. Marco Luyten Meerkerk; 6. Warner de Boer Dronten; 7.
Jeroen Horck Enschede; 8. Jasper Nijkamp Zwolle; 9. Arnoud
Witsenburg Driebergen; 10. Arjan Molenaar Moerkapelle; 11. Frank
Visser Gouda; 12. Sander van Amerongen Rheden; 13. Klaas-Roel
Koelewijn Hoogland; 14. Gerard Windhouwer Oostzaan; 15. Oscar
Verheul Schoonhoven; 16. Erik Averesch Elspeet; 17. Reinier
Lamberts Bunschoten; 18. Mark van Wegen Hoogland; 19. Mark van
Wegen Hoogland; 20. Rudy Coers Grootebroek;
HOOGLAND
.( 2005.05.08 )
Elite/Belofte:
1. Godert de Leeuw Ermelo; 2.
Tom Cordes Baarle Nassau; 3. Nico Vuurens Meerkerk; 4. Alfred de
Bruin Stolwijk; 5. Marcel Alma Harskamp; 6. Martijn Lust
Heerhugowaard; 7. Gerard Windhouwer Oostzaan; 8. Johan Dalstra
Buitenpost; 9. Jan de Leeuw Ermelo; 10. Oscar Verheul
Schoonhoven; 11. Henk Tissingh De Wijk; 12. Edward Foppen Ermelo;
13. Mark van Wegen Hoogland; 14. David Bakker Utrecht; 15.
Jorg van Oostende Soest; 16. Barry Bakker Lisse; 17. Bert Dekker
Lekkerkerk; 18. Jeroen Schmitz Utrecht;19. Arnoud Witsenburg Driebergen;
20. Paul van der Veen Gieterveen;
Amateurs-B:
1. Hans Voorn sr. Hilversum; 2.
Tom Sluiter Huissen 3. Johan Hendriks Hilversum; 4. Leon Schouten
Breukelen; 5. Frans Wittenberg Herveld; 6. Martin de Jong Vianen;
7. Hans Hissink Arnhem; 8. Michael van Son Velserbroek; 9.
Richard Beumer Ede; 10. Ron Paffen Milsbeek; 11. Richard Konijn
Abbekerk; 12. John van Wessel Haaksbergen; 13. Christian
Wagemakers Sprang Capelle; 14. Edwin Krijgh Keyenborg; 15. Dennis
Rijkers St. Michielsgestel; 16. Jan Willemsen Driel; 17. Peter
Haaksman Zeist; 18. Serge Brons Hoevelaken; 19. Marcel Roseboom
Ede; 20. Bart-Jan van Barneveld Doorn;
HOOGLAND.(
2006.05.07 )
Elite/Beloften:1. Marcel Alma Harskamp; 2. Gerard Windhouwer Oostzaan;
3. Alfred de Bruin Stolwijk; 4. Vincent van Rijn Leusden; 5. Bart Vendrig
Driebergen-Rijsenburg; 6. Dennis van Dijken Bemmel; 7. Nico Vuurens Meerkerk;
8. Ronald Schur De Kwakel; 9. Marco Bos. Leek; 10. Martin Kelderman Barneveld;
11. Andy Knijpinga Utrecht; 12. Dennis Kreder Zevenhuizen Zh; 13. Oscar Verheul
Schoonhoven; 14. Leon van Strien Harderwijk; 15. Maarten Bremer Dodewaard; 16.
Leon van Leusen Wezep; 17. Gerard van Dijk Roden; 18. Rik Nederlof Woerden; 19.
Wouter Heiligenberg Joure; 20. Sander van Amerongen Rheden;
Amateurs-B:
1. Marco Riemen Gouda; 2. Hans Bal
s-Gravenhage; 3. Jaco van de Kamp Harskamp; 4. Christian Wagemakers
Sprang-Capelle; 5. Richard Konijn Abbekerk; 6. Maarten Westland Huizen; 7. Ron
van de Laan Utrecht; 8. Mario Hagen Kortenhoef; 9. Adriaan van Londen Tiel; 10.
Martijn Korstanje Utrecht; 11. Marcel Slijpen Groenekan; 12. Edwin Mastebroek
Barneveld; 13. Wim Proper Epe; 14. Richard Kruithof. Spijkenisse; 15. Freddy
Keller Deventer; 16. John Kleijnendorst Dordrecht; 17. Ron Mol. s-Gravenhage;
18. Peter Haaksman Zeist; 19. Bas van Meeteren Haarlem; 20. Anne-Jan Stuy Hei
en Boeicop;
HOOGLAND.(
2007.05.06 )
Elite/Beloften:
1. Robin Veen Houten; 2. Gerard
Windhouwer Oostzaan; 3. Dennis van Dijken Bemmel; 4. Nicky de Vroome Rijswijk
Zh; 5. Arnoud Witsenburg Driebergen-Rijsenburg; 6. Andy Knijpinga Utrecht; 7.
Edward Foppen Ermelo; 8. Nico Vuurens Meerkerk; 9. Patrick Koeman Nieuwegein;
10. Marco Luyten Meerkerk; 11. Christiaan Jurgens 12. Bob Pennings Boxtel; 13.
Dennis Kreder Zevenhuizen Zh; 14. Guido Benthem Velp Gld; 15. Aloys van Duuren
Hoogeveen; 16. Ramon van Ede Nieuwegein; 17. Warner de Boer Harderwijk; 18. Jan
van Velzen Rheden; 19. Wim Spijkerboer Elspeet; 20. Henk Tissingh De Wijk;
Amateurs-B:
1. Rick Krijt Koog aan de Zaan; 2.
Arjan Seunninga Ede Gld.; 3. Ron Dooyeweerd Harderwijk; 4. Edwin Mastebroek
Barneveld; 5. Hans Voorn Hilversum; 6. Xander Moerman Vianen; 7. Anne-Jan Stuy
Hei en Boeicop; 8. Jaco van de Kamp Harskamp; 9. Dennis Rijkers Sint Michielsgestel;
10. Michael Ruska Volendam; 11. Jan Alma Otterlo; 12. Henk-Jan Buis Enkhuizen;
13. Vincent Sokolowski Veenendaal; 14. Eddie Van Der Grijn Ameide; 15. Marco
Riemen Gouda; 16. Ron Mol s-Gravenhage; 17. Martin van der Meijden Brakel; 18.
Rogier Pos Hilversum; 19. Jos Dijkman Bovenkarspel; 20. Frank van de Westelaken
Sint Michielsgestel;
HOOGLAND.
( 2008.05.04 )
Elite/Beloften:
1. Rob Disseldorp Rijpwetering;
2. Dennis Luyt Haarlem; 3. Marcel Alma Harskamp; 4. Leander
Schreurs Elburg; 5. Paul de Rooij Deventer; 6. Sander Lormans
Heemskerk; 7. Dennis van Dijken Bemmel; 8. Jorne Videler
Amstelveen; 9. Nick Borst Leiden; 10. Johnny van Diermen
Bunschoten/Spakenburg; 11. Jaron van Diermen Bunschoten/Spakenburg; 12.
John van den Hengel Achterveld; 13. Tom Vermeer Leusden; 14.
Jasper van der Pijl Alphen a/d Rijn; 15. Pieter-Paul de Weerd t Harde;
16. Hilbert Wagenaar Epe; 17. Tjeerd van Aurich Wijk bij Duurstede;
18. Johim Ariesen Rhenen; 19. Jordy Beuker Huizen; 20. Gerard
Windhouwer Oostzaan;
Amateurs-B:
1. Richard Wagers Amersfoort; 2.
Hans Voorn Hilversum; 3. Eddy Gevers Schijndel; 4. Erik Hooyman
Enkhuizen; 5. Frank Rijkhoff Veenendaal; 6. Peter Haaksman Zeist;
7. Jos van Ginneken Etten-Leur; 8. Henny Vink Veenendaal; 9.
Peter Fils Voorburg; 10. Ron van Rijswijk Zoetermeer; 11. John
Kleijnendorst Dordrecht; 12. Harry van Putten Hagestein; 13.
Marco Riemen Gouda; 14. Paul Alberts Kortenhoef; 15. Edwin
Mastebroek Barneveld; 16. Rogier Pos Hilversum; 17. Eibert
Reyerse Harderwijk; 18. Gerran Halfwerk Zwolle; 19. Eric de Vries
De Goorn; 20. Maarten Nederveen Den Bosch;
HOOGLAND
.( 2009.05.03 )
Elite/Beloften/Amateurs-A:
1. Robert Berk Koudekerk aan den
Rijn; 2. André van Reek Nieuw-Vennep; 3. Marcel Alma Harskamp; 4. Paul de Rooij
Deventer; 5. Jorne Videler Amstelveen; 6. Johan Berk Koudekerk aan den Rijn; 7.
Wouter de Groot Lochem; 8. Harm Bronkhorst Lisserbroek; 9. Nico Vuurens
Meerkerk; 10. Wouter Mesker Noordeloos; 11. Bart Vendrig Maurik;12. Sierd
Steiginga Exmorra; 13. Jorg van Oostende Utrecht; 14. Julian van Dijk
Zwartsluis; 15. Chris Opie Engeland; 16. Frank Niewold Lisse; 17. Ton Slippens
Schagen; 18. Bob Jonkheer Lisse; 19. Dennis Voskuilen Amersfoort; 20. Brian
Bulgac Almere;
Amateurs-B:
1. Frank Rijkhoff Veenendaal; 2.
John Eggers Ridderkerk; 3. Quentin Martin Hoek van Holland; 4. Jan Alma
Otterlo; 5. Ron Dooyeweerd Harderwijk; 6. Richard Konijn Abbekerk; 7. Hans
Voorn Hilversum; 8. Edwin Mastebroek Barneveld; 9. Edwin de Graaff De Kwakel;
10. Ron Mol s-Gravenhage; 11. Dick Ariesen Rhenen; 12. Marcel Meeuwsen
Elst.Gld; 13. John Kleijnendorst Dordrecht; 14. Erwin Koedam Veenendaal; 15.
Zeger van der Wilt Vught; 16. Gerran Halfwerk Zwolle; 17. Henny Vink
Veenendaal; 18. Mitja van Toorenburg Hoogland; 19. Sven Roggeveen Den Hoorn;
20. Frans Biesheuvel Heenvliet;
HOOGLAND.(2010.05.02)
Elite/Beloften: 1. Jelmer Asjes Koog aan de Zaan; 2. Mark van Wegen
Amersfoort; 3. Niels Pieters Hoofddorp; 4. Dennis Voskuilen Amersfoort; 5. Lars
van de Vall Ouderkerk a/d Amstel; 6. Sjoerd Botter Veenendaal; 7. Leon Burger
Amsterdam; 8. Wouter van Zanten Apeldoorn; 9. Martin van de Pol Amerongen; 10.
Jefte de Bruijn Nijmegen; 11. Joris de Boer t Veld; 12. Jannis Nikolakakis Koog
aan de Zaan; 13. Ruurd-Jan Zwarts Lelystad; 14. Peter Merx Warfhuizen; 15. Daan
van den Berg Veenendaal; 16. Gerard Windhouwer Oostzaan; 17. Christiaan de Rijk
De Meern; 18. Patrick Groenestein Hoogland; 19. Jasper Hamelink Heino; 20.
Maarten Berrevoets Didam;
Amateurs-B:
1. Brian Burggraaf Hoofddorp; 2.
Hans Voorn Hilversum; 3. Arjan Seunninga Ede; 4. Mitja van
Toorenburg Hoogland; 5. Henk de Jong Mijdrecht; 6. Edwin
Mastebroek Barneveld; 7. Robert Reijers Dordrecht; 8. Cor van der
Ploeg Bemmel; 9. Roy Lennings Enkhuizen; 10. Jeroen de Jager
Andijk; 11. Egon Nanninga Lelystad; 12. Manuel Hezeman Apeldoorn;
13. Ronald Scheffel Apeldoorn; 14. Ron Wilting Nieuwegein; 15.
Rogier Pos Hilversum; 16. Paul van Heijningen Rotterdam; 17.
Wilco van Dijk Zwolle; 18. Leon Schouten Breukelen; 19. Cor Derks
Druten; 20. Fred de Kinkelder Groenlo;