AMERSFOORT.KLEIN-ZWITSERLAND.(
2000.05.14 )
Elite/Neo: 1. ---; 2. ---; 3. ---;
Sportkl.-A/B/Vet: 1. ----; 2. ---; 3. ---;
AMERSFOORT.KLEIN-ZWITSERLAND.(
2001.05.27 )
Elite/Neo/Sportkl.-a/Vet.a:
1. Mark van Wegen Hoogland; 2.
Vincent van Rijn Leusden; 3. Rob Ypenburg Nieuwegein; 4. Edwin
Wielink Deventer; 5. Andy Knijpinga Utrecht; 6. Jeffrey Leest
Zutphen; 7. Bert Dekker Lekkerkerk; 8. Pascal Arts. Ede; 9.
Frank van de Hoef Hooglanderveen; 10. Casper Helling Amsterdam; 11.
Lambertus Moes Wageningen; 12. Jarko van der Stelt Eindhoven; 13.
Jan Grit Nieuwegein; 14. Andras van Hoeijen Amersfoort; 15. Hugo
Kok Amersfoort; 16. Robert van Plateringen Harderwijk; 17. Guido
van Benthem 18. Jan de Leeuw
Ermelo; 19. Edwin Zeevalkink Deventer; 20. Auke Broex Ouderkerk
a/d Amstel;
Sportkl.-b/Vet.-b:
1. Frans Wittenberg Herveld; 2.
Jaco van der Mark De Lier; 3. René Rotscheid Kockengen; 4. Paul
van Steijn Leiden; 5. Tonnie Gijsbers Helmond; 6. Maurice Zwarter
Arnhem; 7. Kees Kosterman Leersum; 8. Ron Goos Rotterdam; 9.
Rene Bastiaansen Wageningen; 10. Theo Broers. Tienhoven; 11. Hugo
Trollmann Hoogland; 12. Cees Wildschut Amersfoort; 13. Martin
Kerkhoff Raamsdonksveer; 14. Peter de Jong Hilversum; 15. Jan
Vlastuin Scherpenzeel; 16. Koos Nijland Harderwijk; 17. Adri
Kraan Gouda; 18. Hans Hofman Gouda; 19. Jan-Willem van Soest
Houten; 20. Toon de Wit Vianen;
AMERSFOORT.KLEIN-ZWITSERLAND.(
2002.06.02 )
Elite/Neo:
1. Dennis van Dijken Dodewaard;
2. Elbert van den Berg Nijkerkerveen; 3. Robin Veen Houten; 4.
Vincent van Rijn Leusden; 5. Rob Ypenburg Nieuwegein; 6. Andy
Knijpinga Utrecht; 7. Erwin van Leijen Ewijk; 8. Erik Berk
Assendelft; 9. René Beuker Bussum; 10. Arnoud Witsenburg
Driebergen; 11. Casper Helling Ooij; 12. Richard Visscher
Zoetermeer; 13. Ben van Egmond Lemelerveld; 14. Jan van Herwijnen
Amsterdam; 15. Marco Luyten Meerkerk; 16. Jeroen van de Weijer
Oploo; 17. Ton Schoonman Hardenberg; 18. Joost Hectors Utrecht;
19. Alexander van Bavel Sint Anthonis; 20. Klaas-Roel Koelewijn
Hoogland;
Veteranen:
1. Gijs Nederlof Kamerik; 2.
Adriaan van Londen Tiel; 3. Theo Schlijper Linschoten; 4. Ad de
Kuiper Hardinxveld G.dam; 5. Marcel Slijpen Groenekan; 6. Jan de
Nijs Diemen; 7. Jeroen van Hoeijen Amsterdam; 8. Hans Voorn sr.
Hilversum; 9. Ruud Wissel; 10.
Barend Verhagen Woerden; 11. Johnny Broers Maartensdijk; 12.
Robert Kroep Hoek van Holland; 13. Johan Hendriks Hilversum; 14.
Jan Goedhart Hardinxveld-Giessendam; 15. Ruud Waanders Lichtenvoorde;
16. Theo Joosten Spaarndam; 17. Rene Bastiaansen Wageningen; 18.
Hans van den Putte; 19. Chris Kolfschoten Montfoort; 20.
Jan-Willem van Soest Houten;
AMERSFOORT.KLEIN-ZWITSERLAND.(
2003.05.25 ).
Elite/Beloften:
1. Rik Nederlof Woerden; 2.
Vincent Geluwie Huizen; 3. Marco Luyten Meerkerk; 4. Bert Dekker
Lekkerkerk; 5. Edwin Wielink Deventer; 6. Dennis van Dijken
Dodewaard; 7. Stefan Slager Rhenoy; 8. Dirk Reuling Wehl;9.
Giorgio Renleo Deventer; 10. Boudewijn de Graaff Ridder- kerk; 11.
David Fictoor Wijk bij Duurstede; 12. Coen Bosch Twello; 13.
Jeffrey Hollemans Woerden;14. Arjan Hendriks Hoevelaken; 15. Lennart van
Drimmelen Haastrecht;16. Mark van Wegen Hoogland; 17. Lambertus Moes
Wageningen;18. Tom Hoekman Oldenzaal; 19. Casper Helling Ooij; 20.
Rinze de Dreu Boskoop;
Nieuwelingen:
1. Stijn de Bruijn Rijsbergen; 2.
Robin van der Lijn Vianen; 3. Sjors Spaargaren Kudelstaart;4. Robin
Chaigneau Meerkerk; 5. Marco Brus Schijndel;6. Dennis Luyt Haarlem; 7.
Boy van Poppel Oisterwijk; 8. Rik van IJzendoorn Tiel;9. Lars Jun Broek
in Waterland; 10. Johim Ariesen Rhenen;11. Pim de Beer Bakel; 12.
Joei Bakker Zaandam; 13. Martin Kelderman Barneveld;14. Remco Broers
Maartensdijk; 15. Mick du Prie Amersfoort;16. Mark Broks St.
Michielsgestel; 17. Robin Berghouwer Hoorn; 18. Lars Vierbergen
Oosthuizen; 19. Tim Nederlof Maarssen; 20. Remco te Brake Elst;
Amateurs-A:
1. Edwin Commandeur Amsterdam; 2.
Johnny Broers Maartensdijk;3. Alex Bosch Huizen; 4. Auke Broex Ouderkerk
a/d Amstel; 5. Dennis van Weel Nieuw-Vennep;6. Theo Ebben Doornenburg;
7. Vincent van Rijsewijk Renkum;8. Arno van der Veen Meerkerk; 9.
Arnaud Stoffels Amersfoort;10. Marcel van Baak Montfoort; 11. Jacco
Spithoven IJsselstein; 12. Sander Smits Utrecht; 13. Rene van
Seumeren Utrecht; 14. Jeffrey Dirksen Lienden;15. Sander Aardenbrug
Zaandam; 16. Rodrick Munnik Utrecht;17. Michel Cerneus Amsterdam; 18.
Thijs Dirkse Leimuiden; 19. Hennie van der Laan Houten; 20. Ronny
Bossers Waspik;
AMERSFOORT.KLEIN-ZWITSERLAND.
( 2004.05.16 )
Elite/Neo:
1. Kor Steenbergen Pesse; 2.
Berry Nagelhout Doornspijk; 3. Jurgen van Pelt Gerwen; 4. Jim van
den Berg Spakenburg; 5. Warner de Boer Dronten; 6. Bart Vendrig
Driebergen; 7. Edwin Wielink Deventer; 8. Andy Knijpinga Utrecht;
9. Vincent Weening Lelystad; 10. Wilfred Verhagen Woerden; 11.
Henne van Zanten Nijkerkerveen; 12. Eddy van IJzendoorn Tiel; 13.
Guido Benthem Ede; 14. Dirk Reuling Wehl; 15. Johnny Brouwer
Moordrecht; 16. Richard van Hardeveld Heelsum; 17. Warner
Boekhout Odijk; 18. Jan de Leeuw. Ermelo; 19. Matthijs Oosterhuis
Veendam; 20. Bram Wind Wijk bij Duurstede;
Junioren:
1. Cornelius van Ooijen
Giessenburg; 2. Jan Hopman Bergen (NH); 3. Kaj du Prie
Amersfoort; 4. Bert Lip Hardenberg; 5. Sjon van der Valk Pijnacker;
6. Ruud Fransen Nw. Weerdinge; 7. Martijn Ebben Nijverdal; 8.
Koos Jeroen Kers Amstelveen; 9. Martin Kelderman Barneveld; 10.
Rik van IJzendoorn Tiel; 11. Mick du Prie Amersfoort; 12. Robin
Berghouwer Hoorn; 13. Richard Frederiks Wijk bij Duurstede; 14. Sander
de Kip Hoorn; 15. Koen van Grootel Bakel; 16. Luc Hagenaars Bergen op Zoom; 17.
Michiel Kuiper Den Ham; 18. Jeffrey van Henten Velserbroek; 19. Dennis Luyt
Haarlem; 20. Robin van der Lijn Vianen;
Nieuwelingen:
1. Robin Chaigneau Meerkerk; 2.
Lars Vierbergen Oosthui- zen; 3. Tim Schreurs Amstelveen; 4.
Maurice de Bekker Rosmalen; 5. Geert van der Sanden Nuland; 6.
Boy van Poppel Moergestel; 7. Mathijs Timmer Emmen; 8. Jordy
Beuker Huizen; 9. Dennis van Gaveren Nijverdal; 10. Remmert
Meijer Emmen; 11. Raymond Gaasbeek Veenendaal; 12. Jos Verbruggen
Apeldoorn; 13. Tim Posthuma Weerselo; 14. Job Hofste Oldenzaal;
15. Luca Arts Amersfoort; 16. Stefan Limburg Witte Paarden; 17.
Remco Broers Maartensdijk; 18. Jarno Gmelich Meijling Almere; 19.
Frank Heerink Denekamp; 20. Jimmy Pluimakers Waalwijk;
AMERSFOORT.KLEIN-ZWITSERLAND
.( 2005.05.29 )
Elite/Belofte:
1. Warner de Boer Dronten; 2.
Michael Kortekaas Kudel- staart; 3. Jurgen van Pelt Gerwen; 4.
Bart Vendrig Driebergen; 5. Thomas Rabou Schijndel; 6. Andy
Knijpinga Utrecht; 7. Paul Kneppers Delft; 8. Edward Foppen
Ermelo; 9. Mark van Wegen Hoogland; 10. Eddy van IJzendoorn
Tiel;11. Leon van Leusen Wezep; 12. Rik Nederlof Woerden; 13. Wim
Spijkerboer Elspeet; 14. Jim van den Berg Spakenburg; 15. Rolant
Benk 16. Jorg van Oostende Soest;
17. Kaj du Prie Amersfoort; 18. Jos van Emden Schiedam;19. Werner
Altewischer Amsterdam; 20. Ruud Fransen Nw. Weerdinge;
Junioren:
1. Pim Ligthart Twisk; 2.
Mick du Prie Amersfoort; 3. Harm Steijn Ermelo; 4. Martijn Keizer
Muntendam; 5. Dennis Kreder Zevenhuizen; 6. Thijs Kros
Noordeloos;7. Dennis van Winden Pijnacker; 8. Jop Hofsté Oldenzaal; 9.
Remco Broers Maartensdijk; 10. Bob van Winden Leiden; 11. Wout
Poels Blitterswijck; 12. Mike Terpstra Krommenie; 13. Wouter van
Zanten Apeldoorn14. Remco te Brake Rhenen; 15. Ivar Hartogs Amersfoort;
16. Martin van Plateringen Nieuwegein; 17. Steven Kruijswijk Nuenen;
18. Bas de Haan Meedhuizen; 19. Bob Broekmeulen Wijk bij Duurstede;
20. Jori Pol Haarlem;
Nieuwelingen:
1. Ruben van Wiefferen Muiden; 2.
Berden de Vries Gieter- veen; 3. Jordy Beuker Huizen; 4. Raymond
Kreder Zevenhuizen; 5. Steven van Leijen Wageningen; 6. Joris de
Boer ’t Veld; 7. Martijn Stoop Heerhugowaard; 8. Kars Dorrepaal
Koudekerk a/d Rijn; 9. Roy Pieters Zwanenburg; 10. Paul de Haan
Meedhuizen; 11. Wouter Timmerman Zoetermeer; 12. Dion Beukeboom
Ouderkerk a/d Amstel; 13. Ronald Molenaar Nieuwerkerk a/d IJssel; 14.
Bouke Kuiper Edam; 15. Harm van der Sanden Nuland; 16. Casper
Oppenneer Vlissingen; 17. Frank de Reus Strijen; 18. Jake Griffin
Almere;19. Wesley Kreder Zevenhuizen; 20. Dave de Best Noordwijk;
AMERSFOORT.KLEIN-ZWITSERLAND.(
2006.05.21 )
Elite/Beloften:
1. Joost Spring in t Veld
Mijdrecht; 2. Andy Knijpinga Utrecht; 3. Tom Vermeer Leusden; 4. Jorg van
Oostende Soest; 5. Marien Wallink Heino; 6. Sander van der Sloot Rotterdam; 7.
Bart Vendrig Driebergen-Rijsenburg; 8. Wouter van Zanten Apeldoorn; 9. Leander
Schreurs Elburg; 10. Ivar Hartogs Amersfoort; 11. Arnoud Witsenburg
Driebergen-Rijsenburg; 12. Marcel Alma Harskamp; 13. Bob van Winden Maastricht;
14. Martin Kelderman Barneveld; 15. Rik van IJzendoorn Tiel; 16. David Fictoor
Wijk bij Duurstede; 17. Wim Spijkerboer Elspeet; 18. Chiel Booyink Luttenberg;
19. Eddy van IJzendoorn Tiel; 20. Mark Pozniak Cabada;
Junioren:
1. Remco Broers Maartensdijk; 2.
Sjoerd van der Noord Breda; 3. Jasper van der Pijl Alphen aan den Rijn; 4.
Dennis van Gaveren Nijverdal; 5. Jordy Beuker Huizen; 6. Mark Olieman Ede Gld.;
7. Luca Arts Amersfoort; 8. Rob van der Niet Noordwijk Zh; 9. Jack Simons
Steenbergen; 10. Ruben Dorren Amsterdam; 11. Bram Wegter Groningen; 12. Pim
Zuidewind Lisse; 13. Alexander Korten Canada; 14. Leander Pronk Warmenhuizen;
15. Sebastiaan Waasdorp Haaksbergen; 16. Gengler Tijmen 17. Maarten de Groot
Stolwijk; 18. Frans van Bekkum Alphen Gld; 19. Wouter Been Gouda;
Nieuwelingen:
1. Jasper Bovenhuis Staphorst; 2.
Nick Stöpler Woerden; 3. Jelle Posthuma Weerselo; 4. Jelle Lugten Gouda; 5. Bas
Krauwel Noordwijk Zh; 6. Tomas van der Borst Breda; 7. Tamor Hartogs
Amersfoort; 8. Jonathan Eijssens Ermelo; 9. Paul de Haan Meedhuizen; 10. Leon
Commandeur Sint Pancras; 11. Ingo Roelofsen Giethoorn; 12. Dave de Best
Noordwijk Zh; 13. Tijmen Eising Emmen; 14. Christian Koot Sassenheim; 15. Wilco
Kelderman Barneveld; 16. Bart Barkhuis Norg; 17. Daan de Groot Lelystad; 18.
Ronald Dijkhuizen Nieuwegein; 19. Steven van Leijen Wageningen; 20. Nils van Kooij
Krimpen aan de Lek;
AMERSFOORT.KLEIN-ZWITSERLAND.(
2007.05.13 )
Elite/Beloften:
1. Berry Nagelhout Doornspijk; 2.
Gerben Nijmeijer Oldenzaal; 3. Rikke Dijkxhoorn Rijswijk Zh; 4. Dennis van Dijken
Bemmel; 5. Boudewijn de Graaff Heukelum; 6. Marco Luyten Meerkerk; 7. Edwin
Wielink Apeldoorn; 8. Joram Hartogs Amersfoort; 9. Tom Vermeer Leusden; 10.
Jeffrie van der Velde Kropswolde; 11. Remco Broers Maartensdijk; 12. Jorg van
Oostende Soest; 13. Pieter-Paul de Weerd t Harde; 14. Bert Lip Hardenberg; 15.
Robin Veen Houten; 16. Reijer den Hertog Arnhem; 17. Wim Spijkerboer Elspeet;
18. Harm Steijn Ermelo; 19. Jelle Bisschop Pesse; 20. Niels Kerkhof Achterveld;
Junioren:
1. Wouter Wippert Oosterhesselen;
2. Richard Bakker. Hoogezand; 3. Jos Koning Midwolda; 4. Ronald Dijkhuizen
Nieuwegein; 5. Melvin de Kruijff Lelystad; 6. Ferdi Gerritse Tiel; 7. Emiel
Klein Exloo; 8. Gilles Bogers Budel; 9. Silvan Buis Nibbixwoud; 10. Bas van
Delden Hoofddorp; 11. Peter Vos Amstelveen; 12. Ruben Dorren Amsterdam; 13.
Maurice Vos Hengelo ov; 14. Leander Rutten Gouda; 15. Rens Boekhoff Amstelveen;
16. Ricardo Robben Vught; 17. Barry Bel De Goorn; 18. Bjorn de Bas Achterveld;
19. Rigard van Klooster Linschoten; 20. Jan Folkert de Vries Buitenpost;
Nieuwelingen:
1. Emiel Dolfsma Kampen; 2. Daan
de Groot Lelystad; 3. Jeroen Keizer Muntendam; 4. Jordy van Wijk Spaarndam; 5.
Quintero Bloemers Almere; 6. Oscar Riesebeek Tiel; 7. Erwin Broers
Maartensdijk; 8. Ivan Versteeg Wolvega; 9. Wesley Elzinga Oudehaske; 10. Ferry
Fransen Noorden; 11. Andre van Plateringen Nieuwegein; 12. Khalid Bounida
Utrecht; 13. Christian Koot Sassenheim; 14. Rutger Mulder Veendam; 15. Danny
Arentsen Harderwijk; 16. Kees Janssen Diepenveen; 17. Dennis van Aalst
Hilversum; 18. Stefan Boeve Nijverdal; 19. Roy Meinen Fluitenberg; 20. Sjoerd
Bakker Beilen;
AMERSFOORT.KLEIN-ZWITSERLAND.
( 2008.05.25 )
Elite/Beloften:
1. Dennis Luyt Haarlem; 2.
Harmen Mijnen Wageningen; 3. Peter Mohlmann Apeldoorn; 4. Julian
van Dijk Zwartsluis; 5. Marcel Alma Harskamp; 6. Jorg van
Oostende Utrecht; 7. Robin van der Lijn Vianen; 8. Dennis van
Dijken Bemmel; 9. Tom Vermeer Leusden; 10. Dennis Voskuilen
Amersfoort; 11. Edwin Wielink Twello; 12. Mark Olieman Enschede;
13. Paul de Rooij Deventer; 14. Andras van Hoeijen Amersfoort; 15.
Jori Pol Haarlem; 16. Pieter-Paul de Weerd t Harde; 17. Sander van der
Sloot Rotterdam; 18. Rob van den Brand Veghel; 19. Frank Wierstra Bergum; 20.
Leon van Strien Harderwijk;
Junioren:
1. Wouter Wippert Oosterhesselen;
2. Wesley Kreder Zevenhuizen Zh; 3. Jasper Ockeloen Dordrecht; 4.
Thomas Herbold Lochem; 5. Maurits
Lammertink Enter; 6. Daan de Groot Lelystad; 7. Jasper Hamelink
Heino; 8. Lars van der Haar Woudenberg; 9. Nils van Kooij Krimpen
a/d Lek; 10. Ferry Fransen Noorden; 11. Jelle Posthuma Weerselo;
12. Patrick van Nunen Barendrecht; 13. Henk Wildeman Raalte; 14.
Niek Dunnink Zwolle; 15. Sander Kreder Zevenhuizen Zh; 16. Daan
Sindelka Hoogland; 17. Steven van Leijen Wageningen; 18. Jeroen
van der Meulen Ureterp; 19. Cees de Ridder Noordwijk; 20. Erwin
van der Velde Surhuisterveen;
Amateurs-B:
1. Daniel Borst Utrecht; 2.
Geert Scholma Utrecht; 3. Peter Fils Voorburg; 4. Herman Janssen
Tiel; 5. Edwin Krijgh Keijenborg; 6. Edwin Mastebroek Barneveld;
7. Xander Moerman Vianen; 8. Arnold Jansen Bunnik; 9. Gert
Dijkstra Emmeloord; 10. Harry van Putten Hagestein; 11. John
Zennipman Zutphen; 12. Erwin Grijsen Heteren; 13. Danny van den
Deijssel Utrecht; 14. Ralf Vos Warnsveld; 15. Jan de Heer
Utrecht; 16. Gerran Halfwerk Zwolle; 17. Rogier Pos Hilversum;
18. Michiel Brevet Delft; 19. Humphrey Bernardus Maarssen; 20.
Jack Kregting Bemmel;
AMERSFOORT.KLEIN-ZWITSERLAND
.( 2009.05.17 )
Elite/Beloften:
1. Wouter Mesker Noordeloos; 2.
Daniël Borst Schoorl; 3. Jelle Schouten Vlaardingen; 4. John van den Hengel
Achterveld; 5. Arian Oosthoek Hendrik-ido-Ambacht; 6. Mick du Prie
Hooglanderveen; 7. Tjeerd van Aurich Wijk bij Duurstede; 8. Stefan van Dijk. Barendrecht;
9. Boudewijn de Graaff Rotterdam; 10. Niels Lommers Gouda; 11. Guido Benthem
Velp; 12. Geert van der Horst Woerden; 13. Kaj du Prie Hooglanderveen; 14.
Vincent Geluwie Utrecht; 15. Bart Vendrig Maurik; 16. Joost Kunst Amstelveen;
17. Geert Bongers Utrecht; 18. Marco Kuijvenhoven s-Gravenzande; 19. Jordy
Beuker Huizen; 20. Mark van Wegen Amersfoort;
Nieuwelingen:
1. Luca Schrijen Assendelft; 2.
Sebastiaan Pot Badhoevedorp; 3. Erik Kramer Hardinxveld-Giessendam; 4. Rik
Eertink Hellendoorn; 5. Dylan Groenewegen Amsterdam; 6. Dennis Heering Enter;
7. Bart Buijk Hardinxveld-Giessendam; 8. Kay Kistemaker Hoorn; 9. Adrie van
Engelen t Zand; 10. Pieter Wagenaar Gerkesklooster; 11. Casper van Bodegraven
Ouderkerk aan den Amstel;12. Stefan Wolffenbuttel Nigtevecht; 13. Bertrand
Hartemink Amsterdam; 14. Tim Meertens Uitgeest; 15. Nils Beukers Monster; 16.
Martijn Dijkstra Oldeberkoop; 17. Sjoerd Boele Utrecht; 18. Patrick Mulder
Tiel; 19. Florent Meijer Heino; 20. Tristan Sint Nicolaas Dordrecht;
Amateurs-A:
1. Menno Gobielje Gouda; 2. Pim
Zuidewind Lisse; 3. Richard Louman Amsterdam; 4. Hans Weeda Zuidland; 5. Wouter
van Willigen Nuenen; 6. Martin Bekking Apeldoorn; 7. Robert de Poel Dordrecht;
8. Hans Vonk Arnhem; 9. Adrie Frijters Wageningen; 10. Niels Kerkhof
Achterveld;11. Arnoud Witsenburg Driebergen-Rijsenburg; 12. Robin de
Pruyssenaere de la Woestijne Leusden;13. Ron Bol Zeist; 14. Boy Rueck
Vlaardingen; 15. Stefan Denton Oegstgeest; 16. Erik Meerkerk Zuidland; 17.
Corné Castein Lopik; 18. Jaco Tettelaar Maassluis; 19. Joos Francke Amsterdam;
20. Cees Quint Deil;
AMERSFOORT.KLEIN-ZWITSERLAND.(2010.05.16)
Elite/Beloften:
1. Rikke Dijkxhoorn Rijswijk Zh;
2. Ivar Hartogs Amersfoort; 3. Rune van der Meijden Delfgauw; 4.
Daniël Borst Schoorl; 5. Ton Slippens Schagen; 6. Tim Nederlof
Harmelen; 7. Dirk Reuling Zwolle; 8. Danny Bekker Amsterdam; 9.
Sander van der Sloot Rotterdam; 10. Pieter-Paul de Weerd t Harde; 11.
Jesper Asselman Wateringen; 12. Lars van de Vall Ouderkerk a/d Amstel;
13. Roy Pieters Zwanenburg; 14. Jim van den Berg Amsterdam; 15.
Bert Dekker Lekkerkerk; 16. Ruurd-Jan Zwarts Lelystad; 17. Olav
van den Bergh Zeist; 18. Jeffrey Wiersma Belgie; 19. Casper
Helling Wageningen; 20. Rik Nederlof Breda;
Junioren:
1. Robin Wennekes Dodewaard; 2.
Dylan Groenewegen Amsterdam; 3. Bob van den Hengel Achterveld; 4.
Tristan Sint Nicolaas Dordrecht; 5. Jeroen Keizer Muntendam; 6.
Tom Bal Rockanje; 7. Matthijs Buchli Santpoort-Zuid; 8. Robin van
Dijk Kampen; 9. Mike Kruijthof Dordrecht; 10. Bart Troost
Zaandam; 11. Gert-Jan Bosman Emmen; 12. Diederik Deelen
Berkenwoude; 13. Elmar Reinders Emmen; 14. Erwin Poldervaart
Zuidland; 15. Maurice Nijmeijer Hoogeveen; 16. Jeffrey Vink
Veenendaal; 17. Roel Mouris Waverveen; 18. Hette Cornelisse
Assen; 19. Jochem Waterval Woudenberg; 20. Tristan Timmermans
Hardenberg;
Amateurs-A:
1. Rene Melk Assendelft; 2.
Arjan Seunninga Ede; 3. Roy Andes Heteren; 4. Hans Voorn
Hilversum; 5. Henk de Jong Mijdrecht; 6. Arnout Hurenkamp
Enschede; 7. Daan Holdrinet Zaltbommel; 8. Richard Huisman
Amersfoort;9. Erik Ruesink Dinxperlo; 10. Thomas Kruk Nijmegen; 11.
Anne-Jan Stuy Hei en Boeicop; 12. Egon Nanninga Lelystad; 13.
André Kraan Gouda; 14. Adriaan van Londen Tiel; 15. Edwin Krijgh
Keijenborg; 16. Jochem Koren Bussum; 17. Robert Reijers
Dordrecht; 18. Albert Jan Zielman Ede; 19. Bas Speetjens Utrecht;
20. Richard Wagers Amersfoort;
AMERSFOORT.KLEIN-ZWITSERLAND.(2011.05.22)
Elite-Mannen/Beloften:
1. Robin Wennekes Dodewaard; 2. Tom Vermeer
Leusden; 3.
Ivar Hartogs Amersfoort; 4. Nico Vuurens Meerkerk; 5. Tim
Nederlof Breukelen; 6.
Jurriën Bosters Steenbergen; 7. Arian Oosthoek Hendrik-ido-Ambacht; 8. Mick du
Prie Hooglanderveen; 9.
Pieter Israel Kruiningen; 10. Christiaan de Rijk De Meern; 11. Jesper
Asselman Wateringen; 12.
Derk Abel Beckeringh Amstelveen; 13. Jesper Schipper Noordwijk; 14. Melvin
Boskamp Leek; 15.
Adrik Elzing Schoonebeek; 16. Jordy Beuker Huizen; 17. Luuk van
Vliet Mijdrecht; 18.
Mats Boeve Nijverdal; 19.
Wouter de Groot Pijnacker; 20. Kobus Hereijgers Hedel;
Junioren:
1. Arvid de Kleijn Herveld; 2.
Maikel Bos Oldebroek; 3. Etienne van Empel Tricht; 4. Bob van den
Hengel Achterveld; 5. Tomer Rayfer Israel; 6. Luca Schrijen
Assendelft; 7. Timo Roosen Goirle; 8. Kevin Bode
Hardinxveld-Giessendam; 9. Tristan Sint Nicolaas Dordrecht; 10.
Tim Ariesen Rhenen; 11. Jorn Teer Assendelft; 12. Tommy Oude
Elferink Mijdrecht; 13. Rob Nijmeijer Koekange; 14. Steve van der
Eerden Alkmaar; 15. Melle Poelsma Sneek; 16. Lorenzo Borhem
Purmerend; 17. Tim Ruwiel Halfweg; 18. Pieter Wagenaar
Gerkesklooster; 19. Jamie Roggeveen Purmerend; 20. Tristan
Timmermans Hardenberg;
Sportklasse:
1. Arjan Seunninga Ede; 2. Rick Krijt
Koog a/d Zaan; 3.
Ad Guldemeester Amersfoort; 4. Edwin Mastebroek Barneveld; 5. Kees van
Asten Zeewolde; 6.
Sander Pijpers Groningen; 7. Roy Andes Heteren;
8. Ron Dooyeweerd Harderwijk; 9. Wiebo
Hoving Amersfoort; 10.
Maarten Lindeboom Amstelveen; 11. Patrick Gelsema Woudenberg; 12. William
Floris Wormer; 13.
Jan van Herwijnen Bussum; 14. Jeroen Kriek Wormer; 15. Joost
Hectors Amersfoort; 16.
Frans Klijn Utrecht; 17.
Hein Vinke Amersfoort; 18.
Richard Huisman Amersfoort; 19. Jan Brummel Heerde; 20. Gijs
Wierda Assen;
AMERSFOORT.KLEIN-ZWITSERLAND.(2012.05.13)
Amateurs:
1. Ivar Hartogs Amersfoort; 2.
Wouter van Zanten Apeldoorn; 3. Wessel Piersma Sneek; 4. Bert Dekker
Lekkerkerk; 5. Ferry de Ruiter Putten; 6. Menno Gobielje Gouda; 7. Robin de
Pruyssenaere de la Woestijne Leusden; 8. Richard Louman Amsterdam; 9. Henk de
Jong Mijdrecht; 10. Imo de Pruijssenaere de la Woestijne IJmuiden; 11. Maarten
Schoemaker Nijmegen; 12. Robert Warmer Soest; 13. Kenny Nijssen Haarlem; 14.
Remy Meeuwse Utrecht; 15. Andras van Hoeijen Amersfoort; 16. Jos Huisman Zwole;
17. Marten Koster Gouda; 18. Herman ten Kate Amsterdam; 19. Emiel Borsboom
Woerden; 20. Matthijs Kuipers Utrecht;
Elite/Beloften:
1. Rob Disseldorp Rijpwetering; 2.
Wouter Haan Bedum; 3. Jurgen van Diemen Leimuiden; 4. Jelte Krol Sint
Annaparochie; 5. Dennis Leliveld Amstelveen; 6. Yondi Schmidt Apeldoorn; 7.
Eddy van IJzendoorn Tiel; 8. Johnny van Diermen Bunschoten-Stakenburg; 9. Will
Heath:10. Arian Oosthoek Hendrik-ido-Ambacht; 11. Rik van IJzendoorn Tiel; 12.
Leander Schreurs Elburg; 13. Levi Heimans Amsterdam; 14. Martijn Dijkstra
Oldeberkoop; 15. Kevin Boon Buren; 16. Gerhard Joling Krimpen a/d IJssel; 17.
Christiaan de Rijk De Meern; 18. Ruurd-Jan Zwarts Bussum; 19. Jorrit Walgien
Amersfoort; 20. Coen Bosch Twello;
Nieuwelingen:
1. Flip Alkemade Noordwijk; 2.
Marten Kooistra Jonkerslan; 3. Marc Bolhoven Purmerend; 4. Alex Mengoulas
Almere; 5. Douwe Daatselaar Amsterdam; 6. Mitchell Cornelisse Amsterdam; 7. Thom
Martens Zoetermeer; 8. Bob Olieslagers Rijen; 9. Max van de Water Amsterdam;
10. Martijn Veenhoven Oostzaan; 11. Wouter Deems Wolvega; 12. Gino Luca
Vierhouten Hilversum; 13. Wessel Berrens Utrecht; 14. Bjorn Beukers Monster;
15. Niels Ruijter Uithoorn; 16. Lorenzo Harbers Nijverdal; 17. Yannick Detant
Purmerend; 18. Thomas de Geus Strijen; 19. Thijs Kool Amersfoort; 20. Thomas
Hoole Zuidland;
AMERSFOORT.KLEIN-ZWITSERLAND.(2013.04.20)
Elite/Beloften:
1. Diederik Deelen Berkenwoude;
2. Robert Berk Bergschen- hoek; 3. Wouter Been Delft; 4.
Arian Oosthoek Rotterdam; 5. Matti Mannien Finland; 6. Tim
Nederlof Breukelen; 7. Silvan Buis Nibbixwoud; 8. Rob Disseldorp
Rijpwetering; 9. Robert de Jong Zeewolde; 10. Mick du Prie
Hooglanderveen; 11. Paul Heij Utrecht; 12. Stefan Breemes
Amsterdam; 13. Edwin Wielink Twello; 14. Joakim Zuidema Dokkum;
15. Kevin Boon Buren; 16. Ferry Fransen Noorden; 17. Thomas
Hartog Haarlem; 18. Gertjan Hamstra Ermelo;19. Wouter Nijkerk Ugchelen;
20. Han van de Poppe Rijssen;
Sportklasse:
1. Roderik Egberink Hilversum; 2.
Arjan Seunninga Ede; 3. Roel Gerritsen Amsterdam; 4. Auke Broex
Ouderkerk aan den Amstel; 5. Kemal Acar Papendrecht; 6. Marc
Scholman Montfoort; 7. Rodrick de Munnik Utrecht; 8. Marcel
Lambregts Meteren; 9. Albert Jan Zielman Ede; 10. Roy Andes
Heteren; 11. Nico Kingma Amsterdam; 12. Dick Kinket Hattem; 13.
Sander Runia Twello; 14. Peter Makkink Hengelo Gld; 15. Jeroen
Bijnagte Papendrecht; 16. Edwin van Beek Zwaag; 17. Ron
Dooyeweerd Harderwijk; 18. Adriaan van Londen Tiel; 19. Hans van
Eijk Nieuw-Vennep; 20. Dennis Moolhuijsen Rijsenhout;
AMERSFOORT.KLEIN-ZWITSERLAND.(
2014.05.24 )
Junioren:
1. Maik van der Heijden Schaijk;
2. Hartthijs de Vries Kollum; 3. Jermo le Fevre Purmerend; 4. Jeen de Jong
Britsum; 5. Joost van Leeuwen Ede; 6. Wytze de Vries s-Gravendeel; 7. Max
Haaksman Zeist; 8. David Hockx Oudewater; 9. Luc van der Lecq Houten; 10. Mike
van Nunspeet Den Haag; 11. Danilo van Driel Hoorn; 12. Thimo Kroeze Koog aan de
Zaan; 13. Marijn Vink Amersfoort; 14. Benjamin Veninga Haarlem; 15. Ronald van
Egmond Rijnsburg; 16. Tijmen Lind Twisk; 17. Thorsten Kuipers Dordrecht; 18.
Rick Verhoeven Gouda; 19. Jerry Corstiaensen Almere; 20. Lars van Unen
Veenendaal;
Nieuwelingen:
1. Thijs Wolsink Hengelo Ov; 2.
Marco Mook Alphen aan den Rijn; 3. Max Mesman Nootdorp; 4. Enzo Hilhorst
Hilversum; 5. Joris Paauwe Hilversum; 6. Alexander Konijn Abbekerk; 7. Niels
Fontijne Krimpen aan den IJssel; 8. Hidde Sevinga Nijkerk; 9. Jeroen van
Krimpen Utrecht; 10. Joren Bloem Brummen; 11. Jeldert Withag Beltrum; 12.
Victor Goene Veenendaal; 13. Jorrit van Ramshorst Nijkerkerveen; 14. Tom te
Rijdt Amersfoort; 15. Ingmar Corstiaensen Almere; 16. Max Veenhuis Schagen; 17.
Axel Pol Tubbergen; 18. Aad Schuilenburg Soest; 19. Wellington Rocha-Rijkaart
Gouda; 20. Bas Bosson Kortenhoef;
AMERSFOORT.KLEIN-ZWITSERLAND.(
2015.05.30 )
Junioren:
1. Stan Gosink Coevorden; 2. Noah
van der Meer Naaldwijk; 3. Pascal Eenkhoorn Genemuiden; 4. Bram van der Zwet
Roelofarendsveen; 5. Maik van der Heijden Schaijk; 6. Benjamin Veninga Haarlem;
7. Dennis van der Horst Hasselt; 8. Yentl Ruijmgaard Zwanenburg; 9. Mike van
Nunspeet Den Haag; 10. Lars Olde Meierink Overdinkel; 11. Tristan Rijsdijk
Vlaardingen; 12. Christian Varweg Hardenberg; 13. Patrick Coster Hasselt; 14.
Koen Frens Nunspeet; 15. Wouter Engelmann Apeldoorn; 16. Lars Veldscholten
Oldenzaal; 17. Gerco Pastoor Eemdijk; 18. Jesse Lagendijk Alphen aan den Rijn;
19. Thijs van Zon Bunnik; 20. Danny Voogt Wormer;
Nieuwelingen:
1. Wim Wittenberg Herveld; 2.
Jelle Bootsveld Heino; 3. Mathijs de Leng Boskoop; 4. Thymen Arensman Deil; 5.
Edo Maas Rotterdam; 6. Wessel Krul Enkhuizen; 7. Max Kroonen Diepenveen; 8.
Jermo Hesselink Overdinkel; 9. Joël Zuidema Dokkum; 10. Bas van Belle
Zoetermeer; 11. Menno van Capel Noorden; 12. Mick Kemper Volendam; 13. Tim
Naberman Genemuiden; 14. Jeroen van Krimpen Utrecht; 15. Mees Willemsen
Elst.Ut; 16. Niels van Ekeren Rijswijk; 17. Victor Broex Ouderkerk aan de
Amstel; 18. Lars Loohuis Harbrinkhoek; 19. Stijn Ruijter Uithoorn; 20. Niels
Fontijne Krimpen aan den IJssel;
Junior-Vrouwen:
1. Delore Stougje Zuidland; 2.
Marissa Baks Alphen aan den Rijn; 3. Michelle de Graaf Apeldoorn; 4. Kylie Waterreus
Ulestraten; 5. Esther van der Burg Nootdorp; 6. Anne Huinen Noordwijk Zh; 7.
Myrthe Willemsen Elst; 8. Maaike Boogaard Zwaag; 9. Ceylin del Carmen Alvarado
Rotterdam; 10. Tessa Dijksman Velserbroek; 11. Daimy Hellemons Hoeven; 12.
Merel Vegter Rhoon; 13. Minke Bakker Monster; 14. Hanneke de Goeje Leiden; 15.
Leonie Beukers Schiedam; 16. Gemma Esselaar Stein; 17. Ivana Louhenapessy
Breukelen; 18. Larissa Mesker Hoornaar 19. Sharon Dommanschet Roosendaal; 20.
Britt Janse Zaandam;
Nieuweling-Meisjes:
1. Anne de Ruiter Polsbroek; 2.
Isabel Tambach Zaandam; 3. Britt Knaven Strijbeek; 4. Phaedra Krol Heerde; 5.
Tamara de Graaf Apeldoorn; 6. Inge van der Heijden Schaijk; 7. Tamara van der
Horst Hasselt; 8. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 9. Mylene de Zoete Naaldwijk; 10.
Ingrit Verhoeff Groot-Ammers; 11. Melanie van Putten Hagestein; 12. Tessa
Paardekooper Groenlo; 13. Lieke v.d. Draaij Dordrecht; 14. Kirstie van Haaften
De Meern; 15. Pauline Cordia Nijkerk; 16. Rozemarijn Ammerlaan De Lier; 17.
Cathalijne Hoolwerf Eemdijk; 18. Mischa Bredewold Hoogland; 19. Sanne Vermeer
Dodewaard; 20. Bente van Teeseling Abcoude;