TOUR
DE JUNIOR.ACHTERVELD.( 2000.07.17 T/M 07.22).
Nieuwelingen.01e
rit: 1. Niels de Lange Ommen; 2. Eddy
van IJzendoorn Tiel; 3. Mike Alloo Roosendaal; 4. Joost van Leijen Ewijk; 5.
Marijn Went Noordwijkerhout; 6. Jeroen Trompenaars Veldhoven; 7. Sipke Zijlstra
Burgum; 8. Peter Johnston Engeland; 9. Bas ten Wolde Houten; 10. Lasse
Bronsted;11. Janco Hogendorp Burgum; 12. Bram Wind Wijk bij Duurstede; 13. Sam
Relf;14. Rick Richter Denekamp; 15. Darren Dowling Engeland; 16. Mark Sikking
Driebergen;17. Hans-Christian Jorgensen; 18. Simon Henley; 19. Huub Duyn
Wervershoof; 20. Ton Rob Medemblik;
Nieuwelingen.02e
rit:1. Huub Duyn Wervershoof; 2. Sipke
Zijlstra Burgum; 3. Bram Wind Wijk bij Duurstede; 4. Eddy van IJzendoorn Tiel;
5. Remco Bertelink Ede; 6. Mike Alloo Roosendaal; 7. Jan-Thomas Hessling
Duitsland; 8. Bas ten Wolde Houten; 9. Joost van Leijen Ewijk; 10. Frank Strohm
Oldenzaal; 11. Jeroen Trompenaars Veldhoven; 12. Sam Relf; 13. Darren Dowling
Engeland; 14. Janco Hogendorp Burgum; 15. Gertjan Rosema Fochterloo; 16. Mark
Sikking Driebergen; 17. Lasse Bronsted; 18. Roy Kerkdijk Hellendoorn/Nijverdal;
19. Hans-Christian Jorgensen; 20. Rick Richter Denekamp;
Nieuwelingen.03e
rit:1. Sipke Zijlstra Burgum; 2.
Hans-Christian Jorgensen; 3. Robert Bleker Zoetermeer; 4. Niels de Lange Ommen;
5. Eddy van IJzendoorn Tiel; 6. Morten Gottlieb; 7. Jeroen Trompenaars
Veldhoven; 8. Huub Duyn Wervershoof; 9. Bas ten Wolde Houten; 10. Jonas
Kjaergaard; 11. Mark Sikking Driebergen; 12. Rik Nederlof Woerden; 13. Bozidar
Stajkovac IJmuiden; 14. Levi Heimans Diemen; 15. Peter Johnston Engeland; 16.
Lasse Bronsted; 17. Ton Rob Medemblik; 18. Frank Strohm Oldenzaal; 19. Jan-Thomas
Hessling Duitsland; 20. Simon Henley;
Nieuwelingen.04e
rit:1. Eddy van IJzendoorn Tiel; 2.
Sipke Zijlstra Burgum; 3. Mike Alloo Roosendaal; 4. Joost van Leijen Ewijk; 5.
Mark Sikking Driebergen; 6. Bozidar Stajkovac IJmuiden; 7. Jan-Thomas Hessling
Duitsland; 8. Bram Wind Wijk bij Duurstede; 9. Niels de Lange Ommen; 10.
Hans-Christian Jorgensen; 11. Janco Hogendorp Burgum; 12. Ton Rob Medemblik;
13. Robert Cohnen Selfkant(Dui); 14. Stefan van Dorestein Zeist; 15. Peter
Johnston Engeland; 16. Rick Richter Denekamp; 17. Marijn Went Noordwijkerhout;
18. Frank Strohm Oldenzaal; 19. Darren Dowling Engeland; 20. William Mol
Nibbixwoud;
Nieuwelingen.05e
rit:1. Sipke Zijlstra Burgum; 2.
Hans-Christian Jorgensen; 3. Robert Bleker Zoetermeer; 4. Morten Gottlieb; 5.
Niels de Lange Ommen; 6. Jonas Kjaergaard; 7. Eddy van IJzendoorn Tiel; 8. Huub
Duyn Wervershoof; 9. Simon Henley; 10. Ton Rob Medemblik; 11. Erwin
Binnenpoorte Raalte; 12. Jan-Thomas Hessling Duitsland; 13. Mark Sikking
Driebergen; 14. Bas ten Wolde Houten; 15. Joost van Leijen Ewijk; 16. Sam Relf;
17. Frank Strohm Oldenzaal;18. Robert Cohnen Selfkant(Dui); 19. Levi Heimans
Diemen; 20. Rick Richter Denekamp;
Nieuwelingen.06e
rit:1. Eddy van IJzendoorn Tiel; 2.
Sipke Zijlstra Burgum; 3. Joost van Leijen Ewijk; 4. Bas ten Wolde Houten; 5.
Niels de Lange Ommen; 6. Jan-Thomas Hessling Duitsland; 7. Mike Alloo
Roosendaal; 8. Lasse Bronsted; 9. Bozidar Stajkovac IJmuiden; 10. Peter
Johnston Engeland; 11. Frank van der Veen Hoogeveen; 12. Wilco Hovestad Veenendaal;
13. Darren Dowling Engeland; 14. Robert Bleker Zoetermeer; 15. Mark Sikking
Driebergen; 16. Hans-Christian Jorgensen; 17. Bram Wind Wijk bij Duurstede; 18.
Jonas Kjaergaard; 19. Rick Richter Denekamp; 20. Jeroen Docter De Wijk;
Nieuwelingen.07e
rit:1. Mike Alloo Roosendaal; 2. Sipke
Zijlstra Burgum; 3. Morten Gottlieb; 4. Jan-Thomas Hessling Duitsland; 5. Huub
Duyn Wervershoof; 6. Niels de Lange Ommen; 7. Hans-Christian Jorgensen; 8. Eddy
van IJzendoorn Tiel; 9. Peter Johnston Engeland; 10. Rik Nederlof Woerden; 11.
Sam Relf; 12. Stefan van Dorestein Zeist; 13. Joost van Leijen Ewijk; 14.
Bozidar Stajkovac IJmuiden; 15. Bas ten Wolde Houten; 16. Levi Heimans Diemen;
17. Jeroen Trompenaars Veldhoven; 18. Frank van der Veen Hoogeveen; 19. Simon Dalmolen
De Wilp; 20. Janco Hogendorp Burgum;
Nieuwelingen.08e
rit:1. Eddy van IJzendoorn Tiel; 2.
Niels de Lange Ommen; 3. Bas ten Wolde Houten; 4. Joost van Leijen Ewijk; 5.
Frank Strohm Oldenzaal; 6. Darren Dowling Engeland; 7. Frank van der Veen
Hoogeveen;8. Peter Johnston Engeland; 9. Jan-Thomas Hessling Duitsland; 10.
Robert Cohnen Selfkant(Dui); 11. Bozidar Stajkovac IJmuiden; 12. Jeroen Docter
De Wijk; 13. Lasse Bronsted; 14. Jonas Kjaergaard; 15. Jeroen Trompenaars
Veldhoven; 16. Sam Relf; 17. Mike Alloo Roosendaal; 18. William Mol Nibbixwoud;
19. Marijn Went Noordwijkerhout; 20. Gertjan Rosema Fochterloo;
Nieuwelingen.09e
rit:1. Hans-Christian Jorgensen; 2.
Eddy van IJzendoorn Tiel; 3. Sipke Zijlstra Burgum; 4. Sam Relf; 5. Peter Johnston
Engeland; 6. Bram Wind Wijk bij Duurstede; 7. Jan-Thomas Hessling Duitsland; 8.
Stefan van Dorestein Zeist;9. Darren Dowling Engeland; 10. Mike Alloo
Roosendaal; 11. Bozidar Stajkovac IJmuiden; 12. Huub Duyn Wervershoof; 13.
Marijn Went Noordwijkerhout; 14. Wilco Hovestad Veenendaal; 15. Tim Veldt
Amstelveen; 16. Rick Richter Denekamp; 17. Bas ten Wolde Houten; 18. Niels de
Lange Ommen; 19. Alex de Vries Ouderkerk a/d Amstel; 20. Jeroen Trompenaars
Veldhoven;
Nieuwelingen.Eindklassement:
1. Sipke Zijlstra Burgum; 2. Eddy
van IJzendoorn Tiel; 3. Huub Duyn Wervershoof; 4. Niels de Lange Ommen; 5.
Hans-Christian Jorgensen; 6. Morten Gottlieb; 7. Mike Alloo Roosendaal; 8.
Jan-Thomas Hessling Duitsland; 9. Joost van Leijen Ewijk; 10. Bas ten Wolde Houten;
11. Peter Johnston Engeland; 12. Robert Bleker Zoetermeer; 13. Rik Nederlof
Woerden; 14. Bozidar Stajkovac IJmuiden; 15. Sam Relf; 16. Levi Heimans Diemen;
17. Ton Rob Medemblik; 18. Simon Henley; 19. Frank Strohm Oldenzaal; 20. Lasse
Bronsted;
Dames-Nieuwelingen:
Dames-Nieuwelingen.01e
rit: 1. Joan Boskamp Roden; 2. Maaike
Boer-Roekhuizen Amersfoort; 3. JosÚ de Jong Amstelveen; 4. Chantal Cassee
Haarlem; 5. Imke Hartogs Amersfoort; 6. Natasja van den Dikkenberg Veenendaal;
7. Daisy Emens Breda; 8. Simone Hartman Hoogeveen; 9. Arjanne van Bekkum
Alphen; 10. Greet van Lith Noorden; 11. Carla Bosman Aalsmeer; 12. Mayke Henzen
Rhenen; 13. Sylvia Mooijer Volendam; 14. Sara Mouris Ouderkerk a/d Amstel;
Dames-Nieuwelingen.02e
rit:1. Joan Boskamp Roden; 2. Daisy
Emens Breda; 3. Carla Bosman Aalsmeer; 4. Chantal Cassee Haarlem; 5. Maaike
Boer-Roekhuizen Amersfoort; 6. JosÚ de Jong Amstelveen; 7. Natasja van den
Dikkenberg Veenendaal; 8. Imke Hartogs Amersfoort; 9. Arjanne van Bekkum
Alphen; 10. Sara Mouris Ouderkerk a/d Amstel; 11. Simone Hartman Hoogeveen; 12.
Mayke Henzen Rhenen; 13. Sylvia Mooijer Volendam; 14. Greet van Lith Noorden;
Dames-Nieuwelingen.03e
rit:1. Joan Boskamp Roden; 2. Maaike
Boer-Roekhuizen Amersfoort; 3. Simone Hartman Hoogeveen; 4. Carla Bosman
Aalsmeer; 5. Greet van Lith Noorden; 6. Natasja van den Dikkenberg Veenendaal;
7. JosÚ de Jong Amstelveen; 8. Imke Hartogs Amersfoort; 9. Daisy Emens Breda;
10. Chantal Cassee Haarlem;
Dames-Nieuwelingen.04e
rit:1. Joan Boskamp Roden; 2. Maaike
Boer-Roekhuizen Amersfoort; 3. Simone Hartman Hoogeveen; 4. Imke Hartogs
Amersfoort; 5. Chantal Cassee Haarlem; 6. Jose de Jong Amstelveen; 7. Daisy
Emens Breda; 8. Natasja van den Dikkenberg Veenendaal; 9. Greet van Lith
Noorden; 10. Sylvia Mooijer Volendam; 11. Arjanne van Bekkum Alphen; 12. Mayke
Henzen Rhenen; 13. Sara Mouris Ouderkerk a/d Amstel; 14. Carla Bosman Aalsmeer;
Dames-Nieuwelingen.05e
rit:1. Joan Boskamp Roden; 2. Daisy
Emens Breda; 3. Maaike Boer-Roekhuizen Amersfoort; 4. Arjanne van Bekkum Alphen;
5. JosÚ de Jong Amstelveen; 6. Carla Bosman Aalsmeer; 7. Natasja van den
Dikkenberg Veenendaal; 8. Imke Hartogs Amersfoort; 9. Chantal Cassee
Haarlem;10. Sara Mouris Ouderkerk a/d Amstel; 11. Mayke Henzen Rhenen; 12.
Greet van Lith Noorden; 13. Simone Hartman Hoogeveen; 14. Sylvia Mooijer
Volendam;
Dames-Nieuwelingen.06e
rit:1. Joan Boskamp Roden; 2. JosÚ de
Jong Amstelveen; 3. Maaike Boer-Roekhuizen Amersfoort; 4. Daisy Emens Breda; 5.
Imke Hartogs Amersfoort; 6. Carla Bosman Aalsmeer; 7. Chantal Cassee Haarlem;
8. Natasja van den Dikkenberg Veenendaal; 9. Arjanne van Bekkum Alphen; 10.
Simone Hartman Hoogeveen; 11. Greet van Lith Noorden; 12. Mayke Henzen Rhenen;
13. Sylvia Mooijer Volendam; 14. Sara Mouris Ouderkerk a/d Amstel;
Dames-Nieuwelingen.07e
rit:1. Joan Boskamp Roden; 2. Imke
Hartogs Amersfoort; 3. Daisy Emens Breda; 4. Natasja van den Dikkenberg
Veenendaal; 5. Simone Hartman Hoogeveen; 6. JosÚ de Jong Amstelveen; 7. Carla
Bosman Aalsmeer; 8. Greet van Lith Noorden; 9. Mayke Henzen Rhenen; 10. Arjanne
van Bekkum Alphen; 11. Chantal Cassee Haarlem; 12. Maaike Boer-Roekhuizen
Amersfoort; 13. Sylvia Mooijer Volendam; 14. Sara Mouris Ouderkerk a/d Amstel;
Dames-Nieuwelingen.08e
rit:1. Joan Boskamp Roden; 2. Maaike
Boer-Roekhuizen Amersfoort; 3. Imke Hartogs Amersfoort; 4. Chantal Cassee
Haarlem; 5. Josú de Jong Amstelveen; 6. Daisy Emens Breda; 7. Arjanne van
Bekkum Alphen; 8. Greet van Lith Noorden; 9. Natasja van den Dikkenberg
Veenendaal; 10. Mayke Henzen Rhenen; 11. Carla Bosman Aalsmeer; 12. Sara Mouris
Ouderkerk a/d Amstel;
Dames-Nieuwelingen.09e
rit:1. Natasja van den Dikkenberg
Veenendaal; 2. Josú de Jong Amstelveen; 3. Imke Hartogs Amersfoort; 4. Chantal
Cassee Haarlem; 5. Daisy Emens Breda; 6. Maaike Boer-Roekhuizen Amersfoort; 7.
Joan Boskamp Roden; 8. Carla Bosman Aalsmeer; 9. Mayke Henzen Rhenen; 10. Greet
van Lith Noorden; 11. Arjanne van Bekkum Alphen; 12. Sara Mouris Ouderkerk a/d
Amstel;
Dames-Nieuwelingen.Eindklassement:1. Joan Boskamp Roden; 2. Daisy Emens Breda; 3. JosÚ de
Jong Amstelveen; 4. Imke Hartogs Amersfoort; 5. Maaike Boer-Roekhuizen
Amersfoort; 6. Natasja van den Dikkenberg Veenendaal; 7. Chantal Cassee
Haarlem; 8. Carla Bosman Aalsmeer; 9. Greet van Lith Noorden; 10. Arjanne van
Bekkum Alphen; 11. Mayke Henzen Rhenen; 12. Sara Mouris Ouderkerk a/d Amstel;
ACHTERVELD.TOUR
DE JUNIOR.( 2001.07.23 T/M 07.28).
Nieuwelingen.01e
rit: 1. Mike Alloo Roosendaal; 2.
Eddy van IJzendoorn Tiel; 3. Jan-Thomas Hesseling Duitsland; 4.
Wilco Hovestad Veenendaal; 5. Niels Pieters Hoofddorp; 6. Bram
Wind Wijk bij Duurstede; 7. Jasper de Lange Bussum; 8. Thom van
Dulmen Didam; 9. Marlon de Gruijter Den Haag; 10. Levi Heimans
Diemen; 11. Kaj du Prie Amersfoort; 12. Daan Rijntjes Rijswijk; 13.
Tom Vermeer Leusden; 14. Dirk Schoen Schagerbrug; 15. Nard van
der Sanden Nuland; 16. Morton Gottlieb 17. Jochem Verschoor Terwispel; 18. Arno
Hendrikse Vinkeveen; 19. Steven Mengels Enschede; 20. Joost
Spring in 't Veld Mijdrecht;
Nieuwelingen.02e
rit: 1. Levi Heimans Diemen; 2.
Morton Gottlieb 3. Eddy van
IJzendoorn Tiel; 4. Hans-Cristiaan Jorgensen Denemarken; 5. Thom
van Dulmen Didam; 6. Niels Pieters Hoofddorp; 7. Mike Alloo
Roosendaal; 8. Jonas Kjaergaard 9. Jan-Thomas Hesseling Duitsland; 10.
Bram Wind Wijk bij Duurstede; 11. Wilco Hovestad Veenendaal; 12.
Jason Catermole 13. Jasper de
Lange Bussum; 14. Lasse Bronsted 15. Tom Vermeer Leusden; 16. Rolf
Brinkhuis Duiven; 17. Joost Spring in 't Veld Mijdrecht; 18.
Joris Israel Amersfoort;19. Bruce Edgar Engeland; 20. David Meijer
Meerssen;
Nieuwelingen.03e
rit: 1. Eddy van IJzendoorn Tiel; 2.
Bram Wind Wijk bij Duurstede; 3. Jan-Thomas Hesseling Duitsland; 4.
Jason Cattermole 5. Lasse Bronsted 6.
Jack Davis 7. Thom van Dulmen Didam; 8.
Joost Spring in 't Veld Mijdrecht; 9. Niels Pieters Hoofddorp; 10. Mike Alloo
Roosendaal;11. Kaj du Prie Amersfoort; 12. Hessel Wassenaar Nieuwegein; 13.
Gertjan Rosema Fochteloo; 14. Jasper de Lange Bussum; 15. Marc de Jong Leusden;
16. Menno Horst Emmen; 17. Peter van Dijk. Ter Aar; 18. Patrick Kos
Zuid-Scharwoude; 19. Hidde van Nuil Appelscha; 20. Wilco Hovestad Veenendaal;
Nieuwelingen.04e
rit: 1. Eddy van IJzendoorn Tiel; 2.
Bram Wind Wijk bij Duurstede; 3. Jasper de Lange Bussum; 4.
Jan-Thomas Hesseling Duitsland; 5. Mike Alloo Roosendaal; 6.
Niels Pieters Hoofddorp; 7. Jack Davis 8. Nard van der Sanden Nuland; 9.
Wilco Hovestad Veenendaal; 10. Kaj du Prie Amersfoort; 11. Hidde
van Nuil Appelscha; 12. Thom van Dulmen Didam; 13. Dirk Schoen
Schagerbrug; 14. Menno Horst Emmen; 15. Jason Catermole 16. Hans-Christian Jorgensen Denemarken;
17. Levi Heimans Diemen; 18. Daan Rijntjes Rijswijk; 19. Tom Vermeer
Leusden; 20. Patrick Kos Zuid-Scharwoude;
Nieuwelingen.05e
rit: 1. Levi Heimans Diemen; 2.
Morton Gottlieb 3. Thom van Dulmen
Didam; 4. Lasse Bronsted 5.
Jonas Kjaergaard 6. Wilco
Hovestad Veenendaal; 7. Jan-Thomas Hesseling Duitsland; 8. Jelle van
Groezen Waspik; 9. Eddy van IJzendoorn Tiel; 10. Joost Spring in
't Veld Mijdrecht; 11. Tom Vermeer Leusden; 12. Steven Mengels Enschede;
13. Mike Alloo Roosendaal; 14. Bruce Edgar Engeland; 15.
Niels Pieters Hoofddorp; 16. Marc de Jong Leusden; 17. Leon
Burger Mijdrecht; 18. Bram Wind Wijk bij Duurstede; 19. Jochem
Verschoor Terwispel; 20. Joris Israel Amersfoort;
Nieuwelingen.06e
rit: 1. Eddy van IJzendoorn Tiel; 2.
Mike Alloo Roosendaal; 3. Bram Wind Wijk bij Duurstede; 4.
Jan-Thomas Hesseling Duitsland; 5. Niels Pieters Hoofddorp; 6.
Joost Spring in 't Veld Mijdrecht; 7. Jasper de Lange Bussum; 8.
Wilco Hovestad Veenendaal; 9. Thom van Dulmen Didam; 10. Kaj du
Prie Amersfoort; 11. Arno Hendrikse Vinkeveen; 12. Levi Heimans
Diemen; 13. Gertjan Rosema Fochteloo; 14. Peter van Dijk. Ter
Aar; 15. Hans-Christian Jorgensen Denemarken; 16. Niels van Baar
Woerden; 17. Lasse Bronsted 18.
Hessel Wassenaar Nieuwegein; 19. Jack Davis 20. Hidde van Nuil Appelscha;
Nieuwelingen.07e
rit: 1. Morton Gottlieb 2. Levi Heimans Diemen; 3. Mike
Alloo Roosendaal; 4. Eddy van IJzendoorn Tiel; 5. Jan-Thomas
Hesseling Duitsland; 6. Jonas Kjaergaard 7. Hans-Cristiaan Jorgensen Denemarken;
8. Thom van Dulmen Didam; 9. Niels Pieters Hoofddorp; 10. Tom
Vermeer Leusden; 11. Bruce Edgar Engeland; 12. Wilco Hovestad
Veenendaal; 13. Bram Wind Wijk bij Duurstede; 14. Joost Spring in
't Veld Mijdrecht; 15. Lasse Bronsted 16. Marc de Jong Leusden; 17. Arno
Hendrikse Vinkeveen; 18. Rolf Brinkhuis Duiven; 19. Jochem
Verschoor Terwispel; 20. Leon Burger Mijdrecht;
Nieuwelingen.08e
rit: 1. Eddy van IJzendoorn Tiel; 2.
Bram Wind Wijk bij Duur- stede; 3. Jan-Thomas Hesseling Duitsland; 4.
Wilco Hovestad Veenendaal; 5. Morton Gottlieb 6. Thom van Dulmen Didam; 7. Jack
Davis 8. Peter van Dijk. Ter Aar;
9. Mike Alloo Roosendaal; 10. Jason Catermole 11. Patrick Kos Zuid-Scharwoude; 12.
Lasse Bronsted 13. Daan Rijntjes
Rijswijk; 14. Hidde van Nuil Appelscha; 15. Kaj du Prie
Amersfoort; 16. Gertjan Rosema Fochteloo;17. Hessel Wassenaar
Nieuwegein; 18. Jasper de Lange Bussum; 19. Daan de Langen
Woerden; 20. Hans-Christian Jorgensen Denemarken;
Nieuwelingen.09e
rit: 1. Jan-Thomas Hesseling Duitsland;
2. Lasse Brodsted 3. Eddy van
IJzendoorn Tiel; 4. Mike Alloo Roosendaal; 5. Wilco Hovestad
Veenendaal; 6. Thom van Dulmen Didam; 7. Arno Hendrikse
Vinkeveen; 8. Nard van der Sanden Nuland; 9. Peter van Dijk. Ter
Aar; 10. Levi Heimans Diemen; 11. Bram Wind Wijk bij Duurstede;
12. Dirk Schoen Schagerbrug; 13. Joost Spring in 't Veld Mijdrecht;
14. Jasper de Lange Bussum; 15. Kaj du Prie Amersfoort; 16.
Patrick Kos Zuid-Scharwoude; 17. Tom Vermeer Leusden; 18. Hidde van Nuil
Appelscha; 19. Hans-Christian Jorgensen Denemarken; 20. Daan
Rijntjes Rijswijk;
Nieuwelingen.10e
rit: 1. Jan-Thomas Hesseling Duitsland;
2. Lasse Brodsted 3. Eddy van
IJzendoorn Tiel; 4. Mike Alloo Roosendaal; 5. Wilco Hovestad
Veenendaal;6. Thom van Dulmen Didam; 7. Arno Hendrikse Vinkeveen; 8.
Nard van der Sanden Nuland; 9. Peter van Dijk. Ter Aar; 10. Levi
Heimans Diemen; 11. Tom Vermeer Leusden; 12. Joost Spring in 't
Veld Mijdrecht; 13. Marc de Jong Leusden; 14. Jochem Verschoor
Terwispel; 15. Arno Hendrikse Vinkeveen; 16. Steven Mengels
Enschede; 17. Daan Rijntjes Rijswijk; 18. Nard van der Sanden
Nuland;19. Jasper de Lange Bussum; 20. Kaj du Prie Amersfoort;
Dames-Nieuwelingen:
Dames-Nieuwelingen.01e
rit: 1. Stephanie Tepasse 2. Floorje Dekker Dirkshoorn; 3.
Chantal Cassee Haarlem; 4. Elisabeth Bakker Wieringerwerf; 5.
Nicole Keizer Muntendam; 6. Arjanne van Bekkum Alphen; 7.
Kathrine McClealand 8. Ine Bramer Hoogeveen; 9. Elise Kropman Den Haag;
10.
Dames-Nieuwelingen.02e
rit: 1. Stephanie Tepasse 2. Floorje Dekker Dirkshoorn; 3.
Elisabeth Bakker Wieringerwerf; 4. Nicole Keizer Muntendam; 5.
Chantal Cassee Haarlem; 6. Kathrine McClealand 7. Ine Bramer Hoogeveen; 8. Elise
Kropman Den Haag; 9. Arjanne van Bekkum Alphen; 10.
Dames-Nieuwelingen.03e
rit: 1. Stephanie Tepasse 2. Floorje Dekker Dirkshoorn; 3.
Nicole Keizer Muntendam; 4. Kathrine McClealand 5. Chantal Cassee Haarlem; 6. Elisabeth
Bakker Wieringerwerf; 7. Arjanne van Bekkum Alphen; 8. Ine Bramer
Hoogeveen; 9. Elise Kropman Den Haag; 10.
Dames-Nieuwelingen.04e
rit: 1. Stephanie Tepasse 2. Floorje Dekker Dirkshoorn; 3.
Chantal Cassee Haarlem; 4. Nicole Keizer Muntendam; 5. Elisabeth
Bakker Wieringerwerf; 6. Kathrine McClealand 7. Ine Bramer Hoogeveen; 8. Arjanne
van Bekkum Alphen;9. Elise Kropman Den Haag; 10.
Dames-Nieuwelingen.05e
rit: 1. Stephanie Tepasse 2. Floorje Dekker Dirkshoorn; 3.
Elisabeth Bakker Wieringerwerf; 4. Arjanne van Bekkum Alphen; 5.
Nicole Keizer Muntendam; 6. Kathrine McClealand 7. Chantal Cassee Haarlem; 8. Elise
Kropman Den Haag; 9. Ine Bramer Hoogeveen; 10.
Dames-Nieuwelingen.06e
rit: 1. Floorje Dekker Dirkshoorn; 2.
Stephanie Tepasse 3. Elisabeth Bakker Wieringerwerf; 4. Nicole Keizer
Muntendam; 5. Arjanne van Bekkum Alphen; 6. Chantal Cassee
Haarlem; 7. Kathrine McClealand 8. Ine Bramer Hoogeveen;9. Elise Kropman
Den Haag; 10.
Dames-Nieuwelingen.07e
rit: 1. Floorje Dekker Dirkshoorn; 2.
Stephanie Tepasse 3. Elisabeth Bakker Wieringerwerf; 4. Nicole Keizer
Muntendam; 5. Kathrine McClealand 6. Chantal Cassee Haarlem; 7.
Arjanne van Bekkum Alphen; 8. Ine Bramer Hoogeveen; 9. Elise
Kropman Den Haag; 10.
Dames-Nieuwelingen.08e
rit: 1. Stephanie Tepasse 2. Arjanne van Bekkum Alphen; 3.
Chantal Cassee Haarlem; 4. Floorje Dekker Dirkshoorn; 5. Nicole
Keizer Muntendam; 6. Elisabeth Bakker Wieringerwerf; 7. Kathrine
McClealand 8. Ine Bramer
Hoogeveen; 9. Elise Kropman Den Haag; 10.
Dames-Nieuwelingen.09e
rit: 1. Stephanie Tepasse 2. Floorje Dekker Dirkshoorn; 3.
Chantal Cassee Haarlem; 4. Elisabeth Bakker Wieringerwerf; 5.
Nicole Keizer Muntendam; 6. Kathrine McClealand 7. Arjanne van Bekkum Alphen; 8.
Ine Bramer Hoogeveen; 9. Elise Kropman Den Haag; 10.
Dames-Nieuwelingen.Eindklassement:
1. Stephanie Tepasse 2. Floorje Dekker Dirkshoorn; 3.
Chantal Cassee Haarlem; 4. Elisabeth Bakker Wieringerwerf; 5. Nicole Keizer
Muntendam; 6. Kathrine McClealand 7. Arjanne van Bekkum Alphen;8. Ine Bramer
Hoogeveen; 9. Elise Kropman Den Haag; 10.
ACHTERVELD.TOUR
DE JUNIOR.( 2003.07.14 T/M 07.19)
Nieuwelingen.01e
rit: 1. Rik van IJzendoorn Tiel; 2.
Boy van Poppel Oisterwijk; 3. Jon Mozley Engeland; 4. Ian
Stannard Engeland; 5. Gerrit Peetoom Dirkshorn; 6. Edward Parker
Engeland; 7. Mark van der Kruk Den Helder; 8. Mike Feys Geldrop;
9. Marco Brus Schijndel; 10. Ryan Smith Engeland; 11. Luc
Hagenaars Bergen op Zoom; 12. Mick du Prie Amersfoort; 13. Olaf
Kerkhof Achterveld; 14. Ricardo van der Velde Breda; 15. Marcel
Kamsma Gerwen; 16. Ramon Strik Geldrop; 17. Lars Jun Broek in
Waterland; 18. Robbert-Jan Mol Nibbixwoud;19. Martin Kelderman
Barneveld; 20. Chris Opie Engeland;
Nieuwelingen.02e
rit: 1. Edward Parker Engeland; 2.
Chris Opie Engeland; 3. Boy van Poppel Oisterwijk; 4. Patrick Bos
Amstelveen; 5. Ian Stannard Engeland; 6. Bas Eckmann Blokker; 7.
Ramon van Ede Nieuwegein; 8. Rik van IJzen- doorn Tiel; 9. Marco Brus
Schijndel; 10. Marcel Kamsma Gerwen; 11. Tim Nederlof Maarssen; 12. Luuk van
Vliet. Mijdrecht; 13. Gareth Dickenson Engeland; 14. Tom Relou Rijswijk; 15.
Ryan Smith Engeland; 16. Kevin Veenhuizen Arnhem; 17. Michael Meijer Putte; 18.
Gerrit Peetoom Dirkshorn; 19. Mark van der Kruk Den Helder; 20. Lars Jun Broek
in Waterland;
Nieuwelingen.03e
rit: 1. Marco Brus Schijndel; 2.
Ricardo van der Velde Breda; 3. Lars Jun Broek in Waterland; 4.
Mike Feys Geldrop; 5. Ian Stannard Engeland; 6. Boy van Poppel
Oisterwijk; 7. Edward Parker Engeland; 8. Gerrit Peetoom
Dirkshorn; 9. Ivar Hartogs Amersfoort; 10. Jon Mozley Engeland;
11. Tim Scheurs Amstelveen; 12. Jarno Tapper Emmen; 13. Olaf
Kerkhof Achterveld;14. Luc Hagenaars Bergen op Zoom; 15. Ramon Strik
Geldrop;16. Chris Opie Engeland; 17. Gerd Steijn Ermelo; 18. Tom
Relou Rijswijk;19. Marcel Kamsma Gerwen; 20. Mick du Prie Amersfoort;
Nieuwelingen.04e
rit: 1. Ian Stannard Engeland; 2.
Tim Nederlof Maarssen; 3. Patrick Bos Amstelveen; 4. Luuk van
Vliet. Mijdrecht; 5. Gerrit Peetoom Dirkshorn; 6. Boy van Poppel
Oisterwijk; 7. Jon Mozley Engeland; 8. Luc Hagenaars Bergen op
Zoom; 9. Mark van der Kruk Den Helder; 10. Ruud Lotz Schoonhoven;
11. Ricardo van der Velde Breda; 12. Gerd Steijn Ermelo; 13.
Jarno Tapper Emmen; 14. Tim Scheurs Amstelveen; 15. Dennis
Andriessen Ouderkerk a/d Amstel; 16. Marcel Kamsma Gerwen; 17.
Kevin Veenhuizen Arnhem; 18. Ramon Strik Geldrop; 19. Edward
Parker Engeland; 20. Rik van IJzendoorn Tiel;
Nieuwelingen.05e
rit: 1. Patrick Bos Amstelveen; 2.
Chris Opie Engeland; 3. Ryan Smith Engeland; 4. Boy van Poppel
Oisterwijk; 5. Ian Stannard Engeland; 6. Marco Brus Schijndel;
7. Ricardo van der Velde Breda; 8. Martin Kelderman Barneveld; 9.
Joei Bakker Zaandam; 10. Ramon van Ede Nieuwegein; 11. Tim
Nederlof Maarssen; 12. Mick du Prie Amersfoort; 13. Edward Parker
Engeland; 14. Rik van IJzendoorn Tiel; 15. Luc Hagenaars Bergen
op Zoom; 16. Gerrit Peetoom Dirkshorn; 17. Lars Jun Broek in
Waterland; 18. Bas Eckmann Blokker; 19. Mike Feys Geldrop; 20.
Luuk van Vliet. Mijdrecht;
Nieuwelingen.06e
rit: 1. Rik van IJzendoorn Tiel;2. Tim
Nederlof Maarssen; 3. Luc Hagenaars Bergen op Zoom; 4. Marco Brus
Schijndel; 5. Luuk van Vliet. Mijdrecht; 6. Dennis Andriessen
Ouderkerk a/d Amstel; 7. Luca Arts Amersfoort;8. Joei Bakker Zaandam;
9. Patrick Bos Amstelveen; 10. Bob Broekmeulen Wijk bij Duurstede;
11. Michiel Bults Emmen; 12. Bas Eckmann Blokker; 13. Ramon
van Ede Nieuwegein; 14. Mattijs Ernes Eindhoven; 15. Mike Feys
Geldrop; 16. Richard Frederiks Wijk bij Duurstede;17. Henk Jan Groote
Punt Rossum; 18. Ivar Hartogs Amersfoort; 19. Jan Hopman Bergen
(NH); 20. Mitchell Huenders Almere;
Nieuwelingen.07e
rit: 1. Ricardo van der Velde Breda;
2. Chris Opie Engeland; 3. Tim Nederlof Maarssen; 4. Ian
Stannard Engeland; 5. Martin Kelderman Barneveld; 6. Boy van
Poppel Oisterwijk; 7. Patrick Bos Amstelveen; 8. Benjamin Swift
Engeland; 9. Marco Brus Schijndel; 10. Lars Jun Broek in
Waterland; 11. Ramon van Ede Nieuwegein; 12. Luc Hagenaars Bergen
op Zoom;13. Christian Jřrgensen Denemarken; 14. Luuk van Vliet.
Mijdrecht; 15. Marcel Kamsma Gerwen; 16. Tom Relou Rijswijk; 17.
Jon Mozley Engeland;18. Bas Eckmann Blokker; 19. Joei Bakker Zaandam;
20. Ivar Hartogs Amersfoort;
Nieuwelingen.08e
rit: 1. Luuk van Vliet. Mijdrecht; 2.
Gerrit Peetoom Dirkshorn; 3. Jan Hopman Bergen (NH); 4. Patrick
Bos Amstelveen; 5. Rik van IJzendoorn Tiel; 6. Ian Stannard
Engeland; 7. Tim Nederlof Maarssen; 8. Chris Opie Engeland; 9.
Christian Jřrgensen Denemarken; 10. Mick du Prie Amersfoort; 11.
Kevin Veenhuizen Arnhem; 12. Marco Brus Schijndel; 13. Jon Mozley
Engeland; 14. Ricardo van der Velde Breda; 15. Mike Feys Geldrop;
16. Kirk Jenns Engeland;17. Tim Scheurs Amstelveen; 18. Lars Jun
Broek in Waterland; 19. Scott van der Zon Wilnis; 20. Marcel
Kamsma Gerwen;
Nieuwelingen.09e
rit: 1. Patrick Bos Amstelveen; 2.
Joei Bakker Zaandam; 3. Edward Parker Engeland; 4. Marco Brus Schijndel;
5. Gerrit Peetoom Dirkshorn; 6. Lars Jun Broek in Waterland; 7.
Ricardo van der Velde Breda; 8. Luc Hagenaars Bergen op Zoom; 9.
Ian Stannard Engeland; 10. Mark van der Kruk Den Helder; 11.
Chris Opie Engeland; 12. Martin Kelderman Barneveld; 13. Mattijs
Ernes Eindhoven; 14. Luuk van Vliet. Mijdrecht; 15. Marcel Kamsma
Gerwen; 16. Ruud Lotz Schoonhoven; 17. Ramon Strik Geldrop; 18.
Ryan Smith Engeland; 19. Mark Smit Geldrop; 20. Mitchell Huenders
Almere;
Nieuwelingen
Eindklassement: 1. Patrick Bos Amstelveen; 2.
Marco Brus Schijndel; 3. Ricardo van der Velde Breda; 4. Ian
Stannard Engeland; 5. Lars Jun Broek in Waterland; 6. Luuk van
Vliet. Mijdrecht; 7. Chris Opie Engeland; 8. Joei Bakker Zaandam;
9. Tim Nederlof Maarssen; 10. Gerrit Peetoom Dirkshorn; 11.
Rik van IJzendoorn Tiel; 12. Martin Kelderman Barneveld; 13.
Ramon van Ede Nieuwegein; 14. Ryan Smith Engeland; 15. Luc
Hagenaars Bergen op Zoom; 16. Bas Eckmann Blokker; 17. Marcel
Kamsma Gerwen; 18. Tom Relou Rijswijk; 19. Jan Hopman Bergen (NH);
20. Jon Mozley Engeland;
Nieuwelingen-Meisjes:
Nieuweling-Meisjes.01e
rit: 1. Monique van de Ree Willemstad;
2. Roxane Knetemann Krommenie; 3. Maxime Groenewegen Amsterdam; 4.
Wietske Bol Avenhorn; 5. Kim Blythe Engeland; 6. Sigrid Jochems
Vianen; 7. Silke Kogelman Lemelerveld;8. Stephanie Vos Roosendaal; 9.
Lisette de Koning Middelie;10. Sanne Bogers Breda; 11. Lorna Marlow
Engeland;
Nieuweling-Meisjes.02e
rit: 1. Roxane Knetemann Krommenie; 2.
Maxime Groenewegen Amsterdam; 3. Kim Blythe Engeland; 4. Sigrid
Jochems Vianen; 5. Monique van de Ree Willemstad; 6. Lisette de
Koning Middelie; 7. Wietske Bol Avenhorn; 8. Silke Kogelman
Lemelerveld; 9. Sanne Bogers Breda; 10. Lorna Marlow Engeland;
11. Stephanie Vos Roosendaal;
Nieuweling-Meisjes.03e
rit: 1. Roxane Knetemann Krommenie; 2.
Monique van de Ree Willemstad; 3. Kim Blythe Engeland; 4. Maxime
Groenewegen Amsterdam;5. Sigrid Jochems Vianen; 6. Lisette de Koning
Middelie; 7. Wietske Bol Avenhorn; 8. Stephanie Vos Roosendaal; 9. Silke
Kogelman Lemelerveld;10. Sanne Bogers Breda; 11. Lorna Marlow Engeland;
Nieuweling-Meisjes.04e
rit: 1. Monique van de Ree Willemstad;
2. Roxane Knetemann Krommenie; 3. Kim Blythe Engeland; 4.
Sanne Bogers Breda; 5. Maxime Groenewegen Amsterdam; 6. Lorna
Marlow Engeland; 7. Sigrid Jochems Vianen; 8. Silke Kogelman
Lemelerveld; 9. Wietske Bol Avenhorn; 10. Lisette de Koning
Middelie; 11. Stephanie Vos Roosendaal;
Nieuweling-Meisjes.05e
rit: 1. Roxane Knetemann Krommenie; 2.
Maxime Groenewegen Amsterdam; 3. Silke Kogelman Lemelerveld; 4.
Wietske Bol Avenhorn; 5. Kim Blythe Engeland; 6. Monique van de
Ree Willemstad; 7. Sigrid Jochems Vianen; 8. Sanne Bogers Breda;
9. Lisette de Koning Middelie;10. Lorna Marlow Engeland; 11.
Stephanie Vos Roosendaal;
Nieuweling-Meisjes.06e
rit: 1. Roxane Knetemann Krommenie; 2.
Maxime Groenewegen Amsterdam; 3. Sigrid Jochems Vianen; 4.
Monique van de Ree Willemstad; 5. Wietske Bol Avenhorn; 6. Silke
Kogelman Lemelerveld; 7. Stephanie Vos Roosendaal; 8. Lisette de
Koning Middelie; 9. Sanne Bogers Breda;10. Lorna Marlow Engeland; 11.
Kim Blythe Engeland;
Nieuweling-Meisjes.07e
rit: 1. Roxane Knetemann Krommenie; 2.
Maxime Groenewegen Amsterdam; 3. Monique van de Ree Willemstad; 4.
Silke Kogelman Lemelerveld; 5. Wietske Bol Avenhorn; 6. Lisette
de Koning Middelie;7. Sanne Bogers Breda; 8. Stephanie Vos Roosendaal;
9. Kim Blythe Engeland;10. Sigrid Jochems Vianen; 11. Lorna Marlow
Engeland;
Nieuweling-Meisjes.08e
rit: 1. Roxane Knetemann Krommenie; 2.
Monique van de Ree Willemstad;3. Kim Blythe Engeland; 4. Sigrid Jochems
Vianen; 5. Maxime Groenewegen Amsterdam; 6. Wietske Bol Avenhorn;
7. Silke Kogelman Lemelerveld;8. Lisette de Koning Middelie; 9.
Stephanie Vos Roosendaal;10. Lorna Marlow Engeland; 11. Sanne Bogers
Breda;
Nieuweling-Meisjes.09e
rit: 1. Roxane Knetemann Krommenie; 2.
Maxime Groenewegen Amsterdam; 3. Monique van de Ree Willemstad; 4.
Sigrid Jochems Vianen; 5. Kim Blythe Engeland; 6. Wietske Bol
Avenhorn; 7. Silke Kogelman Lemelerveld; 8. Stephanie Vos
Roosendaal; 9. Lisette de Koning Middelie; 10. Lorna Marlow
Engeland;
Nieuweling-Meisjes
Eindklassement: 1. Roxane Knetemann Krommenie; 2.
Maxime Groenewegen Amsterdam; 3. Monique van de Ree Willemstad; 4.
Silke Kogelman Lemelerveld; 5. Sigrid Jochems Vianen; 6. Wietske
Bol Avenhorn; 7. Kim Blythe Engeland; 8. Stephanie Vos
Roosendaal; 9. Lisette de Koning Middelie; 10. Lorna Marlow
Engeland; 11. Sanne Bogers Breda;
ACHTERVELD.TOUR
DE JUNIOR.( 2004.07.12 T/M 07.17)
Nieuwelingen.01e
rit: 1. Dennis Andriessen Ouderkerk a/d
Amstel; 2. Jan Andriessen IJsselstein; 3. Luca Arts Amersfoort;
4. Scott Bakker Rotterdam; 5. Benny Banen Zoetermeer; 6. Leon
Bauer Duitsland; 7. Daan van den Berg Veenendaal; 8. Dion
Beukeboom Ouderkerk a/d Amstel; 9. Lennart Blok s-Gravenhage; 10.
Adam Blythe Sheffield/Engeland; 11. Jelmer Bode Sassenheim; 12.
Jetse Bol Avenhorn; 13. Frank Brinkhuis Zevenaar; 14. Stefan
Bults Emmen; 15. Michiel Bults Emmen; 16. Jan Coolen Geldrop; 17.
Arjen ten Dam Heiloo; 18. Gareth Dickenson Engeland; 19. Robbert van Ede
Nieuwegein; 20. Herm Eising Emmen;
Nieuwelingen.02e
rit: 1. Adam Blythe Sheffield/Engeland;
2. Patrick Kolacki Duitsland; 3. Jarno Tapper Emmen; 4. Benny
Banen Zoetermeer; 5. Harm Steijn Ermelo; 6. Scott Elliot 7. Gerrit Peetoom Dirkshorn; 8.
Gerd Steijn Ermelo; 9. Marcel Kamsma Gerwen; 10. Rhys Lloyd
Engeland; 11. Gareth Dickenson Engeland; 12. Tom Last Engeland;
13. Dennis van Gaveren Nijverdal; 14. Jeff Vermeulen Rotterdam; 15.
Boy van Poppel Moergestel; 16. Michiel Bults Emmen; 17. Ramon
Windt Schagen; 18. Pim Ligthart Twisk; 19. Bob Stopler Woerden;
20. Luuk van Vliet. Mijdrecht;
Nieuwelingen.03e
rit: 1. Gerd Steijn Ermelo; 2.
Michiel Bults Emmen; 3. Robbert-Jan Mol Nibbixwoud; 4. Geert van
der Sanden Nuland; 5. Jonathan Veldhuizen Veenendaal; 6. Jeff
Vermeulen Rotterdam; 7. Adam Blythe Sheffield/Engeland; 8. Bob
Stopler Woerden; 9. Pim Ligthart Twisk; 10. Dennis Andriessen
Ouderkerk a/d Amstel; 11. Jan Andriessen IJsselstein; 12. Luca
Arts Amersfoort; 13. Scott Bakker Rotterdam; 14. Benny Banen
Zoetermeer; 15. Leon Bauer Duitsland; 16. Dion Beukeboom
Ouderkerk a/d Amstel;17. Lennart Blok s-Gravenhage; 18. Jelmer Bode
Sassenheim; 19. Jetse Bol Avenhorn; 20. Frank Brinkhuis Zevenaar;
Nieuwelingen.04e
rit: 1. Michiel Bults Emmen; 2.
Rhys Lloyd Engeland; 3. Jetse Bol Avenhorn; 4. Gareth Dickenson
Engeland; 5. Jonathan Veldhuizen Veenendaal; 6. Patrick Kolacki
Duitsland; 7. Adam Blythe Sheffield/ Engeland; 8. Boy van Poppel
Moergestel; 9. Hugo Sijm Wieringerwaard; 10. Bob Stopler Woerden;
11. Jelmer Stegink Naarden; 12. Kirk Jenns Engeland; 13.
Ramon Windt Schagen; 14. Peter Kennaugh Engeland; 15. Leon Bauer
Duitsland; 16. Rigard van Klooster Linschoten; 17. Benny Banen
Zoeter- meer; 18. Jan Coolen Geldrop; 19. Luke Marlow Engeland;
20. Robbert van Ede Nieuwegein;
Nieuwelingen.05e
rit: 1. Patrick Kolacki Duitsland; 2.
Adam Blythe Sheffield/ Engeland; 3. Michiel Bults Emmen; 4. Rhys
Lloyd Engeland; 5. Harm Steijn Ermelo; 6. Jeff Vermeulen
Rotterdam;7. Gerrit Peetoom Dirkshorn; 8. Pim Ligthart Twisk; 9.
Tim Schreurs Amstelveen; 10. Boy van Poppel Moergestel; 11. Gerd
Steijn Ermelo; 12. Tom Last Engeland; 13. Ramon Windt Schagen;
14. Mark Smit Geldrop; 15. Luke Marlow Engeland; 16. Jarno
Tapper Emmen; 17. Mathijs Timmer Emmen; 18. Geert van der Sanden
Nuland; 19. Benny Banen Zoetermeer; 20. Luuk van Vliet.
Mijdrecht;
Nieuwelingen.06e
rit: 1. Boy van Poppel Moergestel; 2.
Jeff Vermeulen Rotterdam; 3. Pim Ligthart Twisk; 4. Patrick
Kolacki Duitsland; 5. Gerd Steijn Ermelo; 6. Dennis van Gaveren
Nijverdal; 7. Michiel Bults Emmen; 8. Gerrit Peetoom Dirkshorn;
9. Mitchell Huenders Almere; 10. Wouter van Roosmalen Sint
Oedenrode; 11. Jelmer Stegink Naarden; 12. Geert van der Sanden
Nuland; 13. Ramon Strik Geldrop; 14. Ramon Windt Schagen; 15.
Bob Stopler Woerden; 16. Robbert van Ede Nieuwegein; 17. Luke
Marlow Engeland; 18. Rhys Lloyd Engeland; 19. Jan Coolen Geldrop;
20. Tim Schreurs Amstel- veen;
Nieuwelingen.07e
rit: 1. Michiel Bults Emmen; 2.
Patrick Kolacki Duitsland; 3. Jelmer Stegink Naarden; 4. Boy van
Poppel Moergestel; 5. Gerrit Peetoom Dirkshorn; 6. Tim Schreurs
Amstelveen; 7. Het peloton;
Nieuwelingen.08e
rit: 1. Dennis Andriessen Ouderkerk a/d
Amstel; 2. Wouter van Roosmalen Sint Oedenrode; 3. Roy Pieters
Zwanenburg; 4. Gerd Steijn Ermelo; 5. Adam Blythe
Sheffield/Engeland; 6. Bob Stopler Woerden; 7. Michiel Bults
Emmen; 8. Pim Ligthart Twisk; 9. Patrick Kolacki Duitsland; 10.
Jelmer Stegink Naarden; 11. Boy van Poppel Moergestel; 12.
Jonathan Veldhuizen Veenendaal; 13. Luke Marlow Engeland; 14.
Robbert van Ede Nieuwegein; 15. Jean Scholten Leidschendam; 16.
Mitchell Huenders Almere; 17. Gerrit Peetoom Dirkshorn; 18.
Lennart Blok s-Gravenhage; 19. Robbert-Jan Mol Nibbixwoud; 20.
Geert van der Sanden Nuland;
Nieuwelingen
Eindklassement: 1. Michiel Bults Emmen; 2.
Patrick Kolacki Duitsland; 3. Gerd Steijn Ermelo;4. Pim Ligthart Twisk;
5. Boy van Poppel Moergestel; 6. Jarno Tapper Emmen;7. Geert van der
Sanden Nuland; 8. Jetse Bol Avenhorn;9. Tim Schreurs Amstelveen; 10.
Jonathan Veldhuizen Veenendaal; 11. Gerrit Peetoom Dirkshorn; 12.
Ramon Windt Schagen; 13. Harm Steijn Ermelo; 14. Wouter van
Roosmalen Sint Oedenrode; 15. Dennis Andriessen Ouderkerk a/d Amstel;
16. Lennart Blok s-Gravenhage; 17. Benny Banen Zoetermeer; 18.
Bob Stopler Woerden; 19. Luuk van Vliet. Mijdrecht; 20. Rigard
van Klooster Linschoten;
Nieuwelingen-Meisjes:
Dames-Nieuwelingen:
1. Elise van Hage Noordwijkerhout;
2. Maxime Groenewegen Amsterdam;3. Monique van de Ree Willemstad; 4.
Nina Kessler Velserbroek; 5. Jacobien Kanis Zwolle; 6. Kirsten
Peetoom Badhoevedorp; 7. Leonie Timmer Gasselte; 8. Mariska van
Beem Tiel; 9. Britt Jochems Vianen; 10. Silke Kogelman
Lemelerveld; 11. Swantje Budach Duitsland; 12. Lorna Marlow
Engeland; 13. Anouk Ligthart Twisk; 14. Yvonne Baltus
Wieringerwaard; 15. Daphne van der Helm Alphen a/d Rijn; 16. Anne
Heijkoop Ammerstol; 17. Johanneke Vis Nunspeet; 18. Samantha van
Steenis Hoogland;19. Susanne Frederiks Wijk bij Duurstede; 20. Alice
Burridge Alphen a/d Rijn;
Dames-Nieuwelingen:
1. Elise van Hage Noordwijkerhout;
2. Yvonne Baltus Wieringerwaard; 3. Maxime Groenewegen Amsterdam;
4. Nina Kessler Velserbroek; 5. Anouk Ligthart Twisk; 6.
Monique van de Ree Willemstad; 7. Britt Jochems Vianen; 8.
Swantje Budach Duitsland; 9. Kirsten Peetoom Badhoevedorp; 10.
Jacobien Kanis Zwolle; 11. Silke Kogelman Lemelerveld; 12. Anne
Heijkoop Ammerstol; 13. Riëtte Bokkers Achterveld; 14. Mariska
van Beem Tiel; 15. Jessica Stoddart Engeland; 16. Johanneke Vis
Nunspeet; 17. Lorna Marlow Engeland; 18. Leonie Timmer Gasselte;
19. Daphne van der Helm Alphen a/d Rijn; 20. Susanne Frederiks Wijk
bij Duurstede;
Dames-Nieuwelingen:
1. Elise van Hage Noordwijkerhout;
2. Maxime Groenewegen Amsterdam; 3. Jacobien Kanis Zwolle; 4.
Nina Kessler Velserbroek; 5. Mariska van Beem Tiel; 6. Swantje
Budach Duitsland; 7. Kirsten Peetoom Badhoevedorp; 8. Britt
Jochems Vianen; 9. Monique van de Ree Willemstad; 10. Anouk
Ligthart Twisk; 11. Yvonne Baltus Wieringer- waard; 12. Jessica
Stoddart Engeland; 13. Leonie Timmer Gasselte; 14. Anne Heijkoop
Ammerstol; 15. Alike Haanstra Waskemeer; 16. Silke Kogelman
Lemelerveld; 17. Riëtte Bokkers Achterveld; 18. Lorna Marlow
Engeland; 19. Johanneke Vis Nunspeet; 20. Daphne van der Helm
Alphen a/d Rijn;
Dames-Nieuwelingen:
1. Elise van Hage Noordwijkerhout;
2. Monique van de Ree Willemstad; 3. Britt Jochems Vianen; 4.
Nina Kessler Velserbroek; 5. Jacobien Kanis Zwolle; 6. Maxime
Groenewegen Amsterdam; 7. Kirsten Peetoom Badhoevedorp; 8. Leonie
Timmer Gasselte; 9. Jessica Stoddart Engeland; 10. Silke Kogelman
Lemelerveld; 11. Anouk Ligthart Twisk; 12. Alike Haanstra
Waskemeer; 13. Swantje Budach Duitsland; 14. Mariska van Beem
Tiel; 15. Anne Heijkoop Ammerstol; 16. Yvonne Baltus Wieringer-
waard; 17. Lorna Marlow Engeland; 18. Johanneke Vis Nunspeet; 19.
Susanne Frederiks Wijk bij Duurstede; 20. Daphne van der Helm Alphen a/d
Rijn;
Dames-Nieuwelingen:
1. Maxime Groenewegen Amsterdam;
2. Elise van Hage Noordwijkerhout; 3. Swantje Budach Duitsland; 4.
Britt Jochems Vianen; 5. Jacobien Kanis Zwolle; 6. Kirsten Peetoom
Badhoevedorp; 7. Nina Kessler Velserbroek; 8. Silke Kogelman
Lemelerveld; 9. Leonie Timmer Gasselte; 10. Yvonne Baltus
Wieringerwaard; 11. Mariska van Beem Tiel; 12. Anouk Ligthart
Twisk; 13. Jessica Stoddart Engeland; 14. Monique van de Ree
Willemstad; 15. Riëtte Bokkers Achterveld; 16. Anne Heijkoop
Ammerstol; 17. Daphne van der Helm Alphen a/d Rijn; 18. Lorna
Marlow Engeland;19. Johanneke Vis Nunspeet; 20. Alike Haanstra
Waskemeer;
Dames-Nieuwelingen:
1. Elise van Hage Noordwijkerhout;
2. Maxime Groenewegen Amsterdam; 3. Britt Jochems Vianen; 4.
Jacobien Kanis Zwolle; 5. Swantje Budach Duitsland; 6. Nina
Kessler Velserbroek; 7. Kirsten Peetoom Badhoevedorp; 8. Monique
van de Ree Willemstad; 9. Jessica Stoddart Engeland; 10. Mariska
van Beem Tiel; 11. Silke Kogelman Lemelerveld; 12. Anouk Ligthart
Twisk; 13. Leonie Timmer Gasselte; 14. Anne Heijkoop Ammerstol;
15. Yvonne Baltus Wieringerwaard; 16. Riëtte Bokkers Achterveld; 17.
Daphne van der Helm Alphen a/d Rijn; 18. Johanneke Vis Nunspeet;19.
Alike Haanstra Waskemeer; 20. Lorna Marlow Engeland;
Dames-Nieuwelingen:
1. Elise van Hage Noordwijkerhout;
2. Maxime Groenewegen Amsterdam; 3. Monique van de Ree Willemstad;
4. Nina Kessler Velserbroek; 5. Britt Jochems Vianen; 6.
Swantje Budach Duitsland; 7. Kirsten Peetoom Badhoevedorp; 8.
Mariska van Beem Tiel; 9. Anne Heijkoop Ammerstol; 10. Jessica
Stoddart Engeland; 11. Anouk Ligthart Twisk; 12. Yvonne Baltus
Wieringerwaard; 13. Leonie Timmer Gasselte; 14. Silke Kogelman
Lemelerveld; 15. Alike Haanstra Waskemeer; 16. Lorna Marlow
Engeland; 17. Samantha van Steenis Hoogland; 18. Riëtte Bokkers
Achterveld; 19. Daphne van der Helm Alphen a/d Rijn; 20. Alice
Burridge Alphen a/d Rijn;
Dames-Nieuwelingen:
1. Elise van Hage Noordwijkerhout;
2. Monique van de Ree Willemstad; 3. Maxime Groenewegen Amsterdam;
4. Nina Kessler Velserbroek; 5. Kirsten Peetoom Badhoevedorp; 6.
Swantje Budach Duitsland; 7. Britt Jochems Vianen; 8. Jacobien Kanis
Zwolle; 9. Mariska van Beem Tiel; 10. Jessica Stoddart Engeland;
11. Leonie Timmer Gasselte; 12. Silke Kogelman Lemelerveld; 13.
Alike Haanstra Waskemeer; 14. Anouk Ligthart Twisk; 15. Lorna Marlow Engeland;
16. Samantha van Steenis Hoogland; 17. Yvonne Baltus Wieringerwaard; 18. Riëtte
Bokkers Achterveld; 19. Daphne van der Helm Alphen a/d Rijn; 20. Susanne
Frederiks Wijk bij Duurstede;
Dames-Nieuwelingen
Eindklassement: 1. Elise van Hage Noordwijkerhout;
2. Maxime Groenewegen Amsterdam; 3. Britt Jochems Vianen; 4.
Nina Kessler Velserbroek; 5. Monique van de Ree Willemstad; 6.
Kirsten Peetoom Badhoevedorp; 7. Silke Kogelman Lemelerveld; 8.
Leonie Timmer Gasselte; 9. Swantje Budach Duitsland; 10. Mariska van
Beem Tiel; 11. Anouk Ligthart Twisk; 12. Jacobien Kanis Zwolle; 13. Jessica
Stoddart Engeland; 14. Alike Haanstra Waskemeer; 15. Yvonne Baltus
Wieringerwaard; 16. Anne Heijkoop Ammerstol; 17. Lorna Marlow Engeland; 18.
Daphne van der Helm Alphen a/d Rijn;19. Johanneke Vis Nunspeet; 20. Riëtte
Bokkers Achterveld;
ACHTERVELD.TOUR
DE JUNIOR.01E RIT .( 2005.07.11 T/M 07.16)
Nieuwelingen.01e
rit: 1. Dion Beukeboom Ouderkerk a/d
Amstel; 2. Jaron Van Diermen Bunschoten; 3. Bob Stopler Woerden;
4. Alex Aldham-Breary 5.
Peter Kennaugh 6. Luke Marlow
Engeland; 7. Johnny van Diermen Bunschoten; 8. Sebastian Doll Duitsland;
9. Ramon Windt Schagen; 10. Nick Stopler Woerden; 11. Joris
de Boer t Veld; 12. Tamor Hartogs Amersfoort; 13. Harm van der
Sanden Nuland; 14. Robbert van Ede Nieuwegein; 15. Claudio de
Benedictis 16. Nikolai Herzog 17. Jetse Bol Avenhorn;18. Roy Eefting
Grolloo; 19. Soren Quaadgras Leidschendam; 20. Ronald Dijkhuizen
Nieuwegein;
Nieuwelingen.02e
rit: 1. Peter Kennaugh 2. Alex Aldham-Breary 3. Rigard van Klooster Linschoten;4. Ramon
Windt Schagen; 5. Claudio de Benedictis 6. Dion Beukeboom Ouderkerk a/d Amstel;
7. Paul Lichtenstein Duitsland; 8. Robbert van Ede Nieuwegein; 9.
Nick Stopler Woerden; 10. Tamor Hartogs Amersfoort; 11. Roy
Pieters Zwanenburg; 12. Bob Stopler Woerden; 13. Soren Quaadgras
Leidschendam;14. Jonathan Eijssens Harderwijk; 15. Jaron Van Diermen
Bunschoten;16. Sebastian Doll Duitsland; 17. Sascha Starker 18. Lennart
Blok s-Gravenhage;19. Luke Marlow Engeland; 20. Leon Commandeur
St.Pancras;
Nieuwelingen.03e
rit: 1. Peter Kennaugh 2. Sebastian
Doll Duitsland; 3. Bob Stopler Woerden;4. Joris de Boer t Veld; 5.
Johnny van Diermen Bunschoten; 6. Jetse Bol Avenhorn;7. Robbert van Ede
Nieuwegein; 8. Ronald Dijkhuizen Nieuwegein;9. Nikolai Herzog 10. Rafael Bossler 11. Ramon Windt Schagen;12. Claudio de
Benedictis 13. Keir Stone-Brown
14. Jaron Van Diermen Bunschoten; 15. Sam Webster 16. Luke Marlow Engeland;17. Jonathan
Eijssens Harderwijk; 18. Martijn Stoop Heerhugowaard; 19. Tamor Hartogs
Amersfoort; 20. Paul Lichtenstein Duitsland;
Nieuwelingen.04e
rit: 1. Sebastian Doll Duitsland; 2.
Paul Lichtenstein Duitsland; 3. Jetse Bol Avenhorn; 4. Peter
Kennaugh 5. Ramon Windt Schagen;
6. Johnny van Diermen Bunschoten;7. Jaron Van Diermen Bunschoten; 8.
Robbert van Ede Nieuwegein;9. Luke Marlow Engeland; 10. Soren Quaadgras
Leidschendam;11. Dion Beukeboom Ouderkerk a/d Amstel; 12. Bob Stopler
Woerden;13. Harm van der Sanden Nuland; 14. Sascha Starker 15. Alex
Aldham-Breary 16. Arjen ten Dam Heiloo; 17. Nick Stopler Woerden; 18.
Roy Eefting Grolloo; 19. Jonathan Eijssens Harderwijk; 20.
Claudio de Benedictis
Nieuwelingen.05e
rit: 1. Sascha Starker 2. Ramon Windt
Schagen; 3. Peter Kennaugh 4. Paul Lichtenstein Duitsland;5. Johnny van
Diermen Bunschoten;6. Luke Marlow Engeland;7. Rigard van Klooster Linschoten;
8. Claudio de Benedictis 9. Dion Beukeboom Ouderkerk a/d Amstel; 10.
Robbert van Ede Nieuwegein;11. Bob Stopler Woerden; 12. Joris de Boer t
Veld;13. Sebastian Doll Duitsland;14. Scott Thwaites 15. Jetse Bol Avenhorn;16. Jonathan
Eijssens Harderwijk; 17. Luke Rowe Enggeland; 18. Sam Webster 19.
Jaron Van Diermen Bunschoten; 20. Leon Commandeur St.Pancras;
Nieuwelingen.06e
rit: 1. Jetse Bol Avenhorn; 2.
Roy Eefting Grolloo; 3. Jaron Van Diermen Bunschoten; 4. Dion
Beukeboom Ouderkerk a/d Amstel; 5. Rigard van Klooster Linschoten;6.
Martijn Stoop Heerhugowaard; 7. Claudio de Benedictis 8. Sebastian Doll Duitsland; 9.
Paul Lichtenstein Duitsland; 10. Alex Aldham-Breary 11. Johnny van
Diermen Bunschoten; 12. Lennart Blok s-Gravenhage;13. Christian Kos
Zuid-Scharwoude; 14. Harm van der Sanden Nuland;15. Sascha Starker 16. Keir Stone-Brown 17. Bob Stopler Woerden;18. Tamor Hartogs
Amersfoort; 19. Ramon Windt Schagen; 20. Daan van den Berg
Veenendaal;
Nieuwelingen.07e
rit: 1. Jetse Bol Avenhorn;2. Peter
Kennaugh 3. Roy Pieters
Zwanenburg;4. Johnny van Diermen Bunschoten; 5. Dion Beukeboom Ouderkerk
a/d Amstel;6. Ramon Windt Schagen; 7. Rigard van Klooster Linschoten;
8. Jaron Van Diermen Bunschoten;9. Bob Stopler Woerden; 10. Leon
Commandeur St.Pancras;11. Alex Aldham-Breary 12. Paul Lichten- stein Duitsland; 13.
Joris de Boer t Veld; 14. Luke Marlow Engeland; 15. Bjorn Perlee
Amstelveen; 16. Scott Thwaites 17.
Claudio de Benedictis 18. Nick Stopler Woerden; 19. Roy Eefting Grolloo;
20. Mike Bond Volendam;
Nieuwelingen.08e
rit: 1. Jetse Bol Avenhorn; 2.
Sebastian Doll Duitsland; 3. Ramon Windt Schagen; 4. Peter
Kennaugh 5. Paul Lichtenstein Duitsland; 6. Luke Marlow Engeland; 7.
Johnny van Diermen Bunschoten; 8. Christian Kos Zuid-Scharwoude; 9.
Bob Stopler Woerden; 10. Joris de Boer t Veld; 11. Alex
Aldham-Breary 12. Rafael Bossler 13. Martijn Stoop Heerhugowaard; 14.
Harm van der Sanden Nuland; 15. Sascha Starker 16. Jonathan Eijssens Harderwijk; 17.
Nick Stopler Woerden; 18. Rigard van Klooster Linschoten; 19. Ben
Stockdale 20. Roy Eefting
Grolloo;
Nieuwelingen.09e
rit: 1. Rigard van Klooster Linschoten;
2. Claudio de Benedictis 3.
Alex Aldham-Breary 4. Jetse Bol
Avenhorn; 5. Peter Kennaugh 6. Paul Lichtenstein Duitsland; 7. Bob
Stopler Woerden; 8. Nick Stopler Woerden;9. Luke Marlow Engeland; 10. Jaron Van
Diermen Bunschoten; 11. Roy Eefting Grolloo; 12. Martijn Stoop Heerhugowaard;
13. Ramon Windt Schagen;14. Joris de Boer t Veld; 15. Dion Beukeboom Ouderkerk
a/d Amstel;16. Daan van den Berg Veenendaal; 17. Arjen ten Dam Heiloo; 18.
Sascha Starker 19. Keir Stone-Brown 20.
Tom Price
Nieuwelingen
Eindklassement: 1. Jetse Bol Avenhorn; 2.
Peter Kennaugh 3. Dion Beukeboom
Ouderkerk a/d Amstel; 4. Ramon Windt Schagen; 5. Rigard van
Klooster Linschoten; 6. Jaron Van Diermen Bunschoten; 7. Bob
Stopler Woerden;8. Paul Lichtenstein Duitsland; 9. Roy Pieters
Zwanenburg; 10. Claudio de Benedictis
11. Alex Aldham-Breary 12. Luke
Marlow Engeland;13. Joris de Boer t Veld; 14. Sascha Starker 15. Leon Comman- deur St.Pancras;16. Roy
Eefting Grolloo; 17. Scott Thwaites 18.
Jonathan Eijssens Harderwijk;19. Nick Stopler Woerden; 20. Robbert van Ede
Nieuwegein;
Nieuwelingen-Meisjes:
Nieuweling-Meisjes:
1. Elise van Hage Noordwijkerhout;
2. Chantal Blaak Zuidland; 3. Anna van der Breggen Hasselt; 4.
Tamara Blom Tiel; 5. Jacobien Kanis Zwolle; 6. Kim van Poppel
Moergestel; 7. Nicole Pieters Hoofddorp;8. Anouk Ligthart Twisk; 9.
Laura Reynolds Engeland; 10. Samantha van Steenis Hoogland; 11.
Lotte de Haan Oudega; 12. Martine van der Herberg Woerden;13. Susanne
Frederiks Wijk bij Duurstede; 14. Marjolein Meerkerk s-Gravendeel; 15.
Kelly Moore
Nieuweling-Meisjes:
1. Elise van Hage Noordwijkerhout;
2. Chantal Blaak Zuidland;3. Anna van der Breggen Hasselt;4. Anouk Ligthart
Twisk; 5. Jacobien Kanis Zwolle;6. Nicole Pieters Hoofddorp; 7.
Kim van Poppel Moergestel; 8. Tamara Blom Tiel; 9. Martine van
der Herberg Woerden; 10. Laura Reynolds Engeland;11. Samantha van
Steenis Hoogland; 12. Kelly Moore 13. Lotte de Haan Oudega;14. Marjolein
Meerkerk s-Gravendeel; 15. Susanne Frederiks Wijk bij Duurstede;
Nieuweling-Meisjes:
1. Elise van Hage Noordwijkerhout;
2. Nicole Pieters Hoofddorp;3. Chantal Blaak Zuidland;4. Anna van der
Breggen Hasselt; 5. Jacobien Kanis Zwolle; 6. Tamara Blom Tiel;7.
Kim van Poppel Moergestel; 8. Samantha van Steenis Hoogland; 9.
Anouk Ligthart Twisk; 10. Martine van der Herberg Woerden;11. Laura
Reynolds Engeland; 12. Susanne Frederiks Wijk bij Duurstede;13. Kelly
Moore 14. Lotte de Haan Oudega;
15. Marjolein Meerkerk s-Gravendeel;
Nieuweling-Meisjes:
1. Elise van Hage Noordwijkerhout;
2. Nicole Pieters Hoofddorp;3. Anna van der Breggen Hasselt;4. Kim van
Poppel Moergestel; 5. Chantal Blaak Zuidland; 6. Samantha van
Steenis Hoogland; 7. Tamara Blom Tiel; 8. Anouk Ligthart Twisk;9.
Jacobien Kanis Zwolle; 10. Martine van der Herberg Woerden; 11.
Lotte de Haan Oudega; 12. Kelly Moore 13. Susanne Frederiks Wijk bij Duurstede;
14. Laura Reynolds Engeland; 15. Marjolein Meerkerk s-Gravendeel;
Nieuweling-Meisjes:
1. Anna van der Breggen Hasselt;
2. Elise van Hage Noordwijkerhout;3. Chantal Blaak Zuidland; 4.
Jacobien Kanis Zwolle; 5. Nicole Pieters Hoofddorp;6. Kim van Poppel
Moergestel; 7. Anouk Ligthart Twisk;8. Tamara Blom Tiel;9. Laura
Reynolds Engeland; 10. Martine van der Herberg Woerden;11. Lotte de Haan
Oudega;12. Samantha van Steenis Hoogland; 13. Kelly Moore 14. Susanne Frederiks Wijk bij Duurstede;
15. Marjolein Meerkerk s-Gravendeel;
Nieuweling-Meisjes:
1. Elise van Hage Noordwijkerhout;
2. Chantal Blaak Zuidland; 3. Anna van der Breggen Hasselt; 4.
Nicole Pieters Hoofddorp; 5. Tamara Blom Tiel; 6. Kim van Poppel
Moergestel; 7. Jacobien Kanis Zwolle; 8. Anouk Ligthart Twisk;
9. Samantha van Steenis Hoogland; 10. Susanne Frederiks Wijk bij
Duurstede;11. Martine van der Herberg Woerden; 12. Lotte de Haan Oudega;
13. Laura Reynolds Engeland; 14. Marjolein Meerkerk s-Gravendeel;
15. Kelly Moore;
Nieuweling-Meisjes:
1. Elise van Hage Noordwijkerhout;
2. Chantal Blaak Zuidland; 3. Anna van der Breggen Hasselt; 4.
Nicole Pieters Hoofddorp; 5. Anouk Ligthart Twisk; 6. Kim van
Poppel Moergestel; 7. Martine van der Herberg Woerden;8. Jacobien Kanis
Zwolle; 9. Laura Reynolds Engeland; 10. Tamara Blom Tiel;11.
Samantha van Steenis Hoogland; 12. Lotte de Haan Oudega;13. Kelly Moore
14. Marjolein Meerkerk s-Gravendeel; 15. Susanne Frederiks Wijk bij
Duurstede;
Nieuweling-Meisjes:
1. Elise van Hage Noordwijkerhout;
2. Chantal Blaak Zuidland;3. Jacobien Kanis Zwolle;4. Nicole Pieters
Hoofddorp; 5. Samantha van Steenis Hoogland; 6. Anna van der
Breggen Hasselt; 7. Kim van Poppel Moergestel; 8. Tamara Blom
Tiel;9. Anouk Ligthart Twisk; 10. Martine van der Herberg Woerden; 11.
Kelly Moore 12. Susanne Frederiks
Wijk bij Duurstede; 13. Lotte de Haan Oudega;14. Laura Reynolds
Engeland; 15. Marjolein Meerkerk s-Gravendeel;
Nieuweling-Meisjes:
1. Elise van Hage Noordwijkerhout;
2. Nicole Pieters Hoofddorp; 3. Chantal Blaak Zuidland;4. Anna van
der Breggen Hasselt; 5. Kim van Poppel Moergestel; 6. Tamara Blom
Tiel; 7. Anouk Ligthart Twisk; 8. Samantha van Steenis Hoogland;
9. Jacobien Kanis Zwolle; 10. Martine van der Herberg Woerden;11. Susanne
Frederiks Wijk bij Duurstede; 12. Lotte de Haan Oudega; 13. Kelly Moore;
14. Marjolein Meerkerk
s-Gravendeel; 15. Laura Reynolds Engeland;
Nieuweling-Meisjes
Eindklassement: 1. Elise van Hage Noordwijkerhout;
2. Chantal Blaak Zuidland; 3. Anna van der Breggen Hasselt; 4.
Nicole Pieters Hoofddorp; 5. Kim van Poppel Moergestel; 6. Tamara
Blom Tiel; 7. Anouk Ligthart Twisk; 8. Jacobien Kanis Zwolle; 9.
Samantha van Steenis Hoogland; 10. Martine van der Herberg Woerden; 11.
Laura Reynolds Engeland; 12. Lotte de Haan Oudega;13. Susanne Frederiks
Wijk bij Duurstede; 14. Kelly Moore 15. Marjolein Meerkerk s-Gravendeel;
TOUR
DE JUNIOR-ACHTERVELD.( 2006.07.17 T/M 07.22)
Nieuwelingen.01e
rit: 1. Nick Stöpler Woerden; 2. Barry
Markus Hoofddorp; 3. Jonathan Eijssens Ermelo; 4. Ronald Dijkhuizen Nieuwegein;
5. Claudio de Benedictis Duitsland; 6. Koen van Roosmalen Sint Oedenrode; 7.
Mitch Verzaal Kudelstaart; 8. Bas Oude Elferink Mijdrecht; 9. Lars van der Haar
Woudenberg; 10. Dennis van Aalst Hilversum; 11. Alex Aldham-Breary Engeland;
12. Stefan van den Bergh Schijndel; 13. Yorick Bos Amstelveen; 14. Felix Brech
Duitsland; 15. Jeroen Breewel Wilnis; 16. Rowdy Bryant Zaandam; 17. Leon
Commandeur Sint Pancras; 18. Bas van Delden Hoofddorp; 19. Joey van Dijkhuizen
Amersfoort; 20. Robbert de Greef Geldrop;
Nieuwelingen.02e
rit: 1. Barry Markus Hoofddorp; 2. Leon
Commandeur Sint Pancras; 3. Nick Stöpler Woerden; 4. Jonathan Eijssens Ermelo;
5. Alex Aldham-Breary Engeland; 6. Christian Gerecke Duitsland; 7. Mike Bond
Volendam; 8. Jack Kirk Engeland; 9. Stefan Roolvink Almelo; 10. Christian Kos
Zuid-Scharwoude; 11. Wilco Kelderman Barneveld; 12. Bas van Delden Hoofddorp;
13. Mitch Verzaal Kudelstaart; 14. Ronald Dijkhuizen Nieuwegein; 15. Claudio de
Benedictis Duitsland; 16. Theodore Westervelt Zuid-Afrika; 17. Nils Trautmann
Duitsland; 18. Gerald Balz Duitsland; 19. Ron Pfeifer Duitsland; 20. Tamor Hartogs Amersfoort;
Nieuwelingen.03e
rit: 1. Barry Markus Hoofddorp; 2. Alex
Aldham-Breary Engeland; 3. Nick Stöpler Woerden; 4. Ronald Dijkhuizen
Nieuwegein; 5. Wilco Kelderman Barneveld; 6. Harm van der Sanden Nuland; 7.
Tamor Hartogs Amersfoort; 8. Jonathan Eijssens Ermelo; 9. William Penn
Engeland; 10. Michiel Spannemaker Beverwijk; 11. Christian Kos Zuid-Scharwoude;
12. Claudio de Benedictis Duitsland; 13. Christopher Whorrall Engeland; 14.
Romario Riethof Schalkwijk; 15. Mitch Verzaal Kudelstaart; 16. Mike Bond
Volendam; 17. Lars van der Haar Woudenberg; 18. Rico Wientjes Didam; 19.
Pieter-Pascal Heyligers Haarlem; 20. Felix Vollmer Duitsland;
Nieuwelingen.04e
rit: 1. Barry Markus Hoofddorp; 2. Alex
Aldham-Breary Engeland; 3. Nick Stöpler Woerden; 4. Christian Kos
Zuid-Scharwoude; 5. Jack Kirk Engeland; 6. Dennis van Aalst Hilversum; 7.
Claudio de Benedictis Duitsland; 8. Yorick Bos Amstelveen; 9. Felix Brech
Duitsland; 10. Jeroen Breewel Wilnis; 11. Arno Brinkhuis Zevenaar; 12. Rowdy
Bryant Zaandam; 13. Leon Commandeur Sint Pancras; 14. Bas van Delden Hoofddorp;
15. Ronald Dijkhuizen Nieuwegein; 16. Jonathan Eijssens Ermelo; 17. Bas Oude
Elferink Mijdrecht; 18. Robbert de Greef Geldrop; 19. Hugo Haak Vianen; 20.
Lars van der Haar Woudenberg;
Nieuwelingen.05e
rit: 1. Alex Aldham-Breary Engeland; 2.
Claudio de Benedictis Duitsland; 3. Nick Stöpler Woerden; 4. Tamor Hartogs
Amersfoort; 5. Barry Markus Hoofddorp; 6. Leon Commandeur Sint Pancras; 7. Mike
Bond Volendam; 8. Christian Kos Zuid-Scharwoude; 9. Felix Brech Duitsland; 10.
Jack Kirk Engeland; 11. Jonathan Eijssens Ermelo; 12. Michiel Spannemaker
Beverwijk; 13. Bas van Delden Hoofddorp; 14. Felix Vollmer Duitsland; 15. Wilco
Kelderman Barneveld; 16. Stefan Roolvink Almelo; 17. Mitch Verzaal Kudelstaart;
18. Koen van Roosmalen Sint Oedenrode; 19. Jan Rademacher Duitsland; 20. Nils
Trautmann Duitsland;
Nieuwelingen.06e
rit: 1. Stefan Roolvink Almelo; 2. Alex
Aldham-Breary Engeland; 3. Barry Markus Hoofddorp; 4. Nick Stöpler Woerden; 5.
Claudio de Benedictis Duitsland; 6. Ronald Dijkhuizen Nieuwegein; 7. Janwilhelm
von der Sande Duitsland; 8. Bas Oude Elferink Mijdrecht; 9. Rico Wientjes
Didam; 10. William Penn Engeland; 11. Robbert de Greef Geldrop; 12. Tamor
Hartogs Amersfoort; 13. Mike Bond Volendam; 14. Johannes Wagner Duitsland; 15.
Rowdy Bryant Zaandam; 16. Jonathan Eijssens Ermelo; 17. Felix Vollmer
Duitsland; 18. Pieter-Pascal Heyligers Haarlem; 19. Wilco Kelderman Barneveld;
20. Christopher Whorrall Engeland;
Nieuwelingen.07e
rit: 1. Barry Markus Hoofddorp; 2. Leon
Commandeur Sint Pancras; 3. Alex Aldham-Breary Engeland; 4. Nick Stöpler
Woerden; 5. Wilco Kelderman Barneveld; 6. Tamor Hartogs Amersfoort; 7. Mike
Bond Volendam; 8. Michiel Spannemaker Beverwijk; 9. Bas van Delden Hoofddorp;
10. Yorick Bos Amstelveen; 11. Jonathan Eijssens Ermelo; 12. Koen van Roosmalen
Sint Oedenrode; 13. Kevin Sonneveldt Bleiswijk; 14. Janwilhelm von der Sande
Duitsland; 15. Claudio de Benedictis Duitsland; 16. Christian Kos
Zuid-Scharwoude; 17. Ronald Dijkhuizen Nieuwegein; 18. Hugo Haak Vianen; 19.
Christian Gerecke Duitsland; 20. Felix Vollmer Duitsland;
Nieuwelingen.08e
rit: 1. Felix Brech Duitsland; 2. Nick
Stöpler Woerden; 3. Christopher Whorrall Engeland; 4. Harm van der Sanden
Nuland; 5. Barry Markus Hoofddorp; 6. Tamor Hartogs Amersfoort; 7. Alex
Aldham-Breary Engeland; 8. Claudio de Benedictis Duitsland; 9. Jonathan Eijssens
Ermelo; 10. Christian Gerecke Duitsland; 11. Ronald Dijkhuizen Nieuwegein; 12.
Romario Riethof Schalkwijk; 13. Lars van der Haar Woudenberg; 14. Mike Webb
Engeland; 15. Mike Bond Volendam; 16. John Robert Murphy Engeland; 17. Jack
Kirk Engeland; 18. Nikolai Herzog Duitsland; 19. Bas Oude Elferink Mijdrecht;
20. Wilco Kelderman Barneveld;
Nieuwelingen.09e
rit: 1. Barry Markus Hoofddorp; 2.
Felix Vollmer Duitsland; 3. Christopher Whorrall Engeland; 4. Jonathan Eijssens
Ermelo; 5. Alex Aldham-Breary Engeland; 6. Claudio de Benedictis Duitsland; 7.
Wilco Kelderman Barneveld; 8. Harm van der Sanden Nuland; 9. Nick Stöpler
Woerden; 10. Rico Wientjes Didam; 11. Lars van der Haar Woudenberg; 12. Kevin
Sonneveldt Bleiswijk; 13. Nikolai Herzog Duitsland; 14. Jeroen Breewel Wilnis;
15. Romario Riethof Schalkwijk; 16. John Robert Murphy Engeland; 17. Patrick
Oeben Duitsland; 18. Ron Pfeifer
Duitsland; 19. Jack Kirk Engeland; 20. Theodore Westervelt Zuid-Afrika;
Nieuwelingen.Eindklassement:
1. Barry Markus Hoofddorp; 2. Nick
Stöpler Woerden; 3. Alex Aldham-Breary Engeland; 4. Jonathan Eijssens Ermelo;
5. Leon Commandeur Sint Pancras; 6. Claudio de Benedictis Duitsland; 7. Mike
Bond Volendam; 8. Ronald Dijkhuizen Nieuwegein; 9. Wilco Kelderman Barneveld;
10. Koen van Roosmalen Sint Oedenrode; 11. Mitch Verzaal Kudelstaart; 12. Bas
van Delden Hoofddorp; 13. Stefan Roolvink Almelo; 14. Jack Kirk Engeland; 15.
Felix Vollmer Duitsland; 16. Janwilhelm von der Sande Duitsland; 17. Yorick Bos
Amstelveen; 18. Robbert de Greef Geldrop; 19. Hugo Haak Vianen; 20. Felix Brech
Duitsland;
Nieuwelingen-Meisjes:
Nieuweling-Meisjes.01e
rit: 1. Kim van Poppel Moergestel; 2.
Nicole Pieters Hoofddorp; 3. Shanne Braspennincx Meerle; 4. Ashley Spierings Zoetermeer;
5. Maaike Hoek Almelo; 6. Lotte de Haan Oudega Gem. Smallingerland;7. Sarah
Reynolds Engeland; 8. Sophie Terry Engeland; 9. Greta Junker Engeland 10.
Alexandra Greenfield Engeland; 11. Mardiani Ahoud Woudenberg; 12. Anna van der
Breggen Hasselt; 13. Jorinda de Heer Hoogerheide; 14. Dani King Engeland; 15.
Anouk Kerstens Roosendaal; 16. Annie Last Engeland; 17. Melissa van Neck 18.
Amy Pieters Zwanenburg; 19. Annie Simpson Engeland; 20. Josmary Geerman Aruba;
Nieuweling-Meisjes.02e
rit: 1. Amy Pieters Zwanenburg; 2. Anna
van der Breggen Hasselt; 3. Annie Last Engeland; 4. Dani King Engeland; 5.
Annie Simpson Engeland; 6. Nicole Pieters Hoofddorp; 7. Jorinda de Heer
Hoogerheide; 8. Kim van Poppel Moergestel; 9. Greta Junker Engeland 10.
Mardiani Ahoud Woudenberg; 11. Jessica Smits Purmerend; 12. Corrinne Hall
Engeland; 13. Maaike Hoek Almelo; 14. Lotte de Haan Oudega Gem.
Smallingerland;15. Sarah Reynolds Engeland; 16. Melissa van Neck 17. Lena
Stegger Duitsland; 18. Anouk Kerstens Roosendaal; 19. Alexandra Greenfield
Engeland; 20. Sophie Terry Engeland;
Nieuweling-Meisjes.03e
rit: 1. Anna van der Breggen Hasselt;
2. Amy Pieters Zwanenburg; 3. Nicole Pieters Hoofddorp; 4. Dani King Engeland; 5.
Sarah Reynolds Engeland; 6. Ashley Spierings Zoetermeer; 7. Sophie Terry
Engeland; 8. Mardiani Ahoud Woudenberg; 9. Lucy Chittenden Engeland; 10. Annie
Simpson Engeland; 11. Maaike Hoek Almelo; 12. Alexandra Greenfield Engeland;
13. Kim van Poppel Moergestel; 14. Josmary Geerman Aruba; 15. Greta Junker
Engeland 16. Jorinda de Heer Hoogerheide; 17. Lotte de Haan Oudega Gem.
Smallingerland;18. Annie Last Engeland; 19. Anouk Kerstens Roosendaal; 20.
Jessica Smits Purmerend;
Nieuweling-Meisjes.04e
rit: 1. Dani King Engeland; 2. Amy
Pieters Zwanenburg; 3. Shanne Braspennincx Meerle; 4. Mardiani Ahoud
Woudenberg; 5. Ashley Spierings Zoetermeer; 6. Maaike Hoek Almelo; 7. Anna van
der Breggen Hasselt; 8. Sophie Terry Engeland; 9. Nicole Pieters Hoofddorp; 10.
Annie Simpson Engeland; 11. Alexandra Greenfield Engeland; 12. Josmary Geerman
Aruba; 13. Lotte de Haan Oudega Gem. Smallingerland;14. Jorinda de Heer
Hoogerheide; 15. Kim van Poppel Moergestel; 16. Lucy Chittenden Engeland; 17.
Greta Junker Engeland 18. Sarah Reynolds Engeland; 19. Lena Stegger Duitsland;
20. Anouk Kerstens Roosendaal;
Nieuweling-Meisjes.05e
rit: 1. Dani King Engeland; 2. Amy
Pieters Zwanenburg; 3. Nicole Pieters Hoofddorp; 4. Alexandra Greenfield
Engeland; 5. Kim van Poppel Moergestel; 6. Annie Simpson Engeland; 7. Greta
Junker Engeland 8. Annie Last Engeland; 9. Anna van der Breggen Hasselt; 10.
Shanne Braspennincx Meerle; 11. Mardiani Ahoud Woudenberg; 12. Jorinda de Heer
Hoogerheide; 13. Sophie Terry Engeland; 14. Lena Stegger Duitsland; 15. Maaike
Hoek Almelo; 16. Lotte de Haan Oudega Gem. Smallingerland;17. Josmary Geerman
Aruba; 18. Corrinne Hall Engeland; 19. Lucy Chittenden Engeland; 20. Ashley
Spierings Zoetermeer;
Nieuweling-Meisjes.06e
rit: 1. Amy Pieters Zwanenburg; 2.
Shanne Braspennincx Meerle; 3. Ashley Spierings Zoetermeer; 4. Maaike Hoek
Almelo; 5. Dani King Engeland; 6. Nicole Pieters Hoofddorp; 7. Anna van der
Breggen Hasselt; 8. Greta Junker Engeland 9. Annie Simpson Engeland; 10. Sarah
Reynolds Engeland; 11. Kim van Poppel Moergestel; 12. Annie Last Engeland; 13.
Mardiani Ahoud Woudenberg; 14. Jorinda de Heer Hoogerheide; 15. Sophie Terry
Engeland; 16. Alexandra Greenfield Engeland; 17. Lotte de Haan Oudega Gem.
Smallingerland;18. Melissa van Neck 19. Anouk Kerstens Roosendaal; 20. Lucy
Chittenden Engeland;
Nieuweling-Meisjes.07e
rit: 1. Greta Junker Engeland 2. Amy
Pieters Zwanenburg; 3. Dani King Engeland; 4. Nicole Pieters Hoofddorp; 5. Anna
van der Breggen Hasselt; 6. Alexandra Greenfield Engeland; 7. Annie Simpson Engeland;
8. Annie Last Engeland; 9. Mardiani Ahoud Woudenberg; 10. Jorinda de Heer
Hoogerheide; 11. Kim van Poppel Moergestel; 12. Ashley Spierings Zoetermeer;
13. Maaike Hoek Almelo; 14. Sarah Reynolds Engeland; 15. Shanne Braspennincx
Meerle; 16. Corrinne Hall Engeland; 17. Lotte de Haan Oudega Gem.
Smallingerland;18. Lena Stegger Duitsland; 19. Anouk Kerstens Roosendaal; 20.
Sophie Terry Engeland;
Nieuweling-Meisjes.08e
rit: 1. Nicole Pieters Hoofddorp; 2.
Shanne Braspennincx Meerle; 3. Anna van der Breggen Hasselt; 4. Alexandra
Greenfield Engeland; 5. Dani King Engeland; 6. Annie Last Engeland; 7. Ashley
Spierings Zoetermeer; 8. Amy Pieters Zwanenburg; 9. Sophie Terry Engeland; 10.
Greta Junker Engeland 11. Kim van Poppel Moergestel; 12. Sarah Reynolds Engeland;
13. Maaike Hoek Almelo; 14. Jorinda de Heer Hoogerheide; 15. Annie Simpson
Engeland; 16. Mardiani Ahoud Woudenberg; 17. Lotte de Haan Oudega Gem.
Smallingerland;18. Lucy Chittenden Engeland; 19. Josmary Geerman Aruba; 20.
Anouk Kerstens Roosendaal;
Nieuweling-Meisjes.09e
rit: 1. Amy Pieters Zwanenburg; 2.
Nicole Pieters Hoofddorp; 3. Anna van der Breggen Hasselt; 4. Ashley Spierings
Zoetermeer; 5. Annie Simpson Engeland; 6. Alexandra Greenfield Engeland; 7.
Dani King Engeland; 8. Mardiani Ahoud Woudenberg; 9. Sarah Reynolds Engeland;
10. Jorinda de Heer Hoogerheide; 11. Shanne Braspennincx Meerle; 12. Kim van
Poppel Moergestel; 13. Sophie Terry Engeland; 14. Greta Junker Engeland 15.
Lotte de Haan Oudega Gem. Smallingerland;16. Annie Last Engeland; 17. Maaike
Hoek Almelo; 18. Corrinne Hall Engeland; 19. Anouk Kerstens Roosendaal; 20.
Birgit Lavrijssen Kapelle;
Nieuweling-Meisjes.Eindklassement:
1. Amy Pieters Zwanenburg; 2. Dani
King Engeland; 3. Nicole Pieters Hoofddorp; 4. Anna van der Breggen Hasselt; 5.
Annie Simpson Engeland; 6. Alexandra Greenfield Engeland; 7. Kim van Poppel
Moergestel; 8. Jorinda de Heer Hoogerheide; 9. Mardiani Ahoud Woudenberg; 10.
Ashley Spierings Zoetermeer; 11. Sarah Reynolds Engeland; 12. Sophie Terry
Engeland; 13. Shanne Braspennincx Meerle; 14. Greta Junker Engeland 15. Lotte
de Haan Oudega Gem. Smallingerland;16. Maaike Hoek Almelo; 17. Anouk Kerstens
Roosendaal; 18. Annie Last Engeland; 19. Josmary Geerman Aruba; 20. Lena
Stegger Duitsland;
ACHTERVELD.TOUR
DE JUNIOR.( 2007.07.23 T/M 07.28)
Nieuwelingen.01e
rit: 1. Kay Welten Moergestel; 2. Barry
Markus Hoofddorp; 3. Dylan van Baarle Zoetermeer; 4. Koen van Roosmalen Sint
Oedenrode; 5. Derk Abel Beckeringh Amstelveen; 5. Niek Boom Nieuw Heeten; 5.
Robbert Bouma Spijkenisse; 5. Perry Bowater Engeland; 5. Jeroen Breewel Wilnis;
5. Didier Caspers Noordwijk Zh; 5. Robbert de Greef Geldrop; 5. Jorick de Heer
Hoogerheide; 5. Hugo Haak Vianen; 5. Wilco Kelderman Barneveld; 5. Patrick Oeben 5. Bas Oude Elferink
Mijdrecht; 5. Simon Pellaud 5. Ron
Pfeifer Duitsland; 5. Oscar Riesebeek Tiel; 5. Henrik Sawadsky Duitsland; 5.
Dominic Schils Engeland; 5. Danny Stam Wilnis; 5. Petr Vakoc 5. Jan Willem van
der Sande Duitsland; 5. Melvin van Zijl Harderwijk;
Nieuwelingen.02e
rit: 1. Barry Markus Hoofddorp; 2.
Dominic Schils Engeland; 3. Ron Pfeifer Duitsland; 3. Koen van Roosmalen Sint
Oedenrode; 5. Jeroen Breewel Wilnis; 6. Wilco Kelderman Barneveld; 6. Henrik
Sawadsky Duitsland; 8. Niek Boom Nieuw Heeten; 8. Robbert de Greef Geldrop; 10.
Patrick Oeben 10. Dylan van Baarle Zoetermeer; 10. Jan Willem van der Sande
Duitsland; 13. Simon Pellaud 14. Kay Welten Moergestel; 15. Danny Stam Wilnis;
16. Hugo Haak Vianen; 17. Geert Kuit Harskamp; 18. Jorick de Heer Hoogerheide;
19. Oscar Riesebeek Tiel; 20. Didier Caspers Noordwijk Zh;
Nieuwelingen.03e
rit: 1. Oscar Riesebeek Tiel; 2. Barry
Markus Hoofddorp; 3. Kay Welten Moergestel; 4. Henrik Sawadsky Duitsland; 5.
Wilco Kelderman Barneveld; 6. Didier Caspers Noordwijk Zh; 7. Koen van Roosmalen
Sint Oedenrode; 8. Simon Pellaud 9. Melvin van Zijl Harderwijk; 10. Jeroen
Breewel Wilnis; 11. Jan Willem van der Sande Duitsland; 12. Bas Oude Elferink
Mijdrecht; 13. Dylan van Baarle Zoetermeer; 14. Matthias Imstepf Duitsland; 15.
Jasper Eikelboom Hardenberg; 16. Joost Mouris Waverveen; 17. Jorick de Heer
Hoogerheide; 18. Martin van de Pol Amerongen; 19. Max van der Linden
Prinsenbeek; 20. Derk Abel Beckeringh Amstelveen;
Nieuwelingen.04e
rit: 1. Barry Markus Hoofddorp; 2. Kay
Welten Moergestel; 3. Dylan van Baarle Zoetermeer; 4. Dominic Schils Engeland;
5. Koen van Roosmalen Sint Oedenrode; 6. Niek Boom Nieuw Heeten; 7. Jeroen
Breewel Wilnis; 8. Jan Willem van der Sande Duitsland; 9. Perry Bowater
Engeland; 10. Henrik Sawadsky Duitsland; 11. Melvin van Zijl Harderwijk; 12.
Ron Pfeifer Duitsland; 13. Danny Stam Wilnis; 14. Petr Vakoc 15. Hugo Haak
Vianen; 16. Jorick de Heer Hoogerheide; 17. Derk Abel Beckeringh Amstelveen;
18. Wilco Kelderman Barneveld; 19. Bas Oude Elferink Mijdrecht; 20. Jasper Eikelboom
Hardenberg;
Nieuwelingen.05e
rit: 1. Barry Markus Hoofddorp; 2. Kay
Welten Moergestel; 3. Henrik Sawadsky Duitsland; 4. Koen van Roosmalen Sint
Oedenrode; 5. Jeroen Breewel Wilnis; 6. Dylan van Baarle Zoetermeer; 7. Wilco
Kelderman Barneveld; 8. Dominic Schils Engeland; 9. Danny Stam Wilnis; 10.
Matthias Imstepf Duitsland; 11. Florian Otto Duitsland; 12. Hugo Haak Vianen;
13. Robbert de Greef Geldrop; 14. Simon Pellaud 15. Petr Vakoc 16. Oscar
Riesebeek Tiel; 17. Niek Boom Nieuw Heeten; 18. Jan Willem van der Sande
Duitsland; 19. Martin van de Pol Amerongen; 20. Didier Caspers Noordwijk Zh;
Nieuwelingen.06e
rit: 1. Barry Markus Hoofddorp; 2. Kay
Welten Moergestel; 3. Henrik Sawadsky Duitsland; 4. Oscar Riesebeek Tiel; 5.
Jan Willem van der Sande Duitsland; 6. Simon Pellaud 7. Koen van Roosmalen Sint
Oedenrode; 8. Didier Caspers Noordwijk Zh; 9. Robbert de Greef Geldrop; 10. Bas
Oude Elferink Mijdrecht; 11. Dylan van Baarle Zoetermeer; 12. Jorick de Heer
Hoogerheide; 13. Maarten Froling Hattem; 14. Niek Boom Nieuw Heeten; 15. Danny
Stam Wilnis; 16. Ron Pfeifer Duitsland; 17. Hugo Haak Vianen; 18. Patrick Oeben
19. Derk Abel Beckeringh Amstelveen; 20. Petr Vakoc
Nieuwelingen.07e
rit: 1. Dylan van Baarle Zoetermeer; 2.
Robbert de Greef Geldrop; 3. Perry Bowater Engeland; 4. Ron Pfeifer Duitsland;
5. Jeroen Breewel Wilnis; 6. Koen van Roosmalen Sint Oedenrode; 7. Henrik
Sawadsky Duitsland; 8. Melvin van Zijl Harderwijk; 9. Derk Abel Beckeringh
Amstelveen; 10. Jorick de Heer Hoogerheide; 11. Matthias Imstepf Duitsland; 12.
Barry Markus Hoofddorp; 13. Kay Welten Moergestel; 14. Niek Boom Nieuw Heeten;
15. Oscar Riesebeek Tiel; 16. Max van der Linden Prinsenbeek; 17. Patrick Oeben
18. Didier Caspers Noordwijk Zh; 19. Bas Oude Elferink Mijdrecht; 20. Jasper Eikelboom
Hardenberg;
Nieuwelingen.08e
rit: 1. Barry Markus Hoofddorp; 2. Hugo
Haak Vianen; 3. Jeroen Breewel Wilnis; 4. Didier Caspers Noordwijk Zh; 5. Oscar
Riesebeek Tiel; 6. Wilco Kelderman Barneveld; 7. Danny Stam Wilnis; 8. Henrik
Sawadsky Duitsland; 9. Koen van Roosmalen Sint Oedenrode; 10. Kay Welten
Moergestel; 11. Jorick de Heer Hoogerheide; 12. Dominic Schils Engeland; 13.
Dylan van Baarle Zoetermeer; 14. Patrick Oeben 15. Robbert de Greef Geldrop;
16. Matthias Imstepf Duitsland; 17. Simon Pellaud 18. Derk Abel Beckeringh
Amstelveen; 19. Perry Bowater Engeland; 20. Jonas Seubert Duitsland;
Nieuwelingen.09e
rit: 1. Barry Markus Hoofddorp; 2. Ron
Pfeifer Duitsland; 3. Koen van Roosmalen Sint Oedenrode; 4. Wilco Kelderman
Barneveld; 5. Kay Welten Moergestel; 6. Dylan van Baarle Zoetermeer; 7. Derk
Abel Beckeringh Amstelveen; 8. Oscar Riesebeek Tiel; 9. Simon Pellaud 10.
Jeroen Breewel Wilnis; 11. Matthias Imstepf Duitsland; 12. Henrik Sawadsky
Duitsland; 13. Petr Vakoc 14. Robbert de Greef Geldrop; 15. Didier Caspers
Noordwijk Zh; 16. Robbert Bouma Spijkenisse; 17. Bas Oude Elferink Mijdrecht;
18. Dominic Schils Engeland; 19. Niek Boom Nieuw Heeten; 20. Jan Willem van der
Sande Duitsland;
Nieuwelingen.Eindklassement:
1. Barry Markus Hoofddorp; 2. Koen
van Roosmalen Sint Oedenrode; 3. Jeroen Breewel Wilnis; 4. Kay Welten
Moergestel; 5. Dylan van Baarle Zoetermeer; 6. Dominic Schils Engeland; 7.
Wilco Kelderman Barneveld; 8. Oscar Riesebeek Tiel; 9. Henrik Sawadsky
Duitsland; 10. Jan Willem van der Sande Duitsland; 11. Niek Boom Nieuw Heeten;
12. Hugo Haak Vianen; 13. Robbert de Greef Geldrop; 14. Danny Stam Wilnis; 15.
Ron Pfeifer Duitsland; 16. Didier Caspers Noordwijk Zh; 17. Patrick Oeben 18.
Jorick de Heer Hoogerheide; 19. Petr Vakoc 20. Derk Abel Beckeringh Amstelveen;
Nieuweling-Meisjes:
Nieuweling-Meisjes.01e
rit: 1. Marion Meerkerk s-Gravendeel;
2. Chloë Spier Hilversum; 3. Amy Pieters Zwanenburg; 4. Nancy van der Burg
Delfgauw; 5. Mardiani Ahoud Woudenberg; 6. Lena Stegger 7. Shanne Braspennincx Ulvenhout;
8. Denise Bouma Spijkenisse; 9. Rikst van der Helm Leusden; 10. Melissa van
Neck Amstelveen; 11. Annafleur de Leeuw Nunspeet; 12. Daphne Kastelijn Den
Dungen; 13. Birte Schumann Duitsland; 14. Charlotte Bestebreur Lisse;
Nieuweling-Meisjes.02e
rit: 1. Amy Pieters Zwanenburg; 2.
Nancy van der Burg Delfgauw; 3. Mardiani Ahoud Woudenberg; 4. Chloë Spier
Hilversum; 5. Lena Stegger 6. Shanne Braspennincx Ulvenhout; 7. Marion Meerkerk
s-Gravendeel; 8. Melissa van Neck Amstelveen; 9. Rikst van der Helm Leusden;
10. Annafleur de Leeuw Nunspeet; 11. Birte Schumann Duitsland; 12. Denise Bouma
Spijkenisse; 13. Charlotte Bestebreur Lisse; 14. Daphne Kastelijn Den Dungen;
Nieuweling-Meisjes.03e
rit: 1. Amy Pieters Zwanenburg; 2.
Shanne Braspennincx Ulvenhout; 3. Chloë Spier Hilversum; 4. Marion Meerkerk
s-Gravendeel; 5. Melissa van Neck Amstelveen; 6. Nancy van der Burg Delfgauw;
7. Lena Stegger 8. Mardiani Ahoud Woudenberg; 9. Denise Bouma Spijkenisse; 10.
Annafleur de Leeuw Nunspeet; 11. Rikst van der Helm Leusden; 12. Daphne
Kastelijn Den Dungen; 13. Birte Schumann Duitsland; 14. Charlotte Bestebreur
Lisse;
Nieuweling-Meisjes.04e
rit: 1. Shanne Braspennincx Ulvenhout;
2. Mardiani Ahoud Woudenberg; 3. Amy Pieters Zwanenburg; 4. Melissa van Neck
Amstelveen; 5. Marion Meerkerk s-Gravendeel; 6. Denise Bouma Spijkenisse; 7.
Lena Stegger 8. Rikst van der Helm Leusden; 9. Annafleur de Leeuw Nunspeet; 10.
Birte Schumann Duitsland; 11. Nancy van der Burg Delfgauw; 12. Chloë Spier
Hilversum; 13. Daphne Kastelijn Den Dungen; 14. Charlotte Bestebreur Lisse;
Nieuweling-Meisjes.05e
rit: 1. Amy Pieters Zwanenburg; 2.
Shanne Braspennincx Ulvenhout; 3. Mardiani Ahoud Woudenberg; 4. Marion Meerkerk
s-Gravendeel; 5. Rikst van der Helm Leusden; 6. Lena Stegger 7. Chloë Spier Hilversum;
8. Denise Bouma Spijkenisse; 9. Melissa van Neck Amstelveen; 10. Annafleur de
Leeuw Nunspeet; 11. Birte Schumann Duitsland; 12. Daphne Kastelijn Den Dungen;
Nieuweling-Meisjes.06e
rit: 1. Amy Pieters Zwanenburg; 2.
Mardiani Ahoud Woudenberg; 2. Denise Bouma Spijkenisse; 2. Marion Meerkerk
s-Gravendeel; 2. Rikst van der Helm Leusden; 6. Shanne Braspennincx Ulvenhout;
7. Annafleur de Leeuw Nunspeet; 7. Chloë Spier Hilversum; 7. Lena Stegger 7.
Melissa van Neck Amstelveen; 11. Daphne Kastelijn Den Dungen; 11. Birte
Schumann Duitsland;
Nieuweling-Meisjes.07e
rit: 1. Amy Pieters Zwanenburg; 2.
Marion Meerkerk s-Gravendeel; 3. Denise Bouma Spijkenisse; 4. Mardiani Ahoud
Woudenberg;5. Shanne Braspennincx Ulvenhout; 6. Lena Stegger 7. Rikst van der Helm
Leusden; 8. Melissa van Neck Amstelveen; 9. Annafleur de Leeuw Nunspeet; 10.
Chloë Spier Hilversum; 11. Birte Schumann Duitsland; 12. Daphne Kastelijn Den
Dungen;
Nieuweling-Meisjes.08e
rit: 1. Amy Pieters Zwanenburg; 2.
Shanne Braspennincx Ulvenhout; 3. Lena Stegger 4. Mardiani Ahoud Woudenberg; 5.
Melissa van Neck Amstelveen; 6. Denise Bouma Spijkenisse; 7. Annafleur de Leeuw
Nunspeet; 8. Marion Meerkerk s-Gravendeel; 9. Chloë Spier Hilversum; 10. Rikst
van der Helm Leusden; 11. Birte Schumann Duitsland; 12. Daphne Kastelijn Den
Dungen;
Nieuweling-Meisjes.09e
rit: 1. Amy Pieters Zwanenburg; 2.
Mardiani Ahoud Woudenberg; 3. Shanne Braspennincx Ulvenhout; 4. Lena Stegger 5.
Marion Meerkerk s-Gravendeel; 6. Chloë Spier Hilversum; 7. Denise Bouma Spijkenisse;
8. Melissa van Neck Amstelveen; 9. Rikst van der Helm Leusden; 10. Annafleur de
Leeuw Nunspeet; 11. Birte Schumann Duitsland;
Nieuweling-Meisjes.Eindklassement:
1. Amy Pieters Zwanenburg; 2.
Mardiani Ahoud Woudenberg; 3. Marion Meerkerk s-Gravendeel; 4. Shanne
Braspennincx Ulvenhout; 5. Lena Stegger 6. Melissa van Neck Amstelveen; 7.
Denise Bouma Spijkenisse; 8. Rikst van der Helm Leusden; 9. Chloë Spier
Hilversum; 10. Annafleur de Leeuw Nunspeet; 11. Birte Schumann Duitsland;
ACHTERVELD.TOUR
DE JUNIOR.( 2008.07.21 t/m 07.26)
Nieuwelingen.01e
rit: 1. Jorick de Heer Hoogerheide;2.
Perry Bowater Engeland; 3. Luuc Bugter Arnhem; 4. Kay Welten Moergestel; 5.
Dylan van Baarle Zoetermeer;6. Danny van Poppel Moergestel;7. Dylan Groenewegen
Amsterdam;8. Jack de Koning Nootdorp; 9. Chris Nicholson Engeland; 10. Derk Abel Beckeringh Amstelveen;11.
George Moore Engeland; 12. Joost van der Burg Delfgauw;13. Bob van den Hengel
Achterveld;14. Reinier van der Kamp Hasselt;15. Marijn Abbenhuijs Delfgauw;16.
Samuël Smit Nieuwegein; 17. Olaf Smit Nieuw-Vennep; 18. Robin Leygraaff De
Hoef; 19. Danny van der Sman Nootdorp;20. Niek Boom Nieuw Heteren;
Nieuwelingen.02e
rit:1. Dylan van Baarle Zoetermeer;2.
Danny van Poppel Moergestel;3. Kay Welten Moergestel; 4. Niek Boom Nieuw
Heteren; 5. Luuc Bugter Arnhem; 6. Jorick de Heer Hoogerheide;7. Samuël Smit
Nieuwegein; 8. Dylan Groenewegen Amsterdam;9. Derk Abel Beckeringh
Amstelveen;10. Chris Nicholson Engeland; 11. George Moore Engeland; 12. Perry
Bowater Engeland; 13. Dennis Looij Wilnis; 14. Bob van den Hengel
Achterveld;15. Jack de Koning Nootdorp; 16. Robin Leygraaff De Hoef; 17. Marijn
Abbenhuijs Delfgauw;18. Joost van der Burg Delfgauw;19. Ian Oukes Zaltbommel;
20. Daan van Delden Hoofddorp;
Nieuwelingen.03e
rit: 1. Danny van Poppel Moergestel;2.
Dylan van Baarle Zoetermeer;3. Kay Welten Moergestel; 4. Luuc Bugter Arnhem; 5.
Derk Abel Beckeringh Amstelveen;6. Samuël Smit Nieuwegein; 7. Nino Noy Heumen;
8. Joost van der Burg Delfgauw;9. Dennis Looij Wilnis; 10. Perry Bowater
Engeland; 11. George Moore Engeland; 12. Chris Nicholson Engeland; 13. Tom
Terlouw Amersfoort; 14. Reinier van der Kamp Hasselt;15. Jorick de Heer
Hoogerheide;16. Daan van Delden Hoofddorp;17. Niek Boom Nieuw Heteren;18. Dylan
Groenewegen Amsterdam;19. Danny van der Sman Nootdorp; 20. Bob van den
Hengel Achterveld;
Nieuwelingen.04e
rit: 1. Dylan van Baarle Zoetermeer;2.
Danny van Poppel Moergestel;3. Dylan Groenewegen Amsterdam;4. Luuc Bugter
Arnhem; 5. Derk Abel Beckeringh Amstelveen;6. Nino Noy Heumen; 7. Joost van der
Burg Delfgauw;8. Marijn Abbenhuijs Delfgauw;9. Dennis Looij Wilnis; 10. Kay
Welten Moergestel; 11. Jorick de Heer Hoogerheide;12. Kevin Ossendrijver
Achterveld;13. Daan van Delden Hoofddorp;14. Reinier van der Kamp Hasselt;15.
Perry Bowater Engeland; 16. George Moore Engeland; 17. Samuël Smit Nieuwegein;
18. Jack de Koning Nootdorp; 19. Chris Nicholson 20. Bob van den Hengel
Achterveld;
Nieuwelingen.05e
rit: 1. Dylan van Baarle Zoetermeer;2.
Jorick de Heer Hoogerheide;3. Dennis Looij Wilnis; 4. Niek Boom Nieuw Heteren;
5. Perry Bowater Engeland; 6. Kay Welten Moergestel; 7. Luuc Bugter Arnhem; 8.
Danny van Poppel Moergestel;9. Marijn Abbenhuijs Delfgauw;10. Nino Noy Heumen;
11. Reinier van der Kamp Hasselt;12. Jack de Koning Nootdorp; 13. Derk Abel
Beckeringh Amstelveen;14. Chris Nicholson Engeland; 15. Joost van der Burg
Delfgauw;16. Dylan Groenewegen Amsterdam;17. Samuël Smit Nieuwegein; 18. Daan
van Delden Hoofddorp;19. George Moore Engeland; 20. Bob van den Hengel
Achterveld;
Nieuwelingen.06e
rit: 1. Danny van Poppel Moergestel;2.
Dylan van Baarle Zoetermeer;3. Kay Welten Moergestel; 4. Dennis Looij Wilnis;
5. Chris Nicholson Engeland; 6. Jorick de Heer Hoogerheide;7. Luuc Bugter
Arnhem; 8. Perry Bowater Engeland; 9. Jack de Koning Nootdorp; 10. Niek Boom
Nieuw Heteren;11. George Moore Engeland; 12. Dylan Groenewegen Amsterdam;13.
Nino Noy Heumen; 14. Reinier van der Kamp Hasselt;15. Samuël Smit Nieuwegein;
16. Daan van Delden Hoofddorp;17. Joost van der Burg Delfgauw;18. Olaf Smit Nieuw-Vennep;
19. Derk Abel Beckeringh Amstelveen; 20. Bob van den Hengel Achterveld;
Nieuwelingen.07e
rit: 1. Dylan van Baarle Zoetermeer;2.
Danny van Poppel Moergestel;3. Dennis Looij Wilnis; 4. Niek Boom Nieuw Heteren;
5. Kay Welten Moergestel; 6. Jorick de Heer Hoogerheide;7. Perry Bowater
Engeland; 8. Chris Nicholson Engeland; 9. Luuc Bugter Arnhem; 10. Marijn
Abbenhuijs Delfgauw;11. Derk Abel Beckeringh Amstelveen;12. Samuël Smit
Nieuwegein; 13. Danny van der Sman Nootdorp;14. Joost van der Burg Delfgauw;15.
Reinier van der Kamp Hasselt;16. Daan van Delden Hoofddorp;17. Joost Mouris
Waverveen; 18. Nicky Vis Wilnis; 19. Dylan Groenewegen Amsterdam; 20.
Kevin Ossendrijver Achterveld;
Nieuwelingen.08e
rit: 1. Kay Welten Moergestel; 2. Luuc
Bugter Arnhem; 3. Chris Nicholson Engeland; 4. Danny van Poppel Moergestel;5.
Jorick de Heer Hoogerheide;6. George Moore Engeland; 7. Reinier van der Kamp
Hasselt;8. Niek Boom Nieuw Heteren; 9. Dylan Groenewegen Amsterdam;10. Daan van
Delden Hoofddorp;11. Derk Abel Beckeringh Amstelveen;12. Perry Bowater
Engeland; 13. Bob van den Hengel Achterveld;14. Dylan van Baarle Zoetermeer;15.
Marijn Abbenhuijs Delfgauw;16. Olaf Smit Nieuw-Vennep; 17. Joost Mouris
Waverveen; 18. Joost van der Burg Delfgauw;19. Robin Leygraaff De Hoef; 20. Tom
Terlouw Amersfoort;
Nieuwelingen.09e
rit: 1. Luuc Bugter Arnhem; 2. Chris
Nicholson Engeland; 3. Niek Boom Nieuw Heteren; 4. Nino Noy Heumen; 5. Perry
Bowater Engeland; 6. Joost Mouris Waverveen; 7. Marijn Abbenhuijs Delfgauw;8.
Dylan van Baarle Zoetermeer;9. Danny van Poppel Moergestel;10. Derk Abel
Beckeringh Amstelveen;11. Jorick de Heer Hoogerheide;12. Bob van den Hengel
Achterveld;13. Jack de Koning Nootdorp; 14. Nicky Vis Wilnis; 15. Samuël Smit
Nieuwegein; 16. George Moore Engeland; 17. Kay Welten Moergestel; 18. Daan van
Delden Hoofddorp;19. Joost van der Burg Delfgauw; 20. Danny van der Sman
Nootdorp;
Nieuwelingen.Eindklassement:
1. Dylan van Baarle Zoetermeer;2.
Danny van Poppel Moergestel;3. Luuc Bugter Arnhem; 4. Derk Abel Beckeringh Amstelveen;5.
Perry Bowater Engeland; 6. Marijn Abbenhuijs Delfgauw;7. Niek Boom Nieuw
Heteren; 8. Jorick de Heer Hoogerheide;9. Chris Nicholson Engeland; 10. Nino
Noy Heumen; 11. Kay Welten Moergestel; 12. Joost Mouris Waverveen; 13. Dylan
Groenewegen Amsterdam;14. Joost van der Burg Delfgauw;15. Reinier van der Kamp
Hasselt;16. Samuël Smit Nieuwegein; 17. George Moore Engeland; 18. Bob van den
Hengel Achterveld;19. Kevin Ossendrijver Achterveld;20. Robin Leygraaff De
Hoef;
Nieuwelingen-Meisjes
Nieuwelingen-Meisjes.01e
rit: 1. Laura van der Kamp Hasselt;2.
Kelly Markus Hoofddorp; 3. Chloë Spier Hilversum; 4. Nancy van der Burg
Delfgauw;5. Marion Meerkerk s-Gravendeel;6. Rikst van der Helm Leusden; 7.
Ellen Satter Gameren;
Nieuwelingen-Meisjes.02e
rit: 1. Laura van der Kamp Hasselt;2.
Nancy van der Burg Delfgauw;3. Kelly Markus Hoofddorp; 4. Chloë Spier
Hilversum; 5. Rikst van der Helm Leusden;6. Marion Meerkerk s-Gravendeel;7.
Ellen Satter Gameren;
Nieuwelingen-Meisjes.03e
rit: 1. Laura van der Kamp Hasselt;2.
Kelly Markus Hoofddorp; 3. Chloë Spier Hilversum; 4. Nancy van der Burg
Delfgauw;5. Rikst van der Helm Leusden;6. Marion Meerkerk s-Gravendeel;7. Ellen
Satter Gameren;
Nieuwelingen-Meisjes.04e
rit: 1. Laura van der Kamp Hasselt;2.
Chloë Spier Hilversum; 3. Kelly Markus Hoofddorp; 4. Nancy van der Burg
Delfgauw;5. Rikst van der Helm Leusden;6. Marion Meerkerk s-Gravendeel;7. Ellen
Satter Gameren;
Nieuwelingen-Meisjes.05e
rit: 1. Ellen Satter Gameren; 2. Laura
van der Kamp Hasselt;3. Kelly Markus Hoofddorp; 4. Rikst van der Helm
Leusden;5. Nancy van der Burg Delfgauw;6. Chloë Spier Hilversum; 7. Marion
Meerkerk s-Gravendeel;
Nieuwelingen-Meisjes.06e
rit: 1. Laura van der Kamp Hasselt;2.
Kelly Markus Hoofddorp; 3. Chloë Spier Hilversum; 4. Nancy van der Burg
Delfgauw;5. Rikst van der Helm Leusden;6. Ellen Satter Gameren; 7. Marion
Meerkerk s-Gravendeel;
Nieuwelingen-Meisjes.07e
rit: 1. Laura van der Kamp Hasselt;2.
Kelly Markus Hoofddorp; 3. Nancy van der Burg Delfgauw;4. Rikst van der Helm
Leusden;5. Marion Meerkerk s-Gravendeel;6. Chloë Spier Hilversum; 7. Ellen
Satter Gameren;
Nieuwelingen-Meisjes.08e
rit: 1. Kelly Markus Hoofddorp; 2.
Laura van der Kamp Hasselt;3. Chloë Spier Hilversum; 4. Nancy van der Burg
Delfgauw;5. Rikst van der Helm Leusden;6. Ellen Satter Gameren; 7. Marion
Meerkerk s-Gravendeel;
Nieuwelingen-Meisjes.09e
rit: 1. Kelly Markus Hoofddorp; 2.
Nancy van der Burg Delfgauw;3. Rikst van der Helm Leusden;4. Laura van der Kamp
Hasselt;5. Chloë Spier Hilversum; 6. Ellen Satter Gameren; 7. Marion Meerkerk
s-Gravendeel;
Nieuwelingen-Meisjes.Eindklassement:
1. Laura van der Kamp Hasselt;2.
Kelly Markus Hoofddorp; 3. Nancy van der Burg Delfgauw;4. Rikst van der Helm
Leusden;5. Chloë Spier Hilversum; 6. Marion Meerkerk s-Gravendeel;7. Ellen Satter
Gameren;
ACHTERVELD.TOUR
DE JUNIOR 01E RIT .( 2009.07.20 T/M 07.25)
Nieuwelingen.01e
rit: 1. Dennis Looij Wilnis; 2. Maik
Hoerning Duitsland; 3. Luuc Bugter Arnhem; 4. Mike Willemse s-Gravenhage; 5. Richard
Dijkshoorn Rotterdam; 6. Bob van den Hengel Achterveld; 7. Michael Kos
Zuid-Scharwoude; 8. Richard Hol Amersfoort; 9. Dylan Groenewegen Amsterdam; 10.
Kay Kistemaker Hoorn; 11. Daan Schouten Almelo; 12. Robbert Keus Naaldwijk; 13.
Dick Janssen Velden; 14. Luca Schrijen Assendelft; 15. Tim Ariesen Rhenen; 16.
James Baillie Engeland; 17. Jim de Koning Nootdorp; 18. Thijs van der Helm
Pijnacker; 19. Ashley Proctor Engeland; 20. Olaf Smit Nieuw-Vennep;
Nieuwelingen.02e
rit: 1. Luuc Bugter Arnhem; 2. Luca
Schrijen Assendelft; 3. Dennis Looij Wilnis; 4. Richard Dijkshoorn Rotterdam;
5. Bob van den Hengel Achterveld; 6. Dylan Groenewegen Amsterdam; 7. Joost van
der Burg Delfgauw; 8. Kay Kistemaker Hoorn; 9. Casper van Bodegraven Ouderkerk
aan den Amstel;10. Jorrick Boshove Arnhem; 11. Mike Willemse s-Gravenhage; 12.
Robbert Keus Naaldwijk; 13. Richard Hol Amersfoort; 14. Loek Vossen Stramproy;
15. Jip Westra Warmenhuizen; 16. Alex Davelaar Arnhem; 17. Bertrand Hartemink
Amsterdam; 18. Roel Mouris Waverveen; 19. Jim de Koning Nootdorp; 20. Kevin
Ossendrijver Wezep;
Nieuwelingen.04e
rit: 1. Dylan Groenewegen Amsterdam; 2.
Luuc Bugter Arnhem; 3. Mike Willemse s-Gravenhage; 4. Richard Dijkshoorn
Rotterdam; 5. Joost van der Burg Delfgauw; 6. Bob van den Hengel Achterveld; 7.
Dennis Looij Wilnis; 8. Luca Schrijen Assendelft; 9. Jip Westra Warmenhuizen;
10. Jorrick Boshove Arnhem; 11. Daan Schouten Almelo; 12. Kay Kistemaker Hoorn;
13. Casper van Bodegraven Ouderkerk aan den Amstel;14. Roel Mouris Waverveen;
15. Robbert Keus Naaldwijk; 16. Tim Ariesen Rhenen; 17. Dick Janssen Velden;
18. James Baillie Engeland; 19. Jim de Koning Nootdorp; 20. Thijs van der Helm
Pijnacker;
Nieuwelingen.05e
rit: 1. Dennis Looij Wilnis; 2. Luuc
Bugter Arnhem; 3. Luca Schrijen Assendelft; 4. Roel Mouris Waverveen; 5. Dylan
Groenewegen Amsterdam; 6. Jip Westra Warmenhuizen; 7. Joost van der Burg
Delfgauw; 8. Richard Dijkshoorn Rotterdam; 9. Jorrick Boshove Arnhem; 10.
Casper van Bodegraven Ouderkerk aan den Amstel;11. Bob van den Hengel Achterveld;
12. Jim de Koning Nootdorp; 13. Thijs van der Helm Pijnacker; 14. Kevin
Ossendrijver Wezep; 15. Loek Vossen Stramproy; 16. Kay Kistemaker Hoorn; 17.
Jeroen Leijsten Venlo; 18. Bertrand Hartemink Amsterdam; 19. Maik Hoerning
Duitsland; 20. Daan van der Helm Pijnacker;
Nieuwelingen.06e
rit: 1. Bob van den Hengel Achterveld;
2. Mike Willemse s-Gravenhage; 3. Dylan Groenewegen Amsterdam; 4. Richard
Dijkshoorn Rotterdam; 5. Dennis Looij Wilnis; 6. Kay Kistemaker Hoorn; 7. Maik
Hoerning Duitsland; 8. James Baillie Engeland; 9. Pim Erren Velden; 10. Dick
Janssen Velden; 11. Kevin Ossendrijver Wezep; 12. Robbert Keus Naaldwijk; 13.
Tim Ariesen Rhenen; 14. Luuc Bugter Arnhem; 15. Luca Schrijen Assendelft; 16.
Daan Schouten Almelo; 17. Jip Westra Warmenhuizen; 18. Richard Hol Amersfoort;
19. Roel Mouris Waverveen; 20. Joost van der Burg Delfgauw;
Nieuwelingen.07e
rit: 1. Dennis Looij Wilnis; 2. Luuc
Bugter Arnhem; 3. Mike Willemse s-Gravenhage; 4. Joost van der Burg Delfgauw;
5. Richard Dijkshoorn Rotterdam; 6. Dylan Groenewegen Amsterdam; 7. Luca
Schrijen Assendelft; 8. Jim de Koning Nootdorp; 9. Kevin Ossendrijver Wezep;
10. Bob van den Hengel Achterveld; 11. Kay Kistemaker Hoorn; 12. Jip Westra
Warmenhuizen; 13. Maik Hoerning Duitsland; 14. Roel Mouris Waverveen; 15.
Casper van Bodegraven Ouderkerk aan den Amstel;16. Daan Schouten Almelo; 17.
Thijs van der Helm Pijnacker; 18. Jorrick Boshove Arnhem; 19. Bertrand
Hartemink Amsterdam; 20. Jeroen Leijsten Venlo;
Nieuwelingen.08e
rit: 1. Dennis Looij Wilnis; 2. Luuc
Bugter Arnhem; 3. Luca Schrijen Assendelft; 4. Kevin Ossendrijver Wezep; 5.
Dylan Groenewegen Amsterdam; 6. Mike Willemse s-Gravenhage; 7. Richard
Dijkshoorn Rotterdam; 8. Michael Kos Zuid-Scharwoude; 9. Maik Hoerning
Duitsland; 10. Daan Schouten Almelo; 11. Kay Kistemaker Hoorn; 12. Jip Westra
Warmenhuizen; 13. Richard Hol Amersfoort; 14. Pim Erren Velden; 15. Ashley
Proctor Engeland; 16. Robbert Keus Naaldwijk; 17. James Baillie Engeland; 18.
Bob van den Hengel Achterveld; 19. Tim Ariesen Rhenen; 20. Jeroen Leijsten
Venlo;
Nieuwelingen.09e
rit: 1. Jim de Koning Nootdorp; 2.
Kevin Ossendrijver Wezep; 3. Tim Ariesen Rhenen; 4. Bertrand Hartemink
Amsterdam; 5. Richard Dijkshoorn Rotterdam; 6. Dennis Looij Wilnis; 7. Maik
Hoerning Duitsland; 8. Luuc Bugter Arnhem; 9. Mike Willemse s-Gravenhage; 10.
Luca Schrijen Assendelft; 11. Kay Kistemaker Hoorn; 12. Dylan Groenewegen
Amsterdam; 13. Robbert Keus Naaldwijk; 14. Bob van den Hengel Achterveld; 15.
Jip Westra Warmenhuizen; 16. Jorrick Boshove Arnhem; 17. Dick Janssen Velden;
18. Joost van der Burg Delfgauw; 19. James Baillie Engeland; 20. Ashley Proctor
Engeland;
Nieuwelingen.Eindklassement:
1. Luuc Bugter Arnhem; 2. Dylan
Groenewegen Amsterdam; 3. Mike Willemse s-Gravenhage; 4. Richard Dijkshoorn Rotterdam;
5. Joost van der Burg Delfgauw; 6. Dennis Looij Wilnis; 7. Bob van den Hengel
Achterveld; 8. Jim de Koning Nootdorp; 9. Luca Schrijen Assendelft; 10.
Bertrand Hartemink Amsterdam; 11. Kay Kistemaker Hoorn; 12. Jip Westra
Warmenhuizen; 13. Roel Mouris Waverveen; 14. Maik Hoerning Duitsland; 15. Thijs
van der Helm Pijnacker; 16. Daan Schouten Almelo; 17. Jeroen Leijsten Venlo;
18. Richard Hol Amersfoort; 19. Loek Vossen Stramproy; 20. Robbert Keus
Naaldwijk;
Nieuwelingen-Meisjes
Nieuweling-Meisjes.01e
rit: 1. Kelly Markus Hoofddorp; 2.
Annemarie Pasveer Arnemuiden; 3. Silvie Haakman Alphen aan den Rijn; 4. Roxanne
Geers Steenbergen; 5. Lianne Bal Poortugaal; 6. Rowena van de Klundert Hoogerheide;
7. Helena van Leijen Wageningen; 8. Elena Bleker Duitsland; 9. Lisa van den Bos
Oostknollendam; 10. Anna Vorholt Duitsland; 11. Nike Beckeringh Amstelveen; 12.
Solveig Riesebeek Tiel; 13. Lauren Arnouts Rijsbergen; 14. Sophie van Bakel
Son; 15. Vera van Zetten Vught; 16. Michelle Eikelboom Hardenberg; 17. Kirsten
Coppens Noordhoek;
Nieuweling-Meisjes.02e
rit: 1. Kelly Markus Hoofddorp; 2.
Silvie Haakman Alphen aan den Rijn; 3. Michelle Eikelboom Hardenberg; 4.
Annemarie Pasveer Arnemuiden; 5. Helena van Leijen Wageningen; 6. Rowena van de
Klundert Hoogerheide; 7. Nike Beckeringh Amstelveen; 8. Lauren Arnouts
Rijsbergen; 9. Anna Vorholt Duitsland; 10. Roxanne Geers Steenbergen; 11. Vera
van Zetten Vught; 12. Lianne Bal Poortugaal; 13. Sophie van Bakel Son; 14. Lisa
van den Bos Oostknollendam; 15. Solveig Riesebeek Tiel; 16. Elena Bleker
Duitsland; 17. Kirsten Coppens Noordhoek;
Nieuweling-Meisjes.03e
rit: 1. Kelly Markus Hoofddorp; 2. Nike
Beckeringh Amstelveen; 3. Helena van Leijen Wageningen; 4. Roxanne Geers
Steenbergen; 5. Silvie Haakman Alphen aan den Rijn; 6. Elena Bleker Duitsland;
7. Rowena van de Klundert Hoogerheide; 8. Sophie van Bakel Son; 9. Lauren
Arnouts Rijsbergen; 10. Lisa van den Bos Oostknollendam; 11. Lianne Bal
Poortugaal; 12. Solveig Riesebeek Tiel; 13. Anna Vorholt Duitsland; 14.
Annemarie Pasveer Arnemuiden; 15. Michelle Eikelboom Hardenberg; 16. Vera van
Zetten Vught; 17. Kirsten Coppens Noordhoek;
Nieuweling-Meisjes.04e
rit: 1. Kelly Markus Hoofddorp; 2. Nike
Beckeringh Amstelveen; 3. Kirsten Coppens Noordhoek; 4. Helena van Leijen
Wageningen; 5. Lianne Bal Poortugaal; 6. Roxanne Geers Steenbergen; 7. Elena
Bleker Duitsland; 8. Rowena van de Klundert Hoogerheide; 9. Anna Vorholt
Duitsland; 10. Lisa van den Bos Oostknollendam; 11. Annemarie Pasveer
Arnemuiden; 12. Lauren Arnouts Rijsbergen; 13. Sophie van Bakel Son; 14.
Solveig Riesebeek Tiel; 15. Vera van Zetten Vught; 16. Michelle Eikelboom
Hardenberg;
Nieuweling-Meisjes.05e
rit: 1. Kelly Markus Hoofddorp; 2.
Helena van Leijen Wageningen; 3. Roxanne Geers Steenbergen; 4. Solveig
Riesebeek Tiel; 5. Vera van Zetten Vught; 6. Lisa van den Bos Oostknollendam;
7. Kirsten Coppens Noordhoek; 8. Nike Beckeringh Amstelveen; 9. Michelle
Eikelboom Hardenberg; 10. Lianne Bal Poortugaal; 11. Annemarie Pasveer
Arnemuiden; 12. Rowena van de Klundert Hoogerheide; 13. Elena Bleker Duitsland;
14. Anna Vorholt Duitsland; 15. Sophie van Bakel Son; 16. Lauren Arnouts
Rijsbergen;
Nieuweling-Meisjes.06e
rit: 1. Kelly Markus Hoofddorp; 2. Nike
Beckeringh Amstelveen; 3. Kirsten Coppens Noordhoek; 4. Roxanne Geers
Steenbergen; 5. Rowena van de Klundert Hoogerheide; 6. Helena van Leijen
Wageningen; 7. Lianne Bal Poortugaal; 8. Elena Bleker Duitsland; 9. Solveig
Riesebeek Tiel; 10. Anna Vorholt Duitsland; 11. Lisa van den Bos
Oostknollendam; 12. Annemarie Pasveer Arnemuiden; 13. Sophie van Bakel Son; 14.
Vera van Zetten Vught; 15. Lauren Arnouts Rijsbergen; 16. Michelle Eikelboom
Hardenberg;
Nieuweling-Meisjes.07e
rit: 1. Solveig Riesebeek Tiel; 2. Helena
van Leijen Wageningen; 3. Anna Vorholt Duitsland; 4. Nike Beckeringh
Amstelveen; 5. Kelly Markus Hoofddorp; 6. Roxanne Geers Steenbergen; 7. Lianne
Bal Poortugaal; 8. Elena Bleker Duitsland; 9. Kirsten Coppens Noordhoek; 10.
Rowena van de Klundert Hoogerheide; 11. Michelle Eikelboom Hardenberg; 12. Lisa
van den Bos Oostknollendam; 13. Annemarie Pasveer Arnemuiden; 14. Vera van
Zetten Vught; 15. Lauren Arnouts Rijsbergen; 16. Sophie van Bakel Son;
Nieuweling-Meisjes.09e
rit: 1. Nike Beckeringh Amstelveen; 2.
Kelly Markus Hoofddorp; 3. Kirsten Coppens Noordhoek; 4. Helena van Leijen
Wageningen; 5. Roxanne Geers Steenbergen; 6. Solveig Riesebeek Tiel; 7. Rowena
van de Klundert Hoogerheide; 8. Lianne Bal Poortugaal; 9. Elena Bleker
Duitsland; 10. Annemarie Pasveer Arnemuiden; 11. Anna Vorholt Duitsland; 12.
Michelle Eikelboom Hardenberg; 13. Sophie van Bakel Son; 14. Lisa van den Bos
Oostknollendam; 15. Lauren Arnouts Rijsbergen; 16. Vera van Zetten Vught;
Nieuweling-Meisjes.Eindklassement:
1. Kelly Markus Hoofddorp; 2.
Helena van Leijen Wageningen; 3. Roxanne Geers Steenbergen; 4. Anna Vorholt
Duitsland; 5. Lianne Bal Poortugaal; 6. Annemarie Pasveer Arnemuiden; 7. Rowena
van de Klundert Hoogerheide; 8. Elena Bleker Duitsland; 9. Lisa van den Bos
Oostknollendam; 10. Solveig Riesebeek Tiel; 11. Nike Beckeringh Amstelveen; 12.
Sophie van Bakel Son; 13. Lauren Arnouts Rijsbergen; 14. Kirsten Coppens
Noordhoek; 15. Vera van Zetten Vught; 16. Michelle Eikelboom Hardenberg;
ACHTERVELD.TOUR
DE JUNIOR.(2010.08.09 T/M 08.14)
Nieuwelingen.01e
rit: 1. Emil Wang Engeland; 2. Casper
van Bodegraven Ouderkerk aan de Amstel; 3. Tim Ariesen Rhenen; 4. Daan Schouten
Almelo; 5. Sem Bleiksloot Rotterdam; 6. Joey van Manen Veenendaal; 7. Joshua
Pater Den Hoorn; 8. Dennis Terpstra Appelscha; 9. Stan Bertram Simpelveld; 10.
Richard Hol Amersfoort; 11. Maarten Seefat Oirsbeek; 12. Jordy Geijsels
Koewacht; 13. Jaap de Jong Lunteren; 14. Rafaël Spier Hilversum; 15. Boy
Sanders Heerlen; 16. Rémy Versluijs Zuidzande; 17. Marco Brienisse Opheusden;
18. Arvid de Kleijn Herveld; 19. Luca Schrijen Assendelft; 20. Daan van der
Helm Pijnacker;
Nieuwelingen.02e
rit: 1. Casper van Bodegraven Ouderkerk
aan de Amstel; 2. Tim Ariesen Rhenen; 3. Andre Looij Wilnis; 4. Jeffrey Groot
Diemen; 5. Maarten Seefat Oirsbeek; 6. Luca Schrijen Assendelft; 7. Daan van
der Helm Pijnacker; 8. Rick Hazelaar Achterveld; 9. Arvid de Kleijn Herveld;
10. Tommy Oude Elferink Mijdrecht; 11. Koen Bosscher Zuidbroek; 12. Dennis
Terpstra Appelscha; 13. Daan Schouten Almelo; 14. Jaap de Jong Lunteren; 15.
Jordy Geijsels Koewacht; 16. Stan Bertram Simpelveld; 17. Emil Wang Engeland;
18. Rafaël Spier Hilversum; 19. Richard Hol Amersfoort; 20. Dylan Ossendrijver
Wezep;
Nieuwelingen.03e
rit: 1. Tommy Oude Elferink Mijdrecht;
2. Andre Looij Wilnis; 3. Tim Ariesen Rhenen; 4. Sem Bleiksloot Rotterdam; 5.
Casper van Bodegraven Ouderkerk aan de Amstel; 6. Daan Schouten Almelo; 7.
Marco Doets Monnickendam; 8. Dennis Terpstra Appelscha; 9. Falko den Hartog
Heelsum; 10. Stan Bertram Simpelveld; 11. Boy Sanders Heerlen; 12. Jaap de Jong
Lunteren; 13. Levi Tindal Landsmeer; 14. Arvid de Kleijn Herveld; 15. Luca
Schrijen Assendelft; 16. Maarten Seefat Oirsbeek; 17. Emil Wang Engeland; 18.
Richard Hol Amersfoort; 19. Jordy Geijsels Koewacht; 20. Rafaël Spier
Hilversum;
Nieuwelingen.04e
rit: 1. Dennis Terpstra Appelscha; 2.
Nick van de Sande Nootdorp; 3. Arvid de Kleijn Herveld; 4. Daan van der Helm
Pijnacker; 5. Andre Looij Wilnis; 6. Jordy Geijsels Koewacht; 7. Tommy Oude
Elferink Mijdrecht; 8. Daan Schouten Almelo; 9. Arwin Bultstra Hoogersmilde;
10. Joshua Pater Den Hoorn; 11. Joey van Manen Veenendaal; 12. Maarten Seefat
Oirsbeek; 13. Matthew Overste Amsterdam; 14. Sem Bleiksloot Rotterdam; 15.
Rafaël Spier Hilversum; 16. Jeffrey Groot Diemen; 17. Stan Bertram Simpelveld;
18. Dylan van Zijl Harderwijk; 19. Levi Tindal Landsmeer; 20. Tim van der Made
Naaldwijk;
Nieuwelingen.05e
rit: 1. Casper van Bodegraven Ouderkerk
aan de Amstel; 2. Luca Schrijen Assendelft; 3. Tim Ariesen Rhenen; 4. Jeffrey
Groot Diemen; 5. Maarten Seefat Oirsbeek; 6. Daan Schouten Almelo; 7. Daan van
der Helm Pijnacker; 8. Jordy Geijsels Koewacht; 9. Arwin Bultstra Hoogersmilde;
10. Tommy Oude Elferink Mijdrecht; 11. Dylan Ossendrijver Wezep; 12. Koen
Bosscher Zuidbroek; 13. Rafaël Spier Hilversum; 14. Joey van Manen Veenendaal;
15. Stan Bertram Simpelveld; 16. Dennis Terpstra Appelscha; 17. Marco Doets
Monnickendam; 18. Arvid de Kleijn Herveld; 19. Rick Hazelaar Achterveld; 20.
Tim van der Made Naaldwijk;
Nieuwelingen.06e
rit: 1. Tim Ariesen Rhenen; 2. Tommy
Oude Elferink Mijdrecht; 3. Luca Schrijen Assendelft; 4. Daan Schouten Almelo;
5. Marco Doets Monnickendam; 6. Jeffrey Groot Diemen; 7. Sem Bleiksloot
Rotterdam; 8. Stan Bertram Simpelveld; 9. Falko den Hartog Heelsum; 10. Jaap de
Jong Lunteren; 11. Richard Hol Amersfoort; 12. Arvid de Kleijn Herveld; 13.
Rafaël Spier Hilversum; 14. Dennis Terpstra Appelscha; 15. Jordy Geijsels
Koewacht; 16. Levi Tindal Landsmeer; 17. Maarten Seefat Oirsbeek; 18. Casper
van Bodegraven Ouderkerk aan de Amstel; 19. Joey van Manen Veenendaal; 20.
Arend Hogenhout Amsterdam;
Nieuwelingen.07e
rit: 1. Tim van der Made Naaldwijk; 2.
Tommy Oude Elferink Mijdrecht; 3. Luca Schrijen Assendelft; 4. Casper van
Bodegraven Ouderkerk aan de Amstel; 5. Stan Bertram Simpelveld; 6. Emil Wang
Engeland; 7. Jeffrey Groot Diemen; 8. Daan Schouten Almelo; 9. Rick Hazelaar
Achterveld; 10. Maarten Seefat Oirsbeek; 11. Dylan Ossendrijver Wezep; 12.
Dennis Terpstra Appelscha; 13. Jaap de Jong Lunteren; 14. Nick van de Sande
Nootdorp; 15. Rafaël Spier Hilversum; 16. Tim Ariesen Rhenen; 17. Marco Doets
Monnickendam; 18. Marco Brienisse Opheusden; 19. Jordy Geijsels Koewacht; 20.
Arwin Bultstra Hoogersmilde;
Nieuwelingen.08e
rit: 1. Sem Bleiksloot Rotterdam; 2.
Luca Schrijen Assendelft; 3. Tommy Oude Elferink Mijdrecht; 4. Maarten Seefat
Oirsbeek; 5. Daan Schouten Almelo; 6. Marco Doets Monnickendam; 7. Stan Bertram
Simpelveld; 8. Arvid de Kleijn Herveld; 9. Joshua Pater Den Hoorn; 10. Casper
van Bodegraven Ouderkerk aan de Amstel; 11. Jaap de Jong Lunteren; 12. Marco
Brienisse Opheusden; 13. Emil Wang Engeland; 14. Boy Sanders Heerlen; 15. Joey
van Manen Veenendaal; 16. Arend Hogenhout Amsterdam; 17. Rafaël Spier
Hilversum; 18. Dennis Terpstra Appelscha; 19. Arwin Bultstra Hoogersmilde; 20.
Daan van der Helm Pijnacker;
Nieuwelingen.09e
rit: 1. Luca Schrijen Assendelft; 2.
Tim Ariesen Rhenen; 3. Tommy Oude Elferink Mijdrecht; 4. Rafaël Spier Hilversum;
5. Casper van Bodegraven Ouderkerk aan de Amstel; 6. Marco Doets Monnickendam;
7. Daan Schouten Almelo; 8. Arvid de Kleijn Herveld; 9. Jaap de Jong Lunteren;
10. Levi Tindal Landsmeer; 11. Jeffrey Groot Diemen; 12. Sem Bleiksloot
Rotterdam; 13. Jordy Geijsels Koewacht; 14. Maarten Seefat Oirsbeek; 15.
Richard Hol Amersfoort; 16. Rick Hazelaar Achterveld; 17. Tim van der Made
Naaldwijk; 18. Ted Berger Amstelveen; 19. Falko den Hartog Heelsum; 20. Dennis
Terpstra Appelscha;
Nieuwelingen.Eindklassement:
1. Luca Schrijen Assendelft; 2.
Arvid de Kleijn Herveld; 3. Tommy Oude Elferink Mijdrecht; 4. Casper van
Bodegraven Ouderkerk aan de Amstel; 5. Daan Schouten Almelo; 6. Tim Ariesen
Rhenen; 7. Dennis Terpstra Appelscha; 8. Rafaël Spier Hilversum; 9. Daan van
der Helm Pijnacker; 10. Jaap de Jong Lunteren; 11. Emil Wang Engeland; 12.
Jeffrey Groot Diemen; 13. Maarten Seefat Oirsbeek; 14. Jordy Geijsels Koewacht;
15. Joey van Manen Veenendaal; 16. Richard Hol Amersfoort; 17. Sem Bleiksloot
Rotterdam; 18. Boy Sanders Heerlen; 19. Falko den Hartog Heelsum; 20. Levi Arts
Hoevelaken;
Nieuwelingen-Meisjes:
Nieuweling-Meisjes.01e
rit: 1. Silvie Haakman Alphen aan den
Rijn; 2. Ilse Miltenburg Eck en Wiel; 3. Helena van Leijen Wageningen; 4.
Kirsten Coppens Noordhoek; 5. Nike Beckeringh Amstelveen; 6. Riejanne Markus
Amstelveen; 7. Annemarie Worst Nunspeet; 8. Charlotte Eikelboom Hardenberg; 9.
Vera van Zetten Vught; 10. Danielle Eikelboom Hardenberg; 12. Sophie van Bakel
Son; 13. Lianne Bal Poortugaal; 14. Michelle Eikelboom Hardenberg; 15. Britt
Versteeg Wilnis; 16. Lorene Scheffler Bocholtz;
Nieuweling-Meisjes.02e
rit: 1. Silvie Haakman Alphen aan den
Rijn; 2. Riejanne Markus Amstelveen; 3. Ilse Miltenburg Eck en Wiel; 4. Helena
van Leijen Wageningen; 5. Nike Beckeringh Amstelveen; 6. Kirsten Coppens
Noordhoek; 7. Danielle Eikelboom Hardenberg; 8. Charlotte Eikelboom Hardenberg;
9. Michelle Eikelboom Hardenberg; 10. Annemarie Worst Nunspeet; 11. Sophie van
Bakel Son; 12. Lianne Bal Poortugaal; 13. Vera van Zetten Vught; 15. Britt
Versteeg Wilnis; 16. Lorene Scheffler Bocholtz;
Nieuweling-Meisjes.03e
rit: 1. Kirsten Coppens Noordhoek; 2.
Silvie Haakman Alphen aan den Rijn; 3. Helena van Leijen Wageningen; 4. Ilse
Miltenburg Eck en Wiel; 5. Nike Beckeringh Amstelveen; 6. Riejanne Markus
Amstelveen; 8. Lianne Bal Poortugaal; 9. Sophie van Bakel Son; 10. Annemarie
Worst Nunspeet; 11. Charlotte Eikelboom Hardenberg; 12. Danielle Eikelboom
Hardenberg; 13. Britt Versteeg Wilnis; 14. Vera van Zetten Vught; 15. Lorene Scheffler
Bocholtz; 16. Michelle Eikelboom Hardenberg;
Nieuweling-Meisjes.04e
rit: 1. Silvie Haakman Alphen aan den
Rijn; 2. Nike Beckeringh Amstelveen; 3. Helena van Leijen Wageningen; 4.
Annemarie Worst Nunspeet; 5. Kirsten Coppens Noordhoek; 6. Vera van Zetten
Vught; 7. Riejanne Markus Amstelveen; 8. Lianne Bal Poortugaal; 9. Ilse
Miltenburg Eck en Wiel; 10. Charlotte Eikelboom Hardenberg; 11. Sophie van
Bakel Son; 13. Danielle Eikelboom Hardenberg; 14. Britt Versteeg Wilnis; 15.
Lorene Scheffler Bocholtz; 16. Michelle Eikelboom Hardenberg;
Nieuweling-Meisjes.05e
rit: 1. Helena van Leijen Wageningen;
2. Ilse Miltenburg Eck en Wiel; 3. Silvie Haakman Alphen aan den Rijn; 4.
Riejanne Markus Amstelveen; 5. Kirsten Coppens Noordhoek; 6. Lianne Bal
Poortugaal; 7. Nike Beckeringh Amstelveen; 8. Vera van Zetten Vught; 9.
Danielle Eikelboom Hardenberg; 11. Charlotte Eikelboom Hardenberg; 12.
Annemarie Worst Nunspeet; 13. Sophie van Bakel Son; 14. Britt Versteeg Wilnis;
15. Lorene Scheffler Bocholtz; 16. Michelle Eikelboom Hardenberg;
Nieuweling-Meisjes.06e
rit: 1. Riejanne Markus Amstelveen; 2.
Kirsten Coppens Noordhoek; 3. Silvie Haakman Alphen aan den Rijn; 4. Nike
Beckeringh Amstelveen; 5. Helena van Leijen Wageningen; 6. Ilse Miltenburg Eck
en Wiel; 7. Charlotte Eikelboom Hardenberg; 8. Sophie van Bakel Son; 10.
Annemarie Worst Nunspeet; 11. Lianne Bal Poortugaal; 12. Danielle Eikelboom
Hardenberg; 13. Vera van Zetten Vught; 14. Britt Versteeg Wilnis; 15. Lorene
Scheffler Bocholtz; 16. Michelle Eikelboom Hardenberg;
Nieuweling-Meisjes.07e
rit: 1. Ilse Miltenburg Eck en Wiel; 2.
Silvie Haakman Alphen aan den Rijn; 3. Riejanne Markus Amstelveen; 4. Helena
van Leijen Wageningen; 5. Nike Beckeringh Amstelveen; 6. Kirsten Coppens
Noordhoek; 7. Danielle Eikelboom Hardenberg; 8. Lianne Bal Poortugaal; 10.
Charlotte Eikelboom Hardenberg; 11. Sophie van Bakel Son; 12. Annemarie Worst
Nunspeet; 13. Vera van Zetten Vught; 14. Britt Versteeg Wilnis; 15. Lorene
Scheffler Bocholtz;
Nieuweling-Meisjes.08e
rit: 1. Silvie Haakman Alphen aan den
Rijn; 2. Helena van Leijen Wageningen; 3. Ilse Miltenburg Eck en Wiel; 4. Nike
Beckeringh Amstelveen; 5. Riejanne Markus Amstelveen; 6. Kirsten Coppens
Noordhoek; 7. Charlotte Eikelboom Hardenberg; 9. Annemarie Worst Nunspeet; 10.
Vera van Zetten Vught; 11. Lianne Bal Poortugaal; 12. Danielle Eikelboom
Hardenberg; 13. Sophie van Bakel Son; 14. Britt Versteeg Wilnis; 15. Lorene
Scheffler Bocholtz;
Nieuweling-Meisjes.09e
rit: 1. Silvie Haakman Alphen aan den
Rijn; 2. Kirsten Coppens Noordhoek; 3. Ilse Miltenburg Eck en Wiel; 4. Nike
Beckeringh Amstelveen; 5. Riejanne Markus Amstelveen; 6. Annemarie Worst
Nunspeet; 7. Helena van Leijen Wageningen; 8. Lianne Bal Poortugaal; 9.
Charlotte Eikelboom Hardenberg; 11. Danielle Eikelboom Hardenberg; 12. Sophie
van Bakel Son; 13. Vera van Zetten Vught; 14. Britt Versteeg Wilnis;
Nieuweling-Meisjes.Eindklassement:
1. Silvie Haakman Alphen aan den
Rijn; 2. Ilse Miltenburg Eck en Wiel; 3. Riejanne Markus Amstelveen; 4. Helena
van Leijen Wageningen; 5. Nike Beckeringh Amstelveen; 6. Kirsten Coppens
Noordhoek; 7. Lianne Bal Poortugaal; 9. Charlotte Eikelboom Hardenberg; 10.
Annemarie Worst Nunspeet; 11. Danielle Eikelboom Hardenberg; 12. Sophie van
Bakel Son; 13. Vera van Zetten Vught; 14. Britt Versteeg Wilnis;
ACHTERVELD.TOUR
DE JUNIOR.( 2011.08.08 T/M 08.13)
Nieuwelingen.01e
rit: 1. Stan Bertram Simpelveld; 2.
Jaap de Jong Lunteren; 3. Maarten Seefat Oirsbeek; 4. Emil Wang Denemarken; 5.
Jorrit Lind Twisk; 6. Huib Smit 7. Iek Lambooij Amersfoort; 8. Gino-Luca
Vierhouten 9. Rafaël Spier Hilversum; 10. Patrick Kramer
Hardinxveld-Giessendam;11. Ted Berger Amstelveen; 12. Thom Martens Zoetermeer;
13. Camiel Lok 14. Levi Tindal Landsmeer; 15. Arwin Bultstra Hoogersmilde; 16.
Marco Doets Monnickendam; 17. Nils Wolffenbuttel Nigtevecht; 18. Danny Kroeze
Achterveld; 19. Matthew Overste Amsterdam; 20. Koen den Das Landsmeer;
Nieuwelingen.02e
rit: 1. William Thomas Engeland; 2.
Matthew Overste Amsterdam; 3. Arwin Bultstra Hoogersmilde; 4. Jim Lindenburg
Wateringen; 5. Jorrit Lind Twisk; 6. Rafaël Spier Hilversum; 7. Jordi Talen
Spijkenisse; 8. Emil Wang Denemarken; 9. Marco Doets Monnickendam; 10. Stan
Bertram Simpelveld; 11. Jaap de Jong Lunteren; 12. Gino-Luca Vierhouten 13. Max
van de Water Amsterdam; 14. Levi Tindal Landsmeer; 15. Iek Lambooij Amersfoort;
16. Christian Braybrooke Engeland; 17. Joey van Manen Veenendaal; 18. Falko den
Hartog Heelsum; 19. Levi Arts Hoevelaken; 20. Thom Martens Zoetermeer;
Nieuwelingen.03e
rit: 1. Arwin Bultstra Hoogersmilde; 2.
Matthew Overste Amsterdam; 3. Jim Lindenburg Wateringen; 4. Levi Tindal
Landsmeer; 5. Jordi Talen Spijkenisse; 6. Jaap de Jong Lunteren; 7. Gino-Luca
Vierhouten 8. Stan Bertram Simpelveld; 9. Thom Martens Zoetermeer; 10. Rafaël
Spier Hilversum; 11. Camiel Lok 12. Ewoud Hartemink Amsterdam; 13. Patrick
Kramer Hardinxveld-Giessendam;14. Emil Wang Denemarken; 15. William Thomas
Engeland; 16. Joey van Manen Veenendaal; 17. Max van de Water Amsterdam; 18.
Rik Walraven Almere; 19. Marco Doets Monnickendam; 20. Huib Smit
Nieuwelingen.04e
rit: 1. Thom Martens Zoetermeer; 2.
Arwin Bultstra Hoogersmilde; 3. William Thomas Engeland; 4. Jaap de Jong
Lunteren; 5. Jim Lindenburg Wateringen; 6. Gino-Luca Vierhouten 7. Matthew Overste
Amsterdam; 8. Rafaël Spier Hilversum; 9. Huib Smit 10. Ewoud Hartemink
Amsterdam; 11. Levi Tindal Landsmeer; 12. Max van de Water Amsterdam; 13. Emil
Wang Denemarken; 14. Stan Bertram Simpelveld; 15. Christian Braybrooke
Engeland; 16. Marco Doets Monnickendam; 17. Dylan Ossendrijver Wezep; 18. Koen
den Das Landsmeer; 19. Patrick Kramer Hardinxveld-Giessendam;20. Jordi Talen
Spijkenisse;
Nieuwelingen.05e
rit: 1. Arwin Bultstra Hoogersmilde; 2.
Jordi Talen Spijkenisse; 3. William Thomas Engeland; 4. Jim Lindenburg
Wateringen; 5. Dylan Ossendrijver Wezep; 6. Marco Doets Monnickendam; 7.
Gino-Luca Vierhouten 8. Stan Bertram Simpelveld; 9. Matthew Overste Amsterdam;
10. Max van de Water Amsterdam; 11. Levi Tindal Landsmeer; 12. Emil Wang
Denemarken; 13. Huib Smit 14. Rafaël Spier Hilversum; 15. Iek Lambooij
Amersfoort; 16. Jaap de Jong Lunteren; 17. Falko den Hartog Heelsum; 18. Jordy
Geijsels Koewacht; 19. Marc Veldt Amstelveen; 20. Thom Martens Zoetermeer;
Nieuwelingen.06e
rit: 1. Jim Lindenburg Wateringen; 2.
Levi Tindal Landsmeer; 3. William Thomas Engeland; 4. Rafaël Spier Hilversum;
5. Jaap de Jong Lunteren; 6. Iek Lambooij Amersfoort; 7. Stan Bertram
Simpelveld; 8. Marco Doets Monnickendam; 9. Emil Wang Denemarken; 10. Thom
Martens Zoetermeer; 11. Jordi Talen Spijkenisse; 12. Gino-Luca Vierhouten 13.
Ewoud Hartemink Amsterdam; 14. Levi Arts Hoevelaken; 15. Arwin Bultstra
Hoogersmilde; 16. Matthew Overste Amsterdam; 17. Christian Braybrooke Engeland;
18. Job Lutjens Amstelveen; 19. Camiel Lok 20. Max van de Water Amsterdam;
Nieuwelingen.07e
rit: 1. Stan Bertram Simpelveld; 2.
Jaap de Jong Lunteren; 3. Jim Lindenburg Wateringen; 4. Jordi Talen
Spijkenisse; 5. William Thomas Engeland; 6. Emil Wang Denemarken; 7. Huib Smit
8. Levi Tindal Landsmeer; 9. Thom Martens Zoetermeer; 10. Christian Braybrooke
Engeland; 11. Levi Arts Hoevelaken; 12. Rafaël Spier Hilversum; 13. Mathias
Laursen 14. Tim van der Made Naaldwijk; 15. Gino-Luca Vierhouten 16. Nils
Wolffenbuttel Nigtevecht; 17. Arwin Bultstra Hoogersmilde; 18. Marco Doets
Monnickendam; 19. Matthew Overste Amsterdam; 20. Bas Overdevest
Nieuwelingen.08e
rit: 1. Rick van Wieringen 2. Stan
Bertram Simpelveld; 3. Jordi Talen Spijkenisse; 4. Levi Tindal Landsmeer; 5.
Jim Lindenburg Wateringen; 6. Matthew Overste Amsterdam; 7. William Thomas
Engeland; 8. Joey van Manen Veenendaal; 9. Christian Braybrooke Engeland; 10.
Max van de Water Amsterdam; 11. Camiel Lok 12. Gino-Luca Vierhouten 13. Arwin
Bultstra Hoogersmilde; 14. Calum Segaar 15. Falko den Hartog Heelsum; 16. Marco
Doets Monnickendam; 17. Rik Walraven Almere; 18. Levi Arts Hoevelaken; 19. Job
Lutjens Amstelveen; 20. Emil Wang Denemarken;
Nieuwelingen.09e
rit: 1. Levi Tindal Landsmeer; 2.
William Thomas Engeland; 3. Jim Lindenburg Wateringen; 4. Marco Doets
Monnickendam; 5. Stan Bertram Simpelveld; 6. Dylan Ossendrijver Wezep; 7. Arwin
Bultstra Hoogersmilde; 8. Christian Braybrooke Engeland; 9. Jaap de Jong
Lunteren; 10. Max van de Water Amsterdam; 11. Emil Wang Denemarken; 12. Rafaël
Spier Hilversum; 13. Rick van Wieringen 14. Matthew Overste Amsterdam; 15. Thom
Martens Zoetermeer; 16. Gino-Luca Vierhouten 17. Coen Onderwater Lisse; 18. Rik
Walraven Almere; 19. Tom Jansen Breda; 20. Danny Kroeze Achterveld;
Nieuwelingen.Eindklassement:
1. Stan Bertram Simpelveld; 2.
Jaap de Jong Lunteren; 3. Jim Lindenburg Wateringen; 4. William Thomas
Engeland; 5. Emil Wang Denemarken; 6. Jordi Talen Spijkenisse; 7. Levi Tindal
Landsmeer; 8. Arwin Bultstra Hoogersmilde; 9. Rafaël Spier Hilversum; 10.
Matthew Overste Amsterdam; 11. Thom Martens Zoetermeer; 12. Marco Doets
Monnickendam; 13. Gino-Luca Vierhouten 14. Huib Smit 15. Christian Braybrooke
Engeland; 16. Max van de Water Amsterdam; 17. Dylan Ossendrijver Wezep; 18.
Koen den Das Landsmeer; 19. Patrick Kramer Hardinxveld-Giessendam;20. Levi Arts
Hoevelaken;
Nieuwelingen-Meisjes
Nieuweling-Meisjes.01e
rit:1. Ilse Miltenburg Eck en Wiel; 2.
Juul Hubert Den Haag; 3. Julia Evers Ouderkerk a/d Amstel;4. Bianca Lust
Oostzaan; 5. Haliegh Dolman Zwijndrecht; 6. Yumiko van Diest Oude Wetering;7.
Annemarie Worst Duitsland; 8. Rosa Visscher Amersfoort; 9. Denise Grimberg
Gendt;
Nieuweling-Meisjes.02e
rit: 1. Ilse Miltenburg Eck en Wiel; 2.
Annemarie Worst Duitsland; 3. Bianca Lust Oostzaan; 4. Yumiko van Diest Oude
Wetering;5. Juul Hubert Den Haag; 6. Julia Evers Ouderkerk a/d Amstel;7. Rosa
Visscher Amersfoort; 8. Haliegh Dolman Zwijndrecht; 9. Denise Grimberg Gendt;
Nieuweling-Meisjes.03e
rit: 1. Haliegh Dolman Zwijndrecht; 2.
Yumiko van Diest Oude Wetering;3. Ilse Miltenburg Eck en Wiel; 4. Juul Hubert
Den Haag; 5. Bianca Lust Oostzaan; 6. Julia Evers Ouderkerk a/d Amstel;7.
Annemarie Worst Duitsland; 8. Rosa Visscher Amersfoort; 9. Denise Grimberg
Gendt;
Nieuweling-Meisjes.04e
rit: 1. Ilse Miltenburg Eck en Wiel; 2.
Juul Hubert Den Haag; 3. Julia Evers Ouderkerk a/d Amstel;4. Yumiko van Diest
Oude Wetering;5. Haliegh Dolman Zwijndrecht; 6. Bianca Lust Oostzaan; 7.
Annemarie Worst Duitsland; 8. Rosa Visscher Amersfoort; 9. Denise Grimberg
Gendt;
Nieuweling-Meisjes.05e
rit: 1. Ilse Miltenburg Eck en Wiel; 2.
Haliegh Dolman Zwijndrecht; 3. Yumiko van Diest Oude Wetering;4. Bianca Lust
Oostzaan; 5. Annemarie Worst Duitsland; 6. Juul Hubert Den Haag; 7. Denise
Grimberg Gendt; 8. Rosa Visscher Amersfoort; 9. Julia Evers Ouderkerk a/d
Amstel;
Nieuweling-Meisjes.06e
rit: 1. Haliegh Dolman Zwijndrecht; 2.
Juul Hubert Den Haag; 3. Julia Evers Ouderkerk a/d Amstel;4. Ilse Miltenburg
Eck en Wiel; 5. Rosa Visscher Amersfoort; 6. Bianca Lust Oostzaan; 7. Yumiko
van Diest Oude Wetering;8. Annemarie Worst Duitsland; 9. Denise Grimberg Gendt;
Nieuweling-Meisjes.07e
rit: 1. Ilse Miltenburg Eck en Wiel; 2.
Bianca Lust Oostzaan; 3. Yumiko van Diest Oude Wetering;4. Rosa Visscher
Amersfoort; 5. Haliegh Dolman Zwijndrecht; 6. Denise Grimberg Gendt; 7. Juul
Hubert Den Haag; 8. Julia Evers Ouderkerk a/d Amstel; 9. Annemarie Worst
Duitsland;
Nieuweling-Meisjes.08e
rit: 1. Juul Hubert Den Haag; 2.
Haliegh Dolman Zwijndrecht; 3. Ilse Miltenburg Eck en Wiel; 4. Yumiko van Diest
Oude Wetering;5. Bianca Lust Oostzaan; 6. Annemarie Worst Duitsland; 7. Julia
Evers Ouderkerk a/d Amstel;8. Denise Grimberg Gendt; 9. Rosa Visscher
Amersfoort;
Nieuweling-Meisjes.09e
rit: 1. Ilse Miltenburg Eck en Wiel; 2.
Juul Hubert Den Haag; 3. Haliegh Dolman Zwijndrecht; 4. Bianca Lust Oostzaan;
5. Julia Evers Ouderkerk a/d Amstel;6. Yumiko van Diest Oude Wetering;7. Denise
Grimberg Gendt; 8. Rosa Visscher Amersfoort; 9. Annemarie Worst Duitsland;
Nieuweling-Meisjes.Eindklassement:
1. Ilse Miltenburg Eck en Wiel; 2.
Haliegh Dolman Zwijndrecht; 3. Juul Hubert Den Haag; 4. Julia Evers Ouderkerk
a/d Amstel;5. Bianca Lust Oostzaan; 6. Yumiko van Diest Oude Wetering;7.
Annemarie Worst Duitsland; 8. Rosa Visscher Amersfoort; 9. Denise Grimberg
Gendt;
ACHTERVELD.TOER
DE JUNIOR .( 2012.07.16 T/M 07.21)
Nieuwelingen.01e
rit: 1. Jordi Talen Spijkenisse; 2.
Miquel de Zoete Naaldwijk; 3. Mitchell Cornelisse Amsterdam; 4. Xavier Tobe
Oostvoorne; 5. Roy Dofferhoff Lisse; 6. Huib Smit 7. Rick van Wieringen
Leimuiden; 8. Danny Kroeze Achterveld; 9. Ryan Phillips Engeland; 10. Jim
Lindenburg Wateringen; 11. Niels Ruijter Uithoorn; 12. Noah van der Meer
Naaldwijk; 13. James Ireson Engeland; 14. Casper van Kester Poeldijk; 15. Gino
Luca Vierhouten Hilversum; 16. Jim Duijvesteijn Honselersdijk; 17. Tom Wijkel
Exloo; 18. Max van de Water Amsterdam; 19. Jorg de Jong Aalten; 20. Flip
Alkemade Noordwijk;
Nieuwelingen.02e
rit: 1. Jordi Talen Spijkenisse; 2. Max
van de Water Amsterdam; 3. Gino Luca Vierhouten Hilversum; 4. Flip Alkemade
Noordwijk; 5. Noah van der Meer Naaldwijk; 6. Jim Lindenburg Wateringen; 7.
Casper van Kester Poeldijk; 8. Tom Wijkel Exloo; 9. Thom Martens Zoetermeer;
10. Miquel de Zoete Naaldwijk; 11. Mitchell Cornelisse Amsterdam; 12. Kevin van
Bennekom Culemborg; 13. Roy Dofferhoff Lisse; 14. Danny Kroeze Achterveld; 15.
Martijn Admiraal Nieuw-Vennep; 16. Niels Ruijter Uithoorn; 17. Xavier Tobe
Oostvoorne; 18. Bas Overdevest Amsterdam; 19. Jim Duijvesteijn Honselersdijk;
20. Tim Janssen Goes;
Nieuwelingen.03e
rit: 1. Nils Wolffenbuttel Nigtevecht;
2. Tom Jansen Breda; 3. Flip Alkemade Noordwijk; 4. Jim Lindenburg Wateringen;
5. Thom Martens Zoetermeer; 6. Mitchell Cornelisse Amsterdam; 7. Noah van der
Meer Naaldwijk; 8. Martijn Admiraal Nieuw-Vennep; 9. Gino Luca Vierhouten Hilversum;
10. Max van de Water Amsterdam; 11. Miquel de Zoete Naaldwijk; 12. Tom Wijkel
Exloo; 13. James Ireson Engeland; 14. Casper van Kester Poeldijk; 15. Danny
Kroeze Achterveld; 16. Ryan Phillips Engeland; 17. Jorg de Jong Aalten; 18.
Thijs Kool Amersfoort; 19. Huib Smit 20. William Baijens Eindhoven;
Nieuwelingen.04e
rit: 1. Noah van der Meer Naaldwijk; 2.
Flip Alkemade Noordwijk; 3. Thom Martens Zoetermeer; 4. Martijn Admiraal
Nieuw-Vennep; 5. Miquel de Zoete Naaldwijk; 6. Cees Bol s-Gravenzande; 7. Jim
Lindenburg Wateringen; 8. Thijs Kool Amersfoort; 9. Xavier Tobe Oostvoorne; 10.
Casper van Kester Poeldijk; 11. Jim Duijvesteijn Honselersdijk; 12. Rick van
Wieringen Leimuiden; 13. Tom Jansen Breda; 14. Jordi Talen Spijkenisse; 15. Max
van de Water Amsterdam; 16. Luc van der Lecq Houten; 17. Ryan Phillips
Engeland; 18. Tom Wijkel Exloo; 19. Mitchell Cornelisse Amsterdam; 20. James
Ireson Engeland;
Nieuwelingen.05e
rit: 1. Flip Alkemade Noordwijk;2.
Xavier Tobe Oostvoorne;3. Jordi Talen Spijkenisse;4. Jim Lindenburg
Wateringen;5. Noah van der Meer Naaldwijk; 6. Gino Luca Vierhouten Hilversum;7.
Jim Duijvesteijn Honselersdijk;8. Max van de Water Amsterdam;9. Danny Kroeze
Achterveld;10. Jorg de Jong Aalten; 11. Roy Dofferhoff Lisse; 12. Tim Janssen
Goes; 13. Tom Wijkel Exloo; 14. Rick van Wieringen Leimuiden;15. Miquel de
Zoete Naaldwijk; 16. Thom Martens Zoetermeer;17. Bas Overdevest Amsterdam; 18.
Jeroen van Goor Wilnis; 19. Mitchell Cornelisse Amsterdam; 20. Niels
Ruijter Uithoorn;
Nieuwelingen.06e
rit: 1. Jordi Talen Spijkenisse;2. Noah
van der Meer Naaldwijk; 3. Mitchell Cornelisse Amsterdam;4. Jim Lindenburg
Wateringen;5. Xavier Tobe Oostvoorne;6. Max van de Water Amsterdam;7. Rick van
Wieringen Leimuiden;8. James Ireson Engeland; 9. Thom Martens Zoetermeer;10.
Martijn Admiraal Nieuw-Vennep;11. Jorg de Jong Aalten; 12. Ryan Phillips
Engeland; 13. Gino Luca Vierhouten Hilversum;14. Flip Alkemade Noordwijk;15.
Casper van Kester Poeldijk; 16. Huib Smit 17. Thijs Kool Amersfoort;18. Roy
Dofferhoff Lisse; 19. Jim Duijvesteijn Honselersdijk;20. Kevin van Bennekom
Culemborg;
Nieuwelingen.07e
rit: 1. Jim Lindenburg Wateringen; 2.
Jordi Talen Spijkenisse; 3. Thom Martens Zoetermeer; 4. Noah van der Meer
Naaldwijk; 5. Xavier Tobe Oostvoorne; 6. Flip Alkemade Noordwijk; 7. Nils
Wolffenbuttel Nigtevecht; 8. Roy Dofferhoff Lisse; 9. Tim Janssen Goes; 10. Max
van de Water Amsterdam; 11. Miquel de Zoete Naaldwijk; 12. Martijn Admiraal
Nieuw-Vennep; 13. Gino Luca Vierhouten Hilversum; 14. Niels Ruijter Uithoorn;
15. Cees Bol s-Gravenzande; 16. Michael den Toom Abcoude; 17. Huib Smit 18.
Jeroen van Goor Wilnis; 19. Koen de Best Mijdrecht; 20. Mitchell Cornelisse
Amsterdam;
Nieuwelingen.08e
rit: 1. Flip Alkemade Noordwijk; 2.
Noah van der Meer Naaldwijk; 3. Miquel de Zoete Naaldwijk; 4. Nils
Wolffenbuttel Nigtevecht; 5. Jordi Talen Spijkenisse; 6. Rick van Wieringen
Leimuiden; 7. Max van de Water Amsterdam; 8. James Ireson Engeland; 9. Ryan
Phillips Engeland; 10. Xavier Tobe Oostvoorne; 11. Jim Lindenburg Wateringen; 12.
Roy Dofferhoff Lisse; 13. Jorg de Jong Aalten; 14. Luc van der Lecq Houten; 15.
Thom Martens Zoetermeer; 16. Danny Kroeze Achterveld; 17. Kevin van Bennekom
Culemborg; 18. Thijs Kool Amersfoort; 19. Casper van Kester Poeldijk; 20. Tom
Wijkel Exloo;
Nieuwelingen.09e
rit: 1. Noah van der Meer Naaldwijk; 2.
Flip Alkemade Noordwijk; 3. Roy Dofferhoff Lisse; 4. Gino Luca Vierhouten
Hilversum; 5. Rick van Wieringen Leimuiden; 6. Danny Kroeze Achterveld; 7. Jim
Lindenburg Wateringen; 8. Xavier Tobe Oostvoorne; 9. Mitchell Cornelisse
Amsterdam; 10. Max van de Water Amsterdam; 11. Jorg de Jong Aalten; 12. Jordi
Talen Spijkenisse; 13. Luc van der Lecq Houten; 14. Thijs Kool Amersfoort; 15.
Jim Duijvesteijn Honselersdijk; 16. Huib Smit 17. Ryan Phillips Engeland; 18.
James Ireson Engeland; 19. Callum Warrilow Engeland; 20. Martijn Admiraal
Nieuw-Vennep;
Nieuwelingen.Eindklassement:
1. Noah van der Meer Naaldwijk; 2.
Flip Alkemade Noordwijk; 3. Miquel de Zoete Naaldwijk; 4. Thom Martens
Zoetermeer; 5. Martijn Admiraal Nieuw-Vennep; 6. Jordi Talen Spijkenisse; 7.
Jim Lindenburg Wateringen; 8. Max van de Water Amsterdam; 9. Nils Wolffenbuttel
Nigtevecht; 10. Roy Dofferhoff Lisse; 11. Gino Luca Vierhouten Hilversum; 12.
Cees Bol s-Gravenzande; 13. Tim Janssen Goes; 14. Niels Ruijter Uithoorn; 15.
Xavier Tobe Oostvoorne; 16. Casper van Kester Poeldijk; 17. Jim Duijvesteijn
Honselersdijk; 18. Danny Kroeze Achterveld; 19. Jorg de Jong Aalten; 20. Luc
van der Lecq Houten;
Nieuwelingen-Meisjes:
Nieuweling-Meisjes.01e
rit: 1. Juul Hubert s-Gravenhage; 2.
Céline van Houtum Den Dungen; 3. Bianca Lust Oostzaan; 4. Britt Janse Zaandam;
5. Marjolein Wijkel Exloo; 6. Tessa Neefjes Wervershoof 7. Loes Adegeest
Dalfsen; 8. Janneke van Doorn Maarssenbroek; 9. Nina Buysman Bovenkarspel; 10.
Mady van der Zeijden Poeldijk; 11. Yvette Broex Ouderkerk aan de Amstel; 12.
Amy Grootscholte De Lier; 13. Sophie van den Bosch Amersfoort; 14. Emily
Capewell Engeland; 15. Jessie Ansell Engeland; 16. Madeleen Hartemink
Amsterdam; 17. Melanie van Voorthuizen Scherpenzeel; 18. Eva-Britt Leliveld
Wehl;
Nieuweling-Meisjes.02e
rit: 1. Loes Adegeest Dalfsen; 2.
Bianca Lust Oostzaan; 3. Nina Buysman Bovenkarspel; 4. Mady van der Zeijden
Poeldijk; 5. Tessa Neefjes Wervershoof 6. Britt Janse Zaandam; 7. Céline van
Houtum Den Dungen; 8. Juul Hubert s-Gravenhage; 9. Janneke van Doorn
Maarssenbroek; 10. Eva-Britt Leliveld Wehl; 11. Madeleen Hartemink Amsterdam;
12. Marjolein Wijkel Exloo; 13. Yvette Broex Ouderkerk aan de Amstel; 14.
Sophie van den Bosch Amersfoort; 15. Amy Grootscholte De Lier; 16. Emily
Capewell Engeland; 17. Jessie Ansell Engeland; 18. Melanie van Voorthuizen
Scherpenzeel;
Nieuweling-Meisjes.03e
rit: 1. Juul Hubert s-Gravenhage; 2.
Bianca Lust Oostzaan; 3. Nina Buysman Bovenkarspel; 4. Mady van der Zeijden
Poeldijk; 5. Céline van Houtum Den Dungen; 6. Janneke van Doorn Maarssenbroek;
7. Yvette Broex Ouderkerk aan de Amstel; 8. Madeleen Hartemink Amsterdam; 9.
Tessa Neefjes Wervershoof 10. Britt Janse Zaandam; 11. Sophie van den Bosch
Amersfoort; 12. Amy Grootscholte De Lier; 13. Loes Adegeest Dalfsen; 14. Emily
Capewell Engeland; 15. Jessie Ansell Engeland; 16. Melanie van Voorthuizen
Scherpenzeel; 17. Eva-Britt Leliveld Wehl; 18. Marjolein Wijkel Exloo;
Nieuweling-Meisjes.04e
rit: 1. Juul Hubert s-Gravenhage; 2.
Janneke van Doorn Maarssenbroek; 3. Bianca Lust Oostzaan; 4. Mady van der
Zeijden Poeldijk; 5. Yvette Broex Ouderkerk aan de Amstel; 6. Tessa Neefjes
Wervershoof 7. Nina Buysman Bovenkarspel; 8. Céline van Houtum Den Dungen; 9.
Amy Grootscholte De Lier; 10. Sophie van den Bosch Amersfoort; 11. Britt Janse
Zaandam; 12. Madeleen Hartemink Amsterdam; 13. Loes Adegeest Dalfsen; 14.
Marjolein Wijkel Exloo; 15. Melanie van Voorthuizen Scherpenzeel; 16. Eva-Britt
Leliveld Wehl; 17. Jessie Ansell Engeland; 18. Emily Capewell Engeland;
Nieuweling-Meisjes.05e
rit:1. Loes Adegeest Dalfsen; 2.
Bianca Lust Oostzaan;3. Mady van der Zeijden Poeldijk; 4. Nina Buysman
Bovenkarspel;5. Céline van Houtum Den Dungen;6. Tessa Neefjes Wervershoof7. Marjolein
Wijkel Exloo; 8. Britt Janse Zaandam; 9. Eva-Britt Leliveld Wehl; 10. Juul
Hubert s-Gravenhage;11. Jessie Ansell Engeland; 12. Yvette Broex Ouderkerk aan
de Amstel;13. Emily Capewell Engeland; 14. Melanie van Voorthuizen
Scherpenzeel;15. Madeleen Hartemink Amsterdam;16. Janneke van Doorn
Maarssenbroek;17. Amy Grootscholte De Lier; 18. Sophie van den Bosch
Amersfoort;
Nieuweling-Meisjes.06e
rit:1. Nina Buysman Bovenkarspel;2.
Juul Hubert s-Gravenhage;3. Céline van Houtum Den Dungen;4. Bianca Lust Oostzaan;5.
Janneke van Doorn Maarssenbroek;6. Mady van der Zeijden Poeldijk; 7. Yvette
Broex Ouderkerk aan de Amstel;8. Britt Janse Zaandam; 9. Marjolein Wijkel
Exloo; 10. Tessa Neefjes Wervershoof11. Jessie Ansell Engeland; 12. Sophie van
den Bosch Amersfoort;13. Loes Adegeest Dalfsen; 14. Madeleen Hartemink
Amsterdam;15. Emily Capewell Engeland; 16. Melanie van Voorthuizen
Scherpenzeel;17. Eva-Britt Leliveld Wehl; 18. Amy Grootscholte De Lier;
Nieuweling-Meisjes.07e
rit: 1. Bianca Lust Oostzaan; 2. Loes Adegeest
Dalfsen; 3. Yvette Broex Ouderkerk aan de Amstel; 4. Mady van der Zeijden
Poeldijk; 5. Céline van Houtum Den Dungen; 6. Nina Buysman Bovenkarspel; 7.
Janneke van Doorn Maarssenbroek; 8. Juul Hubert s-Gravenhage; 9. Britt Janse
Zaandam; 10. Jessie Ansell Engeland; 11. Tessa Neefjes Wervershoof 12.
Eva-Britt Leliveld Wehl; 13. Emily Capewell Engeland; 14. Madeleen Hartemink
Amsterdam; 15. Marjolein Wijkel Exloo; 16. Melanie van Voorthuizen
Scherpenzeel; 17. Sophie van den Bosch Amersfoort;
Nieuweling-Meisjes.08e
rit: 1. Marjolein Wijkel Exloo; 2. Juul
Hubert s-Gravenhage; 3. Céline van Houtum Den Dungen; 4. Janneke van Doorn
Maarssenbroek; 5. Mady van der Zeijden Poeldijk; 6. Bianca Lust Oostzaan; 7.
Tessa Neefjes Wervershoof 8. Nina Buysman Bovenkarspel; 9. Jessie Ansell
Engeland; 10. Yvette Broex Ouderkerk aan de Amstel; 11. Loes Adegeest Dalfsen;
12. Sophie van den Bosch Amersfoort; 13. Madeleen Hartemink Amsterdam; 14.
Emily Capewell Engeland; 15. Britt Janse Zaandam; 16. Melanie van Voorthuizen Scherpenzeel;
17. Eva-Britt Leliveld Wehl;
Nieuweling-Meisjes.09e
rit: 1. Juul Hubert s-Gravenhage; 2.
Céline van Houtum Den Dungen; 3. Bianca Lust Oostzaan; 4. Nina Buysman
Bovenkarspel; 5. Mady van der Zeijden Poeldijk; 6. Tessa Neefjes Wervershoof 7.
Janneke van Doorn Maarssenbroek; 8. Yvette Broex Ouderkerk aan de Amstel; 9.
Loes Adegeest Dalfsen; 10. Britt Janse Zaandam; 11. Madeleen Hartemink
Amsterdam; 12. Marjolein Wijkel Exloo; 13. Jessie Ansell Engeland; 14. Melanie
van Voorthuizen Scherpenzeel; 15. Sophie van den Bosch Amersfoort; 16.
Eva-Britt Leliveld Wehl; 17. Emily Capewell Engeland;
Nieuweling-Meisjes.Eindklassement:
1. Bianca Lust Oostzaan; 2. Mady
van der Zeijden Poeldijk; 3. Juul Hubert s-Gravenhage; 4. Janneke van Doorn Maarssenbroek;
5. Yvette Broex Ouderkerk aan de Amstel; 6. Céline van Houtum Den Dungen; 7.
Nina Buysman Bovenkarspel; 8. Tessa Neefjes Wervershoof 9. Britt Janse Zaandam;
10. Loes Adegeest Dalfsen; 11. Marjolein Wijkel Exloo; 12. Sophie van den Bosch
Amersfoort; 13. Madeleen Hartemink Amsterdam; 14. Jessie Ansell Engeland; 15.
Emily Capewell Engeland; 16. Melanie van Voorthuizen Scherpenzeel; 17.
Eva-Britt Leliveld Wehl;
ACHTERVELD.TOER
DE JUNIOR .( 2013.07.22 T/M 07.27)
Nieuwelingen.01e
rit: 1. Tristan Rijsdijk Vlaardingen;
2. James Ireson Engeland; 3. Tom Wijfje
Ter Aar; 4. Ryan Phillips Engeland; 5.
Mel van der Veekens Zaandam; 6. Wytze de Vries s-Gracvenland; 7. Martijn Knoppert
s-Gravenzande; 8. Waylin Young
Zuid-Afrika; 9. Luc van der Lecq Houten; 10. Thijs Kool Amersfoort; 11.
Jesse Lagendijk Alphen aan den Rijn; 12. Adne van Diest Oude Wetering; 13. Teun
Mouris Ouderkerk aan den Amstel;14. Jim Doornbosch Hellevoetsluis; 15. Lars van
Unen Veenendaal; 16. Timo Verbeek Zoetermeer; 17. Sander Luijken Aalsmeer; 18.
Jeroen van Goor Wilnis; 19. Michael den Toom Abcoude; 20. Glenn Janssen Stein;
Nieuwelingen.02e
rit 1. Adne van Diest Oude Wetering;
2. Niels Heering Enter; 3. Raymond van der Walt Zuid-Afrika; 4. Lorenzo Harbers
Nijverdal; 5. Jeroen van Goor Wilnis; 6. Tom Wijfje Ter Aar; 7. Luc van der
Lecq Houten; 8. Ryan Phillips Engeland;
9. Michael den Toom Abcoude; 10. Waylin Young
Zuid-Afrika; 11. James Ireson
Engeland; 12. Tristan Rijsdijk Vlaardingen; 13. Jim Doornbosch
Hellevoetsluis; 14. Yentl Ruijmgaard Zwanenburg; 15. Mel van der Veekens
Zaandam; 16. Caimin Muldoon Ierland; 17.
Jesse Lagendijk Alphen aan den Rijn; 18. Huub Visser Houten; 19. Thijs Kool
Amersfoort; 20. Wytze de Vries s-Gracvenland;
Nieuwelingen.03e
rit 1. James Ireson Engeland; 2. Ryan Phillips Engeland; 3. Tristan Rijsdijk Vlaardingen; 4.
Luc van der Lecq Houten; 5. Lars van Unen Veenendaal; 6. Jeroen van Goor
Wilnis; 7. Tom Wijfje Ter Aar; 8. Martijn Knoppert s-Gravenzande; 9. Wytze de
Vries s-Gracvenland; 10. Yentl Ruijmgaard Zwanenburg; 11. Advinas Mikasauskas
12. Jesse Lagendijk Alphen aan den Rijn; 13. Lorenzo Harbers Nijverdal; 14. Mel
van der Veekens Zaandam; 15. Jim Doornbosch Hellevoetsluis; 16. Jesse Hanckmann
Urmond; 17. Teun Mouris Ouderkerk aan den Amstel;18. Sander Luijken Aalsmeer;
19. Jack Smith Engeland; 20. Timo
Verbeek Zoetermeer;
Nieuwelingen.04e
rit: 1. Waylin Young Zuid-Afrika; 2. James Ireson Engeland; 3. Glenn Janssen Stein; 4. Teun
Mouris Ouderkerk aan den Amstel;5. Martijn Knoppert s-Gravenzande; 6. Caimin
Muldoon Ierland; 7. Raymond van der Walt
Zuid-Afrika; 8. Mike van Nunspeet Den Haag; 9. Ryan Phillips Engeland; 10. Lorenzo Harbers Nijverdal; 11.
Jim Doornbosch Hellevoetsluis; 12. Timo Verbeek Zoetermeer; 13. David Bredewold
Hoogland; 14. Sander Luijken Aalsmeer; 15. Bart de Veer Vreeland; 16. Thomas
Ruijgrok Den Hoorn; 17. Aram Mets Baarn; 18. Alexander Evers Ouderkerk aan den
Amstel;19. Huub Visser Houten; 20. Jack Smith
Engeland;
Nieuwelingen.05e
rit: 1. Adne van Diest Oude Wetering; 2.
Niels Heering Enter; 3. Raymond van der Walt Zuid-Afrika; 4. Lorenzo Harbers
Nijverdal; 5. Jeroen van Goor Wilnis; 6. Tom Wijfje Ter Aar; 7. Luc van der
Lecq Houten; 8. Ryan Phillips Engeland;
9. Michael den Toom Abcoude; 10. Waylin Young
Zuid-Afrika; 11. James Ireson
Engeland; 12. Tristan Rijsdijk Vlaardingen; 13. Jim Doornbosch
Hellevoetsluis; 14. Yentl Ruijmgaard Zwanenburg; 15. Mel van der Veekens
Zaandam; 16. Caimin Muldoon Ierland; 17.
Jesse Lagendijk Alphen aan den Rijn; 18. Huub Visser Houten; 19. Thijs Kool
Amersfoort; 20. Wytze de Vries s-Gracvenland;
Nieuwelingen.06e
rit: 1. Ryan Phillips Engeland; 2. Tom Wijfje Ter Aar; 3. Luc van
der Lecq Houten; 4. Wytze de Vries s-Gracvenland; 5. Jesse Lagendijk Alphen aan
den Rijn; 6. Raymond van der Walt Zuid-Afrika; 7. James Ireson Engeland; 8. Tristan Rijsdijk Vlaardingen; 9.
Teun Mouris Ouderkerk aan den Amstel;10. Martijn Knoppert s-Gravenzande; 11.
Jim Doornbosch Hellevoetsluis; 12. Waylin Young
Zuid-Afrika; 13. Advinas Mikasauskas 14. Jack Smith Engeland; 15. Michael den Toom Abcoude; 16.
Glenn Janssen Stein; 17. Jesse Hanckmann Urmond; 18. Yentl Ruijmgaard
Zwanenburg; 19. Sander Luijken Aalsmeer; 20. Lorenzo Harbers Nijverdal;
Nieuwelingen.07e
rit: 1. Lorenzo Harbers Nijverdal; 2.
Yentl Ruijmgaard Zwanenburg; 3. James Ireson
Engeland; 4. Adne van Diest Oude Wetering; 5. Tom Wijfje Ter Aar; 6.
Raymond van der Walt Zuid-Afrika; 7. Waylin Young Zuid-Afrika; 8. Mel van der Veekens Zaandam;
9. Jesse Hanckmann Urmond; 10. Tristan Rijsdijk Vlaardingen; 11. Martijn
Knoppert s-Gravenzande; 12. Jim Doornbosch Hellevoetsluis; 13. Wytze de Vries
s-Gracvenland; 14. Jesse Lagendijk Alphen aan den Rijn; 15. Jeroen van Goor
Wilnis; 16. Caimin Muldoon Ierland; 17.
Michael den Toom Abcoude; 18. Lars van Unen Veenendaal; 19. Huub Visser Houten;
20. Luc van der Lecq Houten;
Nieuwelingen.08e
rit: 1. Advinas Mikasauskas 2. Tristan
Rijsdijk Vlaardingen; 3. Ryan Phillips
Engeland; 4. Yentl Ruijmgaard Zwanenburg; 5. Tom Wijfje Ter Aar; 6. Luc
van der Lecq Houten; 7. James Ireson
Engeland; 8. Thomas Ruijgrok Den Hoorn; 9. Adne van Diest Oude Wetering;
10. Teun Mouris Ouderkerk aan den Amstel;11. Jesse Lagendijk Alphen aan den
Rijn; 12. Martijn Knoppert s-Gravenzande; 13. Timo Verbeek Zoetermeer; 14.
Sander Luijken Aalsmeer; 15. Glenn Janssen Stein; 16. Lorenzo Harbers
Nijverdal; 17. Jim Doornbosch Hellevoetsluis; 18. Waylin Young Zuid-Afrika; 19. Mel van der Veekens Zaandam;
20. Raymond van der Walt Zuid-Afrika;
Nieuwelingen.09e
rit: 1. James Ireson Engeland; 2. Ryan Phillips Engeland; 3. Tom Wijfje Ter Aar; 4. Lorenzo
Harbers Nijverdal; 5. Tristan Rijsdijk Vlaardingen; 6. Wytze de Vries
s-Gracvenland; 7. Raymond van der Walt Zuid-Afrika; 8. Luc van der Lecq Houten;
9. Jim Doornbosch Hellevoetsluis; 10. Adne van Diest Oude Wetering; 11. Jesse
Lagendijk Alphen aan den Rijn; 12. Mel van der Veekens Zaandam; 13. Lars van
Unen Veenendaal; 14. Martijn Knoppert s-Gravenzande; 15. Sander Luijken
Aalsmeer; 16. Thomas Ruijgrok Den Hoorn; 17. Michael den Toom Abcoude; 18. Jesse
Hanckmann Urmond; 19. Yentl Ruijmgaard Zwanenburg; 20. Huub Visser Houten;
Nieuwelingen.Eindklassement:
1. James Ireson Engeland; 2. Lorenzo Harbers Nijverdal; 3.
Tom Wijfje Ter Aar; 4. Tristan Rijsdijk Vlaardingen; 5. Yentl Ruijmgaard
Zwanenburg; 6. Ryan Phillips Engeland;
7. Waylin Young Zuid-Afrika; 8. Mel van
der Veekens Zaandam; 9. Luc van der Lecq Houten; 10. Jeroen van Goor Wilnis;
11. Jim Doornbosch Hellevoetsluis; 12. Michael den Toom Abcoude; 13. Jesse
Lagendijk Alphen aan den Rijn; 14. Jesse Hanckmann Urmond; 15. Huub Visser
Houten; 16. Martijn Knoppert s-Gravenzande; 17. Lars van Unen Veenendaal; 18.
Wytze de Vries s-Gracvenland; 19. Timo Verbeek Zoetermeer; 20. Thomas Ruijgrok
Den Hoorn;
Nieuwelingen-Meisjes:
Nieuwelingen-Meisjes.01e
rit: 1. Tessa Dijksman Velserbroek; 2.
Yvette Broex Ouderkerk aan den Amstel;3. Janneke van Doorn Utrecht; 4. Myrthe
Willemsen Elst; 5. Ashleig Hocking Australie; 6. Jennifer Bax s-Gravenzande; 7.
Ame Venter Zuid-Afrika;
Nieuwelingen-Meisjes.02e
rit: 1. Ashleig Hocking Australie; 2.
Tessa Dijksman Velserbroek; 3. Myrthe Willemsen Elst; 4. Yvette Broex Ouderkerk
aan den Amstel;5. Janneke van Doorn Utrecht; 6. Ame Venter Zuid-Afrika; 7. Jennifer Bax s-Gravenzande;
Nieuwelingen-Meisjes.03e
rit: 1. Myrthe Willemsen Elst; 2.
Janneke van Doorn Utrecht; 3. Tessa Dijksman Velserbroek; 4. Ashleig Hocking
Australie; 5. Yvette Broex Ouderkerk aan den Amstel; 6. Ame Venter Zuid-Afrika; 7. Jennifer Bax s-Gravenzande;
Nieuwelingen-Meisjes.04e
rit: 1. Janneke van Doorn Utrecht; 2.
Ashleig Hocking Australie; 3. Yvette Broex Ouderkerk aan den Amstel;4. Ame
Venter Zuid-Afrika;
Nieuwelingen-Meisjes.05e
rit: 1. Tessa Dijksman Velserbroek; 2.
Ashleig Hocking Australie; 3. Myrthe Willemsen Elst; 4. Yvette Broex Ouderkerk
aan den Amstel;5. Jennifer Bax s-Gravenzande; 6. Ame Venter Zuid-Afrika; 7. Janneke van Doorn Utrecht;
Nieuwelingen-Meisjes.06e
rit: 1. Tessa Dijksman Velserbroek; 2.
Janneke van Doorn Utrecht; 3. Myrthe Willemsen Elst; 4. Yvette Broex Ouderkerk
aan den Amstel;5. Ashleig Hocking Australie; 6. Jennifer Bax s-Gravenzande; 7.
Ame Venter Zuid-Afrika;
Nieuwelingen-Meisjes.07e
rit: 1. Yvette Broex Ouderkerk aan den
Amstel;2. Ashleig Hocking Australie; 3. Jennifer Bax s-Gravenzande; 4. Tessa
Dijksman Velserbroek; 5. Myrthe Willemsen Elst; 6. Janneke van Doorn Utrecht;
7. Ame Venter Zuid-Afrika;
Nieuwelingen-Meisjes.08e
rit: 1. Tessa Dijksman Velserbroek; 2.
Myrthe Willemsen Elst; 3. Yvette Broex Ouderkerk aan den Amstel;4. Janneke van
Doorn Utrecht; 5. Ashleig Hocking Australie; 6. Jennifer Bax s-Gravenzande; 7.
Ame Venter Zuid-Afrika;
Nieuwelingen-Meisjes.09e
rit: 1. Tessa Dijksman Velserbroek; 2.
Myrthe Willemsen Elst; 3. Janneke van Doorn Utrecht; 4. Yvette Broex Ouderkerk
aan den Amstel;5. Ame Venter Zuid-Afrika;
6. Jennifer Bax s-Gravenzande; 7. Ashleig Hocking Australie;
Nieuwelingen-Meisjes.Eindklassement:
1. Tessa Dijksman Velserbroek; 2.
Yvette Broex Ouderkerk aan den Amstel;3. Myrthe Willemsen Elst; 4. Janneke van
Doorn Utrecht; 5. Ashleig Hocking Australie; 6. Jennifer Bax s-Gravenzande; 7.
Ame Venter Zuid-Afrika;
ACHTERVELD.TOUR
DE JUNIOR.( 2014.07.28T/M 08.02)
Nieuwelingen
01e rit: 1. Joris Paauwe Hilversum; 2. Arne
Birkemose Denemarken; 3. Viktor Hoog Antink Ochten; 4. Harry Yates Engeland; 5.
Martijn de Brouwer Koewacht; 6. Yentl Ruijmgaard Zwanenburg; 7. Wessel van
Koppen Schipluiden; 8. Rik Trip Raalte; 9. David Bredewold Hoogland; 10. Aad
Schuilenburg Soest; 11. Victor Goene Veenendaal; 12. Jorrit van Ramshorst
Nijkerkerveen; 13. Lars Mastebroek Barneveld; 14. Menno van Capel Noorden; 15.
Ingmar Corstiaensen Almere; 16. Brent Schoppers Aalten; 17. Huub Visser Houten;
18. Robert Abrahams Aalten; 19. Aram Mets Baarn; 20. Joël van de Weg Elburg;
Nieuwelingen
02e rit: 1. Joris Paauwe Hilversum; 2.
Yentl Ruijmgaard Zwanenburg; 3. Arne Birkemose Denemarken; 4. Robert Abrahams
Aalten; 5. Mike Raven Loosdrecht; 6. Harry Yates Engeland; 7. Viktor Hoog
Antink Ochten; 8. Jorrit van Ramshorst Nijkerkerveen; 9. Huub Visser Houten;
10. Aad Schuilenburg Soest; 11. Lars Mastebroek Barneveld; 12. Karl Klinge
Denemarken; 13. Wessel van Koppen Schipluiden; 14. David Bredewold Hoogland;
15. Martijn de Brouwer Koewacht; 16. Ingmar Corstiaensen Almere; 17. Joël van
de Weg Elburg; 18. Brent Schoppers Aalten; 19. Wesly Koenders Lichtenvoorde;
20. Wesley Hollenberg Uitgeest;
Nieuwelingen
03e rit: 1. Wessel van Koppen Schipluiden;
2. Jorrit van Ramshorst Nijkerkerveen; 3. Yentl Ruijmgaard Zwanenburg; 4. Harry
Yates Engeland; 5. Martijn de Brouwer Koewacht; 6. Karl Klinge Denemarken; 7.
Viktor Hoog Antink Ochten; 8. Arne Birkemose Denemarken; 9. Mike Raven
Loosdrecht; 10. Rik Trip Raalte; 11. Aad Schuilenburg Soest; 12. Victor Goene
Veenendaal; 13. Lars Mastebroek Barneveld; 14. Brent Schoppers Aalten; 15.
Joris Paauwe Hilversum; 16. Huub Visser Houten; 17. Joël van de Weg Elburg; 18.
David Bredewold Hoogland; 19. Ingmar Corstiaensen Almere; 20. Menno van Capel
Noorden;
Nieuwelingen
04e rit: 1. Mike Raven Loosdrecht; 2.
Viktor Hoog Antink Ochten; 3. Harry Yates Engeland; 4. Arne Birkemose
Denemarken; 5. Rik Trip Raalte; 6. Wessel van Koppen Schipluiden; 7. Joris
Paauwe Hilversum; 8. Lars Mastebroek Barneveld; 9. Martijn de Brouwer Koewacht;
10. Jorrit van Ramshorst Nijkerkerveen; 11. Yentl Ruijmgaard Zwanenburg; 12.
Karl Klinge Denemarken; 13. David Bredewold Hoogland; 14. Aad Schuilenburg
Soest; 15. Brent Schoppers Aalten; 16. Victor Goene Veenendaal; 17. Menno van
Capel Noorden; 18. Ingmar Corstiaensen Almere; 19. Huub Visser Houten; 20.
Robert Abrahams Aalten;
Nieuwelingen
05e rit: 1. Joris Paauwe Hilversum; 2.
Yentl Ruijmgaard Zwanenburg; 3. Harry Yates Engeland; 4. Mike Raven Loosdrecht;
5. Aad Schuilenburg Soest; 6. Wessel van Koppen Schipluiden; 7. Huub Visser
Houten; 8. Arne Birkemose Denemarken; 9. Aram Mets Baarn; 10. Martijn de
Brouwer Koewacht; 11. Jorrit van Ramshorst Nijkerkerveen; 12. David Bredewold
Hoogland; 13. Viktor Hoog Antink Ochten; 14. Robert Abrahams Aalten; 15. Rik Trip
Raalte; 16. Brent Schoppers Aalten; 17. Ingmar Corstiaensen Almere; 18. Joël
van de Weg Elburg; 19. Karl Klinge Denemarken; 20. Wesley Hollenberg Uitgeest;
Nieuwelingen
06e rit: 1. Wessel van Koppen Schipluiden;
2. Viktor Hoog Antink Ochten; 3. Martijn de Brouwer Koewacht; 4. Yentl
Ruijmgaard Zwanenburg; 5. Joris Paauwe Hilversum; 6. Arne Birkemose Denemarken;
7. Rik Trip Raalte; 8. Harry Yates Engeland; 9. Karl Klinge Denemarken; 10. Aad
Schuilenburg Soest; 11. Lars Mastebroek Barneveld; 12. Victor Goene Veenendaal;
13. Mike Raven Loosdrecht; 14. Jorrit van Ramshorst Nijkerkerveen; 15. David
Bredewold Hoogland; 16. Menno van Capel Noorden; 17. Huub Visser Houten; 18.
Aram Mets Baarn; 19. Joël van de Weg Elburg; 20. Robert Abrahams Aalten;
Nieuwelingen
07e rit: 1. Joris Paauwe Hilversum; 2.
Yentl Ruijmgaard Zwanenburg; 3. Mike Raven Loosdrecht; 4. Huub Visser Houten;
5. Aram Mets Baarn; 6. Robert Abrahams Aalten; 7. Harry Yates Engeland; 8. Karl
Klinge Denemarken; 9. Martijn de Brouwer Koewacht; 10. Wessel van Koppen
Schipluiden; 11. Jorrit van Ramshorst Nijkerkerveen; 12. Aad Schuilenburg
Soest; 13. David Bredewold Hoogland; 14. Lars Mastebroek Barneveld; 15. Joël
van de Weg Elburg; 16. Ingmar Corstiaensen Almere; 17. Viktor Hoog Antink
Ochten; 18. Arne Birkemose Denemarken; 19. Rik Trip Raalte; 20. Brent Schoppers
Aalten;
Nieuwelingen
08e rit: 1. Mike Raven Loosdrecht; 2. Arne
Birkemose Denemarken; 3. Viktor Hoog Antink Ochten; 4. Yentl Ruijmgaard
Zwanenburg; 5. Harry Yates Engeland; 6. Martijn de Brouwer Koewacht; 7. Jorrit
van Ramshorst Nijkerkerveen; 8. Wessel van Koppen Schipluiden; 9. Joris Paauwe
Hilversum; 10. Rik Trip Raalte; 11. David Bredewold Hoogland; 12. Aad
Schuilenburg Soest; 13. Huub Visser Houten; 14. Wesly Koenders Lichtenvoorde;
15. Brent Schoppers Aalten; 16. Victor Goene Veenendaal; 17. Robert Abrahams
Aalten; 18. Joël van de Weg Elburg; 19. Lars Mastebroek Barneveld; 20. Ingmar
Corstiaensen Almere;
Nieuwelingen
09e rit: 1. Viktor Hoog Antink Ochten; 2.
Yentl Ruijmgaard Zwanenburg; 3. Rik Trip Raalte; 4. Harry Yates Engeland; 5.
Joris Paauwe Hilversum; 6. Huub Visser Houten; 7. Martijn de Brouwer Koewacht;
8. Victor Goene Veenendaal; 9. Arne Birkemose Denemarken; 10. Lars Mastebroek
Barneveld; 11. Wessel van Koppen Schipluiden; 12. Karl Klinge Denemarken; 13.
Jorrit van Ramshorst Nijkerkerveen; 14. David Bredewold Hoogland; 15. Aram Mets
Baarn; 16. Ingmar Corstiaensen Almere; 17. Robert Abrahams Aalten; 18. Ryan
Ruijmgaard Zwanenburg; 19. Mike Raven Loosdrecht; 20. Brent Schoppers Aalten;
Nieuwelingen
Eindklassement: 1. Joris Paauwe Hilversum; 2.
Yentl Ruijmgaard Zwanenburg; 3. Harry Yates Engeland; 4. Wessel van Koppen
Schipluiden; 5. Martijn de Brouwer Koewacht; 6. Jorrit van Ramshorst
Nijkerkerveen; 7. Viktor Hoog Antink Ochten; 8. Karl Klinge Denemarken; 9. Huub
Visser Houten; 10. Arne Birkemose Denemarken; 11. Lars Mastebroek Barneveld;
12. David Bredewold Hoogland; 13. Rik Trip Raalte; 14. Robert Abrahams Aalten;
15. Aram Mets Baarn; 16. Victor Goene Veenendaal; 17. Ingmar Corstiaensen
Almere; 18. Ryan Ruijmgaard Zwanenburg; 19. Brent Schoppers Aalten; 20. Aad
Schuilenburg Soest;
Nieuwelingen-Meisjes:
Nieuweling-Meisjes
01e rit: 1. Eva van Kesteren Lisse; 2.
Rachelle van de Griek Heiloo; 3. Luka Wagemakers Hoek van Holland; 4. Sanne
Vermeer Dodewaard; 5. Myrthe Willemsen Elst; 6. Chinouk Lindenburg Wateringen;
7. Esmeralda Wannink Enschede; 8. Kirsten Westerhuis Leersum; 9. Julia van den
Bosch Amersfoort; 10. Rienke ten Have Harreveld; 11. Laura de Brouwer Angeren;
Nieuweling-Meisjes
02e rit: 1. Rachelle van de Griek Heiloo;
2. Sanne Vermeer Dodewaard; 3. Chinouk Lindenburg Wateringen; 4. Myrthe
Willemsen Elst; 5. Julia van den Bosch Amersfoort; 6. Kirsten Westerhuis
Leersum; 7. Rienke ten Have Harreveld; 8. Luka Wagemakers Hoek van Holland; 9.
Esmeralda Wannink Enschede; 10. Eva van Kesteren Lisse; 11. Laura de Brouwer
Angeren;
Nieuweling-Meisjes
03e rit: 1. Rachelle van de Griek Heiloo;
2. Myrthe Willemsen Elst; 3. Chinouk Lindenburg Wateringen; 4. Sanne Vermeer
Dodewaard; 5. Esmeralda Wannink Enschede; 6. Julia van den Bosch Amersfoort; 7.
Eva van Kesteren Lisse; 8. Luka Wagemakers Hoek van Holland; 9. Kirsten
Westerhuis Leersum; 10. Rienke ten Have Harreveld; 11. Laura de Brouwer
Angeren;
Nieuweling-Meisjes
04e rit: 1. Myrthe Willemsen Elst; 2. Eva
van Kesteren Lisse; 3. Esmeralda Wannink Enschede; 4. Rachelle van de Griek
Heiloo; 5. Sanne Vermeer Dodewaard; 6. Luka Wagemakers Hoek van Holland; 7.
Julia van den Bosch Amersfoort; 8. Chinouk Lindenburg Wateringen; 9. Kirsten
Westerhuis Leersum; 10. Rienke ten Have Harreveld; 11. Laura de Brouwer
Angeren;
Nieuweling-Meisjes
05e rit: 1. Rachelle van de Griek Heiloo;
2. Myrthe Willemsen Elst; 3. Chinouk Lindenburg Wateringen; 4. Luka Wagemakers
Hoek van Holland; 5. Kirsten Westerhuis Leersum; 6. Esmeralda Wannink Enschede;
7. Sanne Vermeer Dodewaard; 8. Rienke ten Have Harreveld; 9. Julia van den
Bosch Amersfoort; 10. Eva van Kesteren Lisse;
Nieuweling-Meisjes
06e rit: 1. Rachelle van de Griek Heiloo;
2. Sanne Vermeer Dodewaard; 3. Myrthe Willemsen Elst; 4. Eva van Kesteren
Lisse; 5. Julia van den Bosch Amersfoort; 6. Chinouk Lindenburg Wateringen; 7.
Kirsten Westerhuis Leersum; 8. Luka Wagemakers Hoek van Holland; 9. Rienke ten
Have Harreveld; 10. Esmeralda Wannink Enschede;
Nieuweling-Meisjes
07e rit: 1. Chinouk Lindenburg Wateringen;
2. Rachelle van de Griek Heiloo; 3. Myrthe Willemsen Elst; 4. Rienke ten Have
Harreveld; 5. Sanne Vermeer Dodewaard; 6. Julia van den Bosch Amersfoort; 7.
Luka Wagemakers Hoek van Holland; 8. Kirsten Westerhuis Leersum; 9. Eva van
Kesteren Lisse;
Nieuweling-Meisjes
08e rit: 1. Myrthe Willemsen Elst; 2. Eva
van Kesteren Lisse; 3. Sanne Vermeer Dodewaard; 4. Rachelle van de Griek
Heiloo; 5. Chinouk Lindenburg Wateringen; 6. Kirsten Westerhuis Leersum; 7. Julia
van den Bosch Amersfoort; 8. Rienke ten Have Harreveld;
Nieuweling-Meisjes
09e rit: 1. Myrthe Willemsen Elst; 2. Sanne
Vermeer Dodewaard; 3. Rachelle van de Griek Heiloo; 4. Chinouk Lindenburg
Wateringen; 5. Julia van den Bosch Amersfoort; 6. Kirsten Westerhuis Leersum;
7. Eva van Kesteren Lisse; 8. Rienke ten Have Harreveld;
Nieuweling-Meisjes
Eindklassement: 1. Rachelle van de Griek Heiloo;
2. Myrthe Willemsen Elst; 3. Chinouk Lindenburg Wateringen; 4. Sanne Vermeer Dodewaard;
5. Julia van den Bosch Amersfoort; 6. Kirsten Westerhuis Leersum; 7. Eva van
Kesteren Lisse; 8. Rienke ten Have Harreveld;
ACHTERVELD.TOUR
DE JUNIOR.( 2015.07.20 T/M 07.25 )
Nieuwelingen.01e
rit: 1. Nathan Rijsdijk Vlaardingen; 2.
Jurgen van den Aarssen Dreumel; 3. Mike Raven Loosdrecht; 4. Niels van Ekeren
Rijswijk; 5. Menno van Capel Noorden; 6. Mitchell den Duijn Alphen aan den
Rijn; 7. Thomas de Blom Zeewolde; 8. Aad Schuilenburg Soest; 9. Menno Broex
Ouderkerk aan de Amstel; 10. Luuk Vollebregt De Lier; 11. Ruben Overdevest
Amsterdam; 12. Rik Trip Raalte; 13. Victor Goene Veenendaal; 14. Bastiaan de
Blom Zeewolde; 15. Gijs Leemreize Ruurlo; 16. Lars de Bot Losser; 17. Lars
Mastebroek Barneveld; 18. Daan Vegter Apeldoorn; 19. Déjan Pöstgens Aalten; 20.
Matthew van der Linden Barendrecht;
Nieuwelingen.02e
rit: 1. Mike Raven Loosdrecht; 2. Frank
Stijger Honselersdijk; 3. Lars Mastebroek Barneveld; 4. Niels van Ekeren
Rijswijk;5. Jurgen van den Aarssen Dreumel; 6. Menno van Capel Noorden; 7. Ruben
Overdevest Amsterdam; 8. Stijn Ruijter Uithoorn; 9. Tom te Rijdt Amersfoort;
10. Aad Schuilenburg Soest; 11. Nathan Rijsdijk Vlaardingen; 12. Stijn de Kort
Schipluiden; 13. Wesley Hollenberg Uitgeest; 14. Daan Vegter Apeldoorn; 15.
Ingmar Corstiaensen Almere; 16. Tobias Göbel Amstelveen; 17. Eric Nijkamp
Ruurlo; 18. Victor Goene Veenendaal; 19. Bastiaan de Blom Zeewolde; 20. Rik
Trip Raalte;
Nieuwelingen.03e
rit: 1. Menno van Capel Noorden; 2. Tom
te Rijdt Amersfoort; 3. Victor Goene Veenendaal; 4. Menno Broex Ouderkerk aan
de Amstel; 5. Niels van Ekeren Rijswijk; 6. Jurgen van den Aarssen Dreumel; 7.
Lars Mastebroek Barneveld; 8. Rik Trip Raalte; 9. Thomas de Blom Zeewolde; 10.
Daan Drogtrop Den Dolder; 11. Stijn de Kort Schipluiden; 12. Nathan Rijsdijk
Vlaardingen; 13. Mitchell den Duijn Alphen aan den Rijn; 14. Frank Stijger
Honselersdijk; 15. Aad Schuilenburg Soest; 16. Mike Raven Loosdrecht; 17. Ryan
Ruijmgaard Zwanenburg; 18. Gijs Leemreize Ruurlo; 19. Matthew van der Linden
Barendrecht; 20. Lars de Bot Losser;
Nieuwelingen.04e
rit: 1. Nathan Rijsdijk Vlaardingen; 2.
Niels van Ekeren Rijswijk; 3. Bastiaan de Blom Zeewolde; 4. Thomas de Blom
Zeewolde; 5. Lars Mastebroek Barneveld; 6. Mitchell den Duijn Alphen aan den
Rijn; 7. Rik Trip Raalte; 8. Tom te Rijdt Amersfoort; 9. Menno van Capel
Noorden; 10. Daan Drogtrop Den Dolder; 11. Victor Goene Veenendaal; 12. Aad
Schuilenburg Soest; 13. Tobias Göbel Amstelveen; 14. Gijs Leemreize Ruurlo; 15.
Bart Segers Ouderkerk aan de Amstel; 16. Daan Vegter Apeldoorn; 17. Stijn
Ruijter Uithoorn; 18. Wesley Hollenberg Uitgeest; 19. Matthew van der Linden
Barendrecht; 20. Jos Kertzman Engeland;
Nieuwelingen.05e
rit: 1. Mike Raven Loosdrecht; 2.
Nathan Rijsdijk Vlaardingen; 3. Stijn Ruijter Uithoorn; 4. Aad Schuilenburg
Soest; 5. Wesley Hollenberg Uitgeest; 6. Frank Stijger Honselersdijk; 7. Tom te
Rijdt Amersfoort; 8. Kevin de Rijk Baarn; 9. Niels van Ekeren Rijswijk; 10.
Ruben Overdevest Amsterdam; 11. Rik Trip Raalte; 12. Jurgen van den Aarssen
Dreumel; 13. Tobias Göbel Amstelveen; 14. Lars Mastebroek Barneveld; 15. Daan
Vegter Apeldoorn; 16. Sem van der Burg Almere; 17. Bastiaan de Blom Zeewolde;
18. Daan Drogtrop Den Dolder; 19. Thomas de Blom Zeewolde; 20. Menno van Capel
Noorden;
Nieuwelingen.06e
rit: 1. Frank Stijger Honselersdijk; 2.
Aad Schuilenburg Soest; 3. Nathan Rijsdijk Vlaardingen; 4. Jurgen van den
Aarssen Dreumel; 5. Ryan Ruijmgaard Zwanenburg; 6. Thomas de Blom Zeewolde; 7.
Ruben Overdevest Amsterdam; 8. Niels van Ekeren Rijswijk; 9. Menno van Capel Noorden;
10. Mitchell den Duijn Alphen aan den Rijn; 11. Rik Trip Raalte; 12. Tom te
Rijdt Amersfoort; 13. Gijs Leemreize Ruurlo; 14. Matthew van der Linden
Barendrecht; 15. Bastiaan de Blom Zeewolde; 16. Daan Drogtrop Den Dolder; 17.
Eoghan McArdle Ruane Ierland; 18. Lars Mastebroek Barneveld; 19. Jos Kertzman
Engeland; 20. Lars de Bot Losser;
Nieuwelingen.07e
rit: 1. Kevin de Rijk Baarn; 2. Mike
Raven Loosdrecht; 3. Menno van Capel Noorden; 4. Stijn Ruijter Uithoorn; 5.
Nathan Rijsdijk Vlaardingen; 6. Niels van Ekeren Rijswijk; 7. Jasper Wennink
Winterswijk; 8. Jurgen van den Aarssen Dreumel; 9. Aad Schuilenburg Soest; 10.
Tom te Rijdt Amersfoort; 11. Déjan Pöstgens Aalten; 12. Frank Stijger
Honselersdijk; 13. Lars Mastebroek Barneveld; 14. Victor Goene Veenendaal; 15.
Daan Vegter Apeldoorn; 16. Bastiaan de Blom Zeewolde; 17. Tobias Göbel
Amstelveen; 18. Ruben Overdevest Amsterdam; 19. Ryan Ruijmgaard Zwanenburg; 20.
Bart Segers Ouderkerk aan de Amstel;
Nieuwelingen.08e
rit: 1. Nathan Rijsdijk Vlaardingen; 2.
Rik Trip Raalte; 3. Mike Raven Loosdrecht; 4. Jurgen van den Aarssen Dreumel;
5. Lars Mastebroek Barneveld; 6. Menno Broex Ouderkerk aan de Amstel; 7. Niels
van Ekeren Rijswijk; 8. Mitchell den Duijn Alphen aan den Rijn; 9. Gijs
Leemreize Ruurlo; 10. Daan Drogtrop Den Dolder; 11. Menno van Capel Noorden;
12. Victor Goene Veenendaal; 13. Thomas de Blom Zeewolde; 14. Tobias Göbel
Amstelveen; 15. Bastiaan de Blom Zeewolde; 16. Frank Stijger Honselersdijk; 17.
Matthew van der Linden Barendrecht; 18. Lars de Bot Losser; 19. Tom te Rijdt
Amersfoort; 20. Jos Kertzman Engeland;
Nieuwelingen.09e
rit: 1. Thijs Celie Harderwijk; 2.
Nathan Rijsdijk Vlaardingen; 3. Ruben Overdevest Amsterdam; 4. Menno van Capel
Noorden; 5. Rik Trip Raalte; 6. Menno Broex Ouderkerk aan de Amstel; 7. Bart
Segers Ouderkerk aan de Amstel; 8. Joran van de Burgt Barneveld; 9. Aaron Burke
Ierland; 10. Kevin Vaarties Rotterdam; 11. Lars de Bot Losser; 12. Ryan
Ruijmgaard Zwanenburg; 13. Wesley Hollenberg Uitgeest; 14. Jurgen van den Aarssen
Dreumel; 15. Tobias Göbel Amstelveen; 16. Niels van Ekeren Rijswijk; 17. Victor
Goene Veenendaal; 18. Sem van der Burg Almere; 19. Matthew van der Linden
Barendrecht; 20. Tom te Rijdt Amersfoort;
Nieuwelingen.Eindklassement:
1. Niels van Ekeren Rijswijk; 2.
Menno van Capel Noorden; 3. Tom te Rijdt Amersfoort; 4. Victor Goene
Veenendaal; 5. Nathan Rijsdijk Vlaardingen; 6. Mike Raven Loosdrecht; 7. Menno
Broex Ouderkerk aan de Amstel; 8. Jurgen van den Aarssen Dreumel; 9. Frank Stijger
Honselersdijk; 10. Stijn Ruijter Uithoorn; 11. Aad Schuilenburg Soest; 12. Lars
Mastebroek Barneveld; 13. Kevin de Rijk Baarn; 14. Ruben Overdevest Amsterdam;
15. Daan Vegter Apeldoorn; 16. Bastiaan de Blom Zeewolde; 17. Rik Trip Raalte;
18. Wesley Hollenberg Uitgeest; 19. Tobias Göbel Amstelveen; 20. Stijn de Kort
Schipluiden;
Nieuweling_Meisjes
Nieuweling-Meisjes.01e
rit: 1. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 2.
Rachelle van de Griek Heiloo; 3. Esmeralda Wannink Enschede; 4. Julia van den
Bosch Amersfoort; 5. Mischa Bredewold Hoogland; 6. Sanne Vermeer Dodewaard; 7.
Cathalijne Hoolwerf Eemdijk; 8. Kirsten Westerhuis Leersum; 9. Chinouk
Lindenburg Wateringen; 10. Marise Lagendijk Alphen aan den Rijn; 11. Hanne van
Klinken Geldrop; 12. Laura de Brouwer Angeren; 13. Julia van Ravenzwaaij
Amstelveen; 14. Isa Pieterse Amersfoort; 15. Pauline Cordia Nijkerk; 16. Rienke
ten Have Harreveld;
Nieuweling-Meisjes.02e
rit: 1. Rachelle van de Griek Heiloo;
2. Mischa Bredewold Hoogland; 3. Cathalijne Hoolwerf Eemdijk; 4. Gaby Gieskens
s-Gravenhage; 5. Isa Pieterse Amersfoort; 6. Hanne van Klinken Geldrop; 7.
Sanne Vermeer Dodewaard; 8. Julia van den Bosch Amersfoort; 9. Kirsten
Westerhuis Leersum; 10. Pauline Cordia Nijkerk; 11. Chinouk Lindenburg
Wateringen; 12. Marise Lagendijk Alphen aan den Rijn; 13. Esmeralda Wannink
Enschede; 14. Julia van Ravenzwaaij Amstelveen; 15. Rienke ten Have Harreveld;
16. Laura de Brouwer Angeren;
Nieuweling-Meisjes.03e
rit: 1. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 2.
Cathalijne Hoolwerf Eemdijk; 3. Rachelle van de Griek Heiloo; 4. Sanne Vermeer
Dodewaard; 5. Mischa Bredewold Hoogland; 6. Julia van den Bosch Amersfoort; 7.
Kirsten Westerhuis Leersum; 8. Isa Pieterse Amersfoort; 9. Chinouk Lindenburg
Wateringen; 10. Esmeralda Wannink Enschede; 11. Hanne van Klinken Geldrop; 12.
Pauline Cordia Nijkerk; 13. Marise Lagendijk Alphen aan den Rijn; 14. Julia van
Ravenzwaaij Amstelveen; 15. Rienke ten Have Harreveld; 16. Laura de Brouwer
Angeren;
Nieuweling-Meisjes.04e
rit: 1. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 2.
Cathalijne Hoolwerf Eemdijk; 3. Julia van den Bosch Amersfoort; 4. Sanne
Vermeer Dodewaard; 5. Kirsten Westerhuis Leersum; 6. Rachelle van de Griek
Heiloo; 7. Mischa Bredewold Hoogland; 8. Isa Pieterse Amersfoort; 9. Chinouk
Lindenburg Wateringen; 10. Marise Lagendijk Alphen aan den Rijn; 11. Laura de
Brouwer Angeren; 12. Julia van Ravenzwaaij Amstelveen; 13. Hanne van Klinken
Geldrop; 14. Rienke ten Have Harreveld; 15. Esmeralda Wannink Enschede; 16.
Pauline Cordia Nijkerk;
Nieuweling-Meisjes.05e
rit: 1. Rachelle van de Griek Heiloo;
2. Cathalijne Hoolwerf Eemdijk; 3. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 4. Mischa
Bredewold Hoogland; 5. Pauline Cordia Nijkerk; 6. Chinouk Lindenburg
Wateringen; 7. Hanne van Klinken Geldrop; 8. Esmeralda Wannink Enschede; 9. Sanne
Vermeer Dodewaard; 10. Kirsten Westerhuis Leersum; 11. Isa Pieterse Amersfoort;
12. Marise Lagendijk Alphen aan den Rijn; 13. Julia van den Bosch Amersfoort;
14. Rienke ten Have Harreveld; 15. Julia van Ravenzwaaij Amstelveen; 16. Laura
de Brouwer Angeren;
Nieuweling-Meisjes.06e
rit: 1. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 2.
Rachelle van de Griek Heiloo; 3. Cathalijne Hoolwerf Eemdijk; 4. Mischa
Bredewold Hoogland; 5. Kirsten Westerhuis Leersum; 6. Chinouk Lindenburg
Wateringen; 7. Isa Pieterse Amersfoort; 8. Marise Lagendijk Alphen aan den
Rijn; 9. Esmeralda Wannink Enschede; 10. Pauline Cordia Nijkerk; 11. Hanne van
Klinken Geldrop; 12. Rienke ten Have Harreveld; 13. Julia van Ravenzwaaij
Amstelveen; 14. Laura de Brouwer Angeren; 15. Sanne Vermeer Dodewaard; 16.
Julia van den Bosch Amersfoort;
Nieuweling-Meisjes.07e
rit: 1. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 2.
Cathalijne Hoolwerf Eemdijk; 3. Mischa Bredewold Hoogland; 4. Rachelle van de
Griek Heiloo; 5. Chinouk Lindenburg Wateringen; 6. Sanne Vermeer Dodewaard; 7.
Isa Pieterse Amersfoort; 8. Julia van den Bosch Amersfoort; 9. Kirsten
Westerhuis Leersum; 10. Marise Lagendijk Alphen aan den Rijn; 11. Pauline
Cordia Nijkerk; 12. Julia van Ravenzwaaij Amstelveen; 13. Rienke ten Have
Harreveld; 14. Hanne van Klinken Geldrop; 15. Esmeralda Wannink Enschede; 16.
Laura de Brouwer Angeren;
Nieuweling-Meisjes.08e
rit: 1. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 2.
Esmeralda Wannink Enschede; 3. Julia van den Bosch Amersfoort; 4. Rachelle van
de Griek Heiloo; 5. Cathalijne Hoolwerf Eemdijk; 6. Sanne Vermeer Dodewaard; 7.
Mischa Bredewold Hoogland; 8. Kirsten Westerhuis Leersum; 9. Isa Pieterse
Amersfoort; 10. Marise Lagendijk Alphen aan den Rijn; 11. Chinouk Lindenburg
Wateringen; 12. Hanne van Klinken Geldrop; 13. Rienke ten Have Harreveld; 14.
Pauline Cordia Nijkerk; 15. Laura de Brouwer Angeren; 16. Julia van Ravenzwaaij
Amstelveen;
Nieuweling-Meisjes.09e
rit: 1. Cathalijne Hoolwerf Eemdijk; 2.
Gaby Gieskens s-Gravenhage; 3. Mischa Bredewold Hoogland; 4. Julia van den
Bosch Amersfoort; 5. Sanne Vermeer Dodewaard; 6. Rachelle van de Griek Heiloo;
7. Chinouk Lindenburg Wateringen; 8. Kirsten Westerhuis Leersum; 9. Isa
Pieterse Amersfoort; 10. Marise Lagendijk Alphen aan den Rijn; 11. Pauline
Cordia Nijkerk; 12. Laura de Brouwer Angeren; 13. Hanne van Klinken Geldrop;
14. Rienke ten Have Harreveld; 15. Julia van Ravenzwaaij Amstelveen; 16.
Esmeralda Wannink Enschede;
Nieuweling-Meisjes.Eindklassement:
1. Gaby Gieskens s-Graven-hage; 2.
Cathalijne Hoolwerf Eemdijk; 3. Rachelle van de Griek Heiloo; 4. Mischa
Bredewold Hoogland; 5. Sanne Vermeer Dodewaard; 6. Chinouk Lindenburg
Wateringen; 7. Julia van den Bosch Amersfoort; 8. Kirsten Westerhuis Leersum;
9. Isa Pieterse Amersfoort; 10. Marise Lagendijk Alphen aan den Rijn; 11.
Esmeralda Wannink Enschede; 12. Laura de Brouwer Angeren; 13. Hanne van Klinken
Geldrop; 14. Pauline Cordia Nijkerk; 15. Julia van Ravenzwaaij Amstelveen; 16.
Rienke ten Have Harreveld;
ACHTERVELD.TOER
DE JUNIOR.( 2016.08.15 T/M 08.20)
Nieuwelingen.01e
rit: 1. Thomas de Blom Zeewolde; 2.
Bastiaan de Blom Zeewolde; 3. Jesse Sytema Leusden; 4. Bart Klein Nienhuis
Lichtenvoorde; 5. Heijme Breederveld Purmer; 6. Bart Segers Ouderkerk aan de
Amstel; 7. Hugo Schreur Amerika; 8. Manuel Michielsen Eck en Wiel; 9. Roy
Duijvesteijn Honselersdijk; 10. Mitchell Vink Veenendaal; 11. Martijn Räkers
Bavel; 12. Matthew van der Linden Barendrecht; 13. Stef ter Laak Veenendaal;
14. Eric Looij Wilnis; 15. Thijs Celie Harderwijk; 16. Ivar Immerzeel Wilnis;
17. Mees Willemsen Elst.Ut; 18. Philip Sijbrandi Bolsward; 19. Kevin Vaarties
Rotterdam; 20. Mitchell den Duijn Alphen aan den Rijn;
Nieuwelingen.02e
rit: 1. Stijn Ruijter Uithoorn; 2.
Thijs Celie Harderwijk; 3. Manuel Michielsen Eck en Wiel; 4. Eric Looij Wilnis;
5. Thomas de Blom Zeewolde; 6. Roy Duijvesteijn Honselersdijk; 7. Martijn
Räkers Bavel; 8. Mitchell Vink Veenendaal; 9. Ivar Immerzeel Wilnis; 10.
Bastiaan de Blom Zeewolde; 11. Jayson de Bruin Alphen aan den Rijn; 12. Hugo
Schreur Amerika; 13. Heijme Breederveld Purmer; 14. Stef ter Laak Veenendaal;
15. Bart van Duren Amstelveen; 16. Joran van de Burgt Barneveld; 17. Jesse
Sytema Leusden; 18. Kevin Vaarties Rotterdam; 19. Mees Willemsen Elst.Ut; 20.
Harry Tucker Engeland;
Nieuwelingen.03e
rit: 1. Ivar Immerzeel Wilnis; 2.
Bastiaan de Blom Zeewolde; 3. Eric Looij Wilnis; 4. Thomas de Blom Zeewolde; 5.
Jesse Sytema Leusden; 6. Mitchell Vink Veenendaal; 7. Heijme Breederveld
Purmer; 8. Martijn Räkers Bavel; 9. Melvin Drost Veenendaal; 10. Bart Segers
Ouderkerk aan de Amstel; 11. Roy Duijvesteijn Honselersdijk; 12. Thijs Celie
Harderwijk; 13. Manuel Michielsen Eck en Wiel; 14. Hugo Schreur Amerika; 15.
Kevin Vaarties Rotterdam; 16. Mees Willemsen Elst.Ut; 17. Jos Kertzman
Engeland; 18. Matthew van der Linden Barendrecht; 19. Yoep van der Peet
Hooglanderveen; 20. Stijn Ruijter Uithoorn;
Nieuwelingen.04e
rit: 1. Bastiaan de Blom Zeewolde; 2.
Thomas de Blom Zeewolde; 3. Jesse Sytema Leusden; 4. Melvin Drost Veenendaal;
5. Menno Broex Ouderkerk aan de Amstel; 6. Heijme Breederveld Purmer; 7. Roy
Duijvesteijn Honselersdijk; 8. Eric Looij Wilnis; 9. Martijn Räkers Bavel; 10.
Thijs Celie Harderwijk; 11. Gé Luiten Naarden; 12. Mitchell Vink Veenendaal;
13. Mees Willemsen Elst.Ut; 14. Bart Klein Nienhuis Lichtenvoorde; 15. Stijn
Ruijter Uithoorn; 16. Matthew van der Linden Barendrecht; 17. Mitchell den
Duijn Alphen aan den Rijn; 18. Lucas Goene Veenendaal; 19. Marco Ehlert
Kortenhoef; 20. Yuran Geleijnse Amsterdam;
Nieuwelingen.05e
rit: 1. Stijn Ruijter Uithoorn; 2.
Bastiaan de Blom Zeewolde; 3. Martijn Räkers Bavel; 4. Manuel Michielsen Eck en
Wiel; 5. Jayson de Bruin Alphen aan den Rijn; 6. Eric Looij Wilnis; 7. Thijs
Celie Harderwijk; 8. Roy Duijvesteijn Honselersdijk; 9. Heijme Breederveld
Purmer; 10. Mitchell Vink Veenendaal; 11. Thomas de Blom Zeewolde; 12. Bart
Klein Nienhuis Lichtenvoorde; 13. Bart Segers Ouderkerk aan de Amstel; 14. Ivar
Immerzeel Wilnis; 15. Jesse Sytema Leusden; 16. Bart van Duren Amstelveen; 17.
Joran van de Burgt Barneveld; 18. Yuran Geleijnse Amsterdam; 19. Stef ter Laak Veenendaal;
20. Mees Willemsen Elst.Ut;
Nieuwelingen.06e
rit: 1. Stijn Ruijter Uithoorn; 2.
Martijn Räkers Bavel; 3. Bart Klein Nienhuis Lichtenvoorde; 4. Melvin Drost
Veenendaal; 5. Ivar Immerzeel Wilnis; 6. Bastiaan de Blom Zeewolde; 7. Eric
Looij Wilnis; 8. Thomas de Blom Zeewolde; 9. Mitchell Vink Veenendaal; 10. Roy
Duijvesteijn Honselersdijk; 11. Heijme Breederveld Purmer; 12. Jesse Sytema
Leusden; 13. Menno Broex Ouderkerk aan de Amstel; 14. Manuel Michielsen Eck en
Wiel; 15. Thijs Celie Harderwijk; 16. Kevin Vaarties Rotterdam; 17. Mitchell
den Duijn Alphen aan den Rijn; 18. Matthew van der Linden Barendrecht; 19. Yoep
van der Peet Hooglanderveen; 20. Philip Sijbrandi Bolsward;
Nieuwelingen.07e
rit: 1. Manuel Michielsen Eck en Wiel;
2. Stijn Ruijter Uithoorn; 3. Jayson de Bruin Alphen aan den Rijn; 4. Eric
Looij Wilnis; 5. Ivar Immerzeel Wilnis; 6. Martijn Räkers Bavel; 7. Bastiaan de
Blom Zeewolde; 8. Mitchell Vink Veenendaal; 9. Thijs Celie Harderwijk; 10. Roy
Duijvesteijn Honselersdijk; 11. Kevin de Rijk Baarn; 12. Jesse Sytema Leusden;
13. Heijme Breederveld Purmer; 14. Thomas de Blom Zeewolde; 15. Kevin Vaarties
Rotterdam; 16. Menno Broex Ouderkerk aan de Amstel; 17. Mees Willemsen Elst.Ut;
18. Harry Tucker Engeland; 19. Joran van de Burgt Barneveld; 20. Bart van Duren
Amstelveen;
Nieuwelingen.08e
rit: 1. Martijn Räkers Bavel; 2.
Bastiaan de Blom Zeewolde; 3. Yuran Geleijnse Amsterdam; 4. Roy Duijvesteijn
Honselersdijk; 5. Eric Looij Wilnis; 6. Thomas de Blom Zeewolde; 7. Jesse
Sytema Leusden; 8. Lucas Goene Veenendaal; 9. Manuel Michielsen Eck en Wiel;
10. Melvin Drost Veenendaal; 11. Thijs Celie Harderwijk; 12. Matthew van der
Linden Barendrecht; 13. Heijme Breederveld Purmer; 14. Jos Kertzman Engeland;
15. Gé Luiten Naarden; 16. Marco Ehlert Kortenhoef; 17. Bart Klein Nienhuis
Lichtenvoorde; 18. Mitchell den Duijn Alphen aan den Rijn; 19. Kevin Vaarties
Rotterdam; 20. Mitchell Vink Veenendaal;
Nieuwelingen.09e
rit: 1. Ivar Immerzeel Wilnis; 2.
Martijn Räkers Bavel; 3. Thijs Celie Harderwijk; 4. Roy Duijvesteijn
Honselersdijk; 5. Heijme Breederveld Purmer; 6. Bastiaan de Blom Zeewolde; 7.
Mitchell Vink Veenendaal; 8. Bart Klein Nienhuis Lichtenvoorde; 9. Thomas de
Blom Zeewolde; 10. Eric Looij Wilnis; 11. Manuel Michielsen Eck en Wiel; 12.
Hugo Schreur Amerika; 13. Stijn Ruijter Uithoorn; 14. Kevin Vaarties Rotterdam;
15. Yoran Grovenstein Amersfoort; 16. Matthew van der Linden Barendrecht; 17.
Gé Luiten Naarden; 18. Joran van de Burgt Barneveld; 19. Mees Willemsen
Elst.Ut; 20. Menno Broex Ouderkerk aan de Amstel;
Nieuwelingen.Eindklassement:
1. Stijn Ruijter Uithoorn; 2.
Manuel Michielsen Eck en Wiel; 3. Martijn Räkers Bavel; 4. Bastiaan de Blom
Zeewolde; 5. Ivar Immerzeel Wilnis; 6. Eric Looij Wilnis; 7. Thijs Celie
Harderwijk; 8. Roy Duijvesteijn Honselersdijk; 9. Mitchell Vink Veenendaal; 10.
Jayson de Bruin Alphen aan den Rijn; 11. Thomas de Blom Zeewolde; 12. Heijme
Breederveld Purmer; 13. Bart Klein Nienhuis Lichtenvoorde; 14. Mees Willemsen
Elst.Ut; 15. Kevin Vaarties Rotterdam; 16. Joran van de Burgt Barneveld; 17.
Matthew van der Linden Barendrecht; 18. Gé Luiten Naarden; 19. Yoran
Grovenstein Amersfoort; 20. Mitchell den Duijn Alphen aan den Rijn;
Nieuweling-Meisjes
Nieuwelingen-Meisjes.01e
rit: 1. Noa de Haan Terschuur; 2. Gaby Gieskens
s-Gravenhage; 3. Marise Lagendijk Alphen aan den Rijn; 4. Cathalijne Hoolwerf
Eemdijk; 5. Carmen Pol Tubbergen; 6. Pien Limpens Obbicht; 7. Lorraine Röge
Alphen aan den Rijn; 8. Floortje van den Berg Alphen aan den Rijn; 9. Eline van
Rooijen Woerden; 10. Mischa Bredewold Hoogland; 11. Roos Markus Zwarte Kat; 12.
Anne van Rooijen Driel; 13. Caroline Andersson Zweden; 14. Rosan Koper
Heemskerk; 15. Kristie van der Vossen Culemborg; 16. Sanne Prins Wierden; 17.
Isa Pieterse Amersfoort; 18. Nathalie Elzinga De Westereen; 19. Lauraine
Wijnhorst Alphen aan den Rijn; 20. Zoe Vierhouten Ermelo;
Nieuwelingen-Meisjes.02e
rit: 1. Anne van Rooijen Driel; 2.
Mischa Bredewold Hoogland; 3. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 4. Caroline Andersson
Zweden; 5. Cathalijne Hoolwerf Eemdijk; 6. Roos Markus Zwarte Kat; 7. Carmen
Pol Tubbergen; 8. Rosan Koper Heemskerk; 9. Noa de Haan Terschuur; 10. Floortje
van den Berg Alphen aan den Rijn; 11. Eline van Rooijen Woerden; 12. Marise
Lagendijk Alphen aan den Rijn; 13. Pien Limpens Obbicht; 14. Isa Pieterse
Amersfoort; 15. Kristie van der Vossen Culemborg; 16. Lorraine Röge Alphen aan
den Rijn; 17. Sanne Prins Wierden; 18. Nathalie Elzinga De Westereen; 19. Zoe
Vierhouten Ermelo; 20. Lauraine Wijnhorst Alphen aan den Rijn;
Nieuwelingen-Meisjes.03e
rit: 1. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 2.
Cathalijne Hoolwerf Eemdijk; 3. Mischa Bredewold Hoogland; 4. Caroline
Andersson Zweden; 5. Marise Lagendijk Alphen aan den Rijn; 6. Rosan Koper
Heemskerk; 7. Carmen Pol Tubbergen; 8. Roos Markus Zwarte Kat; 9. Eline van
Rooijen Woerden; 10. Kristie van der Vossen Culemborg; 11. Noa de Haan
Terschuur; 12. Sanne Prins Wierden; 13. Anne van Rooijen Driel; 14. Pien
Limpens Obbicht; 15. Lorraine Röge Alphen aan den Rijn; 16. Isa Pieterse
Amersfoort; 17. Zoe Vierhouten Ermelo; 18. Nathalie Elzinga De Westereen; 19.
Lauraine Wijnhorst Alphen aan den Rijn; 20. Floortje van den Berg Alphen aan
den Rijn;
Nieuwelingen-Meisjes.04e
rit: 1. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 2.
Cathalijne Hoolwerf Eemdijk; 3. Noa de Haan Terschuur; 4. Mischa Bredewold
Hoogland; 5. Roos Markus Zwarte Kat; 6. Marise Lagendijk Alphen aan den Rijn;
7. Rosan Koper Heemskerk; 8. Eline van Rooijen Woerden; 9. Floortje van den
Berg Alphen aan den Rijn; 10. Carmen Pol Tubbergen; 11. Caroline Andersson
Zweden; 12. Sanne Prins Wierden; 13. Anne van Rooijen Driel; 14. Lorraine Röge
Alphen aan den Rijn; 15. Pien Limpens Obbicht; 16. Kristie van der Vossen
Culemborg; 17. Isa Pieterse Amersfoort; 18. Zoe Vierhouten Ermelo; 19. Lauraine
Wijnhorst Alphen aan den Rijn; 20. Nathalie Elzinga De Westereen;
Nieuwelingen-Meisjes.05e
rit: 1. Anne van Rooijen Driel; 2.
Mischa Bredewold Hoogland; 3. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 4. Noa de Haan
Terschuur; 5. Carmen Pol Tubbergen; 6. Roos Markus Zwarte Kat; 7. Caroline Andersson
Zweden; 8. Floortje van den Berg Alphen aan den Rijn; 9. Eline van Rooijen
Woerden; 10. Marise Lagendijk Alphen aan den Rijn; 11. Rosan Koper Heemskerk;
12. Cathalijne Hoolwerf Eemdijk; 13. Kristie van der Vossen Culemborg; 14.
Lorraine Röge Alphen aan den Rijn; 15. Sanne Prins Wierden; 16. Pien Limpens
Obbicht; 17. Nathalie Elzinga De Westereen; 18. Isa Pieterse Amersfoort; 19.
Zoe Vierhouten Ermelo; 20. Lauraine Wijnhorst Alphen aan den Rijn;
Nieuwelingen-Meisjes.06e
rit: 1. Cathalijne Hoolwerf Eemdijk; 2.
Gaby Gieskens s-Gravenhage; 3. Roos Markus Zwarte Kat; 4. Carmen Pol Tubbergen;
5. Mischa Bredewold Hoogland; 6. Caroline Andersson Zweden; 7. Pien Limpens
Obbicht; 8. Marise Lagendijk Alphen aan den Rijn; 9. Rosan Koper Heemskerk; 10.
Eline van Rooijen Woerden; 11. Sanne Prins Wierden; 12. Anne van Rooijen Driel;
13. Lorraine Röge Alphen aan den Rijn; 14. Noa de Haan Terschuur; 15. Kristie
van der Vossen Culemborg; 16. Floortje van den Berg Alphen aan den Rijn; 17.
Isa Pieterse Amersfoort; 18. Zoe Vierhouten Ermelo; 19. Nathalie Elzinga De
Westereen; 20. Lauraine Wijnhorst Alphen aan den Rijn;
Nieuwelingen-Meisjes.07e
rit: 1. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 2.
Mischa Bredewold Hoogland; 3. Cathalijne Hoolwerf Eemdijk; 4. Roos Markus
Zwarte Kat; 5. Anne van Rooijen Driel; 6. Rosan Koper Heemskerk; 7. Noa de Haan
Terschuur; 8. Caroline Andersson Zweden; 9. Kristie van der Vossen Culemborg;
10. Carmen Pol Tubbergen; 11. Eline van Rooijen Woerden; 12. Marise Lagendijk
Alphen aan den Rijn; 13. Floortje van den Berg Alphen aan den Rijn; 14. Pien
Limpens Obbicht; 15. Lorraine Röge Alphen aan den Rijn; 16. Isa Pieterse
Amersfoort; 17. Nathalie Elzinga De Westereen; 18. Zoe Vierhouten Ermelo; 19.
Lauraine Wijnhorst Alphen aan den Rijn; 20. Sanne Prins Wierden;
Nieuwelingen-Meisjes.08e
rit: 1. Cathalijne Hoolwerf Eemdijk; 2.
Gaby Gieskens s-Gravenhage; 3. Noa de Haan Terschuur; 4. Roos Markus Zwarte
Kat; 5. Caroline Andersson Zweden; 6. Rosan Koper Heemskerk; 7. Mischa
Bredewold Hoogland; 8. Floortje van den Berg Alphen aan den Rijn; 9. Marise
Lagendijk Alphen aan den Rijn; 10. Carmen Pol Tubbergen; 11. Lorraine Röge
Alphen aan den Rijn; 12. Eline van Rooijen Woerden; 13. Anne van Rooijen Driel;
14. Kristie van der Vossen Culemborg; 15. Pien Limpens Obbicht; 16. Sanne Prins
Wierden; 17. Isa Pieterse Amersfoort; 18. Zoe Vierhouten Ermelo; 19. Nathalie
Elzinga De Westereen; 20. Lauraine Wijnhorst Alphen aan den Rijn;
Nieuwelingen-Meisjes.09e
rit: 1. Cathalijne Hoolwerf Eemdijk; 2.
Mischa Bredewold Hoogland; 3. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 4. Carmen Pol
Tubbergen; 5. Roos Markus Zwarte Kat; 6. Caroline Andersson Zweden; 7. Anne van
Rooijen Driel; 8. Eline van Rooijen Woerden; 9. Sanne Prins Wierden; 10. Rosan
Koper Heemskerk; 11. Lorraine Röge Alphen aan den Rijn; 12. Marise Lagendijk
Alphen aan den Rijn; 13. Kristie van der Vossen Culemborg; 14. Noa de Haan
Terschuur; 15. Pien Limpens Obbicht; 16. Floortje van den Berg Alphen aan den
Rijn; 17. Isa Pieterse Amersfoort; 18. Zoe Vierhouten Ermelo; 19. Nathalie
Elzinga De Westereen; 20. Lauraine Wijnhorst Alphen aan den Rijn;
Nieuwelingen-Meisjes.Eindklassement:
1. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 2.
Cathalijne Hoolwerf Eemdijk; 3. Mischa Bredewold Hoogland; 4. Roos Markus
Zwarte Kat; 5. Anne van Rooijen Driel; 6. Caroline Andersson Zweden; 7. Noa de
Haan Terschuur; 8. Rosan Koper Heemskerk; 9. Carmen Pol Tubbergen; 10. Marise
Lagendijk Alphen aan den Rijn; 11. Eline van Rooijen Woerden; 12. Kristie van
der Vossen Culemborg; 13. Lorraine Röge Alphen aan den Rijn; 14. Sanne Prins
Wierden; 15. Pien Limpens Obbicht; 16. Floortje van den Berg Alphen aan den
Rijn; 17. Isa Pieterse Amersfoort; 18. Zoe Vierhouten Ermelo; 19. Nathalie
Elzinga De Westereen; 20. Lauraine Wijnhorst Alphen aan den Rijn;
ACHTERVELD.TOUR
DE JUNIOR.(2017.08.14 T/M 08.19)
Nieuwelingen.01e
rit: 1. Luc Besseling Amersfoort; 2.
Roy Duijvesteijn Honselersdijk; 3. Bart van Duren Amstelveen; 4. Elian
Lagendijk Alphen aan den Rijn; 5. Jesse Sytema Leusden; 6. Melvin Drost
Veenendaal; 7. Bart Klein Nienhuis Lichtenvoorde; 8. Xander van Straten Sneek;
9. Philip Sijbrandi Bolsward; 10. Jos Blok Gouda; 11. Yoran Grovenstein
Amersfoort; 12. Gabriel Melching Rotterdam; 13. Thijs Brugging Bleiswijk; 14.
Rick Celie Harderwijk; 15. Daan Schaasberg Almere; 16. Jim Kes Volendam; 17.
Friso Jukema Heel; 18. Lance Huenders Almere; 19. Wessel Mouris Baambrugge; 20.
Niek Voogt Ouderkerk aan den Amstel;
Nieuwelingen.02e
rit: 1. James Potter Soest; 2. Roy
Duijvesteijn Honselersdijk; 3. Harry Tucker Engeland; 4. Bart Klein Nienhuis Lichtenvoorde;
5. Lance Huenders Almere; 6. Niek Voogt Ouderkerk aan den Amstel; 7. Chris van
Stralen Enkhuizen; 8. Thijs Brugging Bleiswijk; 9. Tom Tiegelaar Rotterdam; 10.
Bart van Duren Amstelveen; 11. Lars Romijn Apeldoorn; 12. Jim Kes Volendam; 13.
Jesse Sytema Leusden; 14. Yoran Grovenstein Amersfoort; 15. Joris Keller Den
Haag; 16. Elian Lagendijk Alphen aan den Rijn; 17. Philip Sijbrandi Bolsward;
18. Gé Luiten Naarden; 19. Melvin Drost Veenendaal; 20. Mathijs de Blom
Zeewolde;
Nieuwelingen.03e
rit: 1. Jim Kes Volendam; 2. Lance
Huenders Almere; 3. Roy Duijvesteijn Honselersdijk; 4. Bart Klein Nienhuis
Lichtenvoorde; 5. James Potter Soest; 6. Elian Lagendijk Alphen aan den Rijn;
7. Melvin Drost Veenendaal; 8. Jesse Sytema Leusden; 9. Gabriel Melching
Rotterdam; 10. Bart van Duren Amstelveen; 11. Yoran Grovenstein Amersfoort; 12.
Thijs Brugging Bleiswijk; 13. Philip Sijbrandi Bolsward; 14. Friso Jukema Heel;
15. Niek Voogt Ouderkerk aan den Amstel; 16. Lucas Goene Veenendaal; 17. Wessel
Mouris Baambrugge; 18. Daan Schaasberg Almere; 19. Tom Tiegelaar Rotterdam; 20.
Jos Blok Gouda;
Nieuwelingen.04e
rit: 1. Roy Duijvesteijn Honselersdijk;
2. Jim Kes Volendam; 3. Lars Romijn Apeldoorn; 4. Xander van Straten Sneek; 5.
James Potter Soest; 6. Bart Klein Nienhuis Lichtenvoorde; 7. Philip Sijbrandi
Bolsward; 8. Bart van Duren Amstelveen; 9. Jari Kranenburg Enschede; 10. Elian
Lagendijk Alphen aan den Rijn; 11. Wessel Mouris Baambrugge; 12. Thijs Brugging
Bleiswijk; 13. Kjell de Jager Barendrecht; 14. Lucas Goene Veenendaal; 15. Jos
Blok Gouda; 16. Jesse Sytema Leusden; 17. Alexander Kok Amstelveen; 18. Melvin
Drost Veenendaal; 19. Lance Huenders Almere; 20. Daan Brouwer Jaarsveld;
Nieuwelingen.05e
rit: 1. Roy Duijvesteijn Honselersdijk;
2. Bart van Duren Amstelveen; 3. Elian Lagendijk Alphen aan den Rijn; 4. Lars
Romijn Apeldoorn; 5. Thijs Brugging Bleiswijk; 6. Jim Kes Volendam; 7. Harry
Tucker Engeland; 8. Niek Voogt Ouderkerk aan den Amstel; 9. Friso Jukema Heel;
10. Chris van Stralen Enkhuizen; 11. Rick Celie Harderwijk; 12. Mathijs de Blom
Zeewolde; 13. Yoran Grovenstein Amersfoort; 14. Lance Huenders Almere; 15.
Philip Sijbrandi Bolsward; 16. Jesse Sytema Leusden; 17. Bart Klein Nienhuis
Lichtenvoorde; 18. Tom Tiegelaar Rotterdam; 19. James Potter Soest; 20. Joppe
van der Weerdt Amsterdam;
Nieuwelingen.06e
rit: 1. Kjell de Jager Barendrecht; 2.
Bart Klein Nienhuis Lichtenvoorde; 3. James Potter Soest; 4. Roy Duijvesteijn
Honselersdijk; 5. Lars Romijn Apeldoorn; 6. Thijs Brugging Bleiswijk; 7. Yoran Grovenstein
Amersfoort; 8. Jesse Sytema Leusden; 9. Elian Lagendijk Alphen aan den Rijn;
10. Xander van Straten Sneek; 11. Wessel Mouris Baambrugge; 12. Philip
Sijbrandi Bolsward; 13. Jim Kes Volendam; 14. Niek Voogt Ouderkerk aan den
Amstel; 15. Lance Huenders Almere; 16. Daan Schaasberg Almere; 17. Chris van
Stralen Enkhuizen; 18. Gabriel Melching Rotterdam; 19. Bart van Duren
Amstelveen; 20. Jos Blok Gouda;
Nieuwelingen.07e
rit: 1. Roy Duijvesteijn Honselersdijk;
2. Lars Romijn Apeldoorn; 3. Jim Kes Volendam; 4. Lance Huenders Almere; 5.
Bart van Duren Amstelveen; 6. Philip Sijbrandi Bolsward; 7. Bart Klein Nienhuis
Lichtenvoorde; 8. Harry Tucker Engeland; 9. Elian Lagendijk Alphen aan den
Rijn; 10. Jesse Sytema Leusden; 11. Yoran Grovenstein Amersfoort; 12. Thijs
Brugging Bleiswijk; 13. James Potter Soest; 14. Tom Tiegelaar Rotterdam; 15.
Daan Schaasberg Almere; 16. Daan Brouwer Jaarsveld; 17. Rowan Wijfje Harmelen;
18. Luc Besseling Amersfoort; 19. Wessel Mouris Baambrugge; 20. Gé Luiten
Naarden;
Nieuwelingen.08e
rit: 1. Niek Voogt Ouderkerk aan den
Amstel; 2. Roy Duijvesteijn Honselersdijk; 3. Jesse Sytema Leusden; 4. Jim Kes
Volendam; 5. Kjell de Jager Barendrecht; 6. Bart Klein Nienhuis Lichtenvoorde;
7. Bart van Duren Amstelveen; 8. Jari Kranenburg Enschede; 9. Jos Blok Gouda;
10. Jip de Moor Amsterdam; 11. Xander van Straten Sneek; 12. Elian Lagendijk
Alphen aan den Rijn; 13. Gabriel Melching Rotterdam; 14. Lucas Goene
Veenendaal; 15. Daan Brouwer Jaarsveld; 16. Philip Sijbrandi Bolsward; 17. Daan
Schaasberg Almere; 18. Steijn Vriezen Amersfoort; 19. Thijs Brugging Bleiswijk;
20. Lance Huenders Almere;
Nieuwelingen.09e
rit: 1. Thijs Brugging Bleiswijk; 2.
Elian Lagendijk Alphen aan den Rijn; 3. Bart Klein Nienhuis Lichtenvoorde; 4.
Roy Duijvesteijn Honselersdijk; 5. Friso Jukema Heel; 6. Bart van Duren
Amstelveen; 7. Tom Tiegelaar Rotterdam; 8. Chris van Stralen Enkhuizen; 9.
James Potter Soest; 10. Philip Sijbrandi Bolsward; 11. Kjell de Jager
Barendrecht; 12. Lucas Goene Veenendaal; 13. Daan Schaasberg Almere; 14. Jesse
Sytema Leusden; 15. Mathijs de Blom Zeewolde; 16. Jos Blok Gouda; 17. Daan
Brouwer Jaarsveld; 18. Niek Voogt Ouderkerk aan den Amstel; 19. Lars Romijn
Apeldoorn; 20. Lance Huenders Almere;
Nieuwelingen.Eindklassement:
1. Roy Duijvesteijn Honselersdijk;
2. Jim Kes Volendam; 3. Lars Romijn Apeldoorn; 4. Lance Huenders Almere; 5.
Thijs Brugging Bleiswijk; 6. Bart Klein Nienhuis Lichtenvoorde; 7. Bart van
Duren Amstelveen; 8. Elian Lagendijk Alphen aan den Rijn; 9. James Potter
Soest; 10. Jesse Sytema Leusden; 11. Philip Sijbrandi Bolsward; 12. Yoran
Grovenstein Amersfoort; 13. Niek Voogt Ouderkerk aan den Amstel; 14. Tom
Tiegelaar Rotterdam; 15. Luc Besseling Amersfoort; 16. Daan Schaasberg Almere;
17. Mathijs de Blom Zeewolde; 18. Melvin Drost Veenendaal; 19. Daan Brouwer
Jaarsveld; 20. Chris van Stralen Enkhuizen;
Nieuwelingen-Meisjes
Nieuweling-Meisjes.01e
rit: 1. Noa de Haan Terschuur; 2. Eline
van Rooijen Woerden; 3. Lorraine Röge Alphen aan den Rijn; 4. Iris de Boer
Zaandam; 5. Malena van Dam Haastrecht; 6. Rosan Koper Heemskerk; 7. Kiki Janse
Zaandam; 8. Sasha Hassoldt Alphen aan den Rijn; 9. Tanja van der Drift Nij
Beets; 10. Denice Keesman Velserbroek; 11. Lauraine Wijnhorst Alphen aan den
Rijn; 12. Victoire van Erp Berghem; 13. Donja Lombaerts Alphen aan den Rijn;
14. Julia van Leeuwen Alphen aan den Rijn;
Nieuweling-Meisjes.02e
rit: 1. Noa de Haan Terschuur; 2. Eline
van Rooijen Woerden; 3. Rosan Koper Heemskerk; 4. Kiki Janse Zaandam; 5. Denice
Keesman Velserbroek; 6. Lorraine Röge Alphen aan den Rijn; 7. Sasha Hassoldt
Alphen aan den Rijn; 8. Malena van Dam Haastrecht; 9. Donja Lombaerts Alphen
aan den Rijn; 10. Iris de Boer Zaandam; 11. Tanja van der Drift Nij Beets; 12.
Lauraine Wijnhorst Alphen aan den Rijn; 13. Julia van Leeuwen Alphen aan den
Rijn; 14. Victoire van Erp Berghem;
Nieuweling-Meisjes.03e
rit: 1. Noa de Haan Terschuur; 2. Eline
van Rooijen Woerden; 3. Malena van Dam Haastrecht; 4. Denice Keesman
Velserbroek; 5. Iris de Boer Zaandam; 6. Kiki Janse Zaandam; 7. Rosan Koper
Heemskerk; 8. Lorraine Röge Alphen aan den Rijn; 9. Sasha Hassoldt Alphen aan
den Rijn; 10. Victoire van Erp Berghem; 11. Donja Lombaerts Alphen aan den
Rijn; 12. Lauraine Wijnhorst Alphen aan den Rijn; 13. Tanja van der Drift Nij
Beets; 14. Julia van Leeuwen Alphen aan den Rijn;
Nieuweling-Meisjes.04e
rit: 1. Rosan Koper Heemskerk; 2. Noa
de Haan Terschuur; 3. Denice Keesman Velserbroek; 4. Eline van Rooijen Woerden;
5. Malena van Dam Haastrecht; 6. Kiki Janse Zaandam; 7. Lorraine Röge Alphen aan
den Rijn; 8. Iris de Boer Zaandam; 9. Sasha Hassoldt Alphen aan den Rijn; 10.
Donja Lombaerts Alphen aan den Rijn; 11. Tanja van der Drift Nij Beets; 12.
Lauraine Wijnhorst Alphen aan den Rijn; 13. Victoire van Erp Berghem; 14. Julia
van Leeuwen Alphen aan den Rijn;
Nieuweling-Meisjes.05e
rit: 1. Noa de Haan Terschuur; 2. Eline
van Rooijen Woerden; 3. Rosan Koper Heemskerk; 4. Kiki Janse Zaandam; 5.
Lorraine Röge Alphen aan den Rijn; 6. Iris de Boer Zaandam; 7. Sasha Hassoldt
Alphen aan den Rijn; 8. Denice Keesman Velserbroek; 9. Donja Lombaerts Alphen
aan den Rijn; 10. Malena van Dam Haastrecht; 11. Tanja van der Drift Nij Beets;
12. Lauraine Wijnhorst Alphen aan den Rijn; 13. Victoire van Erp Berghem;
Nieuweling-Meisjes.06e
rit: 1. Noa de Haan Terschuur; 2. Eline
van Rooijen Woerden; 3. Rosan Koper Heemskerk; 4. Kiki Janse Zaandam; 5. Denice
Keesman Velserbroek; 6. Malena van Dam Haastrecht; 7. Iris de Boer Zaandam; 8.
Sasha Hassoldt Alphen aan den Rijn; 9. Lorraine Röge Alphen aan den Rijn; 10.
Donja Lombaerts Alphen aan den Rijn; 11. Tanja van der Drift Nij Beets; 12.
Victoire van Erp Berghem; 13. Lauraine Wijnhorst Alphen aan den Rijn;
Nieuweling-Meisjes.07e
rit: 1. Rosan Koper Heemskerk; 2. Eline
van Rooijen Woerden; 3. Noa de Haan Terschuur; 4. Kiki Janse Zaandam; 5.
Lorraine Röge Alphen aan den Rijn; 6. Denice Keesman Velserbroek; 7. Sasha
Hassoldt Alphen aan den Rijn; 8. Tanja van der Drift Nij Beets; 9. Malena van
Dam Haastrecht; 10. Iris de Boer Zaandam; 11. Donja Lombaerts Alphen aan den
Rijn; 12. Lauraine Wijnhorst Alphen aan den Rijn; 13. Victoire van Erp Berghem;
Nieuweling-Meisjes.08e
rit: 1. Noa de Haan Terschuur; 2. Eline
van Rooijen Woerden; 3. Denice Keesman Velserbroek; 4. Rosan Koper Heemskerk;
5. Malena van Dam Haastrecht; 6. Lorraine Röge Alphen aan den Rijn; 7. Iris de
Boer Zaandam; 8. Kiki Janse Zaandam; 9. Donja Lombaerts Alphen aan den Rijn;
10. Tanja van der Drift Nij Beets; 11. Sasha Hassoldt Alphen aan den Rijn; 12.
Victoire van Erp Berghem; 13. Lauraine Wijnhorst Alphen aan den Rijn;
Nieuweling-Meisjes.09e
rit: 1. Eline van Rooijen Woerden; 2.
Rosan Koper Heemskerk; 3. Noa de Haan Terschuur; 4. Denice Keesman Velserbroek;
5. Malena van Dam Haastrecht; 6. Iris de Boer Zaandam; 7. Lorraine Röge Alphen
aan den Rijn; 8. Kiki Janse Zaandam; 9. Sasha Hassoldt Alphen aan den Rijn; 10.
Donja Lombaerts Alphen aan den Rijn; 11. Tanja van der Drift Nij Beets; 12.
Victoire van Erp Berghem; 13. Lauraine Wijnhorst Alphen aan den Rijn;
Nieuweling-Meisjes.Eindklassement:
1. Eline van Rooijen Woerden; 2.
Rosan Koper Heemskerk; 3. Noa de Haan Terschuur; 4. Kiki Janse Zaandam; 5.
Malena van Dam Haastrecht; 6. Lorraine Röge Alphen aan den Rijn; 7. Iris de
Boer Zaandam; 8. Denice Keesman Velserbroek; 9. Sasha Hassoldt Alphen aan den
Rijn; 10. Tanja van der Drift Nij Beets; 11. Donja Lombaerts Alphen aan den
Rijn; 12. Lauraine Wijnhorst Alphen aan den Rijn; 13. Victoire van Erp Berghem;
ACHTERVELD.TOUR
DE JUNIOR.( 2018.07.23 T/M 07.28)
Nieuwelingen.01e
rit: 1. Jos Blok Gouda; 2. Joris Keller
Den Haag; 3. Lars Zoomers Maastricht; 4. James Potter Soest; 5. Thijs Brugging
Bleiswijk; 6. Noah van Putten Tiel; 7. Salvador Alvarado Rotterdam; 8. Lars
Romijn Apeldoorn; 9. Kjell de Jager Barendecht; 10. Elian Lagendijk Alphen aan
den Rijn; 11. Daan Brouwer Jaarsveld; 12. Marick Buteijn Nieuwerbrug; 13. Youp
de Vos Hillegom; 14. Steijn Vriezen Amersfoort; 15. Leonardo van Driel Monster;
16. Mathijs van Putten Hagestein; 17. Luke Prenelle Engeland; 18. Tim van der
Voort De Lier; 19. Sietse Kool Zevenhoven; 20. Darren van Bekkum Maarn;
Nieuwelingen.02e
rit: 1. James Potter Soest; 2. Darren
van Bekkum Maarn; 3. Joris Keller Den Haag; 4. Tom Tiegelaar Rotterdam; 5. Jari
Kranenburg Enschede; 6. Bram Braat Zutphen; 7. Tijmen van der Pijl Amstelveen;
8. Thijs Brugging Bleiswijk; 9. Salvador Alvarado Rotterdam; 10. Lars Romijn
Apeldoorn; 11. Jos Blok Gouda; 12. Daan Brouwer Jaarsveld; 13. Tim van der
Voort De Lier; 14. Elian Lagendijk Alphen aan den Rijn; 15. Lars Zoomers
Maastricht; 16. Marick Buteijn Nieuwerbrug; 17. Etienne van Poecke
Nieuw-Vennep; 18. Luke Prenelle Engeland; 19. Jelle Bokma Workum; 20. Niels
Reemeijer Spaarndam;
Nieuwelingen.03e
rit: 1. Radan Adriaans Stein; 2.
Salvador Alvarado Rotterdam; 3. James Potter Soest; 4. Youp de Vos Hillegom; 5.
Jari Kranenburg Enschede; 6. Darren van Bekkum Maarn; 7. Jelle Bokma Workum; 8.
Marick Buteijn Nieuwerbrug; 9. Jos Blok Gouda; 10. Gabriel Melching Rotterdam;
11. Lars Romijn Apeldoorn; 12. Daan Brouwer Jaarsveld; 13. Luke Prenelle
Engeland; 14. Tijmen van der Pijl Amstelveen; 15. Thijs Brugging Bleiswijk; 16.
Leonardo van Driel Monster; 17. Maurits Kool Kortenhoef; 18. Mathijs van Putten
Hagestein; 19. Etienne van Poecke Nieuw-Vennep; 20. Lars Zoomers Maastricht;
Nieuwelingen.04e
rit: 1. Tom Tiegelaar Rotterdam; 2. Jos
Blok Gouda; 3. Salvador Alvarado Rotterdam; 4. James Potter Soest; 5. Darren
van Bekkum Maarn; 6. Youp de Vos Hillegom; 7. Marick Buteijn Nieuwerbrug; 8.
Leonardo van Driel Monster; 9. Luke Prenelle Engeland; 10. Daan Brouwer
Jaarsveld; 11. Jari Kranenburg Enschede; 12. Joris Keller Den Haag; 13. Tijmen
van der Pijl Amstelveen; 14. Gabriel Melching Rotterdam; 15. Noah van Putten
Tiel; 16. Lars Romijn Apeldoorn; 17. Maurits Kool Kortenhoef; 18. Steijn
Vriezen Amersfoort; 19. Etienne van Poecke Nieuw-Vennep; 20. Tim van der Voort
De Lier;
Nieuwelingen.05e
rit: 1. Lars Romijn Apeldoorn; 2.
Salvador Alvarado Rotterdam; 3. Joris Keller Den Haag; 4. Tijmen van der Pijl
Amstelveen; 5. Jari Kranenburg Enschede; 6. Tom Tiegelaar Rotterdam; 7. Thijs
Brugging Bleiswijk; 8. Jos Blok Gouda; 9. James Potter Soest; 10. Darren van
Bekkum Maarn; 11. Daan Brouwer Jaarsveld; 12. Bram Braat Zutphen; 13. Tim van
der Voort De Lier; 14. Etienne van Poecke Nieuw-Vennep; 15. Thijs van Leeuwen
Alphen aan den Rijn; 16. Niels Reemeijer Spaarndam; 17. Jelle Bokma Workum; 18.
Luke Prenelle Engeland; 19. Gabriel Melching Rotterdam; 20. Lars Zoomers
Maastricht;
Nieuwelingen.06e
rit: 1. Kjell de Jager Barendecht; 2.
Salvador Alvarado Rotterdam; 3. Jari Kranenburg Enschede; 4. James Potter
Soest; 5. Daan Brouwer Jaarsveld; 6. Joris Keller Den Haag; 7. Marick Buteijn
Nieuwerbrug; 8. Alexander Kok Amstelveen; 9. Youp de Vos Hillegom; 10. Thijs
Brugging Bleiswijk; 11. Jelle Bokma Workum; 12. Lars Romijn Apeldoorn; 13.
Etienne van Poecke Nieuw-Vennep; 14. Tim van der Voort De Lier; 15. Gabriel
Melching Rotterdam; 16. Jos Blok Gouda; 17. Tijmen van der Pijl Amstelveen; 18.
Darren van Bekkum Maarn; 19. Steijn Vriezen Amersfoort; 20. Leonardo van Driel
Monster;
Nieuwelingen.07e
rit: 1. Salvador Alvarado Rotterdam; 2.
Tom Tiegelaar Rotterdam; 3. Lars Romijn Apeldoorn; 4. Tijmen van der Pijl
Amstelveen; 5. Etienne van Poecke Nieuw-Vennep; 6. Daan Brouwer Jaarsveld; 7.
Jos Blok Gouda; 8. Thijs Brugging Bleiswijk; 9. Jelle Bokma Workum; 10. Bram
Braat Zutphen; 11. Joris Keller Den Haag; 12. James Potter Soest; 13. Darren
van Bekkum Maarn; 14. Jari Kranenburg Enschede; 15. Lars Zoomers Maastricht;
16. Marick Buteijn Nieuwerbrug; 17. Luke Prenelle Engeland; 18. Tim van der
Voort De Lier; 19. Gabriel Melching Rotterdam; 20. Steijn Vriezen Amersfoort;
Nieuwelingen.08e
rit: 1. Darren van Bekkum Maarn; 2.
Gabriel Melching Rotterdam; 3. Salvador Alvarado Rotterdam; 4. Kjell de Jager
Barendecht; 5. Jos Blok Gouda; 6. Jari Kranenburg Enschede; 7. Marick Buteijn
Nieuwerbrug; 8. James Potter Soest; 9. Maurits Kool Kortenhoef; 10. Leonardo
van Driel Monster; 11. Daan Brouwer Jaarsveld; 12. Lars Romijn Apeldoorn; 13.
Luke Prenelle Engeland; 14. Tijmen van der Pijl Amstelveen; 15. Joris Keller
Den Haag; 16. Youp de Vos Hillegom; 17. Radan Adriaans Stein; 18. Thijs van
Leeuwen Alphen aan den Rijn; 19. Thijs Brugging Bleiswijk; 20. Etienne van
Poecke Nieuw-Vennep;
Nieuwelingen.09e
rit: 1. Salvador Alvarado Rotterdam; 2.
Jos Blok Gouda; 3. Tijmen van der Pijl Amstelveen; 4. Youp de Vos Hillegom; 5.
Daan Brouwer Jaarsveld; 6. Etienne van Poecke Nieuw-Vennep; 7. Lars Romijn
Apeldoorn; 8. Joris Keller Den Haag; 9. Alexander Kok Amstelveen; 10. Jari
Kranenburg Enschede; 11. Tim van der Voort De Lier; 12. Thijs Brugging
Bleiswijk; 13. Sietse Kool Zevenhoven; 14. Marick Buteijn Nieuwerbrug; 15. Tom
Tiegelaar Rotterdam; 16. Steijn Vriezen Amersfoort; 17. Noah van Putten Tiel;
18. Kjell de Jager Barendecht; 19. Lars Zoomers Maastricht; 20. James Potter
Soest;
Nieuwelingen.Eindklassement:
1. Jos Blok Gouda; 2. Salvador
Alvarado Rotterdam; 3. Joris Keller Den Haag; 4. Tijmen van der Pijl
Amstelveen; 5. Lars Romijn Apeldoorn; 6. Daan Brouwer Jaarsveld; 7. Jari
Kranenburg Enschede; 8. Etienne van Poecke Nieuw-Vennep; 9. Thijs Brugging
Bleiswijk; 10. Tim van der Voort De Lier; 11. Youp de Vos Hillegom; 12.
Alexander Kok Amstelveen; 13. Tom Tiegelaar Rotterdam; 14. Lars Zoomers
Maastricht; 15. James Potter Soest; 16. Noah van Putten Tiel; 17. Marick
Buteijn Nieuwerbrug; 18. Sietse Kool Zevenhoven; 19. Steijn Vriezen Amersfoort;
20. Kjell de Jager Barendecht;
Nieuwelingen-Meisjes
Nieuweling-Meisjes.01e
rit: 1. Kiki Janse Zaandam; 2. Fenna
Weber Abcoude; 3. Denice Keesman Velserbroek; 4. Jerney van der Heijden Zevenhuizen;
5. Marit Braat Zutphen; 6. Tanja van der Drift Nij Beets; 7. Iris de Boer
Zaandam; 8. Lieke Broere Nederhorst den Berg;
Nieuweling-Meisjes.02e
rit: 1. Kiki Janse Zaandam; 2. Marit
Braat Zutphen; 3. Fenna Weber Abcoude; 4. Denice Keesman Velserbroek; 5. Iris
de Boer Zaandam; 6. Jerney van der Heijden Zevenhuizen; 7. Lieke Broere
Nederhorst den Berg; 8. Tanja van der Drift Nij Beets;
Nieuweling-Meisjes.03e
rit: 1. Denice Keesman Velserbroek; 2.
Jerney van der Heijden Zevenhuizen; 3. Iris de Boer Zaandam; 4. Kiki Janse
Zaandam; 5. Marit Braat Zutphen; 6. Tanja van der Drift Nij Beets; 7. Lieke
Broere Nederhorst den Berg; 8. Fenna Weber Abcoude;
Nieuweling-Meisjes.04e
rit: 1. Jerney van der Heijden
Zevenhuizen; 2. Kiki Janse Zaandam; 3. Denice Keesman Velserbroek; 4. Iris de
Boer Zaandam; 5. Fenna Weber Abcoude; 6. Marit Braat Zutphen; 7. Tanja van der
Drift Nij Beets; 8. Lieke Broere Nederhorst den Berg;
Nieuweling-Meisjes.05e
rit: 1. Kiki Janse Zaandam; 2. Jerney
van der Heijden Zevenhuizen; 3. Iris de Boer Zaandam; 4. Fenna Weber Abcoude;
5. Marit Braat Zutphen; 6. Denice Keesman Velserbroek; 7. Lieke Broere
Nederhorst den Berg; 8. Tanja van der Drift Nij Beets;
Nieuweling-Meisjes.06e
rit: 1. Kiki Janse Zaandam; 2. Iris de
Boer Zaandam; 3. Jerney van der Heijden Zevenhuizen; 4. Denice Keesman
Velserbroek; 5. Tanja van der Drift Nij Beets; 6. Fenna Weber Abcoude; 7. Lieke
Broere Nederhorst den Berg; 8. Marit Braat Zutphen;
Nieuweling-Meisjes.07e
rit: 1. Kiki Janse Zaandam; 2. Jerney
van der Heijden Zevenhuizen; 3. Iris de Boer Zaandam; 4. Denice Keesman
Velserbroek; 5. Fenna Weber Abcoude; 6. Marit Braat Zutphen; 7. Lieke Broere
Nederhorst den Berg; 8. Tanja van der Drift Nij Beets;
Nieuweling-Meisjes.08e
rit: 1. Denice Keesman Velserbroek; 2. Kiki
Janse Zaandam; 3. Jerney van der Heijden Zevenhuizen; 4. Iris de Boer Zaandam;
5. Fenna Weber Abcoude; 6. Marit Braat Zutphen; 7. Tanja van der Drift Nij
Beets; 8. Lieke Broere Nederhorst den Berg;
Nieuweling-Meisjes.09e
rit: 1. Jerney van der Heijden
Zevenhuizen; 2. Kiki Janse Zaandam; 3. Denice Keesman Velserbroek; 4. Iris de
Boer Zaandam; 5. Fenna Weber Abcoude; 6. Tanja van der Drift Nij Beets; 7.
Lieke Broere Nederhorst den Berg; 8. Marit Braat Zutphen;
Nieuweling-Meisjes.Eindklassement:
1. Kiki Janse Zaandam; 2. Jerney
van der Heijden Zevenhuizen; 3. Denice Keesman Velserbroek; 4. Iris de Boer
Zaandam; 5. Fenna Weber Abcoude; 6. Marit Braat Zutphen; 7. Tanja van der Drift
Nij Beets; 8. Lieke Broere Nederhorst den Berg;
ACHTERVELD.TOUR
DE JUNIOR.( 2019.07.22 T/M 07.27)
Nieuwelingen.01e
rit: 1. Thijs van Leeuwen Alphen aan
den Rijn; 2. Jelle Boonstra Ouderkerk aan den Amstel;3. Finn Roumen Stein; 4.
Tristan Hartmann Enschede; 5. Leonardo van Driel Monster; 6. Marick Buteijn
Nieuwerbrug; 7. Mathijs van Putten Hagestein; 8. Mees van Duren Nes aan de
Amstel; 9. Sven Noorderijk Nunspeet; 10. Youp de Vos Hillegom; 11. Martin Vakoc
Praag; 12. Thijs Kortes Hooglanderveen; 13. Jeunke Timmermans Bingelrade; 14.
Maurits Kool Kortenhoef; 15. Joeri de Coo Maarssenbroek; 16. Sven Hagedoorn
Weerstand Tollebeek; 17. Radan Adriaans Stein; 18. Dennis de Haan Veenendaal;
19. Olav Wind Nigtevecht; 20. Aiden Sinclair New Lambton(Australie)
Nieuwelingen.02e
rit: 1. Youp de Vos Hillegom; 2. Finn
Roumen Stein; 3. Tristan Hartmann Enschede; 4. Jelle Boonstra Ouderkerk aan den
Amstel;5. Tomas Slovak Bratistiava; 6. Marick Buteijn Nieuwerbrug; 7. Martin
Vakoc Praag; 8. Jannes Veerman Heerde; 9. Sven Noorderijk Nunspeet; 10. Olav
Wind Nigtevecht; 11. Aiden Sinclair New Lambton(Australie) 12. Sven Hagedoorn
Weerstand Tollebeek; 13. Michiel van Vliet Sliedrecht; 14. Sietse Kool
Zevenhoven; 15. Jeunke Timmermans Bingelrade; 16. Thijs Kortes Hooglanderveen;
17. Radan Adriaans Stein; 18. Leonardo van Driel Monster; 19. Brent Vos Castricum;
20. Mees van Duren Nes aan de Amstel;
Nieuwelingen.03e
rit: 1. Joeri de Coo Maarssenbroek; 2.
Sietse Kool Zevenhoven; 3. Youp de Vos Hillegom; 4. Finn Roumen Stein; 5.
Marick Buteijn Nieuwerbrug; 6. Martin Vakoc Praag; 7. Siebe Klein Nienhuis Lichtenvoorde;
8. Jeunke Timmermans Bingelrade; 9. Tomas Slovak Bratistiava; 10. Maurits Kool
Kortenhoef; 11. Jelle Boonstra Ouderkerk aan den Amstel;12. Sven Hagedoorn
Weerstand Tollebeek; 13. Mees van Duren Nes aan de Amstel; 14. Tristan Hartmann
Enschede; 15. Leonardo van Driel Monster; 16. Thijs Kortes Hooglanderveen; 17.
Mathijs van Putten Hagestein; 18. Noah van Putten Tiel; 19. Sven Noorderijk
Nunspeet; 20. Ties Postma Amerongen;
Nieuwelingen.05e
rit: 1. Youp de Vos Hillegom; 2. Finn
Roumen Stein; 3. Jelle Boonstra Ouderkerk aan den Amstel;4. Martin Vakoc Praag;
5. Tristan Hartmann Enschede; 6. Aiden Sinclair New Lambton(Australie) 7. Thijs
van Leeuwen Alphen aan den Rijn; 8. Marick Buteijn Nieuwerbrug; 9. Olav Wind
Nigtevecht; 10. Noah van Putten Tiel; 11. Sven Hagedoorn Weerstand Tollebeek;
12. Tomas Slovak Bratistiava; 13. Sven Noorderijk Nunspeet; 14. Sietse Kool
Zevenhoven; 15. Radan Adriaans Stein; 16. Denzel Verhulst Stein; 17. Michiel
van Vliet Sliedrecht; 18. Luka Fredrikze Lisse; 19. Jannes Veerman Heerde; 20.
Brent Vos Castricum;
Nieuwelingen.06e
rit: 1. Youp de Vos Hillegom; 2. Finn
Roumen Stein; 3. Jelle Boonstra Ouderkerk aan den Amstel;4. Leonardo van Driel
Monster; 5. Jeunke Timmermans Bingelrade; 6. Tomas Slovak Bratistiava; 7. Siebe
Klein Nienhuis Lichtenvoorde; 8. Tristan Hartmann Enschede; 9. Marick Buteijn
Nieuwerbrug; 10. Sven Hagedoorn Weerstand Tollebeek; 11. Joeri de Coo
Maarssenbroek; 12. Mathijs van Putten Hagestein; 13. Mees van Duren Nes aan de
Amstel; 14. Jannes Veerman Heerde; 15. Maurits Kool Kortenhoef; 16. Olav Wind
Nigtevecht; 17. Brent Vos Castricum; 18. Radan Adriaans Stein; 19. Sietse Kool
Zevenhoven; 20. Thijs Kortes Hooglanderveen;
Nieuwelingen.07e
rit: 1. Aiden Sinclair New
Lambton(Australie) 2. Jelle Boonstra Ouderkerk aan den Amstel;3. Youp de Vos
Hillegom; 4. Finn Roumen Stein; 5. Martin Vakoc Praag; 6. Tomas Slovak
Bratistiava; 7. Radan Adriaans Stein; 8. Mees van Duren Nes aan de Amstel; 9.
Jannes Veerman Heerde; 10. Sietse Kool Zevenhoven; 11. Noah van Putten Tiel;
12. Tristan Hartmann Enschede; 13. Luka Fredrikze Lisse; 14. Brent Vos
Castricum; 15. Sven Hagedoorn Weerstand Tollebeek; 16. Michiel van Vliet
Sliedrecht; 17. Marick Buteijn Nieuwerbrug; 18. Thijs van Leeuwen Alphen aan
den Rijn; 19. Maurits Neele Oude Tonge; 20. Olav Wind Nigtevecht;
Nieuwelingen.08e
rit: 1. Sven Noorderijk Nunspeet; 2.
Mees van Duren Nes aan de Amstel; 3. Youp de Vos Hillegom; 4. Finn Roumen
Stein; 5. Jelle Boonstra Ouderkerk aan den Amstel;6. Leonardo van Driel
Monster; 7. Dennis de Haan Veenendaal; 8. Jannes Veerman Heerde; 9. Martin
Vakoc Praag; 10. Thijs Kortes Hooglanderveen; 11. Jeunke Timmermans Bingelrade;
12. Siebe Klein Nienhuis Lichtenvoorde; 13. Sietse Kool Zevenhoven; 14. Tomas
Slovak Bratistiava; 15. Maurits Kool Kortenhoef; 16. Marick Buteijn
Nieuwerbrug; 17. Luka Fredrikze Lisse; 18. Mathijs van Putten Hagestein; 19.
Sal Meijers Baarn; 20. Sven Hagedoorn Weerstand Tollebeek;
Nieuwelingen.09e
rit: 1. Sietse Kool Zevenhoven; 2. Youp
de Vos Hillegom; 3. Michiel van Vliet Sliedrecht; 4. Marick Buteijn
Nieuwerbrug; 5. Roan Danckaarts Utrecht; 6. Brent Vos Castricum; 7. Finn Roumen
Stein; 8. Thijs Kortes Hooglanderveen; 9. Dennis de Haan Veenendaal; 10. Radan
Adriaans Stein; 11. Leonardo van Driel Monster; 12. Jeunke Timmermans
Bingelrade; 13. Mathijs van Putten Hagestein; 14. Siebe Klein Nienhuis
Lichtenvoorde; 15. Mees van Duren Nes aan de Amstel; 16. Tomas Slovak
Bratistiava; 17. Joeri de Coo Maarssenbroek; 18. Luka Fredrikze Lisse; 19. Sal
Meijers Baarn; 20. Maurits Kool Kortenhoef;
Nieuwelingen.Eindklassement:
1. Youp de Vos Hillegom; 2. Sietse
Kool Zevenhoven; 3. Michiel van Vliet Sliedrecht; 4. Finn Roumen Stein; 5.
Marick Buteijn Nieuwerbrug; 6. Brent Vos Castricum; 7. Roan Danckaarts Utrecht;
8. Jelle Boonstra Ouderkerk aan den Amstel;9. Martin Vakoc Praag; 10. Tomas
Slovak Bratistiava; 11. Mees van Duren Nes aan de Amstel; 12. Radan Adriaans
Stein; 13. Jannes Veerman Heerde; 14. Olav Wind Nigtevecht; 15. Thijs Kortes
Hooglanderveen; 16. Leonardo van Driel Monster; 17. Maurits Neele Oude Tonge;
18. Joeri de Coo Maarssenbroek; 19. Maurits Kool Kortenhoef; 20. Jeunke
Timmermans Bingelrade;
Nieuweling-Meisjes
Nieuweling-Meisjes.01e
rit: 1. Nienke Vinke Amersfoort; 2.
Norah Minck Groningen; 3. Kirsten Elings Overberg; 4. Yuli van der Molen
Krommenie; 5. Jerney van der Heijden Zevenhuizen; 6. Emma Hoolwerf Eemdijk; 7.
Femke Thoolen Hulsberg; 8. Marit Braat Zutphen; 9. Indy van Os Amstenrade; 10.
Iris Timmermans Bingelrade; 11. Emma Brouwer Jaarsveld; 12. Roos Engberink
Bilthoven; 13. Norah Knoef Eefde; 14. Rivkah Kroesbergen Ede; 15. Anouk Naalden
Lepelstraat;
Nieuweling-Meisjes.02e
rit: 1. Nienke Vinke Amersfoort; 2.
Marit Braat Zutphen; 3. Iris Timmermans Bingelrade; 4. Norah Minck Groningen;
5. Norah Knoef Eefde; 6. Jerney van der Heijden Zevenhuizen; 7. Yuli van der
Molen Krommenie; 8. Emma Brouwer Jaarsveld; 9. Kirsten Elings Overberg; 10.
Femke Thoolen Hulsberg; 11. Emma Hoolwerf Eemdijk; 12. Anouk Naalden
Lepelstraat; 13. Roos Engberink Bilthoven; 14. Indy van Os Amstenrade; 15.
Rivkah Kroesbergen Ede;
Nieuweling-Meisjes.03e
rit: 1. Iris Timmermans Bingelrade; 2.
Nienke Vinke Amersfoort; 3. Norah Minck Groningen; 4. Jerney van der Heijden
Zevenhuizen; 5. Yuli van der Molen Krommenie; 6. Femke Thoolen Hulsberg; 7.
Kirsten Elings Overberg; 8. Emma Brouwer Jaarsveld; 9. Indy van Os Amstenrade;
10. Roos Engberink Bilthoven; 11. Emma Hoolwerf Eemdijk; 12. Marit Braat
Zutphen; 13. Anouk Naalden Lepelstraat; 14. Rivkah Kroesbergen Ede; 15. Norah
Knoef Eefde;
Nieuweling-Meisjes.05e
rit: 1. Nienke Vinke Amersfoort; 2.
Jerney van der Heijden Zevenhuizen; 3. Norah Minck Groningen; 4. Iris
Timmermans Bingelrade; 5. Yuli van der Molen Krommenie; 6. Emma Hoolwerf
Eemdijk; 7. Kirsten Elings Overberg; 8. Roos Engberink Bilthoven; 9. Emma
Brouwer Jaarsveld; 10. Femke Thoolen Hulsberg; 11. Indy van Os Amstenrade; 12.
Anouk Naalden Lepelstraat; 13. Rivkah Kroesbergen Ede;
Nieuweling-Meisjes.06e
rit: 1. Nienke Vinke Amersfoort; 2.
Jerney van der Heijden Zevenhuizen; 3. Yuli van der Molen Krommenie; 4. Norah
Minck Groningen; 5. Kirsten Elings Overberg; 6. Iris Timmermans Bingelrade; 7.
Emma Brouwer Jaarsveld; 8. Femke Thoolen Hulsberg; 9. Emma Hoolwerf Eemdijk;
10. Indy van Os Amstenrade; 11. Roos Engberink Bilthoven; 12. Anouk Naalden
Lepelstraat; 13. Rivkah Kroesbergen Ede;
Nieuweling-Meisjes.07e
rit: 1. Nienke Vinke Amersfoort; 2.
Norah Minck Groningen; 3. Jerney van der Heijden Zevenhuizen; 4. Femke Thoolen
Hulsberg; 5. Kirsten Elings Overberg; 6. Iris Timmermans Bingelrade; 7. Yuli
van der Molen Krommenie; 8. Emma Hoolwerf Eemdijk; 9. Indy van Os Amstenrade;
10. Roos Engberink Bilthoven; 11. Emma Brouwer Jaarsveld; 12. Anouk Naalden
Lepelstraat; 13. Rivkah Kroesbergen Ede;
Nieuweling-Meisjes.08e
rit: 1. Nienke Vinke Amersfoort; 2.
Kirsten Elings Overberg; 3. Norah Minck Groningen; 4. Yuli van der Molen
Krommenie; 5. Emma Hoolwerf Eemdijk; 6. Iris Timmermans Bingelrade; 7. Femke
Thoolen Hulsberg; 8. Jerney van der Heijden Zevenhuizen; 9. Emma Brouwer
Jaarsveld; 10. Indy van Os Amstenrade; 11. Rivkah Kroesbergen Ede; 12. Roos
Engberink Bilthoven; 13. Anouk Naalden Lepelstraat;
Nieuweling-Meisjes.09e
rit: 1. Nienke Vinke Amersfoort; 2.
Jerney van der Heijden Zevenhuizen; 3. Norah Minck Groningen; 4. Kirsten Elings
Overberg; 5. Yuli van der Molen Krommenie; 6. Iris Timmermans Bingelrade; 7.
Femke Thoolen Hulsberg; 8. Emma Brouwer Jaarsveld; 9. Indy van Os Amstenrade;
10. Emma Hoolwerf Eemdijk; 11. Roos Engberink Bilthoven; 12. Rivkah Kroesbergen
Ede; 13. Anouk Naalden Lepelstraat;
Nieuweling-Meisjes.Eindklassement:
1. Nienke Vinke Amersfoort; 2.
Norah Minck Groningen; 3. Iris Timmermans Bingelrade; 4. Jerney van der Heijden
Zevenhuizen; 5. Kirsten Elings Overberg; 6. Yuli van der Molen Krommenie; 7.
Femke Thoolen Hulsberg; 8. Emma Brouwer Jaarsveld; 9. Indy van Os Amstenrade;
10. Emma Hoolwerf Eemdijk; 11. Roos Engberink Bilthoven; 12. Anouk Naalden
Lepelstraat; 13. Rivkah Kroesbergen Ede;