ZWOLLE.PEPERBUS.( 2000.08.09 )

Beroepsrenners: 1. Leon van Bon Hasselt(Belgie); 2. Jans Koerts Weelde (B); 3. Marcel Wust Duitsland; 4. Robbie McEwen Australie; 5. Tristan Hoffman Kalmthout(Belgie); 6. Jochaim Benoit Luxemburg; 7. Michel Cornelisse Amsterdam; 8. Erik Dekker Meerle-Hoogstraten(Belgie); 9. Chris Peers BelgiŽ; 10. Aart Vierhouten Oud-Turnhout/Bel; 11. Jan van Velzen Zoetermeer; 12. Rudi Kemna Deurningen; 13. Marcel Luppes Hoogeveen; 14. Rik Reinerink Notter/Harbrinkhoek; 15. Rene Kroes Hattem; 16. Mark ter Schure Rheeze; 17. Karel Vereecke BelgiŽ; 18. Mathew Hayman Rilland; 19. Stefan van Dijk. Honselersdijk; 20. Wouter Lammertink Kampen;

 

ZWOLLE.PEPERBUS.( 2002.08.14 ).

Profs: 1. Michael Boogerd Nederland; 2. Aart Vierhouten Oud Turnhout (BelgiŽ); 3. Robbie McEwen AustraliŽ; 4. Ludo Dierckxens BelgiŽ; 5. Rik Reinerink Notter; 6. Jans Koerts Weelde/Belgie; 7. Addy Engels Hoogerheide; 8. Mark Vlijm Maaseik bus 2 (B); 9. Rudie Kemna Deurningen; 10. Marcel Luppes Hoogeveen;11. Krzystof Krzywy Polen; 12. Jos Lucassen Margraten; 13. Nick Gates AustraliŽ; 14. Christophe Roodhooft BelgiŽ; 15. Danny Baeyens BelgiŽ; 16. Bastiaan Krol Oldenzaal; 17. Marco Engels Liessel; 18. Andy De Smet BelgiŽ;19. Zbigniew Wyrzykowski Polen; 20. Marco Bos. Roden;

 

ZWOLLE.PEPERBUS. ( 2003.08.13 )

Beroepsrenners: 1. Rudie Kemna Deurningen; 2. Alessandro Petacchi Italie; 3. Robbie McEwen Australie; 4. Gerben Lowik Maasmechelen/BelgiŽ; 5. Servais Knaven Meerle (BelgiŽ); 6. Bram de Groot Lanaken/Belgie; 7. Russel van Hout Australie/Adelaide; 8. Geert Omloop Belgie; 9. Peter MŲhlmann Apeldoorn; 10. Addy Engels Hoogerheide; 11. David Kupka Tsjechie; 12. Pieter Vries Tuitjenhoorn; 13. DaniŽl van Elven Etten-leur; 14. Steven De Neef Belgie; 15. Wilbert Broekhuizen Zwolle; 16. Sven Biermann Duitsland; 17. Jason Phillips18. Marco Velo Italie; 19. Mark Roland Australie; 20. Paul Redenbach Australie;

 

ZWOLLE.PEPERBUS .( 2004.08.11 )

Beroepsrenners: 1. Ivan Basso Italie; 2. Marc Lotz Smeermaas/Belgie; 3. Rik Reinerink 4. Robbie McEwen AustraliŽ; 5. Rudie Kemna Deurningen; 6. Joost Posthuma Hengelo; 7. Erwin Thijs BelgiŽ; 8. Paul van Schalen Arnhem; 9. Vincent van der Kooij Bergen op Zoom; 10. Andrea Peron Italie; 11. Bram de Groot 12. Alain van Katwijk Valkenswaard; 13. Jan van Velzen Zoetermeer; 14. Gerben LŲwik Tubbergen; 15. Addy Engels 16. Niels Scheuneman Veendam; 17. Eelke van der Wal Holwerd; 18. Aart Vierhouten 19. Bobbie Traksel Meer/Belgie; 20. Bjorn Cornelissen Wijchen;

 

ZWOLLE.PEPERBUSRONDE .( 2005.08.10 )

Beroepsrenners: 1. Max van Heeswijk Ravels (Belgie); 2. Joost Posthuma Hengelo; 3. Ivan Basso Italie; 4. Rudie Kemna Deurningen; 5. Peter Mohlmann Apeldoorn; 6. Russel van Hout Australie; 7. Bram Tankink Haaksbergen; 8. Bobbie Traksel Meer (Belgie); 9. Theo Bos Hierden; 10. Rik Reinerink 11. Niels Scheuneman Veendam; 12. Roy Sentjens Belgie; 13. Bas Waaijer Hoogeveen; 14. Laurens ten Dam Maastricht; 15. Aart Vierhouten Oud-Turnhout; 16. Pieter Weening Harkema; 17. Theo Eltink Westelbeers; 18. Bart Voskamp Zetten;19. Ralph Grabsch Duitsland; 20. Trent Wilson Australie;

 

ZWOLLE.PEPERBUS.( 2006.08.09 )

Beroepsrenners: 1. Michael Boogerd 2. Servais Knaven 3. Frank Schleck Luxemburg; 4. Koos Moerenhout Steenbergen; 5. Sebastian Langeveld Lisse; 6. Bram Tankink Haaksbergen; 7. Joost Posthuma Hengelo; 8. Bobbie Traksel 9. Rik Reinerink Harbrinkhoek; 10. Wouter Weylandt Belgie; 11. Camiel van den Bergh Beesd; 12. Tom Veelers Ootmarsum; 13. Marcel Nagengast Hoogeveen; 14. ---;15. Addie Engels 16. Peter Wuyts Belgie; 17. Bram de Groot Zevenhoven; 18. Pieter Weening Harkema; 19. Floris Goesinnen Opperdoes; 20. Piet Rooijakkers Nuenen;

 

ZWOLLE.PEPERBUS .( 2009.08.12 )

Beroepsrenners: 1. Kenny van Hummel Huissen; 2. Franco Pellizotti  Italie; 3. Bram Tankink Rekem Belgie; 4. Wim Stroetinga Oldeberkoop; 5. Joost Posthuma Enschede; 6. Thijs Al Elst.Gld; 7. Joost van Leijen Ewijk; 8. Tom Veelers Oldenzaal; 9. Albert Timmer Gramsbergen; 10. Sergie Ivanov  Rusland; 11. Bauke Mollema Groningen; 12. Wouter Mol Heerhugowaard; 13. Arnoud van Groen Zundert; 14. Kevin Peeters  Belgie; 15. Wesley Kreder Zevenhuizen; 16. Paul de Rooij Deventer; 17. Ivor Bruin Andijk; 18. Antoine van Brummelen Zwolle; 19. Lars Jun Broek in Waterland; 20. Martijn Knol Hasselt;

Elite-Vrouwen/Vrouwen-B: 1. Marianne Vos Meeuwen; 2. Judith Helmink Veldhoven; 3. Arenda Grimberg Almelo; 4. Monique van de Ree Willemstad; 5. Kirsten Wild Zwolle; 6. Janneke Kanis Zwolle; 7. Loes Gunnewijk Zwolle; 8. Sissy van Alebeek Schijndel; 9. Loes Markerink Raalte; 10. Nina Kessler Velserbroek; 11. Sandra van Veghel Rosmalen; 12. Anna van der Breggen Hasselt; 13. Lucinda Brand Oud-Beijerland; 14. Roxane Knetemann Krommenie; 15. Inge Klep Schijndel; 16. Marlijn Binnendijk Zuid-Scharwoude; 17. Eyelien Bekkering Den Han Gn; 18. Linda Ringlever Nijmegen; 19. Silke Kogelman Lemelerveld; 20. Josien van Wingerden Sliedrecht;