STEENWIJKERWOLD.(
2000.06.03 )
Sportkl.-A: 1. Sierd
Steigenga Exmorra; 2. Ludo Rinzema Terband; 3. Robin Langerhuizen
Havelte; 4. Johan Dussel Eelde; 5. Wim Proper Epe; 6. Carl
Haas Heerde; 7. Gerben Ronhaar Helledoorn; 8. Kees van den Akker
Akkrum; 9. Ate Botter Klazienaveen; 10. Romke Veldman Joure; 11.
Wim Nieuwenhuis Nijverdal; 12. Gerrit Wonder Beilen; 13. Marco
Soer De Wijk; 14. Nils Barnhoorn Nijeholtpade; 15. Egon Nanninga
Lelystad; 16. Patrick Brink Olst; 17. Bryan van Dalfzen
Genemuiden; 18. Eyner Vrielink Olst; 19. Remco Vrielink Olst; 20.
Sierk-Jan de Haan Dokkum;
Sportkl.-B/Vet: 1. Freddy
Keller Beekbergen; 2. Johan Hoekstra Harde- garijp; 3. Theo
Schlijper Linschoten; 4. Jan Brouwer Deventer; 5. Harald Kolotzny
Meppen(Dui); 6. Tony de Nekker Noordwolde; 7. Marco Bergman
Groningen; 8. Tonny van Dam Elburg; 9. Adri Kraan Gouda; 10.
Bennie Sligman Laren;
STEENWIJKERWOLD.(
2001.05.26 )
Sportkl.-a/Vet.-a: 1. Tonny
Teuben De Kniepe; 2. Taeke Oppewal Heerenveen; 3. Anne Knol
Emmen; 4. Riemer Bosma Haulerwijk; 5. Igor van Elburg Ommen; 6.
Kees van den Akker Akkrum; 7. Harm Poelman Hoogezand; 8.
Lambertus Koopmans Bolsward; 9. Johan Hoekstra Hardegarijp; 10.
Mathijs de Vries Joure; 11. Arjen Portijk Steenwijk; 12. Bas te
Wierik Almelo; 13. Rik van Putten IJsselmuiden; 14. Robin
Langerhuizen Havelte; 15. Gerrit Wonder Beilen; 16. Bernhard
Bouma Oldetrijne; 17. Henk-Jan Dozeman Wageningen; 18. Bryan van
Dalfzen Genemuiden; 19. Ronald Bijma Stiens; 20. Gosse Hoeksma
Wolvega;
Sportkl.-b: 1. Henri
Emens Deventer; 2. Gert Mulderij Elim; 3. Radboud Jorna Deventer;
4. Jan Brander Beetsterzwaag; 5. Vincent Beijk Odijk; 6.
Gerard Smid Paterswolde; 7. Richard Olijve Klazienaveen; 8. Tony
de Nekker Noordwolde; 9. Rhett van Trigt Hoogersmilde; 10. Jeroen
Wolbrink Schalkhaar; 11. Jan Kalter Emmen; 12. Sjaak
Eijgenhuijsen Leeuwarden; 13. Jan-Roelof Hessels Havelte; 14.
Theo Sieling Zuidlaren; 15. Paul Smeding Drachten; 16. Tjerk
Hofman Leeuwarden; 17. Bennie Boveree Laren; 18. Hans Krukkert
Emmeloord; 19. Christian Niemeijer Slochteren; 20. Eddy Dolfing
Assen;
STEENWIJKERWOLD.(
2002.05.11 )
Sportkl.-a: 1. Erik van
der Heide Emmeloord; 2. Roelof Compagner Stap- horst; 3. Folkwin
Hulshof Utrecht; 4. Johan Hoekstra Hardegarijp; 5. Marco Soer De
Wijk; 6. Henri Emens Deventer; 7. Jeroen Buis Den Haag; 8.
Eljakim van de Sande Oldemarkt; 9. Gerwin van
Dam Leeuwarden; 10. Arjan Huiskamp Heerde; 11. Riemer Bosma
Haulerwijk; 12. Ludo Rinzema Heeren- veen; 13. Dirk-Jan Holwerda
Leeuwarden; 14. Gerrit Prins Oldemarkt; 15. René van de Meulen
Heerenveen; 16. Bryan van Dalfzen Genemuiden; 17. Sjaak
Eijgenhuijsen Leeuwarden; 18. Erik Mennega Sappemeer; 19. Lennart
Maris Eindhoven; 20. Jan Jonker Oldenbroek;
Sportkl.-b: 1. Theo
Schlijper Linschoten; 2. Wilbert Broekhuizen Zwolle; 3. Herbert
de Nijs Ruinen; 4. Tony de Nekker Noordwolde; 5. Jan Brander
Beetsterzwaag; 6. Wim Nieuwenhuis Nijverdal; 7. Klaas Hoeve
Elburg; 8. Jan Brummel Heerde; 9. Rhett van Trigt Hoogersmilde;
10. Hermi Beute Nijmegen; 11. Rienk de Vries Hurdegarijp; 12.
Tjalle Udding Smilde; 13. Romke Veldman Joure; 14. Tjerk Hofman
Leeuwarden; 15. Alfred Visser Leeuwarden; 16. Jan de Boer
Hardegarijp; 17. Hans Krukkert Emmeloord; 18. Reijer van 't Hul Oldebroek; 19. Jeroen Kalter Balkbrug; 20.
MIchel Bruinsma Elburg;
STEENWIJKERWOLD.(
2003.05.31 ).
Amateurs-A: 1. Tonny Teuben De Knip; 2.
Harry Witterholt Grijpskerk; 3. Gert Ruitenberg Oosterwolde Gld; 4. Mark Vos Scheemda; 5.
Riemer Bosma Haulerwijk;6. Erik van der Heide Emmeloord; 7. Carl Haas
Heerde; 8. Bernhard Bouma Wolvega;9. Arjan Huiskamp Heerde; 10.
Jasper Nijkamp Zwolle;11. Dick Hoeve Elburg; 12. Richard de Jonge
Nijverdal; 13. Marco Soer De Wijk;14. Dewi Bakker Groningen; 15.
Ronald Bijma Apeldoorn; 16. Ruud Wolkotte Denekamp;17. Wim de Vries
Oldeberkoop; 18. Patrick Euren Wierden;19. Gerwin van der Vegte
Mastenbroek; 20. Tony de Nekker Noordwolde;
Amateurs-B: 1. Henri Emens Deventer; 2.
Johan Hoekstra Hardegarijp; 3. Jan Spijker Kampen;4. Jan Brouwer
Deventer; 5. Richard Olijve Klazienaveen; 6. Wim Nieuwenhuis
Nijverdal; 7. Alfred Mol Lochem; 8. Rhett van Trigt
Hoogersmilde;9. Patrick Brink Olst; 10. Jeroen Wolbrink Schalkhaar;11.
Piet Wessels; 12.
Ron Smits Langelille; 13. John Bremer Steenwijk; 14. Wim
Meijerink Stieltjeskanaal; 15. Jan Waaijer Langeveen; 16.
Jan-Roelof Hessels Havelte; 17. Johan Poortinga Ermelo; 18. Remco
Teunisse Deventer;19. Gerry Vlieger Appelscha; 20. Hans Krukkert
Emmeloord;
STEENWIJKERWOLD. (
2004.05.22 )
Amateurs-A: 1. Alex de Lange Ens; 2.
Arjan Paalman Rijssen; 3. Ron Smits Langelille; 4. Marco Soer De
Wijk; 5. Gert de Veen Zuidbroek; 6. Jannes Weerman Nijeholtwolde;
7. Fulkwin Hulsof; 8. Ferdinand van Essen Ommen; 9. Wim de
Vries Oldeberkoop; 10. Henk Weerman. Wolvega; 11. Patrick Euren
Wierden; 12. Willem Blaauw Veendam; 13. Jasper Bovendeert Zwolle;
14. Jouke Posthumus Haren; 15. Bryan van Dalfzen Genemuiden; 16.
Gerwin van de Vegte Wezep;17. Emiel Joustra Utrecht; 18. Jorg van
Oostende Soest;19. Dave van Eeden Nunspeet; 20. Tony de Nekker
Noordwolde;
Amateurs-B: 1. Alfred Visser Leeuwarden;
2. Herbert de Nijs Ruinen; 3. Peter van de Wetering Noordeinde
(Gld); 4. Henk Knevelbaard Emmeloord; 5. Eric Beuter; 6.
Ard van der Hoeven Eesveen; 7. Laurens de Neef Wittelte; 8.
Jan-Roelof Hessels Havelte; 9. Hans Krukkert Emmeloord; 10.
Jeroen Kalter Balkbrug; 11. Henk van Dijk Zwartsluis; 12. Johan
Dorgelo Zwolle; 13. Cornelis de Groot Harderwijk; 14. Jan
Spijkerboer 't Loo – Oldebroek; 15. Johan
Breumer; 16. Sylverster Persoon Den Haag; 17. Hendrik Betten
Wolvega;18. Mark Kuiper Almelo; 19. Piet van Oosten Haren;
STEENWIJKERWOLD
.( 2005.05.07 )
Junioren/Amateurs-A: 1. Tonnie
Teuben De Knipe; 2. Martijn Keizer Muntendam; 3. Coen Vermeltfoort
Schuinesloot; 4. Gert Ruitenberg Oosterwolde Gld;5. Eibert Reyerse Hardewijk; 6.
Menno Gobielje Wormerveer; 7. Rutmer Faber Easterwierrum; 8.
Gerwin van Dam Leeuwarden; 9. Rienk Nauta Uitwellingerga; 10. Tom
Emmelkamp Groningen; 11. Bas de Haan Meedhuizen; 12. Jelmer Jubbega
Havelte; 13. Bert Lip Hardenberg; 14. Johan Hoekstra Hardegarijp;
15. Eljakim van de Sande Oldemarkt;16. Allard-Jan
Kalsbeek Groningen; 17. Sjaak Eijgenhuijsen Leeuwarden;18. Jan Fokke
Benedictus Eastermar; 19. Gert de Veen Zuidbroek; 20. Dennis
Amsink Gramsbergen;
Nieuwelingen: 1. Stefan Limburg Witte
Paarden; 2. Patrick Westerdijk Leeuwarden; 3. Julian van Dijk
Zwartsluis; 4. Bram Wegter Groningen; 5. Floris-Jan Jansma Wanneperveen6. Yorick Bos Amstelveen; 7.
Henri Paarhuis Hasselt; 8. Klaas-Jan van Oene Wezep; 9. Ytzar
v.d. Wal Goutum; 10. Erwin van der Velde Surhuisterveen; 11.
Richard Bakker. Hoogezand; 12. Niek Hooghiemster Oenkerk;13. Rico
Wientjes Didam; 14. Remmert Meijer Emmen;
Amateurs-B: 1. Jos Feiken Emmeloord; 2.
Ard van der Hoeven Eesveen; 3. Gerrit-Jan Timmer Elburg; 4. Martijn Bilthof Cuijk; 5. Hendrik Betten Wolvega; 6.
Johan Dorgelo Zwolle; 7. Tony de Nekker Noordwolde; 8. Tonny van
Dam Elburg; 9. Gerrit Elsenga Beetsterzwaag; 10. Jeroen Wolbrink
Schalkhaar;11. Sicco de Vos Arnhem; 12. Laurens de Neef Wittelte; 13.
Sjon de Koekkoek Oos-Graftdijk; 14. Hans Krukkert Emmeloord; 15.
Michel Klarenbeek Klarenbeek; 16. Herbert de Nijs Ruinen; 17.
Remko IJmker Zwolle; 18. Herbert van Brussel Havelte; 19. Alwin Deems
Wolvega; 20. Rob Driessen Arnhem;
STEENWIJKERWOLD.(
2006.05.27 )
Junioren/Amateurs-A: 1. Adrie
Frijters Wageningen; 2. Henk Weerman Wolvega; 3. Mark Eijkelkamp Groningen; 4.
Jan Bos Harderwijk; 5. Eric-Jan Hagedoorn Gouderak; 6. Floris-Jan Jansma
Wanneperveen; 7. Bert Doedens Groningen; 8. Johan Hoekstra Tjerkgaast; 9. Jan
Hekman Norg; 10. Hans van den Berg Genemuiden;
Amateurs-B: 1. Niek ten Brinke Tilburg; 2.
Jan Bakker Schuinesloot; 3. René Nijhuis Markelo; 4. Joost Horstink Arnhem; 5.
Erik van der Heide Emmeloord; 6. Edwin Mastebroek Barneveld; 7. Wim Proper Epe;
8. Tony de Nekker Noordwolde Fr; 9. Romke Veldman Joure; 10. Martijn Korstanje
Utrecht;
STEENWIJKERWOLD.(
2007.05.19 )
Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes: 1.
Daisy van der Aa Losser; 2. Anna van der Breggen Hasselt; 3. Laura van der Kamp
Hasselt; 4. Jacobien Kanis Zwolle; 5. Adriene Snijder Kollum; 6. Alien Paarhuis
Rouveen; 7. Marloes Verschoor Assen; 8. Laura Rollen Hoogeveen; 9. Kim Jorink Wierden; 10. Sanne Bosman Groningen;
Amateurs-A: 1.
Rene Ruitenberg Wezep; 2. Hans Vonk Arnhem; 3. Jasper Nijkamp Zwolle; 4. André
Klompmaker Oosterwolde Gdl; 5. Ben van Egmond Nijverdal; 6. Arjan Huiskamp
Heerde; 7. Tim Roelofsen Giethoorn; 8. Henk Weerman Wolvega; 9. Jannes Weerman
Nijeholtwolde; 10. Henri Ruitenberg Oldebroek; 11. Erwin van der Velde
Surhuisterveen; 12. Marcel Weinans Roden; 13. Hans van den Berg Genemuiden; 14.
Floris-Jan Jansma Wanneperveen; 15. Patrick van Gortel Apeldoorn; 16. Niek
Hooghiemster Oentsjerk; 17. Michiel van Goor Nijeveen; 18. Jan de Vries.
Nijeholtpade; 19. Niek Dunnink Zwolle; 20. Jeroen Kleis Swifterbant;
Amateurs-B: 1.
Henri Emens Deventer; 2. Jeroen Wolbrink Schalkhaar; 3. Hendrik Betten Wolvega;
4. Johan Dorgelo Zwolle; 5. Johnny van den Berg Beuningen; 6. Jan Alma Otterlo;
7. Tony de Nekker Noordwolde Fr; 8. Rob Driessen Arnhem; 9. Gerbert Pleijter
Oosterwolde Gdl; 10. Johnny Kat Hoogeveen; 11. Romke Veldman Joure; 12. Hans
Krukkert Emmeloord; 13. Klaas van der Weg Heerenveen; 14. Dennis Mulder.
Wolvega; 15. Immanuel van Tintelen Baars; 16. Roelof Jonkers Urk; 17. Alwin
Deems Wolvega; 18. Johan Flier Elburg; 19. Ton Schoonman Dalen; 20. Sicco de
Vos Arnhem;
STEENWIJKERWOLD.(2011.06.04)
Sportklasse: 1. Edwin van
Beek Zwaag; 2. Freddy Keller
Deventer; 3. Immanuel van Tintelen
Baars; 4. Henri Emens Deventer; 5. Ron Dooyeweerd Harderwijk; 6. Harbert Heins Almelo; 7. Johannes de Groot Jubbega; 8. Bas Bosma Noordwolde;9. Jeroen Wolbrink
Deventer; 10. Paul Leerkes Deventer; 11. Dieks Prenger Vriezenveen; 12. Eibert Reyerse Harderwijk; 13. René Rotscheid Apeldoorn;14. Wilco van
Dijk Zwolle; 15. Gert Dijkstra
Emmeloord; 16. Marcel van den Bosch
Wezep; 17. Mark van der Kolk
Vroomshoop;18. Bas Veen Tuk; 19.
Harke Balkema Uithuizen; 20. Martijn
van Vechgel Hoorn;
Masters 40+: 1. Henk
Weerman Wolvega; 2. Auke Broex
Ouderkerk a/d Amstel; 3. Marco Kok
Enter; 4. Marcel Weinans Roden; 5. Paul Paulusma Zevenhuizen Zh; 6. Jan Hekman Norg; 7. Rudi Bissels Drachten; 8.
Loek Mulder Groningen; 9.
Arjan van Gaveren Nijverdal; 10.
Robert Blokzijl Almelo; 11. Harjan
van Dam Leeuwarden; 12. Peter de Weert
Staphorst; 13. Gerrit Pluimers Enter; 14. Erik van der Heide Emmeloord; 15. Steve McEwen Alkmaar; 16. Dennis Mulder Wolvega; 17. Jannes Weerman Nyeholtwolde; 18. Ruud Braakman Grootebroek;19. Gerrit van
Loo t Harde; 20. Riemer Bosma
Haulerwijk;
STEENWIJKERWOLD.(2012.05.19)
Amateurs: 1. Rudi Bissels Drachten; 2. Gert Mulderij Elim; 3.
Gert de Veen Zuidbroek; 4. Koen Zanders Hoogeveen; 5.
Sjaak Eijgenhuijsen Leeuwarden; 6. Herman Steensma Opende; 7. Gert Ruitenberg
Oosterwolde Gld; 8. Martijn Knevelbaard Emmeloord; 9. Jasper Nijkamp Zwole; 10.
Riemer Bosma Haulerwijk; 11. Wim Mol Hollandscheveld; 12. Jacob Dijkstra
Oldeberkoop; 13. Mark Groen Steenwijkerwold; 14. Marijn van Brakel Dalen; 15.
Rutger Hoekstra Beesterzwaag; 16. Arjan Hokse Staphorst; 17. Henk-Jan Schelhaas
Steenwijk; 18. Rob Niekolaas Zwole; 19. Atze Hospes Hemelum; 20. Gerwin van Dam
Leeuwarden;
Sportklasse: 1. Richard Konijn Abbekerk; 2.
Bas Bosma Noordwolde; 3. John Hagenaar Den Haag; 4. Erik van der Heide
Emmeloord; 5. Miguel Verhagen Oss; 6. Reinier Kooiman Deventer; 7. Rene
Immerzeel Wilnis; 8. Ruud Braakman Grootebroek; 9. Arjen Neefjes Bovenkarspel;
10. Angelo Verhagen Oss; 11. Ron Smits Langelille; 12. Ralph Greupink Dalen;
13. Arjan Grootkarzijn Kampen; 14. Barjo Lamberink Bergentheim; 15. Jan Alma
Otterlo; 16. Jan Brummel Heerde; 17. Heini Koornberg Zwole; 18. Ron Dooyeweerd
Harderwijk; 19. Alle Heida Wolvega;
STEENWIJKERWOLD.(
2013.05.11 )
Amateurs: 1. Sebastiaan van der Meer Groningen; 2.
Taeke Oppewal Heerenveen; 3. Han Peeneman Assen; 4. Sierd
Steiginga Exmorra; 5. Jan Hekman Norg; 6. Bas Seldenrijk Borger;
7. Rob Wessels Hardenberg; 8. Atze Hospes Hemelum; 9. Binne
de Haan Groningen; 10. Erwin van der Velde Surhuisterveen; 11.
Ronald Wierstra Hurdegaryp; 12. Henk Reinders Ruinerwold; 13.
Herman Steensma Opende; 14. Marcel Witte Amsterdam; 15. Alan
Looms Eext; 16. Jack Kuper Dokkum; 17. Riemer Bosma Haulerwijk;
18. Mike Kuyper IJsselmuiden; 19. Bauke Hylkema Bakhuizen; 20.
Bauke Bouwstra Workum;
Sportklasse: 1. Sander Runia Twello; 2.
Dick Kinket Hattem; 3. Bas Bosma Noordwolde; 4. Ron Dooyeweerd
Harderwijk; 5. Rik Geres Eelderwolde; 6. Henk-Jan Buis Enkhuizen;
7. Jacco Morren Kamperveen; 8. Jelle Treur Wilp; 9. Wilco van
Dijk Zwolle; 10. Harbert Heins Almelo; 11. Jan Sanders Beuningen;
12. Ron Smits Langelille; 13. Bert Jan Hamer Hattem; 14.
Gerrit-Jan van Duinen Wezep; 15. Jannes Weerman Nyeholtwolde; 16.
Daniel Oord Basse; 17. Nick Baring Groningen; 18. Tom Buurman
Wierden; 19. Aalzen Alma Augustinusga; 20. Fabian de Wolf
Groningen;
STEENWIJKERWOLD.(
2015.05.30 )
Amateurs: 1. Martin van Plateringen Almere; 2. Eddy Hermsen
Ochten; 3. Jorn Slaghekke Enter; 4. Han Peeneman Assen; 5. Jan Kanis Zwolle; 6.
Bauke Hylkema Bakhuizen; 7. Rutger Vos Exloo; 8. Arjan Paalman Rijssen; 9.
Daniël Bijlenga Arnhem; 10. Arnold van de Streek Oldebroek; 11. Bas Bosma
Noordwolde; 12. Tako Klabbers Gorredijk; 13. Klaas Jan Kin Meppel; 14. Wouter
van Zanten Apeldoorn; 15. Sjors Beukeboom Paterswolde; 16. Dick Kinket Hattem;
17. Rochéz Harbers Nijverdal; 18. Jack Kuper Dokkum; 19. Henk Weerman Wolvega;
20. Rene v.d. Meulen Hattem;
Sportklasse: 1. Peter de Weert Staphorst; 2.
Arjan Seunninga Ede; 3. Ron Dooyeweerd Harderwijk; 4. Ron Paffen Milsbeek; 5.
Ruben Versloot Wageningen; 6. Michel Ahoud Elst.Gld; 7. Johan Overweg Ommen; 8.
Bart Nap Lopik; 9. Ynte de Vries Deventer; 10. Benjamin van Elburg Ommen; 11.
Ralph Greupink Dalen; 12. Andre Godeke Hardenberg; 13. Bert Jan Hamer Hattem;
14. Eibert Reyerse Harderwijk; 15. Marcel van den Bosch Wezep; 16. Pieter Dijk
Zwolle; 17. Daniel Oord Basse; 18. Egbert Schoemaker Steenwijk; 19. Casper van
der Marel Maasland; 20. Marcel Ekkel Westerhaar;
STEENWIJKERWOLD.(
2016.06.04 )
Amateurs/Sportklasse: 1. Hans
Kopmels Wolvega; 2. Gerrit-Jan van Duinen Wezep; 3. Martin van Plateringen
Almere; 4. Gerard Haasjes Staphorst; 5. Pieter Verhoeven Groningen; 6. Joakim Zuidema Dokkum; 7. Daniël Bijlenga Arnhem; 8. Barry
Porsius Lelystad; 9. Cor Visser Gytsjerk; 10. Arjen Kraaijeveld Emmeloord; 11.
Mart Menger Noordhorn; 12. Richard Kors Wilhelminaoord; 13. Tim Koote
Groningen; 14. Arjen Reinsma Roden; 15. Daan Steffens Borne; 16. Peter Arends
Beerta; 17. Jeroen Keizer Muntendam; 18. Wietse Kamp Hengelo; 19. Raymond
Kienhuis Rijssen; 20. Berend Slagter Groningen;