STEENWIJK.( 2000.07.29 )

Beroepsrenners: 1. Koos Moerenhout Steenbergen; 2. Santiago Botero Columbia; 3. Jan Boven Hoogstraten/Belgie; 4. Max van Heeswijk Baexem; 5. Robbie McEwen Australie; 6. Bert Hiemstra Tilburg; 7. Rik Reinerink Notter/Harbrinkhoek; 8. Marcel Luppes Hoogeveen; 9. Karsten Kroon Berg en Terblijt; 10. Matthe Pronk Warmenhuizen; 11. Angelo van Melis Oss;12. Johan Bruinsma Geertruidenberg; 13. Stefan van Dijk. Honselersdijk; 14. Rudi Kemna Deurningen; 15. John Talen Spijkenisse; 16. Berry Hoedemakers Schijndel; 17. John den Braber Rotterdam; 18. Jans Koerts Weelde (B); 19. Jack Farnholt Zuidveen;20. Tom Hoedemakers Schijndel;

Elite/Neo/Sportkl.-A: 1. Vincent ter Schure Rheeze; 2. Marcel Alma Harskamp; 3. Jan Weevers Hengelo; 4. Warner Boekhout Odijk; 5. Erik Dagelet Groningen; 6. Lambertus Moes Nijeveen; 7. Aldo Klomp Apeldoorn; 8. Luuc Hutten Bergerntheim;9. Raymond Koch Nijeveen; 10. Folkert de Haan Groningen; 11. Wim Spijkerboer Elspeet; 12. Peter van der Werff Utrecht; 13. Richard Rijkens Eelde; 14. Edward Foppen Ermelo; 15. Mark Rankenberg Enschede; 16. Wopke Veenstra Harkema; 17. Hielke Boersma Appelscha; 18. Otmar Beltman Slagharen; 19. Robert ter Bekke Hengelo; 20. Geert Fekken Scharsterbrug;

 

STEENWIJK.( 2001.08.04 ).

Beroepsrenners: 1. Michael Boogerd Essen (B); 2. Ludo Dierckxsens Belgie; 3. Rik Verbrugghe Belgie; 4. Max van Heeswijk Baexem; 5. Rudie Kemna Deurningen; 6. Jans Koerts Weelde; 7. Johan Verstrepen Belgie; 8. Servais Knaven Meerle; 9. Edwin Dunning Hollandscheveld; 10. Rik Reinerink Notter; 11. Marcel Luppes Hoogeveen; 12. David Orvalho Enschede; 13. Tom Desmet Belgie; 14. Scott Guyton 15. Krzysztof Szafranski 16. Masahiko Mifune Japan;17. Kris Matthijs 18. David Kruppa 19. Cezary Zamana 20. Ronny Assez Belgie;

Elite/Neo: 1. Tonny Teuben De Kniepe; 2. Folkert de Haan Groningen; 3. Hans Kopmels Wolvega; 4. Rudy Vriend Waarland; 5. Edward Foppen Ermelo; 6. Germ van de Burg Nijland; 7. Hielke Boersma Appelscha; 8. Bram de Waard Limmen; 9. Albert Schurer Bakkeveen; 10. Godert de Leeuw Ermelo; 11. Anne Knol Emmen; 12. Sent Tissingh Groningen; 13. Taeke Oppewal Heerenveen; 14. Henk Gjaltema Drachten; 15. Adriaan Helmantel Westeremden; 16. Marcel Nagengast Hoogeveen; 17. Ronald Dussel Annen; 18. Henry van der Weerd Kampen; 19. Bas Waaijer Langeveen; 20. Wiebe Smid Zwagerbosch;

 

STEENWIJK.( 2002.08.03 ).

Profs: 1. Levy Leipheimer Amerika; 2. Aart Vierhouten Oud Turnhout (BelgiŽ); 3. Michael Boogerd Nederland; 4. Bart Voskamp Zetten; 5. Koos Moerenhout Steenbergen; 6. Gerben LŲwik Maasmechelen (B); 7. Edwin Dunning Hoogeveen; 8. Marcel Luppes Hoogeveen; 9. Roy Sentjens Hamont-Achel (B); 10. Fulco van Gulik Rotterdam; 11. Rik Reinerink Notter; 12. Pieter Vries Tuitjenhoorn; 13. Nick Gates AustraliŽ; 14. Paul van Schalen Arnhem; 15. Addy Engels Hoogerheide; 16. Bartosz Huzarski Polen; 17. John Talen Spijkenisse; 18. Bobbie Traksel Tiel; 19. Marcel Duijn Hoogerheide; 20. Peter van der Velden. Rotterdam;

Elite/Neo: 1. Allard Epping Hoogblokland; 2. Lambertus Koopmans Bolsward; 3. Bjorn Riewald Doetinchem; 4. Ronald SchŁr Alkmaar; 5. Frank jr. Wagemaker Heerenveen; 6. Marcel Nagengast Hoogeveen; 7. Germ van de Burg Nijland; 8. Roy Spijker. Kampen; 9. Anne van der Veen Buitenpost; 10. Wiebe Smid Zwagerbosch; 11. Taeke Oppewal Heerenveen; 12. Henry van der Weerd Kampen; 13. Wilco Spoelman Koudum; 14. Frank Luikens Tynaarlo; 15. Aloys van Duuren Hoogeveen; 16. Richard Rijkens Harkstede; 17. Arne Dix Dronten; 18. Evert-Jan Veldkamp Groningen; 19. Jacob Ekema Veendam; 20. Daniel Guichelaar Tiendeveen;

 

STEENWIJK. ( 2003.08.02 )

Beroepsrenners: 1. Alessandro Petacchi Italie; 2. Rudie Kemna Deurningen; 3. Robbie McEwen Australie; 4. Bobbie Traksel Tiel; 5. Christian Lademann Duitsland; 6. Rik Reinerink Rekem;7. Roy Sentjens Hamont-Achel/Belgie; 8. Nick Gates Australie; 9. Tonny Teuben De Knipe; 10. Karsten Kroon Rekem/ Belgie; 11. Marc Lotz Smeermaas; 12. Gerben Lowik Maasmechelen/BelgiŽ; 13. Pieter Weening Harkema; 14. Marc Weisshaupt Duitsland; 15. Koos Moerenhout Steenbergen; 16. Sven Biermann Duitsland; 17. Zdenek Mlynar Tsjechie;18. Petr Pucelik Tsjechie; 19. David Kupka Tsjechie; 20. Marco Velo Italie;

Elite/Vrouwen: 1. Chantal Beltman Slagharen; 2. Sissy Van Alebeek Amsterdam; 3. Vera Koedooder Bovenkarspel; 4. Jolanda van Dongen-Cools Middelharnis; 5. Debby Mansveld Gasselternijveen; 6. Emma Johansson Zweden; 7. Christine Mos De Wijk; 8. Arenda Grimberg Almelo; 9. Esther van der Helm Moordrecht; 10. Janneke Vos Amsterdam; 11. Andrea Bosman Amstelveen; 12. Caroline Slikker Broek op Langedijk; 13. Lenie Dijkstra Joure;14. Josephine Groenveld Folsgare; 15. Christa Pirard Sprundel; 16. Sandra Missbach Schiedam; 17. Monica Holler Zweden; 18. Fonny Wekema Peize; 19. Alexis Rhodes Australie; 20. Areke Hassink Zieuwent;

 

STEENWIJK .( 2004.07.31 )

Beroepsrenners: 1. Robbie McEwen AustraliŽ; 2. Ivan Basso Italie; 3. Michael Boogerd Kapellen (B); 4. Jans Koerts 5. Rudie Kemna Deurningen; 6. Bobbie Traksel Meer/Belgie; 7. Koos Moerenhout Steenbergen; 8. Eelke van der Wal Holwerd; 9. Arthur Farenhout Zuidland; 10. Steven De Neef BelgiŽ; 11. Marcel Nagengast Hoogeveen; 12. Russel van Hout AustraliŽ; 13. Steven De Neef BelgiŽ; 14. Niels Scheuneman Veendam; 15. Trent Wilson AustraliŽ; 16. David Kupka TsjechiŽ; 17. Remco van der Ven IJsselstein; 18. Pieter Weening Harkema; 19. Edwin Dunning Hoogeveen; 20. Marc Lotz Smeermaas/Belgie;

Elite-Dames: 1. Andrea Bosman Amstelveen; 2. Loes Markerink Raalte; 3. Debby Mansveld Lovendegem; 4. Arenda Grimberg Almelo; 5. Loes Gunnewijk Rekken; 6. Christine Mos De Wijk; 7. Bertine Spijkerman Sint Nicolaasga; 8. Lenie Dijkstra Oosterzee-Buren; 9. Suzanne de Goede Zoeterwoude; 10. Kirsten Wild Almelo; 11. Sharon van Essen Veenendaal; 12. Adrie Visser Wieringerwerf; 13. Chantal Beltman Amsterdam; 14. Linda Serup Denemarken; 15. Jolanda van Dongen-Cools Middelharnis; 16. Eyelien Bekkering Den Ham; 17. Vera Koedooder Bovenkarspel; 18. Alexis Rhodes AustraliŽ; 19. Francis Newstead Engeland; 20. Kirstin Armstrong Enschede;

 

STEENWIJK .( 2005.07.30 )

Beroepsrenners: 1. Leon van Bon Hasselt Belgie; 2. Pieter Weening Harke- ma; 3. Ivan Basso Italie; 4. Michael Boogerd Kapellen(Belgie); 5. Rudie Kemna Deurningen; 6. Paul van Schalen Arnhem; 7. Jan van Velzen Rheden; 8. Addy Engels Kapellen; 9. Rik Reinerink 10. Stefan van Dijck 11. Bert Hiemstra Liempde; 12. Hienori Nodera Japan; 13. Eelke van der Wal Holwerd; 14. Ronald Mutsaars Overpelt; 15. Gregg Germer Amerika; 16. Edwin Dunning Hoogeveen; 17. Bobbie Traksel Meer (Belgie); 18. Mathť Pronk Margraten;19. Thorwald Veneberg Lanaken; 20. Tom Southam Engeland;

Elite-Vrouwen: 1. Suzanne de Goede Zoeterwoude; 2. Chantal Beltman Amsterdam; 3. Marlijn Binnendijk Zuid Scharwoude; 4. Sissy van Alebeek Schijndel; 5. Christine Mos De Wijk; 6. Elisabeth Braam Warmenhuizen; 7. Bertine Spijkerman St. Nicolaasga; 8. Sharon van Essen Veenendaal; 9. Angela Hillenga Finsterwolde; 10. Loes Markerink Raalte; 11. Andrea Bosman Amstelveen;12. Loes Gunnewijk Rekken; 13. Rochelle Gilmore Australie; 14. Moniek Rotmensen Steenbergen; 15. Aukje de Koning Alkmaar; 16. Adrie Visser Wieringerwerf; 17. Sandra ít Hart Heerenveen; 18. Eyelien Bekkering Den Ham;19. Arenda Grimberg Almelo; 20. Monique Verstraten Roosendaal;

 

STEENWIJK .( 2006.07.29 )

Beroepsrenners: 1. Steven de Jongh 2. Michael Boogerd 3. Koos Moerenhout Steenbergen; 4. Leon van Bon 5. Pieter Weening Harkema; 6. Maint Berkenbosch Oldeberkoop; 7. Bobbie Traksel 8. Erik Dekker 9. Folkert de Haan Groningen; 10. Wouter van Mechelen Belgie; 11. Kai Reus Winkel; 12. Marvin van der Pluijm Hank; 13. Kevin Sluimer Steenbergen; 14. Germ van der Burg Folsgare; 15. Niki Terpstra Krommenie; 16. Steven de Neef Belgie; 17. Koen de Kort Liempde; 18. Matthijs Delen Utrecht; 19. Gorik Gardeyn Belgie; 20. Anne Knol Emmen;

Elite-Vrouwen/Vrouwen-B: 1. Marianne Vos BabyloniŽnbroek; 2. Ludivine Henrion Belgie; 3. Emma Mackie Australie; 4. Moniek Rotmensen Steenbergen; 5. Christine Mos De Wijk; 6. Irene van den Broek Utrecht; 7. Monique Verstraten Roosendaal; 8. Josephine Groenveld Folsgare; 9. Vera Koedooder Bovenkarspel; 10. Bertine Spijkerman Sint Nicolaasga; 11. Chantal Beltman s-Gravenhage; 12. Janneke Vos Amsterdam; 13. Arenda Grimberg Almelo; 14. Elisabeth Braam Warmenhuizen; 15. Njisk Nauta Amsterdam; 16. Marielle Kerste Harmelen; 17. Renate Groenewold Rolde; 18. DaniŽlle Bekkering Den Ham Gn; 19. Marlijn Binnendijk Zuid-Scharwoude; 20. Andrea Bosman Eindhoven;

 

STEENWIJK.( 2007.08.04 )

Beroepsrenners: 1. Michael Boogerd Essen (Bel); 2. Gert Steegmans Belgie; 3. Theo Bos Hierden; 4. Steven de Jongh Essen (Bel); 5. Stefan van Dijk Oud-Turnhout (Bel); 6. Bobbie Traksel Wortel (Bel); 7. Jurgen van Loocke Belgie; 8. Wim Stroetinga Oldeberkoop; 9. Pieter Weening Lanaken (Bel); 10. Dennis Smit Zwanenburg; 11. Marcel Nagengast Hoogeveen; 12. Sebastian Langeveld Lisse; 13. Alain van Katwijk Waalre; 14. Niels Pieters Hoofddorp; 15. Lars Jun Broek in Waterland; 16. Bjorn Cornelissen Wijchen; 17. Peter Wuyts Belgie; 18. Thijs Al Elst.Gld; 19. Koen de Kort Liempde; 20. SŲren Hoffman Duitsland;

Elite-Vrouwen/Vrouwen-B: 1. Arenda Grimberg Almelo; 2. Moniek Rotmensen Steenbergen; 3. DaniŽlle Bekkering Den Han Gn; 4. Christine Mos De Wijk; 5. Regina Bruins Leiderdorp; 6. Sissy van Alebeek Amsterdam; 7. Marlijn Binnendijk Zuid-Scharwoude; 8. Eyelien Bekkering Den Han Gn; 9. Annemiek van Vleuten Wageningen; 10. Josephine Groenveld Nijland; 11. Reza Hormes Wijchen; 12. Jessica Glasbergen Den Helder; 13. Elisabeth Braam Warmenhuizen; 14. Irene Lako Diemen; 15. Jacobien Kanis Zwolle; 16. Linda Ringlever Nijmegen; 17. Natalie van Gogh Nieuw-Vennep; 18. Joukje Braam Warmenhuizen; 19. Tone Hatteland Noorwegen; 20. Sofie van Horik Heukelum;

 

STEENWIJK .( 2008.08.02 )

Beroepsrenners: 1. Niki Terpstra Haarlem; 2. Frank Schleck Luxemburg; 3. Pieter Weening Lanaken; 4. Martijn Maaskant Lanaken; 5. Steven de Jongh Essen; 6. Joost Posthuma Lanaken; 7. Aart Vierhouten Hilversum; 8. Albert Timmer Gramsbergen;9. Jasper Luster Velserbroek; 10. Matthť Pronk Margraten; 11. Raynold Smith Zuid-Afrika;12. Stefan van Dijk Honselerdijk;13. Koen de Kort Liempde; 14. Koos Moerenhout Steenbergen;15. Wim Stroetinga Oldeberkoop; 16. Maarten den Bakker Heenvliet;17. Leon van Bon Hasselt; 18. Julian van Dijk Zwartsluis; 19. Bas Stamsnijder Enter; 20. Marcel Beima Hurdegaryp;

Elite-Vrouwen/Vrouwen-B: 1. Arenda Grimberg Almelo; 2. Natalie van Gogh Nieuw-Vennep;3. Moniek Rotmensen Steenbergen;4. Emma Mackie Australie; 5. Sandra Hoekzema s-Gravenhage;6. DaniŽlle Bekkering Den Ham;7. Joukje Braam Warmenhuizen;8. Maxime Groenewegen Amsterdam;9. Lucinda Brand Oud-Beijerland;10. Marieke van Wanroij Nijmegen;11. Elke Riedl Weteringbrug; 12. Josephine Groenveld Nijland;13. Janneke Kanis Zwolle; 14. Vera Koedooder Bovenkarspel;15. Kimberly van den Berg Nieuwleusen;16. Daisy van der Aa Losser; 17. Sissy van Alebeek Amsterdam;18. Linn Torp Noorwegen; 19. Yvonne Baltus Wieringerwaard;20. Eyelien Bekkering Den Ham;

Amateurs-A: 1. Gert Ruitenberg Oosterwolde;2. Arjan Ribbers Groenlo; 3. Jeroen Verwolf Arkel; 4. Adrie Frijters Wageningen; 5. Marc den Hoed Pijnacker; 6. Imo de Pruijssenaere Leusden;7. Marco Schenk Aalten; 8. Martin Bekking Apeldoorn; 9. Robin de Pruyssenaere de la Woestijne Leusden;10. Cees Quint Deil; 11. Patrick van Gortel Apeldoorn;12. Bert Koelewijn Soest; 13. Jaco van de Kamp Harskamp;14. Jan Alma Otterlo; 15. Hans Vonk Arnhem; 16. Michel Duinmayer s-Gravenhage;17. Frank Egberts Amsterdam; 18. Peter Makkink Hengelo Gld;19. Eddy Hermsen Ochten; 20. Henri Ruitenberg  Oldebroek;

Amateurs-B: 1. Brian Burggraaf Hoofddorp; 2. Jos van Ginneken Etten-Leur;3. Freddy Keller Deventer; 4. Frank van Rooijen Wilnis; 5. Marcel Hoffman Hoofddorp; 6. Andrť Kraan Gouda; 7. Vincent van Rijsewijk Renkum;8. Eibert Reyerse Harderwijk; 9. Edward Huisman Nijverdal; 10. Jaap van der Breggen Njkerk Gld;11. Michel Klarenbeek Dieren; 12. Henk Chevalking Westendorp;13. Eric van Leijen Nijmegen; 14. Rudie Frinking Zutphen; 15. Gerben Konijn Slootdorp; 16. Sander Jansen Apeldoorn; 17. Jos Kerkhof Achterveld; 18. Harold Fischer Driel; 19. Dick Ariesen Rhenen; 20. Johnny van den Berg Beuningen;

 

STEENWIJK .( 2009.08.01 )

Beroepsrenners: 1. Thor Hushovd Noorwegen; 2. Joost Posthuma Enschede; 3. Albert Timmer Gramsbergen; 4. Heinrich Haussler Duitsland; 5. Niki Terpstra Haarlem; 6. Koos Moerenhout Steenbergen; 7. Ronan van Zandbeek Schijndel; 8. Thijs Al Elst.Gld; 9. Tom Veelers Oldenzaal; 10. Leon Van Bon Kuringen; 11. Aart Vierhouten Hilversum; 12. Umberto Atzori Zorgvlied; 13. Stefan Limburg Witte Paarden; 14. Lars Horring Exloo; 15. Brett Lancaster Australie; 16. Alexander Aeschbach Zwitserland; 17. Julian van Dijk Zwartsluis; 18. Maarten den Bakker Heenvliet; 19. Jos Harms Oude Pekela; 20. Fulco van Gulik Apeldoorn;

Amateurs-A: 1. Taeke Oppewal Heerenveen; 2. Renť Nijhuis Markelo; 3. Duane van der Wijngaard Soesterberg; 4. Sepp Jansen Groningen; 5. Rene Ruitenberg Wezep; 6. Imo de Pruijssenaere Leusden; 7. Ingo Roelofsen Giethoorn; 8. Arjan de Haan Rouveen; 9. Christiaan Jansen Hardenberg; 10. Ad de Kuiper Hardinxveld-Giessendam; 11. Eljakim v.d. Sande Ossenzijl; 12. Bert Koelewijn Soest; 13. Gerwin van Dam Leeuwarden; 14. Nathan Lootsma Leeuwarden; 15. Bop Douma Zwolle; 16. Marcel Weinans Roden; 17. Matijs Jansen Zwolle; 18. Ron Bol Zeist; 19. Mattijn Motshagen Nijkerk Gld; 20. Thijs van der Bijl Elst.Gld;

 

STEENWIJK .( 2010.07.31 )

Beroepsrenners: 1. ---; 2. ---; 3. ---;

 

STEENWIJK.( 2013.07.27 )

Professionals: 1. Laurens ten Dam Maastricht; 2. Rui Alber Faria Da Costa Portugal; 3. Lieuwe Westra Tijnje; 4. Albert Timmer Hardenberg; 5. Tom Veelers Oldenzaal; 6. Danny van Poppel Poppel; 7. Niki Terpstra Assendelft; 8. Raymond Kreder Zevenhuizen; 9. Martijn Verschoor Bovensmilde; 10. Tom Leezer 11. Koen de Kort Liempde; 12. Martijn Keizer Muntendam; 13. Wim Stroetinga Nijkerk; 14. Jeff Vermeulen Hoogvliet; 15. Leon van Bon Raalte;16. Elmar Reinders Emmen; 17. Emiel Dolfsma Kampen; 18. Lars Horring Valthe; 19. Rick Ottema Muntendam; 20. Glenn Clermonts Bellingwolde;

 

STEENWIJK.( 2014.08.02 )

Amateurs: 1. Taeke Oppewal Heerenveen; 2. Jan Kanis Zwolle; 3. Hans Kopmels Wolvega; 4. Richard Bultema Winschoten; 5. Han Peeneman Assen; 6. Erwin van der Velde Surhuisterveen; 7. Herman Steensma Opende; 8. Leon Feddema Katlijk; 9. Yari Goossens Ens; 10. Christian Riemens Maastricht; 11. Dennis Steverink Assen; 12. Mark Hessels Schoonebeek; 13. Wilfred Drenthen Veenoord; 14. Bauke Bouwstra Workum; 15. Jelmer Hoekstra Beetsterzwaag; 16. Ralf Steegs Arnhem; 17. Ruud Bosscha Tuk; 18. Sander Hoekstra Earnewald; 19. Willard Paalman Vriezenveen; 20. Tim Baron Oosterwolde;

 

STEENWIJK.( 2015.08.04 )

Professionals: 1. Bauke Mollema Leeuwarden; 2. Albert Timmer Hardenberg; 3. Pieter Weening Lanaken; 4. Steven Kruijswijk Den Bosch; 5. Wout Poels Blitterswijck; 6. Lieuwe Westra Tijnje; 7. Tom-Jelte Slagter Nij Beets; 8. Berden de Vries Gieterveen; 9. Tijmen Eising Emmen; 10. Jochem Hoekstra Haren Gn; 11. Tom Leezer Smeermaas(Bel); 12. Wim Stroetinga Nijkerk; 13. Ramon Sinkeldam Assendelft; 14. Andre Looij Wilnis; 15. Kevin Snijder Wieringerwerf; 16. Mitchell Cornelisse s-Hertogenbosch; 17. Dylan van Zijl Harderwijk; 18. Coen Rijpma Wolvega; 19. Frank Wierstra Burgum; 20. Gerben Mos Havelte;

 

STEENWIJK.( 2016.07.30 )

Beroepsrenners: 1. Albert Timmer Hardenberg; 2. Stef Clement Made; 3. Dylan Groenewegen Amsterdam; 4. Wim Stroetinga Nijkerk; 5. Ramon Sinkeldam Assendelft; 6. Timo Roosen Goirle; 7. Yoeri Havik Assendelft; 8. Jetse Bol Girona; 9. Johnny Hoogerland Kwadendamme; 10. Luuc Bugter Arnhem; 11. Melvin van Zijl Harderwijk; 12. Piotr Havik Bergambacht; 13. Renť Hooghiemster Drachten; 14. Johim Ariesen Rhenen; 15. Paul de Haan Meedhuizen; 16. Pieter Weening Lanaken.(Bel); 17. Antwan Tolhoek Yerseke; 18. Arno van der Zwet Zoetermeer; 19. Cor van Leeuwen Borger; 20. Coen Rijpma Wolvega;

 

STEENWIJK.(2017.08.01)

Beroepsrenners: 1. Tom Dumoulin Kanne(Bel); 2. Maurits Lammertink Harbrinkhoek; 3. Bauke Mollema 4. Wim Stroetinga Nijkerk Gld; 5. Elmar Reinders Emmen; 6. Albert Timmer Hardenberg; 7. Coen Vermeltfoort Vlijmen; 8. Bas Tietema Zwolle; 9. Gerco Pastoor Eemdijk; 10. Dennis Bakker De Rijp; 11. Rick Ottema Muntendam; 12. Maarten de Jonge Oldenzaal; 13. Rick Timmermans 14. Jelle Wolsink Hengelo ov; 15. Ramon Sinkeldam Assendelft; 16. Dennis van der Horst Hasselt; 17. Philip Kootstra Almelo; 18. Peter Schulting Emmeloord; 19. Gerben Mos Havelte; 20. Hartthijs de Vries Kollum;

Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Annemiek van Vleuten Wageningen; 2. Claudia Koster Assendelft; 3. Janneke Ensing Gieten; 4. Eva Buurman Wervershoof; 5. Moniek Tenniglo Albergen; 6. Roos Hoogeboom Utrecht; 7. Melanie Klement Diphoorn; 8. Anouska Koster De Westereen; 9. Leonie Lubbinge Drachten; 10. Danique Braam Veenwouden; 11. Paulien Koster Delfstrahuizen; 12. Floor Weerink Exloo; 13. Ilona Hoeksma Luxwoude; 14. Winanda Spoor Apeldoorn; 15. Puck Moonen Liempde; 16. Riejanne Markus Zwarte Kat; 17. Marleen Stoel Enschede; 18. Ingeborg Kreuze Assen; 19. Loes Adegeest Enschede; 20. Janieke Kalsbeek Leeuwarden;

 

STEENWIJK.( 2018.08.07 )

Beroepsrenners: 1. Dylan Groenewegen Amsterdam; 2. Fabio Jakobsen Heukelum; 3. Tom-Jelte Slagter Nij Beets; 4. Ramon Sinkeldam Assendelft; 5. Peter Schulting Lemele; 6. Hartthijs de Vries Kollum; 7. Bert-Jan Lindeman Assen; 8. Niki Terpstra Bergen.Nh; 9. Elmar Reinders Emmen; 10. Julius van den Berg Purmerend; 11. Joey van Rhee Nijverdal; 12. Rick Ottema Muntendam; 13. Brian Kamstra Assen; 14. Mark Prinsen Heerenveen 15. Jelle Wolsink Hengelo ov; 16. Chiel Breukelman Gramsbergen; 17. Jasper Hamelink Dronten; 18. Gerben Mos Havelte; 19. Stef Krul Tjalleberd; 20. Coen Rijpma Wolvega;

 

STEENWIJK .( 2019.08.06 )

Beroepsrenners: 1. Dylan van Baarle Monaco; 2. Bauke Mollema 3. Dylan Groenewegen Amsterdam; 4. Cees Bol Zaandam; 5. Wim Stroetinga Terwispel; 6. Pascal Eenkhoorn Genemuiden; 7. Pieter Weening 8. Tim Naberman Genemuiden; 9. Justin Timmermans Hardenberg; 10. Hartthijs de Vries Kollum; 11. Mark Prinsen Heerenveen; 12. Chiel Breukelman Gramsbergen; 13. Gijs Meijer Oostwoud; 14. Melvin van Zijl Harderwijk; 15. Robin Lowik Vriezenveen; 16. Jeen de Jong Britsum; 17. Danny van der Tuuk Assen; 18. Coen Rijpma Wolvega; 19. Stef Krul Tjalleberd; 20. Tim Marsman Hattem;