STAPHORST .( 2008.08.16 )

Junior-Vrouwen: 1. Marieke den Otter Hoornaar;2. Lotte van Hoek Vlijmen; 3. Winanda Spoor Rijswijk Zh; 4. Marte Lenferink Vriezenveen;5. Esra Tromp Coevorden; 6. Ilona Hoeksma Luxwoude; 7. Maaike Hoek Almelo; 8. Barbara de Ridder Noordwijk Zh;9. Anne van de Beurcht Volkel;10. Roos van den Bos Oostknollendam;11. Willeke Knol Hasselt; 12. Lisanne Ottema Muntendam;13. Britt Jansen Wijhe; 14. Hilde Oudman Onnen; 15. Marjolein Claessen Hoeven;16. Sietske Galama Almere; 17. Leah ter Horst Enschede; 18. Tom Hirshberg IsraŽl; 19. Lotte de Haan Oudega Gem Smallingerland;20. Laura Rollen Hoogeveen;

Nieuwelingen-Meisjes: 1. Laura van der Kamp Hasselt;2. Melanie Woering Rozenburg Zh;3. Ymke Stegink Naarden; 4. Alien Paarhuis Rouveen; 5. Henriette Woering Rozenburg Zh;6. Sophie de Ruijter Zoetermeer;7. Kirsten van der Aa Losser; 8. Iris Ockeloen Dordrecht; 9. Jermaine Post  Oegstgeest; 10. Annemarie Pasveer Arnemuiden;11. Domenique van Santen Rozenburg Zh;12. Danielle Meijering Stadskanaal;13. ChloŽ Spier Hilversum; 14. Anouska Helena Koster Zwaagwesteinde;15. Jet Wildeman Raalte; 16. Roxanne Geers Steenbergen;17. Sytske Visser Rien; 18. Erica Schotman Smilde; 19. Claudia Koster Oudorp Nh;

 

STAPHORST .( 2009.08.15 )

Junior-Vrouwen: 1. Melanie Woering Rozenburg; 2. Ymke Stegink Naarden; 3. Marte Lenferink Vriezenveen; 4. Nathaly van Wesdonk Bergschenhoek; 5. Jermaine Post Oegstgeest; 6. Annelies Visser Leeuwarden; 7. Maaike Hoek Almelo; 8. Willeke Knol Hasselt; 9. Mardiani Ahoud Woudenberg; 10. Hilde Oudman Onnen; 11. Erica Schotman Smilde; 12. Mariska Everts Assen; 13. Britt Jansen Wijhe; 14. Dewi Asselman Wateringen; 15. ChloŽ Spier Hilversum; 16. Irene Stoel Kampen;

Nieuweling-Meisjes: 1. Rebecca Talen Spijkenisse; 2. Nike Beckeringh Amstelveen; 3. Anouska Helena Koster Zwaagwesteinde; 4. Karen Elzing Schoonebeek; 5. Sophie de Ruijter Zoetermeer; 6. Roxanne Geers Steenbergen; 7. Helena van Leijen Wageningen; 8. Jet Wildeman Raalte; 9. Jade van der Molen Alkmaar; 10. Maud Kaptheijns Westerhoven; 11. Solveig Riesebeek Tiel; 12. Riejanne Markus Amstelveen; 13. Annefleur Kalvenhaar Wierden; 14. Lianne Bal Poortugaal; 15. Valerie Demey    16. Anne Peer Beuningen; 17. Danielle de Jong Haarlem; 18. Lisa van den Bos Oostknollendam; 19. Jackie Janssen Capelle aan den IJssel;

Amateurs-A/B: 1. Jos Wolfkamp Raalte; 2. Gert Ruitenberg Oosterwolde Gdl; 3. Ingo Roelofsen Giethoorn; 4. Patrick van Gortel Apeldoorn; 5. Karlo Timmerman Groningen; 6. Rene Ruitenberg Wezep; 7. Sander Kingma Assen; 8. Henri Ruitenberg Oldebroek; 9. Fred Pronk Heerhugowaard; 10. Sepp Jansen Groningen; 11. Wim Engel Staphorst; 12. Ronald Wierstra Leeuwarden; 13. Erik van der Heide Emmeloord; 14. Adrie Frijters Wageningen; 15. Bjorn Beldman Rijssen; 16. Remco van Dijk Balkbrug; 17. Eljakim v.d. Sande Ossenzijl; 18. Christiaan Jansen Hardenberg; 19. Michel Warlich Heerde; 20. Steve McEwen Donderen;

 

STAPHORST .( 2010.08.21 )

Junior-Vrouwen: 1. Laura van der Kamp Hasselt; 2. Melanie Woering Rozenburg; 3. Ymke Stegink Naarden; 4. Jet Wildeman Raalte; 5. Henriette Woering Rozenburg; 6. Anouska Helena Koster Zwaagwesteinde; 7. Joyce van der Peet Den Haag; 8. Daniela Levi Israel; 9. Veerle Goossens Bakel; 10. Jermaine Post Oegstgeest; 11. Domenique van Santen Rozenburg; 12. Irene Stoel Kampen; 13. Sosja Bakker Oosterhout Nb;

Nieuweling-Meisjes: 1. Melissa Steenhof Ureterp; 2. Annefleur Kalvenhaar Wierden; 3. Nathasja Heijting Beilen; 4. Simone Kikkert Hoogeveen; 5. Lianne Bal Poortugaal; 6. Eva Buurman Wervershoof; 7. Eline van den Berg Rijssen; 8. Laura Breeman Dordrecht; 9. Melissa van der Peet Den Haag; 10. Tessa Biesheuvel Assen; 11. Melanie Klement Diphoorn; 12. Kirsten Niekolaas Zwolle; 13. Femke Westerdijk Suwald;

Amateurs-A/B/C: 1. Arnold van de Streek Oldebroek; 2. Ard Kuiper Zwolle; 3. Freddy Keller Deventer; 4. Rene Ruitenberg Wezep; 5. Godert de Leeuw Ermelo; 6. Jan de Leeuw Ermelo; 7. Marc Janssen Enschede; 8. Jeroen Nijhuis Oldenzaal; 9. Marcel Weinans Roden; 10. Bert Koelewijn Soest; 11. Mirgo Koehorst Ootmarsum; 12. Dirk Janssen Hoogeveen; 13. Henk Jan Borghuis Rijssen; 14. Ferdinand Tuin Staphorst; 15. Jeroen Kleis Dronten; 16. Wim Engel Staphorst; 17. Jorg Prins Havelte; 18. Patrick van Gortel Apeldoorn; 19. Bert Lip Hardenberg;

 

STAPHORST.(2011.09.03 )

Amateurs: 1. Taeke Oppewal Heerenveen; 2. Mirgo Koehorst Ootmarsum; 3. Jasper Nijkamp Zwolle; 4. Matthijs Hoeve Elburg; 5. Jan Bloemert Staphorst; 6. Peter de Weert Staphorst; 7. Tim Hiemstra Drachten; 8. Dick Hoeve Elburg; 9. Gerben Nijmeijer Veenendaal; 10. Johan Knol Midwolde; 11. Arjan Hokse Staphorst; 12. Jan-Tijs Heideveld Zwolle; 13. Jacco Morren Kamperveen; 14. Bert Jan Hamer Hattem; 15. Immaneul van Tintelen Baars; 16. Eljakim v.d. Sande Ossenzijl; 17. Ferdinand Tuin Rouveen; 18. Alfred Feikens Groningen; 19. Arjen Kraaijeveld Emmeloord; 20. Herman Steensma Opende;

 

STAPHORST.(2012.05.26)

Amateurs:1. Bert Lip Hardenberg; 2. Jan Hekman Norg; 3. Tonny Teuben Heerenveen; 4. Ferdinand Tuin Rouveen; 5. Jasper Nijkamp Zwole; 6. Dennis Amsink Hardenberg; 7. Peter Weert Staphorst; 8. Jan-Tijs Heideveld Zwole; 9. Gerwin van Dam Leeuwarden; 10. Sebastiaan van der Meer Groningen; 11. Taeke Oppewal Heerenveen; 12. Arjen Kraaijeveld Emmeloord; 13. Marcel Weinans Roden; 14. Rob Wessels Hardenberg; 15. Tim Hiemstra Drachten; 16. Herman Steensma Opende; 17. Bauke Bouwstra Workum; 18. Chris van der Vegt Assen; 19. Arjan Hokse Staphorst; 20. Julius Dozeman Hoogeveen;

Sportklasse:1. Bas Bosma Noordwolde; 2. Erik van der Heide Emmeloord; 3. Harbert Heins Almelo; 4. Arjen Reinsma Roden; 5. Richard Korteweg s-Gravenhage; 6. Ralph Greupink Dalen; 7. Paul Alberts Kortenhoef; 8. Ron Smits Langelille; 9. Gerrit van Loo. t Harde; 10. Patrick Gelsema Amersfoort; 11. Bert Willemsen Hoogezand; 12. Tom Buurman Wierden; 13. Arne Heijnen Huizen; 14. Christiaan Riemens Maastricht; 15. Renť Rotscheid Apeldoorn; 16. Jan Brummel Heerde; 17. Harold Engels Staphorst; 18. Jaap Bults Emmen; 19. Arjan Tigelaar Smilde; 20. Arjan Grootkarzijn Kampen;