OLST.( 2000.09.24
)
Sportkl.-a/b/vet: 1. Maas van
Schoonhoven Ede;2. Warner de Boer Dronten; 3. Wim Nieuwenhuis Nijverdal;
4. Carl Haas Heerde; 5. Jos Kaal Heteren; 6. Edwin Ophof
Raalte; 7. Marco Soer De Wijk; 8. Rob van der Tol Wageningen; 9.
Theo Ebben Doornenburg; 10. Alex Bosch Huizen; 11. Jannes Weerman
Nijeholtwolde; 12. Gesinus Heusinkveld Utrecht; 13. Remco
Vrielink Olst; 14. Floris Klunder Deventer; 15. Patrick Brink
Olst; 16. Henri Emens Deventer; 17. Bryan van Dalfzen Genemuiden;
18. Berry Roelofs Groesbeek; 19. Egon Nanninga Lelystad; 20.
Eddy Ketelaar Almelo;
Sportkl.-b: 1. Arno Winters Dronten; 2.
Robert-Jan Zweers Eefde; 3. Jan Brander Beetsterzwaag; 4. Tonny
van Dam Elburg; 5. Rene Alblas Schiedam; 6. Rudie Frinking
Zutphen; 7. John Zennipman Zutphen; 8. Rene Rotscheid Kockengen;
9. Ferdy van der Werff Warnsveld; 10. Jan Hamstra Ermelo; 11.
Tony de Nekker Noordwolde; 12. Date Bosma Zutphen; 13. Henny
Vloedgraven Olst; 14. Kees Klosterman Leersum; 15. Jan Kalter
Emmen; 16. Wim Makkink Zutphen; 17. Jan Roelof Hessels Havelte;
18. Jos voor ' t Hekke Olst; 19. Sander Boersen Amersfoort; 20.
Eibert Reyerse Hardewijk;
OLST.( 2001.05.27
)
Sportkl.-a: 1. Anne Knol
Emmen; 2. Chiem de Winter Arnhem; 3. Igor van Elburg Ommen; 4.
Robert-Jan Zweers Eefde; 5. Henk-Jan Dozeman Wageningen; 6. Barry
Bakker Nijkerk; 7. Bryan van Dalfzen Genemuiden; 8. Egon Nanninga
Lelystad; 9. Haico Groote-Haar Hengelo; 10. Jan van Oosterom
Schalkhaar; 11. D Koolwijk; 12. Raymond van Hall Doesburg; 13.
Patrick Brink Olst; 14. Peter Makkink Hengelo; 15. Alex van de
Vosse Zwolle; 16. Gert Ruitenberg Oosterwolde Gld; 17. Hennie van der Laan
Houten; 18. Bas te Wierik Almelo; 19. Ferry van Bodegom
Almere-haven; 20. Alex Bosch Huizen;
Sportkl.-b/Vet.-b: 1. Rhett van
Trigt Hoogersmilde; 2. Rudi Peters Wichmond; 3. Henri Emens
Deventer; 4. Marino Marlisa Wijchen; 5. Dirk-Jan Engelen
Nijmegen; 6. Jan Brander Beetsterzwaag; 7. Jeroen Wolbrink
Schalkhaar; 8. Rudie Frinking Zutphen; 9. Andre Borkink Eefde;
10. Jan Kalter Emmen; 11. Kasper Vrielink Zutphen; 12. J van 't Hekke 13.
Jan Kalter Emmen; 14. S van Hall; 15. Hans Hissink 16. Reijer van 't
Hul Oldebroek; 17. Jan Waaijer Langeveen; 18. Tonjo Nakken
Haaksbergen; 19. Barjo Lamberink Bergentheim; 20. Radboud Jorna
Deventer;
OLST.( 2002.06.02
)
Sportkl.-a: 1. Dick
Hoeve Elburg; 2. Maas van Schoonhoven Ede; 3. Sander Schuurman
Aalten; 4. Jochem Hofstede Nijverdal; 5. Edwin Maalderink Elst;
6. Igor van Elburg Ommen; 7. Rik Harbers Aalten; 8. Henri
Emens Deventer; 9. Peter Makkink Hengelo; 10. Reynold Harmsen
Warnsveld; 11. Eddy Hermsen Ochten; 12. Jeffrey Kimmels Doesburg;
13. Arjan Huiskamp Heerde; 14. Mathijs de Vries Joure; 15.
Egon Nanninga Lelystad; 16. Bryan van Dalfzen Genemuiden; 17.
Jochem Hofstede Nijverdal; 18. Marco Schenk Aalten; 19. Patrick
Somsen Aalten; 20. Jeroen Otten Enter;
Sportkl.-b: 1. Ard
Somsen Haaksbergen; 2. Dik van Dalen Aalten; 3. Henk van der
Weert Heteren; 4. Wim Bosman Warnsveld; 5. Willem Teunissen
v.Manen Heteren; 6. Dieks Prenger Vriezenveen; 7. Ron Paffen
Milsbeek; 8. Tonny van Dam Elburg; 9. Kees Kosterman Leersum; 10.
Marino Marlisa Wijchen; 11. Wijnand Wildeman Raalte; 12. Tonjo
Nakken Haaksbergen; 13. Marco Kok Enter; 14. Kasper Vrielink
Zutphen; 15. Eyner Vrielink Olst; 16. Arnold Roelofs Arnhem; 17.
Jos Dijkman Enkhuizen; 18. Wilbert Broekhuizen Zwolle; 19. René
Alblas De Meern; 20. Jan Brander Beetsterzwaag;
OLST.( 2003.05.25
).
Amateurs-A: 1. Herman Reessink Stokkum; 2.
Marc Aversteeg Aalten; 3. Nathan Lootsma Leeuwarden; 4. Peter de
Vries Oranjewoud; 5. Marco Schenk Aalten;6. Maas van Schoonhoven Ede;
7. Dick Hoeve Elburg; 8. Jan-Martien van de Wetering Elburg;9. Gert
Ruitenberg Oosterwolde
Gld; 10. Marco Soer De Wijk;11. Bernhard Bouma Wolvega;
12. Mark Vos Scheemda; 13. Tonny Teuben De Knipe; 14. Arno
Winters Ommen; 15. Jan Hekman Norg;16. Carl Haas Heerde; 17. Rob
Niekolaas Zwolle; 18. Egon Nanninga Lelystad;19. Bart Besemer
Leuvenheim; 20. Gerbert te Lindert Doetinchem;
Amateurs-B: 1. Ron Smits Langelille; 2.
Henri Emens Deventer; 3. Johan Janssen Bemmel;4. Patrick Brink Olst; 5.
Klaas Hoeve Elburg; 6. Paul Lubbers Almelo;7. Johnny Lammertink Wierden;
8. Jan Brouwer Deventer; 9. Rudi Peters Wichmond;10. Marino Marlisa
Wijchen; 11. Perry Dissel Kockengen;12. Eyner Vrielink;
13. Martijn van Beek
Arnhem; 14. Dirk Jan Engelen Nijmegen;15. Wim Nieuwenhuis Nijverdal; 16.
Carel Kraaijenhagen Zutphen;17. Wander te Boekhorst Gaanderen;18. Maurice
Zwarter Arnhem; 19. Romke Veldman Joure; 20. Jos Ronk Ede;
OLST. ( 2004.05.23
)
Amateurs-A: 1. Herman Reessink Stokkum; 2.
Arno Winters Ommen; 3. Peter Makkink Hengelo; 4. Marco Schenk
Aalten; 5. Marc Aversteeg Aalten; 6. Dennis Hendriksen Oud
Zevenaar; 7. Peter de Vries. Oranjewoud; 8. Patrick Somsen
Aalten; 9. Hans Rekers Enschede; 10. Jeroen Wolbrink Schalkhaar;
11. Egon Nanninga Lelystad; 12. Rob Niekolaas Zwolle; 13.
Patrick Euren Wierden; 14. Rik Harbers Aalten; 15. Rene Smits
Lage-Zwaluwe; 16. Barrie van Reenen Harderwijk; 17. Dave van
Eeden Nunspeet; 18. Richard Roordink Wezep; 19. Reynold Harmsen
Warnsveld; 20. Lammert Klok Zwolle;
Amateurs-B: 1. Marino Marlisa Wijchen; 2.
Wouter Vincent Deventer; 3. Ewald Tenhagen Lochem; 4. Hans van 't Hul Wezep; 5. Ron Dooyeweerd Harderwijk; 6.
Sjoerd Bremer Dodewaard; 7. Michel Klarenbeek Klarenbeek; 8.
Alfred Mol Lochem; 9. Kees Kosterman Leersum; 10. Ferdy van der
Werf Warnsveld; 11. Henri Emens Deventer; 12. Patrick Brink Olst;
13. Robert-Jan Zweers Eefde; 14. Patrick Cornelissen Herveld; 15.
Martie Fransen Andelst; 16. Rob Wunderink Okkenbroek; 17.
Robertjan Blok Olst; 18. Dirk Jan Engelen Nijmegen; 19. Rudi Peters
Wichmond; 20. Guido Wensink Aalten;
Masters 50+: 1. Tonny van Dam Elburg; 2.
Johan Goes Noorden; 3. Dirk Sassen Uithoorn; 4. Hans van ’t Hul; 5. Willem van Gameren Zaltbommel; 6.
Rhett van Trigt Hoogersmilde; 7. Guus Zantingh Mijdrecht; 8.
Henny Vloedgraven Olst; 9. Wim Mayenburg Gouda; 10. Herman
Mittertreiner Rotterdam; 11. Jan Waaijer Langeveen; 12. Ben
Pouwels Cuyk; 13. Ab ter Maten Scherpenzeel; 14. Jaap van Hummel
Hengelo; 15. Kees van Wijk Nieuwegein; 16. Johan Wildeman
Enschede; 17. Anton van Kessel Rosmalen; 18. Henny Engbers
Lonneker; 19. ---; 20. Jan Schouwenaar Velp;