OLDEMARKT.(
2001.06.09 ).
Sportkl.-a/Vet.-a: 1. Marco
Soer De Wijk; 2. Igor van Elburg Ommen; 3. Mathijs de Vries
Joure; 4. Bernhard Bouma Oldetrijne; 5. Robert Knol Utrecht; 6.
Lambertus Koopmans Bolsward; 7. Gert Ruitenberg Oosterwolde Gld; 8. Arjen Portijk Steenwijk; 9.
Jan Jonker Oldenbroek; 10. Harm Klaren Heerenveen; 11. Egon
Nanninga Lelystad; 12. Peter Kroek Zwolle; 13. Florian Smits
Amsterdam; 14. André Klompmaker Oosterwolde; 15. Herman Drost
Doornspijk; 16. Gerrit Prins Oldemarkt; 17. Wilco Spoelman Koudum; 18.
Gert de Veen Zuidbroek; 19. Eljakim van de Sande Oldemarkt; 20.
Dirk-Jan Haagsma;
Sportkl.-b/Vet.-b: 1. Richard
Olijve Klazienaveen; 2. Theo Sieling Zuidlaren; 3. Radboud Jorna
Deventer; 4. Tonny van Dam Elburg; 5. Jeroen Wolbrink Schalkhaar;
6. Barjo Lamberink Bergentheim; 7. Reijer van 't Hul Oldebroek; 8.
Gerard Smid Paterswolde; 9. Gerhard van der Ploeg Delfzijl; 10.
Tjerk Hofman Leeuwarden; 11. Jeroen Kalter Balkbrug; 12. Paul
Smeding Drachten; 13. Freddy Venema Onnen; 14. Bennie Boveree
Laren; 15. Henk Stoel Vroomshoop; 16. Jan Klaren Nijverdal; 17.
Alwin Deems Wolvega; 18. Eddy Stalenburg Hattem; 19. Gerald Gils
Hoogeveen; 20. Hans Krukkert Emmeloord;
OLDEMARK.(
2002.06.01 )
Sportkl.-a: 1. Tonnie Teuben Heerenveen;
2. Igor van Elburg Ommen; 3. Daniel Oord Oldemarkt; 4.
Lennart Maris Eindhoven; 5. Barry Bakker Nijkerk; 6. Marco Soer
De Wijk; 7. Gerwin van Dam Leeuwarden; 8. Dirk-Jan Holwerda
Leeuwarden; 9. Jacob van der Zee Akkrum; 10. Wim de Vries
Oldeberkoop; 11. Henri Emens Deventer; 12. Arjan Huiskamp Heerde;
13. Gouke Douma Langezwaag; 14. Nathan Lootsma Leeuwarden; 15.
Johan Hoekstra Hardegarijp; 16. Jochem Hofstede Nijverdal; 17.
Jeroen Wolbrink Schalkhaar; 18. Jan Jonker Oldenbroek; 19. Riemer
Bosma Haulerwijk; 20. Alex Visser Oldemarkt;
Sportkl.-b: 1. Johnny Lammertink Wierden;
2. Piet de Haas Tiel; 3. Tonny van Dam Elburg; 4. Wilbert
Broekhuizen Zwolle; 5. Wim Proper Epe; 6. Theo Schlijper
Linschoten; 7. Gosse Hoeksma Wolvega; 8. Rienk de Vries
Hurdegarijp; 9. Jeroen Boekelo Harderwijk; 10. Hans van Bavel St.
Anthonis; 11. Gerald Gils Hoogeveen; 12. Romke Veldman Joure; 13.
Jan-Roelof Hessels Havelte; 14. Tjerk Hofman Leeuwarden; 15. Jan
de Boer Hardegarijp; 16. Dieks Prenger Vriezenveen; 17. Reijer
van 't Hul Oldebroek; 18. Jan Brander Beetsterzwaag; 19. Rene
Bastiaansen Wageningen; 20. Hans Krukkert Emmeloord;
OLDEMARKT.(
2003.06.07 ).
Amateurs-A: 1. Igor van Elburg Ommen; 2.
Gert Ruitenberg Oosterwolde Gld; 3. Erik
van der Heide Emmeloord; 4. Jasper Nijkamp Zwolle; 5. Mark Vos
Scheemda;6. Ronald Bijma Apeldoorn; 7. Riemer Bosma Haulerwijk; 8.
Wim de Vries Oldeberkoop; 9. Richard de Jonge Nijverdal; 10. Tony
de Nekker Noordwolde;11. Arjan Huiskamp Heerde; 12. Patrick Euren
Wierden; 13. Jannes Weerman Nijeholtwolde; 14. Pieter Willem de
Haan Heerenveen; 15. Stefan Stel Groningen; 16. Rene van der
Meulen Heerenveen; 17. John Zennipman Zutphen; 18. Gert de Veen
Zuidbroek; 19. Tjeerd van der Veer Avenhorn; 20. Sjaak
Eijgenhuijsen Leeuwarden;
Amateurs-B: 1. Ron Smits
Langelille; 2. Richard Olijve Klazienaveen; 3. Alex van Dijk
T`Loo Oldebroek; 4. John Bremer Steenwijk; 5. Tonny van Dam
Elburg; 6. Gerald Gils Hoogeveen; 7. Ron Dooijeweerd Harderwijk;
8. Rene Bastiaansen Wageningen; 9. Erwin Koerts Appingedam; 10.
Dieks Prenger Vriezenveen; 11. Jos Dijkman Enkhuizen; 12. Peter
van de Wetering Noordeinde (Gld);13. Hans Krukkert Emmeloord; 14. Gosse Hoeksma
Wolvega;15. Henk Knevelbaard Emmeloord; 16. Michel Olling Appingedam;
17. Hendrik Betten Wolvega; 18. Alwin Deems Wolvega;
OLDEMARKT. (
2004.06.05 )
Amateurs-A: 1. Rene Ruitenberg Wezep; 2.
Jannes Weerman Nijeholtwolde; 3. Gert Ruitenberg Oosterwolde Gld; 4. Eelke ter Steege Groningen;
5. Geurt Witterholt Grijpskerk; 6. Riemer Bosma Haulerwijk; 7.
Jan Hekman Norg; 8. Henk Weerman. Wolvega; 9. Marco Soer De Wijk;
10. Alex de Lange Ens; 11. Gerwin van Dam Leeuwarden; 12.
Egon Nanninga Lelystad; 13. Geert Louwes Een; 14. Gerwin van de
Vegte Wezep; 15. Gert de Veen Zuidbroek; 16. Dave van Eeden
Nunspeet; 17. Hans van den Berg Genemuiden; 18. Jeroen Wolbrink
Schalkhaar; 19. Tony de Nekker Noordwolde; 20. Sander Slager
Groningen;
Amateurs-B: 1. Johan Hoekstra Hardegarijp;
2. Erwin Roubal Mijdrecht; 3. Alfred Visser Leeuwarden; 4.
Sicco de Vos Arnhem; 5. Henri Emens Deventer; 6. Tonny van Dam
Elburg; 7. Patrick Brink Olst; 8. Robertjan Blok Olst; 9.
Jan Brander Ureterp; 10. Lucas Geerts Zaandam; 11. Ron Dooyeweerd
Harderwijk; 12. Jos Dijkman Enkhuizen; 13. Jan Bakker.
Schuinesloot; 14. Ard van der Hoeven Eesveen; 15. Hans Krukkert
Emmeloord; 16. Jeroen Kalter Balkbrug; 17. Gerry Vlieger
Appelscha; 18. Laurens de Neef Wittelte; 19. Richard van Brummen
Oldebroek; 20. Reijer van 't Hul Oldebroek;
OLDEMARKT .(
2005.06.04 )
Amateurs-A: 1. Tonnie Teuben De Knipe; 2.
Gert Ruitenberg Oosterwolde Gld; 3.
Paul Mos Ruinen;4. Jannes Weerman Nijeholtwolde; 5. Ron Dooijeweerd
Hardewijk; 6. Bernhard Bouma Oldeholtpade; 7. Daniel Oord
Oldemarkt; 8. Mark Eijkelkamp Groningen; 9. Johan Hoekstra
Hardegarijp; 10. Stephan Spijkerman Franeker; 11. Alfred Visser
Leeuwarden; 12. Kees Dopheide Groningen; 13. Wouter Wilken
Groningen; 14. Henk Weerman Wolvega; 15. Anton Kingma Leeuwarden;
16. Gerwin van de Vegte Wezep; 17. Patrick Kops Heiloo;18. Eibert
Reyerse Hardewijk; 19. Daniel Guichelaar Tiendeveen; 20. John
Bastemeijer Heinenoord;
Amateurs-B: 1. Henri Emens Deventer; 2.
Laurens de Neef Wittelte; 3. Herbert van Brussel Havelte; 4. Cor
van Bijnen Wervershoof; 5. Gerran Halfwerk Zwolle; 6. Dieks
Prenger Vriezenveen;7. Richard Olijve Klazienaveen; 8. Jos Dijkman
Enkhuizen; 9. Jan Bakker; Schuinesloot; 10. Tonny van Dam Elburg;
11. Ard van der Hoeven Eesveen; 12. Ton Schoonman Dalen; 13.
Freddy Keller Deventer; 14. Johan Dorgelo Zwolle; 15. Gert-Jan
Speksnijder Rotterdam; 16. Jan van Dam Genemuiden; 17. Wilco van
Dijk Hasselt; 18. Rene Wiebes Mijdrecht; 19. Geo Gils Hoogeveen;
20. Tony de Nekker Noordwolde;
OLDEMARKT.(
2006.06.03 )
Amateurs-B: 1. Erik van der Heide
Emmeloord; 2. René Nijhuis Markelo; 3. Lieuwe Palstra Bolsward; 4. Gerran
Halfwerk Zwolle; 5. Freddy Keller Deventer; 6. Jan Bakker Schuinesloot; 7. Alle
Heida Wolvega; 8. Lammert Bosma Noordwolde Fr; 9. Jan van Dam Genemuiden; 10.
Henk-Jan Buis Enkhuizen;
OLDEMARKT .(
2007.06.02 )
Elite/Beloften/Amateurs-A: 1. André
Klompmaker Oosterwolde Gdl; 2. Jasper Nijkamp Zwolle; 3. Rene Ruitenberg Wezep;
4. Marco Soer De Wijk; 5. Arnold van de Streek Oldebroek; 6. Gert Ruitenberg
Oosterwolde; 7. Jannes Weerman Nijeholtwolde; 8. Henk Weerman Wolvega; 9. Roel
Palmers Zwolle; 10. Kenneth Benjamins Groningen; 11. Harm-Jan Kok Heerenveen;
12. Hans van den Berg Genemuiden; 13. Henri Ruitenberg Oldebroek; 14. Henri
Paarhuis Rouveen; 15. Daniel Guichelaar Kerkenveld; 16. René v.d. Meulen
Oudeschoot; 17. Niek Hooghiemster Oentsjerk; 18. Daniel Oord Oldemarkt; 19.
Sjaak Eijgenhuijsen Leeuwarden; 20. Olaf Stumpf Leeuwarden;
Amateurs-B: 1. Henri Emens Deventer; 2. Ron
Dooyeweerd Harderwijk; 3. Eibert Reyerse Harderwijk; 4. Jan Alma Otterlo; 5.
Hendrik Betten Wolvega; 6. Henk-Jan Buis Enkhuizen; 7. Immanuel van Tintelen
Baars; 8. Jasper Meilof Deventer; 9. Eelco Docter Engeland; 10. Romke Veldman
Joure; 11. Johan Flier Elburg; 12. Arjen Neefjes Bovenkarspel; 13. Jos Dijkman
Bovenkarspel; 14. Gerran Halfwerk Zwolle; 15. Remco Teunisse Deventer; 16.
Jeroen Wolbrink Schalkhaar; 17. Gerrit Kok Balk; 18. Hans Krukkert Emmeloord;
19. Jacob Bosma Haulerwijk; 20. Dennis Mulder. Wolvega;
OLDEMARKT.(2008.06.07)
Amateurs-B: 1. Brian Burggraaf Hoofddorp;
2. Freddy Keller Deventer; 3. Erik van der Heide Emmeloord; 4.
Jan Bakker Schuinesloot; 5. Wim de Lange IJselmuiden; 6. Tonjo
Nakken Haaksbergen; 7. Wim Engel Staphorst; 8. Michel Klarenbeek
Dieren; 9. Arjen Neefjes Bovenkarspel; 10. Eric van Leijen
Nijmegen; 11. Theo Schlijper Linschoten; 12. Romke Veldman Joure;
13. Ron Smits Langelille; 14. Jorg Prins Havelte; 15. Jens Zwitser Katwijk;
16. Richard Bakker. Grootebroek; 17. Roelof Jonkers Urk; 18. Kasper Vrielink
Zutphen;19. Ronald Scheffel Apeldoorn; 20. Arnout Hurenkamp Enschede;
Junioren/Amateurs-A: 1. Henri
Emens Deventer; 2. Steven van Leijen Wageningen;3. Henk Weerman
Wolvega;4. Niek Dunnink Zwolle; 5. Gerrit Albada Heerenveen;6. Jannes
Weerman Nijeholtwolde; 7. Eljakim v.d. Sande Munnekeburen; 8. Han
Peeneman Radewijk;9. Tim Roelofsen Giethoorn; 10. Christiaan Last
Steenwijk;11. Daniel Oord Oldemarkt;12. Coen Rijpma Oldeholtpade; 13.
Olaf Stumpf Leeuwarden; 14. Jappie de Vries Buitenpost; 15. Mark
Vos Scheemda; 16. Mark Groen Steenwijkerwold; 17. Gerjan Peeneman
Assen; 18. Arjan Portijk Steenwijk;19. Michiel van Goor Nijeveen; 20.
Ruud Bosscha Tuk;
OLDENMARKT .(
2009.06.06 )
Junioren/Amateurs-A: 1. Ingo
Roelofsen Giethoorn; 2. Henk Weerman Wolvega; 3. Mirgo Koehorst Ootmarsum; 4.
Bart Oude Bruinink Denekamp; 5. Paul de Haan Meedhuizen; 6. Rob Oude Bruinink
Denekamp; 7. Gerwin van Dam Leeuwarden; 8. Daniel Oord Oldemarkt; 9. Jens
Zwitser Katwijk; 10. Robin van Dijk Kampen; 11. Bernie Dolfsma IJsselmuiden;
12. Jannes Weerman Nijeholtwolde; 13. Han Peeneman Randwijk; 14. Gerben Mensink
Emmeloord; 15. Wierd Osinga Aduard; 16. Mark Dix Dedemsvaart; 17. Jelle Bolding
Hooghalen;
Amateurs-B: 1. Freddy Keller Deventer; 2.
Tonjo Nakken Haaksbergen; 3. Ard Kuiper Zwolle; 4. Henri Emens Deventer; 5.
Edwin Krijgh Keijenborg; 6. Jacob Dijkstra Oldeberkoop; 7. Ron Dooyeweerd
Harderwijk; 8. Manuel Hezeman Apeldoorn; 9. John Zennipman Zutphen; 10. Wim de
Lange. IJsselmuiden; 11. Marcel Meeuwsen Elst.Gld; 12. Jan Alma Otterlo; 13.
Mark Oosterhof Wolvega; 14. Marthijn van den Heuvel Zwolle; 15. Immanuel van Tintelen
Baars; 16. Henk-Jan Buis Enkhuizen; 17. Ferdinand Tuin Staphorst; 18. Ralf Vos
Warnsveld; 19. Gerran Halfwerk Zwolle; 20. Werner Smeenk Driel;
OLDEMARKT .(
2010.06.05 )
Junioren/Nieuwelingen: 1. Henk
Weerman Wolvega; 2. Loek Mulder Groningen; 3. Henk Chevalking
Westendorp; 4. Arjen Neefjes Bovenkarspel; 5. Ron Smits
Langelille; 6. Richard Reinders 7. Jacob Dijkstra Older- berkoop; 8.
Gerrit van Loo t Harde; 9. Dennis Timmerman Venhuizen; 10. Peter
de Weert Staphorst; 11. Jan Bakker Schuinesloot; 12. Dennis
Mulder Wolvega; 13. Jan Brander 14. Gerrit Kok Balk; 15. Sjaak
Eijgenhuijsen Leeuwarden; 16. Gerrit Prins 17. Mario Nijland Lelystad; 18.
Ralph Greupink Dalen; 19. Luuk van der Helm 20. Gosse Hoeksma
Amateurs-B: 1. Arjan Seunninga Ede; 2.
Jannes Weerman Nijeholtwolde; 3. Remco Veldhuis Haaksbergen; 4.
Richard Beumer Ede; 5. Wim de Lange IJsselmuiden; 6. Freddy
Keller Deventer; 7. Arno Euren Wierden; 8. Mark Oosterhof
Wolvega; 9. Paul Alberts Kortenhoef; 10. Wilco van Dijk Zwolle;
11. Tim van der Meer IJlst; 12. Simon Schram Wolvega; 13. Jan
Alma Otterlo; 14. Cor Oosting Harderwijk; 15. Joost van Bezooijen
Nijmegen; 16. Marcel van den Bosch Wezep; 17. Jorrit Jongbloed
Utrecht; 18. Jacob Morren 19.
Bert Jan Hamer Hattem; 20. Lammert Bosma Meppel;
OLDEMARKT.(2012.06.16)
Sportklasse: 1. Brian Burggraaf Hoofddorp;
2. Cor Oosting Klock Harder- wijk; 3. Henri Emens Deventer; 4.
Jermo Agema Den Helder; 5. Harbert Heins Almelo; 6. Erik van der
Heide Emmeloord; 7. René Rotscheid Apeldoorn; 8. Ron Dooyeweerd
Harderwijk; 9. Bas Bosma Noordwolde; 10. Ron Smits Langelille;
11. Jannes Weerman Nijeholtwolde; 12. Nick Lennings Enkhuizen; 13.
Kasper Vrielink Zutphen; 14. Wilco van Dijk Zwolle; 15. Marcel
van den Bosch Wezep; 16. Dick Post Wezep; 17. Henry van der Ploeg
Appingendam; 18. Sander Nijhof Apeldoorn; 19. Wilco van der Made
Medemblik; 20. Sjaak van Hal Deventer;
Amateurs: 1. Josbert de Vries Groningen; 2. Jasper
Nijkamp Zwolle; 3. Arjan Ribbers Groenlo; 4. Taeke Oppewal
Heerenveen; 5. Gert Ruitenberg Oosterwolde; 6. Ferdinand Tuin
Rouveen; 7. Peter de Weert Staphorst; 8. Harko Kievit Leek; 9.
Dennis Amsink Hardenberg; 10. Marcel Weinans Roden; 11. Gert
Mulderij Elim; 12. Jacob Dijkstra Oldeberkoop; 13. Riemer Bosma
Haulerwijk; 14. Jan Hekman Norg; 15. Koen Zanders Hoogeveen; 16.
Binne de Haan Groningen; 17. Patrice Slagman Rijssen; 18. Gert de
Veen Zuidbroek; 19. Bauke Hylkema Bakhuizen; 20. Bert Jan Hamer
Hattem;
OLDEMARKT.(
2013.06.15 )
Amateurs: 1. Bas Seldenrijk Borger; 2. Wouter van
Zanten Apeldoorn; 3. Taeke Oppewal Heerenveen; 4. Diederik Tuin
Punthorst; 5. Maarten van Zanten Apeldoorn; 6. Ronald Wierstra
Hurdegaryp; 7. Alan Looms Eext; 8. Tim Hiemstra Drachten; 9.
Peter de Weert Staphorst; 10. Klaas Jan Kin Meppel; 11. Adrie
Frijters Wageningen; 12. Jack Kuper Dokkum; 13. Herman Steensma
Opende; 14. Riemer Bosma Haulerwijk; 15. Ruud Borst Sint
Nicolaasga; 16. Arjen Kraaijeveld Emmeloord; 17. Richard Kors
Wilhelminaoord; 18. Bauke Hylkema Bakhuizen; 19. Ferdinand Tuin
Rouveen; 20. Gildo Klabbers Lelystad;
Sportklasse: 1. Brian Burggraaf Velserbroek;
2. René Rotscheid Apeldoorn; 3. Dick Kinket Hattem; 4. Ron
Smits Langelille; 5. Ron Dooyeweerd Harderwijk; 6. Johan Hendriks
Hilversum; 7. Henk-Jan Buis Enkhuizen; 8. Jelle Treur Wilp; 9.
Jannes Weerman Nyeholtwolde; 10. Edward Huisman Nijverdal; 11.
Jacco Morren Kamperveen; 12. Bert Jan Hamer Hattem; 13. Eibert
Reyerse Harderwijk;14. Arjen Neefjes Bovenkarspel; 15. Bas Bosma
Noordwolde; 16. Jan Brummel Heerde; 17. Jermo Agema Den Helder;
18. Dieks Prenger Vriezenveen;19. Martin Weijers s-Heerenberg; 20.
Bertijn Brijder Heerenveen;
OLDEMARKT.(
2014.06.14 )
Amateurs: 1. Wouter van Zanten Apeldoorn; 2. Jorn Slaghekke
Enter; 3. Erwin van der Velde Surhuisterveen; 4. Willard Paalman Vriezenveen;
5. Tim Hiemstra Drachten; 6. Rochéz Harbers Nijverdal; 7. Henk-Jan Schelhaas
Steenwijk; 8. Bas Bosma Noordwolde; 9. Bjorn Beldman Rijssen; 10. Kees van
Noppen Ridderkerk; 11. Marius van Breda Wassenaar; 12. Leon Feddema Katlijk;
13. Maarten van Zanten Apeldoorn; 14. Andreas Verwaal Apeldoorn; 15. Rob Mud
Zwolle; 16. Herman Steensma Opende; 17. Tom Kok Lelystad; 18. Gerard Wijma
Surhuisterveen; 19. Erwin Ketellapper Wolvega; 20. Nathan Bijlenga Apeldoorn;
Sportklasse: 1. René Rotscheid Apeldoorn; 2.
Dick Post Wezep; 3. Gerko Amsink Gramsbergen; 4. Ron Smits Langelille; 5.
Marcel van den Bosch Wezep; 6. Edward Huisman Nijverdal; 7. Tom Buurman
Wierden; 8. Sven Hoekstra Landsmeer; 9. Andre Godeke Hardenberg; 10. Harbert
Heins Almelo; 11. Jeroen Wolbrink Deventer; 12. Gianni Schim Vierlingsbeek; 13.
Bert Jan Hamer Hattem; 14. Colin Bolle t Harde; 15. Hans Krukkert Utrecht; 16.
Gerry Vlieger Appelscha; 17. Paul Talens Zwolle; 18. Johnny van den Berg
Beuningen Gld; 19. Gertjan Tolhoek Assendelft; 20. Rolf Kok Rouveen;